loader

Hlavná

Hlava

Socha fitnes, čo to je a kto to musí urobiť?

Sculpt fitness je jedným z typov intervalového tréningu, čo znamená, že tento program rozvíja vytrvalosť a svalovú silu. Správny pomer rôznych druhov záťaže pomáha napnúť telo a redukovať telesný tuk. Osobitná pozornosť v súvislosti s telesnou zdatnosťou tela sa venuje zadkom, ktoré sú jedným z najproblematickejších miest žien..

Čo dáva telu vyrezávať?

Školenie je dobré, pretože vôbec nevyžaduje vysokú úroveň školenia. Každý si môže zvoliť najúspešnejší počet prístupov a opakovaní. Preto je tvarovanie tela považované za univerzálny smer..

Najlepšie je viesť kurzy pod dohľadom skúseného trénera. Koniec koncov, iba odborník dokáže kontrolovať správnosť postupu vykonávania cvičení, chráni vás pred zraneniami, pomôže vám tiež zvoliť optimálnu hmotnosť a povedať, ktoré cvičenia budú pre vás najvhodnejšie.

Lekcia pozostáva z troch častí. Prvým je rozcvička, nasledovaná energetickou jednotkou a finálna strečing.

Počiatočná fáza je nevyhnutná na sochárske fitnes. Čo to dáva:

a príprava tela na nadchádzajúce zaťaženie,

b adaptácia kardiovaskulárneho systému,

pri zvyšovaní prietoku krvi do svalov,

g znížená pravdepodobnosť zranenia

Prvá časť je mimoriadne nevyhnutná, bez nej by ste nemali ísť na záťaž.

Unikátne cvičenia naťahovania hornej časti tela na posilnenie svalov trupu.

Druhá fáza je hlavnou časťou školenia..

Tretia fáza zmierňuje svalové napätie v dôsledku tréningu.

Počas týchto cvičení sa často používajú super suity. Je však potrebné si uvedomiť, že dosiahnutie maximálneho účinku je možné iba kombináciou sily a aeróbneho cvičenia, ako aj so správnou vyváženou výživou. Ak je vaším cieľom znižovanie hmotnosti, bude optimálne použiť celú škálu opatrení zameraných na chudnutie.

Všeobecne platí, že cvičenie tohto typu fitness dáva nasledovné:

 • Spoločné oslobodenie
 • Posilnenie väzov a svalov
 • Zvýšená výdrž, flexibilita a sila
 • Zlepšenie zdravia
 • Zlepšenie krvného obehu
 • Zbavte sa únavy a nadmernej práce
 • Normalizácia dýchacích a kardiovaskulárnych systémov
 • Hormonálne zosilnenie

Funkcie a nuansy

Pozoruhodné je, že tento typ tréningového systému nemá absolútne žiadne obmedzenia týkajúce sa veku, úrovne fyzickej zdatnosti alebo pohlavia.

Individuálny program bude brať do úvahy všetky vaše vlastné želania, odporúčania lekárov, vlastnosti tela a pomôže dosiahnuť vaše ciele..

Intervalový tréning alebo ako rýchlo schudnúť?

Dôležitou črtou je plynulosť všetkých pohybov vykonávaných pomaly a upokojujúca hudba. Systém nielenže dodáva telu tón, ale aj relaxuje počas tréningu.

Sculpt fitness cvičí všetky hlavné svalové skupiny: svaly ramien, ramená, abs, boky, zadok.

Prečítajte si viac informácií o fitnes triedach Sculpt a o tom, čo je vo videu..

kontraindikácie

Napriek tomu, že pri vykonávaní tohto typu fyzickej kondície nie je intenzita a tempo problémom, ak máte poruchy pohybového aparátu alebo nejaké zranenia, potom telesná socha za to nestojí. To isté platí pre ľudí s problémami s kardiovaskulárnym systémom..

Aj keď máte kontraindikácie týkajúce sa silového zaťaženia, tento cvičebný systém vám bude vyhovovať.

Mohlo by vás zaujímať:

Môžu tehotné ženy ísť do bazéna? Výhody a kontraindikácie


Môžu tehotné ženy ísť do bazéna? Lekárska rada
Materský bazén - odporúča sa skutočný všeliek

Telo vyrezávané

Body Sculpt - druh silového tréningu, ktorý sa koná v aeróbnom režime a trvá päťdesiat minút. Účelom tejto lekcie je tvorba svalovej úľavy a rozvoj svalovej sily. Počas celej hodiny sa používa všetko vybavenie, ktoré je k dispozícii v arzenáli fitnescentra, ale predovšetkým sú to bodybar, činky, gumové tlmiče. Body Sculpt (Body Sculpt) cvičenia idú na úľavu a silné svaly. O čom názov hovorí, doslovne preložený z angličtiny ako „sculpt the body“.

Štatistika zamestnancov

 • informácie
 • Spätná väzba (0)
 • Akcie (0)
 • Odpovede (0)
 • Foto (0)
 • Videá (16)
 • Cena (4)
 • Špecialisti (0)

Podrobnosti o službe

Tréning Body Sculpt (Body Sculpt) je postavený podľa typu intervalového tréningu, čo umožňuje rozvoj vytrvalosti, svalovej sily. Optimálny pomer určitých druhov záťaže vám umožňuje dať telu mimoriadny záchvat a znížiť telesný tuk, a tým zvýšiť metabolizmus, čo znamená, že vaše telo spotrebuje energiu aj v pokoji. Zadok je považovaný za najproblematickejšie miesto pre ženy, pri fitnes Body Sculpt sa osobitná pozornosť venuje tejto citlivej oblasti ženského tela..

+ Ako sa trénuje Body Sculpt

Na školeniach sa berie do úvahy nerovnaká úroveň pripravenosti návštevníkov, záťaž je daná tak, aby si ktokoľvek mohol zvoliť optimálny počet prístupov a opakovaní, vďaka čomu môže byť považovaný za univerzálnu oblasť fitness. Univerzálnosť spočíva v tom, že si klient osobne vyberie stupeň obtiažnosti, spolieha sa na osobnú vytrvalosť a silu svalov a samozrejme na váhu záťaže..

Tréning sa koná pod stálym dohľadom trénera, ktorý vás naučí, ako technicky vykonávať cvičenia, aby ste sa vyhli zraneniam, pomôže vám tiež nastaviť hmotnosť bremena, včas ho napraviť a nastaviť správny kurz cvičení. Celá lekcia sa samozrejme koná pod „poprednou“ profesionálnou hudbou, tempo vykonávaných cvičení sa v tomto procese líši..

+ Aké sú súčasti lekcie Body Sculpt

Lekcia pozostáva z nasledujúcich hlavných komponentov: zahrievanie, hlavná silová jednotka, záves. Zohrievanie je veľmi potrebné na roztiahnutie, zvýšenie prietoku krvi vo svaloch, to znamená na prípravu svalov na nadchádzajúcu záťaž, na pomoc pri prispôsobení kardiovaskulárneho systému. Je zakázané zanedbávať túto časť hodiny, pretože bez nej sa zvyšuje riziko zranenia. Ďalej pokračujte v silových cvičeniach. Na konci hodiny sa určite uskutoční záves, aby sa zmiernilo vznikajúce napätie vo svaloch.

Počas cvičení Body Sculpt sa často používajú supersety. Triedy iba v triedach sily však nebudú stačiť na stratu telesného tuku bez použitia aeróbneho tréningu (Power Strike, Body Condition) a správnej vyváženej výživy. Z tohto dôvodu používajte na chudnutie celý rad aktivít (aeróbny tréning, silová lekcia, strava) zameraných na boj proti nadváhe..

+ V ktorých prípadoch je lepšie zvoliť Body Sculpt

Svet aerobiku je veľmi rozmanitý a rôznorodý: existuje veľké množstvo druhov aerobiku. Ťažko povedať, ktorý typ je pre vás najvhodnejší, pretože každý človek má inú fyzickú zdatnosť, zdravotný stav a samozrejme preferencie. Napríklad, ak máte radi niečo zábavné, agilné, dynamické, určite si vyberiete Power Strike, Body Condition alebo Step - aerobik. Ak si chcete oddýchnuť, fyzicky aj emocionálne, aby ste zvýšili tón svojho vlastného tela, potom potrebujete výkonnú jogu. Avšak, ak potrebujete upratovať svoj korzet, získať úľavu silných svalov, potom máte priamu cestu k telu Sculpt. Na našom portáli nájdete všetko o Body Sculpt: o čo ide, o cenách, recenzie o triedach, fotografie, videonahrávky a mnoho ďalších užitočných informácií.

Čo sú to triedy sochárstva tela?

Dnes existuje veľa rôznych druhov aerobiku. Táto rozmanitosť vám umožňuje zvoliť si najvhodnejší tréning v závislosti od fyzickej zdatnosti, zdravotného stavu a cieľa tréningu.

Jedným z najpopulárnejších typov tréningu je tvarovanie tela. U žien je obľúbená pri zlepšovaní tvaru nôh, brucha a zadku. Priaznivosť mužov je založená na vysokom výkone a schopnosti samostatne prispôsobiť pohybovú aktivitu počas tréningového procesu.

Čo je to vyrezávané telo

Tyčinka je typ silového tréningu, ktorý je založený na atletických účinkoch na telo..

Hlavné charakteristiky sochy:

 • význam tréningu je založený na zvýšení vytrvalosti tela a vytvorení úľavy od svalovej hmoty;
 • Účinnosť tréningu spočíva v striedaní intenzívnych cvičení s miernym zaťažením svalových vlákien.

Atletický program obsahuje rôzne súbory cvičení zamerané na vypracovanie jednotlivých svalových skupín.

Jeden z najpopulárnejších typov, ktoré sa používajú v tvarovaní tela, sú:

 • Aerobik využíva všetky svaly, vynikajúci kardiostimulátor a uvoľnené a pestré cvičenie. Aeróbne cvičenie je určené na prípravu svalového tkaniva na hlavnú silu tréningu.
 • Cvičenie s odporom, s použitím ďalšieho športového vybavenia, rozvíja silu svalov a pomáha zvyšovať objem rozpracovaných skupín svalových vlákien.
 • Natiahnutie pomáha posilňovať svaly a znižuje bolesť po záťaži. Toto je záverečná časť školenia, ktorého vedenie by malo byť najvyššej kvality..

Tréning v systéme tvarovania tela má okrem vytvorenia krásneho, tónovaného a tvarovaného tela aj obrovský liečivý účinok..

Tréning silového tréningu trvá 50 minút, ktorý sa koná v aeróbnom režime a je zameraný na vypracovanie všetkých zložiek veľkých svalových skupín. Tréning sochárstva tela je interval, ktorý prispieva k rozvoju svalovej sily a vytrvalosti. Pri optimálnom pomere týchto dvoch druhov záťaže bude možné nielen vytvoriť zvýšené a tónované telo, ale tiež výrazne znížiť množstvo podkožného tuku..

