loader

Hlavná

Hlava

Alternatívna liečba rakoviny pľúc

Stalo sa to vo februári 1993. Manželka nepochádzala z práce na nočnú smenu. Keď som prišla do práce (a my sme pracovali v tom istom podniku), jej priateľka so slzami povedala, že jej žena ochorel a bola odvezená sanitkou..
Zavolala som do nemocnice, ale nemohli mi nič naozaj vysvetliť. A nasledujúci deň oznámili, že boli poslaní do regionálnej nemocnice.
Ale tam nezostala dlho - bola poslaná do tuberkulóznej lekárne. A odtiaľ bola jeho žena poslaná do onkologickej nemocnice v priamom pohybe.
Keď sme s dcérou dorazili do onkologickej nemocnice, boli sme zdesení. Už dva dni sa zmenila na nepoznanie. Všetci v slzách povedali, že má rakovinu 3. stupňa na správnych pľúcach. Veľkosť nádoru je 13 centimetrov (130 mm). Hovoril som so svojím lekárom a povedal, že túto operáciu neurobia. Iba jeden pozitívny bod - nenašla metastázy.
Potom mala jeho žena päť cyklov chemoterapie a 4 expozície. Nádor sa zmenšil na 5 cm (50 mm).
Po piatej „chémii“ si nikto nemyslel, že prežije. Viac ako tri dni nemohla nič jesť. Po jedle sa zvracanie otvorilo a všetko, čo bolo zjedené, okamžite vyšlo. Prišli príbuzní a priatelia. Všetci ju ľutovali, súcitení. A len plakala.
A potom som sa rozhodol, že len skrze ľútosť by sme ju odviezli do truhly (hoci všetci sa už rozhodli, že dni sú očíslované)..
A keď som sa štvrtého dňa vrátil z práce, priamo som sa opýtal: „Chceš žiť?“ K tomu mi moja žena stiahla, že aj tak čoskoro zomrie. A ja som stále mladý a mal by som si vziať dobrú ženu, ktorá by neurazila naše deti a nemilovala by ma. Po takomto „závete“ som sa spýtal svojej manželky: „Dobre, potom zomrieš a nechceš vidieť svojich vnúčat? Napokon ani náš syn nie je ženatý ani jeho dcéra. Mysli si, že naše vnúčatá nebudú ty, ale žena niekoho iného, ​​ktorá sa volá babička. Preto stačí oklamať a bojujme spolu s touto pohromou. “ "Ale ako? spýtala sa - šiestej „červenej injekcie“ (keď volali onkológom injekciu chemoterapie), neprežijem. “.

Alternatívna liečba rakoviny pľúc

A potom som začal hľadať tradičný liek na liečbu rakoviny. Musel som „odhodiť“ veľa literatúry, hovoriť s ľuďmi, ktorí mali rakovinu sami alebo ich príbuzní.

A potom sme začali s ľudovou liečbou rakoviny pľúc.

Ďalej opíšem našu liečbu.
1. Maslový (domáci) olej a propolis, v pomere 1: 1.
Zahrievajte v parnom kúpeli, kým sa neroztopí. Miešajte do hladka. Neustále miešanie vychladnúť. Hotovú zmes skladujte v sklenenej nádobe v čiernom vrecku (môžete použiť fotografický papier), aby bola tmavá a chladná.
Užívajte 1 čajovú lyžičku ráno na lačný žalúdok 30 minút pred jedlom.
Na jeden liečebný cyklus sa použilo 100 gramov propolisu a oleja. Po „jedení“ tejto dávky si urobili prestávku 10-12 dní a všetko opakovali znova.
Uskutočnilo sa 5 liečebných kurzov.

Alternatívna liečba rakoviny pľúc. dážďovky
Vezmite 1 pohár dážďoviek. Opláchnite ich vo vode (a držte ich v nej trochu, aby ste odstránili zem. Čisté červy vložte do litrového pohára a nalejte 0,5 litra vodky (môžete mesačný svit). Trvajte na tom, že na tmavom mieste počas troch týždňov. Kmeň (aj keď sa červy úplne rozpustia) a prakticky je roztok čistý.) Vezmite tento proteínový roztok 1 čajovú lyžičku denne.
Absolvovali také 2 kurzy. Keď zistila, prečo sme ju jedli, odmietla piť.

Použitie hemlock pri liečbe rakoviny

Dozvedel som sa o hemlock v Belokurikha. Tiež som kúpil knihu Sergeje Valerieviča Korepanova „Rastliny v prevencii rakoviny“, ktorá popisuje liečbu jedovatých bylín..
25 g osivo nalejte 500 g. vodka, trvajte na tom, 10 dní.
Užívajte s vodou počínajúc 1 kvapkou 1krát denne (ráno na lačný žalúdok 30 minút pred jedlom), pričom 1 kvapka pridajte každý deň až po 40 kvapiek naraz. Potom začnite znižovať aj 1 kvapku na 1 kvapku. 1 mesačná prestávka.
Hemlock sa vždy užíva s vodou. Od 1 do 12 kvapiek - 100 g. voda, 13 - 25 kvapiek - 150 g. voda, 26 - 40 kvapiek - 200 g. voda.
Je potrebné sledovať váš stav: ak sa na 25 - 30 kvapkách objavia príznaky otravy (nevoľnosť, závraty, slabosť v nohách atď.) - musíte zastaviť zvyšovanie dávky, okamžite začať znižovať na 1 kvapku. Jeden cyklus (cyklus) liečby nestačí. Je potrebné ísť 2-3. Absolvovali sme 3 kurzy.

Alternatívna liečba rakoviny pľúc pomocou muchotrávky
Vezmite stredne červenú hubovú amanitu spolu s koreňom. Rozpadnite sa (nekrájajte) a naložte na polovicu do 0,5 litrovej nádoby, nalejte 250 g. vodku a zatvorte veko. Zabaľte nádobu tmavou handrou a dajte ju na 5 dní na teplé tmavé miesto. Potom stlačte a prefiltrujte do 3-litrovej nádoby (koláč sa vyhodí). Nalejte túto nádobu vriacej vody a zabalená do tmavej handry znova vložte na teplé temné miesto na 9 dní.
Vypite 0,5 šálky 30 minút pred jedlom, kým nepijete celú infúznu nádobu.
Moja žena vypila prvú plechovku, a keď videla, že varím huby, plocho odmietla piť. Povedala, že ju chcem otráviť. A keď som sám nepil pol pohára - nepil som. Chuť nápoja je približne rovnaká ako chuť Kombuchy: trochu kyslá. Pila som 2 plechovky.

Alternatívna liečba rakoviny pľúc lopúchom
Na jeseň vykopajte korene lopúcha, očistite od zeme (zubnou kefkou, ale neumývajte). Nastrihané na „náplasť“ o hrúbke 2 - 3 mm a suché.
Trvajte na vodke: 50 g. koreň na 500 g. Vodka po dobu 10-12 dní. Vypite čajovú lyžičku 3-krát denne 20-30 minút pred jedlom.
Ak to naliehavo potrebujete, urobte odvar z koreňa. Tiež to urobiť z pivónie.

Alternatívna liečba rakoviny pľúc cukrovej repy
Šťava z červenej repy (vytlačiť na odšťavovač) 50 - 100 g. pred jedlom. Ak je ťažké vypiť jednu šťavu z červenej repy, môžete ju vypiť s mrkvovou šťavou (1: 1) alebo piť mrkvovú šťavu po 100 g. Za jeden deň.
Alternatívna liečba rakoviny pľúc nechtami lekárskymi (nechtík)
Prášok kvetov z nechtíka v zmesi s kyselinou nikotínovou je súčasťou prípravku KN, ktorý sa používa na nefunkčné formy rakoviny, najmä gastrointestinálneho traktu..
Vzali 1 lyžicu. lyžica čerstvých oranžové kvety nechtíka, nalial pohár vriacej vody, trvala na 20-25 minút. Pili 2-3 krát za deň.

Alternatívna liečba rakoviny pľúc ASD-2 (frakcia-2)
Kúpené od veterinárov. Prijatie sa začalo jednou kvapkou (bez otvorenia fľaše cez korok, boli natiahnuté striekačkou). Zriedené v lyžici mlieka. Ale bol som schopný vziať len 5 dní (dosiahol 5 kvapiek). Už som nemohol, pretože vôňa je hrozná. Jeden z príbuzných dosiahol 20-25 kvapiek a späť. Povedala, že si na vôňu môžete zvyknúť. Ak chcete žiť.

Bol tiež odobraný Timalin (v ampulkách). - v priebehu 5 až 10 ampúl. Predáva sa v lekárňach. Ako vstúpiť - je to uvedené v pokynoch.

„Alfit imunomodulovanie“
„Alfit-1“ (ráno) a „Alfit-2“ (večer) - tieto imunomodulačné fyto zbierky posilňujú imunitný systém. Každé balenie obsahuje 30 tabliet-brikety (počítané na mesiac). Briketu nalejte pohárom vriacej vody a po ochladení vypite.

Alternatívna liečba rakoviny nie je iba pľúca, vhodná na liečbu všetkých druhov rakoviny - „Sedem pohárov“

Zloženie „siedmich pohárov“ obsahuje sedem zložiek, z ktorých každá pozostáva z jednej poháre (250 g): reďkovková šťava, cesnaková šťava, citrónová šťava, mrkvová šťava, víno Cahors, med, šťava z repy. Miešajte a skladujte všetky komponenty v chladničke v sklenenej miske. Užívajte 50 ml 3-krát denne.
Počas roka zorganizujte najmenej 5 takýchto kurzov s prestávkami 3 až 4 týždne.
Pravidelne pil namiesto pravidelného čaju - šípkový čaj.

Všetky vyššie uvedené „samoliečby“ teda pokračovali 6 rokov. V roku 1999 po rádiografii a biopsii lekári napísali záver, že všetko bolo uzdravené a skupina postihnutých bola odstránená.
Uplynulo ďalších 7 rokov. Teraz má moja žena 59 rokov. Každý rok navštevujeme onkologickú kliniku, kde podstúpi biopsiu a röntgen. Dobré výsledky.

Na záver chcem povedať - najdôležitejšou vecou nie je vzdať sa, človek musí mať cieľ, kvôli ktorému chce žiť. Je potrebné bojovať, aj keď lekári tvrdia, že je to zbytočné. Moja svokra mala rakovinu prsníka 4. stupňa s metastázami. Nič nepovedala a my sme to nevedeli. Keď to zistili a odišli na onkologickú kliniku, lekári len pokrčili plecami. Nezačali to prevádzkovať, pretože báli sa, že jej srdce jej v 72 rokoch nevydržalo. "Merané" jej tri, maximálne šesť mesiacov. Žil však ďalšie 4 roky.

