loader

Hlavná

Žalúdok

Svetlá Kolomna

Potom sa pýtali na herniu... Možno niekto príde vhod... Čítal som a robil masáž. Trvalo to maximálne 3 týždne.

1) Spiknutie kýly u detí: „Babička Solomonidushka v Najsvätejšej Teotokose hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami. Hovorím teda so služobníkom Božím (meno dieťaťa). amen ".

Hovorte trikrát a 3 dni v rade, okrem nedele. Pri sprisahaní by ste mali jemne hrýzť pupok vášho dieťaťa perami.

2) „Prvýkrát, dobrú hodinu, Pane Bože, pomôž, poďakuj Matke Bože, pomôž, ďakujem, nepomáham, Matka Božia, pomôž, vyslovuj, vymývam herniu, kýlu, lícnu kosť, lícnu kosť od služobníka Božieho (meno). Pokarhávam vás, vydieranie, žobranie, hádzanie, volanie. Ak hrýznete, zúrite, potom vám uhryznem zuby. Kýla, kýla, lícna kosť, lícna kosť, choďte na suchý dub, je tu vaša prechádzka, je tu vaša krása. Amen. " Čítajte trikrát. Hneď na začiatku sa prekrížiť a preťať toho, kto požiadal o pomoc.


3) Tu je text jednoduchého sprisahania, ktoré môžete skúsiť urobiť sami:
"Nosila sa, porodila sa, vzala si bolesť, sama bola pohryta prietržami." Amen, amen, amen. “ Potom predstieraš, že si zahryzol pupok.
Zápletka sa musí čítať najmenej tri dni, predtým je lepšie prečítať si akúkoľvek modlitbu, ktorú poznáte, napríklad „Náš otec“..

4) „Yegoriy kráčal na otvorenom poli pozdĺž rannej rosy, Egor zložil tristo zlatých lukov, tristo zlatých šípov a tristo zlatých lukostrelcov a strieľal a strieľal na služobníka Božieho. hrebeň: a ponesie čierneho medveďa do temných lesov, do rýchlych močiarov, takže v storočí nebude ani deň, ani noc, navždy a navždy. amen ".
Pravopis zakreslite trikrát a zakaždým trikrát pľutujte.

Ako dieťa hovorí prietrž? Pupočná kýla u dieťaťa: príčiny, príznaky a liečba

Väčšina rodičov pozná pupočníkovú prietrž. Táto vada, ako aj spôsoby jej odstránenia, stále vyvolávajú kontroverziu. Niektorí rodičia dôverujú lekárom a využívajú tradičné možnosti liečby. Iní uprednostňujú dôveru v tradičnú medicínu a hľadajú spôsoby, ako hovoriť o hernii u dieťaťa. Každá z metód má pozitívne a negatívne stránky..

Lekársky certifikát

Dieťa, ktoré je v lone, je spojené s matkou cez pupočnú šnúru. Prostredníctvom nej dostáva živiny potrebné pre tvorbu a rast. Po pôrode obväz-gynekológ obväzuje pupočnú šnúru a odreže ju. Pupočníková šnúra po niekoľkých dňoch samostatne zmizne. V priebehu času sa vďaka svalu pobrušnice utiahne pupočníkový prsteň. U novorodencov je však slabý a nemusí sa úplne uzavrieť. To vedie k vydutiu črevnej slučky.

Umbilická hernia u dieťaťa je stav, pri ktorom peritoneálne orgány opúšťajú pod kožou pupočníkový krúžok. Vyskytuje sa hlavne u novorodencov, ale môže byť pozorovaný aj u jednoročných a starších detí (6-8 rokov)..

Hlavné dôvody

Porucha môže byť vrodená alebo získaná v prírode. V prvom prípade sú to príčiny:

 • nezrelosť;
 • genitálna slabosť brušných svalov;
 • dedičná predispozícia;
 • infekčné ochorenie matky počas tehotenstva.

Medzi získanými príčinami hernie u novorodencov možno rozlíšiť:

 • črevná kolika;
 • nedostatok pôrodnej hmotnosti;
 • zápcha, kašeľ, plynatosť;
 • nedostatok laktázy.

