loader

Bandáž je herniovaná ľavá strana Fosta F 7202

Ľavicová obväz proti hernii Fosta F 7202 inguinal je vyrobený z kombinovaných materiálov. Poskytuje lokálnu kompresiu oblasti trieslovinových a femorálnych kanálov prietržami. Je to opasok s ľavou / pravou pelotou na lekárskej elastickej páse so suchým zipsom.

popis
podrobnosti

Ľavicová obväz proti hernii Fosta F 7202 inguinal je vyrobený z kombinovaných materiálov. Poskytuje lokálnu kompresiu oblasti trieslovinových a femorálnych kanálov prietržami. Je to opasok s ľavou / pravou stranou pelota na lekárskej elastickej páse so suchým zipsom. Pelot (obmedzovač) určuje oblasť možného vyčnievania prietrže. Ďalšou upevňovacou páskou prechádza rozkrok a je pripevnená k pásu pomocou upevňovacieho prvku. Odporúča sa nosiť ležiace priamo na tele a položiť pelot na herniálny výstupok. Pred nasadením ortézy sa odporúča opraviť hernálny výčnelok za brušnou stenou (vykonávaný ľahkými masážnymi pohybmi). Upevnenie je nastaviteľné pomocou suchých zipsov. Ak pri malých kýloch nie je potrebné výrazné stlačenie, je možné vložku nahradiť bavlneným tampónom požadovanej veľkosti. Aby sa predišlo výskytu prietrží v pooperačnom období, môže sa použiť bez vložiek. Môže byť použitý pri plávaní, kúpaní, v sprche. Po kúpaní a kúpaní v morskej vode je potrebné dôkladne opláchnuť čistou tečúcou vodou. Je neviditeľný pod oblečením a neobmedzuje pohyby.

štruktúra:

 • tvarovaný polyester - 50%
 • guma - 50%

farba:

Indikácie pre použitie:

 • prevencia vývoja a komplikácií ingvinálnej a femorálnej prietrže
 • prevencia relapsu po chirurgickej liečbe
 • pre osoby fyzickej práce súvisiace s vzpieraním.

Výsledky aplikácie:

 • lokálna kompresia trieslového a femorálneho kanála
 • zníženie bolesti.

použitie:

 • odporúča sa nosiť priamo na tele

Spôsob a podmienky nosenia:

 • určené ošetrujúcim lekárom

Ako si udržať:

 • umyte produkt v teplej vode (35 ° C)
 • používajte vysoko kvalitné detergenty
 • umývanie rúk, neumývajte v práčke
 • nie v sušičke
 • Nebieliť
 • Nežehliť
 • suché narovnal sa od ohrievačov
 • suché čistenie je zakázané.

Inguinálna prietrž hernie: ako to funguje, ako si vybrať, obliecť sa a nosiť

Bandage - špeciálne zariadenie, ktoré podporuje vypadávanie orgánov s prietržom alebo fixuje brušnú stenu.

Bandáž na brušnú prietrž účinne bráni jej komplikáciám: Jemným tlakom udržuje vnútornú brušnú prietrž - akoby akoby posilňovala funkciu oslabených svalov a bránila strate orgánov. Podporný pás s nastaviteľnými veľkými formáciami vám tiež umožňuje skryť herniálny výčnelok, ktorý je dôležitý pre pacientov, najmä pre mladý a aktívny životný štýl..

V pooperačnom období je potrebné nosiť obväzový pás (aby sa predišlo opakovanému progresii prietrže) a aby sa predišlo štiepeniu priľahlej prietrže u pacientov, u ktorých je chirurgická liečba dočasne oneskorená alebo kontraindikovaná.

Majte však na pamäti, že nosenie obväzu nelieči trieslovinu prietrže. Existujú tiež kontraindikácie na nosenie podporných pásov.

