loader

Hlavná

Hlava

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným || Liečba rakoviny uhličitanu sodného

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným || Liečba rakoviny uhličitanu sodného

Indikácie pre použitie: čo sóda na pečenie lieči?

Liečbu rakoviny hydrogenuhličitanom sodným (jedlou sódou) vynašiel lekár z Talianska Tulio Simonchini. Myšlienka však našla svojich nasledovníkov, ktorí pozorne študovali vlastnosti sódy a skúmali jej účinok pri protinádorovej liečbe.

Zhubné nádory sú masy rýchlo rastúcich atypických buniek. Rýchlosť tvorby mutovaných tkanív naznačuje, že bunkový metabolizmus sa vyskytuje veľmi vysokou rýchlosťou.

Väčšina onkológov neodporúča sódu na liečbu svojich pacientov. V skutočnosti ho však používajú na rovnaký účel. Rakovina je eliminovaná hydrogenuhličitanom sodným za medicínskych podmienok. Používa sa pred chemoterapiou, počas nej a po nej..

Liečba sódou na pečenie sa týka netradičných spôsobov liečby rakoviny. V tejto súvislosti má mnoho svojich prívržencov a opozíciu..

Domáce aj zahraničné stránky môžu ľahko nájsť veľa dôkazov o výhodách a škodách spojených s používaním hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny.

S istotou môžeme povedať iba:

 1. K dnešnému dňu dôkladná štúdia tejto metódy.
 2. Použitie hydrogenuhličitanu sodného pri alkalizácii tela je vedecky dokázané, ale zatiaľ nie je známe, ako ho správne používať..
 3. Mierne a správne používanie jedlej sódy na lekárske účely je veľmi opodstatnené.
 4. Hydrogenuhličitan sodný môže byť preventívnym opatrením pri liečbe rakoviny.

Skutočnosť, že liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným v čistej forme môže úplne eliminovať rakovinu, najmä metastázami, je však veľmi pochybná, preto je vždy potrebná konzultácia so skúseným onkológom..

Podobný

Podľa štatistík Svetovej zdravotníckej organizácie je rakovina druhou najväčšou príčinou úmrtí na svete. Lekári identifikovali 5 hlavných dôvodov rozvoja onkológie - nadváha, nedostatok vitamínov, podvýživa, nízka fyzická aktivita, fajčenie a alkohol.

V ľudovom liečiteľstve existuje účinný spôsob boja proti onkológii - liečba rakoviny sódou. Mnoho pacientov predčasne hľadá pomoc, keď je choroba už v 4 štádiách s metastázami, ale aj v takýchto prípadoch sa objavujú recenzie na liečenie.

Metódy liečby závisia od stupňa ochorenia a umiestnenia nádoru, ale najslávnejším režimom je použitie roztoku vo vnútri..

Liečia rakovinu sódou striktne na lačný žalúdok a dodržiavajú tento recept:

 • Pridajte 1/3 čajovej lyžičky do pohára s objemom 200 ml.
 • Nalejte horúcu vodu na pol pohára, aby sa syčalo.
 • Zvyšnú polovicu zrieďte studenou vodou, aby bol roztok teplý.

Takúto zmes musíte vypiť trikrát denne: ráno, popoludní a večer.

Podľa talianskeho vedca Tulia Simonchiniho je hydrogenuhličitan sodný schopný liečiť rakovinu prsníka, žalúdka a pľúc v počiatočnej fáze. Ihneď po správnom použití vody sódou odporúča ležať na chrbte a otáčať sa po boku, žalúdku a opäť na chrbte..

Na liečbu rakoviny pľúc Simoncini odporúča pridať do pohára roztoku lyžicu medu. Úspešne praktizoval intravenózne kvapkadlá so sódou u pacientov s posledným štádiom choroby..

Profesor Neumyvakin dokazuje, že je potrebné brať roztok dovnútra, a to nielen pre pacientov s rakovinou, ale aj pre zdravých ľudí, ako spôsob udržiavania rovnováhy acidobázickej rovnováhy v tele. Doktor Alexander Ogulov odporúča použiť hydrogenuhličitan sodný na odstránenie toxínov z tela.

Vladimir Luzay vyliečil rakovinu pankreasu 4. stupňa. Pozri jeho recenziu nižšie..

Po šiestich mesiacoch používania sódy na pečenie s vodou sa úplne zbavil metastáz a rakoviny.

Sergey Melnikov zdieľa jeho prehľad o tom, ako vytiahol svoju manželku zo sveta, keď oficiálna medicína odmietla liečiť pacienta s rakovinou.

Drahí ľudia, ktorí majú počiatočné štádium onkológie. pomôžete tinktúre borovicových orechov. Vaše bunky odstránia všetky uzly.

Ahoj. o tinktúre písať podrobnejšie. poďakovať

Som veľmi vďačný vám a vašim stránkam za prínos, ktorý prinesiete!

Hlavným rysom tohto spôsobu je použitie alkalického média ako terapeutického činidla proti rakovine. Je známe, že rakovina vytvára a podporuje rozvoj kyslého prostredia, ktoré sóda ničí..

Rakovinové bunky teda využívajú veľa uhľohydrátov a cukru na výrobu energie vo forme ATP (látka, ktorá obsahuje energetické rezervy)..

Niektoré druhy rakoviny odvodené od energetických zrazenín však zahŕňajú kyselinu mliečnu a pyruvovú. Vďaka svojej vysokej rýchlosti rastu sa organické kyseliny akumulujú v bezprostrednom prostredí nádoru, aby sa podporil agresívny rast nádorového tkaniva.

Niektorí odborníci v oblasti liečby rakoviny sa domnievajú, že zavedením hydrogenuhličitanu sodného do mikroprostredia nádoru je možné dosiahnuť hladovanie rakovinových buniek, ako aj zastavenie ich rastu, delenia a šírenia..

Tieto rozsudky nie sú nepodložené, ako to dokazujú úradné štúdie.

Väčšina onkológov neodporúča sódu na liečbu svojich pacientov. V skutočnosti ho však používajú na rovnaký účel. Rakovina je eliminovaná hydrogenuhličitanom sodným za medicínskych podmienok. Používa sa pred chemoterapiou, počas nej a po nej..

Jedlá sóda je súčasťou niektorých protirakovinových liekov (mechloretamín, chlórmetín, mustín) kvôli svojej schopnosti znižovať kyslosť okolo životne dôležitých orgánov..

Okrem toho je dichlóracetátový prípravok selektívnym činidlom, ktoré pôsobí rovnakým spôsobom ako hydrogenuhličitan sodný..

Tulio Simoncini odhalil, že hydrogenuhličitan sodný je účinný pri liečbe rakoviny prsníka a prostaty, ako aj iných typov rakoviny iných ako nádor na mozgu..

Štúdie ukazujú nasledujúce výhody hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny:

 • znížené zapojenie lymfatického systému do transportu rakovinových buniek;
 • neschopnosť ovplyvniť úroveň obehu existujúcich nádorových buniek;
 • znížené postihnutie pečene a následne šírenie zhubných procesov do ďalších orgánov;
 • schopnosť inhibovať kolonizáciu nádorových buniek a ich cirkuláciu do iných orgánov.

V závislosti od typu rakoviny sa hydrogenuhličitan sodný používa perorálne, intravenózne alebo ako aerosól..

V dnešnom svete čoraz viac ľudí čelí rakovine, vážnej chorobe, ktorú je možné odstrániť pomocou vysoko účinnej liečby a chemoterapie. Okrem liekov sa môžu použiť aj alternatívne metódy..

Aj keď veľa lekárov nezdieľa názor pacientov na účinnosť liekov na báze jedlej sódy, niekedy sú také lieky predpísané na boj proti toxínom počas chemoterapie..

Lekári varujú, že takéto lieky môžu poškodiť žalúdok, preto sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám..

V každej z možností sa sóda používa v rôznych množstvách. Na boj proti rakovine používajte roztok na pitie, na boj proti drozdu vytvorte koncentrovaný roztok na výkop. A v boji proti plesňovým chorobám sa sóda zmieša s malým množstvom soľného roztoku, čím sa vytvorí buničina a aplikuje sa na postihnuté oblasti kože..

Soda bola dlho považovaná za liek na akúkoľvek chorobu. Je však potrebné si uvedomiť, že tento spôsob liečby nie je vhodný pre deti, ako aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom a srdcovými chorobami. Soda je silná látka, ktorá pri oslabenej ľudskej imunite môže spôsobiť rôzne komplikácie..

Na intravenózne podanie sa používa 4% hydrogenuhličitan sodný (jedlá sóda). Lekári predpisujú tento liek na rôzne ochorenia, ako sú ťažké popáleniny, časté vracanie, ochorenia obličiek a pečene, novorodenci s hypoxiou a tiež stav horúčky..

Akýkoľvek liek, ktorý sa podáva intravenózne, má široké spektrum účinku. Pri použití roztoku sódy na boj proti rôznym chorobám musíte dodržiavať dávkovanie a podávať injekcie iba pod dohľadom lekára..

Ak počas liečby hydrogenuhličitanom sodným dôjde k odchýlkam, mali by ste upozorniť lekára a prestať užívať liek.

Len v elektronickej databáze štúdií uverejnených v renomovaných vedeckých časopisoch SpringerLink našiel pri najpovrchovejšom vyhľadávaní 664 odkazov na štúdie potvrdzujúce karcinogénne vlastnosti mykotoxínov..

Existuje veľa z nich v inej spoľahlivej lekárskej základni - na PubMed. Najskorší výskum, ktorý som objavil, je práca japonských vedcov pred štyridsiatimi rokmi, „Karcinogény produkované plesňami“ (Annu Rev Microbiol. 1972; 26:.

Mykotoxíny sú jedy uvoľňované mikroskopickými hubami plesní, ktoré parazitujú na obilninách, strukovinách, slnečnicových semenách a tiež na zelenine a ovocí. Môžu sa tvoriť pri skladovaní v mnohých potravinách a môžu ich užívať zvieratá a ľudia..

Existuje dostatok pokusov so zvieratami, ktoré pre nich potvrdzujú karcinogenitu mykotoxínov. Štúdia čínskych vedcov z roku 1995 zistila koreláciu medzi rakovinou pažeráka u obyvateľov okresu Qi Xian a vysokým obsahom mykotoxínov v pšenici v tejto oblasti..

Toto nie je druh huby, ktorú má Simoncini na mysli, ale skutočnosť, že plesňový toxín je pre človeka karcinogénny, naznačuje, že myšlienka spájania plesňových infekcií s rakovinou nie je v pravom slova zmysle nevedecká..

V skratke a komentári

Môže jedlá sóda liečiť hroznú rakovinu? Taliansky lekár Tulio Simonchini predpokladal, že rakovina je plesňové ochorenie, ktoré hádže milióny ľudí slamkou nádeje.

Simoncini odmietol chemoterapiu a začal liečiť zhubné nádory pomocou bežnej sódy na pečenie. Podľa podporovateľov jeho teórie bol Dr. Tulio Simonchini v dôsledku sprisahania chemicko-farmakologických spoločností, ktoré profitovali z prepustenia drahých liekov a metód liečby rakoviny, zbavený licencie vo svojej vlasti v Taliansku. Je teda možné liečiť rakovinu sódou?

Nikdy som nepočula o doktorovi Simoncinimu a rozhodla som sa, že v priebehu času bude potrebné túto medzeru vyplniť. Do zoznamu dôležitých tém som pridal ďalšiu položku: „Dr. Simoncini. Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným.

Mám dlhý zoznam a odišiel by som mesiac alebo dva, kým na rade prišiel „ďalší šarlatán“, ak by som náhodou na jednom z internetových zdrojov, ktoré priamo nesúvisia s medicínou, nevidel som odkaz na tento článok o Grante. Výskum rakoviny rakoviny sodíka, ktorý doslova znamená toto: „Grant na podporu výskumu použitia jedlej sódy ako liečby rakoviny“.

