loader

Hlavná

Späť

Korilátory Arilis Navel - Rupfix z pupočníkovej doštičky 10 ks. od 0 do 5 rokov

Arylis pre pupok je doska. Korektor na odstránenie vypuklého tvaru pupka u novorodencov a detí mladších ako 5 rokov

Arylis je jediná náplasť na svete, ktorá bola špeciálne navrhnutá na odstránenie a prevenciu konvexnej formy pupka u novorodencov a detí do 5 rokov..

Umbilikálna náplasť Arylis je priehľadná a elastická, hrúbka materiálu je iba 65 mikrónov, takže je pre dieťa absolútne neviditeľná. Rýchlo a bezbolestne zbavte svoje dieťa konvexného pupka.

Používa sa podľa odporúčania nášho detského lekára. Pupková kýla prešla. Jedno balenie stačilo. spokojný s kvalitou. odporučiť. Inna Viktorova Voroněž

Spočiatku nám lekár dal masáž pupka a potom bola táto lepiaca náplasť nalepená, za pár týždňov bola pupočná kýla preč.

Dieťa má veľmi veľkú prietrž, už si náplasť kúpila dvakrát, stala sa oveľa lepšou, ale zatiaľ prietrže ešte úplne neprešla. Vezmem to znova. Spokojný s kvalitou.

Pupočná prietrž novorodenca

Mnoho matiek sa často stretáva s takým problémom, ako je „pupočná kýla“ u dieťaťa. Tento problém sa vyskytuje najčastejšie z dvoch dôvodov:

1) Ak bolo dieťa v nemocnici zle priviazané k pupočnej šnúre. Z tohto dôvodu sa pupočníkový krúžok u dieťaťa oslabí a nerastie spolu včas. Časť, ktorá sa do krúžku nepritiahla, sa iba plazí vo forme kýly.

2) Ak počas detstva kolika (keď má dieťa brucho, pretože ešte nie je prispôsobené svetu) v prvých 3 mesiacoch života dieťaťa, bude kričať a plakať veľa. Pri kričaní sa brucho bábätka dieťaťa a slabý pupočníkový krúžok znova vyliezajú v podobe kýly.

S mojím dieťaťom sme sa tiež dostali do tohto problému. Kýla bola spočiatku malá, ale postupom času, keď dieťa veľmi plakalo, kričal na seba dosť veľkú prietrž.

Mnohí lekári (pediatri a chirurgovia) hovoria, že pupočná kýla sa veľmi často vylieči už v prvom roku života dieťaťa. Ak sa tak nestalo, môžete čakať ďalších 5-6 rokov. Ak je dieťa vo veku 5 - 6 rokov a prietrž je stále prítomný, je potrebné odstrániť chirurgický zákrok.

Prirodzene som nechcel dieťa podrobiť chirurgickému zákroku, a tak som sa rozhodol bojovať proti hernii „ľudovými metódami“..

Metódy, ako sa zbaviť pupočnej kýly:

1) Uzavrite pupok krížovou omietkou. Náplasť sa musí vymeniť každé 1-2 dni.

Dôsledky: podráždená pokožka z náplasti. Môže sa pravidelne mazať detským krémom.

2) Dajte na pupok „medený nikel“ (sovietska medená minca s 5 kopeckami) a nalepte ju pomocou pásovej pomôcky..

Dôsledky: podráždená pokožka z náplasti + sčernenie kože z medi.

3) Prietržujte prietrž bavlnenou guľôčkou alebo pravidelnými korálkami. Zhora je tiež potrebné utesniť omietkou.

4) Môžete kombinovať všetky tieto metódy spolu. Napríklad: prehĺbte prietrž s korálikom, položte mincu na vrchol a prilepte to všetko pomocou pásky.

5) Ďalším spôsobom je sprisahať sa. S touto metódou sa musíte vysporiadať s „babičkami, liečiteľmi“ alebo ľuďmi, ktorí vedia, ako uhádnuť a hovoriť. Zdá sa, že „uhryznú“ prietrž a vyslovujú sprisahanie. Táto metóda je nebezpečná, pretože nemôžete ísť k nikomu, inak môžu dieťaťu pobradiť.

Vo svojej praxi som vyskúšal takmer všetky tieto metódy (s výnimkou sprisahania, bolo to desivé ísť za tým). Ale ani jeden z nich nám, žiaľ, nepomohol bez ohľadu na to, ako dobre som opravil všetky objekty, prietrž sa stále pokúšala rozbiť.

