loader

Hlavná

Hlava

Ako môže mať dieťa prietrž

Článok poskytuje podrobný popis toho, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Matky často čelia podobným problémom a nechcú vystavovať svoje malé deti hrozným chirurgickým zákrokom.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

Čo je to choroba??

Táto vada sa môže prejaviť už v prvom mesiaci života: malý proces v pupku alebo opuch v slabinách, vylučovaný svalovým napätím a pri zatlačení schopný byť stlačený. Častejšie sú predčasne narodené deti postihnuté pupočnou šnúrou: môžu sa získať v dôsledku častého plaču novorodencov („trhanie brucha“), menej často z porúch tráviaceho systému. Nie vždy je možné rozlíšiť výčnelok, záleží to na jeho veľkosti. Pri inguinálnom type spadá obsah brušnej oblasti do trieslového kanála. Viac náchylné na chlapcov.

Je nevyhnutný zásah a včasné ošetrenie? Niektorí detskí lekári sa domnievajú, že keď bude mať dieťa 1 rok, rast sa zmierni. Inak sa operácia vykonáva až do dvoch rokov. Ak však porucha spôsobí úzkosť a nepohodlie dieťaťa, oplatí sa konať. Nástroj, ako je lekárska náplasť alebo obväz, nemá vždy požadovaný účinok. Väčšina lekárov nesúhlasí s odstránením procesu malého dieťaťa. Kde je spasenie? Ako pomôcť dieťaťu? Liečba tradičnými metódami často neprináša želané výsledky a lekári nie vždy sú svedomitými zástupcami svojej profesie. Potom na záchranu prídu starodávne liečebné metódy.

Sila mágie

Čo je to ohováranie? Toto je spôsob ovplyvnenia ľudskej aury vyslovovaním magických slov, ktoré majú liečivé schopnosti. V staroveku ich mohla čítať iba špeciálna osoba s osobitným poľom viery a energie. Liečitelia boli prenasledovaní, pretože ich pohanské remeslo šlo proti cirkvi a vede. Kúzla nie sú vždy zamerané na dobré skutky (uzdravenie, prosperita, šťastie), niekedy sa používajú na tmavé účely (kliatby, vraždy). Sila slov sa nedá podceňovať. Pamätajte, že zlá urážka na cti sa určite vráti k odosielateľovi.

Nie je to iba veštca, ktorý je schopný viesť obrad, ale efektívnejšie čítať modlitby príbuzným osoby, ktorej je určená..

 • pre mužov, aby čítali v pondelok, utorok, štvrtok, pre ženy - v stredu, piatok, sobotu - rituál nevykonávajte v nedeľu;
 • na dosiahnutie väčšieho účinku môžete použiť lunárny kalendár;
 • presne reprodukovať text bez toho, aby nič zmenilo podľa vlastného uváženia;
 • vyslovovať slová šepotom, tlmeným;
 • hlavná vec je veriť v silu kúzla, nasmerovať všetku svoju energiu a lásku na jej realizáciu.

Ďalej sa naučíme, ako hovoriť kýlu u kojenca samostatne a čo sa dá a nemôže urobiť počas procesu kúzla..

Rituálny popis

Kto bude hovoriť umbilikálnu chorobu? Kto môže vrhnúť kúzlo na sprisahanie proti prietrži?

Najzaujímavejšou a najsilnejšou je láska matky k svojmu dieťaťu. Najmúdrejší z liečiteľov nebude schopný investovať do obradu toľko zázračnej uzdravovacej sily, aká je. Jej myšlienky sú úplne čisté a je pre ňu lepšie zveriť túto citlivú záležitosť. Ak z nejakého dôvodu účasť mamičky nie je možná, necíti sa v nej potrebné množstvo energie ani sily, môžete do sprisahania z kýly pupočnej šnúry zapojiť iného blízkeho príbuzného - otca alebo babičku..

Ak chcete viesť obrad, aby ste hovorili s pupočnou kýlou u dieťaťa, nepotrebujete vodu:

 • vstávať za úsvitu;
 • vystavte brucho dieťaťa a vezmite ho do náručia;
 • trikrát povedzte: „Matka vo svojom srdci porodila Božieho služobníka (meno), čakala na vás, modlila sa k Bohu za vaše pozemské šťastie. Boží otrok (meno), a teraz prosí nášho Pána, aby vám, môj syn (dcéra) (môj), žehnal ako môj syn Ježiš, aby pomohol uzdraviť čierny útok, ktorý prišiel do nášho domu odnikiaľ. Vyhláskovať všetky sily zeme a neba, mora a zeme, lesy a údolia, aby nám pomohli s dieťaťom a pomohli uzdraviť hroznú prietrž, kýlu, ktorá je žieravá a húževnatá. Nech služobník Boží (meno) zdravo spí na radosť srdca svojej matky. Nech ho nebeskí anjeli držia. Nehai sa rozhodne zaútočiť na pokožku a nezanechá žiadne stopy. V mene Otca a syna a svätého ducha! Amen ";
 • pľuvať dieťa na boľavé miesto;
 • upevnite nasledovne:

„Modlitba mojej matky je za ušami Pána Boha a nemôže byť zničená ani vetrom, sekerou, ani zlou ľudskou zvestou. Moje slová sú držané za siedmimi pečaťami, na siedmich zámkoch a písaný text bude horieť a rozptyľovať popol vo vetre. Nepriateľ sa nedostane navždy. amen ".

konečne

Teraz viete, ako hovoriť dieťaťu pupočníkovú prietrž, ako sa doma zbaviť slabochov.

Ako dieťa hovorí prietrž? Pupočná kýla u dieťaťa: príčiny, príznaky a liečba

Väčšina rodičov pozná pupočníkovú prietrž. Táto vada, ako aj spôsoby jej odstránenia, stále vyvolávajú kontroverziu. Niektorí rodičia dôverujú lekárom a využívajú tradičné možnosti liečby. Iní uprednostňujú dôveru v tradičnú medicínu a hľadajú spôsoby, ako hovoriť o hernii u dieťaťa. Každá z metód má pozitívne a negatívne stránky..

Lekársky certifikát

Dieťa, ktoré je v lone, je spojené s matkou cez pupočnú šnúru. Prostredníctvom nej dostáva živiny potrebné pre tvorbu a rast. Po pôrode obväz-gynekológ obväzuje pupočnú šnúru a odreže ju. Pupočníková šnúra po niekoľkých dňoch samostatne zmizne. V priebehu času sa vďaka svalu pobrušnice utiahne pupočníkový prsteň. U novorodencov je však slabý a nemusí sa úplne uzavrieť. To vedie k vydutiu črevnej slučky.

Umbilická hernia u dieťaťa je stav, pri ktorom peritoneálne orgány opúšťajú pod kožou pupočníkový krúžok. Vyskytuje sa hlavne u novorodencov, ale môže byť pozorovaný aj u jednoročných a starších detí (6-8 rokov)..

Hlavné dôvody

Porucha môže byť vrodená alebo získaná v prírode. V prvom prípade sú to príčiny:

 • nezrelosť;
 • genitálna slabosť brušných svalov;
 • dedičná predispozícia;
 • infekčné ochorenie matky počas tehotenstva.

Medzi získanými príčinami hernie u novorodencov možno rozlíšiť:

 • črevná kolika;
 • nedostatok pôrodnej hmotnosti;
 • zápcha, kašeľ, plynatosť;
 • nedostatok laktázy.

Kýla sa môže vyskytnúť do konca prvého roku života. Spravidla sa spája s častou zápchou alebo skorým nástupom chôdze, keď svaly ešte nemali dostatočnú silu..