"Páni, šarlatánstvo!" "Dýchal som," Arizonská univerzita dostane 2 milióny dolárov od Národného inštitútu zdravia USA na výskum! " - a pitie sódy spolu s doktorom Simonchinim sa presunuli z konca môjho zoznamu do užšieho zoznamu.

Informácie sú zaujímavé a majú neuveriteľné výsledky. Vyzeralo by to ako dobrý príklad pre úradnú medicínu, ale lekári sa obávajú odchýliť sa od schváleného štandardu na liečbu rakoviny a naďalej umožňujú pacientom chemoterapiu a reklamu..

Veľmi zaujímavý spôsob liečby rakoviny pankreasu. Výborne Vladimir Luzay. Kreatívne sa priblížil k liečbe a vyliečil sa

Áno, sóda funguje zázraky. Tiež sa zaujíma o jeho vlastnosti, je tu článok na blogu.

Veľmi užitočný materiál a právo na tisíce ľudí. Ďakujem.

Áno, nie každý má takú vieru vo víťazstvo nad chorobou, zvyčajne panike a sebľútosti, začína zášť a takéto negatívne emócie ničia už aj tak slabé telo. A Vladimir, dobre urobený, ukázal svojim príkladom, že všetko, čo je v živote možné, je to hlavné Nevzdávať sa!

Už som čítal a videl video Vladimíra Luzaya. Veľmi zaujímavé informácie. Musím povedať, že na niektorých miestach je náš úradný liek príliš konzervatívny, takže to, čo „je pod vašimi nohami“, doslova nevníma. Možno si stále myslia, že problém nie je dobre pochopený. Ale talianske zaobchádzanie už bolo uznané.

Olga Andreeva - 12,07:30

Je dobré, že Vladimir našiel v sebe silu a vyrovnal sa s touto chorobou.

Pozerala som video, ktoré môžete ráno vypiť roztok sódy v horúcej vode v prázdnom žalúdku. A je to dobré pre krv, skvapalnenie a pre tráviace ústrojenstvo.

26. augusta 2015 o 06:06

Nech ti dá Pán veľa letov! Ďakujem za nádej ľudí. Mám tiež túto prekliatu chorobu, hoci som vykonal dve operácie a vykonal jeden priebeh chémie. Vaše odporúčania...

Dobriy den. Soda pomociqla vam? Rezultat est ?

Tanya Vega - 09/06.: 24

Všetko geniálne je jednoduché)

Až dnes som si pamätal tohto talianskeho lekára (povedal priateľovi) a teraz som sa dostal k tomuto článku (takmer náhodou)

Teoreticky by sa takéto senzačné informácie mali ľahko a rýchlo šíriť - zaujímalo by ma, či sa meno tohto lekára v budúcnosti stane všeobecne známym...

Moja žena má v chrbtici metostázy, pľúca, pečeň, onkológovia odmietli ďalšiu liečbu. Dozvedel som sa o liečbe sódou celkom náhodou, radili mi v lekárni. Niekoľko dní pijeme sódu v malých dávkach. Nerozhodol som si intravenózne kvapkadlá. Ale dúfam, že pochopím a začnem vyrábať kvapkadlá! Vo všeobecnosti vám veľmi pekne ďakujem za HOPE.

Povedzte, prosím, Olegovi, sú metostázy sprevádzané bolesťou? A aké sú zlepšenia po užití sódy: Môj manžel je chorý a nechcem strácať nádej.

Bolesť sú silné, jednoduché lieky proti bolesti už nepomáhajú. A zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne vylepšenia, ale sódu príliš dlho nepijeme. Naozaj dúfam, že prídu. A HOPE, Valentine nemusí stratiť, musíš veriť!

Oleg, dúfam, že tvoja žena je lepšia. Môžete sa odhlásiť a povedať?

Neexistuje žiadny krasgemodez, čo možno nahradiť? Všeobecne by som rád vedel viac. Mnoho riešení nemusí hľadať analógy. Moja sestra nemá rakovinu v nemocnici. Prosím, povedzte mi, kto nastavuje kvapkadlá, s ktorými r-mi.

koľko dní kvapkadiel s limonádou dať. a koľko času piť sódu?

Dmitry - 04/05.: 58

Prosím, napíšte, akou mierou odkvapkávate roztok hydrogenuhličitanu sodného a v akom intervale (počas ktorého času zvýšenie%)

Vladimir čo robiť, keď sa v priebehu kvapkadla tlak začne znižovať? A teplota zvyšuje moje činy.

Myslím, že I / O úvod nepotrebuje jedlú sódu, ale lekáreň s iným chemickým vzorcom NA2...

Ahoj! Môj manžel má žalúdočné vredy, rakovinu pažeráka a MTS pečene. Je možné piť sódu s vredom??

14. januára 2017 o 13:56

Mama má rakovinu maternice 3. stupňa. Vyzerá to, že jedna noha v budúcom svete, sotva dýchajúca a celá zima, hovoria, že týždeň zostal v najlepšom prípade, ak sa otvorí ďalšie krvácanie, potom sa otvorí venózne krvácanie, a to sú 2 minúty a to všetko....

Na internete je ortodoxná herbalistka Elena Fedorovna Zaitseva, pozri sa na ňu..

Arizonská univerzita

„Existujú dôkazy, že pitná sóda znižuje alebo úplne zastavuje šírenie rakoviny prsníka v pľúcach, mozgu a kostiach pacienta, ale nadmerné množstvo môže poškodiť zdravé orgány..

Tu hovorí projektový manažér Mark Peigel, zamestnanec oddelenia biomedicínskeho inžinierstva univerzity: „... zhubné nádory počas ich rastu produkujú kyselinu mliečnu, ktorá ničí susediace tkanivá a pripravuje cestu pre nádory do susedných oblastí, takže metastázy prenikajú do ďalších orgánov. Kyselina tiež zvyšuje odolnosť proti rakovine chemoterapiou. “.

Tu je názor profesorky Jennifer Barton, vedúcej oddelenia biomedicínskeho inžinierstva: „... niektoré lieky proti rakovine sú účinné iba s určitou hodnotou acidobázickej rovnováhy v tele pacienta.

Na úpravu rovnováhy acidobázickej bázy a tým na zvýšenie účinnosti liekov môžu pacienti veľmi ľahko prijať len roztok pitnej sódy, ale vždy pod dohľadom lekára.

V lekárskych databázach som našiel niekoľko odkazov na predchádzajúce štúdie vedcov z University of Arizona o použití jedlej sódy na liečbu zhubných nádorov, ako aj na veľmi zaujímavú prácu čínskych vedcov, ktorí pozorovali zlepšenie u 88% pacientov s rakovinou pečene pri arteriálnom podaní roztoku hydrogenuhličitanu sodného..

Úžasné, však? Čo by mohlo byť horšie ako malígny nádor, ako chobotnica, ktorá spúšťa chápadlá do orgánov a tkanív živého ľudského tela? Čo by mohlo byť jednoduchšie ako pitie sódy, ktorá je v žiadnej, dokonca najskromnejšej a najlacnejšej kuchynskej skrinke?

Myšlienka prekonať monštrum so štipkou bezprstého bieleho prášku na prvý pohľad sa zdá byť rozmarná, ale predstava, že arizonská univerzita a americký národný zdravotnícky inštitút sú zajatí šarlatánmi, môžu byť iba v nočnej moru..

Ako použiť

Po každom prijatí prestajte jesť po dobu 30 minút, aby bol účinok pozitívny. Každé 3 dni zvyšujte dávku sódy a postupne dávajte až 2 čajové lyžičky na pohár. Priebeh užívania tejto dávky je 2 týždne. Potom si vezmite 1 lyžicu denne až do zotavenia.

Ak chcete zachovať štruktúru vody, nevarte ju, ale nechajte ju zohriať na teplotu vyššiu ako 60 stupňov. Niektorí pridávajú do sódy čajovú lyžičku citrónovej šťavy, ktorá navyše ladí telo proti rakovine. Liečebný roztok sa môže naliať horúcim mliekom v pomeroch uvedených v pokynoch vyššie.

Ale čo huba?

Na internete je veľa materiálov v ruštine aj angličtine o expozícii metódy Tulio Simonchini. Niektorí z jeho kritikov píšu, že taliansky lekár považuje rakovinu za plesňovú kolóniu, iní to nazýva huba príčinou tejto hroznej choroby..

Aby sme presne zistili, z čoho Simonciniho teória pozostáva, dajme slovo obvinenému.

„... odpoveď na otázku, čo spôsobuje degeneratívne ochorenie, možno nájsť v disciplíne, ktorá dávala medicíne lesk, zmenila ju z jednoduchej praxe na vedu, konkrétne na mikrobiológiu,“ píše Simonchini na svojej webovej stránke..

„Je celkom zrejmé, že s výnimkou časti, ako je bakteriológia, sú naše vedomosti v mikrobiológii stále veľmi obmedzené, najmä pokiaľ ide o vírusy, subvírusy a huby, ktorých patogenetický potenciál, žiaľ, doteraz nebol dostatočne študovaný..

Som si istý, že zameraním sa iba na jednu z tieňových zón, konkrétne na mykológiu, ktorá skúma plesňové infekcie, môžeme získať odpovede na mnohé otázky týkajúce sa problému nádorov. ““ A ďalej: „Existujú prvky vedomostí, ktoré podporujú názor, že všetky druhy rakoviny - ako sa vyskytujú vo svete rastlín - pochádzajú z plesňových infekcií“ (zvýraznenie pridané).

Tvrdenie, že všetky druhy rakoviny pochádzajú z plesňových infekcií, znie napäto, ale zvyšok Simonchiniho logiky sa mi zdal dosť silný. Rakovinové bunky sú zmutované zdravé bunky tela, ale faktory, ktoré takéto mutácie vyvolávajú, t.j..

s karcinogénnosťou, sú početné: je to žiarenie, rôzne chemické látky a dokonca aj vírusy, tak prečo sa zdá, že hypotéza karcinogénneho potenciálu huby kritikom šimpanza Simonchiniho? Preto som zdôvodnil, že do lekárskej databázy uvádzam varianty fráz spájajúcich plesňovú infekciu a rakovinu. A tu som čakal na ďalší objav.

Xi. Drogy používané na korekciu kyslého švu a iónovej rovnováhy v tele

Hydrogenuhličitan sodný je zásada, takže účinne bojuje proti plesniam Candida, nádorom a iným onkológom, ktoré sa vyvíjajú v kyslom prostredí..

Liečba sodovky rakovinou by mala byť komplexná. Okrem použitia roztoku je potrebné úplne vylúčiť výrobky obsahujúce cukor a pozostávajúce z kyselín. Tiež musíte denne piť z jedného a pol litra vody, aby telo intenzívne odstraňovalo škodlivé látky.

V tabuľke sú uvedené produkty, ktoré telo alkalizujú a oxidujú..

Osoba sa rodí s hladinou pH 7,5 v krvi. Rýchlo premýšľa a je plný sily. U pacientov s rakovinou táto hodnota klesne na 6 jednotiek. Keď pH klesne - smerom k kyseline, začínajú choroby.

Sóda proti rakovine sa môže používať v rôznych variantoch:

 1. Ako doplnok k základnej terapii. Na tento účel použite od ¼ do ½ čajovej lyžičky jedlej sódy rozpustenej vo vode.
 2. Ako súčasť protirakovinových látok. V tomto prípade sa berie sterilný roztok hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorý sa podáva intravenózne.
 3. Ako hlavný protirakovinový agent, varený doma. Na tento účel kombinujte hydrogenuhličitan sodný s javorovým sirupom, melasou alebo medom. Takéto riešenie je schopné bojovať s rakovinou prostaty a jej kostnými metastázami..

Orálna správa

Odporúčame zmiešať 1 lyžičku. jedlá sóda s 1 čajovou lyžičkou melasa v šálke vody. Konzumujte 1krát denne po dobu 3 dní. V žiadnom prípade by nemala prekročiť špecifikovanú dávku.

