loader

Modlitba a sprisahanie z kýly

Kýla je bežné ochorenie spôsobené trhaním mäkkých tkanív a vydutím orgánu alebo jeho časti smerom von. Najčastejšie sú postihnuté kýly chrbtice, slabín a pupka. Vo väčšine prípadov je indikovaná chirurgická liečba. Je však potrebné si uvedomiť, že v niektorých prípadoch sú hernie opravené tradičnými liečiteľmi. Modlitby a sprisahania sú tiež schopné zastaviť proces rastu prietrže, zmierniť bolesť a vyskytujú sa prípady zmenšenia prietrže.

Modlitba za veľkého mučeníka Artemyho z kýly

"Svätý mučeník Artemy!" Pozrite sa z nebeskej komory na tých, ktorí požadujú vašu pomoc a neodmietajú naše petície, ale ako láskavý dobrodinec a náš príhovorník sa modlite ku Kristovi Bohu, áno, pretože je humánny a milosrdný, zachráni nás pred každou situáciou: od zbabelca, povodne, ohňa, meča, invázie cudzincov a medzikultúrne vojny. Nech nás neodsúdi za hriešnikov za hriešnosť, a nech neobrátime dobro, ktoré nám dal všemohúci Boh, k zlu, ale k sláve Jeho svätého mena a k oslavám tvojej mohutnej príhovorky. Áno, Pán nám dá svojimi modlitbami svet myšlienok, abstinencie od ničivých vášní a všetkého druhu špiny, a môže posilniť svoju Svätú, katolícku a apoštolskú cirkev po celom svete, už získal svoju úprimnú krv. Svätý mučeník, ktorý sa usilovne modlí, nech požehná Bohu, nech vo svojej svätej pravoslávnej cirkvi potvrdí živého ducha pravej viery a zbožnosti a všetkých jeho členov, očistených od povery a povery, uctieva ho duchom a pravdou a usilovne sa pečie, aby dodržiaval jeho prikázania, nech všetci všetci žijeme v pokoji a zbožnosti v skutočnej váhe a dosiahneme blažený večný život v nebi, milosť nášho Pána Ježiša Krista, všetku slávu, česť a moc s Otcom a Duchom Svätým, ktoré sa mu teraz a teraz, navždy a navždy budú páčiť. Amen. "

Hernia sprisahania

Pred vykonaním obradov sa musíte oboznámiť s pravidlami sprisahania. Prečítajte si odkaz. Počas rituálu je dôležité pozorovať všetky drobnosti.

Umbilická hernia sprisahania u novorodencov

Ťažké deti, často kričiace, majú veľmi často pupočnú kýlu. Koľko utrpenia spôsobuje matke, dieťaťu a všetkým okolo. V tejto situácii sa môžete pokúsiť hovoriť prietrž úplne dostupným spôsobom.

Pri novorodeneckom dieťati môže herniu sprisahať iba matka alebo stará mama. Tu je dôležitá sila materskej lásky a energia ženy a úprimná túžba pomôcť. A viera! Verte, že môžete túto chorobu prekonať.

Všetky rituály sa konajú v uzavretej miestnosti od cudzincov po miznúci mesiac. Dôkladne si umyte ruky, vyčistite si zuby a umyte svoje dieťa. Dajte ho spať a potom obnažte brucho. V miestnosti vylúčiť cudzincov. Zapáľte sviečky, zoberte akýkoľvek olej a jemne namažte brucho dieťaťa. Vykonajte kruhové pohyby okolo pupka 12-krát a preneste liečivú energiu lásky do slov.

Pri masážnych pohyboch v smere hodinových ručičiek súčasne, bez silného hrýzania prietrže zubami, hovoríme:

Čítajte slová 3-krát. Potom pľuvať na zem. Potom znova uhryznite, hovorte, pľuvajte. Takže trikrát. Potom je potrebné dieťa pevne zavinúť a sviečky zhasnúť. Tento rituál sa opakuje päť po sebe nasledujúcich dní..

Hernia Water Conspiracy

Zapálte sviečky kostola a vedľa nich vložte nádobu naplnenú svätou vodou. Vyslovte tieto slová na vode:

"Pane, daj mi silu, aby som sa zbavil môjho ochorenia!" Keď tečie čistá voda, tak nech mi vyteká moje ochorenie a krv a telo sú zdravé! Nechajte svoje telo posilňovať pomocou liečivej tekutiny. Amen (vyslovuje sa trikrát) ".

Po prečítaní pozemku vypite vodu.

Hernia sprisahanie na Mesiac

Čítajte o stúpajúcom mesiaci tri dni pred úplňkom:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Ako mladý mesiac stúpa, tak so služobníkom Božím (menom) prietrže navždy zostane prietrž. “.

Štvrtý deň, v splne, čítali raz tieto slová:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Úplnek sa zdvihol na oblohe, ale moja kýla už prešla. Amen. Amen. amen ".

A potom čakajú na budúci mesiac. Všetko sa opakuje až do úplného zotavenia..

Konšpiračné ústne z kýly

Ďalšia verbálna modlitba za sprisahanie. Čítajte modlitbu dvakrát denne, ráno a večer, kým kýla nezhasne:

V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Boh mi pomôž a všetkým svätým. Egorius zostupuje z neba, zostupuje z neba na zlatom schodisku. Egorius nesie po schodoch tristo šesťdesiatpäť zlatých šípov, tristo šesťdesiat päť lukov zlatého peria, tristo šesťdesiatpäť zlatých tiet. Egorius ich vystrelí, vystrelí prietrže od služobníka Božieho (meno). Strelí prietrže, áno rovnátka. Áno, Egorius dáva všetko čiernej šelme, vlka položí na hrebeň. Noste vás, beštie čierne, kýly v temných lesoch, husté lesy, bažinaté močiare, aby ste sa k nim nevrátili navždy, ale aby ste ma neobťažovali, ale aby ma nezasmiali bolesťou. Nech to tak je. amen ".

Univerzálne sprisahanie od všetkých druhov kýly až po vodu

Ďalšie sprisahanie z akejkoľvek hernie pomôže dospelým aj deťom. Berieme vodu a odstavíme ju.

"Kýla, vy kýla, zastavte sa u Božieho služobníka (meno), aby ste sa zabavili, je čas odísť." Choď, kýla, na širokých poliach, tak ďaleko, choď do močiarov, machu a na zhnitú palubu. Pád s tebou, kýla, padne raz a navždy a navždy, a sluhovi Božiemu (meno) sa už nemôžeš dostať. Počas dňa sa nevrátiš ani v noci, ani ráno, ani večer, ani na poludnie ani o polnoci. Nie v noci, ani jeden úsvit. amen ".

Ďalší ohovárač

Kúzlo môžete vyhodiť do vody z prameňa alebo studne:

"Matka Voditsa, zmyť moje choroby." Stohy z tela môjho pacienta, umyte si mäso a krv, môžu byť slová silné, silné, uzdravujúce. Amen. " Zasiahnuté miesto umyte vodou, vypite tri dúšky.

Kyslé smotany

Ak hernia vznikla z váh, urobí sa ďalší obrad. Budete potrebovať prírodnú domácu kyslou smotanu. Vložte ju do misky a vrhnite na ňu kúzlo:

"Pane, pomôžte otrokovi (meno), Ježišu Kristovi, žehnajte otrokovi (meno)." Vyjdem z domu cez dvere, cez všetky pereje a cez všetky brány. Zatváram brány, ale zavri dvere za mnou, zavriem všetky zámky na dverách a kľúče si neberiem so sebou. Idem po ceste a potom odbočím na úzku cestu az cesty idem do jasného poľa, do širokého poľa. Na poli je sedem sviežich kríkov a pod nimi sedem tukových mačiek. Prvých šesť mačiek je šedých a pod posledným kríkom je čierna mačka. Kočka, ty, mačka, hrýzla si kýlu od služobníka Božieho (meno), nahlodávala všetkých dvanásť kýly. Inguinálna prietrž, prietrž. Kýla oka, kýla čela, miesto, ale dozadu. Hernia ulnar, cefalický, vaječník. Kýla srdca, popliteálna a subkardiálna. Červená prietrž, čierna prietrž, žltá prietrž, biela prietrž. Celá kýla hernie. Čo povedala a čo neurobila. Kňučíte, mačka, všetky kýly, vytí, uhryznete, takže to neublíži, nebolí, nekousne. Od tejto hodiny áno z môjho rozkazu, áno z môjho silného ohovárania. Ako už bolo povedané, splní sa to. amen ".

Lakovaná kyslá smotana namastite v mieste bolesti. Nakrmte zvyšnú kyslou smotanu mačke.

Hernia sprisahania od Natalya Stepanova

Ďalšie účinné sprisahanie sibírskeho liečiteľa. Zamerajte sa, nalaďte liečenie a vyslovte nasledujúce slová:

"Rovnako ako telá tlejú v cintoríne, tak moje ochorenie vyschne, zmizne z môjho tela a telo ma oslobodí od choroby." Nech to tak je! “

Hernia sprisahania s mydlom

Slávnostný obrad sa koná na klesajúcom mesiaci. Potrebujete toaletné mydlo je lepšie ako prírodné, môžu byť pozostatky. Pred objavením peny starostlivo napenili miesto, kde sa objavila prietrž. Čítať slová:

"Rovnako ako mydlo umýva bahno, rovnako ako to všetko robí voda, takže moja choroba navždy zmizne." Bude klesať do vody, opustiť moje telo. Nech to tak je! “

A tak sedem dní v rade. Na konci siedmeho posledného obradu musí byť mydlo vyhodené alebo pochované..

Medzistavcový prietrž (kúzelný obrad)

Pomocou magických rituálov a modlitieb môžete bojovať s rôznymi typmi kýly, vrátane medzistavcov. Všetky magické rituály sú vykonávané obrovským nárastom energie.

Sedemkrát za sebou recitujú modlitbu „Náš Otec“. Potom zoberte cukor v kockách a pripevnite ho na bolesť v chrbte. Navlhčite ich vodou, aby sa topili na chrbte. Potom sedemkrát za sebou prečítali nasledujúci text, ktorý hovoril pokojne a rovnomerne.

"Cukor, vezmi tekutinu, vezmi si moje choroby pre seba." Dám vám časť môjho tela, vezmite ho spolu s ochorením. Amen (trikrát) “.

Na konci rituálu sa osprchujte a utrite chrbát handričkou navlhčenou teplým žihľavovým vývarom. Takéto manipulácie sa vykonávajú na rastúcom mesiaci tri dni v rade.

