loader

Hlavná

Hlava

Spôsoby, ako vytiahnuť penis a semenníky čipkou

To, čo muži jednoducho nechodia, aby zvyšovali svoju mužskú silu a dávali ženám potešenie. Existujú rôzne spôsoby, ako predĺžiť potešenie z postele. Najobľúbenejším postupom je doposiaľ ťahanie šourka a penisu. Aby sa v erotickom obchode nezískal špeciálny erekčný prsteň, zástupcovia silnejšieho pohlavia ho nahradili všetkými druhmi improvizovaných prostriedkov.

Muži najčastejšie používajú kancelárske gumy alebo čipky. Aby sa nespôsobilo poškodenie a nedostalo sa do nemocničného lôžka, je dôležité, aby bol ťažný materiál elastický.

Prečo je to potrebné?

Najrôznejšie zariadenia na ťahanie mužských pohlavných orgánov sa dajú použiť nielen na zabudnutie na problémy intímnej povahy, ale aj na nové pocity..

Táto technika umožňuje dosiahnuť:

 • Zvýšenie libida. Zvyšuje sexuálnu túžbu u človeka v dôsledku krvavej horúčky.
 • Člen sa výrazne zvyšuje vo veľkosti, zvyšuje sa elasticita a hustota.
 • Riešenie problémov s erekciou. Vďaka ťahu penisu sa zvyšuje príval krvi, zlepšuje sa cirkulácia. Jaskynné telá sa rozširujú a plnia krvou.
 • Zvýšená výdrž v sexe. Preto intimita trvá dlhšie. Je to kvôli porušeniu odtoku venóznej krvi. Okrem toho sa zúžený člen stáva menej citlivým..
 • Zvyšuje potešenie z dôvodu ďalších sexuálnych zariadení. Elastický pásik alebo čipka s rôznymi tryskami pre sexuálne potešenie.

Potiahnutie penisu a semenníkov vám umožní zabudnúť na predčasnú ejakuláciu, ktorá sa môže radovať nielen ženy, ale aj muža. Tento postup umožňuje získať silný falus pre silnú polovicu našej populácie a dať druhej polovici viac potešenia..

Ligácia mieška

Existuje niekoľko spôsobov, ako vytiahnuť penis. Mnoho mužov ani nepozná názov zariadenia pre pohlavné orgány, a preto používa špeciálne ponuky sexuálneho obchodu.

Najčastejšie používaný erektilný prsteň, ktorý sa dá ľahko nasadiť a opraviť. Ak nie je možné zakúpiť špeciálny erektilný prsteň v sex-shope, môžete použiť kábel. Hlavná vec je, že zariadenie je silné a elastické. Takýto materiál nepoškodí jemnú genitálnu pokožku..

Ako správne pretiahnuť penis a miešok bežnou čipkou:

 1. Manipulácia sa vykonáva dostatočne starostlivo, aby nepoškodila pohlavné orgány. Ak kábel natiahnete dostatočne pevne, existuje riziko poškodenia orgánov.
 2. Čakáme na úplné vzrušenie a použijeme lano, len na vzpriamenom orgáne.
 3. Čipku priviažame k spodnej časti stonky penisu a potom k nej pripevníme vajíčka. Zatlačte ich pod člena.

Zariadenie na ťahanie pohlavných orgánov by sa nemalo silno stlačiť ani spadnúť. Je dôležité nájsť správnu silu, aby nedošlo k poškodeniu orgánov.

Vlečný penis a semenníky s elastickým pásom

Pravidelná administratívna živica pre člena bude mať rovnaký účinok. Táto metóda je však u mužov menej bežná, pretože je bolestivá. Toto zariadenie môžete používať týmto spôsobom: položte ďasno na penis, pripevnite ho na hlavu alebo pripevnite na spodok hlavne.

Dobrú erekciu môžete dosiahnuť pretiahnutím mieška elastickým pásom. Takéto zariadenie vytvorí tlak v oblasti genitálií a zlepší erekciu. Žuvačka sa kladie na vajíčka v mierne pevnom a stlačenom pod penisom. Manipulácia sa vykonáva bezprostredne pred intimitou..

Je dôležité dodržiavať všetky bezpečnostné opatrenia a tiež nezneužívať postup. V dôsledku toho by ďasná na penise mali sedieť pevne, ale nie príliš. Ak zariadenie spadne, musíte sa lepšie dotiahnuť.

Funkcie postupu

Bez ohľadu na to, aké genitálie budú stiahnuté, hlavnou vecou je nasledovať niekoľko odporúčaní, ktoré pomôžu vyhnúť sa negatívnym dôsledkom a komplikáciám..

 1. S čipkou alebo elastickým prúžkom môžete pritiahnuť člena alebo vajíčka na obmedzený čas 15-30 minút. Inak je narušený krvný obeh v panve, čo má negatívny vplyv na mužský reprodukčný systém.
 2. Na nasadenie elastickej pásky alebo čipky potrebujete iba vzpriamený penis.
 3. Pregenitálie môžu byť namazané lubrikantom alebo krémom. Toto pravidlo má zabrániť treniu na krehkej pokožke pohlavných orgánov. Namažte tenkou vrstvou, inak ďasno alebo šnúra jednoducho pošmyknú.
 4. Dizajn musí byť riadne opotrebovaný. Ak ho mierne utiahnete, neprináša výsledok a ak ho pevne utiahnete, môžete narušiť krvný obeh..

Ak chcete obnoviť správny krvný obeh a nevystavovať sa nebezpečenstvu, je lepšie odstrániť výrobok z penisu a semenníkov každých 7-10 minút a potom ho znova nasadiť..

Kontraindikácie postupu a možné následky

Takáto manipulácia môže byť škodlivá, ak nedodržíte hlavné odporúčania. Kategoricky nie je možné vytiahnuť genitálie v týchto prípadoch:

 • trieslová prietrž;
 • choroby zápalovej povahy panvových orgánov;
 • prostatitis;
 • STI
 • sklon k trombóze;
 • kŕčové žily dolných končatín;
 • zakrivenie penisu.

Ak sa použijú improvizované prostriedky na bandážovanie pohlavných orgánov a zanedbávanie hrotov, môže to viesť k poškodeniu zvierača, čo zabráni úniku krvi z penisu. Jaskynné telá penisu začnú pretekať krvou. Výsledkom bude krátka erekcia, ktorá nestačí na normálny zdravý pohlavný styk.

Vážnou komplikáciou je narušenie toku krvi do pohlavných orgánov. To vedie k smrti mäkkých tkanív a následkom amputácie penisu.

Podobné následky vznikajú iba vtedy, keď sa nerešpektujú pravidlá používania zariadení. Hlavnou vecou je cítiť silu počas ťahu a nepreexponovať stanovený čas.

záver

Odborníci stále odporúčajú nákup špecializovaných zariadení na ťahanie penisu a semenníkov. Ak si cena nemôže dovoliť, je lepšie počkať, vykopať a kúpiť zariadenie v sex shopu. A uvidíte, ako môžete zvýšiť hlavu člena doma.

