loader

Hlavná

Hlava

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Hlavným problémom tohto ochorenia je správna diagnóza. Liečba rakoviny obličiek Izraela sa začína po dôkladnom vyšetrení pacienta.

Hlavnou metódou je chirurgické odstránenie; pri rakovine jednej obličky sa uskutoční transplantácia darcovského orgánu. V čase diagnózy už viac ako polovica pacientov potrebuje ďalšiu liečbu - chemoterapiu alebo ožarovanie. Vďaka včasnému prístupu k izraelským onkológom v štádiu I-II choroby žije až 80% pacientov viac ako 5 rokov..

Najlepšie kliniky

 • robotické operácie;
 • včasná diagnostika rakoviny;
 • monoklonálna telová terapia;
 • schopnosť zvoliť si lekára;
 • primerané ceny.
  Opis Recenzie Lekári

Rakovina obličiek na klinike Assuta je liečená najmodernejšou technológiou, najmä v neskorších štádiách ochorenia. Používa sa teda chemo- a rádioembolizácia renálnych tepien, čo niekedy umožňuje odstrániť aj nefunkčný nádor. Robotické operácie, moderné protokoly chemoterapie a rádioterapia poskytujú onkológom Assuty výhody pri liečení tohto ochorenia. Vedúci onkologickej služby Ofer Yosefovich.

Chcem sa poďakovať hrudnému chirurgovi Borisovi Handelovi, ktorý odstránil môj pľúcny nádor, mal priemer takmer 6 cm.

Je možné urobiť artroskopiu kolenného kĺbu pre dieťa?

Moja matka mala diagnostikovanú aortálnu stenózu, stav bol vážny, silná dýchavičnosť, kašeľ. V prípade núdze podstúpila protetickú srdcovú chlopňu bez chirurgického zákroku.

Zaobchádzala s ňou Dr. Dan Grisaro, ktorý odstránil moje maternicové myómy. Nádor bol veľký, takže sa nedala zachrániť maternica. Neostrihali mi však žalúdok, nevykonali endoskopickú operáciu a nepreniesli to dobre.

Môjmu synovi diagnostikovali lymfóm a podstúpili dlhú liečbu. Bol som rád, že klinika má detské ihriská, pomohlo dieťaťu veľa a bolo to rušivé. Zdravotní klauni k nemu dokonca prišli, teraz si spomína, posiela pozdravy)

Tatyana Rabin

Moshe Papa

Profesor Moshe Inbar

Onkológ, onkológ, gastrointestinálne nádory

Irina Stefansky

 • Lekári kliniky Ichilov absolvujú stáž v USA a Európe;
 • vlastná diagnostická budova;
 • primerané ceny;
 • bezplatný lekársky audit.
  Opis Recenzie Lekári

Nemocnica Ichilov okrem chirurgickej liečby rakoviny obličiek používa moderné metódy rádioterapie, napríklad chemoembolizáciu renálnej artérie. V neskorších fázach sa používa expozícia úzkym lúčom. Väčšina operácií sa vykonáva laparoskopicky. Svetovo presný onkológ Moshe Inbar vedie špecializované onkologické centrum..

Bol som uzdravený z leukémie bez transplantácie kostnej drene, hoci som za týmto účelom prišiel do Izraela.

Mám rakovinu vaječníkov 3. stupňa, aká liečba môže byť ponúknutá, existuje liečba?

Prišli sme do Izraela s fimózou 4. stupňa, dieťa nemohlo normálne ísť na záchod. Operácia sa uskutočnila v celkovej anestézii, pretože to bolo ťažké. Švy sa nemuseli odstraňovať, samotné vlákna sa vyriešili.

Ďakujem Dr. Chaimovi Matskinovi za odstránenie môjho adenómu. Vďaka nemu som si spomenul, ako žiť bez bolesti..

Mal som ťažkú ​​formu psoriázy, choroba ma psychicky vyčerpala. Lekári povedali, že v mojom prípade je liečba zbytočná. Dr. Goldberg pre mňa vyzdvihol liečebný režim, ktorý trval 3 týždne. Po terapii sa moje telo zlepšilo..

Profesor Ofer Merimsky

Yair Gorchak

Profesor Moshe Inbar

Onkológ, onkológ, gastrointestinálne nádory

Irina Stefansky

 • dve integrované línie zdravotnej turistiky;
 • hybridná operácia srdca;
 • bunková transplantologická metóda pri cukrovke;
 • ReWalk rehabilitácia exoskeletálna rehabilitácia
 • 360 stupňový systém starostlivosti.
  Opis Recenzie Lekári

Okrem tradičných metód liečby rakoviny obličiek vykonáva klinika Sheba výskum a vytvára nové lieky, ktoré pomáhajú ničiť nádor. V tomto najväčšom zdravotníckom zariadení v južnom Izraeli existuje veľa onkologických operácií pri rakovine obličiek vrátane metastáz. Vedúcim onkologického oddelenia je Dr. Raya Leibovich.

Išiel som na kliniku s Hodgkinovým lymfómom. Už som absolvoval dva cykly chemoterapie, ale cítim sa dobre, je tu samozrejme slabá slabosť. Po prvej chémii bolo pre nás v Ufe veľmi zlé, spomínam si, že som chorý, chladený, všetko bolelo. S izraelskými drogami neexistuje nič také.

S manželom sme sa podrobovali rehabilitácii v lekárskom centre Shiba, došlo k poraneniu bedrového kĺbu. Po 3 týždňoch sa manžel prestal sťažovať na bolesť, mohol sa postaviť na nohu.

Na klinike pracuje veľmi dobrý pľúcny lekár, ktorý mi pomohol vyrovnať sa s alergickým kašľom.

Ako liečiť kŕčové žily pažeráka?

Priateľský personál v hoteli Sheba MC je voči deťom veľmi priateľský. Bola vykonaná korekcia strabizmu, dieťa sa vôbec nebála.

Porovnať a zvoliť

Izraelské kliniky sú seriózne, dobre vybavené najnovším vybavením a vysoko kvalifikovanými zdravotníckymi zariadeniami, ktoré diagnostikujú a ošetrujú v plnom súlade s medzinárodnými protokolmi a vysokými požiadavkami JCI. Zároveň sú náklady na liečbu tohto lieku dostupné aj pre zahraničných občanov prichádzajúcich nielen z bývalého SNŠ, ale aj z krajín s vyspelou medicínou, aby sa ušetrili

Odporúčame, aby ste si porovnali podmienky a ceny a vybrali si najlepšiu kliniku pre seba..
Naše konzultácie sú bezplatné.

Poprední lekári Izraela

Avi Bary

Profesor Chaim Matskin

Diana Maceevsky

Profesor Moshe Inbar

Diagnostické metódy

Okrem fyzického vyšetrenia predpisujú onkológovia pri diagnostike rakoviny obličiek tieto metódy:

 • krvné a močové testy na zistenie anémie, zápalu, zhubných buniek;
 • biopsia obličiek vykonávaná v lokálnej anestézii ambulantne; táto štúdia sa vždy neuskutočňuje pred chirurgickým zákrokom, často sa typ nádoru určuje priamo počas chirurgického zákroku;
 • CT - obraz sa získa trojrozmernou počítačovou simuláciou po sérii röntgenových snímok, často je potrebný intravenózny kontrast (CT urografia);
 • MRI s kontrastom gadolínia je veľmi informatívny pri diagnostike ochorenia obličiek a nevyvoláva pacientovi ožarovanie;
 • cystoskopia a nefroureteroskopia sa používajú, ak bola počas CT alebo MRI detegovaná nádorová hmota v mechúre alebo močovode; tento postup sa používa na získanie nádorových buniek, vykonanie biopsie a niekedy na úplné zničenie malých novotvarov.

