loader

Hlavná

Späť

Ako dať plechovky

Recept číslo 2 - Ako vložiť plechovky.

(pokračovanie témy LOD efekt).

Plechovky sa môžu používať na liečenie zápalových ochorení horných dýchacích ciest, varu, varu, abscesov atď. a slúžia tiež ako vynikajúci analgetikum.

Napríklad svalová bolesť môže byť spôsobená svalovým kŕčom. Niekedy možno neviete, prečo to bolí, ale môžete to určite povedať - že v tomto mieste je narušená krvná zásoba alebo svalové kŕče vedú k kŕču nervu, a tak telu dávajú signál SOS.

Dajte nádobu na toto miesto - a pomôžete svojmu telu

Ako plechovky môžete použiť celý rad jedál alebo kontajnerov: obyčajné pollitrové alebo 700 mililitrové plechovky, lekárske poháre, zázračné plechovky vyrobené z polystyrénu alebo vákuové plechovky..

Samozrejme, že je vhodnejšie používať takéto plechovky - teraz sú k dispozícii, predávajú sa v lekárňach, kde na vysávanie nemusíte používať oheň..

Modrina, ktorá môže po nastavení plechoviek zostať na tele, je dobrým znamením. Vonkajšie modriny stimulujú vnútorné hojenie, hovorí profesor A. Ogulov.

Prečo vznikajú modriny z plechoviek alebo masáží? Získajú sa takto: nepoužiteľné krehké kapiláry sa zlomia v dôsledku vonkajších vplyvov. Ukazuje sa, že modrina, ale nie je to bolestivé - na rozdiel od modrín po náraze alebo zranení. Staré kapiláry sú zničené a naše telo z nich okamžite začína vytvárať nové krvné cievy. Dochádza k obnoveniu ciev, obnovuje sa krvné zásobovanie.

Vedeli ste, že v pupku osoby pod kožou je tzv. „Brušný mozog“??

Veda preukázala, že v záhyboch tkanív, ktoré pokrývajú pažerák, žalúdok, črevá, existuje komplex nervových buniek, ktoré si vymieňajú signály pomocou špeciálnych látok - neurotransmiterov. Toto umožňuje celému komplexu pracovať nezávisle na mozgu, rovnako ako mozog, ktorý sa dokáže učiť.

Kedysi sa verilo, že tento trakt je elementárna svalová trubica s bežnými reflexmi. Potom veda zistila, že počet nervových buniek je približne sto miliónov.

Tento autonómny systém je veľmi komplexný, vyvíja spojenia medzi nervovými bunkami, našli rovnaké chemické zlúčeniny, ktoré sú charakteristické pre mozog.

Mozog brucha riadi proces trávenia: monitoruje spotrebu potravy, reguluje rýchlosť trávenia, zrýchľuje alebo spomaľuje vylučovanie tráviacich štiav.

Preto, ak máte problémy s gastrointestinálnym traktom, môžete pomôcť telu vyrovnať sa s nimi umiestnením veľkej (0,5 l alebo 0,7 l) plechovky na pupok..

Ak nemáte veľkú vákuovú nádobu, odporúčam rezať časť jablka alebo zemiakov (surové), položiť plochú stranu na pupok, nalepiť pár zápaliek do vypuklej časti rezaného jablka alebo zemiakov, zapáliť na ne oheň a okamžite ich prikryť nádobou, pritlačiť pevne na žalúdok..

Zápasy vyhoria, vzduch v nádobe sa zníži, vytvorí sa vákuum, ktoré priťahuje nádobu. Uchovávajte nádobu v tejto polohe 15 až 20 minút.

V každom prípade ste pomohli svojmu telu - bez ohľadu na to, či sa na koži vytvorili modriny alebo nie. Pupok môže tiež vykonávať dôležitú úlohu - stiahne znížené orgány a okamžite budete cítiť úľavu.

Položte plechovku na rameno, nohu a chrbát - kde cítite bolesť. Ak je ťažké sa dostať k boľavému miestu sami, požiadajte o pomoc milovaného človeka.

Teraz sú k dispozícii špeciálne vákuové poháre vyrobené z priehľadného plastu alebo silikónu: keď sú nastavené, nie je potrebný oheň. Vákuum sa vytvára pomocou malej pumpy alebo jednoducho vytlačením plechovky. Veľmi pohodlne.

V roku 2011 ma bolelo hrdlo a zapálili sa mi lymfatické uzliny v krku, boli bolestivé. Položil som malé poháre na opuchnuté lymfatické uzliny. Jeden z nich dokonca vytvoril modrinu. Vákuum bolo slabé - tak, že iba nádoba neklesla zo správneho miesta a nedržala nádobu príliš dlho (od troch do piatich minút)..

Predtým som s tonzilitídou nemohol zvládnuť antibiotiká, ale potom som to zvládol za tri dni.

Avšak neskôr - čítal som o lymfatickom drenáži a hovorí sa, že sa neodporúča masáž lymfatických uzlín. Pravdepodobne nie je dobré dať na ne banky..

Pomohlo mi to! Ak však niekto nasleduje tento príklad - nezabudnite, preháňanie tu nie je potrebné, všetko je v poriadku v rozumných medziach.

Páči sa vám článok? Zanechajte svoj komentár. Váš názor je pre mňa veľmi dôležitý.

Ak sa vám web páčil, našli ste na ňom niečo zaujímavé, použili ho a dostali výsledok - A CHCETE SI ŽIŤ V TOKU GRATITUDE,

Podporte web zaslaním akejkoľvek sumy na peňaženku Yandex č. 410011662319725

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi:

BANKA NA NÁKUP A OBJEDNÁVKU

(Ankylozujúca spondylitída, liečba ankylozujúcej spondylitídy)

Tento rok som napísal vaše noviny a teraz na ňu čakám ako matka. Dohodlo sa na odber najmenej 15 ľudí. Každý, kto číta, je šťastný a hovorí, že svoje predplatné určite obnoví. A teraz chcem odpovedať súdruhovi, ktorý sa zaoberal jeho chorobou v téme „Zdravý životný štýl“ č. 19/151 / pod nadpisom „Odpoveď“ (adresa: 420137, Kazaň, PO Box 55). Táto osoba trpiaca ankylozujúcou spondylitídou požiadala, aby sa podelila o skúsenosti tých, ktorí vedia, ako dať nádobku na pupok. Viem. Pred mnohými rokmi sa mi podarilo pozdvihnúť 67-ročnú svokru na nohy. Vo svojej záhrade zdvihla plot, zvrhla vietor a preťažila. Jej syn - môj manžel - priniesol jej matku, aby za nás zomrela. Našťastie som vedel, že liek na toto ochorenie, a žila ďalších 14 rokov.
Je potrebné pripraviť: toaletné mydlo, 1 zemiak, krabičku zápaliek, čistú, žehlenú vreckovku alebo handru, pollitrovú sklenenú nádobu, handričku a plachtu - oboje asi 1 x 1 m, misku teplej vody. Čo robiť. Položte handričku na posteľ, plachtu navrch. Pacient leží hore nohami a liečiteľ si pije ruky v teplej vode a trie si žalúdok. Potom ošetrujúca osoba striedavo ťahá vnútorné orgány k pupku pohybmi rúk, niekedy pozdĺž alebo naprieč. Procedúra trvá asi 30 minút, potom na prst položí vreckovku, ponorí ju hlbšie do pupka a otočí prstom o 180 stupňov 3-4 krát. Potom odreže vrchnú časť zemiakov, položí ju na pupok hore nohami s kúskom prilepených zápaliek (10 kusov) a zapáli ich. Keď sa všetci rozsvietia, zápasy okamžite položia plechovku na pupok hore nohami na 5-6 minút. Teraz, ako odstrániť jar. Je potrebné jemne zatlačiť prst pod ňu a druhou rukou vytiahnuť žalúdok čistou handrou. Pred liečbou je dobré sa modliť k Bohu a požiadať ho o pomoc. A ešte jeden veľmi dôležitý bod. Takáto masáž sa môže robiť raz denne. V niektorých prípadoch dvakrát denne, ale nie viac. Procedúra sa môže opakovať najmenej tri dni, ale stáva sa, keď je potrebných 12 - 14, v závislosti od stavu pacienta. Po ošetrení si musíte dávať pozor na zdvíhanie závaží najmenej rok.
To je vlastne všetko.
PS: Pomôžem zadarmo, iba s ubytovaním nie som príliš pohodlný: štyri v 2-izbovom byte. Ak sa nebojíte vytlačenia, môžete spať na podlahe. Pokiaľ ide o jedlo, žijeme rovnako ako väčšina z nás veľmi skromne. Nie sme však chudobní, ale jednoducho chudobní. Nemáme zvieratá. Máme záhradu: trochu zasejeme a odstránime to, čo Boh dáva. Sme vďační za uverejnenie takého úžasného denníka Naše zdravé, myslím si, že nie krása, ale láskavosť zachráni svet..
Mám len 69 rokov. Pracovná prax je 57 rokov. Ako väčšina mojich rovesníkov, začala pracovať vo vojne s dievčatami. Potom sme prežili, teraz prežijeme. Božia vôľa.
S úctou všetkým Rusom.
maria
Adresa: Gaskovoy Maria Ivanovna, 633159, Novosibirská oblasť, Novosibirská oblasť, poz. Ring, st. Central, 8, apt. 1 (tel. 936-277).
„Zdravé“: Maria Ivanovna má pravdu. Nie krása zachráni svet, ale dobrá. Na to a stáť.

