loader

Recenzie pacientov s rakovinou liečených na rakovinu pomocou sódy

1. Rustam Khalidov: „S priateľom bol zaobchádzaný s roztokom sódy, prisahá, že po dvoch sedeniach začal jesť ako úplne zdravý človek, hoci predtým zvracal len pri pohľade na jedlo, nakoniec bol vyliečený. Rakovina bola 4 stupne.

2. Irina Leonidovna: „Moja priateľka a sestra zomrela na rakovinu. Ja sám som prežil, ale obraz recidívy pokračoval dva roky po operácii. Okrem toho, rovnako ako mnoho bývalých pacientov s rakovinou, sa začala rozvíjať psoriáza. Našťastie som dostal materiál na sódu "A teraz som zdravý a moje zdravie sa začalo natoľko vracať, že sivé vlasy začali miznúť.".

3. NIEKTORÉ ZAREGISTROVANÉ NEDOSTATKY Z NEMOCNICE - „DOHODY“ - TOTO JE VÝSLEDOK:

Eugene Kovalenko ". Dohodli sme sa a vrhli sa za peniaze do nemocnice s bratrancom sodným podľa metódy Tulio Simnchini... Metastázy pečene sa zvýšili z 22 mm-32 mm na 3 cm-5 cm. Žily boli spálené..

4. O REAKCII MINZDRAVY na náhle OBNOVENIE pacienta z štádia 4 rakoviny:
Rustam Khalidov: „Keď prišiel do nemocnice, aby preskúmal svoje dokumenty, vyhodili ho z nemocnice s tým, že dokumenty o výskyte rakoviny stupňa 4 sú nepravdivé. ale tieto kúsky papiera sú pre nich najdrahšie... je to fakt! “
Súdruhovia, nebuďte nažive - nehľadajte pomoc od tých lekárov, ktorí už celé stáročia bezpečne eskortujú chorých do hrobu a pred nimi zomierajú viac peňazí. Oslovte tých, ktorí si cenia svojho svedomia a skutočne dávajú svoj život, aby dali život ostatným - VY.

5. Tulio Simonchini (lekár, ktorý úspešne a rýchlo lieči hydrogenuhličitan sodný, to znamená jedlú sódu, pacientov s rakovinou v ktorejkoľvek fáze):
„... Myslím si, že pokiaľ existuje celosvetový chobotnica, ktorá riadi svetové procesy, táto metóda nie je oficiálne uznaná. Napriek storočiam výskumu zostáva rakovina nevyriešená, pretože niekto musí ľudí zabíjať. “.

Rakovina sóda

Predpokladá sa, že liečba rakoviny sódou môže pacienta vyliečiť vo všetkých štádiách patologického procesu. Teóriu eliminácie rakoviny s takouto látkou vyvinul taliansky Tulio Simonchini. Hoci veda napreduje a vedci skúmali zloženie nádorov na molekulárnej úrovni, v jedlej sódy sa nenašlo žiadne riešenie. Spoľahlivé hodnotenia pozitívneho výsledku liečby sódou nie sú známe.

Vlastnosti a mechanizmus práce

Známy fakt, že rakovina sa vyvíja v kyslom prostredí, slúžil ako východiskový bod pre takzvanú liečbu sódou. Regulácia kyslosti ako spôsobu boja proti rakovine nebola úplne študovaná, je však známe, že cytotoxické T bunky, ktoré vyvolávajú rakovinu, sa aktivujú presne v alkalickom prostredí. Nádor produkuje kyseliny. Liečiť rakovinu sódou znamená obnoviť obraz krvi.

Štatistika liečby nádorov nie je ani zďaleka upokojujúca. Nikto nezaručuje elimináciu rakoviny, ale univerzita v Arizone sa začala zaujímať o metódy Tulio Simonchini. Na ďalší výskum v tejto oblasti boli vyčlenené 2 milióny dolárov. Ľudstvo nie je unavené z nádeje a hľadania nových metód na boj proti tejto metly - rakoviny.

Existuje teória, že onkologické ochorenia sú plesňovej povahy a sú spôsobené baktériami rodu Candida alebo Trichomonas vaginalis, ktoré žijú v zdravom tele. Aktívne sa znásobujú so zníženou imunitou a výskytom oxidačného stresu. Táto skutočnosť nie je úplne objasnená, ale pri onkológii činidlo, ktoré znižuje kyslosť média, pomáha pri práci zdravých buniek a má výrazný fungicídny účinok. Pomocou sódy, jej liečivých vlastností môže byť rakovina liečená vo všetkých fázach. Môže sa pacient rozhodnúť liečiť týmto liekom rakovinu?.

Indikácie pre použitie

Sóda na pečenie sa používa pomerne často. Antiseptické a bieliace, fungicídne. Upokojuje skarifikovanú pokožku, účinnú pri popáleninách, pomáha ako liečivý obklad. Lotiony hydrogenuhličitanu sodného sa používajú na prevenciu a liečbu dermatitídy. Soda sa dá liečiť nachladnutie, odstraňuje bronchitídu, pomáha pri čistení hlienu od priedušiek.

Liečba rakoviny hrdla pomocou sódy zahŕňa umývanie úst. Látka sa neoficiálne používa v prítomnosti onkológie, dokonca v 4 stupňoch, súčasne alebo namiesto neúspešnej chemoterapie. Pokúšajú sa vyliečiť rakovinu sódou v prípade nerovnováhy elektrolytov s intoxikáciou tela. Ale pred uskutočňovaním sódy musíte vedieť, že kyslosť tela je normálna, to znamená približne pri pH 7,4.

Ako to urobiť: pravidlá používania sódy

Liečba rakoviny sódy na pečenie má prísne pravidlá. Chemoterapia vedie k intoxikácii tela, látka ako metóda intravenózneho podávania je známa už dlhú dobu a pomáha vďaka liečivým vlastnostiam obnoviť krvný obraz. Kvapkadlo je predpísané iba lekárom, hydrogenuhličitan sodný sa používa v tekutom roztoku, musíte odkvapkávať po predpísanom dávkovacom režime. Počas onkologických intoxikácií sa intravenózne kvapká roztok 4%. Vyrábajte fľaše a nádoby na kvapkadlá. Existuje špeciálny návod na použitie, podľa ktorého sa roztoky riedia 5% glukózovými prípravkami. Hydrogenuhličitan sodný je prítomný v soľných prípravkoch na intravenóznu injekciu.

Rakovina sóda sa používa podľa rôznych metód:

Použitie výrobku z onkológie má niekoľko receptov, ktoré sa líšia v spôsobe ich prípravy..

 • Podľa teórie Simonciniho by sa mala limonáda piť najmenej mesiac. Najprv pol polievkovej lyžice pol hodiny pred raňajkami. Pri absencii vedľajších účinkov sa liek má užívať správne až 5-krát denne pred jedlom v dávke ½ čajovej lyžičky..
 • Podľa predpisu Portman sa liek nariedi melasou v pomere 1 čajová lyžička k 2. Rozpustite v pohári vody, každý deň varte, ochladzujte a pite, striedavo s dýchacími cvičeniami, aby sa zvýšil prietok kyslíka do tkanív. Liečebný režim vám umožňuje piť liek s citrónom alebo medom.
 • Profesor Neumyvakin odporúča svoj recept na pitie sódy. Liečba rakoviny zahrnuje sódu a peroxid vodíka.
Späť na obsah

Účinky sódy

Soda proti rakovine predstavuje veľké riziko prekazenia slizníc čriev. Takéto ošetrenie ničí mikroflóru, koroduje tkanivá a poškodzuje zubnú sklovinu. Môžu sa vyvinúť hormonálne poruchy. Kŕče, znížená svalová aktivita a poruchy kardiovaskulárneho systému sú možné vďaka zmeneným pomerom množstva draslíka, vápnika a sodíka v tele. Liečba rakoviny sódou môže byť sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním.

Takáto terapia rakoviny namiesto oficiálnych metód často vedie k smrti.

kontraindikácie

Liečba sodou je oficiálne kontraindikovaná pri metabolickej a respiračnej alkalóze, nedostatku draslíka a nadbytku sodíka. Onkologické ošetrenie sódou sa uskutočňuje pod kontrolou acidobázickej rovnováhy. Neužívajte prípravky kyslej povahy, napríklad s kyselinou askorbovou alebo nikotínovou. Kontraindikované v peptických vredoch so zvýšenou kyslosťou v gastrointestinálnom trakte.

Toto ochorenie sa lieči veľmi opatrne, a preto kontraindikácie pre Neumyvakin: látku nemôžete miešať so studenou tekutinou na perorálne použitie alebo prekročiť dávku 1 polievkovú lyžicu. Je zakázaný na vredy, kyslosť, cukrovku. Na klinikách sa na odporúčanie Simonciniho odporúča nekupovať prípravky bikarbonátu sodného známych značiek, pretože kompozícia môže obsahovať vysoké percento hliníka.

Hydrogenuhličitan sodný na rakovinu

Americkí vedci z University of Arizona vyvinuli nástroj, ktorý je veľmi účinný v boji proti rakovine prsníka. Základom vývoja bola jedlá sóda, ktorú lekári nazývajú hydrogenuhličitan sodný. Na tento vývoj dostali experti od National Institute of Health grant vo výške 2 milióny dolárov.

Preukázané: Pečenie sódy zabíja rakovinu prsníka

Experimenty, ktoré sa uskutočnili na hlodavcoch, 100% preukázalo, že jedlá sóda je veľmi účinným prostriedkom proti rakovinovým nádorom, to znamená, že po užití vhodných liekov sa objem nádorov zmenšuje, pričom je proti kyseline mliečnej. Pripomíname vám, že depozity tejto kyseliny mliečnej sa tvoria s rastúcim rakovinovým nádorom..

Mark Pagel, mimoriadny profesor biomedicínskeho inžinierstva a vedúci príslušnej vedeckej práce, uviedol, že ak pijete roztok jedlej sódy, hladina pH v tele sa zmení, čo zase zvyšuje účinnosť protirakovinových liekov..

