loader

Hlavná

Liečba

Hydrogenuhličitan sodný, čo to je? pokyny pre rakovinu

Hydrogenuhličitan sodný, čo to je? pokyny pre rakovinu

 • 18. augusta 2019
 • onkológia
 • Svetlana Pavlova

Jednoduchá, účinná, bezpečná a lacná liečba rakoviny ešte nebola nájdená. Pacienti s rakovinou trpia samotným ochorením a účinkami vysoko toxickej chemoterapie a ožarovania. Od beznádeje sa pacienti občas obracajú na alternatívne metódy riešenia hroznej choroby. Na tento účel sa často používa obyčajný potravinový hydrogenuhličitan sodný. Ako používať rakovinu sódu a aké názory na túto tému vyjadrujú vedci a ľudia, ktorí sa podrobili liečbe, sa budeme zaoberať týmto článkom..

Podstata metódy T. Simonchiniho

Taliansky onkológ Tulio Simonchini študoval podstatu zhubných nádorov mnoho rokov. Na základe výskumu dospel k záveru, že všetky typy novotvarov majú rovnakú štruktúru. Predpokladá sa, že rakovina je výsledkom abnormálneho bunkového delenia..

A podľa talianskeho vedca je rakovina plesňovou infekciou. Huba Candida, ktorá je prítomná v tele akejkoľvek osoby, môže za určitých podmienok vyvolať zhubné nádory. Hneď ako ľudský imunitný systém oslabí, huba sa začne množiť rýchlo.

Simoncini poznamenal, že k tomuto javu prispieva kyslé prostredie. Po mnohých pokusoch sa lekár rozhodol použiť jedlú sódu proti plesni Candida. Zistil, že zásadité prostredie má škodlivý vplyv na huby a zastavuje ich množenie.

Táto metóda bola prvýkrát testovaná na pacientoch s rakovinou kože a pľúc. Lekár denne vstrekoval roztok sódy do samotného nádoru. Okrem toho musel pacient vziať liek dovnútra a urobiť si sódy.

Po určitom čase sa stav pacientov zlepšil v dôsledku redukcie rakovinových buniek.

Pozitívne a negatívne stránky v technike Simonchini

Metóda vyvinutá talianskym lekárom, použitie hydrogenuhličitanu sodného na liečenie rakoviny, má niekoľko pozitívnych aspektov, ktoré sú nasledujúce:

 • imunitný systém tela je podporovaný;
 • metabolický proces v bunkách je normalizovaný;
 • telo absorbuje kyslík lepšie;
 • zabráni sa strate draslíka;
 • obnovuje sa acidobázická rovnováha;
 • dochádza k dočasnému zlepšeniu stavu pacienta.

Moderná medicína však nepotvrdzuje liečbu rakoviny sodou podľa metódy Simonciniho.

Rakovina a kandidóza sa vyvíjajú v dôsledku oslabeného imunitného systému, ale prvý postihuje nás zvnútra a druhý ovplyvňuje nás zvonka..

Zistilo sa, že neexistuje žiadny priamy vzťah medzi fungálnou infekciou a zhubným nádorom. Áno, a úplne zničiť kandidózu s jednou sódou nefunguje, nehovoriac o rakovine nádor.

Hydrogenuhličitan sodný proti rakovine

Simoncini je zástancom používania sódy v onkológii, odporúča začať s liečbou malými dávkami a postupne ich zvyšovať. Počas kurzu odporúča vylúčiť zo stravy:

Počas liečby musí byť kyslosť regulovaná pomocou lakmusových prúžkov. Norma by nemala prekročiť hodnotu 7,41. Pri liečbe je veľmi dôležité venovať pozornosť rovnováhe minerálov a vitamínov v tele. Pri nedostatočnom množstve je potrebný ďalší príjem komplexov vitamínov a minerálov.

Je potrebné si uvedomiť, že použitie roztoku sódy pri rakovine nezabráni tvorbe zhubných buniek, ale spolu s chemoterapiou môže spomaliť proliferáciu metastáz. A tiež sódová terapia nie je schopná nahradiť lieky predpísané lekárom. Pred použitím tohto jednoduchého lieku sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Ako sa lieči sódou podľa metódy Simonciniho

Existuje niekoľko spôsobov, ako použiť roztok sódy. Podáva sa perorálne alebo štiepený nádor. Pri výbere techniky hrá dôležitú úlohu štádium a typ choroby.

Nevyhnutnou podmienkou sú denné postupy podľa schémy, ktorá je predpísaná v závislosti od miesta a charakteristík choroby. Zvýšenie dávky môže poškodiť pacienta a jeho zníženie nedosiahne požadovaný účinok.

Po mnoho rokov lieči rakovinu pomocou sódy Tulio Simoncini na lekársky predpis, ktorá spočíva v nasledujúcich:

 • Každé ráno pred jedlom spotrebujte 0,2 čajovej lyžičky bikarbonátu sodného a rozpustite ho v horúcej vode.
 • Denná dávka roztoku je najmenej jedna pohárik.
 • Droga sa užíva pol hodiny pred jedlom. Po jedle je zakázané používať roztok sódy.
 • Je možné použiť suchú látku, ktorá sa umýva teplou vodou alebo mliekom.

Pri liečení rakoviny sodou Dr. Simoncini odporúča nevzdávať sa chemoterapie. Domnieva sa, že je potrebné zabezpečiť silný kontakt medzi sódou a nádorom, ale v žiadnom prípade by nemala byť dávka sódy v roztoku prekročená o viac ako 20%. Okrem injekcií a orálneho podávania je možná aj topická aplikácia terapeutického roztoku. Pre rakovinu:

 • hrubé črevo - používa sa na klystír a kolonoterapiu;
 • pleťové vody, obklady a oplachy;
 • genitálie - ošetrené tampónmi, pleťovými vodami a doučkami;
 • pľúca - aplikujte inhaláciu.

Všetky procedúry sa vykonávajú pod dohľadom lekára a keď sa stav zhorší, liek sa dočasne zastaví.

Aby sa urýchlil proces hojenia, spoločnosť Tulio navrhuje očistiť telo od škodlivých toxínov, konzumovať minerálnu stojatú vodu, normalizovať výživu, jesť viac rastlinných potravín.

Dôležitý je aj duševný stav pacienta. Príbuzní by ho mali obklopiť zvýšenou pozornosťou.

Pozitívne emócie a pevný prístup k uzdraveniu majú priaznivý vplyv na pohodu pacienta.

Sóda a peroxid vodíka na ošetrenie onkológie

Podľa profesora Neumyvakina je liečba rakoviny sódou a peroxidom vodíka účinná metóda, pretože tieto dve zložky majú nasledujúce vlastnosti:

 • čisté nádoby od cholesterolových plakov;
 • zabrániť tvorbe krvných zrazenín;
 • omladzujúce bunky;
 • prispievať k stabilizácii imunity;
 • zničiť obličkové kamene.

