loader

Správna voľba simulátora na napínanie chrbtice - domáca úloha

Bolesť a nepohodlie v chrbte sú mnohým dobre známe, často sú to prvé signály vývoja miechy. Samoliečba môže značne uškodiť, ale lekár bude schopný urobiť správnu diagnózu a predpísať liečbu a preventívne opatrenia, ktoré zahŕňajú: lekárske ošetrenie, masáže, gymnastiku, kurzy špecializovaných simulátorov. Simulátor napínania chrbtice je jedným z najúčinnejších prostriedkov na ošetrenie chrbta v bolestivých podmienkach.

Aké je použitie simulátora pre chrbát

Na zmiernenie stavu osoby s bolesťou chrbta lekár často predpisuje terapeutické cvičenia alebo gymnastiku na natiahnutie chrbtice. Hlavnou úlohou napínania chrbtice je upraviť jej tvar a zbaviť pacienta nepríjemných symptómov.

Ortopedický chirurg Bubnovsky: „Aj tie najchudobnejšie kĺby sa obnovia do 3 dní, ak sa prilepia v noci. »Prečítajte si viac >>

Natiahnutie chrbta bude užitočné v týchto prípadoch:

 • prevencia po chirurgickom ošetrení chrbtice;
 • alternatíva k chirurgickému zákroku (napríklad prietrž);
 • korekcia polohy;
 • eliminácia bolesti pri rôznych ochoreniach chrbta;
 • spevňovanie väzov a svalov chrbta;
 • úľavu od stresu po fyzickej námahe;
 • relaxácia chrbtice, keď ste dlho v rovnakej polohe (napríklad: pri práci s počítačom).

Gymnastika naťahovania chrbtice je vhodná pre tých, ktorí v stave chrbtice nemajú vážne poruchy. Preferuje mladých, aktívnych, atletických ľudí. Na dosiahnutie tohto cieľa je vynikajúci prístroj na napínanie chrbtice. Starší človek potrebuje pomoc pri odstraňovaní problémových oblastí chrbta.

Indikácie pre použitie simulátorov

Zariadenia sa odporúčajú používať za nasledujúcich podmienok:

 • osteochondróza (skoré štádium);
 • medziobratlová kýla;
 • skolióza alebo kyfóza;
 • lordóza;
 • akútna ischias;
 • patológie.

Kontraindikácie pre použitie

Napriek pozitívnemu účinku použitia simulátora na natiahnutie chrbtice nie je taký nástroj vhodný pre každého. Simulátor by sa nemal používať za nasledujúcich podmienok:

 • ťažká osteoporóza a osteochondróza, artritída;
 • poranenia a modriny chrbtice;
 • hypertenzia a ďalšie poruchy kardiovaskulárneho systému;
 • trombóza;
 • s SARS, chrípka;
 • urolitiáza;
 • pupočná kýla;
 • paralýza;
 • zhoršenie chronických chorôb;
 • nedávna mozgová príhoda (ak uplynulo menej ako rok).

Tehotné ženy by sa pred začiatkom trakčných cvičení mali poradiť s lekárom, aby zistili prínosy a poškodenie zdravia nenarodeného dieťaťa..

Druhy simulátorov a ich účel

V závislosti od fyzických schopností osoby existuje široká škála typov prístrojov na napínanie chrbta.

Existujú elektronické a manuálne simulátory:

 • v elektronických modeloch je rotácia predĺžená v dôsledku vibrácií blokov;
 • v manuálnych zariadeniach dochádza k ťahaniu v dôsledku posunutia ťažiska dozadu - do rúk, nôh alebo pohyblivých blokov.

A tiež pre pohodlie používateľa boli vyvinuté simulátory vo všetkých možných variantoch: sedadlá, priečky a stôl na napínanie chrbtice. Existujú všeobecné expozičné zariadenia na posilnenie chrbtových svalov a ošetrenie bolestivých oblastí, ako aj simulátory úzkeho rozsahu pre konkrétny segment tela..

Celá chrbtica sa dá rozdeliť do niekoľkých oddelení: krčka maternice, hrudníka, bedra. Pre každú z týchto oblastí je na simulátore sada tried. Typy zariadení je možné podmienečne rozdeliť do oblastí ich použitia na chrbtici.

krčnej

Pri liečbe krčnej chrbtice pomôže flexibilné zariadenie - Glissonova slučka. Jedná sa o systém pohyblivých a pevných slučiek, pružení, tlmičov a lán. Horná časť je pripevnená k okraju dverí alebo otvoru, čím vytvára pri cvičeniach silnú stabilnú polohu. Najnižšia slučka je nasadená na nohách, k brade je pripojená široká pohyblivá pogumovaná slučka a ten istý nehybný pohyb je pripevnený k zadnej časti hlavy. Krk je teda vo voľnom plávaní a uvoľňuje sa. V takomto simulátore je potrebné vykonávať zatáčky - doľava, doprava, sklony - dopredu, dozadu.

Prvé triedy by mali začať s minimálnym zaťažením - 5 opakovaní za cvičenie. Ak nedôjde k zhoršeniu pohody, postupne sa môže zvýšiť na 7–10 opakovaní. Glissonova slučka môže byť inštalovaná doma a praktizovaná v akomkoľvek vhodnom čase. Dizajn je malý a s umiestnením nebudú žiadne problémy.

Hrudník a bedrá

Prístroj Bridge, vodorovná lišta, tréner v tvare písmena T tu robia vynikajúcu prácu.

Most alebo to je tiež nazývané "Hunchback" je semi-oválny stavba so stabilnou platformou dole.

Prístroj pracuje podľa tohto princípu: človek leží na stroji a jeho chrbát má rovnaký oválny tvar, svaly sa uvoľňujú - chrbtica sa predlžuje. Tento model funguje skvele s medzistavcovou prietržou. Môže sa to vykonávať ako zdvíhanie a spúšťanie trupu (podľa typu výkyvu lisu) alebo len na chvíľu ležanie. Zaťaženie by malo začať aj s minimálnym počtom opakovaní.

Horizontálna lišta je známa všetkým už od školskej telesnej výchovy. S ním môžete vykonávať víza na rukách - na natiahnutie hrudníka a bedrových bedier a na nohách - na krčku maternice. Kedykoľvek je to možné, môžete tiež vykonať pull-up. Tento typ simulátora môžu vykonávať iba vyškolení a mladí ľudia, staršia generácia by sa mala zdržať.

Stroj v tvare písmena T na napínanie chrbtice dostal meno vďaka rukoväti v tvare písmena "T" na rovine stroja. Je to plochý pohyblivý gauč s vrchnou rukoväťou. V závislosti od oblasti vplyvu sa rukoväť simulátora musí držať rukami - na vyloženie spodnej časti chrbta alebo chodidiel - na vyloženie hrudnej chrbtice. Takýto stroj môže byť tiež naklonený - v dôsledku toho sa zvyšuje ťažná sila.

Ako vyrobiť simulátor doma

Každý, kto nemá možnosť navštíviť špecializované miestnosti na cvičenie alebo telocvične, si môže doma vytvoriť stroj na natiahnutie chrbta.