Aj keď existujú určité obmedzenia: ak sa tieto lieky užívajú vo veľkých množstvách, vedie to k toxickému účinku v močovom mechúre a obličkách. Pripomíname vám, že lekári používajú sódový roztok v tradičnej lekárskej praxi veľmi dlho. Spravidla sa používa ako antiseptikum na opláchnutie a neutralizáciu nadmernej kyslosti po popálení.

Tiež, ak vezmete sódu na pečenie vo vnútri, rýchlo neutralizuje kyselinu chlorovodíkovú v žalúdočnej šťave, pričom má antacidový účinok. Aj keď použitie sódy nie je obmedzené, vo všeobecnosti je v skrinke pre domáce lekárstvo veľmi hodnotným miestom

Kanadskí vedci našli jednoduchý liek na rakovinu, ale veľké farmaceutické spoločnosti sa o to nezaujímajú..

Vedci z University of Alberta v kanadskom Edmontone vyliečili rakovinu, ale v správach a televízii to bolo málo. Toto je jednoduchá technika používajúca jednoduchý liek. Táto metóda využíva dichlóracetát (dichlóracetát), ktorý sa v súčasnosti používa na liečbu metabolických porúch. Takže sa nemusíte báť svojich vedľajších účinkov alebo dlhodobých účinkov..

Tento liek nevyžaduje patent, takže ho môže používať kdekoľvek a lacno a nesmie používať drahé lieky proti rakovine, ktoré vytvárajú veľké farmaceutické spoločnosti..

Kanadskí vedci testovali dichlóracetát na ľudských bunkách; liek zabil rakovinové bunky v pľúcach, prsníkoch a mozgu, ale neovplyvnil zdravé bunky. Liek bol testovaný na potkanoch so závažnými formami nádorov; ich rakovinové bunky sa stiahli, keď začali piť vodu s pridaním dichlóracetátu. Droga je široko dostupná, technika jej použitia je jednoduchá, tak prečo nie je zaujímavá pre veľké farmaceutické spoločnosti? A prečo sa o tento objav nezaujímali médiá??

V ľudskom tele sú prirodzené protirakovinové bunky, mitochondrie, ale aby mohli konať, musia byť „nahé“. Vedci sú zvyknutí si myslieť, že mitochondriálne bunky sú poškodené, a preto neúčinné proti rakovine. Preto sa namiesto toho sústredili na glykolýzu, ktorá je pre telo menej účinná a ničivejšia. V boji proti rakovine sa výrobcovia spoliehali na metódu glykolýzy. Metóda použitia dichlóracetátu sa však spolieha na mitochondrie; liek „prebudí“ bunky, ktoré začínajú bojovať s rakovinovými bunkami.

Farmaceutické spoločnosti neinvestujú do týchto štúdií, pretože metódu dichlóracetátu nie je možné patentovať a bez patentu nemôžu zarobiť peniaze, ako to robia teraz so svojím patentom na liečbu AIDS..

Tento článok je určený na to, aby informoval publikum o tejto štúdii v nádeji, že niektoré nezávislé spoločnosti alebo malé začínajúce podniky si túto myšlienku vyzdvihnú a začnú vyrábať liek, pretože veľké spoločnosti naň dlho nebudú venovať pozornosť..

Z príspevkov na fóre

„... keď môj nádor prsníka rástol z 3 cm na 6,5 ​​cm v pomerne krátkom čase a lokalizoval, ponúkol mi operáciu. Ale odmietol som - už som v neho necítil dôveru. Lekár jednoducho hodil môj lekársky záznam na stôl a uviedol, že mi nedal viac ako 5 rokov života! Dnes je rok 2010, mám tri vnučky a jedenásťročnú dcéru, ktorú som porodila bez 41 rokov cisárskeho rezu. “

„Najprv chcem povedať, že liečim ženské formy onkológie a vo vnútri potrebujem piť sódu na základe 1 čajovej lyžičky na pohár teplej vody. Pite trochu a často. Nerobil som injekcie, ale vyhodil som horúci roztok sódy z tohto pomeru na 0,5 litra prevarenej vody, 1 dezertnú lyžičku sódy. Robil som také doučovanie tak často, ako som mohol, najmenej 5-6 krát denne. Môžete klystírovať po konzultácii s lekárom, pretože každý má svoju vlastnú diagnózu a skutočnosť, že jeden život je iný, nemusí byť prospešný. Chcem tiež varovať pred použitím mliečnych výrobkov, ktoré prispievajú k tvorbe kallogénov v tele a upchávajú lymfatický systém. Je nevyhnutné * vykonávať očistné postupy, zbaviť sa *, aby sa konečník zbavil fekálnych kameňov. Oslabenému telu to už poskytne veľkú úľavu. Urobil som to podľa Bregy: týždeň - každý deň, týždeň - každý druhý deň, týždeň - o dva dni neskôr, potom tri až raz mesačne. Potom musí taký pacient úplne zmeniť svoj životný štýl a výživu. Ja hladujem 40 dní na jablkovej šťave. Potom som už sedem rokov nejedol mäso, mliečne výrobky ani sladkosti. Mliečne výrobky upchávajú tok lymfy a cukor je výživa rakovinových buniek. V skratke o tom nemôžete písať, ale v krátkosti môžem povedať, že podľa štúdií mozog dostáva impulzy z rakovinových buniek ako impulz z hematómu (modrina) alebo rany a začína ich liečiť, kŕmiť ich glukózou, čo vedie k hojeniu a vstrebávaniu rán a hematómov., av prípade onko - na rast rakovinových buniek... Preto by sa mal vylúčiť cukor, mlieko a mäso všetkého druhu. Zamerajte sa na zeleninu, najlepšie červenú, jablká, mrkvu a kapustu. Opäť platí, že všetko musí byť urobené individuálne, aby ste počúvali telo a vaše blaho. A nájsť zeleninu čo najčistejšiu a nijako nezmenenú “.

Neviem o dichlóracetáte. Dozvedel som sa o tom pomerne nedávno, ale odporučil by som piť sódu takmer všetkým ľuďom 3-krát denne alebo aspoň ráno a večer na lačný žalúdok 30-40 minút pred jedlom, rozpustením 1 3-1 2 čajovej lyžičky sódy (a rakoviny) pacient môže byť celý) v pohári horúcej vody, ale nie viac ako 100 stupňov, inak sa rozpadne. Je lepšie začať s 1 5 čajovou lyžičkou, ktorá postupne zvyšuje dávku. Moderný výskum v ľudských, živočíšnych a rastlinných organizmoch, úlohou sódy je neutralizácia kyselín, zvýšenie alkalických rezerv tela pri udržiavaní normálnej rovnováhy kyselina-báza. U ľudí by hodnota pH krvi mala byť normálna v rozsahu 7,35 - 7,47. Ak je pH nižšie ako 6,8 (veľmi kyslá krv, silná acidóza), nastane smrť tela (TSB, t.12, s. 200). V súčasnosti väčšina ľudí trpí vysokou kyslosťou (acidózou) s pH krvi pod 7,35. Pri pH nižšom ako 7,25 (silná acidóza) by sa mala predpísať alkalizačná terapia: užívanie sódy od 5 g do 40 g za deň (Therapist's Handbook, 1973, s. 450, 746)..

V prípade otravy metanolom dosahuje intravenózna denná dávka sódy 100 g (Therapist's Handbook, 1969, s. 468)..

Príčinami acidózy sú jedy v potrave, vode a vzduchu, drogy, pesticídy. Veľké otravy ľudí psychickými jedmi pochádzajú zo strachu, úzkosti, podráždenia, nespokojnosti, závisti, hnevu, nenávisti... So stratou mentálnej energie nemôžu obličky udržať v krvi vysokú koncentráciu sódy, ktorá sa stráca spolu s močom. Toto je ďalšia príčina acidózy: strata mentálnej energie vedie k strate alkálií (sóda).

Ak beriete sódu správne (vodou, začínajúc 1/5 čajovej lyžičky 2-krát denne), nemalo by to spôsobiť žiadne podráždenie slizníc..

Na korekciu acidózy sa predpisuje 3 až 5 g sódy denne (Mashkovsky M. D. Medicines, 1985, v. 2, s. 113)..

Soda, ničiaca acidózu, zvyšuje alkalické rezervy tela, posúva rovnováhu kyselina-báza na alkalickú stranu (pH asi 1,45 alebo vyššie). V alkalickom organizme sa aktivuje voda, t.j. jeho disociácia na H + a OH- ióny v dôsledku amínových zásad, aminokyselín, proteínov, enzýmov, RNA a DNA nukleotidov.

Zdravé telo na trávenie produkuje vysoko zásadité tráviace šťavy. Trávenie v dvanástniku sa vyskytuje v alkalickom prostredí pod vplyvom štiav: pankreatická šťava, žlč, šťava z hrubých žliaz a šťava zo sliznice dvanástnika. Všetky džúsy majú vysokú zásaditosť (BME, ed. 2, v. 24, s. 634).

Pankreatická šťava má pH 7,8 - 9,0. Enzýmy pankreatickej šťavy pôsobia iba v alkalickom prostredí. Žlč má obvykle zásaditú reakčnú hodnotu pH = 7,50 - 8,50.
Tajomstvo hrubého čreva má silne zásadité prostredie pH = 8,9 - 9,0 (BME, vydanie 2, v. 12, art. Acidobazická rovnováha, s. 857).

Pri ťažkej acidóze sa žlč stáva kyslým pH = 6,6 - 6,9 namiesto normálneho pH = 7,5 až 8,5. Toto zhoršuje trávenie, ktoré vedie k otrave tela produktami zlého trávenia, tvorbou kameňov v pečeni, žlčníku, črevách a obličkách..

Červy opistarchózy, pinwormy, oblé červy, pásomnice a iné žijú potichu v kyslom prostredí, v alkalickom prostredí odumierajú.

V kyslom tele sú sliny kyslé pH = 5,7 - 6,7, čo vedie k pomalému rozkladu zubnej skloviny. V alkalickom tele sú sliny zásadité: pH = 7,2 - 7,9 (Therapist's Manuál, 1969, s. 753) a zuby sa nezničia. Na ošetrenie zubného kazu by sa okrem fluoridu mala brať dvakrát denne soda (aby sa sliny stali zásaditými)..

