loader

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Hlavným problémom tohto ochorenia je správna diagnóza. Liečba rakoviny obličiek Izraela sa začína po dôkladnom vyšetrení pacienta.

Hlavnou metódou je chirurgické odstránenie; pri rakovine jednej obličky sa uskutoční transplantácia darcovského orgánu. V čase diagnózy už viac ako polovica pacientov potrebuje ďalšiu liečbu - chemoterapiu alebo ožarovanie. Vďaka včasnému prístupu k izraelským onkológom v štádiu I-II choroby žije až 80% pacientov viac ako 5 rokov..

Najlepšie kliniky

 • robotické operácie;
 • včasná diagnostika rakoviny;
 • monoklonálna telová terapia;
 • schopnosť zvoliť si lekára;
 • primerané ceny.
  Opis Recenzie Lekári

Rakovina obličiek na klinike Assuta je liečená najmodernejšou technológiou, najmä v neskorších štádiách ochorenia. Používa sa teda chemo- a rádioembolizácia renálnych tepien, čo niekedy umožňuje odstrániť aj nefunkčný nádor. Robotické operácie, moderné protokoly chemoterapie a rádioterapia poskytujú onkológom Assuty výhody pri liečení tohto ochorenia. Vedúci onkologickej služby Ofer Yosefovich.

Chcem sa poďakovať hrudnému chirurgovi Borisovi Handelovi, ktorý odstránil môj pľúcny nádor, mal priemer takmer 6 cm.

Je možné urobiť artroskopiu kolenného kĺbu pre dieťa?

Moja matka mala diagnostikovanú aortálnu stenózu, stav bol vážny, silná dýchavičnosť, kašeľ. V prípade núdze podstúpila protetickú srdcovú chlopňu bez chirurgického zákroku.

Zaobchádzala s ňou Dr. Dan Grisaro, ktorý odstránil moje maternicové myómy. Nádor bol veľký, takže sa nedala zachrániť maternica. Neostrihali mi však žalúdok, nevykonali endoskopickú operáciu a nepreniesli to dobre.

Môjmu synovi diagnostikovali lymfóm a podstúpili dlhú liečbu. Bol som rád, že klinika má detské ihriská, pomohlo dieťaťu veľa a bolo to rušivé. Zdravotní klauni k nemu dokonca prišli, teraz si spomína, posiela pozdravy)

Tatyana Rabin

Moshe Papa

Profesor Moshe Inbar

Onkológ, onkológ, gastrointestinálne nádory

Irina Stefansky

 • Lekári kliniky Ichilov absolvujú stáž v USA a Európe;
 • vlastná diagnostická budova;
 • primerané ceny;
 • bezplatný lekársky audit.
  Opis Recenzie Lekári

Nemocnica Ichilov okrem chirurgickej liečby rakoviny obličiek používa moderné metódy rádioterapie, napríklad chemoembolizáciu renálnej artérie. V neskorších fázach sa používa expozícia úzkym lúčom. Väčšina operácií sa vykonáva laparoskopicky. Svetovo presný onkológ Moshe Inbar vedie špecializované onkologické centrum..

Bol som uzdravený z leukémie bez transplantácie kostnej drene, hoci som za týmto účelom prišiel do Izraela.

Mám rakovinu vaječníkov 3. stupňa, aká liečba môže byť ponúknutá, existuje liečba?

Prišli sme do Izraela s fimózou 4. stupňa, dieťa nemohlo normálne ísť na záchod. Operácia sa uskutočnila v celkovej anestézii, pretože to bolo ťažké. Švy sa nemuseli odstraňovať, samotné vlákna sa vyriešili.

Ďakujem Dr. Chaimovi Matskinovi za odstránenie môjho adenómu. Vďaka nemu som si spomenul, ako žiť bez bolesti..

Mal som ťažkú ​​formu psoriázy, choroba ma psychicky vyčerpala. Lekári povedali, že v mojom prípade je liečba zbytočná. Dr. Goldberg pre mňa vyzdvihol liečebný režim, ktorý trval 3 týždne. Po terapii sa moje telo zlepšilo..

Profesor Ofer Merimsky

Yair Gorchak

Profesor Moshe Inbar

Onkológ, onkológ, gastrointestinálne nádory

Irina Stefansky

 • dve integrované línie zdravotnej turistiky;
 • hybridná operácia srdca;
 • bunková transplantologická metóda pri cukrovke;
 • ReWalk rehabilitácia exoskeletálna rehabilitácia
 • 360 stupňový systém starostlivosti.
  Opis Recenzie Lekári

Okrem tradičných metód liečby rakoviny obličiek vykonáva klinika Sheba výskum a vytvára nové lieky, ktoré pomáhajú ničiť nádor. V tomto najväčšom zdravotníckom zariadení v južnom Izraeli existuje veľa onkologických operácií pri rakovine obličiek vrátane metastáz. Vedúcim onkologického oddelenia je Dr. Raya Leibovich.

Išiel som na kliniku s Hodgkinovým lymfómom. Už som absolvoval dva cykly chemoterapie, ale cítim sa dobre, je tu samozrejme slabá slabosť. Po prvej chémii bolo pre nás v Ufe veľmi zlé, spomínam si, že som chorý, chladený, všetko bolelo. S izraelskými drogami neexistuje nič také.

S manželom sme sa podrobovali rehabilitácii v lekárskom centre Shiba, došlo k poraneniu bedrového kĺbu. Po 3 týždňoch sa manžel prestal sťažovať na bolesť, mohol sa postaviť na nohu.

Na klinike pracuje veľmi dobrý pľúcny lekár, ktorý mi pomohol vyrovnať sa s alergickým kašľom.

Ako liečiť kŕčové žily pažeráka?

Priateľský personál v hoteli Sheba MC je voči deťom veľmi priateľský. Bola vykonaná korekcia strabizmu, dieťa sa vôbec nebála.

Porovnať a zvoliť

Izraelské kliniky sú seriózne, dobre vybavené najnovším vybavením a vysoko kvalifikovanými zdravotníckymi zariadeniami, ktoré diagnostikujú a ošetrujú v plnom súlade s medzinárodnými protokolmi a vysokými požiadavkami JCI. Zároveň sú náklady na liečbu tohto lieku dostupné aj pre zahraničných občanov prichádzajúcich nielen z bývalého SNŠ, ale aj z krajín s vyspelou medicínou, aby sa ušetrili

Odporúčame, aby ste si porovnali podmienky a ceny a vybrali si najlepšiu kliniku pre seba..
Naše konzultácie sú bezplatné.

Poprední lekári Izraela

Avi Bary

Profesor Chaim Matskin

Diana Maceevsky

Profesor Moshe Inbar

Diagnostické metódy

Okrem fyzického vyšetrenia predpisujú onkológovia pri diagnostike rakoviny obličiek tieto metódy:

 • krvné a močové testy na zistenie anémie, zápalu, zhubných buniek;
 • biopsia obličiek vykonávaná v lokálnej anestézii ambulantne; táto štúdia sa vždy neuskutočňuje pred chirurgickým zákrokom, často sa typ nádoru určuje priamo počas chirurgického zákroku;
 • CT - obraz sa získa trojrozmernou počítačovou simuláciou po sérii röntgenových snímok, často je potrebný intravenózny kontrast (CT urografia);
 • MRI s kontrastom gadolínia je veľmi informatívny pri diagnostike ochorenia obličiek a nevyvoláva pacientovi ožarovanie;
 • cystoskopia a nefroureteroskopia sa používajú, ak bola počas CT alebo MRI detegovaná nádorová hmota v mechúre alebo močovode; tento postup sa používa na získanie nádorových buniek, vykonanie biopsie a niekedy na úplné zničenie malých novotvarov.

