loader

Hlavná

Hlava

Liečba rakoviny žalúdka ľudovými liekmi, najúčinnejšie recepty

Ak tradičné spôsoby liečby neprinášajú úspech alebo nedávajú nádej na dožitie, začnú používať rôzne alternatívne spôsoby liečby rakoviny žalúdka. V boji proti tejto chorobe existuje veľké množstvo rôznych metód. Zahŕňajú rôzne odvary, infúzie pripravené na báze jedovatých bylín, rastlín a húb. Aký spôsob liečby má použiť, sa každý rozhodne pre seba v závislosti od stavu a očakávaných výsledkov.

Alternatívne spôsoby liečby rakoviny žalúdka

Liečba rakoviny rastlín je v ľudovom liečiteľstve veľmi populárna. Najčastejšie sa uchýlili k použitiu jedovatých rastlín, ktoré jemne pôsobia na zdravé bunky tela a zabíjajú rakovinu. Z týchto liečivých rastlín je izolovaný hemlock. Hemlock pre rakovinu žalúdka sa používa pri príprave „kráľovskej“ tinktúry, ktorej receptúra ​​je nasledovná:

 • vložte čerstvé kvety do 1/3 sklenenej nádoby;
 • pridať alkohol na vrchol;
 • uložte na temné miesto na 21 dní.

Pijú lektvar sutry na lačný žalúdok, počínajúc 1 kvapkou a zvyšujúc dávku na 40 kvapiek. Existujú určité obmedzenia týkajúce sa hemlock. Tie obsahujú:

 • veľmi mladý alebo veľmi vysoký vek;
 • obdobie po operácii;
 • veľmi slabý stav;
 • ochorenie pečene
 • laktácia a tehotenstvo.

Mali by sa používať rôzne tinktúry jedovatých rastlín, ktoré sa medzi nimi striedajú, pretože zhubné bunky majú schopnosť zvyknúť si na jeden druh jedu. Napríklad okrem hemlocku môžete použiť lastovičku. Tinktúra tejto rastliny sa pripravuje takto:

 • 500 ml rastlinnej šťavy zmiešanej s rovnakým množstvom alkoholu;
 • dať do nejasnej miestnosti;
 • dať liek nasýtený 21 dní.

Liečba by sa mala začať aj 1 kvapkou a nariediť do ¼ šálky. Maximálna dávka je 20 kvapiek. Suchá tinktúra môže zmierniť bolesť, ale jej predávkovanie spôsobuje intoxikáciu. Preto sa taký liek používa veľmi opatrne.

Liečba ľudskými liekmi na rakovinu žalúdka metastázami ponúka použitie bylinného zberu, ktorého príprava má nasledujúcu schému:

 • takéto byliny sú zmiešané v rovnakých pomeroch: lopúcha, dogrose, imelo, koreň calamus, medvedica, tymián, jitrocel, harmanček, preslička, ľubovník bodkovaný;
 • 20 gramov kolóny sa naparí 500 ml vriacej horúcej vody;
 • nechajte 60 minút.

Pite tento liek v ½ šálky až štyrikrát denne pred jedlom. Trvanie liečby je 90 dní..

Za pomocníka v boji proti zhubným nádorom a metastázam sa považuje maklura alebo Adamovo jablko. K liečbe makulárneho karcinómu žalúdka dochádza na princípe dlhodobého užívania tinktúry (najmenej rok). Ak existujú benígne novotvary, Adamovo jablko sa s nimi dokáže vyrovnať za pár mesiacov. Na prípravu tinktúry potrebujete:

 • nakrájajte výrobok na plátky;
 • opatrne vložte všetko do pohára;
 • naliať alkohol;
 • trvať na tom, aby zmes bola najmenej 6 mesiacov, výhodne 12 mesiacov;
 • s naliehavou potrebou prijatia môžete počkať iba 10 dní;
 • vypustite tekutinu a pomelite ovocie na dužinu a vytlačte z nich šťavu.

Zoberte túto tinktúru metódou sklíčka. Maximálny počet kvapiek je 30, ale ak má chorá osoba menej ako 30 rokov, potom by sa mal počet kvapiek rovnať jej rokom. Prvých 7 dní vypijú tekutinu raz denne, 3 kvapky pred jedlom. Druhé sedem dní - dvakrát denne. Tretí sedem dní - trikrát klepanie. Ďalej každý deň v jednom prístupe pridajte 1 kvapku tinktúry. A do 30. týždňa dostaneme maximálnu dávku. Potom postupne klesajú v rovnakom poradí. Ak nádor úplne nezmizne, môžete sa uchýliť k druhému liečebnému cyklu po dvojmesačnej prestávke.

Domáce ošetrenie rakoviny žalúdka

Liečba sódou je doma veľmi ľahko použiteľná pri ochorení žalúdka. Túto metódu terapie vynašiel taliansky Simonichi. Takáto terapia pozostáva z 21 dní liečby a krátkej prestávky. Počas prvých siedmich dní potrebujete šutru na lačný žalúdok, aby ste vypili 200 ml teplého mlieka, do ktorého sa pridá 5 gramov sódy. Mlieko sa môže nahradiť trochou ohriatej vody. Po raňajkách postup zopakujte. V druhom týždni sa liečba opakuje, až po jedle nie je potrebné piť zo sódy. V poslednom týždni sa mlieko so sódou užíva jedenkrát denne pred alebo po rannom jedle. Po tomto cykle liečby by ste mali prestať 30 dní a potom zopakovať liečbu s rovnakou dávkou. Keď beriete sódu na liečebné účely, musíte piť rôzne vitamíny súčasne, najmä vitamín C..

Ďalším veľmi dostupným produktom je propolis na rakovinu žalúdka. Tinktúra z tohto včelárskeho produktu sa používa po odstránení nádoru av prípade potreby po chemoterapii. Alkoholová tinktúra by sa mala vypiť 40 kvapiek a rozpustiť ich v ½ šálky vody trikrát v sučkách. Potraviny sa konzumujú po užití lieku po 30 minútach. Po takejto terapii ľudoví liečitelia odporúčajú jesť 2 gramy čistého včelieho lepidla po dobu 60 dní a dobre ho žuť. Stojí za to urobiť každý deň tri prístupy. Propolisový olej sa tiež považuje za vynikajúci nástroj na liečenie žalúdočnej onkológie. Pripravte ju podľa tohto receptu:

 • topí sa vo vodnom kúpeli a varí sa prakticky 1000 gramov masla;
 • Jemne nasekajte 150 gramov včelieho lepidla a zmiešajte s olejom;
 • dobre premiešajte, kým sa úplne nerozpustí;
 • zmes sa ochladí.

Takýto liečivý olej jedia až päťkrát denne, 10 gramov pred jedlom. Aby sa produkt propolisu lepšie absorboval v tele, mal by sa kombinovať s vodou alebo mliekom v pomere 1: 1..

Urobiť nezávislé rozhodnutie pri výbere metódy liečby nestojí za to. Po konzultácii s lekárom by sa malo poznamenať, že si želáte používať alternatívne recepty, a on vám pomôže pri výbere vhodnej liečby a odporučí konkrétnu stravu. Je dôležité neodkladať liečbu, pretože v skorých štádiách je rakovina liečiteľná.

Ako liečiť rakovinu žalúdka ľudovými liekmi?

23. novembra 2016, 14:59 0 6,389

Kombinácia liekov a liečby rakoviny žalúdka pomocou ľudových liekov je známa veľa príkladov pozitívnych výsledkov. S pomocou liečivých tinktúr a odvarov lastovičiek, hemlockov, aloe, koreňov lopúch alebo kalamárov, propolis, ASD:

 • bolesť a príznaky sú zmiernené;
 • acidobázická rovnováha je normalizovaná;
 • liečiteľné nádory;
 • zlepšuje sa čerpanie lymfy, ktorá odstraňuje toxíny.

Pred liečbou ľudovými prostriedkami sú potrebné odporúčania ošetrujúceho lekára. Byliny sú alergény, takže veľa lekárov je proti ich použitiu v tele oslabenom na rakovinu.

Hemlock Grass

Lieči tinktúru trávového alkoholu trávou. Natáčky z hemlocku sa jemne nasekajú nožom, nalejú sa do 3 litrovej 1/3 pohára a pridá sa 0,5 litra vodky. Po premiešaní sa vodka pridá k okraju, nádoba sa pevne uzavrie vekom. Alkoholická tinktúra sa musí uchovávať v chladničke počas 14 až 20 dní, pričom sa každý deň trepe. Liečebné režimy:

 • 1 ráno - 1 kvapka do 250 ml vody na lačný žalúdok;
 • 2 ráno - 2 kvapky v rovnakom množstve vody;
 • 3 ráno - 3 atď. Až 40 kvapiek.