Soda, ktorá neutralizuje nadbytočné kyseliny, zvyšuje alkalické zásoby v tele, spôsobuje močenie zásadité, čo uľahčuje prácu obličiek (šetrí psychickú energiu), zachováva aminokyseliny glutamínu a bráni ukladaniu obličkových kameňov. Pozoruhodnou vlastnosťou sódy je, že jej nadbytok sa ľahko vylučuje obličkami, čo vedie k alkalickej reakcii moču (BME, ed. 2, v. 12, s. 861). Telo by si naň malo byť zvyknuté na dlhú dobu (M.O., časť 1, s. 461), pretože alkalizácia tela sódou vedie k odstráneniu veľkého množstva jedov (trosiek) nahromadených telom počas mnohých rokov kyslého života.

V alkalickom prostredí s aktivovanou vodou sa biochemická aktivita amínových vitamínov mnohokrát zvyšuje: B1 (tiamín, kokarboxyláza), B4 (cholín), B5 alebo PP (nikotinomid), B6 ​​(pyridoxal), B12 (cobimamid). Vitamíny ohnivej povahy (M.O., časť 1, 205) ju môžu úplne prejaviť iba v alkalickom prostredí. V kyslom prostredí otráveného organizmu nemôžu ani tie najlepšie rastlinné vitamíny odhaliť svoje najlepšie vlastnosti (Br., 13)..

Veľké dávky sódy s vodou sa neabsorbujú a spôsobujú hnačku, používajú sa ako preháňadlo. Na boj s oblými červami a škrkmi sa používa piperazín s alkalickými amínmi, ktorý ho dopĺňa klystíry (Mashkovsky M. D., zv. 2, s. 366-367)..
Medzi ľuďmi existuje mylná predstava, ktorú niekedy podporujú lekári, že dlhodobé a časté používanie sódy má negatívny vplyv na fungovanie žalúdočnej sliznice. A jeho príjem ľuďom so zníženou kyslou funkciou žalúdka alebo ankyseliny je kontraindikovaný, čo je nesprávne. Dokázali to laboratórne štúdie na Katedre fyziológie človeka a zvierat na Gomelskej štátnej univerzite v roku 1982; o vplyve sódy na tvorbu kyselín, na činnosť žalúdočnej sliznice (u psov s fistulami žalúdka). Experimentálne sa potvrdilo, že pitná sóda, ktorá má účinok neutralizujúci kyselinu, nemá excitačný alebo inhibičný účinok na funkciu žalúdka vylučujúcu kyseliny (Health Journal of Belarus, N1, 1982), a preto je možné sódu použiť pre akýkoľvek stav kyslosti žalúdka. počítajúc do toho s gastritídou s nízkou kyslosťou. Sodou je z chemického hľadiska zlúčenina sodíka a hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorá sa po zavedení do tela aktívne zapája do korekcie acidobázickej rovnováhy. Pri mnohých závažných ochoreniach je v bunkách a tkanivách tela pozorovaná acidóza (alebo acidifikácia tela), nedostatok draslíkových katiónov a nadbytok sodíka, čo vedie k potlačeniu energetických biochemických metabolických procesov v bunkách (Krebsov cyklus je inhibovaný), k zníženiu absorpcie kyslíka ak zníženiu životaschopnosti každej bunky, a celý organizmus. Pozitívny liečivý účinok sódy je jedinečný. Zavedenie aniónov kyseliny uhličitej (NSO) zvyšuje alkalickú rezervu tela: uhličitanový anión odstraňuje prebytok chlóru a sodných aniónov obličkami, čo vedie k zníženiu opuchov, zníženiu vysokého tlaku, čo zvyšuje valenciu tkanivových tlmivých systémov, čo vytvára podmienky pre katión draslíka do buniek, a to vysvetľuje účinok sódy šetriaci draslík.
Výsledkom je, že v bunkách sa obnovujú a zvyšujú biochemické a energetické procesy, zvyšuje sa hemodynamika a absorpcia kyslíka tkanivami, čo vedie k zlepšeniu pohody a pracovnej kapacity..
K týmto záverom dospeli lekári na Katedre terapie Ústredného ústavu pre pokrok lekárov v Moskve (Ya.P. Tsalenchuk, G.P. Shultsev a ďalší. Terapeutický archív Journal N7, 1976, N7, 1978), ktorí študovali použitie hydrogenuhličitanu sodného v chronickej liečbe glomerulonefritída, pyelonefritída, chronické zlyhanie obličiek intravenóznymi a rektálnymi metódami, ktoré spôsobilo zmenu zdravotného stavu pacientov, zvýšenie kyslej vylučovacej funkcie obličiek, zvýšenie glomerulárnej filtrácie, zníženie krvného tlaku, zníženie zvyškového dusíka v krvi a zníženie edému.

Hydrogenuhličitan sodný, čo to je? pokyny pre rakovinu

 • 18. augusta 2019
 • onkológia
 • Svetlana Pavlova

Jednoduchá, účinná, bezpečná a lacná liečba rakoviny ešte nebola nájdená. Pacienti s rakovinou trpia samotným ochorením a účinkami vysoko toxickej chemoterapie a ožarovania. Od beznádeje sa pacienti občas obracajú na alternatívne metódy riešenia hroznej choroby. Na tento účel sa často používa obyčajný potravinový hydrogenuhličitan sodný. Ako používať rakovinu sódu a aké názory na túto tému vyjadrujú vedci a ľudia, ktorí sa podrobili liečbe, sa budeme zaoberať týmto článkom..

Podstata metódy T. Simonchiniho

Taliansky onkológ Tulio Simonchini študoval podstatu zhubných nádorov mnoho rokov. Na základe výskumu dospel k záveru, že všetky typy novotvarov majú rovnakú štruktúru. Predpokladá sa, že rakovina je výsledkom abnormálneho bunkového delenia..

A podľa talianskeho vedca je rakovina plesňovou infekciou. Huba Candida, ktorá je prítomná v tele akejkoľvek osoby, môže za určitých podmienok vyvolať zhubné nádory. Hneď ako ľudský imunitný systém oslabí, huba sa začne množiť rýchlo.

Simoncini poznamenal, že k tomuto javu prispieva kyslé prostredie. Po mnohých pokusoch sa lekár rozhodol použiť jedlú sódu proti plesni Candida. Zistil, že zásadité prostredie má škodlivý vplyv na huby a zastavuje ich množenie.

Táto metóda bola prvýkrát testovaná na pacientoch s rakovinou kože a pľúc. Lekár denne vstrekoval roztok sódy do samotného nádoru. Okrem toho musel pacient vziať liek dovnútra a urobiť si sódy.

Po určitom čase sa stav pacientov zlepšil v dôsledku redukcie rakovinových buniek.

Pozitívne a negatívne stránky v technike Simonchini

Metóda vyvinutá talianskym lekárom, použitie hydrogenuhličitanu sodného na liečenie rakoviny, má niekoľko pozitívnych aspektov, ktoré sú nasledujúce:

 • imunitný systém tela je podporovaný;
 • metabolický proces v bunkách je normalizovaný;
 • telo absorbuje kyslík lepšie;
 • zabráni sa strate draslíka;
 • obnovuje sa acidobázická rovnováha;
 • dochádza k dočasnému zlepšeniu stavu pacienta.

Moderná medicína však nepotvrdzuje liečbu rakoviny sodou podľa metódy Simonciniho.

Rakovina a kandidóza sa vyvíjajú v dôsledku oslabeného imunitného systému, ale prvý postihuje nás zvnútra a druhý ovplyvňuje nás zvonka..

Zistilo sa, že neexistuje žiadny priamy vzťah medzi fungálnou infekciou a zhubným nádorom. Áno, a úplne zničiť kandidózu s jednou sódou nefunguje, nehovoriac o rakovine nádor.

Hydrogenuhličitan sodný proti rakovine

Simoncini je zástancom používania sódy v onkológii, odporúča začať s liečbou malými dávkami a postupne ich zvyšovať. Počas kurzu odporúča vylúčiť zo stravy:

Počas liečby musí byť kyslosť regulovaná pomocou lakmusových prúžkov. Norma by nemala prekročiť hodnotu 7,41. Pri liečbe je veľmi dôležité venovať pozornosť rovnováhe minerálov a vitamínov v tele. Pri nedostatočnom množstve je potrebný ďalší príjem komplexov vitamínov a minerálov.

Je potrebné si uvedomiť, že použitie roztoku sódy pri rakovine nezabráni tvorbe zhubných buniek, ale spolu s chemoterapiou môže spomaliť proliferáciu metastáz. A tiež sódová terapia nie je schopná nahradiť lieky predpísané lekárom. Pred použitím tohto jednoduchého lieku sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Ako sa lieči sódou podľa metódy Simonciniho

Existuje niekoľko spôsobov, ako použiť roztok sódy. Podáva sa perorálne alebo štiepený nádor. Pri výbere techniky hrá dôležitú úlohu štádium a typ choroby.

Nevyhnutnou podmienkou sú denné postupy podľa schémy, ktorá je predpísaná v závislosti od miesta a charakteristík choroby. Zvýšenie dávky môže poškodiť pacienta a jeho zníženie nedosiahne požadovaný účinok.

Po mnoho rokov lieči rakovinu pomocou sódy Tulio Simoncini na lekársky predpis, ktorá spočíva v nasledujúcich:

 • Každé ráno pred jedlom spotrebujte 0,2 čajovej lyžičky bikarbonátu sodného a rozpustite ho v horúcej vode.
 • Denná dávka roztoku je najmenej jedna pohárik.
 • Droga sa užíva pol hodiny pred jedlom. Po jedle je zakázané používať roztok sódy.
 • Je možné použiť suchú látku, ktorá sa umýva teplou vodou alebo mliekom.