Dátum pridania: 2014-11-29; Pozreté: 4330; OBJEDNÁVKA PÍSANIE PRÁCE

VÝVOJ VEDOMOSTI

Navigačná ponuka

Vlastné odkazy

Informácie o používateľovi

Nachádzate sa tu »VÝVOJ VEDOMOSTI» ZDRAVIE »ZABEZPEČUJEME КИe¤

STÁME BANKY ¤e¤

Príspevky 1 až 10 z 25

011-04-06 18:25:21

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::


NASTAVENIE BANKOV NA TELE
(vákuum, sklo a hrniec)
Nebezpečenstvo pri práci je, ak pracujete so sklenenými nádobami, čo znamená s ohňom. Podľa tohto postupujte podľa popisu a premýšľajte o tom, čo sa môže stať a ako sa zaistiť - napríklad, čo sa stane, ak oheň dopadne na vašu pokožku a vytriasnete ho z postele... to znamená, že by sa mal urobiť plachta, ktorá nebliká v jasnom plameňa atď. Nasledujúci text opisuje prvý experiment, ktorý je možné vykonať nezávisle, bez pomoci inej osoby, a tento prístup nespôsobuje rôzne poškodenie kože, ale iba modriny..
Výhoda: odstránenie cýst vo vnútri tela, alkalizácia krvi, zavedenie orgánov, niektoré výhody, ako je masáž orgánov, vytiahnutie vírusu oparu z orgánov alebo detekcia jeho lokalizácie atď. Modrina, ktorá sa tvorí na koži a pod kožou, spôsobuje, že imunitný systém sa v tejto oblasti niekoľko dní sústreďuje, jedná sa o takzvanú miestnu imunitu, ktorá rýchlo začína obnovovať orgány a časť tela, ktorá je pod modrinami - z ktorej vylieči liek.
Táto téma určite nie je leto, takže na chvíľu kazí vzhľad pokožky. Kontraindikácia - nedávajte plechovky na ženský hrudník, tiež sa verí, že nemôžete dať na bielu čiaru brucha (zvislá prechádza tlačou), tiež sa nesmú klásť na kosti, ktoré nie sú pokryté normálnou vrstvou tuku, mali by ste ju umiestniť iba na brucho na prednej strane, na chrbát nemôžete nasadiť chrbticu a veľké svaly, ktoré prebiehajú rovnobežne s chrbticou a blízko nej - je tu nervový obeh.
Zložte si žalúdok, potom počkajte, kým sa na spodnej časti vašej spodiny objavia pomliaždeniny a môžete to zopakovať.

22011-04-12 02:45:09

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::


Potrebujete na to: tri litre plechoviek (suché, kontrolované okraje na búchanie), ľahší proti vetru (ako posledná možnosť - zápasy), popolník, kúsok rúna, trojitý kolín, tri tablety suchého alkoholu, tri kusy strieborného papiera z balenia cigariet (veľkosť - trochu viac ako tabletka, ale menej ako krk pohára). Posteľ zakrývame plachtou, ktorá nie je škoda - len pre každý prípad.
Ľahneme si, hlavu na vankúš, pod kolená tiež položíme veľký vankúš, pretože nohy v kolenách by sa mali ohýbať tak, aby bol žalúdok uvoľnenejší, a pretože bude trvať dlho, kým ľahneme, necháme nohy spočinúť na vankúši..

Vystavíme celé brucho, utrite veľkú oblasť medzi pubis a pupkom s kolínskou vodou - na miesto, kde je umiestnená prvá plechovka, potom dajte kúsok cigaretového papiera (striebornou stranou hore) do stredu tohto miesta, položte naň tabletu alkoholu a jemne zapaľujte tabletu do stredu ľahkým vetrom - pár sekúnd, počkajte, kým sa nespáli a zakryte ho pohárom tak, aby horiaca tableta bola v strede, zatlačíme nádobu trochu rukou tak, aby rovnomerne zapadla pokožku celým krkom. Akonáhle plameň začne zhasínať - začne silné vtiahnutie kože do pohára, potom sa nemusíte tlačiť rukou, ale udržiavať nádobu v správnej polohe. Hlavná vec je hotová, pozeráme sa na hodiny, aby sme vedeli, ako dlho ju môžeme vziať.

Ihneď začneme dávať druhú plechovku a potom tretiu. Tieto plechovky by mali byť umiestnené blízko rebier a blízko stredu brucha, ale mali by byť oddelené čiarou, ktorá prechádza od pupku k rebrám (hlavný depresia medzi kockami lisu - plechovky sa naň nesmú umiestňovať, nech sú „nedotknuteľné“ so šírkou dvoch prstov). Po umiestnení všetkých troch bánk - si môžete oddýchnuť a pozerať film, takže musíte klamať 30-40 minút.

V procese čakania sa môže objaviť nepríjemný pocit, ktorý napína pokožku, ak je skutočne nepríjemné ležať na nej, položte jednu dlaň na jar a pomaly stlačte prst na druhej strane pokožky na okraji nádoby - ihneď, ako začujete a cítite, že vzduch vstupuje pod nádobu - okamžite stlačte do plechovky, aby prebytočný vzduch nevnikol. Po zapustení trochu vzduchu pod plechovku získate pohodlie. Ako to bude trvať 30 - 40 minút, začnite strieľať v tomto poradí: v určitom poradí: trochu pootočte nádobu po častiach, nechajte trochu vzduchu, aby sa nádobka plynule lepila. Po otvorení prvej nádoby uchopte druhú nádobu, keď príde čas.

Keď ste odstránili tri plechovky, musíte dať ďalšie dve. Mali by byť umiestnené medzi spodným a horným miestom a snažiť sa nezachytiť u týchto bánk zostávajúce škvrny z predchádzajúcich plechoviek. Ak je váš žalúdok veľký v oblasti, potom posuňte plechovky bližšie k pupku a do stredu tak, aby v oblasti obličiek zostalo nedotknuté miesto (bližšie k bokom) - ak sa tak stane, zajtra si tam môžete dať plechovku. Ak sa váš žalúdok nezmestí na žiadne ďalšie plechovky, nemusíte sa blížiť k pupku, ale umiestnite ich na voľné miesta v oblasti obličiek. Potom je všetko rovnaké, 30-40 minút a strieľajte.
Ak existuje osoba, ktorá môže tento postup zopakovať, nechajte ho položiť po celej dĺžke chrbta a môže byť na zadku. Hlavná vec nie je priblížiť sa k chrbtici. Nezabudnite dať do oblasti obličiek zozadu.

32011-04-18 16:12:26

 • Zaslal: amirok
 • účastník
 • Registrované: 2011-02-16
 • Príspevky: 22
 • Rešpekt: ​​+0
 • Posledná návšteva:
  2016-09-19 19:02:10

kontraindikácie
● kožné choroby, najmä pustulárne;
● krvné choroby;
● príznaky zvýšeného krvácania;
● vysoká telesná teplota;
● celkové vyčerpanie;
● vzrušený stav.
● nemôžete dať banky na materské znamienka, materské znamienka.
Ak máte výrazné vlasy, musíte ich odstrániť, hovoríme o mužskom bruchu. ale najskôr si môžete vyskúšať prilepiť si vlasy na pokožku a roztiahnuť brucho detským krémom.
● do oblasti žlčovodu nemôžete vložiť litrové poháre, ak je plné kameňov alebo dokonca má chronické preťaženie žlče, pretože veľká môže veľmi nasávať a žlučovod sa stlačí spolu s kameňmi, ak sa v tomto orgáne nachádzajú kamene, vloží sa malá nádoba, aby sa vytvoril gimotóm.