Klinický obraz

Pupočná prietrž u dieťaťa sa dá celkom ľahko určiť samostatne. Je to výčnelok nad pupkom, navonok pripomínajúci loptu. Jeho rozmery sa môžu líšiť od 1 do 10 cm. Ak naň ľahko zatlačíte, lopta zapadne do pobrušnice, ale po chvíli sa objaví znova.

Pri miernom výčnelku je prietrž viditeľná iba pri napätí v brušných svaloch. Napríklad pri kýchaní, kašľaní alebo plaču. Farba kože v tejto oblasti sa tiež zmení. Zčervenáva sa.

Deti s herniou sú zvyčajne nepokojné. Je to kvôli tomu, že ich nadúvanie a kolika sú bolestivejšie. Okrem toho sú tieto deti závislé od počasia. Reagujú na meniace sa poveternostné podmienky rozmarmi alebo letargiou, ospalosťou. Preto rodičia hľadajú rôzne možnosti, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Liečitelia majú niekoľko spôsobov, ako uskutočniť obrad.

Diagnostické metódy

Pri vyšetrení je zreteľne viditeľná pupková kýla. Skúsený pediatr v prípade tejto patológie okamžite nasmeruje dieťa k chirurgovi. Jediné vyšetrenie na potvrdenie diagnózy však nestačí. Výstupok môže mať iné príčiny..

Na vylúčenie alebo potvrdenie prietrže je okrem toho potrebné vykonať komplexné vyšetrenie, ktoré zahŕňa:

 • krvný test;
 • ultrazvuk
 • herniography;
 • rádiografia žalúdka.

Ďalšie diagnostické metódy vám umožňujú zvoliť si správnu liečbu.

Možnosti liečby

Lekár vyberie spôsob odstránenia prietrže v závislosti od jeho veľkosti. Napríklad s miernym vyčnievaním a nedostatkom nepohodlia postačuje zvyčajne niekoľko masážnych sedení. V prípade zovretia alebo dlhodobej poruchy sa vyžaduje chirurgický zákrok.

Niektorí rodičia však uprednostňujú alternatívne lekárske metódy. Obracajú sa na liečiteľov alebo sa snažia nezávisle hovoriť o kýze u dieťaťa. Ako budú rôzne možnosti liečby fungovať, sa podrobnejšie opíšeme neskôr v článku..

Masážne sedenia

Masáž je účinný a zároveň efektívny spôsob boja proti vyčnievaniu u detí. Na jeho implementáciu by ste sa mali obrátiť na špecialistu. Môžete tiež viesť stretnutia doma. Postačuje na masáž žalúdka dieťaťa denne v smere hodinových ručičiek. Pohyby by mali byť sebavedomé, ale hladké a bez ostrých otrasov. Na jar môžete jemne stlačiť, ako pružina funguje. Celý postup netrvá dlhšie ako 5 minút.

Pozitívny účinok sa prejaví asi po mesiaci. Lekári okrem toho odporúčajú niekoľkokrát denne ukladať dieťa na žalúdok. Pomáha to znižovať tlak v brušnej dutine, lepší výboj plynu, zvyšuje motorickú pohyblivosť horných a dolných končatín. Pre staršie deti je tiež užitočná masáž. Pohyby by však už mali byť intenzívnejšie..

Použitie obväzu

Lekárom sa odporúča, aby na doplnenie masáže použili obväz. Pomáha udržiavať peritoneálne svaly v správnej polohe. V dôsledku zanedbateľného, ​​ale stáleho tlaku na vydutú plochu hernálneho vaku sa dosiahne stav, v ktorom nebude možné opustiť hernálnu bránu..

Detský obväz je obvykle vyrobený z mäkkého elastického materiálu. Môže sa začať nosiť hneď po uzdravení pupočníkovej rany. Je však lepšie odmietnuť obväz s výraznou léziou kože v pupku. Hovoríme o vyrážkach s ovčími kiahňami, atopickej dermatitíde, ekzéme rôznych etiológií. V prípade malej prietrže sa obväz považuje za najúčinnejší spôsob, ako ho odstrániť. Pred použitím je dôležité poradiť sa s lekárom.

Potreba chirurgického zákroku

Chirurgický zákrok nie je alternatívou kýly dieťaťa v pupku. Operácia je predpísaná vo výnimočných prípadoch, keď:

 • vek dieťaťa je 3 - 5 rokov a viac;
 • tam je zovretie;
 • veľký výčnelok.

Zásah sa vykonáva pomocou celkovej anestézie. Lekár urobí malý rez pod pupkom, uzavrie prietrž a prišíva. Bežne sa používajú samo-absorbovateľné materiály. Pravdepodobnosť recidívy a komplikácií je zanedbateľná. Ak však v mieste rany pociťujete zvracanie a nevoľnosť, bolesti hlavy alebo bolesť, vyhľadajte lekársku pomoc.

Alternatívne metódy liečby: ako dieťa hovorí prietrž?

U novorodencov je taký výčnelok, ako už bolo uvedené vyššie, pomerne bežný. Rodičia nechcú svoje dieťa anestetizovať. Preto hľadajú rôzne spôsoby eliminácie patológie. Jedným z nich je sprisahanie. Ak chcete prekonať túto chorobu, musíte dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 • usporiadať obrad na klesajúcom mesiaci;
 • čítanie modlitby je povinnosťou blízkeho príbuzného (najčastejšie si vyberajú mamu alebo babičku);
 • je dôležité veriť v moc slov a nebyť voči nim skeptický;
 • o obradoch nemôžete nikomu povedať.

Ako hovoriť s herniou dieťaťu za 1 mesiac? Z tohto dôvodu si zvyčajne vyberajú modlitbu za uzdravenie. Ak sa dieťa skoro prebudí v dobrej nálade a nič sa neobťažuje, musíte ho vyzliecť a položiť na posteľ. Potom držte malý prst ľavej ruky nad prietržou a vyslovte modlitbu.

Môžete tiež usporiadať ceremoniál s mydlom. Naši predkovia verili, že vodné postupy dobre zmierňujú choroby. Modlitba by sa mala čítať na mydli, ktoré sa priamo používa pri hygienických postupoch dieťaťa. Mama alebo babička by mali povedať tieto slová:

 • "Znečistím všetky nečistoty." Nechajte ju ísť do vzdialených lesov, tmavých močiarov, ďaleko, ďaleko, ale nevracajte sa. Amen! "

Potom musí byť dieťa dobre mydlené a opláchnuté z výslednej peny pod tečúcou vodou. Všetky slová a činy sa musia opakovať dvakrát, zakaždým, keď pľuvajú po ľavom ramene. Po rituále je lepšie vyhodiť tyčinku mydla.

Je potrebné poznamenať, že u dieťaťa je ťažké hovoriť prietrž, ako u dospelých. Osoba, ktorá vyslovuje liečivé slová, musí mať v tejto oblasti určité znalosti. Pediatrickí lekári stále dôrazne odporúčajú, aby sa nevyužívali liečitelia a aby používali tradičné možnosti liečby.

Je možné hovoriť s dieťaťom o slabinovej prietrži?

Obrad pre dieťa by mala vykonať aj žena v jeho blízkosti. Najprv mierne zahryzne herniálnym výstupkom a začne šepkať slová uvedené na fotografii nižšie. Postihnuté miesto by sa malo pokúsiť trikrát, zakaždým pľuvanie po ľavom ramene.

Liečitelia tvrdia, že samotný rituál je svojou energiou veľmi silný. Preto sa vykonáva iba raz.

Metódy prevencie

Ako hovoriť pupočníkovú prietrž, sme opísali vyššie v článku. Je možné zabrániť jeho výskytu? Podľa detských lekárov sa pri náležitej starostlivosti o novorodenca a pri dodržaní základných pravidiel prevencie riziko defektu niekoľkokrát znižuje..

