loader

Hlavná

Hlava

Ako dať plechovky

Recept číslo 2 - Ako vložiť plechovky.

(pokračovanie témy LOD efekt).

Plechovky sa môžu používať na liečenie zápalových ochorení horných dýchacích ciest, varu, varu, abscesov atď. a slúžia tiež ako vynikajúci analgetikum.

Napríklad svalová bolesť môže byť spôsobená svalovým kŕčom. Niekedy možno neviete, prečo to bolí, ale môžete to určite povedať - že v tomto mieste je narušená krvná zásoba alebo svalové kŕče vedú k kŕču nervu, a tak telu dávajú signál SOS.

Dajte nádobu na toto miesto - a pomôžete svojmu telu

Ako plechovky môžete použiť celý rad jedál alebo kontajnerov: obyčajné pollitrové alebo 700 mililitrové plechovky, lekárske poháre, zázračné plechovky vyrobené z polystyrénu alebo vákuové plechovky..

Samozrejme, že je vhodnejšie používať takéto plechovky - teraz sú k dispozícii, predávajú sa v lekárňach, kde na vysávanie nemusíte používať oheň..

Modrina, ktorá môže po nastavení plechoviek zostať na tele, je dobrým znamením. Vonkajšie modriny stimulujú vnútorné hojenie, hovorí profesor A. Ogulov.

Prečo vznikajú modriny z plechoviek alebo masáží? Získajú sa takto: nepoužiteľné krehké kapiláry sa zlomia v dôsledku vonkajších vplyvov. Ukazuje sa, že modrina, ale nie je to bolestivé - na rozdiel od modrín po náraze alebo zranení. Staré kapiláry sú zničené a naše telo z nich okamžite začína vytvárať nové krvné cievy. Dochádza k obnoveniu ciev, obnovuje sa krvné zásobovanie.

Vedeli ste, že v pupku osoby pod kožou je tzv. „Brušný mozog“??

Veda preukázala, že v záhyboch tkanív, ktoré pokrývajú pažerák, žalúdok, črevá, existuje komplex nervových buniek, ktoré si vymieňajú signály pomocou špeciálnych látok - neurotransmiterov. Toto umožňuje celému komplexu pracovať nezávisle na mozgu, rovnako ako mozog, ktorý sa dokáže učiť.

Kedysi sa verilo, že tento trakt je elementárna svalová trubica s bežnými reflexmi. Potom veda zistila, že počet nervových buniek je približne sto miliónov.

Tento autonómny systém je veľmi komplexný, vyvíja spojenia medzi nervovými bunkami, našli rovnaké chemické zlúčeniny, ktoré sú charakteristické pre mozog.

Mozog brucha riadi proces trávenia: monitoruje spotrebu potravy, reguluje rýchlosť trávenia, zrýchľuje alebo spomaľuje vylučovanie tráviacich štiav.

Preto, ak máte problémy s gastrointestinálnym traktom, môžete pomôcť telu vyrovnať sa s nimi umiestnením veľkej (0,5 l alebo 0,7 l) plechovky na pupok..

Ak nemáte veľkú vákuovú nádobu, odporúčam rezať časť jablka alebo zemiakov (surové), položiť plochú stranu na pupok, nalepiť pár zápaliek do vypuklej časti rezaného jablka alebo zemiakov, zapáliť na ne oheň a okamžite ich prikryť nádobou, pritlačiť pevne na žalúdok..

Zápasy vyhoria, vzduch v nádobe sa zníži, vytvorí sa vákuum, ktoré priťahuje nádobu. Uchovávajte nádobu v tejto polohe 15 až 20 minút.

V každom prípade ste pomohli svojmu telu - bez ohľadu na to, či sa na koži vytvorili modriny alebo nie. Pupok môže tiež vykonávať dôležitú úlohu - stiahne znížené orgány a okamžite budete cítiť úľavu.

Položte plechovku na rameno, nohu a chrbát - kde cítite bolesť. Ak je ťažké sa dostať k boľavému miestu sami, požiadajte o pomoc milovaného človeka.

Teraz sú k dispozícii špeciálne vákuové poháre vyrobené z priehľadného plastu alebo silikónu: keď sú nastavené, nie je potrebný oheň. Vákuum sa vytvára pomocou malej pumpy alebo jednoducho vytlačením plechovky. Veľmi pohodlne.

V roku 2011 ma bolelo hrdlo a zapálili sa mi lymfatické uzliny v krku, boli bolestivé. Položil som malé poháre na opuchnuté lymfatické uzliny. Jeden z nich dokonca vytvoril modrinu. Vákuum bolo slabé - tak, že iba nádoba neklesla zo správneho miesta a nedržala nádobu príliš dlho (od troch do piatich minút)..

Predtým som s tonzilitídou nemohol zvládnuť antibiotiká, ale potom som to zvládol za tri dni.

Avšak neskôr - čítal som o lymfatickom drenáži a hovorí sa, že sa neodporúča masáž lymfatických uzlín. Pravdepodobne nie je dobré dať na ne banky..

Pomohlo mi to! Ak však niekto nasleduje tento príklad - nezabudnite, preháňanie tu nie je potrebné, všetko je v poriadku v rozumných medziach.

Páči sa vám článok? Zanechajte svoj komentár. Váš názor je pre mňa veľmi dôležitý.

Ak sa vám web páčil, našli ste na ňom niečo zaujímavé, použili ho a dostali výsledok - A CHCETE SI ŽIŤ V TOKU GRATITUDE,

Podporte web zaslaním akejkoľvek sumy na peňaženku Yandex č. 410011662319725

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi:

Baňová masáž - efektívne chudnutie brucha a zbavenie sa celulitídy

Čo vás zaujíma v článku?

Každá druhá žena sníva o odstránení tuku z brucha a zo strán. Mnoho vyhľadávacích dopytov „útočných“ vyhľadávačov „Ako rýchlo odstrániť tuk z brucha a zo strán?“ dúfajúc, že ​​nájdu všeliek. Najlepším spôsobom, ako sa zbaviť tuku na bruchu, je spoločné používanie fyzických cvičení, správnej výživy a všetkých druhov kozmetických procedúr..

Môžete krútiť obruč, skákať cez povraz, stiahnuť tlač - všetky tieto fyzické cvičenia sa ukázali ako účinné v boji proti nadmernému kilogramu.

Na dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča používať masáže a zábaly tela. Masáž brucha v plechovke sa považuje za jeden z najúčinnejších postupov na chudnutie..

Sklenice na chudnutie - efektívny postup na úpravu brucha, zadku a bokov. Vďaka tomuto postupu môžete odstrániť ochabnutú pokožku a výrazne znížiť telesný tuk. Bankovanie je založené na účinku vákua. Masáž ovplyvňuje kožu a podkožný tuk, tkanivá a svaly, a tým urýchľuje krvný obeh a metabolizmus.

Môžete si urobiť baňkovú masáž doma, nemusíte utrácať peniaze za drahých odborníkov. Hlavnou vecou je, že sa nemusíte prispôsobovať rozvrhu niekoho, pretože môžete sami masírovať kedykoľvek.

Bankovanie: indikácie a kontraindikácie

Indikácie pre masáže plechovky:

 1. Uvoľnená pokožka.
 2. Celulitída a telesný tuk.
 3. prúdy.

Baňková masáž nie je vhodná pre každého, je kontraindikovaná v nasledujúcich prípadoch:

 1. tehotenstvo.
 2. Menej ako 2 mesiace po pôrode.
 3. Brušná prietrž.
 4. Chronické choroby brušnej dutiny.
 5. Gynekologické choroby.
 6. menštruácia.
 7. Závažné chronické choroby, ako je cukrovka, onkológia a iné.

