loader

Hlavná

Žalúdok

Blokáda z Ashot

Stručný opis:
Blokovanie reklám: povolené a zabudnuté

Vyžaduje Android: od 5 rokov
Ruské rozhranie: Áno
Vývojár: Blokada
Domovská stránka: http://blokada.org/

Príspevok bol upravenýMiKED - 31. 1. 2016, 11:59

Takže je to ako blokovanie prostredníctvom VPN. Web Adguard hovorí o rozdieloch medzi Adguardom alebo AdAway

V aplikácii YouTube nie sú reklamy blokované..

Áno, pre celý obrázok by to neuškodilo

Príspevok bol upravenýBrogy - 06/07/17, 19:40

Príspevok bol upravenýHepolise - 12.06.17, 20:20

Blokada v1.2.3 [No Root - AD Blocker pre Android]
Čo je nové
v1.2.3
Toto je vydanie údržby, ktoré opravuje Blokada, aby sa sám vypol a zostal vypnutý po zmenách pripojenia.
Blokada-1.2.3.apk (9,65 MB)

Príspevok bol upravenýAlex0047 - 06/11/17, 16:42

Blokada v2.0.1 [No Root - AD Blocker pre Android]
Čo je nové
v2.0.1
Toto je vydanie údržby, ktoré opravuje niektoré problémy objavené v 2.0:
Oprava stratových filtrov (počet hostiteľov 0)
Opravte zavádzajúcu správu „Načítava sa“, keď je program Blokada aktívny
Aktualizujte preklady
Android 4.0.3+
Blokada Origin-2.0.1-origin.apk (9,08 MB)

Blokada v2.0.2 [No Root - AD Blocker pre Android]
Čo je nové
v2.0.2
Oprava nereaguje správne na zmeny pripojenia
Pridajte nemecké a holandské preklady
Aktualizujte preklady
Drobné opravy chýb
Android 4.0.3+
Blokada Origin-2.0.2-origin.apk (9,1 MB)

Blokada v2.0.4 [No Root - AD Blocker pre Android]
Čo je nové
v2.0.4
Prepracovajte konektivitu aplikácií / správanie pri štarte / štarte pre podstatne vyššiu spoľahlivosť
Zaviesť prepínač „Iba online“, ktorý používateľom umožní kontrolovať správanie Blokady pri zmenách pripojenia
Pridajte malay preklady
Aktualizujte preklady
Drobné opravy chýb
Android 4.0.3+
Blokada Origin-2.0.4-origin.apk (9.11 MB)

Funguje program iba cez server ?; / Rovnako ako strážca a podobne bez štatistických údajov o výrezoch?

Príspevok bol upravenýlohovem - 08/04/17, 20:49

Naozaj to funguje. Zatiaľ si s ňou samozrejme hovorím, ale moje prvé dojmy sú pozitívne. Veľkosť je nízka a funkčná. Pre moje potreby boli k dispozícii iba dva odbery..
Úprimne započítavame blokované reklamy (nie viac ako 9000 falošných reklám, ako napríklad „mastný zelený štít“) a uloženú prevádzku..
Pre lokalizáciu je fialová, mám anglický systém.

Príspevok bol upravený wrc200 - 08.09.17, 22:25

Myslím tým serverový program? mod to schaub untie?

Príspevok bol upravenýlohovnet - 12.08.17, 18:06

Blokáda závislosti na alkohole

pri objednávaní z webu

Zavolaj mi! Pracujeme nepretržite!

obsah:

Alkoholizmus je veľmi závažné chronické ochorenie. Po absolvovaní liečby by sa mal človek po zvyšok svojho života vzdať pitia alkoholu, pretože opakované užívanie alkoholu nevyhnutne vedie k jeho zlyhaniu. Ak chcete vylúčiť návrat k zlému návyku, musíte si urobiť alkoblokádu. Dnes lekári pod týmto pojmom znamenajú všetky existujúce metódy chemickej ochrany, ktoré sa podieľajú na komplexnej liečbe alkoholizmu..
Podstatou blokády je vytvoriť ďalšiu prekážku, ktorá vám nedovolí brať alkohol ani v obmedzených množstvách. Účinok zákazu musí byť nevyhnutne podporený prítomnosťou solídneho prístupu k triezvosti. To znamená, že ak pacient nechce viesť triezvy životný štýl a bude kódovaný iba kvôli tlaku, ktorý na neho vyvíjajú príbuzní, nepovedie to k ničomu dobrému..
Blokáda závislosti od alkoholu by sa mala vykonávať súbežne s psychoterapiou. Potreba takéhoto komplexného účinku sa vysvetľuje skutočnosťou, že všetci kódovači príležitostne zažívajú psychickú túžbu po alkohole. Takže osoba môže chcieť piť, keď sa stretne s priateľmi alebo stretne s nejakými ťažkosťami.
Aby sa zdržal tohto konania, musí si bývalý alkoholik uvedomiť, prečo by nemal piť, a pochopiť, aké bonusy mu dáva zdravý životný štýl. Terapeut pomáha určiť správne priority, a tým pomáha svojim pacientom, aby sa nevracali do opitosti. Po konzultácii s ním sa môžete naučiť zručnosti sebakontrola, auto-tréning, zvýšiť svoju sebaúctu, naučiť sa, ako budovať harmonické vzťahy s ostatnými.

Aký je vplyv alkoblockády?

Počas blokády alkoholizmu sa do tela pacienta zavádza špeciálny liek, ktorý inhibuje rozklad alkoholu. Väčšina liekov, ktoré dnes narkológovia používajú, obsahuje disulfiram. Je to inhibítor enzýmu acetaldehyddehydrogenázy. Vďaka svojmu účinku sa rozklad etanolu zastavuje v štádiu izolácie acetanaldehydu - nebezpečného tkanivového jedu.
Ak po kódovaní disulfiramom použijete alkohol, objaví sa takzvaná reakcia disulfiram-etanol. Je to akútna intoxikácia sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním, sčervenaním, skokmi v krvnom tlaku, tachykardiou. Osoba, ktorá sa s ňou stretne, si vyvíja mimoriadne negatívny postoj k alkoholu. Následne ochorie z pohľadu a vône alkoholu. To pomáha pacientovi ovládať sa počas celej doby trvania alkoblokánu.
Pacient je vopred upovedomený o tom, čo sa mu stane, ak po kódovaní pije alkohol. Preto je ochranný faktor zväčša založený na vedomom strachu z poškodzovania vlastného zdravia a čelenia nebezpečným komplikáciám.
Psychoterapeutické sedenia sú ďalším opatrením, ktoré má zabrániť opakovaniu alkoholizmu. Pomáhajú pacientovi prekonať obsedantnú chuť na alkohol, ktorá sa prejavuje na podvedomej úrovni. Po blokáde by sa pacient nemal hanbiť hľadať psychoterapeutickú pomoc. Ak z nejakého dôvodu chce piť zle, mal by sa čo najskôr dohodnúť s lekárom, aby sa mohol naučiť, ako uniknúť takým negatívnym myšlienkam a túžbám..