O 41 ráno sa počet kvapiek denne znižuje o jednu na počiatočnú dávku. Takéto ošetrenie by sa malo robiť až 3-krát s prestávkou 5 až 10 dní

lastovičník

Je možné vyliečiť rakovinu žalúdka, nie je možné jednoznačne povedať, ale je možné zastaviť syndróm bolesti. Obzvlášť účinná je čerstvá šťava, infúzia, alkoholický extrakt z kvitnúce lastovičky. Liečba rakoviny žalúdka celandínom sa uskutočňuje týmito metódami:

 1. V 200 ml vody sa varí 25 g nasekanej lastovičky. Počas jedla musíte odobrať 25 g.
 2. Čerstvá šťava sa naleje vodkou 1: 1. Alkoholový extrakt dozrie až 7 dní na tmavom mieste a pri zriedení 250 ml vody sa zoberie 10 g až 4-krát denne. Existuje druhá schéma užívania alkoholovej tinktúry: pred jedlom užite 20 kvapiek liečiva zriedeného v 30 g vody. V takom prípade musíte zvýšiť počet kvapiek denne, jeden po druhom, na 50.
 3. 5 g lastovičky sa naleje do 150 ml vriacej vody. Po trvaní 30 minút sa liek pije v množstve 75 ml 20 minút pred jedlom.
 4. 1 kg rastliny sa suší na vzduchu 2,5 hodiny. Po prechode mlynčekom na mäso sa z hmoty vytlačí šťava. Výsledná šťava sa zmieša s 250 ml 96% alkoholu. Dávku musíte vziať hodinu pred jedlom 4-krát denne, každá po 25 g, zaplavenú vodou.
Späť na obsah

Odporúčania pri liečbe medu a propolisu

Včelárske výrobky majú priaznivý vplyv na pohodu pacienta s rakovinou akéhokoľvek stupňa, úspešne liečia komplikácie po chemoterapii a ožarovaní. Ľudový liek s medom z nádoru:

 • "Vínny med." Na prípravu budete potrebovať 250 g medu, 500 ml Cahors, 150 g vylisovanej šťavy z aloe. Produkt zrel v tme a chlade 5 dní a užíva sa 30 minút pred jedlom trikrát denne po dobu 25 g. Tinktúra obaluje sliznicu v žalúdku a chráni tak pred zápalmi..
 • Rakytník rešetliakový na mede. 500 g bobúľ rakytníka sa naleje do 1 000 ml medu z pohánky a vylúhuje sa na tmavom mieste po dobu 30 dní. Konzumuje sa 50 g trikrát denne po jedle a vypije sa 500 ml mlieka.

Alternatívne spôsoby použitia propolisu:

 • 60 minút pred jedlom dôkladne žuvajte 6 g produktu 3 až 5 krát denne.
 • Alkoholickú tinktúru pite z 20 g rozdrveného propolisu v 100 ml 96% alkoholu. Zmes sa udržuje v tme 7 dní pri dennom miešaní. Musíte užiť liek, 40 kvapiek zriedených v horúcom mlieku alebo vode 1,5 hodiny pred jedlom trikrát denne.
Späť na obsah

Aloe šťava

Aloe listy staršie ako 3 roky môžu pomôcť pacientovi s rakovinou žalúdka v 4 štádiách. Po ich zozbieraní musíte vydržať 10 dní na tmavom mieste a potom pripraviť koňakovú tinktúru v troch fázach:

 1. 50 g rastlinnej šťavy sa zmieša s 500 ml koňaku.
 2. 3 listy pelargónie sa vylejú do 30 ml vriacej vody. Roztok sa udržuje 12 hodín v termoske.
 3. Do jednej nádoby sa nalejú dve tekutiny a pridajú sa 3 kvapky jódu. Musíte brať liek trikrát denne po 50 ml.

Ďalším alternatívnym liekom je príprava šťavy z aloe na mede:

 1. 75 g šťavy z aloe sa zmieša s 20 g mayového medu.
 2. 20 g trávy elekampanu sa naleje do 500 ml vody. Roztok sa udržuje v ohni 5 minút pri teplote varu. Do vývaru sa pridá 150 ml suchého červeného vína a zmes podľa nároku 1.
 3. Nápoj je potrebné piť 3 krát denne, 5 g po jedle.

Rakovinu môžeme liečiť nápojom z červeného vína, ktorý sa vyrába z listov tejto rastliny, koreň elecampanu, chaga po 10 g a naplnené 500 ml červeného vína. Produkt dozrie za pretrepávania 7 dní a používa sa 75 ml po jedle trikrát denne.

Jedové tinktúry

Univerzálne ľudové lieky na liečbu rakoviny žalúdka akéhokoľvek stupňa sú jedovaté rastliny. Amanita môže zastaviť onkológiu. Liek sa pripravuje z hríbových uzáverov, ktoré sa nakrájajú a plnia do 1-litrovej nádoby. Huby sa nalejú studenou vodou a nechajú sa stáť 30 dní na tmavom mieste. Užívajte liek po namáhaní 60 minút pred jedlom, 1 kvapku zriedenú v 25 g vody. Denná dávka sa zvyšuje o 1 kvapku na 10 jednotiek. Potom sa zníži na pôvodné množstvo. Priebeh liečby liekom je 20 dní. Terapia sa opakuje po prestávke 10 dní.

Koreň Aconite sa namočí do vriacej vody po dobu 60 minút. Potom sa produkt rozdrví a naplní 60% alkoholom. Tinktúra starne 3 týždne a užíva sa ráno na lačný žalúdok s 1 kvapkou do 25 ml vody. Každý deň sa pridáva 1 kvapka so zvýšením až o 10 jednotiek. Potom sa množstvo vody na riedenie zdvojnásobí. Po dosiahnutí 20 kvapiek v 50 ml vody sa liek užíva s poklesom na pôvodné množstvo. Ochorenie sa lieči v 3 cykloch s prerušením 21 dní. Na začiatku štádia nádoru je dovolené používať šokové dávky: 20 kvapiek v 50 ml vody trikrát denne.

Mali by ste si byť vedomí, že použitie takýchto liekov môže v prípade predávkovania poškodiť žalúdok.

Rakovina žalúdka, ľudové liečivá

Je možné liečiť bylinky a ľudové liečivá tejto hroznej choroby - rakoviny žalúdka. Pred akým liekom sa tak často zdá bezmocný? Odpoveď na túto otázku kladne by bola výška ľahkomyseľnosti. Bohužiaľ - inak by bola rakovina žalúdka dlho porazená.

Aj keď s určitými bezpečnostnými opatreniami a výhradami však niekedy môžete dať pozitívnu odpoveď. Existuje mnoho príkladov úplnej likvidácie najťažších foriem rakoviny žalúdka. S najbežnejšími, bežne dostupnými liečivými rastlinami.

Je nevyhnutné, aby ste využili každú príležitosť, ktorú vám poskytnú špecializovaní lekári. Tieto riadky píšem iba pre pacientov s rakovinou žalúdka, ktorí už nedokážu pomôcť vedeckému lekárstvu. A stále zostáva jedna nádej - na ľudové lieky.

Pri pokročilej rakovine žalúdka sa takéto ľudové lieky nepoužívajú bez úspechu:

Aloe, Pelargonium

Droga sa pripravuje z aloe šťavy a brandy. Listy z aloe sa získavajú z rastliny mladšej ako tri roky. Skladujú sa 10 až 12 dní na tmavom mieste pri teplote 6 - 8 stupňov - v pivnici alebo v chladničke. Potom šťavu vytlačte rozdrvením. Na pol litra koňaku stačí dve polievkové lyžice šťavy.

Oddelene sa pripravuje infúzia pelargoniových listov. Tri čerstvé listy tejto izbovej rastliny sú oparené tromi lyžicami vriacej vody. Riad pevne uzavrite a nechajte ho stáť 8 hodín v horúcom (ale nie vriacom) vodnom kúpeli. Potom sa infúzia filtruje a naleje do koňaku, ktorý je už zmiešaný s aloe šťavou. Pridajte 3 kvapky päťpercentnej tinktúry jódu.

Všetky proporcie sa musia presne dodržať. A tento ľudový liek je pripravený na použitie. Vezmite si ho na rakovinu žalúdka, 1 polievkovú lyžicu 2 x denne na lačný žalúdok ráno a večer.

Známky zotavenia

Po niekoľkých dňoch sa môže objaviť bolesť, najmä v noci, a dokonca aj špinenie. Ale o pár týždňov neskôr prichádza trvalé zlepšenie. Bolesť zmizne a nikdy sa nevracia. Toto je charakteristický znak začatia obnovy..

Ak nedôjde k zlepšeniu a bolesť sa nezastaví do konca druhého týždňa. Potom musíte pripojiť ďalšie ľudové prostriedky.

O tejto úplnej liečbe rakoviny žalúdka s touto jednoduchou zmesou sa nehovorí. Ale celkom spoľahlivé informácie. Nádor úplne ustúpi, pacienti následne žijú viac ako tucet rokov. Našťastie môžu robiť len to najlepšie.

Liečba rakoviny Chaga

V boji proti rakovine žalúdka je však najpopulárnejšou chagou huba brezová. (Nesmie sa zamieňať s falošným korektorom). Rast s popraskaným čiernym povrchom, ktorý je akýmsi rastlinným rakovinovým nádorom stromu.

Prípravky Chaga spomaľujú a často zastavujú rast nádoru a bránia rozvoju metastáz. V lekárskom priemysle sa vyrába polotuhý extrakt z chaga - befungínu.

Pacienti však často dávajú prednosť infúzii vlastnými rukami. - Tu musíme vziať do úvahy psychologický faktor, vždy existuje väčšia dôvera v prírodný produkt.
Bežný spôsob, ako pripraviť infúziu na rakovinu žalúdka, je jednoduchý:

Kusy Chaga sa nalejú prevarenou vodou tak, aby úplne vypláchli telo huby. Trvajte na tom, že 4-5 hodín, potom nasekajte na strúhadle alebo v mlynčeku na mäso. Voda zostávajúca po namočení sa zahreje na 50 ° C. (Vyššia teplota sa neodporúča).

Vložte rozdrvenú huby v pomere 1: 5, to znamená 5 pohárov vody na 1 šálku chaga. Trvajte na presných dvoch dňoch a filtrujte cez gázu zloženú do niekoľkých vrstiev. Dobre vylisovaná opuchnutá huba.

Výsledná hustá kvapalina sa zriedi prevarenou vodou na pôvodný objem. Vezmite si najmenej tri poháre denne po častiach po celý deň.

Pijú ho nielen pri rakovine žalúdka, ale aj pri iných typoch zhubných nádorov. Ak je nádor v panve (rakovina prostaty, rakovina hrubého čreva).

