loader

Hlavná

Žalúdok

Liečba rakoviny pľúc ľudovými liekmi, najúčinnejšia

Bohužiaľ, každý deň sa čoraz viac ľudí dostáva do styku s rakovinou. Môže to byť z mnohých dôvodov. Pravdepodobne je však hlavným dôvodom naša ekológia. Onkologické choroby majú mnoho rôznych typov a typov. U všetkých odrôd je rakovina pľúc celkom bežná. Toto ochorenie sa dá vyliečiť tradičným liekom, ale podlieha včasnej diagnóze. Tradičná medicína sa tiež podieľa na liečbe rakoviny pľúc. Mala by sa však používať iba ako doplnková terapia. V tomto článku sa budeme zaoberať tým, čo je rakovina pľúc, možné príčiny a príznaky choroby a ako liečiť túto chorobu pomocou ľudových receptov na liečbu rakoviny pľúc..

Čo je rakovina pľúc: príčiny

Rakovina pľúc je zhubný nádor, ktorý sa vyvíja z postihnutého pľúcneho epitelu. Napriek skutočnosti, že medicína progresuje pri liečbe mnohých chorôb, úmrtnosť na túto chorobu je stále dosť vysoká..

Medzi hlavné príčiny choroby patria:

 • Genetická predispozícia,
 • Prítomnosť iných typov nádorov u pacienta,
 • Prítomnosť chronických chorôb (chronická bronchitída, tuberkulóza, pneumónia)
 • Endokrinná porucha.

Je potrebné poznamenať, že rakovina pľúc sa spravidla vyskytuje u ľudí, ktorých vek presahuje 50 rokov. Dôvody, ktoré môže osoba ovplyvniť, sú:

 • fajčenie,
 • Práca v baníctve,
 • Práce v metalurgických závodoch,
 • Gumárenský priemysel atď.

Ako vidíte, príčiny choroby sú mnohé. Je však potrebné spravodlivo poznamenať, že napriek všetkému pokroku v tomto smere a podrobnej štúdii tejto problematiky zatiaľ nikto nemôže presne uviesť presné dôvody. Pretože telo každej osoby je individuálne, dôvody sú individuálne. Navyše pre účinnú a úspešnú liečbu nie sú dôležité príčiny výskytu, ale presná diagnostika a správna liečba.

Tradičné spôsoby liečby rakoviny pľúc

Predtým, ako pristúpim k opisu rôznych receptov, by som chcel hovoriť aj o príznakoch, ktoré naznačujú prítomnosť choroby. Tie obsahujú:

 • Dýchavičnosť, najčastejšie dýchavičnosť,
 • Dramatické chudnutie,
 • Cyanotická pleť,
 • Krv Harking,
 • arytmie,
 • kašeľ,
 • Bolesť v pleci,
 • Ťažký opuch tváre a tela,
 • zápal pohrudnice.

Keď lekári presne stanovia diagnózu, predpíšu liečbu, ktorá obyčajne zahŕňa prechod chemickou terapiou a nielen. Ako je však uvedené vyššie, použitie ďalšej terapie tradičnou medicínou pomôže zvýšiť šance na uzdravenie. Najčastejšie sa používajú recepty uvedené nižšie..

Možnosť 1 - Tinktúra lastovičky pri rakovine pľúc

Môže sa pripraviť niekoľkými spôsobmi. Najjednoduchší spôsob varenia je nasledujúci recept:

 • Zbierajte čerstvé stonky z rastliny, ale nezhromažďujte rastlinu, ktorá rastie pri ceste. Najlepšie sa to deje v lese alebo na poliach mimo mesta..
 • Otrite stonky z listov a vložte ich do misy,
 • Stonky nalejte 60% alkoholom na okraj plechovky.
 • Dajte zmes na tmavé miesto a nechajte ju uvariť 3 týždne.

Po uplynutí tejto doby musíte tinktúru namáhať, až potom bude pripravená na použitie.

Užívajte tinktúru trikrát denne pred jedlom. Dávka by nemala prekročiť pol lyžičky. Liečba týmto činidlom trvá tri týždne, potom je potrebné prerušiť liečbu.

Tinktúra lastovičky sa môže pripraviť aj pomocou týchto krokov:

 • Vezmite 15 gramov suchej, nasekanej lastúrniky a vložte ju do nádoby,
 • Nalejte drvené suroviny 200 g. Varte vodu a nechajte ju uvariť 1-2 hodiny.
 • Samozrejme, na prípravu tejto infúzie je lepšie použiť termosku. Malo by sa užívať 15-30 gramov trikrát denne pred jedlom.

Možnosť 2 - ASD 2 pri liečbe rakoviny pľúc

Na liečbu rakoviny sa odporúča použiť druhú frakciu ASD. Tento liek je vyrobený z prírodných živočíšnych surovín. Pôvodne bol vyvinutý na liečbu zvierat, ale po nejakej dobe vedci dokázali, že je ideálny na použitie pri liečbe ľudí. Liečivo má antibakteriálne, antiseptické, stimulačné a imunomodulačné vlastnosti. Na liečbu rakoviny pľúc sa ASD 2 užíva nasledovne:

 • Vložte do pohára 50 gramov vody a odkvapkajte 5 kvapiek lieku.
 • Zvýšte dávku o 5 kvapiek denne,
 • Keď dosiahnete maximálnu dávku 50 kvapiek, urobte si prestávku najmenej dva týždne.

Možnosť 3 - Tinktúra propolisu na rakovinu pľúc

Táto tinktúra má analgetické vlastnosti, zmierňuje kŕče, dezinfikuje odreniny a znižuje zápal. Propolisová tinktúra sa dá kúpiť v lekárni. Ale tiež si to môžete sami uvariť. Postupujte takto:

 • Vezmite 100 gramov propolisu mierne zamrznúť a potom nastrúhajte na kovovom strúhadle,
 • Rozdrvený propolis umiestnite do sklenenej misky, najlepšie do fľaše,
 • Nalejte suroviny 500 ml. 70% alkoholu,
 • Hotovú zmes umiestnite na tmavé miesto na tri dni, produkt sa musí pravidelne pretrepávať,
 • Po dvoch týždňoch by sa mala infúzia prefiltrovať a naliať do fľaše tmavšej farby..

Hotová tinktúra sa musí uchovávať v chladničke. Pred jedlom trikrát denne zoberte 40 kvapiek tinktúry a rozriedite ju v 100 gramoch teplej vody. Liečba trvá najmenej tri mesiace.

