loader

Hlavná

Hlava

Peroxid vodíka z rakoviny

Už niekoľko rokov sa diskutuje o výhodách peroxidu pre ľudské telo. Niektorí vedci tvrdia, že takýto nástroj je neúčinný a niektorí trvajú na tom, že pomáha peroxidom pri liečení onkológie, ekzému a dokonca aj AIDS. Účinnosť liečby rakoviny týmto liekom závisí od toho, ako budete liek užívať. Niektorí tomu neveria a tvrdia, že peroxid môže byť nielen neúčinný, ale aj škodlivý. Je potrebné poznamenať, že neexistuje žiadny fakt o škodlivých účinkoch lieku na organizmus..

Peroxid proti rakovine

Klinicky sa dokázalo, že všetky rakovinové bunky, a teda nádory s metastázami, rastú a vyvíjajú sa, pretože v tele nie je dostatok kyslíka, najmä na tých miestach, ktoré obklopujú nádor. Táto skutočnosť znamená, že ak je v tele dostatok kyslíka, potom sa rakovina a jej formácie v tele šíria pomerne pomaly a naopak. Peroxid vodíka je schopný človeku dodať dostatočné množstvo kyslíka, a tým zastaviť rast malígnych buniek a vyvíjať na ne deštruktívnu silu. Rakovinové bunky nedokážu rozobrať opísané liečivo a rakovina neneutralizuje účinok liečiva.

Použitie peroxidu je možné rôznymi spôsobmi. Môžete ho napríklad použiť vo vnútri, ale spôsob podania bude opísaný nižšie. Odporúča sa tiež používať liek zvonka a intravenózne.

Vonkajšia metóda liečby onkológie:

 • Znamená to použitie 3% produktu v spojení s vodou;
 • Na začatie liečby použite 1-2 lyžičky. roztok zriedený v 50 gramoch vody;
 • Podobný obklad by sa mal trieť kdekoľvek na tele, ktoré bolí. Tento recept možno použiť aj na výplach úst..

Opísaný spôsob prípravy obkladu sa dokáže vysporiadať nielen s rakovinou. Odporúča sa tiež používať liek na chrípku, Parkinsonovu chorobu, ako aj na niektoré ďalšie choroby..

Ak sa používa intravenózna liečba:

 • Budete musieť použiť 2 ml 3% roztoku a 200 gramov fyziologického činidla;
 • Potom sa lieky zmiešajú a pomaly vstreknú do žíl. 60 kvapiek by malo spadnúť za minútu.

Liečba touto metódou je 10 dní. Navyše v prvý deň liečby sa má podať iba 100 ml liečiva. Potom je potrebné 2-3 dni zvýšiť dávku o 50 gramov. Všetky nasledujúce dni by sa malo podávať 200 gramov roztoku.

Malo by sa tiež poznamenať, že pri takejto liečbe rakoviny môže dôjsť k zvýšeniu telesnej teploty. Je to spôsobené skutočnosťou, že v priebehu tohto obdobia v tele začne zomrieť patogénna flóra. Aj na koži, najmä na mieste, kde sa liek podáva, sa môže vyskytnúť mierne začervenanie. Ak ju chcete odstrániť, stačí urobiť chladiace obklady. V Rusku je podobný spôsob liečby rakoviny považovaný za nezákonný, hoci liečba v zahraničí je vykonávaná týmto spôsobom..

Liečba rakoviny peroxidom vodíka podľa Neumyvakinu

Profesor Neumyvakin, ktorý sa počas celého svojho života venuje medicíne, odhalil, že peroxid je schopný zvládnuť akékoľvek ochorenie vrátane výroby vlastnej techniky, ktorá sa nazýva „Liečba onkológie peroxidom vodíka podľa metódy Neumyvakin“..

Pred zvážením spôsobu použitia látky je potrebné poznamenať, že jej spotreba by mala byť iba vodou. Silné oxidačné látky, ktoré sú v lieku, napokon môžu viesť k popáleninám sliznice.

Teraz musíte zistiť, ako piť peroxid vodíka v onkológii:

 • Prvý deň užívania drogy je potrebné zriediť jednu kvapku roztoku v 50 gramoch vody a vypiť;
 • V druhý a ďalší deň budete musieť zvýšiť dávku o jednu kvapku;

Takáto spotreba môže byť až 30 kvapiek, ale nič viac. Spotreba 30 kvapiek za deň nemôže poškodiť ľudské telo, je dôležité dosiahnuť túto hladinu postupne. W. Douglas má tiež odporúčania pre toto použitie. Napriek tomu, že 30 kvapiek sa považuje za prípustnú normu, liečba rakoviny peroxidu neodyvakínu naznačuje iba 10 kvapiek, ktoré sa riedia na 1 polievkovú lyžicu. voda.

Takýto liek je potrebné užívať 30 minút pred jedlom. Môže sa tiež užiť po jedle, ale po 2 hodinách.

Pokiaľ ide o dávku lieku, malo by byť také, aby telo túto liečbu normálne akceptovalo. V opačnom prípade môže dôjsť k narušeniu rovnováhy v tele. V prípade akýchkoľvek vedľajších účinkov alebo nejasných príznakov sa musí tento spôsob liečby pozastaviť alebo jednoducho znížiť počet kvapiek určených na spotrebu. Spolu s peroxidom sa odporúča používať vitamín C..

Je možné, že pri užívaní drogy u ľudí môže teplota stúpať. Môže sa znížiť, ak znížite spotrebu kvapiek za deň alebo úplne prestanete užívať liek. Podobný proces sa nazýva Herxheimer.

Existuje iná metóda, ako vziať peroxid vodíka v onkológii. Ľudia, ktorí nemôžu vziať liek dovnútra, môžu do kúpeľa vtiahnuť teplú vodu a naliať tam jednu pohár 35% roztoku. Potom by ste sa mali vykúpať a zostať v ňom pol hodiny. Vďaka tomuto postupu bude peroxid schopný vstúpiť do tela cez pokožku a začne pôsobiť proti rakovine.

Riešenie pre onkológiu

V tradičnej medicíne sa rakovina a nádory obvykle liečia ožarovaním alebo chemoterapiou. Podobné procesy sú na zníženie a spomalenie rastu nádorov a zhubných buniek. Toto je zase uľahčené prenikaním rádioaktívnych lúčov a látok do tela. Ale často a bohužiaľ podobné metódy nevedú k zlepšeniu výsledkov, ale k deštruktívnym. Niekedy po použití tradičných metód sa nádory začnú vyvíjať rýchlejšie alebo sa objavia nové formácie.

Pokiaľ ide o účinky peroxidu, určite ho nemožno nazvať ideálnym nástrojom na liečenie rakoviny. Peroxid vodíka z rakoviny je iba pomocnou látkou, ktorá môže nasýtiť ľudské telo kyslíkom, a tým vytvoriť vnútorné prostredie, ktoré nedovolí rozvoju a rastu rakovinových buniek..

Použitie akejkoľvek metódy peroxidu spolu s konvenčnými metódami onkologickej liečby môže priaznivo ovplyvniť celý priebeh liečby a jej úspešné ukončenie. Hlavnou výhodou riešenia ako metódy liečenia je jeho absolútna bezpečnosť a účinnosť..

Počas liečby sa tiež odporúča správne jesť na diéte a podľa možnosti robiť fyzické cvičenia, ktoré môžu telo posilniť.

Odporúčania na používanie lieku vo vnútri:

 • Všetci, ktorí boli liečení touto metódou, a profesori odporúčajú používať iba 35% roztok, ktorý sa považuje za potravinový roztok. Používanie kozmetických, technických alebo iných druhov roztokov nie je povolené;
 • Vždy by ste mali začať s užívaním lieku s minimálnou dávkou, napríklad od 1 kvapky. Potom môžete denne zvýšiť spotrebu na kvapku;
 • Peroxid by sa mal vždy umyť vodou;
 • Mali by ste dodržiavať toto pravidlo: droga sa môže piť pár hodín pred jedlom, pričom nemusíte konzumovať veľa tekutín..

