loader

Hlavná

Žalúdok

Ľudové lieky na rakovinu pľúc

Pacienti často používajú na liečbu rakoviny pľúc ľudové lieky. Alternatívna medicína ponúka mnoho receptov, pomocou ktorých má človek možnosť zvýšiť všeobecné ukazovatele imunologického stavu. Lekári liečia tento terapeutický priebeh pozitívne, ak sa uskutočňuje pod ich dohľadom a je vykonávaný v kombinácii s liečbou drogami.

Výhody alternatívnej liečby

Tento typ onkológie sa vo väčšine prípadov diagnostikuje iba v 3. a 4. etape. V takýchto prípadoch sa tradičná medicína stáva prakticky bezmocnou, telo lieky vylučuje. Preto je liečba rakoviny pľúc 4 stupne ľudových liekov. Spravidla sa takáto terapia vykonáva pomocou liečivých bylín a iných prírodných zložiek. Metódy ošetrenia doma výrazne zvyšujú imunitu, prispievajú k obnoveniu ochrannej funkcie tela, aby vydržali chorobu.

Liečba rakoviny pľúc tradičnými lekárskymi metódami sa považuje za pomocnú súčasť komplexu liekovej terapie. Vykonáva sa pod vedením lekára. Samoliečba v takýchto prípadoch môže viesť k zhoršeniu stavu..

Populárne recepty

Propolis na rakovinu pľúc

Včelársky výrobok má antibakteriálny a protizápalový účinok. Pravidelný príjem prísady zvyšuje imunologické pozadie celého organizmu a rýchlu regeneráciu postihnutých tkanív. Tradičná medicína používa propolis pri liečbe rakoviny pľúc metastázami dokonca v 4 štádiách. Recepty a použitie:

 • Propolis vo svojej najčistejšej podobe. Dávka nie je vyššia ako 10 až 12 g za deň. Liečba trvá najmenej 10 až 12 mesiacov od dátumu diagnózy. Použitie - látku dôkladne prežúvajte a prehltnite.
 • Tinktúra z včelárskeho produktu. Strúhajte propolis na hrubom strúhadle, odmerajte 100 ga nalejte rovnaké množstvo čistého alkoholu. Pošli na chladné, tmavé miesto na 2 týždne. Namáhať. Užívajte 25 kvapiek vody 4-5 krát denne.
Späť na obsah

bolehlav

Hlavnou výhodou byliny je jej silný protinádorový, protizápalový, antibakteriálny a imunostimulačný účinok. Hemlock sa dokonca používa na liečbu malobunkového karcinómu pľúc a vyskytlo sa veľa prípadov úplnej remisie. Na prípravu liekov sa používajú všetky zložky rastliny. Je však potrebné prísne dodržiavať pravidlá na prípravu a dávkovanie lieku, pretože hemlock obsahuje jedovaté látky. Celá nuancia liečby v spôsobe podania. Musíte začať s 1 viečkom. látky zriedené v 1 polievkovej lyžici. teplá voda, denne zvyšujte dávku o 1 uzáver. dovtedy, kým nedosiahne hodnotu 40. Potom by sa prem-drogy mali uskutočňovať pomocou metódy odpočítavania. Mesačná prestávka a opakovaná terapia podľa rovnakej schémy.

Zemiakové kvety

Rakovinu pľúc môžete liečiť v štádiu 1 - 2 zelenými klíčkami a kvetenstvo zemiakov. Terapeutický účinok je spôsobený toxickými extraktmi (solanínom), ktoré sú obsiahnuté v zelenej rastline. Spôsob prípravy a použitia:

 1. Zber a sušenie zemiakových kvetov.
 2. Do 1 litra vriacej vody nalejte 2 polievkové lyžice. l s kopcom suchých kvetenstvo.
 3. Zabalte ho do uteráka a trvajte na ňom 3-4 hodiny.
 4. Pite 120 ml, trikrát denne.
Späť na obsah

Prášok na pečenie

Alternatívne ošetrenie tvrdí, že sodnová zložka môže liečiť rakovinu pľúc v štádiu 1-2. Príjem prísady závisí od stupňa poškodenia nádoru. Najúčinnejšie metódy založené na tom:

 • Fáza 1 rakoviny. Na 1 polievková lyžica. teplé čerstvé mlieko pridať 1 lyžička. sóda, miešajte a pite 2 krát denne po dobu 3 dní v rade. 7denná prestávka a liečba sa môže opakovať.
 • 2 stupňa onkológie. Za 1 polievková lyžica. teplá voda pridať 1 lyžička. sóda a tekutý med. Pite 2 krát denne po dobu 10 dní.
 • Štádium 3 a 4 a metastázy v pľúcach. Zmiešajte 1 lyžičku. med a sóda a piť 2 krát denne po dobu 14-30 dní.
Späť na obsah

Rakovina Cetraria

Ľudové liečivá vo veľkej miere používajú islandský mach na terapeutické účely rakoviny pľúc. Rastlina obsahuje biologicky účinné látky, ktoré majú imunostimulačný, zmäkčujúci, vykašliavací a hojivý účinok. Používa sa ako tinktúra. Potrebujete 2 lyžice. l suché bylinky cetraria naliať 1 polievková lyžica. vriacou vodou a nechať 12 hodín trvať. Po čase dajte infúziu na pomalý oheň a varte 20 minút. Vezmite 1 polievkovú lyžicu. l 4-5 krát denne po dobu 21 dní.

Pižmo do pľúc

Tinktúra pižma zabráni spazmodickým bronchiálnym kontrakciám, zmierni príznaky vo forme kašľa a zvracania a lokalizuje záchvaty. Potrebujete 5 g rozdrvenej pižmovej žľazy 1 polievková lyžica. kvalitná vodka. Dajte na tmavé miesto presne na 1 mesiac. Spôsob aplikácie - začnite s 1 viečkom za deň, denným zvyšovaním dávky o ďalšie 1 viečko, až kým ich počet nedosiahne 25.

Koreň Althea

Fytoterapia liečivými rastlinami prispieva k aktívnemu zvýšeniu imunologických parametrov. A tiež vďaka svojim antibakteriálnym, protizápalovým a protinádorovým účinkom prispieva k rýchlejšiemu zotaveniu. Spôsob použitia pri liečbe rakoviny pľúc:

Použitie zmesi mlieka a koreňa marshmallow pomáha posilňovať imunitu a tým aj rýchle uzdravenie.

 1. Marshmallow root grind.
 2. Varte mlieko a nechajte vychladnúť.
 3. Rozdrvená prísada (1 polievková lyžica L.). Pour 1 polievková lyžica. mlieko.
 4. Zmes sa umiestni do vodného kúpeľa a nechá sa stáť 2 hodiny.
 5. Pite liečivú tekutinu počas dňa.
Späť na obsah

Badger Fat

Liečba rakoviny pľúc ľudovými liečivami zahŕňa aj bahanie s medvedíkom vo forme kaše, starnutie 4 hodiny na teplom mieste a každé polievkové lyžice každé ráno..

Účinky látky - potláča rast a vývoj zhubných nádorov, má silný protizápalový účinok. Aktivuje ochranné funkcie tela a zvyšuje imunitu. Badger tuk je možné zakúpiť v lekárni, ktorá sa predáva vo forme kapsúl alebo olejovitej látky. Droga sa užíva perorálne. Pravidlá vstupu - 3 kapsuly 3-krát denne. Môže sa tiež používať zvonka, pričom si na základňu v dotknutej oblasti natiera krém na báze hrudníka.