● Namiesto alkoholovej tablety používam kovový kryt z kečupu, ktorý v ňom vytvára otvor. vložili sme do neho 10 zápaliek, zapálili sme ich a zapálili na fóliu. Je vhodné umiestniť banky pred spaním, ak to nefunguje, potom po ich odstránení je lepšie odpočívať 40-60 minút v posteli.

zdieľam

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Môžem si dať pohár na koleno? na šálku samotnú alebo okolo, za alebo pred?

Plechovky sú umiestnené na tele v miestach, kde je sval a tuk, to znamená to, čo sa dá vtiahnuť, takže nie sú umiestnené na kostiach. Nie je miesto, kde by ste si ju mohli položiť na koleno, nanajvýš si môžete dať malú nádobu do chrbta nad kolenom, kde začínajú mäkké tkanivá (nie tam, kde sa ohýba, ale už je tu svalový hnev) - ale myslím si, že to nebude mať vplyv na problém v kolene alebo mierne. Je lepšie zahriať koleno samotné, alebo je skôr potrebný prenos tepla, ako neustále zahrievanie.

2015-05-05 15:12:15

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

RÔZNE Drobnosti
● Plechovku môžete dať na pupok na 15 minút, oddelene od všetkých plechoviek. Len nerobte „oheň“ na pupku, pretože tam bude silná trakcia a oblasť pupka sa veľmi dotiahne - čo nie je potrebné pre túto oblasť (ak sa to stále stalo, potom jemne prepustite vzduch dovnútra a odstráňte pocit „že pupok sa chystá otočiť“)..
● Je vhodnejšie zapáliť polovicu tabletu, štiepku - potom stačí zápas alebo jednoduchý zapaľovač. Stačí si len zapáliť okraj svojich rúk a pokojne ho položiť na fóliu.
● Čím viac vytvoríte plameň, tým silnejšia túžba, čo znamená, že modrina bude silnejšia - čo je v zásade užitočnejšie (okrem pupku a takéto záznamy nie sú potrebné pod pupkom v pubis). Skutočný plameň je možné získať z alkoholových tabliet.
Existuje taká možnosť: v predaji sú mini sviečky na ohrev éterických olejov, sú v hliníkovej schránke. Zoberieme túto sviečku a vytriaseme ju - dostaneme prázdnu škrupinu a sviečku a potom ju vložíme opačným smerom (knôtom dole). Ukazuje sa, že stred je železná plošina (knot pripojený k nej) na vosku, na túto platformu sme dali zlomok tabliet s alkoholom - zapálili sme ju. Horiace alkohol sa začne púšťať do hliníkovej škrupiny - takže môžete nechať plamene dobre vzplanúť a nespáliť sa, ako by to mohlo byť fóliou. Ďalšia možnosť, ktorú momentálne používam, je opísaná v spojleri s fotografiou.
● Literové poháre so štandardným krkom - vhodné na tvorbu potrebných hematómov, ale slabé pri získavaní vírusov z orgánov. Pollitrové nádoby so štandardným krkom nie sú vôbec vhodné, pretože ak sa objem nádoby zníži, krk by sa mal zmenšiť. Takže menej plechoviek je 250 gramov. A pre tento prípad sú špeciálne „sovietske“ (uvedené v prvom príspevku). Malé poháre sú umiestnené rovnakým spôsobom, ale veľmi malé už musia byť „zapálené zvnútra“..

Plameňový stojan na tele:
Vnútri krabičky na zápalky, v ktorej je v dvoch vrstvách položený papier zo striebornej fólie z balíčka cigariet, leží na ňom ohnutá figurína spred okrúhlej sviečky na aromatické oleje (na vytrhnutie sviečky) - v ktorej už je kúsok tabliet spaľovania suchého alkoholu). Môžete ho rozsvietiť, zatiaľ čo ho držíte v rukách, a pri vzplanutí ho položiť na telo, ale ak sú škatule stále celé a malý kúsok tablety, potom môžete počkať, kým sa plamene zachytia už na tele..

62012-01-19 13:11:17

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Príspevok 1 z 2
NASTAVENIE POTREBY NA DETSKÝ POT
POLOHA tela: Táto procedúra sa vykonáva v ľahu, nohy ohnuté na kolenách (keďže ide o dlhú procedúru - pod kolená by sa mali umiestniť valčeky alebo dva vankúše), hlavová časť spočíva na vankúši (môžu sa použiť aj plecia). Ukazuje sa, že brušné svaly sa môžu uvoľniť. Tento postup môže byť vykonaný nezávisle a môže ho vykonať aj niekto (alebo to môže urobiť pre vás a budete len relaxovať). Ak urobíte všetko sami, to znamená, položte si na brucho hrniec, nezabudnite, že pohyby rúk by mali byť opatrné - telo sa môže nakláňať nad vašimi rukami a oheň odletie, dobre, aj keď sa hrniec pripravuje - nezabudnite v poslednom okamihu vedome uvoľniť svaly. brucho, ktoré by mohlo byť stlačené zdvihnutými rukami.
PRÍPRAVA: Na to je potrebné - zapaľovač, črepník, tableta suchého alkoholu, veko, na ktorom je zapálený oheň, vazelína, uterák / obrúsok na utretie rúk z oleja / krému / vazelíny.
Čo a čo sa dá v prípade potreby nahradiť?
- Ľahší - pri zápasoch je rovnaký zapaľovač pohodlný proti vetru, keď sa používa alkoholová tableta;
- Veko môže byť použité so žehličkou zo skrútenej plechovky, hlavná vec je, že boky sú, ak je viečkom železo, musíte vložiť pár žalúdkov alebo niečo podobné medzi žalúdok a viečko (iba vrecká by nemali vyčnievať z veka tak, aby sa nedostali pod okraje hrnca). Môžete tiež použiť plastové kryty - ale s niektorými musíte najskôr experimentovať - ​​pretože je možné použiť rôzne rýchlosti ohrevu a rôzne ohrievače - pod plastové sa nemusíte nič vkladať;
- Používa sa vatový tampón namočený v alkohole, ale môžete použiť tabletu alkoholu s očakávaním, že sa rozžiari. V kempingových podmienkach môžete zvyčajne používať zápasy, nalepíme 5 zápasov do krabičky na zápalky alebo do hrubého kruhu surových zemiakov, ktoré sú pevne pripevnené na pupku - zapálené zápasy tiež poskytujú dobrý plameň na pár sekúnd - a môžete ich použiť na vytvorenie dobrého vákua.
- Hrniec sa používa zo skla / keramiky / hliny (nie z plastu, nie z kovu), a tak, že krk by bol približne na šírke CD / DVD-ROM, je žiaduce, aby aspoň zvonka bol zasklený. Prirodzene, bez dierky v spodnej časti, ak je takáto diera, potom musí byť dôkladne utesnená (roztavená trieska na lepidle musí byť vždy pevne stlačená). Hlavná vec je, že okraje nie sú príliš drsné a nepoškodzujú pokožku, keď je natiahnutá, dobre a bez drsnosti. Ideálna je tiež rovnomernosť okraja, takže vzduch nenájde nerovnosti a nevyteká. Pokiaľ ide o veľkosť, v zásade je to pochopiteľné, ale brucho sa líši - sú tu veľké široké brucho mužské a existujú bomby malých žien, napríklad tento jednoznačne jeden veľký hrniec na všetky brucho nie je vždy vhodný. V podmienkach kempingu si určite môžete dať aspoň veľké poháre... ale pre úplnú účinnosť je potrebné dať veľký hrniec, aby sa ním mohol skutočne dotiahnuť žalúdok... takéto hrnce sa predávajú v bežných obchodoch.
- Mazanie brucha, to je dôležité. Tri úplne odlišné mazadlá, ktoré sa môžu použiť, sú vazelína, alkohol, oleje. Najuniverzálnejší je detský krém (alebo vazelína), je lepšie, keď to robíte sami, a to najmä ak ste muž a máte vlasy na bruchu. Oleje naopak môžu pri trení o brucho zvyšovať vlasy a alkohol je nebezpečnejší, to znamená, že môžete ľahko zosvetliť žalúdok a všetky vlasy na ňom (hoci to nie je desivé, hlavnou vecou je vysunúť uterák a položiť uterák na žalúdok). Skúste to s detským krémom - tenkou vrstvou rozotrite oblasť na bruchu, u mužov by vlasy mali jasne priliehať na pokožku. Profesionáli, ktorí robia rôzne veci, si môžu trieť brucho trojitým kolínom, alkoholom... Olej sa úplne nevejde s vlasmi na bruchu, inak sa vzduch dostane pod hrniec a odlepí ho..