Od kýly po jedľa kužeľ

Z miechy, triesloviny alebo pupočnej prietrže môžete použiť jedľa kužel. Za týmto účelom zapálte sviečku večer, nalejte zasvätenú vodu do malej sklenenej misky alebo misy a do nej vložte predtým umyte jedľa. Jazdite ukazovákom po pravej ruke proti smeru hodinových ručičiek vo vode, šepot:

"Ako rastú šišky na smreku, na borovici." Keď trhám túto ranu, tak nechaj uzol na tele, zbytočné, nechcené, tiež padne. Nechaj to ísť ďalej, nevracaj sa ku mne, neubližuj, nerastú, neobťažuj sa. amen ".

Potom pomocou komprimovanej smrekovej vody urobte obklad. Tento rituál sa ľahko učí, ale jeho pomocou sa môžete rýchlo zbaviť choroby, ktorá sa vyskytuje na ktorejkoľvek časti tela..

Hernia sprisahania s mydlom

„Keď z môjho tela prúdi špina, nechaj ma odísť. Spolu s liečivou vodou nechajte chorobu zmyť a nechať ju bez návratu! “

Sedemkrát zopakujte všetky manipulácie a zvyšok vyhoďte. Nový zvyšok sa získa na druhý rituál..

Ako vidíte, všetky sprisahania sú jednoduché. Každý to môže vyskúšať. Ak si však výsledky obnovy nevšimnete, nemali by ste to riskovať. Navštívte chirurga.

Ako rozprávať pupočníkovú prietrhu u dieťaťa sami doma?

Liečitelia používajú špeciálne konšpiračné slová na liečbu pupočníkovej prietrže u novorodencov, ale rituály vykonané matkou doma môžu priniesť uzdravenie dieťaťa. Ak to chcete urobiť, musíte poznať pravidlá magického postupu. Slová modlitby, ktoré vyslovuje matka s láskou a nádejou, sú silnejšie ako sprisahania psychiky a liečiteľov babičiek. Musíte si byť len istí úspechom kúzla a narušenie oblasti pupku postupne zmizne.

Keďže u kojenca môžete hovoriť o hernii samostatne, nemusíte dieťa trápiť výletmi k liečiteľom..

Pravidlá čítania sprisahania

Aby bolo možné sprisahať prietrž novorodencom, je potrebné poznať čas a pravidlá čítania modlitieb:

 • Veľkú úlohu pri liečbe konšpirácií hrá lunárna energia. Aby rituál dosiahol svoj cieľ, vyslovujú sa magické slová, keď lunárny mesiac stráca.
 • Modlitby čítajú blízki príbuzní dieťaťa. Liečiteľka dieťaťa si vyberá mamu alebo babičku. U novonarodeného dieťaťa môže obidva pupočná kýla hovoriť spolu. Koniec koncov, blízki sú veľmi a so všetkým srdcom sa obávajú zdravia novorodenca.
 • Dôvera matky v uzdravenie sa prenáša počas sprisahania na dieťa, čím posilňuje jeho ducha a telo. A liečivá sila slova je už dlho známa. A počas obradu nie sú akcie také dôležité ako modlitba, ktorá nesie zdravie.
 • Vykonáva sa postup čítania modlitby zameraný na vylúčenie choroby od dieťaťa, ktorý je nabitý pozitívnymi emóciami. V detskej izbe vládne tajomný rituál pokoja a dobroty. Ženy sa obliekajú do bielej košeľa na nahom tele, nezaväzujte ju pásom. Vlasy sú roztiahnuté, jemne tvarované.
 • Hovoriť o sprisahaní to ani nestojí. Toto je sviatosť, ktorá dieťa vylieči. Nie je potrebné predvádzať postup. Koniec koncov, keď hovoríme o sprisahaní, výsledky obradu poškodia dieťa, jeho zdravie.

S pupočnou kýlou u dieťaťa sa zaobchádza nezávisle, pričom sa dodržiavajú pravidlá a podmienky obradu.

Zbierka hernie o sprisahaní

Modlitby za liečbu prietrže dieťaťa sú textom, ktorého slová ovplyvňujú auru dieťaťa. Existuje niekoľko textov, ktoré sa čítajú bez zmeny poradia slov. Modlitby sa čítajú tichým hlasom, sprevádzané šepotom magických akcií. V takom prípade by matka mala vložiť časť svojej pozitívnej energie do slov, aby ju preniesla na choré dieťa.

Účinnosť rituálov je vytvoriť pokojné prostredie, dodržiavanie pravidiel rituálu.

Modlitba za uzdravenie

Čoskoro ráno, keď sa dieťa práve prebudilo a je v dobrej nálade, položili ho na posteľ. Po odkrytí bruška dieťaťa vedú malý prst ľavej ruky a načrtávajú obrysy herniálnej formácie. V tomto prípade sa vyslovuje modlitba za kýlu novorodenca:

Bože pomôž mi!

Pane Bože, posilni a vyslobod si choroba!

Choďte za volantom az volantu do jamy!

Tam budeš!

Tak buď! amen!

Trikrát hovoria modlitbou, po ktorej nevyhnutne pľuvajú po ľavom ramene. Tri až štyri týždne po rituáli sa začne zmenšovať pupočná hmota..

Ak modlitba nepomôže, obrátia sa na detského lekára, aby zachránili život svojho dieťaťa. Operácia sa úspešne vykonáva v počiatočných fázach objavenia sa patológie.

Materské sprisahanie

Matka bude viesť hernie hernia sprisahanie úspešnejšie, pretože energia pupočnej matky má silnú moc. Zameraná na liečenie dieťaťa robí zázraky. Počas obradu dáva matka svojimi slovami svoju lásku k dieťaťu, túžbu pomôcť mu.

Po uhryznutí miesta vyčnievania z výchovy žena vyhlási zápletku:

"Chorý, zahryznem ťa, nemôžeš odo mňa odísť."!

Mám zuby, ale nemáte!

Choď odkiaľ si prišiel! “

Po vyslovení magických slov nevyhnutne pľuli cez ľavé rameno. Pre najlepší výsledok sa musia všetky činnosti vykonať trikrát. Opakovanie zápletky sa neodporúča. Jeden obrad stačí na to, aby ste videli pozitívnu dynamiku priebehu choroby.

Staroveké sprisahanie

Starodávna modlitba môže byť použitá na hovorenie hernie novorodenca aj dospelého. Avšak sprisahanie sa vykonáva ako ďalší nástroj pri liečbe novotvarov. Bez činností predpísaných pediatrom, nemôžete robiť pri liečbe kýly.

Mama alebo babička bude musieť vstať skoro, pred východom slnka, aby vykonala rituál. To dá kúzlu silu. Spolu s hladením brucha dieťaťa v pupku sa vyslovujú magické slová. Aby sa dieťaťu neublížili, jednoducho položili ruku na postihnuté miesto. Zo slov sprisahania je jasný jeho účel:

„Ošklivá choroba, choď preč! Choďte do hustého lesa na čistom poli k veľkej šelme a nahlodajte ho. A nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Uhryznite starý dub, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Kamene sú silné sústo, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Amen! "

Iba hernia, ktorá sa objavila nedávno, sa hovorí modlitbou. Z kúzla neprejde veľké vzdelanie. Pomôže tu iba operácia..

Obrad s mydlom

Jedno zo starých kúziel sa vykonáva počas úpravy vody. Čítanie deja z pupočnej kýly dieťaťa je potrebné pre mydlo, ktoré sa používa počas hygienických postupov.

Kúzla sú zmenené na mydlo. Kúzelné slová pomôžu sprostredkovať prísľub zdravia prostredníctvom tyčinky čistiaceho prostriedku do tela dieťaťa:

"Túto nečistotu umyjem mydlom." Nechajte ju ísť do vzdialených lesov, tmavých hlbokých močiarov, ďaleko, ďaleko, ale nikdy sa nevracajte. Amen! "

Po vyslovení slov pôvabnou tyčinkou napenia dieťa a vyperú penu teplou vodou. Opakujte slová a akcie ešte dvakrát. Nezabudnite trikrát pľutovať na diabla, ktorý sa skrýva za ramenom vľavo.

Po grafe sa mydlo zlikviduje. Je lepšie pochovať použitý predmet v zemi mimo domov. Niektorí liečitelia odporúčajú topiť mydlo v rybníku. Miesto, kde je odstránená očarená tyčinka mydla, by malo byť opustené.

Ľudové lieky na prietrž

Zdravie a život dieťaťa závisí od blízkych okolo seba. Natívne matka, babička, otec prajú dieťaťu dobre. Nie vždy sprisahanie zachráni bábätká pred pupočnou kýlou. Deti sú vyšetrené detským lekárom, ktorý zvolí správne ošetrenie. Popri tradičnej terapii ponúkajú aj tradičnú medicínu:

 1. Hlinený koláč je mierne zahriaty a teplý sa umiestni na vyčnievajúci pupok dieťaťa. Leží na bruchu, kým nezaschne.
 2. Gáza je navlhčená v čerstvej srvete, na pupok sa umiestni obklad. Relácia trvá, kým nie je gáza úplne suchá..
 3. Pomáhajú zmierniť bolesť trením prietrže u dieťaťa slabým roztokom octu. Dve polievkové lyžice vody berú jednu polievkovú lyžicu kyseliny.
 4. Po uvarení listov papradia vo vode ich naneste na brucho. Ak chcete zvýšiť terapeutický účinok, zabalte bruško dieťaťa vlnenou látkou. Podržte stlačené tlačidlo po dobu dvadsiatich minút. Liečebné procedúry zmierňujú bolesť, znižujú pocit plného pupku.

Samoliečba dieťaťa môže dieťa zničiť. Dôsledky patológie budú mať negatívny vplyv na zdravie dieťaťa. A potom ani ľudová mágia nepomôže.

Umbilické kýly

Potom sa pýtali na herniu... Možno niekto príde vhod... Čítal som a robil masáž. Trvalo to maximálne 3 týždne.

1) Spiknutie kýly u detí: „Babička Solomonidushka v Najsvätejšej Teotokose hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami. Hovorím teda so služobníkom Božím (meno dieťaťa). amen ".

Hovorte trikrát a 3 dni v rade, okrem nedele. Pri sprisahaní by ste mali jemne hrýzť pupok vášho dieťaťa perami.

2) „Prvýkrát, dobrú hodinu, Pane Bože, pomôž, poďakuj Matke Bože, pomôž, ďakujem, nepomáham, Matka Božia, pomôž, vyslovuj, vymývam herniu, kýlu, lícnu kosť, lícnu kosť od služobníka Božieho (meno). Pokarhávam vás, vydieranie, žobranie, hádzanie, volanie. Ak hrýznete, zúrite, potom vám uhryznem zuby. Kýla, kýla, lícna kosť, lícna kosť, choďte na suchý dub, je tu vaša prechádzka, je tu vaša krása. Amen. " Čítajte trikrát. Hneď na začiatku sa prekrížiť a preťať toho, kto požiadal o pomoc.