Klasifikácia blokády závislosti od alkoholu

Lieky, ktoré sa používajú počas alkoblokánu, sa do tela závislej osoby zavádzajú rôznymi spôsobmi. Môžu byť teda všité vo forme ampúl alebo kapsúl hlboko pod kožu, vstreknuté do svalu alebo žily injekčnou striekačkou.
Na domácom trhu sa najbežnejšie používajú:

 • "Torpedo". Toto je intravenózny liek. Zvyčajne sa podáva po psychoterapii. Lekár určí dávku, pričom berie do úvahy, ako dlho chce osoba kódovať. Maximálny produkt môže pracovať počas roka.
 • Tetlong. Liek, ktorý sa používa, ak potrebujete zakázať konzumáciu alkoholu na krátku dobu - od troch mesiacov do šiestich mesiacov.
 • Algominal a Acvilong. Určené na intravenózne použitie. Dajte telu imunitu voči alkoholu po dobu 6 mesiacov až dvoch rokov.
 • Esperal. Môže sa šiť subkutánne a podávať intravenózne a intramuskulárne. Vyznačuje sa dlhou a dosť silnou činnosťou..

Na základe rozhodnutia lekára môžu byť bloky proti alkoholu dvojité alebo dokonca trojité. To znamená, že je povolené podávať lieky proti alkoholu na viacerých miestach tela naraz..
Podobne ako všetky lieky, aj alkoblokán má svoje indikácie, vedľajšie účinky. Lekár na ne vopred upozorní. Ak sa ukáže, že z dôvodu neuspokojivého zdravotného stavu nie je možné použiť jeden alebo iný liek s obmedzujúcou terapiou, lekár vyberie bezpečnejší liek alebo navrhne iné metódy kódovania.

Príprava postupu a jeho vykonávanie

Ak kódovaniu predchádzalo dlhotrvajúce prejedanie, stačí trvať tri dni, aby sa alkohol nebral. Ak pacient dlho predtým, ako odišiel na narkotickú kliniku, pil, musí absolvovať detoxikačný kurz zameraný na urýchlenie odstraňovania produktov rozkladu etanolu z tela..
To poskytuje:

 • zavedenie fyziologického roztoku, glukózy, liekov, ktoré normalizujú metabolizmus;
 • lieky, ktoré eliminujú príznaky akútnych alebo chronických chorôb.

V prípade potreby môže narkológ trvať na ďalšej psychoterapii. Je obzvlášť dôležité, ak má pacient pochybnosti o rozhodnutí podstúpiť liečbu..
Akonáhle v alkoholovom tele nie je viac etanolu, pochopí, prečo je kódovaný, a verí, že môže žiť bez alkoholu tak dlho, ako je to potrebné, lekár predpisuje deň alkoblokády a navrhuje podpísať potrebné dokumenty. Podpisom navrhovaných článkov pacient potvrdzuje, že si je vedomý vlastností použitia alkoblokánu a rozumie tomu, ako sa po ňom správne správať.
Samotný zákrok sa vykonáva v chirurgickej alebo liečebnej miestnosti. Lekár podá injekciu alebo hem kapsulu pod kožu. V druhom prípade sa predbežne podáva lokálna anestézia. Umožňuje vám necítiť bolesť pri vykonávaní chirurgického rezu, inštalácii ampulky a prišití.

Provokatívny test po blokáde závislosti od alkoholu

Ak chce pacient drogového centra overiť účinnosť alkobloónu, môže mu byť ponúknuté, aby sa podrobil tzv. Provokatívnemu testu. Počas toho sa na pokožku aplikuje malé množstvo alkoholu. To stačí na to, aby nastala mierna reakcia disulfiram-etanol..
Je dôležité vykonávať provokatívny text výlučne v nemocnici, kde je možné v prípade potreby poskytnúť kódovanú lekársku pomoc v núdzi. Doma je nebezpečné vykonávať takéto experimenty, pretože nikdy nemôžete predpovedať, aká bude silná reakcia tela na alkohol.

Čo je to blokáda v medicíne? Prečo blokáda? Aké lieky sa používajú na blokádu

Čo je to blokáda v medicíne? V tejto veci sa budeme podrobnejšie zaoberať. Tento postup je terapeutická technika, pri ktorej sa podáva špeciálna medikácia osobe v určitej časti tela. Podávajú sa hlavne do nervových bodov, ako aj do tkanív zapojených do inervácie postihnutých orgánov. Blokáda jednej alebo druhej zóny tela umožňuje uľahčiť celkovú pohodu pacienta a má priaznivý účinok na chorobu. Jedným z hlavných cieľov, ktoré blokáda sleduje, a okrem toho akékoľvek injekcie, je eliminácia bolesti a jej zdroja. Zistite, aké sú blokády v medicíne. A tiež zistite, ktoré lieky sa na ich vykonávanie používajú najčastejšie..

Čo je blokáda v medicíne?

Jedným z najdôležitejších odtieňov blokády je, že boj proti poškodeniu časti tela by sa mal vykonávať čo najrýchlejšie s minimálnym počtom pravdepodobných negatívnych následkov. Okrem toho je dôležité, aby počas blokády nebol čas navyše.

Blokáda je udalosť, ktorá funguje čo najefektívnejšie. Nie je prekvapujúce, že moderná medicína používa tento konkrétny spôsob liečby. Blokády sa používajú v traumatológii, chirurgii, ortopédii, neurológii, urológii, gynekológii, pôrodníctve atď. Teraz zistíme, aké typy blokád sú v medicíne rozdelené. Existuje ich niekoľko.

Existuje aj niečo ako blokáda nôh jeho zväzku. Čo to je?

Zväzok Jeho sa nazýva časť srdcového svalu, ktorý je tvorený atypickými svalovými vláknami. Má trup a dve nohy - ľavú a pravú. Funkcia týchto štruktúr je nasledovná - prenos elektrických impulzov vznikajúcich v pravej predsieni do komorového myokardu. To spôsobuje, že sa sťahujú v rytme, ktorý zodpovedá rytmu predsiení. V prípade impulzného vedenia sa blokáda nôh jeho zväzku vyvíja čiastočne alebo úplne.

Môže byť úplný alebo neúplný, trvalý, prerušovaný, prechodný alebo striedavý..

Pacienti s takouto blokádou v neprítomnosti základného ochorenia nepotrebujú terapiu.

Druhy blokády v medicíne

Blokády v medicíne sa delia na miestne a segmentálne:

 • Miestne vedie priamo na miesto lézie. Pestujú sa aj okolo postihnutých oblastí alebo pod nimi. Lokálne blokády sa delia na periartikulárny typ, v ktorom je účinok na periartikulárne tkanivá, ako aj na perineurál. Posledným podtypom je implementácia blokády v kanáloch, ktorými nervy prechádzajú..
 • Segmentálne blokády majú nepriamy účinok cez tkanivo krížového nervu. Prečo blokáda? O tom ďalej.