2012-01-01 14:07:18

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Príspevok 2 z 2
VÝKON: Zašpiníme žalúdok so smotanou (alebo namočíme vatovú vatu v alkohole, určite sa vyžmýkame a vytrhneme aj žalúdok). Pri nastavovaní hrnca v prvých minútach sa objaví silná túžba v žalúdku, ktorá vytiahne bránicu - z ktorej budete po určitú dobu dýchať len ťažko. Preto, ak to urobíte inak, potom varujte osobu pred tým, čo spočiatku nebude veľmi príjemné, ale je to dočasné. Položíme veko na žalúdok, pod neho servítku (alebo na utretie tváre), zapálime - plameň plameňa za pár sekúnd... a pokojne vertikálne zakrýva náš plameň. Správne pohyby sú tu veľmi dôležité, je potrebné spustiť hrniec tak, aby nevznikali pohyby vzduchu, čo je nebezpečné, ak na žalúdok používate olej alebo alkohol, pretože pohyb vzduchu s ostrým krytom skresľuje plameň a môžete vznietiť. Môžete si takto ľahnúť 30 až 40 minút, tento postup je možné vykonať 10 dní, potom si môžete urobiť prestávku na 20 dní (ak nebudete chodiť na časté kurzy, môžete si ich nechať na bruchu 1 hodinu).


VÝHODY: Pozitívne ovplyvňuje celé črevo a všetky orgány, má silný vplyv na pľúca v dôsledku napätia bránice. Spravidla prebieha masívna masáž všetkých orgánov. Tiež užitočné v urológii, prostatitíde, gynekológii. Je tiež potrebné pochopiť, že sa tam nachádza hlavné životné centrum Khara, hrubá energia života a otvára sa vákuum, toto je centrum, s ktorým pracujú na východe (čchi-kung atď.)
KONTRAINDIKÁCIE: Exacerbácia akejkoľvek choroby orgánov, hrozba úniku kameňa pri naplnení žlčníkom, myóm.
ČO ROBIŤ V TOMTO POSTUPE? Pre lenivé alebo veľa času - môžete samozrejme len klamať a počúvať hudbu, sledovať televíziu. Ale tu to nestojí za to hovoriť neustále. Pre tých, ktorí chcú čas využívať produktívnejšie, môžu si dôkladne masírovať krk a stimulovať biologicky aktívne body na tvári, ušiach a dlaniach. Posledných 10 minút môžete vykonať manipuláciu brucha pomocou samotného hrnca. Manipulácia s kvetináčmi sa môže líšiť a nie je potrebné robiť všetko za jeden deň. Môžete pot tlačiť dlaňami a tlačiť jednu stranu nadol na stranu, potom na druhú stranu - a tak rytmicky. Môžete jemne tlačiť nadol a posúvať hrniec, zatiaľ čo masírujte žalúdok v smere hodinových ručičiek (samozrejme, hrniec stojí, koža sa pohybuje a vďaka tlaku, ktorý stlačíte, sa pohybujú aj svaly). Ľahko potiahnite hrniec do strán a pomaly ho otáčajte do strán. Môžete začať búchať rýchlo do hrnca tak, aby vibrácie prenikli do žalúdka - búchanie prstami, časť dlaní...

82012-01-23 17:27:39

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

DOPLNKY / OPRAVY
Objem nádoby sa používa v objeme 1,5 l pre osobu s priemernou výrobou. Potom sa na pupok nainštaluje horák (napr. Zápalky, ktoré sú prilepené na polovicu surového zemiaka / jablka, nainštalované na žalúdok s plátkom pre väčšiu stabilitu). Zápasy sa nastavujú na 7 až 13 kusov súčasne, ich počet je určený hustotou kože brucha, hlava po hlave.
Osvetlená zápalka sa privedie k jednej z hláv prilepených zápaliek, zapáli sa a jablko alebo zemiak so všetkými zápalkami sa zakryje nádobou, v ktorej sa zapáli zostávajúce zápalky. Kyslík horí v hrnci a vytvára sa vákuum, hrniec sa drží na žalúdku, pupok by mal byť v strede hrnca. Zmena počtu zápasov umožňuje regulovať množstvo vákua v hrnci.

2012-01-01 23:05:36

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

OPRAVIŤ HERP
Metóda na odstránenie pupočnej kýly u dospelých. Terapia umožňuje prácu s pacientom s herniou strednej veľkosti. Manipulácia s kvetináčmi sa často uskutočňovala v kúpeli po predhriatí alebo naparení tela.
Kontraindikácie: nemožnosť zmierniť bolesť v pupku účinkom loveckej terapie; hnisanie v pupku; starší vek pacienta; prolaps obličiek; pooperačná prietrž.
Kýlová prietrž sa určuje inštaláciou jedného z prstov do stredu pupka s miernym tlakom. Pri zatlačení na pupok bude priechod prstu do diery, ktorá bola vytvorená v prednej stene brucha, naznačovať prítomnosť hernie v pupku. V niektorých prípadoch pri namáhaní pacienta dochádza k výstupu a vydutiu čreva otvorom pupka. Je to nebezpečné, pretože môže dôjsť k porušeniu čreva s následnými vážnymi následkami pre pacienta. Existuje kategória pacientov, ktorí po každej fyzickej námahe sami vyplnia uvoľnenú prietrž prstom späť do brucha, t.j. pre nich je tento stav brucha známy.
Pred začatím inštalácie hrnca na žalúdok sa vykonajú prípravné opatrenia (póza je opísaná vyššie), žalúdok sa hnetie. Po začatí vsadenia kvetináča sa v niektorých prípadoch nahradí sklenenou nádobou, avšak ostré hrany plechovky s otupenou kožnou citlivosťou osoby môžu poškodiť povrch pokožky, nechať výrobnú stopu dlhú dobu, preto je tu potrebná ďalšia pozornosť.
Objem nádoby sa používa v objeme 1,5 l pre osobu s priemernou výrobou. Na pupku je namontovaná baterka. Kyslík horí v hrnci a vytvára sa vákuum, hrniec sa drží na žalúdku, pupok by mal byť v strede hrnca. Zmena počtu zápasov umožňuje regulovať množstvo vákua v hrnci. Ak je hrniec nainštalovaný na bruchu, vydá sa extrakt 15 - 20 minút, po ktorom sa odstráni zasunutím prsta pod neho.
Ak je nádoba správne umiestnená na pupok, po jeho odstránení by sa z prítomného vákua mala vytvoriť modrina, absencia modriny bude naznačovať slabý terapeutický účinok vykonaných akcií. Modrina na pupku je normálny jav, často sprevádzaný prietržou. Ďalšie zasadnutie sa uskutoční každý druhý deň alebo skôr po tom, ako modrina zmizne z brucha. Počet nastavení hrnca sa pohybuje od 3 do 5, v závislosti od stavu pacienta. Ak po tretej stimulácii nedôjde k zmene pupočného otvoru, potom nemá zmysel pokračovať v tejto terapii - táto metóda nie je pre túto osobu vhodná.
V niektorých prípadoch sa toto nastavenie hrnca používa na prietrž bielo-bielej línie brucha. V tomto prípade je hrniec nainštalovaný nad ním rovnakým spôsobom. A tiež, ak po treťom výroku - nie sú pozorované žiadne zmeny v pupočnom kruhu, potom pokračovanie v práci nemá pre danú osobu zmysel - tieto kroky nie sú vhodné.
Podobným spôsobom bol do stredu brucha umiestnený hrniec v takzvaných „poruchách“ brucha, poruchy brucha spôsobené zvýšením transcendentálnej závažnosti, s náhlym nadúvaním spojeným s črevnou aktivitou, po jedle veľkého množstva jedla alebo po ťažkom narodení u žien.
P.S.; Ak je plechovka nainštalovaná na veľké brucho, aby sa odstránila prietrž pupka, dochádza k súčasnému sprísneniu brucha a zníženiu jeho objemu. V niektorých prípadoch je vhodné na žalúdok nainštalovať črepník alebo sklenenú nádobu súčasne s inými metódami vystavenia, ktoré poskytujú vyššiu účinnosť, aby sa schudla. Zníženie objemu brucha sa reguluje meraním jeho veľkosti pred inštaláciou nádoby a po jej odstránení. Ak je rozdiel v meraniach pred a po, potom terapia pokračuje len za týmto účelom.