Onkológia odporúča zmiešať 90 čajových lyžičiek klinového sirupu s 30 čajovými lyžičkami jedlej sódy. Aby bol sirup menej viskózny, mal by sa zohrievať a miešať 5 minút, kým sa úplne nerozpustí. Výsledný produkt by sa mal užívať v trvaní 10 dní 5-7 čajových lyžičiek denne.

Liečivo na liečenie chorôb závislých od kyseliny. Má antacidový účinok, stimuluje vykašliavanie.

Dlhodobé používanie hydrogenuhličitanu sodného vedie k alkalóze (zvýšené pH krvi), ktorej klinické prejavy sú:

 • nevoľnosť;
 • zvracanie
 • strata chuti do jedla (do úplnej straty);
 • bolesť brucha;
 • tetanické kŕče (vo zvlášť závažných prípadoch);
 • zvýšenie krvného tlaku.

Pri použití čapíkov sa môže prejaviť laxatívny účinok, nutkanie na defekáciu, dunenie, hnačka a plynatosť..

Kto ste, Dr. Simoncini?

Bohužiaľ, nedospel som k definitívnemu záveru. Na internete existuje veľa blogov a webových stránok, ktoré kritizujú nielen Simonchiniho metódu, ale aj seba. Podľa tohto článku na základe svedomia zomrel na smrť niekoľkých pacientov, ktorých chorobám sa mu však podarilo zarobiť.

Zdá sa, že tento článok je trochu zaujatý, aj keď len preto, že autori píšu, že teória a metóda Simonciniho sú úplne a úplne mimo rozsahu modernej medicíny založenej na dôkazoch, bez toho, aby sa obťažovalo overovať, či je to skutočne tak..

Možno informácie o klamaných pacientoch a zničených životoch autori článku neoverili a sú to len fámy? Je tiež možné, že títo pacienti skutočne zomreli, ale lekár nie je na vine, iba rakovina je ochorenie, ktoré, bohužiaľ, pre mnohých končí najhorším spôsobom..

Konečne chorý pacient zomrel počas perforácie čreva počas podávania roztoku hydrogenuhličitanu sodného. Nie je jasné, či smrteľná chyba je spôsobená zjavnou nedbanlivosťou lekára alebo je výsledkom tragickej nehody, ale aj v situácii, keď je pacient smrteľne chorý, je takáto chyba trestateľná podľa zákona.

A tu je článok o smrti iného z Simonchiniho pacientov, z ktorého je zrejmé, že rodina zosnulého nezodpovedala lekárovi, pretože šance na prežitie svojho otca a manžela boli veľmi nízke. Šialene sa ospravedlňujem dievčaťu, ktoré zomrelo vo veku 25 rokov na rakovinu maternice, ktorá sa podľa blogu Simoncini podviedla a povedala, že bola úplne vyliečená..

Tiež píšu, že taliansky lekár miluje luxus, a naopak, nerád platí dane zo svojho vzdialeného, ​​aspoň skromného, ​​aspoň príjmu...

Na webovej stránke Tulio Simonchiniho a na ďalších zdrojoch na internete sa, samozrejme, vyskytujú dôkazy o tom, že pacienti sú vyliečení, ale opäť nie je jasné, či sa im môže veriť. Pravdepodobne by sme ho mohli lepšie zhodnotiť ako praktického lekára, ktorý má pred očami osobný (spoľahlivý)!

Pokúsim sa uviesť portrét Tulio Simonchiniho, keď ho vidím potom, čo som sa zoznámil so všetkými dostupnými materiálmi o tejto zjavne mimoriadnej osobe. Netvrdím, že som objektívny, pretože, ako som už uviedol vyššie, ostáva sporných niekoľko skutočností.

Takže: talentovaný lekár, myslenie mimo krabičky, nadšený, odvážny, trhajúci vzorce, milujúci peniaze a luxus, náchylný k podvodom, rýchle rozhodovanie a konanie bez zbytočného odkladu, záchrana životov a tragické a neodpustiteľné chyby..

Ale bez ohľadu na to, ako sú veci osobne v prípade Simoncini, metóda liečby rakoviny pomocou jedlej sódy nie je nezmysel a šarlatánstvo, je to terapia, ktorá dáva nádej, že výsledkom rakoviny nebude častejšie smrť, ale život..

Výhody liečby sódou

Uhličitan je soľ kyseliny, ktorá sa uvoľňuje z kyseliny uhličitej. Hydrogenuhličitan sa tvorí vďaka predĺženej transmisii oxidu uhličitého. Je rozpustný vo vode, takže sa môže používať perorálne.

Na prevenciu a čistenie tela sa zvyčajne používa hydrogenuhličitan alebo rôzne sódy do pečiva. Predpokladá sa, že ak užijete hydrogenuhličitan sodný po dobu jedného týždňa a potom ho neutralizujete kyselinou citrónovou, nežiaduce usadeniny, soli a odumreté tkanivo opustí telo bez toho, aby ho poškodilo..

Mnoho lekárov neodporúča túto metódu, pretože zvýšenie alkálií a kyselín môže v niektorých prípadoch vyvolať tvorbu vredov a krvácanie v čreve. Táto otázka, aj po mnohých štúdiách, zostáva kontroverzná..

tulio simoncini je taliansky onkológ. Keď lekár objaví účinný spôsob liečby rakoviny, okamžite sa dostane pod paľbu z lekárskych a oficiálnych štruktúr. Jedným z tých, ktorí sa otvorene postavili proti celému systému, je Talian Tulio Simonchini.

Ľudský imunitný systém, jediná ochrana proti rakovine na celý život. Ako posilniť a udržať svoju imunitu?

Podľa môjho názoru je to jediný článok, ktorý je primerane logický a prístupný priemernému človeku, opisuje procesy v tele, ktoré prispievajú k vzniku a rozvoju rakoviny, ako aj boj proti tejto smrteľnej chorobe..

Rakovina je plesňové ochorenie a je liečiteľné.!

Už vo svojom informačnom bulletine z 9. augusta som už povedal, že istý lekár, Richard Day, vedúci organizácie Planned Parenthood, ktorá sa zaoberá eugenikou a riadi ju Rockefellers, hovoril s lekármi v roku 1969 v Pittsburghu a hovoril im o blížiacej sa transformácii globálnej spoločnosti..

Požiadal lekárov, aby vypli záznamové zariadenia a aby si nekladali poznámky, kým oznámil dlhý zoznam plánovaných opatrení na zmenu globálnej spoločnosti. Jeden z lekárov však napísal, čo sa pre nás pripravuje v rámci tohto projektu sociálneho inžinierstva, a potom tieto informácie zverejnil..

Teraz, o 40 rokov neskôr, vidíme z prvej ruky, aké presné boli predpovede Richarda Daya. Prečo spomeniem túto skutočnosť? Pretože na tejto konferencii v roku 1969 Richard Day povedal: „Teraz môžeme vyliečiť akýkoľvek druh rakoviny.“.

Všetky informácie sú obsiahnuté v Rockefellerovej nadácii av prípade potreby sa môžu zverejniť. “ Najmä deň povedal, že ak ľudia pomaly zomrú „na rakovinu alebo na niečo iné“, spomalí to tempo rastu populácie... Títo ľudia to robia, pretože nemajú absolútne žiadnu dušu.

Cieľom farmaceutického priemyslu nie je liečenie rakoviny. Prečo liečiť chorobu, ak si môžete stiahnuť peniaze na boj proti symptómom. Zároveň nie je vôbec potrebné povedať, naivných pacientov, že jedy chemoterapie zabíjajú rakovinové aj zdravé bunky, a to v dôsledku samotnej osoby..

A ak nejaký lekár náhle objaví účinný spôsob liečby rakoviny, okamžite spadne pod ostreľovanie lekárskych dôkazov *** choroby a oficiálnych štruktúr. Jedným z tých, ktorí sa otvorene postavili proti systému, je Talian Tulio Simonchini.

Bol prenasledovaný zo všetkých strán a bol odsúdený na tri roky väzenia, pretože v posledných štádiách rakoviny začal úspešne liečiť ľudí. Jeho zločinom bolo, že si uvedomil, že zhubné nádory sú prerastenou plesňou Candida (kvasinková huba, ktorá má parazitickú povahu, žije dokonca aj v tele zdravých ľudí;

Zistil, že všetky typy rakoviny vykazujú rovnaký účinok, bez ohľadu na orgán alebo tkanivo, v ktorom sa nádor vytvoril. Všetky zhubné nádory boli biele. Simoncini začal premýšľať, ako vyzerá rakovina..

Na základe tohto predpokladu vývoj ochorenia pokračuje podľa nasledujúceho scenára: Huba Candida, zvyčajne kontrolovaná silnou imunitou, sa v oslabenom tele začne množiť a vytvára druh „kolónie“..

Deti mladšie ako dva roky dostávajú okolo 25 očkovaní. Ale v tejto dobe sa imunita iba vytvára! Iluminátsky plán je hromadné vyľudňovanie prostredníctvom oslabenia imunitného systému. A čo najrýchlejšie vypína imunitu? - Chemoterapia.

Pridajte tu ďalšiu rádioterapiu.

Tí, ktorí sa zrejme zotavili po operácii a chemoterapii, dostali len časovanú bombu.

Recidíva je otázkou času..

Inými slovami: chemoterapia zabíja ľudí, ktorí sa majú liečiť. Chemoterapia lieči iba sexuálne prenosnú infekciu nazývanú život..

Aby sme vyliečili rakovinu, musíme posilniť imunitný systém a nie ho oslabiť. Keď si Simoncini uvedomil, že rakovina je plesňovej povahy, začal hľadať účinný fungicíd..

Ale potom mu bolo jasné, že protiplesňové lieky nefungujú.

ktorý ich dokonca začne jesť.

Iba starý, overený, lacný a cenovo dostupný liek na zvyšky húb - hydrogenuhličitan sodný.

Hlavná zložka jedlej sódy.

Z nejakého dôvodu sa huba nemôže adaptovať na hydrogenuhličitan sodný. Pacienti zo skupiny Simoncini pijú roztok sódy alebo sa hydrogenuhličitan sodný podáva injekčne priamo do nádoru pomocou zariadenia podobného endoskopu (dlhá skúmavka, ktorá sa používa na skenovanie vnútorných orgánov).

Po krátkej dobe bol tento muž úplne vyliečený. Rakovina zmizla.

Našťastie Tullio Simoncini nebol schopný zastrašiť. Pokračoval vo svojej práci.

Teraz o ňom vedia z prvej ruky a vďaka internetu. Tento lekár robí zázraky a lieči aj tie najpokročilejšie prípady onkológie pomocou jednoduchého a lacného hydrogenuhličitanu sodného..

V niektorých prípadoch postup trvá niekoľko mesiacov av niektorých (napríklad pri rakovine prsníka) - iba niekoľko dní. Simoncini často ľuďom jednoducho povie, čo majú robiť, telefonicky alebo e-mailom..

Rakovinové bunky obsahujú jedinečný biomarker, enzým CYP1B1.

Enzýmy sú proteíny, ktoré sú katalyzátormi chemických reakcií..

CYP1B1 mení chemickú štruktúru látky nazývanej salvestrol a nachádza sa v mnohých druhoch ovocia a zeleniny. Chemická reakcia mení salvestrol na zložku, ktorá ničí rakovinové bunky a nepoškodzuje zdravé.

Enzým CYP1B1 sa vyrába iba v rakovinových bunkách a reaguje so salvestrolom z ovocia a zeleniny, čím vytvára látku, ktorá ničí iba rakovinové bunky! Salvestrol je prírodná obrana nachádzajúca sa v ovocí a zelenine na ničenie húb. Čím viac je rastlina náchylná na plesňové ochorenia, tým viac salvestrolu obsahujú.

A tu sú to, čo robia: Vyrábajú chemické fungicídy, ktoré ničia huby a zabraňujú tvorbe prírodnej ochrany (salvestrol) v rastlinách v reakcii na plesňové ochorenie..

Je dobré, že „psycho“ Simoncini pokračuje v liečbe ľudí, pretože vo svete „normálnych“ miliónov ľudí naďalej zomierajú na nesprávnu liečbu, ktorá je zase založená na nesprávnych postulátoch..