Je prirodzené, že pred použitím sa musíte poradiť s lekárom. A ak lekár odmietne použiť tento druh lieku, ale príjem bude stále prebiehať, mali by ste ísť k lekárovi na vyšetrenie. Toto odhalí zlepšenie tela..

Onkologické ošetrenie podľa Neumyvakinovej sódy a peroxidu

Liečba rakoviny sódou a peroxidom bola prvýkrát navrhnutá ruským profesorom I.P. Neumyvakinom. Tento spôsob alternatívnej medicíny na liečenie pacientov s rakovinou sa aktívne diskutuje v lekárskych kruhoch po celom svete. Vyhlásenia na túto tému sú veľmi odlišné, existujú priaznivci aj odporcovia. Je to pravda - uveriť alebo nie? Táto otázka sa týka ľudí trpiacich rakovinou. Poďme na to.

Neumyvakin o príčinách rakoviny

Podľa vedcov sú príčiny rakoviny vo všeobecnosti bežné - neschopnosť správne konzumovať jedlo. Napríklad: keď sa veľká časť produktu dostane do žalúdka, vylučovaná kyselina chlorovodíková zakrýva jeho hornú vrstvu, ktorá jednoducho blokuje prístup k jej vnútornej časti. Väčšina mechanizmov imunitného systému človeka však funguje vďaka správnemu fungovaniu tráviaceho traktu (gastrointestinálneho traktu). Preto profesor trvá na tom, že každé jedlo sa musí dôkladne prežuť.!

Nespracované jedlo v čreve začína hniť, čo prispieva k rozvoju nepriaznivej mikrobiálnej flóry, výsledkom je struska tela. Profesor tvrdí: onkologické choroby sú založené na plesniach / plesniach / kvasniciach. Mimochodom, on kategoricky odporúča úplne odstrániť z diéty (t. J. Úplne vylúčiť všetky produkty obsahujúce kvasinkové zložky)..

Črevné baktérie sa delia na 2 typy:

 1. Závisí od cukru - sú užitočné, pretože v ľudskom tele rozkladať amoniak.
 2. Na bielkovinách závislé výrobky z procesov obsahujúce dusík, vďaka ktorým sa do tela uvoľňuje amoniak. Táto látka sa tiež spracúva, ak sa v tomto procese vyskytnú poruchy, potom existuje vysoká pravdepodobnosť poškodenia pečene a centrálneho nervového systému (CNS), ktoré môžu ľahko vyvolať vývoj nebezpečných chorôb, napríklad rakoviny žalúdka..

Aby sa predišlo takýmto problémom, je potrebné tráviaci trakt správne vyčistiť. Vyvážená strava s onkológiou s určitými prísadami pomôže obnoviť miestnu imunitu. Na tento faktor sa profesor zameriava a ponúka nekonvenčné ošetrenie jedlou sódou a 3% peroxidom vodíka.

Za zmienku tiež stojí, že pri jedle ju mnohí pijú s nápojmi. Kvapalina, ktorá vstupuje do žalúdka po tom, čo jedlo vyplaví kyselinu chlorovodíkovú (to znamená, že jej koncentrácia sa niekoľkokrát znižuje), čo je jednoducho nevyhnutné na úplné trávenie, výsledkom sú „toxíny“. Dr. Neumyvakin pripomína, že bunky tela púšťajú výlučne čistú vodu a keď dostanú sladké nápoje, čaj, sódu - bunky majú veľkú záťaž, aby vyčistili takúto tekutinu do stavu vody..

Bunky teda spotrebujú svoju energiu, kvôli čomu sú silne „troskované“, zatiaľ čo naše telo nedostáva potrebné množstvo vody. To má za následok zdravotné problémy: arytmia, ateroskleróza, hypertenzia a iné vážne ochorenia, napríklad rakovina prostaty..

Vo videu hovorí Ivan Neumyvakin a jeho priateľ Alexander Zakurdaev o správnej výžive.

V súčasnosti je rakovina pre lekárov najväčším problémom. A to predovšetkým kvôli veľmi širokému šíreniu smrteľných patológií. Vedci z celého sveta zaznamenávajú mimoriadne smutný trend - z roka na rok je stále viac a viac pacientov s rakovinou, navyše rakovina neustále stúpa (t. J. Rakovinové choroby mladých ľudí neustále rastú). Ale pomocou liečivých schopností niektorých výrobkov môžete obnoviť a udržiavať zdravie av niektorých prípadoch vyliečiť veľké množstvo ochorení, dokonca aj rakovinu prsníka. Celosvetové uznanie liečby podľa Neumyvakina.

Výhody sódy a peroxidu podľa názoru Neumyvakin

Profesor Ivan Pavlovich Neumyvakin je medzinárodne uznávaný vedec, ktorý vyvinul niekoľko metód na zlepšenie zdravia v oblasti alternatívnej (alternatívnej) medicíny. Autor tvrdí, že:

 • Jedlá sóda (alebo hydrogenuhličitan sodný / hydrogenuhličitan sodný), vďaka svojej vlastnosti a najmä zásaditému zloženiu, účinne pomáha v boji proti húb Candida, rôznym nádorom a patogénnym baktériám, ktorých aktivita závisí od kyslého prostredia.
 • Mnoho ľudí má z rôznych dôvodov nedostatok kyslíka, čo prispieva k rozvoju rôznych chorôb. Na doplnenie tohto nedostatku pomáha 3% peroxid vodíka (peroxid). Pri požití - peroxid sa premení na vodu a dochádza k atómovému kyslíku a saturácii kyslíkom v tele.

Onkologické ošetrenie sódou podľa Neumyvakinu

Neumyvakinova metóda vyžaduje integrovaný prístup. Prvá vec, ktorú treba urobiť:

 • odmietnuť potraviny, ktoré obsahujú cukor, kvasnice, múku, akékoľvek kyseliny;
 • absolútne ukončenie fajčenia, alkoholu, antidepresív;
 • piť najmenej jeden a pol litra čistej čistej vody denne;
 • časté prechádzky na čerstvom vzduchu;
 • viesť fyzicky aktívny životný štýl;
 • vyhnúť sa stresovým situáciám.

Soda normalizuje acidobázickú rovnováhu ľudského tela. Napríklad u novorodenca s absolútnym zdravím je pH krvi 7,5. U ľudí s rakovinou je táto hodnota 6. To znamená, keď sa telo stane kyslým, dozrievajú rôzne choroby a vyvíja sa „priaznivo“ vrátane rakoviny prostaty.

Pripravili sme špeciálny článok o liečbe sódy podľa Neumyvakina, kde sme preskúmali harmonogram prijímania a recenzie lekárov..

V súčasnosti existuje niekoľko spôsobov, ako používať sódu na lekárske účely proti onkológii, a ich vlastnosti a rozdiely závisia priamo od štádia rakoviny a jej lokalizácie. Toto je najbežnejší predpis na prijímanie hydrogenuhličitanu sodného vo vnútri od lekára vesmírneho lieku Neumyvakin.

 1. Na liečbu rakoviny - roztok sódy sa používa každý trikrát a výhradne na lačný žalúdok. Spôsob prípravy: tretiu časť lyžičky nalejte do pravidelného pohára s objemom 200 ml. sóda a polovica trochu naplňte horúcou vodou. Výsledný roztok dôkladne premiešajte. Potom pridajte toto sklo do studenej vody a znova premiešajte. Hotový nápoj by mal mať teplotu asi izbovej teploty.
 2. Pre maximalizáciu účinku - po jedle zmesi môžete jesť a piť iba po 30 minútach (nie skôr), inak sa účinnosť výrazne zníži.

