loader

Rakovina sóda

Predpokladá sa, že liečba rakoviny sódou môže pacienta vyliečiť vo všetkých štádiách patologického procesu. Teóriu eliminácie rakoviny s takouto látkou vyvinul taliansky Tulio Simonchini. Hoci veda napreduje a vedci skúmali zloženie nádorov na molekulárnej úrovni, v jedlej sódy sa nenašlo žiadne riešenie. Spoľahlivé hodnotenia pozitívneho výsledku liečby sódou nie sú známe.

Vlastnosti a mechanizmus práce

Známy fakt, že rakovina sa vyvíja v kyslom prostredí, slúžil ako východiskový bod pre takzvanú liečbu sódou. Regulácia kyslosti ako spôsobu boja proti rakovine nebola úplne študovaná, je však známe, že cytotoxické T bunky, ktoré vyvolávajú rakovinu, sa aktivujú presne v alkalickom prostredí. Nádor produkuje kyseliny. Liečiť rakovinu sódou znamená obnoviť obraz krvi.

Štatistika liečby nádorov nie je ani zďaleka upokojujúca. Nikto nezaručuje elimináciu rakoviny, ale univerzita v Arizone sa začala zaujímať o metódy Tulio Simonchini. Na ďalší výskum v tejto oblasti boli vyčlenené 2 milióny dolárov. Ľudstvo nie je unavené z nádeje a hľadania nových metód na boj proti tejto metly - rakoviny.

Existuje teória, že onkologické ochorenia sú plesňovej povahy a sú spôsobené baktériami rodu Candida alebo Trichomonas vaginalis, ktoré žijú v zdravom tele. Aktívne sa znásobujú so zníženou imunitou a výskytom oxidačného stresu. Táto skutočnosť nie je úplne objasnená, ale pri onkológii činidlo, ktoré znižuje kyslosť média, pomáha pri práci zdravých buniek a má výrazný fungicídny účinok. Pomocou sódy, jej liečivých vlastností môže byť rakovina liečená vo všetkých fázach. Môže sa pacient rozhodnúť liečiť týmto liekom rakovinu?.

Indikácie pre použitie

Sóda na pečenie sa používa pomerne často. Antiseptické a bieliace, fungicídne. Upokojuje skarifikovanú pokožku, účinnú pri popáleninách, pomáha ako liečivý obklad. Lotiony hydrogenuhličitanu sodného sa používajú na prevenciu a liečbu dermatitídy. Soda sa dá liečiť nachladnutie, odstraňuje bronchitídu, pomáha pri čistení hlienu od priedušiek.

Liečba rakoviny hrdla pomocou sódy zahŕňa umývanie úst. Látka sa neoficiálne používa v prítomnosti onkológie, dokonca v 4 stupňoch, súčasne alebo namiesto neúspešnej chemoterapie. Pokúšajú sa vyliečiť rakovinu sódou v prípade nerovnováhy elektrolytov s intoxikáciou tela. Ale pred uskutočňovaním sódy musíte vedieť, že kyslosť tela je normálna, to znamená približne pri pH 7,4.

Ako to urobiť: pravidlá používania sódy

Liečba rakoviny sódy na pečenie má prísne pravidlá. Chemoterapia vedie k intoxikácii tela, látka ako metóda intravenózneho podávania je známa už dlhú dobu a pomáha vďaka liečivým vlastnostiam obnoviť krvný obraz. Kvapkadlo je predpísané iba lekárom, hydrogenuhličitan sodný sa používa v tekutom roztoku, musíte odkvapkávať po predpísanom dávkovacom režime. Počas onkologických intoxikácií sa intravenózne kvapká roztok 4%. Vyrábajte fľaše a nádoby na kvapkadlá. Existuje špeciálny návod na použitie, podľa ktorého sa roztoky riedia 5% glukózovými prípravkami. Hydrogenuhličitan sodný je prítomný v soľných prípravkoch na intravenóznu injekciu.

Rakovina sóda sa používa podľa rôznych metód:

Použitie výrobku z onkológie má niekoľko receptov, ktoré sa líšia v spôsobe ich prípravy..

 • Podľa teórie Simonciniho by sa mala limonáda piť najmenej mesiac. Najprv pol polievkovej lyžice pol hodiny pred raňajkami. Pri absencii vedľajších účinkov sa liek má užívať správne až 5-krát denne pred jedlom v dávke ½ čajovej lyžičky..
 • Podľa predpisu Portman sa liek nariedi melasou v pomere 1 čajová lyžička k 2. Rozpustite v pohári vody, každý deň varte, ochladzujte a pite, striedavo s dýchacími cvičeniami, aby sa zvýšil prietok kyslíka do tkanív. Liečebný režim vám umožňuje piť liek s citrónom alebo medom.
 • Profesor Neumyvakin odporúča svoj recept na pitie sódy. Liečba rakoviny zahrnuje sódu a peroxid vodíka.
Späť na obsah

Účinky sódy

Soda proti rakovine predstavuje veľké riziko prekazenia slizníc čriev. Takéto ošetrenie ničí mikroflóru, koroduje tkanivá a poškodzuje zubnú sklovinu. Môžu sa vyvinúť hormonálne poruchy. Kŕče, znížená svalová aktivita a poruchy kardiovaskulárneho systému sú možné vďaka zmeneným pomerom množstva draslíka, vápnika a sodíka v tele. Liečba rakoviny sódou môže byť sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním.

Takáto terapia rakoviny namiesto oficiálnych metód často vedie k smrti.

kontraindikácie

Liečba sodou je oficiálne kontraindikovaná pri metabolickej a respiračnej alkalóze, nedostatku draslíka a nadbytku sodíka. Onkologické ošetrenie sódou sa uskutočňuje pod kontrolou acidobázickej rovnováhy. Neužívajte prípravky kyslej povahy, napríklad s kyselinou askorbovou alebo nikotínovou. Kontraindikované v peptických vredoch so zvýšenou kyslosťou v gastrointestinálnom trakte.

Toto ochorenie sa lieči veľmi opatrne, a preto kontraindikácie pre Neumyvakin: látku nemôžete miešať so studenou tekutinou na perorálne použitie alebo prekročiť dávku 1 polievkovú lyžicu. Je zakázaný na vredy, kyslosť, cukrovku. Na klinikách sa na odporúčanie Simonciniho odporúča nekupovať prípravky bikarbonátu sodného známych značiek, pretože kompozícia môže obsahovať vysoké percento hliníka.

Liečba rakoviny sodíka

V ľudovom liečiteľstve existuje účinný spôsob boja proti onkológii - liečba rakoviny sódou. Mnoho pacientov predčasne hľadá pomoc, keď je choroba už v 4 štádiách s metastázami, ale aj v takýchto prípadoch sa objavujú recenzie na liečenie.

Onkologické choroby sa v 20. storočí stali najväčším problémom medicíny. Je to kvôli rozšírenej patológii a vysokej úmrtnosti pacientov s rakovinou. Tradičné metódy liečby nádorov sú: chirurgia, cytotoxické lieky a tonické žiarenie. Spolu s týmito metódami existujú na internete informácie, že liečba rakoviny sodou môže liečiť pacienta s rakovinou takmer vo všetkých štádiách malígneho rastu. Je to tak - zvážte nižšie.

Čo je sóda?

Jedlá sóda alebo hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný - kyslá sodná soľ kyseliny uhličitej so vzorcom NaHCO3.Reaguje s kyselinami za vzniku vody, oxidu uhličitého a zodpovedajúcej soli. Napríklad reakciou s kyselinou chlorovodíkovou vzniká chlorid sodný: NaHCO3 + HCI = NaCl + H2O + CO2

Táto vlastnosť sódy sa v medicíne používa na lokálne zníženie kyslosti, napríklad pri hyperkyseline gastritídy alebo žalúdočných vredoch a dvanástnikových vredoch, pri popáleninách kyselín, ako aj na všeobecné zníženie kyslosti krvi intravenóznou infúziou 4% alebo 5% hydrogenuhličitanu sodného pre rôzne typy acidózy, napríklad, s diabetickou ketoacidózou alebo laktátovou acidózou.

homeostázy

Homeostáza (z gréčtiny. Ὅμοιος - rovnaké a στάσις - stav) je schopnosť tela udržiavať stálosť svojho vnútorného stavu..

Najdôležitejším ukazovateľom homeostázy ľudského tela na báze kyseliny je index vodíka alebo pH krvi. Normálne je to 7,37–7,44. Jeho odchýlky vedú k patologickým stavom nezlučiteľným so životom. Kyslosť krvi je zabezpečená tlmivými systémami, z ktorých hlavnú úlohu hrá tlmivý roztok hydrogenuhličitanu. Regulácia kyslej rovnováhy krvi sa vykonáva pomocou externého dýchania. S poklesom pH sa dýchanie stáva hlbším a častejším, oxid uhličitý sa intenzívne vydychuje cez pľúca a znižuje sa kyslosť krvi. A naopak, ak v pokoji dôjde k 20-30 rýchlym hlbokým dýchaniam, ktoré vydýchajú a tým spôsobia umelú alkalózu, dýchacie centrum vypne dýchanie, koncentrácia CO2 sa zvýši a pH krvi sa vráti na fyziologickú normu.

Podstata liečby rakoviny sódou

Taliansky lekár Tulio Simonchini, ktorý bol následne zbavený diplomu a lekárskeho preukazu, predložil skôr pochybnú teóriu plesňového pôvodu rakovinových nádorov. Podľa jeho názoru aktívne šírenie kandidovej infekcie vyvoláva ochrannú reakciu tela vo forme rastu nádoru. V kyslom prostredí dochádza k zvýšeniu koncentrácie huby..