- - - - -
Upozornenie: Ak používate onkologické ošetrenie netradičnými prostriedkami, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom.

Potrebuješ pomoc?

Ak potrebujete, aby Boh zmenil váš život a dal vám slobodu od zlých návykov, uzdravil svoju dušu a telo, priniesol prielom vo všetkých vašich záležitostiach, pozývame vás do Cirkvi blahoslavenia Otca, kde ľudia dostávajú odpovede od Boha pri každej službe..

Vaše svedectvo

Ak ste po návšteve Cirkvi požehnania Otca alebo sledovaní našich videí dostali (alebo vaši priatelia) zázrak, uzdravenie z choroby, slobody, duchovného alebo finančného prelomenia atď., Pošlite nám svoje svedectvo..

Alternatívna medicína proti rakovine pľúc: Ľudové liečby

Zhubné nádory sú metlou našej doby a takéto patogénne novotvary sa môžu objaviť vo všetkých vnútorných orgánoch a systémoch tela. Pod vplyvom škodlivých faktorov rakovinové bunky nielen vytvárajú, ale tiež sa rýchlo delia a šíria po postihnutom orgáne, čo vyvoláva metastázy a dokonca smrť..

Rakovina pľúc je druhou najbežnejšou diagnózou z onkológie, ktorá si rovnako ako všetci ostatní vyžaduje okamžitú diagnostiku a ďalšiu liečbu. Na takýchto klinických obrázkoch je najčastejšie potrebný chirurgický zásah s ďalšou ožarovaním a liečbou liekom..

Alternatívna liečba rakoviny pľúc nemôže byť základom úspešnej liečby, ale vďaka svojej účasti sa proces hojenia výrazne zrýchľuje a patologický proces prebieha v odľahčenej forme, aktivuje sa imunitný systém tela.

Alternatívna medicína pre také hrozné ochorenie

Podľa lekárskej praxe predstavuje účasť alternatívnej medicíny a jej receptov pozitívny trend v rakovine.

Takúto liečbu by však mal predpísať úzky špecialista, inak nebude povrchová samoliečba nielen presvedčivá, ale môže tiež výrazne zhoršiť prevládajúci klinický obraz..

Alternatívna liečba sa najčastejšie používa vtedy, keď sa konzervatívna terapia nezlepšila ani po niekoľkých cykloch, keď je situácia pacienta beznádejná a keď má pacient úplnú istotu, že úradný liek je v každom prípade zdraviu nebezpečný.

Ak si napriek tomu pacient zvolil účinné liečenie ľudových liekov na rakovinu pľúc podľa jeho názoru, mal by vedieť, ktoré liečivé rastliny a byliny sú vhodné pri tejto fatálnej diagnóze. Rozhodujúcimi faktormi sú štádium rakoviny, vek pacienta, prítomnosť chronických diagnóz, individuálna citlivosť tela a skúsenosti s liečbou..

Ošetrenie odvarmi z koreňov a bylín

Ako viete, liečivé rastliny majú liečivé vlastnosti nielen listy, kvety a semená, ale aj korene, ktoré sa tiež široko používajú na účinnú liečbu zhubných nádorov vrátane.

Nasleduje niekoľko účinných receptov na zníženie počtu rakovinových buniek v pľúcach a na urýchlenie regenerácie tela..

Prvý recept

V rovnakých častiach skombinujte rozdrvené korene marshmallow, lopúcha, calamus a elecampane a do výsledného zloženia pridajte dve časti suchých semien plantejnu.

Miešajte, zoberte dve polievkové lyžice výslednej zbierky a nalejte cez noc 500 ml studenej vody. V dopoludňajších hodinách nechajte štvrtinu hodiny variť na miernom ohni, potom trvajte na tom, chladnite a namáhajte.

Jediná porcia liečivého vývaru je štvrtina pohára a je vhodné vypiť pohár lieku deň pred jedlom. Pokračujte v tejto liečbe šesť mesiacov, po ktorých sa prejavia prvé zlepšenia celkového zdravia.

Druhý recept

V jednej nádobe skombinujte v rovnakom pomere koreň elecampanu, zázvoru, atractylodes, astragalus a scutellaria a potom nalejte dve dezertné lyžice zbierky s dvoma pohármi prevarenej vody..

Varte na miernom ohni po dobu pol hodiny, potom trvajte na tom, ochladzujte a filtrujte. Vývar má horkú chuť, preto sa pri každej recepcii v jednej porcii (štvrť šálky) odporúča pridať trochu medu.

Pokračujte v liečbe 6 až 8 mesiacov, ak je to potrebné, dlhšie.

Recept tri

Vezmite dve časti koreňa fialovej, ročnej paliny, ľubovníka bodkovaného, ​​nechtíka a šalvie, potom pridajte ešte jednu časť rozmarínu a bazalky..

Naparte dve polievkové lyžice kolekcie v pollitrovom termosku a trvajte na tom celú noc. V dopoludňajších hodinách napätie a odvar štvrtiny šálky v chladnom čase.

Prípady predávkovania sa zaznamenávajú v lekárskej praxi, preto je dôležité pamätať na to, že aj alternatívna liečba môže byť zdraviu škodlivá.

Liečba tukových jaziev

V alternatívnej medicíne existuje ďalšia alternatívna liečba rakoviny pľúc, ktorá tiež poskytuje trvalý terapeutický účinok tohto smrteľného ochorenia. V tomto prípade hovoríme o jezdeckom tuku, ktorý opakovane potvrdil jeho vysokú účinnosť v praxi.

Badger tuk v onkológii je vhodný najmä v ranom štádiu ochorenia a je účinný vďaka prítomnosti vitamínov B a početných minerálov v prírodnom zložení. Aby ste pocítili účinnosť tohto prírodného lieku, musíte liek správne pripraviť.

Za týmto účelom zoberte malý kúsok jazvečieho tuku, roztopte ho a pridajte šťavu z aloe s medom v rovnakých pomeroch. Hotová kompozícia sa má užívať perorálne trikrát denne za polievkovú lyžicu. Takáto liečba by mala pokračovať šesť mesiacov a potom sa odporúča vykonať dvojtýždňovú prestávku a obnoviť liečebný cyklus.

Na samostatných klinických obrázkoch je znázornený príjem jazvečieho tuku v čistej forme a odporúčané denné dávky sú opäť dohodnuté individuálne.

Liečba cesnakom

Nie je žiadnym tajomstvom, že lastovičník je silný protinádorový prostriedok, ktorý vo veľkej miere vyhladzuje rakovinové bunky a bráni ich ďalšiemu rozdeleniu. Túto skutočnosť potvrdzuje úradná medicína, ktorá má dostatočný počet liekov obsahujúcich lastovičník..

Je dôležité si uvedomiť, že samotná rastlina je jedovatá, aby sa dosiahol stabilný terapeutický účinok, je potrebné pri príprave liečivého lieku prísne dodržiavať proporcie..

Najbežnejší je nasledujúci recept: sušená a nasekaná lastúrnik v množstve jednej polievkovej lyžice, naparená v 500 ml vriacej vody, a potom ju vylúhujte jednu hodinu pod pevne zakrytým vekom na jednu hodinu..

Potom napnite vývar a vychladnite na dezertnej lyžičke pred jedlom trikrát denne. Pokračujte v liečbe niekoľko mesiacov, ale zároveň neustále sledujte svoj stav so svojím lekárom.

V prípade vedľajších účinkov a prudkého zhoršenia pohody je potrebné zastaviť ďalšie prijímanie a informovať lekára o potrebe úpravy liečebného režimu..

propolis

Spomínajúc na populárne spôsoby liečby rakoviny pľúc, mali by ste sa určite zamerať na liečivé vlastnosti propolisu, ktorý, ako viete, je liečbou všetkých chorôb. Vďaka svojej účasti na liečbe tejto rakoviny sa zvyšuje imunita a tonus tela a obnovujú sa a aktualizujú postihnuté tkanivá..

Pri liečbe rakoviny pľúc lekári odporúčajú užívať propolisovú tinktúru, ktorá sa predáva v lekárni. Musíte ho však vypiť v zriedenej vode v množstve štyridsiatich kvapiek naraz.

Priebeh liečby je tri mesiace, po ktorých lekár, pozorujúc pozitívnu dynamiku choroby, odporúča pokračovať v liečbe alebo naopak prerušiť liečbu. Na zvýšenie terapeutického účinku je možné takúto medovú terapiu doplniť o infúziu mlieka višní.

Počas druhého cyklu liečby propolisom je potrebné jesť prázdny žalúdok na čajovej lyžičke medu a pred večerou zobrať 15 kvapiek 20% propolisovej tinktúry..

Pred večerou je najlepšie zobrať tinktúru brezových púčikov aj v množstve 15 kvapiek. A tak ešte pár mesiacov liečby. A to nie sú všetky populárne spôsoby a metódy liečby rakoviny pľúc, v ktorých je prítomná hojivá propolis.

Rakovina pľúc: je to veta?

Pripomeňme, že rakovina pľúc je zhubný nádor, ktorý je lokalizovaný v tomto orgáne a je náchylný na metastázy. V modernej medicíne sa tento patologický proces nazýva „fajčiarska choroba“, má však aj inú etiológiu. to:

 • genetická predispozícia;
 • preddôchodkový vek 50 rokov;
 • prítomnosť chronického ochorenia pľúc;
 • komplikácia po bronchitíde a pneumónii;
 • endokrinné poruchy v tele;
 • škodlivá výroba;
 • environmentálne znečistenie.

V samostatnom článku môžete podrobnejšie študovať príčiny rakoviny pľúc a metódy prevencie..

Symptómy sa tiež neobjavujú okamžite, takže si pacient neuvedomuje prítomnosť tohto fatálneho ochorenia - v tomto okamihu pomalý patologický proces pokračuje len v tele.

Liečba je najčastejšie chirurgická, ale je doplnená ožarovaním a systematickou liečbou.

Tradičná medicína v liečbe rakoviny pľúc je tiež neoceniteľná a kolosálna, pretože zvyšuje terapeutický účinok všetkých odporúčaní ošetrujúceho lekára. Ak sa neúnavne dodržiavajú, je možné predĺžiť život pacienta nie o jeden rok, ale na jednotlivé klinické obrázky - konečne vyliečiť.