Pri karcinóme obličkových buniek nie je PET-CT neinformatívny, preto je dôležitá včasná diagnóza ochorenia pred vytvorením vzdialených metastáz..

Liečebné metódy

V izraelských nemocniciach sa liečba rakoviny obličiek vykonáva podľa moderných protokolov a usmernení a je vybraná pre každého pacienta. Liečebný program môže obsahovať:

 • radikálna nefrektomia (úplné odstránenie obličiek) a lymfodisekcia (odstránenie lymfatických uzlín postihnutých nádorom), často so súčasným komplexným zásahom do krvných ciev;
 • parciálna nefrektomia - neúplné odstránenie obličiek - je možné v 1. štádiu choroby (T1); spôsobuje menej nepriaznivých účinkov a je spojená s rýchlejšou regeneráciou;
 • laparoskopická a robotická (minimálne invazívna) operácia: pacientovi zaberie viac času, komplikovanejšia, drahšia, ale menej traumatická.
 • v prípade malých nádorov sa niekedy odstránia rádiofrekvenčnou abláciou (do oblasti miesta rakoviny sa zavedie ihla a do zmeneného tkaniva sa privedie elektrický prúd) alebo kryoterapiou (nádorové bunky sa zmrazia tenkou sondou);
 • chemoterapia, cielená a imunoterapia, dobre rozvinutá v Izraeli;
 • ožarovacia terapia sa zvyčajne používa na liečbu metastáz rakoviny obličiek.

Náklady na vyšetrenie a operácie

Cena postupov pri diagnostike a liečbe rakoviny obličiek závisí od zvolenej kliniky a ošetrujúceho lekára.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Medicína v Izraeli je právom považovaná za jednu z najlepších. Je to kvôli profesionalite lekárov, vysokokvalitnému a technologicky novému vybaveniu, rozvinutej lekárskej štruktúre. Liečiť sa budú ľudia, ktorí nemajú takmer žiadnu nádej na zotavenie.

Ako sa lieči rakovina obličiek v Izraeli?

Zhubné nádory sa zastavia v dôsledku chirurgického zákroku. Nanešťastie nie je možné vyliečiť iný druh liečby rakoviny obličiek. Bez chirurgického zákroku sú šance pacienta na prežitie zrušené. V závislosti od štádia rakoviny sa lekári rozhodujú, ako zachrániť život pacienta. K dispozícii sú 3 možnosti:

 • odstránenie nádoru a časti tkaniva okolo formácie;
 • odstránenie nádoru pomocou orgánu;
 • odstránenie nádoru, obličiek a nadobličiek.

Počas operácie pacient najčastejšie stráca nielen obličky, nadobličky, ale aj časť tukovej vrstvy okolo orgánu. To zvyšuje šance pacienta na uzdravenie. Lekári tak bránia šíreniu metastáz.
V prípade malej formácie je vyrezaná iba časť obličiek. Riziká šírenia rakoviny sa však nevylučujú.

Pacientovi sa niekedy poskytne laparoskopická resekcia obličky. Tento zásah zahŕňa malú časť brucha, kde je vložená kamera, ktorá umožňuje vidieť postihnutý orgán. Chirurgické nástroje sa zavádzajú inými rezmi a nádor sa odstráni. Táto metóda je atraktívna v tom, že netrvá dlho a obnovuje telo, pacient netrpí bolesťou spôsobenou chirurgickým zákrokom.

Rakovina obličiek v Izraeli sa podrobuje chirurgickému zákroku aj v neskorších štádiách, keď má pacient minimálnu šancu na prežitie. V tomto prípade lekári odstránia nielen obličku, močovod, ale aj malú časť močového mechúra, aby sa zabránilo šíreniu rakoviny. Najčastejšie, dokonca aj po zložitom zásahu, musí pacient podstúpiť radiačnú terapiu alebo chemoterapiu. Potom je potrebný komplexný a dlhý proces zotavenia, ale v každom prípade pacient naďalej žije.

Výhody liečby rakoviny obličiek v Izraeli

V Izraeli sa odporúča liečiť rakovinu z niekoľkých objektívnych dôvodov:

 1. Presná diagnóza. Lekári nezačnú liečbu, kým nebudú presvedčení, že pacient je správne diagnostikovaný. Na tento účel sa uskutoční niekoľko štúdií: postup PET-CT a ultrazvuk brucha, niekedy sa vyžaduje MRI. Toto sú primárne postupy, ktoré odhaľujú veľkosť a polohu nádoru. Ďalej sú predpísané biopsie a laboratórne testy. Výskum vám umožňuje potvrdiť diagnózu a uistiť sa, že vzdelávanie nie je neškodné. Na základe týchto údajov sa vyberie individuálny liečebný plán.
 2. Vykonávanie zložitých operácií. Vysoká kvalifikácia chirurgov umožňuje odstránenie nádoru v čo najkratšom čase, s miernou stratou orgánov a krvi. V procese zotavovania pacienta lekár neustále konzultuje, zdravotný stav je nepretržite monitorovaný. Chirurgický zákrok sa vykonáva s nízkym rizikom. Operácia je spravidla úspešná.
 3. Moderné vybavenie. Umožňuje obmedziť proces regenerácie, zabrániť veľkým jazvám, stratám krvi, ale dosiahnuť výsledok.
 4. Náklady na ošetrenie. V závislosti od zložitosti liečby a potrebných testov bude množstvo liečby lacnejšie ako vo väčšine iných konkurenčných krajín sveta. Okrem toho klinika neukladá pacientovi povinnosť podstúpiť zbytočné štúdie, ktoré nesúvisia s diagnostikou alebo liečbou.
 5. Podmienky liečby. Pacient nie je v nemocnici dlho. Počas prvých troch dní vášho pobytu na klinike sa uskutoční kompletné vyšetrenie a konzultácia s onkológom. Ak je rakovina potvrdená, chirurgický zákrok sa vykoná po niekoľkých dňoch. V závislosti od výsledku postupu proces vymáhania netrvá dlhšie ako 7 dní. Pacient je prepustený a až do úplnej korekcie je pacient v ambulantnej liečbe. Teraz môže odletieť do svojej krajiny a vrátiť sa na vyšetrenie, aby si overil výsledok liečby. Alebo žiť v Izraeli. Druhá možnosť je vhodná pre pacientov, ktorí mali komplikácie po operácii alebo mali posledné štádium choroby.
 6. Vízum na ošetrenie pre obyvateľov Ukrajiny, Ruska a Bieloruska nie sú potrebné.

Ako sa liečiť v Izraeli

Ak je osoba odhodlaná liečiť rakovinu v zahraničí, musíte sa rozhodnúť na klinike. Zoznam nemocníc a cien nájdete na webových stránkach oficiálnych predstaviteľov izraelských kliník, napríklad izrael-clinics.guru, kde nájdete recenzie ľudí, ktorí sa už liečili v tejto krajine. Potom budete zaznamenaný na ošetrenie na klinike, ktorá je pre vás vhodná, a dohodneme sa s potrebným lekárom.

Niekedy môžete získať radu telefonicky alebo skype. Pacientovi je uvedený zoznam postupov, ktoré je potrebné absolvovať, a približné náklady na liečbu. Niektoré kliniky vyžadujú platbu vopred. Čiastka uvedená telefonicky sa môže líšiť v závislosti od počiatočných výsledkov vyšetrenia..