Pokiaľ sa na vás vzťahuje aspoň jedna z uvedených položiek, masáž môže byť prísne kontraindikovaná alebo možná iba po konzultácii s lekárom.

Odporúčame: „Preskúmanie prípravku PBC-20 - najlepší prostriedok na chudnutie v roku 2016.“

Druhy vákuových plechoviek na chudnutie

Druhy masážnych kanistrov

Existujú silikónové, gumové, sklenené a plastové nádoby na chudnutie. Materiál, z ktorého je nádoba vyrobená, ovplyvňuje to, ako sa bude používať, alebo skôr, ako sa bude vytvárať vákuum.

 1. Silikónové plechovky sa používajú najjednoduchšie. Pred použitím sa nemusia ohrievať, na rozdiel od plechoviek na chudnutie z iných materiálov. Vákuum silikónu môže závisieť od pevnosti v tlaku. Ak chcete odstrániť takúto nádobu, stačí na ňu vyvíjať tlak pod okrajom.
 2. Gumové plechovky. Predávajú sa v súpravách. Priemer plechoviek si môžete zvoliť sami, tu nájdete veľký sortiment. Pred použitím musia byť ponorené do teplej vody, čo im dodá väčšiu elasticitu. Podobne ako silikónová nádoba, aj vákuum závisí od kompresnej sily..
 3. Sklenené poháre - najbežnejší typ pohárov na chudnutie. Majú vysokú pevnosť, ktorá vám umožní lepšie udržať vákuum. Vákuum sa vytvára ponukou horiacej vaty, ktorá sa predtým namočí do alkoholu. V špeciálnych obchodoch si môžete kúpiť súpravu sklenených pohárov, ktoré zahŕňajú špeciálne skúmavky a čerpadlo, ktorým sa odvádza vzduch..
 4. Plastové plechovky. Pomocou gumovej žiarovky sa vzduch čerpá. Hľuza vo vákuu by nemala byť väčšia ako 1,5 centimetra. Ak nebudete postupovať podľa pokynov, nasledujúci deň môžete na tele nájsť modriny.

Ako robiť masáž doma??

Pozrime sa, ako robiť anticelulitídnu masáž s bankami doma.

Najprv musíte namažiť žalúdok anticelulitídovým krémom. Ak doma nemáte, nebojte sa. Môžete použiť pravidelný masážny krém. Mimochodom, môže sa variť doma. Na tento účel potrebujete olivový olej a éterické oleje. Do krému môžete pridať škoricu, rozmarín, levanduľu, citrusové silice. Ak sa zákrok uskutoční v sprche, môžete použiť bežný sprchový gél.

Pokyny na vykonávanie anticelulitíd môžu doma masírovať chudnutie

 1. Berieme niekoľko pohárov a pokračujeme.
 2. Ak chcete začať, zahrejte brucho. Môžete to urobiť s teplou sprchou.
 3. Naneste olej na žalúdok, rovnomerne trite. Dáme banky na dve strany pupka. Do brucha nemôžete dať plechovky. Okraje plechoviek musia byť namazané. Koža brucha by mala byť zasunutá maximálne 1,5 cm.
 4. Ľahnite si na chrbát a začnite jazdiť malé banky v kruhu. Takéto pohyby sa musia vykonávať po dobu 6-10 minút.
 5. Presuňte plechovky do strán a späť.
 6. Po zákroku naneste krém, ktorý máte na pokožku brucha a ľahnite si pod poťahy na 15–20 minút..

Procedúra je nepríjemná, pokožka môže zčervenať, v extrémnych prípadoch sa môžu objaviť modriny. Ak sa to ešte stalo, nebojte sa. To všetko je len dočasný jav. Uplynie niekoľko dní a všetky modriny a sčervenanie zmiznú a nezanechajú žiadne stopy.

Ak môžete masážovať doma, nezabudnite dodržiavať všetky pravidlá. Aby sa dosiahol výsledok, musí sa takýto postup vykonávať pravidelne. Ak máte pochybnosti, obráťte sa na lekára alebo na dievčatá, ktoré už tento postup vyskúšali..

Masáž sa tiež neodporúča, ak:

 1. Máte hlad.
 2. Po jedle uplynulo menej ako 2 hodiny.

Ako často sa vykonáva masáž?

Odborníci odporúčajú vykonať postup po dobu 1 mesiaca, iba v tomto prípade môžete dosiahnuť výsledky. Frekvencia zákroku je 1krát denne, každý druhý deň. Ak sa súčasne venujete fyzickým cvičeniam a používate kozmetické procedúry, výsledok sa dosiahne v kratšom čase. Môžete tiež navštíviť kúpele, sauny, zábal.

Masáž bankami na celulitídu doma video:

Masáž pomocou vákuových plechoviek doma:

Masáž na celulitídu a na chudnutie v žalúdku: recenzie, fotografie pred a po

Početné pozitívne recenzie na postup pri masáži môžu naznačovať, že taký prostriedok na chudnutie si skutočne zaslúži pozornosť. Lekári odporúčajú baňkovú masáž s tým, že pomáhajú vyrovnať sa so stagnujúcimi procesmi vo vnútorných orgánoch.

Masáže pre brucho - najlepší spôsob, ako schudnúť, recenzie o tomto postupe hovoria samy za seba.

Alena, 25 rokov

Mám celkom dobrú postavu, ale podľa mojej veľkej ľútosti mám brucho. Rozhodol som sa vyskúšať masáž plechoviek. Čítal som veľa dobrých komentárov o masáži. Použité sklenené poháre. Tento proces prebiehal celkom dobre. Jediné, čo sa mi nepáčilo, boli modriny, ktoré zostali na bruchu. Vyzerá to, mierne povedané, nie veľmi. Ale rozhodol som sa nezastaviť a pokúsiť sa vydržať mesiac. A urobil som to. Žalúdok spal. Bol som veľmi šťastný a aj ten chlap. Po začiatku stiahnite tlač. A po 2 mesiacoch bol výsledok vynikajúci. Brucho sa stalo zdravým a krásnym.

Kateřina, 32 rokov

Po narodení sa brucho veľmi prehĺbilo a ochablo. Vyzerá to, že po 5 mesiacoch sa hmotnosť stala prenatálnou, moja 60 kg, ale tu je brucho. Z hrôzy sa pred manželom v rozpakoch ocitla v rozpakoch. Rozhodli sme sa konať! Začal som vykonávať masáže s kurzmi 10 procedúr mesačne, striedanými medovými zábalmi a samozrejme som sa obmedzoval na jedlo (vylúčená múka a všetky druhy škodlivých vecí, ako je majonéza) a šport. Po prvom priebehu masáže plechoviek je takto povedané „na žalúdok“.

Victoria, 40 rokov

Bolesť vydržím veľmi tvrdo, takže pre mňa bol tento postup neúnosnou ťažkou prácou. Po jej zadržaní koža zčervenala a na ďalší deň sa objavili modriny. Rozhodol som sa skúsiť dať banky nasledujúci deň. To bol posledný deň, kedy som robil masáž. Na druhý deň to bolo veľmi bolestivé. Len za slovami. Preto, ak je ťažké tolerovať bolesť, tento postup nie je pre vás. Vyhľadajte nejakú alternatívu.