Paravertebrálny a stavcový blok

Segmentový typ lekárskej blokády je zase rozdelený na paravertebrálne a vertebrálne:

 • Paravertebrálna blokáda je kvalifikovaný postup, ktorý sa vykonáva na zastavenie alebo utíšenie bolesti. Aplikujte ho hlavne na pozadí bolesti chrbta. Blokáda chrbtice z technickej stránky predstavuje zavedenie špeciálnej zmesi lekárom v postihnutej oblasti. Jednoducho povedané - jedná sa predovšetkým o bežnú injekciu, ktorá sa vykonáva v blízkosti chrbtice. S jeho pomocou je možné na chvíľu vypnúť reflexy, čím sa výrazne zníži opuch a zlepší sa výživa nervových koreňov. Paravertebrálna blokáda je teda nevyhnutná na zmiernenie bolesti spolu s preventívnymi opatreniami na detekciu sprievodných patológií. V situáciách výskytu syndrómu chronickej bolesti nie sú vylúčené svalové kŕče, ktoré môžu v konečnom dôsledku spôsobiť ich chybné fungovanie..
 • Vertebrálny blok chrbtice je jednou z možností liečby chorôb chrbta. V rámci terapie vám umožňuje zbaviť sa nepríjemných a navyše bolestivých pocitov, najmä v bedrovej oblasti, a ako diagnostická metóda umožňuje podrobnejšie zvážiť obraz chorôb spojených s chrbticou..

Lekárska blokáda. Princíp použitia

Podľa princípu použitia blokády v medicíne sa delia na lekárske a diagnostické. V čom je rozdiel?

 • Terapeutická blokáda je bezpečná technika, ktorá je potrebná na liečbu syndrómov a patológií, ktoré sú sprevádzané silnou bolesťou, nesú neurologické, reumatoidné a pooperačné problémy..
 • Diagnostické blokády dávajú lekárovi možnosť rýchlo a presne určiť určité príčiny bolesti, aby sa mohla diagnostikovať. V niektorých situáciách môžu pociťovať nepríjemné pocity akékoľvek zápaly alebo podráždenie štruktúr receptormi bolesti. Po zavedení lieku do generátora bolesti na chvíľu zmiznú všetky nepríjemné pocity, čo lekárom dáva možnosť určiť presnejšiu diagnózu. Účinnosť, ako aj priebeh liečby, priamo závisia od kompetentnej diagnózy. Čo je blokáda v medicíne, nie každý vie.

Blokády od Višnevského

Základy blokády v medicíne boli vyvinuté a navrhnuté Vishnevským. Hlavným cieľom v tomto prípade bolo prerušiť impulzy v situáciách pleuropulmonálneho šoku, ktorý sa objavuje v dôsledku rán v oblasti hrudníka. Autor blokády tak dospel k niektorým záverom, na základe ktorých boli vyvinuté rôzne kategórie blokád:

 • Zápalové procesy, ktoré sa líšia svojou etiológiou, podliehajú rovnakým zákonom, najmä vo vývojovej fáze.
 • Tvorba zápalu môže byť spomalená alebo zastavená, ak sa nachádzajú v stave závažnej impregnácie nervového tkaniva..
 • Abscesujúce typy zápalu sa začínajú hnisať a objavujú sa latentné typy.
 • K obnove cievnej steny dochádza, ak bola narušená jej fyziológia v dôsledku patologického procesu spojeného so zhoršeným tonom a okrem toho priepustnosť malých ciev..

Podľa Vishnevského sa vyvinuli rôzne blokády, vďaka ktorým liek urobil významný krok vpred. Je dôležité poznamenať, že postup by mali vykonávať iba vysokokvalifikovaní lekári, pretože pri chybách sa vyskytujú komplikácie u pacientov.

Je dôležité poznamenať, že je viac ako len blokáda chrbta. Injekcie liekov sa podávajú aj do iných častí tela..

Vedci navrhli tieto typy:

 • Cervikálna blokáda. Indikáciami na uskutočnenie tohto typu blokády sú poranenia hrudníka a hlavy. Aplikujte pleuropulmonálnym šokom. Ako súčasť komplikácií sa uvádza, že v jednom prípade zo stovky, v situáciách nespôsobilosti lekára alebo v dôsledku zvláštností postupu, sa ihla môže dostať do krčnej tepny..
 • Krátka blokáda. Indikácie pre túto blokádu sú prítomnosť procesov zápalu vlákniny alebo kože v počiatočných fázach. Medzi príklady patrí výskyt karbunklov, varov a mastitídy. Tento typ blokády nespôsobuje žiadne komplikácie.
 • Perinefrálna blokáda. Uskutočňuje sa s črevnou obštrukciou v akútnych štádiách, ako aj s infiltráciou, črevnou parézou, šokom a kolikami obličiek. Hlavnými komplikáciami sú vpichy obličiek alebo čriev.
 • Presacrálna blokáda. Táto blokáda sa vykonáva ako súčasť chirurgických zákrokov v čreve. Vykonáva sa tiež v prítomnosti zápalu v oblasti panvy, ako aj pri porušení hemoroidov. Tento typ blokády nespôsobuje žiadne komplikácie.
 • Blokovanie prípadov. Indikácia je prítomnosť zápalových procesov spolu s hadím uhryznutím, omrznutím alebo popálením na končatinách. Toto zablokovanie nespôsobuje komplikácie.
 • Vnútorná panvová blokáda. Vykonáva sa v prítomnosti zlomenín alebo poškodenia panvovej kosti. V prípade, že sa postup vykonáva správne, nespôsobuje to žiadne komplikácie.
 • Medzikomorová blokáda. Intercostal typ blokády sa najčastejšie používa v neurológii alebo traumatológii. Okrem toho je vhodný na neuralgiu, zlomeninu rebier alebo torakotomiu. V rámci možných komplikácií nie sú vylúčené rany tepien a pleurálne punkcie.
 • Lokálna intravenózna blokáda. Používa sa na artrózu, tenozynovitídu, hnisavé ochorenie, ktoré sa rozširuje až na končatiny. Toto zablokovanie nespôsobuje komplikácie.
 • Paravertebrálny blok. Používa sa pri poraneniach hrudníka a navyše pri zlomeninách rebier. Táto blokáda tiež nespôsobuje komplikácie.

Takže teraz zisťujeme, ktoré lieky v medicíne sa v rámci blokády považujú za najobľúbenejšie. Čo presne používať?

Aké lieky sa používajú na blokádu?

Blokády sa okrem iného vyznačujú vlastnou kvalifikáciou. Takto priraďte:

 • Monokomponentná blokáda, pri ktorej sa používa iba jeden konkrétny liek.
 • Dekomponent, v tomto prípade sa používajú dva prostriedky.
 • Používajú sa viaczložkové, viac ako dve lieky.

