loader

Hlavná

Hlava

Liečba rakoviny obličiek bylinami, propolisom, sódou, ASD

Na liečbu rakoviny moderní lekári používajú iba tri spôsoby liečby. Ide o ožarovanie, priebeh chemoterapie a v prípade potreby chirurgický zákrok. Ale napriek tradičným metódam liečby mnohí lekári stále odporúčajú liečbu ľudovými liekmi. Aby však bola účinná, musí sa brať pod prísnym dohľadom lekára. Výnimkou nie je rakovina obličiek. Aby sa liečila v ľudovom liečiteľstve, existuje veľké množstvo rôznych receptov. V tomto článku sa budeme zaoberať príčinami a alternatívnymi metódami liečby onkologie obličiek.

Príčiny choroby

Rakovina obličiek je onkologické ochorenie, pri ktorom sa objavujú nádorové bunky. Sú veľmi agresívne a nekontrolované. Majú vysokú mieru rastu. Typicky je tento typ rakoviny detegovaný v skorých štádiách. Ale ak ste sa včas nekontaktovali s lekárom, diagnózu je možné určiť už v neskorších štádiách. Dôvody, ktoré vyvolávajú nástup choroby, sú:

 • Zlé návyky, ako je fajčenie a pitie alkoholu,
 • s väčšou pravdepodobnosťou majú rakovinu obličiek ako muži,
 • Nadváha. Vedie to k hormonálnej nerovnováhe, ktorá výrazne zvyšuje riziko ochorenia,
 • Závažné ochorenie obličiek,
 • Genetická predispozícia,
 • Vysoký krvný tlak.

Vyššie uvedené rizikové faktory však vôbec neznamenajú, že budete týmto ochorením vystavení. Niekedy, dokonca aj v jej úplnej neprítomnosti, sa môže vyvinúť rakovina.

Liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi

Mnoho ľudí si myslí, že tradičná medicína zahŕňa liečbu rakoviny obličiek bylinkami. V skutočnosti to nie je pravda. Okrem bylín na prípravu mnohých produktov sa používajú aj iné lieky, ako je propolis, ASD, sóda atď. Najefektívnejšie možnosti liečby budú diskutované nižšie..

Možnosť 1 - Bylinky na rakovinu obličiek

Na základe bylín sa pripravuje liečivá odvar. Na jeho prípravu musíte vykonať nasledujúce kroky:

 • Vezmite 10 gramov borievok, horského popola a prvosienky, 15 gramov koreňa púpavy, 30 gramov okrajových kvetov slnečnice a 5 gramov paliny,
 • Dôkladne premiešajte všetky prísady.,
 • Hotová zmes sa vyberie do 1 polievkovej lyžice a naleje sa do jednej pohára vriacej vody.

Vývar trvá 2 hodiny. Pripravený bujón sa berie v 60 ml v malých dúškoch po dobu troch mesiacov.

Možnosť 2 - Liečba rakoviny obličiek sódou

Pred pitím sódy na rakovinu obličiek by ste sa mali vždy poradiť so svojím lekárom. Keďže tento spôsob liečby môže byť použitý nesprávne, môže spôsobiť vážne poškodenie zdravia. Musíte začať užívať sódu 1/5 čajovej lyžičky. Suroviny sa chovajú v dostatočnom množstve vody. Postupne zvyšujte dávku na pol lyžičky.

Možnosť 3 - Liečba renálnej onkológie lastovičník

Na tento účel pripravte tinktúru. Jedným zo spôsobov prípravy tinktúry je nasledujúci recept:

 • Vezmite čerstvé stonky rastlín,
 • Otrite stonky z listov a vložte ich do misy,
 • Stonky nalejte 60% alkoholom na okraj plechovky.
 • Dajte zmes na tmavé miesto a nechajte ju uvariť 3 týždne. Po uplynutí tejto doby musíte tinktúru namáhať, až potom bude pripravená na použitie.

Užívajte tinktúru trikrát denne pred jedlom. Dávka by nemala prekročiť pol lyžičky. Liečba týmto činidlom trvá tri týždne, potom je potrebné prerušiť liečbu.

Možnosť 4 - PRIDAŤ na rakovinu obličiek

Na liečbu rakoviny sa odporúča použiť druhú frakciu ASD. Tento liek je vyrobený z prírodných živočíšnych surovín. Pôvodne bol vyvinutý na liečbu zvierat, ale po nejakej dobe vedci dokázali, že je ideálny na použitie pri liečbe ľudí. Liečivo má antibakteriálne, antiseptické, stimulačné a imunomodulačné vlastnosti. Na liečbu rakoviny pľúc sa ASD 2 užíva nasledovne:

 • Do pohára vložte 50 gramov vody a nakvapkajte 5 kvapiek lieku.
 • Zvýšte dávku o 5 kvapiek denne,
 • Keď dosiahnete maximálnu dávku 50 kvapiek, urobte si prestávku najmenej dva týždne.

Samozrejme, že užívanie drogy prináša nejaké nepríjemné pocity v čase prijatia. Pretože má veľmi špecifickú vôňu. Ale napriek tomu sa podľa mnohých pacientov výsledok liečby oplatí.

Možnosť 5 - Hemlock proti rakovine obličiek

Šťava z tejto rastliny je smrteľne jedovatá. Preto je potrebné s použitím tohto receptu postupovať s mimoriadnou opatrnosťou a zreteľne dodržiavať všetky proporcie. Ak chcete pripraviť tinktúry z tejto rastliny, musíte vykonať nasledujúce kroky:

 • stonky rastliny naplňte sklenenou miskou,
 • nalejte ju na vrchol s vodkou.
 • pevne zatvorte nádobu
 • dajte ju na pár týždňov na temné miesto.

Pripravená tinktúra by sa mala uskutočňovať podľa stohovateľnej schémy. Musíte začať od 1 kvapky, riedenie vodou. Maximálna dávka je 40 kvapiek, po čom dávka klesá opačným smerom.

Možnosť 6 - Liečba rakoviny obličiek múch agarovej

Napriek tomu, že lekári sú proti tomuto spôsobu liečby, v tradičnom lekárstve sa tento spôsob liečby aktívne používa. Liečitelia tvrdia, že klobúky muchotrávky zabíjajú rakovinové bunky a zastavujú rast nádoru. Pri príprave terapeutického činidla musíte vykonať nasledujúce kroky:

 • Vyberte päť hríbov so strednou hubou..
 • Opláchnite ich a dobre ich vyčistite.
 • dať do pohára,
 • Nalejte hríbové čiapky s jedným litrom vodky,
 • Vezmite nádobu a ak je to možné, pochovajte ju po dobu 30 dní v zemi.

Ak to nie je možné, zoberte hrubú handričku a zabaľte ju do pohára. Potom ju vložte na tmavé miesto.

Po mesiaci je tinktúra pripravená na použitie. Liek užite v 1 kvapke s veľkým množstvom vody. Dávka by sa mala postupne zvyšovať na 30 kvapiek. Priebeh prijímania je šesť mesiacov, po ktorých musíte absolvovať 1 mesačnú prestávku. Kurz sa odporúča opakovať..

Možnosť 6 - Propolis na rakovinu obličiek

Tento produkt bol úspešne použitý na liečbu zhubných nádorov nielen v obličkách. Pri užívaní liekov, ktoré zahŕňajú propolis, sa zlepšuje celkový stav, zvyšuje sa pracovná kapacita, spánok, chuť do jedla atď. Na prípravu lieku s propolisom musíte vykonať nasledujúce kroky:

 • Vezmite 100 gramov propolisu mierne zamrznúť a potom nastrúhajte na kovovom strúhadle,
 • Rozdrvený propolis umiestnite do sklenenej misky, najlepšie do fľaše,
 • Nalejte suroviny 500 ml. 70% alkoholu,
 • Hotovú zmes umiestnite na tmavé miesto na tri dni, produkt sa musí pravidelne pretrepávať,
 • O dva týždne neskôr by sa mala infúzia prefiltrovať a naliať do fľaše, ktorej pohár je tmavej farby..

Hotová tinktúra sa musí uchovávať v chladničke. Vezmite 40 kvapiek tinktúry a trikrát denne nariedite v teplej vode.