Lera, 20 rokov

Som veľké dievča. Vo veku 20 rokov som vážil 80 kilogramov s výškou 165 cm. Rozhodol som sa schudnúť, pretože som sa medzi svojimi rovesníkmi cítil nepríjemne. Čítal som o masáži. Postup sa uskutočňoval 2 týždne. Predtým, ako to začalo, som urobil fotografiu toho, ako som sa pozrel predtým. Po 2 týždňoch som vyfotografoval svoj výsledok. A skutočne bol. Brucho bolo trochu vtiahnuté, boky trochu zmizli. Zabudol som dodať, počas týchto 2 týždňov som sa venoval telesnej výchove: bežal som, skočil na lano, skrútil obruč hula. Všeobecne sa potí. Ale nie márne. S výsledkom som spokojný, odporúčam. Dievčatá, nebuďte leniví, všetko je v našich rukách.

Tatyana, 29 rokov

V minulom roku prudko klesol o 20 kg za 3 mesiace. Bála sa, že jej žalúdok bude ochabnutý a poklesnutý, priateľka radila pri masáži plechovky. Vykonal som postup mesiac v deň, ukázalo sa to 15 krát. Naozaj sa mi to páčilo! Pokožka je pružná a hladká. Teraz, aby som si udržal účinok, trávim každé 3-4 mesiace mesačný kurz.

Karina, 37 rokov

Včera som absolvoval kurz masáže plechoviek. Urobili ste doma. Práve som išiel do lekárne a kúpil som tam silikónové plechovky. Masáž sa uskutočňovala každý deň počas dvoch týždňov. Mám samozrejme brucho, ale môj skutočný problém je celulitída, ale po masáži plechovkou sa to naozaj zmenilo a pokožka sa stala pružnejšou, napnutou. Prvé 2-3 postupy boli samozrejme bolestivé, modriny, myslel som si, že ich hodím do obr., Ale nemohol som odolať. Po masáži som na pokožku aplikoval krém so saunovým efektom. S výsledkami som spokojný!

VÝVOJ VEDOMOSTI

Navigačná ponuka

Vlastné odkazy

Informácie o používateľovi

Nachádzate sa tu »VÝVOJ VEDOMOSTI» ZDRAVIE »ZABEZPEČUJEME КИe¤

STÁME BANKY ¤e¤

Príspevky 1 až 10 z 25

011-04-06 18:25:21

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::


NASTAVENIE BANKOV NA TELE
(vákuum, sklo a hrniec)
Nebezpečenstvo pri práci je, ak pracujete so sklenenými nádobami, čo znamená s ohňom. Podľa tohto postupujte podľa popisu a premýšľajte o tom, čo sa môže stať a ako sa zaistiť - napríklad, čo sa stane, ak oheň dopadne na vašu pokožku a vytriasnete ho z postele... to znamená, že by sa mal urobiť plachta, ktorá nebliká v jasnom plameňa atď. Nasledujúci text opisuje prvý experiment, ktorý je možné vykonať nezávisle, bez pomoci inej osoby, a tento prístup nespôsobuje rôzne poškodenie kože, ale iba modriny..
Výhoda: odstránenie cýst vo vnútri tela, alkalizácia krvi, zavedenie orgánov, niektoré výhody, ako je masáž orgánov, vytiahnutie vírusu oparu z orgánov alebo detekcia jeho lokalizácie atď. Modrina, ktorá sa tvorí na koži a pod kožou, spôsobuje, že imunitný systém sa v tejto oblasti niekoľko dní sústreďuje, jedná sa o takzvanú miestnu imunitu, ktorá rýchlo začína obnovovať orgány a časť tela, ktorá je pod modrinami - z ktorej vylieči liek.
Táto téma určite nie je leto, takže na chvíľu kazí vzhľad pokožky. Kontraindikácia - nedávajte plechovky na ženský hrudník, tiež sa verí, že nemôžete dať na bielu čiaru brucha (zvislá prechádza tlačou), tiež sa nesmú klásť na kosti, ktoré nie sú pokryté normálnou vrstvou tuku, mali by ste ju umiestniť iba na brucho na prednej strane, na chrbát nemôžete nasadiť chrbticu a veľké svaly, ktoré prebiehajú rovnobežne s chrbticou a blízko nej - je tu nervový obeh.
Zložte si žalúdok, potom počkajte, kým sa na spodnej časti vašej spodiny objavia pomliaždeniny a môžete to zopakovať.

22011-04-12 02:45:09

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::


Potrebujete na to: tri litre plechoviek (suché, kontrolované okraje na búchanie), ľahší proti vetru (ako posledná možnosť - zápasy), popolník, kúsok rúna, trojitý kolín, tri tablety suchého alkoholu, tri kusy strieborného papiera z balenia cigariet (veľkosť - trochu viac ako tabletka, ale menej ako krk pohára). Posteľ zakrývame plachtou, ktorá nie je škoda - len pre každý prípad.
Ľahneme si, hlavu na vankúš, pod kolená tiež položíme veľký vankúš, pretože nohy v kolenách by sa mali ohýbať tak, aby bol žalúdok uvoľnenejší, a pretože bude trvať dlho, kým ľahneme, necháme nohy spočinúť na vankúši..

Vystavíme celé brucho, utrite veľkú oblasť medzi pubis a pupkom s kolínskou vodou - na miesto, kde je umiestnená prvá plechovka, potom dajte kúsok cigaretového papiera (striebornou stranou hore) do stredu tohto miesta, položte naň tabletu alkoholu a jemne zapaľujte tabletu do stredu ľahkým vetrom - pár sekúnd, počkajte, kým sa nespáli a zakryte ho pohárom tak, aby horiaca tableta bola v strede, zatlačíme nádobu trochu rukou tak, aby rovnomerne zapadla pokožku celým krkom. Akonáhle plameň začne zhasínať - začne silné vtiahnutie kože do pohára, potom sa nemusíte tlačiť rukou, ale udržiavať nádobu v správnej polohe. Hlavná vec je hotová, pozeráme sa na hodiny, aby sme vedeli, ako dlho ju môžeme vziať.

Ihneď začneme dávať druhú plechovku a potom tretiu. Tieto plechovky by mali byť umiestnené blízko rebier a blízko stredu brucha, ale mali by byť oddelené čiarou, ktorá prechádza od pupku k rebrám (hlavný depresia medzi kockami lisu - plechovky sa naň nesmú umiestňovať, nech sú „nedotknuteľné“ so šírkou dvoch prstov). Po umiestnení všetkých troch bánk - si môžete oddýchnuť a pozerať film, takže musíte klamať 30-40 minút.

V procese čakania sa môže objaviť nepríjemný pocit, ktorý napína pokožku, ak je skutočne nepríjemné ležať na nej, položte jednu dlaň na jar a pomaly stlačte prst na druhej strane pokožky na okraji nádoby - ihneď, ako začujete a cítite, že vzduch vstupuje pod nádobu - okamžite stlačte do plechovky, aby prebytočný vzduch nevnikol. Po zapustení trochu vzduchu pod plechovku získate pohodlie. Ako to bude trvať 30 - 40 minút, začnite strieľať v tomto poradí: v určitom poradí: trochu pootočte nádobu po častiach, nechajte trochu vzduchu, aby sa nádobka plynule lepila. Po otvorení prvej nádoby uchopte druhú nádobu, keď príde čas.