Ďakujem ľuďom ako on za to, že dali nádej v tomto obrátenom svete, ktorému vládnu bláznivé rodiny. Potrebujeme ľudí ako on! IMHO, huby sa začnú množiť v tele, keď človek zažije oxidačný (oxidačný) stres.

Stres, o ktorom hovoril Luc Montagnier a ktorý údajne vedie k AIDS.

Je to všetko o rovnováhe tela a kyseliny v tele...

Úloha sódy a zásad pri ochrane zdravia ľudí a rastlín

1. Prevencia a liečba rakoviny.

2. Liečba alkoholizmu.

3. Odvykanie od fajčenia.

4. Liečba všetkých druhov drogových závislostí a zneužívania návykových látok.

5. vylučovanie olova, kadmia, ortuti, tália, bária, bizmutu a iných ťažkých kovov z tela. 6. Odstránenie rádioaktívnych izotopov z tela, prevencia rádioaktívnych infekcií tela.

7. Vylúhovanie, rozpúšťanie všetkých škodlivých usadenín v kĺboch ​​v chrbtici; kamene v pečeni a obličkách, t. liečenie radikulitídy, osteochondrózy, polyartritídy, dny, reumatizmu, urolitiázy, cholelitiázy;

9. Očistenie tela od toxických látok spôsobených podráždením, hnevom, nenávisťou, závisťou, pochybnosťami, nespokojnosťou a inými škodlivými pocitmi a myšlienkami osoby (Facets of Agni Yoga, v. 8, s.).

Príčinami acidózy sú jedy v potrave, vode a vzduchu, drogy, pesticídy. Veľké sebaotrávenie ľudí psychickými jedmi pochádza zo strachu, úzkosti, podráždenia, nespokojnosti, závisti, hnevu, nenávisti, ktoré sa teraz vďaka intenzívnym vlnám Kozmického ohňa veľmi zintenzívňujú..

So stratou mentálnej energie si obličky nemôžu udržať vysokú koncentráciu sódy v krvi, ktorá sa stráca spolu s močom. Toto je ďalšia príčina acidózy: strata mentálnej energie vedie k strate alkálií (sóda).

Na korekciu acidózy sa predpisuje 3 až 5 g sódy denne (Mashkovsky M. D. Medicines, 1985, v. 2, s. 113)..

Soda, ničiaca acidózu, zvyšuje alkalické rezervy tela, posúva rovnováhu kyselina-báza na alkalickú stranu (pH asi 1,45 alebo vyššie). V alkalickom organizme sa aktivuje voda, t.j. jeho disociácia na ióny H a OH v dôsledku amínových zásad, aminokyselín, proteínov, enzýmov, nukleotidov RNA a DNA.

V aktivovanej vode nasýtenej ohnivou energiou tela sa zlepšujú všetky biochemické procesy: urýchľuje sa syntéza bielkovín, jedy sa neutralizujú rýchlejšie, enzýmy a amínové vitamíny pôsobia aktívnejšie, amínové liečivá s ohnivým charakterom a biologicky aktívne látky lepšie fungujú.

 1. Po prvé, používanie sódy vedie k normalizácii acidobázickej rovnováhy. Jeho narušenie a presun reakcie na kyslé prostredie je základom rozvoja mnohých onkologických chorôb.
 1. Po druhé, sóda pomáha zlepšovať a obnovovať metabolizmus v tkanivách a orgánoch..
 1. Dokazuje sa aj pozitívny vplyv použitia sódy na imunitu..
 1. Pokiaľ ide o priame liečenie rakoviny, používanie sódy vám umožňuje upustiť od chemoterapie, ktorá má zničujúci účinok na celé telo..
 1. Nakoniec, s pozitívnym výsledkom, môžete odmietnuť vykonať operáciu.

Vedľajšie účinky a bezpečnostné opatrenia

Nie je možné s istotou povedať, že liečba rakoviny pomocou hydrogenuhličitanu sodného je stopercentným liekom na rakovinu, pretože ešte neexistuje. Zároveň však mnoho ľudí používa túto metódu a poskytuje určité výsledky.

 1. Použitie hydrogenuhličitanu sodného nie je vhodné pre každého a môže mať negatívne následky v orgánových systémoch.
 2. Pri použití niektorých druhov sodovky nízkej kvality existuje riziko kontaminácie hliníka..
 3. Nadmerná konzumácia sódy môže spôsobiť vysoké hladiny sodíka v tele a viesť k hypertenzii..
 4. Použitie hydrogenuhličitanu sodného môže vyvolať metabolickú alkalózu.
 5. Pozorujú sa príznaky srdcového zlyhania a opuchu spôsobené vysokou hladinou sodíka v krvi..

Terapia rakoviny hydrogenuhličitanu sodného sa nemôže používať dlhšie ako tri týždne. Počas prvého týždňa tiež nemôžete vo vnútri konzumovať viac ako dve čajové lyžičky sódy denne.

Hydrogenuhličitan sodný, čo to je? pokyny pre rakovinu

 • 18. augusta 2019
 • onkológia
 • Svetlana Pavlova

Jednoduchá, účinná, bezpečná a lacná liečba rakoviny ešte nebola nájdená. Pacienti s rakovinou trpia samotným ochorením a účinkami vysoko toxickej chemoterapie a ožarovania. Od beznádeje sa pacienti občas obracajú na alternatívne metódy riešenia hroznej choroby. Na tento účel sa často používa obyčajný potravinový hydrogenuhličitan sodný. Ako používať rakovinu sódu a aké názory na túto tému vyjadrujú vedci a ľudia, ktorí sa podrobili liečbe, sa budeme zaoberať týmto článkom..

Podstata metódy T. Simonchiniho

Taliansky onkológ Tulio Simonchini študoval podstatu zhubných nádorov mnoho rokov. Na základe výskumu dospel k záveru, že všetky typy novotvarov majú rovnakú štruktúru. Predpokladá sa, že rakovina je výsledkom abnormálneho bunkového delenia..

A podľa talianskeho vedca je rakovina plesňovou infekciou. Huba Candida, ktorá je prítomná v tele akejkoľvek osoby, môže za určitých podmienok vyvolať zhubné nádory. Hneď ako ľudský imunitný systém oslabí, huba sa začne množiť rýchlo.

Simoncini poznamenal, že k tomuto javu prispieva kyslé prostredie. Po mnohých pokusoch sa lekár rozhodol použiť jedlú sódu proti plesni Candida. Zistil, že zásadité prostredie má škodlivý vplyv na huby a zastavuje ich množenie.

Táto metóda bola prvýkrát testovaná na pacientoch s rakovinou kože a pľúc. Lekár denne vstrekoval roztok sódy do samotného nádoru. Okrem toho musel pacient vziať liek dovnútra a urobiť si sódy.

Po určitom čase sa stav pacientov zlepšil v dôsledku redukcie rakovinových buniek.

Pozitívne a negatívne stránky v technike Simonchini

Metóda vyvinutá talianskym lekárom, použitie hydrogenuhličitanu sodného na liečenie rakoviny, má niekoľko pozitívnych aspektov, ktoré sú nasledujúce:

 • imunitný systém tela je podporovaný;
 • metabolický proces v bunkách je normalizovaný;
 • telo absorbuje kyslík lepšie;
 • zabráni sa strate draslíka;
 • obnovuje sa acidobázická rovnováha;
 • dochádza k dočasnému zlepšeniu stavu pacienta.

Moderná medicína však nepotvrdzuje liečbu rakoviny sodou podľa metódy Simonciniho.

Rakovina a kandidóza sa vyvíjajú v dôsledku oslabeného imunitného systému, ale prvý postihuje nás zvnútra a druhý ovplyvňuje nás zvonka..

Zistilo sa, že neexistuje žiadny priamy vzťah medzi fungálnou infekciou a zhubným nádorom. Áno, a úplne zničiť kandidózu s jednou sódou nefunguje, nehovoriac o rakovine nádor.

Hydrogenuhličitan sodný proti rakovine

Simoncini je zástancom používania sódy v onkológii, odporúča začať s liečbou malými dávkami a postupne ich zvyšovať. Počas kurzu odporúča vylúčiť zo stravy:

Počas liečby musí byť kyslosť regulovaná pomocou lakmusových prúžkov. Norma by nemala prekročiť hodnotu 7,41. Pri liečbe je veľmi dôležité venovať pozornosť rovnováhe minerálov a vitamínov v tele. Pri nedostatočnom množstve je potrebný ďalší príjem komplexov vitamínov a minerálov.

Je potrebné si uvedomiť, že použitie roztoku sódy pri rakovine nezabráni tvorbe zhubných buniek, ale spolu s chemoterapiou môže spomaliť proliferáciu metastáz. A tiež sódová terapia nie je schopná nahradiť lieky predpísané lekárom. Pred použitím tohto jednoduchého lieku sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Ako sa lieči sódou podľa metódy Simonciniho

Existuje niekoľko spôsobov, ako použiť roztok sódy. Podáva sa perorálne alebo štiepený nádor. Pri výbere techniky hrá dôležitú úlohu štádium a typ choroby.

Nevyhnutnou podmienkou sú denné postupy podľa schémy, ktorá je predpísaná v závislosti od miesta a charakteristík choroby. Zvýšenie dávky môže poškodiť pacienta a jeho zníženie nedosiahne požadovaný účinok.

Po mnoho rokov lieči rakovinu pomocou sódy Tulio Simoncini na lekársky predpis, ktorá spočíva v nasledujúcich:

 • Každé ráno pred jedlom spotrebujte 0,2 čajovej lyžičky bikarbonátu sodného a rozpustite ho v horúcej vode.
 • Denná dávka roztoku je najmenej jedna pohárik.
 • Droga sa užíva pol hodiny pred jedlom. Po jedle je zakázané používať roztok sódy.
 • Je možné použiť suchú látku, ktorá sa umýva teplou vodou alebo mliekom.

Pri liečení rakoviny sodou Dr. Simoncini odporúča nevzdávať sa chemoterapie. Domnieva sa, že je potrebné zabezpečiť silný kontakt medzi sódou a nádorom, ale v žiadnom prípade by nemala byť dávka sódy v roztoku prekročená o viac ako 20%. Okrem injekcií a orálneho podávania je možná aj topická aplikácia terapeutického roztoku. Pre rakovinu:

 • hrubé črevo - používa sa na klystír a kolonoterapiu;
 • pleťové vody, obklady a oplachy;
 • genitálie - ošetrené tampónmi, pleťovými vodami a doučkami;
 • pľúca - aplikujte inhaláciu.

Všetky procedúry sa vykonávajú pod dohľadom lekára a keď sa stav zhorší, liek sa dočasne zastaví.

Aby sa urýchlil proces hojenia, spoločnosť Tulio navrhuje očistiť telo od škodlivých toxínov, konzumovať minerálnu stojatú vodu, normalizovať výživu, jesť viac rastlinných potravín.

Dôležitý je aj duševný stav pacienta. Príbuzní by ho mali obklopiť zvýšenou pozornosťou.

Pozitívne emócie a pevný prístup k uzdraveniu majú priaznivý vplyv na pohodu pacienta.

Sóda a peroxid vodíka na ošetrenie onkológie

Podľa profesora Neumyvakina je liečba rakoviny sódou a peroxidom vodíka účinná metóda, pretože tieto dve zložky majú nasledujúce vlastnosti:

 • čisté nádoby od cholesterolových plakov;
 • zabrániť tvorbe krvných zrazenín;
 • omladzujúce bunky;
 • prispievať k stabilizácii imunity;
 • zničiť obličkové kamene.

Spôsob liečby sódou zahŕňa užívanie drogy, začínajúc malými dávkami a ich rozpustenie v teplej vode. Dávka sa postupne zvyšuje na jednu čajovú lyžičku na pohár vody.

Použitie peroxidu vodíka sa začína jednou kvapkou, ktorá sa rozpustí v 50 ml vody. Denne sa dávka zvyšuje o jednu kvapku a roztok sa užíva trikrát denne. Maximálna dávka je 10 kvapiek. Potom sa droga opije ďalších 10 dní. Ak je v žalúdku pocit pálenia, dávka sa mierne znižuje, až kým si na to telo nezvykne.

