loader

Prečo onkológovia nenávidia liečbu rakoviny sodovky!?

Mali by ste konečne zistiť pravdu!

Sóda na pečenie sa používa v celej histórii na rôzne účely, napríklad na odstránenie zápachu z chladničky, osvieženie kobercov a bielenie zubov. Málokto však vie, že je to tiež úspešný alternatívny liek na rakovinu..

Táto liečba je primárne použiteľná na rakovinu hrdla, hrubého čreva, čriev a konečníka a jedlá sóda stojí smiešne peniaze v porovnaní s prehnanými nákladmi na chemoterapiu a ožarovanie..

S jedlou sódou je najhoršie, čo sa môže stať, nič, žiadna zmena. Je to ďaleko od otrasov spôsobených rakovinovými drogami a operáciami, ktoré poškodzujú imunitný systém a nechávajú telo v vážnom šokovom stave..

„Bol som zdravý a šťastný, že som nemusel podstúpiť mučenie, ktorému boli vystavení ostatní ľudia počas chemoterapie alebo ožarovania. Nikdy som nestratil vlasy ani nič iné, “hovorí Sondra Brownová, 60-ročná pacientka s rakovinou,.

Rakovinové bunky prosperujú v prostrediach s nízkym obsahom kyslíka. Ak je pH krvi veľmi kyslé, telo nedokáže udržať kyslíkové bunky, čo je štandardná podmienka u pacientov s nádormi, ktoré sa živia rafinovaným cukrom, múkou, kofeínom a inými kyslými výrobkami..

Jedlá sóda alebo hydrogenuhličitan sodný je látka, ktorá neutralizuje kyseliny. Jedna čajová lyžička týždenne ruší kyslé pH krvi a tiež sa odporúča prejsť na diétu s vysokým obsahom alkalických potravín.

Pretože rakovinové bunky majú taký hlad po cukroch, keď sa jedlá sóda zmieša s javorovým sirupom, zmes ide priamo na miesto nádoru, napríklad trójsky kôň, kde bikarbonát rýchlo pracuje ako zbraň proti chorobe. Dobrým receptom je zmiešať 3 diely organického javorového sirupu s 1 dielom jedlej sódy, miešať pri veľmi nízkej teplote počas 5 až 10 minút a trvať 3 lyžičky. za deň počas 1-2 mesiacov.

"Našiel som článok o Dr. Simoncini v Taliansku, ktorý vstrekol jedlú sódu priamo do nádorov, aby ich zabil," pokračuje Brown. „Z nejakého dôvodu sa mi tento nápad páčil. Tri týždne po užití sódy a zmesi javorového sirupu sa môj nádor zmenšil a stal sa mäkším.

Zaznamenal to môj onkológ a chirurg, ako aj merania pomocou ultrazvuku. Nádor klesol na 1,7 centimetrov a potom iba 1,4 centimetrov 2 mesiace po ultrazvuku. Prestala sa zmenšovať, pretože zomrela. "

Taliansky lekár a vedecký pracovník Dr. Tullio Simoncini zistil, že u ľudí s rakovinovými nádormi sú prítomné vysoké hladiny Candidy. Jeho nálezy urobili z rakoviny druh huby..

Telo si rýchlo nevyvíja imunitu pri pečení sódy ako antimykotikum, takže ho bolo možné aplikovať priamo na nádory a neutralizovať ich kyslosť. Tiež zistil, že je dôležité doplniť telo dobrými baktériami alebo probiotikami a čo najviac sa vyhnúť expozícii chemikáliám a toxínom z prostredia..

Rakovina sóda

Predpokladá sa, že liečba rakoviny sódou môže pacienta vyliečiť vo všetkých štádiách patologického procesu. Teóriu eliminácie rakoviny s takouto látkou vyvinul taliansky Tulio Simonchini. Hoci veda napreduje a vedci skúmali zloženie nádorov na molekulárnej úrovni, v jedlej sódy sa nenašlo žiadne riešenie. Spoľahlivé hodnotenia pozitívneho výsledku liečby sódou nie sú známe.

Vlastnosti a mechanizmus práce

Známy fakt, že rakovina sa vyvíja v kyslom prostredí, slúžil ako východiskový bod pre takzvanú liečbu sódou. Regulácia kyslosti ako spôsobu boja proti rakovine nebola úplne študovaná, je však známe, že cytotoxické T bunky, ktoré vyvolávajú rakovinu, sa aktivujú presne v alkalickom prostredí. Nádor produkuje kyseliny. Liečiť rakovinu sódou znamená obnoviť obraz krvi.

Štatistika liečby nádorov nie je ani zďaleka upokojujúca. Nikto nezaručuje elimináciu rakoviny, ale univerzita v Arizone sa začala zaujímať o metódy Tulio Simonchini. Na ďalší výskum v tejto oblasti boli vyčlenené 2 milióny dolárov. Ľudstvo nie je unavené z nádeje a hľadania nových metód na boj proti tejto metly - rakoviny.

Existuje teória, že onkologické ochorenia sú plesňovej povahy a sú spôsobené baktériami rodu Candida alebo Trichomonas vaginalis, ktoré žijú v zdravom tele. Aktívne sa znásobujú so zníženou imunitou a výskytom oxidačného stresu. Táto skutočnosť nie je úplne objasnená, ale pri onkológii činidlo, ktoré znižuje kyslosť média, pomáha pri práci zdravých buniek a má výrazný fungicídny účinok. Pomocou sódy, jej liečivých vlastností môže byť rakovina liečená vo všetkých fázach. Môže sa pacient rozhodnúť liečiť týmto liekom rakovinu?.