Ak máte záujem o alternatívnu medicínu, zoznámte sa s alternatívnymi metódami liečby oparu pohlavných orgánov - bude to užitočné.

A tu sú opísané alternatívne spôsoby liečby kŕčových žíl varikokély - semenníkov varixov.

Ľudové lieky na rakovinu pľúc

Liečba rakoviny pľúc ľudovými prostriedkami znamená nezávislú konfrontáciu s touto chorobou doma podľa osvedčených receptov. Predtým, ako uvediete akékoľvek tipy do praxe, postupujte podľa krokov uvedených nižšie, aby ste zabránili rozvoju nádoru..

 • posilnenie imunity;
 • odvykanie od fajčenia a alkoholu;
 • zmena zamestnania, ak je príčinou choroby.

Alternatívne metódy liečby sú obzvlášť účinné v skorých štádiách rakoviny pľúc. Väčšinou ide o prostriedky, ktoré odstraňujú nádor a zastavia krv.

Príprava rôznych odvarov a infúzií na liečbu rakoviny pľúc sa vykonáva z týchto zložiek: propolis, med, cesnak, muška agarová, sóda, katarthus, lastovičník, jelec, lopúcha, jazvec, tuk, cetrária, angelica, marshmallow, sladké drievko, aconite a mnoho ďalších bylín..

Ako liečiť rakovinu ľudovými liekmi?

Na internete je veľa tipov. Nižšie uvádzame najpoužívanejšie recepty s bežne dostupnými výrobkami..

Palina šedá - rastlina, ktorá dokáže zastaviť krv a zbaviť sa nádoru.

Jedna lyžička palina uvarená vo vriacej horúcej vode (asi šálka), pod vekom, dve hodiny, trvať na tme. Pite vývar napnutý, 2 polievkové lyžice predtým, ako si sadnete k jedlu, trikrát denne.

Propolis je nevyhnutnou súčasťou v boji proti rakovine pľúc.
Trojmesačná kúra 20% tinktúry je efektívnym spôsobom liečby rakoviny pľúc. Štyridsať kvapiek každý deň v pol šálky. Tiež môžete žuť 2 gramy propolisu počas 1,5 mesiaca pred jedlom na pol hodiny.

Najčastejšie je propolis zmiešaný s jazvečím tukom (pol lyžičky), koreňom marshmallow.

Priveďte do varu, nechajte ho variť tridsať minút, napätie. Môžete ho piť iba nasledujúcich 48 hodín, 15 - 20 ml.

V počiatočných štádiách ochorenia pomôže jazvečníkový tuk, ktorý obsahuje užitočné zložky: minerály, mastné kyseliny, vitamíny skupiny B, pri liečbe rakoviny pľúc..

Badger drink drink asi čajovú lyžičku hodinu pred jedlom.

Hemlock je jedovatá rastlina, ale použiteľná v miernych dávkach. Odporúča sa zmiešať s čistou vodou v rôznych koncentráciách.

1-12 kvapiek = 100 g vody

Ďalšia tinktúra hemlock:

Suchý hemlock nalejte 300 ml alkoholu, nechajte v tme dva týždne. Zvyšujte dávku po kvapkách každý deň.

Jedlá sóda sa tiež nazýva účinná pri liečbe rakoviny pľúc, pretože jej alkalické prostredie pomáha redukovať rakovinové bunky..

Jedna lyžička sóda s jednou čajovou lyžičkou Rozpustite med v jednej pohári teplou vodou. Pite desať dní, ráno a večer.

Celandín - jedovatý sa preto používa striktne v predpísanom dávkovaní.

Jedna polievková lyžica nalejte suroviny pohárom vriacej vody, nechajte vychladnúť. Dva týždne na jednu polievkovú lyžicu. trikrát denne pred jedlom, ďalšie dva týždne za dve polievkové lyžice Po 10-dňovom odpočinku je možné kurz zopakovať..

Cetraria je naopak úplne netoxická rastlina, ale má horkú chuť.

Jedna polievková lyžica suché drvené suroviny nalejeme 200 ml horúcej vody (môže byť mlieko), povarte päť minút, nechajte vylúhovať pol hodiny. Pite analogicky s predchádzajúcimi bujónmi.

Pripravený koreň aconite by sa mal užívať najskôr po kvapkách ráno tridsať minút pred jedlom rozpusteným v teplej vode a každý deň po kvapkách. Po dvadsiatich dňoch znížte počet kvapiek. Nie je potrebné prestať.

 1. Listy rastliny katarantu zmiešajte s vodkou 1:20. Dajte do temnej miestnosti na týždeň. Vypite dvadsať kvapiek a rozrieďte pol šálky vody.
 2. 2 lyžice. l listy a stonku katarantu zmiešajte s 250 g 70% alkoholu. Nechajte stáť asi 10 dní. Pokračujte 21 dní (potom opakujte). Najprv 5 kvapiek na pohár vody, potom 10.

Tiež pre vývar môžete použiť medvedicu, nechtík lekársky, tymián, ľubovník bodkovaný a harmanček.

Recept s kvetmi zemiakových kríkov:

Brúsiť, variť, trvať 3 hodiny, vytlačiť kvety. Pite ako predchádzajúce infúzie.

Spolu so zemiakmi sa varí aj sušený suchý butyak a angelica. Vypite 250 ml asi štyrikrát denne.

Liečba ľudovými liekmi na rakovinu pľúc metastázami

Jednou z najpoužívanejších rastlín na ošetrenie je plantejn..

Vezmite 100 ml odvaru založeného na kopijovitom a veľkomorožci približne trikrát denne až do raňajok, obedov a večere. (Zmiešajte s 500 ml prevarenej horúcej vody)

Jedlá sóda je tiež pomerne účinná v boji proti metastázam. Obnovuje normálne prostredie PH nášho tela, a tým zvyšuje alkalickú rovnováhu. Liek sa užíva vo forme tabliet alebo sa podáva injekčne do žily..

Niekoľko ďalších komponentov, ktoré sú použiteľné pri rakovine pľúc pomocou metastáz:

 • Žihľava: jej listy a korene;
 • Kalina červená: jej vetvičky, kvety a bobule;
 • Červená repa: jej čerstvá šťava zmiešaná s medom.

Recenzie na liečbu ľudových liekov na rakovinu pľúc

Mnoho používateľov internetu vyskúšalo niektoré recepty alternatívnych metód boja proti tejto chorobe..

Záver, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa, či použiť ľudový liek alebo nie - infúzie z rôznych bylín môžu prispieť k liečbe rakoviny pľúc v skorých štádiách vývoja nádoru, ale nie v pokročilých prípadoch..

V každom prípade by ste sa na vyšetrenie určite mali poradiť s lekárom.

Niektoré zo skutočných príbehov:

Muž bol v zúfalstve, drogy nepomohli, ostalo veriť v tradičnú medicínu a v seba samého. Ochorenie z tela často odstraňuje vnútorná dispozícia.

Mladému mužovi nič nepomohlo, lekári iba pokrčili plecami. Na odporúčanie byliniek boli predpísané správne bylinky, začal som piť, strašidelné metastázy zmizli.

Fytoterapeut hovorí, že je potrebná odborná konzultácia, pretože hoci infúzie z rôznych bylín poskytujú vynikajúce výsledky, pri ich používaní existujú kontraindikácie, napríklad spolu s chemoterapiou.

Tiež vo štvrtom štádiu rakoviny nie je pravdepodobné, že by nejaké bylinné prípravky pomohli, ale je celkom možné spomaliť patogénny proces..

Čo sa týka stabilizátora rovnováhy v tele, hovoria o sódy.

Pred varením akýchkoľvek bylín si dôkladne preštudujte názov, pretože sa môžu pre tú istú rastlinu líšiť, a preto môžu v obchodoch s určitým výrobkom nespravodlivo zvýšiť cenu..

Liečba rakoviny nechtíka: Aplikácia tinktúry, pitie

Príjemný čas! Moje meno je Halisat Suleymanova - som fytoterapeut. O 28 rokoch sa liečila rakovinou maternice bylinkami (viac o mojej skúsenosti s liečením a dôvod, prečo som sa stal bylinkárom, si prečítať tu: Môj príbeh). Pred liečbou ľudovými metódami opísanými na internete sa, prosím, poraďte s odborníkom a so svojím lekárom! To ušetrí váš čas a peniaze, pretože choroby sú rôzne, byliny a metódy liečby sú rôzne, ale vyskytujú sa aj sprievodné choroby, kontraindikácie, komplikácie a tak ďalej. Zatiaľ nie je čo pridať, ale ak potrebujete pomoc pri výbere bylín a liečebných metód, nájdete ma tu na kontaktoch:

Nechtík na rakovinu u žien: liečebné vlastnosti

Na liečbu erózie krčka maternice a rakoviny by sa douching mal vykonávať na základe vodnej tinktúry, ktorá sa pripravuje z jednej časti nechtíka a deväť - horúcej vody..

Tinktúra nechtíka pre onkológiu sa tiež používa ako obklady pre prsia (s otvorenou formou rakoviny), ale bez tepelného balenia sa oplatí meniť každých 1,5 až 2 hodiny, čím sa zabráni ich otepľovaniu. Zvyčajne sa pre tento postup použije 1 polievková lyžica. studená prevarená voda a 1 lyžička. nechtíka, všetko musí byť starostlivo zriedené v pohári a potom pokračovať v postupoch.

Liečba rakoviny nechtíka sa používa aj v prítomnosti fibroidov alebo maternicových fibroidov, avšak v tomto prípade sa pripravuje špeciálna masť, pre ktorú sa necháva miešať nechtík, kvetenstvo nechtíka, jeho tinktúra a masť, pričom sa dodržiava pomer 1:10..

Calendula pre onkológiu - lacný a efektívny recept na tinktúru

 • 70% alkoholu
 • Kvetinové koše alebo okrajové kvety rastliny

Rakovinová tinktúra nechtíka sa pripravuje takto:

 1. Tieto zložky sa zoberú v pomere 1:10 a zmiešajú sa;
 2. Výsledná zmes sa potom musí trvať dva týždne na tmavom a chladnom mieste;
 3. Na konci času sa má infúzia filtrovať.

Štandardná dávka je od 30 kvapiek. Musíte piť liek pred jedlom po dobu 1 čajovej lyžičky. niekoľkokrát denne, a tak ďalej, mesiac, potom sa prestávka na 7 dní uskutoční a potom sa obnoví liečebný cyklus.