2012-01-01-23 21:07:45

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  Dnes 07:31:45
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Ohyb a prispôsobenie maternice
Pri ohýbaní alebo znižovaní maternice sa terapia používa podobne ako vyššie. Všetky kontraindikácie sú rovnaké ako predchádzajúce, líšia sa iba miestom inštalácie a počtom vykonaných nastavení hrnca na žalúdku. Hrniec s objemom 1 až 1,5 litra. medzi pupkom a pubisou ženy za predpokladu, že sa vykoná predbežné hnetenie so žalúdkom.
Vákuum vytvorené v kvetináči nasáva pokožku brucha a spôsobuje bolestivý počiatočný pocit. Po položení hrnca žena leží asi 5 minút na chrbte so zahnutými nohami, zvykne si na bolesť, potom sa otočí na bok a potom stojí v polohe koleno-lakte alebo v polohe pre mačku, ktorá sa po spánku vyťahuje. V tejto polohe by malo byť 10-15 minút. Keď je nádoba odstránená, v mieste jej umiestnenia by sa mala tvoriť mierna modrina, ktorá naznačuje správne dokončenie postupu. Takéto činnosti sa vykonávajú o deň alebo dva za predpokladu, že modrina zmizla. Medzi pupkom a pubis sa vykonáva 10 až 30 takýchto inscenácií hrnca.
V PRESVEDČENÍ FUNKCIE Žalúdka
V niektorých prípadoch sa na zlepšenie tráviacej sily žalúdka používa vákuová terapia. Pri riešení tohto problému sa hrniec umiestni cez žalúdok v epigastrickej oblasti. Liečitelia použili podobné nastavenie hrnca na odstránenie prolapsu žalúdka ako konečnej fázy jeho zdvíhania a umiestňovania na miesto..
Expozičná doba nádoby v žalúdku sa pohybuje od 10 do 15 minút. Okrem kontraindikácií je možné pripísať aj početnú cholecystitídu, diabetes mellitus, ako aj všetky kontraindikácie opísané v postupoch na odstránenie pupočnej kýly..

Mám amenoreu už rok, posttraumatický syndróm. Rozhodol som sa použiť hrniec na pupku. Po prvom zákroku sa začala menštruácia.

Viete, ako dať konzervy do pupočnej kýly. Technika vákuového bankovania

Viete, ako dať konzervy do pupočnej kýly. Technika uvádzania vákuových plechoviek do žalúdka. Technika rozmiestnenia vákuových pohárov umožňuje úspešne zvládnuť také zdravotné problémy, ako sú zápaly vaječníkov, fibróza, myómy, myómy, prostatitída, benígne nádory..

Dnes sú choroby mužských pohlavných orgánov omnoho mladšie. Prostatitída, rakovina sa vyskytuje aj u 20 rokov.

Aké sú základné príčiny chorôb mužov?

Ako už viete, hlavnou príčinou všetkých ochorení v hlave. Čo vyvoláva choroby ženských pohlavných orgánov?

Cystitída je teda spôsobená „porušením hraníc“. Cysta vaječníkov alebo rakovina vaječníkov je výsledkom „konfliktu odpisov spôsobených stratou“, t. ak niekto zomrel alebo práve odišiel a ten sa obviňuje.

Majte prehľad o propagačných akciách spoločnosti a novinkách!

Zaregistrujte sa a získajte bezplatné informácie

Vzdelávacie wellness
Centrum zdravia, © „Estetika tela“
Dotazy +7 922 000 00 13

Internetový zdroj slúži iba na informačné účely a nie je
verejná ponuka určená podľa ustanovení čl. 437 Občianskeho zákonníka Ruskej federácie
a tiež nie je návodom na obnovu, sú uvedené všetky príklady a texty
pre všeobecné oboznámenie sa s metódami.
Materiály stránky používali prácu Ogulova A.T. a jeho nasledovníci.

Banka na ošetrenie žalúdka

Ako dať plechovku na pupok

Liečba umiestnením plechovky na pupok je využívaná netradičnými lekármi na odstránenie chorôb lokalizovaných v brušnej dutine. Účinnosť tejto metódy liečby je overená mnohoročnými skúsenosťami liečiteľov a tradičných liečiteľov, ako aj mnohými pacientmi, ktorí sú sklamaní v tradičnej medicíne..

Výhody použitia bankovania

Tradičná medicína odporúča použitie špeciálnych plechoviek na liečenie širokého spektra chorôb, najmä zápalovej povahy. Zvyčajne sa umiestňujú na telo na určitých miestach (na bruchu, chrbte, hrudníku), aby sa dosiahol požadovaný účinok. Pomerne často sa tento spôsob liečby používa na kozmetické účely na zlepšenie vzhľadu pokožky a na odstránenie telesného tuku..

Hlavným dôvodom na dosiahnutie pozitívneho výsledku je to, že keď je plechovka umiestnená na ľudské telo, vytvára sa pod ňou vákuum. To vedie k viacerým terapeutickým účinkom:

 • zlepšuje sa krvný obeh a tok lymfy v ošetrovanej oblasti tela;
 • obnovuje sa proces výživy tkanív;
 • závažnosť syndrómu bolesti klesá, kŕče vymiznú;
 • zvýšenie svalového tonusu;
 • zápalový proces je eliminovaný;
 • zvyšujú sa prirodzené ochranné funkcie tela;
 • vzhľad pokožky je zlepšený.

Znak baňkování sa nazýva skutočnosť, že má pozitívny vplyv nielen na povrchové tkanivá, ale aj na vnútorné orgány. Preto sa môže používať na liečbu závažných chorôb, ktoré narúšajú fungovanie tela..

Indikácie a kontraindikácie postupu

Nasadzovanie plechoviek na pupok sa môže vykonávať preventívne. Tento postup sa odporúča na zlepšenie celkového zdravia a na prevenciu rozvoja chorôb vnútorných orgánov. Ale častejšie sa liečba v konzervách používa, keď má osoba určité zdravotné problémy:

 • pupočná kýla;
 • premiestnenie vnútorných orgánov brušnej dutiny, ku ktorému dochádza po zdvíhaní závaží v dôsledku problémov s črevami, u žien po pôrode;
 • veľké množstvo tuku v bruchu;
 • ohnutie maternice zabraňujúcej otehotneniu.

Takáto terapia má určité kontraindikácie. Je zakázané používať v oblasti vystavenia hnisavým procesom alebo závažným dermatologickým problémom. Tento postup je nebezpečný pre zníženie obličiek, ako aj pre starších pacientov..

Je vhodné odmietnuť liečbu pri výskyte ochorení gastrointestinálneho traktu, pri zvýšenej telesnej teplote alebo pri detekcii novotvarov v oblasti manipulácie..

Príprava na postup

Ak chcete dať plechovku na oblasť pupka a dosiahnuť pozitívny výsledok, je potrebné pacienta na takýto postup náležite pripraviť. Muž je položený na gauči na chrbte. Potrebuje ohnúť kolená a zdvihnúť hlavu. V tejto polohe by mal pacient cítiť úplnú relaxáciu tela a pokoj mysle.

Po návšteve kúpeľov alebo sauny je povolené vykonávať lekárske manipulácie. V tomto stave bude telo maximálne uvoľnené. Na prípravu pokožky na ďalšie manipulácie bezprostredne pred zákrokom je tiež žiaduce dobre natiahnuť žalúdok.

Môže nastaviť techniku

Na tento postup sa používa špeciálna nádoba alebo obyčajná sklenená nádoba. Pre osobu s priemernou pleťou by jej objem mal byť 1,5 litra. Koža okolo pupka je ošetrená vazelínou alebo tukovým krémom. Uprostred miesta, kde sa plánuje zriadenie bánk, umiestnia malú sviečku. Mala by byť taká, aby krk plechovky ľahko prešiel cez ňu. Vo svietniku je položený kúsok papiera, ktorý hrá rolu pochodne.

Namiesto vyššie uvedeného dizajnu môžete použiť plátok surového zemiaka alebo jablka. Sú stohované, aby sa zabezpečila stabilita. V provizórnej baterke je niekoľko zápasov blízko seba. Ich počet je určený charakteristikami pokožky pacienta. V priemere je potrebných 7 až 13 kusov.

Hotová horák sa zapáli a rýchlo uzavrie pomocou plechovky. Zásada jej konania je takáto:

 1. Kyslík horí pod nádržou, čím sa vzduch riedi.
 2. Vo vnútri plechovky sa vplyvom vytvoreného vákua pokožka absorbuje.
 3. Mieru kapacity „ponorenia“ môžete ovládať zmenou počtu zápasov.
 4. Plechovka by mala stáť na pupku po dobu 15 - 20 minút, potom sa opatrne odstráni zasunutím prsta pod ňu.