Výhody a nevýhody školenia

Silový tréning s hmotnosťou a použitie zložitých aeróbnych pohybov, ktoré sú charakteristické pre vyrezávanie tela, okrem pevnosti vytrváva aj vytrvalosť a prispieva k dostatočnému množstvu spálených kalórií. Nie sú to však všetky hlavné výhody také úžasného druhu silového aerobiku, ako je tvarovanie tela.

Výhody vystavenia tela:

 • urýchľuje metabolizmus;
 • posilňuje kardiovaskulárny systém;
 • zlepšuje imunitný systém;
 • zvyšuje odolnosť proti stresu;
 • zvyšuje hladinu endorfínov a vytvára vynikajúcu náladu;
 • posilnenie kĺbov a pohybového ústrojenstva;
 • zlepšuje prísun krvi do mozgu;
 • zvyšuje schopnosť koncentrácie;
 • žiadne riziko zranenia alebo preťaženia tela, takže odporúčaný počet tréningov za týždeň nie je viac ako 2-3 krát;
 • výnimočné prispôsobenie svalového tkaniva s cieľom zabezpečiť proces chudnutia;.
 • taktiež nie je možné si všimnúť dostupnosť predplatného.

Jedinou nevýhodou silového tréningu pevnosti tela je to, že je určený iba pre osoby s miernym nadbytkom prípustnej hmotnosti.

Ako trénovať

Cvičenie v štýle tela sochy sa vykonáva v aeróbnom režime, zaťaženie ako spodnej časti tela a hornej. Vďaka použitiu závaží v tréningovom procese sa posilňujú svalové tkanivá rúk a hrudníka. Použitie rozpínacieho zariadenia pomáha vypracovať svaly chrbta a zadku..

Jedným z hlavných rozdielov medzi aerobikou tvarovania tela je použitie niekoľkých typov zariadení vo vzdelávacom procese:

Gymnastická hokejka s gumovými tlmičmi

stupňové plošiny;

 • telo bary;
 • Tyče pumpy;
 • expandéry;
 • tlmiče nárazov;
 • váhy na váženie s rôznymi pracovnými hmotnosťami: činky, stuhy, fitball;
 • gymnastické palice s gumovými tlmičmi.
 • Často sa pri triedach takýchto fitness priestorov používajú super sety. Tréningový proces sochárstva tela prebieha pomerne rýchlym tempom. Osobitne neprekáža počet súborov a opakovaní.

  Každé cvičenie sa vykonáva niekoľkokrát, striedavo so sebou. Takýto aeróbny režim je opodstatnený pridaním kardio záťaže k silovým cvičeniam.

  Program cvičenia Bodybar

  Všetky cvičenia sa vykonávajú 20-25 krát bez prestávok. Najskôr sa vykonáva kvalitný tréning pomocou rôznych aeróbnych pohybov na stepi alebo pomocou tancov. Ďalej prejdeme k hlavnej časti hodiny pomocou bodybar.

  • Squat s bodybar na pleciach;
  • následné pľúca na každej nohe 25 krát na každej nohe;
  • mŕtvom;
  • ražeň;
  • lavica stojí;
  • bicepsová práca; ohýbanie rúk na lakte;
  • sklon k pásu.

  Záverečná fáza cvičení naťahovania a zotavovania po výkonovom komplexe.

  Správne vybraný súbor cvikov v tréningovom systéme sochárstva tela pomôže vytvoriť tónované telo, zlepšiť držanie tela, znížiť množstvo podkožného tuku a vyvinúť plasticitu a pôvab..

  výsledok

  Relief krásne telo musí byť zarobené. Je to dlhé obdobie, ktoré pozostáva z mnohých etáp, ktoré sú veľmi dôležité každá svojím vlastným spôsobom a v kombinácii. Cvičenie, chudnutie, diéta, správna strava, sada produktívnych cvičení - pri absencii niektorej z týchto zložiek bude ťažké dosiahnuť požadovaný výsledok.

  Triedy v tomto štýle nepomôžu výrazne zvýšiť objem svalov, ale pomocou systematického tréningu môžete svoje objemy ľahko vrátiť do veku 25 rokov..

  recenzia

  Nie je žiadnym tajomstvom, že existuje toľko ľudí, toľko názorov. Niektorí tvrdia, že po vyrezávaní tela došlo k významnému zlepšeniu pri tvarovaní tela, ale po návšteve fitnes miestnosti niekomu nič pomohlo..

  Anya, 23 rokov: po hodine tréningu začala trénovať podľa systému sochárstva tela a vyšplhala sa z telocvične, triedy si vzali všetku svoju silu. Zvyknutý na rytmus som trénoval 4-krát týždenne. Výsledok je úžasný - mínus 3 kg za mesiac a výrazne zvýšený svalový tonus.

  Maria 35 rokov: školiaci proces je pomerne náročný, ale výsledok po vyučovaní je zrejmý. Rôzne cvičenia vám umožňujú plánovať tréningy, ktoré sa od seba líšia, a to neodradí návštevy fitnescentier.

  Michail, 42 rokov: po dlhom ošetrení stratil svoj vzhľad. Na odporúčanie lekárov sa začal zúčastňovať tréningu sochárstva tela, pretože telocvične boli prísne zakázané. Spočiatku som bol plachý a nepohodlný, ale priateľská atmosféra počas skupinových kurzov mi pomohla rýchlo sa zotaviť.

  kontraindikácie

  Socha tela, rovnako ako akýkoľvek druh aerobiku, je kontraindikovaná u ľudí s:

  • choroby pohybového ústrojenstva;
  • chronické choroby močového ústrojenstva;
  • najmenšie odchýlky v činnosti kardiovaskulárneho systému;
  • epilepsie;
  • astma
  • vegetovaskulárne ochorenie;
  • časté kŕče;
  • onkológia;
  • pooperačné obdobie;
  • diabetes;
  • tehotenstva;
  • šetrná liečba u starších ľudí a imunokompromitovaná.

  Buďte vytrvalí a pozorní na ceste k dokonalosti, usilovajte sa iba o krok vpred a o požadovanú úľavu tela. Do svalov sú zapojené všetky svalové skupiny, a preto žiadna časť vášho tela nebude ponechaná bez dozoru..

  Ak je to potrebné, pomocou cvičení charakteristických pre vyrezávanie tela sa môžete ľahko zapojiť do štúdia nevyhnutnej časti tela. To je veľmi výhodné pre ženské štúdie, pretože v týchto prípadoch je potrebné vypracovať problémové oblasti: boky, zadok, brušné svaly a zbaviť sa celulitídy. Bez akýchkoľvek kontraindikácií môžete bezpečne začať triedy sochárstva karosérie aerobiku.

  Body Sculpt Training: Staňte sa sochárom tela!

  V predvečer nového roka týmto článkom otvárame sériu materiálov o typoch fitness, ktoré pomôžu našim čitateľom usporiadať svoje telo na sviatky. Bohužiaľ vám nemôžeme sľúbiť, že za zostávajúce týždne do roku 2019 sa stane zázrak s programami, ktoré sme navrhli s vaším telom. Na to vlastne nie je dosť času. Máte však istotu, že stratíte pár kilogramov, zlepšíte svalový tonus a budete sa cítiť oveľa lepšie a sebavedomejšie. Práve na tieto účely je Body Sculpt najvhodnejším programom. Doslovne preložené z angličtiny je názov smeru fitness „Body Sculpt“ preložený ako „sculpt the body“.

  Pozrime sa, ako k tomuto „sochárstvu“ dochádza. Znakom Body Sculpt je, že ide o skupinový silový tréning, ktorý sa koná v aeróbnom režime. Čo to znamená? To znamená, že celá skupina zdvihne činky alebo bodybar alebo gumové tlmiče a aktívne vykonáva aeróbne cvičenia pre trénera. Stupňové nástupištia sa môžu tiež použiť ako doplnkové športové vybavenie počas tréningu Body Sculpt. Výsledkom je, že silový prvok tréningu vo forme použitia váhových činidiel umožňuje rozvoj svalovej sily a estetického uvoľnenia svalov. Aeróbna zložka umožňuje aktívne spaľovanie podkožného tuku a zbavuje sa nadváhy. Telo tak získava dokonalé sochárske obrysy, ako sú tie zo starých sôch. Preto názov tréningu - Body Sculpt.

  Vďaka práci na stavbe svalovej hmoty a spaľovaniu podkožného tuku sa ľudia s nadváhou, ktorí si vybrali Body Sculpt, nemusia báť budovať svalovú hmotu pod tukom, a tak získavajú zvýšenie objemu. Program je určený na to, aby sa tuk roztopil a súčasne rastie svalový tonus. To znamená, že v Body Sculpt pracujete naraz dvoma smermi a riešite dva problémy naraz. Ak však máte príliš veľkú nadváhu a v prvom rade musíte schudnúť, bude stále optimálne klásť väčší dôraz na kardio bez výkonného energetického komponentu, napríklad v krokovej aeróbii. A samozrejme, aký druh motorickej činnosti by ste si nevybrali pre seba, vždy pamätajte na dôležitosť vyváženej stravy, bez ktorej nebude zrejmý účinok športovania..

  Za zmienku stojí, že použitie takého športového vybavenia, ako sú činky, tyče na telo a nástupištia, robí školenie Body Sculpt atraktívnym pre ľudí s rôznymi úrovňami fyzického rozvoja. Koniec koncov, začiatočník v oblasti fitness môže vždy ľahšie činiť a činiť. Tí, ktorí dosiahli svoju „náhornú plošinu“ v Body Sculpt, môžu zvýšiť zaťaženie vďaka stupňovej plošine alebo dokonca hromade niekoľkých stupňových platforiem a ťažším činkám a tyčí. Vďaka schopnosti meniť zaťaženie je Body Sculpt považovaný za univerzálny smer v oblasti fyzickej zdatnosti..

  Existujú však určité kontraindikácie na cvičenie Body sculpt. Preto je lepšie zvoliť jemnejšie školiace programy v prípade problémov s pohybovým aparátom a kardiovaskulárnym systémom. V každom prípade, ak ste v tejto rizikovej zóne, mali by ste sa pred vyrezávaním tela vyrezávať, poraďte sa s lekárom, ktorý vás sleduje.