Pred rozhodnutím o takomto experimente by sa mal človek podrobiť vyšetreniu a vylúčiť všetky možné kontraindikácie. Koniec koncov, v stávke je najdrahšie, čo má silná polovica našej populácie.

Utiahnutie penisu a mieška: prečo je to potrebné, vybavenie a zariadenia, kontraindikácie pre takúto prax

Na zlepšenie kvality pohlavného styku a nespadnutie do očí milovanej ženy sú muži pripravení uchýliť sa k akýmkoľvek trikom. Ťahanie penisu a semenníkov je populárna technika, ktorá počas sexu pozitívne ovplyvňuje erekciu a pocity. Ak chcete pochopiť, ako to funguje, zvážte túto možnosť podrobnejšie..

Prečo musím vytiahnuť člena?

Metóda ťahania vám umožňuje diverzifikovať sex, urobiť ho vzrušujúcim

Rôzne zariadenia na ťahanie pohlavných orgánov môžu využívať nielen muži, ktorí majú problémy s posteľou, ale aj tí, ktorí hľadajú nové pocity a chcú dočasne zväčšiť veľkosť penisu. Hlavná vec je tu správne použiť techniku. Táto metóda umožňuje dosiahnuť nasledujúce výsledky:

 1. Muži s nízkou úrovňou libida, a teda problémy s erekciou, pomocou špeciálnych zariadení, môžu počítať so zvýšením hustoty a veľkosti dôstojnosti, pričom dosiahnu vrchol erekcie..
 2. Vytrvalosť mužov zvyšuje, a teda aj dobu pohlavného styku. Vlečok semenníkov a penisu vám umožní zabudnúť na problém predčasnej ejakulácie, ktorá poteší muža a ženu..
 3. Vďaka ďalším zariadeniam je možné poskytnúť partnerovi viac potešenia. Pomocou čipky alebo prsteňa na vytiahnutie člena ho môžete doplniť tryskami s rôznymi textúrami. To vám umožní konať v rôznych zónach pohlavných orgánov, aktívne stimulovať vagínu, ktorá poskytuje jasnejšie a silnejšie orgazmy. Pri normálnom sexuálnom styku to nemusí byť možné..
 4. Táto metóda umožňuje diverzifikovať sex, urobiť ho estetickejším a vzrušujúcejším. V dnešnej dobe je veľmi jednoduché spríjemniť pohlavný styk pomocou rôznych intímnych zariadení, takže sa môžete odkloniť od tradičných možností krúžkov..

Ako správne pritiahnuť člena a vajcia pomocou lana, šnúry alebo gumy?

Špeciálne erekčné krúžky sú v porovnaní s bežnými šnúrkami drahé, a preto väčšina mužov zaujíma práve takúto možnosť. Je to skvelá alternatíva, ktorá funguje na rovnakom princípe. Hlavná vec je, že šnúra alebo lano by mali byť dostatočne tenké a elastické. V opačnom prípade môžu spôsobiť nenapraviteľné škody..

Pri ťahaní semenníkov čipkou by ste mali pamätať na niekoľko dôležitých aspektov:

 • dá sa použiť iba na obliekanie penisu alebo falusu spolu so semenníkmi a nič iné;
 • potiahnite penis čipkou až potom, čo dosiahne stav takmer úplnej erekcie;
 • je dôležité nájsť optimálnu ťažnú silu - šnúra (alebo lano) nesmie spadnúť alebo príliš tlačiť na orgán.

Možnosť obviazania penisu elastickými pásikmi je menej častá, pretože sa považuje za veľmi bolestivú. Na rozdiel od šnúry sa však dajú použiť aj na viazanie výlučne vajec.

V kombinácii s prsteňom alebo šnúrou / lanom / elastickým materiálom môžete použiť aj špeciálne masti, ktoré stimulujú krvný obeh krvi do penisu. Takto bude možné rýchlo dosiahnuť erekciu a zvýšiť pocit sexuálneho styku.

Ostatné zariadenia na ťahanie pohlavných orgánov

Výhodou erekčných krúžkov je to, že nespôsobujú poruchy obehu a nie sú schopné poškodiť zdravie.

Pokiaľ ide o prostriedky na ťahanie semenníkov a penisu, potom si najprv pamätajte na erekčné krúžky. Sú určené na ťahanie pohlavných orgánov a semenníkov. Pri výbere takýchto zariadení je potrebné v prvom rade venovať pozornosť indikátorom tuhosti, pretože od toho závisí pohodlie a bezpečnosť používania..

K dnešnému dňu existujú nasledujúce typy erekčných krúžkov:

 1. Kov. Nevýhodou tohto typu konštrukcie je neschopnosť vykonať ich úpravu. Takéto krúžky by sa preto mali zakúpiť iba vtedy, ak je človek úplne presvedčený o veľkosti zvoleného zariadenia.
 2. Guma alebo silikón. Sú považované za najlepšiu voľbu, pretože poskytujú skutočne trvalú erekciu. Takéto vzory sa ľahko nosia a obkladajú. Ďalšou výhodou je, že nespôsobujú poruchy obehového systému, a preto ich pravidelné používanie nemôže viesť k zdravotným problémom..
 3. Useň. Univerzálna možnosť, ktorá sa pohodlne nosí pri akejkoľvek veľkosti penisu. Takéto krúžky sú vynikajúce pre experimenty so stupňom účinku na genitálie.
 4. Vibruje. Takéto konštrukcie sú schopné súčasne vykonávať niekoľko funkcií. Napríklad pomáhajú udržiavať erekciu, implementáciu stimulácie dvoch partnerov súčasne. Najčastejšie sa predaj takýchto výrobkov vykonáva spolu so špeciálnymi doplnkami, ktoré môžu pôsobiť na klitoris a sú určené na súčasné ťahanie penisu a mieška. To umožňuje obom partnerom zažiť úplne nové pocity počas pohlavného styku..

Druhom analógov prsteňov sú elastické pásy. Sú pružnejšie, ale majú o niečo menej výrazný účinok. Obe verzie zariadení sú troch typov v závislosti od vlastností ich ponožiek:

 • sú pripevnené k hlave penisu;
 • dať na celý penis;
 • pripevnené na spodnej časti penisu.

Niektoré modely sú navyše vybavené zariadeniami na uchopenie semenníkov. Poskytuje sa teda ich dodatočná stimulácia..

Funkcie použitia zariadení na ťahanie pohlavných orgánov

Bez ohľadu na to, aký typ štruktúr sa použije, musí sa dodržať niekoľko odporúčaní. Tento prístup zabráni mnohým nepríjemným dôsledkom a zvýši účinnosť postupov.