"Novocaine"

Vykonávanie blokády novokainu je populárne. V rámci implementácie blokád v medicíne sa tento liek často používa. Tento nástroj funguje ako éterické anestetikum. Novokain sa vyrába a vyrába vo forme roztoku, ktorý je určený na injekciu. Tento nástroj sa líši v percentách. Napríklad sa to deje od 0,2 do 2%. Bolesť po použití blokády na báze novokainu zmizne približne päť minút po injekcii. Výsledný účinok spravidla trvá asi dve hodiny. V drvivej väčšine situácií tento čas zvyčajne stačí na odstránenie bolestivých impulzov a na zlepšenie pohody pacientov. Nevýhodou použitia tohto nástroja sú časté vaskulárne reakcie spolu s alergiami.

lidokaín

„Lidokaín“ je anestetikom amidových vlastností a dnes je druhým najobľúbenejším liekom. Je pravda, že táto droga stále viac tvrdí, že má vedúce postavenie a prakticky predbieha novokain. Vzhľadom na to, že injekcie s lidokaínom sa vyznačujú dobrou priepustnosťou a okrem toho nízkou toxicitou a absolútnou absenciou negatívnych reakcií, môžeme povedať, že tento liek je tiež najlepším spôsobom dokončenia blokády. Okrem iného má ľudokain zvýšený terapeutický index. Účinok blokády lidokaínu môže trvať až niekoľko hodín..

bupivakaín

Bupivakaín je jedným z anestetík amidovej kategórie. Účinok tohto lieku sa vyznačuje oneskoreným začiatkom práce desať až dvadsať minút po podaní. Je pravda, že trvanie jeho vplyvu môže byť od troch do piatich hodín. Používa sa na vykonávanie epidurálnej blokády a navyše kaudálnej blokády periférnych nervov. V prípade použitia však existuje riziko vedľajších účinkov. V tomto prípade je hlavným nebezpečenstvom vplyv toxínov na srdce a obličky.

hydrokortizon

„Hydrokortizón“ je ďalším nástrojom blokády, ktorým je steroidný hormón. Vyrobte a uvoľnite ho vo forme suspenzií. Toto uvoľnenie je spôsobené skutočnosťou, že táto látka nie je rozpustná vo vode. Z tohto dôvodu sa musí hydrokortizón pred vstupom do tela zmiešať s anestetikom. Použite predložený nástroj na intraartikulárnu blokádu.

dexametazón

„Dexametazón“ je tiež hormonálny liek, ktorého aktivita je tridsaťkrát vyššia v porovnaní s „hydrokortizónom“. Tento liek nemá takmer žiadny vplyv na metabolizmus elektrolytov. Tento liek účinkuje veľmi rýchlo, účinok jeho použitia však netrvá dlho. Najčastejšie sa tento liek používa na blokovanie mäkkých tkanív. Je dôležité poznamenať, že v rámci jeho používania neexistuje nekróza..

Aké ďalšie lieky sa používajú na blokádu??

Depomedrol

„Depomedrol“ je jednou z foriem „metylprednizolónu“, ktorá má dlhodobý účinok na organizmus. Najčastejšie sa liek používa na intraartikulárne a intrabursálne blokády. Používa sa tiež na injekciu do mäkkých tkanív. V rámci organizácie epidurálnych blokád sa liek používa so zvláštnou opatrnosťou, pretože môže slúžiť ako jedna z hlavných príčin arachnoidu..

Diprophos

"Diprospan" slúži ako steroidné liečivo. Predložený nástroj je vhodný, ak je potrebné odstrániť bolestivé pocity alebo pocity, ako aj patológiu v oblasti kĺbov. „Diprospan“ je tiež vhodný na kalkanálnu ostrohu a okrem toho na odstránenie bolesti v chrbtici. Liek začne účinkovať po niekoľkých hodinách, pričom účinok zostane zachovaný až tri týždne. "Diprospan" sa používa na vstup do nervovej blokády. Tento liek sa okrem toho používa na mäkkých tkanivách, vrátane periartikúl. Vystupujte cez "Diprospana" a blokujte v taške na kĺby. Je to veľmi efektívne..

Preskúmali sme, čo je blokáda v medicíne. Buďte opatrní a buďte zdraví!

Aká je blokáda závislosti na alkohole

Ako viete, každý blok závislosti od alkoholu je vo všeobecnosti ďalšou reinkarnáciou prohibitívnej metódy. Pretože blokovanie môže byť mentálne, biofyzikálne, biochemické alebo dokonca sociálne - môže dôjsť k akejkoľvek blokáde alkoholu. Tradične však u narkológov tento blok znamená lekársky alebo psychoterapeutický zákaz pitia alkoholu. Tu sú relevantné odkazy na súvisiace materiály:

 • Ako prebieha blokáda alkoholového centra metódou laserového kódovania - prečítajte si, ako to pomáha a aké následky to spôsobuje;
 • Toto nie je blokovanie alkoholového centra očnou technikou, tu je transkraniálna metóda kódovania alkoholu;
 • Aká chemická blokáda alkoholu trvá dlhšie - zistite, ako funguje kódovanie Torpedo

Pod blokovaním alkoholizmu sa teda zvyčajne rozumie rýchle liečenie závislosti na konzumácii alkoholických nápojov. Zvyčajne sa jedná o jednorazový alebo jednorazový postup alebo manipuláciu, ktorá sa vykonáva u pacienta so závislosťou od alkoholu.

To znamená, že alkoholik pil a po zákroku nemôže piť - všetok alkoholizmus je zablokovaný. Ale nie všetko je také jednoduché a jednoduché. Pri blokovaní túžby po alkohole sa môžu použiť úplne odlišné prístupy..

Psychoterapeutický a (alebo) liečebný účinok sa môže prejaviť najmä u pacienta trpiaceho závislosťou od alkoholu. V niektorých metódach sa ako blokovací faktor používajú fyziologické nástroje, a to ako v hardvéri (napríklad laserové kódovanie), tak aj v manuálnom režime (práca s akupunktúrou atď.). V dôsledku blokovania závislosti od alkoholu sa očakáva dosiahnutie úplného odmietnutia konzumácie alkoholu..

Ako môžete zastaviť alkoholizmus?

Správnejšie by bolo nazvať všetky takéto manipulácie výrazom „proti blokáde alkoholu“. Takáto terapia je vo svojej podstate zakázanou technikou liečby závislosti..

V dňoch bývalého ZSSR tieto metódy získali veľkú slávu. Možno to vysvetliť na základe určitej blízkosti sovietskej medicíny a významného výskytu alkoholizmu vo významných segmentoch populácie. Boli vytvorené vlastné domáce školy na liečbu závislosti od alkoholu a drog.

To tiež viedlo k prítomnosti veľkého počtu odborníkov s takýmito praktikami. Dospelo sa k záveru, že blokovanie alkoholizmu sa používa všade ako jediná metóda liečby alkoholikov. Konkrétne metódy sa samozrejme líšili, ale podstata bola rovnaká - nedať príležitosť piť.