Indikácie pre použitie

Sóda na pečenie sa používa pomerne často. Antiseptické a bieliace, fungicídne. Upokojuje skarifikovanú pokožku, účinnú pri popáleninách, pomáha ako liečivý obklad. Lotiony hydrogenuhličitanu sodného sa používajú na prevenciu a liečbu dermatitídy. Soda sa dá liečiť nachladnutie, odstraňuje bronchitídu, pomáha pri čistení hlienu od priedušiek.

Liečba rakoviny hrdla pomocou sódy zahŕňa umývanie úst. Látka sa neoficiálne používa v prítomnosti onkológie, dokonca v 4 stupňoch, súčasne alebo namiesto neúspešnej chemoterapie. Pokúšajú sa vyliečiť rakovinu sódou v prípade nerovnováhy elektrolytov s intoxikáciou tela. Ale pred uskutočňovaním sódy musíte vedieť, že kyslosť tela je normálna, to znamená približne pri pH 7,4.

Ako to urobiť: pravidlá používania sódy

Liečba rakoviny sódy na pečenie má prísne pravidlá. Chemoterapia vedie k intoxikácii tela, látka ako metóda intravenózneho podávania je známa už dlhú dobu a pomáha vďaka liečivým vlastnostiam obnoviť krvný obraz. Kvapkadlo je predpísané iba lekárom, hydrogenuhličitan sodný sa používa v tekutom roztoku, musíte odkvapkávať po predpísanom dávkovacom režime. Počas onkologických intoxikácií sa intravenózne kvapká roztok 4%. Vyrábajte fľaše a nádoby na kvapkadlá. Existuje špeciálny návod na použitie, podľa ktorého sa roztoky riedia 5% glukózovými prípravkami. Hydrogenuhličitan sodný je prítomný v soľných prípravkoch na intravenóznu injekciu.

Rakovina sóda sa používa podľa rôznych metód:

Použitie výrobku z onkológie má niekoľko receptov, ktoré sa líšia v spôsobe ich prípravy..

 • Podľa teórie Simonciniho by sa mala limonáda piť najmenej mesiac. Najprv pol polievkovej lyžice pol hodiny pred raňajkami. Pri absencii vedľajších účinkov sa liek má užívať správne až 5-krát denne pred jedlom v dávke ½ čajovej lyžičky..
 • Podľa predpisu Portman sa liek nariedi melasou v pomere 1 čajová lyžička k 2. Rozpustite v pohári vody, každý deň varte, ochladzujte a pite, striedavo s dýchacími cvičeniami, aby sa zvýšil prietok kyslíka do tkanív. Liečebný režim vám umožňuje piť liek s citrónom alebo medom.
 • Profesor Neumyvakin odporúča svoj recept na pitie sódy. Liečba rakoviny zahrnuje sódu a peroxid vodíka.
Späť na obsah

Účinky sódy

Soda proti rakovine predstavuje veľké riziko prekazenia slizníc čriev. Takéto ošetrenie ničí mikroflóru, koroduje tkanivá a poškodzuje zubnú sklovinu. Môžu sa vyvinúť hormonálne poruchy. Kŕče, znížená svalová aktivita a poruchy kardiovaskulárneho systému sú možné vďaka zmeneným pomerom množstva draslíka, vápnika a sodíka v tele. Liečba rakoviny sódou môže byť sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním.

Takáto terapia rakoviny namiesto oficiálnych metód často vedie k smrti.

kontraindikácie

Liečba sodou je oficiálne kontraindikovaná pri metabolickej a respiračnej alkalóze, nedostatku draslíka a nadbytku sodíka. Onkologické ošetrenie sódou sa uskutočňuje pod kontrolou acidobázickej rovnováhy. Neužívajte prípravky kyslej povahy, napríklad s kyselinou askorbovou alebo nikotínovou. Kontraindikované v peptických vredoch so zvýšenou kyslosťou v gastrointestinálnom trakte.

Toto ochorenie sa lieči veľmi opatrne, a preto kontraindikácie pre Neumyvakin: látku nemôžete miešať so studenou tekutinou na perorálne použitie alebo prekročiť dávku 1 polievkovú lyžicu. Je zakázaný na vredy, kyslosť, cukrovku. Na klinikách sa na odporúčanie Simonciniho odporúča nekupovať prípravky bikarbonátu sodného známych značiek, pretože kompozícia môže obsahovať vysoké percento hliníka.

Spôsoby, ako účinne liečiť rakovinu sódy

Terapia rakovinového nádoru sa uskutočňuje rôznymi metódami, tradičnou aj tradičnou medicínou. Široko používané recepty na liečbu rakoviny sódou. Táto látka pomáha posilňovať činnosť hlavnej metódy boja proti onkológii a zlepšuje kvalitu života pacienta. Ako vziať jedlú sódu proti rakovine?

Účinnosť úpravy sódou

Liečba rakoviny sódou je bežná metóda, ktorá má niekoľko výhod. V procese alternatívnej terapie sa prejavujú tieto účinky:

 • Posilňuje sa imunitný systém tela.
 • Stabilizované metabolické procesy v bunkách.
 • Dodávka tkanivového kyslíka je normalizovaná..
 • Nedostatok draslíka je zabránený.
 • Kyselina-bázická rovnováha je v tele obnovená.
 • Potláča rast nádoru, znižuje jeho veľkosť.