  Je tiež potrebné pochopiť, že Body sculpt nie je úzko zameraný split tréning, kde každá lekcia bude venovaná vypracovaniu samostatnej svalovej skupiny, nie ABL, zameranej na tréning dolnej časti tela, a nie ABS, zameranej na vypracovanie abs a späť. V Body Sculpt je práca vždy zameraná na všetky hlavné svaly. Každú lekciu pripravte na hojdanie rúk, nôh, abs, zadku, bokov a chrbta. V tomto zmysle je Body Sculp celkom vhodný pre priemerného návštevníka fitnescentra. Keď však športujete profesionálne, pripravujete sa na preteky v rovnakých fitnes bikinách alebo kulturistike, nemôžete si urobiť bez šokových rozštiepení pre vybranú svalovú skupinu, a preto vám Body Sculp nepomáha.

  Tento smer nie je vhodný pre tých, ktorí majú radi ostré pohyby, výbušné, intenzívne tréningy vysokou rýchlosťou a horúčkovitý rytmus pre groovy hudbu. Body Sculp ponúka plynulé, pomalé pohyby, mierne tempo cvičenia a pokojnú sprievodnú hudbu.

  Štandardné školenie Body Sculp trvá asi 1 hodinu. To neznamená, že musíte pracovať s váhami celú hodinu. Tréning je rozdelený do troch klasických častí:
  1. zahrievanie, ktoré pripraví telo a predovšetkým kardiovaskulárny systém na nadchádzajúcu záťaž, zvýši prietok krvi vo svaloch, a tým minimalizuje pravdepodobnosť zranení v ďalších fázach relácie;
  2. Hlavná časť školenia, kde, ako sme už uviedli vyššie, je šoková aeróbna práca s váhovými materiálmi;
  3. záves, ktorý pomáha normalizovať dýchanie, postupne spomaľuje srdcový rytmus a uvoľňuje napätie vo svaloch. Tréneri zvyčajne zahŕňajú dychové cvičenia a strečingové prvky..

  Okrem vyššie uvedených výhod, Body Sculp, rovnako ako akýkoľvek iný typ fitnes, zmierňuje únavu, zlepšuje náladu a zlepšuje výkon..

  Staňte sa sochárom svojho tela pomocou nástroja Body Sculp!

  Telo vyrezávané vo fitnes

  Obsah článku

  Cvičenia, ktoré sú vhodné pre ľudí všetkých vekových skupín, úrovne tréningu, pohlavia, umožňujú vám nastaviť úroveň intenzity a zvoliť si osobnú záťaž - ide o vyrezávanie tela. Aký je tento smer, aké sú vlastnosti, výhody a ako školenie prebieha - povieme to podrobne.

  Čo je Body sculpt?

  Body sculpt (body sculpt) sa prekladá z angličtiny ako „body sculpture“. Jedná sa o druh fitness, ktorý kombinuje prvky silového tréningu a aerobiku. Na rozdiel od iných druhov fitness vám tréning umožňuje zaťažiť všetky svaly tela a schudnúť, rozvíjať vytrvalosť a flexibilitu súčasne. Názov odráža podstatu - pomocou pravidelných tried môžete vytvoriť telo snov, odstrániť zbytočné v problémových oblastiach a pridať úľavu postave..

  Ďalšou charakteristickou črtou tréningu je schopnosť začať triedy bez ohľadu na počiatočný výcvik, a to aj v jeho úplnej neprítomnosti. Zapojiť sa môžu ženy aj muži. Študent si môže nezávisle od individuálnych charakteristík, cieľov, pocitov zvoliť samostatne potrebný počet opakovaní, sadu cvičení a intenzitu zaťaženia. Tým sa zabráni zraneniam a preťaženiu..

  Vďaka možnosti kombinácií, nahraditeľnosti cvikov sú tréningové a neobvyklé svaly rôznorodé. Je lepšie, ak tréner pomáha nováčikom v tejto veci vypracovaním osobného programu, ktorý zohľadňuje požadované výsledky a problémové oblasti, ktoré sa zdôraznia. Odporúča vážiace materiály, hmotnosť a tiež pracuje na správnosti cvičení.

  Dôležitú úlohu v tréningovom procese zohráva správna výživa, ktorá vám umožňuje efektívnejšie schudnúť alebo udržať a budovať svalovú hmotu na správnych miestach. Aj tu je nevyhnutná pomoc kvalifikovaného trénera..

  Výhody tvarovania tela

  Tréning kombinuje silové cvičenie a aeróbne cvičenie, zahŕňa prácu so zariadením, ktoré zaisťuje efektívne a intenzívne spaľovanie kalórií, cvičenie všetkých svalových skupín, zbavenie sa nadbytočného telesného tuku v problémových oblastiach, najmä v oblasti zadku spravodlivého sexu. Body sculpt je nevyhnutným nástrojom na chudnutie. Jedinou výzvou je, že školenie nie je vhodné pre ľudí s významnou nadváhou..

  Okrem efektu spaľovania tukov má telesná socha tiež celkový posilňujúci účinok. Existuje veľa zdravotných výhod tohto typu fitnes:

  • Cvičenia pomáhajú zlepšovať náladu stimulovaním produkcie endorfínov a tiež znižujú stres.
  • pravidelné triedy zvyšujú imunitu, priaznivo pôsobia na celkový stav tela.
  • sada cvičení pomáha zlepšovať krvný obeh, dodáva živiny do všetkých tkanív a orgánov a zlepšuje ich prácu. Pravidelné cvičenia majú spevňujúci účinok na mozog, zvyšujú účinnosť, zlepšujú dýchací systém, kardiovaskulárny systém, posilňujú svalový korzet.
  • Cvičenie začína procesy spaľovania tukov, odtoku lymfy, aktivuje metabolické procesy, zlepšuje metabolizmus.
  • tvarovanie tela má pozitívny vplyv na procesy koncentrácie, zlepšuje pamäť.
  • Cvičenie odstraňuje celulitídu a spaľuje tuk.
  • vďaka triedam je zaznamenaná stabilizácia hormonálneho pozadia u žien.
  • flexibilita, plasticita sa zlepšuje.

  Aké je školenie

  Školenie zahŕňa niekoľko etáp:

  1. Zahrievanie fázy. Dôležitá súčasť, ktorá zahrieva svaly, kĺby, šľachy a pripravuje ich na cvičenie. Trvá to päť až pätnásť minút.
  2. Cardio Stage. V tejto fáze je možné použiť ďalšie vybavenie: stupňová plošina, švihadlo. Aerobik trénuje kardiovaskulárny systém, aktivuje metabolizmus, stimuluje vytrvalosť. Trvá to 15-30 minút.
  3. Výkonová časť Uskutočňuje sa pomocou závaží, pričom sa vypracujú všetky svalové skupiny. Trvá od 15 do 30 minút.
  4. Fáza zasiahnutia, napínania, pri ktorej sa svaly uvoľňujú, napínajú, čo umožňuje efektívnejší rast a predchádzanie bolesti po cvičení..

  Tréning prebieha hladkým tempom, záťaže sa striedajú v intenzite. Intervaly rozvíjajú výdrž, silu, spaľovanie tukov.

  Neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na odevy určené na tréning - môže to byť akákoľvek pohodlná, neobmedzujúca forma vyrobená z prírodných tkanín. Je dôležité starať sa o správne topánky, tenisky alebo tenisky pomocou podrážok absorbujúcich nárazy, dobre pripevneného členku.

  Je dôležité v sochárstve tela ďalšie vybavenie. Je žiaduce mať expandéry, stupňovú plošinu, lano. Bodybar, gymnastické skupiny, fitball prídu vhod. Použité činky, tlmiče, prúty, palacinky.

  kontraindikácie

  Triedy sa odporúčajú aj pre tehotné ženy, staršie osoby, dospievajúci, pre ne boli vyvinuté špeciálne komplexy. Avšak, rovnako ako iné typy fyzickej aktivity, aj telo Sculpt má určité kontraindikácie. Patria sem neskoré tehotenstvo, onkológia a závažné patológie kardiovaskulárneho systému. Výcvik sa nevykonáva počas exacerbácie chorôb s epilepsiou, astmou, degeneratívnymi ochoreniami chrbtice, kostí.

  Ak chcete posúdiť prínosy a poškodenia školenia v každom prípade, môžete sa poradiť s odborníkom.

  Body sculpt (body sculpt) - čo je to fitness, tréning vo video formáte

  Pravdepodobne každé dievča chce mať krásny a fit zadok, ale nie každý uspeje. Závisí to od genetiky, životného štýlu, mobility a mnohých ďalších faktorov..

  Jedným z týchto veľmi dôležitých faktorov je odborná príprava a cvičenie. Je veľmi dôležité trénovať a pracovať na tele a poteší vás jeho príťažlivosť..

  Preto sme v tomto článku vybrali 4 z najlepších a najúčinnejších cvičení na vypracovanie tejto oblasti.

  Existuje veľké množstvo cvičení na čerpanie svalov svalu, ale ktoré z nich sú najúčinnejšie? Každý samozrejme sleduje svoj cieľ, keď trasie zadkom.

  Niekto pracuje na zadku, aby schudol, niekto ich naopak chce trochu načerpať (priberať na váhe) Niekto si vytvára svoj ideálny tvar, niekto nechce, aby mu rástli nohy, ale jeho zadok rastie.

  Genetika všetkých je vo všeobecnosti odlišná, a preto sú ciele všetkých odlišné.

  Pozri tiež: 5 jednoduchých základných cvičení, vďaka ktorým bude váš vysnívaný zadok

  Tipy na školenie

  Pamätajte, že v každom podnikaní je hlavná vec pravidelnosť. Aby ste dosiahli výsledok, potrebujete stálu, sústredenú a starostlivú prácu..

  Pokiaľ ide o štúdium gluteálnych svalov - môžete ich trénovať doma, so svojou hmotnosťou aj v telocvični.

  Výhodou práce s vlastnou hmotnosťou a voľnou hmotnosťou je to, že počas práce sú zapojené stabilizačné svaly a práca na simulátoroch spočíva v tom, že simulátor vám umožňuje technicky vykonať každý pohyb..

  Cvičenia zamerané na zadok možno zahrnúť do všeobecného tréningu celého tela s vlastnou hmotnosťou, ako aj do tréningu dolného tela. Nezabudnite, že pred tréningom je dôležité sa zahriať a dobre sa zahriať. A nakoniec je veľmi užitočné trochu sa natiahnuť. Je to nevyhnutné na zabránenie poraneniam, zlepšeniu výživy a pružnosti svalov, ako aj väzov a šliach.

  Drepy, variácie drepu

  Jedným z najlepších základných cvičení na načerpanie zadku sú drepy, ako aj rôzne variácie na základni drepov..

  Podľa slávnej fyziológky Diany Sykes Scope patria medzi najúčinnejšie svaly zadok a boky..