3) Tu je text jednoduchého sprisahania, ktoré môžete skúsiť urobiť sami:
"Nosila sa, porodila sa, vzala si bolesť, sama bola pohryta prietržami." Amen, amen, amen. “ Potom predstieraš, že si zahryzol pupok.
Zápletka sa musí čítať najmenej tri dni, predtým je lepšie prečítať si akúkoľvek modlitbu, ktorú poznáte, napríklad „Náš otec“..

4) „Yegoriy kráčal na otvorenom poli pozdĺž rannej rosy, Egor zložil tristo zlatých lukov, tristo zlatých šípov a tristo zlatých lukostrelcov a strieľal a strieľal na služobníka Božieho. hrebeň: a ponesie čierneho medveďa do temných lesov, do rýchlych močiarov, takže v storočí nebude ani deň, ani noc, navždy a navždy. amen ".
Pravopis zakreslite trikrát a zakaždým trikrát pľutujte.

Pomáha prietrž prietrže

Medicína v mnohých prípadoch nie je schopná pomôcť človeku bez ohľadu na to, ako je vyvinutá. Napríklad choroba, ako je prietrž pažeráka, pupočnej, stavcovej (bedrovej) oblasti, nie je vždy liečená pomocou tradičnej medicíny. V takom prípade prichádzajú na záchranu alternatívne metódy, napríklad mágia.

Hernia plot

Účinnosť tejto metódy sa oplatí vážne zvážiť. Faktom je, že predtým, ako neexistoval chirurgický zákrok, neexistoval prístup k vnútorným orgánom a liečiteľom riadeným iba tradičnou medicínou. V domácnosti sa najčastejšie používa prietrž hernie u dospelých a detí na liečenie choroby. Viac informácií o tejto metóde..

Názor tradičnej medicíny na liečbu kýlovej mágie

Lekári sú nejasní o všetkom, čo logicky nemožno vysvetliť, a preto sa názory líšia - čiastočne proti, čiastočne za. Liečba kýly konšpiráciou nie je vždy podporovaná úradným lekárstvom. V krajinách bývalého Sovietskeho zväzu sa najčastejšie používajú metódy hojenia ľudovej kýly. Existuje logické vysvetlenie:

 • Muž sa chce všetkými prostriedkami vyhnúť chirurgickému zákroku
 • Ak človek žije v dedine alebo dedine, jednoducho nemá prístup k vysokokvalifikovanému lekárovi
 • Nedostatok dôvery v medicínu všeobecne
 • Hernia sprisahania možno považovať za skutočné spasenie, ak osoba nemá peniaze na operáciu

Obzvlášť často používam sprisahanie na pupočníkovú prietrž u dojčiat, pretože nevyžaduje urgentný chirurgický zákrok. Určité sprisahania, čítané ako sa zbaviť choroby, významne urýchlia liečebný proces. V žiadnom prípade nemôžu dieťaťu ublížiť. Podrobne sa učíme, ako doma vykonávať sprisahanie spikleneckej rituály pupočnej hernie.

Ako hovoriť kýlu u novorodenca

Ak malé dieťa trpí bolesťou, dospelí budú hľadať spôsoby, ako zmierniť syndróm bolesti. Malé deti často trpia prietržou, ktorá sa prejavuje dlhotrvajúcim plačom. Matky samozrejme chcú dieťaťu pomôcť čo najskôr, pričom sa vyhnú operácii. Málokto vie o existencii špeciálneho sprisahania z pupočnej kýly u detí. A on sa zase môže zbaviť choroby rýchlejšie a lepšie masáže a obväzy.

Tento rituál má niekoľko funkcií. Napríklad právo na konanie majú iba najbližší príbuzní dieťaťa, a to matka alebo babička. Je to ženská energia, ktorá tu hrá vedúcu úlohu, pretože má materské pocity, ktoré sú najsilnejšie. Je tiež dôležité, aké slová a aký pocit sa vyslovia.

Takéto rituály sa musia uskutočňovať za podmienok úplnej dôvernosti, to znamená, že nikto nevie, čo presne zamýšľate urobiť, musí zostať pupočné kýlové sprisahanie utajené. Odporúča sa tiež zvoliť čas, keď je mesiac v rastovej fáze, tj na rastúcom mesiaci.

Najprv sa musíte pripraviť, na to sa musíte osprchovať a najlepšie je to urobiť s pramenitou vodou, ktorá je čo najčistejšia. Umyte si vlasy a vyčistite si zuby. Potom vyhľadajte všetky potrebné položky:

 • 3 sviečky
 • Cirkevný olej
 • Črepníková pôda (nie z cintorína)

Naolejujte oblasť pupočnej kýly. Toto by sa malo robiť opatrne, presne v smere hodinových ručičiek, aby vaše pohyby neprinášali dieťaťu nepohodlie. Potom zapaľujte sviečky a pomocou zubov jemne uhryznite svojho chlapca alebo dievča do pupočnej kýly. Po vyslovení nasledujúcich troch slov modlitby:

"Vytrhnem prietrž, oslobodím ťa." Chcem ťa uhryznúť a zabudnúť “.

Keď je požadovaný kýly sprisahania, je potrebné pľuvať do hrnca zeme, potom tam dať von sviečky. Rituál sa považuje za úplný. Mali by ste batoľa batoľa a pevne objímať. Slávnostný obrad opakujte ďalších 7 nocí, ôsmy deň by mala prietrž úplne zmiznúť.

Ako sa zbaviť slabinovej prietrže

Inguinálna kýla je pomerne nepríjemné ochorenie, ktoré často spôsobuje, že pacient si ľahne na stôl k chirurgovi. Málokto sa však bude páčiť myšlienke, že naň čaká operácia, ako aj celkovej anestézii a všetkým nasledujúcim dôsledkom. Z tohto dôvodu sa pacienti lekárov čoraz častejšie uchyľujú k samoliečbe, to znamená, že čítajú určité sprisahania.

Aby ste zachránili osobu pred problémom, musíte si prečítať magickú modlitbu päť dní v rade, ktorá sa musí striktne čítať pri západe slnka. Zašifrujte tieto slová:

"Ja, tvoj (tvoj) otrok (otrok), mám trápenie, že sa nedokážem vyrovnať, pomôcť mi, uzdraviť ma a dať mi silu, aby som prežil túto chorobu, nechajú hernie odísť.".

V čase, keď vyslovujete tieto slová, musíte nasmerovať všetku svoju silu a myšlienky na boľavé miesto. Modlitba sa musí čítať päťkrát za sebou. No, ak aspoň raz dopadne na spln, to znamená na spln.

Posielanie rituálu, aby ste sa zbavili prietrže

Existuje aj ďalší rituál určený na boj proti trieslovinové kýle, nazýva sa to aj posielanie. Používa sa aj pod iným menom - sprisahanie z trieslovej prietrže. Vo svojej praxi ho často používa liečiteľka Natalya Stepanova. Ak sa chcete správať ako doma, budete potrebovať obyčajný zelený mach (sibírsky), ktorý nájdete v ktorejkoľvek lesnej plantáži. Je dôležité, aby ste si mach priniesli domov, od toho závisí úspech rituálu. Keď sa nájde požadovaný kus, musíte mach pripevniť k boľavému miestu, t. J. Prietrži, pričom zašepkáte tieto slová:

„Našiel som (našiel) kameň burín, je plný machu, pod ním tečie moja krv, ale je chorý. Uzdrav ma, pomôž mi, vezmi moju chorobu do seba. “.

Po poslednom prečítaní textu musíte vziať mach a dostať ho na miesto, kde bolo prijaté. Zároveň musíte posypať škrupinou vajcia a oboma rukami položiť mach.

Modlitba za sprisahanie vertebrálnej kýly

S pomocou mágie sa môžete zbaviť pupočnej kýly a stavcov. To však nie je možné vo všetkých prípadoch, ale iba vtedy, keď má choroba nekomplikovaný typ. Toto ochorenie je najzávažnejšie u mužov. Je dôležité odlíšiť magické rituály od ľudových metód, ktoré v tejto situácii pravdepodobne nebudú užitočné. Aj keď sú to starodávne metódy liečby, oplatí sa ich spochybniť..

Magické sprisahania proti vertebrálnej hernii majú energetické posolstvo, ktoré vychádza zo vzájomného pôsobenia túžby a viery vo výsledok. Tento text pomôže očistiť celé telo, to znamená, aktualizovať čakry a zbaviť sa nahromadených negatívov. To všetko pomôže telu uzdraviť sa a pupočná kýla jednoducho zmizne.

Takéto sprisahania sa čítajú najmenej sedemkrát za sebou, bez toho, aby sa menila intonácia a nikam sa nehovorilo. Ak chcete zosilniť účinok rituálu, vezmite niekoľko kúskov kusového cukru a pripevnite ho na chrbticu na miesto, ktoré trápi. Potom navlhčite ruku vodou a položte ju na chrbát, aby sa cukor roztopil. Potom začnite čítať prietrž hernie:

"Biely piesok pohltil vodu, takže si berieš moje trápenie." Odtrhávam časť môjho tela, pretože chcem liečiť chrbát. Pomôž mi, amen, amen, amen. “.

Po vyslovení všetkých slov sa osprchujte a potom si utrite chrbát vreckovkou namočenou v bylinkovom vývare. Obrad opakujte ešte dvakrát, najlepšie na rastúcom mesiaci.

Modlitba je najlepším pomocníkom prietrže

Modlitba je mocný spôsob, ako bojovať s chorobami, pri ktorých je vaším pomocníkom samotný Boh. Existuje veľa skutočných príkladov, keď sa ľudia zbavili rôznych chorôb iba jednou modlitbou. Existujú ikony, ktorých modlitby majú najsilnejšiu moc, tí, ktorí trpia rôznymi chorobami, sa k nim obracajú. Sú to svätí ako Artemy a samozrejme Panteleimon. Rovnaký spôsob môže byť účinný pri ochorení, ako je kýla.

Pred oslovením svätého slova sa musíte zúčastniť a priznať sa, čím môžete byť očistení od všetkého, čo sa nahromadilo. Je dôležité vykonať ten istý rituál na konci, aby sme očistili toho, kto hovoril. Ak v mysli nie je žiadny hriech, choroby odchádzajú rýchlejšie a liečenie je nevyhnutné.