Napriek mnohým pozitívnym aspektom terapie sódou na pečenie by človek nemal uprednostňovať iba to, že upúšťa od tradičných metód liečby. Pomáha zlepšovať stav tela, ale nezaručuje zbavenie sa zhubného nádoru.

Spôsoby použitia sódy v závislosti od umiestnenia nádoru

Tradičná medicína ponúka niekoľko spôsobov liečby rakoviny sódou. Látka sa zvyčajne používa pre každý typ patológie rôznymi spôsobmi. V závislosti od miesta nádoru sú k dispozícii nasledujúce liečby:

 1. Rakovina pľúc. V boji proti tomu sa vykonávajú inhalácie. Za týmto účelom rozpustite veľkú lyžicu jedlej sódy v 500 ml vriacej vody a vdychujte výpary inhalátorom.
 2. Rakovina prsníka. Terapia sa vykonáva pomocou pleťových roztokov sódy na postihnuté prsia alebo perorálnym podávaním lieku v dávke predpísanej lekárom..
 3. Rakovina rekta. V tomto prípade sa používajú rektálne čapíky vyrobené na báze sódy. Pri ťažkej onkológii sa intravenózne podáva 5% roztok. Možné je aj orálne ošetrenie..
 4. Rakovina kože. Na ošetrenie kožného integumentu sa používa sódový roztok na utretie postihnutých oblastí, vykonanie obkladov a pleťových vôd. Používa sa tiež na perorálne podávanie.
 5. Rakovina hrdla. Ak je postihnuté hrdlo, na oplachovanie a vnútorné podávanie sa používa hydrogenuhličitan sodný..

Protirakovinová sóda sa teda používa v rôznych formách. Môžu to byť pleťové vody, obklady, roztoky na oplachovanie, orálne podávanie a intravenózne podávanie.

Onkologické recepty s sódou

Soda sa používa samostatne aj v kombinácii s inými terapeutickými zložkami. Ako sa zbaviť zhubného nádoru, existuje široká škála receptov. S lekárom je potrebné zvoliť si domáci liek.

Recept číslo 1

V prvých dňoch liečby rakoviny užíva soda vo všetkých fázach pätinu čajovej lyžičky látky pol hodiny pred jedlom raz denne. Potom zvýšte dávku na pol lyžičky a konzumujte 5 krát denne.

Recept číslo 2

Pohár bikarbonátu sodného sa zmieša s 3 šálkami tekutého medu, dôkladne sa premieša, vloží sa do panvice a privedie sa k varu pri nízkej teplote. Potom nalejte zmes do sklenenej nádoby, vyčistite na chladnom mieste. Vezmite domáci liek na lyžičku 5x denne. Priebeh liečby je mesiac.

Recept číslo 3

2 malé polievkové lyžice čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy sa zmiešajú s pol lyžičky sódy, zmes sa naleje pohárom vody a premieša sa. Prijímané finančné prostriedky každý deň po dobu jedného mesiaca.

Recept číslo 4

1,5 čajovej lyžičky sódy sa rozpustí v pohári mlieka a predhrieva sa. Užívajte liek dvakrát denne pol hodiny pred jedlom. Každý deň sa pripravuje nový liek.

Portmanova metóda

V ľudovom liečiteľstve existuje metóda liečby rakoviny, ktorú vyvinul Donald Portman. Jeho podstatou je striedanie príjmu sódy a respiračnej gymnastiky. Sodík sa pripravuje nasledovne: kávová lyžička bikarbonátu sa zmieša so pohárom vody a dvoma malými lyžicami melasy.

Výsledná zmes sa zahrieva na miernom ohni počas 5 minút za dôkladného miešania. Produkt sa potom nechá vychladnúť a užíva sa dvakrát denne pred jedlom. Liek používajú nepárne dni a dokonca aj v tých, ktoré vykonávajú dychové cvičenia.

Možné komplikácie

Nie všetci lekári podporujú myšlienku, že sóda lieči rakovinu. Domnievajú sa, že táto látka nie je určená na perorálne podanie. Môže to viesť k mnohým nepriaznivým účinkom na zdravie pacienta..

kontraindikácie

Použitie jedlej sódy s nádormi nie je dovolené pre všetkých ľudí. Použitie tohto nástroja má niekoľko kontraindikácií. Tie obsahujú:

 • Gastritída a žalúdočné vredy. Hydrogenuhličitan sodný má negatívny vplyv na steny tráviaceho ústrojenstva, dráždi ich, čo môže viesť k rozvoju vnútorného krvácania a zhoršovaniu chorôb..
 • Diabetes. Ľudia s touto diagnózou už majú v tele zvýšenú hladinu alkálií.
 • Individuálna neznášanlivosť.

V súvislosti s prítomnosťou kontraindikácií by ste sa mali pred použitím výrobkov zo sódy poradiť so svojím lekárom.

Ďalšie odporúčania

Liečba rakoviny sodovky nemusí byť jedinou terapiou. Je kombinovaný s tradičnou medicínou. V tomto prípade je dôležité, aby sa pacienti v boji proti onkológii riadili ďalšími odporúčaniami. Lekári dôrazne odporúčajú svojim pacientom, aby:

 1. Užívajte vitamínové a minerálne komplexy predpísané lekárom.
 2. Prestať fajčiť, piť alkohol, užívať drogy.
 3. Jedzte správne a vylučujte zo stravy škodlivé potraviny obsahujúce karcinogény.
 4. Viac chôdze na čerstvom vzduchu.