Možnosť 4 - Tinktúra agaru spôsobenej rakovinou pľúc

Pri príprave terapeutického činidla musíte vykonať nasledujúce kroky:

 • Vezmite 5 stredne veľkých agarových húb.
 • Dobre ich opláchnite a vložte do pohára.,
 • Nalejte hríbové čiapky s jedným litrom vodky,
 • Vezmite plechovku a ak je to možné, pochovajte ju po dobu 30 dní v zemi. Ak to nie je možné, zoberte hrubú handričku a zabaľte ju do pohára. Potom ju vložte na tmavé miesto.

Po mesiaci je tinktúra pripravená na použitie. Liek užite v 1 kvapke s veľkým množstvom vody. Dávka by sa mala postupne zvyšovať na 30 kvapiek. Priebeh prijímania je šesť mesiacov, po ktorých musíte absolvovať 1 mesačnú prestávku. Kurz sa odporúča opakovať..

Aké byliny sa používajú na rakovinu pľúc

Ako viete, liečba rakoviny pľúc metastázami sa vykonáva pomocou ľudových liekov ako doplnková terapia. Byliny ako hemlock, cesnak, katarakta a iné sa považujú za základ takejto liečby. Nasledovné sú považované za najúčinnejšie recepty na bylinnú rakovinu pľúc:

 • Listy Catharanthus. Na prípravu produktu musíte rastlinu zomlieť a umiestniť do misky z tmavého skla. Rastlinu nalejte vodkou v pomere 1: 20. Musíte trvať dva týždne. Musíte vziať taký liek v 10 kvapkách, rozpustiť pohár vody na polovicu.
 • Cesnak. Cesnak sa v ľudovom liečiteľstve často používa na prípravu liečby rakoviny pľúc. Na varenie musíte vziať 1 kg. cesnak a prelejte ho mlynčekom na mäso, pol litra nalejte 70% etylalkoholom. Musíte trvať na lieku dva týždne. Po uplynutí tejto doby by sa mala tinktúra filtrovať a uchovávať v chladničke. Musíte začať užívať liek jednou kvapkou trikrát denne 20 minút pred jedlom. Pri každej dávke musíte dávku zvýšiť o niekoľko kvapiek. Liečba trvá 1 mesiac.
 • Hemlock. Pred použitím hemlock pre rakovinu pľúc, musíte najprv pripraviť tinktúru z tejto rastliny. Aby ste to dosiahli, naplňte stonky rastliny sklenenou miskou a potom ju nalejte na vrchol vodkou. Po pevne uzavreté a na pár týždňov na tmavom mieste. Pripravená tinktúra by sa mala uskutočňovať podľa stohovateľnej schémy. Musíte začať od 1 kvapky, riedenie vodou. Maximálna dávka je 40 kvapiek, po čom dávka klesá opačným smerom.

Kontraindikácie alternatívnej liečby

Predtým, ako začnete s liečbou ľudovými liekmi, musíte jasne pochopiť, že okrem výhod môže tiež spôsobiť škodu. Pri rozhodovaní o použití tradičnej medicíny sa musíte bezpodmienečne poradiť s lekárom. Pretože niektoré zložky a liečivé byliny majú individuálnu neznášanlivosť.

Alternatívna medicína proti rakovine pľúc: Ľudové liečby

Zhubné nádory sú metlou našej doby a takéto patogénne novotvary sa môžu objaviť vo všetkých vnútorných orgánoch a systémoch tela. Pod vplyvom škodlivých faktorov rakovinové bunky nielen vytvárajú, ale tiež sa rýchlo delia a šíria po postihnutom orgáne, čo vyvoláva metastázy a dokonca smrť..

Rakovina pľúc je druhou najbežnejšou diagnózou z onkológie, ktorá si rovnako ako všetci ostatní vyžaduje okamžitú diagnostiku a ďalšiu liečbu. Na takýchto klinických obrázkoch je najčastejšie potrebný chirurgický zásah s ďalšou ožarovaním a liečbou liekom..

Alternatívna liečba rakoviny pľúc nemôže byť základom úspešnej liečby, ale vďaka svojej účasti sa proces hojenia výrazne zrýchľuje a patologický proces prebieha v odľahčenej forme, aktivuje sa imunitný systém tela.

Alternatívna medicína pre také hrozné ochorenie

Podľa lekárskej praxe predstavuje účasť alternatívnej medicíny a jej receptov pozitívny trend v rakovine.

Takúto liečbu by však mal predpísať úzky špecialista, inak nebude povrchová samoliečba nielen presvedčivá, ale môže tiež výrazne zhoršiť prevládajúci klinický obraz..

Alternatívna liečba sa najčastejšie používa vtedy, keď sa konzervatívna terapia nezlepšila ani po niekoľkých cykloch, keď je situácia pacienta beznádejná a keď má pacient úplnú istotu, že úradný liek je v každom prípade zdraviu nebezpečný.

Ak si napriek tomu pacient zvolil účinné liečenie ľudových liekov na rakovinu pľúc podľa jeho názoru, mal by vedieť, ktoré liečivé rastliny a byliny sú vhodné pri tejto fatálnej diagnóze. Rozhodujúcimi faktormi sú štádium rakoviny, vek pacienta, prítomnosť chronických diagnóz, individuálna citlivosť tela a skúsenosti s liečbou..

Ošetrenie odvarmi z koreňov a bylín

Ako viete, liečivé rastliny majú liečivé vlastnosti nielen listy, kvety a semená, ale aj korene, ktoré sa tiež široko používajú na účinnú liečbu zhubných nádorov vrátane.

Nasleduje niekoľko účinných receptov na zníženie počtu rakovinových buniek v pľúcach a na urýchlenie regenerácie tela..

Prvý recept

V rovnakých častiach skombinujte rozdrvené korene marshmallow, lopúcha, calamus a elecampane a do výsledného zloženia pridajte dve časti suchých semien plantejnu.

Miešajte, zoberte dve polievkové lyžice výslednej zbierky a nalejte cez noc 500 ml studenej vody. V dopoludňajších hodinách nechajte štvrtinu hodiny variť na miernom ohni, potom trvajte na tom, chladnite a namáhajte.

Jediná porcia liečivého vývaru je štvrtina pohára a je vhodné vypiť pohár lieku deň pred jedlom. Pokračujte v tejto liečbe šesť mesiacov, po ktorých sa prejavia prvé zlepšenia celkového zdravia.