To sa deje aj v noci pomocou teplých klystýrov - 5 až 100 ml infúzie. Liečba sa vykonáva v priebehu 3-5 mesiacov s krátkymi prestávkami 7-10 dní.

Výživa

Pri liečbe rakoviny žalúdka chaga sa v strave pacienta za nežiaduce považujú:

 • cukor, džem, med, sladkosti, zmrzlina;
 • sleď, údené mäso, živočíšny tuk, korenené korenie;
 • alkohol, vitamíny A a B;
 • z ovocia - hrozna.

Odporúčajú jesť hlavne mliečne výrobky. Najmä konzumujte kyslé mlieko, ktoré oslabuje kvasenie a hnilobu v črevách. užitočné:

 • ryby, teľacie, kuracie, vajcia;
 • pohanková kaša, hrach vrátane zeleného hrášku, sója, fazuľa, ryža, ovsená kaša;
 • syr, zelenina, cesnak, mrkva, repa, čerstvá a nakladaná kapusta.

Kvalita Chaga

Liečivý účinok chaga pri rakovine žalúdka do značnej miery závisí od kvality surovín..
Populárna skúsenosť naznačuje, že najlepšia chaga je tá, ktorá bola prijatá na jar. Na začiatku toku miazgy. V čase milosti, prebudenia prírody, a len z živého stromu.

A bez ohľadu na to, aký veľký môže byť huba atraktívny. - Nemalo by sa to dávať dole, najmä na báze starých stromov.

Breza by nemala byť mladšia ako dvadsať, ale nie staršia ako päťdesiat alebo šesťdesiat rokov. A ako slávik vypije rosu z brezy - je vhodné zastaviť zber. Všetky tieto jemnosti musia byť známe a dodržiavané, aby mali vysoko kvalitné liečivé suroviny..

Liečba rakoviny horúčky

Pri liečbe rakoviny žalúdka sa chaga úspešne kombinuje s koreňom serpentínu vysokohorského. Populárno sa nazýva hadovitý, rakovinové krky. Jeho podzemky sú veľmi bohaté na triesloviny. Majú hemostatické, adstringentné a protizápalové vlastnosti..

Niekedy sa používajú samostatne pri infúzii vody. Alebo v alkoholovej tinktúre na rakovinu žalúdka a čriev s krvácaním.

Infúzia vody sa pripravuje z 2 čajových lyžičiek drveného koreňa v 1 šálke vriacej vody. Varené cez noc v termoske. Ráno filtrujte a pite cez deň v malých dúškoch. - Toto je denná dávka pre rakovinu žalúdka.

Alkoholová tinktúra sa vyrába v pomere 1 polievková lyžica koreňa na 100 ml 70 ° alkoholu. Nápoj 30-40 kvapiek 2-3 krát denne. Dávka sa spriemeruje, ak je to potrebné, na jednu recepciu sa zvýši na jednu celú čajovú lyžičku.

Podmienky používania

Je však lepšie použiť cievku s chaga.

3 polievkové lyžice koreňa a 3 polievkové lyžice nasekanej brezovej huby sa nalejú do fľaše s vodkou (0,5 l). Sú držané na tmavom mieste dva týždne. Potom vezmite 1 polievkovú lyžicu od 3 do 6-krát denne na rakovinu žalúdka.

Kto netoleruje alkohol, môže urobiť infúziu vody:

Jedna čajová lyžička koreňov a húb na pohár vriacej vody. Celú noc dusíme v horúcej rúre alebo v termoske. Zvyčajne sa pripravuje infúzia s okrajom 3 - 4 šálky.

Ráno vypite na lačný žalúdok ihneď pol pohára. Potom v priebehu dňa v malých frakciách až do jednej a pol pohára. Priebeh liečby rakoviny žalúdka trvá v závislosti od stavu pacienta. - Od troch týždňov do troch mesiacov, niekedy aj dlhšie, až po trvalé známky lepšieho zdravia.

Liečba rakoviny žalúdka Plantain

Infúzia banánových listov na rakovinu žalúdka je populárna v tradičnej arménskej medicíne. Pijú to ako čaj a pripravujú hrsť byliniek s dvoma pohármi vriacej vody.

Avicenna používala hemostatické, liečivé a analgetické vlastnosti listnatých listov. - Na nádory, malígne vredy.

Mnoho byliniek považuje šťavu z čerstvých listov za účinnejší prostriedok. Ale v metódach extrakcie šťavy existujú jemnosti a tajomstvá. Rovnako ako v samotnej tráve.

Od dávnych čias je známkou toho, že nie je možné rezať listy plantajnov srpom, nožom. A vo všeobecnosti akékoľvek iné nástroje vyrobené z kovu. Zoberte ich iba rukami.

Najlepší čas na zozbieranie je ráno, ihneď po vyschnutí rosy. Alebo večernú rosu po západe slnka. - Prvý týždeň po začiatku kvitnutia. A tak sa narodí mladý mesiac, pretože počas prvej fázy mesiaca sa objaví priaznivý čas.

(Naopak, korene vykopávajú štvrtú fázu mesiaca. Pri západe slnka aj bez použitia kovových predmetov).

Toto nie je mystika. Rastliny, rovnako ako všetky živé zvieratá, majú rôzne biochemické zloženie v rôznych hodinách dňa.

Rastlinná šťava

Najjednoduchší spôsob je nechať zozbierané listy prejsť mlynčekom na mäso a vytlačiť pomocou odšťavovača. Niektoré cenné liečivé vlastnosti sa zjavne strácajú. Pravdepodobne je najlepšie použiť pracnejšiu, ale spoľahlivejšiu metódu dedenia: Trávte trávu na dužinu drevenou drvinou a potom ručne vytlačte viacvrstvovú gázu..

Jitrocelová šťava sa používa nielen v čistej forme, ale aj v rôznych prípravkoch. Niekedy sa čerstvá šťava zmieša s medom, pričom sa berie rovnako a varí sa na miernom ohni dvadsať minút.

Jedna dezertná lyžička zmesi sa musí uchovávať v ústach. Postupne prehltávate spolu so slinami na rakovinu hrdla, pažeráka, žalúdka.
Robím to trochu inak.

Listy rozdrvené pred vznikom bunkovej šťavy zmiešam s rovnakým množstvom granulovaného cukru. Dal som to na teplé miesto v kuchyni. Čas od času utesnímem drevenou lyžicou, aby vynikajúca šťava bola na vrchu.

Môže sa používať a utláčať, rovnako ako v prípade zelí. Inak sa na zelenej hmote, ktorá sa objaví, môže objaviť pleseň a šťava zabraňuje jej tvorbe..

Fermentácia sa uskutoční do desiatich až dvanástich dní, potom sa šťava môže vylisovať. Mierne fermentované, dobre chutí. Počas tohto obdobia sa pravdepodobne vyskytnú niektoré biochemické procesy, ktoré ho ešte viac vyliečia.

Ako použiť

Ale bez ohľadu na to, ako atraktívna je chuť výslednej tekutiny. Musíte si vziať iba 1 polievkovú lyžicu 3-4 krát denne krátko pred jedlom.

Priebeh liečby vyžaduje v priemere 3 až 5 litrov plechoviek zelenej hmoty banánovníka. V súlade s tým rovnaké množstvo cukru. Šťava sa musí uchovávať v chladničke. Na dlhšie skladovanie napríklad na zimné obdobie. Môže sa zmiešať s alkoholom: na 2 diely šťavy - 1 diel alkoholu.

V prípade absencie čistého liečivého alkoholu ho môže vodka nahradiť. Iba v rovnakom pomere k šťave - jedna ku druhej. Berú tiež lyžicu na rakovinu žalúdka, čriev a pľúc. - To som opakovane testoval v kombinácii s inými prostriedkami. A niekedy priniesol pozitívne výsledky.

Liečba rakoviny hrubého čreva

Jitrocelová šťava sa často kombinuje so šťavou, s vodnými infúziami alebo alkoholovými extraktmi z lastovičníky. A používajú lastovičku všade rôznymi spôsobmi. Napríklad v tradičnej medicíne Bieloruska:

1 polievková lyžica bylinnej byliny sa varí v pohári vriacej vody. A pijú 1 polievkovú lyžicu počas dňa, pred jedlom a medzi jedlami, z akýchkoľvek rakovinových nádorov.

Presne rovnaká infúzia, starnutie v horúcej peci alebo v termoske po dobu 4 hodín. Už nepijú polievkovú lyžicu, ale 200 ml dvakrát denne. Ráno a večer, s pečeňovou onkológiou.

Šťavy alebo koncentrované alkoholové tinktúry z čerstvých rastlín sa považujú za výhodnejšie..

Čerstvá šťava sa napoly zriedi vodkou. Vydrží vydržať niekoľko dní a užívať 1 čajovú lyžičku 3-4 krát denne. Alebo čerstvá rastlina nasekaná, naliata zriedeným alkoholom. Len toľko, aby sme nasiakli zelenú hmotu.

Po týždni filtrujte. A užite 20 kvapiek v pohári vody pred jedlom. Každý deň zvyšujte príjem o 1 kvapku a postupne stúpajte na 50.

Ako zbierať lastovičku

Celandine kvitne celé leto. Na sušenie, prípravu šťavy alebo extraktu ju však zbieram iba na jar. Na začiatku kvitnutia. Pred zelenými struky. Tento čas zhromažďovania sa zhoduje s príchodom lastovičiek. Ako som ich videl - choďte za lastovičku. Najpravdepodobnejšie znamenie.

Nie je náhoda, že latinské meno pre trávu pochádza zo starogréckeho slova „lastovička“. Všimli si dokonca aj starí Gréci. Táto lastovička kvitne príchodom lastovičiek a slabne s ich odchodom.