Pripravte si všetky dokumenty vopred tak, aby sa cesta a liečba neprerušili. Napriek tomu, že všetka diagnostika bude vykonaná znova, je potrebné vziať so sebou závery lekárov z domu.

Bol pre vás tento článok užitočný? Zdieľajte to s ostatnými!

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Zhubné nádory obličiek sú relatívne zriedkavé. Predstavujú takmer 3% všetkých patológií s rakovinou. Rakovina obličiek sa vyskytuje u ľudí starších ako 40 rokov a zistilo sa, že u mužov je väčšia pravdepodobnosť vzniku tejto choroby. Avšak medzi pediatrickými onkopatológiami je rakovina obličiek jedným z najbežnejších a vyskytuje sa v 40% prípadov. Obličky sú párový orgán a proces tvorby nádoru najčastejšie začína jedným lalokom. Rakovina obličiek sa však často diagnostikuje, keď sa rozšírila do oboch obličiek..

Príčiny choroby

Onkologický proces sa môže vyvíjať napríklad v prítomnosti genetických patológií alebo vrodených patológií. K rozvoju akéhokoľvek typu rakoviny tiež prispieva mnoho faktorov. Tie obsahujú:

 • závislosť od nikotínu;
 • Zneužívanie alkoholu
 • nepretržité používanie niektorých liekov;
 • nevyvážená výživa;
 • negatívny vplyv na životné prostredie;
 • kontakt s agresívnymi látkami - pesticídmi, jedmi, žieravými prchavými látkami;
 • trauma, ktorá viedla k poškodeniu tkanív orgánu;
 • obezita;
 • ožiarenie.

Ak pacient trpí závažnými chronickými chorobami, môže tiež prispieť k rozvoju rakoviny obličiek. Je potrebné poznamenať, že obličky pôsobia v tele ako filter, takže sa pravidelne stretávajú s rôznymi toxickými a cudzími látkami..

príznaky

Rakovina obličiek sa po dlhú dobu nemusí objaviť žiadnym spôsobom a pacient nemá špecifické príznaky. Môže dôjsť k bolesti chrbta, opuchu, zvýšeniu krvného tlaku. Ďalej sa objaví:

 • prímes krvi v moči;
 • akútna bolesť dolnej časti chrbta;
 • nepohodlie po jedle;
 • nadúvanie;
 • kašeľ a chrapot;
 • chrapot;
 • kŕčové žily.

Okrem toho existujú niektoré príznaky rakoviny obličiek, ktoré sa líšia u rôznych pohlaví. U mužov sa vyskytuje kŕč, objaví sa kašeľ, v ktorom je krv v spúte (v dôsledku metastázovania nádoru do pľúc), zvýšené potenie v noci, zníženie hmotnosti.

Ženy trpia horúčkou, zimnicou, zhoršujú sa ich stavy kože, objavuje sa dermatitída a zvyšuje sa počet krtkov na tele. Na tele sa objavujú aj bradavice. S výskytom metastáz v iných orgánoch je spojených veľa symptómov..

diagnostika

Presná diagnóza umožňuje dôkladné komplexné vyšetrenie obličiek. Izraelské kliniky sú vybavené moderným ultracitlivým zariadením, takže diagnostika sa vykonáva v krátkom čase a poskytuje presné výsledky..

Pacienti podstupujú:

 • ultrazvuk
 • CT
 • Rentgenografie;
 • retrográdna pyelografia;
 • biopsia
 • laboratórne testy;
 • cystoskopia;
 • scintigrafia.

Druhá metóda umožňuje zistiť metastázy, ak sa vyvinuli.

Liečba v Izraeli

Je pozoruhodné, že v Izraeli sa lekári popri lekárskych činnostiach venujú aj vedeckým činnostiam a vývoju nových liečebných metód. To prispieva k úspešnej liečbe mnohých druhov rakoviny..

Taktika liečby rakoviny obličiek závisí od štádia ochorenia a môže zahŕňať jednu alebo kombináciu týchto metód:

 • cielenú liekovú terapiu;
 • parciálna alebo radikálna nefrektomia (resekcia obličiek);
 • liečenie ožiarením;
 • chemoterapia
 • hormonálne lieky.

Operácie sa vykonávajú laparoskopicky. To vám umožní nepoškodiť okolité orgány a znížiť stratu krvi. Často sa používa neinvazívna technika - počítačový nôž, ktorý je založený na dopade na nádor s riadeným tokom gama žiarenia..

Všetky ošetrenia sú úplne bezpečné a efektívne. Obdobie rehabilitácie je krátke a individuálny prístup k liečbe poskytuje rýchlejšie zotavenie.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Rakovina obličiek je pomerne zriedkavá. Zastáva desiate miesto medzi najbežnejšími typmi onkológie u žien a siedmymi medzi mužmi. Špecializovaní odborníci z Izraela sa naučili úspešne sa vysporiadať s touto chorobou, čo v počiatočných fázach prakticky nemalo šancu. Neskoršie štádiá sú tiež liečiteľné, ale radikálnejšími metódami..

Faktory vyvolávajúce mutáciu

Mechanizmus, ktorý spôsobuje, že zdravé bunky podliehajú mutáciám, nebol doteraz zverejnený. Medicína nevie, prečo muži trpia rakovinou obličiek dvakrát častejšie ako ženy a prečo sa vyvíja najmä u ľudí v dôchodkovom veku. Onkológom sa však podarilo identifikovať hlavné predispozičné okolnosti:

 • sklon k hypertenzii;
 • obezita;
 • diabetes;
 • dedičná predispozícia;
 • niektoré genetické poruchy (von Hippel-Lindauov syndróm atď.);
 • polycystická obličková choroba alebo tuberkulóza;
 • predĺžené vystavenie hemodialýze;
 • chronický nefrit;
 • pravidelný kontakt s toxickými látkami (ropné produkty, azbest, kadmium);
 • fajčenie a zneužívanie alkoholu.

Pri štúdiu životného štýlu pacientov prichádzajúcich na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli onkológovia dospeli k záveru, že tieto faktory sa najčastejšie vyskytovali v histórii žien aj mužov..

Etapy vývoja choroby

Malígny nádor v obličkách je v 90% prípadov karcinóm obličkových buniek, zvyšné prípady predstavujú karcinóm prechodných buniek. Bez ohľadu na typ je rakovina obličiek rozdelená do niekoľkých štádií:

Nádor nepresahuje 7 cm, nepresahuje obličky, neexistujú žiadne metastázy

Nádory väčšie ako 7 cm, ale lokalizované v obličkách, metastázy chýbajú

Metastázy sa detegovali v nadobličkách, buď v paranefrickom tkanive alebo vo veľkých krvných cievach obličiek.

Zhubný nádor rastie v susedných orgánoch a sú detekované vzdialené metastázy

Pravdepodobnosť úplného zotavenia v prvej etape je 90%, v ostatných prípadoch prognóza nie je tak upokojujúca. Okrem toho, čím neskôr sa objaví rakovina, tým vyššie budú náklady na liečbu. To je dôležitý dôvod, aby ste sa poradili s lekárom pri najmenšom podozrení na chorobu. A pri identifikácii choroby má zmysel hľadať pomoc od odborníkov, ktorí pracujú na izraelskej klinike v Assute.