Keď ste odstránili tri plechovky, musíte dať ďalšie dve. Mali by byť umiestnené medzi spodným a horným miestom a snažiť sa nezachytiť u týchto bánk zostávajúce škvrny z predchádzajúcich plechoviek. Ak je váš žalúdok veľký v oblasti, potom posuňte plechovky bližšie k pupku a do stredu tak, aby v oblasti obličiek zostalo nedotknuté miesto (bližšie k bokom) - ak sa tak stane, zajtra si tam môžete dať plechovku. Ak sa váš žalúdok nezmestí na žiadne ďalšie plechovky, nemusíte sa blížiť k pupku, ale umiestnite ich na voľné miesta v oblasti obličiek. Potom je všetko rovnaké, 30-40 minút a strieľajte.
Ak existuje osoba, ktorá môže tento postup zopakovať, nechajte ho položiť po celej dĺžke chrbta a môže byť na zadku. Hlavná vec nie je priblížiť sa k chrbtici. Nezabudnite dať do oblasti obličiek zozadu.

32011-04-18 16:12:26

 • Zaslal: amirok
 • účastník
 • Registrované: 2011-02-16
 • Príspevky: 22
 • Rešpekt: ​​+0
 • Posledná návšteva:
  2016-09-19 19:02:10

kontraindikácie
● kožné choroby, najmä pustulárne;
● krvné choroby;
● príznaky zvýšeného krvácania;
● vysoká telesná teplota;
● celkové vyčerpanie;
● vzrušený stav.
● nemôžete dať banky na materské znamienka, materské znamienka.
Ak máte výrazné vlasy, musíte ich odstrániť, hovoríme o mužskom bruchu. ale najskôr si môžete vyskúšať prilepiť si vlasy na pokožku a roztiahnuť brucho detským krémom.
● do oblasti žlčovodu nemôžete vložiť litrové poháre, ak je plné kameňov alebo dokonca má chronické preťaženie žlče, pretože veľká môže veľmi nasávať a žlučovod sa stlačí spolu s kameňmi, ak sa v tomto orgáne nachádzajú kamene, vloží sa malá nádoba, aby sa vytvoril gimotóm.

● Namiesto alkoholovej tablety používam kovový kryt z kečupu, ktorý v ňom vytvára otvor. vložili sme do neho 10 zápaliek, zapálili sme ich a zapálili na fóliu. Je vhodné umiestniť banky pred spaním, ak to nefunguje, potom po ich odstránení je lepšie odpočívať 40-60 minút v posteli.

zdieľam

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Môžem si dať pohár na koleno? na šálku samotnú alebo okolo, za alebo pred?

Plechovky sú umiestnené na tele v miestach, kde je sval a tuk, to znamená to, čo sa dá vtiahnuť, takže nie sú umiestnené na kostiach. Nie je miesto, kde by ste si ju mohli položiť na koleno, nanajvýš si môžete dať malú nádobu do chrbta nad kolenom, kde začínajú mäkké tkanivá (nie tam, kde sa ohýba, ale už je tu svalový hnev) - ale myslím si, že to nebude mať vplyv na problém v kolene alebo mierne. Je lepšie zahriať koleno samotné, alebo je skôr potrebný prenos tepla, ako neustále zahrievanie.

2015-05-05 15:12:15

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

RÔZNE Drobnosti
● Plechovku môžete dať na pupok na 15 minút, oddelene od všetkých plechoviek. Len nerobte „oheň“ na pupku, pretože tam bude silná trakcia a oblasť pupka sa veľmi dotiahne - čo nie je potrebné pre túto oblasť (ak sa to stále stalo, potom jemne prepustite vzduch dovnútra a odstráňte pocit „že pupok sa chystá otočiť“)..
● Je vhodnejšie zapáliť polovicu tabletu, štiepku - potom stačí zápas alebo jednoduchý zapaľovač. Stačí si len zapáliť okraj svojich rúk a pokojne ho položiť na fóliu.
● Čím viac vytvoríte plameň, tým silnejšia túžba, čo znamená, že modrina bude silnejšia - čo je v zásade užitočnejšie (okrem pupku a takéto záznamy nie sú potrebné pod pupkom v pubis). Skutočný plameň je možné získať z alkoholových tabliet.
Existuje taká možnosť: v predaji sú mini sviečky na ohrev éterických olejov, sú v hliníkovej schránke. Zoberieme túto sviečku a vytriaseme ju - dostaneme prázdnu škrupinu a sviečku a potom ju vložíme opačným smerom (knôtom dole). Ukazuje sa, že stred je železná plošina (knot pripojený k nej) na vosku, na túto platformu sme dali zlomok tabliet s alkoholom - zapálili sme ju. Horiace alkohol sa začne púšťať do hliníkovej škrupiny - takže môžete nechať plamene dobre vzplanúť a nespáliť sa, ako by to mohlo byť fóliou. Ďalšia možnosť, ktorú momentálne používam, je opísaná v spojleri s fotografiou.
● Literové poháre so štandardným krkom - vhodné na tvorbu potrebných hematómov, ale slabé pri získavaní vírusov z orgánov. Pollitrové nádoby so štandardným krkom nie sú vôbec vhodné, pretože ak sa objem nádoby zníži, krk by sa mal zmenšiť. Takže menej plechoviek je 250 gramov. A pre tento prípad sú špeciálne „sovietske“ (uvedené v prvom príspevku). Malé poháre sú umiestnené rovnakým spôsobom, ale veľmi malé už musia byť „zapálené zvnútra“..

Plameňový stojan na tele:
Vnútri krabičky na zápalky, v ktorej je v dvoch vrstvách položený papier zo striebornej fólie z balíčka cigariet, leží na ňom ohnutá figurína spred okrúhlej sviečky na aromatické oleje (na vytrhnutie sviečky) - v ktorej už je kúsok tabliet spaľovania suchého alkoholu). Môžete ho rozsvietiť, zatiaľ čo ho držíte v rukách, a pri vzplanutí ho položiť na telo, ale ak sú škatule stále celé a malý kúsok tablety, potom môžete počkať, kým sa plamene zachytia už na tele..

