loader

Hlavná

Hlava

911 Revmalgon otepľovacia brúska 150 ml N 1

V spojivovom tkanive v tele s vekom alebo z iných dôvodov sa môžu vyskytnúť negatívne zmeny. Napríklad medzistavcové platničky sa zmenšujú na výšku, nerovnomerne klesajú, čím ohrozujú zdravie chrbtice..

Aby sa zachoval normálny stav chrupavky, existuje veľký výber liekov, ktoré by sa mali užívať podľa pokynov lekára. Niektoré lieky sa môžu používať ako profylaxia. Medzi užívateľmi sú osobitne zaujímavé prípravky na báze prírodných zložiek.

Príkladom je výrobok s názvom Revmalgon 911. Sú k dispozícii na perorálne a externé použitie..

Gél Revmalgon 911 - farmakologický účinok

Vďaka prírodným olejom vytvára produkt lokálny rozptyľujúci a otepľujúci efekt. Zlepšenie krvného obehu v tkanivách spôsobuje zníženie bolesti a protizápalových účinkov..

Opis lieku

Obsah liečivých olejov pomáha výrobku dostať sa do tkanív v mieste problému a prispieva k rýchlemu pozitívnemu účinku. Kĺby a svaly sú hlboko zahriate, opuch je odstránený.

Jedlový olej upokojuje bolesti, bojuje proti vírusom a zápalom. Extrakt z červenej papriky pomáha zlepšovať metabolizmus v mieste aplikácie gélu a zahrieva sa.

Výrobca vyrába liečivo v skúmavke.

obsah

Ďalšie zložky gélu:

 • voda,
 • propylénglykol - kvapalina, ktorá pôsobí ako rozpúšťadlo,
 • gáfor,
 • extrakt z korenia,
 • izooktyl stearát - používa sa na kozmetické krémy, prispieva k ich dobrej distribúcii a absorpcii povrchu,
 • jódpropinylbutylkarbamát - konzervačný prostriedok vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam; látka patrí do poslednej generácie konzervačných látok,
 • diazolidinylmočovina - na konzerváciu gélu.

indikácia

Gél sa používa na:

Nástroj dopĺňa liečbu kĺbov a chrbtice, anestetizuje a zmierňuje zápal v mieste problému..

kontraindikácie

Gél nemôžete použiť, ak sa prejavila neznášanlivosť jeho zložiek. Deti do dvoch rokov sú kontraindikované.

Inštrukcie na používanie

Gél sa odporúča nanášať na miesto, kde sa vyskytol problém, jemne trieť masážnymi pohybmi. Môžete to urobiť trikrát denne.

Chondroitin-akos: kompletný návod na použitie.

Pravidlá používania Arthronovho komplexu pri osteochondróze.

Čo pomáha terpentínová masť? Viac tu.

Kapsuly Revmalgon

Tento nástroj zlepšuje stav chrupavky a kostného tkaniva. Je to doplnok výživy. Špecialisti predpisujú spolu s programom liečby chorôb kĺbov a chrbtice, ako aj v prípade:

 • prevencia porúch chrupavkového tkaniva od veku,
 • bolesť zmeniť počasie,
 • priebeh zotavenia po zraneniach,
 • prevencia komplikácií po vírusových infekciách.

Bylinné ingrediencie pomáhajú vytvárať príjemné prostredie pre chrupavku:

 • zmierniť bolesť,
 • zlepšiť výživu buniek,
 • uhasiť zápal,
 • pomôcť obnoveniu tkanív.
 • Vitamíny skupiny B. Zlepšujú prísun kyslíka do buniek. Posilnite a vyživujte nervové tkanivo a ovplyvnite tak celkový stav tela. Zvládnite depresívnu náladu vyrovnaním emocionálneho pozadia.
 • Glukozamín vytvára prostredie na obnovu spojivového tkaniva vrátane chrupavky. Podporuje produkciu kolagénu potrebnú pre normálny stav a rast chrupavky.
 • Chondroitín musí produkovať zdravé telo na udržanie chrupavky a kostí. Chondroitín je veľmi užitočný pri poruchách kostí, chrupavky a šliach. Tkanivo sa regeneruje, bolesť sa upokojuje, zápal ustupuje.
 • Púpava. Pomáha zmierňovať bolesť, stimuluje metabolické procesy.
 • Koreň sladkého drievka. Suroviny z koreňa dodávajú schopnosť účinne potlačiť zápal..
 • Kôra vŕby. Prírodný materiál obsahuje salicyláty. Sú podobné nesteroidným protizápalovým liekom bez vedľajších účinkov. Zlepšuje stav problémovej oblasti, tlmí zápal a zmierňuje bolesť.

Neužívajte kapsuly:

 • tehotná,
 • keď ste alergický na ktorúkoľvek zložku produktu,
 • matkám, ktoré dojčia.

911 balzam na chondroitín

Príjem látky v problémovej oblasti, ktorá je zodpovedná za zdravý stav chrupavky, má na ňu liečivý účinok. Chondroitín dodáva chrupavke prirodzenú pružnosť, mladosť.

Telo musí túto látku vyrobiť, aby udržalo chrupavku a namazalo kĺby..

Liečivé funkcie

Zložky poskytujú liečivé vlastnosti:

 1. Podieľa sa na regenerácii chrupavkového tkaniva, omladzuje štruktúru chrupavky.
 2. V mieste zápalu anestetizuje a odstraňuje patológiu.
 3. Vytvára podmienky na zastavenie ničenia tkanív.

Aké choroby krém pomáha?

Vonkajšie činidlo sa používa na degeneratívne zmeny chrbtice a kĺbov vrátane:

 • osteochondrosis,
 • artritída,
 • dna,
 • kĺbová artróza,
 • ischias.

Ako použiť

Nástroj sa nanáša v malej časti a ľahko sa otáča kruhovým pohybom, až kým sa úplne nevstrebáva dvakrát denne.

Ak je kontraindikované

Nepoužívať:

 • otvoriť rany,
 • na miesta, kde je pokožka nezdravá,
 • ak liek spôsobuje alergie.

Ceny mastí a kapsúl

Názov zariadeniaNáklady, trieť.
Revmalgon 911, 30 kapsúl394
Gél-balzam Revmalgon 911, 100 ml53
Gél-balzam na kĺby 911 s chondroitínom, 100 ml71

recenzia

 • Sergey, pracuje ako vodič. Bojíte sa bolesti chrbta. Po vyšetrení sa zistila osteochondróza. Podľa predpisu lekára užíval kapsuly Revmalgon 911 dvakrát denne počas troch mesiacov a bolesť sa uvoľnila.
 • Svetlana hlási, že pil mesiac po kapsli drogy po zranení chrbta. Dostal som výsledok - chrbát sa prestal trápiť.
 • Galina trpí reumatoidnou artritídou už jedenásť rokov. Videl som kapsuly Revmalgon 911 a rozmazané boľavé škvrny masťou chondroitínu. Zlepšenie som cítil na siedmy deň.
 • Andrey použil gélový balzam Revmalgon 911 na úľavu krčnej osteochondrózy. Berie na vedomie účinnosť produktu: začervenanie pokožky, uvoľnenie svalov a úľavu od bolesti. Pomáha zaspať.

18 komentárov

Kapsuly Revmalgon 911 mi veľmi pomohli, trpel som strašnými bolesťami chrbta, ovplyvňoval to moju celkovú pohodu, nechcel som sa hýbať, nebola nálada, bolesť a depresia. Kúpil som si gél Revmalgon 911 a lekárnik mi odporučil vypiť kapsuly aj v komplexe. Majú vitamíny, ktoré zlepšujú funkciu svalov, čo vyvoláva bolesť kĺbov. Vypil som kurz a pravidelne sa rozmazával gélom, o mesiac neskôr som na tento problém zabudol všeobecne. Bolesť zmizla a stav sa uzdravil. Dobré lieky, radím.

Ukázalo sa, že Revmalgon je pre mňa skutočnou spásou. Použil som iba gél, tablety som nebral, ale ukázalo sa, že to stačilo na vyriešenie problémov s chrbtom. Používam ju takmer mesiac, bolesť pominula, nič sa nikam netiahne, nestrelí a neobťažuje sa. Naozaj chválim tento gél!

Revmalgon sa preverila: S malým dieťaťom v náručí a sedavou prácou sa jej chrbát rýchlo cítil, ja používam gél, trením bolesť na noc a dobre spím, dochádza k otepľovaniu.

S vekom bolo ťažšie vyšplhať sa do domu na 4. poschodí, bolesť v kolenách. Moja dcéra kúpila Revmalgona a ja som si začal trieť kolená. Po dvoch týždňoch som cítil, že bolesť ustupuje a vzostup už nespôsobuje také ťažkosti. Tento gél určite použijem.

Pri použití balzamu Revmalgon a kapsúl v kombinácii dosiahnete požadovaný výsledok pri liečbe rôznych ochorení oveľa rýchlejšie. Počas šiestich mesiacov som sám významne zmiernil bolesť v krku s osteochondrózou. Samozrejme by sa v každom prípade mala používať kompletná liečba, ale na zmiernenie príznakov a počas exacerbácie je Revmalgon jednoducho nenahraditeľný..