Liečba rakoviny pľúc ľudovými liekmi, najúčinnejšia

Príjemný čas! Moje meno je Halisat Suleymanova - som fytoterapeut. O 28 rokoch sa liečila rakovinou maternice bylinkami (viac o mojej skúsenosti s liečením a dôvod, prečo som sa stal bylinkárom, si prečítať tu: Môj príbeh). Pred liečbou ľudovými metódami opísanými na internete sa, prosím, poraďte s odborníkom a so svojím lekárom! To ušetrí váš čas a peniaze, pretože choroby sú rôzne, byliny a metódy liečby sú rôzne, ale vyskytujú sa aj sprievodné choroby, kontraindikácie, komplikácie a tak ďalej. Zatiaľ nie je čo pridať, ale ak potrebujete pomoc pri výbere bylín a liečebných metód, nájdete ma tu na kontaktoch:

Metódy onkologickej liečby

Predstavujeme najúčinnejšie produkty na kontrolu rakoviny pľúc s výrobkami ako:

Pred použitím jednej z metód by ste sa mali poradiť so svojím lekárom. Všetky jednotlivé výrobky majú množstvo kontraindikácií. Samoliečba môže tiež spôsobiť vedľajšie účinky alebo zhoršiť priebeh ochorenia..

Vďaka podstatným zložkám zastavuje liečba karcinómov pľúc 4. stupňa metastázami ľudovými liekmi vývoj voľných radikálov. Súbežne s tým sa zlepšuje zdravie a posilňuje imunita. Potom dôjde k zničeniu rakovinových buniek.

Soda proti rakovine pľúc

Jednou z bežných metód liečby je sóda na pečenie. Jeho zásadité prostredie prispieva k opozícii voľných radikálov a ich ďalšej smrti. Na prípravu jednej časti liečebnej zmesi budete potrebovať:

 • tri štipky sódy;
 • 0,5 lyžice medu;
 • 250 ml vody.

Miešajte obe zložky v teplej vode. Vypite hotovú zmes denne. Používajte ráno a večer po dobu 10 dní. Ak sa chcete dozvedieť, ako liečiť rakovinu pľúc 4. stupňa pomocou ľudových prostriedkov, čítajte ďalej.

S veľkou medzerou od pH môžete použiť roztok sódy 4% intravenózne. Minimálny interval medzi injekciami je štyri hodiny. Všetky dodržiavanie liečby by ste mali prediskutovať so svojím lekárom. Pri predávkovaní sa sóda veľmi dobre vylučuje z tela.

Ako liečiť rakovinu pľúc doma s propolisom sódou

Najjednoduchší a najbežnejší spôsob úľavy dýchacích ciest v onkológii:

 • 1 polievková lyžica propolisového prášku;
 • 1 čajová lyžička sódy;
 • 1 polievková lyžica vody.

Všetky komponenty sú zmiešané a sú zapálené veľmi malým ohňom. Po varení vypnite a dýchajte v pároch pod uterákom po dobu 10 minút. Približný priebeh liečby by nemal byť dlhší ako 20 dní.

Hemlock proti rakovine pľúc

Rastlina je dvojročná a jedovatá. Vďaka zložkám, ktoré sú schopné prekonať onkológiu, a to:

 • coniina;
 • methylconinine;
 • conhydrin;
 • pseudo-conhydrin;
 • conicein;
 • glyceridy;
 • esenciálne oleje.

Pri správnom použití môže konské mäso zničiť rakovinové bunky. Na terapiu potrebujete vziať nasledujúce zložky:

 • 300 ml alkoholu;
 • suchá rastlina.

Zmiešajte obidve zložky a nechajte dva týždne na tmavom mieste na infúziu. Začnite kurz jednou kvapkou. Denne zvyšujte dávku jednej kvapky.

Liečba cesnakom

Bylinkári odporúčajú recept na tradičnú medicínu proti rakovine pľúc na báze lastovičky. Ako viete, jed proti jedu je v dobrej harmónii. Takže v tomto prípade. Celandín je tiež veľmi jedovatou rastlinou kvôli obsahu antibiotík. Najskôr je lepšie začať s liečbou tinktúrami kamenec, aby nedošlo k poškodeniu oslabeného tela. Pre takýto nástroj musíte prijať:

 • lastovičník;
 • jedna pohárik cukru;
 • mliečne sérum.

Dobre sa umyte a jemne nasekajte trávu. Nalejte cukor a vložte zmes do gázového vrecka. Po útlaku dajte všetko do trojlitrovej nádoby. Potom by sa malo naplniť sérom. Nechajte pôsobiť 21 dní, aby ste namočili a trvali na tom. Vezmite 100 ml kvasu trikrát denne. Táto infúzia sa tiež môže použiť ako inhalácia pre rakovinu pľúc..

Ako sa lieči rakovina pľúc ľudovými liekmi

Uverejnil správca 18. mája 2019

Liečba rakoviny pľúc: ľudové liečivá alebo tradičná medicína?

Tradičná medicína ponúka možnosť zbaviť sa rakoviny pľúc niekoľkými spôsobmi - od chirurgického zákroku po paliatívnu liečbu. Chemoterapia a radiačná terapia sú dva ďalšie typy boja proti malígnej tvorbe. Ale napriek vysokej účinnosti moderných terapeutických techník nezabudnite na liečivý liek. Vedzte, že v skorých štádiách vám liečba rakoviny pľúc pomocou ľudových liekov pomôže zbaviť sa choroby čo najskôr. Okrem toho sa môže vykonávať samostatne aj v kombinácii s lekárskymi predpismi..

Ľudové tipy na liečbu rakoviny pľúc sú:

Rady ľudí pre rakovinu pľúc

 • vypite veľké množstvo prírodného kvasu pripraveného na báze malín, dubovej kôry, podkoplia, eukalyptu a iných rastlín;
 • vypite zmes šťavy z červenej repy s medom (v pomere 50: 50);
 • jesť fermentované potraviny;
 • piť infúzie červenej kaliny;
 • vypite odvar z ovocia a listov vavrínového ovocia;
 • vziať horúce kúpele, pred ktorým je telo trieť soľou, a po nich - s octom.

Liečba rakoviny pľúc ľudovými prostriedkami - populárne recepty

 1. Vdýchnutie soľného prášku. Soľ sa naleje do mlynčeka na kávu a navrch naložia na kartónový valec, ktorého priemer sa zhoduje s krytom z mlynčeka na kávu. Po zapnutí zariadenia sa výpary solí naklonia a vdýchnu.
 2. Huba Chaga sa naleje vodou a potom prechádza mlynčekom na mäso. Hubová nádivka sa naleje vriacou vodou a nechá sa vylúhovať na chladnom mieste počas 2 dní. Ďalej sa produkt filtruje a počas dňa sa berie na 1-3 šálky.
 3. Zlatý fúzy na alkohol sa pripravuje naliatím 12 rozdrvených listov do 150 ml alkoholu. Náradie trvá 2 týždne, filtruje sa a uchováva na tmavom mieste. Berte to dvakrát denne pol hodiny pred jedlom a nariedte 10 kvapiek v 5 ml vody.
 4. Olejová emulzia, podávaná perorálne 3-krát denne pred jedlom, sa pripravuje kombináciou 40 ml slnečnicového oleja s 30 ml alkoholovej tinktúry. Emulziu pretrepte a vypite v jednej dúšku.

Huby Chaga - jeden z ľudových liekov na liečbu rakoviny pľúc

Bylinné prípravky na liečenie rakoviny pľúc sa môžu pripraviť takto:

Jedna čajová lyžička trávovej ovocnej trávy (bez podložného sklíčka) sa varí v pohári vriacej vody po dobu 30 minút. Obal by mal byť zakrytý. Výsledná infúzia sa pije denne v horúcej forme.
Odvar koreňa európskych kopytníkov sa pripravuje v množstve 2 g drvených surovín na pohár vriacej vody. Komponenty sa inštalujú na pol hodiny do vodného kúpeľa, potom sa ochladia, ale nefiltrujú sa. Pijú to teplo po dobu jedného mesiaca, potom si urobia prestávku na 2 až 4 týždne.