Známky opuchu

V počiatočných fázach sa onkológia obličiek necíti. Môže sa zistiť iba pri rutinnom vyšetrení, najmä pri ultrazvukovom vyšetrení. V neskorších štádiách vývoja dosahuje rakovinový nádor veľké rozmery, čo sa prejavuje nasledujúcimi príznakmi:

 • pretrvávajúca alebo príležitostná bolesť dolnej časti chrbta;
 • výskyt krvi v moči a vznik anémie na pozadí chronickej straty krvi;
 • vysoký krvný tlak;
 • znížená chuť do jedla a chudnutie;
 • horúčka;
 • slabosť a únava;
 • tvorba objemu v bedrovej oblasti, ktorá sa dá zistiť hmatom.

Tieto príznaky nie sú základom pre záver o výskyte rakoviny. Naznačujú iba nepriamo problém, čo vedie lekára k vykonaniu dodatočného vyšetrenia. Ak počiatočné diagnostické postupy odhalili podozrenie na rakovinu obličiek, pacient je na účely konečnej diagnózy odkázaný na onkológa..

Diagnostické špecifiká

Výber správnej kliniky, na ktorej pracujú skúsení odborníci, a používanie vyspelých zdravotníckych zariadení, pomáha tisícom ľudí presne diagnostikovať. Potom je liečba rakoviny obličiek v Izraeli najproduktívnejšia. Interakcia s pacientom v onkologických zariadeniach s celosvetovou reputáciou sa začína osobnou konzultáciou špecializovaného špecialistu. Na základe fyzického vyšetrenia, údajov o symptómoch a anamnéze sa prichádzajúcemu mužovi alebo žene pridelí množstvo diagnostických postupov.

Nie všetky postupy a analýzy sú povinné - niektoré sa nevykonávajú pre nedostatok potrieb, iné kvôli nízkej účinnosti v konkrétnej situácii. Napríklad, skenovanie MRI sa vykonáva namiesto skenovania CT iba ako posledná možnosť. Röntgen hrudníka je potrebný, ak je v ňom podozrenie na prítomnosť metastáz. Nízka informačná biopsia pre rakovinu obličiek núti lekárov uchýliť sa k tejto štúdii veľmi zriedka..

Diagnostické metódy

V tomto zozname je uvedený kompletný zoznam diagnostických postupov:

 1. Všeobecná analýza krvi a moču.
 2. Krvné testy na obličkách a nádorových markeroch.
 3. Ultrazvuk brucha.
 4. Počítačová tomografia v kontrastnom režime.
 5. Magnetická rezonancia.
 6. Tomografia s pozitívnymi emisiami.
 7. Scintigrafia obličkových rádioizotopov.
 8. angiografia.
 9. biopsia.
 10. Rentgén hrude.

Najinformatívnejšou je počítačová tomografia s kontrastným médiom. Poskytuje odborníkovi jasný obraz o veľkosti a umiestnení rakovinového nádoru, ako aj o prítomnosti metastáz vo vzdialených orgánoch. Tento typ prieskumu sa vyznačuje relatívne vysokou cenou..

Dôvody na kontaktovanie Assuty

Izraelská medicína je známa svojimi vysokými kvalitami, predovšetkým vďaka vysokej profesionalite lekárov. Všetci praktizujúci lekári - a najmä onkológovia - neustále zdokonaľujú svoje zručnosti, ovládajú najmodernejšie metódy liečby a neustále zdokonaľujú svoje zručnosti. Okrem toho je to z Izraela, že veľa inovatívnych metód diagnostiky a terapie, najlepších príkladov lekárskeho vybavenia a liekov, začína svoju svetovú cestu..

Klinika Assuta v Tel Avive funguje od roku 2009. Všetky tieto roky sa jeho činnosť riadi prísnymi normami kvality stanovenými izraelským ministerstvom zdravotníctva. Assuta má najväčšie diagnostické oddelenie v krajine. Na jeho území sa nachádzajú vlastné laboratóriá, chirurgické komplexy a Ústav pre onkológiu. Nemocnica je vybavená najmodernejšou lekárskou technikou a každý rok sa na jej stenách vykonáva približne 85 000 rôznych operácií, čo predstavuje viac ako 10% všetkých chirurgických zákrokov v Izraeli..

Klinická služba

Ľudia z najodľahlejších kútov sveta sú pozvaní na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli. Pre pohodlie zahraničných pacientov bolo zriadené oddelenie, ktoré má pomôcť hosťom krajiny s papierovaním, organizáciou príchodu do Izraela a dočasným ubytovaním..

Pacienti v Assute dostávajú najvyššiu úroveň služieb a priateľský prístup. Okamžité konzultácie, kvalitná diagnostika a individuálne vyvinutý liečebný režim sú tým, na čo sa muži a ženy, ktorí prišli do inštitúcie, môžu spoľahnúť. V prípade potreby je nemocnica pripravená ponúknuť pohodlnú jednolôžkovú izbu. So všetkými svojimi výhodami sú náklady na liečbu na klinike Assuta podstatne nižšie ako ceny za onkologickú liečbu obličiek v USA a európskych krajinách..

Spôsoby, ako prekonať chorobu

Izraelskí onkológovia sa zaoberajú liečbou rakoviny v ktorejkoľvek fáze. V každom prípade je vybraná individuálna terapia, ktorá môže zahŕňať:

 • chirurgický zákrok;
 • chemoterapia
 • liečenie ožiarením;
 • cielená terapia;
 • imunoterapia.

Vývoj liečebného programu je založený na údajoch získaných po vyšetrení na klinike. Hlavný význam je veľkosť malígnej formácie, stupeň jej rastu a charakteristiky buniek, ktoré prešli mutáciou. Pri predpisovaní liečby musia izraelskí odborníci zohľadniť celkový stav pacienta a možnú reakciu jeho tela na konkrétny zásah..

Druhy operácií

Najbežnejšou liečbou rakoviny obličiek v Izraeli je operácia. Pretože obličky majú životne dôležitú funkciu v ľudskom tele, pri výbere typu operácie na odstránenie patologického nádoru sa špecialista pokúsi orgán čo najmenej narušiť. Bohužiaľ, v pokročilých prípadoch sa musia prijať drastické opatrenia.

Prostredníctvom sond je nádor vystavený extrémne nízkym teplotám bez ovplyvnenia okolitého zdravého tkaniva. Metóda je uskutočniteľná iba v počiatočnej fáze rakoviny obličiek

Nádory do veľkosti 5 cm sa ničia pomocou elektrických impulzov prenášaných sondou..

Vyrezaná je oblasť obličiek, ktorá obsahuje patologickú formáciu so zachytením zdravých buniek. Operácia sa vykonáva v skorých štádiách rakoviny, ako aj v situáciách bilaterálneho poškodenia obličiek (alebo v neprítomnosti jednej obličky pacienta).

Spočíva v úplnom odstránení orgánu. Vykonáva sa v prípade, že veľkosť nádoru nepresahuje 5 cm a v neprítomnosti metastáz.