Po ponorení do internetu som našiel ďalší účinný spôsob odstránenia pupočnej kýly.

Účinný spôsob odstránenia pupočnej kýly

Bolo potrebné kúpiť patch. Ale toto je špeciálna záplata. Jej názov je POROFIX. Je vyrobená z materiálu, rovnako ako všetky ostatné náplasti, ale skladá sa z 2 častí. Princíp činnosti pripomína zásadu „pásu“. Koža je pomocou nej napnutá tak, že prietrž je odstránená dovnútra a je v tejto polohe po dlhú dobu, až kým sa ďalšia náplasť nezmení. Kýla si na túto pozíciu zvykne a následne nevyskočí.

Dôsledky z tejto náplasti sú rovnaké ako v prípade bežnej náplasti - koža pod ňou je podráždená. Musíte ju nosiť bez odstránenia 1-2 dní. Potom prejdite na nový. Kurz, ktorý musíte urobiť, je 10 dní (10 záplat). Táto oprava sa zatiaľ nepredáva v lekárňach mesta, pretože dopyt po ňom je pomerne malý. Ale dá sa ľahko objednať na stránkach na internete. Náklady na jednu náplasť sú približne 130 rubľov, respektíve náklady na jeden chod sú 1300 r.

Osobne som tieto peniaze neľutoval a získal som túto úžasnú náplasť. S tým sme sa zbavili pupočnej kýly za jediný týždeň (7 dní = 7 náplastí).

Ako zapečatiť pupočnú kýlu u dieťaťa náplasťou

Narodenie dieťaťa je vždy radostnou udalosťou a zároveň nepríjemné, najmä ak sa tieto problémy týkajú zdravia dieťaťa. U novorodencov sa často tvorí pupočná hernia, tento patologický stav je sprevádzaný vytesnením brušných orgánov v pupočnej dutine. Počas vizuálneho vyšetrenia môžete diagnostikovať chorobu sami, je to vydutý kužeľ rôznych veľkostí.

Princíp náplasti na pupočnú kýlu u novorodencov

Podľa štatistík sa choroba vyskytuje u viac ako 20% novorodencov. Lekári často odporúčajú, aby mladí rodičia na hernálny vak nasadili priľnavý obväz, aby sa tento problém rýchlo odstránil a zabránilo sa vzniku komplikácií. Náplasť by však mala byť špeciálna. Tradičné, ktoré dospelí utesňujú rany, sa nehodia.

Jeho princíp činnosti je veľmi jednoduchý. Hrá úlohu obväzu alebo lekárskeho pásu. Spoľahlivo fixuje citlivú pokožku a svaly v správnej polohe a tiež zabraňuje vyčnievaniu vnútorných orgánov. To vám umožní urýchliť tvorbu a uzavretie pupočného krúžku. Výhodou použitia špeciálnej náplasti je to, že u dieťaťa nedochádza k nepríjemnostiam a bolesti, pretože špeciálna „bandáž“ je vyrobená z priedušných materiálov.

V závislosti od typu použitej náplasti sa doba liečby môže meniť od 7 do 30 dní. Je dôležité vziať do úvahy, že produkt sa používa v komplexe ako pomocná látka, a nie ako základná úprava. Terapia je tiež zameraná na posilnenie svalov prednej steny brušnej dutiny. Na tento účel sú predpísané masáže, fyzioterapeutické cvičenia, plávanie a časté kladenie žalúdka.

Je prísne zakázané uzatvárať pupočníkovú prietrhu u novorodencov obyčajnou lepiacou omietkou. Je to kvôli použitiu pri výrobe syntetických materiálov a agresívneho adhezívneho základu.

Druhy lepidiel

Špeciálne náplasti si môžete kúpiť v ktorejkoľvek lekárni bez lekárskeho predpisu. Univerzálne výrobky majú tradičný obdĺžnikový tvar, vo vnútri je vrstva tkaniny a vonkajšia strana je vrstva lepidla. Bandáže sú špeciálne navrhnuté tak, aby zabránili tvorbe a liečbe pupočnej kýly u novorodencov. Existuje veľa odrôd, ale všetky majú podobný princíp činnosti..