Alternatívna medicína proti rakovine pľúc: Ľudové liečby

Zhubné nádory sú metlou našej doby a takéto patogénne novotvary sa môžu objaviť vo všetkých vnútorných orgánoch a systémoch tela. Pod vplyvom škodlivých faktorov rakovinové bunky nielen vytvárajú, ale tiež sa rýchlo delia a šíria po postihnutom orgáne, čo vyvoláva metastázy a dokonca smrť..

Rakovina pľúc je druhou najbežnejšou diagnózou z onkológie, ktorá si rovnako ako všetci ostatní vyžaduje okamžitú diagnostiku a ďalšiu liečbu. Na takýchto klinických obrázkoch je najčastejšie potrebný chirurgický zásah s ďalšou ožarovaním a liečbou liekom..

Alternatívna liečba rakoviny pľúc nemôže byť základom úspešnej liečby, ale vďaka svojej účasti sa proces hojenia výrazne zrýchľuje a patologický proces prebieha v odľahčenej forme, aktivuje sa imunitný systém tela.

Alternatívna medicína pre také hrozné ochorenie

Podľa lekárskej praxe predstavuje účasť alternatívnej medicíny a jej receptov pozitívny trend v rakovine.

Takúto liečbu by však mal predpísať úzky špecialista, inak nebude povrchová samoliečba nielen presvedčivá, ale môže tiež výrazne zhoršiť prevládajúci klinický obraz..

Alternatívna liečba sa najčastejšie používa vtedy, keď sa konzervatívna terapia nezlepšila ani po niekoľkých cykloch, keď je situácia pacienta beznádejná a keď má pacient úplnú istotu, že úradný liek je v každom prípade zdraviu nebezpečný.

Ak si napriek tomu pacient zvolil účinné liečenie ľudových liekov na rakovinu pľúc podľa jeho názoru, mal by vedieť, ktoré liečivé rastliny a byliny sú vhodné pri tejto fatálnej diagnóze. Rozhodujúcimi faktormi sú štádium rakoviny, vek pacienta, prítomnosť chronických diagnóz, individuálna citlivosť tela a skúsenosti s liečbou..

Ošetrenie odvarmi z koreňov a bylín

Ako viete, liečivé rastliny majú liečivé vlastnosti nielen listy, kvety a semená, ale aj korene, ktoré sa tiež široko používajú na účinnú liečbu zhubných nádorov vrátane.

Nasleduje niekoľko účinných receptov na zníženie počtu rakovinových buniek v pľúcach a na urýchlenie regenerácie tela..

Prvý recept

V rovnakých častiach skombinujte rozdrvené korene marshmallow, lopúcha, calamus a elecampane a do výsledného zloženia pridajte dve časti suchých semien plantejnu.

Miešajte, zoberte dve polievkové lyžice výslednej zbierky a nalejte cez noc 500 ml studenej vody. V dopoludňajších hodinách nechajte štvrtinu hodiny variť na miernom ohni, potom trvajte na tom, chladnite a namáhajte.

Jediná porcia liečivého vývaru je štvrtina pohára a je vhodné vypiť pohár lieku deň pred jedlom. Pokračujte v tejto liečbe šesť mesiacov, po ktorých sa prejavia prvé zlepšenia celkového zdravia.

Druhý recept

V jednej nádobe skombinujte v rovnakom pomere koreň elecampanu, zázvoru, atractylodes, astragalus a scutellaria a potom nalejte dve dezertné lyžice zbierky s dvoma pohármi prevarenej vody..

Varte na miernom ohni po dobu pol hodiny, potom trvajte na tom, ochladzujte a filtrujte. Vývar má horkú chuť, preto sa pri každej recepcii v jednej porcii (štvrť šálky) odporúča pridať trochu medu.

Pokračujte v liečbe 6 až 8 mesiacov, ak je to potrebné, dlhšie.

Recept tri

Vezmite dve časti koreňa fialovej, ročnej paliny, ľubovníka bodkovaného, ​​nechtíka a šalvie, potom pridajte ešte jednu časť rozmarínu a bazalky..

Naparte dve polievkové lyžice kolekcie v pollitrovom termosku a trvajte na tom celú noc. V dopoludňajších hodinách napätie a odvar štvrtiny šálky v chladnom čase.

Prípady predávkovania sa zaznamenávajú v lekárskej praxi, preto je dôležité pamätať na to, že aj alternatívna liečba môže byť zdraviu škodlivá.

Liečba tukových jaziev

V alternatívnej medicíne existuje ďalšia alternatívna liečba rakoviny pľúc, ktorá tiež poskytuje trvalý terapeutický účinok tohto smrteľného ochorenia. V tomto prípade hovoríme o jezdeckom tuku, ktorý opakovane potvrdil jeho vysokú účinnosť v praxi.

Badger tuk v onkológii je vhodný najmä v ranom štádiu ochorenia a je účinný vďaka prítomnosti vitamínov B a početných minerálov v prírodnom zložení. Aby ste pocítili účinnosť tohto prírodného lieku, musíte liek správne pripraviť.

Za týmto účelom zoberte malý kúsok jazvečieho tuku, roztopte ho a pridajte šťavu z aloe s medom v rovnakých pomeroch. Hotová kompozícia sa má užívať perorálne trikrát denne za polievkovú lyžicu. Takáto liečba by mala pokračovať šesť mesiacov a potom sa odporúča vykonať dvojtýždňovú prestávku a obnoviť liečebný cyklus.

Na samostatných klinických obrázkoch je znázornený príjem jazvečieho tuku v čistej forme a odporúčané denné dávky sú opäť dohodnuté individuálne.

Liečba cesnakom

Nie je žiadnym tajomstvom, že lastovičník je silný protinádorový prostriedok, ktorý vo veľkej miere vyhladzuje rakovinové bunky a bráni ich ďalšiemu rozdeleniu. Túto skutočnosť potvrdzuje úradná medicína, ktorá má dostatočný počet liekov obsahujúcich lastovičník..

Je dôležité si uvedomiť, že samotná rastlina je jedovatá, aby sa dosiahol stabilný terapeutický účinok, je potrebné pri príprave liečivého lieku prísne dodržiavať proporcie..

Najbežnejší je nasledujúci recept: sušená a nasekaná lastúrnik v množstve jednej polievkovej lyžice, naparená v 500 ml vriacej vody, a potom ju vylúhujte jednu hodinu pod pevne zakrytým vekom na jednu hodinu..

Potom napnite vývar a vychladnite na dezertnej lyžičke pred jedlom trikrát denne. Pokračujte v liečbe niekoľko mesiacov, ale zároveň neustále sledujte svoj stav so svojím lekárom.

V prípade vedľajších účinkov a prudkého zhoršenia pohody je potrebné zastaviť ďalšie prijímanie a informovať lekára o potrebe úpravy liečebného režimu..

propolis

Spomínajúc na populárne spôsoby liečby rakoviny pľúc, mali by ste sa určite zamerať na liečivé vlastnosti propolisu, ktorý, ako viete, je liečbou všetkých chorôb. Vďaka svojej účasti na liečbe tejto rakoviny sa zvyšuje imunita a tonus tela a obnovujú sa a aktualizujú postihnuté tkanivá..