Podstata teórie spočíva v systematickom a miestnom použití jedlej sódy. Interný príjem sa uskutočňuje vo forme periodického príjmu slabého roztoku hydrogenuhličitanu sodného. Onkologické ložiská v koži a slizniciach podliehajú aplikáciám a zdvojeniu. T. Simonchini tvrdí, že týmto spôsobom sa plesňová infekcia v tele neutralizuje a v dôsledku alkalického prostredia sa zastaví ďalšie šírenie Candidy..

Simonciniho liečebná technika

Počas štúdie rakoviny lekár dospel k záveru, že všetky typy nádorov majú rovnakú štruktúru, sú biele a rovnomerne rozložené..

Podľa talianskeho onkológa je rakovina druhom parazita, ktorý sa šíri do zdravých buniek. Je to podobné zvláštnym hubám, ktoré sa v tele šíria pomerne rýchlo. Podľa lekára vytvára imunitný systém zvláštne bariéry, ktoré ľahko porušujú šíriace sa parazity. V dôsledku toho sa ich počet zvyšuje a pozoruje sa aj distribúcia sekundárnych ohnísk choroby..

Alkalický roztok tak interferuje s vývojom huby. Ukazuje sa, že existuje možnosť, že po alkalizácii rakovinových buniek zastavia svoj rast alebo budú dokonca zničené. Prvé pokusy tejto liečby sa uskutočnili u pacientov s rakovinou pľúc a kože, roztok sódy sa injektoval priamo do nádoru každý deň a navrhlo sa tiež vypiť roztok sódy, po krátkom čase sa pozorovali významné zlepšenia, počet chorých buniek sa začal znižovať.

Stav jedného pacienta, u ktorého sa predpokladalo, že má smrteľné následky za menej ako rok, sa zlepšil. Výsledkom bolo, že tento pacient bol úplne vyliečený z tejto hroznej choroby. Po vykonaní týchto metód bola vyvinutá liečba rakoviny pre sodnú soľ Simoncini..

Podľa Simonciniho nemusí byť tradičné ožarovanie dostatočne účinné, pretože ožarovacia terapia pomáha znižovať alkalickú rovnováhu, u pacientov je to už 5, a potom to začína klesať ďalej, všetky metabolické procesy sú v tele narušené, nie je schopný bojovať proti určitým baktériám. Výsledkom je, že pri štandardnej metóde ošetrenia nedochádza k likvidácii huby, pretože jej zničenie si vyžaduje normálny obsah zásady v tele. Imunita oslabuje a choroba rozširuje sekundárne ložiská choroby.

Výhody rakoviny Soda

Spôsob liečenia rakoviny sódou umožňuje prítomnosť určitých pozitívnych aspektov, ktoré zahŕňajú:

 • zachovanie imunity tela;
 • metabolizmus všetkých látok a prvkov v bunkách tela je normalizovaný;
 • úplná asimilácia tela kyslíkom, ktorý pôsobí ako antioxidant;
 • zabraňuje strate takého dôležitého prvku, ako je draslík;
 • obnovuje acidobázickú rovnováhu v ľudskom tele;
 • podporuje resorpciu rakovinových nádorov, znižuje jeho veľkosť.

Avšak v modernej medicíne nie je liečba rakoviny sódy na pečenie rozšírená, preto sa prakticky nepoužíva a nevykonáva..

recept

Liečia rakovinu sódou striktne na lačný žalúdok a dodržiavajú tento recept:

 • Pridajte 1/3 čajovej lyžičky do pohára s objemom 200 ml.
 • Nalejte horúcu vodu na pol pohára, aby sa syčalo.
 • Zvyšnú polovicu zrieďte studenou vodou, aby bol roztok teplý.

Takúto zmes musíte vypiť trikrát denne: ráno, popoludní a večer.

Ako použiť

Po každom prijatí prestajte jesť po dobu 30 minút, aby bol účinok pozitívny. Každé 3 dni zvyšujte dávku sódy a postupne dávajte až 2 čajové lyžičky na pohár. Priebeh užívania tejto dávky je 2 týždne. Potom si vezmite 1 lyžicu denne až do zotavenia.

Ak chcete zachovať štruktúru vody, nevarte ju, ale nechajte ju zohriať na teplotu vyššiu ako 60 stupňov. Niektorí pridávajú do sódy čajovú lyžičku citrónovej šťavy, ktorá navyše ladí telo proti rakovine. Liečebný roztok sa môže naliať horúcim mliekom v pomeroch uvedených v pokynoch vyššie.

Spracovanie sódou a peroxidom vodíka

Liečbu rakoviny sódou a peroxidom vodíka navrhol profesor Neumyvakin, ktorý sa domnieval, že tieto dve zložky majú určité vlastnosti:

 • čistenie krvných ciev od cholesterolu;
 • prevencia krvných zrazenín;
 • omladenie buniek;
 • posilnenie imunity;
 • ničenie obličkových kameňov.

Najdôležitejšou vecou pri liečbe je dodržiavanie všetkých pravidiel a dodržiavanie určitých odporúčaní. Je potrebné ho užívať postupne, je potrebné časom zvyšovať dávku, najskôr by sa malo malé množstvo sódy rozpustiť v mierne teplej vode. Maximálna povolená dávka je jedna lyžička rozpustená v pohári vody.

S peroxidom vodíka sú veci oveľa komplikovanejšie. Liečba by sa mala začať jednou kvapkou, ktorá by sa mala rozpustiť v 50 ml vody. Tento roztok musíte piť trikrát denne. Každý deň sa dávka zvyšuje na kvapku v 40 ml vody, musíte zastaviť pri 10 kvapkách.

Podľa tejto techniky je potrebné brať tieto lieky na lačný žalúdok, rovnako ako 30 minút pred jedlom alebo po 2 hodinách po jedle. Podľa metódy Neumyvakinu sa tieto lieky musia užívať počas celého života.

Existuje však možnosť spoločného použitia týchto látok, v tomto prípade je však potrebné byť mimoriadne opatrný, pretože môžu zosilniť činnosť, ktorá negatívne ovplyvní alkalickú rovnováhu tela..

Súčasné podávanie liekov tiež výrazne zhorší zdravotný stav, preto by ste tieto roztoky mali používať najmenej v intervale 30 minút..

Liečba rakoviny sódou. Ovplyvňuje sóda rakovinové bunky?

Liečba rakoviny sodíka je založená na teórii, že rakovina je spôsobená kvasinkovou infekciou a hydrogénuhličitan sodný ju potláča. Žiadny vedecký výskum však nepotvrdil úlohu kvasiniek pri vzniku a vývoji zhubných nádorov. A užívanie sódy v malých dávkach perorálne aj intravenózne nemôže posunúť pH krvi v dôsledku kyselinovej bariéry žalúdka v prvom prípade a systému krvných pufrov v druhom. Nekontrolované zvýšenie dávky sódy pri pravidelnom príjme môže viesť k vážnym komplikáciám - exogénnej alkalóze..

Soda ako alternatívna liečba iných chorôb

Podobne ako pri liečbe rakoviny sodou, aj pri liečbe iných chorôb hydrogenuhličitanom sa nenachádzajú vedecké alebo klinické dôkazy. Neexistuje dôkaz o významnom vplyve sódy na metabolizmus tela, imunitný alebo endokrinný systém alebo na fungovanie životne dôležitých orgánov a systémov. „Recepty“ sú mätúce pri súčasnom použití sódy a kyseliny, ktoré sa vzájomne neutralizujú..

Metóda eliminácie hlbokou vôli Buteyko

Na prvý pohľad neexistuje spojenie medzi dýchaním Buteyko a prijímaním sódy. Z hľadiska biochémie sú to však dva diametrálne opačné účinky na organizmus. Soda by podľa autorov mala krv alkalizovať a tak liečiť rakovinu. Dýchanie Buteyko naopak spôsobuje okyslenie krvi zvýšením koncentrácie oxidu uhličitého v krvi a tkanivách, a tak sa lieči bronchiálna astma a ďalšie chronické pľúcne ochorenia. Ale stúpenci Buteyko dostávajú rakovinu častejšie?

Môže byť táto liečba alternatívou chemoterapie a ožarovania??

Nebezpečenstvo tzv. Liečby je strata drahocenného času. V dôsledku toho sa zhubný nádor postupne premení na rakovinu 4. stupňa, keď už tradičná medicína nie je schopná poskytnúť pacientovi primeranú pomoc..

Nepretržité používanie hydrogenuhličitanu sodného môže tiež aktivovať malígny rast. Zmena kyslosti vyvoláva zhoršenie chronických ochorení gastrointestinálneho traktu.

Možné komplikácie

Vedľajšie účinky tejto liečby rakoviny na tele zahŕňajú:

 1. Patologická zmena mikroflóry pľúc, ktorá je sprevádzaná rozvojom závažnej bronchitídy a pneumónie.
 2. Zo strany pohybového aparátu existujú dva typy reakcií: kŕče a inhibícia svalovej aktivity.
 3. Ukladanie solí v obličkách, pečeni a kĺboch.
 4. Zníženie koncentrácie iónov draslíka (riziko patológie kardiovaskulárneho systému) a hormonálna nerovnováha.
 5. Poruchy činnosti žalúdka a čriev. V klinickej praxi sa to deteguje gastritídou, vredmi a dokonca vnútorným krvácaním..
 6. Rakoviny bez tradičnej liečby a používania sódy môžu ísť do agresívnejšej fázy.

Pacienti s rakovinou by mali pamätať na to, že samotná sóda nie je schopná ničiť huby, hoci zásadité látky nebránia deleniu kandidy..

Kto by nemal byť liečený sódou?