Používajte sódu na liečenie zhubných nádorov alebo nie, oplatí sa prediskutovať s lekárom. Použitie tejto látky je vodiacim bodom, nie všetci odborníci ju podporujú. Preto sa sami neliečte, ale koordinujte všetky svoje kroky so svojím lekárom.

Liečba rakoviny sódou - kto pomohol, recenzie

Najlepšie kliniky rakoviny v Izraeli

Tulio Simoncini: Liečba rakoviny sodovky - recept na dlhovekosť

 • chemoterapia a chirurgická liečba sú neúčinné, používajú sa iba na čerpanie peňazí (je ťažké sa dohadovať o čerpaní peňazí, preto mnohí veria v prvú časť vety);
 • rakovina sa objavuje v dôsledku zníženia imunity (nemôžete argumentovať) a škodlivej huby (a lekár práve skúmal vplyv kandidózy na riziko nádoru);
 • rakovinové nádory sú vyvolané prerastenými kolóniami húb;
 • najlepším spôsobom liečby cukrovky je jedlá sóda;
 • Najlepší špecialista na ošetrenie sódou - Tullio Simoncini.

Prečo je potrebný Simoncini a pacienti?

Poprední izraelskí onkológovia

Profesor Aron Sulkes

Profesor Moshe Inbar

Profesor Ofer Merimsky

Špecialista Sarcoma

Prečo sóda nepomáha proti rakovine?

 • ona by nemala. Každý, kto predkladá prácu, ju musí potvrdiť sám. Neexistujú žiadne štatistiky, štúdie alebo jednoducho skutočné fakty. Plesňová teória nebola dokázaná, a ak by tomu tak bolo, sóda by problém nevyriešila (napríklad vyskúšajte banálnu onychomykózu sódou);
 • autor teórie testoval jeho fantázie na deťoch iných ľudí (ktoré pri tom zomreli);
 • myšlienka, že huby sú spôsobené tisíckami druhov rakoviny a nádor je iba rozšírenou kolóniou Candida v spojení s bunkami, je produktívne delírium. Nechcem o človeku zle myslieť a nazývať ho cynickým šarlatánstvom. Tullio je s najväčšou pravdepodobnosťou jednoducho „mimo mysle“;
 • jedlá sóda nie je určená na požitie v takom množstve (vedľajšie účinky - nižšie).

Ako sóda ovplyvňuje plesne Candida?

Vedľajšie účinky požitia

 • poškodenie sliznice pažeráka, žalúdka, dvanástnika;
 • atrofická gastritída;
 • malabsorpcia, hnačka;
 • chronická dysbióza a prudký pokles imunity (normálna črevná mikroflóra zanikne);
 • hormonálna nerovnováha v dôsledku alkalizácie krvi;
 • otrava interakčnými produktmi pitnej vody a jedlej sódy (zlúčeniny solí);
 • po nejakej dobe sa vyskytne acidóza (telo sa snaží vyrovnať s nútenou alkalizáciou).

Liečba rakoviny sodíka v Rusku

Úradná medicína neodporúča využívať služby miestnych a talianskych šarlatánov. V Rusku je na liečbu rakoviny sódou aktívne inzerovaný Vladimír Luzaev.

Vladimír hovorí o tom, že mal rakovinu pankreasu s metastázami do pečene, ktorú úspešne vyliečil sódou. Po pozeraní videa so silným, zdravým mužom ho chcem len naliať do pohára sódy a odmietnuť ošetrenie. Simonciniho myšlienky sú uvedené v ich jazyku.

Fráza novinára bola obzvlášť potešená - hrozná diagnóza, potom biopsia. Je zvedavé, ktorý z lekárov hovorí: „Máte mesiac, máte rakovinu 4. stupňa“ bez biopsie.

V tomto prípade zjavne hovoríme o nedorozumení medzi lekárom a pacientom, pretože nikto neuvádza rakovinu 4. stupňa (ako všetci ostatní) bez histológie. Preto príbeh zázračného uzdravenia, ako aj recitácia mantry o vlastnostiach sódy.

Liečba rakoviny pomocou soda videa (trucker - Vladimír Lužajev):

Ak dôkladne preskúmate video z anamnézy (s predpokladom, že ide o skutočný dokument), je zrejmé toto:

Rakovina fázy 4 bola objavená náhodne.

To je celkom zaujímavé, pretože nádory pankreasu (čítajte príznaky) v tomto štádiu zvyčajne spôsobujú neznesiteľnú bolesť.

"Mal som rakovinu 4. stupňa." Na fotografii - 3. a nie sú k dispozícii žiadne údaje o biopsii.

Ako to vyzerá: Vladimír mal najpravdepodobnejšie viacpočetné abscesy (abscesy s fibróznou membránou) pečene, čo je v súlade s diagnózou pri prijatí. Samozrejme abscesy s regeneráciou, príjem antibiotík poklesli a zmizli..

Prečo Lužajev dostal rakovinu 4. stupňa pred biopsiou??

S najväčšou pravdepodobnosťou lekár nesprávne interpretoval výsledky ultrazvuku. Viacnásobné formácie v pečeni a prítomnosť určitého procesu v pankrease boli neúspešne kombinované. Takéto veci sa musia skontrolovať, nie vyhodiť na pacienta.

Zdá sa, že Vladimir nečakal na výsledky biopsie a sám sa začal liečiť sódou..

Vladimir Luzaev liečenie rakoviny sódou video (jedlá sóda proti rakovine, ako brať):

Informácie získané z webu Politsib.ru. Tam si môžete prečítať komentáre hlavného onkológa Altajského teritória (v čase písania). Názor autora sa zhoduje s pozíciou vyššie uvedeného odborníka. Celé video je na YouTube, prvýkrát sa objavilo vo vzduchu kanálu „Naše správy“..