Kýla sa môže vyskytnúť do konca prvého roku života. Spravidla sa spája s častou zápchou alebo skorým nástupom chôdze, keď svaly ešte nemali dostatočnú silu..

Klinický obraz

Pupočná prietrž u dieťaťa sa dá celkom ľahko určiť samostatne. Je to výčnelok nad pupkom, navonok pripomínajúci loptu. Jeho rozmery sa môžu líšiť od 1 do 10 cm. Ak naň ľahko zatlačíte, lopta zapadne do pobrušnice, ale po chvíli sa objaví znova.

Pri miernom výčnelku je prietrž viditeľná iba pri napätí v brušných svaloch. Napríklad pri kýchaní, kašľaní alebo plaču. Farba kože v tejto oblasti sa tiež zmení. Zčervenáva sa.

Deti s herniou sú zvyčajne nepokojné. Je to kvôli tomu, že ich nadúvanie a kolika sú bolestivejšie. Okrem toho sú tieto deti závislé od počasia. Reagujú na meniace sa poveternostné podmienky rozmarmi alebo letargiou, ospalosťou. Preto rodičia hľadajú rôzne možnosti, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Liečitelia majú niekoľko spôsobov, ako uskutočniť obrad.

Diagnostické metódy

Pri vyšetrení je zreteľne viditeľná pupková kýla. Skúsený pediatr v prípade tejto patológie okamžite nasmeruje dieťa k chirurgovi. Jediné vyšetrenie na potvrdenie diagnózy však nestačí. Výstupok môže mať iné príčiny..

Na vylúčenie alebo potvrdenie prietrže je okrem toho potrebné vykonať komplexné vyšetrenie, ktoré zahŕňa:

 • krvný test;
 • ultrazvuk
 • herniography;
 • rádiografia žalúdka.

Ďalšie diagnostické metódy vám umožňujú zvoliť si správnu liečbu.

Možnosti liečby

Lekár vyberie spôsob odstránenia prietrže v závislosti od jeho veľkosti. Napríklad s miernym vyčnievaním a nedostatkom nepohodlia postačuje zvyčajne niekoľko masážnych sedení. V prípade zovretia alebo dlhodobej poruchy sa vyžaduje chirurgický zákrok.

Niektorí rodičia však uprednostňujú alternatívne lekárske metódy. Obracajú sa na liečiteľov alebo sa snažia nezávisle hovoriť o kýze u dieťaťa. Ako budú rôzne možnosti liečby fungovať, sa podrobnejšie opíšeme neskôr v článku..

Masážne sedenia

Masáž je účinný a zároveň efektívny spôsob boja proti vyčnievaniu u detí. Na jeho implementáciu by ste sa mali obrátiť na špecialistu. Môžete tiež viesť stretnutia doma. Postačuje na masáž žalúdka dieťaťa denne v smere hodinových ručičiek. Pohyby by mali byť sebavedomé, ale hladké a bez ostrých otrasov. Na jar môžete jemne stlačiť, ako pružina funguje. Celý postup netrvá dlhšie ako 5 minút.

Pozitívny účinok sa prejaví asi po mesiaci. Lekári okrem toho odporúčajú niekoľkokrát denne ukladať dieťa na žalúdok. Pomáha to znižovať tlak v brušnej dutine, lepší výboj plynu, zvyšuje motorickú pohyblivosť horných a dolných končatín. Pre staršie deti je tiež užitočná masáž. Pohyby by však už mali byť intenzívnejšie..

Použitie obväzu

Lekárom sa odporúča, aby na doplnenie masáže použili obväz. Pomáha udržiavať peritoneálne svaly v správnej polohe. V dôsledku zanedbateľného, ​​ale stáleho tlaku na vydutú plochu hernálneho vaku sa dosiahne stav, v ktorom nebude možné opustiť hernálnu bránu..

