loader

Prvá ortopédia

Inguinálna hernia si vyžaduje okamžitý chirurgický zákrok, ale stáva sa, že operácia sa musí odložiť. V takom prípade by mal pacient nosiť špeciálnu bandáž na brušnú prietrž, ktorá pomáha predchádzať ďalšiemu rozvoju nebezpečného ochorenia. Výrobky ponúkané modernými výrobcami sú veľmi praktické a pohodlné, umožňujú vám prežiť ťažké obdobie choroby a proces zotavenia po nej s minimálnym nepohodlím..

Je známe, že získanie ingvinálnej prietrže je možné iba pomocou chirurgického zákroku. Niektorí pacienti však majú kontraindikácie pre chirurgický zákrok - napríklad s nadváhou. V tomto prípade sa operácia neprevádza na nejakú dobu a pred prípravou na ňu musí osoba nosiť trieslový obväz..

Okrem samca existuje u žien aj pás pre ingvinovú prietrž. Takéto modely majú určité rozdiely v ich dizajne, ale majú podobný účel. Používajú sa tiež v pooperačnom období, aby zabránili rozširovaniu švov, znižujúc tlak na ne a urýchľujú hojenie tkanív. Toto zariadenie zlepšuje svalový tonus tkanív, čím sa znižuje riziko opätovného rozvoja patológie.

Druhy obväzov na slabinovú prietrž

Pre mužov

 1. Môže to byť topiaci obväz s podporným krytom pre miešok alebo široký pás s popruhmi;
 2. K dispozícii sú tiež jednostranné, obojstranné a univerzálne obväzy s odnímateľnou vložkou z peliet. Peloti plnia najdôležitejšiu úlohu - priamo ovplyvňujú kýlu. Popruh vybavený popruhmi je možné nastaviť podľa vášho želania..

Pre ženy

Ženský obväz hernie je k dispozícii vo forme úzkeho pásu s aplikátorom, ako aj vo forme elastických nohavičiek s hustou doštičkovou platňou umiestnenou pod bruchom..

Indikácie použitia obväzu na prietrž

 • predchádzanie porušovaniu predpisov;
 • odstránenie recidívy trieslovej prietrže v pooperačnom období;
 • korigovaná prietrž;
 • ak sa zaoberajú ľahkou fyzickou prácou a lekárskou gymnastikou;
 • s miernou bolestivosťou v oblasti slabín (bez komplikácií);
 • poskytovanie profylaxie na zvýšenie fyzickej námahy;
 • po operácii kýly.

Kontraindikácie nosenia inguinálnej ortézy pre mužov a ženy

 • s ingvinálnou prietržou, ktorá nie je nasadená;
 • s porušením prietrže;
 • v prítomnosti chorôb, ako je diabetes, obezita, so zápalom kože v oblasti kože pod bandážou, v prítomnosti onkológie;
 • s vnútorným krvácaním;
 • s exacerbáciou gastrointestinálnych patológií;
 • so oneskoreným pohybom čriev, koprostázou, črevnou obštrukciou;
 • s veľkou ingvinálnou prietržou, ktorá vyžaduje okamžitý chirurgický zákrok;
 • u žien - počas tehotenstva.

Ako nosiť a nosiť obväz s trieslovinou prietrže

Bandáž na brušnú prietrž by sa mala nosiť pravidelne, aby sa zabezpečil maximálny účinok jej použitia. Produkt sa oblieka celkom jednoducho - na to musíte ležať na chrbte, aby sa svaly čo najviac uvoľnili a kýla sa spontánne usadila. Potom by mal byť obväz opatrne pripevnený tak, aby vankúšiky boli pod miestom, kde sa vytvorila prietrž. Akonáhle je produkt opravený, musíte vstať, trochu chodiť po miestnosti a ubezpečiť sa, že obväz nespôsobuje nepríjemnosti, netlačí sa a nikde sa netiera. Ak dôjde k najmenšiemu nepohodliu, obväz hernie sa musí okamžite odstrániť.