Pravidlá sú nasledujúce:

 1. Procedúra by nemala trvať dlhšie ako pol hodiny. Inak môže byť narušený krvný obeh v panvových orgánoch, čo bude mať negatívny vplyv na mužský reprodukčný systém..
 2. Je veľmi dôležité presne vedieť, kedy nasadiť prsteň na penis. Napríklad, ak je použitý krúžok tvrdý, postup sa vykoná, keď penis nie je vzbudený. Ak hovoríme o ťahaní prvku elastickým pásom alebo mäkkou šnúrou, mal by sa použiť už vtedy, keď je penis v vzpriamenom stave o 80 - 90%..
 3. Po umiestnení dizajnu na genitálie je potrebné upraviť jeho veľkosť. V ideálnom prípade by mal byť na penise pevne držaný prsteň, guma alebo čipka. Ak sa štruktúra posúva, musí byť pevne pritiahnutá. V tomto prípade by sa človek nemal počas procedúry cítiť nepríjemne.
 4. Pred každým použitím je potrebné remorkér penisu namazať lubrikantom. Tento prístup pomôže zbaviť sa trenia a podľa toho chráni genitálnu pokožku pred zranením. Používajte lubrikant šetrne, inak môže zariadenie skĺznuť..
 5. Aby sa obnovil krvný obeh, odborníci odporúčajú odstraňovať produkt z penisu každých 10 minút. V prípade potreby ho znova nasaďte..

Preventívne opatrenia

Pri slabinovej prietrži je ťahanie penisu nebezpečné pre zdravie

Používanie rôznych zariadení určených na ťahanie penisu môže byť pre mužov nebezpečné. Preto musíte poznať zoznam hlavných kontraindikácií a podľa možnosti konzultovať odborníka. Pomôže to predchádzať závažným komplikáciám. Kontraindikácie zahŕňajú:

 • kŕčové žily spermií;
 • patológia žíl panvy a dolných končatín;
 • trieslová prietrž;
 • tromboflebitída;
 • infekčné choroby genitourinárneho systému;
 • akútna alebo chronická forma prostatitídy;
 • narušenie žilovej drážky a následná parafimóza.

Pri ťahaní penisu je veľmi dôležité dodržiavať techniku ​​používania týchto zariadení, inak sa môžu vyskytnúť hematómy a závažné poruchy obehového systému. Vo zvlášť závažných prípadoch môže muž čeliť amputácii penisu, takže by ste mali byť veľmi opatrní.

Pozastavenie pre semenníky, ako sa pripraviť

Hlavnou liečbou akútnych ochorení pohybového ústrojenstva je chirurgický zákrok. V pooperačnom období je veľmi dôležitá kvalitná imobilizácia postihnutých orgánov špeciálnymi obväzmi, ako je napríklad suspenzia. Hlavnými požiadavkami na ne sú jednoduchosť, ziskovosť, spoľahlivá imobilizácia miešok, ich ochrana pred tlakom, trením, pomliaždeninami, chvením, mierna kompresia mieška, aby sa zabránilo hromadeniu krvi, hnisu, výpotku v jeho dutine. Bandáž by nemala narušiť krvný a lymfatický obeh, nemala by obmedzovať pohyby pacienta.

Pozastavenie má viac alebo menej rovnaké nedostatky: buď slabo podporujú genitálie, alebo ich príliš stláčajú. Kontaminácia suspenzie pomocou výtoku z rany (krv, hnis) vedie k ich častému nahradeniu, čo spôsobuje značné materiálne náklady. Pri použití štandardnej suspenzie sa stlačí a vytiahne nielen choré, ale aj zdravé semenník, čo spôsobí toto značné nepohodlie.

V snahe nájsť najpohodlnejší, najúspornejší a najvýhodnejší spôsob bandáže a fixácie šourku v pooperačnom období bol vyvinutý suspenzný aseptický dresing.

Technika obväzu

Štrbina rana sa prikryje sterilnou gázovou vložkou, potom sa viackrát 8 ranami gázového obväzu pevne pripevní k rane. V tomto prípade je miešok v akomsi gázovom vrecku, ktoré ho chráni pred mikrotraumou. Potom obväz, uchopujúci miešok odspodu ku koreňu penisu, natiahne sa a späť, schmatne pas pacienta a zostupuje ku koreňu penisu z opačnej strany, kde sa dotýka obväzu, ktorý začína touto prehliadkou..

Upevnenie gázovej obrúsky pri aplikácii obväzu na miešok

Šourok na strane operácie je teda celkom pevne pripevnený a vytiahnutý. Súčasne sa zdravá polovica z toho spravidla nestlačí. Na použitie obväzu stačí 1 - 2 minúty, pričom sa použije jeden štandardný obväz.

Celkový pohľad na aseptický obväz so suspenziou

Hlavné pozitívne vlastnosti suspendujúceho aseptického obväzu sú jeho fyziologické vlastnosti, asepticita, lacnosť, rýchlosť a jednoduchosť aplikácie. Obväz nie je v rozpore s pacientom počas močenia a vyprázdňovania, možno ho použiť v nemocničných aj ambulantných zariadeniach.

Testikulárna suspenzia je špeciálny oporný obväz pre orgány mieška. Používa sa pri zápaloch semenníkov a príveskov, stagnácii krvi, rozširovaní žíl spermatickej šnúry a iných chorobách močového ústrojenstva. Produkt sa používa aj pri športe.

Indikácie pre použitie

Suspenzia sa používa na liečbu zápalových procesov mužských pohlavných orgánov:

 • orchitída;
 • varicocele;
 • hematóm po zranení;
 • trieslová prietrž;
 • bradavková hernia;
 • hydrokéla;
 • epididymitída;
 • po operácii mieška;
 • na prevenciu edémov;
 • s konzervatívnou liečbou orchitídy a orchoepididymitídy.

Pre ďalší terapeutický účinok sa do bandáže vkladajú teplé obväzy alebo lekárske obklady. Pri kvapkách alebo opuchoch musíte správne zvoliť veľkosť zavesenia, ktoré by malo byť o niečo väčšie.

Výrobok používaný na trieslovinu prietrže je podporný obväz na fixáciu mieška.

 1. Opravuje miešok.
 2. Poskytuje mieru postihnutej oblasti.
 3. Znižuje napätie spermatickej šnúry.
 4. Eliminuje stáziu krvi v krvných cievach, normalizuje krvný obeh a mikrocirkuláciu v hernii.

Zvážte vlastnosti dizajnu. Výrobok by mal dobre priliehať k miešku, ale nemal by ho stlačiť. Dizajn je vyrobený vo forme spodných nohavičiek. Existuje špeciálny podporný obväz, ktorý je určený na znehybnenie mieška. Výrobok je vyrobený z bavlny (95%) a elastánu (5%). Fotografie stavby si môžete prezrieť na mieste.

dimenzovanie

Pri výbere veľkosti treba pamätať na to, že odpruženie by malo pevne pasovať na miešok a nemačkať ho..

Veľkosť produktu sa volí podľa obvodu bokov. Takáto bandáž má 7 veľkostí:

Môžem si urobiť obväz?

Bandáž je možné vyrobiť vlastnými rukami. Na to potrebujete dlhý obväz. Pás je vyrobený z 1 gázového obväzu. Za týmto účelom odrežte kus širokého obväzu s dĺžkou 1 m. Z jednej a druhej hrany by mal byť materiál rezaný pozdĺžne, pričom 10 cm dlhá časť by mala zostať nezrezaná. Jedna hrana tejto časti je privedená pod miešok a konce bandáže sú priviazané k opasku.