Nezabudnite, že samoliečba môže spôsobiť nenapraviteľné poškodenie vášho zdravia. Preto pred začatím liečby ľudovými liekmi sa poraďte s lekárom.

Liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi

Bezplatná konzultácia VKontakte. Kliknite na odkaz!

Liečba rakoviny obličiek ľudovými prostriedkami a metódami.

Prehľad metód a prostriedkov alternatívneho liečenia rakoviny obličiek fytoterapeuta

Dobrý deň. V e-maile je tento list:

Môj otec má rakovinu obličiek 4. stupňa s metastázami, má 57 rokov. Teraz odoberá tinktúru hemlock podľa schémy 1 až 40 kvapiek. Ale berie dennú dávku naraz. Povedzte mi, prosím, môže sa to zobrať? Na vašich stránkach som tiež prečítal mnoho odporúčaní na podporu a čistenie bylín. Povedzte mi, prosím, ktoré bylinky sú v našom prípade lepšie piť? A podľa akej schémy? Aký druh jedla by mal byť, otec prakticky nechce jesť, môže jesť vývar a jablko za deň, a to je všetko, pokiaľ viem, to nestačí na odstránenie zvyškov jedu z tela?!

Odpovedal som na tento list a predpísal pacientovi komplexnú liečbu a rozhodol som sa k tomuto listu pripojiť článok o alternatívnej liečbe rakoviny obličiek. Ihneď urobím rezerváciu - liečba bola predpísaná individuálne a recepty, ktoré nájdete tu, môžu vyhovovať jednému pacientovi a poškodiť ostatných, pretože VŽDY pred prijatím akýchkoľvek bylín konzultujte odborníka! Ak sú moje kontakty v dolnej časti článku! Liečte a buďte zdraví a teraz aj samotný článok “

Dobrý deň a skvelé zdravie pre všetkých!

Som fytoterapeutka Halisat Suleymanová a vytvoril som tento zdroj na pomoc ľuďom pri liečbe ľudových metód a prostriedkov! Som bývalý pacient s rakovinou, pretože chápem, čomu musíte v živote čeliť! Pred použitím receptov, ktoré sú na tomto webe, odporúčam vám, aby ste sa so mnou poradili, aby ste si veci neporiadali, pretože každý organizmus je jedinečný a vyžaduje si individuálny prístup a liečbu! Preto je lepšie konzultovať, ale teraz k článku!

Hlavnými ľudovými liekmi na liečbu rakoviny obličiek sú tinktúry z bylín, infúzie z bylín, masti z bylín..

Najprv by som vám chcel predstaviť video o rakovinových príznakoch, takmer tam sú zaujímavé informácie, po ktorých vám odporúčam prečítať si článok, na konci ktorého môžete zanechať svoje pripomienky alebo sa porozprávať o svojom probléme..

Hlavné bylinky používané na liečbu rakoviny obličiek sú:

A. Yu Nesterovskaja a kol. (1997) odporúčajú zahrnutie takýchto bylín do komplexu na liečbu rakoviny obličiek: lipnutie na tráve (tráva, 2 časti), veľká lastovička (tráva, 5 častí), vysokohorský hadec (oddenok, 3 časti), žihľava (2 listy) časti), praslička (tráva 2 časti), horolezecký vták (tráva 2 časti), kalamisová bažina (oddenok 3 časti), výrastky chaga (prášok 5 ​​dielov), vyhýbajúca sa pivónia (koreň 5 dielov), Rhodiola rosea (odrezok 2 časti).

200 ml vriacej vody sa naleje do jednej čajovej lyžičky zmesi rastlín, nechá sa pôsobiť 30 minút. Užívajte 100 ml 2 - 4 krát denne pred jedlom, a teda 2 - 4 mesiace.

Iní lekári odporúčajú nasledujúci liečebný režim a takýto zber proti rakovine obličiek..

Zbierka (časti): nechtík (kvety 4 hodiny), zimná zeleň (tráva 3 hodiny), posteľný pás (tráva 6 hodín), Goldenrod (tráva 3 hodiny), kadidlo (oddenok 2 hodiny), budra (tráva 4) h.), ovocná tráva (tráva 2 hodiny), borievka (ovocie 3 hodiny).

Pre 200 ml vriacej vody, jedna čajová lyžička zmesi rastlín, trvať 30 minút, piť po celý deň. Ak je to potrebné, môže sa zrazenina (jedlo) znovu použiť počas celého dňa. Liečba trvá až 4 mesiace.

Tinktúra aconitu Dzhungarsky. Vezmite podľa techniky sklíčka. Maximálna maximálna dávka je do 20 kvapiek. Môžete tiež použiť metódu terapeutickej dávky, keď pacient užije dávku tinktúry aconitu, pri ktorej má otravu jedom. Táto technika je veľmi účinná. Prijímanie podľa tejto techniky sa uskutočňuje pod dohľadom fytoterapeuta. Pred použitím tinktúry sa poraďte s bylinkovým lekárom.

Ako by mal pacient s rakovinou jesť: Výživa z rakoviny

Broskyňová tinktúra. Pite 10 kvapiek 3 krát denne na 2 polievkové lyžice vody pred jedlom.

Iné populárne liečby rakoviny obličiek.

Zber bylín zo sušenej lyky Amur zamatu (50 g), sladkého drievka (20 g), sušených bobúľ brilantného privetu (100 g), veľkých hákovitých atakrylodes (50 g) a suchých pásov astragalus (100 g). Urobte odvar byliniek a pite 1/3 šálky trikrát denne.

Zbierka bylín: húževnatá posteľná súprava (20 g), odnože hadího horolezca (30 g), tráva veľkej lastovičky (50 g), listy dvojdomej žihľavy (20 g), tráva vtáčej hory (20 g), poľná tráva praslička (20 g), odnože rašeliniska (30 g), koreň vyhýbajúcej sa pivónie (50 g), prášok z výrastkov chaga (50 g) a podzemky ružovej ródioly (20 g). Užívajte až 400 ml infúzie denne.

Tinktúra s bodkovaným hemlockom - liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi.

Táto tinktúra sa používa rovnakým spôsobom ako aconite tinktúra, iba dávky sú väčšie, pretože hemlock je slabší ako aconite. Liečivé vlastnosti hemlocku sú dané alkioidným koniínom, ktorý je obsiahnutý v rastline (najmä veľa koniínu v kvetoch a semenách rastliny). Tinktúra sa môže užívať metódou Tischenka, z jednej kvapky na 40 a znova do jednej kvapky, alebo do terapeutickej dávky. O tom je podrobne opísané vyššie. Po absolvovaní kurzu si urobte prestávku na dva týždne, potom sa znova vydáme na kurz. Vyžadujú sa 3 - 4 kurzy.

Pri rakovine obličiek pomáha 20% alkoholová tinktúra propolisu. Vezmite 30 kvapiek na pohár vriacej vody. Vypite ho pol hodiny pred jedlom trikrát denne. Priebeh užívania tinktúry je tri mesiace.

Je tiež veľmi užitočné žuť propolis. Na jedno použitie zoberte 3 gramy propolisu a žuť po dobu 15 minút a potom ich jednoducho prehltnite. Liečba propolisom trvá jeden mesiac.

Pri rakovine obličiek konzumujú med nechtíka.

Vezmite lyžicu kvetov nechtíka a medu. Miešajte do hladka. Jesť pol polievkovú lyžicu hodiny po jedle. Liečba trvá jeden mesiac.

Ďalšia dobrá kolekcia bylín na liečbu rakoviny obličiek pomocou ľudových liekov.

Nechtík lekársky (75 gramov), listy bazalky (100 gramov), imelo (100 gramov), krvné hrnce (100 gramov), lastovičník (75 gramov), mäta pieporná (75 gramov), koreň ľubovníka bodkovaného (100 gramov). Nalejte pol litra vriacej vody s dvoma lyžicami zmesi rastlín. Pite 4 krát denne na 100 gramov infúzie medzi jedlami.