Najjednoduchším strojom na napínanie chrbtice vlastnými rukami je priečka pod uhlom. Navonok sa podobá zariadeniu tvaru T a rozdiel je iba v pohyblivosti a nehybnosti strojov. Fázy výroby sú nasledujúce:

 1. vezmite veľkú dosku s hladkým povrchom dlhou 1–2 m;
 2. dosku umiestnite nad podlahu pomocou podpier vo vzdialenosti 1,5 m pod uhlom 45 °;
 3. pripevnite dve trvalé slučky na ruku k hornému okraju dosky;
 4. pre pohodlie a na zabránenie pošmyknutia zabalte dosku silnou, hladkou tkaninou;
 5. simulátor je pripravený na použitie.

Triedy na takomto ručnom simulátore sa vyskytujú takto: človek leží na chrbte alebo na bruchu, drží sa za slučky a natiahne sa. Uhol sklonu zaisťuje dobré napínanie chrbtice. Pre väčší účinok sa môže zvýšiť.

Takýto stroj je vhodný na prevenciu chorôb chrbtice a na zmiernenie bolesti chrbtice. Musíte si však pamätať: predtým, ako začnete cvičiť na rôznych typoch simulátorov na natiahnutie chrbta, musíte sa poradiť so svojím lekárom.

Všetci vieme, aké sú bolesti a nepohodlie. Artróza, artritída, osteochondróza a bolesti chrbta vážne kazia život, obmedzujú normálne účinky - nie je možné zdvihnúť ruku, vstúpiť na nohu, vstať z postele.

Najmä sa tieto problémy začínajú prejavovať po 45 rokoch. Keď jeden na druhého pred fyzickou slabosťou, panika zapadá a je peklo nepríjemné. Ale to sa nemusí báť - musíte konať! Aký nástroj by sa mal použiť a prečo - hovorí vedúci ortopedický chirurg Sergei Bubnovsky.

Simulátor napínania motúzov: ako rýchlo sedieť na motúzach doma

Snívate o zlepšení napínania a krútenia v krátkom čase? V tomto prípade sa vaše povraz stane nepostrádateľným pomocníkom. Jedná sa o veľmi užitočné športové vybavenie na efektívne, bezbolestné a príjemné strečing. Jednoducho položte nohu do pohodlnej polohy a natiahnite sa k povrazu, pozerajte televíziu alebo pracujte na notebooku.

Je dôležité si uvedomiť, že tréning na simulátore je takmer bezbolestný, pretože ste v uvoľnenom stave. To je veľká výhoda výcviku motúzov na simulátore, pretože ako viete, relaxácia je kľúčom k úspechu a dobrému natiahnutiu..

Keď ste napätí a obmedzení, svaly a väzy sa napínajú veľmi zle. Na pohodlnom a pohodlnom simulátore so svorkami na nohy budete uvoľnení, čo znamená, že pokrok bude oveľa rýchlejší.

Simulátor napínania povrazu: všeobecné informácie

Simulátor napínania povrazu je konštrukcia pozostávajúca zo sedadla vo forme stoličky a posuvných prvkov, v ktorých sú umiestnené nohy. Základný princíp simulátora je nasledujúci: nastavíte požadovaný uhol medzi nohami a zafixujete ho. Vďaka tomu nedochádza k posunutiu nôh, čo znamená, že vaše svaly sa prispôsobujú novej polohe a napínajú sa.

Keď máte pocit, že je zvládnutá aktuálna úroveň, môžete zväčšiť uhol medzi nohami. Zafixujte novú pozíciu a počkajte, kým sa nedosiahne výsledok, keď budú vaše svaly pripravené na ešte väčší úsek. Krok za krokom si sadnete na priečne vlákna.

Kto potrebuje simulátor napínania motúzov:

 • tí, ktorí sa zaoberajú tancom alebo gymnastikou
 • subjekty zapojené do bojových umení a bojových umení
 • tí, ktorí cvičia jogu (na ásany potrebujete dobrý úsek)
 • pre tých, ktorí chcú sedieť na motúzi pre seba alebo preukázať svoje natiahnutie
 • pre tých, ktorí chcú, aby ich nohy boli krásne a fit
 • tí, ktorí vedú aktívny životný štýl a chodia na šport
 • ako aj deti, ktoré chodia do športových sekcií

Aká je priama výhoda vlákna? Motúzy odstraňujú stuhnutosť kĺbov, zlepšujú fungovanie močového ústrojenstva a zlepšujú krvný obeh. Okrem toho pri napínaní k povrazu napínate svaly a zlepšujete tvar svojich nôh.

A ak je celkom vhodné natiahnuť sa do pozdĺžneho povrazu bez simulátora z dôvodu hmotnosti vášho tela, potom bude simulátor pre priečne povraz jednoducho nenahraditeľný. Okrem toho, napínanie na priečne povrazy zvyčajne trvá omnoho dlhšie ako napínanie na pozdĺžne vlákna. Niektorí odborníci poznamenávajú, že povraz sa získava po 1-2 mesiacoch pravidelného výcviku a priečne - až po 8-12 mesiacoch.

Plusy simulátora povrazu:

 1. Na simulátore povrazu sú nohy pohodlne upevnené a sú v správnej a prirodzenej polohe.
 2. Vďaka nastaviteľným opierkam nôh si môžete ľahko udržať maximálny uhol medzi nohami.
 3. Pohodlné nastavenie umožňuje svalom zvyknúť si na záťaž a natiahnuť sa bez bolesti.
 4. S napínačmi povrazov je ľahké napnúť sa bez pomoci partnera.
 5. Triedy na simulátore preťahovania sa pohodlne kombinujú s pozeraním televízie, čítaním kníh, surfovaním po internete.
 6. V prípade šnúrky na šnúry sa bremeno dodáva hladko a rovnomerne, čo minimalizuje riziko zranení a výronov..
 7. Hlavným princípom simulátora je postupnosť. Pevná poloha => použité svaly a väzy => zvýšený stupeň polohy medzi nohami => pevná poloha => použité svaly a väzy. a tak ďalej, krok za krokom dokončiť povraz.
 8. Pravidelné cvičenie naťahovania motúzov pomáha posilňovať vaše svaly, vytvára štíhlejšie a krajšie nohy..
 9. Niektoré simulátory majú presnú lištu postupu, ktorá vám pomôže sledovať výsledok..
 10. Tréner povrazu bude tiež užitočný pri korekcii zakrivenia dolnej časti nohy..

Nevýhody simulátora pre strečing:

 1. Cena vysokokvalitného simulátora sa začína v závislosti od modelu od 6 000 rubľov.
 2. Na umiestnenie simulátora budete potrebovať voľné miesto v byte.
 3. Mať šnúru na šnúre neznamená, že nemusíte robiť nič. Protahovacie cvičenia by mali byť pravidelné.
 4. Na nosidlách nemôžete trénovať pozdĺžne vlákna, iba priečne.

Pokiaľ ide o posledný argument, treba poznamenať, že školenie priečneho povrazu zlepší napínanie svalov a väzov nôh, takže v budúcnosti môžete ľahko sedieť na pozdĺžnom povrazu. Je zrejmé, že priečne vlákna sa ovládajú oveľa dlhšie ako pozdĺžne, takže simulátor výrazne urýchli váš pokrok v oboch typoch povrazov..