Toto zariadenie by sa malo nosiť počas dňa, pretože v noci by si ho telo malo odpočinúť. Doba nepretržitého nosenia obvykle nepresahuje 16 hodín. Ak sa počas pohybu vložiek posunú, musia sa neustále upravovať. Hneď ako je obväz odstránený, pokožka pod ňou by sa mala jemne masírovať bez toho, aby sa dotkla prietrže. Samotný produkt je pohodlný a nespôsobuje pacientovi nepohodlie pri nosení. Dobrý obväz je pod odevom úplne neviditeľný, neobmedzuje pohyb a neotiera pokožku.

Domáca starostlivosť

Bandáž slabinovej kýly sa musí pravidelne umývať, mala by sa robiť ručne pomocou mydla a teplej vody. Aby produkt vydržal čo najdlhšie, musí sa mierne vytlačiť a musí sa nechať samo vypustiť prebytočnú vodu. Bandáž by mala prirodzene sucho v rozvinutej forme (bez použitia takých zariadení, ako je horúca žehlička, batéria, sušič vlasov atď.).

Ako si vybrať herniovú bandáž

Materiály produktu

Na výrobu inguinálnej ortézy sa používa elastický materiál, ktorý ľahko získa požadovaný tvar. Výrobok je vybavený vhodnými upevňovacími prvkami, ktoré umožňujú rýchlo meniť objem obväzu, jeho tlak a dĺžku. Okrem toho má obväz špeciálne peloty vo forme hustých dosiek, ktoré sú z vnútornej strany orezané mäkkým materiálom. Pred zakúpením takého produktu sa musíte poradiť s lekárom - dá všetky potrebné odporúčania týkajúce sa výberu modelu obväzu, ako aj spôsobu jeho nosenia.

Pri výbere tohto zariadenia pre seba by ste mali venovať pozornosť materiálu jeho výroby - je najlepšie, že je to prirodzené, potom pokožka „dýcha“ a pod obväzom nedochádza k podráždeniu pri dlhodobom nosení..

Rozmery

Takýto produkt by ste si nemali kúpiť bez toho, aby ste ho najprv vyskúšali. Musíte sa ubezpečiť, že obväz prilieha na telo bez komprimovania tkaniva. Pelot musí pritlačiť prietrž, inak nebude mať žiadny vplyv na nosenie inguinálneho obväzu. Takéto stlačenie by však nemalo byť príliš silné, inak by ste mohli poškodiť pokožku alebo spôsobiť štípanie.

pohodlie

Ľudia, ktorí takéto zariadenia používajú už dlhší čas, tvrdia, že najvhodnejšími modelmi sú tavenie bandáží alebo výrobky s mäkkým suchým zipsom. Dajú sa ľahko obliecť a vybrať, nedrhnú pokožku, nie sú pod oblečením viditeľné. Inguinálny obväz, vybavený pevnými zipsmi, prackami a remienkami, nie je taký pohodlný, je zložitejšie si ho prispôsobiť, navyše môže trieť a stlačiť pokožku..

Inguinálne obväzy

Ortológiu pre mužov v orthopedickej sieti Ortix si môžete kúpiť objednaním na webových stránkach alebo telefonicky. V predaji veľa modelov pánskych obväzov za cenu 1130 až 3310 rubľov. Vykonávame dodávky v Jekaterinburgu, Moskve a ďalších mestách Ruska.

 • Zobraziť najskôr:
 • lacný
 • drahý
 • Nový
 • populárne
 • FOSTA, Taiwan, Čína

  Inguinálne obväzy

  Inguinálny obväz je určený na ľahký alebo mierny tlak na prietrž a jej umiestnenie, pri čom je vylúčená pravdepodobnosť vyčnievania prietrže.
  Inguinálne obväzy sa tiež používajú na zabránenie zväčšenia hernií a výskytu ich relapsov po chirurgickom zákroku, na zabránenie porušovania ingvinálnej a femorálnej hernie počas vzpierania, kašľa, namáhania a inej fyzickej námahy..