Detský obväz je obvykle vyrobený z mäkkého elastického materiálu. Môže sa začať nosiť hneď po uzdravení pupočníkovej rany. Je však lepšie odmietnuť obväz s výraznou léziou kože v pupku. Hovoríme o vyrážkach s ovčími kiahňami, atopickej dermatitíde, ekzéme rôznych etiológií. V prípade malej prietrže sa obväz považuje za najúčinnejší spôsob, ako ho odstrániť. Pred použitím je dôležité poradiť sa s lekárom.

Potreba chirurgického zákroku

Chirurgický zákrok nie je alternatívou kýly dieťaťa v pupku. Operácia je predpísaná vo výnimočných prípadoch, keď:

 • vek dieťaťa je 3 - 5 rokov a viac;
 • tam je zovretie;
 • veľký výčnelok.

Zásah sa vykonáva pomocou celkovej anestézie. Lekár urobí malý rez pod pupkom, uzavrie prietrž a prišíva. Bežne sa používajú samo-absorbovateľné materiály. Pravdepodobnosť recidívy a komplikácií je zanedbateľná. Ak však v mieste rany pociťujete zvracanie a nevoľnosť, bolesti hlavy alebo bolesť, vyhľadajte lekársku pomoc.

Alternatívne metódy liečby: ako dieťa hovorí prietrž?

U novorodencov je taký výčnelok, ako už bolo uvedené vyššie, pomerne bežný. Rodičia nechcú svoje dieťa anestetizovať. Preto hľadajú rôzne spôsoby eliminácie patológie. Jedným z nich je sprisahanie. Ak chcete prekonať túto chorobu, musíte dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 • usporiadať obrad na klesajúcom mesiaci;
 • čítanie modlitby je povinnosťou blízkeho príbuzného (najčastejšie si vyberajú mamu alebo babičku);
 • je dôležité veriť v moc slov a nebyť voči nim skeptický;
 • o obradoch nemôžete nikomu povedať.

Ako hovoriť s herniou dieťaťu za 1 mesiac? Z tohto dôvodu si zvyčajne vyberajú modlitbu za uzdravenie. Ak sa dieťa skoro prebudí v dobrej nálade a nič sa neobťažuje, musíte ho vyzliecť a položiť na posteľ. Potom držte malý prst ľavej ruky nad prietržou a vyslovte modlitbu.

Môžete tiež usporiadať ceremoniál s mydlom. Naši predkovia verili, že vodné postupy dobre zmierňujú choroby. Modlitba by sa mala čítať na mydli, ktoré sa priamo používa pri hygienických postupoch dieťaťa. Mama alebo babička by mali povedať tieto slová:

 • "Znečistím všetky nečistoty." Nechajte ju ísť do vzdialených lesov, tmavých močiarov, ďaleko, ďaleko, ale nevracajte sa. Amen! "

Potom musí byť dieťa dobre mydlené a opláchnuté z výslednej peny pod tečúcou vodou. Všetky slová a činy sa musia opakovať dvakrát, zakaždým, keď pľuvajú po ľavom ramene. Po rituále je lepšie vyhodiť tyčinku mydla.

Je potrebné poznamenať, že u dieťaťa je ťažké hovoriť prietrž, ako u dospelých. Osoba, ktorá vyslovuje liečivé slová, musí mať v tejto oblasti určité znalosti. Pediatrickí lekári stále dôrazne odporúčajú, aby sa nevyužívali liečitelia a aby používali tradičné možnosti liečby.

Je možné hovoriť s dieťaťom o slabinovej prietrži?

Obrad pre dieťa by mala vykonať aj žena v jeho blízkosti. Najprv mierne zahryzne herniálnym výstupkom a začne šepkať slová uvedené na fotografii nižšie. Postihnuté miesto by sa malo pokúsiť trikrát, zakaždým pľuvanie po ľavom ramene.

Liečitelia tvrdia, že samotný rituál je svojou energiou veľmi silný. Preto sa vykonáva iba raz.

Metódy prevencie

Ako hovoriť pupočníkovú prietrž, sme opísali vyššie v článku. Je možné zabrániť jeho výskytu? Podľa detských lekárov sa pri náležitej starostlivosti o novorodenca a pri dodržaní základných pravidiel prevencie riziko defektu niekoľkokrát znižuje..