Neumyvakin odporúča tieto prostriedky užívať pol hodiny pred alebo dve hodiny po jedle na celý život.

Existuje technika a súčasné užívanie oboch liekov. Spoločné podávanie môže nepriaznivo ovplyvniť alkalickú rovnováhu tela. Aby sa predišlo problémom, odporúča sa, aby sa riešenia prijímali v intervale tridsiatich minút.

Kto je odporúčaný na liečbu hydrogenuhličitanom sodným?

Ako vyliečiť rakovinu sódou? Táto otázka vzrušuje mnoho pacientov s rakovinou. Simoncini tvrdí, že jeho liečebná metóda môže pomôcť jedincovi akéhokoľvek veku. Spolu s užívaním sódy odporúča:

 • Dodržujte antimykotickú diétu. Cukor, droždie, mastné mliečne výrobky a mäsové výrobky by sa mali vylúčiť zo stravy. Jedzte viac rastlinných potravín bohatých na vlákninu.
 • Povinná denná fyzická aktivita.
 • Po operácii sa na umývanie odporúča kvapkadlo sódy..
 • Liečba sodoukovou rakovinou sa môže kombinovať so všetkými štandardnými postupmi pre pacientov s rakovinou.
 • Táto metóda je najúčinnejšia, ak veľkosť nádoru nepresahuje viac ako tri centimetre. Pri väčšom zhubnom nádore účinnosť liečby výrazne klesá.

Je potrebné poznamenať, že benígny nádor kostí a lymfatických uzlín nie je možné liečiť hydrogenuhličitanom sodným. Ak nájdete rakovinový nádor, nezabudnite podstúpiť vyšetrenie v lekárskom zariadení a neodmietnite chirurgický zákrok, chemoterapiu a ožarovanie. Liečbu sódou používajte ako pomocnú látku na odporúčanie lekára.

Liečba rakoviny sodíka - kto pomohol?

V súčasnosti každý môže ľahko vyhľadávať reklamy na liečbu rakoviny pomocou sódy na internete. Zákerné ochorenie začína bez povšimnutia a môže trvať dlho bez akýchkoľvek príznakov. Pacienti často vyhľadávajú odbornú pomoc veľmi neskoro.

Aj keď medicína pokročila vpred a dokáže úspešne zvládnuť niektoré formy rakoviny, v pokročilých prípadoch liečba vždy neprináša pozitívne výsledky. Diagnóza „malígneho nádoru“ preto núti ľudí hľadať spôsoby, ako sa zotaviť.

Pacienti s rakovinou sa často stávajú obeťami alternatívnej medicíny. Ponúka šetrné a lacné spôsoby liečby, ktoré neprinášajú pozitívne výsledky a odnášajú posledné peniaze a čas. Jedným z nich je ošetrenie jedlej sódy od Simonciniho..

Neexistujú spoľahlivé informácie o pozitívnych faktoch liečby onkológie hydrogenuhličitanom sodným. A moderná veda považuje doktora za šarlatána.

Stojí za to liečiť rakovinu hydrogenuhličitanom sodným?

Mnohé sa už pokúsili liečiť sódu na rakovinu. Recenzie sa často zdieľajú online. Tu je niekoľko z nich:

 • Väčšina pacientov je podozrivá z metódy Simoncini. Verte, že ide o stratu času a peňazí. Ak sa zistí rakovina, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Tvrdia, že ak je všetko také jednoduché, onkológia by vôbec neexistovala..
 • Iní poznamenávajú, že kvapkadla pripravili pomocou roztoku sódy a po operácii a chemoterapii sa stav výrazne zlepšil.
 • Niektorí pacienti s rakovinou používajú iné alternatívne metódy. Nie je veľa pozitívnych príkladov liečby.

Odborníci tvrdia, že ak sa zistí rakovina, pacient by mal okamžite začať s liečbou: chirurgickým, ožarovacím alebo chemoterapeutickým. Čím skôr sa diagnostika stanoví, tým väčšia je šanca na uzdravenie. Soda sa môže používať ako dodatočný nástroj k hlavnej liečbe a len po konzultácii s lekárom.

Soda vs. onkológia - mýtus alebo realita?

Vedci do dnešného dňa nenájdu liek, ktorý zaručuje úplné liečenie rakoviny. Existuje však mnoho metód vyvinutých rôznymi liečiteľmi, ktoré sa odporúčajú na odstránenie rozvoja nádorov..

Mnohí sa zaujímajú o to, či sóda pomáha pri rakovine. Teória účinnosti použitia sódy na liečenie zhubných nádorov, ktorú predložil taliansky onkológ Simoncini, naznačuje, že rakovinové bunky sú fungálnymi formáciami. Navrhuje vypiť malé množstvo hydrogenuhličitanu sodného, ​​aby zničil kolónie húb Candida.

Liečbu pacienta vykonáva lekár podľa určitej schémy. V závislosti od miesta ochorenia je predpísané vypláchnutie, štiepenie, intravenózna infúzia a inhalácia postihnutej oblasti.

Niekedy má pacient na začiatku liečby krátky pozitívny účinok. Začína veriť, že sóda zabíja rakovinu, ale potom sa jeho stav opäť zhoršuje. Neuskutočnili sa žiadne klinické štúdie týkajúce sa liečby touto technikou. Vedci postupom času potvrdili, že jedlá sóda nie je schopná liečiť onkológiu, ale zhoršuje len stav pacienta..

Lekári dôrazne neodporúčajú liečbu rakoviny hydrogenuhličitanom sodným. Zistilo sa, že veľké dávky tohto liečiva môžu zhoršiť priebeh ochorenia a spôsobiť vážne ochorenie. Neúspech terapie sódou bol vedecky zdôvodnený dánskym patológom. Preto je pri detekcii rakoviny potrebné dodržiavať tradičné metódy liečby.

Čo sa deje s liečbou sódou?

Na konci dvadsiateho storočia taliansky lekár T. Simoncini vyvinul jedinečnú a dostupnú metódu liečby rakoviny sódou. Jeho podstata spočívala v schopnosti sódy alkalizovať médium a zabrániť množeniu plesňovej infekcie. Čo je zlé na tejto metóde?

 • Keď je sodovka v žalúdku, neutralizuje kyselinu a uvoľňuje vodu a oxid uhličitý. V tomto prípade nastane zmena v kyslom prostredí v žalúdku, čo vedie k tráveniu a zníženiu ochranných síl, môžu sa objaviť vredy..
 • Tulio verí, že príčinou rakoviny sú huby. Preto všetci ľudia s diagnózou kandidózy sú vystavení riziku rozvoja rakoviny. Táto choroba sa však lieči veľmi jednoducho a rýchlo a použitie iba sódy ju premení na chronickú formu.
 • Podľa teórie Simonciniho by mal každý malígny nádor obsahovať huby, čo je úplne nepravdivé.
 • Plesne Candida sa môžu ľahko prispôsobiť akýmkoľvek liekom, ale zástancovia tejto metódy sa domnievajú, že ich jednoduchá sóda zvláda celkom dobre..
 • Pacientov nezastavuje skutočnosť, že Simoncini bol uväznený za ošetrenie sódou a bol mu odňatý preukaz.

Strach zo strašnej choroby často spôsobuje, že ľudia hľadajú magické drogy, v dôsledku toho sa stráca drahý čas, nehovoriac o peniazoch.

Kontraindikácie na ošetrenie sódy

Hydrogenuhličitan sodný nie je úplne neškodná látka a nie je preukázaná všetkým pacientom. Soda je zvyčajne kontraindikovaná v prípade nasledujúcich zdravotných problémov:

 • individuálna intolerancia lieku;
 • nízka alebo vysoká kyslosť;
 • porušenie tráviaceho traktu;
 • tehotenstvo
 • hormonálne zlyhanie;
 • peptický vred žalúdka;
 • vysoká hladina cukru v krvi.

V každom prípade musí byť použitie sódy na pečenie vo vnútri dohodnuté s lekárom.

Možné komplikácie

Použitie sódy v onkológii spôsobuje tieto vedľajšie účinky:

 • Patologické zmeny v mikroflóre pľúcneho tkaniva, ktoré vedú k vzniku komplexnej bronchitídy, pneumónie a astmatického syndrómu.
 • Negatívny vplyv na pohybový aparát: výskyt záchvatov alebo zhoršenú svalovú aktivitu.
 • Ukladanie solí v kĺboch, obličkách a pečeni.
 • Vďaka alkalizácii tela je možné znížiť obsah draslíka v krvi, čo vedie k chorobám kardiovaskulárneho systému, hormonálnej nerovnováhe a nesprávnemu fungovaniu pankreasu a nadobličiek..
 • Zlyhanie tráviaceho procesu, riziko gastritídy, žalúdočné vredy, ktoré vedú k žalúdočnému krvácaniu. Možno výskyt nevoľnosti, zvracacích reflexov, straty chuti do jedla, nadúvania a nadúvania.
 • Rast malígnych nádorov a výskyt metastáz sú urýchlené.

Pacienti s rakovinou by si mali uvedomiť, že sóda nie je schopná ničiť huby, natož zastaviť rast rakovinových buniek..

Keď je hydrogenuhličitan sodný dobrý?

Jedlá sóda na pečenie rozpustená v tekutine nemá škodlivé účinky na organizmus a používa sa na liečbu v týchto prípadoch:

 • Zmiernenie opuchov a hnisavých usadenín pri angíne a angíne. Často kloktali soľou.
 • Ak sa pridá do teplého mlieka, nie viac ako 50 stupňov, na liečbu bronchitídy a pneumónie. Toto zloženie prispieva k vypúšťaniu spúta..
 • Na liečbu kandidózy ústnej dutiny, drozdov a plesňových infekcií iných orgánov.
 • Aktívne praktikuje intravenózne podávanie pri resuscitácii.

Namiesto záveru

Nanešťastie liečba rakoviny sódou neprináša pozitívne výsledky, ale môže ľahko zhoršiť už tak závažný stav pacienta. Preto by ste nemali používať neoverené metódy na liečenie akejkoľvek choroby, najmä rakoviny. Nikdy nevyskúšajte ľudové recepty, ktoré sa nachádzajú na internete alebo odporúčajú priatelia, bez konzultácie so svojím lekárom..

Ako liečiť rakovinu pomocou hydrogenuhličitanu sodného?

Liečbu rakoviny hydrogenuhličitanom sodným (jedlou sódou) vynašiel lekár z Talianska Tulio Simonchini. Myšlienka však našla svojich nasledovníkov, ktorí pozorne študovali vlastnosti sódy a skúmali jej účinok pri protinádorovej liečbe.

Hlavným rysom tohto spôsobu je použitie alkalického média ako terapeutického činidla proti rakovine. Je známe, že rakovina vytvára a podporuje rozvoj kyslého prostredia, ktoré sóda ničí. Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným tak pravdepodobne pôsobí ako alternatívna chemoterapia, ktorá ničí rakovinové bunky.

Uhličitan sodný môže skutočne pomôcť pri liečbe rakoviny?

Zhubné nádory sú masy rýchlo rastúcich atypických buniek. Rýchlosť tvorby mutovaných tkanív naznačuje, že bunkový metabolizmus sa vyskytuje veľmi vysokou rýchlosťou.

Rakovinové bunky teda využívajú veľa uhľohydrátov a cukru na výrobu energie vo forme ATP (látka, ktorá obsahuje energetické rezervy)..

Niektoré druhy rakoviny odvodené od energetických zrazenín však zahŕňajú kyselinu mliečnu a pyruvovú..

Vďaka svojej vysokej rýchlosti rastu sa organické kyseliny akumulujú v bezprostrednom prostredí nádoru, aby sa podporil agresívny rast nádorového tkaniva.

Vysoká úroveň extracelulárnej kyslosti je jednou z hnacích síl metastázy zhubných nádorov..