  Klasické drepy

  Squat a max diagonálne

  Ďalšie cvičenie: do klasických drepov pridajte maximálnu nohu dovnútra Od počiatočnej polohy šírky ramena nohy od seba ramená na opasku. Vykonajte klasický drep a nakoniec zdvihnite nohu diagonálne dovnútra. Otočte chodidlo smerom von, pätu dovnútra. Opakujte teda striedavo s pravou a ľavou nohou.

  Squat a Twist

  Ďalšie cvičenie: vykonajte drep, potom postavte a jednu nohu šikmo posuňte dopredu, ohnutú na kolená. A zároveň sa dotknite kolena opačným lakťom. Urobte to tiež striedavo pravou alebo ľavou nohou..

  Drepy tiež efektívne pracujú, keď meníte rýchlosť práce: rýchlo, potom pomaly a plynulo. Môžete tiež drepnúť s váhou (pomocou činky alebo činky), ale pokojným tempom. Práca s hmotnosťou je obzvlášť užitočná pre tých ľudí, ktorých cieľom je získať trochu hmoty, svokra, aby vyčerpala svaly, v našom prípade gluteus..

  mŕtvy ťah

  K dispozícii je tiež upravený deadlift, ktorý sa viac zameriava na vývoj svalov svalu. Nazýva sa to rumunský tábor a budeme to považovať rovnako. Toto cvičenie môžete vykonať s akoukoľvek hmotnosťou: činka, činka, kanvica alebo expandér. Počiatočná poloha šírky ramien nôh od seba, ruky pozdĺž tela. V rukách bremena. Ďalej sa ohneme vpred a mierne ohýbame nohy na kolenách. Ruky ako plazí sa na nohách. Udržujte chrbát rovný a nie zaoblený.

  Zaoblenie chrbta je omyl a môže mať za následok vážne zranenie.

  Môžete si tiež dať palacinku pod nohy, zaujať polohu tak, aby boli ponožky vyššie ako päty.

  Lanovka na panvový most


  Ďalším najúčinnejším cvičením na precvičenie svalov svalu je lepkavý most. Toto cvičenie je možné vykonať tak, že ležíte na chrbte, ako aj položíte lopatky na lavici. Gluteal most sa účinne vykonáva na konci, po drepe a mŕtvom ťahu, keď nie je žiadna sila a svaly sú unavené..

  Východisková poloha ležiaca na chrbte, ohnutá na kolenách chodidla na podlahe. Ďalej zdvíhame panvu tak vysoko, ako je to možné, stláčaním zadku. V hornej časti môžete tiež pridať opravu. Toto cvičenie efektívne pôsobí na svrbenie svalov a zároveň izoluje boky. Takže ak chcete načerpať zadok, ale nie nohy, potom vám toto cvičenie a jeho rôzne varianty dokonale pomôžu.

  Mahi späť

  Telo vytesané do fitnes, čo to je?

  Čo potrebujete vedieť o Scorpionoch, aby ste s nimi mohli žiť pokojne a šťastne

  Zurab megebrichvili
  Áno, to je správne! Som len škorpión a tu sú uvedené iba fakty.

  Čo potrebujete vedieť o Scorpionoch, aby ste s nimi mohli žiť pokojne a šťastne

  Aigul Zhumataykyzy
  Ja sám som škorpión a zodpovedám všetkému, čo je 100%

  ONTHETOP: nový spôsob propagácie na Instagrame

  Jovan jovanovic
  Hľadáte spôsoby, ako podkopať svojho konkurenta? Naše bojové nástroje sú vám k dispozícii. Organizujeme PR kampaň v gotickom štýle. https://pr24.io

  General Shamanov: životopis, rodina, deti, foto

  Natalia Medvedeva
  VLADIMIR SHAMANOV DIVERSANT V OBCHODE A VOJENSKOM TRESTNOM PORIADKU!
  Sabotér a vojnový zločin Vladimír Šamanov s gangom vojenských dôstojníkov a príslušníkmi FSB v 58. armáde sa počas dvoch čečenských vojen podieľal na pravidelnom dodávaní zbraní k odlúčeniu Šamila Basajeva a Khattabu. Shamanov vo februári 2000 vykonal sabotáž, aby zachránil moslimských militantov z rokliny Argun.

  Vo februári 2000 zorganizoval veliteľ 58. armády generál Vladimir Shamanov škandál so svetovými médiami proti Rusku.
  Šamani s gangom vojakov zo stráže generála Romanova 6. októbra 1995 vyhodili do povetria auto generála Anatolya Romanova pod mostom v Groznom na minútu.

  Vladimir Shamanov pripravil 21. februára 2000 sériu zabití GRU, KOLEKCIA, ŠPECIALIZÁCIA, OMON poriadková polícia a vraždy zamestnancov GRU.

  O všetkom tomto a ďalších sabotážach si môžete prečítať generála Vladimíra Šamanova v mojich knihách: „JOKER v armáde“, „Výbuch pod mostom“, „ŠIESTA spoločnosť“ na mojej webovej stránke https://mne-book.com/

  Mnoho mojich šamanovských sabotáží počas vojny sa stalo pred mojimi očami. V mojich knihách tiež zistíte, ktorí z dôstojníkov FSB vyslali sadistovských inštruktorov do detstva Šamila Basajeva, ktorý trénoval Čečencov na vykonávanie vojenských operácií a mučenie zajatých ruských vojakov.
  Vojenská fotožurnalistka, spisovateľka Natalya Medvedeva.?

  Dzhulbars. Pes, ktorý mal na rukách Victory Parade

  Sergey Glatkov
  Psy sú poslednými anjelmi na Zemi, ktorí zostali s ľuďmi.

  5 najlepších morálnych príbehov

  Problém s myšou
  Vladimir Shebzukhov
  Potom, čo sa ponáhľala do stodoly, zavrčala:
  „Ovce, krava, kurča, máme veko!
  Všade farmár postavil pasce na myši.
  Predať ich - prísť s trikmi! “
  „Tieto témy nás nezaujímajú! -
  Priatelia odpovedali s úsmevom.

  - Vyriešili ste si problémy??
  Musíte odstrániť tému z programu.
  Naše bolesti hlavy nie sú vaše! “
  A v tomto okamihu dokonca aj obratnosť hada,
  Stále chytený v pasci.
  A... ukousla farmárovu manželku.
  Záchrana jeho manželky, vyčerpaná.

  Majiteľ uvaril polievku z kurčaťa,
  Na základe rady od priateľov,
  To, čo hovoria, pomáha jedom hadov.
  A potom nechajte ovce pod nôž,
  Zoznámte sa s kŕmením pre pacienta, ktorý prišiel.
  Nepodarilo sa zachrániť ducha polovíc.
  A bodla kravu po brázde.
  Manželka majiteľa a väčšina z nás je nám ľúto.

  A myš zradila svoju morálnu:
  „Takže bez toho, aby sme sa ponorili do podstaty iných problémov,
  (Nezdalo sa, že by vás vôbec znepokojovali),
  Ak chcete niekoho iného žiaľu, budete hluchí a hlúpi,
  S vami - takáto katastrofa sa stane! “

  5 najlepších morálnych príbehov

  Tip
  Vladimir Shebzukhov
  čítal autor

  Taxikár nesie milionára.
  Voní vôňa tipov.
  (My sami, tak či onak,
  Niekedy v túžbach zeme)
  Na prepážke len zaplatiť,
  Milionár počul -
  „Dostal som včera sto eur navyše,
  Nikto iný ako tvoj syn! “
  Ale vôňa sa ukázala ako falošná,
  Nie je to nové, pretože správy sú.
  "Má bohatého otca..."
  V živote som sirota! “
  Bohatá (v pravý čas) rodina,
  Žiadny hluk.
  Kto pracoval pre cent,
  Pozná hodnotu všetkých peňazí!

  5 najlepších morálnych príbehov

  Kôň a ošípané
  Vladimir Shebzukhov
  Raz som išiel do svojej stodoly,
  Človek, na kláde je kôň
  Ležiaci, chystá dať konce.
  Beží to povedať mojej žene,
  Rovnako ako kôň musíte bodnúť,
  Kým nezomrela.
  Manželka už dobrovoľne pomohla,
  (Aj keď to len ťažko dokázala).

  Prasa počuje rozhovor
  Zosobášený pár,
  Do stodoly, rovno, plnou rýchlosťou...
  "Ste na okraji problémov."!
  Jeden tip podmienky,
  Môžem ti dať -
  Iba vy si môžete oddýchnuť,
  Buďte v mojom dlhu! “
  Zachytené pacientom,
  Tá hodina, v striekajúcej dychu.

  „No tak, môj bože,
  Konieckoncov, som v pozore! “
  „Nie každý to môže vedieť.,
  Viem len o tom:
  Musím cval a nahlas sa smiať,
  Vy, po celej stodole “
  Majiteľ prišiel so sekačkou
  A vidí - mýlila sa!
  Čo sa stalo potom, gesto je známe -
  Znova sa ponáhľal k svojej manželke.
  A novinky, moje nové,
  Povedal, že nie jeho.

  Zabili ošípané,
  Na počesť tejto správy...
  Aj keď prasa uviazla v nose,
  Ako sa hovorí, v otázke niekoho iného,
  Ale prasa sa nestará,
  Dajte slobodu myšlienkam -
  Ak niekomu robíte dobre,

  Urob to nezaujímavo!

  Body Sculpt - čo je to vo fitness? Recenzie - Zdravie a všetko za to

  Prevažná väčšina krásnej polovice ľudstva často prichádza do fitnescentra s jedným cieľom - stratiť ďalšie libry. Dievčatá spravidla navštevujú aerobik, kurzy pilates alebo cvičia v kardio zóne. Dnes však nestačí len byť tenký. Trendom je športové a hrboľaté telo, ktoré je pri aeróbnom cvičení takmer nemožné dosiahnuť.

  Odvetvie fitness sa aktívne vyvíja a napreduje. Prakticky každý rok existujú nové školiace programy zamerané na budovanie postavy snov.

  Obzvlášť populárny je intervalový tréningový program s názvom Body Sculpt.

  Hlavnou podstatou tohto školiaceho programu je odstránenie vrstvy tuku, čerpanie všetkých svalových skupín, ako aj rozvoj vytrvalosti a flexibility..

  V tomto článku sa budeme zaoberať hlavnými črtami tohto typu školenia, výhodami a nevýhodami.

  Podstata programu

  Body sculpt - čo to je? Vo fitnes sa takýto výcvik koná v aeróbnom štýle s kombináciou silovej práce. Názov programu hovorí samo za seba - ako výsledok tried dostávame štíhle a reliéfne telo. V tomto procese každá nezávisle nastavuje mieru zaťaženia konkrétnych svalových skupín, čo vám umožňuje stať sa „sochárom“ vašej postavy..

  Body Sculpt zaťažuje nielen spodnú časť tela, ale aj hornú časť tela, čím sa zabráni svalovej nerovnováhe. Tento typ tréningu tiež pomáha získať dobré držanie tela..