Nasledujú tipy na prevenciu patológie:

 1. Aby ste predišli zápche, udržujte HB čo najdlhšie.
 2. Je vhodné, aby dojčiaca matka dodržiavala diétu.
 3. Ak z určitých dôvodov nie je dojčenie možné, pediatr musí zvoliť správnu zmes pre novorodenca.
 4. Je potrebné chrániť dieťa pred prechladnutím.
 5. Je dôležité snažiť sa zabrániť dlhodobému plaču alebo kričaniu, pretože zvyšujú vnútro-brušný tlak.
 6. Na posilnenie svalov brucha dieťaťa sú dobré gymnastika, masáže a plávanie..

Ak budete postupovať podľa týchto odporúčaní, môžete minimalizovať pravdepodobnosť pupočnej kýly.

Ako môže mať dieťa prietrž

Článok poskytuje podrobný popis toho, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Matky často čelia podobným problémom a nechcú vystavovať svoje malé deti hrozným chirurgickým zákrokom.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

Čo je to choroba??

Táto vada sa môže prejaviť už v prvom mesiaci života: malý proces v pupku alebo opuch v slabinách, vylučovaný svalovým napätím a pri zatlačení schopný byť stlačený. Častejšie sú predčasne narodené deti postihnuté pupočnou šnúrou: môžu sa získať v dôsledku častého plaču novorodencov („trhanie brucha“), menej často z porúch tráviaceho systému. Nie vždy je možné rozlíšiť výčnelok, záleží to na jeho veľkosti. Pri inguinálnom type spadá obsah brušnej oblasti do trieslového kanála. Viac náchylné na chlapcov.

Je nevyhnutný zásah a včasné ošetrenie? Niektorí detskí lekári sa domnievajú, že keď bude mať dieťa 1 rok, rast sa zmierni. Inak sa operácia vykonáva až do dvoch rokov. Ak však porucha spôsobí úzkosť a nepohodlie dieťaťa, oplatí sa konať. Nástroj, ako je lekárska náplasť alebo obväz, nemá vždy požadovaný účinok. Väčšina lekárov nesúhlasí s odstránením procesu malého dieťaťa. Kde je spasenie? Ako pomôcť dieťaťu? Liečba tradičnými metódami často neprináša želané výsledky a lekári nie vždy sú svedomitými zástupcami svojej profesie. Potom na záchranu prídu starodávne liečebné metódy.

Sila mágie

Čo je to ohováranie? Toto je spôsob ovplyvnenia ľudskej aury vyslovovaním magických slov, ktoré majú liečivé schopnosti. V staroveku ich mohla čítať iba špeciálna osoba s osobitným poľom viery a energie. Liečitelia boli prenasledovaní, pretože ich pohanské remeslo šlo proti cirkvi a vede. Kúzla nie sú vždy zamerané na dobré skutky (uzdravenie, prosperita, šťastie), niekedy sa používajú na tmavé účely (kliatby, vraždy). Sila slov sa nedá podceňovať. Pamätajte, že zlá urážka na cti sa určite vráti k odosielateľovi.

Nie je to iba veštca, ktorý je schopný viesť obrad, ale efektívnejšie čítať modlitby príbuzným osoby, ktorej je určená..

 • pre mužov, aby čítali v pondelok, utorok, štvrtok, pre ženy - v stredu, piatok, sobotu - rituál nevykonávajte v nedeľu;
 • na dosiahnutie väčšieho účinku môžete použiť lunárny kalendár;
 • presne reprodukovať text bez toho, aby nič zmenilo podľa vlastného uváženia;
 • vyslovovať slová šepotom, tlmeným;
 • hlavná vec je veriť v silu kúzla, nasmerovať všetku svoju energiu a lásku na jej realizáciu.

Ďalej sa naučíme, ako hovoriť kýlu u kojenca samostatne a čo sa dá a nemôže urobiť počas procesu kúzla..

Rituálny popis

Kto bude hovoriť umbilikálnu chorobu? Kto môže vrhnúť kúzlo na sprisahanie proti prietrži?