Spôsob liečby sódou zahŕňa užívanie drogy, začínajúc malými dávkami a ich rozpustenie v teplej vode. Dávka sa postupne zvyšuje na jednu čajovú lyžičku na pohár vody.

Použitie peroxidu vodíka sa začína jednou kvapkou, ktorá sa rozpustí v 50 ml vody. Denne sa dávka zvyšuje o jednu kvapku a roztok sa užíva trikrát denne. Maximálna dávka je 10 kvapiek. Potom sa droga opije ďalších 10 dní. Ak je v žalúdku pocit pálenia, dávka sa mierne znižuje, až kým si na to telo nezvykne.

Neumyvakin odporúča tieto prostriedky užívať pol hodiny pred alebo dve hodiny po jedle na celý život.

Existuje technika a súčasné užívanie oboch liekov. Spoločné podávanie môže nepriaznivo ovplyvniť alkalickú rovnováhu tela. Aby sa predišlo problémom, odporúča sa, aby sa riešenia prijímali v intervale tridsiatich minút.

Kto je odporúčaný na liečbu hydrogenuhličitanom sodným?

Ako vyliečiť rakovinu sódou? Táto otázka vzrušuje mnoho pacientov s rakovinou. Simoncini tvrdí, že jeho liečebná metóda môže pomôcť jedincovi akéhokoľvek veku. Spolu s užívaním sódy odporúča:

 • Dodržujte antimykotickú diétu. Cukor, droždie, mastné mliečne výrobky a mäsové výrobky by sa mali vylúčiť zo stravy. Jedzte viac rastlinných potravín bohatých na vlákninu.
 • Povinná denná fyzická aktivita.
 • Po operácii sa na umývanie odporúča kvapkadlo sódy..
 • Liečba sodoukovou rakovinou sa môže kombinovať so všetkými štandardnými postupmi pre pacientov s rakovinou.
 • Táto metóda je najúčinnejšia, ak veľkosť nádoru nepresahuje viac ako tri centimetre. Pri väčšom zhubnom nádore účinnosť liečby výrazne klesá.

Je potrebné poznamenať, že benígny nádor kostí a lymfatických uzlín nie je možné liečiť hydrogenuhličitanom sodným. Ak nájdete rakovinový nádor, nezabudnite podstúpiť vyšetrenie v lekárskom zariadení a neodmietnite chirurgický zákrok, chemoterapiu a ožarovanie. Liečbu sódou používajte ako pomocnú látku na odporúčanie lekára.

Liečba rakoviny sodíka - kto pomohol?

V súčasnosti každý môže ľahko vyhľadávať reklamy na liečbu rakoviny pomocou sódy na internete. Zákerné ochorenie začína bez povšimnutia a môže trvať dlho bez akýchkoľvek príznakov. Pacienti často vyhľadávajú odbornú pomoc veľmi neskoro.

Aj keď medicína pokročila vpred a dokáže úspešne zvládnuť niektoré formy rakoviny, v pokročilých prípadoch liečba vždy neprináša pozitívne výsledky. Diagnóza „malígneho nádoru“ preto núti ľudí hľadať spôsoby, ako sa zotaviť.

Pacienti s rakovinou sa často stávajú obeťami alternatívnej medicíny. Ponúka šetrné a lacné spôsoby liečby, ktoré neprinášajú pozitívne výsledky a odnášajú posledné peniaze a čas. Jedným z nich je ošetrenie jedlej sódy od Simonciniho..

Neexistujú spoľahlivé informácie o pozitívnych faktoch liečby onkológie hydrogenuhličitanom sodným. A moderná veda považuje doktora za šarlatána.

Stojí za to liečiť rakovinu hydrogenuhličitanom sodným?

Mnohé sa už pokúsili liečiť sódu na rakovinu. Recenzie sa často zdieľajú online. Tu je niekoľko z nich:

 • Väčšina pacientov je podozrivá z metódy Simoncini. Verte, že ide o stratu času a peňazí. Ak sa zistí rakovina, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Tvrdia, že ak je všetko také jednoduché, onkológia by vôbec neexistovala..
 • Iní poznamenávajú, že kvapkadla pripravili pomocou roztoku sódy a po operácii a chemoterapii sa stav výrazne zlepšil.
 • Niektorí pacienti s rakovinou používajú iné alternatívne metódy. Nie je veľa pozitívnych príkladov liečby.

Odborníci tvrdia, že ak sa zistí rakovina, pacient by mal okamžite začať s liečbou: chirurgickým, ožarovacím alebo chemoterapeutickým. Čím skôr sa diagnostika stanoví, tým väčšia je šanca na uzdravenie. Soda sa môže používať ako dodatočný nástroj k hlavnej liečbe a len po konzultácii s lekárom.

Soda vs. onkológia - mýtus alebo realita?

Vedci do dnešného dňa nenájdu liek, ktorý zaručuje úplné liečenie rakoviny. Existuje však mnoho metód vyvinutých rôznymi liečiteľmi, ktoré sa odporúčajú na odstránenie rozvoja nádorov..

Mnohí sa zaujímajú o to, či sóda pomáha pri rakovine. Teória účinnosti použitia sódy na liečenie zhubných nádorov, ktorú predložil taliansky onkológ Simoncini, naznačuje, že rakovinové bunky sú fungálnymi formáciami. Navrhuje vypiť malé množstvo hydrogenuhličitanu sodného, ​​aby zničil kolónie húb Candida.

Liečbu pacienta vykonáva lekár podľa určitej schémy. V závislosti od miesta ochorenia je predpísané vypláchnutie, štiepenie, intravenózna infúzia a inhalácia postihnutej oblasti.

Niekedy má pacient na začiatku liečby krátky pozitívny účinok. Začína veriť, že sóda zabíja rakovinu, ale potom sa jeho stav opäť zhoršuje. Neuskutočnili sa žiadne klinické štúdie týkajúce sa liečby touto technikou. Vedci postupom času potvrdili, že jedlá sóda nie je schopná liečiť onkológiu, ale zhoršuje len stav pacienta..

Lekári dôrazne neodporúčajú liečbu rakoviny hydrogenuhličitanom sodným. Zistilo sa, že veľké dávky tohto liečiva môžu zhoršiť priebeh ochorenia a spôsobiť vážne ochorenie. Neúspech terapie sódou bol vedecky zdôvodnený dánskym patológom. Preto je pri detekcii rakoviny potrebné dodržiavať tradičné metódy liečby.

Čo sa deje s liečbou sódou?

Na konci dvadsiateho storočia taliansky lekár T. Simoncini vyvinul jedinečnú a dostupnú metódu liečby rakoviny sódou. Jeho podstata spočívala v schopnosti sódy alkalizovať médium a zabrániť množeniu plesňovej infekcie. Čo je zlé na tejto metóde?