  Okrem toho je tento druh posilňovacej kondície pomerne univerzálny, pretože umožňuje individuálne zvoliť úroveň náročnosti, hmotnosti a počet prístupov v závislosti od úrovne fyzickej zdatnosti..

  Štruktúra výcviku

  Každé cvičenie Body Sculpt obsahuje štyri hlavné kroky:

  • Zahrejte sa. Potrebný úvod na prípravu svalov a väzov na záťaž. Často zahŕňa dynamické zahrievanie.
  • Kardio tréning. Aeróbna časť, zameraná na prípravu kardiovaskulárneho systému. Vykonáva sa buď na švihadle alebo na schodovej plošine.
  • Silový tréning. Skladá sa zo silových cvičení, vďaka ktorým sú vypracované všetky svalové skupiny..
  • Hitch. Záverečná časť pozostáva zo špeciálnych cvičení zameraných na uvoľnenie a napnutie svalov.

  Tréning je založený na princípe striedania pohybov s vysokou intenzitou a nízkou intenzitou, ktoré vám umožňujú zlepšiť vytrvalosť, rozvíjať svalovú silu a spaľovať veľké množstvo kalórií..

  inventár

  Cvičenie s Body Sculpt sú súčasťou mnohých fitness klubov, ale môžu sa tešiť aj doma..

  Na výučbu môžete použiť rôzne fitness zariadenia, napríklad:

  • švihadlo;
  • stupňová platforma;
  • činky;
  • Kettlebells
  • činka;
  • expanderov;
  • fitball;
  • naboso;
  • Športové palice;
  • váhové činidlá.

  Sportswear

  Na tréning je najlepšie zvoliť oblečenie z ľahkých tkanív, ktoré dobre absorbujú vlhkosť a neobmedzujú pohyby. V teplých alebo syntetických odevoch sa nebudete cítiť pohodlne, pretože počas tréningu dôjde k intenzívnemu poteniu. Preferujú legíny a bavlnené topy.

  Pokiaľ ide o topánky, mala by byť ľahká a prispôsobiť sa veľkosti vašej nohy. Aby ste znížili riziko zranenia počas tréningu, vyberte obuv s pevným chrbtom - to poskytne dobrú podporu pre členok.

  Vyvážená strava

  Dôležitou súčasťou programu Body Sculpt je správna výživa. Nemusíte sa trápiť nízkokalorickou diétou, pretože tréning je veľmi energeticky náročný. S nedostatkom kalórií je veľmi ťažké trénovať v plnej sile a užívať si život všeobecne.

  Je veľmi dôležité vytvoriť vyváženú stravu obohatenú o základné živiny. Je potrebné konzumovať dostatočné množstvo bielkovín (1,5 - 2 gramy na 1 kilogram hmotnosti), komplexných uhľohydrátov (3 až 4 gramy na 1 kilogram hmotnosti), ako aj tuku (1 gram na 1 kilogram hmotnosti)..

  Tento prístup vám umožní efektívne trénovať, budovať svalovú hmotu a redukovať telesný tuk.

  výhody

  Tréning Body Sculpt, okrem chudnutia a uvoľnenia svalov, prináša ďalšie významné výsledky:

  • Posilnenie väzov a kĺbov.
  • Flexibilita tela.
  • Zvýšená výdrž a výkon.
  • Zlepšenie krvného obehu.
  • Hormonálna stabilizácia.
  • Znížte percento podkožného tuku a zbavte sa celulitídy.
  • Zlepšenie kvality pokožky, zvýšenie jej pružnosti.

  Body Sculpt - vlastnosti a výsledky

  Socha tela patrí do kategórie intervalového silového tréningu, ktorý pozostáva z cvikov zameraných na rozvoj brušných svalov, chrbta, hrudníka, ramien a paží..

  Zameriavajú sa predovšetkým na korekciu proporcií tela a celkové zlepšenie ľudského tela.

  Body sculpt sa skladá zo slov „body“, ktorá sa prekladá z angličtiny ako „body“, „sculpt“ sa prekladá ako „sculpt“. Filozofiu tohto kondičného programu v troch slovách možno opísať ako „urob si sám“.

  S pomocou nástroja Body Sculpt môžete úplne zmeniť svoju postavu v krátkom čase bez vyčerpávajúceho školenia, takže tento systém používa toľko filmových a šou podnikania hviezd..

  Zahŕňa nielen fyzické cvičenie, ale aj komplexnú stravu, ktorá je vytvorená individuálne pre každú osobu. Efektívne chudnutie bude možné iba pri kombinácii tréningu Body Sult so správnou výživou.

  Funkcie školenia

  Triedy sochárstva tela vo fitness kluboch v Petrohrade sú postavené podľa intervalového typu, ktorý zahŕňa striedanie intenzívneho zaťaženia svalov ľahšími cvičeniami..

  Táto technika prispieva k rozvoju svalovej sily a vytrvalosti..

  Optimálny pomer aeróbneho a energetického zaťaženia pomáha zvyšovať metabolizmus, odstraňuje ďalšie centimetre, posilňuje a posilňuje telo..

  V triede je záťaž rovnomerne rozložená na všetky svalové skupiny, ale osobitná pozornosť sa venuje rozvoju svalov v problémových oblastiach. Tréning v systéme Body Sculpt sa koná pod dynamickou hudbou. Triedy začínajú zahrievaním, ktoré je potrebné na zvýšenie prietoku krvi vo svaloch, aktivuje kardiovaskulárny systém.

  Body Sculpt možno nazvať univerzálnou fitness technikou, pretože tento program zohľadňuje úroveň prípravy každého človeka.

  Je postavená tak, aby ktokoľvek, kto je zapojený, mohol sám vykonať optimálny počet opakovaní a prístupov..

  Klienti fitnes klubov v triedach Body Sculpt si vyberú požadovanú úroveň obtiažnosti podľa svojej vytrvalosti a sily svalov. Účinok a prínosy školenia

  Cvičenia z komplexu Body Sculpt vám umožňujú posilňovať, tónovať všetky svaly, ale nestimulujú ich nadmerný rast. Dôležitým účinkom týchto tried je rýchle a efektívne spaľovanie tukov, zbavenie sa nadváhy a vytvorenie krásnej, tónovanej a sekanej postavy..

  V procese tréningu je tiež možné zmierniť stres kĺbov, zmierniť bolesť prepracovaných, spastických svalov, stávajú sa pružnejšími, zvyšuje sa celková vytrvalosť..

  Okrem krásneho tela a silných svalov, silový tréning v kombinácii s aeróbnym cvičením vytvára silný liečivý účinok..

  Body Sculpt vám umožňuje posilňovať srdce, krvné cievy, nervový systém, zvyšovať imunitu.

  Triedy aerobiku tela v Body Sculpt zlepšujú krvný obeh v tele, prísun krvi do mozgu, v dôsledku čoho sa zlepšujú učebné schopnosti, pamäť a schopnosť sústrediť sa. Tréning Body Sculpt pomáha zvyšovať rýchlosť látkovej výmeny, takže ľudské telo naďalej spotrebúva energiu aj po cvičení, v pokoji.

  Indikácie a kontraindikácie

  Triedy v systéme Body Sculpt sú určené pre ženy aj mužov, túto metódu môžu praktizovať všetci, bez ohľadu na úroveň výcviku, neexistujú žiadne vekové obmedzenia..

  Tréneri a lekári však neodporúčajú uchýliť sa k takémuto školeniu pre tých, ktorí majú problémy s kardiovaskulárnym systémom alebo s pohybovým aparátom. V každom prípade sa odporúča vykonávať cvičenia Body Sculpt iba pod dohľadom skúseného inštruktora..

  Recenzie na Body Sculpt sú väčšinou pozitívne. Ľudia často hovoria, že dosiahli významné výsledky už po niekoľkých hodinách. Tí, ktorí sa pravidelne zúčastňujú tréningu, si uvedomujú, že svaly sú silnejšie a výraznejšie. Mnohí tvrdia, že triedy im pomohli schudnúť navyše, zlepšili celkové zdravie.

  Body Sculpt je jedným z najlepších a najúčinnejších spôsobov, ako rýchlo získať krásnu postavu. Okrem toho pravidelné triedy zostanú vždy v dobrej kondícii, budú mať dobrú náladu a budú menej náchylné na stres..

  Body sculpt - vyrezávaj svoje telo!

  Body sculpt - vyrezávaj svoje telo!

  Móda pre telesnú úľavu tela získava na sile. A ak už skôr dievčatá pleskli s myšlienkou chudnutia na 40 kilogramov, vetrol vietor trochu iným smerom a všetci sa chcú napumpovať. Kto potrebuje harmóniu bez fit? Socha aerobiku rieši obidva tieto problémy a navrhuje vytvorenie štíhleho atletického tela..

  Telocvičné cvičenie

  Telocvičné cvičenia sú na rozdiel od telocviční rýchlejšie. Neexistujú žiadne obvyklé 3-4 prístupy, cvičenie sa vykonáva určitý počet krát, po ktorom sa ďalšie cvičenie vykonáva takmer bez odpočinku.

  Osobitný rytmus vykonávania (takzvaný aeróbny režim) nie je náhodný: k moci sa pridáva srdcové zaťaženie. Pomáha to zlepšovať stav srdcového svalu a pľúc, zvyšuje vytrvalosť a rýchlejšie schudne.

  Tento smer je primárne určený na vytvorenie svalovej úľavy tela, za druhé dochádza k úbytku hmotnosti, pomalšie ako napríklad na aeróbnom sklíčku alebo stupňovom aerobiku. Zároveň nemá vplyv na špecifické svaly, ale na hlavné svaly celého tela: ramená, ramená, chrbát, abs, boky, zadok a nohy. Kĺby sú tiež zosilnené a kosti sú silnejšie.

  Nebolo zbytočné porovnávať sa s telocvičňou, pretože sochy tela používajú závažia a mnoho rovnakých cvičení (napríklad mŕtve ťahy, výpady, drepy, lavice). Ako závažia sa používajú závažia a činky, na lepšie štúdium svalov nôh sa používajú ramená a zadok, výťahy, stupačky a tlmiče nárazov..

  Začiatočníci sa nemusia báť nadmerného zaťaženia: dokážu sa vyhnúť váhe alebo s počtom kilogramov, ktoré môžu urobiť. Záťaž sa zvyšuje so zvyšovaním sily svalov a výdržou..

  Pokiaľ ide o štruktúru tried, sú postavené klasickým spôsobom: zahrievanie (na zahrievanie svalov a kĺbov, ich príprava na fyzickú aktivitu), hlavná časť (aktívna, cvičenia na oddych v aeróbnom režime) a záves (prechodný režim, naťahovanie, relaxácia).