Metódy blokovania alkoholizmu sa iba podmienečne delia na odrody liečivé a neliečivé. V súčasnosti môžete zablokovať centrum potešenia z konzumácie alkoholických nápojov a ďalších metód. Napríklad sa to dosahuje pomocou hardvérových metód (žiarenie, elektrické impulzy, vystavenie zvuku atď.).

Najčastejšie sa ich kombinácie používajú na zvýšenie dosiahnutého účinku, najmä pri liečbe pokročilých prípadov ochorenia. Ak napríklad zvyčajné kódovanie alkoholizmu už nefunguje alebo nie je účinné.

Doteraz sa blokovanie drogovej závislosti od alkoholu uskutočňovalo iba zavedením prípravkov senzibilizujúcej (alebo prohibitívnej) skupiny do tela pacienta, hlavne na báze disulfiramu..
Toto sú názvy liekov:

 • Esperal (francúzska medicína)
 • Teturam (domáci liek)
 • Antabus (nemecká droga)
 • Disulfiram (farmaceutický výrobok pôvodne z Dánska)
 • Tetlong 250 (ukrajinský náprotivok)

Takéto lieky nepovoľujú alkoholické nápoje. Pretože inak dôjde v tele k reakcii, ktorá sa nazýva disulfiramová reakcia.

Reakcia podobná disulfiramu

Podstatou reakcií podobných disulfiramu je to, že v prípade alkoholu, ktorý je v tele liekom, alkohol nemôže, ako obvykle, oxidovať a rozkladať sa. Alkohol m. metabolizovaný na veľmi toxický medziprodukt (alkoholový metabolit) nazývaný acetaldehyd. Je to acetaldehyd, ktorý vyvoláva rôzne autonómne a somatické intoxikačné reakcie, ktoré sa často vyskytujú vo forme:

 1. nevoľnosť a zvracanie;
 2. ostré sčervenanie kože;
 3. chvenie a chvenie;
 4. arytmie v srdcovom rytme;
 5. pocit strachu a pocit paniky;
 6. nepravidelný krvný tlak a niektoré ďalšie.

Lekári reakciami podobnými disulfiramom prirodzene nezískali alkoholika, aby sa počas pitia cítil zle. Sleduje sa ušľachtilý cieľ, a to odvrátiť ho od dobrých pocitov, pitných návykov na zlepšenie jeho nálady. To znamená, aby sa mu pomocou lekárskej ochrany uľahčilo zdržanie sa porúch a alkoholizácie. Čoskoro sa zistilo, že môžu pochádzať aj z iných látok ako z disulfiramu.

Prehľad iných liečivých a psychoterapeutických techník

Neskôr sa k liečivu pripojil ďalší liek, naltrexón, s reakciami podobnými disulfiramu. V Spojených štátoch bol vyvinutý liek na odstránenie euforického pocitu pitia alkoholu. Nástroj bol úspešne vytvorený a na jeho základe boli drogy: Vivitrol, Antaxon, Prodexon atď. Pri použití je pocit uspokojenia z používania etanolu minimalizovaný, hoci pravda ešte stále nie je úplne blokovaná.

Lieky na blokovanie alkoholu existujú vo forme tabliet, kvapiek, suspenzií (platné niekoľko dní), injekcií. Podávajú sa intramuskulárne a intravenózne. Obdobia platnosti od jedného dňa po niekoľko mesiacov. Najdlhšia doba (do jedného roka) sa dosiahne zavedením implantátu do tukového tkaniva pod kožou. To znamená, akoby vo forme šitia (odtiaľ pochádzajú populárne mená - „šité“, „šité“).

V súčasnosti sa okrem ECT (emocionálna stresová terapia), známeho od sovietskych čias v arzenáli psychiatrov a psychoterapeutov, rozšírilo okrem drogovej blokády závislosť od alkoholu aj metódy NLP, hypnóza, psychoanalýza a hardvérové ​​metódy na vytvorenie postoja k zastaveniu pitia alkoholu..

Pôvodné kódovanie alkoholizmu metódou A.R. Dovzhenko, ktorý počas svojho života mal ohromnú efektívnosť a úspech, sa už medzi dovzhenkovými študentmi nemôže pochváliť. Okrem toho existujú úprimní šarlatáni, ktorí pod týmto menom vykonávajú veľmi zjednodušené postupy, aj keď len na prospech z dobrého mena ľudového lekára.

Metóda chemickej ochrany proti alkoholizmu. Chemická ochrana alkoholu. V tomto prípade sa používa takzvaný dvojitý blok, t. J. Kombinácia metód.

Na liečbu chronického alkoholizmu, najmä v prípade porúch, je možné kombinovať obe metódy do tzv. „Dvojitého bloku“..

A uistiť sa, že pacient s alkoholizmom si uvedomil, čo by mohlo byť, keď sa snažil preraziť blok. Informovaný súhlas na podpis - vyžaduje sa.

Blokáda z Ashot

Ruské vedenie k blokáde. Zvážte hlavné momenty hry, taktiku hry a problémové oblasti.

6454jedinečných návštevníkov
128pridané k obľúbeným

Gayz, ahoj všetci. Zrieknutie sa zodpovednosti.
1. Táto príručka sa nijako nezaoberá základmi hry v angličtine.
2. Manuál je opísaný na základe mojich skúseností a pozorovaní. Záver - teda názor autora zostáva názorom autora.
Všetky svoje priania a dodatky mi môžete poslať v PM. poďakovať!

UPD. Pánoví komentátori.
Nevhodné komentáre budú odstránené. Komentáre, ktoré sa netýkajú príručky, môžu byť tiež vymazané..

Takže ste muž pixelov, ktorý bojuje proti tým istým mužom. V závislosti od herného režimu môžete byť rozdelení do dvoch alebo štyroch tímov - k nim môžete pridať modrú, červenú, žltú a zelenú.

Máte hodnosť (úroveň). V závislosti od počtu zabití / úmrtí sa vaša hodnosť zvýši. Upozorňujem, že hodnotenie sa zvyšuje iba vtedy, keď opustíte herné menu.

Hra je zadarmo, ale existujú rôzne bonbóny, ktoré si môžete kúpiť za skutočné peniaze.
Čo by som vám odporučil kúpiť, ak vám peniaze nevadia:
1. Čiapka
2. Brnenie
3. Prémiový účet

Pre všetko o všetkom to bude trvať menej ako 200 rubľov (v čase písania). Prilba a brnenie sú z hľadiska použitia neobmedzené. Prémiový účet vám umožní najprv rýchlo prečerpať, získať granáty a zdvojnásobiť počet blokov.

Zabijete - zabijú vás. Zdravotná úroveň - 100 HP. Prilba chráni pred jedným úderom do hlavy (muchy po prvej guľke), nepriestrelná strela čiastočne nevynechá guľu (tiež máva v priebehu času).