Alternatívne metódy

Liečba rakoviny obličiek sa niekedy v Izraeli vykonáva bez chirurgického zákroku. V tomto prípade je látkou predpísaná systémová terapia, ktorá ovplyvňuje celé telo. Metódy liečby rakoviny obličiek bez chirurgického zákroku zahŕňajú:

 1. Chemoterapia - liečba cytostatikami, ktoré ničia bunky, ktoré sú v stave aktívneho delenia. Chemoterapia na liečenie rakoviny obličiek je obmedzená kvôli nízkej účinnosti pri karcinóme obličkových buniek..
 2. Radiačná terapia - vystavenie ionizujúcemu žiareniu. Zhubné nádory obličiek sú rezistentné na radiačnú terapiu, často sa však používa na rakovinu obličiek ako paliatívne (napríklad na zmiernenie bolesti proti metastázam)..
 3. Imunoterapia je liečba zameraná na stimuláciu imunitného systému. V posledných rokoch sa získali dôkazy o účinnosti liekov proti rakovine obličiek, ktoré patria do triedy inhibítorov kontrolných bodov imunitnej reakcie. Vďaka ich použitiu sa nádor stáva cieľom pre imunitný systém pacienta a je zničený imunitnou odpoveďou tela..
 4. Cielená liečba - do tela sa zavádzajú lieky, ktorých pôsobenie je zamerané výlučne na rakovinové bunky. Cielené lieky môžu ireverzibilne narušiť rast a delenie rakovinových buniek alebo potlačiť prísun krvi do nádoru, a tým spôsobiť jeho smrť..

Prognózy lekárov a spôsoby, ako predchádzať tejto chorobe

Podľa hrubých odhadov zomiera na ochorenie polovica ľudí s rakovinou obličiek. Pacienti, ktorí začali liečiť nádor až do veľkosti 5 cm, majú 9 z 10 šancí navždy zabudnúť na toto ochorenie. Prognóza u ľudí s väčšou léziou je oveľa horšia - polovica pacientov má šancu predĺžiť svoj život o 5 rokov. Päťročné prežitie s metastatickým karcinómom obličiek sa pozorovalo iba u 8 zo 100 ľudí.

Ako vidíte, prognóza pre pacientov, ktorí objavili pokročilou rakovinu obličiek, je zlá. Správny výber kliniky pre liečbu však môže významne zvýšiť pravdepodobnosť pozitívneho výsledku. Odborníci s mnohoročnými skúsenosťami, používaním najnovších techník, používaním moderných zariadení a účinných liekov dokážu zázraky.

Preventívne opatrenia

Všetky pokusy vedcov zistiť dôvod degenerácie zdravých tkanív na zhubné boli neúspešné. V prípade rakoviny obličiek je situácia obzvlášť neistá, pretože choroba je pomerne zriedkavá. Onkológovia sa však zhodujú v tom, že šance na predchádzanie tejto chorobe sa zvyšujú, ak:

 • prestať fajčiť a nadmerne piť;
 • normalizovať telesnú hmotnosť;
 • vyhnúť sa kontaktu s toxickými látkami;
 • pravidelne cvičte a jedzte vyváženú stravu.

Včasné vyšetrenie tela pomôže identifikovať malígny nádor obličiek v skorých štádiách. V podozrivých prípadoch je pacientovi predpísaný ultrazvuk a na objasnenie diagnózy je vypočítaná tomografia pomocou kontrastnej látky..

Výhody liečby na klinike Assuta

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli dáva všetky šance na úplné vyliečenie v počiatočnej fáze a na predĺženie remisie v závažných prípadoch. Pacienti kliniky Assuta majú možnosť nezávisle si zvoliť ošetrujúceho onkológa, rádiológa a chirurga. Je potrebné zdôrazniť, že klinika spolupracuje iba so špičkovými odborníkmi, skúsenými odborníkmi, ktorých klinická skúsenosť je v priemere asi 20 rokov. Väčšina lekárov v nemocnici v Assute je členom profesionálnych komunít, ktoré vyvíjajú nové metódy boja proti rakovine..

V nemocnici v Assute je obvyklé starať sa o pohodlie a pohodu svojich pacientov. Osobitnú pozornosť venujú priateľskému postoju personálu, atmosfére dôvery medzi pacientom a lekárom. Pacientom prichádzajúcim zo zahraničia sa poskytuje individuálna eskortná služba: zamestnanec kliniky, ktorý vystupuje ako tlmočník, sa zaoberá organizačnými záležitosťami, dohodne harmonogram diagnostických a liečebných postupov atď..

Vďaka najnovšiemu vývoju môžu lekári na klinike Assuta zvládnuť tie formy rakoviny, ktoré sa v iných krajinách považujú za nevyliečiteľné. Toto vysvetľuje dôveru zahraničných pacientov, ktorí neustále prichádzajú na liečbu do Assuty. Podľa štatistík sa zotavuje 85% hovorov v lekárskom stredisku Assuta.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Rakovina obličiek v Izraeli je jedným z najúspešnejších z hľadiska prežitia rakoviny. Liečba rakoviny obličiek v Izraeli je úspešná vďaka osobnému prístupu k riešeniu problému a použitiu súboru vysoko účinných opatrení, ktoré celkovo umožňujú dosiahnuť pozitívny výsledok pri liečbe tejto rakoviny..

Lekári Assuta Clinic vyvíjajú a úspešne realizujú program kvalitnej starostlivosti o pacientov s rakovinou obličiek v našej krajine. Všetky diagnostické postupy sa vykonávajú čo najskôr, čo vám umožňuje rýchlo prejsť na hlavný terapeutický proces.

Navrhujeme podstúpiť liečbu rakoviny obličiek v Izraeli na klinike Assuta, ktorá je schopná poskytnúť svojim pacientom najmodernejšie metódy diagnostiky a liečby zhubných nádorov močového systému..

V Assute sa s rakovinou obličiek liečia iba dospelí pacienti, v prípade potreby vám v prípade potreby ponúkneme kliniky špecializujúce sa na detskú onkológiu..

Celý vyšetrovací proces na stanovenie diagnózy najčastejšie netrvá dlhšie ako 4-5 pracovných dní.

Ako sa vyšetruje rakovina obličiek v Assute?

Po príchode na liečbu onkológie obličiek k nám musíte najskôr podstúpiť vyšetrenie. Je potrebné poznamenať, že aj keď ste už diagnostikovali diagnózu vo svojej krajine, v Izraeli budete musieť znova vykonať väčšinu vyšetrení, aby ste diagnózu potvrdili alebo vyvrátili..

V prítomnosti prípravkov (poháre a bloky) biopsie vykonávanej mimo Izraela sa vykonáva ich audit. Bloky a sklo sa predkladajú na preskúmanie izraelskému patologickému ústavu. Toto je možno jediný postup, ktorý sa nebude musieť opakovať s nami.

 • Po príchode do krajiny sa s vami jeden z našich zamestnancov stretne a sprevádza vás na kliniku na laboratórne testy, medzi ktoré zvyčajne patria krvné testy (všeobecné, biochemické, koagulácie, lipidy, elektrolyty, nádorové markery) a moč (kultúra, všeobecné, biochémia). ) Náklady na laboratórne testy v oblasti 500 dolárov.
 • V ten istý deň sa vykoná počítačová tomografia celého organizmu. Tento postup vám umožní určiť presné umiestnenie tvorby nádoru, určiť jeho veľkosť a zistiť pravdepodobné metastázy. Ihneď po zákroku vám profesor-rádiológ vysvetlí výsledky vyšetrenia. Cena CT celého tela - od 950 USD.
 • Nasledujúci deň podstúpite ultrazvukové vyšetrenie brušnej dutiny, močových ciest a Dopplerových ciev brucha (cena od 250 dolárov). Biopsia nádoru sa môže vykonávať pod ultrazvukovým vedením (cena od 1 850 dolárov).
 • Ak lekári podľa výsledkov diagnózy majú podozrenie na zhoršenie funkcie postihnutej obličky, v ten istý deň sa vykoná rádioizotopová kontrola obličiek (metódou skenovania DMSA). Cena od 750 dolárov.
 • Na štvrtý deň sú všetky výsledky výskumu vo väčšine prípadov pripravené, takže budete mať konečný rozhovor s uro-onkológom, obvykle s Dr. Zohar Dotanom, Dr. Andreim Nadom alebo onkologickým terapeutom Dr. Ellou Tepper a profesorkou Avishay Selou..
 • Ak je to potrebné, chirurgická liečba sa uskutoční do 1 - 3 dní po odporúčaní lekárov. Operácia sa bude vykonávať na základe popredných izraelských kliník Assut tak vysoko kvalifikovaných chirurgov uro-onkológov, ako sú:
 1. Profesor Andrei Nado je špecialista v oblasti chirurgickej onkológie a urológie, robotickej chirurgie. Vykonáva operácie na odstránenie rakoviny genitourinárneho systému, ako aj operácie regenerácie. Odborník na chirurgickú liečbu rakoviny obličiek, rakoviny prostaty a rakoviny močového mechúra.
 2. Profesor Ofer Yosepovich je urologickým chirurgom, popredným špecialistom v laparoskopickej chirurgii, jedným z najvyhľadávanejších špecialistov na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli. Vykonáva operácie pri úplnom alebo čiastočnom odstránení obličkovej dutiny a robotickej metóde.