S pomocou svätej vody, ktorú si môžete kúpiť v kostole alebo si vziať ten, ktorý bol vysvätený pri krste, musíte umyť miesto prietrže. Pretože v tejto tekutine existuje niečo viac ako zloženie obyčajnej vody, to znamená H2O, božská energia bude nasmerovaná presne tam, kde je to teraz potrebné. Okrem toho sa pomocou vonkajšieho použitia môžete zbaviť telesných chorôb, vrátane prietrže, ak ho pijete každé ráno na lačný žalúdok, je možné natrvalo sa zbaviť škodlivých závislostí - drogovej závislosti a alkoholizmu.

Bežné kýlové sprisahanie

Kýla sa často vyskytuje v dôsledku skutočnosti, že človek pravidelne zdvíha závažia alebo raz váži príliš ťažkú ​​váhu. Takéto prípady zahŕňajú pooperačnú prietrž. V takýchto prípadoch príde na záchranu ďalší pozemok z pupočnej kýly. Na jej uskutočnenie potrebujete kyslú smotanu, ktorú si musíte kúpiť v bazári bez toho, aby ste pri nákupe museli vykonať akúkoľvek zmenu. Rozložte mliečnymi výrobkami bolesť v mieste, kde sa nachádza prietrž, zvyšok dajte svojim domácim miláčikom a v žiadnom prípade ich nevyhadzujte. Po aplikácii kyslej smotany povedzte tieto slová:

„Pane, môj Bože, nech mi bude požehnaný, nech je pokoj a ticho v mojom dome, sláva a chválu na veky vekov. Nech vaše ruky pomôžu uzdraviť moje smrteľné telo a žalúdok, môžem byť zdravý (zdravý) na prechádzku životom sám o sebe a životom v radosti. Amen, Amen, Amen. “.

Silné prietrž hernie sa musí pozorne prečítať, pričom každé slovo sa vyhlasuje za zmysel, pričom každé písmeno vkladá maximálnu energiu. Prečítajte si text päť nocí za sebou, na šiesty deň by ste sa mali cítiť uľavení. Ak sa tak nestane, mali by ste okamžite vyhľadať lekára a vyhľadať odbornú pomoc..

Liečivá mágia: efektívne kýlové sprisahania

Pravidlá čítania sprisahania

Výsledok závisí nielen od správneho priebehu rituálu, ale aj od dodržiavania ďalších rovnako dôležitých pravidiel:

 1. Úprimná a bezpodmienečná viera v uzdravovaciu silu modlitby - magické manipulácie v kombinácii s psychologicky silným účinkom placeba môžu dosiahnuť nemožné.
 2. Optimálny čas na čítanie je obdobie úbytku Mesiaca, kedy je všetka energia hviezdy zameraná na zbavenie sa zbytočných a škodlivých účinkov. Preto bude výsledok oveľa silnejší.
 3. Ak osoba trpiaca chorobou nie je schopná prečítať si modlitbu sama, mali by tak urobiť blízki príbuzní..
 4. Tí, ktorí budú čítať magické slová, sa musia naladiť na pozitívnu náladu a mier, sústrediť sa na dobrý výsledok a zostať pokojní.
 5. Nikto by nemal vedieť o úmysle a procese samotného rituálu, a to ani potom, čo rituál prinesie výsledky.

Každý obrad má svoje vlastné špecifiká, ktoré sa musia dodržiavať. Výsledok môže ovplyvniť akékoľvek porušenie..

Video „Rozvíjanie chorôb vajíčkom“

Toto video ukazuje, ako sa zbaviť kýly a iných chorôb slepačím vajcom..

So skusom

Je ťažké nájsť prúd energie, ktorý má viac energie ako matka. Preto sa verí, že láska a starostlivosť matky sú silným amuletom, ktorý dokáže chrániť a liečiť svoje dieťa. Zápletka, ktorú matka číta, je jednoduchý, ale vysoko efektívny rituál. V priebehu tohto procesu matka jemne uhryzne novotvar a jeho držanie v ústach vyslovuje tieto slová:

Po ohováraní trúbte trikrát cez ľavé rameno. Na rozdiel od iných rituálov sa urážka matiek považuje za neobvykle silnú, nemožno ju opakovať. Sila modlitby ovplyvní dieťa za deň a choroba postupne zmizne.

Jednoduché ohováranie

U novorodencov sú veľmi bežné pupočné kýly. Dieťa samozrejme nemôže prečítať modlitbu samo, takže ju musí prečítať matka alebo babička. Na vykonanie rituálu nie je potrebné špeciálne vybavenie alebo konkrétne miesto. Je však lepšie stráviť ho v detskej izbe, kde vládne ticho, pokoj a pohodlie a samotné dieťa sa cíti dobre známe.

Najlepší čas je ráno. Je vhodné, aby malo dieťa dobrú náladu. Pred odčítaním hexu je potrebné odkryť miesto tvorby prietrže. Potom musíte jemne krúžiť formáciu trikrát malým prstom ľavej ruky a povedať:

Potom trikrát pľuli cez rameno. Do 30 dní by sa prietrž mala zmenšiť a potom úplne zmiznúť. Tento pozemok je vhodný pre deti aj dospelých mužov, ktorí trpia benígnymi formáciami v ingvinálnej oblasti.

Proti slabej hernii za splnu

Tento typ herniových formácií málokedy postihuje deti, častejšie sa diagnostikuje u dospelých. Dej, s ktorou môžete prekonať chorobu, sa číta v splne na vodnom machu. Je lepšie zozbierať mach, poriadne opláchnuť a po vyslovení hexov sa pripojiť k boľavému miestu:

Nemali by ste sa však obmedzovať len na modlitbu. Ak si nevšimnete zlepšenia, mali by ste sa okamžite poradiť s lekárom.

Starožitný pozemok

Univerzálny rituál, ktorý vyhovuje ľuďom všetkých vekových skupín trpiacich pupočnou kýlou. Dej bude skvelým doplnkom tradičnej terapie a niekoľkokrát zvýši účinok liečby. Nie je možné sa na ne obmedzovať len ako na nápravu tejto choroby. Rituál trvá tri dni. Musíte vstať pred úsvitom a hneď ako sa ráno za súmraku začne zaoberať, mali by ste si prečítať túto modlitbu:

Počas čítania by matka mala držať ruku na výchove bez toho, aby dieťaťu spôsobovala nepohodlie.

rituály

Existuje mnoho ďalších účinných rituálov, ktoré pomáhajú zbaviť sa choroby..

S mydlom

Obrad s mydlom je jedným z najjednoduchších a najpríjemnejších. Pred kúpaním dieťaťa musíte mydlom hovoriť takto:

Potom musíte umyť dieťa týmto mydlom, opakujte modlitbu a po dokončení rozstreknite trikrát cez ľavé rameno. Zvyšok musí byť pochovaný alebo hodený do akéhokoľvek vodného toku na opustenom mieste.

So sviečkou a látkou

Ďalší účinný rituál na liečenie slabinovej prietrže. Kľúčom k dobrému výsledku je pozitívny a sebavedomý postoj matky (babičky), ako aj nálada samotného dieťaťa - nemal by plakať ani byť rozmarný. Na jej uskutočnenie je potrebné zakúpiť: bielu sviečku, záhyb vlnenej látky alebo hodvábu, malý textilný vak. Pri nákupe týchto položiek nemôžete vyjednávať a vykonávať zmeny.

Počas rituálu musíte vstať s prvými zábleskami slnka, trikrát obísť posteľ s dieťaťom proti smeru hodinových ručičiek, zatiaľ čo čítate „Náš otec“. Ďalej sa prečítajú slová sprisahania (7-krát), po ktorých budete vždy potrebovať vyplávať do klapky. Tkanina a škvára sviečky sú skryté vo vrecku a potom spálené na púštnom mieste. Po obrade musíte zapáliť sviečku ďalších 7 dní v rade a modliť sa k Panne. Počas rituálu čítali takúto pomluvu:

S mincou

Mincový rituál je známy už v staroveku. Ak ju chcete vykonať, musíte si vziať medenú mincu, dobre ju umyť a uchovávať ju v zasvätenej vode tri dni. Potom je k pupku dieťaťa prilepená náplasť a vyslovujú sa tieto slová:

Mince musí zostať na svojom mieste 7 dní. Musíte sa však uistiť, že ani ona, ani náplasť nespôsobujú dieťaťu nepohodlie. Po uplynutí týždenného obdobia sa minca vyhodí vyhlásením:

Očarovaná masť

Pomocou očarovanej masti sa môžete zbaviť veľkej pupočnej kýly. Vynikajúcim doplnkom liekov bude masť na medziobratlové kýly. Optimálny čas na prípravu liečivej zmesi sa zvažuje skôr ráno, počas klesajúceho mesiaca. Masť sa pripravuje nasledovne:

 1. Vajce porazte lyžičkou octu.
 2. K zmesi sa pridá 150 g roztaveného bravčového tuku. Je dôležité, aby nebol horúci, ale mierne teplý.
 3. Na zmesi si prečítajte slová sprisahania:

Potom zmes vložte do chladničky na 3 dni. Každý deň si ju vyberajú a čítajú „Náš Otec“ trikrát..

Pred použitím by sa masť mala zahriať do rúk a ráno a večer natrieť na boľavé miesto. Dokonca aj potom, čo vzdelanie zmizne, musíte aj naďalej rozmazávať boľavé miesto ďalší týždeň.

Nezáleží na tom, aký obrad a sprisahanie si vyberiete. Hlavnou vecou je implementácia podľa pravidiel a s vierou v pozitívny výsledok. V žiadnom prípade by ste však nemali odmietnuť odbornú lekársku pomoc.

Ako nezávisle hovoriť o hernii u dieťaťa

Mnohí rodičia sa zaujímajú o to, ako rozprávať pupočníkovú kýlu u dieťaťa doma, bez toho, aby požiadali o pomoc šepot a babičku. V skutočnosti je dnes tento problém veľmi bežný. Naši predkovia verili, že kýlové sprisahanie u novorodencov je najúčinnejším spôsobom, ako toto ochorenie navždy odstrániť. Starí Slovania pripisovali veľkú dôležitosť slovám. Dúfali, že sa im pri liečbe mnohých chorôb pomôže voda, zem a obloha. Kýla u dojčiat a malých detí sa však liečila iba sprisahaním.

Čo je kýla

Tento nedostatok je zrejmý už v prvých mesiacoch života dieťaťa. Kýla je opuch v slabinách alebo malý proces v pupku. Môže byť zatlačený, ak je stlačený alebo uvoľnený, keď je napätie svalového tkaniva.

Umbilická hernia častejšie postihuje predčasne narodené deti. Môže sa získať roztrhnutím brucha kvôli častému plaču. Menej často sa vyskytuje v dôsledku poruchy tráviaceho traktu. Vydutie nie je vždy možné rozlíšiť. Všetko záleží na veľkosti vzdelania. Obsah brušnej oblasti s inguinálnou prietržou vstupuje do trieslového kanála. Mužské deti sú na túto chorobu najviac náchylné..