Pri zbere lastovičiek si musíte pamätať. Aké liečivé vlastnosti trávy rastie na tienistých miestach? A nie v otvorenej meči a hranách. Je potrebné zbierať neskôr večer, skoro po splne.

Viac príkladov ľudových receptov na rakovinu

 1. Vzduch - odrezok-10 g. Lopúch - kvetenstvo-25 g. Lopúch - korene - 35 g. Teľa - kvetenstvo-50 g. Topoľ čierny - púčiky - 5 g. Všetky zložky sú dobre nasekané a naplnené 1 liter vriacej vody., Trvá pred ochladením, vypite poháre 3-4 krát denne s rakovinou žalúdka;
 2. korene calamus, korene lopúcha a puky čierneho topole. Vo vyššie uvedených množstvách trvajte na 0,5 l vodky počas 8-10 dní. A kvetenstvo lopúcha a cirziového poľa, brané v rovnakom množstve. - Nalejte 1 liter vriacej vody, trvajte na tom, kým vychladne.

Alkohol tinktúra sa užíva v lyžici trikrát denne. Infúzia vody sa pije v pohári 3-4 krát denne. Trvá pol hodiny alebo hodiny prestávky. Medzi príjemmi alkoholovej tinktúry a infúzie vody - na rakovinu žalúdka.

lopúch

Korene lopúcha Maya sa triturujú a konzumujú čerstvé s rakovinou žalúdka. Vodka tinktúra:

- 8-10 polievkových lyžíc rozdrvených suchých koreňov na 0,5 l vodky - po dvoch týždňoch infúzie. Vypite 1 polievkovú lyžicu 3-4 krát denne pre zhubné nádory gastrointestinálneho traktu. Alebo pripravte denne infúziu sušeného koreňa s výpočtom:

1 polievková lyžica na pohár vriacej vody a pol pohára 4-5 krát denne pred jedlom.

Okrem toho pri rakovine žalúdka pijú odvar kvetináčov lopúch a varia ich ako čaj, 8-10 kvetov na pohár. Čerstvý drvený koreň sa varí s dostatočným množstvom masla. Surový kurací žĺtok sa pridáva a konzumuje spolu s lyžicami na rakovinu vnútorných orgánov. Presne rovnaká zmes maže oblasti postihnuté rakovinou kože. Uvediem príklad niekoľkých ďalších spôsobov použitia lopúch.

Koreň lopúcha

Vysušený koreň sa melie na prášok. V rovnakých pomeroch zmiešané s medom a alkoholom. Presne týždeň trvá na tme, dobre filtrované.

Vezmite 1 lyžicu 3-4 krát denne, vypláchnite ju šťavou z lopúcha. (Mimochodom, šťavu možno pripraviť nielen z koreňov, ale aj z celej rastliny počas leta). V ostatných prípadoch sa semená, suché listy a korene lopúcha odoberajú rovnako..

Jedna polievková lyžica zmesi sa naleje do pohára ochladenej prevarenej vody a vloží sa cez noc do chladničky. Ráno priveďte do varu, varte na miernom ohni 2-3 minúty. Po ochladení prefiltrujte.

Vypite 1 polievkovú lyžicu 3-4 krát krátko pred jedlom.
Na liečebné účely zvyčajne používajú lopúch a lopúch. Nemali by sme však zanedbávať lopúch malých a malých. Odvar z jeho listov zozbieraných počas kvitnutia sa tiež pije ako čaj na rakovinu žalúdka..

Podľa ľudových znakov má lopúcha vlastný dátum zberu. Listy odporúčame užívať pri narodení mladého mesiaca, ráno a pred poludním. Korene je lepšie kopať večer, bližšie k západu slnka, počas splnu.

Ako zbierať korene lopúcha

Korene lopúcha by mali byť šťavnaté a mäsité od prvého vegetačného obdobia. A v rastlinách druhého roku, ktoré sú už vyblednuté, korene sú drevnaté, nie sú vhodné na liečebné účely.

Knihy odporúčajú vykopané korene umyť studenou vodou. Ale obyčajne to nerobím - keď prídu do styku s vodou, rýchlo sa v nich začnú fermentačné procesy. Na bielej buničine v strede sa objaví modrá farba. To výrazne znižuje liečivé vlastnosti alebo ich úplne redukuje na nič. A vyschnuté zvyšky zeme do konca prvého dňa sa dajú ľahko odstrániť tuhou kefou.

Ale ak prší dlho a pôda je zaplavená, musíte ich stále umyť, nikam sa nedostanete. Ale v tomto prípade nemôžu byť korene mokré ani na pár hodín. Umyte čisté - a potom dôkladne osušte handrou, odstráňte všetku prebytočnú vlhkosť.

palina

Nebudem uvádzať všetky výhody obyčajného paliny, zameriavam sa na použitie zhubných nádorov.
Infúzia trávy zozbieranej v čase kvitnutia. Pite s rakovinou pažeráka, žalúdka a čriev.

Infúzia sa pripravuje z 2 polievkových lyžíc 0,5 l vriacej vody, pričom sa uchovávajú najmenej 2 hodiny. Alebo varenie v noci - to je denná dávka. Pite pol pohára pol hodiny pred jedlom.

Koreň sa však najčastejšie používa aj pri rakovine žalúdka, konečníka, maternice.

Na odvar sa nalejú 2 lyžice sušeného koreňa pohárom vriacej vody. Ďalej varte na miernom ohni 10 minút. Po ochladení prefiltrujte. Užívajte 2 polievkové lyžice 3-krát denne 20-30 minút pred jedlom.

Niektorí pacienti uprednostňujú alkoholovú tinktúru:

5 polievkových lyžíc rozdrvených koreňov nalejte 0,5 litra vodky, trvajte 2 týždne. Užívajte 1 čajovú lyžičku 3-4 krát denne pred jedlom.

Existuje ďalší ľudový recept..

Rozdrvené suché korene paliny sa nalejú alkoholom o sile 70 °. Trvajte na teplote miestnosti počas 10 dní.

Užívajte 15 - 20 kvapiek v 50 ml vody trikrát denne na rakovinu žalúdka a ženských pohlavných orgánov.

nechtík

Je vhodné vziať nechtík v podobe prášku z kvetov „na špičku noža“. Presnejšie povedané, 0,3 g 3-krát denne, spláchnuté vodou. Alebo vypite 1 čajovú lyžičku alkoholovej tinktúry trikrát denne pol hodiny pred jedlom. Zriedi sa v 100 ml teplej prevarenej vody. Je lepšie robiť tinktúru sami

- 10 polievkových lyžíc kvetov, ktoré trvajú 2 týždne v 0,5 l vodky.

Prášok a tinktúra nechtíka sa používajú pri rakovine žalúdka, čriev, ženských pohlavných orgánov..

chvost koňa

Pokiaľ ide o presličku, jej bohaté chemické zloženie. Prispieva k boju proti onkológii, najmä pri rakovine žalúdka, pečene, čriev. Aj tu sa najviac prejavuje alkoholová tinktúra. Ten sa pripravuje v pomere 1:10. Po mesiaci prefiltrujte a vypite 1 čajovú lyžičku 3-krát denne. Je ešte lepšie trvať na presličkách v hroznovom víne:

50 g rozdrvenej trávy na 400 g suchého bieleho vína. Udržujte v teple 7 dní. Nakrájajte a odoberte pohárik vína - 30 ml - 3-krát denne pred jedlom.

Pri liečbe rakoviny žalúdka je extrémne zriedka obmedzená na jedinú rastlinu. Je to rovnaké, akoby sa jeden kôň pokúsil vytiahnuť uviaznutý ťažký nákladný automobil z nepriechodného bahna.

Metódy liečby rakoviny žalúdka ľudovými liekmi

V súčasnosti je rakovina jedným z prvých miest medzi najnebezpečnejšími chorobami, ktoré sa vyskytujú u svetovej populácie. Najbežnejšia rakovina žalúdka. Vyskytuje sa z mnohých dôvodov, od banálnych zlých stravovacích návykov až po negatívne vplyvy na životné prostredie. Ľudstvo čoraz viac začína praktizovať liečbu rakoviny žalúdka ľudovými liečivami a zanecháva neskoršiu tradičnú medicínu. Aké bezpečné a efektívne je to??

Gastroenterológ Michail Vasilievič:

„Je známe, že na liečbu gastrointestinálneho traktu (vredy, gastritída atď.) Existujú lekári predpisované špeciálne lieky. Nebudeme o nich hovoriť, ale o tých drogách, ktoré môžu byť použité samostatne alebo doma...“ Prečítajte si viac> >>

Účinnosť ľudových metód na rakovinu žalúdka

Rakovina žalúdka je zhubné bujnenie buniek, čo vedie k narušeniu fungovania nielen postihnutého orgánu, ale aj celého tela. Výskyt rakoviny žalúdka je založený na rôznych škodlivých faktoroch, konkrétne:

 • Zneužívanie alkoholu
 • fajčenie;
 • časté stresy;
 • zneužívanie živočíšnych tukov;
 • časté používanie korenených, kyslých, vyprážaných, údených jedál;
 • práca v nebezpečnej a ťažkej práci;
 • nevhodné podmienky prostredia;
 • nedostatok vitamínu.

V medicíne sa prípady opakovane zaznamenávali, keď sa pacienti uchýlili k samoliečbe rakoviny žalúdka pomocou rôznych bylinných prípravkov a tinktúr. Takáto liečba sa najčastejšie vyskytovala v kombinácii s hlavnou. V konečnej fáze sa teda ukázalo, že sa dosiahol dobrý výsledok, ktorý ukázal, že choroba ustúpila.