Nie každý, kto trpí rakovinou, môže vykonať metódu liečby sódou. Je prísne zakázané používať túto látku pre tých ľudí, u ktorých je kyslosť žalúdočnej šťavy pomerne nízka a pripravený roztok môže spôsobiť zhoršenie..

Liečba sódou by sa tiež nemala používať u pacientov s cukrovkou.

Ako liečiť sódu?

Liečba rakoviny sódou v Rusku nebola schválená, skúsení odborníci sú kategoricky proti tejto metóde a neveria, že to môže nejakým spôsobom ovplyvniť priebeh liečby. Niektorí sú presvedčení, že toto je strata času, ktorá sa nezvratne stratí, choroba sa začne ďalej a takmer sa nedá nič urobiť.

Preto pred výberom konkrétnej metódy liečby musíte starostlivo zvážiť všetko, zvážiť všetky pozitívne a negatívne stránky, až potom, čo urobíte racionálne rozhodnutie.

Názory onkológov a recenzie lekárov

Podľa talianskeho vedca Tulia Simonchiniho je hydrogenuhličitan sodný schopný liečiť rakovinu prsníka, žalúdka a pľúc v počiatočnej fáze. Ihneď po správnom použití vody so sódou odporúča ležať na chrbte a striedať sa na boku, žalúdku a opäť na chrbte. V takom prípade vankúš umiestnite pod zadok. Takéto cvičenia pomáhajú riešeniu lepšie obaliť steny žalúdka..

Na liečbu rakoviny pľúc Simoncini odporúča pridať do pohára roztoku lyžicu medu. Úspešne praktizoval intravenózne kvapkadlá so sódou u pacientov s posledným štádiom choroby..

Profesor Neumyvakin dokazuje, že je potrebné brať roztok dovnútra, a to nielen pre pacientov s rakovinou, ale aj pre zdravých ľudí, ako spôsob udržiavania rovnováhy acidobázickej rovnováhy v tele. Doktor Alexander Ogulov odporúča použiť hydrogenuhličitan sodný na odstránenie toxínov z tela.

zistenie

Víťaz dvoch Nobelových cien, Linus Pauling, vzal denne 3 gramy vitamínu C a veril, že je to dobré pre jeho zdravie. Výherca iba jednej Nobelovej ceny I.I. Mechnikov veril, že základom zdravia a dlhovekosti je črevná mikroflóra, a najmä bulharský laktobacil. Bronchiálna astma liečená Buteykom oxidom uhličitým. Malakhov navrhuje pitie moču, Norbekov - kúpanie sa s valeriánom. Iní odporúčajú rybí olej na mozgovú príhodu, sódu na rakovinu, peroxid vodíka na Parkinsonovu chorobu, červené víno na chudokrvnosť a dokonca aj vodu na psoriázu..

Plne chápeme a rešpektujeme experimentálnu farmakológiu minulosti. Objav najúčinnejších liekov začal ich testovaním na sebe, pokračoval početnými potvrdeniami ich terapeutického účinku v klinickej praxi a hlbokým študovaním teoretických základov ich mechanizmov pôsobenia. Srdcové glykozidy, atropín, lieky na anestéziu, penicilín, inzulín - to sú skutočne najväčšie objavy v klinickej farmakológii, ktoré zachránili milióny a milióny životov. A pokusy prezentovať sódu alebo moč ako univerzálny „filozofický kameň“ z medicíny vyzerajú naivne a často jednoducho kriminálne. Na liečbu rakoviny sódou, zlatým fúzy, hemlockom, lastovičkou alebo inými ľudovými prostriedkami sa stráca drahocenný čas. Vysoké dávky a vedľajšie účinky spôsobujú vážne komplikácie. A očakávania nie sú splnené.

Ako brať rakovinu sódy na pečenie

Americkí vedci z University of Arizona vyvinuli nástroj, ktorý je veľmi účinný v boji proti rakovine prsníka. Základom vývoja bola jedlá sóda, ktorú lekári nazývajú hydrogenuhličitan sodný. Na tento vývoj dostali experti od National Institute of Health grant vo výške 2 milióny dolárov.

Preukázané: Pečenie sódy zabíja rakovinu prsníka

Experimenty, ktoré sa uskutočnili na hlodavcoch, 100% preukázalo, že jedlá sóda je veľmi účinným prostriedkom proti rakovinovým nádorom, to znamená, že po užití vhodných liekov sa objem nádorov zmenšuje, pričom je proti kyseline mliečnej. Pripomíname vám, že depozity tejto kyseliny mliečnej sa tvoria s rastúcim rakovinovým nádorom..

Mark Pagel, mimoriadny profesor biomedicínskeho inžinierstva a vedúci príslušnej vedeckej práce, uviedol, že ak pijete roztok jedlej sódy, hladina pH v tele sa zmení, čo zase zvyšuje účinnosť protirakovinových liekov..

Aj keď existujú určité obmedzenia: ak sa tieto lieky užívajú vo veľkých množstvách, vedie to k toxickému účinku v močovom mechúre a obličkách. Pripomíname vám, že lekári používajú sódový roztok v tradičnej lekárskej praxi veľmi dlho. Spravidla sa používa ako antiseptikum na opláchnutie a neutralizáciu nadmernej kyslosti po popálení.

Tiež, ak vezmete sódu na pečenie vo vnútri, rýchlo neutralizuje kyselinu chlorovodíkovú v žalúdočnej šťave, pričom má antacidový účinok. Aj keď použitie sódy nie je obmedzené, vo všeobecnosti je v skrinke pre domáce lekárstvo veľmi hodnotným miestom

Kanadskí vedci našli jednoduchý liek na rakovinu, ale veľké farmaceutické spoločnosti sa o to nezaujímajú..

Vedci z University of Alberta v kanadskom Edmontone vyliečili rakovinu, ale v správach a televízii to bolo málo. Toto je jednoduchá technika používajúca jednoduchý liek. Táto metóda využíva dichlóracetát (dichlóracetát), ktorý sa v súčasnosti používa na liečbu metabolických porúch. Takže sa nemusíte báť svojich vedľajších účinkov alebo dlhodobých účinkov..

Tento liek nevyžaduje patent, takže ho môže používať kdekoľvek a lacno a nesmie používať drahé lieky proti rakovine, ktoré vytvárajú veľké farmaceutické spoločnosti..

Kanadskí vedci testovali dichlóracetát na ľudských bunkách; liek zabil rakovinové bunky v pľúcach, prsníkoch a mozgu, ale neovplyvnil zdravé bunky. Liek bol testovaný na potkanoch so závažnými formami nádorov; ich rakovinové bunky sa stiahli, keď začali piť vodu s pridaním dichlóracetátu. Droga je široko dostupná, technika jej použitia je jednoduchá, tak prečo nie je zaujímavá pre veľké farmaceutické spoločnosti? A prečo sa o tento objav nezaujímali médiá??

V ľudskom tele sú prirodzené protirakovinové bunky, mitochondrie, ale aby mohli konať, musia byť „nahé“. Vedci sú zvyknutí si myslieť, že mitochondriálne bunky sú poškodené, a preto neúčinné proti rakovine. Preto sa namiesto toho sústredili na glykolýzu, ktorá je pre telo menej účinná a ničivejšia. V boji proti rakovine sa výrobcovia spoliehali na metódu glykolýzy. Metóda použitia dichlóracetátu sa však spolieha na mitochondrie; liek „prebudí“ bunky, ktoré začínajú bojovať s rakovinovými bunkami.

Farmaceutické spoločnosti neinvestujú do týchto štúdií, pretože metódu dichlóracetátu nie je možné patentovať a bez patentu nemôžu zarobiť peniaze, ako to robia teraz so svojím patentom na liečbu AIDS..

Tento článok je určený na to, aby informoval publikum o tejto štúdii v nádeji, že niektoré nezávislé spoločnosti alebo malé začínajúce podniky si túto myšlienku vyzdvihnú a začnú vyrábať liek, pretože veľké spoločnosti naň dlho nebudú venovať pozornosť..

Z príspevkov na fóre

„... keď môj nádor prsníka rástol z 3 cm na 6,5 ​​cm v pomerne krátkom čase a lokalizoval, ponúkol mi operáciu. Ale odmietol som - už som v neho necítil dôveru. Lekár jednoducho hodil môj lekársky záznam na stôl a uviedol, že mi nedal viac ako 5 rokov života! Dnes je rok 2010, mám tri vnučky a jedenásťročnú dcéru, ktorú som porodila bez 41 rokov cisárskeho rezu. “

„Najprv chcem povedať, že liečim ženské formy onkológie a vo vnútri potrebujem piť sódu na základe 1 čajovej lyžičky na pohár teplej vody. Pite trochu a často. Nerobil som injekcie, ale vyhodil som horúci roztok sódy z tohto pomeru na 0,5 litra prevarenej vody, 1 dezertnú lyžičku sódy. Robil som také doučovanie tak často, ako som mohol, najmenej 5-6 krát denne. Môžete klystírovať po konzultácii s lekárom, pretože každý má svoju vlastnú diagnózu a skutočnosť, že jeden život je iný, nemusí byť prospešný. Chcem tiež varovať pred použitím mliečnych výrobkov, ktoré prispievajú k tvorbe kallogénov v tele a upchávajú lymfatický systém. Je nevyhnutné * vykonávať očistné postupy, zbaviť sa *, aby sa konečník zbavil fekálnych kameňov. Oslabenému telu to už poskytne veľkú úľavu. Urobil som to podľa Bregy: týždeň - každý deň, týždeň - každý druhý deň, týždeň - o dva dni neskôr, potom tri až raz mesačne. Potom musí taký pacient úplne zmeniť svoj životný štýl a výživu. Ja hladujem 40 dní na jablkovej šťave. Potom som už sedem rokov nejedol mäso, mliečne výrobky ani sladkosti. Mliečne výrobky upchávajú tok lymfy a cukor je výživa rakovinových buniek. V skratke o tom nemôžete písať, ale v krátkosti môžem povedať, že podľa štúdií mozog dostáva impulzy z rakovinových buniek ako impulz z hematómu (modrina) alebo rany a začína ich liečiť, kŕmiť ich glukózou, čo vedie k hojeniu a vstrebávaniu rán a hematómov., av prípade onko - na rast rakovinových buniek... Preto by sa mal vylúčiť cukor, mlieko a mäso všetkého druhu. Zamerajte sa na zeleninu, najlepšie červenú, jablká, mrkvu a kapustu. Opäť platí, že všetko musí byť urobené individuálne, aby ste počúvali telo a vaše blaho. A nájsť zeleninu čo najčistejšiu a nijako nezmenenú “.