V lekárňach a špecializovaných ortopedických predajniach sa prezentuje široká škála bandážových výrobkov, takže výber toho správneho môže byť ťažký. Modely sa od seba líšia nielen cenou, ale aj pohodlím (pri nosení, vzlietnutí), silou tlaku na herniu, polohou peloty (jednostranná a obojstranná) a niektorými ďalšími charakteristikami, ktoré je potrebné pri nákupe zohľadniť., Ako si vybrať produkt - povieme to ďalej.

Pelot - špeciálna tesná vložka.

Lekári neodporúčajú vyrábať opasok vlastnými rukami - je to príliš komplikované a neúčinné a nesprávne vyrobené výrobky s nadmerným tlakom môžu viesť k komplikáciám..

Ako zvoliť správny produkt

Zvyčajne sú trieslové obväzy vyrobené z elastického materiálu a sú vybavené upevňovacími prvkami, ktoré umožňujú podľa potreby meniť objem, dĺžku produktu a tlakovú silu. Výrobok má jeden alebo dva peloty (špeciálne silné doštičky upravené na vonkajšej strane mäkkým materiálom)..

Pred zakúpením produktu sa poraďte s chirurgom, ktorý vás pozoruje: aj keď vám lekár nehovorí o konkrétnom modeli, odporučí vám, ako si v konkrétnom prípade zvoliť a nosiť ingvinálny obväz..

(ak tabuľka nie je úplne viditeľná - prejdite doprava)

Všetky modely sú unisex, to znamená, že sa dajú použiť u mužov aj žien.

Jednostranný (pravý alebo ľavý).

Univerzálnosť je dosiahnutá prítomnosťou odnímateľných vložiek (pelotov).

Veľkosť je určená obvodom bokov. Každý model má svoj vlastný rozsah veľkostí. Štítok o zhode bokov a veľkosti produktu je uvedený na obale.

Venujte pozornosť materiálu, z ktorého je vyrobená spodná časť produktu (plavecké kmene alebo široký pás). Je lepšie, ak je to prírodné - prírodné tkanivá umožňujú pokožke dýchať a pri dlhodobom nosení nespôsobujú podráždenie..

Nikdy nevykonávajte nákup bez toho, aby ste ho najprv vyskúšali. Rozkrok pri slabinovej prietrži by mal pohodlne sedieť, ale nemal by tlačiť tkanivo. Ak peloti nestlačia prietrž (pás je veľký alebo nesprávne nasadený), nebude mať opotrebenie žiaden pozitívny výsledok. Ak je však pás úzky a výrazne prečnieva z vyčnievania, potom je riziko porušenia formácie vysoké, môžete kožu poškodiť..

Podľa pacientov sú v prevádzke najvýhodnejšie výrobky so suchými zipsami alebo modely vyrobené vo forme plaveckých kmeňov. Dajú sa ľahko obliecť a pod odevom sotva viditeľné. Opasky s prackami, prackami, pevnými zipsmi, gombíkmi alebo háčikmi sú menej pohodlné: obtiažne sa nasadzujú a pevné zipsy sa dajú silne vtlačiť do pokožky. Z hľadiska terapeutického účinku nemá model zásadný význam: hlavná vec je, že pás dobre sedí a netlačí.

Ako obliecť a nosiť obväz

Tento pás si kladú iba na chrbty - v tejto polohe sú svaly uvoľnené, prietrž spontánne zapadá. Po zafixovaní opasku a pelotov sa trochu postavte a choďte okolo, aby ste zhodnotili, či máte pocit nepohodlia, bolesti alebo bolesti. Ak sa vyskytnú nepríjemné pocity, je potrebné odstrániť obväz, pretože pri nesprávnom nasadení môže dôjsť k porušeniu priľahlej kýly. Potom skúste pás znova nasadiť a znova ho namontovať.

Výrobok je potrebné nosiť počas dňa a v noci - zložte ho. Cez deň môžete nosiť inguinálny obväz od 2 - 3 hodín (napríklad iba pri bremene) a až 16 hodín (celý deň). Modely s odnímateľnými pelotmi počas dňa bude možno potrebné preinštalovať, pretože vložky sa môžu pohybovať.