Ako rýchlo môžete sedieť na motúzi s napínacím strojom?

Simulátor napínania povrazu výrazne zvyšuje vaše šance na sedenie na motúzi v krátkom čase, ale toto nebude fungovať samo. Budete musieť robiť denné cvičenia, venujúce sa najmenej 60 minútam tréningu a pokiaľ možno 90 až 120 minútam, ak chcete dosiahnuť rýchle výsledky (nemali by ste robiť viac ako dve hodiny, aby ste neprepracovali svaly a väzy). Raz týždenne si naťahujte deň voľna, aby sa telo mohlo zotaviť zo stresu.

Ak cvičíte so simulátorom povrazu, neznamená to, že za mesiac môžete sedieť na motúzi. Ale taký simulátor určite urýchli proces napínania svalov a vy môžete svoj cieľ dosiahnuť oveľa rýchlejšie. Na napínanie k priečnemu povrazu sa okrem toho odporúča mať partnera, ktorý vám pomôže napnúť svaly, ale ak máte simulátor, môžete si sedieť doma na motúzi.!

Čo určuje, ako rýchlo môžete sedieť na motúzi:

 • vo veku (pre dieťa a mladistvého je ľahšie sedieť na motúzi)
 • od úrovne napínania (ako flexibilný a napínaný si momentálne)
 • z genetiky (rôzni ľudia majú rôznu rigiditu väzov a svalov)
 • z pravidelnosti tried (čím častejšie a usilovnejšie robíte, tým rýchlejšie dosiahnete výsledok)
 • zo správnosti tried a schopnosti relaxovať v šnúrkach (dodržiavať zásady postupného, ​​meraného a pravidelného)

A práve na posledný faktor má simulátor priamy dopad. Relaxácia svalov a postupný pokrok sú rozhodujúcim faktorom v prospech získania trénera pre povraz. Ak hovoríme o konkrétnych pojmoch, potom sa pri dobrom rozťahovaní dokonale zvládne celé priečne vlákno za 1 - 2 mesiace, so stredným rozťahovaním - za 5 - 6 mesiacov, pri nesprávnom rozťahovaní budete potrebovať rok alebo viac..

Pokrok v napínaní však nemusí byť nevyhnutne lineárny. Stáva sa, že prvý vývoj nie je viditeľný, ale postupne sa vyvíja pohyblivosť kĺbov a elasticita svalov a veci idú oveľa rýchlejšie. Stáva sa to a naopak - dobrý pokrok v prvom mesiaci natiahnutia a potom predĺžená stagnácia. V ktorejkoľvek z týchto situácií existuje iba jedna rada: pokračujte vo svojom každodennom tréningu a verte vo výsledok. V takom prípade netlačte na väzivový aparát, nevyvíjajte tlak, cvičte obvyklým tempom a počúvajte svoje telo.

Ako napnúť povraz na simulátore

Ak chcete efektívne trénovať na nosidlách povrazov, potom by mal váš výcvik pozostávať z niekoľkých etáp:

 • Cvičenia na zahriatie pred naťahovaním (zahrievanie): 15 - 20 minút
 • Hlavné cvičenia na strečing: 15-20 minút
 • Výcvik na simulátore povrazu: 30 - 90 minút

Predtým, ako začnete s napínaním povrazu, nezabudnite sa zahriať. Neodporúča sa vykonávať naťahovacie cvičenia na studené svaly! Po prvé, je to neefektívne z hľadiska dosiahnutia výsledku, pretože vyhrievané svaly a väzivo sa niekoľkokrát lepšie natahujú. Po druhé, strečing bez zahrievania môže spôsobiť vážne zranenie. Ak poškodíte väz alebo ťaháte sval, môžete zabudnúť na natiahnutie povrazu najmenej na niekoľko týždňov. A to nevyhnutne povedie k vážnemu zvráteniu výsledkov.

Vedúce cviky tiež pomôžu vašim väzom a svalom pripraviť sa na napínanie k povrazu. To je užitočné najmä pre bedrové kĺby, ktoré sú veľmi krehké. Vykonávanie olovených cvičení nie je také dôležité ako zahrievanie, ale ak chcete sedieť na provázku za mesiac, je lepšie ich pravidelne robiť.

I. Cvičenia na zahrievanie pred roztiahnutím na povraz

Ponúkame vám 7 cvikov, ktoré môžete vykonať ako rozcvičku pred natiahnutím k povrazu na simulátore. Vykonajte každé cvičenie po dobu 1 minúty. Po ukončení siedmich cvičení si oddýchnite 1 minútu a všetky cvičenia opakujte znova. Celková doba zahrievania bude 15 minút: 7 minút na každé kolo, 1 minúta na oddych medzi kruhmi.

1. Chôdza na mieste

2. Skákajúce lano

3. Chôdza s nohami

4. Skákanie s chovnými rukami a nohami

5. Skákanie na mieste pomocou kolenného výťahu

II. Olovené cvičenia na napínanie motúzov

Pred začatím strečingu vám dôrazne odporúčame absolvovať niekoľko úvodných cvičení, ktoré vám pomôžu efektívnejšie pracovať na simulátore povrazu. Držte v každej polohe 1-2 minúty, nezabudnite, ak je to potrebné, zopakujte cvičenie na pravej a ľavej strane. Môžete to opakovať v 2 kruhoch.

1. Zapadnite na miesto

2. Bočné výpady

III. Viazanie motúzov na simulátore

Po zahriatí a vedúcich cvičeniach môžete pokračovať v cvičení na simulátore povrazu. Rozložte si nohy pomocou špeciálnej páky (vždy majú dobrí tréneri motúzov) a zafixujte uhol medzi nohami, ktorý máte k dispozícii. Mali by ste cítiť mierne nepohodlie, ale nie bolesť. Pri ochromení sa môže vyskytnúť mierny pocit ťahu, je to normálne, ale to by nemalo spôsobiť silné nepohodlie. Je lepšie zmenšiť uhol medzi nohami a počkať, kým si svaly a väzy zvyknú na záťaž. Nemôžete dosiahnuť bolesti!

Najprv môžete simulátor šnúry vykonať raz za deň, po 2 až 3 týždňoch, aby ste zvýšili frekvenciu tried až dvakrát denne. Predpokladá sa, že ranné strečing je efektívnejší, pretože ráno je telo pevnejšie. Na druhú stranu, večerné strečing zvyčajne ide príjemnejšie a ľahšie. Ak máte príležitosť a chcete rýchly pokrok, môžete to urobiť ráno i večer (súčasne by ste mali vždy urobiť zahrievacie cvičenie!).

Výhodou simulátora povrazu je tiež to, že počas napínania sa môžete rozptyľovať inými vecami. Ak počas nezávislého školenia musíte byť neustále sústredení a intenzívni, môžete tu sedieť a podnikať pri práci na motúzi. Samozrejme nemôžete povedať, že simulátor urobí všetko pre vás, ale je to skvelý doplnkový nástroj a pomocník.