Nechtík s medom na rakovinu obličiek

Liečba nádoru vyžaduje chirurgický zákrok s následným odstránením orgánu, ktorý bol týmto ochorením postihnutý, ale súčasne existuje dlhodobá metóda liečby bylín..

Užitočná zmes na báze medu a nechtíka má veľmi priaznivé vlastnosti, vďaka ktorým sa často považuje za rakovinu obličiek.

Na prípravu tohto lieku budete potrebovať:

 • Strúhané trávové kvety - 1 polievková lyžica. l.
 • Prírodný včelí med - 1 polievková lyžica. l.

Pokiaľ ide o spôsob prípravy tejto užitočnej zmesi, je to veľmi jednoduché, stačí vziať kvety rastliny a dôkladne premiešať s medom.

Je omnoho dôležitejšie vedieť, ako užívať nechtíka v onkológii, zvyčajne sa štandardný priebeh užívania lieku skladá z 25 dní, počas ktorých sa musí konzumovať denne najmenej trikrát denne po pol lyžičky po jedle..

Liečba nádorov ľudovými liekmi

Nádory sú proliferáciou buniek tkanív a orgánov a sú rozdelené na benígne alebo malígne..

Symptómy: na začiatku je choroba asymptomatická, potom sa objavujú rôzne symptómy v závislosti od kvality nádoru, umiestnenia a štádia jeho vývoja. Zvyčajne sa objaví bolesť a výtok. Viac informácií o príznakoch nájdete tu..

Čo sa deje? Benígne nádory rastú pomaly bez pučania do okolitého tkaniva, sú obklopené kapsulou a pri chirurgickom odstránení nedávajú recidívu. Angiomy sa skladajú z krvných a lymfatických ciev. Toto sú vaskulárne materské znamienka a mäkké bradavice. Fibroidy rastú primárne vo svalovom tkanive. Fibrómy, vrátane polypov, pôsobia na pokožku, šľachy, sliznice, svaly, perioste a maternicu..

Zhubné nádory (rakovina a sarkóm) sú patologickou formou rastu buniek a tkanív tela, ktoré majú špeciálne biologické vlastnosti. Tieto tumory ničia nielen okolité tkanivo, rastú do neho, ale majú tiež všeobecný nepriaznivý účinok na organizmus, uvoľňujú doň toxíny a spôsobujú výskyt vedľajších chorôb. Rastú rýchlo a často sa objavujú po odstránení chirurgickým zákrokom, čo je možné iba v počiatočných štádiách choroby. Bunky týchto nádorov sa prenášajú s lymfou a krvou do iných častí tela, kde rastú a tvoria nové nádorové uzliny, nazývané metastázy. Zhubné nádory spravidla vznikajú z chronických chorôb (vredy, polypy, bradavice, materské znamienka, iné nezhubné nádory), ako aj z neliečených zranení..

Liečba rakoviny je úspešná v skorých štádiách, preto je veľmi dôležitá včasná lekárska starostlivosť.!

Recepty Tradičná medicína odporúča na liečbu zhubných nádorov:

• pite toľko kefíru a jogurtu, mrkvovej šťavy, ako je to len možné;

• vypite odvar bobúľ kalina a infúziu kvetov nechtíka;

• vypite infúziu zemiakových kvetov (2 polievkové lyžice zemiakových kvetov v pohári vriacej vody, trvajte najmenej 3 hodiny v termoskách) pol pohára ráno a večer pol hodiny pred jedlom;

• jesť cibuľu vo veľkom množstve.

Aby sa zabránilo transformácii benígneho nádoru na malígny, je dôležité podrobiť sa pravidelným lekárskym vyšetreniam a včasnej liečbe vznikajúcich chorôb..

Nádory, ktoré sú nadmerným rastom tkanív v dôsledku narušenia normálneho rastu a reprodukcie buniek. Charakteristickými biologickými vlastnosťami nádorových buniek je schopnosť predlžovať a rýchlu reprodukciu s vytesňovaním okolitých tkanív a klíčením v nich. Keď sa takéto bunky prenášajú krvou a lymfatickým prúdom do vzdialených orgánov, množia sa tam a poskytujú proliferáciu, tzv. Metastázy.

Existujú benígne nádory (fibómy, fibroidy, fibroidy, angiomy atď.) A zhubné nádory (rakovina, sarkóm atď.).

Nezhubné nádory zvyčajne rastú pomaly, nerastú v okolitých tkanivách a orgánoch, iba ich oddeľujú a vytlačujú. Tieto nádory sú obklopené kapsulou; Zvyčajne sú ľahko dostupné chirurgicky a nemetastázujú.

Zhubné nádory rýchlo rastú, rastú do susedných tkanív a orgánov a ničia ich. Radikálne sa chirurgicky tieto nádory dajú odstrániť iba v počiatočných nezanedbaných štádiách. Bunky zhubných nádorov sa prenášajú prúdením krvi a lymfy do iných častí tela a vytvárajú tam metastázy (nové nádorové uzliny)..

Vývoju rakoviny vždy predchádza akékoľvek chronické ochorenie, na základe ktorého sa vyskytuje (vredy, polypy, niektoré nezhubné nádory)..

Moderná medicína môže ponúknuť tri metódy liečby rakoviny: chemoterapia, chirurgia, ožarovanie.

Tradičný liek na rakovinu kože:

1. Šťava z čerstvej rastliny obyčajného chobotnice (medový koláč, žltá kaša, prsia) sa pije ako metabolizmus pri rakovine kože..

2. Kapusta zajac (vŕzganie). Na rakovinu kože sa odporúča aplikovať čerstvú čerstvú trávu.

3. Zmiešajte dve časti šťavy (nie infúzie) z rebríčka byliny, 2 diely mrkvovej šťavy a 1 diel bylinkovej šťavy z hemlock. Zoberte si lyžicu denne tejto zmesi s mliekom. Zatiaľ čo rana nie je otvorená, naneste zmes nakrájanej mrkvy a trávy z hemlocku, pričom výmena trikrát denne za novú. Ak sa rana otvorí, naneste gázu navlhčenú iba džúsom (to isté ako pri pití), obliekanie 5 krát denne.

4. Ranu niekoľkokrát denne zalejte hustým droždím, zhora prikryte obväzom navlhčeným kvasinkami.

Tradičná medicína na liečenie rakoviny žalúdka:

1. Veľká lastovica (bradavica, eufória žltá, chistoplot).

Tradičná medicína používa lastovičku ako protinádorový prostriedok už od staroveku. Vývar byliniek na rakovinu žalúdka.

Kórejský recept. Zmiešajte mätové kvapky (60 ml), tekutý vodný extrakt lastovičky (20 ml), šípkový sirup (300 ml) a vezmite 6 lyžíc za deň.

2. Do smaltovanej misky sa dá 5 g lastúry (polievková lyžica), naleje sa pohár (200 ml) horúcej prevarenej vody, zatvorí sa veko, zahrieva sa vo vriacom kúpeli po dobu 15 minút, napätie. Ochladený materiál vytlačte. Objem získanej infúzie sa doplní do 200 ml prevarenou vodou. Pripravený roztok skladujte na chladnom mieste nie dlhšie ako 2 dni. Nápoj 1/3 - 1/2 šálky dvakrát denne po dobu 15 minút. pred jedlom.

3. Pri rakovine žalúdka vypite tuk alebo infúziu brezového duba, inak nazývanú breza. Z brezového kmeňa je potrebné odrezať takú ľahkú špongiu (ako kužeľ), nie však žltú, naliať na vriacu vodu, trvať na tom a piť trochu.

4. Pri rakovine žalúdka vypite infúziu brezovej tekutiny. Je potrebné spáliť brezové palivové drevo, z nich odobrať popol, naliať čistú vodu v pomere 1 hmotnostný diel popola na 5 dielov vody. Túto zmes zapálte v hlinenej, sklenenej alebo smaltovanej nádobe (ale nie vo forme kovu!) A varte 10 minút. Preceďte cez tenkú fazuľa, fľašu, korok a uchovávajte na chladnom mieste.

Použite tento spôsob: zoberte 8 čajových lyžičiek tejto zásady, zmiešajte s mliekom alebo ovocnou šťavou a pite pred jedlom. Urobte to aj trikrát denne. Chuť alkálie je veľmi nepríjemná, ale určite to oneskoruje vývoj rakoviny. Nemôžete jesť mäso, ale iba zeleninu, ovocie (pomaranče) a mliečne výrobky.

5. Pivoňka vyhýbavá. Korene sa zberajú v máji. Po vysušení pripravte odvar alebo infúziu a trikrát užívajte 100 ml.

6. Komplexné liečivo na liečenie rakoviny žalúdka. 2 polievkové lyžice šťavy z aloe (z kvetu mladšieho ako tri roky) kombinovať s 0,5 l koňaku. Oddelene zalejeme 3 čerstvé listy z kvetu pelargónie s 3 lyžicami vriacej vody, vložte do horúcej vodnej kúpeľa (hrniec s vriacou vodou), zabaľte, trvajte celú noc. Výslednú infúziu pelargónia vypustite do koňaku šťavou z aloe a pridajte 3 kvapky jódovej tinktúry. Dajte si pohár na prázdny žalúdok 2 x denne - ráno a večer. V prvých dňoch sa môže objaviť bolesť (najmä v noci) a po 2 týždňoch sa spolu so stoličkou objaví krvavý výtok, po ktorom dôjde k zlepšeniu.

Alternatívna medicína na liečbu rakoviny hrdla: 1. Vezmite 3 šálky bobkového listu, nasekajte listy, nalejte 1/2 litra vodky. Trvajte na tom, 12 dní na tmavom mieste. Vezmite polievkovú lyžicu 3-krát denne, kým sa nevylieči.

Na liečbu rakoviny maternice:

1. Jakutské pole (ropucha tráva, chrobák). Infúzia bylín sa pije s rakovinou maternice a zápalom vaječníkov. 1,5 lyžice sušenej trávy nalejeme pohár vriacej vody a necháme pôsobiť 4 hodiny v tesne uzavretej nádobe. Vezmite čajovú lyžičku 3-4 hodiny 4-5 krát denne.

Kontraindikované u tehotných žien (abortívne).