Pri karcinóme obličkových buniek nie je PET-CT neinformatívny, preto je dôležitá včasná diagnóza ochorenia pred vytvorením vzdialených metastáz..

Liečebné metódy

V izraelských nemocniciach sa liečba rakoviny obličiek vykonáva podľa moderných protokolov a usmernení a je vybraná pre každého pacienta. Liečebný program môže obsahovať:

 • radikálna nefrektomia (úplné odstránenie obličiek) a lymfodisekcia (odstránenie lymfatických uzlín postihnutých nádorom), často so súčasným komplexným zásahom do krvných ciev;
 • parciálna nefrektomia - neúplné odstránenie obličiek - je možné v 1. štádiu choroby (T1); spôsobuje menej nepriaznivých účinkov a je spojená s rýchlejšou regeneráciou;
 • laparoskopická a robotická (minimálne invazívna) operácia: pacientovi zaberie viac času, komplikovanejšia, drahšia, ale menej traumatická.
 • v prípade malých nádorov sa niekedy odstránia rádiofrekvenčnou abláciou (do oblasti miesta rakoviny sa zavedie ihla a do zmeneného tkaniva sa privedie elektrický prúd) alebo kryoterapiou (nádorové bunky sa zmrazia tenkou sondou);
 • chemoterapia, cielená a imunoterapia, dobre rozvinutá v Izraeli;
 • ožarovacia terapia sa zvyčajne používa na liečbu metastáz rakoviny obličiek.

Náklady na vyšetrenie a operácie

Cena postupov pri diagnostike a liečbe rakoviny obličiek závisí od zvolenej kliniky a ošetrujúceho lekára.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Všetok obsah iLive preverujú lekárski odborníci, aby sa zabezpečila čo najlepšia presnosť a súlad so skutočnosťou..

Máme prísne pravidlá pre výber zdrojov informácií a odvolávame sa iba na seriózne stránky, akademické výskumné ústavy a ak je to možné, overený lekársky výskum. Upozorňujeme, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú interaktívnymi odkazmi na takéto štúdie..

Ak si myslíte, že ktorýkoľvek z našich materiálov je nepresný, zastaralý alebo inak pochybný, vyberte ho a stlačte Ctrl + Enter.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli začína úplnou diagnózou pacienta. Bezpochyby je pacientovi pridelený ultrazvuk, počítačová tomografia a ďalšie štúdie.

Rakovinové centrá v Izraeli sa vykonávajú na vysokej úrovni. Celý liečebný proces, počínajúc diagnózou rakoviny obličiek, je pod prísnym dohľadom ošetrujúceho lekára.

Okrem toho sa poskytuje individuálny prekladateľ pacientom, ktorí nehovoria jazykom, ako aj osobný kurátor, ktorý pomáha riešiť organizačné problémy týkajúce sa umiestňovania, vyhotovovania dokumentov atď..

Izraelskí odborníci odhaľujú úplný obraz choroby, čo vám umožňuje zostaviť najúčinnejší liečebný plán.

Metódy liečby rakoviny obličiek v Izraeli

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli sa vykonáva rôznymi metódami: rádioterapiou, chirurgickým zákrokom, liečbou imunologickými liekmi, alternatívnou embóliou.

V zriedkavých prípadoch imunoterapiu používali iba niektorí vedci. Izraelskí odborníci však do tohto odvetvia medicíny významne prispeli a preukázali vysokú účinnosť tejto metódy..

Cielená terapia používaná izraelskými lekármi znamená cielenú expozíciu rôznym nádorovým bunkám, ktoré sú dôležité pre vývoj patologického nádoru..

Chemoterapia rakoviny obličiek na izraelských klinikách sa používa zriedka, zvyčajne sa tento druh liečby predpisuje ako posledná možnosť, keď sú iné metódy bezmocné..

Liečebný plán je vybraný individuálne odborníkom a závisí od mnohých faktorov (štádium choroby, stupeň šírenia rakovinových buniek, stav pacienta, veľkosť nádoru, atď.).

V súčasnosti je chirurgia najúčinnejšou liečbou rakoviny obličiek v Izraeli. Chirurgické odstránenie nádoru je vykonávané vysoko kvalifikovanými odborníkmi. Chirurgovia môžu používať otvorenú metódu aj laparoskopiu.

Izraelskí onkológovia si nedávno vybrali na liečbu robotickú nefroektómiu, počas ktorej sa používa špeciálny lekársky prístroj, robot Da Vinci. V niektorých prípadoch predpisujú onkológovia namiesto chirurgického zákroku ožarovanie alebo chemoterapiu (zvyčajne so skorou tvorbou metastáz)..

V závažných prípadoch onkológovia úplne odstránia postihnutý orgán. Okrem toho sa v praxi izraelských odborníkov používa jedinečná technológia liečby - embolizácia nádorových ciev. Princíp je založený na zavedení určitých látok, ktoré upchávajú cievy, ktoré živia nádor..

Kliniky v Izraeli na liečbu rakoviny obličiek

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli, jedného zo svetových lídrov v prežívaní pacientov s rakovinou, je zabezpečovaná mnohými onkologickými centrami a klinikami. Najznámejšie sú Herzliya Medical Center, Assuta Clinic, Manor Medical Center, Amsalem Medical.

Recenzie liečby rakoviny obličiek v Izraeli

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli vykazuje dobré výsledky. Voľba izraelských onkologických centier a kliník je dôsledkom vysokej kvalifikácie odborníkov, moderného vybavenia, ktoré umožňuje presnú diagnostiku a efektívny plán liečby..

Individuálny prístup k pacientom, ktorý sa používa takmer vo všetkých zdravotníckych zariadeniach, nám tiež umožňuje dúfať v úplné uzdravenie alebo predĺženie celého života..

Náklady na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli stojí od 25 000 dolárov. Konečné náklady závisia od prebiehajúcich diagnostických postupov a zvoleného priebehu liečby..

Diagnóza a liečba v priemere trvá po prepustení v priemere niekoľko dní. Pacientov by mali odborníci monitorovať jeden týždeň..

Na väčšine kliník sú prekladateľské služby, hotel, preklad dokumentov atď. Zahrnuté do celkových nákladov na služby.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Rakovina obličiek v Izraeli je jedným z najúspešnejších z hľadiska prežitia rakoviny. Liečba rakoviny obličiek v Izraeli je úspešná vďaka osobnému prístupu k riešeniu problému a použitiu súboru vysoko účinných opatrení, ktoré celkovo umožňujú dosiahnuť pozitívny výsledok pri liečbe tejto rakoviny..

Lekári Assuta Clinic vyvíjajú a úspešne realizujú program kvalitnej starostlivosti o pacientov s rakovinou obličiek v našej krajine. Všetky diagnostické postupy sa vykonávajú čo najskôr, čo vám umožňuje rýchlo prejsť na hlavný terapeutický proces.