Reumalgénový gél používam už takmer rok, celá rodina ich šetrí, bolí chrbát môjho manžela, krk je dobre vstrebávaný, okamžite zmierňuje zápal, zlepšuje krvný obeh, nemá žiadnu chemickú látku na prírodných zložkách, nemôže sa liečiť, ale uvoľňuje sa má otepľovací účinok. V rodine je náš lekár.

Revmalgon 911 v mojej lekárničke po dlhú dobu, po tom, čo som si krútil nohu a dostal výron, podstúpil fyzioterapiu a pomocnú liečbu gélom reumalgónu, zmierňuje zápal, akútnu bolesť, účinok otepľovania je veľmi dobrý.

Je to dobrý liek na radikalulitídu, môj otec bol chorý už dlhší čas a odmieta užívať tabletky, takže nás zachránil gél Revmalgon, zohrieva a zmierňuje bolesť dobre, overenú osobnou skúsenosťou, keď som si zdvihol nohu a rozmazal ju týmto gélom, bolesť za pár dní zmizla.

Pri bolestivých kĺboch ​​mi pomáha trieť gél reumalgónu 911, má otepľovací účinok a zmierňuje zápaly, obsahuje prírodné oleje a včelí jed. Ale teraz som pridal aj kapsuly..

Mám problémy s kĺbmi kvôli nadváhe, často mi bolia kolená. Pomáha Revmalgonu vyrovnať sa s bolesťou rýchlo a na dlhú dobu. A nielen zmierňuje príznaky, ale tiež pomáha obnovovať kĺby a zlepšuje ich pohyblivosť. A to všetko za veľmi prijateľnú a prijateľnú cenu..

Na zmiernenie bolesti pri osteochondróze existuje veľa liekov, ale z osobnej skúsenosti som bol presvedčený o účinnosti Revmalgonu. Najprv si trel chrbát dvakrát denne, neskôr len pred spaním. Bolesť je preč, cítim sa oveľa lepšie.

Doma si periem gél Twins Tech reumalgónom a kĺbmi. Väzy boli raz roztrhané a bolesť chrbta môjho manžela nám pomáha od všetkého. Obsahuje prírodnú chémiu, byliny a jed včiel, zahreje a zmierňuje zápaly..

Keď sused začne piť pilulky, keď mi začne bolieť chrbát, používam gél Revmalgon 911, prečo vkladať pečeň, ak existuje dobrý spôsob, ako zmierniť bolesť. Ak sa chrbát začne bolieť, potom som to dal ráno a večer, 4-5 dní stačí na to, aby som zabudol na bolesť. Áno, nie je to drahé a môžete si ich kúpiť v lekárni.

Gél Revmalgon sa kúpil, keď sa mu neúspešne zastrčila noha. Podľa ceny som sa tiež opýtal farmaceuta na jeho účinnosť. Na moje prekvapenie sa ukázalo, že veľmi lacný gél je veľmi efektívny. Bolesť sa zmierňuje dobre, pokožka nespáli, stojí to aj cent. Skutočný nález pre moju lekárničku.

Liečím kolenné kĺby gélovou balzamom 911. Výťažok z kostry samotnej pomáha zmierňovať zápaly kĺbov, chrbta, dolnej časti chrbta, svalov a väzov, urýchľuje obnovu poškodených tkanív. A chondroitín, ktorý je súčasťou kompozície, sa podieľa na konštrukcii chrupavky, hrá úlohu mazania kĺbového povrchu..

Používam ho z bolesti kolena. Dobrý gél za prijateľnú cenu. Zahreje boľavé miesta ako drahé masti a bolesť v zásade zmierňuje. Často to berte.

Páči sa mi Revmalgon Twins Tech Gel. Obsahuje chondroitín a pomáha obnoviť chrupavku a zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov. Včelí jed sa zahreje. Má upokojujúci účinok a zmierňuje zápalové procesy..

V našej rodine je reumalgénový gél 911 (technológia dvojčiat) pomazaný z celého chrbta, kolenných kĺbov, moja matka má radikulitídu, neustále ich trie. Zahrieva, upokojuje a zmierňuje zápal. Dlhodobé použitie má terapeutický účinok.

911 toboliek Revmalgon N30

popis

Uvoľňovací formulár

Indikácie pre použitie

REVMALGON sa odporúča ako doplnok pri liečbe chorôb kĺbov: osteochondróza, radikulitída, artróza, artritída, dna..

Odporúčania na použitie

Dospelí užívajú 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom. Trvanie prijatia 1 mesiac.

Podmienky skladovania

Skladujte pri izbovej teplote..

špeciálne pokyny

Pred použitím sa odporúča konzultovať s odborníkom.

Podmienky dovolenky

akt

Rheumalgon je účinný pri komplexnej liečbe zápalových ochorení kĺbov, ako aj pri prevencii ich výskytu, exacerbácie a znižovaní rizika chronického ochorenia, má analgetické, protizápalové, antiedematematické účinky, môže sa používať ako pri komplexnej liečbe, tak pri prevencii kĺbových ochorení a podporuje motorický systém ako celok, zlepšuje fungovanie pohybového aparátu a zlepšuje kvalitu života na pozadí zápalových ochorení kĺbov.

štruktúra

1 kapsula obsahuje: glukozamín 375 mg, chondroitín 300 mg, extrakt z vŕbovej kôry 50 mg, extrakt z koreňovej drieviny 50 mg, extrakt z púpavy 50 mg, vitamín B1 0,75 mg, vitamín B2 0,9 mg, vitamín B3 10 mg, vitamín B6 1,0 mg, 0,1 mg vitamínu B9, 0,0015 mg vitamínu B12

kontraindikácie

Individuálna intolerancia, gravidita a laktácia.

Tovar z kategórie "Lieky a doplnky výživy" je možné rezervovať a po potvrdení vyzdvihnúť v lekárni na adrese 8A, Balaklava Avenue.
Dodanie je možné iba pri objednávkach s tovarom z kategórie „Kozmetické výrobky“, chemikáliami pre domácnosť a súvisiacimi výrobkami.

Donášková služba je otvorená denne od 10.00 do 21.00

Cena za dodanie v Moskve v rámci Moskovského okruhu je pri umiestnení na webovú stránku zadarmo a výška objednávky je od 1 000 rubľov.
199 rubľov - pri objednávke menšej ako 1 000 rubľov alebo telefonicky.

Kuriérske doručenie mimo Moskovského okruhu sa vykonáva podľa týždenného rozvrhu kuriérskou službou Stalker Consulting.

Dodávky do regiónov Ruska zabezpečujú kuriérske spoločnosti: Boxberry, 4Biz, SDEK, Russian Post.

 • Poštovné sa počíta pri pokladni.
 • Minimálna objednávková suma je 1 000 rubľov na dodanie do ruských miest, s výnimkou Moskvy, Moskovskej oblasti a Petrohradu.
 • Dodávka sa vykonáva iba v plnej výške. Čiastočné odmietnutie tovaru nie je možné!
 • 5-10 kg - 100 rubľov
 • 10 - 20 kg - 250 rubľov
 • 20 - 30 kg - 400 rubľov
 • 30 - 50 kg - 600 rubľov

metro Chertanovskaya, Balaklavsky prospekt, d.8A

Dodacia lehota: zajtra (ak je tovar na sklade)
Otváracie hodiny: Po-Ne od 10:00 do 19:00

 • peňažný
  Platba za objednávku a doručenie sa uskutoční pri prijatí objednávky priamo kuriérovi alebo pri pokladni v mieste vyzdvihnutia..
 • Kreditnou kartou na webe

Stránka má systém akumulácie bodov a ich ďalšie využitie vo forme čiastočnej platby za objednávku!

 • Body sa udeľujú a pripisujú na ťarchu výrobkov z katalógu BEAUTY, s výnimkou výrobkov označených ikonou „Minimálna cena“.
 • Body sa neprideľujú ani neodpočítavajú za tovar z sekcie PREDAJ a TOVAR za ZDRAVIE
 • Za každú z vašich objednávok vám vrátime 10% z ceny tovaru v objednávke z katalógu BEAUTY.
 • Za body môžete zaplatiť najviac 10% z množstva tovaru nasledujúcej objednávky z katalógu BEAUTY.
 • Počet bodov na účte nájdete vo svojom účte v časti Moje bonusy.

reumalgon®

Série 911 Vaša záchranná služba

Muskuloskeletálne problémy

Problémy s pohybovým ústrojenstvom (OA) sú sprevádzané bolesťou kĺbov a chrbtice, stuhnutosťou pohybov, degeneratívnymi zmenami v kostnom tkanive..
Najčastejšie choroby ODA sú: osteochondróza, ischias, artritída, artróza, dna.
Mnoho pacientov si uvedomuje, že bolesť zosilňuje v noci, ako aj pri nástupe chladného a vlhkého počasia..

Je nebezpečné ignorovať bolesť kĺbov!

Kíby vykonávajú dôležité funkcie - spájajú kosti kostry do jedného celku a umožňujú osobe pohybovať sa. Ochorenia OAA sú jednou z príčin zdravotného postihnutia, preto je dôležité začať s liečbou včas, aby nedošlo k prechodu choroby do chronického štádia..