Pri liečbe rakoviny pľúc lekári odporúčajú užívať propolisovú tinktúru, ktorá sa predáva v lekárni. Musíte ho však vypiť v zriedenej vode v množstve štyridsiatich kvapiek naraz.

Priebeh liečby je tri mesiace, po ktorých lekár, pozorujúc pozitívnu dynamiku choroby, odporúča pokračovať v liečbe alebo naopak prerušiť liečbu. Na zvýšenie terapeutického účinku je možné takúto medovú terapiu doplniť o infúziu mlieka višní.

Počas druhého cyklu liečby propolisom je potrebné jesť prázdny žalúdok na čajovej lyžičke medu a pred večerou zobrať 15 kvapiek 20% propolisovej tinktúry..

Pred večerou je najlepšie zobrať tinktúru brezových púčikov aj v množstve 15 kvapiek. A tak ešte pár mesiacov liečby. A to nie sú všetky populárne spôsoby a metódy liečby rakoviny pľúc, v ktorých je prítomná hojivá propolis.

Rakovina pľúc: je to veta?

Pripomeňme, že rakovina pľúc je zhubný nádor, ktorý je lokalizovaný v tomto orgáne a je náchylný na metastázy. V modernej medicíne sa tento patologický proces nazýva „fajčiarska choroba“, má však aj inú etiológiu. to:

 • genetická predispozícia;
 • preddôchodkový vek 50 rokov;
 • prítomnosť chronického ochorenia pľúc;
 • komplikácia po bronchitíde a pneumónii;
 • endokrinné poruchy v tele;
 • škodlivá výroba;
 • environmentálne znečistenie.

V samostatnom článku môžete podrobnejšie študovať príčiny rakoviny pľúc a metódy prevencie..

Symptómy sa tiež neobjavujú okamžite, takže si pacient neuvedomuje prítomnosť tohto fatálneho ochorenia - v tomto okamihu pomalý patologický proces pokračuje len v tele.

Liečba je najčastejšie chirurgická, ale je doplnená ožarovaním a systematickou liečbou.

Tradičná medicína v liečbe rakoviny pľúc je tiež neoceniteľná a kolosálna, pretože zvyšuje terapeutický účinok všetkých odporúčaní ošetrujúceho lekára. Ak sa neúnavne dodržiavajú, je možné predĺžiť život pacienta nie o jeden rok, ale na jednotlivé klinické obrázky - konečne vyliečiť.

Ak máte záujem o alternatívnu medicínu, zoznámte sa s alternatívnymi metódami liečby oparu pohlavných orgánov - bude to užitočné.

A tu sú opísané alternatívne spôsoby liečby kŕčových žíl varikokély - semenníkov varixov.

Onkologické choroby

Rakovina pľúc je ochorenie charakterizované nekontrolovaným rastom malígneho nádoru v pľúcnom tkanive. Choroba je spôsobená faktormi, ako sú: environmentálne karcinogény a fajčenie..

Ako už bolo známe, rakovina pľúc je hlavnou príčinou úmrtí všetkých druhov rakoviny. U mužov sa každý rok diagnostikuje 1,3 milióna nových prípadov tohto zhubného ochorenia, z čoho 1,2 milióna je smrteľných. Ak vezmeme našu krajinu, potom každý piaty pacient po diagnostikovaní rakoviny pľúc žije viac ako rok, zvyšok, žiaľ, zomrie v priebehu niekoľkých mesiacov..

Ako už bolo spomenuté, rakovina pľúc sa v počiatočných štádiách ťažko zisťuje. Často sa to stáva v neskorých fázach vývoja malígnej formácie, potom keď sa začnú objavovať metastázy a proces sa stane nezvratným..

Príznaky a príznaky rakoviny pľúc:

 • úplné vyčerpanie tela;
 • letargia;
 • únava;
 • nedostatok chuti do jedla;
 • znížená vitalita;
 • v neskorších fázach je to kašeľ s výtokom zo spúta a pruhmi krvi a hnisu.

Ľudia sa často obracajú na tradičnú medicínu, keď sa tradičná medicína stáva bezmocnou. Faktom však je, že nestačí uplatniť jeden z nasledujúcich receptov.

Najprv je potrebné:

 • vzdať sa zlých návykov, ako je fajčenie, pitie alkoholu;
 • ak je choroba vyvolaná pracovnou činnosťou, je potrebné zmeniť miesto výkonu práce;
 • vyhnúť sa prachu a faktorom, ktoré môžu vyvolať alergické reakcie;
 • je potrebné posilniť imunitu;
 • venujte viac pozornosti svojmu telu a zamerajte sa na integrovaný prístup k liečbe rakoviny pľúc.

Tradičná medicína v priebehu rokov nazhromaždila množstvo vedomostí a zručností pri rozhodovaní, ktorý ľudový liek na rakovinu pľúc je najúčinnejší. Je potrebné venovať pozornosť skutočnosti, že spolu s užitočnými prostriedkami sa môžu objaviť propagandizované prostriedky, ktoré nielenže neprinášajú úžitok, ale spôsobia aj nezvratné poškodenie tela. Preto skôr, ako začnete používať ľudové lieky na rakovinu pľúc, mali by ste sa určite poradiť so svojím lekárom.

Ľudia sa obracajú na tradičnú medicínu, keď:

 • keď je tradičná medicína bezmocná;
 • neexistuje nádej na dobré výsledky liečby tradičnými metódami;
 • chcú dosiahnuť lepšie výsledky.
 • Bylinky na rakovinu pľúc:
 1. praslička;
 2. imelo;
 3. nechtík;
 4. tymian;
 5. povodia;
 6. medvedica;
 7. biela akácia;
 8. skorocel;
 9. Ľubovník bodkovaný
 10. harmanček;
 11. lastovičník;
 12. koreň kostnej kosti.

Spôsob varenia:

2 lyžice. lyžice sušeného, ​​vyššie uvedené bylinky nalejú 500 ml. vriacou vodou a trvať na tom, že sa v termoske nechajú pôsobiť 1 hodinu, potom sa tresú a trikrát denne, 100 ml, počas 30 minút. pred jedlom.

 • Farba zemiakov, jeden z liekov na liečbu rakoviny pľúc. Zbierajte farbu zemiakov počas kvitnutia a usušte..

Spôsob varenia:

1 polievková lyžica. lyžicu nasekaných kvetov, zalejeme 0,5 litra vriacej vody a trvajú 3 hodiny v termoske, potom z kvetov pretlačíme a vytlačíme šťavu. Uchovávajte infúzie v sklenenej nádobe. Užívajte trikrát denne, 150 - 170 ml., 30 minút pred jedlom.

 • Jitrocel je veľký a kopijovitý, ktorý vo svojom zložení obsahuje také zložky ako:
 1. sliz;
 2. horké a triesloviny;
 3. karotén;
 4. vitamín C;
 5. vitamín K;
 6. veľa draslíka;
 7. živice;
 8. proteínové látky;
 9. kyselina olejová a kyselina citrónová;
 10. saponíny;
 11. steroly;
 12. glykozid;
 13. aucubin;
 14. invertínové enzýmy a emulzie;
 15. alkaloidy;
 16. esenciálny olej;
 17. chlorofyl;
 18. volatilné;
 19. flavonoidy;
 20. veľa sacharidov manitolu;
 21. sorbitol.

Zloženie semien obsahuje:

 1. 44% hlienu;
 2. 20% mastného oleja;
 3. sacharidová plantatóza;
 4. kyselina olejová;
 5. saponíny;
 6. steroidy.