Jedna z populárnych tinktúr proti onkológii: Tinktúra hemlocku proti rakovine

ČAK - chaga, calamus, nechtík: 5 čajových lyžičiek prášku chaga, 1 čajová lyžička prášku koreňového kalamára, 1 lyžica kvetov nechtíka - všetko vložte do smaltovanej nádoby, nalejte 0,5 l teplej vody (40-50 °) a nechajte na. 2 dni na chladnom mieste. Spôsob aplikácie: 0,5 - 1 pohár denne 3 - 3 krát pred jedlom.

Šťava z lopúcha. Otočte listy v mlynčeku na mäso a výslednú hmotu vytlačte gázou. Konzumujú ju asi tri mesiace, každý 20 mililitrov, a potom jedia trikrát denne. Šťava by sa mala uchovávať v chladničke.

Koren Elekmpanu. Berieme 30 gramov dobre rozomletého koreňa rastlín a vložíme do trojlitrovej nádoby. Naplňte nádobu teplou prevarenou vodou a pridajte 20 gramov droždia. Na dva dni uložte na teplé miesto, potom namáhajte a spotrebujte. Pred jedlom používajte infúziu 100 mililitrov. Infúziu pred užitím treba zahriať vo vodnom kúpeli. Priebeh liečby trvá až do konca infúzie, potom sa prestanú užívať dva týždne.

Cibuľa, pri liečbe rakoviny obličiek pomocou ľudových liekov. Cibuľa, štyri stredné hlavy, zalejeme jeden liter domáceho kravského alebo kozieho mlieka a varíme na miernom ohni, až kým úplne nezmäkne. Schéma použitia je 100 ml pred jedlom. Priebeh tohto ošetrenia sa vykonáva jeden mesiac.

A tak ste videli, že existuje veľa lekárskych predpisov na liečbu, a je málo času vyskúšať si všetko, preto vám odporúčame, aby ste sa pred liečbou tejto alebo tej drogy poradili o liečbe svojho ochorenia..

Ak potrebujete radu o liečbe rakoviny obličiek pomocou ľudových liekov, navštívte stránku https://vk.com/id197922561 alebo napíšte na [email protected]

Ďalšie užitočné články na webe:

Kedy sa rakovina obličiek lieči ľudovými liekmi?

Kedy sa rakovina obličiek lieči ľudovými liekmi??

Rakovina obličiek je považovaná za veľmi závažnú onkologickú patológiu, pretože je takmer nemožné diagnostikovať ju v počiatočných štádiách vývoja. Kurz často nie sú doplnené špecifickými symptómami. Toto ochorenie je ťažké liečiť, a preto je liečba rakoviny obličiek ľudovými prostriedkami jednoducho nenahraditeľná..

V súlade s údajmi vedeckých štúdií je dôležité poznamenať, že obličková onkológia sa vytvára v dôsledku podvýživy, keď konzumuje veľa červeného mäsa, a odmieta konzumovať rastlinné produkty. Šanca na stratu ochorenia sa zvyšuje s cukrovkou, obezitou a vysokým krvným tlakom.

Prejavy patológie počas jej progresie

Prejav príznakov vzniku zhubného nádoru v obličkách je rozdelený do dvoch odrôd. Prvý typ je extrarenálny, keď orgán začne pracovať úplne iným spôsobom, ktorý ovplyvňuje činnosť ľudského tela ako celku. Druhým typom je oblička, keď na prvom mieste nádor rýchlo rastie. S takýmito príznakmi si pacienti sťažujú na silnú bolesť brucha z postihnutej obličky, bolesť v bedrovej oblasti. Ak hovoríme o povahe bolesti, potom je to bolesť, pretože nádor ovplyvňuje parenchým obličiek.

Krv môže byť tiež detekovaná v moči, pretože krvné cievy praskajú v obličkách. Keď sa močovod upchá krvnými zrazeninami, bolesť sa stane neznesiteľnou a nazýva sa obličková kolika.

To je dôležité! Pokiaľ ide o extrarenálne príznaky, sú sprevádzané zvýšením telesnej teploty, zhoršením celkového zdravotného stavu, nedostatkom chuti do jedla, hmotnosťou a rozvojom slabosti, čo naznačuje otravu tela.

Ako a prečo sa onkologická liečba vykonáva pomocou alternatívnych metód

Lieková terapia pri rakovine obličiek zahŕňa chirurgický zákrok s povinným odstránením poškodeného orgánu. V medicíne je známa ďalšia metóda známa od staroveku - jedná sa o tradičné metódy liečby rakoviny obličiek, ktoré majú mnoho receptov na elimináciu nádoru..

Ľudia, ktorí sú onkologicky ohrození poškodením obličiek, menovite s obezitou, zlým dedičstvom, vysokým krvným tlakom, musia v liečebnom procese používať antimutagénne byliny a iné alternatívne metódy na zabránenie vzniku choroby..

Účinné recepty, ktoré pomáhajú eliminovať nádor v obličkách

 1. Jedným z najúčinnejších receptov, ktoré pomáhajú pôsobiť proti metastázam, je tinktúra aconitu Dzhungarsky. Budete musieť naliať jeden liter alkoholu s koncentráciou 70% 20 g sušeného koreňa aconitu. Naplňte zmes po dobu troch týždňov a pravidelne ju pretrepávajte. Má sa zobrať jednu až desať kvapiek trikrát denne s 50 ml vody alebo srvátky. Po operácii obličiek je potrebná jedna až päť kvapiek. Následne sa organizuje sedemdňová prestávka so súčasným očistením tela. Počas vykonávania kurzu môžete na postihnutú obličku tiež aplikovať 10 - 15 kvapiek tinktúry dvakrát denne, zakrytú oblasť prikryte vlnou handričkou zhora a choďte spať.
 2. Aconite Dzungarian uvedený vyššie má silný toxický účinok na oslabené obličky, a preto je potrebné liečiť bylinnú rakovinu obličiek súčasne, čo pomáha zmierňovať vedľajšie účinky. Odoberie sa 100 gramov sušených koreňov astragalus z webbedov 50 gramov oválnych atractylodes, 20 gramov sladkého drievka, 100 gramov sušených bobúľ privet, 50 gramov suchého zamatu Amur. Tri polievkové lyžice zbierky sa nalejú do jedného litra studenej vody, zmes sa uvedie do varu. Musíte variť na miernom ohni, kým sa polovica objemu vody neodparí. Infúzia trvá trikrát denne, jedna tretina pohára asi hodinu pred jedlom. Čas liečby je jeden rok.
 3. Účinný protirakovinový účinok má liečivú polievku. Pripraví sa takto: 1 kg kuracích prsia sa naleje dvoma litrami vody, 50 g koreňa lopúcha sa musí zabaliť do gázy, ako aj 50 gramov koreňa disco, koreňa astragalus, potom sa ponorí do vody. Varenie polievky je lepšie na miernom ohni po polhodine varu bez otvorenia veka panvice. Polievka by sa mala jesť s mäsom dva dni a namiesto soli pridávať morské riasy. Je dôležité variť polievku raz alebo dvakrát týždenne a pravidelne v nej meniť zloženie bylín. K polievke sa môžu pridať korene dúhovky, elekampanu a angeliky. Do dvoch litrov vody sa smie pridať iba 100 - 130 gramov koreňov.
 4. Ak je potrebné znížiť objem tekutiny spotrebovanej pacientom, jeho konzumácia vo veľkých množstvách je zakázaná. V procese prijímania mäsa na zlepšenie jeho chuti je povolené používať cesnak, paradajky, papriku, zeler. Konzumácia mäsa pripraveného podľa opísaného receptu výrazne zlepšuje fungovanie obličiek a znižuje opuch.
 5. Mleté sušené bobule citrónovej trávy sa často používajú na liečbu a zmiernenie stavu pacienta v pokročilom štádiu onkológie. Bobule majú schopnosť obnoviť postihnuté bunky. Mali by ste užiť päť až osem gramov prášku ráno a počas dňa pomocou kefíru. Priebeh liečby nie je dlhší ako dva až tri mesiace, potom sa uskutoční rovnaká prestávka a liečba sa môže opakovať.
 6. Tinktúra jedovatého koreňa míľnika sa používa v onkológii dvoch obličiek naraz alebo v prípade porážky jedinej funkčnej obličky rakovinovým nádorom. Vyžaduje sa naliať 20 gramov sušeného koreňa 0 gramov čerstvého koreňa do jedného litra vodky a potom sa prefiltruje. Mali by ste užiť jednu kvapku tinktúry trikrát denne a následne zvýšiť dávku na tri kvapky denne. Tri kvapky súčasne sa používajú najviac päť dní a potom sa opäť použije iba jedna kvapka. Časom môže takáto terapia trvať celý rok..