[dropshadowbox align = "none" effect = "lifted-both" width = "auto" height = " background_color = "# f6e3f2 ″ border_width =" 1 ″ border_color = "# dddddd"] Užitočné tipy: Môžete ho použiť na vytvorenie zmesi sódy plnotučné mlieko. Je prísne zakázané naliať vriacu vodu na sódu, napr alkalická štruktúra bude narušená (uzdravenie sa nedosiahne). Zahrievajte maximálne na 60 ° C. Ak je to potrebné, k zmesi sa môže pridať 1 lyžička. čerstvo vylisovaná citrónová šťava. [/ dropshadowbox]

Dávka sa postupne zvyšuje každé tri dni na 2 lyžičky. Trvanie užívania maximálnej dávky: 14 dní - už nie. Po tomto priebehu liečby znížte množstvo sódy na 1 lyžičku. v pohári, piť denne až do zotavenia. Takýto nápoj je účinný proti rakovine, ak sa budete držať receptu a nebudete sa ponáhľať, čo výrazne zvyšuje odporúčanú dávku.

Onkologické ošetrenie peroxidom vodíka podľa Neumyvakinovej metódy

Onkologické ošetrenie peroxidom vodíka nemá také vedľajšie účinky, ako je napríklad chemoterapia alebo laserové žiarenie, ktoré ľudský imunitný systém trpí. 3% peroxid vodíka a roztok sódy sú 2 hlavné zložky na porážku onkológie. Existujú 2 schémy na prijímanie peroxidu:

 1. Vonkajšia aplikácia. Ľudská pokožka (epidermis) ako špongia absorbuje rôzne látky. Preto, každý deň pri teplej kúpeli s roztokom peroxidu iba pol hodiny môžete obohatiť svoje telo kyslíkom, čo je užitočné najmä pri diagnostikovaní onkológie. Je veľmi dôležité, aby voda bola teplá a nie horúca (pretože horúca ničí vlastnosti lieku).
 2. Interné použitie. Ak je nádor v počiatočnom štádiu vývoja, potom by sa liek mal užívať denne na terapiu. Na ošetrenie je potrebný 3% roztok peroxidu. Musíte začať užívať 1 kvapku na 30 ml teplej vody a postupne zvyšovať dávku na 50 kvapiek na 200 ml vody. Po dosiahnutí maxima - postupne prepnite na opačné poradie. Táto kompozícia by sa mala piť trikrát 30 minút pred jedlom alebo niekoľko hodín po jedle.

[dropshadowbox align = "none" effect = "lifted-both" width = "auto" height = " background_color = "# f6e3f2 ″ border_width =" 1 ″ border_color = "# dddddd"] Veľmi dôležité: prísne sa nesmie používať peroxid vo vnútri čisto a dramaticky zvyšuje dávku (telo by sa malo postupne zvykať)! [/ dropshadowbox] Rakovina pľúc je jedným z bežných onkologických ochorení, na ktoré každý rok zomrú stovky ľudí. Ale vďaka tejto technike môže byť tento smutný trend občas znížený. Táto metóda je tiež účinná proti rakovine prostaty. Pri výbere tohto spôsobu zotavenia sa odporúča poradiť sa vopred so svojím lekárom, pretože peroxid sa nemôže užívať s určitými liekmi. Na jednej z prednášok lekár Neumyvakin povedal: „Rakovina môže byť vyliečená za tri týždne“, ak prísne dodržiavate pravidlá liečby.

Kvôli väčšej účinnosti vedec odporúča, aby sa liečba vykonávala komplexne, t.j. striedavo používajte jedlú sódu a peroxid. Jediným pravidlom je, že ho nemôžete používať súčasne. Aby bola liečba úspešná bez negatívnych reakcií, mali by ste roztok peroxidu piť pol hodiny po pití roztoku sódy. Neporušujte poradie prijímania zmesí. Musí sa opakovať 2 hodiny po večeri.

Neumyvakinova odpoveď o súčasnom použití peroxidu a sódy na videu.

kontraindikácie

Stojí za zmienku: bez ohľadu na to, ako účinný je spôsob I.P. Neumyvakin je kontraindikáciou, stále existuje!

Pred začatím liečby touto metódou sa odporúča podstúpiť lekárske vyšetrenie, aby sa zistili možné kontraindikácie, pretože počas liečby touto metódou sa môžu niektoré ochorenia zhoršiť. Prvým a najdôležitejším pravidlom je, že prevencia by mala byť prospešná pre zdravie, nie poškodzovať! Je zakázané brať sodovku / peroxid, ak existuje:

 • tehotenstva;
 • diabetes;
 • organická neznášanlivosť na sódu;
 • nízka kyslosť tela;
 • žalúdočný vred.

[dropshadowbox align = "none" effect = "lifted-both" width = "auto" height = " background_color = "# f6e3f2 ″ border_width =" 1 ″ border_color = "# dddddd"] Profesor Neumyvakin varuje: v posledných štádiách neoplazmov hydrogénuhličitanu sodík je škodlivý, takže táto metóda nie je vhodná! Zároveň taliansky vedec Simoncini v takýchto prípadoch odporúča použitie kvapkadiel s roztokom sódy. [/ Dropshadowbox]

Pretože sa hydrogenuhličitan sodný vyrába priemyselne, výrobok má určitú dobu použiteľnosti 6 mesiacov v otvorenom obale a 18 mesiacov v uzavretej forme. Predtým, ako pripravíte zmes na ošetrenie, musíte sa ubezpečiť, že sóda je vhodná.

Kritika

Spomedzi alternatívnych spôsobov liečby rakoviny, ktoré dnes existujú, je potrebné venovať osobitnú pozornosť liečebnému postupu profesora Neumyvakina. Pre každého zdravého človeka odporúčania odborníka na tejto úrovni prinajmenšom vzbudia záujem, najmä pokiaľ ide o rakovinu..

Okamžite vyvstáva celkom primeraná otázka: prečo radiť ľuďom trpiacim terminálne nebezpečnými chorobami, ktorí sú pripravení spojiť sa s veľmi tenkou slamou, aby sa predĺžil ich život - I. P. Neumyvakin hovorí len málo o nebezpečenstve „liečby“ peroxidom vodíka a jedlej sódy. Strata drahocenného času na rakovinu je najnebezpečnejšia! Nakoniec, ak nezačnete včasnú liečbu, malígny novotvar nakoniec prejde do posledných štádií, keď bude mimoriadne ťažké poskytnúť osobe primeranú pomoc prostredníctvom tradičnej medicíny..

Elena Malysheva vo svojom programe „Live Healthy“ bola skeptická voči svojim metódam. Okrem toho sa pokúsila dokázať zbytočnosť peroxidu pri liečbe tela. Mimochodom, program „Žiť zdravo“ sa objavil s odchodom Malakhov G. P. z programu „Malakhov +“. Potom tu bol slávny škandál, v ktorom sa bahno nalial aj Gennadij Petrovič.

Vo videu odpoveď Neumyvakina na kritiku vrátane poznámok Malyshevovej (v strede videa).

Spravodlivo stojí za zmienku: profesor varuje, že jeho metódy sú v pokročilých štádiách rakoviny neúčinné. Označuje tiež kontraindikácie, napríklad pri niektorých chorobách, sóda a peroxid môžu spôsobiť vážne exacerbácie. Treba tiež dodať, že v mnohých lekárskych centrách v západných krajinách vedci experimentujú priamo s intravenóznymi injekciami 3% peroxidu vodíka, ale u myší. Áno, neexistujú žiadne informácie o úmrtiach na takúto terapiu - iba pozitívne prehľady o všetkých zdrojoch, ale neexistujú ani oficiálne vedecky dokázané fakty o účinnosti metódy liečby rakoviny podľa Neumyvakina. Preto všetky metódy, ktoré robíte na vlastné nebezpečenstvo a riziko.

recenzia

Alexey, 45 rokov.
Mal som problémy týkajúce sa metabolizmu. Po 4 týždňoch používania jedlej sódy podľa metódy Dr. Neumyvakina sa moje telo pomaly zotavuje. Robím všetko presne podľa odporúčaní a začal som sa cítiť lepšie. Tiež som častejšie vo vzduchu, jesť vyvážené jedlo, ráno cvičiť. Zatiaľ je všetko dobré.