Ak sa postup vykonáva správne, na pokožke zostanú pomliaždeniny. Nasledujúce terapeutické manipulácie sa uskutočňujú po vymiznutí hematómu. Na dosiahnutie pozitívneho výsledku liečby je v priemere potrebných 3 - 5 procedúr.

Ako umiestniť banky v Rusku pred 100 rokmi

Pred sto rokmi v Rusku boli banky umiestnené najmenej na bruchu pomocou pohárov s poháre, hrnčekov a malých hlinených kvetináčov. Lepšie výsledky sa dosiahli, ak sa horná časť mrkvy alebo cibuľovej repy umiestnila vo vnútri. Tam strčili 5 zápasov v hustej skupine, hore. Liečitelia dediny verili, že týmto spôsobom bol „duch choroby“ vylákaný z tela. A v 4. minúte „sa cez banku objavil modro-biely kontrolný lúč, ktorý sa vypol v 18. minúte“. A vy ste sa ho mohli dotknúť.

Preto „duch choroby“ vstúpil do „návnady“ a potom bol vyhodený, takže „návnada“ nejedli ľudia ani zvieratá..

Tieto plechovky sa zvyčajne umiestňujú na sakrálnu oblasť chrbtice, na oblasť siedmeho krčného stavca, medzi lopatkami, na pupku a na ďalších miestach, kde to môže byť..

Dôležité! Ak dáte plechovku na pupok, je vhodné vyplniť celú priehlbinu pupočnej jamky na vrchol bežnou stolovou soľou. Predpokladalo sa, že to zvyšuje účinok postupu..

Pri zvýšených teplotách nemožno umiestniť.

Budete potrebovať:

- Hrnček alebo pohár so silnými zaoblenými hranami s objemom približne 250 ml.

- Cibuľa alebo napríklad: mrkva, repa, repa. (Ovocie s viacerými koreňmi a ovocie zo skupiny, ako sú zemiaky, jablká, cesnak, sa v žiadnom prípade nemôžu použiť. Predpokladalo sa, že choroba sa môže vyskytnúť na akomkoľvek príbuznom jablku na strome, na akýchkoľvek hľúzach zemiakov z hniezda. A osobe alebo zvieraťu, ktoré jedli túto zeleninu, ovocie môže ochorieť).

Zvyčajne používajte cibuľu a mrkvu. V našej oblasti sú to rastliny s najsilnejšou vitalitou..

Priemer zeleniny by mal byť menší ako priemer hrnčeka (pohára) krát 1,5.

- Rastlinný olej namažte miesto, kam vložíme nádobu. Môžete použiť detský krém, ale iba ten, ktorý sa neabsorbuje (tučné písmo), napríklad: „Alice“ alebo vazelína.

- Soľ, ak dáme nádobu na pupok (gastrointestinálny trakt je dosť „špinavé“ miesto).

- Papierové obrúsky, zápalky, zapaľovač, nôž, krájacia doska.

Čo urobíme:

Vezmite cibuľu (mrkvu) a odrežte hornú polovicu zeleniny. Ihneď vyhoďte dno. A trochu hore, aby bolo pohodlnejšie držať zápasy (hádzajte aj vrcholy!).

Položte hornú časť žiarovky (mrkvy) na rovný povrch a prilepte tri až päť zápaliek do stredu vrchu, hlavou hore a pevne ich pritlačte k sebe..

Nezabudnite skontrolovať, ak ste predtým zakryli hrnčekom (pohár) navrchu: zápalky by nemali dosiahnuť dno hrnčeka (pohár). Ak sú zápasy dlhé a nie je kam prilepiť, vytiahneme ich a odlomíme odspodu na požadovanú dĺžku.

Pohodlne sedí pacienta. Miesto, kde dáme nádobu, namažte rastlinným olejom širším ako je priemer hrnčeka (pohára). Ak nasadíme pupok, vyplňte priehlbinu pupka hore soľou. Na toto miesto položíme hornú časť žiarovky (mrkva) so zaseknutými zápasmi. Potom zapáľte iný zápas alebo zapaľovač a v druhej ruke už máme pripravený hrnček (pohár). Zapálili sme zápalky na žiarovke (mrkva) a veľmi, veľmi rýchlo, tento dizajn okamžite zakryte hrnčekom (pohárom) a jemne stlačte. Ak je pacient studený, prikryte uterákom alebo uterákom, navrchu niečím iným a držte ho najmenej 20-25 minút. Znášame trochu nepohodlia, ale ak to bolí, môžete ho držať, mierne vypiť hrnček (pohár), nechať ho trochu alebo znovu usporiadať.

Po 20 - 25 minútach opatrne s prstami v servítke vyprázdnite hrnček (pohár) a vyberte ho. Obsah berte iba s obrúskom, nedotýkajte sa holými rukami a okamžite ho vyhoďte! (Hrnek dôkladne umyte!) Ak sa na tomto mieste objaví modrina, je to veľmi dobré!

Zvyšný olej utrite čistou handrou.

Vyhodnotenie výsledkov

Potom sa musíte tohto miesta dotknúť rukou. A ak je teplo, už nie sú potrebné ďalšie manipulácie. Všetko je v poriadku.

Ak je toto miesto na dotyk chladné, energetický kanál je otvorený. Musíte pripevniť stred dlane a zohriať toto miesto niekoľko minút (zatvorte kanál „studeným Qi“), až pokým pokožka nebude trochu teplejšia. A za deň alebo tri alebo štyri, opakujte postup, kým sa miesto odstráneného nezohreje.

Celkovo je v tomto prípade žiaduce uskutočniť najmenej tri postupy v intervaloch troch až štyroch dní.

Čínska medicína verí, že banky môžu byť umiestnené kdekoľvek, s výnimkou pätiek (nedržia sa tam).

Túto techniku ​​výroby plechoviek naučil Vladimir Pugach svoju babičku, bylinkára, s ktorou žil v roku 1985 na dedine Ishim v Udmurtii..

Autorka textu Galina Varlygina (Moskva)

Navel pod kvetináčom

Jednou z oblastí viscerálnej chiropraktiky je vákuová terapia. Táto metóda sa veľmi často používa napríklad pri liečbe pomerne bežnej choroby - prietrže. Aby sme sa zbavili tohto ochorenia, bolo treba, podľa slov našich predkov, „hodiť hrniec na pupok“. V skutočnosti sa to isté robí aj dnes..

Takto definíciu kýly a spôsob liečby tohto ochorenia vykladá lekár prírodnej medicíny F.E. Biltz, ktorý bol vo svojej dobe dobre známy, vo svojej knihe „New Natural Treatment“, publikovanej v roku 1902, so závideniahodnou tlačou v miliónoch kópií:

Náhodnou príčinou hernie môže byť:

 • akékoľvek viac alebo menej silné napätie, v dôsledku ktorého sú vnútornosti stlačené alebo stlačené nadol (napríklad smiech, krik, kýchanie, kašeľ, skákanie, nosenie a zdvíhanie závaží, ťažké pokusy o stolicu, počas pôrodu);
 • rany a abscesy v dolnej časti brucha; príliš tesný korzet.

V iných prípadoch je príčinou prietrže abnormálne, neúplné uzavretie brušnej dutiny alebo pupku, ktoré sa zistí pri narodení, alebo zvýšenie počtu jednotlivých orgánov. Kýla sa môže tvoriť pomaly a postupne alebo náhle. Ak sa kýla nebude venovať náležitá pozornosť, potom môže zostať mnoho rokov a dokonca aj celý život. Najnebezpečnejšia kýla v starobe.

Častejšie ako iné sa tvoria tieto hernie: trieslovina, trieslovina, femorálna, pupočná, brušná, hrudno-brušná obštrukcia, omentum, črevá, perineum, žalúdok. Skutočná hernia sa tvorí v dolnej časti brucha, pričom vnútornosti, omentum, peritoneum alebo črevá vyčnievajú cez existujúce alebo novovytvorené otvory v brušnej stene alebo presnejšie, vnútornosti tlačia peritoneum otvorom a rozširujú ho do špeciálnej herniálnej vaku, ktorá zostane v spojení s brušnou dutinou. dutina.

Inguinálna hernia sa častejšie vyskytuje u mužov. Navyše je zvyčajne vrodená alebo existuje usporiadanie na vytvorenie prietrže. V takom prípade strhávajú vnútornosti cez trieslovinový kanál a, ak neboli včas prijaté žiadne opatrenia, zostupujú do mieška, ktoré sa môžu natiahnuť až po koleno. U žien klesá ingvinická prietrž na labia majora..