Výživa pri liečbe choroby

Pokiaľ ide o výživu, alternatívna liečba rakoviny obličiek je založená na príjme liekov s vysokou koncentráciou vitamínu A. Zdravotnícki pracovníci uskutočnili štúdie, ktoré preukázali, že vitamín A pomáha zastaviť rast nádorových nádorov a dokonca mu umožňuje mierne zmenšiť jeho veľkosť..

Vitamíny typu B chránia telo pred následným vznikom zhubného procesu. Musíte si však uvedomiť, že všetky vitamíny vyžadujú prísne dávkovanie.

Vitamín E je veľmi užitočný pri detekcii rakoviny obličiek. Čím vyšší je príjem tohto vitamínu, tým pomalšie progreduje nádor a menej často obťažuje pacientov.

To je dôležité! Strava s vysokým obsahom kalórií vyvoláva rýchly nárast nádoru v obličkách kvôli nadmernému príjmu uhľohydrátov a tukov. Nízkokalorická výživa naopak spomaľuje rast nádoru.

Rakovina obličiek, ľudové liečivá

ľudové lieky

Zvýšenie všeobecného žiarenia, znečistenie životného prostredia, chemické prísady v potravinárskych výrobkoch a jednoducho horúčkovitý rytmus moderného života, ktorý spôsobuje veľa stresových situácií, spôsobuje zmeny v ľudskom tele a predovšetkým na genetickej úrovni. Všetky tieto negatívne faktory priamo nespôsobujú vznik rakoviny, ale sú iba „štartérom“ na spustenie genetických mutácií, ktoré vedú k jeho výskytu. Príkladom najviac mutovanej rakoviny je rakovina obličiek a nie je prakticky citlivá na chemoterapiu alebo
na žiarenie. Ale nie všetko je také zlé, lieči ľudové lieky proti rakovine obličiek, ktoré sa začali používať v úradnej medicíne. Dokonca aj pri liečbe pokročilého karcinómu obličiek ľudovými liekmi existujú veľmi dobré výsledky. Nasledujúce rastliny majú silné antimutagénne vlastnosti: púpava, banán, zázvor, sladké drievko, mrkva, cesnak atď. Ľudia s rizikom rakoviny obličiek: s nadváhou, dedičnou predispozíciou, vysokým krvným tlakom, ochorením obličiek, musia nevyhnutne používať antimutagénne byliny. Pre tých, ktorí už potrebujú liečbu rakoviny obličiek, sa tieto recepty môžu použiť..

1) Silnou antimetastázou je tinktúra aconitu Dzhungarsky: nalejte liter 70% alkoholu 20 gramov suchého koreňového akonitu. Príležitostne sa triasť, trvať na tom tri týždne. Vezmite jednu kvapku na desať a späť trikrát denne, kvapkajúcou do 50 ml vody, najlepšie do mliečnej srvátky. Ak ste už mali operáciu obličiek, potom jedna až päť a naopak. Potom sedemdňová prestávka s očistením tela. Súčasne dvakrát denne nanášajte na oblasť postihnutej obličky 10-15 kvapiek, prikryte niečo vlnou navrchu a v tejto chvíli je lepšie spať..

2) Aconite Dzhungarsky je silným antimetázom a dosť toxickým činidlom pre slabé obličky, preto by sa mal používať spolu s protirakovinovými bylinkami, ktoré zmierňujú jeho vedľajšie účinky: vezmite 100 gramov suchých astragalusových membránových koreňov, 50 gramov vysokoaktívnych (oválnych) atraktívnych baktérií, 100 gramov sladkého drievka, 100 gramov. gramov sušených bobúľ brilantný, 50 gramov sušeného zamatového zamatu Amur.
Nalejte tri polievkové lyžice kolekcie s litrom studenej vody, privarte k varu, mierne varte na miernom ohni, až kým sa voda neodparí na polovicu. Vezmite tretinu pohára vývaru pol hodiny alebo hodinu pred jedlom trikrát denne. Liečba trvá jeden rok. Táto odvar sa dá použiť aj na rôzne ochorenia obličiek..

3) takáto terapeutická polievka má protirakovinový účinok: nalejte 1 kg kuracieho prsníka dvoma litrami vody, zabaľte 50 gramov koreňa lopúcha, 50 gramov koreňa astragalus, 30 gramov koreňa dioscorea do gázového vrecka a vložte do vrecka sklenenú náplň neprišiel), varte na miernom ohni, po varení, 30 minút v zakrytom veku. Jesť polievku s mäsom za dva dni. Namiesto soli pridajte morské riasy. Varte polievku 1 - 2-krát týždenne dlhý čas a pravidelne striedajte bylinky. V tejto polievke môžete stále použiť korene týchto bylín: elecampan, iris, angelica, atractylodez. Pamätajte, že 2 litre vody by mali mať 100 - 130 gramov koreňov.

b-Ak potrebujete znížiť množstvo prijatej tekutiny, potom namiesto dvoch litrov vody zoberte jeden liter, dostanete kuracie prsia. Pri konzumácii mäsa môžete jesť paradajky, cesnak, zeler, papriku a iné druhy papriky. Jesť také mäso zlepší funkciu obličiek a zníži opuch..

4) Používa sa s pokročilými formami rakoviny obličiek, pečene a pľúc, mletých sušených bobúľ citrónovej trávy. Majú schopnosť opraviť zničené bunky. Užívajte päť až osem gramov prášku denne ráno a popoludní s kefírom. Príjem nestrávi viac ako 2 - 3 mesiace, potom urobte rovnakú prestávku a môžete kurz zopakovať.

5) Tinktúra jedovatého míľnikového koreňa sa používa na rakovinu obličiek alebo poškodenie posledného, ​​iba obličiek: nalejte 20 gramov suchého koreňa na liter vodky, ale lepšie ako 50 gramov čerstvého koreňa, trvajte dva týždne na kmeňe. Užívajte jednu kvapku trikrát denne až tri kvapky na dávku trikrát denne. Vezmite tri kvapky naraz, užite iba 3-5 dní, potom znova jednu kvapku trikrát denne. Liečba sa môže vykonávať do jedného roka.

Skutočnosť, že rakovina obličiek lieči ľudové lieky, sa v praxi dokázala.

Liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi

Rakovina obličiek patrí medzi 10. miesto medzi onkologickými patológiami. Maximálny výskyt sa vyskytuje za 65 rokov, u mužov toto ochorenie postihuje oveľa častejšie ako ženy. Napriek štúdiám nie sú príčiny choroby úplne objasnené. Možno nepriaznivá ekológia, zvýšené ožarovanie pozadia, chemické prísady v potravinách, veľa stresov atď. zanechávajú svoj odtlačok na ľudskom tele, čo prispieva k onkologickej patológii. Rakovina obličiek, na rozdiel od väčšiny zhubných nádorov, je prakticky necitlivá na radiačnú a liekovú terapiu. Pri diagnostikovaní ochorenia v skorom štádiu je však chirurgická liečba veľmi účinná a vedie k uzdraveniu. Žiaľ, zákernosť choroby je v počiatočnej fáze asymptomatická. Výskyt prvých príznakov často znamená, že choroba prešla do ďalšieho štádia. Ale okrem tradičnej terapie existuje aj liečba rakoviny obličiek pomocou ľudových liekov. Preto vždy existuje šanca na zotavenie.

Najprv musíte, samozrejme, navštíviť lekára - len po dôkladnom vyšetrení môže urobiť správnu diagnózu. A hoci je chirurgia stále považovaná za hlavnú liečebnú metódu, alternatívna liečba rakoviny obličiek môže byť pomocnou látkou, ktorej metódy niekedy nie sú o nič menej účinné v boji proti tejto chorobe..