  Lekárska náplasť Porofiks bola vyvinutá špeciálne pre dojčatá. Zohľadnili sa všetky znaky priebehu choroby a fyziologické vlastnosti dieťaťa. Lekársky pás je vyrobený z vysoko kvalitnej bavlny, nespôsobuje alergické reakcie. Špeciálny tvar spojovacích prvkov umožňuje bezpečne a ľahko fixovať záhyb pokožky nad pupkom. Originálny produkt pomáha posilňovať svaly prednej steny brušnej dutiny, obnovuje správnu anatomickú štruktúru vnútorných orgánov. Použitie je kontraindikované, až kým nie je pupočníková rana úplne zahojená. Ak to zanedbáte, pokožka pod záhybom bude zvlhčená, čo vytvorí priaznivú mikroflóru na množenie patogénov. Zmeňte bandband s intervalom 1-2 dní.

Princíp fungovania prietrže hernie je rovnaký, takže si môžete zvoliť príslušnú značku individuálne.

Funkcie aplikácie

Pri prvom použití je lepenie lekárskej lepiacej náplasti najlepšie zverené lekárovi. Ak je hernálny vak malý, môžete postup vykonať sami. Všetky náplasti majú obdĺžnikový tvar, stačí ich prilepiť k žalúdku lepiacou základňou. Stred tkanivovej základne by mal byť na pupku, vďaka čomu bude optimálna podpora slabým svalom.

Pred lepením základňu mierne natiahnite a pevne pritlačte na pokožku, aby ste dosiahli požadovaný tlak.

Liečebný pás pre batoľatá je pripevnený špeciálnym spôsobom. Pred použitím sa vytvorí kožný záhyb na peritoneum, ktorý nesie sval, na hornej strane je pripevnený lepiacou páskou.

Ak je návod na použitie príliš komplikovaný, je lepšie sledovať video.

Ako odstrániť náplasť bez bolesti

Aby novorodenec nespôsobil bolesť, náplasti sa nedajú odstrániť v suchej forme. Lepidlo spôsobí nepohodlie aj pri opatrnom a pomalom odstraňovaní.

Novorodenca je potrebné kúpať v teplom kúpeli a poskytnúť tak čas, aby lepiaca omietka absorbovala vlhkosť. Potom je opatrne pomaly odtrhnutý z povrchu pokožky.

Po použití adhéznych liečebných pásov na fixačných miestach dieťaťa sa spravidla vytvorí na pokožke začervenanie. Je to v normálnom rozmedzí, ale nemôžu zostať nepovšimnuté, inak sa môžu vytvárať otvorené rany. Počas niekoľkých dní sa začervenanie ošetruje detským krémom alebo bylinkami.

Preventívne opatrenia

Ochoreniam je vždy jednoduchšie predchádzať ako ich liečiť. Aby sa zabránilo tvorbe herniového vaku u dojčiat, je nevyhnutné úplne eliminovať škodlivé účinky na životné prostredie. Mladí rodičia by mali prísne dodržiavať všetky odporúčania ošetrujúceho lekára:

 • Je potrebné, aby dieťa ležalo každý deň na bruchu, ale až po vyhojení pupočníkovej rany je možné iné zápaly a infekcie. Zaťaženia by sa mali tiež postupne zvyšovať..
 • Počas dojčenia by mladá matka mala prísne dodržiavať diétu a konzumovať iba tie výrobky, ktoré povoľuje ošetrujúci lekár. Z každodennej stravy je potrebné vylúčiť jedlá, ktoré vyvolávajú kvasenie a nadúvanie v čreve.
 • Novorodenci budú nevyhnutne narušení kolikou, aby sa zmiernil stav novorodenca. Rodičom sa odporúča pravidelne biť bruško dieťaťa v smere hodinových ručičiek..
 • Ak z nejakého dôvodu nebude jesť materské mlieko, ale hotové zmesi, je dôležité zvoliť správne zloženie.

Tvorba pupočnej kýly u novorodencov je pomerne častým problémom, nedá sa však povoliť unášanie. Ak sa liečba nezačne včas, môžu sa vyskytnúť závažné komplikácie vyžadujúce chirurgický zákrok..

Náklady a recenzie

Náklady na špeciálne lekárske omietky sú celkom rozumné. Priemerná cena za balenie sa pohybuje od 100 do 500 rubľov, v závislosti od výrobcu.