  Inguinálna prietrž hernie je navrhnutá pre dlhodobé nosenie, takže k jej výberu musíte pristupovať so všetkou vážnosťou. Dĺžku denného používania obväzu určuje ošetrujúci lekár, ako aj samotný model. Obväzy hernia husí sú jednostranné, obojstranné a univerzálne, ktoré možno použiť s rôznymi trieslovinami a femorálnymi kýlami.

  Tieto obväzy si môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo v salónoch Ortix, z ktorých niektoré je možné dokonca použiť v sprche a pri plávaní. Odporúča sa nosiť inguinálnu prietrž prietrhu pri ležaní na chrbte, v tejto polohe sa znižuje tlak v bruchu, uvoľňujú sa svaly, ľahšie sa zmenšuje prietrž a potom sa obväz upevňuje a fixuje.

  V našich ortopedických salónoch sú prezentované ingínske obväzy od výrobcov ako Orlett, Orto, Fosta, Trives, čiže ruských aj zahraničných spoločností. Po prediskutovaní modelu obväzu s lekárom zostáva len určiť veľkosť, môže závisieť od obvodu pásu, obvodu bokov alebo od množstva týchto objemov rozdelených na polovicu. Naši konzultanti v salónoch alebo odborníci technickej podpory vám pomôžu zistiť veľkosť volaním 8-800-777-05-48.

  Ak po začatí nosenia herniového obväzu máte nepríjemné pocity a bolesti, mali by ste sa určite poradiť so svojím lekárom o jeho ďalšom použití. Malo by sa tiež pamätať na to, že pooperačné trieslové obväzy sa môžu použiť už bez vložiek, ľahko sa z obväzu dajú odstrániť. Pri praní a sušení vyžaduje inguinálny obväz množstvo funkcií, preto si prosím pozorne prečítajte odporúčania pre starostlivosť o produkt a potom vám bude slúžiť po dlhú dobu.

  Inguinálne obväzy v Jekaterinburgu

  Bandáž ingvinálnej herniovej plazivosti B-456

  Bandáž b-451 prepravka hernie slabinového muža

  Bandáž na tříslové kýly, Trives T-1443

  Bandáž prietrže třísloviny EVOLUTION BGP art.T-1401

  Bandáž, Bandáž hernie tříselné

  Bandáž prietrže třísla Orto BG 111

  Bandage proti hernii tříselné Trives T-1445

  Bandáž herniovej bengálskej samice B-456

  Bandážová inguinálna anti-kýla Komf-Ort K-301

  Bandáž ingvinálnej herniovej plazivej kôry B-451

  Bandáž hernie tříslovnej GPP-444

  Bandáž proti prietrži, pravá ruka, F7203

  Bandage Trives T-1401 M s trieslovkou prietrže, čierna

  Bandáž na brušné kýly Trives T-1443, veľkosť S

  Bandáž hernie slabinového umenia, BG-111

  Bandáž proti hernii tříslová T-1443 Trives, veľkosť: X.

  Bandáž v ingvinálnej anti-hernii Fosta F 7202 vľavo

  Bandáž prietrže tříslová Orto BG 112

  F 7201 Bandážová kýla

  Bandáž z kýly brucha B-451

  Bandage Trives T-1443 L s trieslovými kýlami

  Bandáž v ingvinálnej anti-hernii Komfort-Ort K-302 vľavo

  Bandage Trives T-1401 S s trieslovými kýlami, čierna

  Bandáž hernie tříslovného dvojstranného umenia, T-1443

  Bandáž na tříslové kýly, Trives T-1443, riešenie S

  Tricus pásik pre slabinovú prietrž (S / Béžová)

  Bandážová anti-hernia s ventrálnou herniou T-1442 Tr.