Bylinné ošetrenie

Táto metóda je najbežnejšia. Bylinné liečivá na rakovinu obličiek sú neuveriteľne rozmanité. Vyrábajú tinktúry, odvary, masti, balzamy. História aplikácie mnohých má viac ako jedno storočie. Naši predkovia poznali schopnosť niektorých rastlín (šabľa, hľuzy, palina atď.) Ničiť nádorové bunky. Okrem toho sú schopné normalizovať metabolizmus a odstrániť produkty metabolizmu zhubných buniek z postihnutého orgánu. Okrem týchto činidiel sa v závislosti od prejavov choroby často používajú rastliny, ktoré majú diuretický, laxatívny, protizápalový, antiseptický účinok (harmanček, jitrocel, yarrow, mäta atď.). Existujú poplatky, ktoré zahŕňajú niekoľko liečivých bylín.

 • Napríklad veľmi užitočná je táto zbierka:
  Mesiac 75 g.
  Elderberry listy 100 g.
  Imelo 100 g.
  Celandín 75 g.
  Máta peprná 75 g.
  Hypericum root 100 g.
  Výsledné prísady sa zmiešajú, 2 lyžice. l do pripravenej zmesi nalejte 2 šálky vriacej vody a nechajte ju uvariť. Medzi hlavnými jedlami nakrájajte 4 krát denne a 100 ml
 • S rakovinou obličiek, nechtík s medom dobre fungoval. 1 polievková lyžica. zmiešajte lyžicu kvetov nechtíka s prírodným medom. Vezmite 1/2 lyžice 1 hodinu po jedle 3-4 týždne. Účinok môžete opraviť liečivom z medovej brezy: ráno na lačný žalúdok 1 polievková lyžica. l med, pri obede 15 kvapiek tinktúry brezových púčikov, večer pred jedlom - tinktúra propolisu. Priebeh liečby je mesiac, po ktorom by sa mala prestávka prerušiť o dva týždne, potom je možné liečbu zopakovať.

propolis

Propolis je jedinečný liek, ktorý sa už dlho používa pri mnohých chorobách. Pozostáva z takmer všetkých stopových prvkov potrebných pre človeka, minerálov, vitamínov, mnohých aminokyselín, nevyhnutných pre organizmus a enzýmov. Vedci však stále nachádzajú stále nové látky. Naposledy sa v nej objavili prírodné antibiotické a protiplesňové látky..

 • Z ľudových liekov na nádory obličiek sa odporúča užívať 20% alkoholovej tinktúry z propolisu. Zriediť 30 kvapiek v pohári vody, trvať 3 krát denne pred jedlom po dobu troch mesiacov.
 • Niektorí bylinkári odporúčajú žuvanie propolisu iba 15 minút denne po dobu 1 mesiaca.

V tradičnej medicíne sa používa veľa liekov, čo nie je prekvapujúce - informácie o liekoch sa zhromažďujú už mnoho storočí. Ich účinnosť testovala viac ako jedna generácia ľudí. Ale každý nový liek by sa mal používať opatrne, tolerancia každého lieku je striktne individuálna: to, čo je dobré pre jedného, ​​pre iného človeka môže byť škodlivé. Použitie alternatívnych metód spôsobuje nejednoznačnú reakciu. Verte v ne alebo nie - každý sa rozhodne sám za seba. Ich použitie však vzbudzuje nádej na vyliečenie. A ten, kto nestratí srdce, bude určite schopný poraziť rakovinu.

Je možné vyliečiť rakovinu obličiek ľudovými prostriedkami?

Mnoho rastlín má biologicky aktívne zložky, ktoré môžu ovplyvňovať rakovinové bunky a znižovať ich rast.

Princíp ich pôsobenia je založený na potlačení bunkového delenia v oblasti zhubného nádoru. V tomto ohľade sa rast nádoru zastaví.

Liečba rakoviny obličiek ľudovými liečivami pomocou bylín sa používa ako u tradičných liečiteľov, tak u lekárov úradného lekárstva.

Používa sa však iba ako doplnok v primárnej terapii..

Aconite Dzungarian

Niektoré rastliny z arzenálu tradičnej medicíny používané na neutralizáciu zhubných nádorov sú jedovaté. Najznámejšou akonitou je Dzungarian. Používa sa na výrobu tinktúr..

Toto je rastlina rodiny blatouchov:

 • znižuje zápal,
 • ničí mikróby,
 • anesthetizes.

Tinktúra je účinná pri mnohých onkologických ochoreniach, vrátane rakoviny obličiek..

Aconite blokuje šírenie metastáz v tele.

Tento liek sa pripravuje pomocou vysušeného a nastrúhaného koreňa aconitu. Vezmite jednu lyžicu prášku a naplňte ju pol litra vodky. Trvajte na náprave asi 2 týždne, občas traste. Na želanie si môžete kúpiť lekársku hotovú tinktúru aconite v lekárni.

Hotový výrobok je kyslý a opitý na základe princípu „kĺzania“. Prvý deň zoberte 1 kvapku zriedenú v štvrť pohári vody a potom denne zvyšujte dávku o jednu kvapku. Po dosiahnutí 10 kvapiek sa zvýšenie dávky zastaví a v tomto množstve ho pijú 10 dní. Od 21. dňa sa dávka postupne znižuje o jednu kvapku denne. Potom nasleduje mesačná prestávka v liečbe.

bolehlav

Rastlina má toxické vlastnosti, ktoré sa používajú ako aconite tráva. Tinktúra sa pripravuje podobným spôsobom, ale dávka sa zdvojnásobí, pretože hemlock má slabšie vlastnosti.

Liečivo pripravené z tejto rastliny nielen redukuje nádor, ale tiež odstraňuje bolesť, ktorá sprevádza štvrté štádium choroby. Prestávka medzi kurzami - najmenej 2 týždne.

Ďalšia jedovatá rastlina, ktorá môže zastaviť rast zhubného nádoru. Míľnik koreň sa používa na výrobu látky, ako je citrát. Tradičná medicína ju používa na liečenie rakovinových patológií.

Tinktúra v koreni medzníka na liečenie rakoviny obličiek sa pripravuje zo suchého podzemku rastliny. Je potrebné odobrať 20 g surovín a pridať 1 l vodky. Zmes sa nalieva niekoľko dní a filtruje sa.

Dávku musíte vziať tak, že ju vopred riedite v štvrť pohári vody. Prvý deň vypijú jednu kvapku trikrát, druhý - dva a tretí - tretí a tak ďalej päť dní. Ďalej musíte urobiť krátku prestávku (niekoľko dní) a potom nasledovať kurz. Takéto cykly sa uskutočňujú, až kým sa stav pacienta nezlepší..

sekáčiky

Dlhotrvajúci povraz sa už dlho používa pri liečbe rôznych nádorov a iných ochorení obličiek. Počas rozkvetu sa zhromažďuje tráva posteľného prútia, suší sa a pripraví sa odvar. Za týmto účelom si zoberte pár lyžičiek surovín a vylejte ich vriacou vodou.

Vývar je pevne uzavretý a nechá sa vylúhovať dve hodiny.

Potom prechádza sitom a pred jedlom sa užíva štyrikrát denne na štvrť šálky.

lastovičník

Celandín sa veľmi často používa v alternatívnej medicíne na rôzne choroby vrátane rakoviny. Podľa liečiteľov je lastovník schopný neutralizovať nádor a odstrániť produkty jeho rozpadu z ľudského tela.

Liečivý vývar sa pripravuje z jednej lyžice sušených listov a stoniek lastovičky a litra vriacej vody. Infúzia hodinu a konzumácia štvrtiny pohára pred jedlom.

propolis

Propolis je jedným z mála prostriedkov, ktoré sa odporúča používať aj v úradnom lekárstve. Látka je veľmi účinná v období rehabilitácie po chirurgickom zákroku a chemoterapii, ale nielen. Propolisové lieky môžu zastaviť šírenie metastáz v štvrtom štádiu choroby.

Počas obdobia zotavenia je propolis schopný:

 • zlepšiť spánok a chuť do jedla;
 • stimulovať imunitný systém;
 • predĺžiť životnosť.