2. Pivoňka vyhýbavá (marin root). Nalejte lyžicu jemne nasekaných koreňov s 3 šálkami vriacej vody, nechajte 30 minút. v tesne uzatvorenom obale. Vezmite lyžicu za 10-15 minút. 3-krát denne pred jedlom. V tibetskej medicíne sú korene pivónie súčasťou protirakovinových liekov. V ľudovom liečiteľstve na Sibíri sa používajú pri liečbe rakoviny maternice a žalúdka, erózie.

3. Posteľná bielizeň skutočná (prsia, žltá kaša, medová tráva). 2 čajové lyžičky suchej trávy s kvetmi (zozbierané počas kvitnutia), nechajte 2-3 minúty v pohári vriacej vody v tesne uzavretej nádobe, odmerajte. Nápoj vo forme tepla 1/4 šálky 3-4 krát denne pred jedlom. Odvar vo forme výplachu sa používa na rakovinu maternice a eróziu krčka maternice. Lotion čerstvej šťavy používanej pri rakovine kože, vredy v bulharskej ľudovej medicíne.

4. Infúzia listov bodliaka. Nalejte lyžicu listov so pohárom vriacej vody, nechajte vychladnúť, namažte. Piť 1/2 šálky 3-4 krát denne. Testované pri liečbe rakoviny maternice.

Prostriedky na liečenie rakoviny prsníka:

1. Odvar z dubovej kôry z mladých, silných konárov, ktoré sušia, drví. Varte polievkovú lyžicu kôry s pohárom vriacej vody, varte 2 krát, paru 3 hodiny pod vankúšom. Keď vychladne, namočte do studeného vývaru hrubú handru a pripevnite ju k hrudníku, kde je nádor. Prikryte suchým uterákom, obväzom, navlečte na teplú bundu. Ponechajte 2 hodiny ráno a večer. Dubová kôra má tendenciu rozpúšťať nezápalové pevné nádory, lieči aj struma.

2. Trvácne posteľné súpravy (hemoroidy, suchý zips). 4 lyžičky nasekaných bylín, trvajte 2 až 3 hodiny na 2 šálkach vriacej vody, kmeň. Vypite horúcu 1/2 šálky štyrikrát denne v malých dúškoch. V ľudovom liečiteľstve sa na rakovinu prsníka a jazyka používa infúzia bylín a čerstvej rastlinnej šťavy..

Na liečbu rakoviny pľúc:

1. Tinktúra (alebo prášok) trávy trávy je nízka. Lyžica čerstvej, dobre umytej bylinky (nasekanej) v 50 ml vodky. Trvajte na tom, 3-4 dni, kmeň. Vezmite 15 - 20 kvapiek do 1/4 šálky vody 3-krát denne.

V nemeckej a čínskej medicíne je rastlina populárna vo forme alkoholovej tinktúry dovnútra po kvapkách, najmä pri nádoroch horných dýchacích ciest..

Ľudové lieky na sarkóm:

1. Tinktúra listov aloe (agáve). Jemne nasekajte 5 čerstvých veľkých listov aloe, nalejte 1/2 litra vodky. Trvajte na teplom mieste po dobu 12 dní a potriasajte denne. Vezmite lyžicu 3 krát denne 2 hodiny pred jedlom. Ak máte žalúdočné ťažkosti, urobte si prestávku na 5 dní.

2. Tinktúra celej rastliny obyčajného paliny (Černobyľ). Lyžička v pohári vriacej vody. Odparte na polovicu. Pite 30 ml 3-krát denne pred jedlom.

Liečba zhubných nádorov:

1. Fireweed s úzkym listom. Trvať jednu polievkovú lyžicu suchej trávy dve hodiny v pohári vriacej vody, namáhať. Vezmite 2 polievkové lyžice 3-4 krát denne. Ale s touto infúziou jesť po 20 minútach. varené korene. 10% infúzia alebo odvar z listov má silné analgetické vlastnosti vo všetkých zápalových procesoch slizníc.

2. Spider pavučina alebo veľká. 50 g práškového koreňa lopúcha, 50 g medu, 59 g alkoholu, trvajú týždeň na tmavom mieste, kmeň. Vypite polievkovú lyžicu, vypite šťavou z lopúcha. •

3. Vezmite rovnaké časti semien, listov a koreňov lopúcha, nalejte lyžicu zmesi so pohárom vriacej vody pri izbovej teplote a vložte do chladničky cez noc. Ráno priveďte do varu na miernom ohni, namáhajte. Vypite 1 polievkovú lyžicu.

4. Mláďa je veľká. Vývar trávy 1:30. 20 g podzemok a koreňov trvá na tom, že 8 hodín v 1 litri vody vypijeme 1/2 šálky 3-4 krát denne.

5. Lopúch obyčajný. Na prípravu vývaru sa polievková lyžica celej rastliny (tráva, koreň) naleje do pohára s vodou pri izbovej teplote, trvá na tom, aby bola cez noc v chladničke, ráno sa zohriala na miernu teplotu a varila sa 2 až 3 minúty. Vezmite lyžicu 3-4 krát denne.

6. Ľubovník bodkovaný je perforovaný. Ľubovník bodkovaný je veľmi dobrý na žalúdočné vredy. Aby sa to dosiahlo, na tmavom mieste v 500 ml 40% alkoholu sa naleje 500 g trávy z ľubovníka bodkovaného počas 4 dní, potom sa alkohol odparí. Vezmite si polievkovú lyžicu ráno na lačný žalúdok.

7. Viburnum vulgaris. Aby sa predišlo rakovine žalúdka s nízkou kyslosťou, používajú sa listové vrcholy (kvitnúce časti), čerstvé bobule kaliny a ich infúzia. Za týmto účelom zoberte rovnomerne listové vrcholy, bobule a polievkovú lyžicu zmesi, varte pohár vriacej vody, trvajte na tom 1 hodinu, pite 1/3 šálky 3x denne.

8. Mrkva. Pri rakovine žalúdka, najmä so zníženou sekréciou žalúdka, je potrebné vziať mrkvovú šťavu. Spotrebuje sa od 0,5 do 3 až 4 litrov. Obsahuje najbohatší zdroj vitamínu A, ktorý si telo rýchlo vstrebáva. Táto šťava tiež obsahuje veľké množstvo vitamínov B, C, D, E, PP a K. Šťava navyše zreteľne čistí pečeň a látka, ktorá upcháva priechody, sa rozpúšťa..

Pri použití mrkvovej šťavy by sa malo úplne vylúčiť akékoľvek jedlo obsahujúce koncentrovaný cukor, škrob, múka.

Onkologické choroby, ožarovanie

1. Tinktúra hemlock pri rakovine. Krk je viditeľný, obyčajne jarmo podobné starému bezu, ale s tým nemá nič spoločné. Šialene jedovatá a život ohrozujúca rastlina. Je to silný stimulant krvotvorných orgánov, ktorý umožňuje jeho použitie na leukémiu. Je to tiež silný liek proti bolesti, ktorý je dôležitý pre rakovinu. Živé bunky tela sa naň dobre prispôsobujú a keď sa užívajú v miernych dávkach, pokojne tolerujú jeho prítomnosť. Je to však smrteľné pre choré bunky, ktoré tvoria rakovinový nádor. To je dôvod, prečo si získal povesť a je považovaný za spoľahlivý nástroj v kritických a často beznádejných situáciách..

Tu je metodika použitia hemlocku, ktorú navrhol lekár ľudu Valery Tishchenko (najjednoduchší, najbezpečnejší a podľa jeho názoru najúčinnejší).

Počas kvitnutia (začiatkom júna) je potrebné zbierať čerstvé kvetenstvo hemlock. Rozdrvené kvety by sa mali umiestniť do misky a naplniť na vrchol. Do misiek nalejte vodku (na jej obsahu nezáleží). Misky dôkladne uzavrite a umiestnite na 18 dní na tmavé miesto (chladné). Po uplynutí tejto doby je odsávač pripravený na použitie..

Spôsob liečby. Ráno na lačný žalúdok jednu hodinu pred jedlom vypite jednu kvapku tinktúry 1/2 šálky vody. Na druhý deň súčasne vypite 2 kvapky tinktúry - dennú dávku preto zvyšujte a zvyšte ju na 40 kvapiek. Potom je potrebné postupne znižovať dávku jednej kvapky denne a znova sa vrátiť k pôvodnej kvapke. Opakujte teda 2 - 3 krát.

Podľa V. Tishchenko je táto technika veľmi účinná. Boli prípady, keď sa úplne beznádejní zbavili rakoviny (rakovina prsníka, tráviaceho traktu, pečene a všeobecne je rakovina v extrémne ťažkých formách potlačená hemlockom)..

Iba presné dodržiavanie metodiky vám pomôže získať zdravie! Predávkovanie je neprijateľné!

2. Na prevenciu rakoviny: vziať lyžicu kvetov hľuzy, bielej imelo (odstránené z ovocných stromov) a lastovičník (čerstvá - 2 polievkové lyžice), naliať suroviny 0,5 l vody, privariť do varu, nechať na noc, natrieť. Popíjajte počas dňa.

Vyberte si dávku sami so zameraním na pohodu.

3. Leukémia. Polievkovú lyžicu listov a vetvičiek brusníc nalejte pohár vriacej vody, nechajte 10 minút. a vypite 50 g 3-krát denne pred jedlom.

4. Na odstránenie rádionuklidov z tela. Zmiešajte harmančekové kvety, trávu postupnosti, fialky trikolóry, ľubovníka bodkovaného, ​​veľkého banánu, yarrow, žltého melilota (povinná súčasť!) Miešajte v rovnakých častiach. Varte lyžicu zmesi s 2 šálkami vriacej vody, varte 1 minútu, trvajte 30-40 minút. Pitie za 15-20 minút. pred jedlom 3 krát denne, 1/2 šálky. Liečba trvá 1 mesiac. 2 takéto kurzy sa požadujú ročne a raz za štvrťrok pre tých, ktorí pracujú v zóne jadrových elektrární.

4. Na čistenie živých buniek tela pred rádionuklidmi, chemickými inklúziami, alergénmi a inými troskami sa pred akoukoľvek úpravou povarí pohár ľanových semien a varí sa 3 litre vriacej vody, varíme vo vodnom kúpeli 2 hodiny, ochladte na 40 ° C a namáhajte. Užívajte počas dňa bez obmedzenia 2 týždne.

5. Znižuje rast nádorov a postupne zabíja ich infúziu čerstvých (polievkových lyžíc) alebo suchých (1 polievkových lyžíc) koreňov púpavy. Drviť koreň, naliať pohár vriacej vody, variť vo vodnom kúpeli 50 minút, ochladiť na 40 ° C, namáhať. Pite 1/2 šálky 3x denne pred jedlom.