Druhá hrana obväzu sa privedie na prednú stranu mieška a konce sú priviazané k opasku miernym ťahom. V bandáži urobte dieru pre penis. Účelom obväzu je zdvihnúť miešok až do žalúdka. Na tento účel sú konce obväzu priviazané na prednej strane pásu.

Bandáž sa používa na prietrž brucha, keď sa nedá operovať. Môže sa robiť nasledovne. Potrebujeme si vziať individuálny župan, ktorý sa skladá z 2 vankúšov z bavlnenej gázy, ktoré sa pripevňujú k obväzu. Jeden z týchto vankúšov je možné posúvať po bandáži. Obväz je umiestnený v 2 vreciach: vnútorné (papier, s špendlíkom) a vonkajšie (pogumované).

Vankúše a obväzy by mali byť sterilné. Pogumovaná škrupina sa odreže a odstráni. Potom roztiahnite vnútornú škrupinu papiera a roztiahnite vankúše do požadovanej vzdialenosti, aplikujte prietrž.

Kde kúpiť obväz a jeho náklady?

Bandáž si môžete kúpiť objednaním na internete od výrobcu na mieste. Cena výrobku je od 800 do 2200 rubľov.

Zvážte, ako si môžete objednať odpruženú ortézu Orlett, článok HB-300. Jeho cena je 1 750 rubľov. Výrobca Orlett. Krajina: Nemecko. Najprv musíte zvoliť požadovanú veľkosť v súlade s tabuľkou a potom objednať produkt.

Dodacie podmienky: Moskva, odberné miesto sa nachádza v Moskve, ul. Energetikov, d. 22, apt. 2. Pracujte 7 dní v týždni. Môžete sa kedykoľvek obrátiť od 9:00 do 23:00.

Poštovné je:

 1. Ak je suma objednávky menšia ako 1 000 rubľov, náklady na dodávku v Moskve stoja 350 rubľov.
 2. Ak je cena od 1 000 do 3 000 rubľov, náklady na prepravu sú 250 rubľov. K dispozícii je tiež propagácia „Doručenie zadarmo“.

Indikácie: po chirurgickom zákroku na orgánoch v miešku na prevenciu opuchov, ako adjuvans v komplexnej liečbe orchitídy, po chirurgickom zákroku na ingvinálnu prietrž.

Popis produktu Bandageová suspenzia Orlett, art. HB-300 sa používa na terapeutické účely, aby udržal miešok v fyziologicky správnej polohe, pomáha normalizovať krvný obeh a pohyb lymfy. Znižuje čas konzervatívnej liečby, zabraňuje vzniku komplikácií po operácii. Bandáž poskytuje ľahké podporné a kompresné účinky na miešky.

Vlastnosti produktu. Dizajn poskytuje pohodlný prístup k terapeutickým opatreniam: obväzy, zmena kompresie, lekárske vyšetrenie, fyzikálne vyšetrenie. Pred použitím obväzu si musíte prečítať návod na použitie a poradiť sa so svojím lekárom o výskyte kontraindikácií.

Zápal semenníkov (orchitída).

Zápal semenníkov sa často vyskytuje ako komplikácia infekčných chorôb (chrípka, tuberkulóza, kvapavka) alebo so sklerózou. Ochorenie sa vyvíja rýchlo: teplota prudko stúpa, semenník sa zvyšuje, je hustý a prudko bolestivý. Ak sa tieto príznaky objavia, mali by ste sa poradiť s lekárom a prísne dodržiavať jeho odporúčania, inak môže vývoj zápalového procesu viesť k smrti semenníkov. Ak trpíte orchitídou, musíte dodržiavať lôžko a nosiť podväzok (špeciálny podporný obväz pre miešok). Po znížení teploty a znížení zápalu by ste mali naďalej nosiť suspendensoria alebo pevné nohavice (plavky).

Dočasne, pokiaľ to lekár nepovolí, je sex zakázaný. Nosenie suspenzensoria poskytuje mier, znižuje napätie spermií a stagnáciu krvi v ich žilách. Suspenzia je ľanový alebo pletený vak pripevnený k textilnému pásu. Vrece by malo pevne priliehať k miešku bez toho, aby ho stlačilo.

Suspenziu je možné nahradiť obväzom 2 vrstiev gázy so šírkou 25 - 30 cm a dĺžkou 80 cm (vyrežte otvor pre penis). Opasky a stuhy vyrobené z gázového obväzu. Suspenzia sa zvyčajne nosí ráno, bez toho, aby vstala z postele, a odstraňovala sa v noci. Ak je na šourku nanesený na aseptickú masť alebo iný obväz, odstráni sa iba obväzmi..

Odporúčania na liečbu zápalu semenníkov (z Odoovej básne od mužov „O vlastnostiach bylín“)

Liečiť tiež s fazuľovou múkou, ukladaním obkladov

Opuchnuté miesto s vínom a semenníky (semenníky) opuchnuté dobroty,

A nedovoľuje, aby mladí ľudia viseli nad časťami narodenia dieťaťa.

Žlč (býk, medveď, diviaky, kozy, ovce)

S medom lieči so svojimi členmi semenníky,

Preto ho musíte uložiť a pripraviť na ošetrenie:

Po spustení vody na vlákno sa varí jednu hodinu,

Po vysušení v tieni sa produkt konzervuje.

Bez štiepenia sa kamenec zmieša s horúcim octom

Vy a kapusta, ale tak, aby sa jedna masa ukázala,

Dlhé ich všetky trú a chrasta vylieči malomocenstvo,

. Hovoria, že liek na liečbu opuchu semenníkov (opuchnuté),

Áno, a rôzne tiež časti detí trpiacich chorobami,

Ak sa varené fazuľa zmieša s vyššie uvedenými prostriedkami.

Med s koriandrom ovplyvňuje sušené víno,

Strúhané na vrchole, potom rôzne opuchy jazdy,

Ale pri opuchnutých semenníkoch je medicína obzvlášť cenná..

Rady ►► Dobrým prostriedkom na podporu sexuálnej abstinencie je chmeľová infúzia. Nalejte 100 g kvetov s 2 šálkami vriacej vody, nechajte pôsobiť 30 minút, sceďte. Vezmite pol pohára 2-krát denne.
Čítaj viac.

Pozastavenie: výber a uplatňovanie

Slabý tón slabinových kanálikov a slabinových krúžkov u mnohých ľudí je náchylný na choroby, ako je kýla. Stav, keď sú vnútorné orgány brušnej oblasti vyčnievajúce cez trieslovinový kanál, sa nazýva hnačka triesloviny. Tento proces môže byť vrodený alebo získaný. U mužov je toto ochorenie oveľa častejšie (hlavne po 50 rokoch), je spojené so zmenami svalov v dôsledku veku, nadváhou alebo preťažením..

Prietrž hernie sa lieči iba chirurgickým zákrokom. Takáto operácia sa môže skončiť buď znížením, keď sa orgány vrátia na svoje miesto, alebo opravou kýly (ak sa choroba začína). Všetko záleží na stave pacienta a vlastnostiach jeho patológie. V niektorých prípadoch nie je chirurgický zákrok možný, potom sa používa konzervatívna liečebná technika, ktorá spočíva v použití takého produktu ako mieška v ingotíne. Okrem toho sa odporúča nosiť tento produkt v pooperačnom období..