Žuvajte dva gramy propolisu asi 15 minút trikrát denne. Príjem alkoholovej tinktúry nie je o nič menej účinný. Pijú ho, predtým ho zriedili vodou - 30 g na 20 ml vody, trikrát denne. Droga sa užíva na pár mesiacov.

Poľná zver

Larkspur má liečivú silu spôsobenú rakovinou obličiek a pečene. Surový materiál sa naleje vriacou vodou a uchováva sa vo vodnom kúpeli štvrť hodiny. Ochladený bujón sa filtruje cez sito a vyberie sa do pol pohára trikrát denne. Vývar môžete vypiť hodinu pred alebo hodinu po jedle.

broskyňa

Tinktúra broskýň lieči rakovinu, ak ju používate v 10 kvapkách trikrát denne. Zvyšuje imunitu a je silným antioxidantom, rýchlo obnovuje telo po chemoterapii a odstránení chorého orgánu.

V každom prípade, pri výbere liečby rakoviny obličiek ľudovými liekmi, by ste mali vedieť, že použitie týchto liekov sa musí vykonávať veľmi starostlivo, pričom sa sleduje presnosť dávkovania. Najlepšie je, že počas takejto liečby je pacient pozorovaný odborníkom.

Liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi

Moderný vyšetrovací systém umožňuje detekovať rakovinu obličiek v skorých štádiách jej výskytu. Ľudia s touto chorobou sú liečení. Štatistiky ukazujú, že ich percento je od 79 do 100%.

Rakovina obličiek v počiatočnej fáze prebieha bez príznakov. Ale preventívny výskum pomocou ultrazvuku pomôže identifikovať ho. Môže sa vyliečiť, ak sa okrem terapie používajú aj ľudové lieky.

Prvé príznaky rakoviny obličiek sa neobjavujú, cítia sa až v štádiu, keď nádor začína rásť do obličiek. S týmto faktorom sa v moči objavujú krvné bunky a bolesti..

Obličková anatómia

Obličky sa nachádzajú v tej časti dolnej časti chrbta, kde končeky rebier končia. Je chránený silným svalstvom. Obličku obklopuje mastný paronefrálny tuk a jeho vlastná obálka. Je v kapsule. Veľká oblička (oblička) prechádza obličkami a tečie do dolnej dutiny, čo vedie k srdcu.

Nad obličkami sa nachádzajú nadobličky, ktoré majú funkciu regulácie rovnováhy voda-elektrolyt a hladiny hormónov zodpovedných za sexuálnu funkciu osoby. Okrem toho sú schopné produkovať adrenalín. Nie sú súčasťou obličiek..

Obličky regulujú rovnováhu vitamínov a vody v tele. Asimilácia draslíka, sodíka, vápnika a horčíka závisí od ich práce. Produkujú hormóny, ktoré stimulujú tvorbu nových červených krviniek..

Ako často sa vyskytuje rakovina obličiek??

Štatistika výskytu onkologických nádorov v ľudskom tele, pokiaľ ide o obličky, uvádza iba 2% z ich celkového počtu. Ročne je chorých 40 000 ľudí. U mužov je toto číslo vyššie ako u žien. Vek, v ktorom dochádza k vývoju procesu - od 50 do 70 rokov.

Formy onkologických lézií

Najčastejším typom lézie malígnych novotvarov v obličkách je karcinóm obličiek, ktorého liečba poskytuje radikálnu metódu na jeho odstránenie spolu s časťou nadobličiek (paronefrálne tkanivo)..

Tento proces sa nazýva „nefroktámia“. Po odstránení nadobličiek. Prítomnosť metastáz znamená ďalšie odstránenie tých častí orgánov, ktoré zasiahla..

Fázy rakoviny obličiek

Ak sú postihnuté kosti kostry, dochádza k amputácii končatín alebo resekcii rebra.

Nemenej častá je taká forma choroby, ako je napríklad jasná bunková renálna rakovina, a liečba tohto procesu závisí od jej rozmanitosti. Je rozdelená do nasledujúcich typov:

 • vlastne ľahký-bunkový;
 • granulovaná bunka.

Diagnóza karcinómu obličkových buniek

Pre správnu diagnózu je predpísaných niekoľko vyšetrení, ako napríklad:

 • testovanie pre laboratórium;
 • endoskopia;
 • ultrazvuk;
 • rádioizotopové;
 • morfologické vyšetrenie vzorky biopsie nádorového tkaniva a metastázy lymfatických uzlín.

Príznaky karcinómu obličkových buniek:

 • hypertenzia;
 • triaška;
 • intoxikácia tela;
 • hnačka;
 • chudnutie;
 • trombóza dolných genitálnych žíl.

Rizikové faktory pre rakovinu obličiek:

 • Genetické dedičstvo.
 • Alkohol a fajčenie.
 • Chronické zlyhanie obličiek.
 • Jesť tučné potraviny.
 • Spracované v blízkosti vysokých pecí (vystavenie azbestu).
 • Von Hippel-Lindauova choroba.

Časté príznaky rakoviny obličiek:

 • zvýšená ESR;
 • anémia;
 • vysoký obsah vápnika v krvi;
 • patológia v pečeni;
 • zvýšenie alkalickej fosfatázy;
 • bolesť kostí, ak sú postihnuté;
 • krv v moči;
 • bolesť hlavy;
 • hypertenzia;
 • prudký úbytok hmotnosti.

Pooperačné ošetrenie

Ak nie je možné vykonať ďalšie odstránenie orgánov alebo karcinóm obličkových buniek nie je funkčný, je predpísaná ožarovacia terapia s ďalším liečebným cyklom, ktorý zahŕňa hormonálnu terapiu, chemoterapiu, imunoterapiu a všeobecnú hypertermiu. Tieto liečby sa používajú aj po operácii rakoviny obličiek. S úplným odstránením rakoviny prvého stupňa pacient žije najmenej 5 rokov.

Liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi

V štádiu hĺbkového klíčenia nádoru do štruktúry obličiek dochádza k vaskulárnej ruptúre. Tento faktor spôsobuje výskyt krvných sekrécií v moči. Je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že sa môžu hromadiť v medzistupni svojho pohybu v moči. To spôsobí oneskorenie moču, keď opúšťa telo. Ako komplikácia s týmto faktorom sa môže začať jeho spätný odtok do močovodu alebo močového mechúra, čo spôsobí rozšírenie obličkovej panvy..

Mnohé rastliny majú biologicky aktívne vlastnosti, ktoré sa používajú ako liek na rakovinu obličiek, čo pomáha znižovať ich inhibíciou ich delenia. Táto metóda je doplnkom klasickej terapie..

Nasledujúce druhy rastlín sa klasifikujú ako aktívne antimutagény:

 • Púpava listy.
 • Ginger root.
 • Koreň sladkého drievka.
 • Červená mrkva.
 • cesnak.
 • Akonik Dzungarian.
 • bolehlav.
 • medzník.
 • sekáčiky.
 • lastovičník.
 • propolis.
 • Poľná zver.
 • broskyňa.
 • dogrose.
 • chaga.
 • Ovosové zrná.
 • Červená dáma.
 • brusnice.
 • maliny.
 • čučoriedky.

Aconite Dzhunggan

Na prevenciu metastáz pri rakovine obličiek sa odporúča vziať z kvapky na desať a naopak na jednu, ktorá trvala na alkohole z koreňov rastliny. Na varenie použite dvadsať gramov suroviny na 100 miligramov liehu na lieh. Trvajte na zložení 21 dní. Kompozícia je výhodná, ak je zriedená srvátkou. Odporúča sa na zníženie jeho toxicity, pite súčasne s inými menej toxickými bylinkami..

Po odstránení obličiek by maximálny počet kvapiek aconitu Dzhungansky nemal prekročiť 5. Odporúča sa, aby ste okrem príjmu tiež použili alkoholovú tinktúru, aby ste naraz aplikovali až 15 kvapiek na kožu v obličkovej oblasti súčasne..

Rastlina má nasledujúce vlastnosti:

 • Znížte zápal.
 • Zničte mikróby.
 • Blokujte rast metastáz.