Telový balzam na telo
a mletie otepľovania
ochranná známka

REVMALGON ®

Gél-balzam pre telo ochrannej známky

REVMALGON ®

Obsahuje včelí jed, výťažok z cinquefoilu, chondroitín, glukozamín, eukalyptový olej, cédrový olej

Gélový balzam ochrannej známky Revmalgon ® série 911 Your Rescue Service sa odporúča aplikovať na pokožku na chrbte, spodnej časti chrbta, lakťoch, rukách a kolenách. Vďaka obsahu extraktu saberfoot, alantoínu a jedu včiel v ňom má protizápalové, otepľovacie a upokojujúce účinky. Chondroitín podporuje regeneráciu a zmierňuje nepohodlie. Glukozamín poskytuje výživu, včelí jed stimuluje lokálny prietok krvi, má otepľovací a absorpčný účinok.

Spôsob použitia: Balzam na gél naneste na čistú pokožku chrbta, dolnej časti chrbta, lakťov, rúk a kolien 2-krát denne krúživými pohybmi až do úplného vstrebania..

Preventívne opatrenia: individuálna neznášanlivosť na jednotlivé komponenty, nevzťahuje sa na poškodenú pokožku.

Podmienky skladovania: pri t od 5 ° do 25 ° C. Skladovateľnosť: 2 roky.

K dispozícii v objeme 100 ml.

Zloženie: voda, izooktyl stearát, aristoflex AVC, gáfor, cinquefoil extrakt, alantoín, chondroitín sulfát, glukozamín hydrochlorid, metyl nikotinát, pepřový olej, jedľový olej, eukalyptový olej, borievkový olej, céderový olej, včelí jed (1,0 mg / 100g) propylénglykol diazolidinylmočovina metylparabén (y) propylparabén, limonén.

INCI: Aqua, etylhexylstearát, amóniumakryloyldimetyltaurát / kopolymér VP, gáfor, extrakt potentilly erektovej, alantoín, chondroitín sulfát sodný, glukózamín hydrochlorid, metyl-nikotinát, antraumový olej z Capsicum, olej z abúzu Sibirica, euculus, euculus Kôra olej, Apis Toxicum (1,0 mg / 100 g), propylénglykol (a) diazolidinylmočovina (a) metylparabén (a) propylparabén, limonén.

[VN] Gély nadol REVMALGON za každú noc nie je k dispozícii, nie sú k dispozícii, ale nikto nie je, nie je k dispozícii. Có tác dống chống viêm, àm àm và làm dịu. Chondroitín by sa mal cítiť dobre, mohol by si to, že by si mal mať, aby si mohol urobiť, aby si mohol ísť ďalej. Glukozamín sa môže stať bez kolagénu, ktorý má kolagén v proteoglykáne, ktorý môže byť vychytaný. Apitoxin sa podaril, keď sa pozriete na to, čo sa dá robiť.

[EN] REVMALGON telový balzamový gél. Balzmový gél REVMALGON sa odporúča ako adjuvantná liečba artropatie: osteochondróza, radikulitída, artróza, artritída a dna. Má protizápalové, otepľovacie a upokojujúce účinky. Chondroitín obnovuje chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, znižuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšuje pohyblivosť, stimuluje regeneráciu tkanív chrupavky. Glukozamín zvyšuje schopnosť tela produkovať kolagén a proteoglykán potrebný na obnovu kĺbov. Apitoxín stimuluje miestny prietok krvi, má otepľovacie a rezolučné účinky. Návod na použitie: Balzmový gél nanášajte na zasiahnutú pokožku na postihnuté miesta 2-3 krát denne, krúživým pohybom až do úplného vstrebania. Kontraindikácie: Individuálna citlivosť na niektoré zložky, otvorené rany, odreniny a dermatologické ochorenia. Neodporúča sa deťom do 3 rokov. Podmienky skladovania: pri 5 ° C - 25 ° C.

[DE] REVMALGON Gel-Balsam für den Körper. Gel-Balsam REVMALGON je als Unterstützungsmittel bei der Behandlung von Erkrankungen der Gelenke empfehlenswert: Osteochondrose, Radikulitis, Arthrose, Arthritis, Gicht. Es wirkt entzündungshemmend, wärmend und beruhigend.Chondroitin hilft, Knorpel-Oberflächen der Gelenke und der Wirbelsäule wiederherzustellen, reduziert degenerative Veränderungen in den Gelenken, verbessert deren Regenergylitelerative, Glukosamin erhöht die Fähigkeit des Körpers, Kollagen und Proteoglykan zu produzieren, die zur Wiederherstellung der Gelenke erforderlich sind. Bienengift stimiert die lokale Durchblutung, wirkt wärmend und resorbierend. Art der Anwendung: den Gel-Balsam auf geteinigte Haut an den Problemzonen 2-3 Mal pro Tag auftragen, mit kreisenden Bewegungen bis der vollständig eingezogen ist. Gegenanzeigen: Jednotlivec Unverträglichkeit von Einzelkomponenten, offene Wunden und Abschürfungen, Hauterkrankungen. Nicht für Kinder unter 3 Jahren empfohlen. Lagerbedingungen: menej ako 5 ° C až 25 ° C.

[IT] REVMALGON Gel-pomata per il corpo. Il gel-pomata REVMALGON è consigliato prichádza úplne bez problémov na maľovanie, ktoré je k dispozícii: articolazioni: l'osteocondrite, l'radicolite, l'artrosi, l'artrite, la podagra. Vychutnávame si antinfiamatorium, riscaldante e calmante. La condroitina prispieva alla rigenerazione delle superfici condrali delle articolazioni e della spina dorsale, riduce le alterazioni degenerative nelle articolazioni, migliora la loro mobilità, stimola la rigenerazione del tessuto cartilagineo. La glucosamina aumenta la Kapacità del organo di produrre collageno ed proteoglicano, che sono needari per la rigenerazione di articolazioni. L'apitossina stimola la circolazione locale, ha bufet riscaldante e risolutivo. Modalità d’uso: applicare il gel-pomata sulla pelle pulita in the proplematiche 2-3 volte al giorno con movimenti circolari fino all'assorbimento completo. Controindicazioni: l'intolleranza individuale ai singoli componenti, presenza di ferite aperte e spellature, malattie della pelle. Číňan by mal byť na bambíne viac ako 3 roky. Podmienky pre udržiavanie teploty: 5 ° C a 25 ° C.

[FR] REVMALGONE Gel-baume pour le corps. Le gel-baume REVMALGONE est recommendandé comme un moyen de secours lors du traitement des maladies d'articulation hovorí que l'ostéochondrose, la radiculite, l'arthrose, lartharth, la goutte. Vyrábajú sa účinné protizápalové lieky, ktoré sú uvedené v prílohe. La chondroïtine uprednostňuje reštaurovanie povrchov chrupaviek a kĺbov kolónie, zmenšenie lesov dansératrats dans les articulations, améliore leur mobilité, stimulation la régénération des substance cartilagineuses. Viac glukosamínových kapacít produkovaných v collagene a glycoprotéine nécessaires pour la restauration des articulations. L'apitoxinestimule le flux sanguin local enportant un effet réchauffant et résorbant. Režim použitia: nanášanie gélu na nôh v nettoyée v zónach pri problémoch s liečbou masážou cirkulácie jusqu'à syn absorpcia komplikuje 2 - 3 fois par jour. Indikácia súťaže: intolérance jednotlivuelle des ingrédients du produit, požehnanie ouvertes et écorchures. Najjednoduchší medziprírodný čaj po 3 mesiacoch. Stav skladovania: 5 ° C až 25 ° C.

[ES] REVMALGON Gel-bálsamo para el cuerpo. El gel-bálsamo REVMALGON sa odporúča kombinovať liečebné postupy v článkoch: osteocondrosis, radiculitis, artrosis, artritis, gota.Tiene propiedad antiinflamatoria, calentadora y calmante. La Condroitina ayuda a restaurant la superficie cartilaginosa de las articulaciones y la columna vertebral, redukovat los cambios degenerativos en las articulaciones, mejora la movilidad, odhad regenerateón del tejido cartilaginoso. La Glucosamina aumenta la kondenzidad del cuerpo para production colageno y proteoglicanos, que son necesarios para la regeneración de las articulaciones. La apitoxina estimula el flujo sanguíneo local, efecto calentador y resolutivo. Modem de empleo: Aplicar el gel-bálsamo sobre la piel limpia en areas problematicas de 2 and 3 veces al das, con movimientos cirulares hasta with total absorbción. Contraindicaciones: Intolerancia individual a komponent individuales, heridas abiertas y abrasiones. Nie je možné odporučiť menore de 3 noños. Condiciones de almacenamiento: en teplotauras de 5 ° a 25 ° C.

[BG] REVMALGON - masazhenové gélové balzamy na dane. Skladovanie: pri teplote od 5 ° C do 25 ° C. Áno, je zachránená pre toto miesto, nie dosť pre malé kŕmenie. Áno, nie trochu plaziť sa z kúskov po kúsku z 3 g.

[MD] Revmalgon gél pentru corp. Spôsob použitia: Aplikácia gélu na balenie pizze v problémoch so zónami, 2 alebo 2 dni na tlači, ktorý cirkuluje na absorpciu kompletne v pielách. Podmienky chovu: + 5 ° C a + 25 ° C.