Najzaujímavejšou a najsilnejšou je láska matky k svojmu dieťaťu. Najmúdrejší z liečiteľov nebude schopný investovať do obradu toľko zázračnej uzdravovacej sily, aká je. Jej myšlienky sú úplne čisté a je pre ňu lepšie zveriť túto citlivú záležitosť. Ak z nejakého dôvodu účasť mamičky nie je možná, necíti sa v nej potrebné množstvo energie ani sily, môžete do sprisahania z kýly pupočnej šnúry zapojiť iného blízkeho príbuzného - otca alebo babičku..

Ak chcete viesť obrad, aby ste hovorili s pupočnou kýlou u dieťaťa, nepotrebujete vodu:

 • vstávať za úsvitu;
 • vystavte brucho dieťaťa a vezmite ho do náručia;
 • trikrát povedzte: „Matka vo svojom srdci porodila Božieho služobníka (meno), čakala na vás, modlila sa k Bohu za vaše pozemské šťastie. Boží otrok (meno), a teraz prosí nášho Pána, aby vám, môj syn (dcéra) (môj), žehnal ako môj syn Ježiš, aby pomohol uzdraviť čierny útok, ktorý prišiel do nášho domu odnikiaľ. Vyhláskovať všetky sily zeme a neba, mora a zeme, lesy a údolia, aby nám pomohli s dieťaťom a pomohli uzdraviť hroznú prietrž, kýlu, ktorá je žieravá a húževnatá. Nech služobník Boží (meno) zdravo spí na radosť srdca svojej matky. Nech ho nebeskí anjeli držia. Nehai sa rozhodne zaútočiť na pokožku a nezanechá žiadne stopy. V mene Otca a syna a svätého ducha! Amen ";
 • pľuvať dieťa na boľavé miesto;
 • upevnite nasledovne:

„Modlitba mojej matky je za ušami Pána Boha a nemôže byť zničená ani vetrom, sekerou, ani zlou ľudskou zvestou. Moje slová sú držané za siedmimi pečaťami, na siedmich zámkoch a písaný text bude horieť a rozptyľovať popol vo vetre. Nepriateľ sa nedostane navždy. amen ".

konečne

Teraz viete, ako hovoriť dieťaťu pupočníkovú prietrž, ako sa doma zbaviť slabochov.

Ako hovoriť umbilikálnu prietrhu u dojčaťa a dospelého samostatne

Posilniť účinok konzervatívnych metód liečby pomocou tradičnej medicíny a magických sprisahaní. Počas prvých fyzických vyšetrení u dojčiat sa niekedy zistí oslabenie pupočného prstenca a rodičia sa možno pýtajú, ako hovoriť pupočníkovú kýlu u dieťaťa samostatne..

Pravidlá čítania sprisahania

Pre skutočnú činnosť sprisahania je vhodné dodržiavať niekoľko pravidiel na čítanie magických slov:

 1. Slávnostný obrad necháva osoba blízka, veriaca a úprimne milujúca dieťa. Je dobré, ak rituál vykonáva samotná matka alebo ženy od príbuzných (babička, teta)..
 2. Je lepšie počkať na klesajúci mesiac, aby nočné svietidlo zosilnilo účinok magických slov. V tomto okamihu cyklu príroda sama pomáha odstrániť všetko, čo je zbytočné.
 3. Na dennej dobe záleží, najsilnejšie sprisahanie z pupočnej kýly u novorodencov sa prejaví skoro ráno za úsvitu.
 4. Začnú sa konšpirovať v pokojnom stave s pozitívnym prístupom a vierou v silu slova. Dieťa by malo byť tiež plné a spokojné so všetkým.
 5. Predtým, ako dieťaťu povedia pupočníkovú herniu, očistia si domácu energiu: prečítajte si „Nášho Otca“, horia kostolné sviečky a kadidlo a všetky rohy postriekajú svätenou vodou. To všetko sa robí v dobrej nálade..
 6. Aby ste nezmenšili všetko úsilie na nič, musíte sa pokúsiť sprisahať od pupočnej kýly u dieťaťa v tajnosti, dokonca od ostatných členov rodiny. Akákoľvek diskusia môže viesť k strate moci rituálu.