  Telocvičené cvičenia sú dynamické a rozmanité, nebudete sa nudiť a nebudete príliš leniví. Tréner vedie kurzy, predvádza cvičenia a riadi ich implementáciu.

  • Body sculpt pre vás, ak:
  • - nepáčili sa vám hodiny v telocvični, ale chcete mať krásne fit telo;
  • - musíte ešte viac znížiť hmotnosť;
  • - potrebujete rozvíjať výdrž tela;
  • - musíte si precvičiť celé telo a nie samostatnú svalovú skupinu;
  • milujú dynamické cvičenia.

  Kontraindikácie tvarovania tela

  Kontraindikácie pri tvarovaní tela sú choroby srdca a krvných ciev, akékoľvek zranenia, problémy s kĺbmi a chrbticou, chronické choroby v akútnom štádiu, vírusové infekcie, choroby obehového systému..

  Čo je Body Sculpt a prečo? - blog „Železo a luky“

  Takmer každý deň existuje veľa nových športových programov a simulátorov, ktoré nemusíte mať vždy čas sledovať všetky novinky. Moderná technológia nestojí a len nedávno tu bol inovatívny intervalový tréning Sculpt fitness. Tréning s trénerom vo fitness klube s použitím tejto techniky môže byť oveľa efektívnejší. Aké sú však jeho črty, aké cvičenia poskytuje?

  Body sculpt: čo to je?

  Sculpt fitness je jedinečné cvičenie, dobré, pretože nevyžaduje špeciálnu úroveň tréningu. Každý športovec si môže ľahko zvoliť počet sád a opakovaní.

  Preto sa táto oblasť považuje za univerzálnu. Je však lepšie viesť triedy spolu s trénerom, pretože iba on bude schopný ovládať techniku ​​vykonávania cvičení a chrániť ho pred zranením..

  Pomôže vám tiež pri výbere optimálnej hmotnosti a poskytne odporúčania týkajúce sa výberu cvikov.

  Etapy tried

  Lekcia pozostáva z troch častí. Prvým je rozcvička, nasledovaná energetickou jednotkou a finálna strečing.

  Prvý krok je nevyhnutný pre sochárske fitnes. Dáva:

  • príprava tela na nadchádzajúce zaťaženie;
  • adaptácia kardiovaskulárneho systému;
  • zvýšený prietok krvi vo svaloch;
  • znížená pravdepodobnosť zranenia.

  Prvá časť je mimoriadne nevyhnutná, bez nej by ste nemali ísť na záťaž. Základom školenia je druhá etapa..

  Tretia fáza zmierňuje svalové napätie v dôsledku tréningu.

  Počas týchto cvičení sa často používajú super suity. Je však potrebné si uvedomiť, že dosiahnutie maximálneho účinku je možné iba kombináciou sily a aeróbneho cvičenia, ako aj so správnou vyváženou výživou. Ak je vaším cieľom znižovanie hmotnosti, bude optimálne použiť celú škálu opatrení zameraných na chudnutie.

  Aké triedy dávajú?

  Všeobecne platí, že cvičenie tohto typu fitness dáva nasledovné:

  • Spoločné oslobodenie
  • Posilnenie väzov a svalov
  • Zvýšená výdrž, flexibilita a sila
  • Zlepšenie zdravia
  • Zlepšenie krvného obehu
  • Zbavte sa únavy a nadmernej práce
  • Normalizácia dýchacích a kardiovaskulárnych systémov
  • Hormonálne zosilnenie
  • Funkcie a nuansy

  Pozoruhodné je, že tento typ tréningového systému nemá absolútne žiadne obmedzenia týkajúce sa veku, úrovne fyzickej zdatnosti alebo pohlavia.

  Individuálny program bude brať do úvahy všetky vaše vlastné želania, odporúčania lekárov, vlastnosti tela a pomôže dosiahnuť vaše ciele.

  Dôležitou črtou je plynulosť všetkých pohybov vykonávaných pomaly a upokojujúca hudba. Systém nielenže dodáva telu tón, ale aj relaxuje počas tréningu.

  Sculpt fitness cvičí všetky hlavné svalové skupiny: svaly ramien, ramená, abs, boky, zadok.

  Super tvarovaný ako intenzívny aerobik. Body Sculpt - čo je to vo fitness? recenzia

  Hlavným vybavením sú rôzne druhy závaží. V procese školenia sa používa špeciálne elektrické vybavenie:

  • Činky s hmotnosťou do 5 kg. Najlepšie je použitie gumovej záťaže. Takýto projektil znižuje riziko zranenia počas intenzívneho tréningu.
  • Tyče na telo - vážené palice s hmotnosťou do 5 kg, používajú sa namiesto tyčinky. Konštrukčne je to dutá kovová rúrka potiahnutá plastom. Tyče na telo môžu byť naložené ďalšími palacinkami.
  • expandéry.
  • Špeciálna tyč pre pumpu (techniky pumpovania svalov s veľkým počtom prístupov, ale s nízkou hmotnosťou). Tento výber sa vysvetľuje vysokou intenzitou tried..

  Možno budete potrebovať aj koberec a schodovú plošinu..

  Super vyrezávané cvičenie

  Pred tréningom musíte vykonať dlhšie zahrievanie, ktoré zahrieva svalové tkanivo a pripravuje ich na silové cvičenia. Kurzy sú sprevádzané dynamickou hudbou..

  Tréningový plán Super Sculpt obsahuje dve časti: výkonovú a konečnú. V výkonových závažiach sa používajú špeciálne škrupiny. Hlavný čas zaberajú cvičenia, ktorých smer je spaľovanie tukov.

  Záverečná časť pozostáva z protahovacích cvičení, ktoré vedú k relaxácii svalov a obnoveniu dýchania.

  Videohovory so skvelým tvarom

  Výhody a postup odbornej prípravy

  Zamestnanie v priemere trvá jednu hodinu. Existujú 3 hlavné fázy:

  • Zahrievanie, energetická záťaž, ktorá pripravuje svaly na tréning.
  • Hlavná časť, s použitím činky, tyče, bodybars a váženie materiálov. Môžu sa použiť rôzne škrupiny..
  • Ukončenie - aktivity na oddych, strečing.

  Školenie super vyrezávané, sa v poslednej dobe stalo medzi ženami veľmi populárnym. A to nie je prekvapujúce. Takéto cvičenia zlepšujú tvar nôh, zadku a brucha. Existujú 4 triedy záťaže:

  • Horná časť tela - týka sa iba hornej časti tela.
  • ABT - trénujú svaly na zadku a na bruchu.
  • TUT - zúčastnené nohy.
  • Body Sculpt - celotelové cvičenie.

  Je možné striedať alebo aplikovať triedy individuálne, aby sa zlepšila konkrétna oblasť tela..

  Tento tréningový systém je dnes veľmi populárny, pretože vám umožňuje nastaviť zaťaženie počas celej relácie, a to aj pri vysokej účinnosti. Preto sa o tento program zaujíma aj mužská časť ľudstva. Super sochárske videá sa počas vyučovania sledujú na správne cvičenie.

  Tréning zahŕňa všetky svaly hrudníka, paží, zadku a chrbta. Preto sa telo stane fit a atraktívne. Usadeniny tukov rýchlo odchádzajú, pretože počas tried sú kombinované sily a aeróbne záťaže. To zlepšuje plast a držanie tela. Mnoho ľudí si myslí, že použitie super sculpt je najlepší spôsob, ako schudnúť..

  Hlavná výhoda - triedy pomôžu nielen pri chudnutí postavy, ale aj k posilneniu svalov. Program zároveň vykonáva liečebnú funkciu: metabolizmus sa zrýchľuje, zvyšuje sa imunita, srdce a krvné cievy sa vracajú k normálu a tréning spôsobuje iba pozitívne emócie.

  Používanie odtučňovacích výrobkov

  ZDIEĽAM:

  • VKontakte Facebook Twitter Pridať k obľúbeným
  • Zaregistrujte sa
  • Rýchlo prostredníctvom sociálnej siete
  • Súhlasím s dohodou a pravidlami ochrany osobných údajov
  • Alebo e-mailom
  • Meno Priezvisko E-mail Heslo Heslo znovu REGISTRÁCIA Zaregistrujte sa
  • Rýchlo prostredníctvom sociálnej siete
  • Alebo e-mailom
  • E-mail Heslo Zabudnuté? Pamätáš si ma

  Triedy zaťaženia

  V systéme Super Sculpt existujú štyri triedy zaťaženia:

  1. Horná časť tela. Zahŕňa to štúdium iba hornej časti tela.
  2. ABT. Cvičte tlač a zadok.
  3. TIT. Tréning nôh.
  4. Body Sculpt. Cvičte všetky svalové skupiny. Táto trieda sa niekedy nazýva Super Sculpt..

  Druhy odbornej prípravy sa môžu striedať alebo vykonávať samostatne, ak je potrebné dôkladné štúdium problémových oblastí.

  Aké výhody pre telo majú tréningy

  Hodiny fitnes dávajú úžasné výsledky.

  Sú dobré, pretože majú širokú škálu účinkov: • posilňujú korzet svalov, • zvyšujú pohyblivosť kĺbov, • zvyšujú pracovnú kapacitu, • rozvíjajú pružnosť celého tela, • ​​zvyšujú pevnosť a vytrvalosť; • vytvárať úľavu, silné svaly, • zlepšovať krvný obeh, • stabilizovať hormonálne pozadie, • normalizovať fungovanie kardiovaskulárneho, dýchacieho a iného systému, • odbúravať celulitídu a podkožný tuk;

  • zmierniť fyzickú únavu.

  Tréning má pozitívny vplyv na emocionálny stav človeka. Po vyučovaní má okrem nárastu sily aj skvelú náladu.

  inventár

  Cvičenie s Body Sculpt sú súčasťou mnohých fitness klubov, ale môžu sa tešiť aj doma..

  Na výučbu môžete použiť rôzne fitness zariadenia, napríklad:

  • švihadlo;
  • stupňová platforma;
  • činky;
  • Kettlebells
  • činka;
  • expanderov;
  • fitball;
  • naboso;
  • Športové palice;
  • váhové činidlá.

  +V ktorých prípadoch je lepšie zvoliť Body Sculpt

  Svet aerobiku je veľmi rozmanitý a rôznorodý: existuje veľké množstvo druhov aerobiku. Je ťažké povedať, ktorý typ je pre vás najvhodnejší, pretože každý človek má inú fyzickú zdatnosť, zdravotný stav a samozrejme preferencie.

  Napríklad, ak máte radi niečo zábavné, agilné, dynamické, určite si vyberiete Power Strike, Body Condition alebo Step - aerobik..