[LV] Gels ķermenim „Revmalgon“. Lietošana: nelielu daudzumu gela iemasēt problemātiskajās zonās 2-3 reizes dienā. Brīdinājums: satur jodu. Kontrindikācijas: atsevišķu komponentu jednotlivāla nepanesamība, atvērtas brūces, nobrāzumi, ādas slimības. Nav ieteicams bērniem līdz 2 gadiem vecumam. Uzglabāt: temperatūrā no + 5 ° lid + 25 ° C.

[KZ] „REVMALGON“ buyne zhne bushyet auruyna arnalkan gel. Ak chcete Koldanu: gélové balzamy problémy zherlerge taza terіge kүnіne 2 ret tolқ sіңgenge deiyn ainalma қozғalyspen zhғu. Анoldanuғa bolmaytin zhadaylar: zheke componentterdің derbes zhқpauy, ashyқ zharalar, teri aurulas. 2 Zhastan Kishi Balalarha Paidalanu Rusat Etilmeyd. Chartúma Sátau: 5 ° - deň 25 ° С -ge deňіngі t-yes.

911 kapsúl reumalgónu

Zanechajte e-mail alebo telefón a my vás budeme informovať, kedy bude produkt k dispozícii

Napíšte svoju recenziu

Prihláste sa do svojho účtu

Som už zaregistrovaný

Recenzie sú súkromné ​​názory konkrétnych ľudí a nemusia sa časovo zhodovať s oficiálnymi pokynmi výrobcu tovaru. Recenzie nie sú odporúčaním na použitie alebo nepoužívanie produktu.
Pred zakúpením a použitím produktu si prečítajte jeho pokyny!

Informácie uvedené na tejto stránke nie sú verejnou ponukou v súlade s čl. 435 - 437 Občianskeho zákonníka Ruskej federácie.
Všetky informácie a výrobky kategórie 18+

911 reumalgón

911 balzam na gély s reumalgónom pre bolesti kĺbov a svalov 100 ml

Twins Tech CJSC (Rusko) Príprava: 911 reumalgónu

911 reumalgónu mele otepľovanie na bolesť kĺbov a svalov 150 ml

Twins Tech CJSC (Rusko) Príprava: mletie reumalgónu 911

Analógy z kategórie Chondroprotektory

Rumalon 1 ml 10 ks. intramuskulárna injekcia

Bryntsalov-A (Rusko) Príprava: Rumalon

Structum 500mg 60 ks. kapsule

Sotex (Francúzsko) Príprava: Structum

Don 1500mg 20 ks. prášok

Meda Pharma GmbH & Co.KG (Nemecko) Príprava: Don

Alflutop 1 ml 10 ks. injekcia ampulky

Biotechnos S.A. (Rumunsko) Príprava: Alflutop

Chondroxid 5% 30 g gél

Stada (Rusko) Príprava: Chondroxide

Analógy z kategórie Prípravky na pohybový aparát osoby

Doppelherz VIP osteoprotekt s kolagénovými kapsulami 30 ks.

Kweisser Pharma GmbH & Co. K (Nemecko) Príprava: Doppelgerz VIP osteoprotekt s kolagénom

Zhivokost s balzamom chondroitínu na kĺby 100 ml

Twins Tech CJSC (Rusko) Príprava: Zhivokost s chondroitínom

Chráňte tablety ako šumivé 20 ks.

World Medical Ltd. (Bulharsko) Príprava: Chrániť

Inteligentná krémová múmia s telovým krémom chondroitínu 75 ml

Newman Nutrients AG (Rusko) Príprava: Chytrá múmia s chondroitínom

Arthra msm forte 60 ks. filmom obalené tablety

Unipharm Inc. (USA) Príprava: Arthra msm forte

Inštrukcie 911 Rheumalgon

Zloženie a forma uvoľnenia

Extrakt z hrozna, alantoín, chondroitín, glukozamín, korenie, jedľa, eukalyptový olej, borievkový olej, cédrový olej, včelí jed, gáfor.

charakteristický

Gél-balzamová kozmetika REVMALGON sa odporúča ako doplnok pri liečbe chorôb kĺbov: osteochondróza, radikulitída, artróza, artritída, dna. Má protizápalové, otepľovacie a upokojujúce účinky. Chondroitín pomáha obnovovať chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, znižuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšuje ich pohyblivosť a stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva. Glukozamín zvyšuje schopnosť tela produkovať kolagén a proteoglukán, ktoré sú potrebné na opravu kĺbov. Včelí jed stimuluje miestny prietok krvi, má otepľovací a absorpčný účinok.

Kontraindikácie 911 reumalgónu

 1. Štátny register liekov;
 2. Anatomická terapeutická chemická klasifikácia (ATX);
 3. Nosologická klasifikácia (ICD-10);
 4. Úradné pokyny výrobcu.

Ceny za 911 reumalgónu v moskovských lekárňach

Forma uvoľnenia: 911 balzam na gély s reumalgónom pre bolesti kĺbov a svalov 100 ml

Zoznam lekárníAdresaOtváracia dobacena
DLHÝ ŽIVOTBelyakova St., 5Po-Ne: 09: 00-21: 0059,00 rub.
DLHÝ ŽIVOTKirova St., 89Po-Ne: 09: 00-21: 0067,00 rub.
MIZARPasáž 8. výročiaPo-Ne: 09: 00-21: 0069,00 rub.
MIZARKashirskoe sh., 57 kor. 2Po-Ne: 09: 00-21: 0071,00 rub.
MIZAROlympijská dedina Michurinsky vyhliadka, 4. Kor. 3Po-Ne: 09: 00-21: 0071,00 rub.
MIZARMKR 6., d.29Po-Ne: 09: 00-21: 0071,00 rub.
MIZARYuzhnobutovskaya St., 117Po-Ne: 09: 00-21: 0071,00 rub.
MIZARUl. Vera Voloshina, d.20Po-Ne: 09: 00-21: 0071,00 rub.
MIZARGagarina St., 45APo-Ne: 09: 00-21: 0071,00 rub.
MIZARNadšenci w, d.98BPo-Ne: 09: 00-21: 0071,00 rub.
Zobraziť všetky lekárne

Forma uvoľnenia: 911 reumalgónu mele otepľovanie na bolesť kĺbov a svalov 150 ml

911 Revmalgon

Forma uvoľnenia: kapsuly
Množstvo: 30 ks.

Vlastnosti: „Revmalgon“ je účinný pri komplexnej terapii zápalových ochorení kĺbov, ako aj pri prevencii ich výskytu, exacerbácii, znižovaní rizika chronického ochorenia, má analgetické, protizápalové, antiedematózne účinky, môže byť použitý ako pri komplexnej liečbe, tak pri prevencii chorôb. kĺbov a pohybového ústrojenstva ako celku, zlepšuje fungovanie pohybového ústrojenstva a zlepšuje kvalitu života na pozadí zápalových ochorení kĺbov.

názovmg
glukosamín375
chondroitín300
Výťažok z kôry Willowpäťdesiat
Výťažky z koreňov sladkého drievkapäťdesiat
Extrakt z púpavypäťdesiat
Vitamín B10.75
názovmg
Vitamín B20.9
Vitamín B310
Vitamín B61,0
Vitamín B90,1
Vitamín B120,0015

Návod na použitie: Dospelí užívajú 1 kapsulu 2 x denne s jedlom. Trvanie prijatia 1 mesiac.

911 reumalgónu mele otepľovanie na bolesť kĺbov a svalov 150 ml

Popis - 911 reumalgonového mletého otepľovania na bolesti kĺbov a svalov 150 ml

Aktívne komponenty

akt

Dávkovanie a spôsob podávania

kontraindikácie

911 reumalgónu mele otepľovanie na bolesť kĺbov a svalov 150 ml v Jekaterinburgu

 • Predám otepľovanie 911 reumalgónovej múky s bolesťou kĺbov a svalov 150 ml v Jekaterinburgu za prijateľnú cenu 119 rubľov. doručenie domov alebo vyzdvihnutie objednávky v Jekaterinburgu z najbližšieho miesta vyzdvihnutia prostredníctvom objednávky na AltaiMag.ru.
 • Karta produktu obsahuje: popis, návod na použitie, recenzie a certifikáty.
 • Najbližšie miesto doručenia objednávok nájdete v meste Jekaterinburg tu.
 • Ak chcete kúpiť drť 911 reumalgónu na bolesť kĺbov a svalov 150 ml, stačí urobiť niekoľko krokov: uveďte množstvo produktu a kliknite na tlačidlo "Kúpiť".

Informácie o technických špecifikáciách, rozsahu dodávky, krajine výroby, vzhľade a farbe výrobku sú iba informačné a sú založené na najnovších dostupných informáciách od výrobcu

Loajálna cenová politika

Aby nedošlo k náhodnému predaju tovaru za nafúknutú cenu, denne „sledujeme“ trh a zisťujeme, za aké ceny ostatní predajcovia predávajú podobné komoditné pozície. Ak kupujúci nájde analóg za nižšiu cenu, rozdiel vrátime. Je pravda, že táto ponuka je relevantná pre tých, ktorí za nákup zaplatili vopred (platba vopred)..

Získanie zľavy

"Hľadám lacnejšie?" Znížime cenu! “ Ak chcete získať zľavu na produkt, ktorý ste si vybrali, musíte vyplniť navrhovaný formulár s uvedením názvu a vašich súradníc, ako aj názvu produktu a odkaz na internetový obchod, ktorý ho implementuje..