Eugene, 38 rokov.
Asi mesiac pijem tri percentá peroxidu vodíka a kúpim sa s týmto roztokom, celkový stav sa výrazne zlepšil. Prestali mučiť bolesť a páliť v žalúdku, stolica sa vrátila k normálu a objavila sa chuť do jedla. Pred 2 mesiacmi mi bola diagnostikovaná rakovina žalúdka 1. fázy, teraz si myslím o strašnej menej. Budúci týždeň idem na skúšku na kliniku - dúfam, že ukazovatele budú dobré. Vlastne sa mi páči Neumyvakinove metódy. Samozrejme, neočakávam, že to odporučím, pretože každá osoba je individuálna, preto takéto zaobchádzanie nemusí byť pre niekoho vhodné.

Victor, 65 rokov.
Podľa Neumyvakina začal liečiť rakovinu prostaty. Bola som pripravená na rádioterapiu, ale po striedaní peroxidu a sódy sa príznaky choroby postupne zmenšovali. Nálada sa zlepšila, aj štát. Ktokoľvek to povedal, ale osobne mi technika profesora veľmi pomohla. Život ide ďalej!

Prihláste sa OK

ZAOBCHÁDZANIE S NERUUMAKINOVOU METÓDOU NERUUMAKÍNU V OBLASTI RAKOVINOVÉHO HYDROGÉNOVÉHO PEROXIDU

Spomedzi alternatívnych metód liečby rakoviny by sa mala venovať osobitná pozornosť metóda profesora Neumyvakina. Odporúčania špecialistu, ktorý stál pri vzniku vesmírnej medicíny a po dobu 30 rokov „čelia“ obrovskému zdraviu odvážnych vesmírnych prieskumníkov, môžu vzbudiť záujem. Navyše, ak tento záujem nie je nečinný, ale vznikol v procese hľadania bezpečných a účinných prostriedkov na boj proti rakovinovému nádoru. Je to taký bezpečný a efektívny prostriedok, že Ivan Pavlovich Neumyvakin považuje jednoduchý peroxid vodíka.

Peroxid vodíka - predávaný v lekárni
Podľa profesora sa tento liek, ktorý nie je len vo všetkých liečebných miestnostiach, ale aj v takmer každej skrinke domáceho lekárstva, úspešne vyrovnáva s rôznymi chorobami..

Neumyvakin je presvedčený, že peroxid vodíka lieči všetko od mierneho prechladnutia a končiaceho mŕtvicou, infarktom myokardu, diabetes mellitus a ďalšími nešťastiami, vrátane, samozrejme, rakovinových nádorov..
Obhajcovia a nasledovníci doktorátu lekárskych vied učí svoje diela online a zapájajú sa do horúcich diskusií s každým, kto sa odváža pochybovať o jeho tvrdeniach, je správny. V skutočnosti sú záznamy Neumyvakina úctyhodné. Ako človek nemôže uveriť osobe, ktorá:
má titul profesora a doktora lekárskych vied;
je riadnym členom Ruskej akadémie prírodných vied (RANS) a Ruskej akadémie lekárskych a technických vied (RAMS), členom prezídia All-Russian Professional Medical Association of Specialists and Tradical Tradical Medicine Specialists and Healers; Ocenený vynálezca Ruska, laureát štátnej ceny;
Od roku 1959 sa 30 rokov zaoberal otázkami kozmického lekárstva: vývoj metód a prostriedkov poskytovania lekárskej pomoci astronautom pri letoch rôzneho trvania;
napísal viac ako 200 vedeckých prác, má 85 autorských osvedčení pre tento vynález.
Mimochodom, Dr. Neumyvakin má napriek svojmu pokročilému veku vlastnú webovú stránku, kde podporuje udržiavanie normálnych funkcií gastrointestinálneho traktu (GIT) ako hlavný zdravotný faktor. Je ťažké argumentovať týmto tvrdením, ktoré nie je súčasťou našich cieľov, ani analýzy metód, ktoré Neumyvakin a jeho spolupracovníci používajú na udržanie čistoty gastrointestinálneho traktu. Spomedzi týchto metód má úprava peroxidom vodíka ďaleko od vedúceho miesta, čo vedie k dlani:
kolonohydroterapia (umývanie čriev „veľkým klyzmom“) - nepríjemný a ďaleko od bezpečného postupu, ktorý predpisujú praktickí gastroenterológovia výlučne v naliehavých prípadoch;
korekcia chrbtice - užitočná lekcia, ktorá podlieha náležitým skúsenostiam s chiropraktikom;
príjem „prírodného preháňacieho“ shirlínu - minerálnej vody pripravenej doma z granulovaného koncentrátu;
Korekcia štruktúry biopohlav človeka -... no, čo môžem povedať, ale ako to môže byť bez bioprostredia, bez biofónu...
iné vedecké, pseudovedecké a, bohužiaľ, pseudovedecké metódy.
Profesor mal tiež svoje vlastné liečebné a preventívne centrum, ale z neznámych dôvodov bolo zatvorené na dobu neurčitú. Je možné, že činnosť liečiteľky s kozmickou minulosťou konečne prišla na pohľad na štruktúry určené na ochranu dôverčivých občanov pred militantným temnotizmom..

Nechajme však Neumyvakina sám so svojimi teóriami, klystírami a biopalivami a vráťte sa k hlavnej otázke: Môže peroxid vodíka pomôcť pri rakovine?.
To, čo sa nám predkladá ako dôkaz.

PEROXID HYDROGÉNU: ČO JE DOBRÉ PRE ĽUDSKÉ A KONÍ, KTORÉ KURČINY, KOZY A PSY - SMRŤ
Starostlivá analýza stránok stránok, na ktorých sú vedecké frázy, ako sú „produkty reakcie oxidácie voľných radikálov nenasýtených mastných kyselín (SRO NLC)“, viac-menej zručne vkladané do prúdu sloganov pozývajúcich reklamu, ukazuje, že autori týchto „materiálov“ sa zle orientujú v zložitosti biochemických procesov. chôdza v ľudskom tele. O povahe rakoviny a fyziológii rakovinových buniek sú tiež oboznámení len prostredníctvom vypočutia..

Ale dobre zvládli techniky „čiernej rétoriky“ a netrpia výčitkami, presvedčujú ľudí, že „peroxid vodíka nie je škodlivý pre ľudské telo. Nebezpečné sú iba vysoko koncentrované roztoky, pretože ak vstúpia do dýchacích ciest, na sliznice alebo na pokožku, môžu spôsobiť popálenie a pri vnútornom použití popáleniny pažeráka. Z tohto hľadiska sa musí riediť vodou “.
Na jednom z týchto nešťastných zdrojov kázania sa peroxid vodíka bez akýchkoľvek rozpakov nazýva „všeliek 21. storočia“ (!). Práve tam sa dodáva, že tento prostriedok nápravy je „relatívne nový“ a „dosť univerzálny“...

V tom istom „materiáli“ sú prostredníctvom niekoľkých odsekov nadšeného oslávenia všemocného H2O2 (chemický vzorec peroxidu vodíka) výňatky z rozhovoru s majstrom domácej vesmírnej medicíny, pánom Neumyvakinom, do časopisu Zdravý životný štýl (HLS)..

Podľa profesora (ak si myslíte, že je to internetový zdroj), „relatívne nové“ a „pomerne univerzálne“ prostriedky liečby pacientov v starej Indii! Zostáva len pochopiť, kde starí Indovia vzali peroxid vodíka, ktorý prvýkrát získal francúzsky chemik Louis Jacques Tenard začiatkom 19. storočia, presnejšie v roku 1818, s interakciou kyseliny sírovej a peroxidu bárnatého. Propagandisti „metódy“ sa však neobťažujú hľadaním zdravého rozumu.