Navrhujeme podstúpiť liečbu rakoviny obličiek v Izraeli na klinike Assuta, ktorá je schopná poskytnúť svojim pacientom najmodernejšie metódy diagnostiky a liečby zhubných nádorov močového systému..

V Assute sa s rakovinou obličiek liečia iba dospelí pacienti, v prípade potreby vám v prípade potreby ponúkneme kliniky špecializujúce sa na detskú onkológiu..

Celý vyšetrovací proces na stanovenie diagnózy najčastejšie netrvá dlhšie ako 4-5 pracovných dní.

Ako sa vyšetruje rakovina obličiek v Assute?

Po príchode na liečbu onkológie obličiek k nám musíte najskôr podstúpiť vyšetrenie. Je potrebné poznamenať, že aj keď ste už diagnostikovali diagnózu vo svojej krajine, v Izraeli budete musieť znova vykonať väčšinu vyšetrení, aby ste diagnózu potvrdili alebo vyvrátili..

V prítomnosti prípravkov (poháre a bloky) biopsie vykonávanej mimo Izraela sa vykonáva ich audit. Bloky a sklo sa predkladajú na preskúmanie izraelskému patologickému ústavu. Toto je možno jediný postup, ktorý sa nebude musieť opakovať s nami.

 • Po príchode do krajiny sa s vami jeden z našich zamestnancov stretne a sprevádza vás na kliniku na laboratórne testy, medzi ktoré zvyčajne patria krvné testy (všeobecné, biochemické, koagulácie, lipidy, elektrolyty, nádorové markery) a moč (kultúra, všeobecné, biochémia). ) Náklady na laboratórne testy v oblasti 500 dolárov.
 • V ten istý deň sa vykoná počítačová tomografia celého organizmu. Tento postup vám umožní určiť presné umiestnenie tvorby nádoru, určiť jeho veľkosť a zistiť pravdepodobné metastázy. Ihneď po zákroku vám profesor-rádiológ vysvetlí výsledky vyšetrenia. Cena CT celého tela - od 950 USD.
 • Nasledujúci deň podstúpite ultrazvukové vyšetrenie brušnej dutiny, močových ciest a Dopplerových ciev brucha (cena od 250 dolárov). Biopsia nádoru sa môže vykonávať pod ultrazvukovým vedením (cena od 1 850 dolárov).
 • Ak lekári podľa výsledkov diagnózy majú podozrenie na zhoršenie funkcie postihnutej obličky, v ten istý deň sa vykoná rádioizotopová kontrola obličiek (metódou skenovania DMSA). Cena od 750 dolárov.
 • Na štvrtý deň sú všetky výsledky výskumu vo väčšine prípadov pripravené, takže budete mať konečný rozhovor s uro-onkológom, obvykle s Dr. Zohar Dotanom, Dr. Andreim Nadom alebo onkologickým terapeutom Dr. Ellou Tepper a profesorkou Avishay Selou..
 • Ak je to potrebné, chirurgická liečba sa uskutoční do 1 - 3 dní po odporúčaní lekárov. Operácia sa bude vykonávať na základe popredných izraelských kliník Assut tak vysoko kvalifikovaných chirurgov uro-onkológov, ako sú:
 1. Profesor Andrei Nado je špecialista v oblasti chirurgickej onkológie a urológie, robotickej chirurgie. Vykonáva operácie na odstránenie rakoviny genitourinárneho systému, ako aj operácie regenerácie. Odborník na chirurgickú liečbu rakoviny obličiek, rakoviny prostaty a rakoviny močového mechúra.
 2. Profesor Ofer Yosepovich je urologickým chirurgom, popredným špecialistom v laparoskopickej chirurgii, jedným z najvyhľadávanejších špecialistov na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli. Vykonáva operácie pri úplnom alebo čiastočnom odstránení obličkovej dutiny a robotickej metóde.

Ak je to potrebné, ožarovanie, a to až v 4. štádiu choroby, bude vás konzultovať a liečiť tak známy rádiológ ako:

 • Svetlana Zalmanová - vedúca Ústavu rádioterapie na klinike Assuta.

Náklady na prijatie a konzultáciu s uro-onkológom, onkológom a chirurgom sú od 450 dolárov.

Náklady na konzultáciu s onkológom alebo terapeutom v Assute sú 600 dolárov..

Izraelský program liečby rakoviny obličiek a jeho náklady

Použitie pokrokových terapeutických látok a inovatívnych, minimálne invazívnych technológií môže dosiahnuť pôsobivé výsledky pri liečbe rakoviny obličiek.

Chirurgia, typy operácií

Vo väčšine prípadov je možné zbaviť sa rakovinového nádoru chirurgickým zákrokom. V Izraeli sa chirurgická liečba vykonáva rôznymi spôsobmi. Chirurg vyberá najoptimálnejší spôsob operácie v závislosti od veľkosti formácie, štádia choroby a výskytu patológie v celom tele..

 1. V prípade malých nádorov lekári uprednostňujú minimálne invazívne operácie šetriace orgány, ako je napríklad resekcia obličiek - excízia samotného nádoru malým množstvom zdravého tkaniva (cena od 22 000 dolárov).
 2. Operácie sa vykonávajú brušnou (v zriedkavých prípadoch), laparoskopickou alebo robotickou. Robotické technológie sú dnes v Izraeli obzvlášť populárne, čo môže výrazne znížiť invazívnosť chirurgických zákrokov..
 3. Takéto operácie sú menej nebezpečné, minimalizuje sa aj riziko infekcie a veľká strata krvi. Z tohto dôvodu sa výrazne skráti aj doba zotavenia. Náklady na robotickú nefrektomiu z 35 tisíc dolárov.
 4. Assuta má také moderné vybavenie, ktoré vám umožňuje úspešne vykonávať zložité operácie. Okrem toho tu pôsobia skutoční profesionáli a profesori s celosvetovou reputáciou..
 5. Pokiaľ je to možné, lekári vykonávajú čiastočné laparoskopické odstránenie obličiek. Vďaka tomuto chirurgickému zákroku je možné zachovať orgán a jeho funkčnosť a minimalizovať renálnu ischémiu. Odstránenie nádoru sa uskutočňuje pomocou malých rezov. Počas operácie je možné vykonať expresnú biopsiu. V neprítomnosti metastáz a včasnom odstránení tvorby nádoru v 95% prípadov sa dosiahne úplné zotavenie. Po dobu piatich rokov bude potrebné navštíviť uro-onkológa, urobiť testy a podstúpiť tomografiu, aby sa sledoval celkový stav..
 6. Pri pokročilých formách rakoviny obličiek s kostnými metastázami, pľúcami a regionálnymi lymfatickými uzlinami sa prijímajú závažnejšie opatrenia, najmä radikálna nefrektomia, ktorá zahŕňa úplné odstránenie obličiek. Náklady na radikálnu nefrektomiu z 22 tisíc dolárov.

V neskorých štádiách chirurgie predchádza chemoterapia, ožarovanie, embolizácia renálnych tepien.

prihlásiť sa na liečbu

Embolizácia Honol tepny

Embolizácia obličkových tepien sa uskutočňuje za účelom ochrany nádoru pred krvným zásobením, čo vedie k jeho nekróze. Do tepien sa vstrekne látka blokujúca prísun krvi, ktorá pomáha zastaviť rast nádoru. Cena postupu je od 15 tisíc dolárov.