6. Rakovina žalúdka. V 1 litri mlieka dusíme 4 hodiny v parnom kúpeli a dlhšie. Lyžicu čerstvých žltých slnečnicových lístkov, až kým nezostane 0,5 litra tekutiny. Pripravte vývar a vypite polievkovú lyžicu 3-krát denne pred jedlom. Priebeh liečby vyžaduje 4 takéto porcie odvarovania.

7. Rakovina pečene. Vezmite rovnako čerstvú trávu z rebríčka, presličky, divú čakanku, brezy, pupienky, nasekané šípky a všetko dobre premiešajte. Varte lyžicu kolekcie pohárom vriacej vody, trvajte 30-40 minút. Teplú infúziu vypite 100 g 3-krát denne pred jedlom.

8. Na liečbu rakoviny maternice mu pomáha predchádzať metastázam po odstránení zhubných nádorov, ako čistička krvi a ako prostriedok na zmiernenie útlaku pacienta. Rozdrvená tráva obyčajného zubného kameňa alebo bodliaka (2 polievkové lyžice), varte 10 minút. na miernom ohni v 500 ml vody, ochlaďte, namáhajte a vypite výslednú infúziu v niekoľkých dávkach denne.

9. Maternicový fibrom, ovariálna cysta. Varte a pite, podobne ako čaj, mletý v mlynčeku na kávu alebo v mlynčeku na mäso, zmes žltej trávy horca, koreňa galangalu, žltých kvetov arniky, koreňa krčka maternice (hadí koreň) a trávy mačiek. Liečba trvá 15 - 20 dní.

10. Mastopatia. Trvajte na tmavom mieste pohárom tenkých priečok vlašských orechov na 70% alkoholu (1,5 šálky). Potom vypite a vypite lyžičku 2,

jedenkrát denne (ráno a večer), až do vyčerpania opravného prostriedku. Ihneď po ukončení užívania tejto tinktúry užite 30-40 kvapiek 2-krát denne, tinktúru z ovocia japonského kokaínu v 70% alkohole (1: 2) najmenej jeden mesiac..

11. Laryngeálna papilomavóza. Namažte papilómy hrtanu prípravkom, ktorý je prevarenou zmesou infúzie šťavy a lastovičníka, do konzistencie kyslej smotany.

12. Papillomatóza čriev. Vzácna kaša nasekaná v mlynčekoch na zelenú trávu mlynček na mäso (50 g hmoty nariedenej v 200 - 500 ml horúcej vody) vo forme klystíru po dobu 30 minút. do hrubého čreva raz za dva dni. Rozpad papilómov začína po 2-3 klystýroch.

13. Papillomatóza žalúdka. Vo vnútri spotrebujte 30 - 50 g drvených čerstvých bylín. Oddeľujú sa aj benígne polypy žalúdka a čriev.

Použitie na nádory suchých húb - chaga

1. Nalejte suchú hubu prevarenou vodou a nechajte stáť 4 hodiny (nelejte vodu). Namočené kusy prešli mlynčekom na mäso alebo mriežkou. Pridajte 5 dielov prevarenej vody s teplotou 50 ° C do každej časti huby a nechajte ďalšie 2 dni, vypustite tekutinu, vytlačte zrazeninu a pridajte vodu, do ktorej boli vylúhované kúsky chaga. Uchovávajte v chladničke maximálne 3 dni. Užívajte 1 šálka 4-krát denne pred jedlom. Pre nádory panvy sa odporúča robiť klystíry s objemom 50 - 100 ml 2-krát denne. Počas liečebného obdobia je potrebné dodržiavať mliečno-zeleninovú stravu a nekonzumovať konzervované potraviny, párky a korenené prísady..

2. Nalejte kúsok suchej huby teplou prevarenou vodou po dobu 4 hodín (na zmäkčenie), pomelte ju v strúhadle alebo mlynčeku na mäso. Nalejte 1 diel rozdrvenej suroviny s 5 dielmi prevarenej vody (40 - 50 ° C), ponechajte 48 hodín na tmavom, chladnom mieste, pretlačte infúziu a zvyšok vytlačte..

Užívajte 1 pohár 1-3 krát denne. Počas liečby chaga sa odporúča diéta z rastlinného mlieka; klobásy, konzervované jedlá, živočíšne tuky, korenené prísady by sa mali vylúčiť z diéty (takáto strava je však v každom prípade nevyhnutná pre pacientov s rakovinou). Použitie penicilínu a intravenóznej glukózy je kontraindikované.

Účinné prostriedky nápravy:

1. Hypericum perforatum (tráva). 1 polievková lyžica trávy zalejeme 1 šálkou vriacej vody, nechajte 2 hodiny a natiahnite. Užívajte 1/2 šálky 3x denne po jedle.

S rakovinou prsníka, mastopatiou a externými nádormi môžete okrem požitia použiť aj infúziu pre pleťové vody.

2. Spoločný vres (tráva). 4 polievkové lyžice trávy zalejeme 0,5 litra vriacej vody, necháme pôsobiť 30 minút. Užívajte 1 pohár 3-krát denne. Na vonkajšie nádory aplikujte dusenú trávu. Žiadne kontraindikácie.

3. Známy odborník v oblasti tradičnej medicíny V.K. Totrov odporúča nasledujúci recept na rakovinu pľúc a tuberkulózu..

Trvajte na jednej pohári červených dážďoviek v 1 litri alkoholu alebo 0,5 litra vodky počas 5 dní. Prefiltrujte a vypite 1 polievkovú lyžicu trikrát denne po dobu 30 minút. pred jedlom.

Radí pri rakovine žalúdka:

4. Vezmite čerstvý koreň lopúcha, ošúpajte, dobre opláchnite a nastrúhajte na jemnom strúhadle. Pri jedle to jesť ako chrén s chlebom každý deň.

Môže byť lopúcha považovaná za najlepšiu. Užívajte koreň lopúcha až do úplného zotavenia.

V.K. Totrov dáva niekoľko ľudových receptov na liečenie benígnych a malígnych nádorov.

1. Jeden citrón, lekársky glycerín - 100 g, minerálna voda - 0,5 l. Jemne nakrájanú citrón zmiešajte s glycerínom a pridajte minerálnu vodu. Vezmite čajovú lyžičku trikrát denne po dobu 30 minút. pred jedlom. Po piatich kurzoch je prestávka 5 mesiacov. Potom všetko zopakujte.

2. Zrelé červené bezinky vložte do trojlitrovej nádoby, pridajte 200 ml vodky, vylúhujte 7 dní, potom rozdrvte hmotu v trecej miske, preneste do tej istej nádoby a nechajte stáť 7 dní. Užívajte trikrát denne, 1 zákusok. Pred užitím lieku musíte vypiť 50 ml destilovanej vody. Liečba trvá 45 dní.

3. Mrkvová šťava - 250 ml., Šťava z červenej repy - 25 ml., Šťava z čiernej reďkovky - 250 ml., Cesnaková šťava - 250 ml., Citrónová šťava - 250 ml., Med - 250 ml (sklo), víno Cahors - 250 ml.

Všetky zložky skombinujte do smaltovanej misky, zmiešajte s drevenou lyžičkou, preneste do dvojlitrovej nádoby a uložte do chladničky. Užívajte 3-krát po jedle, 1 polievkovú lyžicu. Po každom kurze 1 mesačná prestávka (celkom 5 kurzov).

Pri zníženom hemoglobíne ďalší denný príjem 0,5 l mlieka, 0,5 l mrkvovej šťavy s jedným žĺtkom počas 40 minút. pred jedlom.

4. Brezové púčiky, nechtík, lastovičky, chaga (brezová huba) - iba jedna časť. Umyjú chaga, naplnia ho prevarenou vodou tak, aby bol úplne ponorený do vody, trvajú na tom, že trvá 4-5 hodín. Potom sa chaga pretiera alebo prechádza mlynčekom na mäso. Voda, v ktorej bola huba namočená, sa používa na infúziu. Jedna časť rozdrvenej huby sa naleje s 5 dielmi (objemovými) vody, ktoré zostanú po namočení huby, zohriatej na 50 °. Trvajte na tom 48 hodín. Voda je odvedená, zrazenina je vytlačená cez niekoľko vrstiev gázy. Hustá kvapalina získaná po tomto sa zriedi vodou na pôvodný objem. Varenú infúziu je možné skladovať 3-4 dni v chlade. Polievková lyžica prvých troch zložiek sa naplní 200 ml vriacej vody a trvá na tom 6 hodín. Prefiltrujte a pridajte 100 ml infúzie chaga.

Užívajte trikrát denne, 100 ml pred jedlom. Pri znížení hladiny hemoglobínu zoberte 0,5 l mrkvovej šťavy denne bez dusičnanov, rovnakého množstva mlieka a jedného vaječného žítka..

5. Boky zozbierané koncom jesene alebo skoro na jar (20 paličiek po 4 cm), nakrájajte a nakrájajte na 3 hodiny vody po dobu 1 hodiny pri nízkej teplote. Nalejte vriacu vodu do objemu odparenej vody a udržiavajte ju v teple 24 hodín. Užívajte 100 ml 3-krát denne jednu hodinu pred jedlom. Uchovávajte infúziu v chladničke. Liečba trvá 2 mesiace. S prerušením na 2 mesiace sa liečba môže opakovať dva roky.

6. Na začiatku júna zbierajte kvetenstvo bodkovaného hemlocka a niekoľko mladých listov, aby ste dostali pol pol litra pohára. Preneste do trojlitrovej fľaše a nalejte 0,5 litra vodky. Misky pretrepte, kým nie sú suroviny úplne mokré. Zatvorte veľmi tesne, zátku z polyetylénu, kravatu. Riad uložte na tmavé a chladné miesto na 14 dní. V núdzových prípadoch sa môže použiť po 3 až 5 dňoch.

Pre aktuálnu spotrebu nalejte správne množstvo a zvyšok vložte do chladničky. Ráno na lačný žalúdok, jednu hodinu pred raňajkami, kvapkajte 1 kvapku do polovice pohára vody, na druhý deň dve kvapky a tak ďalej, až štyridsať kvapiek. Potom znížte dávku jednu kvapku každý deň na nulu. A ďalší cyklus - druhý, ktorý upevňuje úspech, ale po 40 kvapkách musíte dokončiť príjem extraktu z hemlocku.