Rovnaký zdroj poskytuje množstvo špecifických chorôb, ktoré sa peroxid vodíka vyrovnáva s švábom rýchlejšie ako prach. Tvrdí sa najmä, že ľudový liek s orientálnymi koreňmi „ničí rakovinové bunky“ a „lieči leukémiu“..
Nižšie v tom istom opuse sú podrobne uvedené podrobnosti, z čoho vyplýva, že H2O2 je rovnako účinná, a to tak pri ústnej, ako aj pri vonkajšej aplikácii (pleťové vody, oplachy).

Pripomeňme, že na vonkajšie použitie sa v úradnom lekárstve používa 3% roztok peroxidu vodíka. Je pravda, že sa umyjú ránami a namočia sa do suchých gázových obväzov a nelieči sa... osteochondróza, výtok z nosa, Parkinsonova choroba a roztrúsená ateroskleróza (!).

Tajomstvá profesora NeumyvakinaVývoj schémy pre prijímanie peroxidu vodíka vo vnútri, Neumyvakin „znovu nevymyslel koleso“ znova. Vedec vzal za základ „osvedčenú“ metódu odporúčanú „tradičnými liečiteľmi“ pri prijímaní rôznych jedov - agaric, hemlock atď..

Podľa jeho odporúčaní je možné vyliečiť rakovinu, ak pijete štvrť šálky vody denne, do ktorej sa po kvapkách pridáva 3% peroxid vodíka. Musíte začať s 1 kvapkou a denné zvyšovanie tejto sumy o 1 kvapku. Maximálny počet kvapiek v 50 gramoch vody je 10. Neumyvakin je presvedčený, že roztok v tejto koncentrácii je absolútne bezpečný, napriek tomu radí tým, ktorí „pália v žalúdku“ po užití peroxidu, aby spomalili a nejakú dobu znížili dávku. potenie, búšenie srdca “a ďalšie nepríjemné pocity. Ivan Pavlovich samozrejme odporúča užívať „liek“ po očistení gastrointestinálneho traktu, ale netrvá na tomto stave, pretože „peroxid pomôže“.

Čo vedie profesora a nalieha na dospelých a deti, aby „pili peroxid vodíka od začiatku do konca života“? Podľa Dr. Neumyvakinu atómový kyslík uvoľňovaný z peroxidu zvyšuje energetický metabolizmus aktiváciou oxidácie organických zlúčenín. Názor nevznikol od nuly: v procese metabolizmu sa v našom tele neustále vytvára peroxid vodíka, ktorý sa rozkladá na atómy vody a kyslíka. Profesor je presvedčený, že tento proces môžeme a mal by sa zintenzívniť, ak chceme byť zdraví a žiť dlho.
Na základe tohto postulátu berú vedci za základ „vedcov“ a vysvetľujú čitateľom, že pri požití „peroxid vodíka, ktorý vstupuje do krvi, sa v kombinácii s enzýmom kataláza rozkladá na kyslík a vodu“..

Toto je absolútne férové ​​tvrdenie s tým rozdielom, že peroxid vodíka môže vstúpiť do krvného obehu iba otvorenou ranou alebo silou, t.j. pri intravenóznom podaní, ktoré sa, mimochodom, tiež dôrazne odporúča a inzeruje (.).

Napríklad na internete nájdete podobné absolútne klamlivé tvrdenie: „Keď sa injikuje peroxidom vodíka do žily, vedie k tvorbe atómového kyslíka, ktorý zase stúpa priedušiek a priedušiek, pomáha ich odstraňovať z hlienu, čo je veľmi dôležité pre rôzne choroby. dýchacie cesty ".
Autori takýchto opusov nás presvedčujú, že autori týchto opusov nemôžu pri injekciách peroxidu vodíka poškodiť ľudí a kone. Zatiaľ čo kurčatá, kozy a psy, ktoré injikujú peroxid do žily, je mimoriadne nežiaduce, pretože „nie všetky zvieratá sa pri intravenóznom podaní rozpadajú na kyslík a vodu v dôsledku nedostatočných hladín katalázy v krvi... zavedenie peroxidu vodíka kurčatám, kozám alebo psom môže byť dokonca fatálne kvôli rozvoju pľúcneho edému a methemoglobinémie. “.

V prospech Neumyvakinu treba poznamenať, že odporúča, aby sa intravenózna infúzia peroxidu vykonávala „výlučne pod dohľadom lekára“, čo dokonale predstavuje možné následky. Ale môžete piť peroxid sami. Profesor tvrdí, že kyslík, ktorý sa z neho uvoľňuje, zastavuje hnilobné procesy v čreve, a tak eliminuje jeden z hlavných faktorov prispievajúcich k chorobám v zásade a najmä k rozvoju zhubných nádorov. Ďalej kyslík z peroxidu vytvára nepriaznivé podmienky pre život rakovinových buniek, ktoré sa cítia dobre, keď sú nedostatočné..

Ak si stanovíme cieľ zhromaždiť všetky „dôkazy“ o výhodách peroxidu vodíka pri liečbe rakoviny a analýze každého z nich, dostaneme objemnú prácu. Nie je to však potrebné. Stačí sa obmedziť na analyzovanie vyššie uvedených informácií.

KDYŽ JE PEROXID HYDROGÉNU POUŽITÝ

Ako používať peroxid vodíka
Na začiatok by peroxid vodíka, ako každá iná chemicky aktívna látka používaná na lekárske účely, mal fungovať podľa plánu, čo sa stane, keď sa obrusovanie alebo plytké rezy dôkladne umyjú 3% roztokom H2O2..

Faktom je, že každá rana je otvorenou bránou na infekciu, ktorá tam vstupuje spolu s časticami zeme, vodou alebo jednoducho vzduchom. Umývanie povrchu rany peroxidom je sprevádzané rýchlo prebiehajúcou enzymatickou reakciou s penením krvi a hnisom, počas ktorých sa rana čistí.

Peroxid zároveň pôsobí ako antiseptikum: atómový kyslík, ktorý je na zlomok sekundy voľný, oxiduje každú organickú hmotu, ktorá mu bráni. V dôsledku toho odumrú baktérie, ktoré spadajú pod atómy kyslíka. Je pravda, že spolu s mikróbmi odumierajú krvné bunky a iné tkanivá, ale tieto straty sa môžu obetovať za dobrým účelom..
Atómy kyslíka uvoľňované z roztoku peroxidu sa kombinujú nielen s organickými látkami, ale tiež navzájom, čím vytvárajú molekulu O2 - štruktúrnu jednotku plynu. Tieto molekuly tvoria bubliny, ktoré unikajú z tekutiny von. Preto obsah rany a peny.

KEDY JE PEROXID HYDROGÉNU NEBEZPEČNÝ
Čo sa stane v tele, keď peroxid vodíka vstúpi do krvného obehu? Všetky rovnaké. Atómový kyslík rovnakým spôsobom ničí proteíny a uhľohydráty plazmy a krvných buniek a rovnakým spôsobom sa navzájom kombinuje do molekúl a vytvára kyslíkové bubliny. Ak sa tieto malé kyslíkové bubliny spoja do väčšej bubliny a upchajú pľúcnu artériu, je mimoriadne zriedkavé zachrániť človeka pred smrťou.
Na začiatku 20. storočia však niektorí lekári praktizovali injekciu malých dávok peroxidu vo fyziologickom roztoku do žily. Napríklad v roku 1920 sa indický lekár Singh zaoberal liečbou pacientov s pneumóniou. (Možno táto historická skutočnosť viedla k zrodeniu internetovej kačice o „používaní peroxidu starými Indmi.“) V dôsledku takýchto injekcií v dôsledku najsilnejšieho „nárastu“ imunitnej obrany, ktorý spôsobuje, že do krvi prúdi akákoľvek agresívna látka, sa niektorí Singh pacienti zotavili, iní - umierali.
Je potrebné dodať, že v západných klinických centrách lekári dnes experimentujú s intravenóznymi injekciami peroxidu vodíka, ale u laboratórnych myší, a nie u ľudí. Väčšina z nich sa nezaujíma ani tak o terapeutický účinok H2O2, ako o mechanizmy nezvratných porúch spôsobených vniknutím tejto látky do vaskulárneho lôžka..