Simulátor napínania motúzov: ako si vybrať

Ak sa rozhodnete kúpiť simulátor napínania povrazu, potom pristupujte k tomuto podniku so všetkou zodpovednosťou. Faktom je, že pri napínaní povrazu sa vyskytujú veľmi krehké kĺby a šľachy, ktoré sa ľahko neopatrným pohybom ľahko poškodia. Napríklad ingvinálne väzy, hamstringy, bedrové kĺby a aduktory. Akékoľvek, aj najmenšie poškodenie, zastaví váš tréning na dobu neurčitú. Váš cieľ, teda sedieť na motúzi mesiac alebo iný krátky čas, sa nedá splniť. Okrem toho sa poškodené väzivá môžu pripomínať pri najmenšom zaťažení, a to aj po úplnom uzdravení.

Preto by mal byť simulátor naťahovania k povrazu vysoko kvalitný, pohodlný, nastaviteľný a odolný. Ak je simulátor pohodlný, bude pre vás ľahké oddychovať, pretože je v uvoľnenom stave, že svaly sú natiahnuté oveľa rýchlejšie a menej poškodené. Je tiež vhodné mať presnú školu pokroku, vďaka ktorej simulátor meria uhol medzi nohami. Pomôže vám to sledovať vaše výsledky a pochopiť, v ktorej fáze sa práve nachádzate..

Simulátor napínania motúzov M-Flex

Napínadlá do motúzov M-Flex sú vďaka svojej vysokej kvalite a optimálnej cene jedným z najpopulárnejších modelov na trhu so športovými potrebami. Simulátor M-Flex spĺňa všetky požiadavky na pohodlie a efektívnosť výcviku, takže potiahnutie k povrazu s ním je potešením. Stačí, keď si nohy položíte na mäkké dorazy, upravíte ich dĺžku a uhol chrbta pre vaše pohodlie a môžete začať s tréningom.

M-Flex motúza pre šnúry vám zaručí uvoľnený stav, čo znamená mäkký a pohodlný úsek.

Aká je výhoda simulátorov M-Flex:

 1. Otočné opierky nôh poskytujú bezpečné a pohodlné nosenie, ktoré pomáha udržiavať správnu polohu tela a predchádzať zraneniam..
 2. Úprava dĺžky dorazov a uhla operadla umožňuje pohodlnejšiu a bezpečnejšiu polohu pre ľudí rôzneho postavenia..
 3. Nastaviteľné zaťaženie zaisťuje hladké a bezbolestné napínanie.
 4. Pohodlné napínanie zaisťuje aj mäkké čalúnenie sedadla a zarážok: je vyrobené z vysoko kvalitnej ekologickej kože a špeciálnych materiálov, ktoré zmäkčujú zaťaženie pri napínaní povrazu..
 5. Mechanizmus simulátora má dobrú bezpečnosť a jeho rám je vyrobený z vysoko kvalitnej odolnej ocele. Simulátor vám bude slúžiť veľmi dlho! Môžete si nielen sedieť na motúzi, ale tiež sa natiahnuť na mnoho rokov.
 6. Presný ukazovateľ postupu na sledovanie výsledkov od 0 do 10 (0 až 200 stupňov) vám pomôže jasne sledovať výsledok a sledovať váš pokrok..

Vyplatí sa kúpiť simulátor nosidiel na povraz?

Ak chcete sedieť na motúzi, a to nie je krátkodobá túžba, ale váš jasný cieľ, mali by ste si kúpiť trenažér na natiahnutie motúza z troch dôvodov. Najprv sa pomaly a postupne natiahnete, čím sa znižuje riziko roztrhnutia svalových vlákien. Váš tréning bude bezpečný a netraumatický, na rozdiel od tried bez simulátora, kde existuje vysoké riziko nepresných, nevhodných pohybov alebo nesprávnych pozícií..

Po druhé, strečing na simulátore je príjemný a pohodlný, takže vaše svaly budú uvoľnené a pružnejšie na strečing. Na rozdiel od tréningu bez simulátora s povrazom, kde je po dlhú dobu úplne nepohodlné byť v natiahnutej polohe. Po tretie, pri sledovaní obľúbených filmov sa môžete ľahko roztiahnuť. Nepotrebujete externý tlak a držanie pozícií - tréner motúzov urobí všetko pre vás.

Strečing je druh aktivity, ktorá vyžaduje opatrný a meraný prístup. Je nemožné vynútiť zaťaženie a pokúsiť sa ťahať ťažšie a ťažšie, pretože je veľmi ľahké sa zraniť a zabudnúť na povraz na dlhú dobu. Zakúpením trénera pre šnúry môžete rýchlo sedieť na šnúre bez zranení alebo bolesti.

Nosidlá z povrazov

Je potrebné natiahnuť sa do povrazu. Jednou z možností, ktoré spoločnosť Google ponúka, je špeciálny simulátor. Aký druh simulátora - podľa názvu v názve je jednoduché google, takže nebudem poskytovať odkazy.

Internet je plný pochvalných recenzií o takýchto simulátoroch, mnohé z jeho výhod (s ktorými sa ťažko argumentujú) sú podpísané. Nevidím však nijaké zvlášť negatívne recenzie, čo naznačuje myšlienku, že pochvalné veci môžu byť jednoducho reklamnou kampaňou.

Preto by som chcel vedieť od ľudí, ktorí tento simulátor skutočne používali (nezáleží na tom, ktorý model). Akékoľvek objektívne recenzie sú zaujímavé. Obzvlášť zlé, ale dobré sú tiež vítané, ak ide o recenzie o skutočnom použití (na internete sa obávam, že 90% sú reklamy).

Obzvlášť zaujímavé by boli recenzie odborníkov, ktorých činnosť súvisí s strečingom - tréneri a športovci.

Skutočne uľahčuje simulátor strečing a znižuje riziko zranenia? Alebo je to staršie jednoduchšie - hromada kníh pod sedlom a more sĺz?

PS. Samozrejme, zistím to od trénerov rôznych fitness klubov, ale chcem získať viac odlišných názorov.

Nenašli sa žiadne duplikáty

simulátor funguje, ak ste úplne drevený, potom ho zoberte, ale potrebujete zahrievanie, beh na mieste, hojdačka vpred, do strán, stúpania atď. a potom v simulátore..

Motúzy sa dajú ľahko roztiahnuť zadarmo. Ale ak skutočne chcete simulátor, kto vás odradí?)

Kámo pod prezývkou Alex Lee napísal knihu o tom, ako sedieť na motúzi. Sľubuje veľmi dobrý výsledok. Môžete hľadať.

Trochu som narazil na reklamu na knihu. Ale mohol by som sa mýliť. Tam, v opise, niečo ako: „Toto je výsledok dlhej práce, perfektnej pokusom a omylom, takto môžem hneď sedieť na motúzi, prebudiť sa uprostred noci a môžete urobiť to isté.“ “

Neuveriteľná rovnováha

Dvojica povrazov

Toto je športovec!

Trénujte chrbát - natiahnite hruď

Medzi ľuďmi sú ľudia, ktorí radi napínajú pracovné svaly. Robia napríklad benchmark a medzi prístupmi napínajú prsné svaly, čo im dáva silu, sebadôveru a niečo iné. Stojí to za to?