Bylinná úroda

Zahŕňa tieto rastliny:

 • web Astragalus root - 100 gramov;
 • oválne atroctylody s veľkými hlavami - 50 gramov;
 • koreň sladkého drievka - 20 gramov;
 • brilantné bobule stehien - 100 gramov;
 • Amurová lyka zo zamatu - 50 gramov.

Pripravte vývar pomazaním, zatiaľ čo z 3 litrov vody použitej na kompozíciu zostane jedna a polovica. Všetky tieto komponenty sú rozdrvené a kombinované v jednej nádobe. Dôkladne premiešajte a na každú jednotlivú prípravu použite 3 polievkové lyžice celkovej hmotnosti..

Mal by sa užívať počas kalendárneho roka pri 75 gramoch pol hodiny pred každým jedlom. Pripravený vývar sa odporúča pre akékoľvek ochorenie obličiek.

Jedovatý koreňový míľnik

Používa sa na výrobu alkoholu..

 • sušený koreň - 20 alebo čerstvý - 50 gramov;
 • vodka - 500 gramov.
 • Postavte sa na 21 dní a užite 1 kvapku trikrát pred jedlom. Liečba trvá jeden rok. Zoberte kvapky a rozriedite ich vodou (50 gramov)..
  bolehlav

Spôsob prípravy tinktúr je podobný zloženiu ich akonty. Vezmite odporúčať v pomere, ktorý dvakrát prevyšuje. Dávkový režim je nasledujúci:

 • od dvoch za deň do 20 kvapiek za desatinu a naopak, postupné znižovanie dávky na 2;
 • prestávka dva týždne medzi liečením kompozíciou.

Trvá 21 dní na litri vodky. Na prípravu kompozície sa použije 20 gramov sušeného podzemku rastliny. Pijem kvapky, riedim vodou po dobu 5 dní a zvyšujem príjem jednej až piatich kvapiek na jednu recepciu. Medzi liečebnými cyklami odporúčajú prestávku v trvaní 5 dní.

lastovičník

Pripravuje sa infúzia 2 polievkových lyžíc bylinkovej kompozície a litra vriacej vody v termoske. Pred jedlom si dajte pol pohára. Rastlina má priaznivý vplyv na elimináciu toxínov z tela s rakovinou obličiek.

záver

Pri liečbe a po chirurgickom odstránení rakoviny obličiek sa odporúča aktívne používať ľudové liečivá. Pomôže to zachrániť život pacienta. Všetky odporúčané formulácie pomôžu s liečbou..

Práca v škodlivých podnikoch, osoba vdychuje pár benzínu, azbestu, ťažkých kovov a ďalších zložiek, ktoré sa v tele usadzujú a hromadia sa v priebehu rokov. Všetky z nich a oveľa viac poškodzujú obličky a môžu spôsobiť ich onkológiu. Preto sa ako profylaxia choroby odporúča vykonávať liečbu ľudovými liekmi raz ročne..

Podobné správy

Čo by som mal vedieť o rakovine obličiek Príznaky choroby Etapy vývoja rakoviny obličiek Príčiny choroby Diagnóza rakoviny obličiek Metódy a prevencia liečby Čo mám vedieť o rakovine obličiek? Rakovina obličiek je nebezpečné ochorenie spôsobené výskytom rakovinových buniek, ktoré sa šíria nekontrolovaným delením. Najznámejším typom rakoviny obličiek je karcinóm obličkových buniek. Pri karcinóme sa vo vnútornej vrstve vyskytujú rakovinové nádory....

Takmer každý deň narazíme na rakovinu takým spôsobom. Naši priatelia hovoria o tomto ochorení, o ňom počujeme v správach, mnohí sa zúčastňujú kampaní na podporu pacientov s týmto ochorením, vedci neustále pracujú na vývoji liekov proti rakovine. A bude užitočné poznať najdôležitejšie informácie o ňom. Čo je to rakovina? V ľudskom tele sú....

V modernej medicíne sa na odstránenie rakovinových buniek a nádorov používa niekoľko metód. Najbežnejšou metódou expozície je doposiaľ chemoterapia. Bohužiaľ, takáto liečba má vážne následky, stačí uviesť len niekoľko z nich: vypadávanie vlasov a zmeny stavu pokožky a nechtových platní, anémia, zvýšená únava a pocity slabosti, zmeny chuti do jedla - až po....

Obsah Možné komplikácie prechladnutia obličiek Akútna pyelonefritída Glomerulonefritída Príznaky Aká by mala byť liečba, ak sú obličky studené Ak sú chladné, môžu sa vyliečiť. Na tento účel je potrebné vykonať potrebné prieskumy, aby sa v nich určil vývojový proces. Obličky vykonávajú funkciu čistenia toxínov v tele. Ich filtre....

Obsah Rakovina lymfatických uzlín Príznaky choroby Odrody a štádiá rakoviny lymfatických uzlín Príčiny choroby Diagnóza choroby Liečba rakoviny lymfatických uzlín Rakovina lymfatických uzlín Veľmi častou rakovinou je rakovina lymfatických uzlín. Toto ochorenie sa tiež nazýva lymfóm a predstavuje malígny nádor, ktorý ovplyvňuje lymfatický systém. Je potrebné poznamenať, že celý lymfatický systém pozostáva z celej siete žliaz a krvných ciev. Na čistenie a cirkuláciu látok sú potrebné tieto orgány....

Liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi

Bezplatná konzultácia VKontakte. Kliknite na odkaz!

Liečba rakoviny obličiek ľudovými prostriedkami a metódami.

Prehľad metód a prostriedkov alternatívneho liečenia rakoviny obličiek fytoterapeuta

Dobrý deň. V e-maile je tento list:

Môj otec má rakovinu obličiek 4. stupňa s metastázami, má 57 rokov. Teraz odoberá tinktúru hemlock podľa schémy 1 až 40 kvapiek. Ale berie dennú dávku naraz. Povedzte mi, prosím, môže sa to zobrať? Na vašich stránkach som tiež prečítal mnoho odporúčaní na podporu a čistenie bylín. Povedzte mi, prosím, ktoré bylinky sú v našom prípade lepšie piť? A podľa akej schémy? Aký druh jedla by mal byť, otec prakticky nechce jesť, môže jesť vývar a jablko za deň, a to je všetko, pokiaľ viem, to nestačí na odstránenie zvyškov jedu z tela?!

Odpovedal som na tento list a predpísal pacientovi komplexnú liečbu a rozhodol som sa k tomuto listu pripojiť článok o alternatívnej liečbe rakoviny obličiek. Ihneď urobím rezerváciu - liečba bola predpísaná individuálne a recepty, ktoré nájdete tu, môžu vyhovovať jednému pacientovi a poškodiť ostatných, pretože VŽDY pred prijatím akýchkoľvek bylín konzultujte odborníka! Ak sú moje kontakty v dolnej časti článku! Liečte a buďte zdraví a teraz aj samotný článok “

Dobrý deň a skvelé zdravie pre všetkých!

Som fytoterapeutka Halisat Suleymanová a vytvoril som tento zdroj na pomoc ľuďom pri liečbe ľudových metód a prostriedkov! Som bývalý pacient s rakovinou, pretože chápem, čomu musíte v živote čeliť! Pred použitím receptov, ktoré sú na tomto webe, odporúčam vám, aby ste sa so mnou poradili, aby ste si veci neporiadali, pretože každý organizmus je jedinečný a vyžaduje si individuálny prístup a liečbu! Preto je lepšie konzultovať, ale teraz k článku!

Hlavnými ľudovými liekmi na liečbu rakoviny obličiek sú tinktúry z bylín, infúzie z bylín, masti z bylín..

Najprv by som vám chcel predstaviť video o rakovinových príznakoch, takmer tam sú zaujímavé informácie, po ktorých vám odporúčam prečítať si článok, na konci ktorého môžete zanechať svoje pripomienky alebo sa porozprávať o svojom probléme..