Druhý recept

V jednej nádobe skombinujte v rovnakom pomere koreň elecampanu, zázvoru, atractylodes, astragalus a scutellaria a potom nalejte dve dezertné lyžice zbierky s dvoma pohármi prevarenej vody..

Varte na miernom ohni po dobu pol hodiny, potom trvajte na tom, ochladzujte a filtrujte. Vývar má horkú chuť, preto sa pri každej recepcii v jednej porcii (štvrť šálky) odporúča pridať trochu medu.

Pokračujte v liečbe 6 až 8 mesiacov, ak je to potrebné, dlhšie.

Recept tri

Vezmite dve časti koreňa fialovej, ročnej paliny, ľubovníka bodkovaného, ​​nechtíka a šalvie, potom pridajte ešte jednu časť rozmarínu a bazalky..

Naparte dve polievkové lyžice kolekcie v pollitrovom termosku a trvajte na tom celú noc. V dopoludňajších hodinách napätie a odvar štvrtiny šálky v chladnom čase.

Prípady predávkovania sa zaznamenávajú v lekárskej praxi, preto je dôležité pamätať na to, že aj alternatívna liečba môže byť zdraviu škodlivá.

Liečba tukových jaziev

V alternatívnej medicíne existuje ďalšia alternatívna liečba rakoviny pľúc, ktorá tiež poskytuje trvalý terapeutický účinok tohto smrteľného ochorenia. V tomto prípade hovoríme o jezdeckom tuku, ktorý opakovane potvrdil jeho vysokú účinnosť v praxi.

Badger tuk v onkológii je vhodný najmä v ranom štádiu ochorenia a je účinný vďaka prítomnosti vitamínov B a početných minerálov v prírodnom zložení. Aby ste pocítili účinnosť tohto prírodného lieku, musíte liek správne pripraviť.

Za týmto účelom zoberte malý kúsok jazvečieho tuku, roztopte ho a pridajte šťavu z aloe s medom v rovnakých pomeroch. Hotová kompozícia sa má užívať perorálne trikrát denne za polievkovú lyžicu. Takáto liečba by mala pokračovať šesť mesiacov a potom sa odporúča vykonať dvojtýždňovú prestávku a obnoviť liečebný cyklus.

Na samostatných klinických obrázkoch je znázornený príjem jazvečieho tuku v čistej forme a odporúčané denné dávky sú opäť dohodnuté individuálne.

Liečba cesnakom

Nie je žiadnym tajomstvom, že lastovičník je silný protinádorový prostriedok, ktorý vo veľkej miere vyhladzuje rakovinové bunky a bráni ich ďalšiemu rozdeleniu. Túto skutočnosť potvrdzuje úradná medicína, ktorá má dostatočný počet liekov obsahujúcich lastovičník..

Je dôležité si uvedomiť, že samotná rastlina je jedovatá, aby sa dosiahol stabilný terapeutický účinok, je potrebné pri príprave liečivého lieku prísne dodržiavať proporcie..

Najbežnejší je nasledujúci recept: sušená a nasekaná lastúrnik v množstve jednej polievkovej lyžice, naparená v 500 ml vriacej vody, a potom ju vylúhujte jednu hodinu pod pevne zakrytým vekom na jednu hodinu..

Potom napnite vývar a vychladnite na dezertnej lyžičke pred jedlom trikrát denne. Pokračujte v liečbe niekoľko mesiacov, ale zároveň neustále sledujte svoj stav so svojím lekárom.

V prípade vedľajších účinkov a prudkého zhoršenia pohody je potrebné zastaviť ďalšie prijímanie a informovať lekára o potrebe úpravy liečebného režimu..

propolis

Spomínajúc na populárne spôsoby liečby rakoviny pľúc, mali by ste sa určite zamerať na liečivé vlastnosti propolisu, ktorý, ako viete, je liečbou všetkých chorôb. Vďaka svojej účasti na liečbe tejto rakoviny sa zvyšuje imunita a tonus tela a obnovujú sa a aktualizujú postihnuté tkanivá..

Pri liečbe rakoviny pľúc lekári odporúčajú užívať propolisovú tinktúru, ktorá sa predáva v lekárni. Musíte ho však vypiť v zriedenej vode v množstve štyridsiatich kvapiek naraz.

Priebeh liečby je tri mesiace, po ktorých lekár, pozorujúc pozitívnu dynamiku choroby, odporúča pokračovať v liečbe alebo naopak prerušiť liečbu. Na zvýšenie terapeutického účinku je možné takúto medovú terapiu doplniť o infúziu mlieka višní.

Počas druhého cyklu liečby propolisom je potrebné jesť prázdny žalúdok na čajovej lyžičke medu a pred večerou zobrať 15 kvapiek 20% propolisovej tinktúry..

Pred večerou je najlepšie zobrať tinktúru brezových púčikov aj v množstve 15 kvapiek. A tak ešte pár mesiacov liečby. A to nie sú všetky populárne spôsoby a metódy liečby rakoviny pľúc, v ktorých je prítomná hojivá propolis.

Rakovina pľúc: je to veta?

Pripomeňme, že rakovina pľúc je zhubný nádor, ktorý je lokalizovaný v tomto orgáne a je náchylný na metastázy. V modernej medicíne sa tento patologický proces nazýva „fajčiarska choroba“, má však aj inú etiológiu. to:

 • genetická predispozícia;
 • preddôchodkový vek 50 rokov;
 • prítomnosť chronického ochorenia pľúc;
 • komplikácia po bronchitíde a pneumónii;
 • endokrinné poruchy v tele;
 • škodlivá výroba;
 • environmentálne znečistenie.

V samostatnom článku môžete podrobnejšie študovať príčiny rakoviny pľúc a metódy prevencie..

Symptómy sa tiež neobjavujú okamžite, takže si pacient neuvedomuje prítomnosť tohto fatálneho ochorenia - v tomto okamihu pomalý patologický proces pokračuje len v tele.

Liečba je najčastejšie chirurgická, ale je doplnená ožarovaním a systematickou liečbou.

Tradičná medicína v liečbe rakoviny pľúc je tiež neoceniteľná a kolosálna, pretože zvyšuje terapeutický účinok všetkých odporúčaní ošetrujúceho lekára. Ak sa neúnavne dodržiavajú, je možné predĺžiť život pacienta nie o jeden rok, ale na jednotlivé klinické obrázky - konečne vyliečiť.

Ak máte záujem o alternatívnu medicínu, zoznámte sa s alternatívnymi metódami liečby oparu pohlavných orgánov - bude to užitočné.