 • Keď je sodovka v žalúdku, neutralizuje kyselinu a uvoľňuje vodu a oxid uhličitý. V tomto prípade nastane zmena v kyslom prostredí v žalúdku, čo vedie k tráveniu a zníženiu ochranných síl, môžu sa objaviť vredy..
 • Tulio verí, že príčinou rakoviny sú huby. Preto všetci ľudia s diagnózou kandidózy sú vystavení riziku rozvoja rakoviny. Táto choroba sa však lieči veľmi jednoducho a rýchlo a použitie iba sódy ju premení na chronickú formu.
 • Podľa teórie Simonciniho by mal každý malígny nádor obsahovať huby, čo je úplne nepravdivé.
 • Plesne Candida sa môžu ľahko prispôsobiť akýmkoľvek liekom, ale zástancovia tejto metódy sa domnievajú, že ich jednoduchá sóda zvláda celkom dobre..
 • Pacientov nezastavuje skutočnosť, že Simoncini bol uväznený za ošetrenie sódou a bol mu odňatý preukaz.

Strach zo strašnej choroby často spôsobuje, že ľudia hľadajú magické drogy, v dôsledku toho sa stráca drahý čas, nehovoriac o peniazoch.

Kontraindikácie na ošetrenie sódy

Hydrogenuhličitan sodný nie je úplne neškodná látka a nie je preukázaná všetkým pacientom. Soda je zvyčajne kontraindikovaná v prípade nasledujúcich zdravotných problémov:

 • individuálna intolerancia lieku;
 • nízka alebo vysoká kyslosť;
 • porušenie tráviaceho traktu;
 • tehotenstvo
 • hormonálne zlyhanie;
 • peptický vred žalúdka;
 • vysoká hladina cukru v krvi.

V každom prípade musí byť použitie sódy na pečenie vo vnútri dohodnuté s lekárom.

Možné komplikácie

Použitie sódy v onkológii spôsobuje tieto vedľajšie účinky:

 • Patologické zmeny v mikroflóre pľúcneho tkaniva, ktoré vedú k vzniku komplexnej bronchitídy, pneumónie a astmatického syndrómu.
 • Negatívny vplyv na pohybový aparát: výskyt záchvatov alebo zhoršenú svalovú aktivitu.
 • Ukladanie solí v kĺboch, obličkách a pečeni.
 • Vďaka alkalizácii tela je možné znížiť obsah draslíka v krvi, čo vedie k chorobám kardiovaskulárneho systému, hormonálnej nerovnováhe a nesprávnemu fungovaniu pankreasu a nadobličiek..
 • Zlyhanie tráviaceho procesu, riziko gastritídy, žalúdočné vredy, ktoré vedú k žalúdočnému krvácaniu. Možno výskyt nevoľnosti, zvracacích reflexov, straty chuti do jedla, nadúvania a nadúvania.
 • Rast malígnych nádorov a výskyt metastáz sú urýchlené.

Pacienti s rakovinou by si mali uvedomiť, že sóda nie je schopná ničiť huby, natož zastaviť rast rakovinových buniek..

Keď je hydrogenuhličitan sodný dobrý?

Jedlá sóda na pečenie rozpustená v tekutine nemá škodlivé účinky na organizmus a používa sa na liečbu v týchto prípadoch:

 • Zmiernenie opuchov a hnisavých usadenín pri angíne a angíne. Často kloktali soľou.
 • Ak sa pridá do teplého mlieka, nie viac ako 50 stupňov, na liečbu bronchitídy a pneumónie. Toto zloženie prispieva k vypúšťaniu spúta..
 • Na liečbu kandidózy ústnej dutiny, drozdov a plesňových infekcií iných orgánov.
 • Aktívne praktikuje intravenózne podávanie pri resuscitácii.

Namiesto záveru

Nanešťastie liečba rakoviny sódou neprináša pozitívne výsledky, ale môže ľahko zhoršiť už tak závažný stav pacienta. Preto by ste nemali používať neoverené metódy na liečenie akejkoľvek choroby, najmä rakoviny. Nikdy nevyskúšajte ľudové recepty, ktoré sa nachádzajú na internete alebo odporúčajú priatelia, bez konzultácie so svojím lekárom..

Ako liečiť rakovinu pomocou hydrogenuhličitanu sodného?

Liečbu rakoviny hydrogenuhličitanom sodným (jedlou sódou) vynašiel lekár z Talianska Tulio Simonchini. Myšlienka však našla svojich nasledovníkov, ktorí pozorne študovali vlastnosti sódy a skúmali jej účinok pri protinádorovej liečbe.

Hlavným rysom tohto spôsobu je použitie alkalického média ako terapeutického činidla proti rakovine. Je známe, že rakovina vytvára a podporuje rozvoj kyslého prostredia, ktoré sóda ničí. Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným tak pravdepodobne pôsobí ako alternatívna chemoterapia, ktorá ničí rakovinové bunky.

Uhličitan sodný môže skutočne pomôcť pri liečbe rakoviny?

Zhubné nádory sú masy rýchlo rastúcich atypických buniek. Rýchlosť tvorby mutovaných tkanív naznačuje, že bunkový metabolizmus sa vyskytuje veľmi vysokou rýchlosťou.

Rakovinové bunky teda využívajú veľa uhľohydrátov a cukru na výrobu energie vo forme ATP (látka, ktorá obsahuje energetické rezervy)..

Niektoré druhy rakoviny odvodené od energetických zrazenín však zahŕňajú kyselinu mliečnu a pyruvovú..

Vďaka svojej vysokej rýchlosti rastu sa organické kyseliny akumulujú v bezprostrednom prostredí nádoru, aby sa podporil agresívny rast nádorového tkaniva.

Vysoká úroveň extracelulárnej kyslosti je jednou z hnacích síl metastázy zhubných nádorov..

 • Niektorí odborníci v oblasti liečby rakoviny sa domnievajú, že zavedením hydrogenuhličitanu sodného do mikroprostredia nádoru je možné dosiahnuť hladovanie rakovinových buniek, ako aj zastavenie ich rastu, delenia a šírenia..
 • Tieto rozsudky nie sú nepodložené, ako to dokazujú úradné štúdie.
 • Marhuľové jamy na rakovinu

Použitie hydrogenuhličitanu sodného v tradičnej onkológii

Väčšina onkológov neodporúča sódu na liečbu svojich pacientov. V skutočnosti ho však používajú na rovnaký účel. Rakovina je eliminovaná hydrogenuhličitanom sodným za medicínskych podmienok. Používa sa pred chemoterapiou, počas nej a po nej..

 1. Jedlá sóda je súčasťou niektorých protirakovinových liekov (mechloretamín, chlórmetín, mustín) kvôli svojej schopnosti znižovať kyslosť okolo životne dôležitých orgánov..
 2. Okrem toho je dichlóracetátový prípravok selektívnym činidlom, ktoré pôsobí rovnakým spôsobom ako hydrogenuhličitan sodný..
 3. Tulio Simoncini odhalil, že hydrogenuhličitan sodný je účinný pri liečbe rakoviny prsníka a prostaty, ako aj iných typov rakoviny iných ako nádor na mozgu..
 4. Štúdie ukazujú nasledujúce výhody hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny:
 • znížené zapojenie lymfatického systému do transportu rakovinových buniek;
 • neschopnosť ovplyvniť úroveň obehu existujúcich nádorových buniek;
 • znížené postihnutie pečene a následne šírenie zhubných procesov do ďalších orgánov;
 • schopnosť inhibovať kolonizáciu nádorových buniek a ich cirkuláciu do iných orgánov.