Neviem o dichlóracetáte. Dozvedel som sa o tom pomerne nedávno, ale odporučil by som piť sódu takmer všetkým ľuďom 3-krát denne alebo aspoň ráno a večer na lačný žalúdok 30-40 minút pred jedlom, rozpustením 1 3-1 2 čajovej lyžičky sódy (a rakoviny) pacient môže byť celý) v pohári horúcej vody, ale nie viac ako 100 stupňov, inak sa rozpadne. Je lepšie začať s 1 5 čajovou lyžičkou, ktorá postupne zvyšuje dávku. Moderný výskum v ľudských, živočíšnych a rastlinných organizmoch, úlohou sódy je neutralizácia kyselín, zvýšenie alkalických rezerv tela pri udržiavaní normálnej rovnováhy kyselina-báza. U ľudí by hodnota pH krvi mala byť normálna v rozsahu 7,35 - 7,47. Ak je pH nižšie ako 6,8 (veľmi kyslá krv, silná acidóza), nastane smrť tela (TSB, t.12, s. 200). V súčasnosti väčšina ľudí trpí vysokou kyslosťou (acidózou) s pH krvi pod 7,35. Pri pH nižšom ako 7,25 (silná acidóza) by sa mala predpísať alkalizačná terapia: užívanie sódy od 5 g do 40 g za deň (Therapist's Handbook, 1973, s. 450, 746)..

V prípade otravy metanolom dosahuje intravenózna denná dávka sódy 100 g (Therapist's Handbook, 1969, s. 468)..

Príčinami acidózy sú jedy v potrave, vode a vzduchu, drogy, pesticídy. Veľké otravy ľudí psychickými jedmi pochádzajú zo strachu, úzkosti, podráždenia, nespokojnosti, závisti, hnevu, nenávisti... So stratou mentálnej energie nemôžu obličky udržať v krvi vysokú koncentráciu sódy, ktorá sa stráca spolu s močom. Toto je ďalšia príčina acidózy: strata mentálnej energie vedie k strate alkálií (sóda).

Ak beriete sódu správne (vodou, začínajúc 1/5 čajovej lyžičky 2-krát denne), nemalo by to spôsobiť žiadne podráždenie slizníc..

Na korekciu acidózy sa predpisuje 3 až 5 g sódy denne (Mashkovsky M. D. Medicines, 1985, v. 2, s. 113)..

Soda, ničiaca acidózu, zvyšuje alkalické rezervy tela, posúva rovnováhu kyselina-báza na alkalickú stranu (pH asi 1,45 alebo vyššie). V alkalickom organizme sa aktivuje voda, t.j. jeho disociácia na H + a OH- ióny v dôsledku amínových zásad, aminokyselín, proteínov, enzýmov, RNA a DNA nukleotidov.

Zdravé telo na trávenie produkuje vysoko zásadité tráviace šťavy. Trávenie v dvanástniku sa vyskytuje v alkalickom prostredí pod vplyvom štiav: pankreatická šťava, žlč, šťava z hrubých žliaz a šťava zo sliznice dvanástnika. Všetky džúsy majú vysokú zásaditosť (BME, ed. 2, v. 24, s. 634).

Pankreatická šťava má pH 7,8 - 9,0. Enzýmy pankreatickej šťavy pôsobia iba v alkalickom prostredí. Žlč má obvykle zásaditú reakčnú hodnotu pH = 7,50 - 8,50.
Tajomstvo hrubého čreva má silne zásadité prostredie pH = 8,9 - 9,0 (BME, vydanie 2, v. 12, art. Acidobazická rovnováha, s. 857).

Pri ťažkej acidóze sa žlč stáva kyslým pH = 6,6 - 6,9 namiesto normálneho pH = 7,5 až 8,5. Toto zhoršuje trávenie, ktoré vedie k otrave tela produktami zlého trávenia, tvorbou kameňov v pečeni, žlčníku, črevách a obličkách..

Červy opistarchózy, pinwormy, oblé červy, pásomnice a iné žijú potichu v kyslom prostredí, v alkalickom prostredí odumierajú.

V kyslom tele sú sliny kyslé pH = 5,7 - 6,7, čo vedie k pomalému rozkladu zubnej skloviny. V alkalickom tele sú sliny zásadité: pH = 7,2 - 7,9 (Therapist's Manuál, 1969, s. 753) a zuby sa nezničia. Na ošetrenie zubného kazu by sa okrem fluoridu mala brať dvakrát denne soda (aby sa sliny stali zásaditými)..

Soda, ktorá neutralizuje nadbytočné kyseliny, zvyšuje alkalické zásoby v tele, spôsobuje močenie zásadité, čo uľahčuje prácu obličiek (šetrí psychickú energiu), zachováva aminokyseliny glutamínu a bráni ukladaniu obličkových kameňov. Pozoruhodnou vlastnosťou sódy je, že jej nadbytok sa ľahko vylučuje obličkami, čo vedie k alkalickej reakcii moču (BME, ed. 2, v. 12, s. 861). Telo by si naň malo byť zvyknuté na dlhú dobu (M.O., časť 1, s. 461), pretože alkalizácia tela sódou vedie k odstráneniu veľkého množstva jedov (trosiek) nahromadených telom počas mnohých rokov kyslého života.

V alkalickom prostredí s aktivovanou vodou sa biochemická aktivita amínových vitamínov mnohokrát zvyšuje: B1 (tiamín, kokarboxyláza), B4 (cholín), B5 alebo PP (nikotinomid), B6 ​​(pyridoxal), B12 (cobimamid). Vitamíny ohnivej povahy (M.O., časť 1, 205) ju môžu úplne prejaviť iba v alkalickom prostredí. V kyslom prostredí otráveného organizmu nemôžu ani tie najlepšie rastlinné vitamíny odhaliť svoje najlepšie vlastnosti (Br., 13)..

Veľké dávky sódy s vodou sa neabsorbujú a spôsobujú hnačku, používajú sa ako preháňadlo. Na boj s oblými červami a škrkmi sa používa piperazín s alkalickými amínmi, ktorý ho dopĺňa klystíry (Mashkovsky M. D., zv. 2, s. 366-367)..
Medzi ľuďmi existuje mylná predstava, ktorú niekedy podporujú lekári, že dlhodobé a časté používanie sódy má negatívny vplyv na fungovanie žalúdočnej sliznice. A jeho príjem ľuďom so zníženou kyslou funkciou žalúdka alebo ankyseliny je kontraindikovaný, čo je nesprávne. Dokázali to laboratórne štúdie na Katedre fyziológie človeka a zvierat na Gomelskej štátnej univerzite v roku 1982; o vplyve sódy na tvorbu kyselín, na činnosť žalúdočnej sliznice (u psov s fistulami žalúdka). Experimentálne sa potvrdilo, že pitná sóda, ktorá má účinok neutralizujúci kyselinu, nemá excitačný alebo inhibičný účinok na funkciu žalúdka vylučujúcu kyseliny (Health Journal of Belarus, N1, 1982), a preto je možné sódu použiť pre akýkoľvek stav kyslosti žalúdka. počítajúc do toho s gastritídou s nízkou kyslosťou. Sodou je z chemického hľadiska zlúčenina sodíka a hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorá sa po zavedení do tela aktívne zapája do korekcie acidobázickej rovnováhy. Pri mnohých závažných ochoreniach je v bunkách a tkanivách tela pozorovaná acidóza (alebo acidifikácia tela), nedostatok draslíkových katiónov a nadbytok sodíka, čo vedie k potlačeniu energetických biochemických metabolických procesov v bunkách (Krebsov cyklus je inhibovaný), k zníženiu absorpcie kyslíka ak zníženiu životaschopnosti každej bunky, a celý organizmus. Pozitívny liečivý účinok sódy je jedinečný. Zavedenie aniónov kyseliny uhličitej (NSO) zvyšuje alkalickú rezervu tela: uhličitanový anión odstraňuje prebytok chlóru a sodných aniónov obličkami, čo vedie k zníženiu opuchov, zníženiu vysokého tlaku, čo zvyšuje valenciu tkanivových tlmivých systémov, čo vytvára podmienky pre katión draslíka do buniek, a to vysvetľuje účinok sódy šetriaci draslík.
Výsledkom je, že v bunkách sa obnovujú a zvyšujú biochemické a energetické procesy, zvyšuje sa hemodynamika a absorpcia kyslíka tkanivami, čo vedie k zlepšeniu pohody a pracovnej kapacity..
K týmto záverom dospeli lekári na Katedre terapie Ústredného ústavu pre pokrok lekárov v Moskve (Ya.P. Tsalenchuk, G.P. Shultsev a ďalší. Terapeutický archív Journal N7, 1976, N7, 1978), ktorí študovali použitie hydrogenuhličitanu sodného v chronickej liečbe glomerulonefritída, pyelonefritída, chronické zlyhanie obličiek intravenóznymi a rektálnymi metódami, ktoré spôsobilo zmenu zdravotného stavu pacientov, zvýšenie kyslej vylučovacej funkcie obličiek, zvýšenie glomerulárnej filtrácie, zníženie krvného tlaku, zníženie zvyškového dusíka v krvi a zníženie edému.