Ak je to potrebné, ožarovanie, a to až v 4. štádiu choroby, bude vás konzultovať a liečiť tak známy rádiológ ako:

 • Svetlana Zalmanová - vedúca Ústavu rádioterapie na klinike Assuta.

Náklady na prijatie a konzultáciu s uro-onkológom, onkológom a chirurgom sú od 450 dolárov.

Náklady na konzultáciu s onkológom alebo terapeutom v Assute sú 600 dolárov..

Izraelský program liečby rakoviny obličiek a jeho náklady

Použitie pokrokových terapeutických látok a inovatívnych, minimálne invazívnych technológií môže dosiahnuť pôsobivé výsledky pri liečbe rakoviny obličiek.

Chirurgia, typy operácií

Vo väčšine prípadov je možné zbaviť sa rakovinového nádoru chirurgickým zákrokom. V Izraeli sa chirurgická liečba vykonáva rôznymi spôsobmi. Chirurg vyberá najoptimálnejší spôsob operácie v závislosti od veľkosti formácie, štádia choroby a výskytu patológie v celom tele..

 1. V prípade malých nádorov lekári uprednostňujú minimálne invazívne operácie šetriace orgány, ako je napríklad resekcia obličiek - excízia samotného nádoru malým množstvom zdravého tkaniva (cena od 22 000 dolárov).
 2. Operácie sa vykonávajú brušnou (v zriedkavých prípadoch), laparoskopickou alebo robotickou. Robotické technológie sú dnes v Izraeli obzvlášť populárne, čo môže výrazne znížiť invazívnosť chirurgických zákrokov..
 3. Takéto operácie sú menej nebezpečné, minimalizuje sa aj riziko infekcie a veľká strata krvi. Z tohto dôvodu sa výrazne skráti aj doba zotavenia. Náklady na robotickú nefrektomiu z 35 tisíc dolárov.
 4. Assuta má také moderné vybavenie, ktoré vám umožňuje úspešne vykonávať zložité operácie. Okrem toho tu pôsobia skutoční profesionáli a profesori s celosvetovou reputáciou..
 5. Pokiaľ je to možné, lekári vykonávajú čiastočné laparoskopické odstránenie obličiek. Vďaka tomuto chirurgickému zákroku je možné zachovať orgán a jeho funkčnosť a minimalizovať renálnu ischémiu. Odstránenie nádoru sa uskutočňuje pomocou malých rezov. Počas operácie je možné vykonať expresnú biopsiu. V neprítomnosti metastáz a včasnom odstránení tvorby nádoru v 95% prípadov sa dosiahne úplné zotavenie. Po dobu piatich rokov bude potrebné navštíviť uro-onkológa, urobiť testy a podstúpiť tomografiu, aby sa sledoval celkový stav..
 6. Pri pokročilých formách rakoviny obličiek s kostnými metastázami, pľúcami a regionálnymi lymfatickými uzlinami sa prijímajú závažnejšie opatrenia, najmä radikálna nefrektomia, ktorá zahŕňa úplné odstránenie obličiek. Náklady na radikálnu nefrektomiu z 22 tisíc dolárov.

V neskorých štádiách chirurgie predchádza chemoterapia, ožarovanie, embolizácia renálnych tepien.

prihlásiť sa na liečbu

Embolizácia Honol tepny

Embolizácia obličkových tepien sa uskutočňuje za účelom ochrany nádoru pred krvným zásobením, čo vedie k jeho nekróze. Do tepien sa vstrekne látka blokujúca prísun krvi, ktorá pomáha zastaviť rast nádoru. Cena postupu je od 15 tisíc dolárov.

Pomocná liečba nádorov obličiek

Okrem týchto metód, v poslednej dobe pri liečbe rakoviny obličiek v Izraeli, postupy, ako sú:

 • Kryoablácia alebo zmrazenie nádoru. Táto metóda je použiteľná pre nádory malej veľkosti alebo pre kontraindikácie pri chirurgickej liečbe. Počas procedúry sa do nádoru zavádzajú tenké ihly pod kontrolou ultrazvuku alebo MRI, cez ktoré sa postupne vstrekujú hélium a argón. Vedú k zmrazeniu nádoru a smrti rakovinových buniek. Vo všeobecnosti zostáva kryoblácia poslednou metódou voľby, uprednostňujú sa najmä iné možnosti liečby.
 • Cielená terapia. Po zavedení cielenej liečby v lekárskej praxi sa karcinóm obličkových buniek už nepovažoval za ochorenie rezistentné na lieky. Metóda je založená na blokovaní prenosu špecifických signálov z nádorových buniek. Výsledkom je, že abnormálne bunky „hladujú“ a ich rast sa začína spomaľovať. V Izraeli sa rakovina obličiek často lieči cielenými drogami, ako je Sorafenib a Sunitinib (Sutent). Sutent sa zvyčajne predpisuje na metastatické formy rakoviny obličiek. Toto liečivo potláča proces vývoja nádoru a tvorbu metastáz. Sorafenib je tiež protinádorové liečivo, ktoré inhibuje rast a delenie rakovinových buniek a používa sa v štvrtom štádiu rakoviny obličiek. Na rozdiel od chemoterapie je cielená terapia lokálna, to znamená, že na látky pôsobia iba rakovinové prvky, a nie celé telo..
 • imunoterapia Táto skupina liekov je zameraná na zvýšenie imunitnej odpovede tela na rast nádoru. Najúčinnejšie imunoterapeutické látky sú cytokíny, ktoré obsahujú interleukín-2 a interferón. Interleukín-2 je užitočný v pokročilom štádiu renálnej onkológie. Stimuluje rast T-lymfocytov, ktoré detegujú rakovinové bunky v tele a signalizujú imunitný systém. Interleukín tiež stimuluje rast špeciálnych bielych krviniek, ktoré sa nazývajú prirodzené zabíjače (NK bunky). Transformujú sa na špeciálne bunky, ktoré ničia rakovinový rast. V klinických štúdiách sa zistilo, že použitie interleukínu prispieva k začiatku dlhodobej remisie.
 • Chemoterapia. Rakovina obličiek v porovnaní s inými rakovinami je často rezistentná na chemoterapiu. Tu je niekoľko liekov, ktoré sa používajú na liečbu rakoviny obličiek:
 • gemcitabín (gemzar)
 • kapecitabín (Xeloda)
 • fluorouracil (5-FU, Adrucil)

Dobré výsledky sa preukázali pri liečbe rakoviny obličiek pomocou Everolimusu. Tento liek sa často predpisuje pacientom s karcinómom obličkových buniek rezistentným na cielenú liečbu. Účinok lieku je založený na potlačení antigenézy (tvorba nových krvných ciev).