Julia, 23 rokov: Keď naša dlho očakávaná dcéra mala 2 mesiace, šli sme do nemocnice na plánované vyšetrenie. Výsledkom bolo odhalenie pupočnej kýly 1,5 cm a lekár povedal, že je potrebná komplexná liečba, inak bude mať problémy. Okamžite sme si kúpili špeciálnu náplasť v lekárni na ošetrenie pupočnej kýly a tiež nám boli predpísané masážne a fyzioterapeutické cvičenia. Samozrejme by bolo pekné kúpanie, ale v našom malom meste nie je žiadny bazén. Trvalo nám tri týždne, kým sme úplne porazili prietrž. Pri druhom vyšetrení ošetrujúci lekár povedal, že sme urobili dobre a všetko je v poriadku.

Pri liečbe pupočnej kýly u detí do 5 rokov je účinné používať protiherniové lekárske náplasti. Prax ukazuje, že integrovaným prístupom je možné dosiahnuť viditeľné výsledky za menej ako 2 mesiace, a to aj pri závažnej patológii. Nie je vhodné kupovať liečebné pásy pre dospelých, aby sa zbavil hernálneho vaku, v tomto prípade bude potrebný iba chirurgický zákrok..

Korektúry korektorov pupkov Arilis Rupfix.

Eliminovať vypuklý tvar pupka u novorodencov a detí mladších ako 5 rokov

Eliminovať vypuklý tvar pupka u novorodencov a detí mladších ako 5 rokov

Konvexný tvar pupka je jednou z najbežnejších patológií novorodencov. Tento druh problému môže vzniknúť z mnohých dôvodov, ako je hypotenzia pupočného kruhu, dedičná predispozícia svalov prednej brušnej steny a pokusy..

Náhle klenutý pupok u dieťaťa často veľmi desí mladých rodičov. To však nie je dôvod na obavy. Hypertón pupočného prstenca sa celkom ľahko zastaví a niekedy sa dokonca uzdraví. Nečakajte, kým vypuklý pupok u detí prejde sám! Kombináciou pupočníkových korektorov Arilis, terapeutických masáží a cvičebnej terapie môžete rýchlo a efektívne odstrániť konvexný tvar pupka. Často dosť pre tento kurz 10 dní.

Umbilikálna náplasť Arylis je priehľadná a elastická, hrúbka materiálu je iba 65 mikrónov, takže je pre dieťa absolútne neviditeľná. Rýchlo a bezbolestne zbavte svoje dieťa konvexného pupka.

Arylis je jediná náplasť na svete, ktorá bola špeciálne navrhnutá na odstránenie a prevenciu konvexnej formy pupka u novorodencov a detí do 5 rokov..

Výnimočnosť náplasti Arylis spočíva v tom, že sa skladá z 2 náplastí, ktoré spoľahlivo upevňujú pupok dieťaťa v správnej polohe, keď ho potiahnete na princípe opasku..

Tento typ pripevnenia poskytuje spoľahlivú fixáciu a čo je najdôležitejšie, rýchly a dobrý výsledok korekcie vypuklého tvaru pupka. Je to spôsobené skutočnosťou, že vydutie nie je iba nastavené, ale tiež dodatočne „zakryté“ prekrývajúcimi sa tkanivami: svaly a fascia..

Náplasť Arylis tak obnovuje normálne anatomické umiestnenie a tón pupočného krúžku, ktorého slabosť prispela k vzhľadu hrče.

Pupočníková náplasť Arilis

Jedinečnosť tohto produktu spočíva v tom, že Arylis je jediný korektor na svete, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby eliminoval a zabránil konvexnej forme pupka u novorodencov a dojčiat vo veku do 2 rokov. Skladá sa z 2 náplastí, ktoré sú pritiahnuté na princípe opasku, spoľahlivo upevnia pupok dieťaťa v požadovanej polohe..

Tento typ pripevnenia poskytuje spoľahlivú fixáciu a čo je najdôležitejšie, rýchly a dobrý výsledok korekcie vypuklého tvaru pupka. Je to spôsobené skutočnosťou, že vydutie nie je iba nastavené, ale tiež dodatočne „zakryté“ prekrývajúcimi sa tkanivami: svaly a fascia..

Korektor Arilis tak obnovuje normálne anatomické umiestnenie a tón pupočného prstenca, ktorého slabosť prispela k vzniku hrče..