V závislosti od typu rakoviny sa hydrogenuhličitan sodný používa perorálne, intravenózne alebo ako aerosól..

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanu sodného: ako podať žiadosť?

Sóda proti rakovine sa môže používať v rôznych variantoch:

 1. Ako doplnok k základnej terapii. Na tento účel použite od ¼ do ½ čajovej lyžičky jedlej sódy rozpustenej vo vode.
 2. Ako súčasť protirakovinových látok. V tomto prípade sa berie sterilný roztok hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorý sa podáva intravenózne.
 3. Ako hlavný protirakovinový agent, varený doma. Na tento účel kombinujte hydrogenuhličitan sodný s javorovým sirupom, melasou alebo medom. Takéto riešenie je schopné bojovať s rakovinou prostaty a jej kostnými metastázami..

Orálna správa

Odporúčame zmiešať 1 lyžičku. jedlá sóda s 1 čajovou lyžičkou melasa v šálke vody. Konzumujte 1krát denne po dobu 3 dní. V žiadnom prípade by nemala prekročiť špecifikovanú dávku.

Onkológia odporúča zmiešať 90 čajových lyžičiek klinového sirupu s 30 čajovými lyžičkami jedlej sódy. Aby bol sirup menej viskózny, mal by sa zohrievať a miešať 5 minút, kým sa úplne nerozpustí. Výsledný produkt by sa mal užívať v trvaní 10 dní 5-7 čajových lyžičiek denne.

Vodka proti rakovine

Vedľajšie účinky a bezpečnostné opatrenia

Nie je možné s istotou povedať, že liečba rakoviny pomocou hydrogenuhličitanu sodného je stopercentným liekom na rakovinu, pretože ešte neexistuje. Zároveň však mnoho ľudí používa túto metódu a poskytuje určité výsledky. Mali by sa však zvážiť určité vedľajšie účinky, ktoré sa môžu vyskytnúť počas používania hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine:

 1. Použitie hydrogenuhličitanu sodného nie je vhodné pre každého a môže mať negatívne následky v orgánových systémoch.
 2. Pri použití niektorých druhov sodovky nízkej kvality existuje riziko kontaminácie hliníka..
 3. Nadmerná konzumácia sódy môže spôsobiť vysoké hladiny sodíka v tele a viesť k hypertenzii..
 4. Použitie hydrogenuhličitanu sodného môže vyvolať metabolickú alkalózu.
 5. Pozorujú sa príznaky srdcového zlyhania a opuchu spôsobené vysokou hladinou sodíka v krvi..

Terapia rakoviny hydrogenuhličitanu sodného sa nemôže používať dlhšie ako tri týždne. Počas prvého týždňa tiež nemôžete vo vnútri konzumovať viac ako dve čajové lyžičky sódy denne.

Dôležité informácie: Ako vyliečiť rakovinu pomocou sódy?

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným: recenzie

Liečba sódou na pečenie sa týka netradičných spôsobov liečby rakoviny. V tejto súvislosti má mnoho svojich prívržencov a opozíciu..

Domáce aj zahraničné stránky môžu ľahko nájsť veľa dôkazov o výhodách a škodách spojených s používaním hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny.

S istotou môžeme povedať iba:

 1. K dnešnému dňu dôkladná štúdia tejto metódy.
 2. Použitie hydrogenuhličitanu sodného pri alkalizácii tela je vedecky dokázané, ale zatiaľ nie je známe, ako ho správne používať..
 3. Mierne a správne používanie jedlej sódy na lekárske účely je veľmi opodstatnené.
 4. Hydrogenuhličitan sodný môže byť preventívnym opatrením pri liečbe rakoviny.

Skutočnosť, že liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným v čistej forme môže úplne eliminovať rakovinu, najmä metastázami, je však veľmi pochybná, preto je vždy potrebná konzultácia so skúseným onkológom..

Hydrogenuhličitan sodný na použitie pri rakovine

Témou našej dnešnej konverzácie je hydrogenuhličitan sodný..

Čo je to, ako to uplatniť, a prečo, prečo takéto vzrušenie vládne dnes okolo tejto látky - na všetky tieto otázky sa dá odpovedať v tomto článku..

Najprv však malé varovanie: tu uvedené informácie nie sú návodom na konanie alebo odporúčanie a sú zverejňované na stránke iba na vzdelávacie účely..

Hydrogenuhličitan sodný - čo to je

Hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný - názvy sa líšia, ale jedna vec sa za nimi skrýva - biely kryštalický prášok, ktorý sa v potravinárskom priemysle a medicíne bežne používa a ktorý je nám všetkým známy ako soda na pečenie. Chemický vzorec tejto látky je NaHC03.

V medicíne sa sóda (hydrogenuhličitan sodný) používa už dlho ako účinné antiseptikum na kloktanie, ako aj kyslý neutralizátor pri pálení záhy. Je pravda, že lekári dnes tento druh liečby neodporúčajú z dôvodu častého výskytu tzv..

Hydrogenuhličitan sodný sa dnes v širokej miere používa v alternatívnej medicíne ako liek na rakovinu..

V sieti, ako aj v mnohých časopisoch nájdete veľa článkov na túto tému, v ktorých autori uvádzajú príklady zázračných uzdravení..

Liečbu sodíka pacientmi s rakovinou prvýkrát začal taliansky lekár Simoncini. V tomto článku sa tejto osobe a jej liečebnej metóde venujú jednotlivé kapitoly..

Vzťah medzi kyslosťou tela a zdravím

Než začneme podrobnejšie hovoriť o liečbe hydrogenuhličitanu sodného rakovinovými nádormi, chceme hovoriť o dôležitých metabolických reakciách, ktoré sa vyskytujú v našom tele.

Všetky metabolické procesy závisia priamo od tak dôležitého faktora, ako je pH (kyslosť) telesných tekutín a krvnej plazmy.

Zohľadnite stupnicu pH: čím vyššie sú tieto hodnoty, tým kyslejšie je prostredie, zatiaľ čo nižšie hodnoty posúvajú ukazovatele na alkalickú stranu..

Je veľmi dôležité, aby si telo v plazme udržiavalo zdravé homeostázy (rovnovážné) - 7,4. Ak je človek zdravý, kyslosť slín by sa mala pohybovať od 7,0 do 7,5. Výkyvy v týchto číslach môžu závisieť od toho, ako jednotlivec žerie, od svojej fyzickej aktivity, stresu, tvorby hormónov, spánku atď..

Je dôležité vedieť, že keď sa pH posunie na kyslú stranu, vytvoria sa priaznivé podmienky na vývoj rôznych chorôb, a naopak, k jeho hojeniu prispieva aj alkalizácia tela..