Jedna odpoveď

Objavilo sa nové video, kde Luzaev v opilosti priznal, že toto všetko je nezmysel, a on bol zastrelený za peniaze. Ľudia, ktorým treba veriť, sú podvodníci. Dávajú ľuďom nádej, ale ukázalo sa, že je to úplný nezmysel. Boh je tvoj sudca.

Liečba rakoviny sodíka - Pravda o autoroch

Liečba rakoviny sódou je tradičná medicínska metóda s nepreukázanou účinnosťou. Pseudovedecké techniky sú nebezpečné, pokiaľ ide o život ohrozujúce. Sodové roztoky sú prijateľné ako ďalší nástroj a iba na odporúčanie lekára.

Môže sóda liečiť rakovinu?

Jedného dňa vedci nájdu skutočný liek na rakovinu a porazia sa strašné choroby, napríklad kiahne alebo detská obrna. Dúfame, že sa to stane v dohľadnej budúcnosti, ale zatiaľ každý piaty obyvateľ rozvinutých krajín zomiera na rakovinu. So závideniahodnou pravidelnosťou sa objavujú povzbudivé správy o vynáleze spôsobu šetrenia. Záujem o homeopatiu, biorezonančnú terapiu a liečbu petrolejom ustal, na scéne je teraz nový všeliek - jedlá sóda. Liečba rakoviny sódou je taká cenovo dostupná, že iba liečenie vodou z vodovodu môže byť jednoduchšie, ale táto metóda má prívržencov.

Pravda o technikách autorských práv

V ľudskom tele sú prítomné protilátky, ktoré môžu a mali by zničiť choré bunky, ktoré nesú smrť. Ale dôjde k zlyhaniu a tieto bunky sa maskujú ako zdravé bunky, rastú bez bolestivých prejavov na veľký alebo nefunkčný nádor. Pacienti, ktorí nepoznajú rakovinu, takmer vždy hľadajú pomoc, keď je chirurgický zákrok jediným spôsobom, ako ušetriť, ale je tiež neúčinný, ak nádor metastázoval. V tomto prípade nie je možné vyhnúť sa niekoľkým vyčerpávajúcim chemoterapeutickým kurzom s nepredvídateľným výsledkom..

Rast rakovinových buniek je možný iba v kyslom prostredí a sóda je zásada. Toto je hlavný argument zástancov protinádorovej teórie sódy, ktorá sa domnieva, že alkalizácia telesných tkanív narúša šírenie a výskyt rakovinových buniek..

Všetko by bolo v poriadku, ak by úroveň pH bola stabilne regulovaná produktmi, vrátane sódy. Bohužiaľ, naše telo je zložitejšie, podporuje niekoľko konštánt - počet tepov srdca za minútu, telesnú teplotu, rovnováhu kyselina-báza atď., Bez ohľadu na našu výživu.

Tvorba nádoru je vždy spojená s množstvom mutácií v bunkách, výsledkom je, že výsledkom onkogenézy je vznik nádoru. Keďže mutácie vyžadujú čas, rakovina sa vyskytuje väčšinou u starších ľudí. Toto vysvetľuje relatívne nízku mieru úmrtnosti na rakovinu v krajinách tretieho sveta - ľudia tam jednoducho nežijú do veku onkológie..

Soda nie je schopná zabrániť rastu rakovinových buniek, ale alkálie sa môžu výhodne používať ako ďalší nástroj v predpísanom liečebnom cykle..

Vzťah medzi acidobázickou rovnováhou a rakovinou

Naše telo udržuje konštantnú kyslosť krvi na mierne zásaditej úrovni okolo pH 7,4. Súčasne je kyslosť žalúdka omnoho vyššia - medzi 1,35 a 3,5 pH, pretože trávenie je zabezpečené kyselinou chlorovodíkovou. Kyslá reakcia v moči je tiež normálna, preto meranie jej pH neposkytuje všeobecný obraz kyslosti telesných tkanív..

Kyslé prostredie je priaznivé pre vývoj rakovinových buniek a sú schopné prevádzať cukry a glukózu na kyselinu mliečnu, čím poskytujú podmienky pre ich existenciu. Okolo nádoru hladina klesne na pH 5,5.

Zvýšená kyslosť alebo acidóza je charakteristickým znakom onkológie. Žiadny vedecký výskum však nenašiel vzťah medzi rastom rakovinových buniek a alkalizáciou alebo okyslením potravou alebo sódou. Ak takýto vzťah existuje, je to naopak..

Rakovinové bunky sa rýchlo vyvíjajú tak v kyslom prostredí, ako aj v zdravých tkanivách s normálnym pH. V stabilne vysokej kyslosti žalúdka av alkalicky vyvážených tkanivách iných orgánov sa poškodené bunky tvoria s rovnakou frekvenciou.

Podstata liečby rakoviny sódou

Vedci hľadajú spôsob, ako alkalizovať kyslé prostredie, v ktorom sa obklopujú mutantné bunky. Ak je možné stabilizovať kyslosť, rast malígneho nádoru sa výrazne zastaví alebo spomalí. Pri pokusoch s myšami v roku 2009 sa zistilo, že priama injekcia hydrogenuhličitanu sodného do nádoru pri rakovine prsníka spomaľuje šírenie metastáz.