Jitrocel pozostáva z najdôležitejších zložiek potrebných na liečbu chorôb, ako je rakovina pľúc. Jitrocel je jedna z rastlín, ktorá pomáha predchádzať počiatočnému výskytu malígnej tvorby (má profylaktický účinok) a metastázovaniu. Najčastejšie je plantain predpísaný na pohrudnicu, ktorá komplikuje rakovinu pľúc..

Jitrocel je jedným z prostriedkov, ktoré:

 1. podporuje imunitu;
 2. podporuje skvapalňovanie spúta a jeho rýchle vyhostenie;
 3. obnovuje funkciu ciliárneho epitelu priedušiek;
 4. zastaví krvácanie do pľúc;
 5. zvyšuje hladinu hemoglobínu.

Spôsob varenia:

 1. 1 polievková lyžica. lyžica čerstvých alebo suchých listov banánovníka zalejeme 0,200 ml. vriacou vodou a trvajte 2 hodiny. Vezmite 1 polievkovú lyžicu. lyžica 4 krát denne 30 mi pred jedlom;
 2. 1 polievková lyžica. lyžica rozdrvených koreňov nalejte 0,200 ml. voda a povarte 5 minút., Trvajte na tom, 1 hodinu.. Take 1-2 polievkové lyžice. polievkové lyžice 3-krát denne;
 3. nakrájané listy nakrájajte v rovnakom množstve na med alebo cukor a nechajte ich 4 hodiny v uzavretej nádobe na teplom mieste. Vezmite 1 polievkovú lyžicu. lyžica 3-4 krát denne, zaplavená vodou, 20 minút pred jedlom.

Medzi alternatívne spôsoby liečby rakoviny pľúc patria odrody rastlín, ako napríklad:

 • Cirsium: Existuje niekoľko odrôd tejto rastliny. Používajú zeleninový bodliak, pestrý, poľný.

Zariadenie sa skladá z týchto komponentov:

 1. alkaloidy;
 2. triesloviny;
 3. flavonoidy;
 4. esenciálny olej;
 5. guma.

Spôsob varenia:

3 lyžice. lyžice sušenej nasekanej trávy a kvetov zalejeme 0,500 ml. vriacej vody a trvať na vodnom kúpeli po dobu 5 minút, potom vyberte z tepla a trvať na ďalšie dve hodiny. Užívajte 3-4 krát denne, 1,2 šálky po dobu 30 minút. pred jedlom. Pomáha znižovať hemoptýzu.

 • Angelica, známa pod menom angelica. Najlepšie používaný les alebo čínština.

Chemické zloženie tejto rastliny zahŕňa:

 1. kumarín;
 2. esenciálny olej;
 3. kyseliny;
 4. horké a triesloviny.

Rastlina pomáha normalizovať hormonálny metabolizmus, zlepšuje imunitu, podporuje vykašliavanie a vylučuje spúta.

Spôsob varenia:

Zakryte 20 gramov koreňov tejto rastliny jedným litrom vriacej vody a zakryte 2 hodiny na tmavom mieste. Potom namiešajte a namiesto čaju trikrát denne šálku.

 • Séria: rastlina, ktorá pomáha redukovať lymfatické uzliny a je tiež braná na chudokrvnosť. Protiplesňové a antimikrobiálne účinky sú u tohto typu rastlín vlastné..

Spôsob varenia:

2 lyžice. lyžice rastlín nalejeme 0,400 ml. vodu a trvať na vriacom vodnom kúpeli po dobu 15 minút, potom ho odstrániť z tepla a trvať na tmavom mieste v tesne uzavretej nádobe ďalších 45 minút. Užívajte trikrát denne 1 polievkovú lyžicu.

 • Palina šedá: hemostatická a protinádorová rastlina.

Spôsob varenia:

Nalejte 1 čajovú lyžičku suchých rozdrvených rastlín s 1 šálkou vriacej vody, zakryte a trvajte na tmavom mieste po dobu 2 hodín. Potom napätie a vziať 2 lyžice. polievkové lyžice trikrát denne pred jedlom.

 • Ozdobený a pichľavý Táto rastlina obsahuje veľké množstvo jódu a imunomodulátorov.

Spôsob varenia:

 1. Nalejte 1 polievkovú lyžicu rastliny s 1 šálkou horúcej vody a povarte ju 10 minút na miernom ohni, potom vložte na tmavé a teplé miesto a nechajte pôsobiť 1 hodinu. Je potrebné zobrať 1 pohár trikrát denne;
 2. Môžete tiež použiť čerstvo vylisovanú šťavu. Vezmite to po 20 kvapkách súčasne;
 3. Môžete tiež použiť túto rastlinu vo forme inhalácie, preto musíte vziať kovovú kanvicu, zahriať ju tak, aby sa spodná časť zahrievala. Po naplnení dna semenami ovocných stromov a vdýchnutí dymu zo semien cez výtok z kanvice, zadržte dych po dobu 10-15 sekúnd.
 • Liečba rakoviny pľúc lopúcha:

Spôsob varenia:

na jeseň vykopajte korene lopúcha, očistite od zeme, ale neumývajte. Nastrihané na „náplasť“ o hrúbke 2 - 3 mm a suché.
50 g koreň nalejte na 0,500 g. vodka a trvať na 10-12 dní. Užívajte 1 čajovú lyžičku 3 krát denne 20-30 minút pred jedlom.

 • Propolis: často sa používa pri liečbe rakoviny. 3-mesačný kurz sa považuje za pomerne efektívny, počas ktorého by ste mali používať propolisovú tinktúru 20%, 40 kvapiek v pol šálky vody.

Dôležité! Účinne ju užívajte v kombinácii s odvarom vavrínového mlieka.

Polhodinu pred jedlom môžete žuvať 2 g produktu. Kurz trvá 1,5 mesiaca.

 • Tučný tuk pri rakovine pľúc

Účinný nástroj v prvých fázach. Divoké zvieratá majú tendenciu hromadiť užitočné látky a stopové prvky vo svojom tuku, čo je nevyhnutné pre výživu tela na jar..

Badger tuk obsahuje tieto užitočné látky:

 • Vitamíny B;
 • minerály;
 • polynenasýtené mastné kyseliny;

Spôsob varenia:

v rovnakom pomere zmiešajte jazvový tuk, aloe šťavu a med. Vezmite 1 lyžicu trikrát denne po dobu 30 minút. pred jedlom.

 • Zmiešajte maslo a propolis v pomere 1: 1.

Spôsob varenia:

maslo vopred zohrejte, až kým sa úplne nerozpustí vo vodnom kúpeli, potom sa ochladí a uloží na chladnom a tmavom mieste. Aplikujte 1 čajovú lyžičku zmesi 30 minút pred jedlom, ráno a na lačný žalúdok.
Na jeden liečebný cyklus stačí 100 g oleja a 100 g propolisu. Po skončení zloženia si urobte prestávku na 2 týždne.

 • Pižmová tinktúra

Jeden z účinných liekov pri liečbe rakoviny. Pižmo je veľmi voňavá látka, ktorá sa vylučuje z pižma malého zvieraťa - pižma.

Spôsob varenia:

je potrebné odobrať 5 g pižmo pižmového jelena a naliať 250 ml. vodka, potom vložte komponenty do nádoby a trvajte na tom, aby produkt bol na tmavom mieste najmenej mesiac. Vezmite 10 kvapiek trikrát denne po nariedení v lyžici prevarenej vody.

Dôležité! Pižmo pižma je cennou prírodnou surovinou a tinktúra pižma na vodke sa používa pri liečbe takmer všetkých druhov rakoviny, rakoviny pľúc, chorôb mozgu, pečene atď..