Vlastnosti:

· Vodeodolný. Kombinácia inovatívneho lepidla a termopolymérnej základne korektorov umožňuje kúpať dieťa bez obáv, že korektor vyjde;

Hypoallergenicity. Adhezívne zloženie korektora sa v medicíne dlho používa. Má vynikajúcu priľnavosť a je absolútne bezpečné pre vaše dieťa;

· Transparentnosť. Jedinečný materiál korektorov je priehľadný a umožňuje produktu zostať úplne neviditeľný na pokožke dieťaťa;

· Elasticita. Základ termopolyméru Arilis má na rozdiel od analógov špeciálnu elasticitu. Korektori nespôsobia dieťaťu nepohodlie - pretože si ich jednoducho nevšimne;

· Technológia „Dýchací pupok“. Patentovaná technológia Breathing Navel vám umožňuje používať korektory Arilis, aj keď je na pupku podráždenie alebo krvácanie;

· Účinnosť. Kombináciou korektorov Arilis s masážnymi a terapeutickými cvičeniami sa môžete zbaviť problému konvexného tvaru pupka za 10 dní;

Umelé pupienky Arilis pre deti 10 kusov

Tvoje meno:
Vaše telefónne číslo:
Kedy:
Horúca linka Moskva:
Horúca linka Petrohrad:
Bezplatne v Rusku:

Kúpené s týmto produktom:

Umbilikálna náplasť Arylis N10 je určená na korekciu tvaru pupočného krúžku u dojčiat. Môže byť použitý pre deti do 5 rokov..

Náplasť je upevnená v pupočníku a postupne ju umiestňuje na svoje miesto. Hrúbka náplasti je iba 65 mikrónov a nespôsobuje dieťaťu starosti. Vďaka priehľadnej farbe je pre ostatných neviditeľná.

Sada pozostáva z 10 omietok. Každý deň musíte používať novú náplasť. Pre rýchly výsledok odborníci odporúčajú kombinovať použitie náplasti a terapeutickej masáže..

Technické údaje:
Vek:do 5 rokov
množstvo:10 kusov
hrúbka:65 mikrónov
výhody:
Nezpůsobuje dieťaťu nepohodlie.
bezbolestne.
10 ks v súprave.

Krajina značky: Rusko
Záruka: 12 mesiacov.

technické údaje
Vek:do 5 rokov
množstvo:10 kusov
hrúbka:65 mikrónov

Kuriérske doručenie v Moskve - 290 rubľov.
Kuriérska dodávka v Petrohrade - 390 rubľov.
Dodacia lehota - 1-2 dni, každý deň, sedem dní v týždni.

Dodávka v Rusku - 25% z množstva dodávky v Rusku na naše náklady!

Môžete si vybrať akýkoľvek spôsob platby, ktorý vám vyhovuje:

 • Hotovosť kuriérovi po prijatí objednávky;
 • Hotovosť alebo karta v mieste vyzdvihnutia;
 • Platba na dobierku;
 • Platba faktúry prostredníctvom klientskej banky alebo v Sberbank.

Pupočná náplasť Rupfix

Na sklade
Rýchle dodanie

Za nákup budete pripísaní

Naakumulované bonusy sa uložia na váš osobný účet. Môžu platiť za časť budúcich objednávok - až do 40% z tejto sumy.

Pri zadávaní nasledujúcej objednávky nájdete okno, v ktorom môžete určiť, koľko bonusových bodov chcete minúť.

POZOR! Ak chcete získať alebo minúť body, musíte sa v čase zadania objednávky prihlásiť na svoj účet.

  Opis Recenzie

Korektor pupočníka Rupfix (umbilical patch)

Náhle klenutý pupok u dieťaťa často veľmi desí mladých rodičov. Hypertón pupočného prstenca sa celkom ľahko zastaví a niekedy sa dokonca uzdraví. Nečakajte, kým vypuklý pupok u detí prejde sám. Kombináciou pupočného korektora, terapeutickej masáže a cvičebnej terapie môžete rýchlo a efektívne odstrániť konvexný tvar pupka. Často dosť pre tento kurz 10 dní.

Patentovaná technológia Breathing Navel vám umožňuje používať korektory Arilis, aj keď je na pupku podráždenie alebo krvácanie. Kombináciou pupočných korektorov s masážou a fyzioterapiou sa môžete za 10 dní zbaviť problému konvexného tvaru pupka. Korektor pupku nespôsobí dieťaťu nepohodlie - pretože si ho jednoducho nevšimne!