Vyberte zbrane na jedno kolo - tlačidlo [E].

Keď vaša úroveň stúpa, dostanete výdavky.
Na všetkých úrovniach dostanete RPG, granáty a lekárske súpravy.
V závislosti od úrovne sa ich počet a úroveň zvýši.
Napríklad existujú tri typy súprav prvej pomoci. Čím vyššia je úroveň, tým viac sa lekárnička prvej pomoci zotaví.

V nasledujúcej tabuľke je uvedené, ktoré zbrane sa udávajú ako úrovne:

1. Bitka.
Štyri tímy. „Kráľ kopca“. Vyhrá prvý tím, ktorý získal 500 zabití.
2. Zombie.
Všetko v jednom tíme. Po určitom čase začne „infekcia“. Vašou úlohou je zabiť všetkých zombie. Akonáhle vás zombie uštipne, idete na stranu zombie a vašou úlohou je premeniť všetkých ľudí na zombie.
3. Zachytenie.
Stačí ísť po mape a „zachytiť“ štvorce, čím získate body. Vyhrá prvý tím, ktorý získal 5 000 bodov.
4. Kontra
Hral Counter-Strike? To isté, len bez kôl a času, hra končí, keď jedna zo strán dostane 500 zostrelov.
5. Masaker
Od režimu Contra má iba jeden rozdiel - môžete použiť iba zbrane na blízko. RPG, granáty a dynamit tiež nie sú k dispozícii..
6. Prežitie
Rovnaké ako režim Zombie. Iba zombie idú vo vlnách a potom, čo ťa zabijú - hra je u konca.
7. Nádrže
Rovnaké ako v režime Contra sa objavia iba nádrže. Jednoduché deathmatch až 500 fragov.

V závislosti od režimu sa karty líšia. Karty v móde kontra a porážky často opakujú originálne karty Counter-Strike (Inferno, DUST, Assault, Train, séria kariet a mnoho ďalších).
Niektoré režimy vám tiež umožňujú „kopať“ zem a zničiť niektoré preddefinované bloky.

Po zvolení bloku (tlačidlo [1]) ho môžete vložiť ([LMB)]. Ukázalo sa, že niektoré Minecraft. Za jedno kolo (do smrti) získate určitý počet blokov. Suma sa líši v závislosti od režimu a vašej prémie..

Pomocou blokov je vhodné vytvárať prekážky pre oponentov, schody a omnoho viac.
Ak chcete zničiť blok, musíte na neho zastreliť alebo, ak sa k nemu priblížite, zničte ho pomocou zbraní zblízka.

Hromadné bloky sa ničia pomocou RPG alebo dynamitu. Buď opatrný! Ak sú bloky príliš blízko vás - môžete zasiahnuť sami!

Nie je potrebné čakať, kým vás zabijú, aby ste dostali novú časť blokov - stačí ísť do zóny neresenia a kúpiť si (môžete si vybrať tú istú zbraň, ktorú máte).
Upozorňujeme, že to nemôžete používať príliš často - môžete byť odhlásení na 30 sekúnd.

Každý hráč hrá podľa vlastného uváženia. Mám také postavenie. Ak sa niekto niekde usadil a čaká, až mu nepriateľ odletie, je to jeho taktika. Na človeka okamžite nelejte bahno!

Vyššie uvedené príklady sú najčastejšie vhodné pre režimy "bitka", "pult", "masaker"..
Upozorňujeme, že toto sú len chovania. Hráč môže byť najskôr inžinier, potom krmivo pre delo a potom deštruktor.

1. Stavebný inžinier.
Takýto človek sa najčastejšie podieľa na výstavbe základne, opevnení a rôznych schodov na odľahlé miesta na mape. Nepodceňujte takúto osobu - ak máte slabú ochranu základne - môžete naraziť na lomítko.

2. Mäso z kanónov.
Najčastejšie hráč s vysokou alebo naopak nízkou úrovňou. Zoberie zbraň a ide ďalej.

3. Hyder, je ostreľovač, je „krysa“
Skryje sa v rôznych rohoch mapy a čaká na nepriateľa, ktorý k nemu príde. Často ostáva nepovšimnutý dosť dlho. Údené granáty a RPG.

4. Ničitelia
Takíto hráči si často stanovili za cieľ zničiť nepriateľské opevnenie. Používajte RPG, dynamit a ostré zbrane. Niekedy potrebujú krytie.

Teraz o stvorení a deštrukcii. Aby vaše opevnenie trvalo dlhšie a odolávalo náporu nepriateľa, vytvorte čo najviac spojovacích miest s trvalými mapovými návrhmi. V prípade baldachýnov a mostov vytvorte dvojitú (alebo dokonca trojitú) podlahu. Vytvorte stĺpce.

Bohužiaľ, podobne ako v iných hrách, existujú podvodníci a hackeri. Sú to tí, ktorí získajú výhodu v hre nie na úkor svojich vlastných skúseností, ale prostredníctvom podvodu hry (a nielen).

Takíto ľudia často ničia všetky túžby hrať. Všimol si taký človek - radšej choďte na iný server. Ešte lepšie je, ak stlačíte [F12] a pošlete správu hackerovi. Môžete to urobiť v diskusiách o hre..

Existujú aj ďalší ľudia, ktorých osobne klasifikujem ako hackerov. Toto sú blesky. Takíto hráči špecificky menia tím a snažia sa zničiť budovy, pričom využívajú výhodu, že v hre je zakázaný požiar tímu.
S takými ľuďmi môžete bojovať tak, že kráčate za ním a zdvihnete ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ a opravia to, čo práve zničil. Nezabudnite na dvojité a trojité podlahy a ďalšie veci, ktoré posilnia váš dizajn.
Niekedy je ľahšie pomôcť mu - zničiť budovu sám a potom, čo hráč opustí server - ju znovu vybudovať.

Táto príručka bude ďalej doplnená a doplnená. Vaša spätná väzba pomôže rozšíriť a vylepšiť ju..

UPD XII / 2017 - Autor tejto príručky nehral blokádu už nejaký čas a možno sa niečo v hre zmenilo. Manuál je zamrznutý.

V čase ukončenia hry bola situácia s podvodníkmi katastrofická. Rovnako ako teraz - neviem.

Postup na zrušenie blokovania kódovania vstrekovania. Indikácie pre dekódovanie. Metódy vykonávania postupu. Kontraindikácie a možné komplikácie postupu

Postup na dekódovanie z alkoholizmu alebo na odstránenie blokády v podstate vylučuje následky predtým vykonaného kódovania. Dôvodom tejto túžby môže byť čokoľvek, ale spravidla existuje vnútorná nezhoda pacienta s potrebou liečenia alebo abstinencie od alkoholu a je oveľa menej prípadov, keď sa liek podáva, má vedľajšie účinky alebo alergické reakcie. Je dôležité uchýliť sa k tomuto postupu iba s dôverou v profesionalitu lekára a je lepšie, ak ho vykonáva ten istý odborník, ktorý kódovanie vykonal. Nezabudnite, že nezávislé pokusy o dekódovanie môžu spôsobiť nepríjemné a nežiaduce následky pre zdravie a psychiku.