Hlavné bylinky používané na liečbu rakoviny obličiek sú:

A. Yu Nesterovskaja a kol. (1997) odporúčajú zahrnutie takýchto bylín do komplexu na liečbu rakoviny obličiek: lipnutie na tráve (tráva, 2 časti), veľká lastovička (tráva, 5 častí), vysokohorský hadec (oddenok, 3 časti), žihľava (2 listy) časti), praslička (tráva 2 časti), horolezecký vták (tráva 2 časti), kalamisová bažina (oddenok 3 časti), výrastky chaga (prášok 5 ​​dielov), vyhýbajúca sa pivónia (koreň 5 dielov), Rhodiola rosea (odrezok 2 časti).

200 ml vriacej vody sa naleje do jednej čajovej lyžičky zmesi rastlín, nechá sa pôsobiť 30 minút. Užívajte 100 ml 2 - 4 krát denne pred jedlom, a teda 2 - 4 mesiace.

Iní lekári odporúčajú nasledujúci liečebný režim a takýto zber proti rakovine obličiek..

Zbierka (časti): nechtík (kvety 4 hodiny), zimná zeleň (tráva 3 hodiny), posteľný pás (tráva 6 hodín), Goldenrod (tráva 3 hodiny), kadidlo (oddenok 2 hodiny), budra (tráva 4) h.), ovocná tráva (tráva 2 hodiny), borievka (ovocie 3 hodiny).

Pre 200 ml vriacej vody, jedna čajová lyžička zmesi rastlín, trvať 30 minút, piť po celý deň. Ak je to potrebné, môže sa zrazenina (jedlo) znovu použiť počas celého dňa. Liečba trvá až 4 mesiace.

Tinktúra aconitu Dzhungarsky. Vezmite podľa techniky sklíčka. Maximálna maximálna dávka je do 20 kvapiek. Môžete tiež použiť metódu terapeutickej dávky, keď pacient užije dávku tinktúry aconitu, pri ktorej má otravu jedom. Táto technika je veľmi účinná. Prijímanie podľa tejto techniky sa uskutočňuje pod dohľadom fytoterapeuta. Pred použitím tinktúry sa poraďte s bylinkovým lekárom.

Ako by mal pacient s rakovinou jesť: Výživa z rakoviny

Broskyňová tinktúra. Pite 10 kvapiek 3 krát denne na 2 polievkové lyžice vody pred jedlom.

Iné populárne liečby rakoviny obličiek.

Zber bylín zo sušenej lyky Amur zamatu (50 g), sladkého drievka (20 g), sušených bobúľ brilantného privetu (100 g), veľkých hákovitých atakrylodes (50 g) a suchých pásov astragalus (100 g). Urobte odvar byliniek a pite 1/3 šálky trikrát denne.

Zbierka bylín: húževnatá posteľná súprava (20 g), odnože hadího horolezca (30 g), tráva veľkej lastovičky (50 g), listy dvojdomej žihľavy (20 g), tráva vtáčej hory (20 g), poľná tráva praslička (20 g), odnože rašeliniska (30 g), koreň vyhýbajúcej sa pivónie (50 g), prášok z výrastkov chaga (50 g) a podzemky ružovej ródioly (20 g). Užívajte až 400 ml infúzie denne.

Tinktúra s bodkovaným hemlockom - liečba rakoviny obličiek ľudovými liekmi.

Táto tinktúra sa používa rovnakým spôsobom ako aconite tinktúra, iba dávky sú väčšie, pretože hemlock je slabší ako aconite. Liečivé vlastnosti hemlocku sú dané alkioidným koniínom, ktorý je obsiahnutý v rastline (najmä veľa koniínu v kvetoch a semenách rastliny). Tinktúra sa môže užívať metódou Tischenka, z jednej kvapky na 40 a znova do jednej kvapky, alebo do terapeutickej dávky. O tom je podrobne opísané vyššie. Po absolvovaní kurzu si urobte prestávku na dva týždne, potom sa znova vydáme na kurz. Vyžadujú sa 3 - 4 kurzy.

Pri rakovine obličiek pomáha 20% alkoholová tinktúra propolisu. Vezmite 30 kvapiek na pohár vriacej vody. Vypite ho pol hodiny pred jedlom trikrát denne. Priebeh užívania tinktúry je tri mesiace.

Je tiež veľmi užitočné žuť propolis. Na jedno použitie zoberte 3 gramy propolisu a žuť po dobu 15 minút a potom ich jednoducho prehltnite. Liečba propolisom trvá jeden mesiac.

Pri rakovine obličiek konzumujú med nechtíka.

Vezmite lyžicu kvetov nechtíka a medu. Miešajte do hladka. Jesť pol polievkovú lyžicu hodiny po jedle. Liečba trvá jeden mesiac.

Ďalšia dobrá kolekcia bylín na liečbu rakoviny obličiek pomocou ľudových liekov.

Nechtík lekársky (75 gramov), listy bazalky (100 gramov), imelo (100 gramov), krvné hrnce (100 gramov), lastovičník (75 gramov), mäta pieporná (75 gramov), koreň ľubovníka bodkovaného (100 gramov). Nalejte pol litra vriacej vody s dvoma lyžicami zmesi rastlín. Pite 4 krát denne na 100 gramov infúzie medzi jedlami.

Jedna z populárnych tinktúr proti onkológii: Tinktúra hemlocku proti rakovine

ČAK - chaga, calamus, nechtík: 5 čajových lyžičiek prášku chaga, 1 čajová lyžička prášku koreňového kalamára, 1 lyžica kvetov nechtíka - všetko vložte do smaltovanej nádoby, nalejte 0,5 l teplej vody (40-50 °) a nechajte na. 2 dni na chladnom mieste. Spôsob aplikácie: 0,5 - 1 pohár denne 3 - 3 krát pred jedlom.

Šťava z lopúcha. Otočte listy v mlynčeku na mäso a výslednú hmotu vytlačte gázou. Konzumujú ju asi tri mesiace, každý 20 mililitrov, a potom jedia trikrát denne. Šťava by sa mala uchovávať v chladničke.

Koren Elekmpanu. Berieme 30 gramov dobre rozomletého koreňa rastlín a vložíme do trojlitrovej nádoby. Naplňte nádobu teplou prevarenou vodou a pridajte 20 gramov droždia. Na dva dni uložte na teplé miesto, potom namáhajte a spotrebujte. Pred jedlom používajte infúziu 100 mililitrov. Infúziu pred užitím treba zahriať vo vodnom kúpeli. Priebeh liečby trvá až do konca infúzie, potom sa prestanú užívať dva týždne.

Cibuľa, pri liečbe rakoviny obličiek pomocou ľudových liekov. Cibuľa, štyri stredné hlavy, zalejeme jeden liter domáceho kravského alebo kozieho mlieka a varíme na miernom ohni, až kým úplne nezmäkne. Schéma použitia je 100 ml pred jedlom. Priebeh tohto ošetrenia sa vykonáva jeden mesiac.

A tak ste videli, že existuje veľa lekárskych predpisov na liečbu, a je málo času vyskúšať si všetko, preto vám odporúčame, aby ste sa pred liečbou tejto alebo tej drogy poradili o liečbe svojho ochorenia..

Ak potrebujete radu o liečbe rakoviny obličiek pomocou ľudových liekov, navštívte stránku https://vk.com/id197922561 alebo napíšte na [email protected]

Ďalšie užitočné články na webe:

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Brušná prietrž sa nemôže objaviť neočakávane. Tvorí sa z určitých faktorov a času, nič iného. Takmer všetky príčiny tohto ochorenia sú rozdelené do predispozície k výskytu výčnelkov a dosiahnutiu výsledkov.
Diagnóza hernie disku L4 L5 sa stanoví, keď sa v oblasti týchto stavcov vyvinie patologická porucha. Takéto porušenie sa vyskytuje v polovici prípadov poškodenia bedrovej oblasti, zatiaľ čo choroba je charakterizovaná závažnými symptómami, pri ktorých človek čiastočne stráca schopnosť normálneho pohybu.
Liečba kýly chrbtice bez chirurgického zákroku bude dôležitá pre mnoho ľudí s týmto problémom. Dnes je táto choroba chrbta najbežnejšia. Štatistika je nenahraditeľná: približne jedna zo sto ľudí má medziobratlovú kýlu vrátane adolescentov a dokonca aj detí.