 • Niektorí odborníci v oblasti liečby rakoviny sa domnievajú, že zavedením hydrogenuhličitanu sodného do mikroprostredia nádoru je možné dosiahnuť hladovanie rakovinových buniek, ako aj zastavenie ich rastu, delenia a šírenia..
 • Tieto rozsudky nie sú nepodložené, ako to dokazujú úradné štúdie.
 • Marhuľové jamy na rakovinu

Použitie hydrogenuhličitanu sodného v tradičnej onkológii

Väčšina onkológov neodporúča sódu na liečbu svojich pacientov. V skutočnosti ho však používajú na rovnaký účel. Rakovina je eliminovaná hydrogenuhličitanom sodným za medicínskych podmienok. Používa sa pred chemoterapiou, počas nej a po nej..

 1. Jedlá sóda je súčasťou niektorých protirakovinových liekov (mechloretamín, chlórmetín, mustín) kvôli svojej schopnosti znižovať kyslosť okolo životne dôležitých orgánov..
 2. Okrem toho je dichlóracetátový prípravok selektívnym činidlom, ktoré pôsobí rovnakým spôsobom ako hydrogenuhličitan sodný..
 3. Tulio Simoncini odhalil, že hydrogenuhličitan sodný je účinný pri liečbe rakoviny prsníka a prostaty, ako aj iných typov rakoviny iných ako nádor na mozgu..
 4. Štúdie ukazujú nasledujúce výhody hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny:
 • znížené zapojenie lymfatického systému do transportu rakovinových buniek;
 • neschopnosť ovplyvniť úroveň obehu existujúcich nádorových buniek;
 • znížené postihnutie pečene a následne šírenie zhubných procesov do ďalších orgánov;
 • schopnosť inhibovať kolonizáciu nádorových buniek a ich cirkuláciu do iných orgánov.

V závislosti od typu rakoviny sa hydrogenuhličitan sodný používa perorálne, intravenózne alebo ako aerosól..

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanu sodného: ako podať žiadosť?

Sóda proti rakovine sa môže používať v rôznych variantoch:

 1. Ako doplnok k základnej terapii. Na tento účel použite od ¼ do ½ čajovej lyžičky jedlej sódy rozpustenej vo vode.
 2. Ako súčasť protirakovinových látok. V tomto prípade sa berie sterilný roztok hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorý sa podáva intravenózne.
 3. Ako hlavný protirakovinový agent, varený doma. Na tento účel kombinujte hydrogenuhličitan sodný s javorovým sirupom, melasou alebo medom. Takéto riešenie je schopné bojovať s rakovinou prostaty a jej kostnými metastázami..

Orálna správa

Odporúčame zmiešať 1 lyžičku. jedlá sóda s 1 čajovou lyžičkou melasa v šálke vody. Konzumujte 1krát denne po dobu 3 dní. V žiadnom prípade by nemala prekročiť špecifikovanú dávku.

Onkológia odporúča zmiešať 90 čajových lyžičiek klinového sirupu s 30 čajovými lyžičkami jedlej sódy. Aby bol sirup menej viskózny, mal by sa zohrievať a miešať 5 minút, kým sa úplne nerozpustí. Výsledný produkt by sa mal užívať v trvaní 10 dní 5-7 čajových lyžičiek denne.

Vodka proti rakovine

Vedľajšie účinky a bezpečnostné opatrenia

Nie je možné s istotou povedať, že liečba rakoviny pomocou hydrogenuhličitanu sodného je stopercentným liekom na rakovinu, pretože ešte neexistuje. Zároveň však mnoho ľudí používa túto metódu a poskytuje určité výsledky. Mali by sa však zvážiť určité vedľajšie účinky, ktoré sa môžu vyskytnúť počas používania hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine:

 1. Použitie hydrogenuhličitanu sodného nie je vhodné pre každého a môže mať negatívne následky v orgánových systémoch.
 2. Pri použití niektorých druhov sodovky nízkej kvality existuje riziko kontaminácie hliníka..
 3. Nadmerná konzumácia sódy môže spôsobiť vysoké hladiny sodíka v tele a viesť k hypertenzii..
 4. Použitie hydrogenuhličitanu sodného môže vyvolať metabolickú alkalózu.
 5. Pozorujú sa príznaky srdcového zlyhania a opuchu spôsobené vysokou hladinou sodíka v krvi..

Terapia rakoviny hydrogenuhličitanu sodného sa nemôže používať dlhšie ako tri týždne. Počas prvého týždňa tiež nemôžete vo vnútri konzumovať viac ako dve čajové lyžičky sódy denne.

Dôležité informácie: Ako vyliečiť rakovinu pomocou sódy?

Liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným: recenzie

Liečba sódou na pečenie sa týka netradičných spôsobov liečby rakoviny. V tejto súvislosti má mnoho svojich prívržencov a opozíciu..

Domáce aj zahraničné stránky môžu ľahko nájsť veľa dôkazov o výhodách a škodách spojených s používaním hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe rakoviny.

S istotou môžeme povedať iba:

 1. K dnešnému dňu dôkladná štúdia tejto metódy.
 2. Použitie hydrogenuhličitanu sodného pri alkalizácii tela je vedecky dokázané, ale zatiaľ nie je známe, ako ho správne používať..
 3. Mierne a správne používanie jedlej sódy na lekárske účely je veľmi opodstatnené.
 4. Hydrogenuhličitan sodný môže byť preventívnym opatrením pri liečbe rakoviny.

Skutočnosť, že liečba rakoviny hydrogenuhličitanom sodným v čistej forme môže úplne eliminovať rakovinu, najmä metastázami, je však veľmi pochybná, preto je vždy potrebná konzultácia so skúseným onkológom..

Hydrogenuhličitan sodný na použitie pri rakovine

Témou našej dnešnej konverzácie je hydrogenuhličitan sodný..

Čo je to, ako to uplatniť, a prečo, prečo takéto vzrušenie vládne dnes okolo tejto látky - na všetky tieto otázky sa dá odpovedať v tomto článku..

Najprv však malé varovanie: tu uvedené informácie nie sú návodom na konanie alebo odporúčanie a sú zverejňované na stránke iba na vzdelávacie účely..

Hydrogenuhličitan sodný - čo to je

Hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný - názvy sa líšia, ale jedna vec sa za nimi skrýva - biely kryštalický prášok, ktorý sa v potravinárskom priemysle a medicíne bežne používa a ktorý je nám všetkým známy ako soda na pečenie. Chemický vzorec tejto látky je NaHC03.

V medicíne sa sóda (hydrogenuhličitan sodný) používa už dlho ako účinné antiseptikum na kloktanie, ako aj kyslý neutralizátor pri pálení záhy. Je pravda, že lekári dnes tento druh liečby neodporúčajú z dôvodu častého výskytu tzv..

Hydrogenuhličitan sodný sa dnes v širokej miere používa v alternatívnej medicíne ako liek na rakovinu..

V sieti, ako aj v mnohých časopisoch nájdete veľa článkov na túto tému, v ktorých autori uvádzajú príklady zázračných uzdravení..

Liečbu sodíka pacientmi s rakovinou prvýkrát začal taliansky lekár Simoncini. V tomto článku sa tejto osobe a jej liečebnej metóde venujú jednotlivé kapitoly..

Vzťah medzi kyslosťou tela a zdravím

Než začneme podrobnejšie hovoriť o liečbe hydrogenuhličitanu sodného rakovinovými nádormi, chceme hovoriť o dôležitých metabolických reakciách, ktoré sa vyskytujú v našom tele.

Všetky metabolické procesy závisia priamo od tak dôležitého faktora, ako je pH (kyslosť) telesných tekutín a krvnej plazmy.

Zohľadnite stupnicu pH: čím vyššie sú tieto hodnoty, tým kyslejšie je prostredie, zatiaľ čo nižšie hodnoty posúvajú ukazovatele na alkalickú stranu..

Je veľmi dôležité, aby si telo v plazme udržiavalo zdravé homeostázy (rovnovážné) - 7,4. Ak je človek zdravý, kyslosť slín by sa mala pohybovať od 7,0 do 7,5. Výkyvy v týchto číslach môžu závisieť od toho, ako jednotlivec žerie, od svojej fyzickej aktivity, stresu, tvorby hormónov, spánku atď..

Je dôležité vedieť, že keď sa pH posunie na kyslú stranu, vytvoria sa priaznivé podmienky na vývoj rôznych chorôb, a naopak, k jeho hojeniu prispieva aj alkalizácia tela..

Domino efekt

Ak sa stupnice silne odlišujú od kyslého prostredia, vytvára sa zvláštny dominový efekt. Rôzne metabolické produkty sa z tela vylučujú nesprávne, čo vytvára vhodné prostredie pre patogény (vírusy, kvasinky, baktérie, huby)..

Dlhodobé podráždenie bunkových membrán karcinogénmi a toxínmi vyvoláva blokovanie toku kyslíka do buniek tak potrebné. Čo sa stane, ak v bunke chýba kyslík? Produkuje kyselinu mliečnu a okolité prostredie je ešte okyslené. Ešte horšie.

To všetko vytvára takmer ideálne prostredie pre vznik rakovinových buniek..

Ako funguje hydrogenuhličitan sodný?

Roztok hydrogenuhličitanu sodného vstupujúci do tela neutralizuje nadbytok kyseliny a prispieva k rýchlej normalizácii rovnováhy kyselina-báza. Simoncini založil svoju metódu liečenia rakoviny na základe tejto sódy. Ale možno je tento postup nevedecký? Vôbec nie.

Liečba hydrogenuhličitanom sodným vo vede a rakovine

Vedci už dávno vedeli, čo dokážu zázraky hydrogenuhličitan sodný.

Ukázalo sa, že liečba rakoviny sódou (presnejšie jej pozitívne výsledky) môžu byť podporené oficiálnymi vedeckými štúdiami, ktoré odhalili rýchly progres rastu nádoru v kyslom prostredí s nízkou úrovňou dodávky kyslíka do buniek.

Nedávno sa v Číne uskutočnili vedecké pokusy, ktoré viedli k záveru, že kyslé pH rakovinových buniek je hlavným dôvodom ich rezistencie na lieky počas chemoterapie u pacientov..

Na farmakologickom oddelení na Arizonskej univerzite vedci dokázali, že séria experimentov dospela k záveru, že alkalizácia tela hydrogenuhličitanom sodným môže byť veľmi nápomocná pri liečení tak ohromného a rozšíreného ochorenia, akým je rakovina prsníka..

Experti zistili, že denný príjem sodovky posúva pH v nádorových bunkách na alkalickú stranu a významne znižuje šírenie a množenie rakovinových buniek u myší..

Na základe experimentov vedci dospeli k záveru, že výskum v tejto oblasti sa musí ďalej rozvíjať.

Tulio Simoncini a jeho teória pôvodu rakoviny

Teraz už viete veľa o hydrogenuhličitane sodnom. Čo je to a ako pôsobí na telo, už sme to vysvetlili.

Teraz si povedzme podrobnejšie o lekárovi Tulio Simonchini a jeho teórii pôvodu rakoviny. Na úvod Simoncini praktizuje medicínu v Ríme už mnoho rokov..

Jeho hlavná špecializácia je onkológia, ďalšie diabetes a metabolické poruchy.

Simoncini dlho študoval problém rakoviny a upozornil na skutočnosť, že všetky typy zhubných nádorov (bez ohľadu na postihnutý orgán) vykazovali presne to isté..

Na základe svojich pozorovaní navrhol, že rakovina má plesňovú povahu a nekontrolované delenie buniek, ku ktorému dochádza pri tomto ochorení, nie je ničím iným, než procesom, ktorý samotný orgán začína na ochranu pred rozvojom kandidózy..

Ak je imunita osoby oslabená, potom sa huba Candida začne nekontrolovateľne množiť a môže tvoriť celú kolóniu..

Keď je orgán infikovaný plesňou, imunitné bunky začínajú vytvárať ochrannú bariéru a snažia sa chrániť orgán pred cudzou expanziou - podľa Simonchiniho je to začiatok rakovinového procesu..