Na dekódovanie môže byť niekoľko označení:

 • alergické reakcie na injekcie liečiva, individuálna intolerancia jeho zložiek;
 • absolútna dôvera pacienta v jeho uzdravenie, nedostatok túžby po alkohole - je dôležité podstúpiť lekársku prehliadku alebo sa porozprávať so svojím lekárom;
 • vedľajšie účinky kódovania injekcie alebo odmietnutie alkoholu v zásade - depresia, strata chuti do jedla, bolesti hlavy, znížené libido, bolesť svalov a kĺbov, depresívna nálada, sexuálna dysfunkcia;
 • nedostatok požadovaného výsledku kódovania - zachovanie túžby po alkoholických nápojoch;
 • blížiace sa sviatky a oslavy, túžba piť a následne sa znovu kódovať atď..
Je ťažké nazvať tieto stavy, s výnimkou zdravotných stavov, indikácií - skôr je to dôvod na absolvovanie blokády. Pacient môže urobiť také rozhodnutie na základe jeho želania alebo potrieb..

Metódy vykonávania postupu

Keď hovoríme o injekčnom kódovaní, blokovanie sa spravidla nevyžaduje - je to spôsobené skutočnosťou, že liek podávaný intramuskulárne alebo intravenózne sa rýchlo vylučuje z tela sám (priemerné trvanie jeho účinku je približne 4 týždne). Často nie je ťažké vydržať mesiac bez alkoholu, takže zdvíhanie blokády je vhodnejšie pre prípady, keď sa kódovanie uskutočňovalo pomocou „lemovania“..

Avšak v prípadoch, keď injekcia vyvolala alergickú reakciu alebo neznášanlivosť na zložky lieku, lekár môže zaviesť lieky na kódovanie liekov, čo sa robí aj jednorazovou injekciou.

kontraindikácie

Hlavnou kontraindikáciou postupu odstránenia blokády je vlastne alkoholizmus alebo patologická túžba po alkohole.

Injekčné kódovanie znamená, že pacient je chemicky „chránený“ pred alkoholom.

V prípade použitia drog na báze disulfiramu môže pitie alkoholu vyvolať niekoľko nepríjemných a nebezpečných účinkov:

 • začervenaná tvár;
 • zvýšenie krvného tlaku;
 • závraty;
 • tachykardia;
 • nadmerné potenie;
 • pocit bezhlavosti;
 • bolesť brucha;
 • nevoľnosť;
 • zvracanie atď.
Pochopenie možných následkov sa tak stáva akýmsi „blokom“ - pacient sa vyhýba pitiu alkoholu, aby sa im vyhnúť. V prípade, že túžba po alkohole naďalej pretrváva, dekódovanie so zavedením antidota môže vyvolať relaps závislosti a silné zlyhanie, preto je pokračujúca závislosť kontraindikáciou tohto postupu..

Ak sa na injekciu použila injekcia na báze naltrexónu, ktorá neutralizuje alkohol, pacient nie je schopný dosiahnuť „požadovaný“ účinok - pocit uspokojenia a eufórie, dokonca ani s alkoholom. Potreba dekódovania tu často vzniká v súvislosti s túžbou pociťovať známe pocity a závislosť od alkoholu je tiež kontraindikáciou postupu, túžba piť - odstránenie blokády môže viesť k mnohým dňom nárazu, aj keď tieto predtým neboli často pozorované. Odstránením „zákazu“ psychologicky uvoľní človeka, umožní mu viac, snaží sa kompenzovať po celú dobu abstinencie od požadovaného nápoja.

Preto pri kontaktovaní narkológa s cieľom odstrániť blokádu injekčného kódovania musí pacient najprv hovoriť so špecialistom: ten určí:

 • ako efektívne bola zvolená technika kódovania;
 • dôvody túžby dekódovať;
 • prítomnosť / neprítomnosť výsledku predchádzajúceho postupu.
O dekódovaní sa môžete informovane rozhodnúť iba na základe informácií o tom, či pretrváva patologická potreba alkoholu.

Možné komplikácie postupu

Prekážkou v dekódovaní môže byť nielen pretrvávajúci alkoholizmus alebo iné kontraindikácie na odstránenie blokády, ale aj možné negatívne dôsledky postupu..

Tie obsahujú:

 • existuje vysoká pravdepodobnosť recidívy ochorenia - „zrútenie“, a je potrebné poznamenať, že po zrušení blokády môže trvanie a intenzita nárazu výrazne prekročiť epizódy viacdňového pitia, ktoré boli pozorované pred kódovaním, pacient po nútenej abstinencii jednoducho stráca kontrolu;
 • možné alergické reakcie na „antidotum“, neznášanlivosť na zložky lieku s cieľom zmierniť blokádu;
 • zhoršenie zdravia - vo väčšine prípadov je to dôsledok návratu k predchádzajúcemu životnému štýlu a zneužívaniu alkoholu.
Závažné následky veľmi často prekonávajú tí pacienti, ktorí interne nesúhlasili s potrebou liečby alebo odmietnutia alkoholu v zásade - spravidla sú blízki príbuzní závislých iniciátormi návštevy u lekára a kódovania. Vyvíjajú na pacienta nátlak alebo ho nastavujú na určitý stav / ultimátum, takže je nútený súhlasiť s jeho rozhodnutím. Po oslabení kontroly rodiny sa vracia k narkológovi s novou požiadavkou - zrušiť blokádu, aby sa vrátil k svojmu predchádzajúcemu životnému štýlu. Preto hovoríme o skutočnosti, že na dosiahnutie účinnosti akýchkoľvek prijatých opatrení je úprimná túžba pacienta viesť triezvy život a vytvára účinnú motiváciu pre zotavenie. Aby ste predišli takejto situácii, mali by ste sa najskôr porozprávať s narkológom a upozorniť ho, že pacient sa necíti byť liečený - špecialisti narkologickej kliniky urobia všetko pre to, aby ho presvedčili o takejto potrebe, pomohli mu uvedomiť si svoju chorobu a sami sa správne rozhodli. dekódovať následne nechcel.

Samozrejme, ak má pacient chuť dekódovať, a to aj napriek možným dôsledkom, lekár nie je oprávnený odmietnuť vykonať zákrok, je však potrebné zvážiť klady a zápory a určiť primeranosť takéhoto opatrenia. Špecialista musí informovať pacienta o vedľajších účinkoch zrušenia blokády, o štádiu choroby a o vhodnosti / nežiadúcej udalosti takejto udalosti..

Zohľadňujú sa aj skutočné dôvody tohto rozhodnutia..