Teraz dosť o koňoch, človeku, kurčatách, kozách a psoch. Ako je uvedené vyššie, peroxid vodíka sa neustále vytvára v akomkoľvek živom organizme v procese metabolizmu. Neutralizácia tohto nebezpečného (!) Enzýmu pre všetku živú hmotu je kataláza, peroxidáza a ich deriváty. Deficit katalázy je typický pre ľudí s metabolickými poruchami vyplývajúcimi z genetickej predispozície a z iných dôvodov.
Napríklad aktivita katalázy v pečeni a obličkách sa znižuje s malígnymi novotvarmi v dôsledku pôsobenia toxo-hormónov vylučovaných nádormi: čím väčší je nádor, tým nižšia je enzýmová aktivita. Vniknutie peroxidu vodíka do krvi takejto osoby je skvelou príležitosťou rýchlo ho poslať do hrozného utrpenia do ďalšieho sveta..
KDYŽ PEROXID HYDROGÉNU SPÔSOBÍ VIAC AKO POUŽITIE
Čo sa stane, keď slabo koncentrovaný roztok peroxidu vodíka vstúpi do zažívacieho traktu? H2O2 sa rozkladá v ústach, pažeráku, žalúdku a črevách. Ak nemáte žalúdočný vred, potom ani jedna, ani desať kvapiek 3% peroxidu vodíka rozpusteného v 50 gramoch vody nebude pri jednorazovej dávke veľmi poškodiť..
Ak však pijete roztok neustále, bombardovanie násilnými atómami kyslíka sa nebude javiť ako dobré pre sliznicu žalúdka a čriev. Okrem toho môže byť takáto „liečba“ sprevádzaná skokmi v imunitnej aktivite, ktoré vedú k zvýšeniu srdcovej frekvencie (až do poruchy srdcovej frekvencie), prudkému poklesu tlaku (kolaps) a iným „drobným problémom“, ktoré Neumyvakin spomína pri prechode.
Prívod kyslíka do čreva samozrejme prispieva k smrti mikroorganizmov, ktoré spôsobujú hnilobné procesy. Zmena v zložení plynov však nepriaznivo ovplyvňuje celú črevnú mikroflóru vrátane prospešných baktérií, ktoré vytvárajú biofilm na črevnej sliznici - zdroj enzýmov, vitamínov a ďalších látok, ktoré naše telo potrebuje pre normálnu existenciu. Preto aj lekári radšej jazdia červami nie kyslíkom (hoci také metódy existujú), ale tabletami alebo suspenziami.

PREČO PEROXID HYDROGÉNU NIE JE RÔZNY
Pokusy sa robia na myšiach, nie na ľuďoch

Pokusy s rakovinovými myšami ukázali úplný nedostatok účinku pri použití peroxidu vodíka na liečenie rakovinových myší, dokonca aj vtedy, keď bol priamo do nádoru injikovaný fyziologický roztok s H202. V tomto prípade myši uhynuli skôr, ako boli určené, to znamená ešte pred koncom študovaného obdobia. Príčinou ich smrti nebola intoxikácia rakovinou..
Môže peroxid zvýšiť protirakovinovú imunitu? Pôsobenie tejto látky je skutočne schopné „triasť“ telo pacienta s rakovinou. Takéto „trasenie“ však veľmi rýchlo poškodzuje imunitný systém a telo prestáva úplne odolávať - ​​nielen rakovine, ale aj infekciám, alergénom, toxínom atď..

Teraz hovorme o interakcii kyslíka a zhubného nádoru.

Metabolizmus rakovinových buniek sa skutočne líši od metabolizmu normálnych tkanivových buniek. Preto je v hrúbke niektorých plochých nádorov, ktoré nemajú vlastné krvné cievy, zaznamenaný nedostatok kyslíka. Táto okolnosť znižuje účinnosť chemoterapeutických liekov a rádioterapie na takomto nádore. Kyslík (obohatenie kyslíkom) nádorových tkanív vám umožňuje napraviť situáciu. Onkológovia však nepoužívajú injekcie peroxidu vodíka, ale úplne odlišné metódy na dodávanie kyslíka do rakovinových buniek..
Je potrebné zdôrazniť, že kyslík v tomto prípade nefunguje sám osebe, ale iba ako katalyzátor hlavných metód úpravy. Okrem toho tok kyslíka do tkaniva zhubných nádorov, ktorý nie je sprevádzaný pôsobením chemoterapeutických látok alebo ionizujúceho žiarenia, urýchľuje procesy delenia rakovinových buniek a tvorby metastáz. Preto sa predpokladá, že po operácii v pokročilom štádiu rakoviny (keď nie je možné nádor úplne odstrániť) sa vo vzdialených lymfatických uzlinách a orgánoch objavujú veľmi rýchlo nové ložiská. Vzhľadom na uvedené skutočnosti sú chirurgické operácie u týchto pacientov vždy kombinované s chemoterapiou alebo ožarovaním, často s ich komplexom..
Touto cestou:

Molekulárny kyslík sám o sebe nie je len schopný spôsobiť nádorom významné poškodenie, ale tiež prispieva k progresii choroby;
Deštruktívny účinok atómov kyslíka na normálne a nádorové bunky sa prakticky nelíši od účinkov chemoterapie a iných jedov. Zároveň dobre zvolená „chémia“ útočí hlavne na nádor a atómový kyslík - všetko, čo mu bráni. V dôsledku pôsobenia chemoterapie rakovinové bunky zvyčajne odumierajú (čo však nevylučuje príčinu ochorenia a nezaručuje absenciu recidívy). V dôsledku pôsobenia peroxidu na nádor (aj pri „priamom zásahu“) rakovina nikde (ani dočasne) nezmizne..
Zavádzanie peroxidu vodíka v krvi je spojené s okamžitou smrťou v dôsledku zablokovania krvných ciev kyslíkovými bublinami, ako aj hemolýzou červených krviniek a objavením sa množstva nebezpečných vedľajších účinkov, najmä s pôvodne narušeným metabolickým procesom (ktorý je mimochodom typický pre akúkoľvek onkologickú diagnostiku)..
Vniknutie peroxidu vodíka do tela je veľkým stresom, ktorý je sprevádzaný prudkou aktiváciou imunitnej obrany. To môže viesť niekedy len ku krátkodobému zlepšeniu stavu pacienta s rakovinou, nevyhnutne to však končí progresiou onkologického procesu..
ČO JE NEMYUMAKINOVÁ METÓDA VYSOKÉ NEBEZPEČNÉ „ZAOBCHÁDZANIE“ S rakovinou peroxidom peroxidu vodíka
Hlavným nebezpečenstvom „liečby“ rakoviny podľa Neumyvakinovej „metódy“ je dôvera, ktorú rady, tituly a iná regalia sivé vlasy vyvolávajú medzi nezasvätenými ľuďmi, ktorí čelia vzbúreným bunkám svojho tela. Na rozdiel od jeho negramotných nasledovníkov je ťažké povedať, čo vedie tohto vzdelaného a inteligentného človeka..

Možno dôvodom všetkého je paradoxné myslenie, ktoré je vlastné ľuďom s „výskumnou žilou“. Takíto vedci sa môžu na problém pozerať z najneočakávanejšieho hľadiska a predložiť odvážnu hypotézu. Ak je táto hypotéza potvrdená praxou. Horšie, ale nie smrteľné, ak to prax vyvráti a autor sa riadi výlučne zdravým rozumom a je pripravený pripustiť neplatnosť svojho predpokladu. Pretrvávajúca dlhodobá propaganda nielen pochybných, ale úprimne nebezpečných myšlienok je absolútne neprijateľná. Najmä ak tieto myšlienky priamo súvisia s ľudským životom a zdravím.