Pomocná liečba nádorov obličiek

Okrem týchto metód, v poslednej dobe pri liečbe rakoviny obličiek v Izraeli, postupy, ako sú:

 • Kryoablácia alebo zmrazenie nádoru. Táto metóda je použiteľná pre nádory malej veľkosti alebo pre kontraindikácie pri chirurgickej liečbe. Počas procedúry sa do nádoru zavádzajú tenké ihly pod kontrolou ultrazvuku alebo MRI, cez ktoré sa postupne vstrekujú hélium a argón. Vedú k zmrazeniu nádoru a smrti rakovinových buniek. Vo všeobecnosti zostáva kryoblácia poslednou metódou voľby, uprednostňujú sa najmä iné možnosti liečby.
 • Cielená terapia. Po zavedení cielenej liečby v lekárskej praxi sa karcinóm obličkových buniek už nepovažoval za ochorenie rezistentné na lieky. Metóda je založená na blokovaní prenosu špecifických signálov z nádorových buniek. Výsledkom je, že abnormálne bunky „hladujú“ a ich rast sa začína spomaľovať. V Izraeli sa rakovina obličiek často lieči cielenými drogami, ako je Sorafenib a Sunitinib (Sutent). Sutent sa zvyčajne predpisuje na metastatické formy rakoviny obličiek. Toto liečivo potláča proces vývoja nádoru a tvorbu metastáz. Sorafenib je tiež protinádorové liečivo, ktoré inhibuje rast a delenie rakovinových buniek a používa sa v štvrtom štádiu rakoviny obličiek. Na rozdiel od chemoterapie je cielená terapia lokálna, to znamená, že na látky pôsobia iba rakovinové prvky, a nie celé telo..
 • imunoterapia Táto skupina liekov je zameraná na zvýšenie imunitnej odpovede tela na rast nádoru. Najúčinnejšie imunoterapeutické látky sú cytokíny, ktoré obsahujú interleukín-2 a interferón. Interleukín-2 je užitočný v pokročilom štádiu renálnej onkológie. Stimuluje rast T-lymfocytov, ktoré detegujú rakovinové bunky v tele a signalizujú imunitný systém. Interleukín tiež stimuluje rast špeciálnych bielych krviniek, ktoré sa nazývajú prirodzené zabíjače (NK bunky). Transformujú sa na špeciálne bunky, ktoré ničia rakovinový rast. V klinických štúdiách sa zistilo, že použitie interleukínu prispieva k začiatku dlhodobej remisie.
 • Chemoterapia. Rakovina obličiek v porovnaní s inými rakovinami je často rezistentná na chemoterapiu. Tu je niekoľko liekov, ktoré sa používajú na liečbu rakoviny obličiek:
 • gemcitabín (gemzar)
 • kapecitabín (Xeloda)
 • fluorouracil (5-FU, Adrucil)

Dobré výsledky sa preukázali pri liečbe rakoviny obličiek pomocou Everolimusu. Tento liek sa často predpisuje pacientom s karcinómom obličkových buniek rezistentným na cielenú liečbu. Účinok lieku je založený na potlačení antigenézy (tvorba nových krvných ciev).

Pri niektorých druhoch rakoviny sa tento proces vyskytuje veľmi rýchlo. Výsledkom je, že nové cievy prenášajú do nádoru výživné látky a urýchľujú jej rast. Everolimus inhibuje antigenézu a zastavuje vývoj ochorenia, pomáha stabilizovať pacienta.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli vo veľkej väčšine prípadov zachraňuje život pacienta, je to jedno z najúspešnejších onkologických ochorení na prežitie v našej krajine..

Prihláste sa na ošetrenie

Ak potrebujete podrobnejšie informácie o liečbe rakoviny obličiek a príprave cenovej ponuky, môžete sa obrátiť na telefónne čísla uvedené na webových stránkach alebo poslať žiadosť o liečbu. V blízkej budúcnosti zvážime aplikáciu a budeme vás kontaktovať.

Diagnostika a liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Liečbu rakoviny obličiek v nemocnici Asaf ha Rofé navštevujú profesori Avishay Sela (vedúci oddelenia onkológie nemocnice) a Amnon Zisman (vedúci oddelenia urológie). Obaja profesori sú uznávanými autoritami v oblasti uro-onkológie Izraela, sú zaradení do každoročného zoznamu „najlepších lekárov Izraela“, sú učiteľmi lekárskej fakulty Tel Avivskej univerzity a majú bohaté skúsenosti s liečbou onkológie obličiek. Len málo nemocníc v Izraeli sa môže pochváliť takým hviezdnym personálom vo svojich múroch..

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli umožňuje odstránenie ochorenia alebo výrazné zlepšenie celkového stavu pacienta v závislosti od štádia ochorenia. Inovácie v diagnostike, chirurgii a metódach liečby nám umožňujú účinne bojovať proti rakovine v rôznych štádiách. Liečba tohto typu onkológie sa uskutočňuje na základe individuálnych charakteristík pacienta. Vyvíja sa preň špeciálny liečebný kurz, ktorý berie do úvahy vek, prítomnosť sprievodných patológií, lokalizáciu a typ nádoru, štádium atď. Celý proces zotavovania je pod prísnym dohľadom skúsených onkológov s použitím vysoko kvalitných a veľmi presných technológií..

Rakovina obličiek je bežný typ rakoviny, ktorý sa najčastejšie vyskytuje u starších ľudí. Podľa štatistík majú muži toto ochorenie častejšie ako ženy.

Ak bol diagnostikovaný malígny novotvar v prvých štádiách, keď je nádor lokalizovaný iba v obličkách, miera prežitia je asi 95%. Podľa štatistík je celková päťročná miera prežitia u pacientov s rakovinou obličiek asi 72%. Vo väčšine prípadov je ochorenie diagnostikované v skorých štádiách a správne zvolený liečebný protokol môže pacienta tohto nebezpečného ochorenia trvalo zbaviť..

REZERVUJTE JMENOVANIE

Diagnostika rakoviny obličiek v Izraeli

Skríning rakoviny je nesmierne dôležitý bod, pretože bez presnej diagnózy, určenia presnej polohy a typu nádoru, závažnosti patologického procesu nie je možné posúdiť liečebné metódy a predpovedať ich účinnosť..

V onkológii obličiek sa používajú najmä tieto diagnostické metódy:

 • Zobrazovanie pomocou magnetickej rezonancie (1 300 USD);
 • Cystoskopia (1850 $);
 • Ultrazvukové vyšetrenie (250 $);
 • Pozitrónová emisná tomografia v kombinácii s počítačovou tomografiou (1 500 USD);
 • Intravenózna urografia;
 • Počítačová tomografia (670 dolárov);
 • Biopsia (1 000 dolárov);
 • Všeobecné testy krvi a moču (450 dolárov);
 • Kostná scintigrafia sa vykonáva so značným poškodením tela, aby sa detegovali metastázy (650 dolárov). Táto štúdia sa v súčasnosti takmer nevykonáva..