 • ak existujú vedľajšie účinky, alergie alebo neznášanlivosť na kódujúci prostriedok, dekódovanie sa vykoná čo najskôr a lekár ponúka výber ďalších metód liečby závislosti, aby sa predišlo narušeniu alebo zhoršeniu stupňa alkoholizmu;
 • ak je pacient presvedčený, že so svojou chorobou sa vyrovná sám, narkológ vedie rozhovor o potrebe zrušiť blokádu a posúdi skutočnú prítomnosť / absenciu závislosti;
 • ak potrebujete zrušiť blokádu, aby ste sa mohli zúčastniť dôležitej udalosti a dať si drink, musíte s odborníkom prediskutovať taktiku ďalších krokov - či musíte následne kontaktovať kliniku pre liečbu drogových závislostí, aby ste znovu zakódovali.
Hlavnou podmienkou bezpečnosti zrušenia blokády je odvolanie sa na odborníka - kvalifikovaného lekára, psychiatra a psychiatra. Neexistuje miesto pre nezávislosť - pokusy o zrušenie blokády, stiahnutie drogy alebo oň vziať antidotum bez lekárskeho dohľadu majú vážne následky až do rizika pre zdravie a život. Odbornú pomoc, radu a podrobné odpovede na svoje otázky môžete získať kontaktovaním nášho centra.

Video / celkom 104389

Rok 1944 sa stal čiernym pre nemeckú armádu v ZSSR ako pre sovietske jednotky 41. storočia. Wehrmacht utrpel sériu drvivých porážok, ktoré v histórii prepadli ako „čas rozhodujúcich víťazstiev Červenej armády“. Prvé tri z nich sú záverečným zrušením blokády Leningradu, operáciou Korsun - Ševčenkoskij a oslobodením Krymu..

3. film (január - máj 1944)

Večer 27. januára 1944 v hlavnom meste zaznelo slávnostné pozdrav 324 kanónov. Týmto pozdravom sa skončila jedna z najstrašnejších kapitol v histórii Veľkej vlasteneckej vojny sovietskeho ľudu proti nacistickému Nemecku - obliehanie Leningradu. Trvalo to 900 dní, strašidelných a hrdinských.

Záver tohto eposu je venovaný dokumentárnemu filmu „Pád blokády a krymskej pasce“ zo série „Victory Rise“. Leningradské blokátory, vojaci, historici komentujú jedinečné zábery vojenskej kroniky.

V ten istý januárový deň 44. sa epicentrum oslobodenia presunulo na pravý breh Dněpru, do Kyjeva na Krym, na mys Khersones do Sevastopolu. Tu sa uskutočnila jedna z najskvelejších operácií Červenej armády - útok na horu Sapun, ktorú nacisti premenili na nedobytnú pevnosť, ktorá počas deviatich hodín útoku padla. S minimálnymi stratami v našich jednotkách.

Výsledok vojny bol už zrejmý. Hitler a jeho maršáli prehrali jednu bitku za druhou. Stratený ruským veliteľom, ruskému vojakovi.

Blokáda z Ashot

Muž odsúdený na záhubu vo svete odsúdenom na zánik. Zrúcaniny miest, mŕtvych obyvateľov, z ktorých zostali za dva roky iba dve kosti. Osamelý poručík s fantastickými schopnosťami, o ktorých nevie takmer nič, prežil katastrofu, ktorá zasiahla planétu, stratila, ničomu nerozumie a kráčala po mŕtvom bunkri tajného projektu. V ruke je Yaryginská pištoľ a na vrchole čaká krvilačných mutantov a nemenej hrozného nepriateľa - inteligentné mimozemské stroje, ktorých účelom je úplne očistiť planétu od ľudí.

BLOCKADE návod na použitie

Dávkovacia forma

reg. Č.: PVI-3-5.9 / 02819 od 8.6.14 - neobmedzené
BLOKÁDA

Forma uvoľnenia, zloženie a balenie

Medzinárodný nechránený alebo chemický názov:
jód

Developer:
"DeLaval NV", Industriepark-Drongen 10, Gent, B-9031, Belgicko

Výrobca:
"DeLaval NV", Industriepark-Drongen 10, Gent, B-9031, Belgicko

Dávková forma:
riešenie na vonkajšie použitie

Kvalitatívne zloženie a kvantitatívne zloženie účinných látok a kvalitatívne zloženie pomocných látok:
jód 0,25%, pomocné látky: jodičnan sodný, jodid sodný, glycerín, monohydrát kyseliny citrónovej, povidón, chlorid sodný, hydroxid sodný 29%, Ploxamer 335, sorbitol, xantánová guma, destilovaná voda =

Množstvo v spotrebiteľskom balení:
20 l v plechovkách; 60 litrov a 200 litrov v sudoch; 1 000 lv nádobách

Blokáda z Ashot

1. Spustite hru
2. Spustite program „DHLoader“
3. Vyberte cheat
4. Kliknite na tlačidlo „Načítať hack“ na tlačidle pod hrou.!

5. Cheat sa spustí, aktivujte potrebné funkcie a hrajte.

Stiahnite cheat blockade

Meniaci sa kubický svet, v ktorom môžete vytvárať a ničiť všetko! Veľké množstvo prototypov súčasných zbraní vám dáva nekonečné schopnosti zvoliť si metódy eliminácie súpera. Existuje mnoho pekných herných režimov, v ktorých môžete strieľať, rozdrviť, vytvoriť si vlastnú základňu, byť finálom nemŕtvych preživších v režime Zombie alebo usporiadať početné tankové bitky v tankovom režime. Odvzdušnite svoje vlastné zbrane, vzhľad, zvýšte svoju vlastnú úroveň v hre, ospravedlnite svoju výhodu a vložte svoje meno do TOP 100 hodnotení hráčov z celého sveta! V tejto hre si môže každý nájsť niečo podľa svojich predstáv. Neobmedzený počet rôznych kariet, ktoré pre vás navrhli tvorcovia, a podobne ako samotní hráči. V určitých režimoch hry na rovnakom bojovom poli môžu tvoriť až 4 tímy naraz. Skupinové bitky, pre ktoré existuje jediný cieľ - stať sa obľúbeným!

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Z tohto článku sa dozviete: čo je psoriatická artritída, ako často sa vyskytuje, čo ju spôsobuje. Symptómy, diagnostika a liečba patológie.Autor článku: Victoria Stoyanova, lekárka kategórie 2, vedúci laboratória diagnostického a liečebného centra (2015–2016).
Liečba herniovej hernie môže byť iba chirurgická a každá operácia môže spôsobiť komplikácie.Komplikácie možno rozdeliť do niekoľkých skupín:
  Priamo spojená s chirurgickou ranou.
Výstup z brušných orgánov (slučky čreva, omentum) za jej hranice cez femorálny kanál sa nazýva femorálna prietrž. Patológia je častejšia u žien, v mnohých prípadoch je asymptomatická. S rozvojom komplikácií vznikajú sťažnosti, najbežnejšou z nich je štípanie a prietrže tejto lokalizácie sú náchylné na štípanie.