Po odstránení opasku urobte ľahkú masáž pokožky bez ovplyvnenia prietrže.

Neustále nosia obväz s ingvinálnou prietržou (denne) - pred operáciou. Po chirurgickom zákroku by mal mať pacient tiež opasok: najskôr neustále počas dňa (v období zotavovania), potom iba so zaťažením lisom alebo počas dlhodobého státia. Podľa chirurgov, ak má pacient v pooperačnom období pravidelne obväzový pás, potom sa patológia extrémne zriedkavo vyskytuje.

Inguinálne obväzy

Ortológiu pre mužov v orthopedickej sieti Ortix si môžete kúpiť objednaním na webových stránkach alebo telefonicky. V predaji veľa modelov pánskych obväzov za cenu 1130 až 3310 rubľov. Vykonávame dodávky v Jekaterinburgu, Moskve a ďalších mestách Ruska.

 • Zobraziť najskôr:
 • lacný
 • drahý
 • Nový
 • populárne
 • FOSTA, Taiwan, Čína

  Inguinálne obväzy

  Inguinálny obväz je určený na ľahký alebo mierny tlak na prietrž a jej umiestnenie, pri čom je vylúčená pravdepodobnosť vyčnievania prietrže.
  Inguinálne obväzy sa tiež používajú na zabránenie zväčšenia hernií a výskytu ich relapsov po chirurgickom zákroku, na zabránenie porušovania ingvinálnej a femorálnej hernie počas vzpierania, kašľa, namáhania a inej fyzickej námahy..

  Inguinálna prietrž hernie je navrhnutá pre dlhodobé nosenie, takže k jej výberu musíte pristupovať so všetkou vážnosťou. Dĺžku denného používania obväzu určuje ošetrujúci lekár, ako aj samotný model. Obväzy hernia husí sú jednostranné, obojstranné a univerzálne, ktoré možno použiť s rôznymi trieslovinami a femorálnymi kýlami.

  Tieto obväzy si môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo v salónoch Ortix, z ktorých niektoré je možné dokonca použiť v sprche a pri plávaní. Odporúča sa nosiť inguinálnu prietrž prietrhu pri ležaní na chrbte, v tejto polohe sa znižuje tlak v bruchu, uvoľňujú sa svaly, ľahšie sa zmenšuje prietrž a potom sa obväz upevňuje a fixuje.

  V našich ortopedických salónoch sú prezentované ingínske obväzy od výrobcov ako Orlett, Orto, Fosta, Trives, čiže ruských aj zahraničných spoločností. Po prediskutovaní modelu obväzu s lekárom zostáva len určiť veľkosť, môže závisieť od obvodu pásu, obvodu bokov alebo od množstva týchto objemov rozdelených na polovicu. Naši konzultanti v salónoch alebo odborníci technickej podpory vám pomôžu zistiť veľkosť volaním 8-800-777-05-48.

  Ak po začatí nosenia herniového obväzu máte nepríjemné pocity a bolesti, mali by ste sa určite poradiť so svojím lekárom o jeho ďalšom použití. Malo by sa tiež pamätať na to, že pooperačné trieslové obväzy sa môžu použiť už bez vložiek, ľahko sa z obväzu dajú odstrániť. Pri praní a sušení vyžaduje inguinálny obväz množstvo funkcií, preto si prosím pozorne prečítajte odporúčania pre starostlivosť o produkt a potom vám bude slúžiť po dlhú dobu.