Peroxid vodíka a rakovina: to musíte vedieť!

Mnohí o tom nevedia.!

Ľudia sa vždy snažia chrániť pred rakovinou, ale to nie je vždy a nie každý uspeje. To nás už neprekvapuje, keďže rakovina zahŕňa vývoj pesticídov DNA, semien GMO, opaľovacích krémov, kozmetiky, šampónov a zubných pást. Môže sa skryť vo vašej špajzi, vo vašej lekárničke a dokonca aj v chladničke. Na druhej strane je to menej známy fakt, že rakovina má konkurenciu, ktorá je taká silná, že rakovinu okamžite zabije..

Rakovina sa darí v kyslom prostredí, kde je krv a všetky orgány preťažené umelými potravinami spracovanými soľou, živočíšnym tukom a cukrom. Srdce aj mozog sa snaží vyplaviť toxíny zo systému, ako sú hormóny, antibiotiká, ťažké kovy, bielidlá, fluoridy, pesticídy, herbicídy, insekticídy atď. Z tohto dôvodu lekári radia pacientom s chemoterapiou, aby sa vyhli alkalizácii potravín, pretože to môže interferovať s liečbou. Bohužiaľ, väčšina pacientov s rakovinou zomrie do 5 rokov v dôsledku chemoterapie a ožarovania, pričom obaja zabíjajú zdravé bunky, ktoré sa snažia pomôcť telu poraziť rakovinu. „Najmeškanejším riešením všetkých foriem chorôb je možno najjednoduchšie. Všetky patogény, vírusy a parazity sú anaeróbne. Prosperujú v neprítomnosti kyslíka, ale nemôžu prežiť s množstvom kyslíka. Ani kyslíkové bunky nemôžu existovať v kyslíku. Aby prežili a množili sa, závisí od fermentácie glukózy. “.

Po pravde povedané, musíte svoje telo zovšeobecniť bez ohľadu na to, či máte rakovinu alebo nie. Upozorňujeme, že peroxid vodíka neopravuje bunky poškodené toxickou chemoterapiou, ale obnovuje nové bunky, orgány, vlasy a kožné bunky..

Muži a ženy majú rovnaký rozvrh:

 • 120 dní - nové krvinky
 • 90 dní - NOVÁ kostra
 • 60 dní - NOVÉ mozgové bunky, tkanivá
 • 49 dní - NOVÝ močový mechúr
 • 45 dní - NOVÁ pečeň, nový materiál buniek DNA
 • 30 dní - NOVÉ vlasy, nová pleť
 • 5 dní - nová podšívka zo žalúdka

Kľúčom je získanie dostatočného množstva peroxidu vodíka vo rakovinových bunkách.

Vedecky sa dokázalo, že šírenie alebo metastáza rakoviny je „nepriamo úmerná množstvu kyslíka v okolí rakovinových buniek“. Inými slovami, čím menej kyslíka, tým rýchlejšie sa rakovina šíri. Peroxid vodíka ničí rakovinové bunky, pretože im chýbajú mechanizmy na jeho zničenie a narušenie jeho funkcie..

Kľúčom k liečbe rakoviny peroxidom vodíka je jej dostatok v rakovinových bunkách. Najmä pankreatické enzýmy disekujú hrubý proteínový obal, ktorý pokrýva rakovinové bunky, takže ich imunitný systém nemôže rozpoznať ako rakovinový. Jednoducho povedané, peroxid vodíka vstupuje do rakovinových buniek a odstraňuje ich proteínové poťahovanie..

Veda to pozná už 50 rokov.

Otto Warburg, nemecký lekár a nositeľ Nobelovej ceny, ukázal rozdiel medzi normálnymi a rakovinovými bunkami pred viac ako piatimi desaťročiami. Zatiaľ čo oba typy dostávajú energiu z glukózy, normálne bunky potrebujú kyslík, aby ju skombinovali s glukózou, zatiaľ čo rakovinové bunky ho zničia bez kyslíka, čím poskytujú asi 1/15 energie na molekulu glukózy ako normálna bunka. To je dôvod, prečo rakovinové bunky rastú tak rýchlo z cukru a prečo sú obézni ľudia náchylnejší na rakovinu..

Peroxid vodíka a podobné úpravy kyslíkom sú časovo testované, bezpečné a efektívne. Uistite sa však, že kupujete iba 35% peroxid vodíka na jedlo! Držte ďalej od 3% „farmaceutickej triedy“, ktorá nie je určená na vnútorné použitie. Existujú dva spôsoby použitia peroxidu vodíka na liečenie rakoviny:

 1. Pridajte šálku 35% peroxidu vodíka do kúpeľa teplej vody a zoberte ho pol hodiny.
 2. Vypite pohár vody zmiešaný s niekoľkými kvapkami peroxidu vodíka.
 3. Vyskúšajte enzýmovú terapiu (pozrite sa na tráviace enzýmy).

Liečba rakoviny peroxidu vodíka - schémy

Peroxid vodíka a jeho liečivé vlastnosti

Diskusia o tom, či je peroxid vodíka dobrý pre ľudské telo, prebieha už viac ako rok. Niektorí argumentujú, že tento nástroj dokáže vyliečiť rakovinu, roztrúsenú sklerózu, emfyzém, lupus erythematodes a dokonca aj AIDS. Účinnosť liečby samozrejme závisí od správneho uplatňovania a dodržiavania pravidiel a odporúčaní. Druhé, a to spravidla lekári, hovoria, že peroxid vodíka nie je iba nejednoznačným a neúčinným prostriedkom, ale je škodlivý. Rýchlo sme si všimli, že stále neexistujú dôkazy o škodlivých účinkoch peroxidu na ľudské telo.

Jednou z metód úpravy peroxidu vodíka je nasledujúci algoritmus:

Vezmite liek s 1 kvapkou peroxidu rozpusteného v 2-3 lyžiciach. polievkové lyžice vody. Tento roztok by sa mal konzumovať trikrát denne pol hodiny pred jedlom alebo jednu a pol až dve hodiny po jedle. Každý deň pridajte po kvapkách do roztoku. Doplňte na 10 kvapiek. Potom si urobte dvoj- až trojdňové prestávky. Po prestávke užite 10 kvapiek a pravidelne prestávajte (asi po 2 až 3 dňoch).

Ako peroxid vodíka ovplyvňuje ľudské telo?

Keď je peroxid vodíka v krvi, kombinuje sa s enzýmom kataláza a potom sa rozkladá na vodu a kyslík. Skutočnosť, že peroxid vodíka sa musí pred použitím zriediť vo vode, je dôležitým faktorom pri liečbe. Napokon silné oxidačné činidlo, ktorým je peroxid vodíka v koncentrovanej forme, vedie k spáleniu sliznice..

Hlavnou výhodou peroxidu vodíka je jeho schopnosť nasýtiť tkanivá kyslíkom. K tomu dochádza v dôsledku kombinácie peroxidu s enzýmom kataláza a jeho rozkladu na kyslík a vodu. Kyslík je produktom oxidácie voľných radikálov nenasýtených mastných kyselín, ktorá je základom dýchacieho procesu. Kyslík stimuluje metabolizmus v tele. V dôsledku intravenózneho podania peroxidu vodíka sa 2-3 krát zosilnia všetky metabolické procesy v tele, nastane prirodzená regenerácia tkaniva, aktivujú sa procesy redukcie oxidácie, obnoví sa narušená rovnováha elektrolytov a telo sa omladí..