A tu sú opísané alternatívne spôsoby liečby kŕčových žíl varikokély - semenníkov varixov.

Ľudové lieky na rakovinu pľúc

Pacienti často používajú na liečbu rakoviny pľúc ľudové lieky. Alternatívna medicína ponúka mnoho receptov, pomocou ktorých má človek možnosť zvýšiť všeobecné ukazovatele imunologického stavu. Lekári liečia tento terapeutický priebeh pozitívne, ak sa uskutočňuje pod ich dohľadom a je vykonávaný v kombinácii s liečbou drogami.

Výhody alternatívnej liečby

Tento typ onkológie sa vo väčšine prípadov diagnostikuje iba v 3. a 4. etape. V takýchto prípadoch sa tradičná medicína stáva prakticky bezmocnou, telo lieky vylučuje. Preto je liečba rakoviny pľúc 4 stupne ľudových liekov. Spravidla sa takáto terapia vykonáva pomocou liečivých bylín a iných prírodných zložiek. Metódy ošetrenia doma výrazne zvyšujú imunitu, prispievajú k obnoveniu ochrannej funkcie tela, aby vydržali chorobu.

Liečba rakoviny pľúc tradičnými lekárskymi metódami sa považuje za pomocnú súčasť komplexu liekovej terapie. Vykonáva sa pod vedením lekára. Samoliečba v takýchto prípadoch môže viesť k zhoršeniu stavu..

Populárne recepty

Propolis na rakovinu pľúc

Včelársky výrobok má antibakteriálny a protizápalový účinok. Pravidelný príjem prísady zvyšuje imunologické pozadie celého organizmu a rýchlu regeneráciu postihnutých tkanív. Tradičná medicína používa propolis pri liečbe rakoviny pľúc metastázami dokonca v 4 štádiách. Recepty a použitie:

 • Propolis vo svojej najčistejšej podobe. Dávka nie je vyššia ako 10 až 12 g za deň. Liečba trvá najmenej 10 až 12 mesiacov od dátumu diagnózy. Použitie - látku dôkladne prežúvajte a prehltnite.
 • Tinktúra z včelárskeho produktu. Strúhajte propolis na hrubom strúhadle, odmerajte 100 ga nalejte rovnaké množstvo čistého alkoholu. Pošli na chladné, tmavé miesto na 2 týždne. Namáhať. Užívajte 25 kvapiek vody 4-5 krát denne.
Späť na obsah

bolehlav

Hlavnou výhodou byliny je jej silný protinádorový, protizápalový, antibakteriálny a imunostimulačný účinok. Hemlock sa dokonca používa na liečbu malobunkového karcinómu pľúc a vyskytlo sa veľa prípadov úplnej remisie. Na prípravu liekov sa používajú všetky zložky rastliny. Je však potrebné prísne dodržiavať pravidlá na prípravu a dávkovanie lieku, pretože hemlock obsahuje jedovaté látky. Celá nuancia liečby v spôsobe podania. Musíte začať s 1 viečkom. látky zriedené v 1 polievkovej lyžici. teplá voda, denne zvyšujte dávku o 1 uzáver. dovtedy, kým nedosiahne hodnotu 40. Potom by sa prem-drogy mali uskutočňovať pomocou metódy odpočítavania. Mesačná prestávka a opakovaná terapia podľa rovnakej schémy.

Zemiakové kvety

Rakovinu pľúc môžete liečiť v štádiu 1 - 2 zelenými klíčkami a kvetenstvo zemiakov. Terapeutický účinok je spôsobený toxickými extraktmi (solanínom), ktoré sú obsiahnuté v zelenej rastline. Spôsob prípravy a použitia:

 1. Zber a sušenie zemiakových kvetov.
 2. Do 1 litra vriacej vody nalejte 2 polievkové lyžice. l s kopcom suchých kvetenstvo.
 3. Zabalte ho do uteráka a trvajte na ňom 3-4 hodiny.
 4. Pite 120 ml, trikrát denne.
Späť na obsah

Prášok na pečenie

Alternatívne ošetrenie tvrdí, že sodnová zložka môže liečiť rakovinu pľúc v štádiu 1-2. Príjem prísady závisí od stupňa poškodenia nádoru. Najúčinnejšie metódy založené na tom:

 • Fáza 1 rakoviny. Na 1 polievková lyžica. teplé čerstvé mlieko pridať 1 lyžička. sóda, miešajte a pite 2 krát denne po dobu 3 dní v rade. 7denná prestávka a liečba sa môže opakovať.
 • 2 stupňa onkológie. Za 1 polievková lyžica. teplá voda pridať 1 lyžička. sóda a tekutý med. Pite 2 krát denne po dobu 10 dní.
 • Štádium 3 a 4 a metastázy v pľúcach. Zmiešajte 1 lyžičku. med a sóda a piť 2 krát denne po dobu 14-30 dní.
Späť na obsah

Rakovina Cetraria

Ľudové liečivá vo veľkej miere používajú islandský mach na terapeutické účely rakoviny pľúc. Rastlina obsahuje biologicky účinné látky, ktoré majú imunostimulačný, zmäkčujúci, vykašliavací a hojivý účinok. Používa sa ako tinktúra. Potrebujete 2 lyžice. l suché bylinky cetraria naliať 1 polievková lyžica. vriacou vodou a nechať 12 hodín trvať. Po čase dajte infúziu na pomalý oheň a varte 20 minút. Vezmite 1 polievkovú lyžicu. l 4-5 krát denne po dobu 21 dní.

Pižmo do pľúc

Tinktúra pižma zabráni spazmodickým bronchiálnym kontrakciám, zmierni príznaky vo forme kašľa a zvracania a lokalizuje záchvaty. Potrebujete 5 g rozdrvenej pižmovej žľazy 1 polievková lyžica. kvalitná vodka. Dajte na tmavé miesto presne na 1 mesiac. Spôsob aplikácie - začnite s 1 viečkom za deň, denným zvyšovaním dávky o ďalšie 1 viečko, až kým ich počet nedosiahne 25.

Koreň Althea

Fytoterapia liečivými rastlinami prispieva k aktívnemu zvýšeniu imunologických parametrov. A tiež vďaka svojim antibakteriálnym, protizápalovým a protinádorovým účinkom prispieva k rýchlejšiemu zotaveniu. Spôsob použitia pri liečbe rakoviny pľúc:

Použitie zmesi mlieka a koreňa marshmallow pomáha posilňovať imunitu a tým aj rýchle uzdravenie.