Femorálna prietrž sa častejšie vyskytuje u žien. V tomto prípade vnútornosti prechádzajú femorálnym oblúkom z väčšej časti na vnútorný povrch stehna. V dôsledku zúženia diery a napätia tkanív, ktoré ju tvoria, je prietrž zranená častejšie ako iné.

Pupočná prietrž sa vyskytuje takmer výlučne u detí, najmä u novorodencov. V tomto prípade vnútornosti vyčnievajú z pupočného otvoru, ktorý nie je úplne uzavretý alebo znovu otvorený, okolo ktorého sa tvorí malý nádor. Pupočná prietrž sa môže u detí ľahko liečiť, niekedy aj samostatne, niekedy pomocou špeciálne navrhnutého obväzu.

Na tento účel zoberte striebornú mincu alebo kúsok korku, zabaľte ich do vlhkej ľanovej handričky a položte na pupok, pričom miernym zatlačte nádor. To všetko je zosilnené zosieťovanými prúžkami lepivej náplasti. Potom položte kúsok hrubého papiera a všetko spevnite obväzom. Pri obliekaní je potrebné zakaždým navlhčiť boľavé miesto studenou vodou a špongiou. “.

Zvážte metódu odstránenia pupočnej kýly u dospelých, ktorá sa najčastejšie používa a používa ju moderný chiropraktik. Terapia umožňuje prácu s pacientom s herniou strednej veľkosti. Ako pri každej chiropraktickej liečbe, pred začatím liečby na odstránenie pupočnej kýly sa môžu vyskytnúť kontraindikácie, všeobecné a špecifické..

Medzi konkrétne patria:

 • nemožnosť zmierniť bolesť v oblasti pupka pôsobením kompresnej terapie;
 • hnisanie v pupku; starší vek pacienta;
 • prolaps obličiek.

Pred začatím inštalácie hrnca na žalúdok sa vykonávajú prípravné opatrenia. Pacient leží na chrbte s ohnutými nohami na kolenách, hlava stúpa. V tomto prípade by malo dôjsť k úplnému uvoľneniu tela a stavu pokoja. Nie je náhodou, že predchádzajúce manipulácie s kvetináčom sa obvykle uskutočňovali v kúpeli po predbežnom zahriatí alebo naparení tela. Tým sa dosiahla najväčšia možná relaxácia..

Bolestivé napätie z brucha sa spravidla zmierňuje viscerálnou terapiou v kruhoch interakcie. Po takejto anestézii a relaxácii začnú stavať kvetináč. V niektorých prípadoch je nahradená sklenenou nádobou. To je však nežiaduce, pretože ostré hrany plechovky so zníženou citlivosťou pokožky u pacienta môžu poškodiť povrch kože a zanechať na plechovke značku po dlhú dobu. Preto pri nastavovaní plechovky namiesto hrnca sa vyžaduje osobitná pozornosť od osoby, ktorá vykonáva tento postup.

Pre osobu s priemernou pleťou je objem hrnca alebo pohára vybraný do 1,5 litra. Technika nastavenia hrnca je nasledujúca. Miesto, kde je umiestnená nádoba alebo pohár, je rozmazané vazelínou okolo pupka. Potom sa nainštaluje a upevní na pupok v nízkej a úzkej sviečke, ktorá je schopná ľahko prejsť cez hrdlo hrnca, papier pripravený na baterku. Ako sa ukázalo v praxi, pre baterku je lepšie použiť zápalky, ktoré sú prilepené na polovicu surového zemiaka alebo jablka, pripevnené na žalúdok s plátkom dole pre väčšiu stabilitu.

Zápasy sa nastavujú naraz po 7 až 13 kusoch. Ich počet je určený hustotou kože brucha. Osvetlený zápas je privedený k jednej z hláv zaseknutých zápasov. Zapáli sa a jablko alebo zemiak so všetkými zápasmi je pokrytý kvetináčom. Pod ním sa zvyšné zápasy zapália. V dôsledku horenia kyslíka v nádobe sa vytvára vákuum. Hrniec je pripevnený k žalúdku, ako je to znázornené na obrázku (pupok by mal byť v strede hrnca). Zmena počtu zápasov umožňuje regulovať množstvo vákua v hrnci.

Na vytvorenie stabilnej baterky sa niekedy používa soľ zabalená v látke. Konce textílie sú spojené vo forme vrecka, ovinuté niťou a mierne navlhčené alkoholom. Potom sú zapálené, potom sa hrniec naleje na vrece soli. Táto metóda nastavenia je stabilnejšia a vytvára väčšiu hĺbku zriedkavosti. To však výrazne zvyšuje riziko popálenia pacienta. Preto sa počas postupu vyžaduje osobitná starostlivosť..

Ak je hrniec nainštalovaný na bruchu, je dané časové oneskorenie 15 - 20 minút, po ktorom je hrniec odstránený z brucha vložením prsta pod neho a odstránením vákua. Pri správnom umiestnení kvetináča na pupok by sa mal po odstránení vytvoriť malý modrina. Absencia modrín bude indikovať slabý terapeutický účinok uskutočňovaných účinkov.

Tvorba modrín na pupku by nemal pacienta vystrašiť. Toto je normálny jav, často sprevádzaný prietržou. Ďalšie zasadnutie sa uskutoční každý druhý deň alebo skôr po tom, ako modrina zmizne z brucha. Počet nastavení hrnca sa pohybuje od 3 do 5, v závislosti od stavu pacienta. Ak po tretej stimulácii nedôjde k zmene pupočného otvoru, potom nemá zmysel pokračovať v tejto liečbe - táto metóda nie je pre pacienta vhodná.

Podobne sa vákuová terapia vykonáva pre takzvané „prerušenie“ brucha, to znamená pre abnormality v bruchu, ktoré sa vyskytujú pri zdvíhaní veľmi vysokých hmotností, s náhlym nadúvaním spojeným s črevnou aktivitou, po jedle veľkého množstva jedla alebo po ťažkom pôrode u žien..

Poznamenáva sa, že ak je nádoba alebo nádoba nainštalovaná na veľký žalúdok, aby sa odstránila prietrž pupka, potom súčasne s liečbou základnej choroby dôjde k zalomeniu brucha a zníženiu jeho objemu. Preto sa inštalácia hrnca alebo plechoviek na žalúdok často používa na chudnutie. Táto metóda je zvlášť účinná v kombinácii s inými metódami zameranými na chudnutie..

Zníženie objemu brucha sa reguluje meraním jeho veľkosti pred inštaláciou nádoby a po jej odstránení. Ak je rozdiel v meraniach pred a po, potom táto terapia pokračuje. Ak sú veľkosti stabilizované, vákuová terapia sa už nevykonáva..

Terapia, podobná predchádzajúcim krokom, sa často používa na odstránenie ohybu maternice. Rozdiel je iba v mieste inštalácie a v počte inscenácií hrnca na bruchu. Medzi pupok a pubu pacienta je nainštalovaný hrniec s objemom 1 - 1,5 litra (čo znamená, že predbežné opatrenia so žalúdkom už boli ukončené). Vákuum vytvorené v kvetináči nasáva pokožku brucha a spôsobuje bolestivý počiatočný pocit.

Po položení hrnca leží pacient najprv asi 5 minút v polohe na chrbte s ohnutými nohami, akoby si zvykla na bolesť. Potom, s kvetináčom na bruchu, preklopí na bok a potom stojí v koleno-lakte polohe alebo v póze mačky, ktorá sa po spánku spína (fotografia). V tejto polohe by malo byť do 10 - 15 minút. Keď je nádoba odstránená, mala by sa na mieste jej usadenia vytvoriť tiež mierna modrina, čo naznačuje správne vykonanie terapeutického účinku..

Takéto postupy sa uskutočňujú po 1-2 dňoch. V tomto prípade sa každé následné nastavenie hrnca uskutoční až po resorpcii modrín zostávajúcich z predchádzajúceho postupu. Liečba zvyčajne pozostáva z 10 - 13 relácií..

Ešte zaujímavejší materiál v našom bulletine!

Prihlásením na odber bulletinu súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov!

Bankovníctvo a viazanie brucha!)

Podľa nej povedala, že veľa pomáhala, ktorá roky nemohla otehotnieť.

Takže mi to nepomohlo! A koľko plánujete?