Onkológovia vo väčšine prípadov neodporúčajú uchyľovať sa k bezmyšlienkovému použitiu alternatívnej terapie, pretože sa domnievajú, že je to strata času, ktorá by sa mohla užitočne venovať liečbe..

Ide o to, že rakovinové nádory sa môžu správať mimoriadne nepredvídateľne. Lekári by si mali byť takýchto varovaní vedomí. Je potrebné použiť alternatívne metódy liečby, ak percentuálny podiel prínosu výrazne prekročí percento potenciálneho rizika..

V ktorých prípadoch sa používajú ľudové prostriedky

Alternatívne spôsoby liečby rakoviny nie sú ani zďaleka zbytočné s tak hroznou chorobou, ako by sa mohlo zdať. Pomerne málo prírodných zložiek má špeciálny liečivý účinok, ktorý úspešne inhibuje šírenie malígnych buniek a podporuje rýchle hojenie slizničných tkanív..

Alternatívna terapia môže byť užitočná v týchto prípadoch:

 • odmietnutie lekárov liečiť;
 • nedostatok túžby uchýliť sa k ožarovaniu a chemoterapii;
 • túžba zlepšiť výsledok liečby v kombinácii s hlavným.

Ošetrujúci onkológ pravdepodobne nebude schopný nájsť pre vás správne bylinné a tinktárske ošetrenie, aj keď to skutočne chcete. Bude optimálne vyberať potrebné finančné prostriedky na základe rôznych spoľahlivých zdrojov informácií, lekárskych encyklopédií. Môžete tiež kontaktovať špecialistov, ktorí sa špecializujú na tradičnú medicínu a budú schopní poskytnúť praktické rady vo vašom konkrétnom prípade..

Pri správnom výbere liečby by sa človek mal spoliehať na tieto ukazovatele zdravia pacientov:

 • forma rakoviny;
 • stupeň zanedbania;
 • stav pacienta a jeho celkový zdravotný stav;
 • postihnutie iných zažívacích orgánov;
 • prítomnosť metastáz;
 • mal pacient predtým podstúpiť chemoterapiu a žiarenie.

Je potrebné si uvedomiť, že ak osoba s rakovinou žalúdka prešla komplexom liečby, ktorý zahŕňal chemoterapiu, potom by tradičná medicína nemala obsahovať vysoko koncentrované látky a jedy..

Ako pristupovať k liečbe?

Alternatívna liečba rakoviny žalúdka by mala byť vyvážená a úmyselná. Malo by sa zvoliť vhodné ošetrenie so zreteľom na všetky parametre, ukazovatele a analýzy. Stav vášho tela a reakcia sa musia neustále sledovať.

Každý liek musí mať vynikajúcu kvalitu. Byliny a iné prísady sa odporúča nakupovať na osvedčených miestach alebo v špecializovaných lekárňach.

Liečba rakoviny tiež zahŕňa dramatickú zmenu vlastného života. To zahŕňa nielen vzdanie sa zlých návykov, dodržiavanie denných postupov, pravidelné a správne užívanie liekov, ako aj úpravu stravovania, chôdzu po ulici.

Každé 2 mesiace liečby je potrebné podstúpiť test. Toto zistí zmeny v tele a určí, do akej miery bolo možné chorobu potlačiť. Ak sa v priebehu prvých 4 mesiacov výsledok neobjaví, musí sa metodika úpravy radikálne zmeniť.

Populárne liečebné metódy a ich účinnosť

Existuje niekoľko druhov ľudových liečebných metód, ktoré sa dokázali najúspešnejšie preukázať. Zaslúžia si zvýšenú pozornosť nielen ľudí trpiacich rakovinou žalúdka, ale aj lekárov.

byliny

Niektoré druhy bylín a poplatkov môžu mať pozitívny vplyv na stav pacienta s rakovinou žalúdka. Ide o to, že veľa bylín ponúkaných tradičnou medicínou obsahuje jed. Je schopný zabíjať zhubné bunky, čo vám umožní zotaviť sa bez prekážok zdravých. Musíte však dávať pozor, aby ste predávkovanie predávkovali, pretože to môže spôsobiť značné škody a vylúčiť všetky liečby. Medzi takéto bylinky patrí lastovičník, hemlock, aconite a ďalšie.

propolis

Neuveriteľne liečivé prírodné látky rastlinného pôvodu. Pod vplyvom propolisu sa rakovinové bunky samodestrukujú. Zdravé bunky zase rastú aktívnejšie, čo pomáha prekonať chorobu. Liečba propolisom je pomerne komplikovaný proces, ktorý má veľa nuansy. S cieľom dosiahnuť skutočne dobrý výsledok liečby sa musí pacient ubezpečiť, že produkt je skutočný a prirodzený, bez akýchkoľvek nečistôt. Pri príprave propolisu je tiež potrebné zohľadniť skutočnosť, že táto zložka sa obáva vysokých teplôt a alkoholu.

Brezová huba

Huba nazývaná Chaga je vhodná na liečenie nielen rakoviny žalúdka, ale aj onkologických novotvarov akéhokoľvek typu. Jeho použitie je určené pre pacientov, u ktorých je chirurgický zákrok neprijateľný, ako aj pre chemoterapiu. Musí sa používať čisto v minimálnom množstve, inak existuje veľké riziko otravy. Tinktúra tejto huby sa dlho neskladuje, je preto potrebné ju pravidelne skladovať.

Lietajte agaricky

Ľudové lieky na rakovinu žalúdka majú vo svojom arzenáli ďalší účinný spôsob boja proti agarike. Táto huba je známa svojimi univerzálnymi vlastnosťami, ktoré vám umožňujú bojovať nielen s onkológiou. Pomáha tiež pri liečbe kĺbov. Najprv musíte zásoby na húb, musíte si vybrať nie príliš mladé, ale nie staré huby. Na výrobu tinktúr sa používajú iba klobúky. Na liter pohára tinktúry budete potrebovať asi 20 uzáverov. Potom sa musia naplniť vodou a nechať sa vylúhovať asi 30 dní. Výsledná infúzia by sa mala prefiltrovať a spotrebovať po kvapkách na čajovú lyžičku vody.

slnečnica

Jadro slnečnice sa používa okamžite po jeho dozrievaní, len čo posledné osivo stmavne. Potom si môžete byť istí, že rastline sa podarilo absorbovať maximálne množstvo živín a koncentrovať ich. Jadro rastliny sa používa iba vo forme odvarov, ktoré sa musia ráno vypiť na lačný žalúdok. Na jeho prípravu je potrebné vziať iba 6 gramov sušeného jadra, naliať do vody, povariť 5 minút a potom nechať úplne vychladnúť..

Zemiakové kvety

Nástroj, ktorý sa už od pradávna dokázal etablovať ako jeden z najlepších na liečbu rakoviny. Zemiakové kvety obsahujú toxické látky. V malej miere sú schopné eliminovať bunky, ktoré ovplyvňujú tkanivá, a tiež zabrániť vzniku metastáz. Z kvetov sa pripravuje tinktúra, ktorá sa používa šesť mesiacov..

Funkcie liečby rakoviny žalúdka 4 stupne

Mnohí veria, že rakovina žalúdka rozpoznáva liečbu ľudovými liekmi iba v počiatočných fázach. Toto stanovisko nie je ani zďaleka pravdivé, pretože tradičná medicína sa môže používať v najťažších prípadoch..

Môže sa tiež liečiť rakovina žalúdka v štádiu 4, ale musí sa to robiť s určitým prístupom. Liečba nezahŕňa iba použitie bylín a tinktúr. Pozostáva z nasledujúcich krokov:

 • imunoterapia;
 • fytoterapie;
 • akupunktúra;
 • racionálna strava;
 • auto tréning.

Pri pokročilej rakovine žalúdka môžu pomôcť aj nasledujúce odporúčania:

 • škrob a výrobky, ktoré ho obsahujú, by sa mali zlikvidovať;
 • je potrebné opustiť bravčové mäso a akékoľvek červené mäso;
 • spotrebujte požadované množstvo vody;
 • obohatte svoje telo čo najviac vitamínmi;
 • odmietnuť zlé návyky;
 • vyhnúť sa stresu a depresii.

Tradičná medicína môže byť pri liečbe mimoriadne užitočná, ak ju dokážete správne a odborne uplatniť v praxi. Malo by sa pamätať na to, že bezohľadné používanie dokonca aj tých prírodných vedie k smutným dôsledkom. Je veľmi vhodné informovať ošetrujúceho lekára o jeho úmysloch uchýliť sa k liečbe ľudovými liekmi. Je optimálne prijateľné používať niektoré lieky v kombinácii s tradičnými liečebnými metódami. V takom prípade sa poškodenie minimalizuje a maximalizujú sa výhody..

Liečba rakoviny žalúdka ľudovými metódami

Príčiny rakoviny žalúdka.

Medzi faktory, ktoré prispievajú k rozvoju rakoviny žalúdka, patria stravovacie a environmentálne faktory, infekčné a genetické faktory, fajčenie a alkohol, najmä ak sa alkohol konzumuje na lačný žalúdok. Fajčenie je stimulátorom rozvoja malígnych buniek v žalúdku. Príčinami rakoviny môžu byť predĺžený peptický vred, polypy, niektoré formy chronickej gastritídy.

Dokázala sa závislosť výskytu rakoviny žalúdka od nedostatočnej konzumácie kyseliny askorbovej, nadmernej konzumácie soli, nakladaného, ​​nadmerne vareného, ​​údeného jedla, pikantných potravín, živočíšneho oleja..

príznaky.