Liečba rakoviny pľúc ľudovými prostriedkami zahŕňa rastliny, ktoré obsahujú toxické zložky

Liečba rakovinou jedmi v malých dávkach, ktoré nepresahujú prípustnú normu, nevedie k smrti, ale naopak, s najväčšou pravdepodobnosťou zabezpečuje smrť rakovinovej bunky a zdravá bunka naopak naďalej žije súčasne, netrpí vôbec. Malé dávky jedu prispievajú k aktivácii imunitného systému, čo zvyšuje účinok liečby. Použitie rastlinných jedov pomáha ničiť všetky patogény.

Hemlock pre rakovinu pľúc

Spôsob varenia:

25 g zalejeme 0,500 ml semien. vodka a trvať na tom, 10 dní.
Užívajte s vodou počínajúc 1 kvapkou jedenkrát ráno ráno na lačný žalúdok 30 minút pred jedlom, každý deň pridajte 1 kvapku a dosiahnite 40 kvapiek súčasne. Potom začnite znižovať aj 1 kvapku na 1 kvapku. Prestávka medzi kurzami 1 mesiac.

Hemlock sa vždy užíva s vodou v pomere:

 • od 1 do 12 kvapiek - 100 g. voda;
 • 13 - 25 kvapiek - 150 g. voda;
 • 26 - 40 kvapiek - 200 g. voda.

Dôležité! Počas obdobia užívania tohto lieku musíte sledovať svoje zdravie. V prípade, že sa príznaky, ako sú nevoľnosť, závraty, slabosť atď., Objavia na 25 - 30 kvapkách, je potrebné okamžite zastaviť používanie tohto lieku..

Červená muchotrávka s rakovinou

Spôsob varenia:

5 ks agariky z červeného mušky, nalejte 1 liter vodky, prikryte a pochovajte 1 mesiac do zeme alebo zabalte do čiernej látky a uložte na tmavé chladné miesto. Na konci periódy infúziu vykopte a namažte. Užívajte so zvyšujúcou sa dávkou od 1 kvapky po dosiahnutie až 30 kvapiek za deň a naopak, aby ste znížili dávku pri vypití pol pohára prevarenej vody. Je potrebné trvať 6 mesiacov. Potom si musíte urobiť prestávku 1 mesiac a znova 1 mesiac. Po uplynutí 10 dní voľna. Táto schéma sa dá riešiť veľmi dlho..

Tinktúra rakoviny pri rakovine

To je široko používané v onkológii a pripomína brčál. Táto rastlina má liečivé vlastnosti. Na prípravu liečiv pri chemoterapii sa používajú čerstvé a sušené stonky a listy rastlín. Táto rastlina sa používa na zničenie nádoru a čistenie krvi. Trvajte na tejto rastline na alkohole alebo vodke.

Spôsob varenia:

 • listy katarantu umiestnené v tmavej fľaši a nalejte vodku v pomere 1:20, potom trvajte 1 týždeň na tmavom mieste. Vezmite 10 kvapiek predtým nariedených v polovici pohára vody.
 • 2 polievkové lyžice listov a stonky rastlín nalejeme 250 g 70% alkoholu a uložíme na 10 dní na tmavom mieste.

Celý priebeh liečby pozostáva z 2 fáz:

 1. 1 chod - užívajte 5 kvapiek pol hodiny pred jedlom po dobu 21 dní;
 2. 2 chody - užívajte 10 kvapiek pol hodiny pred jedlom po dobu 21 dní.

Liečba rakoviny sodíka

Mnoho tradičných liečiteľov tvrdí, že rakovinu pľúc možno vyliečiť jedlou sódou. Existuje teória, ktorá tvrdí, že rakovinové bunky patria do huby, ktorá môže otráviť naše telo. Mnoho odborníkov odporúča konzumáciu sódy neustále, pretože je schopná bojovať proti tomuto typu huby kvôli jej zásaditému zloženiu. Jedlá sóda na pečenie na rakovinu pľúc sa prijíma niekoľkými metódami, ktoré sa vyvíjajú v súlade so stupňom šírenia choroby, ako aj na preventívne účely..

Ako sóda ovplyvňuje telo?

Zvýšená zásaditosť prispieva k:

 • udržiavanie imunity a obnovenie metabolizmu tela;
 • aktívny prísun kyslíka do buniek, ktorý škodí rakovinovým bunkám;
 • smrť červov a parazitov, ktoré sa množia v kyslom prostredí;
 • zlepšenie trávenia a funkcie obličiek;
 • zníženie rizika zubného kazu a posilnenie zubov;
 • výrazné zníženie rizika mozgovej príhody a infarktu.

Liečba rakoviny pľúc pomocou sódy môže nielen zvýšiť alkalickú rovnováhu v tele, ale tiež pomôcť v boji proti chorobám, ako používať hydrogenuhličitan sodný, aby nedošlo k poškodeniu tela, podrobne to povieme v článku.

Prevencia rakoviny, vrátane rakoviny pľúc, je nasledujúcim použitím sódy:

 • 1 čajová lyžička sódy v 1 šálke teplého mlieka alebo vody. Je potrebné brať 2 krát denne počas troch dní. Potom nasleduje 10-dňová prestávka a cyklus sa musí opakovať znova;
 • každý deň 2-3 krát denne, je potrebné naniesť sódu 1 gram naraz. Táto technika je najúčinnejšia ako prevencia rakoviny.

V prítomnosti onkológie v pľúcach v štádiách 1, 2 alebo 3, 4 malígneho procesu sa používajú tieto metódy liečby rakoviny pľúc sódou:

 • 1 čajová lyžička sódy + 1 čajová lyžička medu (melasa, trstinový sirup) rozpustená v jednej šálke teplej vody. Užívajte 10 dní 2-krát denne. Pri tejto metóde liečby jedlá sóda podporuje zmenu krvi a lymfy na mierne zásaditú formu, ktorá pomáha redukovať rakovinové bunky;
 • v prípade rakoviny pľúc v 3. alebo 4. etape onkológie sa užíva zmes medu a sódy. Na prípravu dennej dávky zmesi je potrebná 1 čajová lyžička medu + 1 čajová lyžička sódy, všetko premiešajte a dvakrát denne vo forme kaše. V takýchto neskorých štádiách vývoja choroby taliansky lekár Tulio Simoncini odporúča liečiť rakovinu pľúc sodou pomocou intravenóznej cesty (hydrogenuhličitan sodný);
 • je tiež účinný pri liečení denného perorálneho roztoku na rakovinu pľúc. Spomaluje rozvoj rakoviny pľúc;
 • vdychovanie pľúc a priedušiek sodou. Príprava a použitie roztoku: 1 polievková lyžica sa musí rozpustiť v pol litri vody lyžica sódy. Vdýchnutie sa vykonáva inhalátorom počas 30 minút. Ošetrenie sódou sa uskutočňuje v 6-dňovej prestávke intravenóznym podaním roztoku sódy;

Dôležité! Pri liečbe sódovými roztokmi je potrebné užívať minerálne doplnky a vitamínové komplexy.

Pľúcne metastázy: liečba ľudovými liekmi

Rakovinové bunky alebo metastázy rastú v tele v orgáne, ktorý je najviac oslabený, a to v kyslom prostredí. Väčšina potravín, ktoré jeme, je okyslená, to platí aj pre zápalové procesy v tele. Norma pH média alebo indexu vodíka je 7,41, letálne číslo je 4,5 pH. Onkológia sa vytvára, keď tento ukazovateľ klesne na 5,41. A je to sóda, ktorá môže zvýšiť alkalickú rovnováhu v tele.