Existuje tiež dôvod domnievať sa, že chemoterapia je neúčinná kvôli kyslému mikroprostrediu zhubných nádorov - reakcia v bunkách je zásaditá a lieky nemôžu prekonať vrstvy s rôznou kyslosťou. Na zníženie kyslosti štúdie používali lieky na spätný tok a spolu s nimi bola oveľa účinnejšia chemoterapia..

Pokusy s sódou sa uskutočnili na myšiach, vedci vypočítali dennú dávku pre osobu s hmotnosťou 70 kg, je to 12,5 g alebo lyžicu jedlej sódy. Toto množstvo prášku sa musí rozpustiť v pohári teplej vody a vypiť v dvoch dávkach.

Dôležité! Je nemožné zabrániť tvorbe rakovinových buniek pomocou sódy alebo alkalických produktov, ale spolu s chemoterapiou môže táto metóda spomaliť rast metastáz. Liečba sódou nemôže byť alternatívou k chemoterapii alebo liekom predpísaným lekárom. Pred začatím liečby sódou si nezabudnite poradiť.

Samoliečba v prípade onkológie je bežným a zrozumiteľným fenoménom, ľudia sa snažia zachrániť všetky možné metódy. Soda, ak sa používa správne, nemôže poškodiť, ale nemôže nahradiť hlavné ošetrenie. V niektorých prípadoch sa užitočnosť hydrogenuhličitanu sodného uznáva úradným liekom:

 • Pri angíne a tonzilitíde, zvlášť hnisavom, roztok sódy so soľou zmierňuje opuchy a urýchľuje regeneráciu..
 • Na vylúčenie spúta s bronchitídou alebo zápalom pľúc je užitočné vypiť pohár teplého mlieka spolu s čajovou lyžičkou sódy.
 • Doučovanie a výplach sú indikované na kandidózu, drozd a iné plesňové ochorenia v kombinácii s priebehom drog.
 • Roztok sódy sa podáva intravenózne na resuscitáciu, vrátane novorodencov.

Liečba rakoviny krčka maternice sódou

Zhubný nádor krčka maternice je jednou z najbežnejších a najnebezpečnejších foriem rakoviny. Vzhľadom na asymptomatickú povahu choroby sa zistí v neskorších štádiách, preto sú preventívne vyšetrenia také dôležité.

Bez bolestivých prejavov dochádza tiež k erózii krčka maternice, ktorá sa zistí pri menovaní gynekológom. Štruktúra epitelu vaginálnej časti krčka maternice a buniek, ktoré lemujú jeho kanál, sa líšia. Z rôznych dôvodov sa ich kontaktná oblasť môže posunúť, bunky vstupujú do neobvykle kyslého prostredia s mikroorganizmami a dochádza k chronickému zápalovému procesu nazývanému erózia. Postupom času dochádza k nezvratným zmenám v bunkách a významne sa zvyšuje riziko onkológie..

Počas erózie sa fajčia sódou

Moderná medicína má širokú škálu nástrojov a metód liečby. Erózia je vyvolaná dusíkom, problémové oblasti sú ovplyvnené laserovými a rádiovými vlnami alebo sa používa konzervatívna liečba. Bez lekárskeho vyšetrenia nie je možné diagnostikovať eróziu krčka maternice, ale ak je problém identifikovaný a liečba je predpísaná, môžete zvýšiť účinok douchingu sódy. Douching možno použiť iba na odporúčanie lekára, pretože tento postup nie je neškodný.

Štúdie amerických vedcov ukázali, že u žien, ktoré praktizujú hygienické výkopy, je dvakrát vyššia pravdepodobnosť vzniku rakoviny vaječníkov. Toto je hlavný dôvod, ktorý gynekológovia považujú za najlepší, za zbytočný. V horšom prípade tieto postupy zvyšujú riziko zápalového ochorenia panvy, mimomaternicového tehotenstva a rakoviny krčka maternice. Prúd vody sódou alebo iným roztokom „vtláča“ patogénne baktérie do dutiny maternice, do skúmaviek a vaječníkov.

Liečba onkológie krčka maternice podľa Bolotov

Zatiaľ čo väčšina tradičných liečiteľov obhajuje alkalizáciu tela, Boris Bolotov tvrdí, že okyslenie a príjem soli sú prospešné. Bolotov považuje liečbu rakoviny krčka maternice za ťažkú ​​otázku. Jeho prístup k liečeniu predstavuje komplexné uzdravenie - musíte liečiť celé telo. Odporúča začať s oxidáciou tela rebríčkom alebo inými prostriedkami, a to až potom, keď dôjde k výkopu, stlačeniu atď..

B. Bolotov radí profylakticky sa zásobovať infúziou liečivých bylín: oregano, nechtík, hemoptýza, rebríček. Na prípravu infúzie sa polhodinová lyžica ktorejkoľvek z týchto bylín alebo ich zmes naleje pol hodiny vriacou vodou. Potom do infúzie pridajte čajovú lyžičku soli a zahoďte.

Tradičný liečiteľ tiež odporúča 2-5-týždňové cykly tampónov s olejom zlatého fúzy - izbovej rastliny, ktorá sa tiež nazýva voňavá kalisia..

 1. Jedna časť rozdrvenej rastliny sa naleje dvoma časťami rastlinného oleja.
 2. Uchováva sa v peci 8 hodín pri teplote +40 ° C.
 3. Filtrované a použité na impregnáciu tampónov.

Navyše, akademik ľudu hovoril o zázračnej sile tinktúry muchotrávky..