62012-01-19 13:11:17

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Príspevok 1 z 2
NASTAVENIE POTREBY NA DETSKÝ POT
POLOHA tela: Táto procedúra sa vykonáva v ľahu, nohy ohnuté na kolenách (keďže ide o dlhú procedúru - pod kolená by sa mali umiestniť valčeky alebo dva vankúše), hlavová časť spočíva na vankúši (môžu sa použiť aj plecia). Ukazuje sa, že brušné svaly sa môžu uvoľniť. Tento postup môže byť vykonaný nezávisle a môže ho vykonať aj niekto (alebo to môže urobiť pre vás a budete len relaxovať). Ak urobíte všetko sami, to znamená, položte si na brucho hrniec, nezabudnite, že pohyby rúk by mali byť opatrné - telo sa môže nakláňať nad vašimi rukami a oheň odletie, dobre, aj keď sa hrniec pripravuje - nezabudnite v poslednom okamihu vedome uvoľniť svaly. brucho, ktoré by mohlo byť stlačené zdvihnutými rukami.
PRÍPRAVA: Na to je potrebné - zapaľovač, črepník, tableta suchého alkoholu, veko, na ktorom je zapálený oheň, vazelína, uterák / obrúsok na utretie rúk z oleja / krému / vazelíny.
Čo a čo sa dá v prípade potreby nahradiť?
- Ľahší - pri zápasoch je rovnaký zapaľovač pohodlný proti vetru, keď sa používa alkoholová tableta;
- Veko môže byť použité so žehličkou zo skrútenej plechovky, hlavná vec je, že boky sú, ak je viečkom železo, musíte vložiť pár žalúdkov alebo niečo podobné medzi žalúdok a viečko (iba vrecká by nemali vyčnievať z veka tak, aby sa nedostali pod okraje hrnca). Môžete tiež použiť plastové kryty - ale s niektorými musíte najskôr experimentovať - ​​pretože je možné použiť rôzne rýchlosti ohrevu a rôzne ohrievače - pod plastové sa nemusíte nič vkladať;
- Používa sa vatový tampón namočený v alkohole, ale môžete použiť tabletu alkoholu s očakávaním, že sa rozžiari. V kempingových podmienkach môžete zvyčajne používať zápasy, nalepíme 5 zápasov do krabičky na zápalky alebo do hrubého kruhu surových zemiakov, ktoré sú pevne pripevnené na pupku - zapálené zápasy tiež poskytujú dobrý plameň na pár sekúnd - a môžete ich použiť na vytvorenie dobrého vákua.
- Hrniec sa používa zo skla / keramiky / hliny (nie z plastu, nie z kovu), a tak, že krk by bol približne na šírke CD / DVD-ROM, je žiaduce, aby aspoň zvonka bol zasklený. Prirodzene, bez dierky v spodnej časti, ak je takáto diera, potom musí byť dôkladne utesnená (roztavená trieska na lepidle musí byť vždy pevne stlačená). Hlavná vec je, že okraje nie sú príliš drsné a nepoškodzujú pokožku, keď je natiahnutá, dobre a bez drsnosti. Ideálna je tiež rovnomernosť okraja, takže vzduch nenájde nerovnosti a nevyteká. Pokiaľ ide o veľkosť, v zásade je to pochopiteľné, ale brucho sa líši - sú tu veľké široké brucho mužské a existujú bomby malých žien, napríklad tento jednoznačne jeden veľký hrniec na všetky brucho nie je vždy vhodný. V podmienkach kempingu si určite môžete dať aspoň veľké poháre... ale pre úplnú účinnosť je potrebné dať veľký hrniec, aby sa ním mohol skutočne dotiahnuť žalúdok... takéto hrnce sa predávajú v bežných obchodoch.
- Mazanie brucha, to je dôležité. Tri úplne odlišné mazadlá, ktoré sa môžu použiť, sú vazelína, alkohol, oleje. Najuniverzálnejší je detský krém (alebo vazelína), je lepšie, keď to robíte sami, a to najmä ak ste muž a máte vlasy na bruchu. Oleje naopak môžu pri trení o brucho zvyšovať vlasy a alkohol je nebezpečnejší, to znamená, že môžete ľahko zosvetliť žalúdok a všetky vlasy na ňom (hoci to nie je desivé, hlavnou vecou je vysunúť uterák a položiť uterák na žalúdok). Skúste to s detským krémom - tenkou vrstvou rozotrite oblasť na bruchu, u mužov by vlasy mali jasne priliehať na pokožku. Profesionáli, ktorí robia rôzne veci, si môžu trieť brucho trojitým kolínom, alkoholom... Olej sa úplne nevejde s vlasmi na bruchu, inak sa vzduch dostane pod hrniec a odlepí ho..

2012-01-01 14:07:18

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Príspevok 2 z 2
VÝKON: Zašpiníme žalúdok so smotanou (alebo namočíme vatovú vatu v alkohole, určite sa vyžmýkame a vytrhneme aj žalúdok). Pri nastavovaní hrnca v prvých minútach sa objaví silná túžba v žalúdku, ktorá vytiahne bránicu - z ktorej budete po určitú dobu dýchať len ťažko. Preto, ak to urobíte inak, potom varujte osobu pred tým, čo spočiatku nebude veľmi príjemné, ale je to dočasné. Položíme veko na žalúdok, pod neho servítku (alebo na utretie tváre), zapálime - plameň plameňa za pár sekúnd... a pokojne vertikálne zakrýva náš plameň. Správne pohyby sú tu veľmi dôležité, je potrebné spustiť hrniec tak, aby nevznikali pohyby vzduchu, čo je nebezpečné, ak na žalúdok používate olej alebo alkohol, pretože pohyb vzduchu s ostrým krytom skresľuje plameň a môžete vznietiť. Môžete si takto ľahnúť 30 až 40 minút, tento postup je možné vykonať 10 dní, potom si môžete urobiť prestávku na 20 dní (ak nebudete chodiť na časté kurzy, môžete si ich nechať na bruchu 1 hodinu).


VÝHODY: Pozitívne ovplyvňuje celé črevo a všetky orgány, má silný vplyv na pľúca v dôsledku napätia bránice. Spravidla prebieha masívna masáž všetkých orgánov. Tiež užitočné v urológii, prostatitíde, gynekológii. Je tiež potrebné pochopiť, že sa tam nachádza hlavné životné centrum Khara, hrubá energia života a otvára sa vákuum, toto je centrum, s ktorým pracujú na východe (čchi-kung atď.)
KONTRAINDIKÁCIE: Exacerbácia akejkoľvek choroby orgánov, hrozba úniku kameňa pri naplnení žlčníkom, myóm.
ČO ROBIŤ V TOMTO POSTUPE? Pre lenivé alebo veľa času - môžete samozrejme len klamať a počúvať hudbu, sledovať televíziu. Ale tu to nestojí za to hovoriť neustále. Pre tých, ktorí chcú čas využívať produktívnejšie, môžu si dôkladne masírovať krk a stimulovať biologicky aktívne body na tvári, ušiach a dlaniach. Posledných 10 minút môžete vykonať manipuláciu brucha pomocou samotného hrnca. Manipulácia s kvetináčmi sa môže líšiť a nie je potrebné robiť všetko za jeden deň. Môžete pot tlačiť dlaňami a tlačiť jednu stranu nadol na stranu, potom na druhú stranu - a tak rytmicky. Môžete jemne tlačiť nadol a posúvať hrniec, zatiaľ čo masírujte žalúdok v smere hodinových ručičiek (samozrejme, hrniec stojí, koža sa pohybuje a vďaka tlaku, ktorý stlačíte, sa pohybujú aj svaly). Ľahko potiahnite hrniec do strán a pomaly ho otáčajte do strán. Môžete začať búchať rýchlo do hrnca tak, aby vibrácie prenikli do žalúdka - búchanie prstami, časť dlaní...

82012-01-23 17:27:39

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

DOPLNKY / OPRAVY
Objem nádoby sa používa v objeme 1,5 l pre osobu s priemernou výrobou. Potom sa na pupok nainštaluje horák (napr. Zápalky, ktoré sú prilepené na polovicu surového zemiaka / jablka, nainštalované na žalúdok s plátkom pre väčšiu stabilitu). Zápasy sa nastavujú na 7 až 13 kusov súčasne, ich počet je určený hustotou kože brucha, hlava po hlave.
Osvetlená zápalka sa privedie k jednej z hláv prilepených zápaliek, zapáli sa a jablko alebo zemiak so všetkými zápalkami sa zakryje nádobou, v ktorej sa zapáli zostávajúce zápalky. Kyslík horí v hrnci a vytvára sa vákuum, hrniec sa drží na žalúdku, pupok by mal byť v strede hrnca. Zmena počtu zápasov umožňuje regulovať množstvo vákua v hrnci.