Liečba rakoviny sódou - kto pomohol, recenzie

Najlepšie kliniky rakoviny v Izraeli

Tulio Simoncini: Liečba rakoviny sodovky - recept na dlhovekosť

 • chemoterapia a chirurgická liečba sú neúčinné, používajú sa iba na čerpanie peňazí (je ťažké sa dohadovať o čerpaní peňazí, preto mnohí veria v prvú časť vety);
 • rakovina sa objavuje v dôsledku zníženia imunity (nemôžete argumentovať) a škodlivej huby (a lekár práve skúmal vplyv kandidózy na riziko nádoru);
 • rakovinové nádory sú vyvolané prerastenými kolóniami húb;
 • najlepším spôsobom liečby cukrovky je jedlá sóda;
 • Najlepší špecialista na ošetrenie sódou - Tullio Simoncini.

Prečo je potrebný Simoncini a pacienti?

Poprední izraelskí onkológovia

Profesor Aron Sulkes

Profesor Moshe Inbar

Profesor Ofer Merimsky

Špecialista Sarcoma

Prečo sóda nepomáha proti rakovine?

 • ona by nemala. Každý, kto predkladá prácu, ju musí potvrdiť sám. Neexistujú žiadne štatistiky, štúdie alebo jednoducho skutočné fakty. Plesňová teória nebola dokázaná, a ak by tomu tak bolo, sóda by problém nevyriešila (napríklad vyskúšajte banálnu onychomykózu sódou);
 • autor teórie testoval jeho fantázie na deťoch iných ľudí (ktoré pri tom zomreli);
 • myšlienka, že huby sú spôsobené tisíckami druhov rakoviny a nádor je iba rozšírenou kolóniou Candida v spojení s bunkami, je produktívne delírium. Nechcem o človeku zle myslieť a nazývať ho cynickým šarlatánstvom. Tullio je s najväčšou pravdepodobnosťou jednoducho „mimo mysle“;
 • jedlá sóda nie je určená na požitie v takom množstve (vedľajšie účinky - nižšie).

Ako sóda ovplyvňuje plesne Candida?

Vedľajšie účinky požitia

 • poškodenie sliznice pažeráka, žalúdka, dvanástnika;
 • atrofická gastritída;
 • malabsorpcia, hnačka;
 • chronická dysbióza a prudký pokles imunity (normálna črevná mikroflóra zanikne);
 • hormonálna nerovnováha v dôsledku alkalizácie krvi;
 • otrava interakčnými produktmi pitnej vody a jedlej sódy (zlúčeniny solí);
 • po nejakej dobe sa vyskytne acidóza (telo sa snaží vyrovnať s nútenou alkalizáciou).

Liečba rakoviny sodíka v Rusku

Úradná medicína neodporúča využívať služby miestnych a talianskych šarlatánov. V Rusku je na liečbu rakoviny sódou aktívne inzerovaný Vladimír Luzaev.

Vladimír hovorí o tom, že mal rakovinu pankreasu s metastázami do pečene, ktorú úspešne vyliečil sódou. Po pozeraní videa so silným, zdravým mužom ho chcem len naliať do pohára sódy a odmietnuť ošetrenie. Simonciniho myšlienky sú uvedené v ich jazyku.

Fráza novinára bola obzvlášť potešená - hrozná diagnóza, potom biopsia. Je zvedavé, ktorý z lekárov hovorí: „Máte mesiac, máte rakovinu 4. stupňa“ bez biopsie.

V tomto prípade zjavne hovoríme o nedorozumení medzi lekárom a pacientom, pretože nikto neuvádza rakovinu 4. stupňa (ako všetci ostatní) bez histológie. Preto príbeh zázračného uzdravenia, ako aj recitácia mantry o vlastnostiach sódy.

Liečba rakoviny pomocou soda videa (trucker - Vladimír Lužajev):

Ak dôkladne preskúmate video z anamnézy (s predpokladom, že ide o skutočný dokument), je zrejmé toto:

Rakovina fázy 4 bola objavená náhodne.

To je celkom zaujímavé, pretože nádory pankreasu (čítajte príznaky) v tomto štádiu zvyčajne spôsobujú neznesiteľnú bolesť.

"Mal som rakovinu 4. stupňa." Na fotografii - 3. a nie sú k dispozícii žiadne údaje o biopsii.

Ako to vyzerá: Vladimír mal najpravdepodobnejšie viacpočetné abscesy (abscesy s fibróznou membránou) pečene, čo je v súlade s diagnózou pri prijatí. Samozrejme abscesy s regeneráciou, príjem antibiotík poklesli a zmizli..

Prečo Lužajev dostal rakovinu 4. stupňa pred biopsiou??

S najväčšou pravdepodobnosťou lekár nesprávne interpretoval výsledky ultrazvuku. Viacnásobné formácie v pečeni a prítomnosť určitého procesu v pankrease boli neúspešne kombinované. Takéto veci sa musia skontrolovať, nie vyhodiť na pacienta.

Zdá sa, že Vladimir nečakal na výsledky biopsie a sám sa začal liečiť sódou..

Vladimir Luzaev liečenie rakoviny sódou video (jedlá sóda proti rakovine, ako brať):

Informácie získané z webu Politsib.ru. Tam si môžete prečítať komentáre hlavného onkológa Altajského teritória (v čase písania). Názor autora sa zhoduje s pozíciou vyššie uvedeného odborníka. Celé video je na YouTube, prvýkrát sa objavilo vo vzduchu kanálu „Naše správy“..

Jedna odpoveď

Objavilo sa nové video, kde Luzaev v opilosti priznal, že toto všetko je nezmysel, a on bol zastrelený za peniaze. Ľudia, ktorým treba veriť, sú podvodníci. Dávajú ľuďom nádej, ale ukázalo sa, že je to úplný nezmysel. Boh je tvoj sudca.

Schémy liečby sódy rôznymi chorobami podľa metódy profesora Neumyvakina

O liečbe sodou podľa metódy Neumyvakinu nepočula iba lenivá alebo veľmi zdravá osoba. Pri hľadaní alternatívneho univerzálneho liečebného prostriedku, skôr či neskôr, mnohí z nás prichádzajú na tento ľudový liek, lacný a cenovo dostupný. Dar prírody, popol bohov. V rôznych obdobiach ľudskej civilizácie sa liečitelia, vedci a lekári venovali tejto problematike..

Soda uzdravovala ľudí dokonca aj Avicennu. Starovekí bojovníci pred bitkou napojili bojovníkov. Dnes taliansky lekár Tulio Simonchini lieči ľudí sódy rakovinou v poslednej fáze. Veľkým zástancom a zástancom liečby sódy bol Ivan Pavlovich Neumyvakin, zakladateľ vesmírnej medicíny, lekár z Boha, profesor.

Neumyvakin o sódy

Neumyvakin väčšinu svojho života venoval štúdiu sódy. Spolu so svojou manželkou sa začal zaujímať o diela rodu Roerichovcov. Z obrazov I.N. Roerich čerpal náboj energie a z diel Heleny Roerichovej - túžba študovať a praktizovať metódy úpravy sódy hlbšie.

Elena Roerich, ktorá bola so svojím manželom na výpravách na východ a potom žila v Indii, zbierala recepty pre domorodých liečiteľov. Jej kniha Agni Yoga zaujala pár Neumyvakinov, čo podnietilo ďalší výskum účinkov sódy na ľudské telo.

Tu je to, čo Neumyvakin píše o sódy vo svojej knihe Soda. Mýty a realita “:

Akonáhle je v tele, je táto zlúčenina aktívne zapojená do korekcie acidobázickej rovnováhy. Pri mnohých závažných ochoreniach je v bunkách a tkanivách tela pozorovaná acidóza (stav, pri ktorom má krv kyslé reakcie), nedostatok katiónov draslíka a nadbytok sodíka, čo vedie k potlačeniu energetických biochemických metabolických procesov v bunkách (Krebsov cyklus je inhibovaný), k zníženiu absorpcie kyslíka, k zníženiu životaschopnosť každej bunky aj celého organizmu. Liečivý účinok sódy na telo je jedinečný.

Profesor, ktorý zhrnul výskum vedcov z Univerzity Gomel, pediatrického inštitútu v Kyjeve, vývoja krymských lekárov v Moskve, dospel k záveru, že sóda je jedinečný aktívny liek, ktorý pomáha:

 • zmierniť pľúcny edém intravenóznym podaním 4% roztoku;
 • zastaviť pohybovú chorobu;
 • na zabránenie úbytku draslíka pri hypertenzii chirurgickými zákrokmi;
 • zlepšiť zloženie krvi;
 • zvýšiť imunitu;
 • aktivovať účinok vitamínov B;
 • urýchliť regeneráciu pomocou SARS.

Aby som to zhrnul vyššie, chcem ešte raz upozorniť na skutočnosť, že úloha sódy v ľudskom tele je veľmi dôležitá, spočíva v neutralizácii kyselín, udržiavaní rovnováhy kyselina-báza.

Ako piť sódu

Neumyvakin odporučil piť sódu na lačný žalúdok, keď je úplne prázdny. Toto je dôležitá podmienka, pretože prítomnosť zvyškov potravín môže viesť k zvýšenej tvorbe plynu a nadúvaniu. Najvýhodnejšie je vypiť roztok sódy po prebudení a druhýkrát večer, 2 hodiny pred večerou alebo 3 hodiny po ňom..