Je potrebné zasiahnuť a liečiť túto chorobu včas? Existujú takí pediatrickí lekári, ktorí sa ubezpečujú, že rast sa vylúči, keď dieťa dosiahne vek 1 roka. Ak sa tak nestane, mala by sa vykonať operácia pred dosiahnutím veku dvoch rokov. Ak však vzdelávanie dieťaťa spôsobuje nepríjemné pocity a úzkosť, potom stojí za to konať. Takéto prostriedky, ako nosenie obväzu alebo lekárskej náplasti, neprinášajú vždy očakávaný účinok.

Ako teda pomôcť drobivkám v tomto prípade? Tradičné metódy liečby často neprinášajú želaný výsledok a lekári sa v žiadnom prípade ne vždy ukážu ako svedomití predstavitelia tejto profesie. V takých situáciách sa musíte uchýliť k alternatívnej medicíne a alternatívnym metódam liečby.

Aká je účinnosť sprisahania novorodencov

Keď sa u dieťaťa vyvinie choroba, je pre príbuzných veľmi ťažké vyrovnať sa s tým, že sa musia podrobiť chirurgickému zákroku a na ich malom tele bude jazva, ktorá tam zostane celý život. Bohužiaľ, ak je herniálny prsteň zväčšený, je veľmi zriedkavo možné vyriešiť tento problém bez chirurgického zákroku. Keďže rodičia úplne nepredstavujú celé nebezpečenstvo situácie, začínajú hľadať akékoľvek metódy, ktoré by dieťa mohli vyliečiť. Zaujímajú sa o to, ako je to možné pomocou čarodejníc alebo nezávisle hovoriť o hernii čítaním modlitby novorodencovi..

Liečitelia sú si istí, že pri prekonaní chorobou môže herniu odstrániť aj dospelý.

Domnievajú sa, že je potrebné dodržiavať tieto pravidlá:

 1. Hlavná vec je viera v silu slov a splnenie zázraku uzdravenia. Ak je osoba pri obrade skeptická, potom by sa v žiadnom prípade nemala hovoriť o chorobe. Takéto konanie môže viesť k zhoršeniu stavu a nie k zotaveniu..
 2. Odporúča sa hovoriť o chorobe na klesajúcom mesiaci. Liečitelia tvrdia, že rituály vykonané v tomto období majú najväčšiu moc.
 3. Predtým, ako novorodenec začne hovoriť o pestovanej hernii, by mala babička alebo matka vyzliecť všetky šaty a zostať v bielej dlhej košeli bez opasku. Potrebujete stratiť vlasy.
 4. Nikto by nemal vedieť, že taký rituál budete viesť pre svoje dieťa. V opačnom prípade sa pozitívny výsledok nemusí dosiahnuť vôbec..

Umbilická kýla

Obrátiť sa na odborníka je samozrejme najspoľahlivejším spôsobom, ako sa zbaviť choroby. V niektorých prípadoch sa však ľudia, ktorí nedôverujú odborníkom, obracajú na šepot babičiek. Pri pokojnom prostredí musíte hovoriť kýlu, keď sú dieťa a matka v pozitívnej nálade a na rovnakej vlnovej dĺžke. Počas čítania nie sú potrebné žiadne špeciálne slová ani úpravy. Čas obradu nehrá významnú úlohu, ale niektorí liečitelia tvrdia, že najvýhodnejší je ranný čas..

Rituál sa vykonáva nasledovne:

 1. Dieťa je vystavené a leží na posteli alebo prebaľovacom stole pred sebou.
 2. Ľavý malíček je krúžený okolo pupka novorodenca a tento text trikrát opakuje: „Môže byť moje dieťa zdravé. Nechajte pupočnú kýlu zmiznúť. Choďte preč, choroba. Vystupte z kolesa, z kolesa do diery a zostaňte tam “.
 3. Potom sa choroba odtiahne prstom z okna.

Predpokladá sa, že na upevnenie magického účinku je potrebné za úsvitu pristúpiť k spiacemu dieťaťu a vysloviť slová iného sprisahania. V takom prípade by sa malo dieťa jemne hladiť po bruchu. Slová sprisahania sú tieto: „Choroba je prekliata, choď preč, do húštiny lesa, na dno mora, v opustenom poli. Nájdite tam veľký kameň a nahlodajte ho a nechajte moju krv (meno dieťaťa) “.

Predpokladá sa, že sprisahanie sa prejaví o niekoľko sekúnd a výsledok je viditeľný za 2 až 3 týždne.

Predpokladá sa, že existuje osobitné materské sprisahanie, ktoré bude konať iba vtedy, ak jeho slová prečítala matka dieťaťa. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vzniknutá prietrž vyžaduje trochu sústo.
 2. Bez toho, aby ste ju opustili z úst, povedzte tieto slová: „Ochorenie, uhryznem ťa. Nemôžeš odo mňa odísť. Mám zuby, ale nemáte ich. Choďte odkiaľ ste prišli. Tak nech je to. “.
 3. Musíte vysloviť slová trikrát a potom, čo pustíte prietrž, pľuvajte po ľavom ramene.

Staroveké sprisahanie

Toto sprisahanie z pupočnej kýly je rovnako vhodné pre novorodencov, malé deti a dospelých. Používa sa ako doplnok k opatreniam predpísaným odborníkom. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vstaňte tri v rade pred úsvitom.
 2. Prečítajte si text o chorej osobe: „Otrasiteľná choroba, choďte preč. Choďte do hustého lesa, v čistom poli, k veľkému zvieraťu a nahlodajte ho. Nedotýkajte sa však Božieho služobníka (meno pacienta). Staroveké dubové sústo, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka. Uhryznite silné kamene, ale nedotýkajte sa Božieho otroka. amen ".
 3. Ak matka číta slová sprisahania, mala by pri čítaní držať dieťa rukou, kde sa nachádza hernia. Nie je potrebné, aby dieťa vydávalo bolesť.

Intuitívna hernia

Ak je dieťa choré, rodičia sú pripravení obetovať všetko kvôli uzdraveniu dieťaťa. Ak sa objaví slabá prietrž, potom každý chce rýchle zotavenie drobky. Pri výbere medzi ľudovou mágiou a tradičnou medicínou si niekto vyberie kúzlo. V tomto prípade sa o dôsledkoch absolútne nemyslia.

Predpokladá sa, že sprisahanie z trieslovej kýly by mala čítať blízka žena dieťaťa (babička alebo matka). Slávnostný obrad sa koná takto:

 1. Žena jemne uhryzne herniálny výstupok.
 2. Musíme zašepkať tieto slová: „Choďte preč, kýla. Inak ťa zahryznem. Mám ústa plné zubov a máš len jedného “.
 3. Postihnuté miesto by sa malo pokúsiť trikrát..
 4. Po každom rituále musíte vyplivnúť cez vaše ľavé rameno.

Liečitelia tvrdia, že tento rituál je veľmi silný. Z tohto dôvodu sa vykonáva iba raz.

Medená minca môže dieťaťu pomôcť pri hernii

Od staroveku každý vie o rituále s medeným niklom, ktorý pomáha pri hernii. Pri liečení touto metódou musíte urobiť nasledovné:

 1. Mince si dôkladne umyte a držte ju tri dni vo svätej vode..
 2. Po uplynutí času nalepte na pupok dieťaťa lepiacu omietku.
 3. Pri nalepovaní náplasti povedzte dej. Toto sprisahanie má nasledovný význam: „Na pupok nalepím pre dieťa mincu, aby rozdrvila prietržnú prietrž. A nenechaj ju, aby nám ju vrátila a odviedla ho preč od našej rodiny. amen ".
 4. Cievka mincí by sa mala uchovávať najmenej týždeň. Každý deň je potrebné skontrolovať, či pokožka dieťaťa nemá náplasť.
 5. O týždeň neskôr musí byť vyhodená minca s nasledovnými slovami: „Choďte do lesov a polí, ale nikdy sa nevracajte k môjmu dieťaťu a mne“.

Ako je možné vyliečiť kýlu u dieťaťa pomocou ľudových prostriedkov?

Určite by ste sa nemali spoliehať iba na mágiu v prípade zdravia dieťaťa. Môžete sa pokúsiť odstrániť prietrž a použiť alternatívne metódy liečby:

 1. Najúčinnejším ľudovým liekom je hlinka. Mal by sa riediť vodou, až kým sa nevytvorí masa podobná kyslej smotane. Potom sa oplatí pripraviť koláč zo zriedenej hliny a zahriať ho tak, aby bol teplý, ale nespálil. Výsledný koláč by sa mal položiť na pupok pre dieťa a mal by sa tam uchovávať, kým nie je hmota úplne suchá.
 2. Ďalšou účinnou metódou je ocot. Je potrebné pripraviť slabý ocotový roztok. Na to nalejte dve polievkové lyžice octu do dvoch litrov vody. Toto riešenie je miesto, kde sa nachádza prietrž, utrite trikrát denne.
 3. Ďalším rovnako účinným spôsobom liečby prietrže je odvar z papraďov. Narodte ju v teplom období a pripravte požadovaný vývar. Potom ju musíte ochladiť a potom z nej vytiahnite listy. Tieto listy sa aplikujú na herniu trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musí byť izolovaný. Dá sa to urobiť kusom vlnenej látky alebo teplým šatkou..

Mydlový rituál

Mydlový rituál je starodávny spôsob, ako sa zbaviť herniovej bolestivej formácie. Pri kúpaní vášho dieťaťa musíte hovoriť mydlom pomocou týchto slov: „Túto nečistotu umyji mydlom tak, aby zanechalo temný les a hlboké močiare od nás. Tak nech je to. “.

Potom dieťa dobre umyte zakrytou tyčou na mydlo (najmä v mieste choroby), znova si prečítajte slová sprisahania a potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

Po ukončení rituálu by ste mali mydlo z mydla zlikvidovať. Aby ste to dosiahli, utopte ho v rieke (môžete si vybrať ľubovoľné množstvo vody) alebo si drtiť niekde ďalej od domu k zemi. Tento postup (zbavenie mydlovej tyčinky) sa výhodne uskutočňuje na mieste, kde nie sú žiadni ľudia.

Pamätajte, že akonáhle si všimnete prvé príznaky prietrže, je vhodné radšej sa poradiť s odborníkom, ako s vlastnou medikáciou. Koniec koncov, hovoríme o vašom dieťati a jeho budúcom živote.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

Kýla v pupku je bežnou chorobou novorodencov. Táto odchýlka je nebezpečná a môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Ak sa takéto prejavy nachádzajú na tele, musíte si prečítať graf z pupočnej kýly u dieťaťa a čo najskôr.