Je tiež možné použiť sódu vo forme tabliet hydrogenuhličitanu sodného s hmotnosťou 0,3 alebo 0,5 g alebo riadiť intravenózny 4% roztok 50 až 100 ml. na jednu injekciu. Iba dva gramy sódy každé štyri hodiny sú schopné vrátiť index vodíka na požadovanú hodnotu 7 pH. Používanie sódy vo forme tabliet alebo intravenózneho podávania by sa však malo vykonávať iba pod dohľadom lekára.

Je to užitočné na vedomie! Nadbytok hydrogenuhličitanu sodného sa obličkami ľahko vylučuje..

Za zmienku tiež stojí, že zvyknutie tela na sódu by malo byť postupné, pretože je možné ho otráviť troskami, ktoré sa v tele hromadili po mnoho rokov „kyslého“ života. Sódu na pečenie je potrebné začať užívať na lačný žalúdok, 1 štipku pol hodiny pred jedlom, postupne zvyšovať dávku na pol lyžičky..

Ľudová liečba rakoviny

Mnoho malígnych nádorov v raných štádiách dobre reaguje na liečbu. Aj pri pokročilom štádiu rakoviny sa môže život predĺžiť, niekedy veľmi významne. Pacient s rakovinou môže žiť bez bolestivých príznakov, komunikovať so svojimi blízkymi, niekedy dokonca pracovať.

Onkológovia o tom vedia. Ale veľa ľudí, keď počuli frázu „máte rakovinu“, ju vnímajú ako vetu. Mnohí neveria, že oficiálne lieky im môžu pomôcť s čímkoľvek. A ja chcem nájsť záchrannú slamu, aby som mal aspoň nejakú nádej.

Preto aj pri takých závažných diagnózach, ako je rakovina štádia IV, veľa ľudí hľadá spásu v metódach alternatívnej a alternatívnej medicíny..

Pomáha to?

Rakovina Soda

V Taliansku je onkológ - teraz bývalý, pretože bol zbavený licencie a odsúdený za podvod - Tullio Simonchini. Tvrdí, že rakovina je spôsobená kvasinkovými hubami rodu Candida. Akonáhle začnete užívať sódu - a škodlivé huby budú porazené, rakovinové bunky v tele sa už nikdy neobjavia.

V praxi však „teória kandida“ nenájde dôkazy:

 • Pri štúdiu vzoriek nádoru pod mikroskopom sa v nich nenachádzajú huby.
 • Aj keď príčinou rakoviny boli huby Candida, existujú proti nim účinnejšie lieky. Lekári neliečia infekciu Candida sodou.
 • Jedinou väzbou medzi rakovinou a hubami je to, že rakovina môže viesť k imunodeficiencii, proti ktorej sa vyvíja infekcia Candida..
 • Užívanie sódy vo veľkých množstvách nie je bezpečné. Alkalizácia krvi môže viesť ku kŕčom, zhoršeným funkciám srdca.

Pomáha peroxid vodíka?

Podľa inej bežnej pseudovedeckej teórie je rakovina spôsobená určitým toxínom a peroxid vodíka pomáha tento toxín neutralizovať. V prípade rakoviny sa predpokladá, že táto „zázračná liečba“ je opitá a dokonca vstreknutá do žily..

Rakovina je multifaktoriálne ochorenie. Jeho príčiny nemožno redukovať na jeden toxín. Neexistuje dôkaz, že peroxid vodíka pomáha ničiť zhubné nádory. Jej požitie je nebezpečné a ešte nebezpečnejšie je zavedenie do žily.

Liečivé rastliny a potravinové doplnky

Rôzne liečivé rastliny môžu pomôcť pri prevencii rakoviny, môžu zmierniť príznaky a zlepšiť stav. Nemôžu však vyliečiť rakovinu, najmä v štádiu IV. Čo potrebujete vedieť o bylinnej medicíne:

 • V liekoch sú vždy známe všetky účinné látky, ich dávky, terapeutické a vedľajšie účinky. Liečivé rastliny a potravinové doplnky vždy obsahujú veľa rôznych látok, ich dávky a možné účinky nemožno predpovedať..
 • Na rakovinu je potrebná chemoterapia a cielené lieky, ktoré sa nenachádzajú v rastlinách. Pre každého pacienta musíte vybrať konkrétnu kombináciu liekov. Rastlinné lieky a potravinové doplnky nikdy nemôžu mať rovnaký účinok. Inak by sa onkologické ochorenia dlhodobo úspešne liečili metódami „babičky“ a laboratórni pracovníci by nemuseli pracovať na vývoji nových komplexných liekov..

Ľudové lieky na rakovinu v štádiu IV a na akúkoľvek inú onkopatológiu sa môžu použiť, ale iba ako doplnok k hlavnej liečbe predpísanej onkológom. Odvar, infúzia, liečivé čaje, doplnky výživy je možné iba so súhlasom ošetrujúceho lekára. Tradičné lieky môžu ovplyvňovať účinok protirakovinových liekov!

vitamíny

Niekedy môžete počuť, že rakovina sa vyvíja v dôsledku slabej imunity a hlavnou príčinou je nedostatok vitamínov v tele. Ako sme už prišli na to, mechanizmy rozvoja zhubných nádorov sú oveľa komplikovanejšie, nemôžu sa zredukovať len na jeden jednoduchý dôvod, či už ide o infekciu, toxín alebo porušenie imunitného systému. Rolu zohrávajú rôzne faktory.

Ale možno vitamíny môžu pomôcť v boji proti rakovine? Výsledky vedeckého výskumu na túto tému sú zmiešané.

Rakovina Homeopatia

Podstatu homeopatického liečenia charakterizujú dva princípy:

 • Rovnako ako lieky. Nízke dávky látok, ktoré vo vysokých dávkach spôsobujú príznaky choroby, údajne pomáhajú bojovať proti chorobám. Napríklad homeopatický kofeín je liek na nespavosť..
 • Všetky homeopatické lieky sa používajú vo veľkých riedeniach. Až do okamihu, keď by v roztoku nemala zostať žiadna molekula účinnej látky.

Tieto princípy sú v rozpore so zákonmi fyziky a chémie. Homeopatia nie je vedecká, existujú štúdie, ktoré dokazujú, že také lieky nefungujú lepšie ako placebové figuríny. Niektorí homeopatickí lekári to nebránia tvrdiť, že môžu liečiť rakovinu..

Liečba rakoviny pľúc ľudovými liekmi (bylinné medicíny)

Pred použitím tipov na liečbu rakoviny pľúc pomocou ľudových liekov je potrebné si uvedomiť, že rastliny hemlock, aconite, milestone, pink brčál sú jedovaté, a preto by sa pri príprave alebo používaní liekov na ich základe mala striktne dodržiavať odporúčaná dávka..

1. Hlavná rastlina tejto skupiny, ktorá sa osvedčila pri rakovine pľúc, je kokon. Aconite obsahuje alkaloid akonitín, ktorý určuje toxicitu rastlín, ako aj organické kyseliny, kumaríny, uhľohydráty, živice a ďalšie účinné látky..

V ľudovom liečiteľstve sa odvar koreňov aconitu pripravuje nasledovne: 20 g koreňov sa ponorí do 1-litrovej porcelánovej kanvice, naleje sa na vrchol studenou vodou a varí sa na miernom ohni počas 2 hodín, potom sa korene odstránia. Vývar sa konzumuje horúco 30-40 ml na dávku jedenkrát denne pred spaním.

Vždy sa vývar pred vstupom uvedie do varu a nevyhnutne sa zohreje. Ako liečitelia vysvetľujú, oheň vylučuje jedovatú silu z aconite, zanecháva v ňom liečivú silu a chlad pôsobí proti ohňu a môže mať škodlivý vplyv na pacienta..

Preto, aby sa predišlo ochladeniu tela, je pacientovi po odvare zakázané vstávať a zabaliť sa dobre.