Metódy liečby rakoviny obličiek v Izraeli

Spôsob liečby rakoviny obličiek je zvolený v závislosti od štádia ochorenia, umiestnenia nádoru a celkového stavu pacienta. Výhodou sú obvykle chirurgické metódy liečby, pri ktorých sa pri operácii používajú minimálne invazívne technológie. V súčasnosti zahŕňa liečba rakoviny obličiek v Izraeli komplexnú liečbu, pri ktorej sa využíva chirurgický zákrok, ožarovanie, imunoterapia a cielená terapia. Chemoterapia na rakovinu obličiek je mimoriadne zriedkavá, keď sú iné liečby neúčinné..

chirurgia

Chirurgická liečba rakoviny obličiek je jedným z najúčinnejších najmä v skorých štádiách ochorenia. S progresiou ochorenia je možné chirurgický zákrok kombinovať s inými tradičnými metódami, ako je chemoterapia a rádioterapia.

Pri liečení rakoviny obličiek sa v zásade vykonávajú tieto operácie:

 • Radikálna nefrektomia je jedným z najbežnejších typov chirurgických zákrokov pri nádoroch obličiek. Pri tejto operácii sa uskutoční resekcia celého orgánu postihnutého rakovinovými bunkami, ako aj niektorých priľahlých tkanív a lymfatických uzlín. Táto operácia sa vykonáva hlavne rezom v oblasti nádoru medzi dolnými rebrami. Počas nefrektomie môžu byť odstránené všetky alebo niektoré lymfatické uzliny, ktoré sú blízko obličiek. Prevádzkové náklady od 22 tisíc dolárov.
 • Čiastočná nefrektomia je šetrnejšou technikou na odstránenie novotvaru v obličkách, vykonáva sa, ak veľkosť nádoru presahuje štyri centimetre. Chirurgický zákrok, ktorý zahŕňa úplnú alebo čiastočnú resekciu obličky, sa môže vykonať iba pri absencii akýchkoľvek kontraindikácií (nefunkčný nádor, prítomnosť iba jednej obličky, chronická dysfunkcia orgánov, vlastnosti tela pacienta, prítomnosť sprievodných patológií, ktoré negatívne ovplyvňujú liečbu chirurgickými metódami a atď). Prevádzková cena od 22 tisíc dolárov.
 • Laparoskopická operácia. Počas tohto chirurgického zákroku sa robia malé rezy, nielen jeden veľký rez. Okrem toho sa pri tejto operácii používa špeciálny laparoskopický nástroj. S týmto prístrojom, ktorým je tenká trubica s okulárom, lampou a zväčšovacím sklom, môže lekár presne vidieť oblasť, v ktorej pracuje..

Široko používaný pri liečbe rakoviny obličiek v Izraeli a robotickej technológii Da Vinci. Komplexné chirurgické výkony sa vykonávajú pod dohľadom skúsených odborníkov. Vysoká presnosť tejto techniky môže znížiť stratu krvi, minimalizovať pooperačné komplikácie, a tým skrátiť dobu rehabilitácie zotavenia. Náklady na robotickú nefrektomiu z 30 000 dolárov.

kryoterapia

Kryodestrukciou alebo kryoterapiou sa má „zmraziť“ nádor. Táto technológia je indikovaná pre pacientov s iba jednou obličkou alebo so zníženou funkciou orgánov. Táto technika je založená na deštrukcii nádorových tkanív, ich zmrazovaní a smerovaní energie, čo umožňuje neutralizovať nádorové bunky bez ovplyvnenia zdravého tkaniva..

Kryodestrukcia pri rakovine obličiek sa môže uskutočňovať v priebehu normálnej otvorenej operácie alebo nezávisle.

Žiarenie a chemoterapia

V niektorých prípadoch nestačí chirurgický zákrok, najmä ak sa vyskytne metastatický proces. Na elimináciu zhubných buniek sa často používajú tradičné spôsoby liečby, ako je chemoterapia alebo ožarovanie. Ich cieľom je blokovať proces delenia a rastu zhubných buniek. Spravidla sa používajú po chirurgickom zákroku na odstránenie zvyškov rakovinových buniek alebo v prípade nefunkčnosti nádoru. Chemoterapia v Izraeli, ktorej ceny začínajú na 1 000 USD. zvyčajne sa koná raz za 3 týždne, existujú však výnimky z pravidiel. Radiačná terapia pre rakovinu obličiek sa zvyčajne vykonáva paliativne, aby sa zabránilo deštrukcii kostí a znížili príznaky bolesti..

Arteriálna embolizácia

Ak je chirurgický zákrok kontraindikovaný na základe zdravotného stavu pacienta, zahŕňa liečba izraelskej rakoviny obličiek alternatívne liečby.

Pacient podstúpi arteriálnu embóliu, ktorej účelom je blokovať fungovanie tepien, ktoré poskytujú krvným zásobám rakovinové bunky. Počas tohto postupu sa do krvnej cievy vloží špeciálny katéter, ktorý blokuje prietok krvi. Postupom času tak prestane byť dodávaný nádor a proces progresie ustane. Obličky s nádorom sú nekrotické, po čom je možné ich odstránenie.

Cielená terapia

Pri rozsiahlych léziách tela pacienta, keď je pacientovi diagnostikovaný nádor v neskorších štádiách, sa používa cielená alebo cielená terapia. Pomocou špeciálnych liekov má účinok výlučne na rakovinové bunky a výrazne sa zvyšuje kvalita života pacientov..

Také lieky však môžu prispievať k vedľajším účinkom, a preto ošetrujúci lekár predpisuje komplex liekov, ktoré znižujú ich prejavy..

V posledných rokoch sa imunoterapia aktívne používa, vo väčšine prípadov s metastázovaním rakoviny obličiek. Špeciálne lieky stimulujú ochranné vlastnosti imunitného systému pacienta, čím spomaľujú priebeh ochorenia.

Príznaky rakoviny obličiek

V skorých štádiách vývoja nádoru obličiek môžu príznaky chýbať. Zvyčajne sa objavujú už s progresiou choroby. Z tohto dôvodu je toto ochorenie zistené hlavne náhodou pri diagnostickom vyšetrení vykonanom z iných dôvodov..

Medzi hlavné príznaky rakoviny obličiek lekári rozlišujú tieto:

 • Bolesť v boku;
 • Úbytok hmotnosti, únava, nočné potenie;
 • Opuchy a tesnenia v oblasti obličiek;
 • Horúčka, horúčka;
 • Bolestivé kŕče v mechúre alebo močovode;
 • Vzhľad krvi v moči;
 • Pečate v oblasti obličiek.

Je veľmi dôležité včas sa poradiť s odborníkom, pretože včasná diagnostika onkológie vo väčšine prípadov poskytuje výsledok liečby.

Druhy rakoviny obličiek:

Optimálny program liečby rakoviny obličiek v Izraeli je vybraný v závislosti od typu zhubných nádorov. Počas diagnostických štúdií môžu odborníci určiť typ rakovinových buniek a predpísať ďalšiu liečbu. Špecialisti klasifikujú rakovinu obličiek nasledovne:

 • Renálny karcinóm je najbežnejším typom rakoviny obličiek diagnostikovanou u 85% pacientov;
 • Prechodný bunkový karcinóm alebo uroteliálny karcinóm diagnostikovaný u 10 - 15% pacientov.
 • Sarkóm je pomerne zriedkavý typ rakoviny obličiek, vo väčšine prípadov sa používajú chirurgické metódy liečby. Charakterizované pomalými metastázami.
 • Wilmsov nádor sa vyskytuje hlavne u detí.