V tomto článku sa dozviete:

suspenzor

- Špeciálny obväz na miešok. Používa sa podľa lekárskeho predpisu na zápal semenníkov (pozri Orchitída) a ich dodatky, s rozširovaním žíl spermatickej šnúry a po operáciách na orgánoch v miešku. S. poskytuje odpočinok, znižuje napätie spermií a stagnáciu krvi v ich žilách. Pri určitých športových hrách sa odporúča používať S. na prevenciu poranení spánkových orgánov.

Usmernenia o pozastavení

Spôsob aplikácie obväzu a nosenie zavesenia je pomerne jednoduchý.

Inguinálny obväz sa nosí buď celý deň, alebo od rána do večera. Dajte si to hneď bez toho, aby ste vstali z postele. Horná časť má povolené nosiť voľné plavecké kmene.

Usmernenia o pozastavení

Toto bandážové kolo sa nosí nepretržite a je predpísané v pooperačnom období. Nahrádza bežnú náplasť, ktorá môže trieť a udržiavať miešok v nehybnej polohe.

Pri výbere suspenzie sa musíte uistiť, že puzdro dostatočne fixuje genitálie, netlačí sa, objem pasu zodpovedá opasku. To znamená, že model musí byť jasne dimenzovaný.

Príliš tesné zariadenie môže trieť a spôsobiť nepohodlie počas pohybu.

Pri nákupe suspenzensoria je potrebné vziať do úvahy niekoľko hlavných faktorov: veľkosť a značka obväzu, účel a frekvencia použitia, pohodlie a pohodlie, aká je nenahraditeľná. Pre športovcov je možné namiesto tohto zariadenia použiť kompresné šortky. Rovnakú funkciu vykonávajú len v určitom zmysle. Tu však musíte vziať do úvahy aj model bielizne.

Ako zvoliť správnu veľkosť pozastavenia

Zavesenie je špeciálny podporný obväz pre miešok. Používa sa podľa predpisu lekára na zápal semenníkov a ich dodatkov, na rozšírenie žíl spermatickej šnúry a po operáciách na orgánoch v miešku. Poskytuje odpočinok, znižuje napätie spermií a stagnáciu krvi v ich žilách.

Suspenzia je bavlnená pletená taška pripevnená k elastickému pásu a pripevnená k nej dvoma elastickými sponami.

Suspenzia sa zvyčajne nosí ráno, bez toho, aby vstala z postele, a odstraňovala sa v noci. Ak je suspenzia umiestnená na miešku nad obväzom, odstráni sa iba obväzmi. Z hygienických dôvodov by ste mali mať dve alebo viac suspenzií a umyť ich pri každej zmene.

Veľkosť suspenzie sa vyberá v závislosti od objemu šourku. Závesný elastický pás je univerzálny pre dĺžky pásov od 70 cm do 130 cm.

Meranie veľkosti (objemu) mieška sa vykonáva pomocou mäkkej (plastovej alebo tkanivovej) centimetrovej pásky od bodu pôvodu penisu po miesto pripevnenia mieška v perineu. Je potrebné dbať na to, aby počas merania páska priamo nezachytávala penis, pretože to môže viesť k nesprávnemu výberu veľkostí.

Pri výbere požadovanej veľkosti suspenzie by sa malo brať do úvahy, že produkt (časti brušnej aj spodnej časti) je vyrobený z elastických materiálov. To vám umožní pevne pripevniť zavesenie na pás a maximalizovať stabilizáciu mieška.

Veľkosti a typy pozastavenia

R.2 - objem mieška do 21 cm

R.4 - objem mieška do 23 cm

R.6 - objem mieška do 25 cm

R.8 - objem mieška do 27 cm

Objem R.10-miešok do 29 cm

R. 12 - objem mieška do 31 cm

Výhody dizajnu

Pacient cíti účinnosť aplikácie okamžite - obväz zaisťuje zvyšok orgánov, znižuje svalové napätie a zlepšuje krvný obeh v žilách. Pretože miešok je umiestnený v suspenzii, pacient sa ľahko pohybuje a pohodlne nosí oblečenie. V pooperačnom období produkt podporuje zrýchlenú fúziu pitvaných tkanív.

Bandáž z inguinálnej suspenzie je k dispozícii v siedmich veľkostiach, takže každý pacient si bude môcť kúpiť vhodnú alternatívu. Pri výbere by ste sa mali spoliehať na obvod bedra 88 - 116 cm. Dôležitou vlastnosťou je látka, z ktorej je bandáž B-460 vyrobená, je elastická a schopná sa napnúť - pre maximálne pohodlie.

Indikácie pre použitie

Suspenzia sa používa na liečbu zápalových procesov mužských pohlavných orgánov:

 • orchitída;
 • varicocele;
 • hematóm po zranení;
 • trieslová prietrž;
 • bradavková hernia;
 • hydrokéla;
 • epididymitída;
 • po operácii mieška;
 • na prevenciu edémov;
 • s konzervatívnou liečbou orchitídy a orchoepididymitídy.

Pre ďalší terapeutický účinok sa do bandáže vkladajú teplé obväzy alebo lekárske obklady. Pri kvapkách alebo opuchoch musíte správne zvoliť veľkosť zavesenia, ktoré by malo byť o niečo väčšie.

Výrobok používaný na trieslovinu prietrže je podporný obväz na fixáciu mieška.

 • opravuje miešok;
 • poskytuje mier v postihnutej oblasti;
 • znižuje napätie spermatickej šnúry;
 • eliminuje stáziu krvi v cievach, normalizuje krvný obeh a mikrocirkuláciu prietrže.

Zvážte vlastnosti dizajnu. Výrobok by mal dobre priliehať k miešku, ale nemal by ho stlačiť. Dizajn je vyrobený vo forme spodných nohavičiek. Existuje špeciálny podporný obväz, ktorý je určený na znehybnenie mieška. Výrobok je vyrobený z bavlny (95%) a elastánu (5%)..