 1. Marshmallow root grind.
 2. Varte mlieko a nechajte vychladnúť.
 3. Rozdrvená prísada (1 polievková lyžica L.). Pour 1 polievková lyžica. mlieko.
 4. Zmes sa umiestni do vodného kúpeľa a nechá sa stáť 2 hodiny.
 5. Pite liečivú tekutinu počas dňa.
Späť na obsah

Badger Fat

Liečba rakoviny pľúc ľudovými liečivami zahŕňa aj bahanie s medvedíkom vo forme kaše, starnutie 4 hodiny na teplom mieste a každé polievkové lyžice každé ráno..

Účinky látky - potláča rast a vývoj zhubných nádorov, má silný protizápalový účinok. Aktivuje ochranné funkcie tela a zvyšuje imunitu. Badger tuk je možné zakúpiť v lekárni, ktorá sa predáva vo forme kapsúl alebo olejovitej látky. Droga sa užíva perorálne. Pravidlá vstupu - 3 kapsuly 3-krát denne. Môže sa tiež používať zvonka, pričom si na základňu v dotknutej oblasti natiera krém na báze hrudníka.

Liečba rakoviny pľúc ľudovými liekmi: klady a zápory

Vo veľkých priemyselných mestách je rakovina pľúc najbežnejším zhubným nádorom. Je to vážny sociálny a lekársky problém pre celú populáciu sveta. Rakovina je smrteľná patológia, ktorá si vyžiadala stovky miliónov životov. Nie je vždy možné si byť 100% istí, že lekári a moderné prístupy k liečbe vám pomôžu úplne sa zotaviť z choroby alebo dosiahnuť dlhodobú remisiu. Preto sa veľa pacientov snaží nájsť alternatívne metódy riešenia patologických stavov rakoviny..

Nemocnica Yusupov podporuje akýkoľvek výber pacientov. Kompetentní lekári pri zostavovaní individuálneho liečebného plánu kombinujú liekovú terapiu a ľudové lieky na rakovinu pľúc a snažia sa znížiť škodlivé účinky chemoterapie na telo pacienta. Toxíny ničia nielen nádorové bunky, ale aj zdravé normálne fungujúce bunky tela.

Liečba rakoviny pľúc ľudovými prostriedkami: najúčinnejšie metódy

Hlavnou metódou liečby rakoviny je úplná deštrukcia nádorových buniek, ktoré sa vyznačujú nekontrolovaným delením. Preto sa v tradičnej aj tradičnej medicíne uchýli k použitiu jedov.

Na liečbu rakoviny pľúc sa používajú ľudové liečivá, z ktorých najúčinnejšie sú:

 • Aconite je vytrvalá bylina. Tinktúra koreňa zoberte jednu kvapku 20-30 g čistej vody raz denne 30 minút pred jedlom. Postupné zvyšovanie dávky 1 kvapky;
 • Celandín je veľký - pomáha hlavne pri potláčaní kašľa, má imunostimulačný účinok. Ak chcete pripraviť ľudový recept na rakovinu pľúc, vezmite jednu lyžičku rozdrvenej lasturnatej trávy a nalejte ju do 2 - 3 pohárov vriacej vody, trvajte na jednej hodine. Aplikujte 2-3 krát denne;
 • Hemlock - podporuje prirodzenú regeneráciu tela. Zriediť jednu kvapku tinktúry v 150 ml čistej vody, jednu hodinu pred jedlom vypiť na lačný žalúdok. Pridajte 1 kvapku každý deň, až kým nedosiahne 20 kvapiek. Liečba trvá približne 39 dní;
 • Zemiakové kvety - nalejte jednu polievkovú lyžicu kvetov 0,5 litra vriacej vody a trvajte 3 hodiny. Užívajte 4-krát denne pol pohára tinktúry. Trvanie liečby je 2 týždne;
 • Biele imelo - na liečbu rakoviny sa používa iba tráva, pretože kvety obsahujú jed. jednu polievkovú lyžicu tejto zbierky treba naliať do jedného litra vriacej vody a trvať tri hodiny. Vezmite jeden pohár trikrát denne. Liečba trvá šesť mesiacov.
 • Badger fat - pred jedlom si vezmite vždy jednu čajovú lyžičku.

Pamätajte, že tradičné spôsoby liečby rakoviny pľúc obsahujú jedy vo svojich receptoch. Preto, ak máte príznaky otravy lekárskou tinktúrou, mali by ste sa poradiť s lekárom, aby ste predišli nechceným komplikáciám..

Je možné liečiť rakovinu pľúc nízkej triedy pomocou ľudových liekov

Rakovina pľúc je masívny zhubný nádor charakterizovaný agresívnym rastom a metastázami. Ak nádor dosiahol veľkú veľkosť, je schopný upchať lumen priedušiek alebo stlačiť okolité orgány. Väčšina špecialistov určuje výber taktiky liečby po prijatí biopsie. Rakovina nízkeho stupňa je dosť závažným argumentom pre začatie masívnej kombinovanej terapie: chirurgická a / alebo ožarovacia, chemoterapia). Alternatívne metódy sú v tomto prípade zbytočné. Vaše telo poškodzujete iba oneskorením začiatku liečby v nemocnici a nekontrolovaným používaním prírodných jedov.

V nemocnici Yusupov onkológovia liečia benígne aj malígne nádory tela. Nemocnica je vybavená moderným diagnostickým zariadením, vďaka ktorému dokáže vyšetriť aj najmenší nádor. Vysoko kvalifikované zdravotné sestry vám pomôžu na oddelení. V stenách nemocnice sa všetci pacienti cítia ako doma v príjemnom a útulnom prostredí..

Ľudová liečba rakoviny

Mnoho malígnych nádorov v raných štádiách dobre reaguje na liečbu. Aj pri pokročilom štádiu rakoviny sa môže život predĺžiť, niekedy veľmi významne. Pacient s rakovinou môže žiť bez bolestivých príznakov, komunikovať so svojimi blízkymi, niekedy dokonca pracovať.

Onkológovia o tom vedia. Ale veľa ľudí, keď počuli frázu „máte rakovinu“, ju vnímajú ako vetu. Mnohí neveria, že oficiálne lieky im môžu pomôcť s čímkoľvek. A ja chcem nájsť záchrannú slamu, aby som mal aspoň nejakú nádej.

Preto aj pri takých závažných diagnózach, ako je rakovina štádia IV, veľa ľudí hľadá spásu v metódach alternatívnej a alternatívnej medicíny..