Doprava zadarmo v čase

Pri objednávaní tovaru vo výške 2900 rubľov sa zaväzujeme doručiť balík zdarma v Rusku. Aby sme mohli objednávku odoslať nasledujúci deň, musíte ju zadať do 20:00.

* Celková hmotnosť objednávky nesmie prekročiť 4 kg. Ak existuje zákaz dodávania tovaru po súši na území dohody, táto požiadavka sa naň nevzťahuje.

Široký rozsah

Náš internetový obchod má neustále asi 12 000 položiek a sortiment je pravidelne aktualizovaný. Môžete si u nás objednať „výrobky pre krásu a zdravie“ - vždy relevantné a žiadané.

spiatočný

Vrátenie alebo výmena tovaru, ktoré sa nehodili alebo nepáčili, je povolená od okamihu nákupu, ktoré neuplynulo viac ako tridsať dní. Ak sú produkty zakúpené online klasifikované ako „vratné“, kuriér si ich môže vyzdvihnúť v regiónoch „s dodaním“.

Na registráciu operácií pri výmene alebo návrate je potrebné zavolať na telefónne číslo: 8 800 511 95 05 (po-pia 6-16 moskovského času). Môžete tiež poslať e-mail na adresu: [email protected]

Ako vymeniť a vrátiť položku

Výrobok podlieha vráteniu a výmene do 30 dní od dátumu nákupu a nezáleží na tom, v ktorom mieste predaja bol zakúpený - online alebo offline. Zakúpený tovar je možné vymeniť iba raz za analógový alebo drahší variant. V takom prípade sa výmena uskutoční za určitých podmienok:

 • Produkt nebol použitý alebo pripojený;
 • Integrita obalu nie je narušená;
 • Produkt má prezentáciu;
 • Spotrebiteľské vlastnosti tovaru sú úplne zachované;
 • K dispozícii sú štítky a pečate;
 • Ušetrené hotovostné a obchodné príjmy;
 • K dispozícii je kompletná sada prvkov a dokumentov (záručný list, pas, anotácia atď.). Ak bol produkt zakúpený na úver, musíte poskytnúť zmluvu o pôžičke;
 • Výrobky sa predávali v maloobchode jednotlivcovi a ich kvalita nebola pochýb.

Existuje zoznam tovaru, ktorého výmena a vrátenie je zakázané právnymi predpismi Ruskej federácie, ustanoveným nariadením vlády Ruskej federácie z 01.19.98 pre N 55. Patria sem:

 • Korekčné šošovky.
 • Detské plienky a niektoré ďalšie odrody výrobkov pre deti.
 • Hygienické výrobky a hygienické výrobky z rôznych materiálov.
 • lieky.
 • Zdravotnícke vybavenie, nástroje a prístroje.

Existujú pravidlá pre predaj tovaru, ktoré sa úplne odrážajú vo vyššie uvedenom dokumente. Jasne sa v ňom uvádza, že existuje zoznam nepotravinových položiek, ktoré nepodliehajú požiadavkám osoby, ktorá ich kúpila, pokiaľ ide o výmenu a vrátenie tovaru..

Takéto výrobky by mali obsahovať:

 • lekárske vybavenie: lekárske vybavenie, prístroje a nástroje, ako aj nástroje;
 • výrobky a ich náhradné diely z gumy, gumy, kovov, textilu, skla, polymérov, ako aj iných materiálov, ak sú určené na lekárske, preventívne a diagnostické opatrenia. Rovnaká skupina tovarov zahŕňa prostriedky a veci potrebné na starostlivosť o vážne chorých pacientov;
 • Rámy na okuliare pre korekčné videnie, ako aj kontaktné šošovky;
 • protézy a ortopedické štruktúry, ako aj ich náhradné diely;
 • diagnostické lieky;
 • súpravy do domácnosti alebo do auta;
 • iný tovar priamo súvisiaci s lekárskym tovarom.

Pre pozornosť našich zákazníkov! Ak sa rozhodnete pre výmenu alebo vrátenie tovaru zakúpeného online, náklady na dopravu sa v tomto prípade vypočítajú v závislosti od miesta zákazníka, tj z adresy, na ktorú je objednávka doručená alebo vyvezená. Okrem toho sa musí zohľadniť hmotnosť balenia. Ak si neželáte platiť prepravné, kupujúci má právo poskytnúť tovar, ktorý sa má vymeniť, do ktoréhokoľvek maloobchodného miesta v reťazci obchodov AltaiMag..

V prípade úplného zaplatenia objednávky musí byť balík vyzdvihnutý pred uplynutím doby skladovania. V opačnom prípade sa balík vráti odosielateľovi a náklady na prepravu sa zadržia z zaplatenej sumy. Opätovné odoslanie objednávky je možné za podmienky, že kupujúci uhradí prepravné náklady.

911 toboliek Revmalgon

Balzam na gély Revmalgon 911

Prečítajte si teraz

Protizápalové dermatotropné liečivo. Použitie: akné. Cena od 200 rub. Analógy: Differin, Alaklin, Adolen. Viac informácií o analógoch, ich cenách a o tom, či sú náhradkami, nájdete na konci tohto článku. Dnes hovoríme o kréme Adapalen. Aký je liek, ako to ovplyvňuje telo? Aké sú indikácie a kontraindikácie? Ako a v akých dávkach sa používa? [...]

Antibakteriálne liečivo. Použitie: rany, popáleniny, vredy, konjunktivitída. Cena od 27 rub.

Regeneračný liek. Použitie: rany, popáleniny, preležaniny, vredy. Cena od 111 rub.

Prečítajte si teraz

Prírodné zvláčňujúce hygienické liečivá. Aplikácia: suchá pokožka, praskliny v bradavkách, dermatitída. Cena od 612 rub. analógy:

Nehormonálne antiseptické antimikrobiálne liečivo.

Nehormonálny angioprotektívny dekongestant.

Cena od 94 rub.

Nehormonálne protizápalové chondroprotektívne liečivo.

Aplikácia - dna, artróza, ischias.

Analógy - indometacín, artrocol, Clodifen. Na konci tohto článku sa môžete dozvedieť viac o analógoch, ich cenách a o tom, či sú náhradkami..

Dnes hovoríme o géli - balzam Revmalgon 911. Aký liek má vplyv na telo? Aké sú indikácie a kontraindikácie? Ako a v akých dávkach sa používa? Čo možno nahradiť?

Aký gél

Gélový balzam Revmalgon sa používa na liečbu kĺbov. Má homogénnu hmotu, žlto-zelenú farbu bez nečistôt a charakteristický výrazný zápach. Nie je to hormonálny liek.

Výrobca - TVINS Tech CJSC.

Návod na použitie Revmalgon 911 popisuje odporúčané informácie. Pred začatím liečby je potrebné podstúpiť diagnózu a vyhľadať lekársku pomoc.

Účinná látka a zloženie

Zloženie balzamu Revmalgon obsahuje:

Výťažky z týchto rastlín:

 • jedľa;
 • eukalyptus;
 • jalovec;
 • cédre;
 • červená paprika.

Medzi pomocné komponenty patria:

 • gáforový olej;
 • propylénglykol;
 • močovina;
 • izooktylstearát;
 • vyčistená voda.

Farmakologické vlastnosti

Balzam na kĺb Revmalgon 911 poskytuje protizápalový, mierny analgetický účinok. Komplexná vlastnosť aktívneho

komponenty poskytujú hydroprotektívny, chondrostimulačný účinok. Blokuje mechanizmy, ktoré spôsobujú zápal, degeneratívne zmeny v tkanivách kĺbov.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Glukozamín je zodpovedný za syntézu a inhibíciu enzýmov, ktoré vedú k deštrukcii a zápalu chrupavky. Táto zložka normalizuje ukladanie vápnika, zachováva tekutosť a elasticitu v kĺbe..

Chondroitín sulfát pomáha zlepšovať metabolizmus vápnika a fosforu. Tiež zodpovedný za štruktúru kostí a chrupavky. Zlepšuje regeneráciu kĺbových povrchov, zvyšuje tvorbu intraartikulárnej tekutiny. Znižuje to bolesť, zvyšuje pohyblivosť poškodených kĺbov.

Účelom pôsobenia pomocných látok je rýchla penetrácia účinných látok cez pokožku, normalizácia krvného obehu, odstránenie opuchov a bolesti..

Vylučuje sa obličkami.

Indikácie pre použitie

Indikácie pre použitie gélu na balzam Revmalgon, odborníci sa domnievajú:

Pred začatím liečby je potrebná povinná lekárska konzultácia..

kontraindikácie

Liečba sa neodporúča v prípade akútnej negatívnej reakcie na zložky. Nepoužíva sa na infekčné, vírusové a bakteriálne vyrážky..

Tiež nie je predpísaný pacientom mladším ako 12 rokov..

Dávkovanie a spôsob podávania

Revmalgon 911 je určený iba na vonkajšie použitie. Aplikuje sa na oblasť zápalu 1-2 krát denne. Trel ľahkými pohybmi, kým sa úplne nevstrebal.

Po aplikácii musí byť v pokoji najmenej 30 minút. Dĺžku liečby určuje odborník, pričom berie do úvahy indikácie.