Pre jednu štúdiu bolo prijatých 10 vycvičených športovcov, ktorí boli nútení vykonať 3 priblíženia trakcie horného bloku s použitím váhy, s ktorou mohli vykonať 10 opakovaní. Zvyšok medzi sadami bol 2 minúty.

V jednom prípade ľudia jednoducho odpočívali medzi súbormi, v druhom prípade športovci vykonávali statický úsek počas 40 sekúnd, ale nie z pracovných svalov, ale naopak (antagonisti). To znamená, že napínali prsné svaly.

Krátko povedané, pasívne napínanie prsných svalov zvýšilo elektrickú aktivitu v latissimus dorsi a bicepse, v dôsledku čoho pracovali aktívnejšie, a športovci dokázali vykonávať podstatne viac opakovaní. Graf nižšie.

- svalové rozťahovanie antagonistov používaných počas odpočinku medzi sadami môže vykazovať vyšší výkon a aktiváciu agonistických svalov (pracovných svalov) v porovnaní s pasívnym odpočinkom.

Neviem, ako vás trénovať - ​​kontaktujte.

Majte dobré cvičenie!

Strečing na športovisku (tu nie o granátoch)

Leto je vynikajúcou príležitosťou na vytiahnutie a cvičenie vo vzduchu. Našťastie má takmer každý dvor aspoň niečo podobné ako športové ihrisko. Tak prečo nezačať?

Tu sú cviky naťahujúce celé telo, kde potrebujete iba švédsku stenu:

1. Natiahnutie lýtkových svalov
2. Natiahnutie štvorhlavého kĺbu
3. Napínanie svalov stehien a panvy
4. Nakloní sa k nohe dopredu a do strany
5. Napínanie bočných svalov tela
6. Napínanie zadných svalov

Taký úsek bude trvať iba 5 - 15 minút. Prečo to nevyskúšať? Vykonávacie pravidlá zostávajú rovnaké.
A ešte jedna otázka. Potrebujem popis cvičení alebo algoritmus videa je jasný?

Chýbal celý mesiac, pretože bolo veľa práce: práca, sedenie, otvorenie napínacieho štúdia v Moskve, organizovanie online napínavého maratónu a začatie predaja napínacích súprav. Úspešne sa vysporiadala so všetkým a ponáhľala sa, aby sa k vám vrátila, pick-men!

Snažil som sa odpovedať na všetky otázky, ale ak ste niekomu niečo vynechali, nehádzajte paradajky. Prosím, napíšte mi na instagram (kate_skulptor) a ja odpoviem na všetko. Kvôli veľkému množstvu práce sa tam často objavujem.

Mimochodom tu nájdete aj informácie o maratóne, ktorý sa začína 1. augusta :)

Do štvrtka! Pokúsim sa už nezmiznúť. S mojou činnosťou ma veľmi teší, takže sa s vami chcem podeliť o to najvhodnejšie a najužitočnejšie

P. S. Úprimne som sa pokúsil odovzdať gify ako obvykle. Ale služba neustále dávala chybu. Naozaj mi chýbaš, dúfam, že sa každému video bude páčiť

TRP: ako prejsť úsek zlata

Koberec v ruke a na zlato! Z osobnej skúsenosti môžem povedať, že pri absolvovaní TRP zlyháva najčastejšie úsek úsek. V týchto chvíľach sa cítim smutná. Tak som dal dohromady pár jednoduchých cvičení naťahovania nôh.

1. Nakláňa sa dopredu

Vykonávame pomaly 10-15 stúpaní. Udržujte svoju dolnú časť chrbta rovnomerne. Je to ľahšie urobiť, ak si zoberiete plecia dozadu a budete mať hlavu rovno. Ruky na dosiahnutie podlahy nie sú potrebné. Pokles tak nízko, ako to úsek umožňuje.

2. Sklon k prednej nohe

Položili sme nohu na pätu a pomaly sme sa naklonili vpred. Na udržanie rovnováhy sa môžete držať podpery (stolička, stôl atď.). V tejto polohe sa na každú nohu natiahneme o 30 sekúnd.

3. Sklon k vyvýšenej nohe

Postavili sme nohu do pohodlnej výšky a natiahli sme ju 1-2 minúty. Ak taká výška nie je, môžete ležať na podlahe a zdvihnúť priamku pred vami a pomocou pásu ju k vám pritiahnuť, ako je to znázornené na tomto obrázku..

4. Záhyb s nohou ohnutou k sebe

Ak je ťažké udržať dolnú časť chrbta v tejto polohe, ale zatiaľ nie je možné dosiahnuť rukami, použijeme pás. Položili sme ju na nohu a vytiahli telo na nohu, ako je to znázornené tu.

5. Sklon k chodidlu od kolena

Ak je koleno v tejto polohe, bolí ho, dáme malý vankúš. Natiahnite minútu na každú nohu.

A nekričte, že som tak flexibilný a vy musíte ukázať úsek, keď je drevený a pokiaľ možno aj plný. Viem. Pomocou príkladu „správny“ je ľahšie zistiť, ako musíte vykonávať cvičenie, zvážiť polohu tela a pochopiť, o čo by ste sa mali usilovať. Ale napríklad urobím výber cvičení druhý deň na príklade začiatočníka. Že nikto nebol zranený.
Do budúceho štvrtka snímače;)

Tu je mimochodom odpoveď na najpopulárnejšiu otázku: prečo potrebujeme úsek?

Ako prekonať syndróm stromu: 5 najlepších cvičení nôh. Strečing pre začiatočníkov. Časť 6.

Požiadali ste o cvičenie pre „dobre začiatočníkov“? Nie skôr, ako urobil. V tejto časti budeme analyzovať napínanie nôh. Budete potrebovať jógový pás (kúpil som ho za pevnú cenu za 99 rubľov) alebo niečo podobné tomuto pásu. Nezabudnite zahriať svaly pred naťahovaním a nezabudnite na pravidlá. go!

1. Začnime vašim obľúbeným (nie) skladom

Aby sme toto cvičenie ešte viac zjednodušili, ohýbame jednu nohu smerom k sebe. Položili opasok na rovnú nohu a natiahli sa na nohu. Snažíme sa udržiavať dolnú úroveň chrbta a brucho ťaháme k nohe.

2. Zdvíhanie nôh pre seba

Z pásu si urobíme slučku, hodíme ju na nohu a nohu vytiahneme smerom k nám. Dôležité: Koleno držte rovno, druhú nohu neodtrhnite z podlahy, nezaokrúhľujte chrbát. Pomaly k vám pritiahnite nohu.

3. Nakloňte sa zo strany na stranu

Berieme jednu nohu na stranu, druhú ohyb. Pás položíme na rovnú nohu, vezmeme ju v opačnej ruke a potiahneme telo k nohe. Bočné svaly tela sú napnuté. Zároveň sa snažíme rozmiestniť prípad až po strop.

4. Natiahnutie štvorhlavého kĺbu

Jedna noha je ohnutá pred seba, druhá leží za kolenom dole. Položili sme pás na nohu a nohu sme vytiahli k sebe. Telo je rovné, noha nejde nabok a nevychádza z podlahy.

5. Krížové vlákna napnite na stenu

Ľahneme si na stenu. Natiahnite nohy. Oddýchni si.