  Bandáž proti hernii tříslovina T-1446 vľavo

  popis

  Popis:
  vysoko stlačený elastický pás vybavený jedným odnímateľným hustým pelotom
  stupeň prispôsobenia peloty sa reguluje pomocou elastických pásikov so suchými zipsami
  vyrábajú sa jednostranné, ľavostranné a pravostranné modely herniálnej bandáže
  Funkcie inguinálnej ortézy:
  varovanie pri výstupe a fixácia herniálneho výčnelku
  inguinálna a femorálna kompresia
  Indikácia použitia obväzu na prietrž:
  predchádzanie rozširovaniu a porušovaniu odstrániteľných kostí a stehnovej prietrže
  prevencia rozvoja jednej alebo dvojstranných kýly počas fyzickej námahy, namáhania a kašľa
  prevencia recidívy hernií v pooperačnom období
  Kontraindikácie pre použitie:
  Absolútne kontraindikácie:

  nezvratná prietrž
  Relatívne kontraindikácie vyžadujú lekársku pomoc:

  portálny hypertenzný syndróm
  prítomnosť pásu kontaktnej dermatitídy, trofických vredov a otlakov v oblasti aplikácie
  alergická reakcia na materiály, z ktorých je výrobok vyrobený
  Aplikujte prietržný obväz podľa pokynov a pod dohľadom lekára.

  Inštrukcie na používanie:
  obväz sa položí na chrbát po znížení herniového výčnelku
  Pelot je nainštalovaný v bandážovom vrecku
  pás je pripevnený na boky pomocou suchého zipsu
  popruhy ortézy prechádzajú medzi nohami cez pracku a sú pripevnené suchými zipsami
  trvanie denného používania určuje ošetrujúci lekár
  Ak máte otázky týkajúce sa použitia prietrže prietrže, obráťte sa na svojho lekára.
  Ak sa počas používania inguinálnej ortézy objaví bolesť, nepohodlie alebo iné nepohodlie, odstráňte ju a obráťte sa na svojho lekára..

  Ako si udržať:
  pred umytím všetky spojovacie prvky upevnite
  rozmotajte pelot
  Ručné umývanie rúk pri teplote 30 ° C sa odporúča, oddelene od iných vecí, pomocou pracieho prostriedku pre jemné tkaniny
  výrobok neotierajte ani nestláčajte
  Po umytí obvaz dôkladne opláchnite
  vyrovnať sa od tepla a priameho slnečného žiarenia
  Nepoužívajte žehlenie, nepoužívajte rozpúšťadlá, bielidlá ani chemické čistiace prostriedky
  výrobok skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote
  Vyvarujte sa vlhkosti, tepla a priameho slnečného žiarenia.
  Zloženie obväzu na prietrž:
  bavlna - 50%
  polyester - 25%
  elastan - 25%
  Pelot: polyuretánová pena
  Záručná doba 6 mesiacov od dátumu predaja. Skladovateľnosť 5 rokov.

  Bandáž na ošetrenie slabinovej kýly s pravou stranou Komf-Ort K 303

  Môžete položiť akúkoľvek otázku týkajúcu sa produktu alebo obchodu..

  Naši kvalifikovaní špecialisti vám pomôžu.

  Ďalšia karta na uverejňovanie informácií o obchode, dodávke alebo akomkoľvek inom dôležitom obsahu. Pomôže vám to odpovedať na otázky týkajúce sa kupujúceho a rozptýliť jeho pochybnosti o kúpe. Použite ho podľa vášho želania..

  Môžete ho odstrániť alebo vrátiť tak, že zmeníte jedno začiarknutie v nastaveniach komponentov. Veľmi pohodlne.

  Ľavý kýlový obväz

  Popis produktu: Prietržový kýlový obväz je vyrobený z kombinovaných materiálov. Poskytuje lokálnu kompresiu oblasti trieslovinových a femorálnych kanálov prietržami. Je to pás s pelotom na stuhe z pleteného materiálu so suchým zipsom. Pelot (obmedzovač) určuje oblasť možného vyčnievania prietrže. Dizajn poskytuje vrecká na odnímateľné peloty. Ďalšou upevňovacou páskou prechádza rozkrok a je pripevnená k pásu pomocou upevňovacieho prvku. Odporúča sa nosiť ležiace priamo na tele a položiť pelot na herniálny výstupok. Pred nasadením ortézy sa odporúča opraviť hernálny výčnelok za brušnou stenou (vykonávaný ľahkými masážnymi pohybmi). Tesnosť bandáže sa nastavuje pomocou suchých zipsov. Ak pri malých kýloch nie je potrebné výrazné stlačenie, je možné vložku nahradiť bavlneným tampónom požadovanej veľkosti. Aby sa predišlo výskytu prietrží v pooperačnom období, môže sa použiť bez vložiek. Môže byť použitý pri plávaní, kúpaní, v sprche. Po plávaní a plávaní v morskej vode dôkladne opláchnite čistou tečúcou vodou..