Pri liečení rakoviny sodou Dr. Simoncini odporúča nevzdávať sa chemoterapie. Domnieva sa, že je potrebné zabezpečiť silný kontakt medzi sódou a nádorom, ale v žiadnom prípade by nemala byť dávka sódy v roztoku prekročená o viac ako 20%. Okrem injekcií a orálneho podávania je možná aj topická aplikácia terapeutického roztoku. Pre rakovinu:

 • hrubé črevo - používa sa na klystír a kolonoterapiu;
 • pleťové vody, obklady a oplachy;
 • genitálie - ošetrené tampónmi, pleťovými vodami a doučkami;
 • pľúca - aplikujte inhaláciu.

Všetky procedúry sa vykonávajú pod dohľadom lekára a keď sa stav zhorší, liek sa dočasne zastaví.

Aby sa urýchlil proces hojenia, spoločnosť Tulio navrhuje očistiť telo od škodlivých toxínov, konzumovať minerálnu stojatú vodu, normalizovať výživu, jesť viac rastlinných potravín.

Dôležitý je aj duševný stav pacienta. Príbuzní by ho mali obklopiť zvýšenou pozornosťou.

Pozitívne emócie a pevný prístup k uzdraveniu majú priaznivý vplyv na pohodu pacienta.

Sóda a peroxid vodíka na ošetrenie onkológie

Podľa profesora Neumyvakina je liečba rakoviny sódou a peroxidom vodíka účinná metóda, pretože tieto dve zložky majú nasledujúce vlastnosti:

 • čisté nádoby od cholesterolových plakov;
 • zabrániť tvorbe krvných zrazenín;
 • omladzujúce bunky;
 • prispievať k stabilizácii imunity;
 • zničiť obličkové kamene.

Spôsob liečby sódou zahŕňa užívanie drogy, začínajúc malými dávkami a ich rozpustenie v teplej vode. Dávka sa postupne zvyšuje na jednu čajovú lyžičku na pohár vody.

Použitie peroxidu vodíka sa začína jednou kvapkou, ktorá sa rozpustí v 50 ml vody. Denne sa dávka zvyšuje o jednu kvapku a roztok sa užíva trikrát denne. Maximálna dávka je 10 kvapiek. Potom sa droga opije ďalších 10 dní. Ak je v žalúdku pocit pálenia, dávka sa mierne znižuje, až kým si na to telo nezvykne.

Neumyvakin odporúča tieto prostriedky užívať pol hodiny pred alebo dve hodiny po jedle na celý život.

Existuje technika a súčasné užívanie oboch liekov. Spoločné podávanie môže nepriaznivo ovplyvniť alkalickú rovnováhu tela. Aby sa predišlo problémom, odporúča sa, aby sa riešenia prijímali v intervale tridsiatich minút.

Kto je odporúčaný na liečbu hydrogenuhličitanom sodným?

Ako vyliečiť rakovinu sódou? Táto otázka vzrušuje mnoho pacientov s rakovinou. Simoncini tvrdí, že jeho liečebná metóda môže pomôcť jedincovi akéhokoľvek veku. Spolu s užívaním sódy odporúča:

 • Dodržujte antimykotickú diétu. Cukor, droždie, mastné mliečne výrobky a mäsové výrobky by sa mali vylúčiť zo stravy. Jedzte viac rastlinných potravín bohatých na vlákninu.
 • Povinná denná fyzická aktivita.
 • Po operácii sa na umývanie odporúča kvapkadlo sódy..
 • Liečba sodoukovou rakovinou sa môže kombinovať so všetkými štandardnými postupmi pre pacientov s rakovinou.
 • Táto metóda je najúčinnejšia, ak veľkosť nádoru nepresahuje viac ako tri centimetre. Pri väčšom zhubnom nádore účinnosť liečby výrazne klesá.

Je potrebné poznamenať, že benígny nádor kostí a lymfatických uzlín nie je možné liečiť hydrogenuhličitanom sodným. Ak nájdete rakovinový nádor, nezabudnite podstúpiť vyšetrenie v lekárskom zariadení a neodmietnite chirurgický zákrok, chemoterapiu a ožarovanie. Liečbu sódou používajte ako pomocnú látku na odporúčanie lekára.

Liečba rakoviny sodíka - kto pomohol?

V súčasnosti každý môže ľahko vyhľadávať reklamy na liečbu rakoviny pomocou sódy na internete. Zákerné ochorenie začína bez povšimnutia a môže trvať dlho bez akýchkoľvek príznakov. Pacienti často vyhľadávajú odbornú pomoc veľmi neskoro.

Aj keď medicína pokročila vpred a dokáže úspešne zvládnuť niektoré formy rakoviny, v pokročilých prípadoch liečba vždy neprináša pozitívne výsledky. Diagnóza „malígneho nádoru“ preto núti ľudí hľadať spôsoby, ako sa zotaviť.

Pacienti s rakovinou sa často stávajú obeťami alternatívnej medicíny. Ponúka šetrné a lacné spôsoby liečby, ktoré neprinášajú pozitívne výsledky a odnášajú posledné peniaze a čas. Jedným z nich je ošetrenie jedlej sódy od Simonciniho..

Neexistujú spoľahlivé informácie o pozitívnych faktoch liečby onkológie hydrogenuhličitanom sodným. A moderná veda považuje doktora za šarlatána.

Stojí za to liečiť rakovinu hydrogenuhličitanom sodným?

Mnohé sa už pokúsili liečiť sódu na rakovinu. Recenzie sa často zdieľajú online. Tu je niekoľko z nich:

 • Väčšina pacientov je podozrivá z metódy Simoncini. Verte, že ide o stratu času a peňazí. Ak sa zistí rakovina, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Tvrdia, že ak je všetko také jednoduché, onkológia by vôbec neexistovala..
 • Iní poznamenávajú, že kvapkadla pripravili pomocou roztoku sódy a po operácii a chemoterapii sa stav výrazne zlepšil.
 • Niektorí pacienti s rakovinou používajú iné alternatívne metódy. Nie je veľa pozitívnych príkladov liečby.

Odborníci tvrdia, že ak sa zistí rakovina, pacient by mal okamžite začať s liečbou: chirurgickým, ožarovacím alebo chemoterapeutickým. Čím skôr sa diagnostika stanoví, tým väčšia je šanca na uzdravenie. Soda sa môže používať ako dodatočný nástroj k hlavnej liečbe a len po konzultácii s lekárom.

Soda vs. onkológia - mýtus alebo realita?

Vedci do dnešného dňa nenájdu liek, ktorý zaručuje úplné liečenie rakoviny. Existuje však mnoho metód vyvinutých rôznymi liečiteľmi, ktoré sa odporúčajú na odstránenie rozvoja nádorov..

Mnohí sa zaujímajú o to, či sóda pomáha pri rakovine. Teória účinnosti použitia sódy na liečenie zhubných nádorov, ktorú predložil taliansky onkológ Simoncini, naznačuje, že rakovinové bunky sú fungálnymi formáciami. Navrhuje vypiť malé množstvo hydrogenuhličitanu sodného, ​​aby zničil kolónie húb Candida.

Liečbu pacienta vykonáva lekár podľa určitej schémy. V závislosti od miesta ochorenia je predpísané vypláchnutie, štiepenie, intravenózna infúzia a inhalácia postihnutej oblasti.

Niekedy má pacient na začiatku liečby krátky pozitívny účinok. Začína veriť, že sóda zabíja rakovinu, ale potom sa jeho stav opäť zhoršuje. Neuskutočnili sa žiadne klinické štúdie týkajúce sa liečby touto technikou. Vedci postupom času potvrdili, že jedlá sóda nie je schopná liečiť onkológiu, ale zhoršuje len stav pacienta..

Lekári dôrazne neodporúčajú liečbu rakoviny hydrogenuhličitanom sodným. Zistilo sa, že veľké dávky tohto liečiva môžu zhoršiť priebeh ochorenia a spôsobiť vážne ochorenie. Neúspech terapie sódou bol vedecky zdôvodnený dánskym patológom. Preto je pri detekcii rakoviny potrebné dodržiavať tradičné metódy liečby.

Čo sa deje s liečbou sódou?

Na konci dvadsiateho storočia taliansky lekár T. Simoncini vyvinul jedinečnú a dostupnú metódu liečby rakoviny sódou. Jeho podstata spočívala v schopnosti sódy alkalizovať médium a zabrániť množeniu plesňovej infekcie. Čo je zlé na tejto metóde?

 • Keď je sodovka v žalúdku, neutralizuje kyselinu a uvoľňuje vodu a oxid uhličitý. V tomto prípade nastane zmena v kyslom prostredí v žalúdku, čo vedie k tráveniu a zníženiu ochranných síl, môžu sa objaviť vredy..
 • Tulio verí, že príčinou rakoviny sú huby. Preto všetci ľudia s diagnózou kandidózy sú vystavení riziku rozvoja rakoviny. Táto choroba sa však lieči veľmi jednoducho a rýchlo a použitie iba sódy ju premení na chronickú formu.
 • Podľa teórie Simonciniho by mal každý malígny nádor obsahovať huby, čo je úplne nepravdivé.
 • Plesne Candida sa môžu ľahko prispôsobiť akýmkoľvek liekom, ale zástancovia tejto metódy sa domnievajú, že ich jednoduchá sóda zvláda celkom dobre..
 • Pacientov nezastavuje skutočnosť, že Simoncini bol uväznený za ošetrenie sódou a bol mu odňatý preukaz.

Strach zo strašnej choroby často spôsobuje, že ľudia hľadajú magické drogy, v dôsledku toho sa stráca drahý čas, nehovoriac o peniazoch.

Kontraindikácie na ošetrenie sódy

Hydrogenuhličitan sodný nie je úplne neškodná látka a nie je preukázaná všetkým pacientom. Soda je zvyčajne kontraindikovaná v prípade nasledujúcich zdravotných problémov:

 • individuálna intolerancia lieku;
 • nízka alebo vysoká kyslosť;
 • porušenie tráviaceho traktu;
 • tehotenstvo
 • hormonálne zlyhanie;
 • peptický vred žalúdka;
 • vysoká hladina cukru v krvi.

V každom prípade musí byť použitie sódy na pečenie vo vnútri dohodnuté s lekárom.