V detstve, počas tehotenstva a HB

Liek nie je kontraindikovaný na použitie počas gravidity a laktácie. Napriek tomu je použitie možné len podľa pokynov lekára.

Je to kvôli nedostatku údajov o bezpečnosti používania Revmalgonu v týchto obdobiach. Preto je taký liek predpísaný iba v prípade naliehavej potreby..

Nie je predpísané pre deti do 12 rokov.

Vedľajšie účinky

Tento liek je dobre tolerovaný a zriedkavo spôsobuje nežiaduce účinky. Niekedy sa môžu vyskytnúť nepríjemné prejavy vo forme:

S rozvojom precitlivenosti je potrebné prestať používať liek a poradiť sa s lekárom.

špeciálne pokyny

V priebehu aplikácie gélového balzamu by sa malo zabrániť vniknutiu do oblasti s poškodenou pokožkou. Aplikácia liekov na sliznice, viečka, rohovka je neprijateľná.

Po aplikácii produktu si dôkladne umyte ruky mydlom a vodou..

Balzam na gély Revmalgon v lekárňach je možné kúpiť bez lekárskeho predpisu.

Liek nemá vplyv na reakciu pri vedení vozidiel, potenciálne nebezpečné mechanizmy. Nevyvoláva ani zníženie koncentrácie a duševnej aktivity.

predávkovať

V klinickej praxi nie sú údaje o prípadoch predávkovania..

Pri úmyselnom zvýšení dávky sa môže vyvinúť precitlivenosť. V takýchto prípadoch je potrebné liečbu zrušiť..

Liekové interakcie

Tento gélový balzam možno predpísať v kombinácii s inými liekmi. Nie sú k dispozícii žiadne údaje o bezpečnosti pri používaní iných liekov. Preto, ak potrebujete používať ďalšie lieky, mali by ste o tom vopred informovať svojho lekára.

Náhradky a analógy gélu Revmalgon sa vyberajú podľa určitých kritérií. V každom prípade by liečbu mal predpísať špecialista.

Nezabudnite, že samoliečba môže poškodiť zdravie. Preto by ste si pred použitím akéhokoľvek lieku mali prečítať pokyny.

911 reumalgónu mele otepľovanie na bolesť kĺbov a svalov 150 ml

Popis - 911 reumalgonového mletého otepľovania na bolesti kĺbov a svalov 150 ml

Aktívne komponenty

Dávkovanie a spôsob podávania

kontraindikácie

911 reumalgónu mele otepľovanie na bolesť kĺbov a svalov 150 ml v Moskve

 • Kúpte si 911 reumalgonového trenia otepľovania s bolesťou kĺbov a svalov 150 ml v Moskve za prijateľnú cenu 118 rubľov. doručenie do domu alebo vyzdvihnutie objednávky v Moskve z najbližšieho miesta vyzdvihnutia objednávkou na AltaiMag.ru.
 • Karta produktu obsahuje: popis, návod na použitie, recenzie a certifikáty.
 • Najbližšie miesto doručenia objednávok nájdete v meste Moskva tu.
 • Ak chcete kúpiť otepľovanie 911 reumalgónovej drene na bolesť kĺbov a svalov 150 ml, urobte pár krokov: špecifikujte množstvo produktu a kliknite na tlačidlo „Pridať do košíka“.

Informácie o technických špecifikáciách, rozsahu dodávky, krajine výroby, vzhľade a farbe výrobku sú iba informačné a sú založené na najnovších dostupných informáciách od výrobcu

 • Skladovateľnosť: 01/01/2021
 • Krajina výroby: Rusko
 • Skladovateľnosť: 24 mesiacov.
 • Množstvo v krabici: 30

Loajálna cenová politika

Aby nedošlo k náhodnému predaju tovaru za nafúknutú cenu, denne „sledujeme“ trh a zisťujeme, za aké ceny ostatní predajcovia predávajú podobné komoditné pozície. Ak kupujúci nájde analóg za nižšiu cenu, rozdiel vrátime. Je pravda, že táto ponuka je relevantná pre tých, ktorí za nákup zaplatili vopred (platba vopred)..

Získanie zľavy

"Hľadám lacnejšie?" Znížime cenu! “ Ak chcete získať zľavu na produkt, ktorý ste si vybrali, musíte vyplniť navrhovaný formulár s uvedením názvu a vašich súradníc, ako aj názvu produktu a odkaz na internetový obchod, ktorý ho implementuje..

Doprava zadarmo v čase

Pri objednávaní tovaru vo výške 2 900 rubľov sa zaväzujeme bezplatne doručiť balík do Moskvy. Aby sme mohli objednávku odoslať nasledujúci deň, musíte ju zadať do 20:00.

* Celková hmotnosť objednávky nesmie prekročiť 4 kg. Ak existuje zákaz dodávania tovaru po súši na území dohody, táto požiadavka sa naň nevzťahuje.

Široký rozsah

Náš internetový obchod má neustále asi 12 000 položiek a sortiment je pravidelne aktualizovaný. Môžete si u nás objednať „výrobky pre krásu a zdravie“ - vždy relevantné a žiadané.

Vrátenie alebo výmena tovaru, ktoré sa nehodili alebo nepáčili, je povolená od okamihu nákupu, ktoré neuplynulo viac ako tridsať dní. Ak sú produkty zakúpené online klasifikované ako „vratné“, kuriér si ich môže vyzdvihnúť v regiónoch „s dodaním“.

Na registráciu operácií pri výmene alebo návrate je potrebné zavolať na telefónne číslo: 8 800 511 95 05 (po-pia 6-16 moskovského času). Môžete tiež poslať e-mail na adresu: [email protected]

Ako vymeniť a vrátiť položku

Výrobok podlieha vráteniu a výmene do 30 dní od dátumu nákupu a nezáleží na tom, v ktorom mieste predaja bol zakúpený - online alebo offline. Zakúpený tovar je možné vymeniť iba raz za analógový alebo drahší variant. V takom prípade sa výmena uskutoční za určitých podmienok:

 • Produkt nebol použitý alebo pripojený;
 • Integrita obalu nie je narušená;
 • Produkt má prezentáciu;
 • Spotrebiteľské vlastnosti tovaru sú úplne zachované;
 • K dispozícii sú štítky a pečate;
 • Ušetrené hotovostné a obchodné príjmy;
 • K dispozícii je kompletná sada prvkov a dokumentov (záručný list, pas, anotácia atď.). Ak bol produkt zakúpený na úver, musíte poskytnúť zmluvu o pôžičke;
 • Výrobky sa predávali v maloobchode jednotlivcovi a ich kvalita nebola pochýb.

Existuje zoznam tovaru, ktorého výmena a vrátenie je zakázané právnymi predpismi Ruskej federácie, ustanoveným nariadením vlády Ruskej federácie z 01.19.98 pre N 55. Patria sem:

 • Korekčné šošovky.
 • Detské plienky a niektoré ďalšie odrody výrobkov pre deti.
 • Hygienické výrobky a hygienické výrobky z rôznych materiálov.
 • lieky.
 • Zdravotnícke vybavenie, nástroje a prístroje.

Existujú pravidlá pre predaj tovaru, ktoré sa úplne odrážajú vo vyššie uvedenom dokumente. Jasne sa v ňom uvádza, že existuje zoznam nepotravinových položiek, ktoré nepodliehajú požiadavkám osoby, ktorá ich kúpila, pokiaľ ide o výmenu a vrátenie tovaru..

Takéto výrobky by mali obsahovať:

 • lekárske vybavenie: lekárske vybavenie, prístroje a nástroje, ako aj nástroje;
 • výrobky a ich náhradné diely z gumy, gumy, kovov, textilu, skla, polymérov, ako aj iných materiálov, ak sú určené na lekárske, preventívne a diagnostické opatrenia. Rovnaká skupina tovarov zahŕňa prostriedky a veci potrebné na starostlivosť o vážne chorých pacientov;
 • Rámy na okuliare pre korekčné videnie, ako aj kontaktné šošovky;
 • protézy a ortopedické štruktúry, ako aj ich náhradné diely;
 • diagnostické lieky;
 • súpravy do domácnosti alebo do auta;
 • iný tovar priamo súvisiaci s lekárskym tovarom.

Pre pozornosť našich zákazníkov! Ak sa rozhodnete pre výmenu alebo vrátenie tovaru zakúpeného online, náklady na dopravu sa v tomto prípade vypočítajú v závislosti od miesta zákazníka, tj z adresy, na ktorú je objednávka doručená alebo vyvezená. Okrem toho sa musí zohľadniť hmotnosť balenia. Ak si neželáte platiť prepravné, kupujúci má právo poskytnúť tovar, ktorý sa má vymeniť, do ktoréhokoľvek maloobchodného miesta v reťazci obchodov AltaiMag..

V prípade úplného zaplatenia objednávky musí byť balík vyzdvihnutý pred uplynutím doby skladovania. V opačnom prípade sa balík vráti odosielateľovi a náklady na prepravu sa zadržia z zaplatenej sumy. Opätovné odoslanie objednávky je možné za podmienky, že kupujúci uhradí prepravné náklady.

Objednávky s viac ako 4000 rubľov, s nákladmi na doručenie viac ako 400 rubľov, zdravotníckych pomôcok a ortopédie, sa zasielajú pri platbe vopred. Podmienky sú dohodnuté s prevádzkovateľom.