2012-01-01 23:05:36

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

OPRAVIŤ HERP
Metóda na odstránenie pupočnej kýly u dospelých. Terapia umožňuje prácu s pacientom s herniou strednej veľkosti. Manipulácia s kvetináčmi sa často uskutočňovala v kúpeli po predhriatí alebo naparení tela.
Kontraindikácie: nemožnosť zmierniť bolesť v pupku účinkom loveckej terapie; hnisanie v pupku; starší vek pacienta; prolaps obličiek; pooperačná prietrž.
Kýlová prietrž sa určuje inštaláciou jedného z prstov do stredu pupka s miernym tlakom. Pri zatlačení na pupok bude priechod prstu do diery, ktorá bola vytvorená v prednej stene brucha, naznačovať prítomnosť hernie v pupku. V niektorých prípadoch pri namáhaní pacienta dochádza k výstupu a vydutiu čreva otvorom pupka. Je to nebezpečné, pretože môže dôjsť k porušeniu čreva s následnými vážnymi následkami pre pacienta. Existuje kategória pacientov, ktorí po každej fyzickej námahe sami vyplnia uvoľnenú prietrž prstom späť do brucha, t.j. pre nich je tento stav brucha známy.
Pred začatím inštalácie hrnca na žalúdok sa vykonajú prípravné opatrenia (póza je opísaná vyššie), žalúdok sa hnetie. Po začatí vsadenia kvetináča sa v niektorých prípadoch nahradí sklenenou nádobou, avšak ostré hrany plechovky s otupenou kožnou citlivosťou osoby môžu poškodiť povrch pokožky, nechať výrobnú stopu dlhú dobu, preto je tu potrebná ďalšia pozornosť.
Objem nádoby sa používa v objeme 1,5 l pre osobu s priemernou výrobou. Na pupku je namontovaná baterka. Kyslík horí v hrnci a vytvára sa vákuum, hrniec sa drží na žalúdku, pupok by mal byť v strede hrnca. Zmena počtu zápasov umožňuje regulovať množstvo vákua v hrnci. Ak je hrniec nainštalovaný na bruchu, vydá sa extrakt 15 - 20 minút, po ktorom sa odstráni zasunutím prsta pod neho.
Ak je nádoba správne umiestnená na pupok, po jeho odstránení by sa z prítomného vákua mala vytvoriť modrina, absencia modriny bude naznačovať slabý terapeutický účinok vykonaných akcií. Modrina na pupku je normálny jav, často sprevádzaný prietržou. Ďalšie zasadnutie sa uskutoční každý druhý deň alebo skôr po tom, ako modrina zmizne z brucha. Počet nastavení hrnca sa pohybuje od 3 do 5, v závislosti od stavu pacienta. Ak po tretej stimulácii nedôjde k zmene pupočného otvoru, potom nemá zmysel pokračovať v tejto terapii - táto metóda nie je pre túto osobu vhodná.
V niektorých prípadoch sa toto nastavenie hrnca používa na prietrž bielo-bielej línie brucha. V tomto prípade je hrniec nainštalovaný nad ním rovnakým spôsobom. A tiež, ak po treťom výroku - nie sú pozorované žiadne zmeny v pupočnom kruhu, potom pokračovanie v práci nemá pre danú osobu zmysel - tieto kroky nie sú vhodné.
Podobným spôsobom bol do stredu brucha umiestnený hrniec v takzvaných „poruchách“ brucha, poruchy brucha spôsobené zvýšením transcendentálnej závažnosti, s náhlym nadúvaním spojeným s črevnou aktivitou, po jedle veľkého množstva jedla alebo po ťažkom narodení u žien.
P.S.; Ak je plechovka nainštalovaná na veľké brucho, aby sa odstránila prietrž pupka, dochádza k súčasnému sprísneniu brucha a zníženiu jeho objemu. V niektorých prípadoch je vhodné na žalúdok nainštalovať črepník alebo sklenenú nádobu súčasne s inými metódami vystavenia, ktoré poskytujú vyššiu účinnosť, aby sa schudla. Zníženie objemu brucha sa reguluje meraním jeho veľkosti pred inštaláciou nádoby a po jej odstránení. Ak je rozdiel v meraniach pred a po, potom terapia pokračuje len za týmto účelom.

2012-01-01-23 21:07:45

 • Zaslal: GURU
 • ॐ Správca
 • Registrované: 2006-12-01
 • Príspevky: 3139
 • Rešpekt: ​​+2
 • Pohlavie Muž
 • Posledná návšteva:
  2020-04-29 16:52:46
 • Druhová výživa: 2007.12.01
 • ::

Ohyb a prispôsobenie maternice
Pri ohýbaní alebo znižovaní maternice sa terapia používa podobne ako vyššie. Všetky kontraindikácie sú rovnaké ako predchádzajúce, líšia sa iba miestom inštalácie a počtom vykonaných nastavení hrnca na žalúdku. Hrniec s objemom 1 až 1,5 litra. medzi pupkom a pubisou ženy za predpokladu, že sa vykoná predbežné hnetenie so žalúdkom.
Vákuum vytvorené v kvetináči nasáva pokožku brucha a spôsobuje bolestivý počiatočný pocit. Po položení hrnca žena leží asi 5 minút na chrbte so zahnutými nohami, zvykne si na bolesť, potom sa otočí na bok a potom stojí v polohe koleno-lakte alebo v polohe pre mačku, ktorá sa po spánku vyťahuje. V tejto polohe by malo byť 10-15 minút. Keď je nádoba odstránená, v mieste jej umiestnenia by sa mala tvoriť mierna modrina, ktorá naznačuje správne dokončenie postupu. Takéto činnosti sa vykonávajú o deň alebo dva za predpokladu, že modrina zmizla. Medzi pupkom a pubis sa vykonáva 10 až 30 takýchto inscenácií hrnca.
V PRESVEDČENÍ FUNKCIE Žalúdka
V niektorých prípadoch sa na zlepšenie tráviacej sily žalúdka používa vákuová terapia. Pri riešení tohto problému sa hrniec umiestni cez žalúdok v epigastrickej oblasti. Liečitelia použili podobné nastavenie hrnca na odstránenie prolapsu žalúdka ako konečnej fázy jeho zdvíhania a umiestňovania na miesto..
Expozičná doba nádoby v žalúdku sa pohybuje od 10 do 15 minút. Okrem kontraindikácií je možné pripísať aj početnú cholecystitídu, diabetes mellitus, ako aj všetky kontraindikácie opísané v postupoch na odstránenie pupočnej kýly..

Mám amenoreu už rok, posttraumatický syndróm. Rozhodol som sa použiť hrniec na pupku. Po prvom zákroku sa začala menštruácia.

Bankovníctvo a viazanie brucha!)

Komentáre používateľov

Podľa nej povedala, že veľa pomáhala, ktorá roky nemohla otehotnieť.

Takže mi to nepomohlo! A koľko plánujete?

Dievčatá, tiež som chodil k babičkám, ktoré žijú v Tereku, robil tri stretnutia, existovala veľká nádej. Ale bohužiaľ. ?

banky ma nezaobchádzali. a ja som išiel do babičky. povedala mi, že budem piť sedmokráska, douche sedmokráska. a zviazala jej žalúdok. B a č. a keď pocítila brucho, povedala, že jedna rúrka nie je priechodná, bola ako lekárka. a moja laparoskopia ukázala, že obe skúmavky sú priechodné.

Všeobecne povedané, mimochodom, raz som niekde čítal, že predohra by sa mala začať masážou brucha, údajne sa tu hromadí ženská energia a jule-jula a všetko je tak krásne napísané, ak to najprv bolí, všetko zmizne a odhalí sa všetok potenciál a niečo ako to. Podľa môjho názoru je to niečo od Indov

Skúsil by som všetko. Niečo by určite malo pomôcť. Na osobný obrázok? pomáha pri neplodnosti

Poslala som niekde ☹ hneď zajtra, musím znova odfotiť

Podľa môjho názoru míňam peniaze na nič... možno to pomôže zlepšiť celkový blahobyt. Ale otehotnenie je nepravdepodobné... prepáčte, potom, čo všetok tuk prešiel do skeptika. A ona sama donedávna išla s manželom k babičke.