Možné komplikácie

Použitie sódy v onkológii spôsobuje tieto vedľajšie účinky:

 • Patologické zmeny v mikroflóre pľúcneho tkaniva, ktoré vedú k vzniku komplexnej bronchitídy, pneumónie a astmatického syndrómu.
 • Negatívny vplyv na pohybový aparát: výskyt záchvatov alebo zhoršenú svalovú aktivitu.
 • Ukladanie solí v kĺboch, obličkách a pečeni.
 • Vďaka alkalizácii tela je možné znížiť obsah draslíka v krvi, čo vedie k chorobám kardiovaskulárneho systému, hormonálnej nerovnováhe a nesprávnemu fungovaniu pankreasu a nadobličiek..
 • Zlyhanie tráviaceho procesu, riziko gastritídy, žalúdočné vredy, ktoré vedú k žalúdočnému krvácaniu. Možno výskyt nevoľnosti, zvracacích reflexov, straty chuti do jedla, nadúvania a nadúvania.
 • Rast malígnych nádorov a výskyt metastáz sú urýchlené.

Pacienti s rakovinou by si mali uvedomiť, že sóda nie je schopná ničiť huby, natož zastaviť rast rakovinových buniek..

Keď je hydrogenuhličitan sodný dobrý?

Jedlá sóda na pečenie rozpustená v tekutine nemá škodlivé účinky na organizmus a používa sa na liečbu v týchto prípadoch:

 • Zmiernenie opuchov a hnisavých usadenín pri angíne a angíne. Často kloktali soľou.
 • Ak sa pridá do teplého mlieka, nie viac ako 50 stupňov, na liečbu bronchitídy a pneumónie. Toto zloženie prispieva k vypúšťaniu spúta..
 • Na liečbu kandidózy ústnej dutiny, drozdov a plesňových infekcií iných orgánov.
 • Aktívne praktikuje intravenózne podávanie pri resuscitácii.

Namiesto záveru

Nanešťastie liečba rakoviny sódou neprináša pozitívne výsledky, ale môže ľahko zhoršiť už tak závažný stav pacienta. Preto by ste nemali používať neoverené metódy na liečenie akejkoľvek choroby, najmä rakoviny. Nikdy nevyskúšajte ľudové recepty, ktoré sa nachádzajú na internete alebo odporúčajú priatelia, bez konzultácie so svojím lekárom..

Ako liečiť rakovinu pomocou hydrogenuhličitanu sodného?

Liečbu rakoviny hydrogenuhličitanom sodným (jedlou sódou) vynašiel lekár z Talianska Tulio Simonchini. Myšlienka však našla svojich nasledovníkov, ktorí pozorne študovali vlastnosti sódy a skúmali jej účinok pri protinádorovej liečbe.

Hlavným rysom tohto spôsobu je použitie alkalického média ako terapeutického činidla proti rakovine. Je známe, že rakovina vytvára a podporuje rozvoj kyslého prostredia, ktoré sóda ničí. Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným tak pravdepodobne pôsobí ako alternatívna chemoterapia, ktorá ničí rakovinové bunky.

Uhličitan sodný môže skutočne pomôcť pri liečbe rakoviny?

Zhubné nádory sú masy rýchlo rastúcich atypických buniek. Rýchlosť tvorby mutovaných tkanív naznačuje, že bunkový metabolizmus sa vyskytuje veľmi vysokou rýchlosťou.

Rakovinové bunky teda využívajú veľa uhľohydrátov a cukru na výrobu energie vo forme ATP (látka, ktorá obsahuje energetické rezervy)..

Niektoré druhy rakoviny odvodené od energetických zrazenín však zahŕňajú kyselinu mliečnu a pyruvovú..

Vďaka svojej vysokej rýchlosti rastu sa organické kyseliny akumulujú v bezprostrednom prostredí nádoru, aby sa podporil agresívny rast nádorového tkaniva.

Vysoká úroveň extracelulárnej kyslosti je jednou z hnacích síl metastázy zhubných nádorov..

 • Niektorí odborníci v oblasti liečby rakoviny sa domnievajú, že zavedením hydrogenuhličitanu sodného do mikroprostredia nádoru je možné dosiahnuť hladovanie rakovinových buniek, ako aj zastavenie ich rastu, delenia a šírenia..
 • Tieto rozsudky nie sú nepodložené, ako to dokazujú úradné štúdie.
 • Marhuľové jamy na rakovinu

Použitie hydrogenuhličitanu sodného v tradičnej onkológii

Väčšina onkológov neodporúča sódu na liečbu svojich pacientov. V skutočnosti ho však používajú na rovnaký účel. Rakovina je eliminovaná hydrogenuhličitanom sodným za medicínskych podmienok. Používa sa pred chemoterapiou, počas nej a po nej..

 1. Jedlá sóda je súčasťou niektorých protirakovinových liekov (mechloretamín, chlórmetín, mustín) kvôli svojej schopnosti znižovať kyslosť okolo životne dôležitých orgánov..
 2. Okrem toho je dichlóracetátový prípravok selektívnym činidlom, ktoré pôsobí rovnakým spôsobom ako hydrogenuhličitan sodný..
 3. Tulio Simoncini odhalil, že hydrogenuhličitan sodný je účinný pri liečbe rakoviny prsníka a prostaty, ako aj iných typov rakoviny iných ako nádor na mozgu..
 4. Štúdie ukazujú nasledujúce výhody hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny:
 • znížené zapojenie lymfatického systému do transportu rakovinových buniek;
 • neschopnosť ovplyvniť úroveň obehu existujúcich nádorových buniek;
 • znížené postihnutie pečene a následne šírenie zhubných procesov do ďalších orgánov;
 • schopnosť inhibovať kolonizáciu nádorových buniek a ich cirkuláciu do iných orgánov.

V závislosti od typu rakoviny sa hydrogenuhličitan sodný používa perorálne, intravenózne alebo ako aerosól..

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanu sodného: ako podať žiadosť?

Sóda proti rakovine sa môže používať v rôznych variantoch:

 1. Ako doplnok k základnej terapii. Na tento účel použite od ¼ do ½ čajovej lyžičky jedlej sódy rozpustenej vo vode.
 2. Ako súčasť protirakovinových látok. V tomto prípade sa berie sterilný roztok hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorý sa podáva intravenózne.
 3. Ako hlavný protirakovinový agent, varený doma. Na tento účel kombinujte hydrogenuhličitan sodný s javorovým sirupom, melasou alebo medom. Takéto riešenie je schopné bojovať s rakovinou prostaty a jej kostnými metastázami..

Orálna správa

Odporúčame zmiešať 1 lyžičku. jedlá sóda s 1 čajovou lyžičkou melasa v šálke vody. Konzumujte 1krát denne po dobu 3 dní. V žiadnom prípade by nemala prekročiť špecifikovanú dávku.

Onkológia odporúča zmiešať 90 čajových lyžičiek klinového sirupu s 30 čajovými lyžičkami jedlej sódy. Aby bol sirup menej viskózny, mal by sa zohrievať a miešať 5 minút, kým sa úplne nerozpustí. Výsledný produkt by sa mal užívať v trvaní 10 dní 5-7 čajových lyžičiek denne.

Vodka proti rakovine

Vedľajšie účinky a bezpečnostné opatrenia

Nie je možné s istotou povedať, že liečba rakoviny pomocou hydrogenuhličitanu sodného je stopercentným liekom na rakovinu, pretože ešte neexistuje. Zároveň však mnoho ľudí používa túto metódu a poskytuje určité výsledky. Mali by sa však zvážiť určité vedľajšie účinky, ktoré sa môžu vyskytnúť počas používania hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine:

 1. Použitie hydrogenuhličitanu sodného nie je vhodné pre každého a môže mať negatívne následky v orgánových systémoch.
 2. Pri použití niektorých druhov sodovky nízkej kvality existuje riziko kontaminácie hliníka..
 3. Nadmerná konzumácia sódy môže spôsobiť vysoké hladiny sodíka v tele a viesť k hypertenzii..
 4. Použitie hydrogenuhličitanu sodného môže vyvolať metabolickú alkalózu.
 5. Pozorujú sa príznaky srdcového zlyhania a opuchu spôsobené vysokou hladinou sodíka v krvi..

Terapia rakoviny hydrogenuhličitanu sodného sa nemôže používať dlhšie ako tri týždne. Počas prvého týždňa tiež nemôžete vo vnútri konzumovať viac ako dve čajové lyžičky sódy denne.

Dôležité informácie: Ako vyliečiť rakovinu pomocou sódy?

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným: recenzie

Liečba sódou na pečenie sa týka netradičných spôsobov liečby rakoviny. V tejto súvislosti má mnoho svojich prívržencov a opozíciu..

Domáce aj zahraničné stránky môžu ľahko nájsť veľa dôkazov o výhodách a škodách spojených s používaním hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny.

S istotou môžeme povedať iba:

 1. K dnešnému dňu dôkladná štúdia tejto metódy.
 2. Použitie hydrogenuhličitanu sodného pri alkalizácii tela je vedecky dokázané, ale zatiaľ nie je známe, ako ho správne používať..
 3. Mierne a správne používanie jedlej sódy na lekárske účely je veľmi opodstatnené.
 4. Hydrogenuhličitan sodný môže byť preventívnym opatrením pri liečbe rakoviny.

Skutočnosť, že liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným v čistej forme môže úplne eliminovať rakovinu, najmä metastázami, je však veľmi pochybná, preto je vždy potrebná konzultácia so skúseným onkológom..

Hydrogenuhličitan sodný na použitie pri rakovine

Témou našej dnešnej konverzácie je hydrogenuhličitan sodný..

Čo je to, ako to uplatniť, a prečo, prečo takéto vzrušenie vládne dnes okolo tejto látky - na všetky tieto otázky sa dá odpovedať v tomto článku..

Najprv však malé varovanie: tu uvedené informácie nie sú návodom na konanie alebo odporúčanie a sú zverejňované na stránke iba na vzdelávacie účely..