Rozhodol som sa ustanoviť pravidlo zverejňovať príspevky v službe Picaba každý štvrtok. Na jednej strane - disciplína na strane druhej - teraz viete, kedy na mňa čakať. Napíšte, čo chcete vidieť na ďalších príspevkoch, a uvidíme sa budúci štvrtok!

Ako som išiel do cirkusu

V komentároch k príspevku https://pikabu.ru/story/pro_akrobatiku_i_gimnastiku_zhestkiy. Spomenul som, že v detstve som študoval na cirkusu. Teraz niekoľko ľudí pravdepodobne čaká na príspevok o tomto =)

Všetko tu nie je také farebné. Ospravedlňujem sa preto, ak je niekto sklamaný. Všetky fotografie z internetu. Keď som bol v cirkuse, neboli tam žiadne kamery s kamerami.

Všetko to začalo tým, že moja matka miluje tanec. A rytmická gymnastika. A krasokorčuľovanie. Všeobecne platí, že všetky druhy krásnych plastových pohybov. Mama chcela tancovať, ale z nejakého dôvodu ju nikto nebral ako tanec. Preto som malicherne chodil na rôzne tanečné kurzy. Mimochodom, tancujem približne ako slon v obchode s porcelánom a vhodné plastové pohyby. Po niekoľkých neúspešných pokusoch ma moja matka priviedla do cirkusu. Cirkus v našom meste je malý a bez zvierat. Deti sú prijímané od 4 rokov, ale, samozrejme, nepamätám si, ako som bol starý, zdá sa, že je viac ako 6 rokov..

V cirkuse sme sa natiahli, naučili sme sa vyrábať „koleso“, „most“, stojíme a kráčame po rukách, somersault, juggle, twist hooks. Stále môžem premostiť. Koleso pravdepodobne tiež, ale obávam sa, že zlomím zrkadlo / spadnem počítač / zlomím mi krk.

Deti sú zapojené do prípravnej skupiny a potom sú presunuté do hlavného tímu, ktorý už účinkuje (ale to sa mi nestalo).

Tam bolo veľa strie. Fotografia získaná od otvorenej skupiny vo VC tohto cirkusu.

Každý, kto robí balet, gymnastika, vie, že strečing je bolestivý. Deti však nemajú žiadny názor na to, čo je dobré a čo zlé, takže som si myslel, že je to normálne. Pravda, nikto nevysvetlil, že pretiahnuté telo neznamená zdravé. Boli sme zložení na polovicu a kolená sa ohýbali na druhú stranu. A všeobecne nám bolo povedané, že v balete sú ťahaní silnejšie. Moje fotky, teraz na kolenách to nie je také nápadné, pretože sa začali bolieť a nakoniec som im venoval pozornosť a snažil som sa ich neohýbať..

Boli tu tiež švihadlá s plastovými guličkami. Skočili sme na malý a zároveň na veľký. Alebo na ne skočil a stál na rukách. Našiel som fotografiu z internetu, našiel som ju

Potom sa začalo konať. V cirkuse sú klauni a všeobecne by mali byť všetci umelci veselí a veselí. S tým je so mnou všetko komplikované. Každá aktívna lekcia sa zmenila na mučenie. To všetko som začal pomaly nenávidieť. Niečo také som prestal robiť v cirkuse. Bohužiaľ si nepamätám zaujímavé okamihy, príbehy, udalosti nad rámec rokov. Tu je niekoľko ďalších fotiek, ktoré boli úprimne vyhotovené bez dopytu od otvorenej skupiny VK.

Cvičebné stroje na napínanie nôh

Tréneri, ktorí sú navrhnutí a vyrobení tak, aby pomáhali pri napínaní nôh a iných svalov, sa dnes považujú za nevyhnutné vybavenie pre ľudí, ktorí sa profesionálne venujú športu, a pre každého, kto chce zostať flexibilný, flexibilný a má krásnu postavu. Strie, hlavne motúz, pomôže zbaviť sa zakrivenia nôh, mierne predlžuje nohy. Dosiahnuté zvýšením pružnosti šliach a kĺbov.

Výhody simulátorov

Nesprávne napínanie môže poškodiť svaly a šľachy. Rozťahovanie sa odporúča vykonávať v prísnom súlade s určitými pravidlami a normami, často tradičné rozťahovanie viedlo k vážnym zraneniam. Použitím špeciálneho vybavenia, stroja alebo simulátora na napínanie nôh, aby sa dosiahol požadovaný stav svalov, aby sedeli na motúzi, sa ukáže rýchlo av miernych dávkach. Zaťaženie svalov sa dávkuje, nepresahuje špecifikovanú amplitúdu. Vďaka správnemu nastaveniu je zranenie minimalizované.

Simulátory zisťujú výhody a nevýhody. Výhody zahŕňajú:

 • Schopnosť samostatne upravovať zaťaženie svalov nôh;
 • Po cvičení na simulátore sa nemusíte báť zranení;
 • Požadované svaly sú napnuté, ostatné skupiny nemajú zvýšenú záťaž, ako sa niekedy stáva.

Nevýhody zahŕňajú funkcie:

 • Náklady na vybavenie. Cena dosahuje 20 tisíc rubľov.
 • Obsadený priestor. Pre majiteľov menších bytov je ťažké prideliť vzácne miesto v bytovom vybavení.
 • Fanúšikovia outdoorových aktivít nebude ľahké premiestniť stroj na ulicu kvôli veľkej hmotnosti 40 kg. Protahovacie cvičenia na sedenie na motúzi bude potrebné vykonať doma.

Typy podobných zariadení a aplikačné vlastnosti

Získajte hmatateľné výsledky pomocou moderného vybavenia a získajte po niekoľkých mesiacoch pravidelného školenia.

Vyvinuté simulátory sú rozdelené do troch skupín. Prvé zahŕňa vybavenie, ktoré sa používa na napínanie nôh, takže zvyšok je navrhnutý pre triedy pre všetky časti tela bez bolesti a správne sedí na motúzi..

Cvičné stroje na napínanie motúzov

Vďaka tomuto zariadeniu je možné napnúť svaly bez zvláštnych ťažkostí a bolesti, takže môžete ľahko sedieť na motúzi. Simulátor naťahovania nôh je jednoducho potrebný pre ľudí s podobnými profesiami:

 • plavci
 • Ľudia zaoberajúci sa bojovým umením;
 • korčuliari;
 • gymnastky
 • tanečníci.

Výhody vybavenia zahŕňajú:

  Schopnosť zapojiť sa do akejkoľvek osoby, bez ohľadu na hmotnosť a veľkosť chodidla.

Inverzné topánky

Tieto topánky boli navrhnuté pre triedy, v ktorých je potrebné usporiadať zaťaženie tela na vodorovnej tyči tak, aby chrbát a chrbtica boli extrémne nezaťažené. Takéto simulátory budú perfektným riešením pre nosidlá, ktoré vykonávajú povraz. Alebo veľa ľudí, ktorí behajú počas tréningu.