Korektor tlačidla brucha
výhody:
- hypoalergénne,
- výkon,
- priedušná technológia pupku,
- vodeodolnosť,
- elastický,
- priehľadný.

Umbilikálna náplasť obnovuje normálne anatomické umiestnenie a tón pupočného krúžku, ktorého slabosť prispela k vzhľadu hrče.

Korektor pupku sú 2 náplasti, ktoré sú utiahnuté podľa princípu pásu, bezpečne upevňujú pupok dieťaťa v správnej polohe. Tento typ pripevnenia poskytuje spoľahlivú fixáciu a čo je najdôležitejšie, rýchly a dobrý výsledok korekcie vypuklého tvaru pupka. Je to spôsobené skutočnosťou, že vydutie nie je iba nastavené, ale tiež „pokryté“ prekrývajúcimi sa tkanivami: svaly a fascia. Umbilikálny obväz pre deti obnovuje normálne anatomické umiestnenie a tón pupočného krúžku, ktorého slabosť prispela k vzhľadu hrče. Kombinácia inovatívneho lepidla a termopolymérnej základne korektorov umožňuje kúpať dieťa bez obáv, že korektor vyjde. Adhezívne zloženie korektora sa už dlho používa v medicíne, pretože má vynikajúcu priľnavosť a je pre vaše dieťa absolútne bezpečné.

použitie:
Odmasťujte pokožku brucha dieťaťa krémom na báze oleja. Odstráňte polovicu ochranného filmu z každého prvku náplasti a prilepte ich k zadnej časti 3-4 cm od pupka. Voľný okraj prvku „A“ preneste do oka prvku „B“. Utiahnite náplasť na bruško dieťaťa podľa zásady opasku. Voľné okraje náplasti prilepte a dobre ich vyhlaďte.

štruktúra:
báza: polyvinylchlorid,
lepiaci povrch: na báze latexového textilného lepidla (LTK).

vybavenie:
10 kusov.

V našom online obchode si môžete kúpiť pupočnú náplasť Rupfix za výhodnú cenu - stačí vložiť produkt do košíka a umiestniť objednávku, rýchlo vám ju doručíme.

Poznámka: Výrobca si vyhradzuje právo na drobné zmeny v dizajne, konfigurácii, ako aj štrukturálnych zmenách bez toho, aby to ovplyvnilo spotrebiteľské vlastnosti tovaru. Informácie o produkte môžete kedykoľvek skontrolovať u našich telefónnych manažérov.

Umofikálna náplasť Porofix a ďalšie metódy liečby pupočnej kýly

Pupočná prietrž u novorodencov je porušením vývoja svalov okolo pupka. Na tomto mieste má dieťa krúžok tvorený tkanivami a vnútornými orgánmi, ktoré vyšli pod kožu. Umbilikálna prietrž môže byť buď malá, keď je pupočníkový krúžok v porovnaní s normou mierne zväčšený alebo veľmi významný, čo predstavuje vážne ohrozenie zdravia. Najnebezpečnejším možným následkom pupočnej kýly je zápal a štípanie, ktoré môže narušiť tráviaci systém.

U detí sa toto porušenie prejavuje okamžite pri narodení - možno ho vidieť voľným okom. Hlavným dôvodom je nedostatočný vývoj svalov v pupku. Keď sa tieto svaly ukážu ako príliš slabé, v oblasti pupočníkovej šnúry sa objaví otvor - tzv. Herniálne brány. Pod kožou môže cez ne vystupovať omentum a hrubé črevo. Aj pupočníkový prsteň môže rásť príliš pomaly. Obezita prietrže prispieva k obezite.

K pupočnej hernii sa pristupuje niekoľkými spôsobmi:

 1. Použitie lekárskeho obväzu. Po vyšetrení chirurgom môžu dospievajúci aj dospelí nosiť pupočníkovú bandáž, ktorá vylučuje prietrž, ale deti, najmä novorodenci, nie sú pohodlné pri nosení tohto dizajnu..
 2. Masáž. Po vyšetrení môže odborník predpísať masážny kurz. Počas procedúr sa stimulujú oslabené svaly, vďaka čomu sa kýlová brána začína zužovať.
 3. Ľudové metódy. Najviac „testované“ - namiesto upravenej prietrže má na sebe mincu pripevnenú pomocou pásovej pomôcky. Toto bol kedysi jediný prostriedok, ktorý mala väčšina ľudí k dispozícii..