Hydrogenuhličitan sodný - čo to je

Hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný - názvy sa líšia, ale jedna vec sa za nimi skrýva - biely kryštalický prášok, ktorý sa v potravinárskom priemysle a medicíne bežne používa a ktorý je nám všetkým známy ako soda na pečenie. Chemický vzorec tejto látky je NaHC03.

V medicíne sa sóda (hydrogenuhličitan sodný) používa už dlho ako účinné antiseptikum na kloktanie, ako aj kyslý neutralizátor pri pálení záhy. Je pravda, že lekári dnes tento druh liečby neodporúčajú z dôvodu častého výskytu tzv..

Hydrogenuhličitan sodný sa dnes v širokej miere používa v alternatívnej medicíne ako liek na rakovinu..

V sieti, ako aj v mnohých časopisoch nájdete veľa článkov na túto tému, v ktorých autori uvádzajú príklady zázračných uzdravení..

Liečbu sodíka pacientmi s rakovinou prvýkrát začal taliansky lekár Simoncini. V tomto článku sa tejto osobe a jej liečebnej metóde venujú jednotlivé kapitoly..

Vzťah medzi kyslosťou tela a zdravím

Než začneme podrobnejšie hovoriť o liečbe hydrogenuhličitanu sodného rakovinovými nádormi, chceme hovoriť o dôležitých metabolických reakciách, ktoré sa vyskytujú v našom tele.

Všetky metabolické procesy závisia priamo od tak dôležitého faktora, ako je pH (kyslosť) telesných tekutín a krvnej plazmy.

Zohľadnite stupnicu pH: čím vyššie sú tieto hodnoty, tým kyslejšie je prostredie, zatiaľ čo nižšie hodnoty posúvajú ukazovatele na alkalickú stranu..

Je veľmi dôležité, aby si telo v plazme udržiavalo zdravé homeostázy (rovnovážné) - 7,4. Ak je človek zdravý, kyslosť slín by sa mala pohybovať od 7,0 do 7,5. Výkyvy v týchto číslach môžu závisieť od toho, ako jednotlivec žerie, od svojej fyzickej aktivity, stresu, tvorby hormónov, spánku atď..

Je dôležité vedieť, že keď sa pH posunie na kyslú stranu, vytvoria sa priaznivé podmienky na vývoj rôznych chorôb, a naopak, k jeho hojeniu prispieva aj alkalizácia tela..

Domino efekt

Ak sa stupnice silne odlišujú od kyslého prostredia, vytvára sa zvláštny dominový efekt. Rôzne metabolické produkty sa z tela vylučujú nesprávne, čo vytvára vhodné prostredie pre patogény (vírusy, kvasinky, baktérie, huby)..

Dlhodobé podráždenie bunkových membrán karcinogénmi a toxínmi vyvoláva blokovanie toku kyslíka do buniek tak potrebné. Čo sa stane, ak v bunke chýba kyslík? Produkuje kyselinu mliečnu a okolité prostredie je ešte okyslené. Ešte horšie.

To všetko vytvára takmer ideálne prostredie pre vznik rakovinových buniek..

Ako funguje hydrogenuhličitan sodný?

Roztok hydrogenuhličitanu sodného vstupujúci do tela neutralizuje nadbytok kyseliny a prispieva k rýchlej normalizácii rovnováhy kyselina-báza. Simoncini založil svoju metódu liečenia rakoviny na základe tejto sódy. Ale možno je tento postup nevedecký? Vôbec nie.

Liečba hydrogenuhličitanom sodným vo vede a rakovine

Vedci už dávno vedeli, čo dokážu zázraky hydrogenuhličitan sodný.

Ukázalo sa, že liečba rakoviny sódou (presnejšie jej pozitívne výsledky) môžu byť podporené oficiálnymi vedeckými štúdiami, ktoré odhalili rýchly progres rastu nádoru v kyslom prostredí s nízkou úrovňou dodávky kyslíka do buniek.

Nedávno sa v Číne uskutočnili vedecké pokusy, ktoré viedli k záveru, že kyslé pH rakovinových buniek je hlavným dôvodom ich rezistencie na lieky počas chemoterapie u pacientov..

Na farmakologickom oddelení na Arizonskej univerzite vedci dokázali, že séria experimentov dospela k záveru, že alkalizácia tela hydrogenuhličitanom sodným môže byť veľmi nápomocná pri liečení tak ohromného a rozšíreného ochorenia, akým je rakovina prsníka..

Experti zistili, že denný príjem sodovky posúva pH v nádorových bunkách na alkalickú stranu a významne znižuje šírenie a množenie rakovinových buniek u myší..

Na základe experimentov vedci dospeli k záveru, že výskum v tejto oblasti sa musí ďalej rozvíjať.

Tulio Simoncini a jeho teória pôvodu rakoviny

Teraz už viete veľa o hydrogenuhličitane sodnom. Čo je to a ako pôsobí na telo, už sme to vysvetlili.

Teraz si povedzme podrobnejšie o lekárovi Tulio Simonchini a jeho teórii pôvodu rakoviny. Na úvod Simoncini praktizuje medicínu v Ríme už mnoho rokov..

Jeho hlavná špecializácia je onkológia, ďalšie diabetes a metabolické poruchy.

Simoncini dlho študoval problém rakoviny a upozornil na skutočnosť, že všetky typy zhubných nádorov (bez ohľadu na postihnutý orgán) vykazovali presne to isté..

Na základe svojich pozorovaní navrhol, že rakovina má plesňovú povahu a nekontrolované delenie buniek, ku ktorému dochádza pri tomto ochorení, nie je ničím iným, než procesom, ktorý samotný orgán začína na ochranu pred rozvojom kandidózy..

Ak je imunita osoby oslabená, potom sa huba Candida začne nekontrolovateľne množiť a môže tvoriť celú kolóniu..

Keď je orgán infikovaný plesňou, imunitné bunky začínajú vytvárať ochrannú bariéru a snažia sa chrániť orgán pred cudzou expanziou - podľa Simonchiniho je to začiatok rakovinového procesu..

Tvrdí, že metastázy nie sú ničím iným než šírením huby v tele..

Ako simoncini lieči rakovinu

Taliansky lekár si uvedomil, že rast zhubných nádorov je vyvolaný hubami, a začal vyberať účinný fungicíd a experimentálne dospel k záveru, že hydrogenuhličitan sodný pôsobí najlepšie na kandidu.

Liečba rakoviny na klinike Simoncini sa uskutočňuje priamym kontaktom nádoru s roztokom sódy. Na tento účel sa liek dodáva do nádoru pomocou špeciálnej skúmavky.

Spolu s týmito pacientmi sa tiež predpisuje pitie hydrogenuhličitanu sodného v roztoku.

Existujú informácie, že pomocou hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine dokáže Simoncini liečiť aj zložité pokročilé prípady. Postupy sa niekedy opakujú mnoho mesiacov a niekedy sa liečba vylieči len za pár dní.

Experimentujúci lekár musel sedieť vo väzení pre svoju činnosť, ale po prepustení pokračoval v liečbe ľudí sódou a dosiahol značný úspech. Dnes má Simoncini veľa pacientov a veľké štatistiky prípadov úplného vyliečenia rakoviny.

Niekedy radí pacientom aj e-mailom alebo telefonicky..

Pokyny na použitie hydrogenuhličitanu sodného

Soda sa dá využiť mnohými spôsobmi. Pravdepodobne si mnohí pamätajú, ako v detstve, keď sme ochoreli nachladnutím, nám matka alebo babička dala teplé mlieko, do ktorého pridali lyžicu medu a trochu sódy. Ochorenie začalo prekvapivo rýchlo ustupovať.

Dnes stojí za to vzkriesiť túto starú metódu liečby prechladnutia z zabudnutia, pretože sóda je pomerne lacná, nie ako niektoré lieky s novým účinkom, ale funguje, zatiaľ nie horšie ako oni. Miešajte 1 čajová lyžička.

sóda v pohári teplej vody a kloktadlo s týmto roztokom na bolesť hrdla - to je ďalší dobre známy recept, kde hlavnou účinnou látkou je hydrogenuhličitan sodný.

Pokyny na používanie sódy na liečbu rakoviny je možné získať iba od samotného Simonciniho. A aby ste predišli tejto chorobe, môžete pridať trochu sódy do rôznych nápojov (čaj, džúsy, ovocné nápoje).

Len trochu na špičke noža. Nepite sódu ihneď po jedle - to bude brzdiť trávenie. Ideálny čas - medzi jedlami.

Nezabudnite si prečítať kontraindikácie a poraďte sa so svojím lekárom..

S akými chorobami môže pomôcť hydrogenuhličitan sodný?

Ak sa použije hydrogenuhličitan sodný:

 • Proti rakovine.
 • Na čistenie tela toxínov.
 • Pri liečbe prechladnutia.
 • Na odstránenie acidózy pri mnohých závažných ochoreniach (zápal pľúc, septické stavy, infarkt myokardu atď.).
 • Chronické zlyhanie obličiek, glomerulonefritída, pyelonefritída.
 • Alkoholizmus, tabaková závislosť, zneužívanie návykových látok, drogová závislosť.
 • Vylučovanie solí ťažkých kovov z tela (tálium, ortuť, kadmium, bárium, olovo atď.).
 • Choroby srdca.
 • vysoký tlak.
 • osteochondróza.
 • radikulitida.
 • Dna atď..

Existujú nejaké kontraindikácie?

Hydrogenuhličitan sodný, ktorého použitie, ako sa ukázalo, je veľmi široký, sa nemusí brať ako všeliek. Soda ako liek má kontraindikácie. Lekári neodporúčajú piť sodné roztoky s:

 • gastritída s nízkou kyslosťou;
 • zvýšená kyslosť a časté pálenie záhy;
 • cukrovka;
 • črevné preťaženie a zápcha.

Ako znížiť kyslosť tela bez použitia sódy

Aby sa normalizovala rovnováha kyselina-báza a pomohlo vášmu telu bojovať s touto chorobou, nie je potrebné používať hydrogenuhličitan sodný. Pokyny na používanie tohto nástroja sú veľmi nejasné a neisté, môžeme povedať, že je stále vo vývoji. Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám umožňujú dosiahnuť dobré výsledky..