Kýla v pupku je bežnou chorobou novorodencov. Táto odchýlka je nebezpečná a môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Ak sa takéto prejavy nachádzajú na tele, musíte si prečítať graf z pupočnej kýly u dieťaťa a čo najskôr.


K pupočníkovej hernii sa často starajú deti

Dôležité vedomosti

Pred vyslovením prietrže by sa malo určiť, či rušivé príznaky skutočne súvisia s touto patológiou. V opačnom prípade hrozí nesprávne použitie magických síl a ešte väčšie prehĺbenie.
Medzi najcharakteristickejšie mapy pupočnej kýly patria:

 • viditeľný výstupok v pupku;
 • opakujúca sa bolesť brucha;
 • systémové zvracanie.

Podozrenie na kýlu u malých detí umožňuje ďalší dodatočný príznak. Počas plaču dieťaťa alebo plaču vyčnieva charakteristická prietrž viac a v pokojnom stave často úplne zmizne. Pri slabinách sa často vyskytuje prietrž, ktorá sa prejavuje charakteristickým výčnelkom a bolesťou v tejto oblasti.

Táto patológia sa vyvíja v dôsledku slabosti pupočného prstenca, divergencie svalov, cez ktorú dochádza k charakteristickému vydutiu. U novorodencov je príčinou zvyčajne vrodená stavba tela, slabosť brušnej steny, časté plače, plač alebo zápcha..

A u starších detí a dospelých príčiny spočívajú v nadmernom fyzickom namáhaní a nadmernom vzpieraní.

Až potom môžete aplikovať rôzne modlitby a sprisahania z prietrže, ktoré dobre pomáhajú v prípadoch, keď je medicína bezmocná..

Hernot hernia: čítal mama

 • Musíte z celého srdca a všetkými prostriedkami veriť v magickú silu komplotu. Ich pôsobenie nie je založené iba na magických manipuláciách, ale aj na dobre známom účinku placeba.
 • Súťaž sa musí čítať prísne na klesajúcom mesiaci. To bolo v tomto okamihu, keď sa lunárna energia sústredila na odstránenie, odstránenie všetkého nepotrebného a nepotrebného. Pretože účinnosť rituálu sa niekoľkokrát zvyšuje
 • Blízky príbuzný dieťaťa by mal prečítať komplet z pupočnej kýly. Je lepšie, aby rituál vykonala matka alebo babička. Ak sa dieťa narodilo celkom nedávno, obrad sa môže uskutočniť spoločne
 • Osoba, ktorá číta komplot, by nemala pociťovať negatívne emócie. Je dôležité byť v správnom postoji - dobrote. Pokojný a pozitívny emocionálny stav je kľúčom k úspechu
 • Musíte zachovávať svoj úmysel vykonávať rituálne tajomstvo. Nezdieľajte plány s nikým. Najmä by ste nemali rozširovať, že komplot konal a dieťa bolo uzdravené

Toto sú najdôležitejšie pravidlá. Postupujte podľa nich a dosiahnete vhodný výsledok..

Tento rituál je opakovaním uzdravovacích modlitieb niekoľkokrát za sebou. Nebudú potrebné ďalšie zariadenia a magické pomôcky.

Aby komplot pracoval, musí byť miestnosť čistá, tichá, tichá a pohodlná. Je lepšie, že dieťa malo dobrú náladu - neprestúpilo vzlykanie a neskĺzlo. Najvhodnejším časom je predčasné ráno. Tým sa líši uzdravenie od zvyšku magických rituálov, ktoré sa konali neskoro v noci..

Text musí byť trikrát prehovorený. Potom trikrát cez ľavé rameno. Kontrola, či komplot konal, je veľmi jednoduchá - do jedného mesiaca sa musí prietrž zmenšiť.

Mimochodom! S pomocou tohto komplotu je možné vyliečiť nielen prietrž u kojenca, ale aj benígne novotvary u mužov, ktorí sa vyskytujú v ingvinálnej oblasti..

Táto verzia komplotu prichádza, ak jeho matka chce dieťa vyliečiť. Materská energia a láska samy osebe sú veľmi masívnym amuletom a majú liečivú silu. A pomocou rituálu je možné efekt opakovane posilňovať.

Po trikrát vyslovení komplotu pľulte po ľavom ramene.

Táto verzia komplotu je považovaná za najsilnejšiu. Rituál však možno vykonať iba raz - zvyšok sa môže opakovať, ak nepracovali prvýkrát.

Kompakt sa prejaví do 24 hodín a prietrž prietrže z tela dieťaťa rovnomerne.

Tento variant je ideálny pre novorodencov, malé deti a dokonca aj dospelých. Používajte ho však iba ako doplnok k obvyklým liečebným metódam predpísaným lekárom. Spoločnosť Komplot nejde nezávisle, ale opakovane zvyšuje účinnosť liečiv.

Ak matka dieťaťa vykonáva rituál, musí pri vyhlasovaní kompotu dieťa držať rukami na mieste, kde je herniálna formácia. Môžete sa ho trochu dotknúť - dieťaťu by ste nemali dať bolestivé pocity.

 • Clay. Musí sa zriediť teplou vodou na zmes silnej kyslej smotany. Pripravte hlinený koláč a zohrejte ho tak, aby bol celkom teplý, ale nespálil sa. Výsledný koláč položte na brucho dieťaťa a nechajte ho úplne uschnúť
 • Ocot. Pripravte slabý ocotový roztok: 1 lyžicu octu v 2 litroch vody. Umývajte bolesti trikrát denne
 • V teplom období si môžete vybrať papraď a pripraviť odvar. Ochlaďte, odstráňte listy a trikrát denne naneste na bruško dieťaťa. Nezabudnite zahriať obklad pomocou šálu alebo kúsku vlny

  Odborníci v tradičnej medicíne tiež odporúčajú použiť obklad gázy namočenej v čerstvej srvete.

  Zásadne: pri prvých príznakoch prietrže sa vždy poraďte s lekárom a postupujte podľa jeho pokynov. Získajte povolenie na používanie tradičných prostriedkov nápravy. A kompóty používajte iba ako doplnok klasického liečenia.

  Zápletka z pupočnej kýly u dieťaťa sa dá prečítať iba na klesajúcom mesiaci. Počas tohto obdobia sa sprisahanec zbaví akýchkoľvek ťažkostí, od choroby a negativity..

  Obrad pre pupočníkovú prietrž bude najúčinnejší v týchto prípadoch:

 • vykonáva sa blízkym príbuzným pacienta;
 • starodávna mágia sa používa pre dojčené deti;
 • rituál s mydlom sa používa, keď akútne príznaky bránia pacientovi spať, znižujú jeho chuť do jedla a robia ho letargickým.
 • Hex z pupočnej kýly sa číta pri určitých atribútoch. Ukladajú potrebnú energiu a posilňujú tajnú akciu..

  Úlohou dospelého pri výbere spôsobu zneškodnenia je zamerať sa na príznaky, ktoré dieťa trápia. Dieťa nemôže nahlásiť nepríjemné pocity, preto ho musíte pred uskutočnením tajnej akcie pozerať a uistite sa, že je potrebná domáca pomoc v núdzi. Jedna alebo viac techník sa používa proti komplexným chorobám.

  Ľudové lieky nenahrádzajú tradičné zaobchádzanie, ale ich dopĺňajú.

  Dúfať, že iba na magické sprisahanie, to rozhodne nestojí za to, najmä pokiaľ ide o zdravie vášho vlastného dieťaťa. Pokúste sa tiež vyliečiť prietrž pomocou ľudových receptov:

  • Jedným z najúčinnejších prostriedkov je hlina. Musí sa zriediť teplou vodou na hustú kyslú smotanu. Z hliny formujte koláč a zohrejte ho tak, aby bol dostatočne teplý. Výsledný koláč položte na kýlu dieťaťa a nechajte ho uschnúť.
  • Ďalším liekom je ocot. Pripravte slabé riešenie: 1 polievková lyžica. ocot na 2 litre voda. Utrite miesto prietrže trikrát denne.
  • Môžete tiež zbierať papraď v teplom období a urobiť odvar. Ochlaďte, odstráňte listy a pripevnite k hernii dieťaťa trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musíte izolovať kúskom vlny alebo šatkou..

  Ako hovoriť umbilikálnu prietrhu u dojčaťa a dospelého samostatne

  Odporúčame vám oboznámiť sa s pupočnou kýlou u detí, modlitebným spiknutím s niekoľkými možnosťami v ruštine, s úplným popisom a fotografiami.

  Článok poskytuje podrobný popis toho, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Matky často čelia podobným problémom a nechcú vystavovať svoje malé deti hrozným chirurgickým zákrokom.

  Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

  Táto vada sa môže prejaviť už v prvom mesiaci života: malý proces v pupku alebo opuch v slabinách, vylučovaný svalovým napätím a pri stlačení schopný stlačiť..

  Častejšie sú predčasne narodené deti postihnuté pupočnou šnúrou: môžu sa získať v dôsledku častého plaču novorodencov („trhanie brucha“), menej často z porúch tráviaceho systému. Nie vždy je možné rozlíšiť výčnelok, záleží to na jeho veľkosti.

  Pri inguinálnom type spadá obsah brušnej oblasti do trieslového kanála. Viac náchylné na chlapcov.

  Je nevyhnutný zásah a včasné ošetrenie? Niektorí detskí lekári sa domnievajú, že keď bude mať dieťa 1 rok, rast sa zmierni. Inak sa operácia vykonáva až do dvoch rokov. Ak však porucha spôsobí detskú úzkosť a nepohodlie, stojí za to konať.

  Nástroj, ako je lekárska náplasť alebo obväz, nemá vždy požadovaný účinok. Väčšina lekárov nesúhlasí s odstránením procesu malého dieťaťa..

  Kde je spasenie? Ako pomôcť dieťaťu? Liečba tradičnými metódami často neprináša želané výsledky a lekári nie vždy sú svedomitými zástupcami svojej profesie. Potom na záchranu prídu starodávne liečebné metódy.

  Sila mágie

  Čo je to ohováranie? Toto je spôsob ovplyvnenia ľudskej aury vyslovovaním magických slov, ktoré majú liečivé schopnosti. V staroveku ich mohla čítať iba špeciálna osoba s osobitným poľom viery a energie..

  Liečitelia boli prenasledovaní, pretože ich pohanské remeslo šlo proti cirkvi a vede. Kúzla nie sú vždy zamerané na dobré skutky (uzdravenie, prosperita, šťastie), niekedy sa používajú na tmavé účely (kliatby, vraždy). Sila slov sa nedá podceňovať..

  Pamätajte, že zlá urážka na cti sa určite vráti k odosielateľovi.