Nasledujú tipy na prevenciu patológie:

 1. Aby ste predišli zápche, udržujte HB čo najdlhšie.
 2. Je vhodné, aby dojčiaca matka dodržiavala diétu.
 3. Ak z určitých dôvodov nie je dojčenie možné, pediatr musí zvoliť správnu zmes pre novorodenca.
 4. Je potrebné chrániť dieťa pred prechladnutím.
 5. Je dôležité snažiť sa zabrániť dlhodobému plaču alebo kričaniu, pretože zvyšujú vnútro-brušný tlak.
 6. Na posilnenie svalov brucha dieťaťa sú dobré gymnastika, masáže a plávanie..

Ak budete postupovať podľa týchto odporúčaní, môžete minimalizovať pravdepodobnosť pupočnej kýly.

Umbilické kýly

Potom sa pýtali na herniu... Možno niekto príde vhod... Čítal som a robil masáž. Trvalo to maximálne 3 týždne.

1) Spiknutie kýly u detí: „Babička Solomonidushka v Najsvätejšej Teotokose hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami. Hovorím teda so služobníkom Božím (meno dieťaťa). amen ".

Hovorte trikrát a 3 dni v rade, okrem nedele. Pri sprisahaní by ste mali jemne hrýzť pupok vášho dieťaťa perami.

2) „Prvýkrát, dobrú hodinu, Pane Bože, pomôž, poďakuj Matke Bože, pomôž, ďakujem, nepomáham, Matka Božia, pomôž, vyslovuj, vymývam herniu, kýlu, lícnu kosť, lícnu kosť od služobníka Božieho (meno). Pokarhávam vás, vydieranie, žobranie, hádzanie, volanie. Ak hrýznete, zúrite, potom vám uhryznem zuby. Kýla, kýla, lícna kosť, lícna kosť, choďte na suchý dub, je tu vaša prechádzka, je tu vaša krása. Amen. " Čítajte trikrát. Hneď na začiatku sa prekrížiť a preťať toho, kto požiadal o pomoc.


3) Tu je text jednoduchého sprisahania, ktoré môžete skúsiť urobiť sami:
"Nosila sa, porodila sa, vzala si bolesť, sama bola pohryta prietržami." Amen, amen, amen. “ Potom predstieraš, že si zahryzol pupok.
Zápletka sa musí čítať najmenej tri dni, predtým je lepšie prečítať si akúkoľvek modlitbu, ktorú poznáte, napríklad „Náš otec“..

4) „Yegoriy kráčal na otvorenom poli pozdĺž rannej rosy, Egor zložil tristo zlatých lukov, tristo zlatých šípov a tristo zlatých lukostrelcov a strieľal a strieľal na služobníka Božieho. hrebeň: a ponesie čierneho medveďa do temných lesov, do rýchlych močiarov, takže v storočí nebude ani deň, ani noc, navždy a navždy. amen ".
Pravopis zakreslite trikrát a zakaždým trikrát pľutujte.

Ako nezávisle hovoriť o hernii u dieťaťa

Mnohí rodičia sa zaujímajú o to, ako rozprávať pupočníkovú kýlu u dieťaťa doma, bez toho, aby požiadali o pomoc šepot a babičku. V skutočnosti je dnes tento problém veľmi bežný. Naši predkovia verili, že kýlové sprisahanie u novorodencov je najúčinnejším spôsobom, ako toto ochorenie navždy odstrániť. Starí Slovania pripisovali veľkú dôležitosť slovám. Dúfali, že sa im pri liečbe mnohých chorôb pomôže voda, zem a obloha. Kýla u dojčiat a malých detí sa však liečila iba sprisahaním.

Čo je kýla

Tento nedostatok je zrejmý už v prvých mesiacoch života dieťaťa. Kýla je opuch v slabinách alebo malý proces v pupku. Môže byť zatlačený, ak je stlačený alebo uvoľnený, keď je napätie svalového tkaniva.

Umbilická hernia častejšie postihuje predčasne narodené deti. Môže sa získať roztrhnutím brucha kvôli častému plaču. Menej často sa vyskytuje v dôsledku poruchy tráviaceho traktu. Vydutie nie je vždy možné rozlíšiť. Všetko záleží na veľkosti vzdelania. Obsah brušnej oblasti s inguinálnou prietržou vstupuje do trieslového kanála. Mužské deti sú na túto chorobu najviac náchylné..

Je potrebné zasiahnuť a liečiť túto chorobu včas? Existujú takí pediatrickí lekári, ktorí sa ubezpečujú, že rast sa vylúči, keď dieťa dosiahne vek 1 roka. Ak sa tak nestane, mala by sa vykonať operácia pred dosiahnutím veku dvoch rokov. Ak však vzdelávanie dieťaťa spôsobuje nepríjemné pocity a úzkosť, potom stojí za to konať. Takéto prostriedky, ako nosenie obväzu alebo lekárskej náplasti, neprinášajú vždy očakávaný účinok.

Ako teda pomôcť drobivkám v tomto prípade? Tradičné metódy liečby často neprinášajú želaný výsledok a lekári sa v žiadnom prípade ne vždy ukážu ako svedomití predstavitelia tejto profesie. V takých situáciách sa musíte uchýliť k alternatívnej medicíne a alternatívnym metódam liečby.

Aká je účinnosť sprisahania novorodencov

Keď sa u dieťaťa vyvinie choroba, je pre príbuzných veľmi ťažké vyrovnať sa s tým, že sa musia podrobiť chirurgickému zákroku a na ich malom tele bude jazva, ktorá tam zostane celý život. Bohužiaľ, ak je herniálny prsteň zväčšený, je veľmi zriedkavo možné vyriešiť tento problém bez chirurgického zákroku. Keďže rodičia úplne nepredstavujú celé nebezpečenstvo situácie, začínajú hľadať akékoľvek metódy, ktoré by dieťa mohli vyliečiť. Zaujímajú sa o to, ako je to možné pomocou čarodejníc alebo nezávisle hovoriť o hernii čítaním modlitby novorodencovi..

Liečitelia sú si istí, že pri prekonaní chorobou môže herniu odstrániť aj dospelý.

Domnievajú sa, že je potrebné dodržiavať tieto pravidlá:

 1. Hlavná vec je viera v silu slov a splnenie zázraku uzdravenia. Ak je osoba pri obrade skeptická, potom by sa v žiadnom prípade nemala hovoriť o chorobe. Takéto konanie môže viesť k zhoršeniu stavu a nie k zotaveniu..
 2. Odporúča sa hovoriť o chorobe na klesajúcom mesiaci. Liečitelia tvrdia, že rituály vykonané v tomto období majú najväčšiu moc.
 3. Predtým, ako novorodenec začne hovoriť o pestovanej hernii, by mala babička alebo matka vyzliecť všetky šaty a zostať v bielej dlhej košeli bez opasku. Potrebujete stratiť vlasy.
 4. Nikto by nemal vedieť, že taký rituál budete viesť pre svoje dieťa. V opačnom prípade sa pozitívny výsledok nemusí dosiahnuť vôbec..

Umbilická kýla

Obrátiť sa na odborníka je samozrejme najspoľahlivejším spôsobom, ako sa zbaviť choroby. V niektorých prípadoch sa však ľudia, ktorí nedôverujú odborníkom, obracajú na šepot babičiek. Pri pokojnom prostredí musíte hovoriť kýlu, keď sú dieťa a matka v pozitívnej nálade a na rovnakej vlnovej dĺžke. Počas čítania nie sú potrebné žiadne špeciálne slová ani úpravy. Čas obradu nehrá významnú úlohu, ale niektorí liečitelia tvrdia, že najvýhodnejší je ranný čas..