1. Je nevyhnutné odstrániť alebo znížiť množstvo dôvodov, ktoré posunú pH na kyslú stranu. Podobné faktory zahŕňajú:

 • príliš silný fyzický naložiť;
 • používanie mäsa, mliečnych výrobkov (nadbytočné), sladkostí, plodín;
 • psychický a emocionálny stres.

2. Je potrebné zvýšiť tieto faktory, ktoré prispievajú k alkalizácii tela:

 • surová strava;
 • použitie zeleniny a ovocia, čerstvo vylisovaných štiav;
 • telesná výchova a joga;
 • fyziologický osemhodinový nočný spánok;
 • pokojný, vyvážený emocionálny stav.

Sóda môže poškodiť zdravie?

Samozrejme môže! Tento biely prášok je potrebné ošetrovať opatrne, pretože v nerozpustenej forme má ešte silnejšie alkalické vlastnosti. Ak pri dlhodobom kontakte s pokožkou môže spôsobiť vážne podráždenie a dermatitídu, môže spôsobiť vážne popáleniny, ak sa dostane do očí alebo pľúc (pri vdychovaní)..

Ľudia sa často uchyľujú k roztoku sódy na pálenie záhy, ale lekári zistili, že takáto „pomoc“ spôsobuje nežiaduce „oživenie“..

S týmto vedľajším účinkom sa oxid uhličitý uvoľňuje vo veľkých množstvách, čo spôsobuje nadúvanie - to je na jednej strane a na druhej strane - ešte väčšie uvoľňovanie kyseliny v žalúdku, čo vedie k zvýšenému páleniu záhy. Časté opakovanie toho všetkého vyvoláva vznik vredov v pažeráku.

záver

Návod na použitie hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine. Liečba proti rakovine hydrogenuhličitan sodný

Predtým, ako sa dozviete informácie o tomto lieku, hydrogenuhličitan sodný - inštrukcia je uvedená vo bezplatnom preklade a je odoslaná výlučne na kontrolu. Anotácie uvedené na našich webových stránkach nie sú dôvodom samoliečby.

Výrobcovia: Liquor CJSC

 • Iné nešpecifikované choroby oka a adnex
 • Sírny korok
 • Akútna infekcia horných dýchacích ciest viacnásobnej a nešpecifikovanej lokalizácie
 • Nešpecifikovaná akútna infekcia dolných dýchacích ciest
 • Stomatitída a súvisiace lézie
 • Žalúdočný vred
 • Dvanástnikové vredy
 • Iné špecifikované choroby žalúdka a dvanástnika
 • acidóza
 • Chronické zlyhanie obličiek
 • Obličkové kamene
 • Iné poruchy spôsobené renálnou tubulárnou dysfunkciou
 • Infekcia močových ciest bez zavedenej lokalizácie
 • Nešpecifikované. Pozrite si pokyny
 • mukolytické
 • vykašliavanie
 • antacidá

Indikácie pre použitie lieku Hydrogenuhličitan sodný

Zvýšená kyslosť žalúdočnej šťavy, peptický vred žalúdka a dvanástnika, metabolická acidóza (vrátane.

na infekcie, intoxikácie, diabetes mellitus v pooperačnom období, potrebu riediť bronchiálne sekréty, zápalové ochorenia očí, ústnej dutiny, slizníc horných dýchacích ciest (vrátane.

s podráždením kyselinami); na uvoľnenie ušného vosku; alkalizácia moču; tubulárna acidóza obličiek, obličkové kamene močoviny, cystín obličkové kamene.

Uvoľňovacia forma hydrogenuhličitan sodný

infúzny roztok 5%; fľaša (fľaša) 200 ml, kartónová krabica 30; infúzny roztok 5%; fľaša (fľaša) 400 ml, kartónová krabica 20; infúzny roztok 8,4%; fľaša (fľaša) 20 ml, kartónová krabica 10;

infúzny roztok 8,4%; fľaša (fľaša) 200 ml, kartónová krabica 30;

farmakodynamika

Pri perorálnom podaní v žalúdku reaguje s kyselinou chlorovodíkovou žalúdočnej šťavy a spôsobuje jej neutralizáciu. Znižuje kyslosť žalúdočnej šťavy, zmierňuje bolesť s peptickým vredom žalúdka a dvanástnika. Antacidový účinok sa vyvíja rýchlo, ale je krátkodobý.

Oxid uhličitý, ktorý sa tvorí pri neutralizačnej reakcii, spôsobuje nepríjemné pocity v žalúdku (kvôli jeho expanzii) a zhluky a tiež vzrušuje receptory žalúdočnej sliznice, zvyšuje vylučovanie gastrínu so sekundárnou aktiváciou sekrécie. Nadmerné uvoľňovanie oxidu uhličitého v žalúdočných vredoch môže spôsobiť perforáciu jeho steny.

Z tohto dôvodu sa pri otrave kyselinami sodnými nepoužíva hydrogenuhličitan na neutralizáciu.

farmakokinetika

Pri perorálnom podaní sa rýchlo vstrebáva. Do metabolického cyklu sú zahrnuté ióny sodíka a kyseliny uhličitej.

Po absorpcii do krvi posúva acidobázickú zlúčeninu smerom k alkalóze, podporuje uvoľňovanie sodných a chlórových iónov, zvyšuje osmotickú diurézu, alkalizuje moč (zabraňuje zrážaniu solí kyseliny močovej v močovom systéme).

Malo by sa pamätať na to, že pri zvracaní sprevádzajúceho peptický vred sa strácajú chloridy a alkalóza sa zvyšuje hypochlorémiou. Posúva reakciu prieduškového hlienu na alkalickú stranu, pomáha pri riedení hlienu, zlepšuje jeho vykašliavanie. Zmierňuje príznaky pohybovej a vzduchovej choroby.

Posun ACS k alkalóze počas zvyčajného krátkodobého priebehu liečby nie je sprevádzaný klinickými príznakmi, ale pri zlyhaní obličiek môže tento stav výrazne zhoršiť. U pacientov so sprievodnými ochoreniami srdca alebo obličiek spôsobuje nadmerný príjem sodíka opuchy a zlyhanie srdca..

Používanie hydrogenuhličitanu sodného počas tehotenstva

Je potrebné porovnať riziko a úžitok, napr hydrogenuhličitan sodný môže spôsobiť systémovú alkalózu.
Nie je známe, či hydrogenuhličitan sodný prechádza do materského mlieka..

kontraindikácie

precitlivenosť; podmienky sprevádzané rozvojom alkalózy; hypokalciémia (zvyšuje sa riziko vzniku alkalózy a vzniku tetanických záchvatov), ​​hypochlorémia (strata Cl- vrátane vracania alebo dlhodobé zníženie absorpcie v gastrointestinálnom trakte môže viesť k závažnej alkalóze).

Vedľajšie účinky

Pri dlhodobom používaní - alkalóza a jej klinické prejavy: strata chuti do jedla, nevoľnosť, zvracanie, bolesť brucha, úzkosť, bolesť hlavy, v závažných prípadoch - tetanické kŕče; možné zvýšenie krvného tlaku; pri použití sviečok - preháňadlo, nutkanie na defekáciu, hnačka, plynatosť, dunenie.

Témou našej dnešnej konverzácie je hydrogenuhličitan sodný..

Čo je to, ako to uplatniť, a prečo, prečo takéto vzrušenie vládne dnes okolo tejto látky - na všetky tieto otázky sa dá odpovedať v tomto článku..

Najprv však malé varovanie: tu uvedené informácie nie sú návodom na konanie alebo odporúčanie a sú zverejňované na stránke iba na vzdelávacie účely..

V medicíne sa sóda (hydrogenuhličitan sodný) používa už dlho ako účinné antiseptikum na kloktanie, ako aj kyslý neutralizátor pri pálení záhy. Je pravda, že lekári dnes tento druh liečby neodporúčajú z dôvodu častého výskytu tzv..

Hydrogenuhličitan sodný sa dnes v širokej miere používa v alternatívnej medicíne ako liek na rakovinu..

V sieti, ako aj v mnohých časopisoch nájdete veľa článkov na túto tému, v ktorých autori uvádzajú príklady zázračných uzdravení..

Liečbu sodíka pacientmi s rakovinou prvýkrát začal taliansky lekár Simoncini. V tomto článku sa tejto osobe a jej liečebnej metóde venujú jednotlivé kapitoly..

Vzťah medzi kyslosťou tela a zdravím

Než začneme podrobnejšie hovoriť o liečbe hydrogenuhličitanu sodného rakovinovými nádormi, chceme hovoriť o dôležitých metabolických reakciách, ktoré sa vyskytujú v našom tele.

Všetky metabolické procesy závisia priamo od tak dôležitého faktora, ako je pH (kyslosť) telesných tekutín a krvnej plazmy.

Zohľadnite stupnicu pH: čím vyššie sú tieto hodnoty, tým kyslejšie je prostredie, zatiaľ čo nižšie hodnoty posúvajú ukazovatele na alkalickú stranu..

Je veľmi dôležité, aby si telo v plazme udržiavalo zdravé homeostázy (rovnovážné) - 7,4. Ak je človek zdravý, kyslosť slín by sa mala pohybovať od 7,0 do 7,5. Výkyvy v týchto číslach môžu závisieť od toho, ako jednotlivec žerie, od svojej fyzickej aktivity, stresu, tvorby hormónov, spánku atď..

Je dôležité vedieť, že keď sa pH posunie na kyslú stranu, vytvoria sa priaznivé podmienky na vývoj rôznych chorôb, a naopak, k jeho hojeniu prispieva aj alkalizácia tela..

Domino efekt

Ak sa stupnice silne odlišujú od kyslého prostredia, vytvára sa zvláštny dominový efekt. Rôzne metabolické produkty sa z tela vylučujú nesprávne, čo vytvára vhodné prostredie pre patogény (vírusy, kvasinky, baktérie, huby)..

Dlhodobé podráždenie bunkových membrán karcinogénmi a toxínmi vyvoláva blokovanie toku kyslíka do buniek tak potrebné. Čo sa stane, ak v bunke chýba kyslík? Produkuje kyselinu mliečnu a okolité prostredie je ešte okyslené. Ešte horšie.