Tvrdí, že metastázy nie sú ničím iným než šírením huby v tele..

Ako simoncini lieči rakovinu

Taliansky lekár si uvedomil, že rast zhubných nádorov je vyvolaný hubami, a začal vyberať účinný fungicíd a experimentálne dospel k záveru, že hydrogenuhličitan sodný pôsobí najlepšie na kandidu.

Liečba rakoviny na klinike Simoncini sa uskutočňuje priamym kontaktom nádoru s roztokom sódy. Na tento účel sa liek dodáva do nádoru pomocou špeciálnej skúmavky.

Spolu s týmito pacientmi sa tiež predpisuje pitie hydrogenuhličitanu sodného v roztoku.

Existujú informácie, že pomocou hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine dokáže Simoncini liečiť aj zložité pokročilé prípady. Postupy sa niekedy opakujú mnoho mesiacov a niekedy sa liečba vylieči len za pár dní.

Experimentujúci lekár musel sedieť vo väzení pre svoju činnosť, ale po prepustení pokračoval v liečbe ľudí sódou a dosiahol značný úspech. Dnes má Simoncini veľa pacientov a veľké štatistiky prípadov úplného vyliečenia rakoviny.

Niekedy radí pacientom aj e-mailom alebo telefonicky..

Pokyny na použitie hydrogenuhličitanu sodného

Soda sa dá využiť mnohými spôsobmi. Pravdepodobne si mnohí pamätajú, ako v detstve, keď sme ochoreli nachladnutím, nám matka alebo babička dala teplé mlieko, do ktorého pridali lyžicu medu a trochu sódy. Ochorenie začalo prekvapivo rýchlo ustupovať.

Dnes stojí za to vzkriesiť túto starú metódu liečby prechladnutia z zabudnutia, pretože sóda je pomerne lacná, nie ako niektoré lieky s novým účinkom, ale funguje, zatiaľ nie horšie ako oni. Miešajte 1 čajová lyžička.

sóda v pohári teplej vody a kloktadlo s týmto roztokom na bolesť hrdla - to je ďalší dobre známy recept, kde hlavnou účinnou látkou je hydrogenuhličitan sodný.

Pokyny na používanie sódy na liečbu rakoviny je možné získať iba od samotného Simonciniho. A aby ste predišli tejto chorobe, môžete pridať trochu sódy do rôznych nápojov (čaj, džúsy, ovocné nápoje).

Len trochu na špičke noža. Nepite sódu ihneď po jedle - to bude brzdiť trávenie. Ideálny čas - medzi jedlami.

Nezabudnite si prečítať kontraindikácie a poraďte sa so svojím lekárom..

S akými chorobami môže pomôcť hydrogenuhličitan sodný?

Ak sa použije hydrogenuhličitan sodný:

 • Proti rakovine.
 • Na čistenie tela toxínov.
 • Pri liečbe prechladnutia.
 • Na odstránenie acidózy pri mnohých závažných ochoreniach (zápal pľúc, septické stavy, infarkt myokardu atď.).
 • Chronické zlyhanie obličiek, glomerulonefritída, pyelonefritída.
 • Alkoholizmus, tabaková závislosť, zneužívanie návykových látok, drogová závislosť.
 • Vylučovanie solí ťažkých kovov z tela (tálium, ortuť, kadmium, bárium, olovo atď.).
 • Choroby srdca.
 • vysoký tlak.
 • osteochondróza.
 • radikulitida.
 • Dna atď..

Existujú nejaké kontraindikácie?

Hydrogenuhličitan sodný, ktorého použitie, ako sa ukázalo, je veľmi široký, sa nemusí brať ako všeliek. Soda ako liek má kontraindikácie. Lekári neodporúčajú piť sodné roztoky s:

 • gastritída s nízkou kyslosťou;
 • zvýšená kyslosť a časté pálenie záhy;
 • cukrovka;
 • črevné preťaženie a zápcha.

Ako znížiť kyslosť tela bez použitia sódy

Aby sa normalizovala rovnováha kyselina-báza a pomohlo vášmu telu bojovať s touto chorobou, nie je potrebné používať hydrogenuhličitan sodný. Pokyny na používanie tohto nástroja sú veľmi nejasné a neisté, môžeme povedať, že je stále vo vývoji. Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám umožňujú dosiahnuť dobré výsledky..

1. Je nevyhnutné odstrániť alebo znížiť množstvo dôvodov, ktoré posunú pH na kyslú stranu. Podobné faktory zahŕňajú:

 • príliš silný fyzický naložiť;
 • používanie mäsa, mliečnych výrobkov (nadbytočné), sladkostí, plodín;
 • psychický a emocionálny stres.

2. Je potrebné zvýšiť tieto faktory, ktoré prispievajú k alkalizácii tela:

 • surová strava;
 • použitie zeleniny a ovocia, čerstvo vylisovaných štiav;
 • telesná výchova a joga;
 • fyziologický osemhodinový nočný spánok;
 • pokojný, vyvážený emocionálny stav.

Sóda môže poškodiť zdravie?

Samozrejme môže! Tento biely prášok je potrebné ošetrovať opatrne, pretože v nerozpustenej forme má ešte silnejšie alkalické vlastnosti. Ak pri dlhodobom kontakte s pokožkou môže spôsobiť vážne podráždenie a dermatitídu, môže spôsobiť vážne popáleniny, ak sa dostane do očí alebo pľúc (pri vdychovaní)..

Ľudia sa často uchyľujú k roztoku sódy na pálenie záhy, ale lekári zistili, že takáto „pomoc“ spôsobuje nežiaduce „oživenie“..

S týmto vedľajším účinkom sa oxid uhličitý uvoľňuje vo veľkých množstvách, čo spôsobuje nadúvanie - to je na jednej strane a na druhej strane - ešte väčšie uvoľňovanie kyseliny v žalúdku, čo vedie k zvýšenému páleniu záhy. Časté opakovanie toho všetkého vyvoláva vznik vredov v pažeráku.

záver

Návod na použitie hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine. Liečba proti rakovine hydrogenuhličitan sodný

Predtým, ako sa dozviete informácie o tomto lieku, hydrogenuhličitan sodný - inštrukcia je uvedená vo bezplatnom preklade a je odoslaná výlučne na kontrolu. Anotácie uvedené na našich webových stránkach nie sú dôvodom samoliečby.

Výrobcovia: Liquor CJSC

 • Iné nešpecifikované choroby oka a adnex
 • Sírny korok
 • Akútna infekcia horných dýchacích ciest viacnásobnej a nešpecifikovanej lokalizácie
 • Nešpecifikovaná akútna infekcia dolných dýchacích ciest
 • Stomatitída a súvisiace lézie
 • Žalúdočný vred
 • Dvanástnikové vredy
 • Iné špecifikované choroby žalúdka a dvanástnika
 • acidóza
 • Chronické zlyhanie obličiek
 • Obličkové kamene
 • Iné poruchy spôsobené renálnou tubulárnou dysfunkciou
 • Infekcia močových ciest bez zavedenej lokalizácie
 • Nešpecifikované. Pozrite si pokyny
 • mukolytické
 • vykašliavanie
 • antacidá

Indikácie pre použitie lieku Hydrogenuhličitan sodný

Zvýšená kyslosť žalúdočnej šťavy, peptický vred žalúdka a dvanástnika, metabolická acidóza (vrátane.

na infekcie, intoxikácie, diabetes mellitus v pooperačnom období, potrebu riediť bronchiálne sekréty, zápalové ochorenia očí, ústnej dutiny, slizníc horných dýchacích ciest (vrátane.

s podráždením kyselinami); na uvoľnenie ušného vosku; alkalizácia moču; tubulárna acidóza obličiek, obličkové kamene močoviny, cystín obličkové kamene.

Uvoľňovacia forma hydrogenuhličitan sodný

infúzny roztok 5%; fľaša (fľaša) 200 ml, kartónová krabica 30; infúzny roztok 5%; fľaša (fľaša) 400 ml, kartónová krabica 20; infúzny roztok 8,4%; fľaša (fľaša) 20 ml, kartónová krabica 10;

infúzny roztok 8,4%; fľaša (fľaša) 200 ml, kartónová krabica 30;

farmakodynamika

Pri perorálnom podaní v žalúdku reaguje s kyselinou chlorovodíkovou žalúdočnej šťavy a spôsobuje jej neutralizáciu. Znižuje kyslosť žalúdočnej šťavy, zmierňuje bolesť s peptickým vredom žalúdka a dvanástnika. Antacidový účinok sa vyvíja rýchlo, ale je krátkodobý.

Oxid uhličitý, ktorý sa tvorí pri neutralizačnej reakcii, spôsobuje nepríjemné pocity v žalúdku (kvôli jeho expanzii) a zhluky a tiež vzrušuje receptory žalúdočnej sliznice, zvyšuje vylučovanie gastrínu so sekundárnou aktiváciou sekrécie. Nadmerné uvoľňovanie oxidu uhličitého v žalúdočných vredoch môže spôsobiť perforáciu jeho steny.

Z tohto dôvodu sa pri otrave kyselinami sodnými nepoužíva hydrogenuhličitan na neutralizáciu.

farmakokinetika

Pri perorálnom podaní sa rýchlo vstrebáva. Do metabolického cyklu sú zahrnuté ióny sodíka a kyseliny uhličitej.

Po absorpcii do krvi posúva acidobázickú zlúčeninu smerom k alkalóze, podporuje uvoľňovanie sodných a chlórových iónov, zvyšuje osmotickú diurézu, alkalizuje moč (zabraňuje zrážaniu solí kyseliny močovej v močovom systéme).

Malo by sa pamätať na to, že pri zvracaní sprevádzajúceho peptický vred sa strácajú chloridy a alkalóza sa zvyšuje hypochlorémiou. Posúva reakciu prieduškového hlienu na alkalickú stranu, pomáha pri riedení hlienu, zlepšuje jeho vykašliavanie. Zmierňuje príznaky pohybovej a vzduchovej choroby.

Posun ACS k alkalóze počas zvyčajného krátkodobého priebehu liečby nie je sprevádzaný klinickými príznakmi, ale pri zlyhaní obličiek môže tento stav výrazne zhoršiť. U pacientov so sprievodnými ochoreniami srdca alebo obličiek spôsobuje nadmerný príjem sodíka opuchy a zlyhanie srdca..

Používanie hydrogenuhličitanu sodného počas tehotenstva

Je potrebné porovnať riziko a úžitok, napr hydrogenuhličitan sodný môže spôsobiť systémovú alkalózu.
Nie je známe, či hydrogenuhličitan sodný prechádza do materského mlieka..

kontraindikácie

precitlivenosť; podmienky sprevádzané rozvojom alkalózy; hypokalciémia (zvyšuje sa riziko vzniku alkalózy a vzniku tetanických záchvatov), ​​hypochlorémia (strata Cl- vrátane vracania alebo dlhodobé zníženie absorpcie v gastrointestinálnom trakte môže viesť k závažnej alkalóze).

Vedľajšie účinky

Pri dlhodobom používaní - alkalóza a jej klinické prejavy: strata chuti do jedla, nevoľnosť, zvracanie, bolesť brucha, úzkosť, bolesť hlavy, v závažných prípadoch - tetanické kŕče; možné zvýšenie krvného tlaku; pri použití sviečok - preháňadlo, nutkanie na defekáciu, hnačka, plynatosť, dunenie.

Témou našej dnešnej konverzácie je hydrogenuhličitan sodný..

Čo je to, ako to uplatniť, a prečo, prečo takéto vzrušenie vládne dnes okolo tejto látky - na všetky tieto otázky sa dá odpovedať v tomto článku..

Najprv však malé varovanie: tu uvedené informácie nie sú návodom na konanie alebo odporúčanie a sú zverejňované na stránke iba na vzdelávacie účely..

V medicíne sa sóda (hydrogenuhličitan sodný) používa už dlho ako účinné antiseptikum na kloktanie, ako aj kyslý neutralizátor pri pálení záhy. Je pravda, že lekári dnes tento druh liečby neodporúčajú z dôvodu častého výskytu tzv..