Rituál sa vykonáva nasledovne:

 1. Dieťa je vystavené a leží na posteli alebo prebaľovacom stole pred sebou.
 2. Ľavý malíček je krúžený okolo pupka novorodenca a tento text trikrát opakuje: „Môže byť moje dieťa zdravé. Nechajte pupočnú kýlu zmiznúť. Choďte preč, choroba. Vystupte z kolesa, z kolesa do diery a zostaňte tam “.
 3. Potom sa choroba odtiahne prstom z okna.

Predpokladá sa, že na upevnenie magického účinku je potrebné za úsvitu pristúpiť k spiacemu dieťaťu a vysloviť slová iného sprisahania. V takom prípade by sa malo dieťa jemne hladiť po bruchu. Slová sprisahania sú tieto: „Choroba je prekliata, choď preč, do húštiny lesa, na dno mora, v opustenom poli. Nájdite tam veľký kameň a nahlodajte ho a nechajte moju krv (meno dieťaťa) “.

Predpokladá sa, že sprisahanie sa prejaví o niekoľko sekúnd a výsledok je viditeľný za 2 až 3 týždne.

Predpokladá sa, že existuje osobitné materské sprisahanie, ktoré bude konať iba vtedy, ak jeho slová prečítala matka dieťaťa. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vzniknutá prietrž vyžaduje trochu sústo.
 2. Bez toho, aby ste ju opustili z úst, povedzte tieto slová: „Ochorenie, uhryznem ťa. Nemôžeš odo mňa odísť. Mám zuby, ale nemáte ich. Choďte odkiaľ ste prišli. Tak nech je to. “.
 3. Musíte vysloviť slová trikrát a potom, čo pustíte prietrž, pľuvajte po ľavom ramene.

Staroveké sprisahanie

Toto sprisahanie z pupočnej kýly je rovnako vhodné pre novorodencov, malé deti a dospelých. Používa sa ako doplnok k opatreniam predpísaným odborníkom. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vstaňte tri v rade pred úsvitom.
 2. Prečítajte si text o chorej osobe: „Otrasiteľná choroba, choďte preč. Choďte do hustého lesa, v čistom poli, k veľkému zvieraťu a nahlodajte ho. Nedotýkajte sa však Božieho služobníka (meno pacienta). Staroveké dubové sústo, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka. Uhryznite silné kamene, ale nedotýkajte sa Božieho otroka. amen ".
 3. Ak matka číta slová sprisahania, mala by pri čítaní držať dieťa rukou, kde sa nachádza hernia. Nie je potrebné, aby dieťa vydávalo bolesť.

Intuitívna hernia

Ak je dieťa choré, rodičia sú pripravení obetovať všetko kvôli uzdraveniu dieťaťa. Ak sa objaví slabá prietrž, potom každý chce rýchle zotavenie drobky. Pri výbere medzi ľudovou mágiou a tradičnou medicínou si niekto vyberie kúzlo. V tomto prípade sa o dôsledkoch absolútne nemyslia.

Predpokladá sa, že sprisahanie z trieslovej kýly by mala čítať blízka žena dieťaťa (babička alebo matka). Slávnostný obrad sa koná takto:

 1. Žena jemne uhryzne herniálny výstupok.
 2. Musíme zašepkať tieto slová: „Choďte preč, kýla. Inak ťa zahryznem. Mám ústa plné zubov a máš len jedného “.
 3. Postihnuté miesto by sa malo pokúsiť trikrát..
 4. Po každom rituále musíte vyplivnúť cez vaše ľavé rameno.

Liečitelia tvrdia, že tento rituál je veľmi silný. Z tohto dôvodu sa vykonáva iba raz.

Medená minca môže dieťaťu pomôcť pri hernii

Od staroveku každý vie o rituále s medeným niklom, ktorý pomáha pri hernii. Pri liečení touto metódou musíte urobiť nasledovné:

 1. Mince si dôkladne umyte a držte ju tri dni vo svätej vode..
 2. Po uplynutí času nalepte na pupok dieťaťa lepiacu omietku.
 3. Pri nalepovaní náplasti povedzte dej. Toto sprisahanie má nasledovný význam: „Na pupok nalepím pre dieťa mincu, aby rozdrvila prietržnú prietrž. A nenechaj ju, aby nám ju vrátila a odviedla ho preč od našej rodiny. amen ".
 4. Cievka mincí by sa mala uchovávať najmenej týždeň. Každý deň je potrebné skontrolovať, či pokožka dieťaťa nemá náplasť.
 5. O týždeň neskôr musí byť vyhodená minca s nasledovnými slovami: „Choďte do lesov a polí, ale nikdy sa nevracajte k môjmu dieťaťu a mne“.

Ako je možné vyliečiť kýlu u dieťaťa pomocou ľudových prostriedkov?

Určite by ste sa nemali spoliehať iba na mágiu v prípade zdravia dieťaťa. Môžete sa pokúsiť odstrániť prietrž a použiť alternatívne metódy liečby:

 1. Najúčinnejším ľudovým liekom je hlinka. Mal by sa riediť vodou, až kým sa nevytvorí masa podobná kyslej smotane. Potom sa oplatí pripraviť koláč zo zriedenej hliny a zahriať ho tak, aby bol teplý, ale nespálil. Výsledný koláč by sa mal položiť na pupok pre dieťa a mal by sa tam uchovávať, kým nie je hmota úplne suchá.
 2. Ďalšou účinnou metódou je ocot. Je potrebné pripraviť slabý ocotový roztok. Na to nalejte dve polievkové lyžice octu do dvoch litrov vody. Toto riešenie je miesto, kde sa nachádza prietrž, utrite trikrát denne.
 3. Ďalším rovnako účinným spôsobom liečby prietrže je odvar z papraďov. Narodte ju v teplom období a pripravte požadovaný vývar. Potom ju musíte ochladiť a potom z nej vytiahnite listy. Tieto listy sa aplikujú na herniu trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musí byť izolovaný. Dá sa to urobiť kusom vlnenej látky alebo teplým šatkou..

Mydlový rituál

Mydlový rituál je starodávny spôsob, ako sa zbaviť herniovej bolestivej formácie. Pri kúpaní vášho dieťaťa musíte hovoriť mydlom pomocou týchto slov: „Túto nečistotu umyji mydlom tak, aby zanechalo temný les a hlboké močiare od nás. Tak nech je to. “.

Potom dieťa dobre umyte zakrytou tyčou na mydlo (najmä v mieste choroby), znova si prečítajte slová sprisahania a potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

Po ukončení rituálu by ste mali mydlo z mydla zlikvidovať. Aby ste to dosiahli, utopte ho v rieke (môžete si vybrať ľubovoľné množstvo vody) alebo si drtiť niekde ďalej od domu k zemi. Tento postup (zbavenie mydlovej tyčinky) sa výhodne uskutočňuje na mieste, kde nie sú žiadni ľudia.

Pamätajte, že akonáhle si všimnete prvé príznaky prietrže, je vhodné radšej sa poradiť s odborníkom, ako s vlastnou medikáciou. Koniec koncov, hovoríme o vašom dieťati a jeho budúcom živote.

Hernia plot: rýchla a účinná pomoc

Pre každú milujúcu matku je zdravie jej milovaného dieťaťa veľa. A srdce matky je roztrhané na brucho dieťaťa, ktoré ho bolí, a nemôže pokojne spať. Dôvodom je často hernia (pupočníková alebo ingvinálna), ktorá sa často vyskytuje v detstve.