Miesto doručenia objednávok dpd alebo sdek

 • Rýchly a spoľahlivý spôsob prijatia objednávky. Platba v hotovosti pri prijatí.
 • Je tiež možné doručiť kuriérskou službou k dverám..
 • Zobrazte body vyzdvihnutia DPD tu
 • Tu nájdete odberné body SDEK
 • Tu si môžete zobraziť body vyzdvihnutia Boxberry

Dodávka v Rusku ruskou poštou

V Rusku je dodacia lehota zásielok 2-16 dní. Do osád, kde je zákaz
v prípade pozemkových dodávok sa môžu náklady a dodacia lehota líšiť od bežných balíkov.

Internetový obchod AltaiMag „Federálna pošta Ruska“ je preto províziou Ruskej pošty za dobierku len: 2% zo sumy dobierky, namiesto obvyklých 80 rubľov + 5% poplatok + náklady na prevod 7% z odoslanej sumy. Celkový preplatok v bežnom internetovom obchode na dobierku dosahuje 12,8% z hodnoty objednávky.

DOPRAVA ZADARMO NA OBJEDNÁVKU ₽ *

* Objednajte si hmotnosť do 4 kg. Záloha. Nevzťahuje sa na sídla, v ktorých je zakázaná pozemná preprava.

TRESKA

Nevýhody platby za tovar po prijatí:

 • Drahé - preplatok za dodanie
 • Nebezpečné pre kupujúceho
 • Pre predajcu to spôsobuje určité ťažkosti

Z toho vyplýva, že tento spôsob platby nie je nevýhodný pre kupujúceho ani predávajúceho.

Väčšina kupujúcich verí, že NP je ziskový a bezpečný iba preto, že sa tento spôsob platby používa už veľmi dlho. Chceme vás upozorniť na skutočnosť, že Ruská pošta nezakrýva skutočnosť, že došlo k preplatku, a na oficiálnu webovú stránku upozorňuje: „buďte pripravení zvýšiť náklady na tovar, ktorý vám bol zaslaný“.

Pobočka Ruskej pošty nie je pobočkou nášho obchodu. Poštová služba má pre každú operáciu fixné sadzby, za platbu, za ktorú úplne znáša príjemca zásielky, tj kupujúci a náš klient. Pri výbere platby NP teda po prijatí objednávky platíte dve služby: dodanie a platba prevodom peňazí:

 • Dodanie bude stáť od 280 do 700 rubľov.
 • Deklarovaná hodnota pri platbe na dobierku Príspevok 90 rubľov + 2-4%
 • Okrem toho platba prevodom peňazí poštovými tarifami predstavuje ďalších 7% z odoslanej sumy.

Upozorňujeme na výpočty NP na príklade konkrétnej sumy:
Objednali ste si od nás produkt v hodnote 2 000 rubľov, dodanie - 300 rubľov, prevod platby za konkrétny produkt bude: 4% (toto je poistenie) + 7% (pri platbe na dobierku) = 11%
2000 (cena tovaru) + 300 (dodanie) = 2300 rubľov + 11% = 2553 rubľov + 90 (dobierka pri doručení) = 2643 rubľov

Preplatok bude 343 rubľov!

Percento preplatku:
(100% / 2300) * 343 =

15% - platíte za dopravu.
15% - Preplatok na dobierku
Platíte viac, ale poskytuje vám to nejaké záruky?

Podľa pravidiel Ruskej pošty bude vaša zásielka vydaná až po zaplatení. Takto môžete vyhodnotiť bezpečnosť zásielky až po jej podpísaní. Ak stále chcete skontrolovať balík, budete požiadaní o vypracovanie aktu, ktorý bude mať za následok niekoľko „oficiálnych“ postupov, ktoré si budú vyžadovať iba váš osobný čas. Akýkoľvek bankový prevod chráni kupujúceho lepšie ako poštové. Pri prevode ponecháte údaje o príjemcovi a odosielateľovi v bankovej databáze. Ak máte akékoľvek sporné problémy, stačí sa obrátiť na pobočku banky s potvrdením o prevode. Sto percentná záloha teda poskytuje záruky a istotu vo väčšej miere ako platba za tovar pri prijatí.

Existuje určitý postup prijímania balíkov v pobočkách Ruskej pošty. Musia sa skontrolovať nasledujúce položky:

 • Správnosť vyplnenia informácií na kolónke: dobierka pri dodaní a adresa odchodu.
 • Korešpondencia hodnoty tovaru s odhadovanou hodnotou.
 • Korešpondencia údajov na tlačive na dobierku s údajmi na zásielke.

Znamená to iba, že odoslanie zásielky na dobierku trvá dlhšie, ako ste očakávali.

Z vyššie uvedeného je možné vyvodiť tieto závery:

 • Klient nemá právo otvoriť balík pred prevodom peňazí zamestnancovi Ruskej pošty.
 • Kontrola zásielok pred zaplatením a podpísanie platobných dokladov je tiež nemožná.
 • Ak po otvorení zásielky zistíte, že tovar nie je v dobrom stave, nebudete môcť vrátiť peniaze výmenou za poškodenú položku. Budete musieť vydať úkon vrátenia zásielky a počkať, kým sa poštou nevyrieši reklamácia. Čas spracovania žiadostí Ruskou poštou je 30 dní.
 • Cena tovaru zaslaného na dobierku sa zvyšuje najmenej o 7%. Tieto náklady však nezaručujú, že vaše práva spotrebiteľa sa nebudú plne rešpektovať..

Staráme sa o našich zákazníkov. Preto vám ponúkame prepravu tovaru zálohovou platbou - ušetríte tým nielen peniaze, ale aj zodpovednosť za kvalitu dodávaného tovaru.

Rheumalgon 911 na bolesti chrbta a kĺbov

Jedným z účinných liekov na otepľovanie a relaxáciu, ktoré sa predpisujú na bolesti chrbta a kĺbov, je Revmalgon 911. Tento liek je len časťou komplexnej liečby, pomáha však zmierňovať príznaky, výrazne zmierňuje alebo zmierňuje bolesť, spolu s inými látkami má trvalý pozitívny účinok., Prostriedky ako masť alebo gél sa aplikujú zvonka a kapsuly ako doplnok výživy sa užívajú perorálne.

Ako pomôže gél

Účinok lieku je spôsobený jeho zložením. Obsahuje oleje z ihličnanov, ako sú jedľa, céder, borievka a eukalyptový olej. Vďaka obsahu týchto zložiek gél rýchlo preniká do tkanív, zmierňuje opuchy a zmierňuje bolesť. Droga má silné otepľovacie účinky vďaka extraktu z červenej papriky.

Tento účinok vedie k zlepšenému metabolizmu, čo znamená, že urýchľuje odstraňovanie škodlivých zložiek z tkanív, takže oprava tkaniva vám umožňuje priblížiť regeneráciu. Včelí jed a výťažok z cinquefoilu pomáhajú eliminovať zápal a znižujú bolesť.

Dôležitými zložkami Revmalgonu sú chondroitín a glukozamín. Chondroitín je chondroprotektor, tj látka, ktorá pomáha obnoviť chrupavku, čím spomaľuje degeneratívne procesy v tele a zlepšuje pohyblivosť kĺbov a kĺbov chrbtice. Glukozamín stimuluje produkciu kolagénu a proteoglukánu v tele, ktoré sú potrebné na tvorbu chrupavky.

Gél tiež obsahuje komponenty:

 • gáfor,
 • voda,
 • propylénglykol,
 • izooktylstearát,
 • iodopropinylbutylcarbamate,
 • diazolidinylmočovina.

Tieto zložky pôsobia ako rozpúšťadlá, konzervačné látky, prispievajú k konzervácii gélu, pomáhajú rovnomerne rozložené po povrchu.

farmaceutický účinok

 • rozptyľujúce,
 • zahrievanie,
 • lieky proti bolesti,
 • protizápalový.

V dôsledku gélu sa zápal odstráni, čo vedie k zníženiu svalového napätia v postihnutej oblasti. Pacient sa cíti lepšie, chrbtica a kĺby (v závislosti od oblasti aplikácie lieku) sa stávajú mobilnejšími, čo výrazne zlepšuje kvalitu života.

Kedy sa používa Revmalgon Gel

Liek je predpisovaný ako ďalší nástroj pri liečbe chorôb chrbtice a kĺbov. Je najúčinnejšia v kombinácii s inými prostriedkami..

 • Neznášanlivosť komponentov,
 • Otvorte rany a odreniny v mieste aplikácie,
 • Kožné ochorenia,
 • Do dvoch rokov.

Užívanie drog

Pri použití lieku Revmalgon 911 odporúča jeho aplikáciu na kožu v mieste, kde sa vyskytuje problém. Gél sa nanáša trikrát denne, čo sa deje ľahkými masážnymi pohybmi. Droga je vyrobená takým spôsobom, že je vhodné ju používať: rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva žiadne zvyšky na oblečení.

Rheumalgonové kapsuly

Okrem programu liečby chorôb kĺbov a miechy sa často predpisuje aj biologicky aktívny potravinový doplnok. Tento nástroj pomáha udržiavať zdravie chrupavky a kostného tkaniva, pomáha zlepšovať ich stav, pomáha obnovovať poškodené tkanivo.