Ľudové lieky na prietrž

Niektoré ľudové lieky môžu byť dobrým doplnkom lekárskeho ošetrenia:

 1. Úspešne zmierňuje pupočníkovú prietrhu v novonarodenej teplej hlinenej komprimácii. Malý hrejivý okrúhly koláč sa položí na prietrž a nechá sa uschnúť..
 2. Je užitočné zvlhčiť problémovú oblasť niekoľkokrát denne okyslenou octovou vodou (lyžica na liter vody).
 3. Môžete si urobiť obvaz so sovietskou päťčlennou mincou. Za týmto účelom sa zabalí do mäkkého tkaniva, nanesie sa na pupočnú prietrž a pevne sa zafixuje lepiacou omietkou..
 4. Kompresia z roztavenej borovicovej živice sa stane veľmi účinnou. Teplý koláč rozotrite s gáfrovým olejom a pevne ho pripevnite k prietrži.

Pri liečbe pupočnej kýly u detí sa nemôžete spoliehať iba na ľudové lieky. Nechajte ich slúžiť na urýchlenie a konsolidáciu výsledkov tradičnej medicíny.

Materské sprisahanie

Matka a dieťa, spojené pupočnou šnúrou v lone, majú po narodení naďalej silné energetické spojenie. Úprimná láska k dieťaťu a viera v moc slova môžu pomôcť zbaviť sa pupočnej kýly u dieťaťa. Je potrebné zvoliť čas, keď sa dieťa nič neobťažuje a je odhodlaný pokojne ľahnúť.

Matka bude musieť opatrne uchopiť prietrž svojimi zubami a trikrát hovoriť:

Chorý, uhryznem ťa.

Moje zuby sú ostré,

Choďte odtiaľ, odkiaľ ste prišli.

Po každom čítaní trikrát pľuvajte po ľavom ramene. Materské sprisahanie z pupočnej kýly sa vykonáva raz a čaká sa na výsledok mesiac. Neodporúča sa opakovať obrad skôr.

Matky môžu vyskúšať trochu komplikovanejší rituál:

 1. Pripravte si čistú klapku, tašku z bielej látky, kostolnú sviečku.
 2. Položte dieťa tak, aby ste mohli chodiť.
 3. Nalaďte sa, upokojte sa a prečítajte si trikrát modlitbu „Náš Otec“, keď chodíte okolo dieťaťa proti smeru hodinových ručičiek.
 4. Zapáľte sviečku a trikrát povedzte, pľuvajte do chlopne:

"Choď preč, choroba, do vzdialených lesov, do hustých lesov, do hlbokých morí, do vzdialených polí!" Si bezzubý, a ja som bezzubý, preto ťa odvrhnem, odveziem ťa. Choďte nahlodať silný kameň, vyčerpať stovky rokov staré duby, buržoázne morské vody a nechajte služobníka Božieho (meno) samého! Moje prejavy sú tvrdé. Tak buď! amen ".

 1. Vyhoďte sviečku, vložte ju do vrecka a horte na opustenom mieste.

Umbilická hernia u dieťaťa vo veku 1 a viac rokov môže vyžadovať druhý rituál v mesiaci. Hlavnou zárukou úspechu je viera matky v magickú silu slova.

Staroveké sprisahanie

Toto kýlové sprisahanie bolo zdedené od našich predkov a je vhodné na liečenie dojčiat a dospelých. Je lepšie opakovať to tri dni za úsvitu. Mama musí jemne pohladiť prsty okolo pupka v smere hodinových ručičiek a povedať:

"No, choď preč, špinavá choroba." Choďte na čisté pole, do hustého lesa, na veľké zviera, nahlodajte na neho, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno). Uhryznite večný dub a nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno). Hlodajte kamene silné, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka. amen ".

Opatrné kruhové pohyby by nemali dieťaťu spôsobovať bolesť. Pohľad čitateľa by mal smerovať k boľavému miestu. Mama dáva všetku energiu svojej lásky k dieťaťu a je pripravená sa zotaviť.