Účinné sprisahanie prietrže pomôže vyrovnať sa s týmto problémom a pomôže rýchlo zbaviť dieťa nepríjemných prejavov choroby. Pomôže to aj dospelým, ktorí trpia príznakmi hernie.

Dôležité vedomosti

Pred vyslovením prietrže by sa malo určiť, či rušivé príznaky skutočne súvisia s touto patológiou. V opačnom prípade hrozí nesprávne použitie magických síl a ešte väčšie prehĺbenie.

Medzi najcharakteristickejšie mapy pupočnej kýly patria:

 • viditeľný výstupok v pupku;
 • opakujúca sa bolesť brucha;
 • systémové zvracanie.

Podozrenie na kýlu u malých detí umožňuje ďalší dodatočný príznak. Počas plaču dieťaťa alebo plaču vyčnieva charakteristická prietrž viac a v pokojnom stave často úplne zmizne. Pri slabinách sa často vyskytuje prietrž, ktorá sa prejavuje charakteristickým výčnelkom a bolesťou v tejto oblasti.

Táto patológia sa vyvíja v dôsledku slabosti pupočného prstenca, divergencie svalov, cez ktorú dochádza k charakteristickému vydutiu. U novorodencov je príčinou zvyčajne vrodená stavba tela, slabosť brušnej steny, časté plače, plač alebo zápcha..

A u starších detí a dospelých príčiny spočívajú v nadmernom fyzickom namáhaní a nadmernom vzpieraní.

U žien sa počas tehotenstva často vyskytuje herniálny výčnelok kvôli silnému rozťahovaniu brušnej steny pri nosení dieťaťa. Uvedené príznaky však iba pomáhajú pri podozrení na prietrž a stanovenie správnej diagnózy je úlohou lekára.

Až potom môžete aplikovať rôzne modlitby a sprisahania z prietrže, ktoré dobre pomáhajú v prípadoch, keď je medicína bezmocná..

Spiknutie na Mesiac

V dávnych dobách úroveň medicíny neumožňovala vyliečiť všetky choroby a nie každý človek si mohol dovoliť kvalitnú liečbu u lekára. V takýchto prípadoch prišli na záchranu rôzne sprisahania a modlitby, ktoré sú celkom účinnými terapeutickými látkami..

Pomáhali tiež s výskytom pupočnej alebo ingvinálnej prietrže.

Za najobľúbenejšie hovorené terapie sa vždy považovali rituály od ľudí. S ich pomocou môžete eliminovať príznaky choroby a zbaviť sa nepríjemného výčnelku. Nižšie je uvedený príklad veľmi účinného sprisahania prietrže uskutočneného na úplňku presne o polnoci.

Musíte otvoriť okno a pri pohľade na mesiac pokojne čítať nasledujúce kúzelné slová:

"Pane, prosím, pomôžte a príďte ku mne čoskoro." Ako mladý mesiac stúpa, nechajte prietrž čoskoro! Amen! "

Slová by sa mali opakovať trikrát, potom jemne pohladia boľavé miesto a úprimne si želajú zotavenie. Ak je to potrebné, kýla sa môže niekoľkokrát opakovať, až kým Mesiac na oblohe nezmizne. Po určitom čase choroba určite ustúpi.

Pupočná prietrž v detských modlitbách

Odporúčame vám oboznámiť sa s pupočnou kýlou u detí, modlitebným spiknutím s niekoľkými možnosťami v ruštine, s úplným popisom a fotografiami.

Ako môže mať dieťa prietrž

Článok poskytuje podrobný popis toho, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Matky často čelia podobným problémom a nechcú vystavovať svoje malé deti hrozným chirurgickým zákrokom.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

Čo je to choroba??

Táto vada sa môže prejaviť už v prvom mesiaci života: malý proces v pupku alebo opuch v slabinách, vylučovaný svalovým napätím a pri zatlačení schopný byť stlačený. Častejšie sú predčasne narodené deti postihnuté pupočnou šnúrou: môžu sa získať v dôsledku častého plaču novorodencov („trhanie brucha“), menej často z porúch tráviaceho systému. Nie vždy je možné rozlíšiť výčnelok, záleží to na jeho veľkosti. Pri inguinálnom type spadá obsah brušnej oblasti do trieslového kanála. Viac náchylné na chlapcov.

Je nevyhnutný zásah a včasné ošetrenie? Niektorí detskí lekári sa domnievajú, že keď bude mať dieťa 1 rok, rast sa zmierni. Inak sa operácia vykonáva až do dvoch rokov. Ak však porucha spôsobí úzkosť a nepohodlie dieťaťa, oplatí sa konať. Nástroj, ako je lekárska náplasť alebo obväz, nemá vždy požadovaný účinok. Väčšina lekárov nesúhlasí s odstránením procesu malého dieťaťa. Kde je spasenie? Ako pomôcť dieťaťu? Liečba tradičnými metódami často neprináša želané výsledky a lekári nie vždy sú svedomitými zástupcami svojej profesie. Potom na záchranu prídu starodávne liečebné metódy.

Sila mágie

Čo je to ohováranie? Toto je spôsob ovplyvnenia ľudskej aury vyslovovaním magických slov, ktoré majú liečivé schopnosti. V staroveku ich mohla čítať iba špeciálna osoba s osobitným poľom viery a energie. Liečitelia boli prenasledovaní, pretože ich pohanské remeslo šlo proti cirkvi a vede. Kúzla nie sú vždy zamerané na dobré skutky (uzdravenie, prosperita, šťastie), niekedy sa používajú na tmavé účely (kliatby, vraždy). Sila slov sa nedá podceňovať. Pamätajte, že zlá urážka na cti sa určite vráti k odosielateľovi.

Nie je to iba veštca, ktorý je schopný viesť obrad, ale efektívnejšie čítať modlitby príbuzným osoby, ktorej je určená..

 • pre mužov, aby čítali v pondelok, utorok, štvrtok, pre ženy - v stredu, piatok, sobotu - rituál nevykonávajte v nedeľu;
 • na dosiahnutie väčšieho účinku môžete použiť lunárny kalendár;
 • presne reprodukovať text bez toho, aby nič zmenilo podľa vlastného uváženia;
 • vyslovovať slová šepotom, tlmeným;
 • hlavná vec je veriť v silu kúzla, nasmerovať všetku svoju energiu a lásku na jej realizáciu.

Ďalej sa naučíme, ako hovoriť kýlu u kojenca samostatne a čo sa dá a nemôže urobiť počas procesu kúzla..

Rituálny popis

Kto bude hovoriť umbilikálnu chorobu? Kto môže vrhnúť kúzlo na sprisahanie proti prietrži?

Najzaujímavejšou a najsilnejšou je láska matky k svojmu dieťaťu. Najmúdrejší z liečiteľov nebude schopný investovať do obradu toľko zázračnej uzdravovacej sily, aká je. Jej myšlienky sú úplne čisté a je pre ňu lepšie zveriť túto citlivú záležitosť. Ak z nejakého dôvodu účasť mamičky nie je možná, necíti sa v nej potrebné množstvo energie ani sily, môžete do sprisahania z kýly pupočnej šnúry zapojiť iného blízkeho príbuzného - otca alebo babičku..