Vďaka použitiu inverzných topánok sa dosahujú nasledujúce výhody:

 • Žiadna bolesť bedrovej chrbtice.
 • Použitie topánok pomáha saturovať mozog kyslíkom..
 • Pôsobí ako vynikajúce preventívne opatrenie pri výskyte kŕčových žíl.
 • Pomáhajú znižovať stres..
 • Pri vývoji sa používa kovová základňa so zvýšenou pevnosťou, ktorá poskytuje vysoký bezpečnostný výcvik.
 • Topánky sú univerzálne, používajú sa pre akúkoľvek veľkosť chodidla..

Inverzná tabuľka

Uvedený stroj je určený na vykonávanie práce s chrbtom a chrbticou. Použitie sa vysvetľuje skutočnosťou - ak sa diagnostikujú choroby vo svaloch a šliach na chrbte, aj keď sú pri postupnom napínaní nôh možné, vykládka povrazu nebude možná..

Prevádzka stroja je založená na princípe vplyvu gravitácie tela osoby počas jej otáčania. Muž je položený na stôl s nohami hore pri všetkých druhoch uhlov sklonu. Vďaka tomuto zariadeniu sa v chrbtici medzi jednotlivými stavcami uvoľní potrebný priestor.

Podľa princípu práce:

 • Možnosti mechanického vybavenia;
 • Elektrické zariadenia.

V mieste použitia;

 • Profesionálne možnosti pre použitie v telocvičniach;
 • Stroje pre domáce použitie.

Uvádzajú sa hlavné typy zariadení na napínanie svalov nôh a iných častí tela..

Cvičebné stroje na napínanie nôh

Každá skupina je rozdelená do malých podskupín. Prejdime podrobnejšie na simulátoroch určených na napínanie nôh, aby sme mohli rýchlo a bezbolestne sedieť na motúzi..

 1. Simulátor pre napínanie nôh. Inštalácia má pôsobivé rozmery. Hmotnosť zariadenia môže dosiahnuť 40 kg. V polohe na sedenie dochádza k plynulému zaťaženiu svalov v dôsledku postupného predlžovania nôh do strán. Vďaka pravidelným triedam a postupnému zvyšovaniu zaťaženia bude môcť študent samostatne viesť motúz. Vďaka strojom dochádza k napínaniu svalov a šliach v štyroch polohách, výkonný uhol dosahuje 190 stupňov. Boky sa konajú na 4 miestach a poskytujú cvičenia bez bolesti.
 2. Simulátor bedra. Kompaktná verzia stroja vám pomôže sedieť na motúzi. Veľkosť, keď je zložená, pripomína fax. Táto verzia simulátora je pohodlná a kompaktná, vďaka pogumovaným nohám sa nemusíte báť integrity podlahy..
 3. Cvičebný stroj na pristátie motúza krížového typu. Vďaka použitiu tohto simulátora je zabezpečené nezávislé upevnenie nôh, čo vedie k rovnomernému napínaniu, ktoré nevyžaduje kontrolu nad úsilím.

Cvičebné stroje na napínanie chodidla

Takéto vybavenie by sa malo prideliť do samostatnej skupiny. Vďaka tomu je možné výrazne znížiť následky vývoja plochých nôh, ak sú predpoklady na jeho vývoj, vyhnúť sa patológii. Ploché nohy sa pre mladých ľudí stávajú príležitosťou vyhnúť sa vojenskej službe, ale v budúcnosti táto choroba spôsobí značné zdravotné komplikácie dolných končatín. Správnym napínaním svalov chodidla, ktoré je možné vykonať na simulátoroch, sa minimalizuje vzhľad plochých chodidiel..

Pri výbere vybavenia by sa malo postupovať opatrne, treba brať do úvahy veľa faktorov: svaly, potom rozmery a náklady.

Cvičebné vybavenie na napínanie v Jekaterinburgu

v 5 internetových obchodoch

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodanie z Petrohradu

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

v 9 online obchodoch

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

v 23 internetových obchodoch

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

v 2 online obchodoch

Na sklade. Dodanie od

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodanie z Petrohradu

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

v 13 online obchodoch

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

v 16 internetových obchodoch

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Na sklade. Dodávka z Moskvy

Cena preťahovacieho zariadenia v obchodoch v Jekaterinburgu

Na stránke si môžete vybrať a kúpiť cvičebné vybavenie na strečing za dostupnú cenu. Zoznámte sa s technickými špecifikáciami, pozrite si podrobné fotografie, prečítajte si recenzie a porovnajte ceny v Jekaterinburgu. Nakúpte napínacie simulátory lacno (aj na úver) je ľahké! Stačí len prejsť na ponuku, ktorá sa vám páči z internetového obchodu, prečítať si platobné podmienky a zanechať žiadosť o dodávku v Jekaterinburgu.

Na strečing

259. rub. - veľký veľkoobchod

Čína; 100 cm x 4 cm; nylon; V balení 200 ks..

240. rub. - veľký veľkoobchod

Sangho; Čína; Nylon, guma; V balení 100 ks..

277. rub. - veľký veľkoobchod

Čína; 100 cm x 4 cm; nylon; V balení 200 ks..

409. rub. - veľký veľkoobchod

Čína; Polyester, Elastan; V balení 120 ks..

1070. rub. - veľký veľkoobchod

Pastorelli; Taliansko; guma; V balení 50 ks..

Telefón v Moskve: +7 800 234 1000

 • Kazachstan
 • Arménsko
 • bielorusko
 • Kirgizsko

Produkty označené Partnerovým produktom môžete objednať samostatne bez toho, aby ste vo svojom regióne získali minimálnu sumu (1 000 rubľov). Viac informácií

100 položiek je na sklade v Moskve.
Ak si chcete kúpiť viac, zadajte minimálnu sumu objednávky. Objednávku vyzdvihneme v Jekaterinburgu a doručíme podľa všeobecného harmonogramu.

Stroj na cvičenie motúzov Century Versaflex

popis

Century VersaFlex je praktický a bezpečný simulátor motúzov, ktorý zaručuje maximálne výsledky v čo najkratšom čase! V najkratšom možnom čase sedieť na motúzi a získať potrebné napínanie svalov nôh, moderný a pohodlný simulátor na napínanie nôh Century VersaFlexot, slávny americký výrobca profesionálneho vybavenia pre bojové umenia Century. Je určený pre širokú škálu používateľov rôzneho veku a fyzickej zdatnosti, ktorí chcú sedieť na priečnych alebo pozdĺžnych deleniach, zvyšujú pružnosť a eliminujú zakrivenie nôh..

Hlavné výhody:
Robustná oceľová konštrukcia je vybavená sedadlom s operadlom a mäkkými vankúšmi, ktoré fixujú polohu nôh, čo zaisťuje ľahké použitie.
U cvičení „pozdĺžne a priečne vlákna“ je možné nezávisle nastaviť uhol napínania (až do 190 °)..
Vybavený mechanizmom, ktorý zabraňuje trhaniu a zraneniu počas napínania.
Viacpolohové boky.
Lišta postupu tréningu.
Rozmery balenia (DxŠxV): 95x40x20 cm.
Hmotnosť cvičebného stroja: 23 kg.
Vyrobené v USA (štát Oklahoma).
Záruka: 6 mesiacov.
Referenčné číslo: 1558.