Ak užijete peroxid vodíka, počínajúc jednou kvapkou až po 30 kvapiek, nariedením v jednej polievkovej lyžici vody, tento liek nemôže človeku ublížiť. Takže doktor lekárskych vied profesor Nemyvakin uvažuje. Odporúčania na použitie peroxidu vodíka sa znižujú na počet kvapiek denne. Potvrdzuje to slávny vedec W. Douglas. Napriek tomu, že je povolená dávka 30 kvapiek, najoptimálnejšou možnosťou je 10 kvapiek peroxidu zriedených bežnou vodou. Príjem by sa mal uskutočniť pol hodiny pred jedlom alebo 1,5 až 2 hodiny po jedle. Je dôležité si uvedomiť, že peroxid je neprijateľný na lačný žalúdok. Každý pacient si určí normálne a vhodné dávkovanie, ktoré by nemalo prekročiť normy. Táto presnosť je spôsobená skutočnosťou, že katalázový enzým je prítomný v gastrointestinálnom trakte v malom množstve alebo vôbec chýba, a zvýšené dávky peroxidu vodíka môžu narušiť rovnováhu v tele. Napríklad, ak sa vyskytnú akékoľvek vedľajšie účinky, bolesť a nepríjemné príznaky, liečba peroxidom sa musí buď zastaviť alebo znížiť dávka. Odporúča sa súbežný príjem vitamínu C. Existuje vážne prerušenie používania peroxidu vodíka..

Ak je osoba chorá na aterosklerózu a chce sa vyliečiť peroxidom vodíka, musí si kúpiť v lekárni 3% roztok peroxidu vodíka, ktorý sa musí užiť 40 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po ňom. Pomery: 1 - 2 kvapky a 1 - 2 lyžice. polievkové lyžice čistej vody. Počet kvapiek sa zvyšuje jeden po druhom, čím sa zvyšuje na 10 kvapiek. Po dosiahnutí maximálneho množstva, ktorým môže byť 30 kvapiek peroxidu a viac, mali by ste si urobiť prestávku na 2-3 dni. Potom je možné v liekoch pokračovať donekonečna, pretože peroxid vodíka nemá vlastnosť návyku tela..

Existuje ďalšia schéma na použitie peroxidu vodíka, ktorá spočíva v vštípení lieku do nosa. Používa sa pri chorobách, ako sú: Parkinsonova choroba, roztrúsená skleróza, chrípka, prechladnutie, sínusitída, zápal čelných dutín, bolesti hlavy, hluk v hlave a ďalšie nepríjemné stavy. Je potrebné riediť 10-15 kvapiek v 1 lyžici. čajová lyžička prevarenej vody a kvapkaním pipetou do dvoch nosných dierok. Dávka - obsah jednej pipety. Potom sa musí dávka zvýšiť na 2 - 3 pipety, ktoré je možné podať pomocou jednej injekčnej striekačky. Po určitom čase, a to spravidla je približne 20 až 30 sekúnd, je potrebné odstrániť prebytočný hlien, ktorý sa uvoľnil v dôsledku instilácie. Nejedzte ani nepite po dobu 10-15 minút.

Peroxid vodíka sa používa pri liečení vírusových infekcií, plesňových ochorení, najmä pri takom rozšírenom ochorení, ako je kandidóza, ako aj pri hnisavých infekciách, intestinálnej dysbióze a mnohých ďalších. Ak osoba trpí niektorým takým kardiovaskulárnym ochorením, ako je ochorenie mozgových ciev a periférnych ciev, napríklad cerebrosténia, roztrúsená skleróza, Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, môže byť bezpečne predpísaná liečba peroxidom vodíka. Tento liek pomôže pri patologických ochoreniach srdca: angína pectoris, ischémia, srdcový infarkt; s kŕčovými žilami alebo tromboflebitídou, s mozgovou príhodou (ischemická alebo hemoragická) as obliterujúcou endarteritídou.

Na akékoľvek kožné ochorenia, bolesti kĺbov, plesňové ochorenia, bradavice alebo vyrážky sa peroxid vodíka môže aplikovať pomocou obkladu. Na tento účel potrebujete 3% roztok peroxidu vodíka (1 - 2 čajových lyžičiek) a vodu (50 mg). Musíte aplikovať komprimáciu po dobu asi 30 min-1 hodiny. Dotknutú oblasť môžete tiež namazať niekoľko dní až do úplného zotavenia..

Fanúšikovia liečby rôznych chorôb pomocou peroxidu vodíka tvrdia, že pomocou nej je možné vyliečiť a dvanástnikové vredy, adenómy a hypertenziu a množstvo ďalších pomerne častých chorôb..

Pri intravenóznom podaní peroxidu vodíka nie je vylúčená pravdepodobnosť zvýšenia telesnej teploty, ktorú možno normalizovať buď zrušením dávky alebo znížením. Táto reakcia sa nazýva Herxheimerova reakcia. Čo vedie k tomuto stavu? Tkanivá sú v stave hypoxie bunky a ak je možné odstrániť nedostatok kyslíka, ich reakcia sa stáva obzvlášť akútnou. Patogénna mikroflóra zomiera pod vplyvom atómového kyslíka a uvoľňujú sa aj toxické látky.

Peroxid vodíka ako liek na rakovinu

Tradičná liečba rakoviny je založená na použití metód, ako je chemoterapia a rádioterapia. Podstatou týchto postupov je spomalenie rastu rakovinových buniek v ľudskom tele pod vplyvom rádioaktívnych lúčov. Je potrebné poznamenať, že lekári s poľutovaním ľutujú, že tento druh liečby často vedie k opačnému výsledku - tvorbe nových nádorov..

Faktom je, že zdravá bunka sa rodí v mieste smrti starej bunky, čo je úplne normálny proces. Rakovinové bunky majú podobný princíp činnosti. Hlavným rozdielom od vzniku zdravých buniek je vytvorenie novej bunky nie po smrti starej, ale v okamihu, keď stará stále funguje. Množstvo voľných radikálov, ktoré sa v tele po ožarovaní zvyšujú, poskytuje úrodnú pôdu pre rast a vývoj rakovinových buniek.

Peroxid vodíka v žiadnom prípade netvrdí, že je všeliekom na rakovinu, je iba pomocným terapeutickým činidlom. Tento liek je schopný zabrániť výskytu prostredia bez kyslíka v tele, ktoré je najpriaznivejšie na tvorbu rakovinových buniek. Použitie peroxidu vodíka alebo intravenóznej infúzie spolu s tradičnými lekárskymi metódami priaznivo ovplyvňuje priebeh liečby a jej úspešné dokončenie. Hlavnou výhodou použitia peroxidu vodíka pri liečbe rakoviny je úplná bezpečnosť metódy a, čo je najdôležitejšie, výsledok, ktorý sa pozoruje aj v najťažších prípadoch. Mali by ste pamätať na správnu stravu, na denné alebo pravidelné fyzické cvičenia a ďalšie všeobecné posilňovacie opatrenia..

Môžete použiť metódu štiepenia nádoru peroxidom vodíka alebo miesto jeho lokalizácie. Štúdie preukázali, že znížené dávky chemoterapie a rádioaktívneho žiarenia spolu s intravenóznym podávaním peroxidu vodíka a ultrafialového ultrafialového žiarenia vedú k efektívnejšiemu výsledku ako nebezpečné tradičné dávky..

Peroxid vodíka sa ako liek používa nielen v Rusku a krajinách SNŠ, kde sú tak populárne netradičné metódy liečby, ale aj v mnohých západných krajinách..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Osteochondróza bedrovej chrbtice je chronické degeneratívne-dystrofické ochorenie bedrovej chrbtice, ktoré ovplyvňuje štruktúry medzistavcových platničiek a priľahlých bedrových stavcov..
Inguinálna hernia sa u detí prejavuje vyčnievaním vnútorných orgánov za brušnú stenu. Ak je prietrž znížená na miešok, nazýva sa to ingvinál-scrotal. Inguinalne-kýlová hernia u detí, rovnako ako inguinálna, vyzerá vizuálne ako opuch alebo okrúhlosť..
Rozšírenie pupočného prstenca, ktoré sa nachádza pozdĺž bielej línie brucha, vedie k prolapsu vnútorných orgánov pod kožu. To vytvára pupočníkovú prietrž.