V počiatočnom štádiu sa zaznamenáva celková slabosť, blanšírovanie kože, strata hmotnosti do 5 kg, potom dochádza k odmietnutiu potravy z mäsa, strate chuti do jedla, nevoľnosti, zvracaniu, bolesti žalúdka..

S rozvojom rakoviny žalúdka sa príznaky objavujú postupne. Ich intenzita sa zvyšuje, bolesť zosilňuje. Klinický obraz rakoviny žalúdka sa však javí dosť neskoro, buď v treťom alebo štvrtom štádiu choroby. Potom sa môže objaviť prudký pokles telesnej hmotnosti, úplný nedostatok chuti do jedla a zvracanie krvou. Pamätajte, že lekárska diagnostika a testy môžu poskytnúť správnu diagnózu..

Ľudia sa obracajú na tradičnú medicínu, keď:

1. Keď tradičná medicína odpísala pacienta z nejakého dôvodu.

2. Ak neveria v dobré výsledky liečby tradičnými metódami alebo negatívny prístup k nej.

3.Chceli by sme dosiahnuť lepšie výsledky liečby.

Ak chcete dosiahnuť dobré výsledky pri liečbe rakoviny ľudovými metódami, zaujímajte sa o užitočné informácie z rôznych zdrojov a hľadajte podporné fakty pre tento návrh. Nemôžete slepo veriť v jednu metódu liečby a čakať na zázrak, ktorý možno pomôže, musíte kompetentne bojovať proti rakovine a bombardovať ho z rôznych uhlov. Nestrácajte nádej a vieru, buďte trpezliví a nezabudnite, že bojujete za svoj život alebo za niekoho iného, ​​a preto musíte vynaložiť maximálne úsilie a prácu..

Pre správny výber bylín a liečebných režimov je potrebné veľa zvážiť a poznať:

1. Kde a v akom štádiu sa rakovina vyvinie.

2. Existujú metastázy.

3. Ovplyvňuje život dôležité orgány?.

4. Dostal pacient chemoterapiu a ožarovanie alebo práve absolvuje tento kurz? (Ak sa pacient podrobuje jednému z liečebných cyklov, neodporúča sa užívať infúzie bylín s vysokou koncentráciou a obsahujúcich jedy).

Tieto faktory a mnoho ďalších závisí od toho, či ste si vybrali správny spôsob liečby. Odporúča sa uchovávať zápisník alebo denník rozdelený na dni. Uveďte podrobne, čo napadlo ochorenie, čas užívania lieku, čo bolo zahrnuté v potrave, boli nejaké komplikácie, príznaky, pohodu, atď....

V takýchto dňoch bude viac ako tucet, boj proti rakovine, a po chvíli uvidíte všeobecný obraz liečby a môžete vyvodiť závery a zvoliť najvhodnejšiu liečbu. Odporúča sa po 2 až 3 mesiacoch, ak pri liečbe nie sú žiadne pozitívne výsledky, radikálne ho zmeňte. Ak je to možné, urobte všeobecný krvný test, ukazovatele vám umožnia vidieť podrobnejší obraz o vašom boji proti rakovine, v žiadnom prípade sa nevzdávajte a nedajte slabosť choroby, nevzdávajte sa, pokračujte v boji, život je boj a za to teraz bojujete.

Ďalej si pozrite časť na webe:

1. „Ako bojovať proti rakovine.“ Správna výživa a to, čo sa nedá urobiť počas liečby.

2. „Očistenie tela.“ V boji proti rakovine je veľmi dôležité čistenie gastrointestinálneho traktu od parazitov a toxínov. Pretože správne zavedená práca gastrointestinálneho traktu umožní niekoľkokrát silnejší boj s rakovinovými bunkami a podporí a vyživuje vaše

správne.

Nezabudnite, že s rakovinou musíte bojovať až do úplného uzdravenia. Ak sa po chvíli cítite lepšie, neznamená to, že rakovinové bunky sú úplne zničené a liečba môže byť zastavená. Zákernosť a zlo rakoviny spočíva v tom, že dočasné zlepšenie zdravia môže maskovať ďalší vývoj choroby..

Rakovinový nádor v ľudskom tele progreduje a rastie nepostrehnuteľne

bez príznakov celé roky a prichádza do desaťročia, takže proti tejto chorobe musíte bojovať aj roky,

nedávajte uvoľnenie a neustále berte rôzne infúzie na prevenciu a liečbu.

Nezabudnite na to.

O bylinách a ich aplikácii.

Ako viete, hlavnou metódou liečby rakoviny je ničenie rakovinových buniek, ktoré sa nekontrolovateľne delia a nezomierajú, preto sa uchýlia k tradičnej medicíne a ľudovej medicíne - jedom. Jedy však môžu poškodiť nielen rakovinové bunky, ale aj zdravé. Preto okamžite upozornite na nežiaduci príjem niekoľkých tinktúr vysokej koncentrácie. Príklad: aconite tinktúra, hemlock tinktúra, lasturnská tinktúra, zemiaková kvetinová tinktúra, orechová tinktúra. Vo veľkých dávkach sú to pre telo jedy..

Pri varení sa opýtajte z iných zdrojov na bylinách a správnom pomere. Ak nemáte možnosť zbierať bylinky sami, nájdete ich v bylinkároch alebo si kúpte hotové tinktúry, vo veľkých mestách obchodníci s bylinkami obchodujú na trhoch..

Od prvého dňa liečby nezačínajte okamžite užívať niekoľko tinktúr, ale postupne spájajte ďalšie lieky na boj proti rakovine, čím získate príležitosť vidieť, ako telo reaguje na konkrétny liek..

Liečba rakoviny žalúdka.

Hlavné ošetrenie.

* Aconite.

Odoberie sa tinktúra koreňa, počínajúc 1 kvapkou v 20 - 30 g teplej čistej vody 1-krát ráno pred jedlom po dobu 30 minút. Potom pijú tinktúru denne a pridávajú 1 kvapku denne počas 10 dní. Z 10 až 20 kvapiek vypite tinktúru zriedením 50 g v mierne teplej čistej vode. Po 20 kvapkách začneme znižovať 1 kvapku denne a dosiahnuť 1 kvapku. Kvapky sa pred užitím dôkladne premiešajú vo vode a nepijú sa v jednom dúšku, ale pomaly, pomaly v malých dúškoch. Ak existuje mierna nevoľnosť, je potrebné, aby závraty vydržali niekoľko dní pri dávke, pri ktorej sa problém začal, a keď sa telo prispôsobí, pokračovali v liečbe a zvyšovali príjem o jednu kvapku. Nemôžete si urobiť prestávku!

Tu liečba tiež začína 1 kvapkou, ale 3 str. za deň, denné pridávanie jednej kvapky po druhej. Všetko ostatné je rovnaké ako pri ľahkom príjme. Jediná dôležitá poznámka: maximálna dávka tinktúry za deň by nemala prekročiť 60 kvapiek, t.j. nie viac ako 20 kvapiek na recepciu.

Priebeh liečby najmenej trikrát s prestávkou 2 až 3 týždne.

V procese liečby je potrebný individuálny prístup, pozrite si stav vášho zotavenia. Rakovina by sa však nemala podceňovať, musí sa s ňou bojovať kompetentne.

Odporúča sa vykonávať profylaxiu, aj keď sa úplne uzdravila, raz ročne. Prevencia zabraňuje chorobe, ktorá sa často skrýva, zákernej rakovine, ktorá sa vyskytuje v tele bez akýchkoľvek príznakov v počiatočných fázach. Pamätajte na to, že nevedomosť o chorobe ju nezbavuje.

Tinktúra na varenie.

Ak chcete začať trvať na tomto jedinečnom koreni, je nevyhnutné, aby boli splnené tieto podmienky: Opláchnite 100 g suchého koreňa v tečúcej vode, vložte do litrovej nádoby, nalejte horúcu vodu (sotva sa schováva), nechajte stáť 40-60 minút. Každý koreň nakrájajte cez vlákna na malé plátky (ručne odoberte z vody a nakrájajte na drevenú dosku). Tieto kúsky ponorte do vody, v ktorej napučali, a nalejte do 60 stupňov. dobrý alkohol alebo vodka. Trvajte na teplom a tmavom mieste najmenej 21 dní.

Bezpečnostné opatrenia pri použití tinktúry aconitu:

Tinktúru aconitu uchovávajte mimo dosahu nepovolaných osôb a detí. Pri užívaní neprekračujte dávky odporúčané v tomto návode. Po použití tinktúry si dôkladne umyte ruky, riad a zlikvidujte použitý tampón tak, aby sa nedostal do detí a zvierat. Nedotýkajte sa rukami navlhčenými tinktúrou očami alebo inými sliznicami alebo otvorenými ranami. Ak dôjde do kontaktu s očami aconite, okamžite ich vypláchnite veľkým množstvom čistej vody. Prijímanie akonitovej tinktúry sa vykonáva po kvapkách, presne pomocou pipety. Dávka závisí od reakcie tela. Muži zo sibírskej medicíny odporúčajú onkologickým pacientom dva spôsoby, ako si zvoliť akinitálnu tinktúru: ľahkú a ťažkú.

* Farba zemiakov.

Dobrým prostriedkom na liečbu rakoviny pľúc je tinktúra kvetov zemiakov. Zbierajte zemiakové kvety počas kvitnutia, suché na tmavom mieste, dobre vetrané. Ďalej sa 1 polievková lyžica nasekaných kvetov naleje vriacou vodou s objemom 0,5 litra, na ktorej musíte trvať 3 hodiny v termoske. Kmeň a vytlačiť šťavu z kvetov. Skladujte v sklenených obaloch. Infúziu užite trikrát denne po dobu 30 minút pred jedlom, približne 150 - 170 gramov. Priebeh prijímania je 2 týždne, potom 1 týždňová prestávka a opäť 2 týždne, teda 6 mesiacov.