Domino efekt

Ak sa stupnice silne odlišujú od kyslého prostredia, vytvára sa zvláštny dominový efekt. Rôzne metabolické produkty sa z tela vylučujú nesprávne, čo vytvára vhodné prostredie pre patogény (vírusy, kvasinky, baktérie, huby)..

Dlhodobé podráždenie bunkových membrán karcinogénmi a toxínmi vyvoláva blokovanie toku kyslíka do buniek tak potrebné. Čo sa stane, ak v bunke chýba kyslík? Produkuje kyselinu mliečnu a okolité prostredie je ešte okyslené. Ešte horšie.

To všetko vytvára takmer ideálne prostredie pre vznik rakovinových buniek..

Ako funguje hydrogenuhličitan sodný?

Roztok hydrogenuhličitanu sodného vstupujúci do tela neutralizuje nadbytok kyseliny a prispieva k rýchlej normalizácii rovnováhy kyselina-báza. Simoncini založil svoju metódu liečenia rakoviny na základe tejto sódy. Ale možno je tento postup nevedecký? Vôbec nie.

Liečba hydrogenuhličitanom sodným vo vede a rakovine

Vedci už dávno vedeli, čo dokážu zázraky hydrogenuhličitan sodný.

Ukázalo sa, že liečba rakoviny sódou (presnejšie jej pozitívne výsledky) môžu byť podporené oficiálnymi vedeckými štúdiami, ktoré odhalili rýchly progres rastu nádoru v kyslom prostredí s nízkou úrovňou dodávky kyslíka do buniek.

Nedávno sa v Číne uskutočnili vedecké pokusy, ktoré viedli k záveru, že kyslé pH rakovinových buniek je hlavným dôvodom ich rezistencie na lieky počas chemoterapie u pacientov..

Na farmakologickom oddelení na Arizonskej univerzite vedci dokázali, že séria experimentov dospela k záveru, že alkalizácia tela hydrogenuhličitanom sodným môže byť veľmi nápomocná pri liečení tak ohromného a rozšíreného ochorenia, akým je rakovina prsníka..

Experti zistili, že denný príjem sodovky posúva pH v nádorových bunkách na alkalickú stranu a významne znižuje šírenie a množenie rakovinových buniek u myší..

Na základe experimentov vedci dospeli k záveru, že výskum v tejto oblasti sa musí ďalej rozvíjať.

Tulio Simoncini a jeho teória pôvodu rakoviny

Teraz už viete veľa o hydrogenuhličitane sodnom. Čo je to a ako pôsobí na telo, už sme to vysvetlili.

Teraz si povedzme podrobnejšie o lekárovi Tulio Simonchini a jeho teórii pôvodu rakoviny. Na úvod Simoncini praktizuje medicínu v Ríme už mnoho rokov..

Jeho hlavná špecializácia je onkológia, ďalšie diabetes a metabolické poruchy.

Simoncini dlho študoval problém rakoviny a upozornil na skutočnosť, že všetky typy zhubných nádorov (bez ohľadu na postihnutý orgán) vykazovali presne to isté..

Na základe svojich pozorovaní navrhol, že rakovina má plesňovú povahu a nekontrolované delenie buniek, ku ktorému dochádza pri tomto ochorení, nie je ničím iným, než procesom, ktorý samotný orgán začína na ochranu pred rozvojom kandidózy..

Ak je imunita osoby oslabená, potom sa huba Candida začne nekontrolovateľne množiť a môže tvoriť celú kolóniu..

Keď je orgán infikovaný plesňou, imunitné bunky začínajú vytvárať ochrannú bariéru a snažia sa chrániť orgán pred cudzou expanziou - podľa Simonchiniho je to začiatok rakovinového procesu..

Tvrdí, že metastázy nie sú ničím iným než šírením huby v tele..

Ako simoncini lieči rakovinu

Taliansky lekár si uvedomil, že rast zhubných nádorov je vyvolaný hubami, a začal vyberať účinný fungicíd a experimentálne dospel k záveru, že hydrogenuhličitan sodný pôsobí najlepšie na kandidu.

Liečba rakoviny na klinike Simoncini sa uskutočňuje priamym kontaktom nádoru s roztokom sódy. Na tento účel sa liek dodáva do nádoru pomocou špeciálnej skúmavky.

Spolu s týmito pacientmi sa tiež predpisuje pitie hydrogenuhličitanu sodného v roztoku.

Existujú informácie, že pomocou hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine dokáže Simoncini liečiť aj zložité pokročilé prípady. Postupy sa niekedy opakujú mnoho mesiacov a niekedy sa liečba vylieči len za pár dní.

Experimentujúci lekár musel sedieť vo väzení pre svoju činnosť, ale po prepustení pokračoval v liečbe ľudí sódou a dosiahol značný úspech. Dnes má Simoncini veľa pacientov a veľké štatistiky prípadov úplného vyliečenia rakoviny.

Niekedy radí pacientom aj e-mailom alebo telefonicky..

Pokyny na použitie hydrogenuhličitanu sodného

Soda sa dá využiť mnohými spôsobmi. Pravdepodobne si mnohí pamätajú, ako v detstve, keď sme ochoreli nachladnutím, nám matka alebo babička dala teplé mlieko, do ktorého pridali lyžicu medu a trochu sódy. Ochorenie začalo prekvapivo rýchlo ustupovať.

Dnes stojí za to vzkriesiť túto starú metódu liečby prechladnutia z zabudnutia, pretože sóda je pomerne lacná, nie ako niektoré lieky s novým účinkom, ale funguje, zatiaľ nie horšie ako oni. Miešajte 1 čajová lyžička.

sóda v pohári teplej vody a kloktadlo s týmto roztokom na bolesť hrdla - to je ďalší dobre známy recept, kde hlavnou účinnou látkou je hydrogenuhličitan sodný.

Pokyny na používanie sódy na liečbu rakoviny je možné získať iba od samotného Simonciniho. A aby ste predišli tejto chorobe, môžete pridať trochu sódy do rôznych nápojov (čaj, džúsy, ovocné nápoje).

Len trochu na špičke noža. Nepite sódu ihneď po jedle - to bude brzdiť trávenie. Ideálny čas - medzi jedlami.

Nezabudnite si prečítať kontraindikácie a poraďte sa so svojím lekárom..

S akými chorobami môže pomôcť hydrogenuhličitan sodný?

Ak sa použije hydrogenuhličitan sodný:

 • Proti rakovine.
 • Na čistenie tela toxínov.
 • Pri liečbe prechladnutia.
 • Na odstránenie acidózy pri mnohých závažných ochoreniach (zápal pľúc, septické stavy, infarkt myokardu atď.).
 • Chronické zlyhanie obličiek, glomerulonefritída, pyelonefritída.
 • Alkoholizmus, tabaková závislosť, zneužívanie návykových látok, drogová závislosť.
 • Vylučovanie solí ťažkých kovov z tela (tálium, ortuť, kadmium, bárium, olovo atď.).
 • Choroby srdca.
 • vysoký tlak.
 • osteochondróza.
 • radikulitida.
 • Dna atď..

Existujú nejaké kontraindikácie?