Nosenie športového podvozku

 1. Noste suspendensoria pre pohodlie a ochranu pri športe. Odpruženie sa odporúča pre akýkoľvek šport, ktorého beh je neoddeliteľnou súčasťou, napríklad atletika alebo basketbal. Pri kontaktných športoch alebo tých, kde sa lopty pohybujú rýchlo, sa odporúča vložiť aj šálku.
 2. Uistite sa, že odpruženie vyhovuje vašej veľkosti. Je potrebné vziať do úvahy veľkosť pásu a pohodlie vaku. Odpruženie by malo byť dostatočne pevné, aby sa zmestilo a pritlačilo penis a semenníky k telu bez obmedzenia pohybu, ale nemalo by byť príliš tesné, pretože neustále trenie sa môže vyvinúť na svrbenie..
 3. Rozhodnite sa, či budete nosiť šálku. Pohár je tvarovaný kus z plastu alebo kovu, ktorý sa zmestí do zaveseného vaku. Odporúčajú sa na použitie pri akomkoľvek športe, kontakte alebo pri lietaní vysokorýchlostnými predmetmi, ako sú hokej, futbal, baseball, americký futbal alebo zmiešané bojové umenia..
 • Mnoho športovcov, najmä tí, ktorí hrajú futbal, sa zdráhajú nosiť poháre, ale nezabudnite, že počas cvičenia sa môže vyskytnúť viac ako polovica všetkých zranení semenníkov a krútenie alebo prasknutie semenníka môže viesť k strate.
 1. Vyberte si šálku. Mnoho pohárov je určených pre konkrétne športy, takže premýšľajte o tom, aký druh športu potrebujete. Pri výbere šálky berte do úvahy dva body - pohodlie pri nosení a navrhovaný stupeň ochrany.
 • Aby pohár mohol plniť svoju ochrannú funkciu, musí pevne priliehať na telo. Uistite sa, že závesné sedadlo je dostatočne pevné, aby sa pohár nemohol otáčať ani krútiť.
 • Vyhľadajte šálky s mäkkými hranami. Tvrdé hrany jednoducho prenášajú silu nárazu do panvovej oblasti. Mäkké okraje poskytujú lepšiu absorpciu nárazov..
 • Ak sa venujete lakrosu, bejzbalu a iným skutočne dynamickým športom, zvážte nosenie titánového pohára.
 1. Zvážte použitie kompresných šortiek, ak si myslíte, že zavesenie je príliš nepríjemné. Kompresné šortky poskytujú rovnakú oporu ako pruženie a niektoré kompresné šortky majú vak určený na ochranný pohár. Športovci zapojení do rôznych športov, ako napríklad futbal, teraz uprednostňujú kompresné šortky..

Ochrana pohárov

Odpruženie sa široko používa nielen pre pohodlie, ale aj na ochranu účastníkov kontaktných športov. V prítomnosti rýchlo sa pohybujúcich predmetov, ako sú gule alebo puky, je okrem nasadenia potrebné použiť aj silnú vložku - šálku. Preto sa tí, ktorí sa aktívne zapájajú do športu, musia rozhodnúť, či budú nosiť takúto ochrannú štruktúru..

Vložka v tvare pohára je vyrobená z lisovaného plastu alebo kovu a používa sa pri hraní hokeja, baseballu, futbalu alebo bojových umení. Podľa štatistík sa športovci zdráhajú používať poháre, najmä futbalisti. Mali by ste si však byť vedomí, že k väčšine zranení miešok dochádza pri športových udalostiach. Dôsledkom toho môže byť prasknutie, krútenie alebo deformácia testikulárneho tkaniva, ktoré môže spôsobiť ich stratu.

Na výber správneho pohára musíte určiť konkrétny šport a cvičenie. Zohľadňuje tiež stupeň pohodlia a požadovanú úroveň ochrany. Niektoré požiadavky na výber pohára:

 • tesne priliehajú k telu bez otáčania, posunu alebo skrútenia;
 • mäkké okraje produktu pre dobrú absorpciu nárazov;
 • pre veľmi traumatické športy sa robustný pohár vyberie napríklad z titánu.

Niekedy použitie suspenzora v spojení s pohárom spôsobuje určité nepríjemnosti, takže použitie kompresných šortiek je v tomto prípade dobrou alternatívou. Niektoré modely športových šortiek sú vyrobené so špeciálnym vreckom na vloženie ochrannej šálky a sú medzi futbalistami veľmi obľúbené. Charakteristickým rysom športového odpruženia je, že sa musí umyť po každom použití a stačí umývať pohár mydlom. Vďaka tomu je možné zabrániť rozvoju ochorenia, ako je inguinálna dermatomykóza..

Ak je predpísaná suspenzia pre rozšírené spermatické žily

Mnoho cievnych ochorení postihuje hlavne ženy. Muži na začiatku sexuálnej funkcie sú však náchylní na kŕčové žily. Toto sú kŕčové žily spermatickej šnúry.

Podľa odborníkov je etiológia a pôvod tejto choroby nejednoznačný. Existujú náznaky, že je to z dôvodu nepravidelného sexuálneho života. Sú však viac naklonené individuálnej povahe vývoja žilového systému.

Ochorenie je rozdelené do niekoľkých štádií, ktoré sa liečia odlišne. Prvá fáza vývoja zahŕňa konzervatívne metódy liečby, napríklad uloženie suspenzie.

Pojem pozastavenia

Čo je pozastavenie? Špecializovaný obväz je obväz, ktorý sa používa na liečebné účely. Je uložené opraviť miešok v zdvihnutej forme.

Toto zariadenie sa používa pri niektorých športoch ako preventívne opatrenie proti chorobám a pooperačnej perióde..

Ak je predpísané podozrenie

Lekársky obväz je ako vrece z pleteniny. Upevňuje sa na pohodlný pás, ktorý sa elasticky napína.

Veľkosť inguinálnej bandáže sa vyberá individuálne podľa meraní.

Osobitné indikácie pre použitie:

 • Zápalové procesy v miešku;
 • nevoľnosť semenníkov a dodatkov;
 • hematómy, kvapky, prietrž;
 • fistula na koži v oblasti genitálií;
 • rehabilitácia po operáciách;
 • suspenzia indikovaná pre rozšírené spermatické žily.

Na dosiahnutie terapeutického účinku sa musí obväz správne aplikovať.

Usmernenia o pozastavení

Spôsob aplikácie obväzu a nosenie zavesenia je pomerne jednoduchý.

Inguinálny obväz sa nosí buď celý deň, alebo od rána do večera. Dajte si to hneď bez toho, aby ste vstali z postele. Horná časť má povolené nosiť voľné plavecké kmene.

Toto bandážové kolo sa nosí nepretržite a je predpísané v pooperačnom období. Nahrádza bežnú náplasť, ktorá môže trieť a udržiavať miešok v nehybnej polohe.

Pri výbere suspenzie sa musíte uistiť, že puzdro dostatočne fixuje genitálie, netlačí sa, objem pasu zodpovedá opasku. To znamená, že model musí byť jasne dimenzovaný.

Príliš tesné zariadenie môže trieť a spôsobiť nepohodlie počas pohybu.

Pri nákupe suspenzensoria je potrebné vziať do úvahy niekoľko hlavných faktorov: veľkosť a značka obväzu, účel a frekvencia použitia, pohodlie a pohodlie, aká je nenahraditeľná. Pre športovcov je možné namiesto tohto zariadenia použiť kompresné šortky. Rovnakú funkciu vykonávajú len v určitom zmysle. Tu však musíte vziať do úvahy aj model bielizne.

Pooperačné použitie vrecka

Zotavenie po operácii ako celku trvá trochu času, ak je rehabilitácia vykonaná správne.

Niekoľko hodín po zákroku je pacient v pokoji.

Potom nasaďte špeciálny podporný obväz na pohlavné orgány. Deje sa tak, aby sa zabránilo napätiu spermatickej šnúry a priľahlých ciev.