Pitná sóda na preventívne a terapeutické účely je nevyhnutná v rozpustenej forme. Rozpustite v horúcej vode alebo horúcom mlieku. „Pracovný roztok“ by nemal byť vyšší ako 60 ° C.

Musíte si zvyknúť na sódu postupne, počnúc 1/4 čajovou lyžičkou a postupne vyprodukovať až 1 čajovú lyžičku naraz. Čajovú lyžičku si môžete vziať so špičkou, ak sa k tejto porcii dostanete postupne.

V tele nebude nadbytočná sóda, takže sa nemusíte obávať. Obličky sa odstránia aj po odstránení kameňov a piesku.

„Odporúčam rozpustiť sódu v horúcej (asi 70–80 ° C) vode (alebo mlieku), trochu vychladnúť (asi 45–50 ° C, aby sa nespálil) a pred jedlom ju zobrať 20–30 minút. Je to táto technika, ktorá dáva účinok, ktorý nemožno dosiahnuť inými prostriedkami. ““ I. Neumyvakin

Neumyvakin tvrdil, že tým, že budete brať sódu týmto spôsobom, zbavíte sa mnohých nepríjemných príznakov, ktoré vás trápia už celé roky, neliečiteľné choroby alebo dokonca rakovinu. Je tiež dobrou prevenciou kardiovaskulárnych patológií, respiračných chorôb, močového systému, gastrointestinálneho traktu.

„Beriem to denne, niekedy so veľkým stresom, až osemkrát denne na kávovú lyžičku. A ja to len nalejem na jazyk a vypijem ho vodou. Funguje tiež pozoruhodne dobre so všetkými nachladnutiami a napätím v centrách, ale nie varené mlieko so sódou “. E. Roerich. Listy, zväzok 3, s. 75.

A tu je ďalší veľmi zaujímavý názor odborníka na alkalickú regeneráciu, Alexeja Galkina. Hovorí, že sóda by sa mala piť iba v horúcej forme, inak to neprinesie výhody.

„Každý lekár (najmä gastroenterológ), hneď ako sa dozvie o sode, okamžite začne rozhorčene mávať rukami, búchať si nohy, brúsiť si zuby a tvrdiť, že pitie sódy vyvoláva„ rebound kyseliny “, čo znamená, že je škodlivé piť sódu.

K „kyslému rebound“ dochádza, iba ak nie je pozorovaná teplota sódy. To znamená, že je to jednoducho dôsledok ľudskej nedbanlivosti. "

Zmiešajte s mliekom

Mnohí nechápu, prečo Neumyvakin odporúča uhasiť sódu mliekom, pretože obsahuje škodlivý kazeín. Samotný lekár trval na tom, že za studena sa mlieko v ľudskom tele neabsorbuje, ale ak sa zahrieva na 80 stupňov v kombinácii so sódou, potom táto zmes pomôže lepšie vstrebávať sódu do čriev..

Soda, ktorá reaguje s aminokyselinami mlieka, vytvára liečivé sodné soli aminokyselín. Ľahko sa vstrebávajú do krvi ako samotná sóda. Tým sa dosiahne zvýšenie alkalickej rezervy tela..

Výhody hydrogenuhličitanu sodného pre ľudské telo

Celý náš život okysľujeme naše telo. Prispieva k tejto nesprávnej strave, znečisteniu životného prostredia, zlým návykom, sedavému životnému štýlu, nedodržiavaniu pitného režimu..

Štúdie ukazujú, že pri mnohých systémových ochoreniach v tkanivách a bunkách je nedostatok katiónov draslíka a nadbytok sodíka. Vedci tento jav nazývajú acidóza, t. J. Acidifikácia. Nadbytok kyseliny inhibuje biochemické metabolické procesy. Bunkám chýba kyslík, ich životaschopnosť klesá.

Dodatočný príjem sódy, konkrétne aniónov kyseliny uhličitej (NSO), stimuluje vylučovanie prebytočného chlóru a sodíka cez obličky. Zásaditá rezerva tela sa zvyšuje. To zase vedie k zníženiu opuchu a krvného tlaku na cievach.

Biochemické procesy na bunkovej úrovni sú normálne. Metabolické procesy sú stabilizované, draslíkové katióny získavajú podmienky pre priechod cez membrány, zvyšuje sa prietok kyslíka do všetkých tkanív, najmä v krvi. Adherujúce červené krvinky sú odpojené a krv sa stáva tekutinou a mobilnou.

V tejto súvislosti človek pociťuje zlepšenie stavu a vyššiu účinnosť.

Liečba chorôb sódou podľa Neumyvakinu

Ivan Pavlovich Neumyvakin spolu so svojimi spolupracovníkmi vypracoval niekoľko schém na použitie sódy na liečenie rôznych chorôb. Zástancovia alternatívnej medicíny úspešne využívajú mnohé z jeho úspechov, vo vesmíre ich testovali astronauti a námorníci v mori. Názor vedca na veľké možnosti jednoduchého ľudového lieku, jeho účinnosť potvrdzujú početné recenzie pacientov a lekárov.

Choroby kĺbov, ischias - sóda vnútri a von

Na liečbu kĺbov sódou podľa Neumyvakinu, ako aj chorôb chrbtice a ukladania solí sa odporúča nasledujúce zloženie..

Do ½ šálky ryazhenky pridajte 0,5 čajovej lyžičky jedlej sódy a 0,5 šálky mletej raže. Zmiešajte všetky zložky. Uchovávajte nádobu na teplom mieste po dobu 3 až 6 hodín, potom ju preceďte.

Použiť ako obväzy. Pred spaním navlhčite obrúsok z prírodnej tkaniny (bavlna, gáza alebo široký obväz v niekoľkých vrstvách) a pripevnite ho na boľavý kĺb alebo problémovú oblasť chrbtice..

Pri radikulitíde bude terapeutický priebeh trvať najmenej 2 týždne a niekedy budú potrebné procedúry 3 týždňov. Pri liečbe ischias opísal Ivan Pavlovich radikálny recept na zbavenie sa choroby.

Kerozén je súčasťou jeho zloženia, preto je potrebné dodržiavať preventívne opatrenia.

1) Med (250 g), mierne solený jemnou soľou, jemne premiešajte s petrolejom (250 ml).
2) Nalejte do sódy na pečenie (2 polievkové lyžice)..
3) Zložky dôkladne premiešajte, gázu namažte, predtým zloženú do niekoľkých vrstiev.
4) Pred aplikáciou obväzu na spodnú časť chrbta namažte pokožku rastlinným olejom.
5) Kompresiu udržiavajte od 30 minút do 1 hodiny izolovanú vlnenou šatkou. Ak pociťujete slabý pocit pálenia, dokončite postup.
6) Odstráňte utierku kompresora. Utrite pokožku čistou handrou a znova namažte slnečnicovým olejom. Ak chcete byť v teple, zabalte spodnú časť chrbta šatkou alebo šál. Postup sa môže vykonávať každé dva dni, kým sa stav nezlepší..

Počas liečby sódou z radikalulitídy je prísne zakázané jesť pikantné, mastné vrátane bravčového mäsa, piť alkohol.

Listy varixov

Liečba kŕčových žíl v počiatočnom štádiu podľa Neumyvakinu klesá tak, že sa soda užíva každý deň, 1 polievková lyžica na pohár vody 2 - 3-krát denne..

V pokročilých prípadoch sa vykonáva celý rad intravenóznych infúznych postupov. Nemôžete to urobiť sami bez prítomnosti lekára alebo špecialistu s dostatočnou kvalifikáciou. V opačnom prípade to môže spôsobiť nenapraviteľné poškodenie zdravia..

Pitná sóda pri intravenóznom podaní má na krv zásaditý účinok. V tomto prípade je dôležité dávkovanie, správna koncentrácia roztoku a rýchlosť podávania.

Liečebný režim pre kŕčové žily podľa Neumyvakinu je dosť komplikovaný a vyžaduje opatrný premyslený prístup.

Deň 1, dva po sebe idúce kvapkadlá.

1. Intravenózne fyziologický roztok (250 ml) a vitamín C (15 g).
2. Roztok bikarbonátu sodného (250 ml) 4,2%, intravenózne kvapkanie, 30 kvapiek za minútu.

Deň 2 - prestávka.

Deň 3, dva po sebe idúce kvapkadlá

1. Intravenózne fyziologický roztok (250 ml) a vitamín C (15 g).
2. Soľný roztok (100 ml) s 3 ml 3% peroxidu vodíka (čistý, laboratórny, bez ďalších zložiek), intravenózne kvapkanie, 50 kvapiek za minútu.

Deň 3 - prestávka.

Potom sa dni s sódou a peroxidom, ako aj dni prestávok medzi nimi opakujú počas 1 mesiaca. Po prvom kurze prestávka 1 mesiac. Druhý liečebný cyklus je 1 mesiac a prestávka 3 mesiace. Preventívne kurzy - raz za šesť mesiacov.

Na rýchle zotavenie z kŕčových žíl Neumyvakin tiež odporúča vykonať špeciálne cvičenia zamerané na odstránenie opuchov, posilnenie odtoku žíl z mäkkých tkanív dolných končatín..

Pozor! Informácie o liečbe kŕčových žíl podľa Neumyvakinu sa poskytujú iba na informačné účely, nie sú priamym sprievodcom akciami. Toto je autorova technika. Používajú sa v rehabilitačných strediskách Neumyvakinu špeciálne vyškolení lekári po predbežnom preskúmaní pod neustálym dohľadom. Vymenovanie a vykonávanie týchto postupov doma bez lekárskeho dohľadu môže spôsobiť nenapraviteľné poškodenie zdravia, dokonca aj smrť..