  Lauftex Mužský Inguinal Bandage

  Bandage proti hernii tříselné Trives T-1443

  Bandážový ingvinálny antiherniálny Kom-Ort K-303 vpravo

  Bandáž ingvinálnej herniovej plazivosti B-455

  HB 484. Herniová bandáž bilaterálneho třísla, veľkosť L O.

  Bandáž H-kýla bengálska B-451 s dierou v kodeku

  Bandáž na tříslové kýly, Trives T-1443, riešenie L

  Obväz pre dospelých proti hernii, ecotene, umenie GP-20

  Bandáž na bledú herniu Trives T-1443 univerzálna.

  Bandáž hernie slabín s BG-111 Orto pelotmi

  Tabuľka veľkostí:

  Tabuľka veľkostí:

  Schéma merania veľkosti:

  Klubová zľava

  Na zakúpenie tohto produktu s klubovou zľavou sa musíte zaregistrovať v našom internetovom obchode OrtoMir24.ru.

  Trvá to menej ako minútu!

  Vstupom do klubu môžete nakupovať tovar za klubové ceny * !

  * Klubové zľavy neplatia:

  Pri príprave podkladov pre práva duševného vlastníctva

  Pri objednávaní niekoľkých párov prostredníctvom nákupného centra SDEK si môžete vybrať alebo vyskúšať obuv

  Prihlásiť Se

  Tinkoffov kredit

  Odhadovaný výpočet. Platba závisí od termínu a typu úverového produktu. viac informácií

  Zľava na druhú položku

  Zľava sa poskytuje na celú objednávku pri nákupe akéhokoľvek druhého produktu. Suma zľavy je uvedená na karte produktu. viac o akcii

  Žiadosť o zmenu ceny.

  Predpoklady pozitívnej reakcie

  • Obchod konkurenta by mal byť v rovnakom meste ako obchod OrtoMir24.ru;
  • Tovar od konkurenta musí byť na sklade;

  Bandáž hernie slabín s BG-111 Orto pelotmi

  1 152 rub.
  1 440 rub.

  Hrudná bandáž s nastaviteľnými ramennými popruhmi sa skladá z elastického elastického pásu a neroztiahnuteľnej časti brucha, vystuženej vystužením doštičkových pružín a 2 ďalšími návnadami.

  Herniová bandáž je určená na mierny tlak na prietrž, pri ktorej pôsobení je vylúčená pravdepodobnosť jej vyčnievania. V prípade nenapraviteľnej prietrže je použitie prietrže prietrže kontraindikované.

  Kýlový obväz sa používa na bilaterálnu alebo jednostrannú femorálnu alebo ingvinálnu prietrž, ako aj na prevenciu relapsov a prevenciu rozvoja choroby. Tento ortopedický výrobok je vytvorený so zreteľom na všetky anatomické vlastnosti.

  Bandáž prietrže je vyrobená z vysoko kvalitného hypoalergénneho materiálu. Je vhodný na použitie, nevyžaduje osobitnú starostlivosť a má vysoké ukazovatele odolnosti proti opotrebeniu..

  • zabraňuje herniálnemu výčnelku;
  • anatomická bandáž sa skladá z elastického elastického pásu s bilaterálnymi fixáciami na bokoch, rozťahovacej časti brucha a elastických nastaviteľných bedrových popruhov s fixáciou vpredu;
  • výrobok je vystužený pružnými výstužami a 2 plochými peletami;
  • jednostranné a dvojstranné nastaviteľné trieslovinové a femorálne prietrže;
  • stav po operácii kýly;
  • so slabosťou muskulo-väzivového aparátu v dolnej časti prednej brušnej steny trieslového a femorálneho kanála.

  Odporúča sa nosiť hernálnu bandáž pri ležaní na chrbte. V tejto polohe sa znižuje tlak v bruchu a svaly sú v uvoľnenom stave, čo uľahčuje korekciu prietrže.

  Výber produktu vykonáva ošetrujúci lekár. Hrudný obväz je určený na dlhodobé nosenie, preto je potrebné pristupovať k jeho výberu čo najzávažnejšie.