Po určení typu rakovinových buniek začnú odborníci v Izraeli vytvárať individuálny terapeutický program.

Pre podrobnejšie informácie o liečbe rakoviny obličiek v Izraeli nás kontaktujte na telefónnych číslach uvedených na webových stránkach (je možné sa kontaktovať prostredníctvom Viber, Vatsap, Telegram) alebo poslať žiadosť o liečbu.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Oncourológovia vykonávajú účinnú liečbu rakoviny obličiek v Izraeli pomocou najnovších lekárskych pokrokov. Rakovina vzniká z buniek lemujúcich tubuly nefrónov (štruktúrne jednotky, ktoré filtrujú krv) alebo sú umiestnené na povrchu zberného systému - kalicha a panvy. Ochorenie je dlhodobo asymptomatické, preto izraelská medicína ponúka vďaka svojej včasnej diagnostike a liečbe najmodernejšie metódy..

 • popis
 • ceny
 • recenzia
 • Lekári

Súkromné ​​lekárske zariadenie, kde sa každoročne vyšetrujú a lieči tisíce pacientov s rakovinou obličiek. Terapia sa uskutočňuje podľa najnovších protokolov a všetky lieky sú v súlade s medzinárodnými bezpečnostnými normami..

procedúraCena, $
CT urografia850
PATod roku 1550
Robotická nefrektomia (Assuta)špecifikovať
Embolizácia renálnej artérie (Assuta)16200
Radikálna nefrektomiaod 17000

Niekoľko rokov ma ustarávala bolesť tváre, bolesť hlavy, polovica tváre bola neustále znecitlivená. Doma predpisovali injekcie, fyzioterapiu, ale nič nepomohlo. Po liečbe s Dr. Spiegelmanom bolesť zmizla.

Rakovina žalúdka bola operovaná na klinike Assuta. Pracujú tu najlepší lekári, ktorí sa neboja zveriť svoj život. Osobitné poďakovanie patrí Dr. Irine Zhevelyuk.

Assuta je jednou z najlepších onkologických kliník v Izraeli a možno aj na celom svete. Pracujú tu najlepší lekári, najskúsenejší a kvalifikovaní odborníci, ktorí sa neboja zveriť svoje zdravie a život..

Na rozdiel od mnohých izraelských kliník si v Assute môžete vybrať lekára, ktorý sa špecializuje na správne ochorenie alebo má potrebnú liečbu..

 • popis
 • ceny
 • recenzia
 • Lekári

Sheba Clinic dosiahla vynikajúci pokrok v liečbe rakoviny obličiek. Toto všetko je dôsledkom rozsiahlych skúseností lekárov, ako aj technického vybavenia onkologického centra. Klinickí odborníci vyvinuli špeciálny program „360 ° onkologická starostlivosť“, ktorý nemá analógy na žiadnej klinike na svete. Ide o kombináciu liečby podľa medzinárodných protokolov, psychologickej pomoci a profesionálnej starostlivosti..

procedúraCena, $
chemoterapiaod 4500
Embolizácia obličkovej tepny (Sheba)špecifikovať
Radikálna nefrektomiašpecifikovať

Môžu pomôcť s rakovinou pečene 4. stupňa??

Mal som odstránený nádor prostaty pomocou robotického stroja Da Vinci. Nikdy ma nebaví premýšľať, aký veľký pokrok sa dosiahol. Táto operácia ma stála 25 000 dolárov.

Mám rakovinu žalúdka. Lekári kliniky Sheba použili minimálne invazívnu metódu chirurgického zákroku - laparoskopia, v dôsledku toho som sa po zákroku dostavil na nohy po 3 dňoch.

Klinika Shiba má vlastné onkologické centrum. Prišiel som sem na diagnostický program na onkologické vyšetrenie. Veľmi šťastný, celé vyšetrenie trvalo 2 dni, nemusel som chodiť do nemocnice.

 • popis
 • ceny
 • recenzia
 • Lekári

Veľký multidisciplinárny komplex vybavený najmodernejšou technológiou a prakticky bez obmedzení vo výskume, diagnostike a liečbe rakoviny. V onkologickom centre pacientov s rakovinou sú obličky vyšetrené podľa individuálneho programu. Po dokončení diagnózy je liečebný plán vypracovaný celým tímom lekárov rôznych špecialít - uro-onkológov, chirurgov, anestéziológov, rádiológov..

procedúraCena, $
Konzultácie s chirurgom550
Embolizácia renálnej artérie (Ichilov)špecifikovať
Radikálna nefrektomiaod 14000

Keď som začal rýchlo strácať zrak, obrátil som sa k lekárom a objavili vo mne adenóm hypofýzy. Bolo mi odporučené, aby som sa liečil v tejto nemocnici. Tu bol nádor úplne odstránený pomocou prístroja Gamma Knife bez akejkoľvek anestézie a chirurgického zákroku na mozgu..

Pri ďalšej fluorografii sa v pravých pľúcach našiel malý nádor. V Ikhilov potvrdil, že je zhubný. Mali operáciu, ktorá ma zachránila pred tým najhorším.

Ikhilov má veľa „lekárskych turistov“ zo zahraničia. Práca s nimi je organizovaná tak, že neexistujú fronty, pacient prechádza všetkými zákrokmi v krátkom čase, v pohodlných podmienkach.

Zdá sa mi, že najlepší lekári v Izraeli pracujú v Ihilove. Toľko operácií, ako je tu pravdepodobne, sa nevykonáva nikde inde. V onkologickom centre na klinike Ichilov sa liečia súčasne stovky ľudí.

Indikačný program vyšetrení a liečby

Po príchode na kliniku sa u pacienta s nádorom obličiek okamžite začnú potrebné liečebné a diagnostické kroky..

Deň 1. Úvodná konzultácia

Pacienta vyšetruje ošetrujúci lekár. Lekár analyzuje dostupné údaje o diagnóze a liečbe. Ak je to potrebné na objasnenie diagnózy alebo štádia nádoru, pacientovi sa predpíšu ďalšie štúdie.

Deň 2. Diagnostické štúdie

Rakovina obličiek v Izraeli sa uznáva prostredníctvom individuálneho hĺbkového vyšetrenia, ktoré zahŕňa tieto postupy:

 • všeobecná a biochemická analýza moču na zisťovanie strát krvi a nádorových buniek, ako aj kultivácia moču na zisťovanie patologických mikroorganizmov;
 • všeobecná a biochemická analýza krvi so stanovením koagulácie (koagulácie), elektrolytov a lipidov);
 • krvné testy na nádorové markery - biochemické „značky“ novotvarov, najmä antigénu špecifického pre prostatu (PSA);
 • Ultrazvuk brucha;
 • dopplerografia ciev brušnej dutiny;
 • angiografia - röntgenové vyšetrenie krvných ciev naplnených kontrastným médiom;
 • pyelografia - röntgenové vyšetrenie pyelocaliceal systému;
 • tomografia brušnej, hrudnej dutiny a malej panvy (magnetická rezonancia, výpočet, pozitrónová emisia);
 • endoskopia močového mechúra a močovodov na vylúčenie novotvarov týchto orgánov;
 • počítačová urografia - vizualizácia močových ciest pomocou vrstveného röntgenového obrazu;
 • otvorená biopsia (priamo počas operácie) a perkutánna (pomocou tenkej ihly vloženej cez kožu a mäkké tkanivá pod ultrazvukovým vedením);
 • ak je to potrebné - rádioizotopové vyšetrenie obličiek a iných orgánov na stanovenie metastáz.