Pomáha to?

Rakovina Soda

V Taliansku je onkológ - teraz bývalý, pretože bol zbavený licencie a odsúdený za podvod - Tullio Simonchini. Tvrdí, že rakovina je spôsobená kvasinkovými hubami rodu Candida. Akonáhle začnete užívať sódu - a škodlivé huby budú porazené, rakovinové bunky v tele sa už nikdy neobjavia.

V praxi však „teória kandida“ nenájde dôkazy:

 • Pri štúdiu vzoriek nádoru pod mikroskopom sa v nich nenachádzajú huby.
 • Aj keď príčinou rakoviny boli huby Candida, existujú proti nim účinnejšie lieky. Lekári neliečia infekciu Candida sodou.
 • Jedinou väzbou medzi rakovinou a hubami je to, že rakovina môže viesť k imunodeficiencii, proti ktorej sa vyvíja infekcia Candida..
 • Užívanie sódy vo veľkých množstvách nie je bezpečné. Alkalizácia krvi môže viesť ku kŕčom, zhoršeným funkciám srdca.

Pomáha peroxid vodíka?

Podľa inej bežnej pseudovedeckej teórie je rakovina spôsobená určitým toxínom a peroxid vodíka pomáha tento toxín neutralizovať. V prípade rakoviny sa predpokladá, že táto „zázračná liečba“ je opitá a dokonca vstreknutá do žily..

Rakovina je multifaktoriálne ochorenie. Jeho príčiny nemožno redukovať na jeden toxín. Neexistuje dôkaz, že peroxid vodíka pomáha ničiť zhubné nádory. Jej požitie je nebezpečné a ešte nebezpečnejšie je zavedenie do žily.

Liečivé rastliny a potravinové doplnky

Rôzne liečivé rastliny môžu pomôcť pri prevencii rakoviny, môžu zmierniť príznaky a zlepšiť stav. Nemôžu však vyliečiť rakovinu, najmä v štádiu IV. Čo potrebujete vedieť o bylinnej medicíne:

 • V liekoch sú vždy známe všetky účinné látky, ich dávky, terapeutické a vedľajšie účinky. Liečivé rastliny a potravinové doplnky vždy obsahujú veľa rôznych látok, ich dávky a možné účinky nemožno predpovedať..
 • Na rakovinu je potrebná chemoterapia a cielené lieky, ktoré sa nenachádzajú v rastlinách. Pre každého pacienta musíte vybrať konkrétnu kombináciu liekov. Rastlinné lieky a potravinové doplnky nikdy nemôžu mať rovnaký účinok. Inak by sa onkologické ochorenia dlhodobo úspešne liečili metódami „babičky“ a laboratórni pracovníci by nemuseli pracovať na vývoji nových komplexných liekov..

Ľudové lieky na rakovinu v štádiu IV a na akúkoľvek inú onkopatológiu sa môžu použiť, ale iba ako doplnok k hlavnej liečbe predpísanej onkológom. Odvar, infúzia, liečivé čaje, doplnky výživy je možné iba so súhlasom ošetrujúceho lekára. Tradičné lieky môžu ovplyvňovať účinok protirakovinových liekov!

vitamíny

Niekedy môžete počuť, že rakovina sa vyvíja v dôsledku slabej imunity a hlavnou príčinou je nedostatok vitamínov v tele. Ako sme už prišli na to, mechanizmy rozvoja zhubných nádorov sú oveľa komplikovanejšie, nemôžu sa zredukovať len na jeden jednoduchý dôvod, či už ide o infekciu, toxín alebo porušenie imunitného systému. Rolu zohrávajú rôzne faktory.

Ale možno vitamíny môžu pomôcť v boji proti rakovine? Výsledky vedeckého výskumu na túto tému sú zmiešané.

Rakovina Homeopatia

Podstatu homeopatického liečenia charakterizujú dva princípy:

 • Rovnako ako lieky. Nízke dávky látok, ktoré vo vysokých dávkach spôsobujú príznaky choroby, údajne pomáhajú bojovať proti chorobám. Napríklad homeopatický kofeín je liek na nespavosť..
 • Všetky homeopatické lieky sa používajú vo veľkých riedeniach. Až do okamihu, keď by v roztoku nemala zostať žiadna molekula účinnej látky.

Tieto princípy sú v rozpore so zákonmi fyziky a chémie. Homeopatia nie je vedecká, existujú štúdie, ktoré dokazujú, že také lieky nefungujú lepšie ako placebové figuríny. Niektorí homeopatickí lekári to nebránia tvrdiť, že môžu liečiť rakovinu..

Liečba rakoviny pľúc ľudovými liekmi

Nie je to tak dávno, čo bolo ochorenie, ako je rakovina pľúc, považované za ochorenie fajčiarov, ale s postupom času sa ochorenie zhoršuje a životné prostredie sa nezlepšuje..

Preto sa v priebehu času rakovina pľúc začala objavovať nielen u fajčiarov, ale aj u ľudí, ktorí s cigaretami nemajú nič spoločné. Každý rok lieči túto rakovinu stále viac tínedžerov a mladých žien.

Okrem toho sa za posledných 15 až 20 rokov prahová hodnota výskytu rakoviny pľúc výrazne znížila. Ak bolo toto ochorenie skôr liečené staršími ľuďmi, v súčasnosti ochorie na rakovinu pľúc stále viac mladých ľudí. Zhubný nádor v oblasti pľúc je veľmi závažné ochorenie, pretože mutované bunky priamo ovplyvňujú jeden z dôležitých životne dôležitých orgánov..

Liečba rakoviny pľúc sa môže vykonávať nielen v nemocnici, ale aj doma, s použitím tradičnej medicíny. Problém je v tom, že samoliečba nevylieči rakovinu úplne. Použitie ľudových liekov môže na chvíľu zlepšiť stav bolesti..

Pozitívny výsledok sa dá dosiahnuť iba pomocou integrovanej metódy liečby. Pamätajte, že predtým, ako začnete používať rady tradičného lieku, je lepšie sa poradiť so svojím lekárom. Pred začatím liečby musíte poznať prvé prejavy choroby.

Aké sú príznaky rakoviny pľúc? Ako sa prejavuje?

Liečba rakoviny môže mať pozitívny výsledok, ak je určený načas (v počiatočných štádiách vývoja). Problém s tvorbou zhubného nádoru v pľúcach spočíva v tom, že sa choroba môže rozvíjať tajne, aj keď nádor dosiahol pôsobivú veľkosť..