* Orechová tinktúra.

Tinktúra na varenie orechov doma.

1. Zozbierajte nezrelé (zrelosť mlieka a mliečneho vosku) tridsaťtri orechov, nakrájané, drvené. Vložte 3-litrovú nádobu, doplňte dobrou vodkou. Uchovávať s kovovým vekom 40 dní. Dajte na ne slnečné miesto a trvajte na tom, triasnite raz denne. Potom sa pretlačí tenká a vytlačí. Orechová tinktúra sa naleje do nádoby z tmavého skla a uloží sa na tmavé miesto. Táto tinktúra je tiež proti červom..

2. Orechy sú zrelé, ale oplodie nie je otvorené (oplodie je zelená šupka). Ovocie sa vytrháva zo stromu a do 3-pohára napoly naplneného vodkou sa umiestnia šálky perikarpu z 33 orechov. Doplňte vrchnú časť plechovky vodkou hore a zaklopte veko. Trvajte na tom, že štyridsať dní na tmavom mieste, potom, čo sa naplní do fliaš z tmavého skla.

príjem:

Tinktúru vypite 1 čajovú lyžičku 3-krát denne pred jedlom mesiac, nepite vodu. S dobrou toleranciou zvyšte dávku na 30 ml. Po prestávke trvať 10 dní a znova vypiť tinktúru. A tak sa lieči 3,5 až 4 mesiace. Kontaktná tinktúra s kovom je zakázaná, použite plastovú alebo drevenú lyžicu.

Nepoužívajte počas liečby: Mlieko, korenené jedlá, kyslé, slané. Vylúčte tiež mäso.

Kontraindikované v prípade žalúdočných vredov, cirhózy, alkoholizmu, alergie na lieky obsahujúce jód, hypotyreoidizmus.

* Brezová huba.

Pri takmer všetkých onkologických ochoreniach pomáha breza (Chaga). Často sa predpisuje v prípadoch, keď je chirurgický zákrok kontraindikovaný, ako aj pri chemickej a radiačnej terapii..

Strúhaná huba by sa mala vylúhovať dva dni v teplej prevarenej vode v pomere 1: 5. Napätá infúzia by sa mala konzumovať trikrát denne, pol hodiny pred jedlom. Uchovávajte infúziu na chladnom mieste nie dlhšie ako 4 dni.

ďalej.

Propolis je najhojnejšia prírodná látka, ktorá je známa vo vede. Táto lepkavá hmota sa vytvára pri otvorení pukov a má obrovskú životaschopnú silu, ktorá chráni telo pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Včely zbierajú túto liečivú látku. Pod vplyvom propolisu majú rakovinové bunky tendenciu sa ničiť a normálne bunky postupujú a rastú, čo vedie k uzdraveniu tela. Nesprávna príprava propolisového oleja však ruší všetky jeho použitia. Propolis nie je možné zahriať na teplotu nad 50 stupňov - liečivé vlastnosti sa strácajú. Môžete ho rozmnožiť v krémovej a ešte lepšie v olivovom oleji. Alkoholickú tinktúru, ktorá sa všade odporúča, nie je možné urobiť vôbec, šesťdesiat percent najbežnejších liekov okamžite zabije alkohol.

* V prvých mesiacoch liečby je vhodné vypiť odvar ovsa. Pripravuje sa takto: 1 šálka ovsa + 1 liter vody, 1 hodinu variť. Zostáva 750 ml tekutiny, ktorá sa má odobrať. Počas prvého mesiaca umierajú v tele pacienta červy, prvoky a huby. Tento proteínový materiál je pre nás toxický. Ovsený vývar obsahuje aminokyseliny, ktoré viažu jedy a odstraňujú ich. Teraz sú v onkologických centrách kvapkadlá so zmesou aminokyselín, ktoré stoja o dva rády vyššie ako toto odvarenie..
Ovos nasýti naše telo esenciálnymi kyselinami, vitamínmi A, skupinami B, E, PP a horečnatými soľami. Na preventívne účely môžu užívať dospelí aj deti..

* Protirakovinové zloženie: trstina, praslička, adonis, hemlock, ľubovník bodkovaný, palina, čaga, topoľové púčiky, lúčna kôň, kopyto, osika, korene hľuzovky, smrek, ihla, jeruzalemský artičok, farba nechtíka, aconite, sladký ďatelina, tymián, volodyushka, okrúhly šok.

1 polievková lyžica rovnakých rozmerov ako 1 šálka vriacej vody, trvajte 2 hodiny. Pite po celý deň.

* Ľudové lieky na rakovinu žalúdka.

2 polievkové lyžice aloe (najmenej 3 roky) naliať 0,5 litra koňaku. Oddelene zlejte 3 lyžice (čerstvé) z kvetu pelargónie s 3 lyžicami vriacej vody, vložte do horúceho parného kúpeľa, zabaľte, trvajte na tom, cez noc napnite infúziu a skombinujte s tinktúrou z koňaku aloe. Pridajte 3 kvapky jódovej tinktúry. Užívajte malý, koňakový pohár na prázdny žalúdok 2-krát denne (ráno a večer). V prvých dňoch sa objaví bolesť, najmä v noci, potom dochádza k zlepšeniu, až kým nie je úplne vyliečená. Ako poznamenali ruskí liečitelia, rakovinový nádor vymizol. Po liečbe sa tinktúra môže pravidelne používať na prevenciu.

* Calendula officinalis (kvety), lopúcha veľká (korene), kalamáre obyčajné (oddenok), spoločné oregano (tráva) zmiešané rovnako. Polievková lyžica zbierky sa naleje do 1 pohára vriacej vody, trvá 30 minút vo vodnom kúpeli. Vezmite odvar 0,5 šálky 3x denne 30 minút pred jedlom.

* Vezmite obyčajné malé dávky (5–6 g) borovicovej gumy.

* Pite bez obmedzenia odvar sušených listov skorocelu veľkej.

* Zemiaky (kvety), palina obyčajná (tráva), kalamáre (oddenky), calendula officinalis (kvety) sa zmiešajú rovnako. Polievková lyžica zbierky sa naleje do 1 pohára vriacej vody, trvá na tom 2 hodiny a filtruje sa. Užívajte infúziu 0,5 šálky 3x denne 30 minút pred jedlom.

* Tri polievkové lyžice zberu z morských rias, chaga (brezová huba) - 3 polievkové lyžice, biele imelo (bylinky) - 2 polievkové lyžice, ruská horská sladina (bylinky) - 2 polievkové lyžice. Nalejte 0,8 litra vriacej vody, trvajte na tom, napätie. Užívajte 1/2 šálky 6-krát denne na rakovinu žalúdka so zápchou.

* V rovnakých pomeroch zmiešajte farby harmančeka a lastovičky, napríklad 50 gramov tohto a toho, nalejte pol litra vody, povarte 3 minúty a potom dvakrát denne vypite dve dezertné lyžice. Tento liek môže zmierniť polypózu, zmierniť bolesť a úspešne prekonať zápchu..

* Mleté korene Amuru zamatové, trvať na koňaku alebo vodke a piť sa. lyžica 5-6 krát denne.

* Brčál a koreň čučoriedky v rovnakom pomere trvajú na alkohole a pijú 2 múčniky. lyžice ráno a večer.

* Ako dezert. lyžica vriacej vody - 1 dezert, lyžica močaristého bieleho jazera. Pite 6-7 krát denne.

* Aloe šťava (vhodná iba pre dospelých rastlín) zmiešaná s koňakom v pomere 2: 1. Zober dezert. lyžica 6-7 s. za deň, kurz - 4 mesiace.

* Jahody - 1 diel, sladké odnože - 1 diel, šípka - 1 diel, ďatelina - 1,5 dielu, thuja - 2 diely, imelo - 2 diely, tymián - 2 diely, bradavka (farba) - 1 diel, zelené brezy - 1 diel, kvitnúce hľuzy - 1 diel, lúčna tráva (farba) a ovocné kríky - každá 1 kus, korene cinquefoil - 2 diely, harmanček - 3 diely. Naplňte 3-litrovú fľašu, vylejte vriacu vodu, trvať na tom, že deň schladíte na chladnom tmavom mieste, trvať štyrikrát až štyrikrát denne medzi jedlami 220 ml.

* Kalina - 1 diel, mordovia - 2 diely, lastovičky - 1,5 diely, rakytník - 2 diely, chmeľové šištičky - 2 diely, budra - 2 diely, Althea odnože - 1 diel, levasilové korene - 1 diel, šípkové bobule - 1 časť, petržlen - 1,5 dielu. Naplňte 3-litrovú fľašu, nalejte vriacu vodu, trvajte na tom, že deň schladíte na chladnom tmavom mieste, trikrát až štyrikrát denne vezmite 200 ml medzi jedlami..

* Ľubovník bodkovaný - 1,5 dielu, nesmrteľka (farba) - 1 diel, korene lopúcha - 1 diel, kentaura - 1 diel, trstina - 1 diel, korene valeriány - 1 diel, korene koreňa - 1 diel, bobule ovocné - 0,5 dielu diely, oregano - 0,5 diely, žihľava - 0,5 diely, orechové listy - 0,5 diely, palina - 0,5 diely, fialové kvety - 0,5 diely, séria - 1 diel. Naplňte 3-litrovú fľašu, nalejte vriacu vodu, trvajte na tom, že deň schladíte na chladnom tmavom mieste, trikrát až štyrikrát denne vezmite 200 ml medzi jedlami..