Viem, že krvotvorba lieči neplodnosť. A počul som o tejto metóde prvýkrát

A vo všeobecnosti bol môj osud taký, že ak by nebol ektopikom, netušil by som, že obe rúry sú nepriechodné. Bola vykonaná operácia na ľavej skúmavke na odstránenie plodu, a nedávno som bol v nemocnici, aby som skontroloval laparoskopiu pravej vajcovodovej trubice. Nanešťastie sa ukázalo, že moja pravá rúra neprešla hudobným oddelením? je na úplnom začiatku, ale nezúfam, pretože moja ľavá rúra je vo vynikajúcom stave.

Teraz, po lapore, Bože, zakážte, všetko dopadne. )))

Tiež som chcel vedieť, čo pridať. Potom, čo som mal mimomaternicové a bol som už prepustený z nemocnice a už som mal operáciu. Od osoby, ktorá mi túto babičku odporučila, som zistila, že je aj mimomaternicová, nie vždy je to správne, ale ukázalo sa, že.

A ako je možné mimomaternicové korekcie?

Neviem. V každom prípade je však príliš neskoro, aby som o tom osobne hovoril.

Až nabudúce uspejete ?

Dievčatá Ahoj všetci. A ja som išiel k žene, ktorá žije na bielej rieke. A na veľmi dlhú dobu som nemohla otehotnieť, ale po relácii sa to stále stalo. Aj keď to bolo mimomaternicové, ale toto je prinajmenšom niekoľko rokov.

Veronica, môžeš mi povedať podrobnejšie, čo táto žena urobila?)

Ráno som k nej prišiel niekde okolo 8:00 o 9:00. Vzal som si zvyčajné domáce mydlo, namazal som si ruky a cez pupok, bez ohľadu na to, aké podivné sa mnohým zdálo na tomto fóre, čítal som modlitbu. Potom, ako som to pochopil, som robil masáž mierne narovnávaním rúrok. Potom som si utrel handru mokrým mydlom na bielizeň, povedal som tiež modlitbu a zviazal ju pod žalúdok. Neskôr som si dokonca musel kúpiť popôrodnú bandáž, aby som ju pohodlnejšie nosil a pomocou tejto bandáže som chodil celý deň, chodil som na ňu iba 5-krát každý druhý deň, A v tom istom cykle som zistil, že som tehotná. Nič som neurobil. Predtým som urobil veľa vecí a folic videl a folikulometricky urobil a injekcie hCG všeobecne, že som proste nečinil Dufaston, ale len v tom cykle, keď som k nej išiel, som nerobil vôbec nič, sa rozhodol vzdať sa vôle Všemohúceho.

A idem k babičke v dedine Dugulubguey. Taktiež masíruje, číta modlitbu a na plechovky brucha a brucha kladie plechovky a potom ich viaže obväzom) Neviem, či to pomôže alebo nie, ale šoférujem

Pomôže. Hlavná vec, ktorej treba uveriť.

Urobil som hlinené hrnce, položil som ich na brucho a vzal ma sem a tam, takmer som hodil korčule. Máte maternicový ohyb? Povedal vám o tom lekár? Ako sa darí vášmu manželovi? Ak s ním nie sú žiadne problémy, môžete ísť. Ja osobne by som tam nikoho neposlal, pomohol mi všemohúci? A IVF, ako ste sa začali modliť, všetko išlo ako hodinky, prajem vám veľa šťastia, nech to vyjde.

Hrozné konanie nepomohlo, ak nie je horúci mortogram manžela, žiadne banky nepomôžu.

Toto zaobchádzanie nie je od Boha. Kúzlo a obracanie sa na čarodejníkov nie je dobré. Potrebujeme medicínu a vieru v Boha, tradičné náboženstvo. Môžete použiť tradičnú medicínu, bylinnú medicínu. Viem o čom hovorím. Raz som videl tému, je mojou úlohou varovať. A tam sa každý rozhodne sám za seba.

Počul som, ale tomu neverím, takže je len na vás, aby ste sa rozhodli. Ak veríte, potom choďte a nepochybujte, naše Faith works divy) veľa šťastia pre vás!

Nie je to technika, ale vaša Viera v to)) skúste))

Počúvajte, vyskúšajte, samozrejme, ak je to bezpečné. Úprimne povedané, o tom som ani nepočul. V každom prípade vám želám veľa šťastia!

Už sa to snažím. Neviem o bezpečnosti. Ale veľa ľudí k nej chodí... A poviem ti, že je trochu chorá)))

Health. Osoba. príroda.

Neznáme aspekty náboženstva, astrológie, života ľudí a ich vplyvu na zdravie.
Pán Ježiš Kristus, Syn Boží, zľutuj sa nad hriešnikom.
Odpusť mi, hriešnik, Bože, že sa za teba modlím.

19. apríla 2015.

Položte dlane na brucho, aby ste umiestnili pupok na svoje miesto.

Navel ventil

Teraz to veľa ľudí nevie..

V úradnom lekárstve sa pri stanovení diagnózy berie do úvahy veľa faktorov - namiesto orgánov alebo bez nich sa vytesnia alebo vynechajú..

Je indikované akékoľvek ochorenie, nie však opomenutie orgánov. Nie sú odborníci ani znalosti, ako ich zvýšiť. Je to ťažká časť, pretože je potrebné úsilie, musíte sa potiť cez ľudské telo. Je pre neho ľahšie predpísať tabletku alebo „hem“ obličku, maternicu alebo žalúdok, ak sú znížené, a dokonca ich ľahšie odstrániť. Nerobia to a v masážnych miestnostiach nie každý vie, ako nadvihnúť orgány, hoci brucho sa musí korigovať v kombinácii s inými metódami liečby..

Existuje mnoho spôsobov, ako „upraviť brucho“, ale - Najjednoduchším a najbolestnejším je pohyb v smere hodinových ručičiek okolo pupka. Umyte si ruky a brucho mydlom, keď vyschnú, navlhčia sa vo vode. Navyše nie je potrebné prsty hlboko do brucha spustiť okamžite hlboko, je potrebné začať jemnými ťahmi. Vychádzame z perineálneho priestoru hore a v smere hodinových ručičiek až po kosti malej panvy a postupne, akoby sme hladili, sa blížime k pupku. Toto sa uskutoční do 15 minút, až kým nezmiznú „vredy“ a uzávery. Zavádza sa asi 8 - 10 masáží a orgánov, aj keď vo vnútri sú rôzne cysty, zmiznú.

Je pravda, že existuje malý detail - musíte cítiť a „počuť“ človeka.

Obr. 1 „Špirála“
Obr. 2 „Zo solárneho plexu“
Obr. 3 „Z„ iliakálnych kostí “
Obr. 4 „Z pubis“

Takže som videla babičky. Bez mentora vám neodporúčam, aby ste to urobili, pretože prostredníctvom neznalosti môžete znížiť orgány nadol a pod brucho musia „tkanivá“ stúpať..

Smer Hara (pupok).
A.V. Trekhlebov - praktická lekcia.