  štruktúra:

  • tvarovaný polyester - 62%
  • polyester - 28%
  • polyamid - 10%
  • béžový

  Indikácie pre použitie:

  • prevencia vývoja a komplikácií ingvinálnej a femorálnej prietrže
  • prevencia relapsu po chirurgickej liečbe
  • pre osoby fyzickej práce súvisiace s vzpieraním.

  Výsledky aplikácie:

  • lokálna kompresia trieslového a femorálneho kanála.
  • zníženie bolesti.

  použitie:

  • odporúča sa nosiť priamo na tele alebo na bavlnené prádlo

  Spôsob a podmienky nosenia:

  • určené ošetrujúcim lekárom

  Ako si udržať:

  • umyte produkt v teplej vode (35 ° C)
  • používajte vysoko kvalitné detergenty
  • umývanie rúk, neumývajte v práčke
  • nie v sušičke
  • Nebieliť
  • Nežehliť
  • suché narovnal sa od ohrievačov
  • suché čistenie je zakázané.

  Rozmery:

Kritériá pre výberModel
Vek
Umiestnenie prietrže (vpravo, vľavo, z dvoch strán)
Veľkosť
Veľkosť oblečenia46-4848-5050-5252-54
Veľkosť3456

S sortimentom tovaru sa môžete osobne zoznámiť v našom salónnom obchode na adrese: Jekaterinburg, ul. 40 rokov októbra, 75, obchodné centrum "Kalinka", 2. poschodie.

Buď na webe vykonajte online objednávku alebo zavolajte na: +7 (343) 286-10-86, 8-908-913-07-11

Doručenie kuriérom v Jekaterinburgu a prímestských oblastiach!

Pracujeme bez dní voľna, denných dodávok.

S manažérom uveďte presné náklady na doručenie.

Doručenie vo výške 1 000 rubľov v Jekaterinburgu zadarmo.

Bandáž proti hernii tříslová T-1446L

popis

 • vysoko stlačený elastický pás vybavený jedným odnímateľným hustým pelotom
 • stupeň prispôsobenia peloty sa reguluje pomocou elastických pásikov so suchými zipsami
 • vyrábajú sa jednostranné, ľavostranné a pravostranné modely herniálnej bandáže
funkcie:
 • varovanie pri výstupe a fixácia herniálneho výčnelku
 • inguinálna a femorálna kompresia
Indikácie pre použitie:
 • predchádzanie rozširovaniu a porušovaniu odstrániteľných kostí a stehnovej prietrže
 • prevencia rozvoja jednej alebo dvojstranných kýly počas fyzickej námahy, namáhania a kašľa
 • prevencia recidívy hernií v pooperačnom období
Kontraindikácie pre použitie:

Relatívne kontraindikácie vyžadujú lekársku pomoc:

 • portálny hypertenzný syndróm
 • prítomnosť pásu kontaktnej dermatitídy, trofických vredov a otlakov v oblasti aplikácie
 • alergická reakcia na materiály, z ktorých je výrobok vyrobený

Aplikujte prietržný obväz podľa pokynov a pod dohľadom lekára.

Inštrukcie na používanie:
 • obväz sa položí na chrbát po tom, čo bol odstránený výčnelok prietrže
 • Pelot je nainštalovaný v bandážovom vrecku
 • pás je pripevnený na boky pomocou suchého zipsu
 • popruhy ortézy prechádzajú medzi nohami cez pracku a sú pripevnené suchými zipsami
 • trvanie denného používania určuje ošetrujúci lekár

Ak máte otázky týkajúce sa použitia prietrže prietrže, obráťte sa na svojho lekára.
Ak sa počas používania inguinálnej ortézy objaví bolesť, nepohodlie alebo iné nepohodlie, odstráňte ju a obráťte sa na svojho lekára..