To všetko vytvára takmer ideálne prostredie pre vznik rakovinových buniek..

Ako funguje hydrogenuhličitan sodný?

Roztok hydrogenuhličitanu sodného vstupujúci do tela neutralizuje nadbytok kyseliny a prispieva k rýchlej normalizácii rovnováhy kyselina-báza. Simoncini založil svoju metódu liečenia rakoviny na základe tejto sódy. Ale možno je tento postup nevedecký? Vôbec nie.

Liečba hydrogenuhličitanom sodným vo vede a rakovine

Vedci už dávno vedeli, čo dokážu zázraky hydrogenuhličitan sodný.

Ukázalo sa, že liečba rakoviny sódou (presnejšie jej pozitívne výsledky) môžu byť podporené oficiálnymi vedeckými štúdiami, ktoré odhalili rýchly progres rastu nádoru v kyslom prostredí s nízkou úrovňou dodávky kyslíka do buniek.

Nedávno sa v Číne uskutočnili vedecké pokusy, ktoré viedli k záveru, že kyslé pH rakovinových buniek je hlavným dôvodom ich rezistencie na lieky počas chemoterapie u pacientov..

Na farmakologickom oddelení na Arizonskej univerzite vedci dokázali, že séria experimentov dospela k záveru, že alkalizácia tela hydrogenuhličitanom sodným môže byť veľmi nápomocná pri liečení tak ohromného a rozšíreného ochorenia, akým je rakovina prsníka..

Experti zistili, že denný príjem sodovky posúva pH v nádorových bunkách na alkalickú stranu a významne znižuje šírenie a množenie rakovinových buniek u myší..

Na základe experimentov vedci dospeli k záveru, že výskum v tejto oblasti sa musí ďalej rozvíjať.

Tulio Simoncini a jeho teória pôvodu rakoviny

Teraz už viete veľa o hydrogenuhličitane sodnom. Čo je to a ako pôsobí na telo, už sme to vysvetlili.

Teraz si povedzme podrobnejšie o lekárovi Tulio Simonchini a jeho teórii pôvodu rakoviny. Na úvod Simoncini praktizuje medicínu v Ríme už mnoho rokov..

Jeho hlavná špecializácia je onkológia, ďalšie diabetes a metabolické poruchy.

Simoncini dlho študoval problém rakoviny a upozornil na skutočnosť, že všetky typy zhubných nádorov (bez ohľadu na postihnutý orgán) vykazovali presne to isté..

Na základe svojich pozorovaní navrhol, že rakovina má plesňovú povahu a nekontrolované delenie buniek, ku ktorému dochádza pri tomto ochorení, nie je ničím iným, než procesom, ktorý samotný orgán začína na ochranu pred rozvojom kandidózy..

Ak je imunita osoby oslabená, potom sa huba Candida začne nekontrolovateľne množiť a môže tvoriť celú kolóniu..

Keď je orgán infikovaný plesňou, imunitné bunky začínajú vytvárať ochrannú bariéru a snažia sa chrániť orgán pred cudzou expanziou - podľa Simonchiniho je to začiatok rakovinového procesu..

Tvrdí, že metastázy nie sú ničím iným než šírením huby v tele..

Ako simoncini lieči rakovinu

Taliansky lekár si uvedomil, že rast zhubných nádorov je vyvolaný hubami, a začal vyberať účinný fungicíd a experimentálne dospel k záveru, že hydrogenuhličitan sodný pôsobí najlepšie na kandidu.

Liečba rakoviny na klinike Simoncini sa uskutočňuje priamym kontaktom nádoru s roztokom sódy. Na tento účel sa liek dodáva do nádoru pomocou špeciálnej skúmavky.

Spolu s týmito pacientmi sa tiež predpisuje pitie hydrogenuhličitanu sodného v roztoku.

Existujú informácie, že pomocou hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine dokáže Simoncini liečiť aj zložité pokročilé prípady. Postupy sa niekedy opakujú mnoho mesiacov a niekedy sa liečba vylieči len za pár dní.

Experimentujúci lekár musel sedieť vo väzení pre svoju činnosť, ale po prepustení pokračoval v liečbe ľudí sódou a dosiahol značný úspech. Dnes má Simoncini veľa pacientov a veľké štatistiky prípadov úplného vyliečenia rakoviny.

Niekedy radí pacientom aj e-mailom alebo telefonicky..

Pokyny na použitie hydrogenuhličitanu sodného

Soda sa dá využiť mnohými spôsobmi. Pravdepodobne si mnohí pamätajú, ako v detstve, keď sme ochoreli nachladnutím, nám matka alebo babička dala teplé mlieko, do ktorého pridali lyžicu medu a trochu sódy. Ochorenie začalo prekvapivo rýchlo ustupovať.

Dnes stojí za to vzkriesiť túto starú metódu liečby prechladnutia z zabudnutia, pretože sóda je pomerne lacná, nie ako niektoré lieky s novým účinkom, ale funguje, zatiaľ nie horšie ako oni. Miešajte 1 čajová lyžička.

sóda v pohári teplej vody a kloktadlo s týmto roztokom na bolesť hrdla - to je ďalší dobre známy recept, kde hlavnou účinnou látkou je hydrogenuhličitan sodný.

Pokyny na používanie sódy na liečbu rakoviny je možné získať iba od samotného Simonciniho. A aby ste predišli tejto chorobe, môžete pridať trochu sódy do rôznych nápojov (čaj, džúsy, ovocné nápoje).

Len trochu na špičke noža. Nepite sódu ihneď po jedle - to bude brzdiť trávenie. Ideálny čas - medzi jedlami.

Nezabudnite si prečítať kontraindikácie a poraďte sa so svojím lekárom..

S akými chorobami môže pomôcť hydrogenuhličitan sodný?

Ak sa použije hydrogenuhličitan sodný:

 • Proti rakovine.
 • Na čistenie tela toxínov.
 • Pri liečbe prechladnutia.
 • Na odstránenie acidózy pri mnohých závažných ochoreniach (zápal pľúc, septické stavy, infarkt myokardu atď.).
 • Chronické zlyhanie obličiek, glomerulonefritída, pyelonefritída.
 • Alkoholizmus, tabaková závislosť, zneužívanie návykových látok, drogová závislosť.
 • Vylučovanie solí ťažkých kovov z tela (tálium, ortuť, kadmium, bárium, olovo atď.).
 • Choroby srdca.
 • vysoký tlak.
 • osteochondróza.
 • radikulitida.
 • Dna atď..

Existujú nejaké kontraindikácie?

Hydrogenuhličitan sodný, ktorého použitie, ako sa ukázalo, je veľmi široký, sa nemusí brať ako všeliek. Soda ako liek má kontraindikácie. Lekári neodporúčajú piť sodné roztoky s:

 • gastritída s nízkou kyslosťou;
 • zvýšená kyslosť a časté pálenie záhy;
 • cukrovka;
 • črevné preťaženie a zápcha.

Ako znížiť kyslosť tela bez použitia sódy

Aby sa normalizovala rovnováha kyselina-báza a pomohlo vášmu telu bojovať s touto chorobou, nie je potrebné používať hydrogenuhličitan sodný. Pokyny na používanie tohto nástroja sú veľmi nejasné a neisté, môžeme povedať, že je stále vo vývoji. Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám umožňujú dosiahnuť dobré výsledky..

1. Je nevyhnutné odstrániť alebo znížiť množstvo dôvodov, ktoré posunú pH na kyslú stranu. Podobné faktory zahŕňajú:

 • príliš silný fyzický naložiť;
 • používanie mäsa, mliečnych výrobkov (nadbytočné), sladkostí, plodín;
 • psychický a emocionálny stres.

2. Je potrebné zvýšiť tieto faktory, ktoré prispievajú k alkalizácii tela:

 • surová strava;
 • použitie zeleniny a ovocia, čerstvo vylisovaných štiav;
 • telesná výchova a joga;
 • fyziologický osemhodinový nočný spánok;
 • pokojný, vyvážený emocionálny stav.

Sóda môže poškodiť zdravie?

Samozrejme môže! Tento biely prášok je potrebné ošetrovať opatrne, pretože v nerozpustenej forme má ešte silnejšie alkalické vlastnosti. Ak pri dlhodobom kontakte s pokožkou môže spôsobiť vážne podráždenie a dermatitídu, môže spôsobiť vážne popáleniny, ak sa dostane do očí alebo pľúc (pri vdychovaní)..

Ľudia sa často uchyľujú k roztoku sódy na pálenie záhy, ale lekári zistili, že takáto „pomoc“ spôsobuje nežiaduce „oživenie“..

S týmto vedľajším účinkom sa oxid uhličitý uvoľňuje vo veľkých množstvách, čo spôsobuje nadúvanie - to je na jednej strane a na druhej strane - ešte väčšie uvoľňovanie kyseliny v žalúdku, čo vedie k zvýšenému páleniu záhy. Časté opakovanie toho všetkého vyvoláva vznik vredov v pažeráku.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Osteochondróza krčnej chrbtice 3. stupňa je predposledným štádiom degeneratívneho dystrofického ochorenia chrbtice. Vyznačuje sa skutočnosťou, že na stavcoch a medzistavcových platničkách sa vyskytujú nezvratné zmeny, ktoré vážne narušujú rovnováhu skeletu: vzdialenosti medzi nimi sa rýchlo zmenšujú.
Séropozitívna reumatoidná artritída (RA) je chronická patológia, ktorá ovplyvňuje nielen kĺby, ale aj vnútorné orgány a kožné súčasti. Na rozdiel od seronegatívnej formy, diagnostika séropozitívneho ochorenia nespôsobuje žiadne zvláštne ťažkosti.
Príčiny hernie a výčnelkov sú rovnaké - sú to degeneratívne a dystrofické zmeny v chrbtici. Faktory, ktoré k nim prispievajú, sú tiež podobné: osteochondróza, staroba, poruchy metabolizmu, zlá výživa, fyzická nečinnosť alebo nadmerné energetické zaťaženie.