Ráno si vziať kráľovskú želé na špičku sklenenej tyčinky pod jazyk po dobu 30 minút. pred jedlom.

7. Pri rakovine pľúc sa odporúča nasledujúci liek: jazvový tuk - 0,5 kg, päťročná šťava z aloe - 0,5 l, prírodný med - 0,5 kg. Zložte dobre zmes, preneste ju do dvojlitrovej nádoby a uložte do chladničky v dolnej časti. Pred použitím premiešajte drevenou lyžičkou. Vezmite 1 polievkovú lyžicu hodinu po jedle.

8. Pri rakovine žalúdka, konečníka, maternice je dobré použiť taký liek: palina z červeného dreva (Černobyľ), ktorá sa zhromažďuje počas kvitnutia. 2 polievkové lyžice trávy zalejeme 0,5 litra vriacej vody, necháme pôsobiť 30 minút. Užívajte trikrát denne, 100 ml po dobu 30 minút. pred jedlom. Prestávka na dva týždne. Trvať dlho (3-4 kurzy).

9. Pri rovnakých chorobách sa používa koreň paliny. 2 lyžice sušeného koreňa nalejte pohár vriacej vody, povarte 10 minút. na miernom ohni, nechajte vychladnúť 40 minút, prefiltrujte a zoberte 1 polievkovú lyžicu 3 krát denne po dobu 30 minút. pred jedlom.

10. Pri rakovine maternice sa navyše sprijú s naznačeným odvarom koreňov: 1 šálka odvaru pre 4 šálky vriacej vody.

11. Pri leukémii pijú nasledujúcu infúziu: v lete zbierajú vrcholy kvitnúcej pohánky a sušia sa v tieni. Jedna polievková lyžica sa varí s dvoma pohármi vriacej vody po dobu 30 minút. Filter. Užívajte 100 ml 3-4 krát denne po dobu pol hodiny pred jedlom. Keďže čerstvá tráva - pohánkové listy a kvety - spôsobujú otravu, odporúča sa používať v sušenej forme.

12. Akýkoľvek rakovinový nádor. Vezmite med v máji - 3 šálky, aloe šťava - 1 šálka, víno Cahors - 2 šálky; skombinujte do jedného dvojlitrového pohára a nechajte ho 5 dní v chladničke. Užívajte 1 čajovú lyžičku 3 krát denne po dobu 5 dní. V nasledujúcich dňoch - 3 krát denne, 1 polievková lyžica hodinu pred jedlom. Pred prípravou lieku umyte narezané listy aloe, zabaľte ich do bielej látky a šťavu vytlačte po 21 dňoch. Trvanie liečby je od 3-4 týždňov do 1,5 mesiaca. Rovnaký liek sa odporúča na liečbu pľúcnej tuberkulózy a žalúdočných vredov. Chrípka a angína sa dá liečiť týmto liekom za jeden deň..

13. Na prevenciu benígnych a malígnych nádorov. Plátky sušených marhúľ a fíg (predpripravené v studenej vode po dobu jednej hodiny), mleté ​​jadrá vlašských orechov - všetky tri zložky v pomere 1: 1, 1-2 citróny strednej veľkosti, krájané na šupke, vložené do trojlitrovej nádoby a zalejeme medom. Ak je med hustý, musia sa drvené výrobky najprv zmiešať s medom. Používajte 1-2 polievkové lyžice 3 x denne pred jedlom, polievajte ho kefirom.

14. Zbierajte mladé žihľavy na čistom mieste pri východe slnka. Namočte jednu hodinu do studenej vody. Strih, rozdrvte v drevenej alebo porcelánovej stúpe a skombinujte s drveným mladým cesnakom (každý určuje množstvo podľa chuti a stavu žalúdka). Pridajte nasekaný špenát, šťavu (v pomere 1: 1 so žihľavou), kôpor, petržlen, varené vaječné bielkoviny, ochutte akýmkoľvek rastlinným olejom s citrónovou šťavou alebo octom jablčného muštu.

15. Analgetikum na rakovinu hrubého čreva: múmia 5 g, liekové formy alkoholovej tinktúry: nechtík - 2 fľaše, materská sladina - 1 fľaša. Kombinujte do jedného jedla, ráno ráno na lačný žalúdok a večer pred spaním.

V.K. Totrov poskytuje univerzálnu liečbu rakoviny - liek Todiki, ale keďže je jeho príprava veľmi náročná, odkazujem všetkých na jeho knihu „Unikátne recepty na liečbu rakoviny a iných chorôb“, Moskva, 1994.

Špecialista na tibetskú medicínu a východných liečiteľov, biely Lama východu, doktor tibetskej medicíny Viktor Fedorovič Vostokov odporúča nasledujúce recepty pre zhubné nádory:

1. Brez, púčiky a listy. 3-4 g suchých púčikov alebo 6-8 g suchých listov na 50 ml vriacej vody, povarte 15-20 minút, trvajte na tom, natiahnite. Užívajte 1/2 šálky 3-4 krát denne.

2. Jitrocel. Rastlinná šťava (farmaceutický prípravok): 1 lyžica za 29 minút. pred jedlom. Čerstvá šťava - tiež.

3. Presličkové pole. Infúzia: 20 g suchých rozdrvených surovín na 200 ml vriacej vody, trvajú na tom, kmeň sa napína. Po jedle si zoberte 1/2 až 1/4 šálky.

4. Lopúch, korene. 10 g suchých nasekaných koreňov v 200 ml vody, povarte 15 - 20 minút, trvajte na tom, 30 minút napnite. Užívajte 1 polievkovú lyžicu 3-4 krát denne.

5. Púpava, korene. 6 g suchého nasekaného koreňa na 200 ml vody, povarte 10 minút, trvajte na tom, aby 20 minút bolo namiešané. Užívajte 1 polievkovú lyžicu pred jedlom.

6. Oregano. Infúzia: 2 čajové lyžičky suchých nasekaných bylín na 1 šálku vriacej vody, nechajte pôsobiť 20 minút, napätie. Pite teplý za 20-30 minút. pred jedlom 1/2 šálky 3-4 krát denne.

7. Žihľava dvojdomá. Infúzia: 7 g suchých drvených surovín na 200 ml vriacej vody, pary, kmeň. Vezmite 1 lyžicu trikrát denne.

8. Pľúcna tráva, tráva. Infúzia: 10 g suchých drvených surovín na 200 ml vriacej vody, pary, kmeň. Užívajte 1 polievkovú lyžicu 3-4 krát denne.

9. Ďatelina, kvety. Infúzia: 5 g suchých drvených surovín na 200 ml vriacej vody, pary, kmeň. Vezmite 1 lyžicu trikrát denne.

10. Palina. Infúzia paliny (farmaceutický liek): 10 kvapiek pred jedlom. Infúzia: 1 čajová lyžička suchých nasekaných bylín na 400 g vriacej vody po dobu 20 minút, kmeň. Užívajte 1/4 šálky 3x denne pol hodiny pred jedlom.

11. Tymián. (Tymián sa plazí, Bogorodská tráva). Infúzia: 15 g suchých nakrájaných bylín na 200 g vriacej vody, pary, námahy. Vezmite 1 lyžicu 2-3 krát denne.

12. Kôpor. Použite ju v akejkoľvek podobe. Čisté ovocie, 1 čajová lyžička pred jedlom, 1/4 šálky horúcej vody.

13. Čierny ríbezle. Bobule v akejkoľvek forme. Listy: 3-5 gramov suchých nasekaných listov (alebo 10-15 gramov čerstvých) na 250 ml vriacej vody, pary po dobu 15-30 minút. Pite ako čaj 2-3 krát denne.

14. Mäta pieporná. Infúzia: 10 g suchých nasekaných bylín na 100 ml vriacej vody, pary, kmeňu. Vezmite 1 lyžicu trikrát denne.

Akékoľvek šípky v akejkoľvek podobe, tekvicová dužina, horský popol, chren, biela kapusta, petržlen, venušina (šťava a mletá), všetky druhy vysočiny sa tiež bežne používajú.

V. F. Vostokov odporúča užívať každú rastlinu 3-4 týždne. Potom prejdite na ďalšie. Po testovaní najväčšieho počtu rastlín z navrhovaného zoznamu vyberte 3-4 najúčinnejšie, vhodné (aspoň na základe „nepáči sa“), ktorých použitie nie je sprevádzané nepríjemnými dôsledkami.

V liečbe by sa malo pokračovať nepretržite (so zodpovedajúcou zmenou rastlín každý mesiac), až kým nezmiznú hlavné príznaky choroby, plus ďalší jeden až dva roky. Potom sa „efektívne“ rastliny presunú do kategórie „jedlo“.

Ruská medicína muži odporúčajú

1. Hviezdička (tráva). Nalejte 1 polievkovú lyžicu surovín s 1 pohárom vriacej vody, nechajte pôsobiť 30 minút, prepláchnite cez dve alebo tri vrstvy gázy, vytlačte a objem získaného vývaru privádzajte prevarenou vodou k zdroju. Užívajte 1/3 šálky 3x denne pred jedlom.

2. Laurel ušľachtilý (listy). Laurel olej možno pripraviť doma: trvať na tom, 30 g jemne nasekané listy na teplom mieste po dobu 6 dní na 200 ml slnečnicového oleja, potom kmeň.

3. Viburnum vulgaris (bobule). 3-4 lyžice bobúľ nalejte 0,5 litra vriacej vody, nechajte 2 hodiny - denná dávka.

4. Viburnum vulgaris (kvety). 1 polievková lyžica kvetov, variť 1 šálka vriacej vody, variť 2-3 minúty. v zapečatenej nádobe a pretvorení. Vezmite 1 lyžicu trikrát denne.

5. Voňavá fialová (listy). 15 g listov naleje 1 šálka vriacej vody, nechá sa 1 hodinu pôsobiť. Užívajte 1/2 šálky 3x denne s jedlom. Rovnaká infúzia sa používa vo forme pleťových vôd na liečenie rán, varov a iných kožných lézií. Čerstvo listové listy sa používajú na hnisavé rany, vary a dermatitídy. Uvedomte si však, že vo veľkých dávkach fialové prípravky spôsobujú hnačku a vracanie..

Ľudový liečiteľ nádorov v hrdle

1. Lepkavá jelša (listy). Vývar: 10 g rozdrvených surovín nalejte 1 šálku horúcej vody, varte v uzavretej smaltovanej miske vo vodnom kúpeli po dobu 30 minút, prehrievajte a objem výsledného vývaru privádzajte prevarenou vodou na pôvodný objem. Užívajte 1-2 polievkové lyžice 3-4 krát denne pred jedlom. Lokálne je odvar určený na zápalové procesy kože, popáleniny a na výplach úst a hltanu..