Skúška trvá približne 4 dni..

Deň 3. Objasnenie liečebného plánu

Počas konzultácie uro-onkológ analyzuje výsledky a vytvára individuálny liečebný plán. Priraďuje sa dátum a typ chirurgického zákroku, objasňuje sa harmonogram chemoterapie a použitie metód rádioterapie.

Funkcie diagnostiky a liečby rakoviny obličiek u detí

Skríning detí v Izraeli, ak je podozrenie na rakovinu obličiek, zahŕňa rovnaký skríningový program ako dospelí. Avšak vzhľadom na skutočnosť, že niektoré diagnostické a terapeutické postupy sú sprevádzané nepohodlím, bolesťou a vyvolávajú strach u detí, ich správanie má svoje vlastné vlastnosti:

 • hospitalizácia v nemocnici s matkou alebo zákonným zástupcom dieťaťa, ktorá výrazne znižuje psychologické ťažkosti dieťaťa;
 • podpora psychológov, triedy s učiteľmi;
 • organizácia voľného času detí - predstavenia v nemocniciach klaunov, animátorov, záujmových skupín, prítomnosť detských ihrísk na detských oddeleniach;
 • použitie „domáceho“ odevu zdravotníckym personálom tak, aby nevznikla negatívna reakcia na „biely plášť“;
 • vykonanie vyšetrenia s prihliadnutím na psychologické vlastnosti detí súvisiace s vekom;
 • použitie na diagnostiku a liečbu najnovších zariadení, vďaka ktorým je možné dosiahnuť minimalizáciu nepohodlia a bolesti.

Liečbu rakoviny obličiek u detí v Izraeli vykonávajú iba vysokokvalifikovaní lekári rôznych špecialít - onkológovia-urológovia, rádiológovia, chemoterapeuti, psychológovia, rehabilitológovia atď. Každý z rodičov môže získať úplnú konzultáciu o zdraví dieťaťa a rozhodnúť o ďalšej taktike týkajúcej sa liečby..

Vďaka komplexnej diagnostike a komplexnej liečbe pomocou nových technológií a liečebných metód sa počet detí úplne vyliečených z rakoviny obličiek výrazne zvýšil..

Liečba rakoviny obličiek Izraela je stabilnou prevenciou remisie a relapsu

Popredný špecialista na onkologickom oddelení, špecialista na liečbu neuroendokrinných nádorov

Rýchly vývoj izraelskej medicíny umožnil onkológom dosiahnuť dobrú mieru zotavenia a vytvoriť stabilnú remisiu v rôznych formách a štádiách rakoviny obličiek. Pozoruhodným príkladom je moderná klinika Assuta Complex. Zamestnáva vysokokvalifikovaných odborníkov a má všetky moderné vedecké a technologické nástroje, ktoré umožňujú účinné liečenie rakoviny obličiek v Izraeli..

Arzenál špecialistov zahŕňa najnovší vývoj v cielenej terapii, prvotriedne lineárne urýchľovače, chirurgické techniky pre minimálne invazívne laparoskopie a kryoabláciu. Lekári vynakladajú maximálne úsilie na účinné ošetrenie pacienta a zachovanie jeho obličiek. Preto sú všetky recenzie na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli iba pozitívne.

Liečba rakoviny obličiek v Izraeli

Rakovina obličiek je malígna formácia, ktorá vzniká z tkaniva obličiek (parenchým), obličkových kanálikov alebo pyelocaliceal systému. Môže ovplyvniť tak samotný orgán, ako aj klíčiť v susedných, a môže tiež poskytovať metastázy.

Izraelské kliniky používajú konzervatívne a chirurgické metódy na liečenie zhubných novotvarov obličiek. Výber metódy závisí od bunkových charakteristík nádoru, štádia vývoja procesu a celkového stavu tela.

Hormonálna terapia je metóda konzervatívnej terapie. Je účinný pri formovaní obličiek závislých od hormónov. Použitie antagonistických liekov umožňuje blokovať určité hormóny, a tým inhibovať rast a vývoj nádoru. Vývoj vyvážených režimov príjmu izraelských lekárov minimalizoval riziká užívania hormonálnych liekov a predchádzania závislosti od pacientov.

Cielená (cielená) terapia je najrozvinutejším a najsľubnejším smerom vo svetovej onkológii. Lieky používané v tomto prípade sú účinnejšie ako v prípade štandardnej chemoterapie, pretože cielený účinok je len na nádorové tkanivo. Zároveň sú lieky bezpečnejšie, pretože nemajú toxické účinky na zdravé tkanivá. Izraelskí vedci aktívne vyvíjajú a implementujú cielené terapie na liečbu rakoviny obličiek, na ktoré telo dáva dobrú odpoveď. Pre osobný výber cieľového liečiva sa pacient podrobí biopsii obličiek, čo vám umožní podrobne študovať zloženie útvaru v bunke. Individuálne vybrané lieky dávajú vysokú pravdepodobnosť zotavenia.

Radiačná terapia je metóda liečby žiarenia. Pri rakovine obličiek je použiteľný buď v kombinácii s chirurgickým postupom, alebo keď je vystavený metastázam v kostnom alebo mozgovom tkanive. Izraelské kliniky sú vybavené ultramodernými lineárnymi urýchľovačmi na zabezpečenie bezpečného a presného postupu. Assuta Complex má inovatívne zariadenie Truebeam STx, ktoré kombinuje všetky pokročilé typy rádioterapie. Intenzita a presnosť expozície umožňujú skrátiť trvanie a počet relácií. To vedie k nižšej radiačnej záťaži pacienta, ale k efektívnemu zaťaženiu nádoru.

Kryoablácia je inovatívny spôsob zmrazenia nádoru inertným plynom. Do nádoru sa dodáva kryoprobe. Prostredníctvom nich sa do zdroja dodáva argón alebo hélium. Striedavé zmrazenie a rozmrazenie ničí novotvarové tkanivo. Operácia sa vykonáva pod dohľadom ultrazvuku alebo CT. Táto technika je menej traumatická a postup sa uskutočňuje bez straty krvi. Tento spôsob je výhodný v bilaterálnom procese (v obidvoch obličkách) alebo v prítomnosti jedinej obličky u pacienta. Obsluhovaná osoba sa po takomto zákroku zotaví rýchlo..

Laparoskopia je endoskopická minimálne invazívna technika excízie nádoru. Získala veľkú popularitu a je široko distribuovaná na izraelských klinikách. Jeho výhodou je nízka trauma. Moderné endoskopické kamery vám umožňujú vynásobiť obraz pre čo najpresnejšiu exciziu nádoru. Miniatúrna súprava nástrojov umožňuje chirurgovi manévrovať bez obmedzenia pohybu. To všetko zvyšuje produktivitu operácie a umožňuje pacientovi zachrániť obličku..