* Na liečbu rakoviny žalúdka: rozdrvte 200 g chaga, 100 g rebríčku trávy, 100 g borovicových púčikov, 100 g divej ruže a 5 g paliny, dôkladne premiešajte, nalejte 3 litre studenej vody, trvajte na tom 2 hodiny, potom zapálte, prineste variť a variť na miernom ohni po dobu 2 hodín Po odstránení z horúčavy musíte trvať na vývare jeden deň, natrieť, pridať do vývaru 200 ml šťavy z aloe, 250 g koňaku a 500 g medu, premiešať a nechať stáť štyri hodiny. Vezmite: prvých 6 dní - 1 lyžička. 3 krát denne 2 hodiny pred jedlom. V nasledujúcich dňoch - 1 polievková lyžica. l 3 krát denne po dobu 1 hodiny pred jedlom. Liečba trvá 2 až 3 týždne až 2 až 3 mesiace.

* Pri rakovine žalúdka pomáha zmes 10 gramov hrebeňov kalamitu, 25 gramov kvetov lopúch, 35 gramov koreňov lopútok, 50 gramov kvetenstvo Cirsium arvensis a 5 gramov čiernych topoľových pukov. Zmes sa musí dobre nasekať, naliať 1 liter vriacej vody, trvať až do vychladnutia a vypiť v pohári 3-4 krát denne. V uvedených množstvách môžete tiež zamiešať korene kalamára, lopúcha a pukov čierneho topoľa (sedum) a trvať na tom, aby ste deväť dní pôsobili v 0,5 l vodky a kvetenstvo poľa lopúcha a perníka, tiež v tu uvedených množstvách naliať 1 liter vriacej vody a nechať ochladzovanie. Alkohol (vodka) tinktúra, aby sa 1 polievková lyžica. l 3-krát denne a pitie vody v pohári 3 až 3-krát denne, takže medzi príjemmi vodnej tinktúry a infúziou vody sa prestávky v trvaní pol hodiny alebo hodiny.

* Air - oddenok - 10 g. Lopúch na webe - kvetenstvo - 25 g. Lopúch na webe - korene - 35 g. Cirsium field - kvetenstvo - 50 g.

Čierny topoľ - púčiky - 5 g. Všetky zložky sú dobre rozdrvené a naplnené 1 liter vriacej vody.

Trvá pred ochladením, pite okuliare 3-4 krát denne na rakovinu žalúdka.

* Zemiakové kvety, palina obyčajná, kalamár obyčajný, calendula officinalis a to všetko v rovnakých pomeroch. Jedna polievková lyžica zmesi nalejte vriacu vodu do 200 g. Pohár a nechajte ho uvariť najmenej 3 hodiny a potom dôkladne pretlačte. Recepcia je: pol pohára denne jednu hodinu pred jedlom, najlepšie 3-krát denne.

* Čučoriedkové listy pomáhajú proti rakovine žalúdka.

Vezmite 5 - 6 polievkových lyžíc čučoriedok na 1 liter vriacej vody - trvajte pol hodiny. Pijeme 5 pohárov 2 mesiace, potom prestávku 1 mesiac, počas ktorých používame iné bylinné prostriedky. Účinné ľudové lieky na rakovinu žalúdka testované podľa času.

* Ľudové lieky na rakovinu žalúdka - Slnečnicové kvety na rakovinu žalúdka.

Ihneď po dozrievaní semien zoberte slnečnicový kvet. Potom vystrihnite biele jadro a potom ho vysušte. Potom nalejte 6 g sušeného slnečnicového jadra do 200 ml vody, potom ho varte asi 15 minút, prefiltrujte. Jedzte asi 200 ml odvarov ráno na lačný žalúdok.

* Ľanové semená pomáhajú pri rakovine žalúdka.

Vezmite 2 čajové lyžičky ľanových semienok na 1 polievkovú lyžicu vriacej vody - trváme asi 4 hodiny v termoskách, piť 1 polievkovú lyžicu 2 - 3 krát denne, 30 minút pred jedlom. Po každom mesiaci príjmu si urobte prestávku asi 5-1 dní.

* Korene lopúcha máju trú a konzumujú čerstvé s rakovinou žalúdka.

Máj nie je večný, tento jedinečný jarný mesiac letí okamžite a čaká sa na nový príchod celý rok.

Preto chorí ľudia skladujú májové korene pre budúcnosť - sušia, vyrábajú alkoholové extrakty.

Vodka tinktúra - 8 - 10 polievkových lyžíc rozdrvených suchých koreňov na 0,5 l vodky - po dvoch týždňoch infúzie vypite 1 polievkovú lyžicu 3-4 krát denne na zhubné nádory gastrointestinálneho traktu. Alebo denne pripravte vodnú infúziu sušeného koreňa s výpočtom 1 polievková lyžica na pohár vriacej vody, pričom pol pohára 4-5 krát denne pred jedlom.

Okrem toho pri rakovine pijú odvar kvetináčov lopútok a varia ich ako čaj, 8 až 10 kvetov na pohár.

Čerstvo rozdrvený koreň sa varí s dostatočným množstvom masla (samozrejme, nie sendvičom), pridá sa surový žĺtok z kuracieho vajca (ktoré sa neberie z hydinovej farmy, ale z vidieckeho kurčaťa) a jesť polievkové lyžice s rakovinou vnútorných orgánov. Presne rovnaká zmes maže oblasti postihnuté pleťovými rámami.

* Pleseň huby brezová (chaga). Chaga sa prijíma na jar, so začiatkom toku miazgy, a iba zo živého stromu, ktorý nie je mladší ako dvadsať, ale nie starší ako päťdesiat rokov. A ako slávik vypije rosu z brezy - je vhodné zastaviť zber. Tieto podmienky musia byť splnené, aby sa získali vysoko kvalitné liečivé suroviny..

Infúzia Chaga sa pripravuje nasledujúcim spôsobom. Kusy Chaga sa nalejú prevarenou vodou tak, aby ich úplne zakrývala. Trvajte na tom, že 4-5 hodín, potom nasekajte na strúhadle alebo na mlynčeku na mäso. Voda zostávajúca po namočení sa zahreje na 50 ° C (už nie), rozdrvená huba sa dá do 1 šálky chaga 5 šálok vody. Trvajte na tom, že budú trvať 2 dni, prefiltrujú sa cez 3 vrstvy gázy a hubovú hmotu vytlačíme dobre. Výsledná hustá kvapalina sa zriedi prevarenou vodou na pôvodný objem. Užívajte najmenej 3 poháre denne v zlomkových porciách..

Účinnejšia je kombinácia chaga s koreňom rakovinového krku (hadí vysokohorský had, hadec). Rhizómy sa vykopávajú koncom jesene, umývajú sa v studenej vode, nite tenkých koreňov sa odstraňujú a sušia sa po dlhú dobu, až kým nie sú drevnaté. 3 polievkové lyžice nasekanej brezovej huby a 3 polievkové lyžice koreňa sa nalejú do fľaše s vodkou (0,5 l) a trvá 2 týždne na tmavom mieste. Vezmite 1 lyžicu 3 až 6 krát denne. Priebeh liečby je 1-3 mesiace, niekedy aj dlhšie, v závislosti od stavu pacienta.

* Horská arnika rastie na západnej Ukrajine, v Karpatoch, západnom Bielorusku, v pobaltských štátoch, kvitne v júni - prvej polovici júla. Používa sa ako protizápalová, hemostatická, choleretická stimulačná činnosť srdca. V rovnakých oblastiach je pre rakovinu žalúdka predpísaný nasledujúci zber: 0,5 čajovej lyžičky lastúrnikovej trávy, 1 lyžica hadovitého podzemku, 0,5 čajovej lyžičky horskej arnikovej trávy naliať 2 šálky vriacej vody na 3 hodiny, kmeň. Užívajte 1/4 šálky 4-krát denne.

* Oddenok zo vzduchu bažina 10 g, lopúcha kvetov pavúka 25 g, lopúcha koreňov pavučiny 35 g, pole Cirsium, kvetenstvo 50 g, čierne púčiky topoľov 5 g, všetko dobre rozdrvte a nalejte 1 liter vriacej vody. Trvajte na tom, 1 hodinu, napätie. Užívajte 3/4 šálky 3-4 krát denne.

* Pri rakovine žalúdka, konečníka a maternice pomáha koreň Černobylu. Nalejte 1 šálku vriacej vody, 2 lyžice sušeného koreňa, varte na miernom ohni 15 minút, nechajte vychladnúť a preceďte. Nápoj 2 lyžice. lyžice 3 krát denne 20-30 minút pred jedlom. Môžete použiť alkoholovú tinktúru z koreňa Černobyľu. Nalejte 0,5 litra vodky 5 lyžičiek z mletého koreňa a nechajte 2 týždne. Vypite 1 čajovú lyžičku 3-4 krát denne 30 minút pred jedlom. Pri rakovine maternice sa navyše sprijú s uvedeným vývarom: zriedi 1 šálku vývaru prevarenou vodou a objem sa doplní na 1 liter..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Moderné povolania zahŕňajú sedavý spôsob života, ktorý vedie k bolesti chrbta, čo pomôže vyrovnať sa s fitball cvičeniami na chrbticu. Lekári odporúčajú používať tento multifunkčný projektil, pretože si nevyžaduje značné náklady na materiál, a preto je možné, aby sa školenie uskutočňovalo doma bez dohľadu odborníka.
Kýlová medzistavcová platnička je choroba, ktorá sa zvyčajne vyskytuje náhle. Nepríjemný pohyb, zdvíhanie ťažkých vecí a podchladenie môžu u zdanlivo zdravého človeka vyvolať chorobu.
Podľa štatistík je inguinálna hernia u detí diagnostikovaná u 5% novorodencov, väčšinou chlapcov, kvôli zvláštnostiam anatomickej štruktúry tela. Zo všetkých brušných hernií je 70% nepatrných.