Odporúčania pre starostlivosť a skladovanie:
 • pred umytím všetky spojovacie prvky upevnite
 • rozmotajte pelot
 • Ručné umývanie rúk pri teplote 30 ° C sa odporúča, oddelene od iných vecí, pomocou pracieho prostriedku pre jemné tkaniny
 • výrobok neotierajte ani nestláčajte
 • Po umytí obvaz dôkladne opláchnite
 • vyrovnať sa od tepla a priameho slnečného žiarenia
 • Nepoužívajte žehlenie, nepoužívajte rozpúšťadlá, bielidlá ani chemické čistiace prostriedky
 • výrobok skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote
 • Vyvarujte sa vlhkosti, tepla a priameho slnečného žiarenia.
štruktúra:
 • bavlna - 50%
 • polyester - 25%
 • elastan - 25%
 • Pelot: polyuretánová pena

Záručná doba 6 mesiacov od dátumu predaja. Skladovateľnosť 5 rokov.

Upozornite na to

Vzhľad produktu sa môže líšiť od fotografií na webe..
Nesúlad vzhľadu a úplnosti skutočného produktu s fotografiami a popisom na mieste nie je ukazovateľom nedostatočnej kvality produktu.

Bandáž hernie tříslová Fosta, art.F7202, samec, vľavo ->

 • S.L.
 • R.M
 • p.S
 • p.XL

Kýlová bandáž prietrže je vyrobená z kombinovaných materiálov. Poskytuje lokálnu kompresiu oblasti trieslovinových a femorálnych kanálov prietržami. Je to opasok s ľavostranným / pravostranným pelotom na páske z lekárskej gumy so suchým zipsom..

Pelot (obmedzovač) určuje oblasť možného vyčnievania prietrže. Ďalšou upevňovacou páskou prechádza rozkrok a je pripevnená k pásu pomocou upevňovacieho prvku. Odporúča sa nosiť ležiace priamo na tele a položiť pelot na herniálny výstupok. Pred nasadením ortézy sa odporúča opraviť hernálny výčnelok za brušnou stenou (vykonávané ľahkými masážnymi pohybmi)..

Upevnenie je nastaviteľné pomocou suchých zipsov. Ak pri malých kýloch nie je potrebné výrazné stlačenie, je možné vložku nahradiť bavlneným tampónom požadovanej veľkosti. Aby sa predišlo výskytu prietrží v pooperačnom období, môže sa použiť bez vložiek. Môže byť použitý pri plávaní, kúpaní, v sprche. Po kúpaní a kúpaní v morskej vode je potrebné dôkladne opláchnuť čistou tečúcou vodou. Je neviditeľný pod oblečením a neobmedzuje pohyby.

Hernia obväzy

Bandáž hernie bengálskej béžovej Ekoten GPP-443

Stručný popis: Ekologické obväzy pri kýlovej prietrži vytvárajú miestnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižujú bolesť v dolnej panve. Majú kombinovanú priepustnosť pre vzduch a vlhkosť & n.

Bandáž prietrže slabinou Ekoten GPP-444

Stručný popis: Ekologické obväzy pri kýlovej prietrži vytvárajú miestnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižujú bolesť v dolnej panve. Majú kombinovanú priepustnosť vzduchu a vlhkosti.

Bandáž kýlnej pupočnej béžovej Ekoten GP-20

Stručný popis: Ekologická kýlová pupočná bandáž poskytuje fixáciu predných a bočných brušných stien, bedrových oblastí, prispieva k profilom.