Ak chcete viesť obrad, aby ste hovorili s pupočnou kýlou u dieťaťa, nepotrebujete vodu:

 • vstávať za úsvitu;
 • vystavte brucho dieťaťa a vezmite ho do náručia;
 • trikrát povedzte: „Matka vo svojom srdci porodila Božieho služobníka (meno), čakala na vás, modlila sa k Bohu za vaše pozemské šťastie. Boží otrok (meno), a teraz prosí nášho Pána, aby vám, môj syn (dcéra) (môj), žehnal ako môj syn Ježiš, aby pomohol uzdraviť čierny útok, ktorý prišiel do nášho domu odnikiaľ. Vyhláskovať všetky sily zeme a neba, mora a zeme, lesy a údolia, aby nám pomohli s dieťaťom a pomohli uzdraviť hroznú prietrž, kýlu, ktorá je žieravá a húževnatá. Nech služobník Boží (meno) zdravo spí na radosť srdca svojej matky. Nech ho nebeskí anjeli držia. Nehai sa rozhodne zaútočiť na pokožku a nezanechá žiadne stopy. V mene Otca a syna a svätého ducha! Amen ";
 • pľuvať dieťa na boľavé miesto;
 • upevnite nasledovne:

„Modlitba mojej matky je za ušami Pána Boha a nemôže byť zničená ani vetrom, sekerou, ani zlou ľudskou zvestou. Moje slová sú držané za siedmimi pečaťami, na siedmich zámkoch a písaný text bude horieť a rozptyľovať popol vo vetre. Nepriateľ sa nedostane navždy. amen ".

konečne

Teraz viete, ako hovoriť dieťaťu pupočníkovú prietrž, ako sa doma zbaviť slabochov.

Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako

Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako

Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!

Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!

Pamätajte, že tento rituál je zameraný výlučne na dobro, je to modlitba rodiča za uzdravenie jeho dieťaťa. Počas kýlovej sprisahania u novorodencov nie je spáchaný žiadny zločin proti náboženstvu. Môže vám moc lásky pomôcť vo vašom materskom povolaní liečiť a liečiť!

Kýla prietrže u detí a dospelých

Jednou z najbežnejších chorôb je dnes pupočná kýla. Moderná medicína sa však s ňou výborne vyrovnáva ako s ľudovými liekmi.

Je tu však jedna vec - prietržová tendencia sa vracia, bez ohľadu na to, aké prostriedky sa používajú na jej odstránenie. Vyžaduje sa opakovaná liečba, ale nie vždy je to možné. Zápletka z pupočnej kýly uľahčuje zbavenie sa choroby dospelých i malých detí.

Moderná medicína rozlišuje niekoľko príznakov tohto ochorenia:

 • zvracanie
 • Výčnelok pupočnej oblasti;
 • Bolesť brucha.

Umbilikálna hernia sa nazýva predĺženie pupočného kruhu pod vplyvom silného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Vývoj choroby spôsobuje neustálu zápchu a nadmerné zdvíhanie závaží. Kýla sa často vyvíja u 30-ročných tehotných žien alebo u obéznych ľudí.

Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie vyvíja u novorodencov, nedávno narodených a zrelých žien.

Po mnoho storočí, keď liek nebol prístupný pre všetkých a jeho úroveň bola oveľa nižšia ako moderná úroveň, ľudia verili v silu žiadostí a modlitieb. Pokiaľ ide o vyššie sily, ľudia mohli uzdraviť každú chorobu slovami. Potom najúčinnejším spôsobom liečby kýly boli práve sprisahania a ľudové lieky.

Spasenie leží na mesiaci

Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

Existuje spôsob, ako eliminovať chorobu nielen doma, ale aj u vašich príbuzných. Na tento účel je potrebné prečítať si text sprisahania a uviesť, od koho je potrebné chorobu odstrániť..

Kyslá smotana môže pomôcť proti pupočníkovej prietrži, táto metóda je však účinná, ak príčinou choroby bolo ťažké zdvihnutie. Kyslou smotanou sa hovorí špeciálnymi slovami, potom je na ňu namazané zapálené miesto. Zvyšky kyslej smotany sa podávajú mačke.

Môžete tiež použiť dennú modlitbu, ktorá by sa mala čítať, až kým choroba ustúpi..

Spiknutie pomôže zachrániť dieťa pred prietržou

Lekári často odmietajú liečiť bábätká s pupočníkovou prietržou s odkazom na ich mladý vek. Ľudovým liekom sa dieťa vždy nedarí vyliečiť a často je kontraindikované z dôvodu možnej alergickej reakcie. To sa ešte musí vyriešiť prostredníctvom sprisahania. Ak však dieťa prijme ľudovú nápravu, potom sa rituál smie vykonávať ešte viac - to nijako neovplyvní liečbu. Tento prístup nespôsobí žiadne negatívne dôsledky..

Magický rituál zameraný na odstránenie pupočnej kýly je len prečítať modlitbu nad dieťaťom. Text je potrebné prečítať skoro ráno, zatiaľ čo dieťa by malo byť v rukách čitateľa, potom bude liečba úspešná. Slová sa vyslovujú trikrát, potom je potrebné pľuvať na pupok a prečítať si druhú časť zápletky. Ľudovými liekmi na túto chorobu budú najlepšie preventívne opatrenia.

Existujú pravidlá na vykonávanie kúzelného rituálu na liečbu bábätiek, ktoré boli prenášané ľudovými tradíciami po stáročia..

Obrad by mali vykonávať buď príbuzní dieťaťa (matka, babička), alebo mocní kúzelníci. Je dôležité, aby osoba, ktorá slávnostne koná obrad, chcela dieťaťu pomôcť, následky nebudú mať na nikoho vplyv. Účinnosť obradu často spočíva v tom, že matka so všetkou silou a celým srdcom chce dieťa vyliečiť, bez ohľadu na to, čo na to používa. Týmto prístupom sprisahanie absorbuje všetku materskú milosť a vieru v uzdravenie.

Užitočné liečivé sprisahania:

Hernia sprisahania: pripomienky

Jeden komentár

Kýla je pomerne nebezpečná choroba. A pravidlo číslo jedna, ktoré vedia aj deti: nesmiete zdvíhať a prenášať závažia. Ale môj manžel sa raz rozhodol ukázať svoju silu priateľom, je to môj atlét, začal zdvíhať auto. A podľa toho si vyslúžil kýlu. V nemocnici sme čelili výberu: buď operácii, alebo sa budete liečiť sami. A potom som narazil na sprisahanie proti tejto chorobe. Milovaný sa najprv smial dlho, ale po hodine presvedčenia súhlasil s nejakým experimentom. Tri po sebe nasledujúce noci som čítal modlitbu za mesiac. Spočiatku nedošlo k zlepšeniam, ale po mesiaci sa môj manžel skutočne cítil lepšie.

Verím, že musíte veriť a všetko dopadne!

Použitie sprisahania pri pupočnej hernie

Jednou z chorôb, ktoré ľudia vedia, je pupočná kýla. Jedinou negatívou je skutočnosť, že opakovanie je možné a konkrétnejšie relaps. Je obtiažne liečiť pupočníkovú prietrž naraz, choroba môže po určitom čase postupovať a prejavovať nové príznaky. Ochorenie sa prejavuje u ľudí v pokročilom veku, u žien po pôrode au detí. Spiknutie z pupočnej kýly je jedným zo spôsobov, ako môžete túto chorobu prekonať. Môžete sa toho zbaviť sami, pomôcť svojej rodine a priateľom. Rituály sa musia vykonávať v určitých dňoch av určitom čase s čistými myšlienkami. Ochorenie sa dá liečiť alternatívnymi metódami bez chirurgického zákroku..