  Intuinálny obväz v Jekaterinburgu

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Online predajca je k dispozícii na webových stránkach predajcu.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webových stránkach predajcu je k dispozícii bezplatné číslo 8-800.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Na webovej stránke predajcu je k dispozícii objednávka na jedno kliknutie.
  Ak chcete prejsť na web, kliknite na položku Nakupovať

  Obinenie prietrž hernie

  Na sklade:

  opis a charakteristiky

  * Pozostáva zo širokého pásu s nastaviteľnými bedrovými pásmi; * má 2 odnímateľné peloty, ktoré úplne zakrývajú diery trieslového a femorálneho kanála; * vybavené odolným suchým zipsom; * univerzálny, dá sa použiť na jednostranné alebo obojstranné prietrže; * jednoduché použitie, neviditeľné pod oblečením, nebráni pohybu. Princíp činnosti: poskytnutie mierneho kontrolovaného tlaku na výstupnú oblasť trieslovinového a femorálneho kanála. Indikácie pre použitie: * prevencia proti zväčšovaniu veľkosti a porušovaniu korigovateľných trieslovinových a stehenných kýly; * prevencia rozvoja jedno- alebo dvojstranných kýly počas fyzickej námahy, namáhania a kašľa; * prevencia recidívy hernií v pooperačnom období.

  Cena: 1 020,00 rub

  Ďakujeme, vaša správa bola odoslaná, čoskoro odpovieme.

  Predám obväz proti hernii inguinal art. T-1443 p. 5-L (98 - 110 cm)

  Produkt nie je na sklade

  Bandáž proti hernii tříselné umenie. T-1443 s. 5-L (98 - 110 cm), opis:

  Dávkovanie a spôsob podávania

  • na zabránenie zväčšenia veľkosti a porušenia správnych šikmých a priamych trieslových kýly;
  • na prevenciu slabinovej prietrže u dospelých s výraznou fyzickou námahou spojenou so vzpieraním;
  • na prevenciu opakovaného výskytu prietrže v pooperačnom období.

  popis

  • Bandáž je vyrobená z elastickej pleteniny poskytujúcej výmenu vzduchu, ktorá nespôsobuje podráždenie pokožky.
  • Aplikátory (peloty) sú inštalované na jednej alebo dvoch stranách, v závislosti od prítomnosti jednostrannej alebo obojstrannej prietrže.
  • Po úplnom odstránení prietrže sa kladie na spodnú bielizeň so zdvihnutou panvou. Okolo panvy sa ovinie široký pás a je pripevnený suchým zipsom. Ramenné popruhy sa ovinujú okolo vnútorného povrchu bokov a sú pripevnené v polovičných krúžkoch pásu. Napätie stehien reguluje tlak pelotov na trieslovinu.
  • V prítomnosti kýly alebo v pooperačnom období - noste neustále, s výnimkou spánku.
  • Aby sa zabránilo rozvoju prietrže - pri fyzickej námahe.
  • Používa sa pod lekárskym dohľadom.
  • Neviditeľné pod oblečením, pohodlné na nosenie.

  Inštrukcie na používanie

  Výrobok používajte pod lekárskym dohľadom.

  špeciálne pokyny

  Mäkký herniálny obväz poskytuje stredne nastaviteľný tlak na trieslovinu.

  štruktúra

  • polyamid - 35%,
  • polyester - 25%,
  • polyuretánová pena - 15%,
  • elastan - 25%

  Bandáž proti hernii tříslová T-1445

  Bandáž proti hernii tříslová T-1445

  Obojstranný obväz s trieslovými kýlami

  Tabuľka veľkostí:

  Boky, cm

  • vysoko stlačený elastický pás vybavený dvoma odnímateľnými hustými peletami vyrobenými z polyetylénovej peny
  • stupeň prispôsobenia pelotov je regulovaný pomocou elastických pásikov so suchými zipsami
  • varovanie pri výstupe a fixácia herniálneho výčnelku
  • kompresia trieslového a femorálneho kanála