Dievčatá, tiež som chodil k babičkám, ktoré žijú v Tereku, robil tri stretnutia, existovala veľká nádej. Ale bohužiaľ. ?

banky ma nezaobchádzali. a ja som išiel do babičky. povedala mi, že budem piť sedmokráska, douche sedmokráska. a zviazala jej žalúdok. B a č. a keď pocítila brucho, povedala, že jedna rúrka nie je priechodná, bola ako lekárka. a moja laparoskopia ukázala, že obe skúmavky sú priechodné.

Všeobecne povedané, mimochodom, raz som niekde čítal, že predohra by sa mala začať masážou brucha, údajne sa tu hromadí ženská energia a jule-jula a všetko je tak krásne napísané, ak to najprv bolí, všetko zmizne a odhalí sa všetok potenciál a niečo ako to. Podľa môjho názoru je to niečo od Indov

Skúsil by som všetko. Niečo by určite malo pomôcť. Na osobný obrázok? pomáha pri neplodnosti

Poslala som niekde ☹ hneď zajtra, musím znova odfotiť

Podľa môjho názoru míňam peniaze na nič... možno to pomôže zlepšiť celkový blahobyt. Ale otehotnenie je nepravdepodobné... prepáčte, potom, čo všetok tuk prešiel do skeptika. A ona sama donedávna išla s manželom k babičke.

Viem, že krvotvorba lieči neplodnosť. A počul som o tejto metóde prvýkrát

A vo všeobecnosti bol môj osud taký, že ak by nebol ektopikom, netušil by som, že obe rúry sú nepriechodné. Bola vykonaná operácia na ľavej skúmavke na odstránenie plodu, a nedávno som bol v nemocnici, aby som skontroloval laparoskopiu pravej vajcovodovej trubice. Nanešťastie sa ukázalo, že moja pravá rúra neprešla hudobným oddelením? je na úplnom začiatku, ale nezúfam, pretože moja ľavá rúra je vo vynikajúcom stave.

Teraz, po lapore, Bože, zakážte, všetko dopadne. )))

Tiež som chcel vedieť, čo pridať. Potom, čo som mal mimomaternicové a bol som už prepustený z nemocnice a už som mal operáciu. Od osoby, ktorá mi túto babičku odporučila, som zistila, že je aj mimomaternicová, nie vždy je to správne, ale ukázalo sa, že.

A ako je možné mimomaternicové korekcie?

Neviem. V každom prípade je však príliš neskoro, aby som o tom osobne hovoril.

Až nabudúce uspejete ?

Dievčatá Ahoj všetci. A ja som išiel k žene, ktorá žije na bielej rieke. A na veľmi dlhú dobu som nemohla otehotnieť, ale po relácii sa to stále stalo. Aj keď to bolo mimomaternicové, ale toto je prinajmenšom niekoľko rokov.

Veronica, môžeš mi povedať podrobnejšie, čo táto žena urobila?)

Ráno som k nej prišiel niekde okolo 8:00 o 9:00. Vzal som si zvyčajné domáce mydlo, namazal som si ruky a cez pupok, bez ohľadu na to, aké podivné sa mnohým zdálo na tomto fóre, čítal som modlitbu. Potom, ako som to pochopil, som robil masáž mierne narovnávaním rúrok. Potom som si utrel handru mokrým mydlom na bielizeň, povedal som tiež modlitbu a zviazal ju pod žalúdok. Neskôr som si dokonca musel kúpiť popôrodnú bandáž, aby som ju pohodlnejšie nosil a pomocou tejto bandáže som chodil celý deň, chodil som na ňu iba 5-krát každý druhý deň, A v tom istom cykle som zistil, že som tehotná. Nič som neurobil. Predtým som urobil veľa vecí a folic videl a folikulometricky urobil a injekcie hCG všeobecne, že som proste nečinil Dufaston, ale len v tom cykle, keď som k nej išiel, som nerobil vôbec nič, sa rozhodol vzdať sa vôle Všemohúceho.

BANKA NA NÁKUP A OBJEDNÁVKU

(Ankylozujúca spondylitída, liečba ankylozujúcej spondylitídy)

Tento rok som napísal vaše noviny a teraz na ňu čakám ako matka. Dohodlo sa na odber najmenej 15 ľudí. Každý, kto číta, je šťastný a hovorí, že svoje predplatné určite obnoví. A teraz chcem odpovedať súdruhovi, ktorý sa zaoberal jeho chorobou v téme „Zdravý životný štýl“ č. 19/151 / pod nadpisom „Odpoveď“ (adresa: 420137, Kazaň, PO Box 55). Táto osoba trpiaca ankylozujúcou spondylitídou požiadala, aby sa podelila o skúsenosti tých, ktorí vedia, ako dať nádobku na pupok. Viem. Pred mnohými rokmi sa mi podarilo pozdvihnúť 67-ročnú svokru na nohy. Vo svojej záhrade zdvihla plot, zvrhla vietor a preťažila. Jej syn - môj manžel - priniesol jej matku, aby za nás zomrela. Našťastie som vedel, že liek na toto ochorenie, a žila ďalších 14 rokov.
Je potrebné pripraviť: toaletné mydlo, 1 zemiak, krabičku zápaliek, čistú, žehlenú vreckovku alebo handru, pollitrovú sklenenú nádobu, handričku a plachtu - oboje asi 1 x 1 m, misku teplej vody. Čo robiť. Položte handričku na posteľ, plachtu navrch. Pacient leží hore nohami a liečiteľ si pije ruky v teplej vode a trie si žalúdok. Potom ošetrujúca osoba striedavo ťahá vnútorné orgány k pupku pohybmi rúk, niekedy pozdĺž alebo naprieč. Procedúra trvá asi 30 minút, potom na prst položí vreckovku, ponorí ju hlbšie do pupka a otočí prstom o 180 stupňov 3-4 krát. Potom odreže vrchnú časť zemiakov, položí ju na pupok hore nohami s kúskom prilepených zápaliek (10 kusov) a zapáli ich. Keď sa všetci rozsvietia, zápasy okamžite položia plechovku na pupok hore nohami na 5-6 minút. Teraz, ako odstrániť jar. Je potrebné jemne zatlačiť prst pod ňu a druhou rukou vytiahnuť žalúdok čistou handrou. Pred liečbou je dobré sa modliť k Bohu a požiadať ho o pomoc. A ešte jeden veľmi dôležitý bod. Takáto masáž sa môže robiť raz denne. V niektorých prípadoch dvakrát denne, ale nie viac. Procedúra sa môže opakovať najmenej tri dni, ale stáva sa, keď je potrebných 12 - 14, v závislosti od stavu pacienta. Po ošetrení si musíte dávať pozor na zdvíhanie závaží najmenej rok.
To je vlastne všetko.
PS: Pomôžem zadarmo, iba s ubytovaním nie som príliš pohodlný: štyri v 2-izbovom byte. Ak sa nebojíte vytlačenia, môžete spať na podlahe. Pokiaľ ide o jedlo, žijeme rovnako ako väčšina z nás veľmi skromne. Nie sme však chudobní, ale jednoducho chudobní. Nemáme zvieratá. Máme záhradu: trochu zasejeme a odstránime to, čo Boh dáva. Sme vďační za uverejnenie takého úžasného denníka Naše zdravé, myslím si, že nie krása, ale láskavosť zachráni svet..
Mám len 69 rokov. Pracovná prax je 57 rokov. Ako väčšina mojich rovesníkov, začala pracovať vo vojne s dievčatami. Potom sme prežili, teraz prežijeme. Božia vôľa.
S úctou všetkým Rusom.
maria
Adresa: Gaskovoy Maria Ivanovna, 633159, Novosibirská oblasť, Novosibirská oblasť, poz. Ring, st. Central, 8, apt. 1 (tel. 936-277).
„Zdravé“: Maria Ivanovna má pravdu. Nie krása zachráni svet, ale dobrá. Na to a stáť.

Dátum pridania: 2014-11-29; Pozreté: 4044; OBJEDNÁVKA PÍSANIE PRÁCE

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Prečo pupok po narodení sčernelAk pupok po narodení hnedne alebo čierne, nie je ťažké tento jav vysvetliť. Počas tehotenstva sa hormonálne pozadie výrazne mení. Pozoruje sa významné zvýšenie progesterónu a estrogénu.
Hypertrofia žltých väzov hrudnej chrbtice je patologický stav, pri ktorom sa miechový kanál zužuje. Na pozadí priebehu degeneratívnych alebo zápalových zmien sa pozoruje ich zreteľné zhrubnutie.
Cvičenie na cervikálnu osteochondrózu predpisuje lekár na zmiernenie bolesti a zastavenie degeneratívnych porúch v chrbtici. Cvičenie, ak je správne vybrané a vykonané, pomáha vyrovnať sa s problémom.