Choďte na brucho

49 komentárov:

Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

prosím pomôžte mi! Teraz som tehotná už štvrtý mesiac a môj žalúdok sa zdvihol na vrchol bližšie k žalúdku. Neviem, čo mám robiť, ale hrozne to bolí. povedz mi, že môžem vložiť nádobu na môj žalúdok? Už viac nemám kúzelníka vydržať žalúdok z toho dôvodu a moje chrbát je veľmi bolestivý. pomoc prosím

A neskúšajte upravovať tehotné brucho! Iba gynekológ! Čo ste - v MATTERE nie je pupok, ale plod! Odtrhnite všetko a prečo to je?

prvá vec, ktorú treba v takýchto prípadoch urobiť, je studená kompresia, tu je niekoľko užitočných tipov http://chto-delat.su/nadorval-zhivot-chto-delat-pri-boleznennom-rastyazhenii-my-shts/

dobrý deň!
Už po 3,5 mesiacoch bolesť (ťažká bolesť) v ľavom hypochondriu po náročnom tréningu. Bolesť sa neobjavila okamžite po tréningu, ale iba v noci.. FGDS, ultrazvuk, testy hovoria, že som zdravý. Ale cítim sa zle a snažil som sa dať nádobu na pupok, bolo to ľahšie, ale teraz je to zase zlé. Pocit veľkej slabosti, spánok zmizne, niekedy aj chuť do jedla. Hmotnosť od 100 klesla na 90 kg.
Mohlo by to byť roztrhané bruško? Dokáže takú slabosť natiahnuť a dať tak dlho? Čo robiť? Kde hľadať pomoc? Napíšte kontaktnú babičku, ktorá ovláda žalúdok.

Rozpráva a ukazuje všetko podrobne.

Takže už ste našli? Alebo inzerujete web?

Žiadne reklamy. Ja sám mám taký problém. Možno bude niekto užitočný. Robím masáže a dávam jar. Potom sa cítim lepšie. Ale niekedy pupok klesá znova, takže sa musíte opakovať.

Dobrý deň! Osteopat alebo neurológ.

Je to otázka alebo odpoveď?

Povedz mi, že za posledné dva mesiace bola cievka mnohokrát upravená, neustále sa objavuje, už vyzerá ako kostra, ide hore. Pzh štipne, ako upraviť samoyu a čo robiť po úprave?

Môžete to urobiť sami, iba to je nepohodlné. Ohnite nohy na kolená, uvoľnite sa - a narovnajte ich oboma rukami v smere hodinových ručičiek (!). A ako hovorí text. Trochu viac úsilia na miesto, kde cievka zostúpila zo stredu - zatlačte ju na pupok samotný, t. do dutiny na žalúdku. Pulz by mal byť pod touto dutinou. A potom si ľahnite asi 15 minút na chrbát - a choďte. Nie je potrebné zdvíhať ťažké, kým sa všetko nestabilizuje.

Dobré popoludnie, po pôrode (cs), sa cievka posunula na vrchol a žalúdok nevyzerá krásne, záhyb zostupne zhora nadol pozdĺž okrajov. Aký spôsob úpravy by ste mi mohli odporučiť? Plánujeme ďalšie dieťa za rok, dovtedy by som chcel byť úplne zdravý, vďaka

Ahoj, ako sa máš tvojej cievky? Po pôrode (EP) som tiež vyliezol, už 1,6 detí, stále mučených. Pošlem to na gombík brucha, potom to znova skočí, nedrží sa vôbec a všetko je tam strúhané, bolí to.

Zarovnanie cievky pupka nie je plastická chirurgia, ale obnovenie zdravia! Keď kliknete na pupok, mali by ste cítiť pulz z tepny. Dosiahnutie tohto cieľa je hlavnou úlohou. V prípade „roztrhnutia“ tepna ustupuje a to je hlavný ukazovateľ porušenia, ktoré sa musí vyliečiť. A tukových usadenín tu všeobecne za žiadnych okolností. Bude existovať pupok - a bude to zdravie.

Áno, je tu napätie, pulz je cítiť iba zhora nad pupkom, na bokoch a spodku nie je pulz, šiel hore.

Najprv si musíte prečítať hlavný text článku znova. A musíte sa uhladiť v kruhu ako obvykle a prstami pohybovať od rebier smerom nadol - tým ťaháte pupok do stredu. A opäť v kruhu v smere hodinových ručičiek. Nezabudnite vyjsť bokom do stredu a od slabín po vrchol - všetko po pupok. Ale častejšie z rebier.

A čo je najdôležitejšie - po zákroku sa neroztrhajte opakovane. Toto môže skôr zhoršiť škody ako zlepšovať.

Ďakujem, a ak nosím 12 kg v rukách dieťaťa, spôsobí to ďalšiu slzu?

Ešte raz.
Vezmite si masážny krém. Ale lepšie - mydlo na bielizeň a teplú vodu v doske.
Pacient leží na chrbte. Pod hlavou nie je nič alebo tenký vankúš. Nohy sú ohnuté (päty na zadku, kolená hore). Ruky v päsťach pod zadok. Zakázané všetky nepríjemné zdroje (spôsobujúce zbytočné emócie vrátane smiechu).
Pre tých, ktorí veria, čítali Otca a ďalšie modlitby za uzdravenie chorých.
Prešiel krížom od Boha.
Namazané ruky krémom alebo mydlom (ruky sú lepšie ako teplé).
1. Oboma rukami pokojne otočte žalúdok v smere hodinových ručičiek. Takto sa nachádzajú črevá. 2-10 krát.
2. Palce alebo podložky zvyšných prstov jemne držia pozdĺž spodných rebier od stredu (solárny plexus) smerom von (do strán). 2-3 krát.
3. Oboma rukami narovnávame žalúdok z boku na pupok - jemne zoberieme z oboch strán (boky) a hladíme do pupka. Môže byť šteklený pacientom.
4. Jednou alebo lepšou oboma rukami vyhladzujte žalúdok z oblasti slabín - kde je záhyb medzi žalúdkom a nohami - až po vrchol pupka..
5. Opakujte procedúry 1-4 znovu a znovu, pričom sa zvyšuje čas „hnetenia brucha“, ako aj postup, ktorý je zameraný na posunutie pupka do stredu.
6. A to je všetko. Vykonávame postupy raz denne niekoľkokrát - do 10. Po každom zákroku je zakázané zdvíhanie závaží a všeobecne brušných síl na 2 dni.
7. Kontrola polohy pupočníka - pri zatlačení prsta (pokiaľ možno veľkým) hlboko do pupka - je potrebné cítiť pulz. To znamená, že artéria by mala byť v strede. Ak nie je prítomný žiadny pulz alebo je palpovaný niekde zo strany - je to zlé, je potrebné premiesťiť žalúdok (pozri začiatok textu).

HAPPY, KTORÝ MAJÚ UŽITOČNÉ ĽUDIA - ČO MÔŽEM zdieľať Ak vám rada pomohla a vy ste sa naučili zamerať, odovzdajte tieto vedomosti ďalším postihnutým.

Dobrý deň, mám tiež cievku na mieste. Neviete, ako kontaktovať ženu, ktorá zavádza cievku

Prečítajte Si O Druhy Kýl

* Recenzia najlepších podľa redaktorov Zuzako.com. Informácie o kritériách výberu. Tento materiál je subjektívny, nie reklama a neslúži ako vodítko pri nákupe.
Herniová hmota v pupku je treťou z vonkajších brušných hernií. Jedinou účinnou metódou odstránenia defektu je operácia odstránenia pupočnej kýly.
Kýla je vyčnievanie peritoneálnych orgánov brucha (čreva, omentum, žalúdok atď.) Cez prednú brušnú stenu. Približne 90 - 95% pacientov trpiacich touto chorobou sú muži, je to kvôli anatomickým vlastnostiam ich trieslovej oblasti.