  Ak si chcete oddýchnuť, fyzicky aj emocionálne, aby ste zvýšili tón svojho vlastného tela, potom potrebujete výkonnú jogu. Avšak, ak potrebujete upratovať svoje korzety svalov, získať úľavu silných svalov, potom máte priamu cestu k telu Sculpt..

  Na našom portáli nájdete všetko o Body Sculpt: o čo ide, o cenách, recenzie o triedach, fotografie, videonahrávky a mnoho ďalších užitočných informácií.

  O nás

  • tím
  • jobs
  • kontakty
  • lis
  • Súhlas používateľa
  • Naše projekty

  Pacientom

  • Pomoc
  • odliatok
  • Vyhľadajte odborníka
  • sťažovať si

  Sportswear

  Na tréning je najlepšie zvoliť oblečenie z ľahkých tkanív, ktoré dobre absorbujú vlhkosť a neobmedzujú pohyby. V teplých alebo syntetických odevoch sa nebudete cítiť pohodlne, pretože počas tréningu dôjde k intenzívnemu poteniu. Preferujú legíny a bavlnené topy.

  Pokiaľ ide o topánky, mala by byť ľahká a prispôsobiť sa veľkosti vašej nohy. Aby ste znížili riziko zranenia počas tréningu, vyberte obuv s pevným chrbtom - to poskytne dobrú podporu pre členok.

  +Aké sú súčasti lekcie Body Sculpt

  Lekcia pozostáva z nasledujúcich hlavných komponentov: zahrievanie, hlavná silová jednotka, záves.

  Zahrievanie je veľmi potrebné na napnutie, zvýšenie prietoku krvi vo svaloch, to znamená, na prípravu svalov na nadchádzajúce zaťaženie, na pomoc pri prispôsobení kardiovaskulárneho systému..

  Je zakázané zanedbávať túto časť hodiny, pretože bez nej sa zvyšuje riziko zranenia. Ďalej pokračujte v silových cvičeniach. Na konci hodiny sa určite uskutoční záves, aby sa zmiernilo vznikajúce napätie vo svaloch.

  Supersety sa často používajú v triedach tvarovania tela..

  Triedy iba v triedach sily však nebudú stačiť na stratu telesného tuku bez použitia aeróbneho tréningu (Power Strike, Body Condition) a správnej vyváženej výživy..

  Z tohto dôvodu používajte na chudnutie celý rad aktivít (aeróbny tréning, silová lekcia, strava) zameraných na boj proti nadváhe..

  Podrobnosti o službe

  Tréning Body Sculpt (Body Sculpt) je usporiadaný ako interval, umožňuje rozvíjať vytrvalosť, silu svalov.

  Optimálny pomer určitých druhov záťaže vám umožňuje dať telu mimoriadny záchvat a znížiť telesný tuk, čím zvyšuje metabolizmus, čo znamená, že vaše telo spotrebuje energiu aj v pokoji..

  Zadok je považovaný za najproblematickejšie miesto pre ženy, pri fitnes Body Sculpt sa osobitná pozornosť venuje tejto citlivej oblasti ženského tela..

  Vyvážená strava

  Dôležitou súčasťou programu Body Sculpt je správna výživa. Nemusíte sa trápiť nízkokalorickou diétou, pretože tréning je veľmi energeticky náročný. S nedostatkom kalórií je veľmi ťažké trénovať v plnej sile a užívať si život všeobecne.

  Je veľmi dôležité vytvoriť vyváženú stravu obohatenú o základné živiny. Je potrebné konzumovať dostatočné množstvo bielkovín (1,5 - 2 gramy na 1 kilogram hmotnosti), komplexných uhľohydrátov (3 až 4 gramy na 1 kilogram hmotnosti), ako aj tuku (1 gram na 1 kilogram hmotnosti)..

  Tento prístup vám umožní efektívne trénovať, budovať svalovú hmotu a redukovať telesný tuk.

  nevýhody

  Prvou nevýhodou tohto typu povolania je to, že nie je vhodné pre ľudí s nadmernou nadváhou, pretože záťaže sú dosť intenzívne. Pred tréningom zameraným na dosiahnutie svalovej úľavy je potrebné znížiť množstvo tukovej hmoty.

  Druhou nevýhodou je, že pomocou Body Sculpt je pomerne ťažké dosiahnuť pôsobivé objemy svalov, pretože práca sa vykonáva s malými váhami pre veľký počet opakovaní. Ak je vaším cieľom svalová hmota, potom by tento typ tréningu mal byť zahrnutý iba počas sušenia alebo prípravy na letnú sezónu..

  +Ako sa trénuje Body Sculpt

  Na školeniach sa berie do úvahy nerovnaká úroveň pripravenosti návštevníkov, záťaž je daná tak, aby si ktokoľvek mohol zvoliť optimálny počet prístupov a opakovaní, vďaka čomu môže byť považovaný za univerzálnu oblasť fitness. Univerzálnosť spočíva v tom, že si klient osobne vyberie stupeň obtiažnosti, spolieha sa na osobnú vytrvalosť a silu svalov a samozrejme na váhu záťaže..

  Tréning sa koná pod stálym dohľadom trénera, ktorý vás naučí, ako technicky vykonávať cvičenia, aby ste sa vyhli zraneniam, pomôže vám tiež nastaviť hmotnosť bremena, včas ho napraviť a nastaviť správny kurz cvičení. Celá lekcia sa samozrejme koná pod „poprednou“ profesionálnou hudbou, tempo vykonávaných cvičení sa v tomto procese líši..

  Efektívnosť školenia

  Tento kurz zdatnosti nedáva prudký úbytok hmotnosti, ako je aerobik alebo krok, a zbavuje sa telesného tuku so súčasným posilňovaním svalov, väzov a kostí. Program na tento účel stanovuje použitie rôznych činidiel na váženie (v závislosti od zóny, ktorú je potrebné upraviť):

  • činky;
  • expandéry;
  • telo bary;
  • tlmiče nárazov;
  • stupňové plošiny;
  • Tyče pumpy;
  • fitball;
  • Športové palice;
  • náramky a opasky a iné druhy.

  Dôležitosť telesného sochárstva sa pripisuje organizácii správnej výživy, ktorá poskytuje požadovaný účinok na zníženie hmotnosti alebo na udržanie požadovanej hodnoty. Optimálna strava bude tiež odporúčaná trénerom.

  Cvičenia na hlave tela dodávajú telu ďalšie užitočné výsledky:

  • sú posilnené kĺby a väzy;
  • významne zvyšuje flexibilitu všetkých častí tela;
  • zvyšuje vytrvalosť a výkon;
  • zlepšuje sa krvný obeh a metabolizmus;
  • hormonálne pozadie je stabilizované;
  • celulitída a podkožný tuk sú eliminované;
  • pokožka tela sa napne a stáva sa elastickou;
  • práca všetkých systémov tela je normalizovaná.

  Štruktúra výcviku

  Každé cvičenie Body Sculpt obsahuje štyri hlavné kroky:

  • Zahrejte sa. Potrebný úvod na prípravu svalov a väzov na záťaž. Často zahŕňa dynamické zahrievanie.
  • Kardio tréning. Aeróbna časť, zameraná na prípravu kardiovaskulárneho systému. Vykonáva sa buď na švihadle alebo na schodovej plošine.
  • Silový tréning. Skladá sa zo silových cvičení, vďaka ktorým sú vypracované všetky svalové skupiny..
  • Hitch. Záverečná časť pozostáva zo špeciálnych cvičení zameraných na uvoľnenie a napnutie svalov.

  Tréning je založený na princípe striedania pohybov s vysokou intenzitou a nízkou intenzitou, ktoré vám umožňujú zlepšiť vytrvalosť, rozvíjať svalovú silu a spaľovať veľké množstvo kalórií..

  • http://in-fitness.ru/poleznoe/super-sculpt-chto-eto-takoe-v-fitnese
  • https://fiteria.ru/statji/sekret-idealnoy-figury-pri-pomoshchi-super-sculpt.html
  • http://fb.ru/article/273470/super-sculpt-chto-eto-takoe-obschaya-harakteristika-i-soobennosti-metodiki
  • https://estet-portal.com/statyi/fitnes-programma-body-sculpt-o-chem-ona-govorit
  • https://www.syl.ru/article/382595/body-sculpt-chto-eto-takoe-v-fitnese-otzyivyi
  • https://q-wel.com/fitnes/_body_sculpt
  • http://trenirofka.ru/vidy-trenirovok/silovie/chto-takoe-body-sculpt.html

  Fitness cvičenie Body Sculpt: Krásne telo a výdrž

  Existuje niekoľko druhov silového tréningu. Výber niečoho pre seba je dosť ťažké, pretože výber závisí od úrovne pripravenosti, veku a individuálnych priorít.

  Fanúšikovia mobilnej, povznášajúcej fitnes, fit step aerobiku alebo Body Condition.

  Tí, ktorí sa chcú uvoľniť, zmierniť emocionálne napätie, načerpať telo, je lepšie zvoliť si výkonnú jogu alebo pilates. Môžete robiť tieto typy fitness aj pri nízkej úrovni fyzickej zdatnosti, nemajú žiadne kontraindikácie pre zdravie.

  Pre silnejších a vytrvalejších ľudí, ktorí chcú posilniť svoje korzety a sprísniť svoju postavu, odporúčame zvoliť Body Sculpt. Poďme hovoriť o tomto type fitnes..

  Aký je rozdiel medzi týmto typom fitnes?

  Jedná sa o silový kondičný tréning s prevládajúcim atletickým zameraním, pretože pri tréningu sa používa špeciálne vybavenie: expandér a závažie. Lekcia sa koná v aeróbnom štýle k rytmickej „hodinovej“ hudbe, ktorej tempo sa môže líšiť.

  Názov mocenskej praxe hovorí samo za seba, sochárstvo tela - pracuje na reliéfnej štruktúre tela, vyvíja výdrž praktizujúceho. Tento fitnes si získal obrovskú obľubu u žien aj mužov. Silnú polovicu ľudstva priťahujú triedy sochárstva tela neuveriteľnou účinnosťou výsledku a nezávislým nastavením záťaže.

  Odborníci si sami vyberajú úroveň obtiažnosti, počet prístupov a hmotnosť záťaže v závislosti od fyzickej zdatnosti, zdravia, sily a vytrvalosti. Preto sa tento typ silového tréningu dá nazvať univerzálnym.

  Socha tela sa líši od iných typov spôsobilosti aeróbneho typu tým, že bremeno prijíma nielen spodná časť tela, ale aj zvršok. Použitie priťažujúcich zariadení posilňuje svalové tkanivo krku, ramien, ramien, hrudníka a použitie rozpínacieho prostriedku prispieva k dobrému štúdiu svrbenia svalov a miechy..