Liečba dny dny s jedlou sódou podľa Neumyvakinu

Božský popol - sóda, ktorá bola tak drahá kňazom veľkého v starovekom Egypte, pomáha pri liečbe dny. Takmer všetci ľudia môžu používať biele kryštály, ktoré sú dostupné pre každého. Hlavná vec vedieť, ako správne zaobchádzať s dnou sódou.

Pleťové vody a kúpeľa s roztokom sódy (navonok):

1) Sódu rozpustite vo vode (1 liter - 1 polievková lyžica L.).
2) Pridajte 10 až 15 kvapiek tinktúry jódovej lekárne.
3) Použite liečivú tekutinu v pleťových vodách na boľavé kĺby. Do kúpeľov s exacerbáciou choroby.

To je dôležité! V spojitosti s vyššie uvedenou liečbou dny s jedlou sódou podľa Neumyvakinu je potrebné urobiť klystíry, aby sa obnovila acidobazická rovnováha a aby sa zabránilo tejto chorobe. Pripravte si na klystýr teplý roztok sódy, postup vykonávajte každý druhý deň, až kým nezmiznú akútne príznaky dny..

Tretím bodom liečby dnou sódy sú terapeutické masti.

Najlepšie je domáca masť (pasta) so sódou (0,5 polievkovej lyžice. Tabuľky lyžičiek), strúhané mydlo na pranie (1/4 dielu kusu), petrolej (1/4 diela pohára) a rastlinný (ideálne slnečnicový) olej (1/4 šálky) ).

Zmiešajte všetky zložky. Nádobu pevne prikryte a nechajte ju stáť 3 dni na tmavom mieste. Masť naneste tenkou vrstvou na zapálený kĺb, obväz (izolujte, noste ponožky). V recepte je možné petrolej nahradiť horčičným práškom..

Diabetes predpis

Cukrovka je tichým zabijakom, ako o tom hovoria aj samotní pacienti. Na zahájenie liečby sódou na diabetes typu II podľa Neumyvakinu je dôležité poradiť sa s lekárom.

Recept: rozpustenú sódu na pečenie rozrieďte v polovici pohára horúcej vody, keď prestane „prskať“, pridajte studenú vodu na teplú teplotu.
Roztok sodíka neprináša vedľajší účinok, ale musíte začať s malou dávkou ¼ čajovej lyžičky, postupne sa zvyšovať na 1 čajovú lyžičku. Vykonajte liečebný kurz podľa predpísanej schémy.

Recepcia trikrát na lačný žalúdok denne. Ak neznášanlivosť roztoku sódy obsahuje voda, skúste sódu zmiešať s horúcim mliekom, nechajte ju vypiť a vypite v jednom dúšku..

Dôležité! Následný príjem sódy by sa mal uskutočniť iba dve hodiny po jedle a pätnásť minút pred jedlom.

Vezmite do troch dní. Ďalšia trojdňová dávka sa zvyšuje.

Čistenie nádob sódou podľa Neumyvakina a recenzie lekárov

Mnoho pokrokových lekárov dnes poznamenáva, že stav krvných ciev po podaní roztoku sódy je obnovený, zbavený cholesterolových plakov. Takže čistenie nádob podľa Neumyvakinu dáva pozitívne výsledky.

Schéma očistenia krvných ciev, ktorú navrhol Ivan Pavlovich, je u ľudí rôznych vekových skupín už obľúbená.

 • Ráno ihneď po prebudení. Pripravte si roztok ¼ lyžičky sódy a pol pohára vriacej vody. Hneď ako uhasia sóda, pridajte studenú vodu do plného objemu 200 ml a vypite ju. Roztok by mal byť mierne teplý. Po 30 minútach raňajky.
 • 2-3 hodiny po raňajkách musíte vypiť 1 - 2 poháre čistej vody. Pol hodiny po poslednom pití vody, popoludňajší čaj (ovocné a zeleninové občerstvenie).
 • Hodinu po popoludňajšom pití, pitie čistej vody.
 • Príjem roztoku sódy 30 minút pred obedom. večera.
 • 3 hodiny po obede pitná voda, 1 - 2 poháre.
 • 30 minút pred večerou - roztok sódy.
 • 3-dňová prestávka.

Druhou trojdňovou lehotou je príjem podľa rovnakej schémy. Iba množstvo sódy sa zvyšuje na ½ čajovej lyžičky.

Cievna liečba podľa Neumyvakinu sa predpisuje mesačne - 30 dní. Po každej prestávke zvýšte dávku sódy o štvrtinu čajovej lyžičky a potom na lyžicu bez vrchnej časti.

Zlepšenie mozgového obehu

Nasledujúci recept je jedným z najúčinnejších na čistenie ciev hlavy. Tento nástroj tiež pomáha zbaviť sa pavučinových žíl na pokožke..

Vo večerných hodinách nalejte vodu pod „plecia“ do sklenenej nádoby, ak ide o nádobu. Stlačte šťavu z 1 citróna, pridajte sódu (1 lyžica lyžice). Pevne zatvorte veko a dajte nádobu na teplé miesto na 12 hodín. Ranný príjem infúzie - 1 pohár. Vypite druhú porciu počas dňa.

Ak chcete byť liečení po dobu 2 týždňov (14-dňová prestávka), opakujte priebeh znova. Roztok má priaznivý účinok na cievy krku..

Chudnutie pomocou sódy podľa metódy I.P. Neumyvakin

Nemyslite si, že použitie roztoku sódy okamžite vyrieši problém nadváhy. Je to komplexná sódová terapia, ktorá zahŕňa riešenie na prázdny žalúdok, klystíry, kúpele. Ďalej nezabudnite na výživu počas chudnutia, aktívny životný štýl.

Ak ste spokojní s takýmto prístupom k chudnutiu podľa Neumyvakina, potom začnite schudnúť, očistite telo a od zajtra obnovte rovnováhu kyselina-báza..

Fotografie pre motiváciu:

Príjem roztoku sódy. Na pohár horúcej vody - čajová lyžička jedlej sódy. Nezabudnite počkať, kým sa reakcia v pohári nezastaví. Kvôli vernosti premiešajte tekutinu lyžičkou. Vypite prijateľnú horúcu, ale nie horiacu vodu. Prvé tri dni na pitie trikrát denne.

Naučte sa zlaté pravidlo metódy profesora Neumyvakina. Príjem roztoku sódy na lačný žalúdok (s prázdnym žalúdkom) 30 minút pred raňajkami. Až po dvoch hodinách, keď je potravina trávená a opúšťa žalúdok, vypite druhú tretiu pohár.

Ak sa postup vykonáva správne s ohľadom na čas, výsledky chudnutia budú viditeľné za mesiac.

Sódové klystýry pomáhajú čistiť črevá a spôsobujú viac pohybu čriev. Tým, že sa klystír robí súčasne, telo sa začne čistiť v čase bez hromadenia toxínov a odpadu. Ak sa fyzické cvičenie vykonáva pri úbytku hmotnosti, brucho sa výrazne zlepší..

Vane so sódou otvárajú každú bunku tela a majú pozitívny vplyv na celkový stav pokožky. Vďaka ľahkému zdvíhaciemu účinku je pružný a hladký.

Čistenie čriev - prvý krok k zdraviu

Roztok sodnej soli neumyvakínu vo forme klystírov pomôže rýchlo vyčistiť črevá.

Recept 1. Ráno, najlepšie po prirodzenom pohybe čriev, rozpustte jedlú sódu v horúcej vode (1 liter) (1 čajová lyžička). Ochlaďte na teplý stav (telesná teplota, nie viac ako 38 stupňov) a vykonajte postup. Je vhodné držať tekutinu dlhšie, dokonca môžete ležať na svojej pravej strane.
Rýchlo pomôžte očistiť sódový roztok v čreve podľa Neumyvakina vo forme klystírov.

Recept 1. Ráno pred tvrdením rozpustte sódu do horúcej vody (1 liter) (1 čajová lyžička). Ochlaďte na teplý stav a vykonajte postup. Je vhodné držať tekutinu dlhšie, dokonca môžete ležať na svojej pravej strane.

Recept 2. Výkonné čistenie čriev sa vykonáva pomocou klystýru Mayo. Na výkon budete potrebovať „hrušku“ - 0,5 I striekačku.
Pripravte si dve riešenia:

1. Najskôr rozpustite cukor (4 polievkové lyžice tabuľky) vo vode (125 ml) a vložte do injekčnej striekačky.
2. Druhý roztok vody (125 ml) a sódy (2 polievkové lyžice tabuľky lyžičiek), ktoré sa zhromaždia v tej istej nádobe.

Po zavedení zmesi začne nadúvanie. Tieto dve zložky (roztok) zavedené súčasne počas interakcie spôsobia chemickú reakciu - tvorbu plynu. Následný silný pohyb čriev rýchlo prečistí črevá.

Mayo klystírové čistenie je kontraindikované pri ochoreniach gastrointestinálneho traktu.

Očistenie tela od parazitov

Klystír so sodou

Odporúčania profesora Neumyvakina sa neobmedzujú iba na použitie roztoku sódy vo vnútri. Dôrazne odporúčal používať klystír počas liečebných cyklov a na dosiahnutie všeobecného liečebného účinku..

Príprava roztoku sódy od 1 lyžice do 1,5 litra teplej vody. Klyzma sa robí po pohyboch čriev ráno a večer, každý druhý deň, 2-3 krát týždenne.

Vane a sódy, na vonkajšie použitie

Mnoho ľudí sa rád kúpa v teple. Ak do nich pridáte sódu, pomôže vám to rýchlo zmierniť únavu, nervové napätie, dodá energiu, očistí póry, zhojí pokožku.