Je ťažké liečiť pupočníkovú prietrž naraz,

Základné pravidlá rituálu

Predtým, ako si prečítate modlitbu alebo sprisahanie, musíte sa naučiť správnym spôsobom, vykonať rituál, pretože výsledok priamo závisí od správneho konania:

 1. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je veriť v sprisahanie, veriť v magickú moc. Bez viery vo výsledok sa choroba môže začať vyvíjať ešte viac. Nikdy nestrávite nič zo záujmu, nemôžete žartovať s mágiou.
 2. Je dôležité vziať do úvahy, že obrady a parcely z pupočnej kýly sa najlepšie vykonávajú počas klesajúceho mesiaca. Vykonané rituály majú liečivé vlastnosti a tiež pôsobia oveľa rýchlejšie..
 3. Ak si chcete prečítať modlitbu a viesť obrad, ak je choroba dieťaťa spôsobená jeho matkou, môžete tiež poveriť držaním babičky. Stále môžete spolu utrácať, ale nikdy neveríte, že v jeho duši môže číhať hnev a zlé úmysly.

Nezáleží na tom, pre koho sa rituál vykonáva, je dôležité zachovávať dôvernosť. Ak máte túžbu rozprávať o vykonanom rituále, môžete to urobiť potom, čo je viditeľný výsledok.

Oslobodzujeme bábätká od pupočnej kýly

Deti sa môžu zbaviť tohto druhu choroby, ak si prečítate dej v správny čas as pozitívnou energiou. Mama alebo babička musia povedať tieto slová:

"Matka z teba, služobnica Božia (meno), ťa niesla, tvoja matka ťa vydržala, tvoja matka ti ublížila." A teraz matka, služobnica Božia (meno), chytí čiernu prietrž, odstráni ju od dieťaťa, služobníka Božiu (meno). Čierna prietrž, červená prietrž, žltá prietrž, biela prietrž, milovaná prietrž. Budem hrýzť prietrž akejkoľvek hernie hernie, popliteálna, jasná. Budem mať uhryznutie herniované, herniované tesné, herniované vybuchujúce. Som pôžičkou všetkých hernií, zo všetkého, čo budem hovoriť Božím služobníkom (meno), dám mu dobré zdravie. Tak, aby nemal kýlu v novom mesiaci a novom roku, ani na novom mieste, ani na starom mieste, teraz a nikdy. A ráno, večer, večer, popoludní buďte pokojní, služobníci Božie (meno), pokojní a pokojní. Spite pevne, rýchlo rastte. Amen. Amen. amen ".

Deti sa môžu zbaviť pupočnej kýly sprisahaním

Prečítajte si tieto slová trikrát, po čom musíte pľuvať na pupok a predniesť túto reč:

"Moje slová sú pravdivé, moje slová sú silné, sú ostrejšie ako nôž, sú ostrejšie ako meč, sú silnejšie ako kopije." Uzatvorím sprisahanie svojím kľúčom, ale hodím ho do mora. Nikto, kto by nemal odradiť, nikto zmeniť slovo. Nech to tak je. amen ".

Takáto reč vám umožní upevniť prečítané sprisahania.

Univerzálny spôsob liečby chorôb

Existuje univerzálny rituál, ktorý možno použiť na samoliečbu, ako aj pre deti a blízkych. Tento rituál sa pohodlne používa a nevyžaduje ďalšie zariadenia. Musíte si prečítať modlitbu v čase, ktorý vám vyhovuje. Jediné, čo musíte pozorovať, je zvoliť si rannú dobu, ak sa chystáte prečítať dej pre dieťa. Prvá vec, ktorú musíte urobiť: zakrúžkujte miesto, ktoré bolí, zakrúžkujte ľavou rukou (prstom) a opakujte tieto slová trikrát:

"Boh žehnaj! Bože, posilň! A ty rozptyľ! Choďte za volantom a odtiaľ do jamy! Tam budete navždy a navždy! Bude to tak, ale nie inak! Amen! ".

Po prečítaní zápletky raz musíte vyplivnúť cez vaše ľavé rameno a urobiť tak po každom odčítaní trikrát. Táto ceremónia je účinná okamžite, prvé výsledky je možné vidieť za mesiac. Môžete skúsiť vykonať obvyklé rituály so sviečkami alebo na rastúcom mesiaci, ktoré si nevyžadujú prečítanie modlitby alebo sprisahania, ale výsledok bude zreteľný.

Aby ste sa zbavili choroby, musíte si prečítať modlitbu v čase, ktorý je pre vás vhodný

Posilniť účinok ľudových metód

Pri čítaní grafu z pupočnej kýly môžete súčasne použiť jednoduché ľudové metódy, čím sa zvýši efekt, zlepší a urýchli sa výsledok:

 1. Pripravte si medenú mincu, odporúča sa vziať si starú mincu. Zviažte látku, vložte ju do pupka, zaistite obväzom alebo sadrou. Táto metóda je účinná v počiatočných fázach manifestácie ochorenia. Túto metódu môžete použiť pre deti a dospelých. Noste mincu najmenej tri dni.
 2. Amforový olej a borovicová živica. Roztavená guma (použite vodný kúpeľ), ochladiť, vytvoriť kruh. Namaľujte oblasť pupka olejom, položte kruh, upevnite obväzom alebo lepidlom.
 3. Ovsená kaša. Ovesné vločky varíme, vychladíme, pripravíme tortu a pripevníme ich na boľavé miesto. Túto metódu používajte každý deň dva týždne.

Po výbere jednej z metód si prečítajte graf na klesajúcom mesiaci. Pripravte misku a droždie. Pri čítaní sprisahania musíte vyplivnúť do droždia. Môžete použiť sviečku. Počas rozprávania držte ruky nad sviečkou vo forme kupoly a po rituále sa pripojte k dlaniam. Osoba, ktorej bol rituál určený, by mala ležať v posteli, kým nie je sviečka úplne spálená. Ak vznikne potreba, môžete vstať najskôr skôr, ako sviečka zhorí na polovicu.

 • 12/11/2017 Anonymous Chcem sa osobne stretnúť s kupujúcim, aby sa tak stalo.
 • 12.10.2017 Maria Zaujímalo by ma, či môžem získať prvé napi.
 • 12/09/2017 a temnotárstvo sú autori pôsobiví. čierne magické diabla.
 • 12. 8. 2017 Aki chcem zabiť Boha.

zrušiť odpoveď

Akékoľvek materiály na webe Zakolduj môžete používať na svoje vlastné riziko. Vyžadujú sa konzultácie s lekárom o používaní akýchkoľvek liekov a postupov zverejnených na webe

Umbilická hernia sprisahania u detí - kúzla ľudového liečenia

Mnoho ľudí sa zaujíma o to, ako hovoriť s kýlou samostatne u dieťaťa, a či je možné uskutočniť podobný obrad doma, bez toho, aby sa uchýlili k veštcom a šepotom. Ponáhľame sa ubezpečiť - existuje taký spôsob, ktorý s vami zdieľame.

Funkcie prietrže pri kojencoch

Prietrž hernie môže byť veľmi efektívny, ak sa dodrží určité pravidlá. Sú to tieto:

 1. Musíte úprimne a bezpodmienečne veriť v magickú moc sprisahania. Ich pôsobenie nie je založené iba na magických manipuláciách, ale aj na dobre známom účinku placeba.
 2. Pozemok sa musí čítať prísne na klesajúcom mesiaci. To bolo v tomto okamihu, keď sa lunárna energia sústredila na odstránenie, zničenie všetkého zbytočného a zbytočného. Preto sa účinnosť obradu niekoľkokrát zvyšuje
 3. Blízky príbuzný dieťaťa by mal prečítať graf z pupočnej kýly. Je vhodné, aby ceremoniál uskutočnila matka alebo stará mama. Ak sa dieťa narodilo nedávno, môžete rituál vykonať spolu
 4. Osoba, ktorá číta sprisahanie, by nemala pociťovať negatívne emócie. Je dôležité byť v správnom postoji - dobrote. Pokojný a pozitívny emocionálny stav je kľúčom k úspechu
 5. Musíte udržiavať v tajnosti svoj úmysel vykonať obrad. Nezdieľajte plány s nikým. Zvlášť nestojí za to, aby sa sprisahanie konalo a dieťa sa uzdravilo

Toto sú najzákladnejšie pravidlá. Postupujte podľa nich a dosiahnete požadovaný výsledok..