Bandáž prsnej prietrže NT-G-017

Bandáž vytvára efekt vonkajšieho svalového korzetu. Môže sa použiť na zlý rozvoj svalov brušnej steny a jej vývrtov na zadržanie a zabránenie vzniku prietrže. Po operácii sa prietrž hernie používa ako.

Opasok proti prietrži Komf-Ort K-600

Stručný popis: Protietrínový pás Comf-Ort zmierňuje bolesť v dolnej panve. Majú kombinovaný materiál prepúšťajúci vzduch a vlhkosť, ktorý zaisťuje pohodlné nosenie. Indikácie pre pr.

Bandáž detskej pupočnej anti-kýly K-300

POPIS: Detský obväz Comf-Ort K-300 - vynikajúce riešenie pri liečbe pupočnej kýly! INDIKÁCIE NA POUŽITIE: · na zabránenie strate a zovretiu prietrže.

Bandáž prsnej prietrže NT-G-013

OPIS: Kýlová bandáž, pupočná 15 cm vysoká, sa vyrába vo veľkostiach - S, M, L, XL. Model je vyrobený v béžovej farbe. Výrobok sa používa na udržanie účinku vonkajšieho svalového korzetu.

Bandáž na pupkovú kýlu pre deti do jedného roku Ekoten GP - 001

POPIS: Bandáž pre deti do 3 rokov Ecoten GP - 001 - vynikajúce riešenie pre liečbu pupočnej kýly! INDIKÁCIE NA POUŽITIE: · na zabránenie straty a zaseknutia.

Výčnelok s ľavou rukou Fosta F 7202

Stručný popis: Ľadový obväz s herniou na ľavej strane vytvára lokálnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižuje bolesti v dolnej panve. Majte kombinovaný vzduch-.

Anti-herniová bandáž pre ventrálne kýly T-1442

Opis: vyrobené z elastickej „priedušnej“ pleteniny, ktorá nedráždi pokožku; vybavené výstuhami, odnímateľným mäkkým aplikátorom (pelot) a ďalším poterom. Indikácie pre použitie.

Anti-herniová bandáž pre ventrálne kýly T-1441

Vlastnosti výrobku: Elastický priedušný materiál s hypoalergénnymi vlastnosťami.Výška produktu - 15 cm. Je účinný pri prevencii a liečbe pupočníkových kýly, pooperačných kýly a kýly bieleho brucha..

Hernia bandáž, pupočník Ekoten GP-25

POPIS: ECOTEN Bandáž proti hernii pre dospelých art.GP-25 TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY: ZLOŽENIE: bavlna - 50% polyamid - 34% nylon - 11% elastan - 5% VLASTNOSTI: výška 25 cm vlhkosť a.

Bandáž pupočnej kýly pre deti Ekoten TI-620

POPIS: Detská obvaz hernie pre deti Ecoten TI-620 je navrhnutý tak, aby držal prietrž hernia. Bandáž je vyrobená z mäkkého elastického materiálu šetrného k životnému prostrediu, ktorý je vybavený šitou polotuhou aplikáciou.

Bandáž hernie NT-PG-010

Opis: Bandáž sa používa ako na preventívne účely, tak aj v pooperačnom období. Anatomická forma ortézy účinne podporuje brušné a femorálne prietrže, fixuje brušnú a ingvinálnu oblasť. špecialista.

Bandážový detský bandáž ORLIMAN O-104 OP

Opis: Umbilikálny obväz je vyrobený z mäkkého, elastického a priedušného velúrového materiálu. Predná bandáž je širšia. Vpredu je silikónová vložka, ktorá poskytuje vemeno.

Detský obväz na prietržovú herniu ORTO BG-102

POPIS: Pupočníkový obväz na kýlu pre deti ORTO BG-102. Zohľadňuje sa ústavné črty detí vo veku od 1 do 7 rokov. Dno výrobku je vyrobené z priedušnej elastickej látky.

Detský obväz na prietržovú prietrž F-7204

POPIS: Pupočníkový obväz na kýlu pre deti F-7204. Výrobok je pás s polkruhovou pelotou na páske vyrobenej z lekárskeho elastického materiálu so suchým zipsom. Pelot fixuje pupočnú oblasť a zabraňuje vyčnievaniu.