  Ako sú Body Fitness tvarované silové tréningy

  Triedy sú zostavené podľa typu intervalového tréningu, keď sú periódy intenzívnej činnosti nahradené obnovovacími intervalmi. Toto striedanie podporuje rozvoj fyzickej sily svalov a zároveň vytrvalosť vlakov. Výsledkom je, že sa spaľuje oveľa viac kalórií a hmotnosť neustále klesá..

  Je dôležité si uvedomiť, že fitnes v intervalovom režime nie je vhodný pre ľudí s ochoreniami kardiovaskulárneho systému. Preto pred začatím vyučovania konzultujte s odborníkom a určte pripravenosť svojho srdca na veľké a dlhodobé zaťaženie..

  Silový kondičný tréning sa vykonáva s profesionálnym inštruktorom. Vysvetľuje pravidlá vykonávania cvičení, ktoré je potrebné dodržiavať, aby sa predišlo zraneniu, av prípade potreby upraví hmotnosť bremena. Tempo pohybu sa počas relácie mení..

  Trvanie 50 - 60 minút zahŕňa zahrievanie, základný silový tréning a záves. Žiadnu z častí nemožno ignorovať, pretože každá má svoju vlastnú úlohu, bez ktorej nebude fungovať dobrý výsledok:

  • aeróbne zahrievanie zahrieva svaly a pripravuje kardiovaskulárny systém na stres;
  • hlavná silová fáza s využitím športového vybavenia zvyšuje svalovú úľavu, vytrvalosť vlakov;
  • na uvoľnenie svalového napätia je potrebné rozťahovacie a relaxačné zariadenie.

  Optimálny pomer rôznych dávok vám umožní vytvoriť tónovanú postavu, spáliť tuk, zvýšiť metabolizmus. Výsledkom je, že kalórie sa spotrebúvajú aj počas odpočinku.

  Výsledky pravidelných cvičení sochárstva tela

  Striedanie sily a aeróbne cvičenie sprísňuje postavu, redukuje telesný tuk, vytvára plastickú, elegantnú polohu a chôdzu..

  Tréningy Body Sculpt ale vytvárajú nielen silný svalový korzet a štíhlu postavu, ale tiež prispievajú k výraznému liečebnému účinku: posilňujú srdce, imunitný systém, zvyšujú vitalitu a náladu. Iba niekoľko tried povedie k zvýšenej odolnosti voči stresovým situáciám pod vplyvom vylučovania adrenalínu z tela a tvorby endorfínu - hormónu šťastia..

  Ľudia, ktorí cvičia silový aerobik, a to aj po krátkom tréningu, majú v tele dobrý krvný obeh, vrátane mozgu, čo zase zvyšuje schopnosť sústrediť sa, niečo sa učiť a byť kreatívni.

  Samozrejme si môžete vždy kúpiť cvičebné vybavenie pre domácnosť a trénovať sami, ale je oveľa lepšie, ak robíte všetky cvičenia pod vedením kvalifikovaného trénera, ktorý vás ochráni pred možnými zraneniami spojenými s nesprávnym cvičením..

  Telo vytvarované v Khimki a Kurkino

  Ak ste zrelí, aby ste začali zlepšovať telo, posilňovali svaly, rozlúčili sa s nadváhou, čakáme na vás v našej tanečnej škole bojových umení v Khimki a Kurkino na silový tréning v Khimki a Kurkino. Tu nájdete vhodný nástroj na vyriešenie tohto problému. Body Sculpt - najlepšia kondícia pre vytvorenie primeranej postavy, rozvoj vytrvalosti a sily!

  Telo vyrezávalo

  „Začneme od pochodu!“ - lekciu začína príjemná a fit žena. Ako sa dá začať hovoriť? Vyskočí zúfalom tempom. Asi dve minúty som vôbec nedostal, čo tam bolo a ako skočiť. „Do účtu 2 a 16!“ - prikazuje náš vodca, ale nerozumiem: „Je to binárny kód alebo tak niečo?“

  Z nováčikov to bol iba ja. A zdá sa, že aj môj sused v ľavej ruke 40 - 45 rokov bol predmetom viac ako ja. Ale prvýkrát je to prvýkrát.

  V skutočnosti to všetko začína skutočnosťou, že pripravujete svoje miesto na hodiny.

  Miesta sú malé, chcú veľa, takže musíte prísť vopred: vyberte si miesta (bol som na okraji haly a to nebolo príliš pohodlné), vyberte činky (sotva schmatol tie ľahšie - 3 kg, ostatné sú ešte ťažšie (5 a viac) kg), palica je dlhá a ťažká (existujú tri farby: najľahšia červená (kg 3-4), zelená (kg 5-6) a tenká čierna (to je 8 kg na kožu), ako aj napínač, ktorý budete potrebovať pre nohy keď cvičíte na palube ležiace.

  A keď to všetko zhromaždíte (zakryte sa artefaktmi), budete čakať na trénera. Hudba bude aktívna, frekvencia cvičení je vysoká a stlačenie z každého bude maximálne.

  Vlastne včera bol týždeň, kedy som začal túto miestnosť navštíviť. Od štvrtka bude týždeň, keď som si kúpil mesačné predplatné. Takže chcem povedať, že po celú dobu tréningu (ráno 40 minút simulátor na kardiovaskulárnych strojoch) a Pilates (cvičenie trikrát), moje svaly nikdy neuškodili toľko ako po tejto soche tela. Účinok na všetky svalové skupiny.

  Zo zaujímavých pre mňa možno tiež uviesť nasledujúce oblasti fitnes:

  Bums-Flex Energetická trieda navrhnutá pre prácu na zadku. V záverečnej časti hodiny je uvedený blok protahovacích cvičení. Pre všetky stupne výcviku 55 min.

  Abs-flex. Energetická trieda zameraná na vypracovanie svalov tlače. V záverečnej časti je uvedený blok protahovacích cvičení. Pre všetky stupne výcviku 55 min.

  Bums abs. Energetická trieda, zameraná na cielené štúdium svalov zadku a tlače. Jedna z najpopulárnejších tried akéhokoľvek klubu! Pre všetky stupne výcviku 55 min.

  Ostatné triedy sú už pripravené. Ale samozrejme mínus je to, že triedy, ktoré som uviedol, sa konajú častejšie vo dne alebo ráno, keď nemôžem.

  Existuje toľko ľudí počas rovnakých víkendov v Pilates, že si dovolím taký opis „Neodpočinaj si, nerob....“, poznáš sám seba. A zo všetkých trénerov pilates sa mi páči žena, ktorá vedie v utorok: má maximálny výpočet, ale zároveň chodí častejšie a pomáha skupine tým, ktorí stále nevedia, ako sa fantasticky krútiť..

  Čo sa týka Body Sculpt: aktívna lekcia, po nej som si uvoľnil Pilates. A potom ďalšia stopa 10 minút behu (a pred triedou 10 minút na simulátorovom kroku).

  Vo všeobecnosti je zamestnanie dobré. Veľmi výkonný z hľadiska nabíjania a vybíjania tela. Čerpá všetky svaly. Stále idem.

  Aerobic na chudnutie tela

  3. marca 2017 Fitness Načítava sa...

  Body Sculpt preložené z angličtiny doslovne znamená „vyrezávať, vyrezávať telo“.

  Ak sa chcete nielen zbaviť ďalších kilogramov, ale tiež získať nádhernú farbu, ako keby ju sochársky tvaroval postava sochára, vyberte Body Sculpt.

  Triedy tohto typu fitnes sú jedinečné v tom, že kombinujú výkonové a aeróbne zaťaženie, takže celé telo funguje. Používa sa všetko, čo nájdete v telocvični: činky, bodybars, barbells, rozťahovače, tlmiče, plošinový schod.

  Štandardný program na chudnutie Body Sculpt trvá asi 50 minút a pozostáva z 3 častí: zahrievania, počas ktorého sa svaly zahrievajú a pripravujú na zvýšené zaťaženie, hlavný blok a záverečné relaxačné a napínacie cvičenia. Intervalové školenie.

  Silové cvičenia sa striedajú s aeróbnymi aktívnymi obdobiami s prestávkami na odpočinok. Cvičenia sa opakujú postupne. Táto schéma zodpovedá hlavnému prikázaniu telesnej zdatnosti vyvinutému v 70. rokoch minulého storočia: nízka hmotnosť + veľa opakovaní = chudnutie.

  Pohyby v fitnes Body Sculpt sú plynulejšie ako v iných druhoch aerobiku a vykonávajú sa uvoľnenejšou hudbou. Zvláštny koktail cvičení aerobiku a silového tréningu efektívne spaľuje tuk a zlepšuje metabolizmus. Je dôležité, aby účinok školenia trvalý. To znamená, že proces chudnutia pokračuje aj po cvičení..

  Odporúčame vám prečítať si tanečný aerobik na chudnutie

  Nebojte sa, že vám vyrezávané telo načerpá svaly kulturistky. Po prvé, u žien v dôsledku zvýšenej hladiny estrogénu rastie svalová hmota oveľa pomalšie ako u mužov. Po druhé, cvičenia sa vyberajú s očakávaním, že svaly sa posilňujú bez zväčšenia veľkosti.

  Body Sculpt, rovnako ako všetky typy silových fitness, je veľmi užitočný pre kardiovaskulárny systém. Telo je dobre nasýtené kyslíkom, zvýšeným výkonom, duševnou aktivitou a fyzickou výdržou. Aeróbne cvičenia zvyšujú kapacitu pľúc, rozvíjajú mobilitu, flexibilitu a ľahký pohyb.

  Účinok sa nespomalí po niekoľkých mesiacoch pravidelných vyučovacích hodín. Všimnete si, že sa stanete pokojnejší, sebavedomejší, odolnejší voči stresu a optimistický o budúcnosti. A čo je najdôležitejšie, sochárstvo tela je užitočné a neexistujú žiadne kontraindikácie.

  Prečítajte Si O Druhy Kýl

  Vertebrálna hernia je progresívne štádium osteochondrózy, pri ktorej sa pozoruje deštrukcia vláknitého prstenca a vyčnievanie medzistavcových platničiek, čím sa jadro posunie.

  Liečba miechy

  Žalúdok
  Podľa štatistík je v Rusku diagnostikovaná herniovaná platnička u každých 1000 ľudí. Každý pacient dúfa, že sa čo najskôr zbaví bolesti chrbta a zotaví sa bez chirurgického zákroku. Ale je to možné?
  Časopis bol vytvorený, aby vám pomohol v ťažkých časoch, keď sa vy alebo vaši blízki stretnete s nejakým zdravotným problémom!
  Allegolodzhi.ru sa môže stať vaším hlavným pomocníkom na ceste k zdraviu a dobrej nálade!
  28. november 2018, 8:03