  Indikácie pre použitie:

  • predchádzanie rozširovaniu a porušovaniu odstrániteľných kostí a stehnovej prietrže
  • prevencia rozvoja jednej alebo dvojstranných kýly počas fyzickej námahy, namáhania a kašľa
  • prevencia recidívy hernií v pooperačnom období

  Inštrukcie na používanie:

  • obväz sa položí na chrbát po znížení herniového výčnelku
  • peloty sa inštalujú do vreciek ortézy z jednej alebo dvoch strán, v závislosti od umiestnenia prietrže a typu ortézy
  • široký pás je pripevnený na boky pomocou suchého zipsu
  • popruhy obväzu prechádzajú medzi nohami a upevňujú sa na chrbte na opasku
  • Ak chcete pás odobrať, stačí pás odopnúť
  • trvanie denného používania určuje ošetrujúci lekár

  Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa použitia, obráťte sa na svojho lekára.

  Ako si udržať:

  • pred umytím všetky spojovacie prvky upevnite
  • vyberte aplikátory a z vreciek odstráňte peloty
  • Ručné umývanie rúk pri teplote 30 ° C sa odporúča, oddelene od iných vecí, pomocou pracieho prostriedku pre jemné tkaniny
  • výrobok neotierajte ani nestláčajte
  • Po umytí obvaz dôkladne opláchnite
  • vyrovnať sa od tepla a priameho slnečného žiarenia
  • Nepoužívajte žehlenie, nepoužívajte rozpúšťadlá, bielidlá ani chemické čistiace prostriedky
  • výrobok skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote
  • Vyvarujte sa vlhkosti, tepla a priameho slnečného žiarenia.

  Ak sa počas používania ortézy objaví bolesť, nepohodlie alebo iné nepohodlie, vyberte ju a poraďte sa s poskytovateľom zdravotnej starostlivosti..
  Používajte výrobky pod lekárskym dohľadom.

  Môžete položiť akúkoľvek otázku týkajúcu sa produktu alebo obchodu..

  Naši kvalifikovaní špecialisti vám pomôžu.

  Hernia obväzy

  Bandáž hernie bengálskej béžovej Ekoten GPP-443

  Stručný popis: Ekologické obväzy pri kýlovej prietrži vytvárajú miestnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižujú bolesť v dolnej panve. Majú kombinovanú priepustnosť pre vzduch a vlhkosť & n.

  Bandáž prietrže slabinou Ekoten GPP-444

  Stručný popis: Ekologické obväzy pri kýlovej prietrži vytvárajú miestnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižujú bolesť v dolnej panve. Majú kombinovanú priepustnosť vzduchu a vlhkosti.

  Bandáž kýlnej pupočnej béžovej Ekoten GP-20

  Stručný popis: Ekologická kýlová pupočná bandáž poskytuje fixáciu predných a bočných brušných stien, bedrových oblastí, prispieva k profilom.

  Bandáž prsnej prietrže NT-G-017

  Bandáž vytvára efekt vonkajšieho svalového korzetu. Môže sa použiť na zlý rozvoj svalov brušnej steny a jej vývrtov na zadržanie a zabránenie vzniku prietrže. Po operácii sa prietrž hernie používa ako.

  Opasok proti prietrži Komf-Ort K-600

  Stručný popis: Protietrínový pás Comf-Ort zmierňuje bolesť v dolnej panve. Majú kombinovaný materiál prepúšťajúci vzduch a vlhkosť, ktorý zaisťuje pohodlné nosenie. Indikácie pre pr.

  Bandáž detskej pupočnej anti-kýly K-300

  POPIS: Detský obväz Comf-Ort K-300 - vynikajúce riešenie pri liečbe pupočnej kýly! INDIKÁCIE NA POUŽITIE: · na zabránenie strate a zovretiu prietrže.