Bandáž herniálnej triesloviny T-43 Creut

OPIS: Bandáž herniálneho třísla Creut T-43. Vyrobené z elastického úpletu, ktorý neprepúšťa pokožku. Vybavené odnímateľnými, pohodlnými aplikátormi tlaku.

Hernia bandáž v bilaterálnom dvojstrane F-7201

POPIS: Obojstranná bandáž proti hernii Fosta F 7201. Výrobok je pás s odnímateľnými pelotmi a suchým zipsom. Peloti (obmedzovače) určujú oblasť možného vyčnievania prietrže. D.

Herniová bandáž triesloviny bilaterálna (samičia) prepravka B-455

Stručný popis: Obojstranné hernie obväzy (ženy) vytvárajú miestnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižujú bolesť v dolnej panve. Majte kombinovaný vzduch.

Bandáž prietrže je dôležitým atribútom pri liečbe kýly. Sú vyrobené z vysoko kvalitných priedušných materiálov, ktoré nespôsobujú alergické reakcie a iné nepohodlie. Položili ho na nahé telo a prikryli ho zhora oblečením. Hrudný obväz je úplne neviditeľný a neobmedzuje pohyby. Nosenie korzetu nespôsobuje nepríjemnosti ani iné nepríjemnosti.

Účel obväzov prietrže

Tento ortopedický výrobok predpisuje lekár buď pred operáciou, alebo po nej. Hlavné ciele bandáže:

 • Kýlová prevencia.
 • Spoľahlivá fixácia prietrže v jednej polohe.
 • Po operácii sa používajú na vylúčenie možného relapsu..

Aké sú mužské obväzy po odstránení prietrže?

V závislosti od miesta prietrže možno ortopedické obväzy rozdeliť do dvoch skupín:

 • Intuinálna ortéza. Inguinálny obväz na prietrž je navrhnutý tak, aby zabránil priškrteniu prietrže. Umožňuje viesť známy životný štýl a vykonávať fyzickú aktivitu.
 • Pupočníkový obväz. Drží herniálny vak, zabraňuje nebezpečným komplikáciám. Povinné, ak je problém lokalizovaný v oblasti pupka..

Podľa účelu použitia:

 • Terapeutický. Určené pre osoby, ktoré majú prietrž. Pomôžte tomu, aby vypadol.
 • Profylaktické. Priradenie deťom a dospelým s cieľom zabrániť vzniku prietrže.
 • Brucha. Po operácii je indikované urýchlenie obdobia zotavenia..

Pred nákupom sa vždy poraďte so svojím lekárom. Špecialista vám povie, ktorý ortopedický korzet je pre váš prípad vhodný..

Kde kúpiť ortopedickú bandáž prietrže u mužov?

Z nášho katalógu je veľmi jednoduché kúpiť pánsku bandáž na inguinálnu prietrž alebo iný ortopedický výrobok. Stačí zanechať žiadosť na našej webovej stránke alebo zavolať na určené číslo. Doručenie v meste Jekaterinburg je bezplatné.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Bolesť kĺbov a chrbta je bežným javom pre rôzne skupiny a vek populácie. Dôvody môžu byť úplne odlišné - neurologické, ortopedické, reumatologické, vertebrologické.
Výskyt pálivých pocitov, bolestivých pocitov v oblasti kostrče často signalizuje existujúce choroby.
Konzervatívne metódy liečby nie je možné vyliečiť každé ochorenie.
Ako som vyliečil medzistavcovú prietržVečer sa blížil, panika rástla. Pôsobenie liekov proti bolesti prešlo a noha sa začala viac a viac trápiť. A tak každý deň. Vo svojej hustej povahe som si spočiatku myslel, že je to jednoduché podvrtnutie, bolesť by sama prešla, ale vo chvíli, keď sa to stalo neúnosným vydržať.