Bez ohľadu na to, ktorú metódu zvolíte, nezabudnite, že všetky sú prijateľné na samom začiatku choroby av kombinácii s lekárskym priebehom. Platí to aj pri liečbe sódou, ktorej príjem pozitívne ovplyvňuje celkový stav, stabilizuje kyslosť a pomáha prekonať chorobu. Použitie roztoku sódy nie je zakázané ani počas radiačnej terapie.

Video: Boris Bolotov o rakovine

Liečba sodíka na rakovinu hrubého čreva a konečníka

Nádor tejto lokalizácie rastie pomaly a prejavuje sa bolesťou, poruchou stolice a krvácaním v skorých štádiách. Rakovina hrubého čreva a konečníka zistená v prvom štádiu môže byť porazená v takmer 90% prípadov. V pokročilých prípadoch sa metastázy šíria do pečene, obličiek, pľúc a ďalších orgánov.

Onkológovia považujú za hlavné rizikové faktory dedičnosť vo veku nad 40 rokov, stravu s prevahou živočíšnych tukov a nedostatok rastlinných vlákien. Spolu s liečbou predpísanou onkológom sa tradičná medicína môže použiť na zastavenie rozvoja choroby v počiatočných štádiách a na zmiernenie bolesti v neskorších štádiách. Sódu je možné opiť a použiť na lokálnu expozíciu klystýrom, hoci táto metóda nie je oficiálnym lekárom vítaná.

Neumyvakin, ktorý popularizuje prospešné vlastnosti jedlej sódy, je presvedčený, že alkalizácia tela pomocou roztoku sódy má priaznivý vplyv na celkový stav, posilňuje imunitný systém a telo získava silu, aby odolával chorobám..

Rozpustite pol lyžičky sódy v pohári horúcej vody a pite v malých dúškoch po celý deň. Dávka sódy by sa mala postupne zvyšovať na celú lyžicu.

Rakovina močového mechúra a sóda

V ľudskom tele je viac druhov rakoviny ako orgánov. Onkológia močového mechúra sa objavuje s krvou v moči, zmena farby na tmavohnedú až čiernu, bolesť počas močenia. Symptomatológia je podobná ako u obličiek, presná diagnóza sa dá vykonať až po laboratórnych testoch.

Soda prenáša kyslík do orgánov, čo je základom účinnosti metódy v prípadoch, keď je možná priama expozícia nádoru. Rakovinové bunky odumierajú v kyslíkovom prostredí, zatiaľ čo kyselina močová sa vylučuje z obličiek a zabráni sa infekcii.

Je ťažké detegovať rakovinu močového mechúra v skorých štádiách kvôli neprítomnosti symptómov, ale ak je nádor detegovaný v prvom alebo druhom štádiu, prognóza konzervatívnej liečby je pozitívna. V neskorších štádiách metastázy prenikajú do susedných orgánov a chirurgickému zákroku sa nedá vyhnúť. Priebeh liečiva sa uskutočňuje imunostimuláciou baktérií, interferónu a iných liečiv, ktoré inhibujú rast rakovinových buniek..

Liečba sódou je oprávnená, ak výhody jej použitia výrazne prevyšujú možné poškodenie. Použitie tradičnej medicíny je preto možné, ak už boli použité metódy s preukázanou účinnosťou. Hlavnou úlohou sódy je urýchliť regeneráciu po liečebnom cykle.

Sodové riešenie

Spolu s obvyklým priebehom prijímania sódy dovnútra sa ukázali ako dobré infúzie priamo do močového mechúra.

 1. Polievková lyžica sódy sa rozpustí v litri prevarenej vody pri teplote +36 - 37 ° C.
 2. Cez močovú trubicu sa do močového mechúra zavedie katéter a najskôr sa prepláchne, aby sa odstránil obsah, a potom sa naleje roztok sódy..
 3. Je potrebné odložiť riešenie o pol hodiny, aby to malo účinok.

Umývanie môže pokračovať najviac dva týždne za predpokladu, že sa zruší ošetrenie jedmi rastlinného pôvodu.

Onkológia močového mechúra sa vo väčšine prípadov zisťuje v štádiách III-IV, keď sú prognózy lekárov sklamaním. Liečba sódou zmierňuje bolesť av niektorých prípadoch táto metóda pomohla prekonať ochorenie pacientov, ktorí sa nedajú liečiť..

Ohlas lekára Boris Skachko o liečbe sódou

Liečba rakoviny prsníka

Rakovina prsníka je najbežnejšou formou onkológie u žien. Táto diagnóza však nie je veta - pri včasnom zistení choroby a adekvátnej liečbe každá druhá žena prežije a čím skôr sa nádor zistí, tým sú prognózy optimistickejšie. Ak je nádor detegovaný do priemeru 20 milimetrov, zotavenie nastane v troch zo štyroch prípadov. Po nájdení hrudky v hrudníku by sa žena mala okamžite poradiť s lekárom, urobiť testy a absolvovať potrebný kurz, zvyčajne pozostávajúci z chirurgického odstránenia, hormonálneho priebehu, chemoterapie atď..

Tradičné medicínske metódy vrátane liečby sódou sa môžu používať iba v spojení s kurzom predpísaným lekárom a v počiatočných štádiách choroby. Keď sa ochorenie začne, liečba sodou nemá žiadny účinok.

Onkológ Donald Portman vyvinul svoju vlastnú metódu aplikácie sódy a sám ju otestoval. Jeho technika kombinuje použitie hydrogenuhličitanu sodného a dýchacie cvičenia, liečebný cyklus je rozdelený na párne a nepárne dni.