Dlhoročné skúsenosti s monitorovaním a štúdiom rakoviny pľúc umožnili lekárom zdôrazniť tieto príznaky:

 • ťažké chudnutie;
 • pleť sa zmení na modrú;
 • ťažký bronchiálny kašeľ;
 • vykašliavanie krvi;
 • je silná dýchavičnosť.

Vyššie uvedené sú povrchové príznaky, ktoré sa môžu vyskytnúť u pacientov s rakovinou pľúc. Na presnú diagnostiku choroby je lepšie ísť do nemocnice na potrebné vyšetrenia a testy.

Metódy konzervatívnej liečby

Potom, čo je lekár presvedčený, že máte rakovinu pľúc, môže predpísať použitie špeciálnych liekov a bylín. S ich pomocou sú krvné zrazeniny blokované v cievach. Látka, ako je kardiomagnyl (intravenózne alebo v tabletách), môže významne znížiť výskyt krvných doštičiek v krvi.

Vzhľadom na to, že v ľudskom tele sa vyskytuje závažný zápalový proces, začína v ľudských pľúcach silné hladovanie kyslíkom. Na tento účel lekári často predpisujú špeciálne inhalácie zmesi vzduch-kyslík. Okrem toho môžete použiť špeciálnu leteckú gymnastiku alebo vykonávať vodné procedúry.

Tradičná medicína v liečbe rakoviny pľúc

Dnes onkológovia odporúčajú, ako aj široko používajú liečivé byliny, aby sa zbavili zhubného nádoru v pľúcach. Niektoré z nich sú uvedené nižšie..

Vývar Cetraria

Na jeho prípravu budete potrebovať iba 2 čajové lyžičky nasekaného centra. V noci ich nalejte 1 šálka studenej vody. Ráno zapálte a nepriveďte do varu (10 - 20 minút). Pravidelne miešajte vývar.

Výsledný bujón sa musí prefiltrovať. Musíte konzumovať centria 1-2 čajové lyžičky päťkrát denne po dobu 3 týždňov. Môžete piť nie v čistej forme, ale pridajte ho napríklad do šťavy z granátového jablka.

Catharanthus Tinktúra

K tomu budete potrebovať čerstvé kvety ružového katarantu. Musia byť vložené do pohára a naliať alkohol. Tinktúra bude pripravená do 2 týždňov. Musí sa skladovať na mieste, ktoré nie je chránené pred priamym slnečným žiarením. Pravidelne pretrepte nádobu.

Rovnako ako väčšina alkoholových tinktúr sa musí užívať pred jedlom, trikrát denne. Príjem kataranusa má svoju zvláštnosť: vezmite 5 kvapiek v prvom týždni; druhý týždeň - 10 kvapiek; tretí týždeň - 15 kvapiek; štvrtý týždeň - 20 kvapiek.

Potom musíte zorganizovať týždennú prestávku a zopakovať 4-týždňový postup. Celkovo to bude trvať asi 7-8 mesiacov pitnej tinktúry.

Pižmová tinktúra

Tento spôsob alternatívnej liečby rakoviny pľúc sa často nachádza v tibetskej medicíne. Vďaka tejto tinktúre pacient: bolesť v pľúcach klesá, kŕče sa zastavujú, problémy so žalúdkom a črevami ustávajú. Musk koná okamžite. Použitím iných liečivých bylín sa výrazne zvýši, okrem toho sa niekoľkokrát zníži riziko poškodenia tela bylinnými jedmi..

Na jeho prípravu je potrebné naliať asi 5 gramov drveného pižma pohárom alkoholu (vodka). Trvá na tom, že na tmavom mieste dochádza o niečo viac ako mesiac. Obsah pravidelne premiešajte. Na použitie výslednej tinktúry je potrebné po jedle 5 kvapiek. Rovnako ako v prípade tinktúry katarantu je potrebné zvýšiť kvapkajúcu dávku. Akonáhle jedna jednotlivá dávka dosiahne 25 kvapiek, urobte si týždeň prestávku.

Pretože tinktúra uľahčuje priebeh bolesti a umožňuje telu vyhnúť sa intoxikácii bylinnými jedmi, môže sa konzumovať mnoho rokov. V niektorých receptoch na prípravu tinktúry pižma nájdete metódu, v ktorej sa k nej pridáva valerián, asi 250 mililitrov alebo lyžica instantnej kávy. Tieto prísady nijakým spôsobom neovplyvnia prospešné vlastnosti tinktúry, naopak, tieto prísady významne zvýšia pozitívny účinok pižma na ľudský organizmus..

Ďalším aktívnym liekom je tinktúra vyrobená z koreňov zamaniha s prídavkom šafranových stigiem. Táto tinktúra je schopná zabrániť objaveniu sa nových mutovaných buniek..

Táto tinktúra zastavuje rozvoj rakoviny v tele. Ak ju chcete pripraviť, budete ju musieť drieť stonky, korene návnady a stigmy šafranu. Potom to všetko dajte do pohára a nalejte alkohol na vrchol. Tinktúra by mala byť korková a uložená na tmavom mieste, aby trvala asi 2 týždne. Pred jedlom je potrebné užiť 2-krát denne, 15 kvapiek. Priebeh tinktúry je 2 mesiace.

Môžete vytvoriť tinktúru akýchkoľvek koreňov liečivých bylín. Napríklad v ľudovej medicíne existuje taký nástroj. Zoberieme zamatový koreň Amur, koreň angeliky, koreň astragalusu pavučiny a koreň žltnúcej sophory (4 diely), zmiešame a pridáme škoricovú kôru (2 diely), premiešame a pridáme koreň sladkého drievka (1 diel)..

Naplňte nádobu akéhokoľvek objemu do stredu a naplňte ju alkoholom. Výslednú zmes zapečatíme a pošleme ju, aby trvala 2 týždne na tmavom mieste. Výslednú tinktúru je potrebné použiť 30 minút pred jedlom, asi 4-krát denne. Je lepšie prediskutovať priebeh liečby so svojím lekárom, pretože sa môže líšiť od 2 mesiacov do 1 roka.

Liečba rakoviny ľudovými liekmi je veľmi náročná úloha, ktorá sa musí kombinovať s klinickými postupmi (chemoterapia, chirurgia a ďalšie). Často sa vyskytujú prípady, keď sa na liečbu rakoviny pľúc ponúkajú veľmi absurdné metódy alternatívnej medicíny. V praxi sa však ukázalo, že sú dosť efektívne. Jedným z nich je tinktúra muchotrávky. Každý človek od detstva vie, že muchotrávka je jedovatá huba, ktorá by sa nemala trhať, oveľa menej jesť. Tradičná medicína ponúka alternatívny spôsob jej použitia. Veľmi často sa používa tinktúra muchotrávky, ktorá kombinuje použitie chaga alebo ASD.