Pri niektorých druhoch rakoviny sa tento proces vyskytuje veľmi rýchlo. Výsledkom je, že nové cievy prenášajú do nádoru výživné látky a urýchľujú jej rast. Everolimus inhibuje antigenézu a zastavuje vývoj ochorenia, pomáha stabilizovať pacienta.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli vo veľkej väčšine prípadov zachraňuje život pacienta, je to jedno z najúspešnejších onkologických ochorení na prežitie v našej krajine..

Prihláste sa na ošetrenie

Ak potrebujete podrobnejšie informácie o liečbe rakoviny obličiek a príprave cenovej ponuky, môžete sa obrátiť na telefónne čísla uvedené na webových stránkach alebo poslať žiadosť o liečbu. V blízkej budúcnosti zvážime aplikáciu a budeme vás kontaktovať.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Čo je najviac znepokojujúce na osobe, ktorá má rakovinu obličiek? S najväčšou pravdepodobnosťou jeho šance na prežitie. Našťastie pri rakovine obličiek je odpoveď na túto otázku najčastejšie optimistická. Rakovina obličiek rastie veľmi pomaly, nie viac ako 0,8 - 1 cm za rok, neprekračuje orgán príliš dlho, čo zvyšuje šance na včasné odhalenie choroby s malou pozornosťou na vaše zdravie. V Izraeli je rakovina obličiek v 75% prípadov zistená v raných štádiách, čo v kombinácii so správnym liečením poskytuje nebývalú mieru prežitia. Ale aj v pokročilom štádiu liečby rakoviny obličiek v Izraeli zachraňuje životy väčšiny pacientov, navyše tento typ rakoviny zriedka spôsobuje relaps..
Naši pacienti absolvujú liečbu u najlepších odborníkov v tejto oblasti:

 • Profesor chirurga Baniel
 • Profesor povolania Amnon Zisman
 • Urologický chirurg Dr. Andrzej Nadot a ďalší

Aké vyšetrenia sú pacienti v Izraeli

Príznaky rakoviny obličiek sú veľmi podobné iným ochoreniam obličiek, preto je pri vyšetrení pacientov so sťažnosťami na bolesť v dolnej časti chrbta, krv v moči veľmi dôležitá onkologická bdelosť, ale aj v 90% prípadov tieto príznaky chýbajú v skorých štádiách a nádor je najčastejšie detekovaný. na skúšky z iného dôvodu.
Diagnóza pred liečbou rakoviny obličiek v Izraeli zahŕňa:

 • Konzultácie s onkológmi.
 • Laboratórna diagnostika (vyšetrenie krvi a moču).
 • Ultrazvukové vyšetrenie obličiek
 • Intravenózna vylučovacia urografia
 • Scintigrafia (rádioizotopová štúdia) obličiek na štúdium ich funkcií.
 • Zobrazovanie pomocou magnetickej rezonancie (MRI) alebo PET-CT v Izraeli sa vykonáva na hľadanie metastáz, iných nádorov a sledovanie výsledkov liečby. V diagnóze rakoviny obličiek je MRI, dokonca aj bez kontrastu, preferovaná zobrazovacia metóda ako CT. Biopsia vám umožňuje potvrdiť / vyvrátiť malígny charakter útvaru a určiť morfologický typ nádoru.
 • Pri metastázujúcej rakovine obličiek sa vykonávajú ďalšie vyšetrenia, najmä kostná scintigrafia.

Diagnostika stojí v priemere 3 000 dolárov.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

chirurgia

Chirurgia je hlavnou liečebnou metódou aj v pokročilých štádiách, ale s lokalizovanými štádiami môže byť jedinou. Operácia môže byť v závislosti od veľkosti nádoru konzervatívna alebo radikálna

 1. Resekcia obličiek, t. J. Odstránenie nádoru s časťou orgánu a zachovanie nadobličiek. Takáto operácia je možná pri malých veľkostiach nádoru (do 4 cm) a ich lokalizácii v hornej alebo dolnej časti obličky. V prvom štádiu rakoviny sa odporúča chirurgický zákrok na konzerváciu orgánov podľa medzinárodných liečebných protokolov, čo v tomto štádiu nie je horšie ako radikálne, pretože rakovina obličiek sa zriedka opakuje.
 2. Odstránenie celej obličky (nefrektomia) pomocou nadobličiek a blízkych lymfatických uzlín. Vykonáva sa s veľkými nádormi a ako prvé štádium liečby v prítomnosti metastáz.

Operácia resekcie alebo odstránenia obličiek je najčastejšie laparoskopická, pri odmerných operáciách je možná otvorená chirurgia. Ak si to pacient želá, vykoná sa robotická operácia, ktorej náklady sú vyššie.

Rádiofrekvenčná nádorová ablácia

Odstránenie nádoru vystavením vysokým teplotám. Táto metóda sa používa, ak existujú kontraindikácie pre chirurgický zákrok a pre malé veľkosti nádoru. Pri lokálnej anestézii a röntgenovom vyšetrení, CT alebo ultrazvuku sa do obličky zavedie ihla, cez ktorú sa dodáva vysokofrekvenčná energia..

kryoterapia

Počas kryoterapie sa do oblasti miesta nádoru dostávajú kovové ihly, cez ktoré preteká tekutý dusík pod tlakom. Špička ihly dosahuje mínus 60 stupňov Celzia, oblasť, v ktorej bola ihla umiestnená, je zamrznutá. Infikované bunky sú citlivejšie na teplotu, takže odumierajú oveľa rýchlejšie ako zdravé bunky. Na liečbu rakoviny obličiek zvyčajne stačí dve sedenia na kryoterapiu..
Kryoablácia v liečbe rakoviny obličiek v Izraeli nie je rozšírená.

Embolizácia renálnej artérie

Liečebná metóda, ktorej podstatou je blokovanie prívodu krvi do nádoru, zastavuje jej rast. V štádiu III, v liečbe rakoviny obličiek v Izraeli, embolizácia obličkových tepien nevyhnutne predchádza odstráneniu obličiek. Látka, ktorá blokuje prietok krvi do obličiek, sa do tepny vstrekne po chvíli, spolu s nádorom, nekrotická a potom sa chirurgicky odstráni..

Chemoterapia a ožarovanie

Tieto spôsoby liečby nie sú pri rakovine obličiek veľmi účinné, ale ako pomocná látka sa používajú na symptomatickú liečbu. V posledných rokoch sa objavili nové lieky na chemoterapiu rakoviny obličiek (kapecitabín a gemcitabín), ktoré v kombinácii s imunoterapiou dávajú dobré výsledky..