Hydrogenuhličitan sodný, ktorého použitie, ako sa ukázalo, je veľmi široký, sa nemusí brať ako všeliek. Soda ako liek má kontraindikácie. Lekári neodporúčajú piť sodné roztoky s:

 • gastritída s nízkou kyslosťou;
 • zvýšená kyslosť a časté pálenie záhy;
 • cukrovka;
 • črevné preťaženie a zápcha.

Ako znížiť kyslosť tela bez použitia sódy

Aby sa normalizovala rovnováha kyselina-báza a pomohlo vášmu telu bojovať s touto chorobou, nie je potrebné používať hydrogenuhličitan sodný. Pokyny na používanie tohto nástroja sú veľmi nejasné a neisté, môžeme povedať, že je stále vo vývoji. Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám umožňujú dosiahnuť dobré výsledky..

1. Je nevyhnutné odstrániť alebo znížiť množstvo dôvodov, ktoré posunú pH na kyslú stranu. Podobné faktory zahŕňajú:

 • príliš silný fyzický naložiť;
 • používanie mäsa, mliečnych výrobkov (nadbytočné), sladkostí, plodín;
 • psychický a emocionálny stres.

2. Je potrebné zvýšiť tieto faktory, ktoré prispievajú k alkalizácii tela:

 • surová strava;
 • použitie zeleniny a ovocia, čerstvo vylisovaných štiav;
 • telesná výchova a joga;
 • fyziologický osemhodinový nočný spánok;
 • pokojný, vyvážený emocionálny stav.

Sóda môže poškodiť zdravie?

Samozrejme môže! Tento biely prášok je potrebné ošetrovať opatrne, pretože v nerozpustenej forme má ešte silnejšie alkalické vlastnosti. Ak pri dlhodobom kontakte s pokožkou môže spôsobiť vážne podráždenie a dermatitídu, môže spôsobiť vážne popáleniny, ak sa dostane do očí alebo pľúc (pri vdychovaní)..

Ľudia sa často uchyľujú k roztoku sódy na pálenie záhy, ale lekári zistili, že takáto „pomoc“ spôsobuje nežiaduce „oživenie“..

S týmto vedľajším účinkom sa oxid uhličitý uvoľňuje vo veľkých množstvách, čo spôsobuje nadúvanie - to je na jednej strane a na druhej strane - ešte väčšie uvoľňovanie kyseliny v žalúdku, čo vedie k zvýšenému páleniu záhy. Časté opakovanie toho všetkého vyvoláva vznik vredov v pažeráku.

záver

Návod na použitie hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine. Liečba proti rakovine hydrogenuhličitan sodný

Predtým, ako sa dozviete informácie o tomto lieku, hydrogenuhličitan sodný - inštrukcia je uvedená vo bezplatnom preklade a je odoslaná výlučne na kontrolu. Anotácie uvedené na našich webových stránkach nie sú dôvodom samoliečby.

Výrobcovia: Liquor CJSC

 • Iné nešpecifikované choroby oka a adnex
 • Sírny korok
 • Akútna infekcia horných dýchacích ciest viacnásobnej a nešpecifikovanej lokalizácie
 • Nešpecifikovaná akútna infekcia dolných dýchacích ciest
 • Stomatitída a súvisiace lézie
 • Žalúdočný vred
 • Dvanástnikové vredy
 • Iné špecifikované choroby žalúdka a dvanástnika
 • acidóza
 • Chronické zlyhanie obličiek
 • Obličkové kamene
 • Iné poruchy spôsobené renálnou tubulárnou dysfunkciou
 • Infekcia močových ciest bez zavedenej lokalizácie
 • Nešpecifikované. Pozrite si pokyny
 • mukolytické
 • vykašliavanie
 • antacidá

Indikácie pre použitie lieku Hydrogenuhličitan sodný

Zvýšená kyslosť žalúdočnej šťavy, peptický vred žalúdka a dvanástnika, metabolická acidóza (vrátane.

na infekcie, intoxikácie, diabetes mellitus v pooperačnom období, potrebu riediť bronchiálne sekréty, zápalové ochorenia očí, ústnej dutiny, slizníc horných dýchacích ciest (vrátane.

s podráždením kyselinami); na uvoľnenie ušného vosku; alkalizácia moču; tubulárna acidóza obličiek, obličkové kamene močoviny, cystín obličkové kamene.

Uvoľňovacia forma hydrogenuhličitan sodný

infúzny roztok 5%; fľaša (fľaša) 200 ml, kartónová krabica 30; infúzny roztok 5%; fľaša (fľaša) 400 ml, kartónová krabica 20; infúzny roztok 8,4%; fľaša (fľaša) 20 ml, kartónová krabica 10;

infúzny roztok 8,4%; fľaša (fľaša) 200 ml, kartónová krabica 30;

farmakodynamika

Pri perorálnom podaní v žalúdku reaguje s kyselinou chlorovodíkovou žalúdočnej šťavy a spôsobuje jej neutralizáciu. Znižuje kyslosť žalúdočnej šťavy, zmierňuje bolesť s peptickým vredom žalúdka a dvanástnika. Antacidový účinok sa vyvíja rýchlo, ale je krátkodobý.

Oxid uhličitý, ktorý sa tvorí pri neutralizačnej reakcii, spôsobuje nepríjemné pocity v žalúdku (kvôli jeho expanzii) a zhluky a tiež vzrušuje receptory žalúdočnej sliznice, zvyšuje vylučovanie gastrínu so sekundárnou aktiváciou sekrécie. Nadmerné uvoľňovanie oxidu uhličitého v žalúdočných vredoch môže spôsobiť perforáciu jeho steny.

Z tohto dôvodu sa pri otrave kyselinami sodnými nepoužíva hydrogenuhličitan na neutralizáciu.

farmakokinetika

Pri perorálnom podaní sa rýchlo vstrebáva. Do metabolického cyklu sú zahrnuté ióny sodíka a kyseliny uhličitej.

Po absorpcii do krvi posúva acidobázickú zlúčeninu smerom k alkalóze, podporuje uvoľňovanie sodných a chlórových iónov, zvyšuje osmotickú diurézu, alkalizuje moč (zabraňuje zrážaniu solí kyseliny močovej v močovom systéme).

Malo by sa pamätať na to, že pri zvracaní sprevádzajúceho peptický vred sa strácajú chloridy a alkalóza sa zvyšuje hypochlorémiou. Posúva reakciu prieduškového hlienu na alkalickú stranu, pomáha pri riedení hlienu, zlepšuje jeho vykašliavanie. Zmierňuje príznaky pohybovej a vzduchovej choroby.

Posun ACS k alkalóze počas zvyčajného krátkodobého priebehu liečby nie je sprevádzaný klinickými príznakmi, ale pri zlyhaní obličiek môže tento stav výrazne zhoršiť. U pacientov so sprievodnými ochoreniami srdca alebo obličiek spôsobuje nadmerný príjem sodíka opuchy a zlyhanie srdca..