Tento nástroj bude dobrou prevenciou nepríjemných zmien v chrupavkách a kostných tkanivách spojených s vekom, zraneniami, infekciami a inými problémami..

 • Vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B6, B9, B12),
 • glukosamín,
 • chondroitín,
 • Výťažky z púpavy, kôry vŕby, koreňa sladkého drievka.

Táto kompozícia vám umožňuje zlepšiť prísun kyslíka do buniek, aby sa zaistila dobrá výživa nervového tkaniva. Glukozamín a chondroitín sú potrebné na vyváženie procesov spojivového tkaniva. Pomocou extraktu bylín sa stimulujú metabolické procesy, urýchľuje sa regenerácia buniek a potlačuje sa zápal. Výsledkom je posilnenie tkaniva chrupavky, čo je veľmi dôležité pre jeho fungovanie a účinné fungovanie kĺbov a chrbtice. To všetko umožňuje použitie Revmalgonu v tobolkách v nasledujúcich prípadoch:

 • predchádzanie zmenám súvisiacim s vekom,
 • zotavenie zo zranení,
 • prevencia komplikácií kĺbov po infekciách,
 • komplexná liečba zápalových ochorení kĺbov,
 • riziko chronických chorôb,
 • meteosenzitivita, prejavujúca sa bolesťou chrbtice a kĺbov.

Niektoré choroby môžu byť tiež indikované, napríklad osteochondróza, osteoporóza, osteoartróza.

Hlavný účinok lieku

 • liek proti bolesti,
 • Trofické zlepšenie,
 • protizápalový,
 • regeneratívne,
 • decongescens.

Výsledok použitia Revmalgon 911 v kapsulách sa môže nazývať zlepšenie stavu pohybového aparátu. To vedie k zlepšeniu kvality života pacienta, pretože príznaky kĺbov sa zmierňujú alebo odstraňujú, nervové tkanivo poskytuje možnosť viesť impulzy.

Na dosiahnutie tohto účinku sa kapsuly užijú do jedného mesiaca. Konzumujú sa s jedlom, 1 kus dvakrát denne. Ak je to potrebné, príjem pokračuje, možno aj po prestávke pred novým liečebným cyklom.

kontraindikácie

Kapsuly Revmalgon sa nemajú užívať samostatne bez konzultácie s lekárom, pretože môžu existovať kontraindikácie. Napríklad tehotné ženy a dojčiace matky sú zakázané ich brať.

Je to kvôli prítomnosti rastlinných zložiek, ktoré majú protizápalové účinky, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť vývoj plodu. Kontraindikácia je tiež alergia alebo neznášanlivosť na jednotlivé zložky produktu.

Náklady na lieky

Ak sa lieči liekom, cena nebude odrádzajúca, pretože je celkom prijateľná. Náklady závisia od formy výroby a objemu balenia, čím sú väčšie, tým je cena priaznivejšia.

Pozrite si video: Gélový balzam na kĺby 911 s chondroitínom

Gél-balzam REVMALGON: návod na použitie 100 ml

Gélový balzam Revmalgon sa odporúča na komplexnú liečbu kĺbov, osteochondrózy, radikulitídy, artrózy, artritídy, dny. Obnovuje chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, znižuje degeneratívne zmeny, zlepšuje pohyblivosť kĺbov, stimuluje regeneráciu.

Obchodný názov prípravku: REVMALGON gél-balzam

Dávkovacia forma: Balzam na gély

Baliaci gél na balenie fotografií s reumalgónom 100 ml, ak je uvedené zloženie

Gél-balzam REVMALGON zloženie

Extrakt z hrozna, alantoín, chondroitín, glukozamín, korenie, jedľa, eukalyptový olej, borievkový olej, cédrový olej, včelí jed, gáfor.

Indikácie REVMALGON na použitie

Gél-balzamová kozmetika REVMALGON sa odporúča ako doplnok pri liečbe chorôb kĺbov: osteochondróza, radikulitída, artróza, artritída, dna. Má protizápalové, otepľovacie a upokojujúce účinky.

Chondroitín pomáha obnovovať chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, znižuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšuje ich pohyblivosť a stimuluje regeneráciu chrupavky.

Glukozamín zvyšuje schopnosť tela produkovať kolagén a proteoglukán, ktorý je potrebný na opravu kĺbov.

Včelí jed stimuluje miestny prietok krvi, má otepľovací a absorpčný účinok.

Kontraindikácie REVMALGON

Individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky, otvorené rany, odreniny, kožné ochorenia.

Neodporúča sa deťom do 2 rokov..

REVMALGON balzam na gély: analógy sú lacnejšie

Dávkovanie gélového balzamu REVMALGON a spôsob aplikácie

V problémových oblastiach nanášajte gélové balzamy 2-3 krát denne, krúživými pohybmi až do úplného vstrebania.

REVMALGON vedľajší účinok

Uvoľňovací formulár
Balzam na krém v skúmavke s objemom 100 ml. Trubica sa vloží do papierového obalu spolu s pokynmi.

Foto skúmavka gélového balzamu reumalgónu 100 ml

Foto skúmavka gélového balzamu reumalgónu 100 ml (pohľad zozadu)

Podmienky skladovania
Uchovávajte pri t od 5 ° do 25 ° C.

Skladovateľnosť
2 roky.

Podmienky dovolenky
Cez pult.

Foto baliaci gél na balzam reumalgon 100 ml, kde je uvedená cena

Výrobca:
CJSC TWINS Tech, Rusko, 117403, Moskva, ul. Nikopolskaya, d 4.

Kancelária:
Rusko, 121471, Moskva, ul. 65, Ryabinovaya, bldg. 1. Tel.: 8 (495) 363-3016

Lekáreň online: www.apteka-911.ru

Bezplatná horúca linka pre spotrebiteľov: 8-800-100-30-16

Gél-balzam REVMALGON 100 ml abstrakt (návod na použitie) lieku na fotografiách

Foto návod na použitie gélový balzam reumalgon 100 ml

Gél-balzam Revmalgon: recenzie na drogu

5 komentárov k článku

Gél-balzam Revmalgon 911 pomohol s bolesťou dolnej časti chrbta, bolesť bola silná a ostrá, bolesť sa po 15 minútach ľahšie rozmazala a po 5 až 6 aplikáciách bolesť úplne zmizla, balzam je vynikajúci, zloženie je dobré, rastlina, s olejmi, včelí jed, ktorý nemôže pomôcť, ale použiť ju už teraz, aj keď niečo začína narastať v kĺboch ​​alebo svaloch, kvalita nesklame.

Ach, „Revmalgon“ mi to pomohol. Predal som škatuľu a pretiahol ju do haly. Zrejme som si strhol svaly. Na ceste domov som išiel do lekárne a kúpil som ju. Cena bola o to smiešnejšia. olej z korenia, jedle, včelieho jedu a gáfru. Vo večerných hodinách som sa rozmazal, hneď som sa cítil lepšie. Ráno som to tiež rozmazal. Pred prácou som ho aj naďalej trel, aj keď bolesť aj tak zmizla, dvakrát denne!

Ale „Revmalgon“ mi nepomohol. Rozmazaný týždeň, ráno a večer, viem, že je to užitočné, pretože som pomohol svojim priateľom. Možno malé množstvo rozmazania, povedzte mi, koľko by sa malo aplikovať naraz? Už ste urobili niečo iné? Nemôžem ešte navštíviť lekára. Ďakujem!

Ahoj. Nejako som vždy kupoval Capsicum. Ale kedysi v lekárni nebol on. Lekárnik navrhol tohto švagra. To je viac využívané manželom, pretože kvôli práci a koníčkom pre rybolov, občas chytí chrbát, potom krk. Pomohlo to oveľa rýchlejšie ako Capsicum. Tiež sa mi páčilo, že keď nanášate krém na pokožku, je veľmi dobre a rýchlo vstrebateľný. Ľahko sa zmyje, bez zápachu, nezostanú žiadne zvyšky a nemusíte sa báť, že si budete trieť oči a jednoducho zhorí.

S gélom Revmalgon som bol oboznámený už dlho, používam ho po tréningu, niekedy moje svaly a kĺby bolia natoľko, že chcem úplne skončiť so športom, ale Revmalgon takéto myšlienky posiela na pozadí. Ja by som to urobil bez neho.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Všeobecné informácieSedavý spôsob života administratívnych pracovníkov a tých, ktorí radi relaxujú pred televízorom alebo za obrazovkou, často spôsobuje osteochondrózu. Prvé príznaky tohto ochorenia sa môžu objaviť už vo veku 25 rokov a ak sa nelieči, komplikácie môžu mať vážne následky..
Dorsálna hernia je komplikáciou dlhotrvajúcej osteochondrózy so zničením vláknitého prstenca. Vyznačuje sa tým, že k výčnelku buničitého jadra dochádza v lúmene miechového kanála.

Myóm po pôrode

Pažerák
V období embryonálneho vývoja dieťaťa sa v ženskom tele vyskytuje mnoho metamorfóz, v dôsledku čoho sa myóm môže výrazne znížiť alebo dokonca ustúpiť. Nižšie nájdete informácie o podobných a iných transformáciách tejto novotvary po pôrode.