Ďalšie dobré staré sprisahanie proti hernii je vhodné na liečbu ľudí akéhokoľvek veku. V pokojnom stave sú všetky myšlienky naladené na vieru v uzdravenie pacienta. S malým prstom opatrne krúžia okolo pupka a hovoria trikrát:

"Boh žehnaj! Bože, posilň! A ty rozptyľ! Choďte za volantom a odtiaľ do jamy! Tam budete navždy a navždy! Bude to tak, ale nie inak! amen ".

Jednoduchosť tohto rituálu umožňuje liečbu doma, v kombinácii s činnosťami predpísanými lekárom.

Plot na sučku

V jednom zo starých slovanských rituálov sa používa malý uzol. Vystrihli ho v suchom protokole a prevezú ho na holý žalúdok, pričom hovoria tieto slová:

„Rovnako ako táto sučka nemá ani meno ani klíčok, tak (Meno) by nemal kýlu, ani vnútro, ani žilu, ani kosť, ani v pečeni, ani v krvi, ani v horúcom srdci. Tesne. amen ".

Zopakujte magické slová trikrát a vyfúknite pupok. Uzol po spálení rituálu. Rituál pomôže hovoriť pupočníkovú herniu u dieťaťa a dospelého.

Konšpirácia na metle

Sibírska liečiteľka Stepanova popisuje takéto sprisahanie na liečbu kýly u dospelých a detí:

 1. Vyrobte si malú metlu z plačúcej vŕby, brezy alebo duba. Viazať vetvičky s červenou látkou alebo stuhou.
 2. Po kúpaní je potrebné potichu poraziť metlou na boľavom mieste a povedať:

"Ochorte, oslobodte telo." Ako kýla prechádza, tak to ide do plameňa. Ako som povedal, bude to tak. amen ".

 1. Po tretíkrát sa metla vyberie von a vyhorí z očí ostatných.

Obrad s mydlom

Vodné procedúry majú pozitívny vplyv na telo dieťaťa a jeho energiu. Rituál s mydlom pri kúpaní pomôže urýchliť hojenie pupočnej kýly.

Musíte hovoriť o novom kúsku detského mydla. Tieto slová sa o ňom hovoria trikrát:

Prenáša vodu do hustého lesa, do močiarov, do hôr, do riek.

Zostane to navždy. amen ".

Je potrebné držať dieťa rukami a napeniť očareným mydlom, opakovať slová. Potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene. Zabaľte mydlo v bielej handričke a v ten istý deň ho musíte pochovať na opustenom mieste alebo ho hodiť do rybníka..

Kyslá smotana proti prietrži

Tento rituál je vhodný na liečenie pupočnej kýly u dospelých aj u detí. Pri čerstvej kyslej smotane je potrebné trikrát povedať nasledujúci text:

"Ráno rosa pôjdem naboso, dostanem sa na okraj hustého lesa, pole je nekonečné, nájdem čiernu mačku." Jedzte mačku, kyslou smotanu, hrýznite pri chorobe Božieho služobníka (meno), hrýznite si zuby. Nech je Boží služobník (meno) navždy zdravý. amen ".

Namažte pupočnú kýlu s takouto kyslou smotanou a naneste cez noc gázu. Zvyšky umožňujú, aby mačka olizovala z rovnakých jedál. Ráno odstráňte gázu a pochujte ju pod starým stromom. Rituál zmierni chorobu v priebehu nasledujúcich troch až štyroch týždňov.

Hernia sprisahanie na Mesiac

Mesiac ovplyvňuje väčšinu energetických prúdov v našom svete. Môžete ju získať pri čítaní prietrže kýly. Pri liečbe tohto ochorenia u dospelých a detí si môžete tento obrad bezpečne zvoliť. Bude pôsobiť tak, že bude mať pupočníkovú a ingvinálnu prietrž.