Najmä pre novorodencov boli vyvinuté pupočné omietky niekoľkých značiek. Majú štrukturálne rozdiely, ale princíp činnosti je rovnaký: pri nosení náplasť fixuje svaly okolo pupka v správnej polohe, aby sa eliminovalo porušovanie v priebehu času a umožnilo dieťaťu zbaviť sa prietrže. Použitie týchto náplastí je jednoduchšie ako nosenie obväzov..

 • Porofix - výrobky nemeckej spoločnosti Lohmann & Rauscher. Umbilikálna náplasť Porofiks sa vyrába s pásovou konštrukciou namontovanou na pupku.
 • Chicco je talianska spoločnosť, ktorá vyrába rôzne výrobky pre starostlivosť o dieťa vrátane pupočnej škvrny pre deti.
 • Arylis je rusko-fínska značka predávaná v Rusku a SNŠ. Pre deti mladšie ako dva roky sú k dispozícii vymeniteľné pupočné škvrny Arilis.
 • Hartmann - záplaty proti hernii u novorodencov, vyrobené nemeckou spoločnosťou s rovnakým názvom. Vyzerá to ako pravidelná bandáž v bubne.

Pretože nosenie obväzov pre novorodencov je nepohodlné a iba profesionálny masáž môže vykonávať nápravu, opravné náplasti sa stanú vhodným riešením, najmä v kombinácii s masážou..

Korektor pre pupok Arilis

Adresa: Orenburg, ul. Tereshkova, 251 (stanica metra Salyut)

informácie

Arylis pre pupok je doska. Korektor na odstránenie vypuklého tvaru pupka u dojčiat a detí do 5 rokov. Arylis je jediná náplasť na svete, ktorá bola špeciálne navrhnutá na odstránenie a prevenciu konvexnej formy pupka u novorodencov a dojčiat vo veku do 5 rokov. Výnimočnosť náplasti Arylis spočíva v tom, že sa skladá z 2 náplastí, ktoré spoľahlivo upevňujú pupok dieťaťa v správnej polohe, keď ho potiahnete na princípe opasku..

ARILIS RUPFIX Pupkové platničky na pupok 10 ks

popis

Korektori Arilis - vývoj ruských a fínskych lekárov.

Konvexný tvar pupka je jednou z najbežnejších patológií novorodencov. Tento druh problému môže vzniknúť z mnohých dôvodov, ako je hypotenzia pupočného kruhu, dedičná predispozícia svalov prednej brušnej steny a pokusy..

Náhle klenutý pupok u dieťaťa často veľmi desí mladých rodičov. To však nie je dôvod na obavy. Hypertón pupočného prstenca sa celkom ľahko zastaví a niekedy sa dokonca uzdraví. Nečakajte, kým vypuklý pupok u detí prejde sám! Kombináciou pupočných dosiek Rupfix od spoločnosti Arilis, terapeutických masáží a cvičebnej terapie môžete rýchlo a efektívne odstrániť konvexný tvar pupku. Často dosť pre tento kurz 10 dní.

Umbilikálne doštičky Rupfixu sú priehľadné a elastické, hrúbka materiálu je iba 65 mikrónov, takže sú pre dieťa absolútne neviditeľné. Rýchlo a bezbolestne zbavte svoje dieťa konvexného pupka.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Silné a krehké, jemné a odvážne, veľké a malé, naše ruky sú dosť komplikované. Napríklad len nedávno som zistil, že zápästie priemerného homo sapiens pozostáva z ôsmich kostí. A všetkých týchto osem kostí je spojených pomocou väzov, ktoré tvoria spoločnú kapsulu.
Každý chirurgický zákrok má určité riziká. Správne pripravená príprava a dodržiavanie všetkých odporúčaní počas rehabilitačného obdobia umožňuje znížiť pravdepodobnosť komplikácií po operácii.

Rakovina obličiek

Žalúdok
Bola vám diagnostikovaná rakovina obličiek?Určite vás zaujíma, čo teraz robiť?Takáto diagnóza vždy rozdelí život na „pred“ a „po“. Všetky emocionálne zdroje pacienta a jeho rodiny sú vrhané do pocitov a strachu.