Hydrogenuhličitan sodný sa dnes v širokej miere používa v alternatívnej medicíne ako liek na rakovinu..

V sieti, ako aj v mnohých časopisoch nájdete veľa článkov na túto tému, v ktorých autori uvádzajú príklady zázračných uzdravení..

Liečbu sodíka pacientmi s rakovinou prvýkrát začal taliansky lekár Simoncini. V tomto článku sa tejto osobe a jej liečebnej metóde venujú jednotlivé kapitoly..

Vzťah medzi kyslosťou tela a zdravím

Než začneme podrobnejšie hovoriť o liečbe hydrogenuhličitanu sodného rakovinovými nádormi, chceme hovoriť o dôležitých metabolických reakciách, ktoré sa vyskytujú v našom tele.

Všetky metabolické procesy závisia priamo od tak dôležitého faktora, ako je pH (kyslosť) telesných tekutín a krvnej plazmy.

Zohľadnite stupnicu pH: čím vyššie sú tieto hodnoty, tým kyslejšie je prostredie, zatiaľ čo nižšie hodnoty posúvajú ukazovatele na alkalickú stranu..

Je veľmi dôležité, aby si telo v plazme udržiavalo zdravé homeostázy (rovnovážné) - 7,4. Ak je človek zdravý, kyslosť slín by sa mala pohybovať od 7,0 do 7,5. Výkyvy v týchto číslach môžu závisieť od toho, ako jednotlivec žerie, od svojej fyzickej aktivity, stresu, tvorby hormónov, spánku atď..

Je dôležité vedieť, že keď sa pH posunie na kyslú stranu, vytvoria sa priaznivé podmienky na vývoj rôznych chorôb, a naopak, k jeho hojeniu prispieva aj alkalizácia tela..

Domino efekt

Ak sa stupnice silne odlišujú od kyslého prostredia, vytvára sa zvláštny dominový efekt. Rôzne metabolické produkty sa z tela vylučujú nesprávne, čo vytvára vhodné prostredie pre patogény (vírusy, kvasinky, baktérie, huby)..

Dlhodobé podráždenie bunkových membrán karcinogénmi a toxínmi vyvoláva blokovanie toku kyslíka do buniek tak potrebné. Čo sa stane, ak v bunke chýba kyslík? Produkuje kyselinu mliečnu a okolité prostredie je ešte okyslené. Ešte horšie.

To všetko vytvára takmer ideálne prostredie pre vznik rakovinových buniek..

Ako funguje hydrogenuhličitan sodný?

Roztok hydrogenuhličitanu sodného vstupujúci do tela neutralizuje nadbytok kyseliny a prispieva k rýchlej normalizácii rovnováhy kyselina-báza. Simoncini založil svoju metódu liečenia rakoviny na základe tejto sódy. Ale možno je tento postup nevedecký? Vôbec nie.

Liečba hydrogenuhličitanom sodným vo vede a rakovine

Vedci už dávno vedeli, čo dokážu zázraky hydrogenuhličitan sodný.

Ukázalo sa, že liečba rakoviny sódou (presnejšie jej pozitívne výsledky) môžu byť podporené oficiálnymi vedeckými štúdiami, ktoré odhalili rýchly progres rastu nádoru v kyslom prostredí s nízkou úrovňou dodávky kyslíka do buniek.

Nedávno sa v Číne uskutočnili vedecké pokusy, ktoré viedli k záveru, že kyslé pH rakovinových buniek je hlavným dôvodom ich rezistencie na lieky počas chemoterapie u pacientov..

Na farmakologickom oddelení na Arizonskej univerzite vedci dokázali, že séria experimentov dospela k záveru, že alkalizácia tela hydrogenuhličitanom sodným môže byť veľmi nápomocná pri liečení tak ohromného a rozšíreného ochorenia, akým je rakovina prsníka..

Experti zistili, že denný príjem sodovky posúva pH v nádorových bunkách na alkalickú stranu a významne znižuje šírenie a množenie rakovinových buniek u myší..

Na základe experimentov vedci dospeli k záveru, že výskum v tejto oblasti sa musí ďalej rozvíjať.

Tulio Simoncini a jeho teória pôvodu rakoviny

Teraz už viete veľa o hydrogenuhličitane sodnom. Čo je to a ako pôsobí na telo, už sme to vysvetlili.

Teraz si povedzme podrobnejšie o lekárovi Tulio Simonchini a jeho teórii pôvodu rakoviny. Na úvod Simoncini praktizuje medicínu v Ríme už mnoho rokov..

Jeho hlavná špecializácia je onkológia, ďalšie diabetes a metabolické poruchy.

Simoncini dlho študoval problém rakoviny a upozornil na skutočnosť, že všetky typy zhubných nádorov (bez ohľadu na postihnutý orgán) vykazovali presne to isté..

Na základe svojich pozorovaní navrhol, že rakovina má plesňovú povahu a nekontrolované delenie buniek, ku ktorému dochádza pri tomto ochorení, nie je ničím iným, než procesom, ktorý samotný orgán začína na ochranu pred rozvojom kandidózy..

Ak je imunita osoby oslabená, potom sa huba Candida začne nekontrolovateľne množiť a môže tvoriť celú kolóniu..

Keď je orgán infikovaný plesňou, imunitné bunky začínajú vytvárať ochrannú bariéru a snažia sa chrániť orgán pred cudzou expanziou - podľa Simonchiniho je to začiatok rakovinového procesu..

Tvrdí, že metastázy nie sú ničím iným než šírením huby v tele..

Ako simoncini lieči rakovinu

Taliansky lekár si uvedomil, že rast zhubných nádorov je vyvolaný hubami, a začal vyberať účinný fungicíd a experimentálne dospel k záveru, že hydrogenuhličitan sodný pôsobí najlepšie na kandidu.

Liečba rakoviny na klinike Simoncini sa uskutočňuje priamym kontaktom nádoru s roztokom sódy. Na tento účel sa liek dodáva do nádoru pomocou špeciálnej skúmavky.

Spolu s týmito pacientmi sa tiež predpisuje pitie hydrogenuhličitanu sodného v roztoku.

Existujú informácie, že pomocou hydrogenuhličitanu sodného proti rakovine dokáže Simoncini liečiť aj zložité pokročilé prípady. Postupy sa niekedy opakujú mnoho mesiacov a niekedy sa liečba vylieči len za pár dní.

Experimentujúci lekár musel sedieť vo väzení pre svoju činnosť, ale po prepustení pokračoval v liečbe ľudí sódou a dosiahol značný úspech. Dnes má Simoncini veľa pacientov a veľké štatistiky prípadov úplného vyliečenia rakoviny.

Niekedy radí pacientom aj e-mailom alebo telefonicky..

Pokyny na použitie hydrogenuhličitanu sodného

Soda sa dá využiť mnohými spôsobmi. Pravdepodobne si mnohí pamätajú, ako v detstve, keď sme ochoreli nachladnutím, nám matka alebo babička dala teplé mlieko, do ktorého pridali lyžicu medu a trochu sódy. Ochorenie začalo prekvapivo rýchlo ustupovať.

Dnes stojí za to vzkriesiť túto starú metódu liečby prechladnutia z zabudnutia, pretože sóda je pomerne lacná, nie ako niektoré lieky s novým účinkom, ale funguje, zatiaľ nie horšie ako oni. Miešajte 1 čajová lyžička.

sóda v pohári teplej vody a kloktadlo s týmto roztokom na bolesť hrdla - to je ďalší dobre známy recept, kde hlavnou účinnou látkou je hydrogenuhličitan sodný.

Pokyny na používanie sódy na liečbu rakoviny je možné získať iba od samotného Simonciniho. A aby ste predišli tejto chorobe, môžete pridať trochu sódy do rôznych nápojov (čaj, džúsy, ovocné nápoje).

Len trochu na špičke noža. Nepite sódu ihneď po jedle - to bude brzdiť trávenie. Ideálny čas - medzi jedlami.

Nezabudnite si prečítať kontraindikácie a poraďte sa so svojím lekárom..

S akými chorobami môže pomôcť hydrogenuhličitan sodný?

Ak sa použije hydrogenuhličitan sodný:

 • Proti rakovine.
 • Na čistenie tela toxínov.
 • Pri liečbe prechladnutia.
 • Na odstránenie acidózy pri mnohých závažných ochoreniach (zápal pľúc, septické stavy, infarkt myokardu atď.).
 • Chronické zlyhanie obličiek, glomerulonefritída, pyelonefritída.
 • Alkoholizmus, tabaková závislosť, zneužívanie návykových látok, drogová závislosť.
 • Vylučovanie solí ťažkých kovov z tela (tálium, ortuť, kadmium, bárium, olovo atď.).
 • Choroby srdca.
 • vysoký tlak.
 • osteochondróza.
 • radikulitida.
 • Dna atď..

Existujú nejaké kontraindikácie?

Hydrogenuhličitan sodný, ktorého použitie, ako sa ukázalo, je veľmi široký, sa nemusí brať ako všeliek. Soda ako liek má kontraindikácie. Lekári neodporúčajú piť sodné roztoky s:

 • gastritída s nízkou kyslosťou;
 • zvýšená kyslosť a časté pálenie záhy;
 • cukrovka;
 • črevné preťaženie a zápcha.

Ako znížiť kyslosť tela bez použitia sódy

Aby sa normalizovala rovnováha kyselina-báza a pomohlo vášmu telu bojovať s touto chorobou, nie je potrebné používať hydrogenuhličitan sodný. Pokyny na používanie tohto nástroja sú veľmi nejasné a neisté, môžeme povedať, že je stále vo vývoji. Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám umožňujú dosiahnuť dobré výsledky..

1. Je nevyhnutné odstrániť alebo znížiť množstvo dôvodov, ktoré posunú pH na kyslú stranu. Podobné faktory zahŕňajú:

 • príliš silný fyzický naložiť;
 • používanie mäsa, mliečnych výrobkov (nadbytočné), sladkostí, plodín;
 • psychický a emocionálny stres.

2. Je potrebné zvýšiť tieto faktory, ktoré prispievajú k alkalizácii tela:

 • surová strava;
 • použitie zeleniny a ovocia, čerstvo vylisovaných štiav;
 • telesná výchova a joga;
 • fyziologický osemhodinový nočný spánok;
 • pokojný, vyvážený emocionálny stav.

Sóda môže poškodiť zdravie?

Samozrejme môže! Tento biely prášok je potrebné ošetrovať opatrne, pretože v nerozpustenej forme má ešte silnejšie alkalické vlastnosti. Ak pri dlhodobom kontakte s pokožkou môže spôsobiť vážne podráždenie a dermatitídu, môže spôsobiť vážne popáleniny, ak sa dostane do očí alebo pľúc (pri vdychovaní)..

Ľudia sa často uchyľujú k roztoku sódy na pálenie záhy, ale lekári zistili, že takáto „pomoc“ spôsobuje nežiaduce „oživenie“..

S týmto vedľajším účinkom sa oxid uhličitý uvoľňuje vo veľkých množstvách, čo spôsobuje nadúvanie - to je na jednej strane a na druhej strane - ešte väčšie uvoľňovanie kyseliny v žalúdku, čo vedie k zvýšenému páleniu záhy. Časté opakovanie toho všetkého vyvoláva vznik vredov v pažeráku.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Medicína v mnohých prípadoch nie je schopná pomôcť človeku bez ohľadu na to, ako je vyvinutá. Napríklad choroba, ako je prietrž pažeráka, pupočnej, stavcovej (bedrovej) oblasti, nie je vždy liečená pomocou tradičnej medicíny.
Sekundovaná prietrž chrbtice je jednou z najmenej priaznivých možností tejto choroby. Kýly sa najčastejšie rozvíjajú v lumbosakrálnej chrbtici, menej často v krčku, zriedkavo sa vyskytuje patológia hrudníka..
Kojenecká hernia sa pozoruje u dojčiat pomerne často. Chlapci sú náchylnejší k vyčnievaniu vnútorných orgánov cez oslabenú svalovú stenu brušnej dutiny.