Všeobecné pravidlá výroby sodových kúpeľov:

 • Teplota vody pre bežný sodový kúpeľ by mala byť na úrovni telesnej teploty 35 - 37 ° C.
 • Procedúra je obmedzená na 15–20 minút.
 • Pre zvýšenie účinku sódového kúpeľa je dobré pred prijatím si dať hygienickú sprchu a jemným čistením chodiť po pokožke..
 • Ak bol sódový kúpeľ doplnený morskou soľou, bylinnými infúziami, éterickými olejmi, potom je potrebné opláchnuť pod sprchou studenou čistou vodou bez mydla..

Na čistenie pleti

Ak sa kúpeľ vyberie v ľahu, rozpustite pol pohára sódy v plnom kúpeli. Na sedací kúpeľ stačí 0,25 šálky na polovicu kúpeľa.

Taký kúpeľ čistí póry, odstraňuje nepríjemný zápach potu a moču, neutralizuje tzv. „Vôňu senilného tela“, zlepšuje celkový stav, harmonizuje auru.

Upokojujúci kúpeľ, ktorý zmierňuje nervové napätie a fyzickú únavu

Vezmite si hygienickú sprchu a potom kúpeľ, v ktorom sa rozpustí:

 • 1 šálka jedlej sódy;
 • 0,25 šálky soli Epsom (síran horečnatý);
 • 1 lyžica morskej soli.

Protistresový kúpeľ

10 - 20 minút na kúpanie v teplej kúpeli s nasledujúcim zložením:

 • 2 šálky jedlej sódy;
 • 0,5 šálky morskej soli;
 • 0,5 šálky anglickej soli;
 • 5 kvapiek levanduľového éterického oleja;
 • 5 kvapiek éterického oleja majoránky.

Sódu a soľ rozpustite vo vode, olej pridajte bezprostredne pred ponorením. Po zákroku opláchnite teplou vodou. Nepridávajte tehotný alebo laktujúci majoránkový olej.

Urtikária so silnou vyrážkou, pichľavým teplom - zmierňuje svrbenie a zápal

Vezmite terapeutické kúpele 2-krát denne po dobu 15-20 minút. 400 g sódy na kúpeľ pre dospelého. Po kúpeli utrite telo vodkou alebo vodou s octom.

U detí liečime hematitídu utretím tampónom namočeným v roztoku sódy z 1 čajovej lyžičky do pohára vody.

Dermatitída rúk, ekzém, alergie na saponáty a saponáty

Denné chladivé sódy na 15 minút. Na 1 šálku vody 1 lyžička jedlej sódy.

Taký kúpeľ eliminuje drsnosť a zdrsnenie pokožky rúk a nôh:

 • 1 čajová lyžička sódy;
 • 2 lyžice. lyžice práškového mydla pre bábätká;
 • na 1 liter vody.

Robte to každý deň pred spaním. Po kúpeli namažte pokožku mastným krémom.

Z mozoľiek na rukách: 1 čajová lyžička sódy sa naparuje v roztoku sódy na 1 liter vody. Potom pemzu kukuricu a tuk namažte výživným krémom.

Často sa stáva, že v dôsledku nedostatočného prísunu krvi sa koža na lakťoch stáva drsnou a pripomína kožu. Špeciálne kúpele v roztoku mydla-sódy pomôžu zbaviť sa tejto kozmetickej chyby. Pred zákrokom lakte lakte dobre namastite tukovým krémom a počkajte, kým sa neabsorbuje. Na 1 liter vody sa odoberie 50 g sódy a trocha mydla.

Voda musí byť horúca. Tolerovať sa. Pravidelne odstraňujte lakte, utrite pemzou alebo drsnou handrou, pridajte horúcu vodu. Po zákroku pokožku osušte a namažte tukovým krémom. Bude potrebných 8 až 10 denných ošetrení..

Z nadmerného potenia, nepríjemného zápachu nôh, plesní nechtov

Ráno a večer si nohy umyte roztokom sódy z 1 čajovej lyžičky v pohári vody. V noci položte rúno navlhčené rovnakým roztokom medzi vaše prsty. Tým sa odstráni huba a zápach..

Vymeňte ponožky každý deň, vyperte ich mydlom na pranie a opláchnite roztokom sódy.

Pri hubení nechtov z lyžice sódy a malého množstva vody pripravte hustú pastu, ktorá sa vtiera na miesta postihnuté hubou. Namočte na 15-20 minút, opláchnite a osušte pokožku čistou handrou a je lepšie posypať škrobom.

Uhryznutie hmyzom

Navlhčite vatový tampón v roztoku sódy a postihnuté miesto utrite niekoľkokrát denne (tak často, ako je to možné). Svrbenie takmer okamžite zmizne a nasledujúci deň zmiznú opuchy a sčervenanie.

Bolestivé obdobia, dysmenorea, kŕče panvového svalu

Vezmite si 20minútovú kúpeľovú kúpeľ, aby ste mali úplne ponorený žalúdok.
Na polovičný kúpeľ s vodou, 1 pohár sódy a 1 pohár morskej soli. Po zákroku opláchnite, osušte telo mäkkou utierkou a ľahnite na 30 minút.

Názor onkológa na liečbu sódy - informatívne video

Každý rok zomrie na rakovinu 9 miliónov ľudí a moderná medicína ich lieči chemoterapiou. Názor tohto talianskeho lekára na liečbu sódou vychádza z bohatých úspešných skúseností s používaním hydrogenuhličitanu sodného u „beznádejných“ pacientov s rakovinou. Ale ako všetky brilantne jednoduché objavy, liečba sódou na rakovinu nie je oficiálne uznaná a autor metódy sám dokonca vykonával trest odňatia slobody. Napriek prenasledovaniu Tulio Simonchini pokračuje v práci a šetrí pacientov o vážnych chorobách.

recenzia

Metóda liečby sódou podľa Neumyvakinu spôsobuje nejednoznačnú reakciu u lekárov a veľkú podporu u pacientov, ktorí ju používali..

autorPovaha stiahnutiaspätná väzbazdroj
teplošpozitívneNeviem ako - komu, ale pomohlo mi to s akné na tele - presnejšie - nie od samotnej akné, ale od jasne červenej - tesnenie po akné..Úplná recenzia
AnnetkeneutrálneLen som pila sódu podľa Neumyvakina. Po dobu 2 týždňov ho telo jednoducho požadovalo. potom ako zaskočil. Teraz akceptujem iba vtedy, keď je plánovaná chrípka.Úplná recenzia
GalinapozitívneDokonca aj lekár, nie vonku, hovorí, že sóda skutočne pomáha nielen pri rakovine. Aj keď to v praxi z nejakého dôvodu nepoužívajú? Všeobecne akceptujem tretí týždeň.Úplná recenziaanonymnýpozitívneLiečil som ženské formy onkológie a vo vnútri potrebujem piť sódu na základe 1 čajovej lyžičky na pohár teplej vody. Pite málo a často.Úplná recenziaNina DragannegatívnyVeľmi jednostranný prístup k problému. Týka sa to aj príčin rakoviny a jej liečby. Nebudem komentovať každú pozíciu, ale stojí za to zastaviť sa pri navrhovanej alkalizácii tela.Úplná recenziaYan PuchkovnegatívnyMám 32 rokov. Sódu som bral asi šesť mesiacov na lačný žalúdok a riedil som ju vriacou vodou. A zdá sa, že mu to zasekávajú črevá alebo žalúdok.Úplná recenzia

pozitívnePijem to už rok, ráno nalejem čajovú lyžičku s horúcou vodou 50 - 60 ″ stupňov, zamiešaj a pridaj trochu chladu. Voda a piť v jednom dúškuÚplná recenziaSergeipozitívneJedlá sóda pomáha pri intoxikácii alkoholom.Úplná recenziaRimmapozitívneÁno, pripúšťam, že som sa veľmi bál začať piť, od detstva sa báli, že sóda pokazila žalúdok. Ale pevne som sa rozhodol, že nebudem chodiť na operáciu, pokúsim sa pomôcť si s ľudovými liekmiÚplná recenziaArina BogushevskayapozitívnePila som sódu každý rok viac ako rok, znížila a obnovila svoje PH a teraz pijem zakaždým, keď jem tie mačky. okysliť telo.Úplná recenzia

Na záver možno povedať, že liečba rôznych chorôb pomocou sódy metódou Neumyvakin má právo na život. Len neporiadok s podporou špecialistu nikomu neublíži. Predtým, ako začnete samoliečbu, musíte zvážiť výhody a nevýhody. Ak sa rozhodnete liečiť sódou, pozorne si prečítajte knihy a články Neumyvakinu, prečítajte si recenzie pacientov a názory lekárov.

Bez ohľadu na to, aké komplikované je ochorenie, nikdy by ste sa nemali vzdať. Určite nájdete cestu von a budete zdraví.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Tréning chrbta na cvičebných strojoch má svoje výhody a nevýhody v porovnaní s prácou s voľnými váhami. V niektorých prípadoch bude trenažér chrbtového svalstva oveľa účinnejší a bezpečnejší ako činka a činky.
Kýla sú výčnelkom vnútorných orgánov z dutiny, v ktorej sa nachádzajú, v dôsledku defektov v stenách dutiny. U dojčiat je najbežnejším typom prietrže pupočník - jedná sa o vyčnievanie časti čreva do pupočného kruhu, oblasti, kde bola pupočníková šnúra pripevnená v maternici a kde sa nachádza pupok.
Cvičenia Dikul vám pomôžu v boji proti tejto chorobeNadváha, sedavá práca, zlá výživa, fajčenie a nadmerné požívanie alkoholu a ďalšie negatívne účinky neprejdú bez stopy. Všetky systémy v ľudskom tele trpia týmto ochorením, chrbtová kolóna je však najviac poškodená.