Imunoterapia rakoviny obličiek

Hlavnou nádejou na prežitie pri metastázujúcej rakovine obličiek sú moderné imunoterapeutické lieky. Na liečenie rakoviny obličiek v Izraeli dnes používajú cielené lieky (cielená terapia) a lieky, ktoré ovplyvňujú imunitný systém. V Rusku je použitie imunoterapie obmedzené z rôznych dôvodov: väčšina liekov nie je certifikovaná, lekári nepoznajú nové lieky, imunoterapia zatiaľ nie je veľmi integrovaná do klinickej praxe atď. Podľa štúdií vykonaných v Rusku dostávalo modernú liečbu iba 7% pacientov s rakovinou obličiek, a to len preto, že sa zúčastňovali na programoch zahraničných spoločností..
Prípravky na imunoterapiu rakoviny obličiek:

 • Sutent (Sunitinib)
 • Afinitor (Everolimus)
 • Votrient (Pazopanib)
 • Nexavar (sorafenib)
 • Certan (Everolimus)
 • Avastin
 • Cediranib
 • Linifanib
 • temsirolimus

Taktika liečby špecifická pre jednotlivé štádiá

Etapy I a II

V týchto štádiách je hlavná chirurgická metóda liečby.

 • Radikálna nefrektomia
 • Resekcia obličiek. Indikácia na resekciu obličiek je nasledovná: chronické zlyhanie obličiek, prítomnosť iba jednej obličky, systémové choroby, veľkosť nádoru nie viac ako 4 centimetre.
 • Predoperačná embolizácia renálnej artérie.
 • Chirurgická liečba zostáva hlavnou metódou liečby. V prípade kontraindikácií pre chirurgický zákrok sú predpísané iné liečebné metódy.
 • Liečenie ožiarením
 • chemoterapia

V tejto fáze je možné niekoľko možností liečby:

 • Arteriálna embolizácia. Táto metóda blokuje tepnu, ktorá živí chorú obličku. Pred chirurgickým zákrokom sa niekedy používa na zníženie veľkosti obličiek a zníženie straty krvi.
 • Radikálna nefrektomia.
 • Metastatická resekcia.
 • Imunoterapia. Zvyšuje schopnosť imunity bojovať alebo ničiť rakovinové bunky.
 • Chemoterapia. Používajú sa orálne alebo intravenózne lieky.
 • imunoterapia

Náklady na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli

Cena liečby závisí predovšetkým od štádia choroby. V lokalizovaných štádiách nebudete potrebovať nákladnú imunoterapiu, ožarovanie, chemoterapiu. Liečba metastatického karcinómu obličiek v Izraeli stojí od 30 tisíc dolárov.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Vedúci lekár onkologického oddelenia, špecialista na liečbu neuroendokrinných nádorov.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli každoročne pomáha pacientom z rôznych krajín rýchlo sa zbaviť rakoviny a vo väčšine prípadov zachrániť obličky. Je to možné vďaka skúsenostiam špičkových onkológov, ako je profesor Merimsky alebo profesor Klausner, a využívaniu najmodernejších metód na diagnostiku a liečbu rakoviny obličiek - používajú najmodernejšie genetické a molekulárne testy na vytvorenie individuálneho liečebného programu, nechirurgické metódy na odstránenie nádoru vysokofrekvenčným ultrazvukom. HIFU alebo pomocou kryoablácie, ako aj najnovšie rádioterapeutické techniky a mnoho ďalších lekárskych inovácií.

Úspešná liečba rakoviny obličiek na klinike Top Assuta

Metódy liečby rakoviny obličiek v Top Assuta

Na klinike Top Assuta dostáva každý pacient s rakovinou obličiek individuálny liečebný program na základe jeho zdravotného stavu, veku, štádia choroby a ďalších faktorov. Na účinnú liečbu rakoviny obličiek používa naša klinika niekoľko moderných metód..

 • Embolizácia renálnej artérie - uzavretie lúmenu artérie pomocou špeciálneho materiálu, ktorý vám umožní funkčne „vypnúť“ obličky a spomaliť alebo zastaviť rast nádoru..
 • Kryoablácia - použitie ultra nízkych teplôt na zmrazenie rakovinových buniek a ich následné odstránenie.
 • Operácia - v závislosti od stupňa vývoja novotvaru môže chirurgický zákrok zahŕňať úplné alebo čiastočné odstránenie obličiek, niekedy spolu s nadobličkami. Na klinike Top Assuta sa chirurgické operácie s obličkami vykonávajú pomocou laparoskopických metód, pri ktorých sa namiesto rezov používajú kožné rezy, aby sa získal prístup k orgánu. To vám umožňuje rýchlejšie sa zotaviť po operácii, aby ste predišli komplikáciám a veľkým stratám krvi..

Onkológovia našej kliniky chápu, čo sa meria cena chýb a oneskorení v liečbe onkológie, preto sa usilujú vyvinúť maximálne úsilie na včasné odhalenie choroby a jej účinnú liečbu..

Lekárske postupy

 • chemoterapia
 • Zaostrená ultrazvuková FUS ablácia
 • Rapidarch
 • Cielená chemoterapia
 • Resekcia obličiek
 • imunoterapia

Diagnóza rakoviny obličiek v Top Assuta

Prvý deň - konzultácia so skúseným onkonofrológom

Prvý deň sa pacient dostane z hotela priamo do ordinácie lekára. Je potrebné poznamenať, že každý pacient si môže zvoliť lekára v Top Assute sám v štádiu poradenstva v telefonickom režime. Zaznamenáva sa na telefóne určitý čas v určitý deň, takže sa pacient ihneď po príchode do krajiny dostane k špecialistovi bez front a oneskorení.

Druhý deň - postupy

Pred začatím liečby rakoviny obličiek je potrebné dôkladné vyšetrenie pacienta. Klinika Top Assuta používa najmodernejšie a najdrahšie diagnostické vybavenie, ktoré umožňuje lekárom robiť absolútne presnú diagnózu a aplikovať najúčinnejší liečebný režim.

Medzi základné diagnostické testy patrí:

 • Ultrazvuk brucha;
 • Dopplerovská štúdia ciev brušnej dutiny;
 • rádioizotopové vyšetrenie obličiek;
 • laboratórne testy
 • konzultácie s onkológmi.

V niektorých prípadoch môže ošetrujúci lekár rozhodnúť o určení ďalších diagnostických testov.

Tretí deň - konzultácie

Po vykonaní všetkých diagnostických opatrení študujú odborníci rôznych profilov výsledky a rozhodujú o spôsobe liečby..

Diagnostické postupy

 • biomarkery
 • biopsia
 • Biopsia kontrolovaná CT
 • Počítačová tomografia (CT)
 • Zobrazovanie pomocou magnetickej rezonancie (MRI)
 • Ultrazvukové vyšetrenie
 • Biochémia krvi

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli: ceny

Vysoká kvalita lekárskej starostlivosti v Izraeli sa úspešne spája s relatívne nízkymi cenami za lekársku starostlivosť. Na rozdiel od Spojených štátov a Nemecka sú náklady na liečbu rakoviny obličiek na izraelskej klinike Top Assut v priemere o 40% nižšie. Liečba v Izraeli tak šetrí značnú časť peňazí (platba sa vykonáva po vykonaní lekárskych procedúr).

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Rehabilitácia po operácii prietrže lumbálnej chrbtice je rad postupov na obnovenie ľudskej mobility, hojenie pooperačných rán a odstránenie možných komplikácií.
Z tohto článku sa dozviete: vlastnosti liečby medzistavcových kýly v Rusku a zahraničí. Aké metódy sa používajú na ošetrenie herniovaných diskov v Rusku, Izraeli a Nemecku.
Čo je kýla u novorodencovKýla je patológia spojená s prolapsom brušnej dutiny a tvorbou herniálneho výčnelku. V dôsledku tohto ochorenia je narušená funkcia orgánov, existuje nebezpečenstvo poškodenia iných častí tela.