  Nie je to iba veštca, ktorý je schopný viesť obrad, ale efektívnejšie čítať modlitby príbuzným osoby, ktorej je určená..

  • pre mužov, aby čítali v pondelok, utorok, štvrtok, pre ženy - v stredu, piatok, sobotu - rituál nevykonávajte v nedeľu;
  • na dosiahnutie väčšieho účinku môžete použiť lunárny kalendár;
  • presne reprodukovať text bez toho, aby nič zmenilo podľa vlastného uváženia;
  • vyslovovať slová šepotom, tlmeným;
  • hlavná vec je veriť v silu kúzla, nasmerovať všetku svoju energiu a lásku na jej realizáciu.

  Ďalej sa naučíme, ako hovoriť kýlu u kojenca samostatne a čo sa dá a nemôže urobiť počas procesu kúzla..

  Rituálny popis

  Kto bude hovoriť umbilikálnu chorobu? Kto môže vrhnúť kúzlo na sprisahanie proti prietrži?

  Najzaujímavejšou a najsilnejšou je láska matky k svojmu dieťaťu. Najmúdrejší z liečiteľov nebude schopný investovať do obradu toľko zázračnej uzdravovacej sily, aká je. Jej myšlienky sú úplne čisté a je pre ňu lepšie zveriť si túto citlivú záležitosť..

  Ak chcete viesť obrad, aby ste hovorili s pupočnou kýlou u dieťaťa, nepotrebujete vodu:

  • vstávať za úsvitu;
  • vystavte brucho dieťaťa a vezmite ho do náručia;
  • trikrát povedzte: „Matka vo svojom srdci porodila Božieho služobníka (meno), čakala na vás, modlila sa k Bohu za vaše pozemské šťastie. Boží otrok (meno), a teraz prosí nášho Pána, aby vám, môj syn (dcéra) (môj), žehnal ako môj syn Ježiš, aby pomohol uzdraviť čierny útok, ktorý prišiel do nášho domu odnikiaľ. Vyhláskovať všetky sily zeme a neba, mora a zeme, lesy a údolia, aby nám pomohli s dieťaťom a pomohli uzdraviť hroznú prietrž, kýlu, ktorá je žieravá a húževnatá. Nech služobník Boží (meno) zdravo spí na radosť srdca svojej matky. Nech ho nebeskí anjeli držia. Nehai sa rozhodne zaútočiť na pokožku a nezanechá žiadne stopy. V mene Otca a syna a svätého ducha! Amen ";
  • pľuvať dieťa na boľavé miesto;
  • upevnite nasledovne:

  „Modlitba mojej matky je za ušami Pána Boha a nemôže byť zničená ani vetrom, sekerou, ani zlou ľudskou zvestou. Moje slová sú držané za siedmimi pečaťami, na siedmich zámkoch a písaný text bude horieť a rozptyľovať popol vo vetre. Nepriateľ sa nedostane navždy. amen ".

  konečne

  • Teraz viete, ako hovoriť dieťaťu pupočníkovú prietrž, ako sa doma zbaviť slabochov.
  • Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako
  • Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako
  • Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!
  • Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!

  Pamätajte, že tento rituál je zameraný výlučne na dobro, je to modlitba rodiča za uzdravenie jeho dieťaťa. Počas kýlovej sprisahania u novorodencov nie je spáchaný žiadny zločin proti náboženstvu. Môže vám moc lásky pomôcť vo vašom materskom povolaní liečiť a liečiť!

  Jednou z najbežnejších chorôb je dnes pupočná kýla. Moderná medicína sa však s ňou výborne vyrovnáva ako s ľudovými liekmi.

  Je tu však jedna vec - prietržová tendencia sa vracia, bez ohľadu na to, aké prostriedky sa používajú na jej odstránenie. Vyžaduje sa opakovaná liečba, ale nie vždy je to možné. Zápletka z pupočnej kýly uľahčuje zbavenie sa choroby dospelých i malých detí.

  Moderná medicína rozlišuje niekoľko príznakov tohto ochorenia:

  • zvracanie
  • Výčnelok pupočnej oblasti;
  • Bolesť brucha.

  Umbilikálna hernia sa nazýva predĺženie pupočného kruhu pod vplyvom silného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Vývoj choroby spôsobuje neustálu zápchu a nadmerné zdvíhanie závaží. Kýla sa často vyvíja u 30-ročných tehotných žien alebo u obéznych ľudí.

  Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie vyvíja u novorodencov, nedávno narodených a zrelých žien.

  Po mnoho storočí, keď liek nebol prístupný pre všetkých a jeho úroveň bola oveľa nižšia ako moderná úroveň, ľudia verili v silu žiadostí a modlitieb. Pokiaľ ide o vyššie sily, ľudia mohli uzdraviť každú chorobu slovami. Potom najúčinnejším spôsobom liečby kýly boli práve sprisahania a ľudové lieky.

  Spasenie leží na mesiaci

  Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

  Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

  Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

  Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

  Kyslá smotana môže pomôcť proti pupočníkovej prietrži, táto metóda je však účinná, ak príčinou choroby bolo ťažké zdvihnutie. Kyslou smotanou sa hovorí špeciálnymi slovami, potom je na ňu namazané zapálené miesto. Zvyšky kyslej smotany sa podávajú mačke.

  Môžete tiež použiť dennú modlitbu, ktorá by sa mala čítať, až kým choroba ustúpi..

  Spiknutie pomôže zachrániť dieťa pred prietržou

  Lekári často odmietajú liečiť bábätká s pupočníkovou prietržou s odkazom na ich mladý vek..

  Ľudovým liekom sa dieťa vždy nedarí vyliečiť a často je kontraindikované z dôvodu možnej alergickej reakcie. To sa ešte musí vyriešiť prostredníctvom sprisahania.

  Ak však dieťa prijme ľudovú nápravu, potom sa rituál smie vykonávať ešte viac - to nijako neovplyvní liečbu. Tento prístup nespôsobí žiadne negatívne dôsledky..

  Magický rituál zameraný na odstránenie pupočnej kýly je len prečítať modlitbu nad dieťaťom.

  Text je potrebné prečítať skoro ráno, zatiaľ čo dieťa by malo byť v rukách čitateľa, potom bude liečba úspešná.

  Existujú pravidlá na vykonávanie kúzelného rituálu na liečbu bábätiek, ktoré boli prenášané ľudovými tradíciami po stáročia..

  Obrad by mali vykonávať buď príbuzní dieťaťa (matka, babička), alebo mocní kúzelníci. Je dôležité, aby osoba, ktorá slávnostne koná obrad, chcela dieťaťu pomôcť, následky nebudú mať na nikoho vplyv.

  Účinnosť obradu často spočíva v tom, že matka so všetkou silou a celým srdcom chce dieťa vyliečiť, bez ohľadu na to, čo na tento účel používa..

  Týmto prístupom sprisahanie absorbuje všetku materskú milosť a vieru v uzdravenie.

  Mnoho ľudí sa zaujíma o to, ako hovoriť s kýlou samostatne u dieťaťa, a či je možné uskutočniť podobný obrad doma, bez toho, aby sa uchýlili k veštcom a šepotom. Ponáhľame sa ubezpečiť - existuje taký spôsob, ktorý s vami zdieľame.

  Prietrž hernie môže byť veľmi efektívny, ak sa dodrží určité pravidlá. Sú to tieto:

  1. Musíte úprimne a bezpodmienečne veriť v magickú moc sprisahania. Ich pôsobenie nie je založené iba na magických manipuláciách, ale aj na dobre známom účinku placeba.
  2. Pozemok sa musí čítať prísne na klesajúcom mesiaci. To bolo v tomto okamihu, keď sa lunárna energia sústredila na odstránenie, zničenie všetkého zbytočného a zbytočného. Preto sa účinnosť obradu niekoľkokrát zvyšuje
  3. Blízky príbuzný dieťaťa by mal prečítať graf z pupočnej kýly. Je vhodné, aby ceremoniál uskutočnila matka alebo stará mama. Ak sa dieťa narodilo nedávno, môžete rituál vykonať spolu
  4. Osoba, ktorá číta sprisahanie, by nemala pociťovať negatívne emócie. Je dôležité byť v správnom postoji - dobrote. Pokojný a pozitívny emocionálny stav je kľúčom k úspechu
  5. Musíte udržiavať v tajnosti svoj úmysel vykonať obrad. Nezdieľajte plány s nikým. Zvlášť nestojí za to, aby sa sprisahanie konalo a dieťa sa uzdravilo

  Spiknutie na Mesiac

  V dávnych dobách úroveň medicíny neumožňovala vyliečiť všetky choroby a nie každý človek si mohol dovoliť kvalitnú liečbu u lekára. V takýchto prípadoch prišli na záchranu rôzne sprisahania a modlitby, ktoré sú celkom účinnými terapeutickými látkami..

  Pomáhali tiež s výskytom pupočnej alebo ingvinálnej prietrže.

  Za najobľúbenejšie hovorené terapie sa vždy považovali rituály od ľudí. S ich pomocou môžete eliminovať príznaky choroby a zbaviť sa nepríjemného výčnelku. Nižšie je uvedený príklad veľmi účinného sprisahania prietrže uskutočneného na úplňku presne o polnoci.

  Slová by sa mali opakovať trikrát, potom jemne pohladia boľavé miesto a úprimne si želajú zotavenie. Ak je to potrebné, kýla sa môže niekoľkokrát opakovať, až kým Mesiac na oblohe nezmizne. Po určitom čase choroba určite ustúpi.

  Záverečné odporúčania

  Pri hrudných chorobách fungujú dobre cirkevné modlitby. O pomoc sa môžete obrátiť na Artemius of Antioch alebo si pamätať na Žalm 90. Venujte pozornosť nasledujúcim bodom:

  • pôst pred cirkevnými obradmi;
  • Spoločenstvo tiež neubližuje;
  • prejsť sviatosťou vyznania;
  • používať svätenú vodu;
  • mysli pozitívne.

  Kúzlo domácnosti pomáha v náročných situáciách, preto by ste nemali zanedbávať múdrosť predkov. Úprimne verte v konečný výsledok, modlite sa úprimne, presne dodržiavajte naše algoritmy. Liečenie určite príde - ak urobíte všetko správne. Zdravie pre vašich blízkych!

  Značky: dospelý, kýla, konšpirácia, dojčatá, trieslovina, pupočník

  O autorovi: admin4ik

  Obrad pre matku

  Liečba doma zahŕňa nielen sprisahanie do pupočnej kýly, ale aj na predpisovanie liekov. Súbežne vykonávajú rituály, ktoré posilňujú imunitu novorodencov. Pred akýmkoľvek kúzelným konaním je potrebné kompletne vyčistiť dom modlitbami. Až potom môže byť dieťa zachránené pred problémami.