  Bandáž prsnej prietrže NT-G-013

  OPIS: Kýlová bandáž, pupočná 15 cm vysoká, sa vyrába vo veľkostiach - S, M, L, XL. Model je vyrobený v béžovej farbe. Výrobok sa používa na udržanie účinku vonkajšieho svalového korzetu.

  Bandáž na pupkovú kýlu pre deti do jedného roku Ekoten GP - 001

  POPIS: Bandáž pre deti do 3 rokov Ecoten GP - 001 - vynikajúce riešenie pre liečbu pupočnej kýly! INDIKÁCIE NA POUŽITIE: · na zabránenie straty a zaseknutia.

  Výčnelok s ľavou rukou Fosta F 7202

  Stručný popis: Ľadový obväz s herniou na ľavej strane vytvára lokálnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižuje bolesti v dolnej panve. Majte kombinovaný vzduch-.

  Anti-herniová bandáž pre ventrálne kýly T-1442

  Opis: vyrobené z elastickej „priedušnej“ pleteniny, ktorá nedráždi pokožku; vybavené výstuhami, odnímateľným mäkkým aplikátorom (pelot) a ďalším poterom. Indikácie pre použitie.

  Anti-herniová bandáž pre ventrálne kýly T-1441

  Vlastnosti výrobku: Elastický priedušný materiál s hypoalergénnymi vlastnosťami.Výška produktu - 15 cm. Je účinný pri prevencii a liečbe pupočníkových kýly, pooperačných kýly a kýly bieleho brucha..

  Hernia bandáž, pupočník Ekoten GP-25

  POPIS: ECOTEN Bandáž proti hernii pre dospelých art.GP-25 TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY: ZLOŽENIE: bavlna - 50% polyamid - 34% nylon - 11% elastan - 5% VLASTNOSTI: výška 25 cm vlhkosť a.

  Bandáž pupočnej kýly pre deti Ekoten TI-620

  POPIS: Detská obvaz hernie pre deti Ecoten TI-620 je navrhnutý tak, aby držal prietrž hernia. Bandáž je vyrobená z mäkkého elastického materiálu šetrného k životnému prostrediu, ktorý je vybavený šitou polotuhou aplikáciou.

  Bandáž hernie NT-PG-010

  Opis: Bandáž sa používa ako na preventívne účely, tak aj v pooperačnom období. Anatomická forma ortézy účinne podporuje brušné a femorálne prietrže, fixuje brušnú a ingvinálnu oblasť. špecialista.

  Bandážový detský bandáž ORLIMAN O-104 OP

  Opis: Umbilikálny obväz je vyrobený z mäkkého, elastického a priedušného velúrového materiálu. Predná bandáž je širšia. Vpredu je silikónová vložka, ktorá poskytuje vemeno.

  Detský obväz na prietržovú herniu ORTO BG-102

  POPIS: Pupočníkový obväz na kýlu pre deti ORTO BG-102. Zohľadňuje sa ústavné črty detí vo veku od 1 do 7 rokov. Dno výrobku je vyrobené z priedušnej elastickej látky.

  Detský obväz na prietržovú prietrž F-7204

  POPIS: Pupočníkový obväz na kýlu pre deti F-7204. Výrobok je pás s polkruhovou pelotou na páske vyrobenej z lekárskeho elastického materiálu so suchým zipsom. Pelot fixuje pupočnú oblasť a zabraňuje vyčnievaniu.

  Bandáž herniálnej triesloviny T-43 Creut

  OPIS: Bandáž herniálneho třísla Creut T-43. Vyrobené z elastického úpletu, ktorý neprepúšťa pokožku. Vybavené odnímateľnými, pohodlnými aplikátormi tlaku.

  Hernia bandáž v bilaterálnom dvojstrane F-7201

  POPIS: Obojstranná bandáž proti hernii Fosta F 7201. Výrobok je pás s odnímateľnými pelotmi a suchým zipsom. Peloti (obmedzovače) určujú oblasť možného vyčnievania prietrže. D.