Na prípravu terapeutickej tinktúry z tejto huby potrebujete 5 ks agarovej mušky. Dajú sa do pohára a všetko sa naleje 1 litrom alkoholu alebo vodky. Potom je nádoba pochovaná v zemi (môžete ju zabaliť do tmavej látky a vložiť na tmavé miesto) na 1 mesiac. Potom sa tinktúra vykopala a prefiltrovala.

Použitie tinktúry muchotrávky sa musí dávkovať a postupne zvyšovať. Nakoniec sa ukáže, že konzumujete asi 30 kvapiek denne. Trvanie kurzu nesmie trvať dlhšie ako šesť mesiacov.

Po tomto, musíte urobiť mesiac-dlhá prestávka v užívaní tinktúry. Potom kurz predĺžte o ďalší 1 mesiac a odpočinku o 10 dní. Takýto liečebný režim pre tinktúru ich muchotrávky môže trvať niekoľko rokov, najdôležitejšie je prísne dodržiavať liečebný režim..

Existuje veľa príbehov, keď sa ľuďom podarilo zbaviť sa rakovinových buniek kombináciou bylín. Jednou z metód je kombinácia obyčajných ovocných stromov a európskych kopytníkov..

Varenie cocklebur

Liečivá tráva sa musí zbierať na konci letnej sezóny. Na prípravu terapeutického činidla môžete použiť celú rastlinu ako celok (od koreňa až po listy). Nie je potrebné opláchnuť alebo uvariť, stačí ho iba pretrepať.

Na úplné vyschnutie nasaďte parapet a je lepšie ho skladovať v papierovej škatuli, aby sa predišlo plesniam. Keď je perník vysoký, je potrebné ho rozdrviť a prevariť jednu čajovú lyžičku do vriacej vody. Vývar musíte používať teplý, asi 3-krát denne. Jeho chuť je podobná čaju, takže po jedle je lepšie ho na chvíľu nechať.

Varenie európskeho Clefthoof

Táto rastlina má aj iné meno - dreviny alebo korene kúpeľa alebo kadidlo zeme. V rastlinnej medicíne sa tak často nepoužíva. Táto rastlina má však pozitívny vplyv na pľúca a srdce, navyše zvyšuje tón krvného obehu.

Ak chcete vytvoriť liečebnú zmes, musíte zatlačiť 2 gramy a naliať ich jedným pohárom vriacej vody. Výsledná zmes sa nechá asi 30 minút v parnom kúpeli. Vývar nemusí byť filtrovaný. Musíte jesť pred jedlom 4-krát denne, lyžičku. Výsledný vývar sa uzdraví do 2 dní od dátumu prípravy.

Autor receptu hovorí, že pravidelné prijímanie odvarov kopytníkov a perníkov mu pomohlo úplne sa zbaviť rakovinových buniek. V liečbe pokračoval 3 mesiace. O mesiac neskôr kurz zopakoval (aby sa zabránilo). Táto metóda mu pomohla zachrániť život a zbaviť sa rakoviny pľúc pomocou ľudových prostriedkov..

Ako liečiť rakovinu pľúc pomocou propolisu

Propolis má silné liečivé vlastnosti, ktoré sa vzťahujú takmer na všetky choroby. Je potrebné pamätať na to, že včelárske výrobky sa musia používať ako pomocné metódy liečby. Ide o to, že propoli obsahuje veľké množstvo vitamínov, ktoré človek potrebuje na udržanie normálne fungujúcej imunity. Ak imunitný systém funguje na plnú kapacitu, bude ľahšie poraziť rakovinové bunky..

Spôsob aplikácie. Na to potrebujeme 20% propolisovú tinktúru. 40 kvapiek roztoku sa musí nariediť v 100 mililitroch vody. Pred jedlom musíte trvať 30 minút. Približný priebeh prijímania je približne 3 mesiace.

Ďalší spôsob je jednoduchší. Je potrebné trikrát denne žuť 2 gramy celého propolisu. Priebeh liečby mesiac a pol.

Rozbitné pole je 3 mesiace, je potrebné jesť jednu čajovú lyžičku medu ráno a pred večerou vypiť tinktúru z 10% roztoku propolisu. Tento postup zopakujte pred večerou..

Spôsob profylaktickej liečby rakoviny pľúc sódou

Dlhoročné skúsenosti s monitorovaním rakovinových buniek umožnili vedcom dospieť k záveru, že metastázy sa vyvíjajú lepšie v kyslom prostredí ľudského tela. Pri konzumácii väčšiny potravín sa ľudské telo začne okysľovať. K tomu vedie množstvo zápalových procesov vrátane rakoviny. Norma pre pH prostredia je indikátorom 7,41.

Rakovinové bunky sa začínajú tvoriť pri 5,41 (skóre 4,5 je pre ľudské telo smrteľné). Pomocou obyčajnej sódy sa do vnútorných tekutín tela vracia mierne alkalické médium. Ukazuje sa teda, že ak používate roztok sódy 2-3 krát denne, potom môžete zabrániť rozvoju rakovinových buniek.

Môžu sa použiť tablety hydrogenuhličitanu sodného. Skôr ako ich začnete užívať sami, musíte sa poradiť s lekárom, pretože samoliečba môže veľmi poškodiť liečebný proces a telo ako celok. Približne 2 gramy sódy (každé 3 hodiny) dokážu obnoviť normálnu rýchlosť a normalizovať procesy tvorby buniek v ľudskom tele..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Osteochondróza bedrovej oblasti sa nazýva patologické procesy vyskytujúce sa v chrbtici, čo je počiatočné štádium deštrukcie medzistavcových platničiek. Ochorenie postihuje ľudí v mladom a staršom veku.
Umbilikálna hernia je výstupok v oblasti pupočného prstenca s veľkosťou od 1 do 20 cm alebo viac, ktorý obsahuje vnútorné orgány (črevá, veľké omentum peritoneum).

Ďalej študujeme najbežnejšie „vredy“ v automobiloch

Workshop pre pneumatiky Auto-Balance nám dnes pomôže rozpoznať jeden z najbežnejších problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť na pneumatike automobilu - hernia.