Bandáž sa nosí 10-14 dní bez odstránenia, v závislosti od stavu pacienta. Keď opuch prejde, stav sa normalizuje a vak sa odstráni.

Lekár tiež vydáva odporúčania týkajúce sa fyzickej aktivity a sexuálnej aktivity na určité časové obdobie..

Použitie suspenzensoria s miernou formou varikokély

Čo sú kŕčové žily spermatickej šnúry? Toto je mužské ochorenie spojené s poruchou žily v semenníkoch..

Krv prúdi aktívne a odtok sa objavuje pomaly. Z tohto dôvodu sa cievy napnú a napnú. Zmeny tvaru orgánov.

Ak nedôjde k včasnej liečbe, tento stav sa môže zhoršiť a prejsť k azoospermii. To znamená, že je diagnostikovaná neplodnosť..

Príznaky rozšírenia žíl spermatickej šnúry:

 • bolesť a ťahanie bolesti v miešku;
 • závažnosť po cvičení;
 • v závažnom štádiu zníženie semenníkov;
 • neplodnosť.

Niekedy je choroba do určitej fázy úplne asymptomatická. Avšak aj bez toho, aby niečo cítil, človek dokáže túto chorobu nezávisle identifikovať. Z vizuálneho hľadiska sa zmeny začínajú už v druhej fáze.

Konzervatívna liečba kŕčových žíl spermatickej šnúry niekedy zahrnuje nosenie obväzu na miešku. Spôsob, ako si udržať genitálie v pokoji, bez toho, aby vyvolali bolesť.

Je možné urobiť si podmienečnú činnosť sami?

Nie je potrebné kupovať hotový obväz, môžete si urobiť suspenziu vlastnými rukami. Na to potrebujete dlhú lekársku bandáž.

Odrezaná je gázová bandáž dlhá 1 m. Skladané na polovicu, rezané pozdĺžne bez dokončenia do konca 5 cm.

Po otočení jednej strany vedú dole a druhá je uložená zhora. Zostávajúce konce sú priviazané na opasku.

Penis zostáva vo voľnom otvore.

Závesné obväzy, ktoré urobíte sami, nie sú o nič menej efektívne, vzhľadom na všetky pravidlá žiadosti.

Kde inde sa používa pozastavenie

Preskúmali sme, ako pripraviť testikulárnu suspenziu a ako sa používa na lekárske účely. A kde inde používate takúto bandáž?

Športové odpruženie

Podporná taška je medzi športovcami veľmi populárna. Pomáha predchádzať zraneniam v súvislosti s ich povolaním..

Na prevenciu suspenzií sa nosia športovci, ktorí sa zaoberajú jazdou na koni, behom, atletikou, judo, cyklistikou atď. V niektorých prípadoch chráni obväz mužské pohlavné orgány..

Pri športe je dôležité, aby sa obväz nanášal pevne pomocou dobrého zapínania na opasok. Zaťaženie spermatickej šnúry, ktoré sa často vyskytuje počas tréningu, je tak znížené.

Ochranná funkcia s pohárom

Odpruženie má dodatočnú ochranu tzv. Šálky. Používa sa iba na kontaktné športy, ako je hokej a iné..

Ochranná konštrukcia pozostáva z plastu alebo kovu. Vzhľadom k tomu, že športovci naozaj nemajú radi šálku, dochádza k mnohým vážnym zraneniam v dôsledku nepohodlia.

Pri výbere suspenzie s ochranou je potrebné vychádzať z toho, aký druh športu vykonávate a aký stupeň bezpečnosti chcete dostávať.

Pre obrázok

Mnohí muži radšej nahradia spodnú bielizeň v každodennom živote zavesením..

Spoliehajú sa na svoje pohodlné a pohodlné pocity, ako aj na atraktívny vzhľad..

Domáci odev sa líši od športového oblečenia tým, že je bezplatnejší. Rovnako ako rozmanitý dizajn.

Moderné modely majú široké a úzke popruhy, ktoré poskytujú krásny tesný vzhľad zadku.

Materiál na výrobu - prírodná priedušná bavlna, hodváb alebo jemné pletivo.

Ak po aplikácii obväzu a liekov nedôjde k pozitívnej dynamike alebo úplnému uzdraveniu, mali by ste zvážiť ďalšie vyšetrenie.

Možno sa klinický priebeh choroby posunul do štádia, keď je chirurgický zákrok nevyhnutný..

Existujú operácie s objektívnymi známkami žilovej expanzie bez pozorovania príznakov a sťažností.

Napríklad, keď chlap dostane návrh lístok do armády, ale táto patológia bola objavená pri lekárskom vyšetrení, čo je kontraindikáciou pre podávanie.

Bandážový inguinálny zavesenie rázvor B-461

Odpružená bandážová suspenzia Creite B-461

Veľkosť sa vyberá v závislosti od objemu miešku. Elastický pás so suchým zipsom.

Meranie objemu mieška sa vykonáva pomocou centimetrovej pásky: od začiatku penisu po miesto pripojenia mieška v perineu. Je dôležité, aby páska neprichytila ​​penis, pretože to môže viesť k nesprávnemu dimenzovaniu.

Jedná sa o špeciálny podporný obväz určený na znehybnenie mieška..

Suspenzor poskytuje fyziologicky správnu polohu orgánov mieška, pomáha normalizovať krvný obeh, skracuje dobu rehabilitačnej liečby.

Suspenzor by mal dobre priliehať k miešku bez toho, aby ho stlačil.

Indikácie pre použitie:

 • Akútne zápalové ochorenie mieška.
 • Prítomnosť fistúl na koži v miešku.
 • Zápal semenníkov a ich dodatkov, fistúl.
 • Kŕčové žily spermatickej šnúry (varixy).
 • Testikulárna puklina.
 • Traumatické hematómy a trieslové hernie.
 • Pooperačné rehabilitačné obdobie.

Bandáž je vyrobená vo forme pleteného vrecka pripevneného k elastickému pásu.

Závesný elastický pás je univerzálny pre dĺžku pása od 70 cm do 110 cm.

Zloženie: 45% bavlna, 30% polyamid, 20% latex, 5% polyester

Veľkosť pozastavenia
Číslo 2Číslo 3Číslo 4Číslo 5Číslo 6
Objem mieška, cm.
do 23do 25do 27do 29do 31