  Herniová bandáž triesloviny bilaterálna (samičia) prepravka B-455

  Stručný popis: Obojstranné hernie obväzy (ženy) vytvárajú miestnu kompresiu v slabinách a femorálnom kanáli, znižujú bolesť v dolnej panve. Majte kombinovaný vzduch.

  Bandáž prietrže je dôležitým atribútom pri liečbe kýly. Sú vyrobené z vysoko kvalitných priedušných materiálov, ktoré nespôsobujú alergické reakcie a iné nepohodlie. Položili ho na nahé telo a prikryli ho zhora oblečením. Hrudný obväz je úplne neviditeľný a neobmedzuje pohyby. Nosenie korzetu nespôsobuje nepríjemnosti ani iné nepríjemnosti.

  Účel obväzov prietrže

  Tento ortopedický výrobok predpisuje lekár buď pred operáciou, alebo po nej. Hlavné ciele bandáže:

  • Kýlová prevencia.
  • Spoľahlivá fixácia prietrže v jednej polohe.
  • Po operácii sa používajú na vylúčenie možného relapsu..

  Aké sú mužské obväzy po odstránení prietrže?

  V závislosti od miesta prietrže možno ortopedické obväzy rozdeliť do dvoch skupín:

  • Intuinálna ortéza. Inguinálny obväz na prietrž je navrhnutý tak, aby zabránil priškrteniu prietrže. Umožňuje viesť známy životný štýl a vykonávať fyzickú aktivitu.
  • Pupočníkový obväz. Drží herniálny vak, zabraňuje nebezpečným komplikáciám. Povinné, ak je problém lokalizovaný v oblasti pupka..

  Podľa účelu použitia:

  • Terapeutický. Určené pre osoby, ktoré majú prietrž. Pomôžte tomu, aby vypadol.
  • Profylaktické. Priradenie deťom a dospelým s cieľom zabrániť vzniku prietrže.
  • Brucha. Po operácii je indikované urýchlenie obdobia zotavenia..

  Pred nákupom sa vždy poraďte so svojím lekárom. Špecialista vám povie, ktorý ortopedický korzet je pre váš prípad vhodný..

  Kde kúpiť ortopedickú bandáž prietrže u mužov?

  Z nášho katalógu je veľmi jednoduché kúpiť pánsku bandáž na inguinálnu prietrž alebo iný ortopedický výrobok. Stačí zanechať žiadosť na našej webovej stránke alebo zavolať na určené číslo. Doručenie v meste Jekaterinburg je bezplatné.

  Bandážová kýla spodiny B-451

  Zabraňuje výstupu a opravuje herniálny výčnelok
  Poskytuje kompresiu trieslovinových a femorálnych kanálov

  Indikácie pre použitie:

  Predchádzanie rozširovaniu a porušovanie odstrániteľnej kĺbovej a stehnovej prietrže
  Prevencia rozvoja jednostranných prietrží počas fyzickej námahy, namáhania a kašľa
  Prevencia opakovania prietrže v pooperačnom období

  2 odnímateľné polotuhé aplikátory
  Upevnenie sa vykonáva pomocou elastických pások
  Zloženie: bavlna - 95%; elastan - 5%

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Divertikulum je charakteristický výčnelok orgánu, ktorý komunikuje s hlavnou dutinou pomocou malého krku. Takýto útvar sa často nachádza v močovom mechúre. S výskytom početných útvarov v orgáne je u osoby diagnostikovaná divertikulóza.
S chorobou vyčnieva tříslová prietrž u detí pod kožou v oblasti trieslovín jeden alebo viac orgánov v brušnej dutine. Stáva sa to, keď má dieťa tenké štruktúry, ktoré tvoria vrodenú (najčastejšie) alebo získanú príčinu prednú stenu brucha.
V súčasnosti je lumbálna miecha diagnostikovaná aj u mladých ľudí vo veku 20 až 25 rokov. Dôvodom je skutočnosť, že mladšia generácia vedie sedavý spôsob života s nedostatkom pravidelnej fyzickej aktivity na bedrových svaloch.