  Táto technika pracuje na energii matky. Jej láska a viera v rýchle uzdravenie šetrí aj bez pomoci drog. Mama slová by mali znieť úprimne, s presvedčením, že pacient sa problému úplne zbaví.

  Na rituál budete potrebovať:

  • kus látky;
  • Svätená voda;
  • kostolnú sviečku.

  Ak má dieťa niekoľko chorôb, najskôr sa zbaví pupočnej kýly.

  Pre mamu sa pripravuje samostatná obrana. Ráno pred očistením tela dieťaťa chodí žena do kostola a vypláchne všetky hriechy: prizná sa a požiada o vyššie požehnanie.

  Ceremónia sa koná doma - v príjemnom prostredí pre mamu a dieťa. Prvým krokom je odrezať kúsok nového tkaniva. Kropí sa svätou vodou a potom sa suší na ulici. Nemôžete vysušiť kúsok domu. Počas spánku dieťaťa sa vykonáva tajná akcia, aby ste sa nebáli.

  Potom zostáva v posteli novorodenca horiaca sviečka. Kým zhasne, časť nabitého tkaniva sa neodstráni z tela pacienta. Potom matka samostatne skryje hlavný atribút a pochováva sviečku pod suchým stromom..


  Jednoduchá kýla
  Ďalší účinný obrad sa vykonáva pri plávaní. U ľudí sa táto metóda používa pri akomkoľvek ochorení, ktoré preniklo do tela dieťaťa. Použité nové mydlo. Musíte si ho kúpiť vopred: rodičia chodia na trh a kupujú najdrahšie mydlo, ktoré nájdu. Nemôžete vziať zmenu za nákup. Na ceste domov by sa rodičia nemali obracať alebo hovoriť s neznámymi ľuďmi.

  Dobrý čas na vykonanie rituálu je večer po západe slnka. Ubúdajúci mesiac pomôže rýchlo zničiť chorobu. Dej začína fungovať od prvého týždňa, ale nemôžete čakať na bleskové zmeny v blahobyte dieťaťa..

  Môžete to zopakovať pri plávaní. Koža dieťaťa by mala byť mydlá a pena by sa mala dobre umyť, akoby choroba bola znečistená. Potom sa použitá voda vyleje pod akýkoľvek vyschnutý strom. Mydlo zakúpené a nabité potrebnou energiou môže umývať iba pacient, ale iní členovia rodiny ho nesmú používať..

  Ak je to potrebné, ak táto technika nefungovala prvýkrát, celá akcia sa opakuje, ale nie skôr ako o týždeň neskôr. Rituál ide dobre s tradičnou medicínou: užívanie liekov urýchli magické liečenie.

  Jeden zo slávnych liečiteľov účinne hovoril s trieslovou kýlou. Tento obrad je veľmi efektívny a pomáha v prípadoch s pupočníkovou prietržou. Ale iba vtedy, ak sa to splní s dobrými želaniami a čistými myšlienkami.

  Budete si musieť kúpiť kusový cukor v obchode a priniesť ho domov. Je tiež potrebné priviesť z cirkvi požehnanú vodu..

  Berie všetko úplne a nezanecháva kvapku! Amen! " Opakujte slová 7 krát, vyhoďte cukor z okna.

  Rituál sa opakuje tri dni a denne prináša novú vodu z kostola. A počas vykonávania sa musíte snažiť nevyvíjať príliš veľký tlak na boľavé miesto, aby ste nevyvolali štípanie.

  Prezentovaný graf kýly u novorodencov pomáha najmä pri včasnom odhalení patológie, keď výčnelok nie je príliš veľký..

  Intuitívna hernia

  Všeobecne známa ingvinická prietrž je pomerne častá a môže spôsobiť vážne nepohodlie nielen dieťaťu, ale aj dospelému. Jeden z najpopulárnejších starých sprisahaní pomôže zbaviť sa nepríjemného problému a vyhnúť sa chirurgickému zákroku..

  Bude to trvať trochu lesného machu a čakať na obdobie rastúceho mesiaca.

  Je potrebné opakovať slová trikrát, plne sa sústrediť na myšlienku, ako sa zbaviť choroby. Potom by ste mali mach starostlivo zabaliť do čistej vreckovky a ísť do postele a dať zväzok pod vankúš.

  Čoskoro ráno, s prvými slnečnými lúčmi, je potrebné vrátiť mach na miesto, kde bol odobratý. A nabudúce nakrájame na plátky nový kúsok čerstvého machu. Prezentovaný pozemok je potrebné opakovať z ingínovej prietrže niekoľko nocí až do úplňku.

  Ak je problém v slabinách

  Inguinálna hernia sprisahania bude fungovať s istotou, ak si sami vytrhnete mach. Dôkladne umytý mach v rituálnej praxi sa aplikuje na problémové miesto. Intonácia musí byť sebaistá a pokojná.


  Medzi ľuďmi je tiež rozšírené sprisahanie z trieslovej prietrže, ktoré sa vyskytuje hlavne u dospelých.

  Staroveký rituál s modlitbou

  Vo výnimočných prípadoch sa u detí súčasne zistí pupočná kýla aj slabina. V takýchto situáciách je ťažké okamžite nájsť optimálne riešenie a liečiť problém tradičnými metódami. Potom dôjde k záchrane univerzálnej kýlovej sprisahania, ktorá odstráni obe ochorenia naraz.

  Je vhodný pre dospelých trpiacich jedným alebo viacerými hernálnymi výčnelkami.

  Musíte opakovať slová 7 krát, hladil bolesť. Tento rituál je dosť silný a po ňom už zvyčajne nevzniká otázka, ako hovoriť kýlu u dojčaťa alebo u dospelého..

  Na predbežné čistenie obytného priestoru vo vode sa chová veľké množstvo soli. Celý dom je umývaný týmto riešením: podlaha, steny a dokonca aj nábytok. Potom prečítali modlitbu „Náš Otec“. Liečba po takomto vyčistení pôjde rýchlejšie a bez vážnych následkov na novorodenca.

  Táto technika sa používa 3 dni v rade. Za úsvitu je potrebné vykonať tajné kroky, aby to nikto nevidel. Táto metóda je vhodná na liečenie dievčaťa aj chlapca, ako aj dospelých.

  Mágia začína konať od prvého dňa. Pacient má bolesti a akútne príznaky sú oslabené. Dej pomáha rýchlejšie sa zotaviť, ak sa z pupočnej kýly použili radikálne tradičné metódy liečby.

  Ďalej pripravte atribúty. Za týmto účelom ide príbuzný alebo rodič pacienta do kostola a prináša sviečky a trochu svätej vody. Ak je dieťa veľmi choré, môžete vziať jednu z jeho vecí do kostola. S horiacou sviečkou musíte obísť celý dom, aby ste odstránili negatív - počas toho čítali modlitebnú prosbu svätého, ktorého meno je choré..

  Musíte prečítať hex z pamäte, bez toho aby ste menili poradie slov v ňom. Potom je pacient posypaný svätou vodou a je vyslovená modlitba „Náš Otec“. Nasledujúce ráno sa postup opakuje. Túto techniku ​​môže násilím použiť iba blízky príbuzný dieťaťa - cudzinec mu spôsobí škodu.

  Potom opláchnite dieťa mydlom mydla, opakujte znovu text kompostu a trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

  Po rituále by sa mydlo malo zlikvidovať. Musí byť pochovaný v zemi ďaleko od domova. Alebo sa utopí v rieke, jazere. Je lepšie nájsť veľmi opustený priestor.

  Lekár alebo čarodejnica

  Mnoho ľudí má otázku - vidieť chirurga alebo liečiteľa. Odpoveď by mala byť jedna - najprv kontaktujte odborníka, lekára. Vo väčšine prípadov sa pri malej prietrži odporúča rodičom obvyklé jednoduché manipulácie - masáže, masti atď..

  V tejto podobe môžu byť použité kýly, sprisahanie. Nezabudnite však vysloviť uzdravovacie slová, ktoré by mala mať buď stará mama, alebo osvedčená liečiteľka. Ak je prietrž značnej veľkosti a sprisahania, modlitby nepomohli, bežte k lekárovi. Bežať veľmi rýchlo. Otáľanie ovplyvní celkový stav dieťaťa, jeho zdravie.

  Ďalšou vlastnosťou, ak odborník odporučil lekársku liečbu pupočníkovej prietrže u dojčiat, by ju človek nemal odmietnuť. A súbežne s uskutočňovaním relácií na herniovom pozemku. Dá sa povedať, že prietrž hernie sa vykonáva „z dvoch frontov“.

  Sila sprisahania proti pupočnej kýle bola skúšaná po stáročia. Preto je možné a potrebné vyskúšať tento konkrétny magický rituál proti chorobe dieťaťa a za priaznivých podmienok potreba operácie na odstránenie prietrže zmizne.

  Pozemok s kyslou smotanou

  Potom je potrebné bolesť starostlivo namazať kyslou smotanou, prikryť kúskom prírodnej látky a nechať cez noc. Čoskoro ráno by sa kyslá smotana mala umyť a zvyšok by sa mal podať akejkoľvek mačke alebo mačke. Ak sa všetko urobí správne, deti sa musia zbaviť nepríjemného problému.

  Rôzne sprisahania z prietrže účinne pomáhajú vyrovnať sa s nepríjemnými prejavmi choroby u detí a dospelých. Sú veľmi užitočné v prípadoch, keď je liek bezmocný. Ale iba vtedy, ak sa vykonáva v súlade so všetkými pravidlami.

  V opačnom prípade hrozí, že sa situácia zhorší a spôsobí ešte väčšie poškodenie. Preto je dôležité pristupovať k vykonávaniu sprisahania opatrne a dôkladne si preštudovať všetky pravidlá a pokyny. Až potom si môžete byť istí účinnou pomocou mágie, ktorá vám pomôže zbaviť sa nepríjemného problému navždy.

  Prečítajte Si O Druhy Kýl

  Kýla je pomerne časté ochorenie spojené s uvoľňovaním orgánov z prírodných dutín, ktoré zaberajú. Choroba je dedičná alebo získaná. V tomto druhom prípade sa na prejav choroby prejavuje mnoho faktorov, vrátane veľkej fyzickej námahy..
  Dorsálna prietrž disku je ťažkou možnosťou rozvoja vertebrálnej prietrže. V tejto situácii sa obsah buničiny v chrupavke vedie smerom k miechovému kanálu. Preto je pri takom klinickom obraze predovšetkým riziko neurologických komplikácií.
  Osteochondróza je najčastejším problémom u ľudí po 40 rokoch. Ak však prijmete primerané opatrenia a venujete jej dostatočnú pozornosť, následkom sa dá vyhnúť.