 1. Podľa lunárneho kalendára sa vyberajú posledné tri dni klesajúceho mesiaca. V tom čase by sprisahanie na pupočnej kýle fungovalo v plnej sile.
 2. Na rozdiel od predchádzajúcich sa tento rituál koná v noci v mesačnom svite..
 3. Musíte sa dostať do pokojného stavu, duševne natiahnuť na mesiac a premýšľať o probléme.
 4. Je potrebné, aby dieťa spalo alebo malo dobrú náladu, neplače.
 5. Polož svoju ruku na prietrž a povedz tieto slová:

"Sestra Luna, váš čas sa kráti." Zober so sebou špinavú chorobu od služobníka Božieho (meno). Obnovte sa a dajte zdravie sluhovi Božiemu (meno). amen ".

Tri noci za sebou hovoria o chorobe a čakajú na výsledok, do jedného mesiaca by mala hernia poklesnúť.

Modlitba za uzdravenie

Modlitby sú známe veľmi silnou energiou svojho slova, najmä v ústach skutočne veriacich ľudí. Ortodoxným ľuďom, ktorí trpia pupočníkovou prietržou, možno pomôcť kontaktovaním Artemyho so žiadosťou o pomoc:

"Svätý mučeník Artemy!" Pozrite sa z nebeskej komory na tých, ktorí požadujú vašu pomoc a neodmietajú naše petície, ale ako láskavý dobrodinec a náš príhovorník sa modlite ku Kristovi Bohu, áno, pretože je humánny a milosrdný, zachráni nás pred každou situáciou: od zbabelca, povodne, ohňa, meča, invázie cudzincov a medzikultúrne vojny. Nech nás neodsúdi za hriešnikov za hriešnosť, a nech neobrátime dobro, ktoré nám dal všemohúci Boh, k zlu, ale k sláve Jeho svätého mena a k oslavám tvojej mohutnej príhovorky. Áno, Pán nám prostredníctvom vašich modlitieb dá svet myšlienok, abstinencie od ničivých vášní a všetkého druhu špiny, a môže posilňovať Svoju Svätú, katolícku a apoštolskú cirkev po celom svete, už získal svoju úprimnú krv. Svätý mučeník, ktorý sa usilovne modlí, nech požehná Bohu, aby vo svojej svätej pravoslávnej cirkvi potvrdil živého ducha pravej viery a zbožnosti a všetkých jeho členov, očistil ich od povery a povery, uctieval ho duchom a pravdou a dôsledne dozeral na dodržiavanie jeho prikázaní, Áno, všetci, v pokoji a zbožnosti, budeme žiť v tejto váhe a dosiahnuť blažený večný život v nebi, milosť nášho Pána Ježiša Krista, ale všetka sláva, česť a nadvláda s Otcom a Duchom Svätým sa pre neho hodia teraz, vždy a navždy. amen ".

Táto kýlová modlitba má obrovskú liečivú silu a umožňuje vám vyrovnať sa s chorobou v brušnej dutine a slabine..

Túžba pomôcť milovaným, najmä deťom, by mala byť primeraná a nepoškodzovať ich..

Je lepšie spoliehať sa iba na magickú silu slova bez podpory tradičnej medicíny. Nech múdrosť predkov môže byť príjemnou pomocou a matkám srdca dať pokoj.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Pupočná prietrž - patológia prejavujúca sa výčnelkom okrúhleho alebo oválneho tvaru v pupočnom kruhu, ktorý sa zväčšuje s výkrikom alebo úzkosťou dieťaťa.Aby to bolo jasnejšie, kvôli tomu, čo sa javí ako pupočníková prietrž, trochu sa dotýka anatomických a fyziologických charakteristík pupočnej oblasti plodu a novorodenca..
23. novembra 2016, 14:59 0 6,389Kombinácia liekov a liečby rakoviny žalúdka pomocou ľudových liekov je známa veľa príkladov pozitívnych výsledkov. S pomocou liečivých tinktúr a odvarov lastovičiek, hemlockov, aloe, koreňov lopúch alebo kalamárov, propolis, ASD:
Predstavujeme vám súbor cvičení na posilnenie chrbtových svalov, ktoré môžete vykonávať doma v čase, ktorý je pre vás vhodný.
Cvičenia na posilnenie svalov chrbta a chrbtice doma: komplex 20 cvičení