Resekcia obličiek - operácia na úplné alebo čiastočné odstránenie postihnutého orgánu. Metóda je radikálna a použiteľná na rozsiahle poškodenie susedných vlákien, lymfatických uzlín a nadobličiek. V tomto prípade sa odstránia aj tkanivá, do ktorých nádor dorastol. Resekcia obličiek na izraelských klinikách sa vykonáva laparoskopicky, aby sa zabránilo rozsiahlemu krvácaniu a rýchlej pooperačnej rehabilitácii..

Lekárske postupy

 • chemoterapia
 • Zaostrená ultrazvuková FUS ablácia
 • Rapidarch
 • Cielená chemoterapia
 • Resekcia obličiek
 • imunoterapia

Diagnostika rakoviny obličiek v Izraeli

Izraelské kliniky vykonávajú diagnostiku rýchlo, iba za 3 až 4 dni. Assuta Komplexní klinickí pacienti netrávia drahocenný čas a peniaze na presťahovanie sa do iných zariadení. Vyšetrenia sa uskutočňujú na území lekárskeho strediska z dôvodu prítomnosti všetkých špecializovaných odborníkov a vykonávania všetkých druhov laboratórnych a hardwarových testov..

1 deň - vyšetrenie odborníkov

Toto je deň konzultácie s ošetrujúcim lekárom, všeobecné vyšetrenie. V prípade potreby sú k podrobnejšiemu vyšetreniu pripojení odborníci z iných oddelení.

2 dni - laboratórne, inštrumentálne a hardvérové ​​štúdie

 • Všeobecné a biochemické krvné testy
 • Všeobecná analýza moču
 • Test zrážania krvi (sedimentácia erytrocytov)
 • Krvný test na prítomnosť stopových prvkov a nádorových markerov
 • Biopsia obličiek - odobratie vzorky patologických tkanív na štúdium bunkového zloženia.

Vylučovacia urografia je röntgenová diagnostická metóda so zavedením kontrastného média. Pretože intravenózne liečivo je filtrované obličkami, je táto metóda veľmi informatívna na štúdium funkčného stavu a vylučovacieho (vylučovacieho) potenciálu obličiek. Na röntgenovom snímaní môžete získať ich obraz spolu s močovým ústrojenstvom.

Renálna angiografia - štúdia ciev obličiek s kontrastnou látkou. Do femorálnej artérie alebo žily sa zavádza pružný tenký katéter. Po dosiahnutí cievneho ústia obličiek sa zavedie kontrast a obraz sa zobrazí na obrazovke. Týmto spôsobom je vaskulárny systém celého orgánu dobre vizualizovaný, podľa ktorého lekár hodnotí mieru poškodenia a prítomnosť anomálií. Tento postup umožňuje rozlíšiť novotvary od cyst, vidieť nádory nadobličiek a retroperitoneálne s rozšírením procesu..

Cavography je druh angiografie s okom na dolnej vena cava (vena cava). Stav tejto veľkej cievy je spojený s patológiou obličiek. Kontrast sa vstrekuje do vena cava femorálnym alebo subklaviálnym katétrom. Potom lekár vykoná sériu vysokorýchlostných snímok v dvoch projekciách a zapíše záver. Je potrebné poznamenať, že v klinike Assuta Complex sa pre všetky metódy používajú netoxické kontrastné látky a pokročilé röntgenové vybavenie..

Ultrazvuk je najbezpečnejšia a neinvazívna metóda. Poskytuje informácie o veľkosti obličiek a ich polohe, povahe renálneho parenchýmu, veľkosti a obrysoch útvaru. Ultrazvuk môže tiež vizualizovať stav orgánov susediacich s obličkami, kompresiu močových ciest.

CT je „zlatý štandard“ na diagnostiku nádorov obličiek. Metóda má najväčší obsah informácií, pretože zaznamenáva veľmi malý rozdiel v hustote tkanív. Lekár dostane jasný obraz o útvare, môže vyhodnotiť jeho tvar, veľkosť a lokalizáciu, stav okolitých tkanív a štruktúr.

PET-CT a SPECT - jednofotónové a pozitrónové emisné CT. Sú typom tomografie a pomáhajú identifikovať štrukturálno-anatomické a funkčné zmeny obličiek a celého močového systému. Lekár dostáva sériu obrazov rozdelenia kontrastu po vrstvách v orgánoch a vidí oblasti jeho abnormálnej akumulácie. To vám umožní nájsť počiatočné štádiá patologických zmien..

MRI je moderná metóda, ktorá si získala obľubu vďaka vysokému informačnému obsahu. V diagnóze rakoviny obličiek sa používa v prípade kontraindikácií u pacienta na CT. Najnovšie tomografické modely na izraelských klinikách eliminujú najmenšie artefakty na obrázkoch, ktoré sa vyskytujú počas dýchania pacienta.

Osteoscintigrafia je rádioizotopová metóda na skenovanie kostry po zavedení rádioelementov, ktoré sa usadzujú v kostnom tkanive. Progresívne štádiá zhubných nádorov obličiek dávajú metastázy do kostrovej kosti. Preto táto technika umožňuje diagnostikovať tieto ložiská a vyhodnotiť rozsah lézie..

3 dni - konzultácia

Je to dôležitý deň, pretože na lekárskej konzultácii sú zhrnuté výsledky predchádzajúcich štúdií a je stanovená konečná diagnóza. Pripravuje sa aj individuálny liečebný plán pre konkrétny klinický prípad. Na klinike Assuta Complex môže byť pacient prítomný počas doktorskej diskusie a dostávať odpovede na otázky. Pomáha mu to prípadový manažér, ktorý poskytuje klinika. Tento zamestnanec má lekárske vzdelanie a hovorí po rusky.

Diagnostické postupy

 • biomarkery
 • biopsia
 • Biopsia kontrolovaná CT
 • Počítačová tomografia (CT)
 • Zobrazovanie pomocou magnetickej rezonancie (MRI)
 • Ultrazvukové vyšetrenie
 • Biochémia krvi

Náklady na liečbu rakoviny obličiek v Izraeli

Po kompletnej diagnostike a stanovení liečebnej metódy bude možné orientovať sa podľa ceny služby. Náklady na liečbu rakoviny obličiek budú zahŕňať aj cenu liekov, ktoré pacient použil v rôznych štádiách postupu. Ak porovnáme cenu takýchto služieb na klinikách v Nemecku a Spojených štátoch na rovnakej úrovni, budú o 30 až 50% drahšie ako na klinikách v Izraeli. Stupeň kvalifikácie lekárov a poradie služieb poskytovaných v týchto krajinách je na rovnako vysokej úrovni.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Zdravotný stav celého organizmu závisí od chrbtice, ktorá je hlavnou zložkou pohybového aparátu. Neustále zaťaženie vedie k výskytu chorôb, pretože vykonáva mnoho dôležitých funkcií.
Medzi najzávažnejšie choroby zažívacieho traktu patrí kýla pažeráka jednu z vedúcich pozícií. Pre úspešné vyliečenie je potrebné včas diagnostikovať a stanoviť presnú diagnózu.
Osteochondróza je chronická patológia, nebezpečná pre jej opakujúci sa priebeh. Na stavcoch a medzistavcových platničkách sa vyskytujú nezvratné degeneratívne zmeny, ktoré vyvolávajú bolesť a stuhnutosť pohybov.