Výrobca Rusko (Petrohrad)

rraven111

Nikde neponáhľajte - večnosť pred nami

Blog je záležitosťou každého

Pred rokom jeden priateľ našiel slabinovú prietrž. To je, keď črevo v takejto bubline prerazí cestu cez tkanivá slabín a svalov. Zvyčajne vzniká z ťažkého nákladu pri zdvíhaní, napríklad, niečo veľmi ťažkého.
Táto vec je mimoriadne nebezpečná, môže prasknúť v každom okamihu, hovienka striekajúca do pobrušnice, vstupuje do krvného obehu, vzniká silná infekcia - peritonitída. Sanitka vás nemusí priviesť do nemocnice. 15 minút a ste hotoví, posaďte sa pri kremeľskom múre. Ale ak to nepukne, sú ľudia, ktorí takto žijú celé roky, celé desaťročia (!), Môže dôjsť k nekróze, to znamená k nekróze tkaniva, s rovnakým výsledkom. Ak neurobíte nič, kýla tiež rastie! A pri kašľaní alebo kýchaní dochádza k bolesti a zvyšuje sa pravdepodobnosť prasknutia črevnej steny. To všetko som sa samozrejme naučil z internetu. Pozerala som sa na operačné video.
Pri ingvinálnej prietrži sa vykoná operácia. Okrem toho nestačí, že sa odrežú tri vrstvy tkanív, že brány sú už otvorené na infekciu, potom sa všetko veľmi zle uzdraví, ľahko sa vymení a často vedie k potrebe opätovného otvorenia. Najhoršie na tom je, že práve v mieste trieslovej kýly je v semenníku šnúra, ktorá sa počas operácie môže ľahko poškodiť alebo dokonca odstrániť! Čo je kastrácia. Strata mužskej identifikácie. Aká je najväčšia katastrofa pre vydatého muža, ktorá často vedie k rozvodu a strate rodiny.
Po operácii odstránenia slabinovej prietrže osoba stratí svoju schopnosť pracovať na dlhú dobu, šev sa ľahko otvorí, pri silnom zaťažení brucha. Pamätám si, že by všeobecne mali mať zdravotné postihnutie.
Hlavným problémom je, že Drugan vôbec nestrávi nemocnice. Akonáhle vstúpi do akéhokoľvek zdravotníckeho zariadenia, vdychuje zápach, ochorie, zmení farbu na zelenú a niekedy omdlí. Všeobecne je to zložitý prípad. Nehovorím, že je hrdý človek, a netoleruje to, čo je obvyklé v charitatívnych zariadeniach ruských nemocníc - hrubosť a hrubost personálu. Ohlásil protest, povedal svojej manželke, že nechce vykonať operáciu, ktorá je tiež drahá a lepšie zomrieť doma! A v takom prípade, keď operáciu nie je možné vykonať, dobre, podľa svedectiev lekárov, existuje také lekárske zariadenie - obväz. Jedná sa o taký komplexný dizajn popruhov, ktoré držia konvexný predmet pred herniou. Ktorý inhibuje jeho rast a znižuje riziko prasknutia. Takýto výrobný obväz je skôr nepohodlný a vyvoláva pohyb, nehovoriac o trenie v rozkroku. Podľa môjho intuitívneho pohľadu. Keby to nenosil, poznám ho!
Rozhodol som sa prísť a vyrobiť si vlastný návrh takého obväzu. Je potrebné zachrániť osobu.
Princíp je rovnaký ako v prípade priemyselného obväzu. Držte konvexný predmet na samotnej prietrži a zabráňte tak jeho opusteniu. Základom je bezpečnostný pás od automobilov. Veľkým prínosom môjho dizajnu je to, že prietrž je držaný omnoho efektívnejšie ako štandardný obväz. Kamarát ju nosil už rok a zatiaľ sa mu nič nestalo. Je pravda, že jeho práca je sedavá. Dokonca potrebuje túto bandáž, aby vydržala pred kašľom a kýchaním.
Celkový pohľad na obväz.

Bezpečnostný pás (1) dlhý s pokrytím trupu v oblasti zadku, prietrže. Šité (2) so zosilnenými niťami. Cez výsledné slučky sa vkladá lano (3) s priemerom 4 mm. Dve polkruhové vložky (4), vyrobené z polyetylénovej peny. Nájdete ich v baleniach zložitých domácich spotrebičov. Spravidla ide o polystyrén, ale stáva sa, existuje aj iná možnosť. Rozdiel je v tom, že polyetylénová pena si drží svoj tvar lepšie, je mierne deformovaná od zaťaženia. Jedna vložka je potrebná, ale ukázalo sa, že pre väčšiu stabilitu a prevenciu prietrže na druhej strane je lepšie urobiť druhú.
Takto oblečený, pritiahnutý k povrazu a zviazaný v prove. napodiv, ale bezpečne drží. Je potrebné ho ťahať tak, aby vložka silno netlačila do prietrže, ale opravila ju. Chrbát by mal byť uprostred glutealných svalov.

Všetko, čo je dosť stabilné, ak nevykonávate intenzívnu prácu. Vedľajší účinok, ako ma ubezpečil môj priateľ, je zvýšená potencia. Je to zjavne spôsobené skutočnosťou, že vložky, ako to bolo, masírujú šnúru vedúcu k semenníkom. Potrebné sú ďalšie dve plastové svorky (6). Mimochodom, je najlepšie zbierať batožinu na letisku pred colnými úradmi. Ak ste vyliezli, okamžite uvidíte, môžete okamžite zistiť, či je všetko nedotknuté.

Vložky sa vyrábajú nasledujúcim spôsobom. Nôž oreže blok veľkosti 40 mm x 50 mm x 40 mm. Presnosť nie je dôležitá. Plus / mínus 5 mm, na tom nezáleží. Vystrihne sa rímsa (7.8.9). Na druhej strane, kde je vypuklá časť, sú prepichnuté štyri otvory (10), sú vyrezané drážky (11). Ďalej sú týmto spôsobom (12) vŕtané svorky. Sú pritiahnuté k sebe (13) tak, že svorky na druhej strane prechádzajú hlboko do štrbín (14). Prebytočná časť svoriek je orezaná a fúzovaná (15) so zhodou. Pás (16) je prevlečený svorkami, toto miesto (17) by malo byť dobre prešité vystuženými závitmi.
Vlastne všetko. Kamarát urobil prílohy niekoľkokrát, čo nie je ťažké. Vzlet v noci. Pravdepodobne je možné takéto zariadenie použiť po operácii na trieslovinu prietrže. Bonu, sto stojí za cent. Potrebujete iba zlaté perá. )))
Ktokoľvek na Zemi sa môže tak či tak priblížiť. Nepovoľujem priemyselnú výrobu v Rusku, Severnej Kórei a Veniswelle. Pochybujem však, že sa niekto zaviaže, že to urobí v sérii. Patentovať však môžu iba občania USA s pobytom v Spojených štátoch, ktorí majú len americké občianstvo. Toto je moja malá vďačnosť za tento počítač, za tento internet a za samotnú príležitosť vyjadriť sa v práci a byť vypočutý....

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Mužský obväz na slabinovú prietrž je lekársky pás vyrobený z elastických materiálov a vybavený špeciálnymi zariadeniami, ktoré ho upevňujú na tele pacienta. Stáva sa to jednostranne a obojstranne.
Príznaky prietrže bruchaHlavným príznakom prietrže brucha je prítomnosť objemovej formácie (pri vonkajších prietržiach). Môže byť zaoblená, pripomína konzistenciu cesta alebo nemusí zapadať alebo sa nemusí zmestiť do brušnej dutiny..
Adenomyóza (vnútorná endometrióza) je benígne systémové ochorenie maternice, ktoré je sprevádzané patologickou proliferáciou endometriálnych tkanív mimo tela (vajcovody, vagína, vaječníky) a do ďalších vrstiev.