Používanie hydrogenuhličitanu sodného počas tehotenstva

Je potrebné porovnať riziko a úžitok, napr hydrogenuhličitan sodný môže spôsobiť systémovú alkalózu.
Nie je známe, či hydrogenuhličitan sodný prechádza do materského mlieka..

kontraindikácie

precitlivenosť; podmienky sprevádzané rozvojom alkalózy; hypokalciémia (zvyšuje sa riziko vzniku alkalózy a vzniku tetanických záchvatov), ​​hypochlorémia (strata Cl- vrátane vracania alebo dlhodobé zníženie absorpcie v gastrointestinálnom trakte môže viesť k závažnej alkalóze).

Vedľajšie účinky

Pri dlhodobom používaní - alkalóza a jej klinické prejavy: strata chuti do jedla, nevoľnosť, zvracanie, bolesť brucha, úzkosť, bolesť hlavy, v závažných prípadoch - tetanické kŕče; možné zvýšenie krvného tlaku; pri použití sviečok - preháňadlo, nutkanie na defekáciu, hnačka, plynatosť, dunenie.

Témou našej dnešnej konverzácie je hydrogenuhličitan sodný..

Čo je to, ako to uplatniť, a prečo, prečo takéto vzrušenie vládne dnes okolo tejto látky - na všetky tieto otázky sa dá odpovedať v tomto článku..

Najprv však malé varovanie: tu uvedené informácie nie sú návodom na konanie alebo odporúčanie a sú zverejňované na stránke iba na vzdelávacie účely..

V medicíne sa sóda (hydrogenuhličitan sodný) používa už dlho ako účinné antiseptikum na kloktanie, ako aj kyslý neutralizátor pri pálení záhy. Je pravda, že lekári dnes tento druh liečby neodporúčajú z dôvodu častého výskytu tzv..

Hydrogenuhličitan sodný sa dnes v širokej miere používa v alternatívnej medicíne ako liek na rakovinu..

V sieti, ako aj v mnohých časopisoch nájdete veľa článkov na túto tému, v ktorých autori uvádzajú príklady zázračných uzdravení..

Liečbu sodíka pacientmi s rakovinou prvýkrát začal taliansky lekár Simoncini. V tomto článku sa tejto osobe a jej liečebnej metóde venujú jednotlivé kapitoly..

Vzťah medzi kyslosťou tela a zdravím

Než začneme podrobnejšie hovoriť o liečbe hydrogenuhličitanu sodného rakovinovými nádormi, chceme hovoriť o dôležitých metabolických reakciách, ktoré sa vyskytujú v našom tele.

Všetky metabolické procesy závisia priamo od tak dôležitého faktora, ako je pH (kyslosť) telesných tekutín a krvnej plazmy.

Zohľadnite stupnicu pH: čím vyššie sú tieto hodnoty, tým kyslejšie je prostredie, zatiaľ čo nižšie hodnoty posúvajú ukazovatele na alkalickú stranu..

Je veľmi dôležité, aby si telo v plazme udržiavalo zdravé homeostázy (rovnovážné) - 7,4. Ak je človek zdravý, kyslosť slín by sa mala pohybovať od 7,0 do 7,5. Výkyvy v týchto číslach môžu závisieť od toho, ako jednotlivec žerie, od svojej fyzickej aktivity, stresu, tvorby hormónov, spánku atď..

Je dôležité vedieť, že keď sa pH posunie na kyslú stranu, vytvoria sa priaznivé podmienky na vývoj rôznych chorôb, a naopak, k jeho hojeniu prispieva aj alkalizácia tela..

Domino efekt

Ak sa stupnice silne odlišujú od kyslého prostredia, vytvára sa zvláštny dominový efekt. Rôzne metabolické produkty sa z tela vylučujú nesprávne, čo vytvára vhodné prostredie pre patogény (vírusy, kvasinky, baktérie, huby)..

Dlhodobé podráždenie bunkových membrán karcinogénmi a toxínmi vyvoláva blokovanie toku kyslíka do buniek tak potrebné. Čo sa stane, ak v bunke chýba kyslík? Produkuje kyselinu mliečnu a okolité prostredie je ešte okyslené. Ešte horšie.

To všetko vytvára takmer ideálne prostredie pre vznik rakovinových buniek..

Ako funguje hydrogenuhličitan sodný?

Roztok hydrogenuhličitanu sodného vstupujúci do tela neutralizuje nadbytok kyseliny a prispieva k rýchlej normalizácii rovnováhy kyselina-báza. Simoncini založil svoju metódu liečenia rakoviny na základe tejto sódy. Ale možno je tento postup nevedecký? Vôbec nie.

Liečba hydrogenuhličitanom sodným vo vede a rakovine

Vedci už dávno vedeli, čo dokážu zázraky hydrogenuhličitan sodný.

Ukázalo sa, že liečba rakoviny sódou (presnejšie jej pozitívne výsledky) môžu byť podporené oficiálnymi vedeckými štúdiami, ktoré odhalili rýchly progres rastu nádoru v kyslom prostredí s nízkou úrovňou dodávky kyslíka do buniek.

Nedávno sa v Číne uskutočnili vedecké pokusy, ktoré viedli k záveru, že kyslé pH rakovinových buniek je hlavným dôvodom ich rezistencie na lieky počas chemoterapie u pacientov..

Na farmakologickom oddelení na Arizonskej univerzite vedci dokázali, že séria experimentov dospela k záveru, že alkalizácia tela hydrogenuhličitanom sodným môže byť veľmi nápomocná pri liečení tak ohromného a rozšíreného ochorenia, akým je rakovina prsníka..

Experti zistili, že denný príjem sodovky posúva pH v nádorových bunkách na alkalickú stranu a významne znižuje šírenie a množenie rakovinových buniek u myší..

Na základe experimentov vedci dospeli k záveru, že výskum v tejto oblasti sa musí ďalej rozvíjať.

Tulio Simoncini a jeho teória pôvodu rakoviny

Teraz už viete veľa o hydrogenuhličitane sodnom. Čo je to a ako pôsobí na telo, už sme to vysvetlili.

Teraz si povedzme podrobnejšie o lekárovi Tulio Simonchini a jeho teórii pôvodu rakoviny. Na úvod Simoncini praktizuje medicínu v Ríme už mnoho rokov..

Jeho hlavná špecializácia je onkológia, ďalšie diabetes a metabolické poruchy.

Simoncini dlho študoval problém rakoviny a upozornil na skutočnosť, že všetky typy zhubných nádorov (bez ohľadu na postihnutý orgán) vykazovali presne to isté..

Na základe svojich pozorovaní navrhol, že rakovina má plesňovú povahu a nekontrolované delenie buniek, ku ktorému dochádza pri tomto ochorení, nie je ničím iným, než procesom, ktorý samotný orgán začína na ochranu pred rozvojom kandidózy..

Ak je imunita osoby oslabená, potom sa huba Candida začne nekontrolovateľne množiť a môže tvoriť celú kolóniu..