Nafukovací simulátor napínania chrbtice

Inverzný stôl Z-UP 3. je navrhnutý výhradne pre domáce použitie. Automatická prevádzka s jednoduchou obsluhou pomocou dvoch tlačidiel zaisťuje plynulé a presné otáčanie pomocou.

Veslovanie je veľmi efektívny súbor cvičení, pretože počas napr.

Spoľahlivý cvičebný stroj na posilnenie svalov žalúdka, chrbta a bokov. Znižuje únavu chrbta, zvyšuje flexibilitu.

Zakúpením modelu SJ6100 môžete ľahko prevziať možnosť inverzie. Závisí to od niekoľkých uhlov.

 • Hmotnosť užívateľa do 150 kg
 • Veľkosť simulátora je 131 x 58,5 x 89 cm
 • Veľkosť balenia
 • Hmotnosť 18 kg
 • Výška používateľa od 145 do 200 cm
 • Hmotnosť používateľa do 160 kg
 • Veľkosť v pracovnej forme 146 x 73 x 146,5 cm
 • Skladacia veľkosť 52,5 x 73 x 206 cm
 • Veľkosť balenia 154 x 78 x 22,5 cm
 • Čistá / hrubá hmotnosť 32/37 kg

Na tomto modeli inverznej tabuľky je zvolený inverzný režim (pomocou tyče): ľahký (uhol do 22 g), stredný (uhol od 22 do 55 g), profesionálny (od 55 gr)..

Na uľahčenie pristátia na simulátore sa na začiatku hodiny zmení zadná časť stola na stoličku. Pri tomto modeli inverzného stola sa vyberie inverzný režim (pomocou pásu a tyče):

Stacionárny inverzný stôl s pohodlným mäkkým chrbtom pre domáce a komerčné použitie.

Inverzný stôl DFC L001 je určený výlučne na domáce použitie. automatický.

Konverzný stôl Z-UP 2S - komerčné vybavenie určené na použitie vo fitness centrách..

Inverzný stôl pre domáce úlohy. Skladací model. Prispôsobenie rastu používateľov.

Táto tabuľka patrí do kategórie skladacích modelov. Nastavenie a fixácia uhla sklonu počas okupácie sa vykonáva pomocou pásu. Pred cvičením musíte stáť nablízku, otočte stôl na želané.

Navrhnuté na korekciu alebo prevenciu sklonu, zmierňuje únavu a bolesť chrbta, podporuje chrbát pri fyziologicky správnom držaní tela, kladie dôraz na dolnú časť chrbta, zmierňuje stres a nie.

 • Maximálna hmotnosť používateľa: 150 kg
 • Výška používateľa: 150-200 cm
 • Odporový systém: aeromagnetický
 • Nastavenie záťaže: mechanické
 • Počet úrovní zaťaženia: 8
 • Cvičný počítač: LCD 5 "
 • Programy odbornej prípravy: 6
 • Anatomické sedlo / stolička: PVC pena
 • Bezdrôtová čítačka kariet: Áno
 • Napätie, V: nie
 • Maximálna hmotnosť používateľa: 150 kg
 • Výška používateľa: 150-200 cm
 • Odporový systém: aeromagnetický
 • Nastavenie záťaže: elektronické
 • Počet úrovní zaťaženia: 16
 • Cvičný počítač: LCD 5 "
 • Programy odbornej prípravy: 27
 • Anatomické sedlo / stolička: PVC pena
 • Bezdrôtová čítačka kariet: Áno
 • Napätie: 220 V
 • Hmotnosť používateľa max. 110 kg
 • Veľkosť v pracovnej forme 102 x 56 x 79 cm
 • Skladaný rozmer 60 x 56 x 123 cm
 • Veľkosť balenia 65 x 45 x 25 cm
 • Čistá / brutto hmotnosť 11,5 / 12,5 kg
 • Zotrvačník 7 kg
 • Magnetický mechanický zaťažovací systém
 • Počet úrovní zaťaženia 8
 • Hmotnosť používateľa do 120 kg
 • Veľkosť v pracovnej polohe
 • Zložená veľkosť
 • Veľkosť balenia 113 x 27 x 75 cm
 • Hmotnosť 39 kg
 • Zotrvačník 5 kg
 • Magnetický mechanický zaťažovací systém
 • Počet úrovní zaťaženia 8
 • Hmotnosť používateľa do 120 kg
 • Veľkosť v pracovnej polohe
 • Zložená veľkosť
 • Veľkosť balenia 124 x 22,5 x 57,5 ​​cm
 • Hmotnosť 28 kg
 • Hydraulický nakladací systém
 • Hmotnosť používateľa do 110 kg
 • Veľkosť simulátora je 126 x 64 x 23 cm
 • Veľkosť balenia 116 x 29 x 15,5 cm
 • Hmotnosť 15/16,5 kg

Veslovanie je veľmi účinný súbor cvičení, pretože počas jeho vykonávania všetky hlavné svalové skupiny hornej aj dolnej časti tela, ako aj srdca.

Vysoko výkonný plne automatický aeromagnetický záťažový systém Špičkový rám pre vysoké zaťaženie High-tech Load: aeromagnetic

Veslovanie je veľmi účinný súbor cvičení, pretože počas jeho vykonávania všetky hlavné svalové skupiny hornej aj dolnej časti tela, ako aj srdca.

Inverzný stôl s nastavením výšky používateľa od 147 do 198 cm. Nastavenie sklonu pomocou pásu. Cvičenie v inverzných cvičeniach vám pomôže: Eliminovať.

 • V pracovnej polohe: 114 x72 x 156 cm
 • Minimálna výška používateľa: 147 cm
 • Maximálna výška používateľa: 198 cm
 • Hmotnosť užívateľa do: 150 kg.
 • Hmotnosť cvičebného stroja: 29/27 kg
 • Rozmery balenia: 126 x 74 x 17,5 cm

Inverzný stôl DFC L001 je určený výlučne na domáce použitie. Stacionárny dizajn Stôl je vybavený 2 motormi rôzneho výkonu: veľkým motorom 60 W 24 V pre inverziu a.

 • Výška používateľa od 145 do 200 cm
 • Hmotnosť používateľa do 160 kg
 • Veľkosť v pracovnej forme 140 x 83 x 145,5 cm
 • Skladacia veľkosť 52,5 x 73 x 206 cm
 • Veľkosť balenia 154 x 78 x 22,5 cm
 • Čistá / hrubá hmotnosť 34/39 kg

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Diagnóza maternicových fibroidov u žien v plodnom veku je šok. Koniec koncov, myóm je nádor, hoci je benígny, ale nachádza sa na mieste, kde sa počatie a vývoj dieťaťa uskutoční do deviatich mesiacov.
Ako viete, toto ochorenie sa vyznačuje zápalom koreňov miechy a tiež faktom, že vo väčšine prípadov je to dôsledok rozvoja osteochondrózy, a preto takmer vždy nadobúda chronickú formu.
Ak sa bolesti bolesti v krku a hrudnej kosti môžu vyvolať rôznymi príčinami, potom, keď dôjde na súčasnú bolesť v krku a hrudníku, príde na myseľ iba jeden možný dôvod - akútna respiračná vírusová infekcia.