Ako čítať jednoduchý graf pupočnej kýly

Tento rituál je opakovaním uzdravujúcich modlitieb niekoľkokrát za sebou. Nevyžadujú sa ďalšie zariadenia a zázračné vybavenie..

Aby pozemok fungoval, miestnosť by mala byť čistá, tichá, pokojná a pohodlná. Je vhodné, aby bolo dieťa v dobrej nálade - neplakalo a neliezalo. Najlepší čas je skoro ráno. Toto odlišuje liečivé sprisahanie od iných magických obradov vykonaných neskoro v noci..

Musíte nájsť a odhaliť miesto na tele dieťaťa, v ktorom je herniálna formácia. Jemným jemným pohybom zakrúžkujte kýlu malíčkom ľavej ruky a zopakujte slová z grafu:

Text musí byť vyslovený trikrát. Potom trikrát cez ľavé rameno. Je veľmi jednoduché skontrolovať, či sprisahanie fungovalo - v priebehu jedného mesiaca by sa prietrž mala zmenšiť.

Mimochodom! S pomocou takéhoto sprisahania je možné vyliečiť nielen prietrž u kojenca, ale aj benígne nádory u mužov, ktoré sa objavujú v oblasti trieslovín..

Hernia plot: čítal matka

Táto verzia pozemku je vhodná, ak jeho matka chce dieťa vyliečiť. Materská energia a láska samy o sebe sú veľmi mocným amuletom a majú liečivé schopnosti. A s pomocou rituálu sa efekt môže mnohokrát zosilniť.

Slávnostný obrad sa uskutočňuje nasledovne: matka najskôr musí mierne zahryznúť výslednú prietrž. Potom, bez toho, aby ste ju vystrčili z úst, vyslovte slová sprisahania:

Po vyslovení slov o sprisahaní trikrát prekonajte svoje ľavé rameno.

Táto verzia sprisahania sa považuje za najmocnejšiu. Obrad však môže byť vykonaný iba raz - ostatní sa môžu opakovať, ak nekonali prvýkrát.

Konšpirácia sa prejaví do jedného dňa a kýla postupne zmizne z tela dieťaťa.

Starožitné pupočnej kýly

Táto verzia pozemku je rovnako vhodná pre novorodencov, malé deti a dokonca aj dospelých. Používajte ho však iba ako doplnok k tradičným liečebným metódam predpísaným lekárom. Konšpiračné konanie nejde nezávisle, ale opakovane zvyšuje účinnosť liekov.

Je potrebné sa zobudiť tri dni v rade skoro ráno pred príchodom svitania. A prečítajte si nasledujúce magické slová nad pacientom:

Ak rituál vykonáva matka dieťaťa, v procese vyhlásenia sprisahania musí dieťa držať rukami na mieste, kde je herniálna formácia. Môžete sa ho ľahko dotknúť - dieťaťu by ste nemali bolesti.

Obrad s mydlom

Toto je starodávny spôsob, ako sa zbaviť bolestivej prietrže. Pri kúpaní dieťaťa musíte hovoriť mydlom nasledujúcimi slovami:

Potom dieťa umyte mydlovým mydlom, znova zopakujte text sprisahania a trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

Po ceremoniáli by sa mydlo malo zlikvidovať. Musí byť pochovaný v zemi ďaleko od domova. Alebo sa utopí v rieke, jazere. Je vhodné nájsť najviac neobývané miesto.

Liečba kýly u dojčiat ľudovými liekmi

Spoliehať sa iba na mágiu rozhodne nestojí za to, pokiaľ ide o zdravie dieťaťa. Skúste tiež uzdraviť prietrž pomocou ľudových prostriedkov:

 1. Clay. Musí sa zriediť teplou vodou do hustoty kyslej smotany. Pripravte ílový koláč a zohrejte ho tak, aby bol dostatočne teplý, ale nebol spálený. Výsledný koláč položte na pupok dieťaťa a nechajte ho, kým nebude úplne suchý
 2. Ocot. Pripravte slabý ocotový roztok: 1 lyžicu octu v 2 litroch vody. Umývajte bolesti trikrát denne
 3. V teplom období si môžete vybrať papraď a pripraviť odvar. Ochlaďte ho, odstráňte listy a trikrát denne ho naneste na brucho dieťaťa. Nezabudnite zahriať obklad pomocou šálu alebo kúsku vlny

Odborníci v oblasti alternatívnej medicíny odporúčajú použiť gázu namočenú do čerstvej srvátky.

Dôležité: pri prvých príznakoch prietrže sa vždy poraďte s lekárom a postupujte podľa jeho odporúčaní. Získajte povolenie na používanie ľudových prostriedkov. A konšpirácie používajte iba ako doplnok k tradičnej liečbe.

Po dvojmesačnom synovi lekár diagnostikoval slabinovú prietrž. Povedal, že po 6 mesiacoch bude musieť byť operatívne odstránená. Na moju otázku: je možné, že prietrže môže prejsť sama? Kategoricky som odpovedal nie. Našťastie podľa babičky môjho manžela sme mali príbuzného, ​​ktorý vedel, ako hovoriť kýlu. Šli sme k nej trikrát, kde som čítal sprisahanie nad dieťaťom. Aj keď sa po slovách doktora obávala, že je nepravdepodobné, že by to pomohlo. Našťastie pre mňa som sa bál zbytočne. Do štyroch mesiacov malo dieťa prietrž. A práve v tomto veku sme sa objavili u lekára. Pri vyšetrení nič nenašla. Toto sú zázraky sprisahania.

Pri kýle v staršom veku sme tiež hľadali liečiteľku starej mamy, išla, hovorila, všetko išlo bez stopy. A mladšia bola herniovaná sama pomocou starého ruského niklu z roku 1956. A všeobecne, čím staršia je minca, tým lepšie. Potrebujeme medený nikel. Lepil som pásovou pomôckou na prietrž (pupočník) a neodstránil som sa. Lepiaca náplasť sa podľa potreby vymenila. Kýla tiež zmizla bez stopy.

Dva mesiace sme sa prebúdzali prietržovou masážou a iba rastie. Existujú tradičné metódy, naozaj na ne dúfam, zvlášť teraz, keď je teplo, bude trčať na tričku (umbilical). Ocotový roztok a papraď môžu byť dvojmesačným dieťaťom? Ak nie, v akom veku je takýto postup povolený?

© 2017. Všetky práva vyhradené.

Neznámy svet mágie a ezoteriky

pre správy na sociálnych sieťach

Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade s týmto oznámením týkajúcim sa tohto typu súborov.

Ak nesúhlasíte s tým, že používame tento typ súboru, musíte zodpovedajúcim spôsobom nastaviť nastavenia prehliadača alebo web používať.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Bežným javom je hygróm zápästného kĺbu v oblasti rúk. Samotné vzdelávanie nespôsobuje bolesť a pri malej veľkosti nezasahuje. Stáva sa však, že hygróm praskne.
S ukončením menštruácie klesá pravdepodobnosť rastu benígneho svalu. Maternicové myómy v menopauze nevyžadujú chirurgickú liečbu - najčastejšie musíte pravidelne sledovať uzly, najmä v prvých rokoch menopauzy..
Umbilická hernia u detí je vyčnievanie vnútorných orgánov pod kožou okrúhleho alebo oválneho tvaru v oblasti pupka dieťaťa. Ochorenie sa vyskytuje u každého piateho dieťaťa.