Keď je orgán infikovaný plesňou, imunitné bunky začínajú vytvárať ochrannú bariéru a snažia sa chrániť orgán pred cudzou expanziou - podľa Simonchiniho je to začiatok rakovinového procesu..

Tvrdí, že metastázy nie sú ničím iným než šírením huby v tele..

Ako simoncini lieči rakovinu

Taliansky lekár si uvedomil, že rast zhubných nádorov je vyvolaný hubami, a začal vyberať účinný fungicíd a experimentálne dospel k záveru, že hydrogenuhličitan sodný pôsobí najlepšie na kandidu.

Liečba rakoviny na klinike Simoncini sa uskutočňuje priamym kontaktom nádoru s roztokom sódy. Na tento účel sa liek dodáva do nádoru pomocou špeciálnej skúmavky.

Spolu s týmito pacientmi sa tiež predpisuje pitie hydrogenuhličitanu sodného v roztoku.

Existujú informácie, že pomocou hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine dokáže Simoncini liečiť aj zložité pokročilé prípady. Postupy sa niekedy opakujú mnoho mesiacov a niekedy sa liečba vylieči len za pár dní.

Experimentujúci lekár musel sedieť vo väzení pre svoju činnosť, ale po prepustení pokračoval v liečbe ľudí sódou a dosiahol značný úspech. Dnes má Simoncini veľa pacientov a veľké štatistiky prípadov úplného vyliečenia rakoviny.

Niekedy radí pacientom aj e-mailom alebo telefonicky..

Pokyny na použitie hydrogenuhličitanu sodného

Soda sa dá využiť mnohými spôsobmi. Pravdepodobne si mnohí pamätajú, ako v detstve, keď sme ochoreli nachladnutím, nám matka alebo babička dala teplé mlieko, do ktorého pridali lyžicu medu a trochu sódy. Ochorenie začalo prekvapivo rýchlo ustupovať.

Dnes stojí za to vzkriesiť túto starú metódu liečby prechladnutia z zabudnutia, pretože sóda je pomerne lacná, nie ako niektoré lieky s novým účinkom, ale funguje, zatiaľ nie horšie ako oni. Miešajte 1 čajová lyžička.

sóda v pohári teplej vody a kloktadlo s týmto roztokom na bolesť hrdla - to je ďalší dobre známy recept, kde hlavnou účinnou látkou je hydrogenuhličitan sodný.

Pokyny na používanie sódy na liečbu rakoviny je možné získať iba od samotného Simonciniho. A aby ste predišli tejto chorobe, môžete pridať trochu sódy do rôznych nápojov (čaj, džúsy, ovocné nápoje).

Len trochu na špičke noža. Nepite sódu ihneď po jedle - to bude brzdiť trávenie. Ideálny čas - medzi jedlami.

Nezabudnite si prečítať kontraindikácie a poraďte sa so svojím lekárom..

S akými chorobami môže pomôcť hydrogenuhličitan sodný?

Ak sa použije hydrogenuhličitan sodný:

 • Proti rakovine.
 • Na čistenie tela toxínov.
 • Pri liečbe prechladnutia.
 • Na odstránenie acidózy pri mnohých závažných ochoreniach (zápal pľúc, septické stavy, infarkt myokardu atď.).
 • Chronické zlyhanie obličiek, glomerulonefritída, pyelonefritída.
 • Alkoholizmus, tabaková závislosť, zneužívanie návykových látok, drogová závislosť.
 • Vylučovanie solí ťažkých kovov z tela (tálium, ortuť, kadmium, bárium, olovo atď.).
 • Choroby srdca.
 • vysoký tlak.
 • osteochondróza.
 • radikulitida.
 • Dna atď..

Existujú nejaké kontraindikácie?

Hydrogenuhličitan sodný, ktorého použitie, ako sa ukázalo, je veľmi široký, sa nemusí brať ako všeliek. Soda ako liek má kontraindikácie. Lekári neodporúčajú piť sodné roztoky s:

 • gastritída s nízkou kyslosťou;
 • zvýšená kyslosť a časté pálenie záhy;
 • cukrovka;
 • črevné preťaženie a zápcha.

Ako znížiť kyslosť tela bez použitia sódy

Aby sa normalizovala rovnováha kyselina-báza a pomohlo vášmu telu bojovať s touto chorobou, nie je potrebné používať hydrogenuhličitan sodný. Pokyny na používanie tohto nástroja sú veľmi nejasné a neisté, môžeme povedať, že je stále vo vývoji. Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám umožňujú dosiahnuť dobré výsledky..

1. Je nevyhnutné odstrániť alebo znížiť množstvo dôvodov, ktoré posunú pH na kyslú stranu. Podobné faktory zahŕňajú:

 • príliš silný fyzický naložiť;
 • používanie mäsa, mliečnych výrobkov (nadbytočné), sladkostí, plodín;
 • psychický a emocionálny stres.

2. Je potrebné zvýšiť tieto faktory, ktoré prispievajú k alkalizácii tela:

 • surová strava;
 • použitie zeleniny a ovocia, čerstvo vylisovaných štiav;
 • telesná výchova a joga;
 • fyziologický osemhodinový nočný spánok;
 • pokojný, vyvážený emocionálny stav.

Sóda môže poškodiť zdravie?

Samozrejme môže! Tento biely prášok je potrebné ošetrovať opatrne, pretože v nerozpustenej forme má ešte silnejšie alkalické vlastnosti. Ak pri dlhodobom kontakte s pokožkou môže spôsobiť vážne podráždenie a dermatitídu, môže spôsobiť vážne popáleniny, ak sa dostane do očí alebo pľúc (pri vdychovaní)..

Ľudia sa často uchyľujú k roztoku sódy na pálenie záhy, ale lekári zistili, že takáto „pomoc“ spôsobuje nežiaduce „oživenie“..

S týmto vedľajším účinkom sa oxid uhličitý uvoľňuje vo veľkých množstvách, čo spôsobuje nadúvanie - to je na jednej strane a na druhej strane - ešte väčšie uvoľňovanie kyseliny v žalúdku, čo vedie k zvýšenému páleniu záhy. Časté opakovanie toho všetkého vyvoláva vznik vredov v pažeráku.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Fyzikálna terapia je nevyhnutným prvkom pri liečbe bedrovej medzistavcovej prietrže. Denné cvičenia pomáhajú posilňovať chrbtové svaly, odstraňujú príznaky, zlepšujú krvný obeh.
Na základe najnovších vedeckých poznatkov v medicíne a svetovej medicíny používam na konzervatívnu liečbu osteochondrózy najúčinnejšie a lacné fyzioterapeutické a infúzne metódy.Ako ukazujú moje osobné praktiky a štatistiky, ide o najracionálnejší prístup k liečbe väčšiny prípadov osteochondrózy..

Osteochondróza je jednou z najbežnejších chorôb moderného človeka, ktorá priamo neohrozuje život, ale výrazne zhoršuje jej kvalitu. Ochorenie je multifaktoriálne, charakterizované rôznymi klinickými symptómami a najčastejšie sa deteguje v štádiu aktívneho ničenia medzistavcových platničiek.