Po užití vývaru sa pacient mierne opije, ťažko sa potí, bolesť zmizne a zaspí.

2. Na prípravu čistej tinktúry Altai aconite na rakovinu pľúc zoberte 50 g koreňov, rozdrvte a vylúhujte v 0,5 l vodky počas 20-30 dní (tinktúra získava farbu silne uvareného čaju), potom sceďte..

Tinktúra by sa mala užívať podľa schémy "sklíčko" od 1 do 30 - 40 kvapiek s 0,5 šálky vriacej vody 2-3 krát denne na lačný žalúdok..

Ak nie je možné použiť aconite, hemlock sa používa podľa schémy „sklzu“ od 1 kvapky 2-krát denne po 30-40 kvapiek 2-krát denne. Prestávka medzi „snímkami“ 7-10 dní.

3. Účinné aplikácie pri liečbe ľudových liekov na rakovinu pľúc.

Použitie tinktúr Altai aconite vo forme aplikácií na mokré sušenie poskytuje úžasný účinok. Pri rakovine pľúc sa aplikácie aplikujú na hrudník, na projekciu orgánov postihnutých metastázami.

Mokré sušenie sa uskutočňuje nasledovne: 2-3-vrstvová gázová vložka sa navlhčí čistou tinktúrou aconite, nanesenou na telo na správnom mieste, potiahnutou hustou textíliou (výhodne ľanom), navrchu navinutou tkaninou z vlny. Podržte, kým úplne nevyschne po dobu 2 až 3 hodín, takže postup je najlepšie vykonať v noci.

Priebeh liečby je denný, bez časového obmedzenia.

Je potrebné venovať pozornosť stavu pokožky: v prípade akné, vredov, iných zranení a pri citlivej pokožke aplikujte opatrne, po odstránení gázy, umyte toto miesto a namažte detskou smotanou alebo prevareným rastlinným olejom.

4. Zvýšenie protinádorového účinku.

Zvyčajne sa spolu s aconitom používajú prípravky z koreňov čučoriedok na zosilnenie protinádorového účinku.

Komplex alkaloidov z čučoriedok má výrazný protinádorový účinok, preto sa čučoriedka často používa na liečbu mnohých rakovinových ochorení..

* Infúzia čučoriedkových koreňov: 1 čajová lyžička rozdrvených koreňov nalejte 2 šálky vriacej vody, nechajte 6-8 hodín, kmeň. Pite štvrť šálky 3-4 krát denne pred jedlom.

* Tinktúra z koreňov čučoriedky: nalejte 100 g koreňov čučoriedky do 500 ml alkoholu alebo vodky s obsahom 40 stupňov, trvajte 20-30 dní, pred jedlom si vezmite 40 kvapiek trikrát denne s 50 ml vody..

5. Imunomodulátory.

Najefektívnejší imunomodulátor "Obnova":

 • Zabudnutá penny - 60 g
 • Rhodiola rosea - 20 g
 • Rhodiola štvordielna - 10 g
 • Pivoňka Dodger - 10 g
 • Ural sladkého drievka - 5 g
 • Safflower Leuzea - ​​15 g
 • Badan Pacific - 5 g

Zmes týchto koreňov sa naplní alkoholom 40 ° C počas 5 až 7 dní.

Odoberá sa v pomere 1 kvapka tinktúry na 2 kg hmotnosti pacienta trikrát denne 20 minút pred jedlom. Pri existujúcej hypertenzii sa odporúča užiť imunomodulátor 20 minút po jedle alebo zvýšiť dávku antihypertenzív..

6. Antineoplastické a drenážne poplatky.

Obzvlášť dobré pri liečbe rakoviny pľúc sú viaczložkové bylinné liečivá. Môžu sa používať pred chirurgickým zákrokom a po ňom, ako aj počas ožarovania alebo chemoterapie. Pretože pri pľúcnej onkopatológii (kardiovaskulárne poruchy, infekcie, zápaly) vznikajú mnohé komplikácie, vyberajú sa rastlinné prípravky s prihliadnutím na existujúce charakteristiky priebehu choroby..

Príklad kolekcie fyto: zmiešajte trávu povrázku (3 časti), kvetov hlávkového šalátu (1 diel), pichľavých listov zubného kameňa (2 diely), krvavočerveného kvetu muškáty (2 diely), egrešov (1 diel), lepkavých jelšových listov (2 diely) časti) a kvety lúčnych listov listov (2 časti); 2 lyžice. lyžice tejto zbierky nalejú 400 g vriacej vody, nechajú sa pôsobiť 3 hodiny a preceňujú.

Infúzia na pitie v niekoľkých recepciách po celý deň.

7. Korekcia metabolických porúch.

Nádorový proces prispieva k zmene acidobázickej rovnováhy v medzibunkovom priestore a krvi, čo vedie k narušeniu vnútrobunkového metabolizmu a podporuje apláziu (degeneráciu) buniek.

Používajú sa tieto lieky:

„Kamenný olej“ (biela alebo minerálna múmia) - prírodný kamenec obohatený stopovými prvkami. Príjem: rozpustite 3-4 g kamenného oleja v 3 l čistej (najlepšie pramenitej) vody, vezmite 2 lyžice. polievkové lyžice 3 krát denne 40 minút pred jedlom. Po vypití každého litra roztoku si urobte prestávku na 7 dní.

„Živá voda“ - elektrolyticky oddelená voda. Recepcia: 40 - 50 ml 3-krát denne 40 minút pred jedlom na mesiac.

„Enzýmy a obnovuje sa podľa Bolotova“ z lastovičníkov, plantejnov, čaga, listov lopúcha, koreňov elecampanu, odnoží kalamisových bažín.

Príprava: na 3 l srvátky pol pohára drvenej suchej trávy alebo koreňov, pohár cukru, lyžička domácej kyslej smotany. Všetko putuje v teplej miestnosti po dobu 4-5 dní. Užívajte pol pohára 15 - 20 minút pred jedlom 3-krát denne. Enzýmy sa zvyčajne vyrábajú z ktorejkoľvek rastliny..

"Mikiny" vyrobené z malín. Vezmite 3 litre vody, pridajte pohár malinového džemu alebo čerstvé malinové ovocie, pohár cukru (pri použití džemu nepridávajte cukor). Na kvasenie pridajte lyžičku domácej kyslej smotany. Udržujte v teple 2 týždne. Kvas sa konzumuje bez normy, zakaždým, keď sa do pohára pridáva voda a trochu cukru, keď sa spotrebuje.

Pred aplikáciou liečby rakoviny pľúc ľudovými prostriedkami je nevyhnutná konzultácia s lekárom!

Tradičná medicína sa niekedy používa ako doplnok pri liečbe komplexných chorôb.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Ako som vyliečil medzistavcovú prietržVečer sa blížil, panika rástla. Pôsobenie liekov proti bolesti prešlo a noha sa začala viac a viac trápiť. A tak každý deň. Vo svojej hustej povahe som si spočiatku myslel, že je to jednoduché podvrtnutie, bolesť by sama prešla, ale vo chvíli, keď sa to stalo neúnosným vydržať.
Fyzikálna terapia je hlavnou metódou pri konzervatívnej liečbe bedrovej medzistavcovej prietrže. Pravidelné cvičenie s bedrovou prietržou dáva oveľa väčší účinok ako užívanie liekov.
Prirodzenou túžbou každého človeka je byť zdravý a atraktívny. Existujú choroby, ktoré nielen spôsobujú utrpenie, ale sú sprevádzané výraznými kozmetickými defektmi, zhoršujú vzhľad a zvyšujú ich vlastníkom na desať rokov.