2. Veľká jitrocel (listy). Šťava z plantáží (čerstvá). Naneste na pláchanie.

3. Priľnavé lôžko (tráva). 4 lyžičky nasekaných bylín, trvajte 2 až 3 hodiny na 2 šálkach vriacej vody, kmeň. Horúci nápoj 1/2 šálky 4 x denne v malých dúškoch.

S duodenálnou rakovinou:

a) veľká lastovica (tráva) - 1 diel, harmančeková lekáreň (kvety) - 1 diel, trojlistová smena (listy) - 1 diel.

Rozdrviť a premiešať, 1 lyžica zbierky naliať 1 šálka vriacej vody, trvať na tom, zabalené, 1 hodina, kanalizácie. Užívajte 1/2 šálky 2 x denne - ráno a večer 1 hodinu po jedle;

b) preslička poľná (tráva) - 10 g, čaj z obličiek - 10 g, hyacina (tráva) - 20 g, žihľavka dvojica - 10 g.

Varte 2 polievkové lyžice zbierky s 2 pohármi vriacej vody, trvajte na tom, zabaľte najmenej 5-6 hodín. Užívajte 1/2 šálky 3x denne pred jedlom v teplej forme;

c) lastovičník (tráva) - 10 g, mäta pieporná (listy) - 10 g, sliepka zlatá (tráva) - 10 g.

1 lyžica zbierky nalejte 1 šálka vriacej vody, trvajte na tom, zabalené, 1 hodina, kmeň. Vezmite 1 pohár ráno a večer 30 minút pred jedlom;

d) chaluha (tráva) - 1 diel, kukuričné ​​stigmy - 1 diel, trpaslicové fazule (struky) - 1 diel, hladká kýla (tráva) - 1 diel, oko medveďa (tráva) - 1 diel.

15 g zmesi nalejte 1 šálka vriacej vody, trvajte na tom, zabalené, 1 hodina, vypustite. Zahrievajte sa celý deň. S rakovinou žalúdka:

1. Kentaurový dáždnik (tráva). 1 polievková lyžica trávy zalejeme 1 šálkou vriacej vody, nechajte 2 hodiny a natiahnite. Užívajte 1/2 šálky 3-4 krát denne po dobu 30 minút. pred jedlom.

Pri rakovine žalúdka urobte infúziu vo forme tepla.

2. Nechtík (kvety). Alkoholická tinktúra kvetov: nalejte 25 g sušených kvetov do 100 ml 70% alkoholu alebo vodky, nechajte pôsobiť 15 dní, prefiltrujte. Vezmite 1 čajovú lyžičku v 1/2 šálky teplej vody trikrát denne po dobu 30 minút. pred jedlom.

Na rakovinu kože, aplikovaná zvonka..

3. Palina obyčajná (korene). 2 polievkové lyžice koreňov nalejte 1 šálku horúcej vody, povarte 10 minút a preceďte. Užívajte 1 lyžicu trikrát denne pred jedlom ako ďalšiu liečbu rakoviny.

Používa sa externe na liečenie vredov, nehojacich sa rán a ochorení kože sviečky..

4. Lopúch väčší (korene, listy). Vezmite si infúziu týždenne na rovnaké diely alkoholu a prášku z koreňov medu alebo pite šťavu z lopúcha.

Čerstvé mleté ​​korene alebo šťava z nich sa používajú na liečbu hnisavých vredov, porcií, abscesov, nádorov, vredov a popálenín..

5. Lopúch väčší (korene). Koreňový prášok infúzny po dobu 7 dní z rovnakých častí 70% alkoholu a medu, ktorý sa užíva s rakovinou žalúdka.

Užívajte 1 čajovú lyžičku 3-4 krát denne po dobu 1 hodiny pred jedlom.

6. Jitrocel je veľký (listy). Jemne pomleté ​​listy zmiešajte s rovnakým množstvom granulovaného cukru a trvajte 2 až 3 týždne na teplom mieste. Užívajte 1 polievkovú lyžicu 3-4 krát denne po dobu 30 minút. pred jedlom.

7. Veľká jitrocel (semeno). 1 lyžica semien nalejte 1 šálka vriacej vody, zahrievajte 14 minút. - denná dávka. Môže sa užívať so semenami bez filtrácie.

8. Biela kapusta (šťava). Zelenkovú šťavu zoberte 1/2 šálky 2-3 krát denne vo forme tepla 1 hodinu pred jedlom, často s medom alebo cukrom. Liečba trvá 1 mesiac.

9. Biela kapusta (listy). Čerstvé nakrájané listy.

10. Nechtík (kvety). Prášok z kvetov, trvať 0,3 krát denne, vypiť vodou.

11. Pivoňka unikajúca (korene). Nalejte 1 lyžicu jemne rozdelených suchých koreňov do 3 šálok vriacej vody, nechajte pôsobiť 30 minút. v tesne uzatvorenom obale. Vezmite 1 polievkovú lyžicu za 10-15 minút. 3-krát denne pred jedlom.

12. Presličkové pole (tráva). Alkoholová tinktúra sa pripravuje v pomere 1:10 na 70% alkoholu. Užívajte 1 čajovú lyžičku 3-krát denne.

Naturopatický lekár Petrohradskej kliniky "Ľudové liečivá" I. I. Nesterovsky dáva odporúčania týkajúce sa užívania karcinobiostatických a repných štiav na liečbu zhubných nádorov v knihe "Home Healer".

1. Karcinobiostat je alkoholová tinktúra japonského Sophora, ktorá zastavuje rast zhubných nádorov bez ohľadu na miesto. Najskôr vezmite 20 kvapiek za 20 minút. pred jedlom 3-krát denne a vypite 150 g mierne ohriatej repnej šťavy. Potom sa do karcinobiostatu denne pridáva 1 kvapka na recepciu - postupne sa zvyšuje na 50 kvapiek. V budúcnosti sa odoberie 50 kvapiek trikrát denne a 150 g šťavy z červenej repy sa vypije počas 3 mesiacov - 1 chod, druhý chod sa opakuje po mesiaci a vykonáva sa rovnakým spôsobom. Celkovo sú na liečbu potrebné 3 - 4 kurzy. Jeden trvá asi štyri mesiace.

2. Vezmite repovú šťavu v množstve 600 ml trikrát denne, každá 150 g s karcinobiostatom a 150 v noci. Môžete zabaviť čierny chlieb, rožky, kyslá kapusta atď. A piť kvapky s nejakou inou šťavou.

3. V žiadnom prípade nepite čerstvo vylisovanú šťavu - obsahuje prchavé látky, ktoré sú jedovaté a spôsobujú nevoľnosť, zvracanie, škytavku, celkovú slabosť, pokles srdcovej frekvencie a krvný tlak až do šokového stavu. Pred použitím by džús mal stáť 6 až 10 hodín v chladničke. Príjem čerstvej šťavy spôsobuje absolútnu neznášanlivosť jej ďalšieho použitia..

4. Okrem príjmu predpísaného množstva šťavy z cukrovej repy spolu s karcinobiostatom sa odporúča jesť asi 200 g varenej repy denne na obed a večeru ako prílohu. Zachováva netoxickú látku, antokyanín betoín..

5. V budúcnosti upravujte šťavu z červenej repy dlhú dobu bez prestávky.

Antigén močového mechúra močového mechúra

Antigén nádoru močového mechúra (BTA) v moči sa za normálnych okolností nedeteguje.

Karcinóm močového mechúra je štvrtý najbežnejší u mužov a deviaty u žien. Jeden z piatich pacientov v súčasnosti zomiera na toto ochorenie do 5 rokov. Stanovenie BTA v moči je skríningová metóda na diagnostiku rakoviny močového mechúra, ako aj na dynamické monitorovanie pacientov po chirurgickej liečbe. Ag je detekovaný u 70-80% pacientov s rakovinou močového mechúra v štádiu T:-T3 a v 58% s rakovinou in situ [Jonston B. et al., 1997]. Pri účinnej chirurgickej liečbe BTA v moči zmizne, jeho vzhľad naznačuje recidívu ochorenia. Štúdia na identifikáciu nádoru Ag močového mechúra môže byť falošne pozitívna na glomerulonefritídu, infekcie a poranenia močových ciest v dôsledku krvi vstupujúcej do moču. Na kvalitatívne a kvantitatívne stanovenie BTA v moči boli vyvinuté diagnostické testovacie systémy..

Okrem testu BTA existuje množstvo nešpecifických a špecifických markerov rakoviny močového mechúra. Patria sem rastové faktory, imunitné komplexy, s nádorom spojené proteíny, nádorový marker B-5, AT M-344, NMP-22, stanovenie koncentrácie PDP v moči, telomeráza v moči, chemiluminiscencia Hb v moči a množstvo ďalších.

Nádory hypofýzy vylučujúce tyrotropín

Hypofyzárny adenóm produkujúci TSH sa vyvíja veľmi zriedka. Hypofýzny adenóm vylučuje nadmerné množstvo TSH, ktoré stimuluje štítnu žľazu. Výsledkom je zvýšenie koncentrácie cT v krvi4, T4, T3 a objavia sa príznaky hypertyreózy. Hlavnými príznakmi hypofýzy vylučujúcej tyrotropín sú prudké zvýšenie koncentrácie TSH v krvi (50 - 100-krát alebo viac v porovnaní s normou) a neprítomnosť TSH reakcie na TRH..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Chrbtica je os tvorená stavcami, ktoré sú vzájomne spojené diskami. Je navrhnutý tak, aby odolal fyzickej aktivite rôzneho stupňa, životnému štýlu človeka. Pri zdvíhaní závaží alebo pri dlhodobom pobyte v stoji, pri sedení v dôsledku znehodnotenia štrukturálnych prvkov chrbtice je chránený centrálny nervový systém osoby.
Liečba bedrovej prietrže bez chirurgického zákroku je možná takmer v ktoromkoľvek štádiu vývoja tohto ochorenia. U pacientov, ktorí sekvestrovali buničité jadro do lúmenu miechového kanála, sa vyžaduje povinná operácia.
Počet diagnostikovaných prípadov fibroidov maternice je 12–25% z celkového počtu gynekologických ochorení. Nesprávna štatistika stavia túto patológiu na popredné miesto medzi chorobami ženských reprodukčných orgánov.