30 g sódy a 35 g melasy by sa malo rozpustiť v 200 l vody. Zmes sa povarí päť minút, potom sa ochladí a pred jedlom vypije. Mali by existovať dve takéto dávky a vždy, keď je potrebné pripraviť čerstvý roztok.

Nemusíte piť roztok sódy, v týchto dňoch vykonávajú dychové cvičenia, aby nasýtili telo kyslíkom. Po celý deň sa odporúča trikrát až desaťkrát vdýchnuť pomaly a hlboko po dobu niekoľkých minút.

Kurz trvá 3 - 5 týždňov, na prvý pohľad nie sú vylúčené nepríjemné pocity, ale po týždni prechádzajú.

Liečba rakoviny pľúc

Najbežnejšia forma rakoviny na svete. Každý rok ochorie na planéte milión pacientov, z ktorých každý šiesty z nich nemôže pomôcť liek. Hlavnými príčinami rakoviny pľúc sú fajčenie a zlá ekológia..

Prvými alarmujúcimi prejavmi sú suchý chronický kašeľ, chrapľavý hlas, sípanie, pravidelná bolesť za hrudnou kosťou. Okrem toho by sa malo upozorniť na mierne zvýšenie teploty na 37 ° C, rýchlu únavu, stratu hmotnosti bez zjavného dôvodu. Aj jeden z týchto príznakov stačí na vykonanie fluorografie a na zabránenie vzniku možnej hrozby. Príznaky začínajúceho zhubného nádoru sú podobné prejavom nádchy, preto pacienti vyhľadávajú pomoc, keď sa ochorenie vyskytuje, a jeho prejavy už nie je možné ignorovať..

Na prevenciu a liečbu choroby v štádiu 0 - I stačí vypiť pohár teplého mlieka s čajovou lyžičkou sódy dvakrát denne. Trojdňové kurzy sa striedajú s 10 dňami odpočinku, musíte vykonať najmenej dva také cykly.

V stupni II sa melasa pridáva do sódy a mlieka, čo uľahčuje prienik zásady do bunky. Namiesto melasy môžete použiť med alebo trstinový sirup. Tácka a sóda v rovnakých množstvách sa rozpustia v pohári mlieka a pijú 10 dní dvakrát denne. Zmes aktivuje lymfu a zastavuje množenie patologických buniek. Koktejl z melasy sódovej melasy je vhodné piť horúci a na prázdny žalúdok.

Ošetrenie v štádiu III sa uskutočňuje pomocou pasty zo sódy a medu, ktoré sa berú v rovnakých dieloch. 10 dní kurz pokračuje, počas ktorého musíte pred jedlom vziať lyžicu zmesi. Po týždennej prestávke sa liečba opakuje.

Vo fáze IV sa medovo-sodová pasta užíva najmenej štyrikrát denne. V tomto štádiu je však intravenózne podanie roztoku sódy účinnejšie..

 • Intravenózne podávanie

Intravenózne sa podáva 6 dní, jedenkrát denne, 500 ml 5% roztoku sódy. Po šesťdennej prestávke sa kurz opakuje. Celkovo sú potrebné 4 cykly, po ktorých nasleduje počítačová tomografia, aby sa určila veľkosť nádoru. Po štyroch cykloch urobte dvojtýždňovú prestávku a zopakujte liečbu.

Podobný režim sa používa po chirurgickom odstránení, aby sa minimalizovalo riziko opätovného vzniku nádoru..

Pri intravenóznom podaní a pri pití nápoj aktivuje syntézu lymfocytov, znižuje kyslosť a pomáha telu ničiť rakovinové bunky. Infúziu môže vykonať iba lekár, pretože v tomto procese dochádza k porušeniu práce obličiek, pečene a srdca..

Polievková lyžica hydrogenuhličitanu sodného sa rozpustí v pol litri vody a inhaluje sa inhalátorom pol hodiny. Tento postup sa vykonáva v šesťdňových prestávkach po intravenóznom podaní..

V prípade potreby je možné liečbu prerušiť na niekoľko dní. Pokúste sa vypiť viac tekutín, zvýšiť podiel cukru a solí v potrave, vrátane vitamínov, minerálnych doplnkov draslíka a horčíka.

Na vstreknutie 20% roztoku sódy priamo do nádoru sa používa špeciálne zariadenie. Autor tejto metódy, Dr. Simoncini, tvrdí, že tento postup môže zničiť rakovinové bunky v ktoromkoľvek štádiu choroby. Soda sa dodáva po kvapkách na miesto lokalizácie. 10-denná kúra sa preruší na 6 dní a opakuje sa štyrikrát s pohárom 20% roztoku vo forme nápoja.

Autorova technika profesora Neumyvakina

Ivan Pavlovich Neumyvakin bol mimoriadny človek. Vytvoril množstvo techník na zlepšenie zdravia, vrátane techník na prekonanie onkológie. Soda je jednou z hlavných zložiek jej receptov, ktorá vám umožňuje vyčistiť telo..

Podľa profesora roztok soda čistí krv, odstraňuje kamene z obličiek a pečene, zabraňuje tvorbe rakovinových buniek a pomáha vyrovnať sa s malígnymi nádormi. Druhou dôležitou zložkou je peroxid vodíka, ktorý kompenzuje smrteľný nedostatok kyslíka..

Podľa Neumyvakinu by sa peroxid a soda mali konzumovať v kombinácii, ale bez priamej interakcie týchto látok, pretože ich reakcia môže viesť k nepredvídateľným výsledkom. Medzi použitím hydrogenuhličitanu sodného a peroxidom vodíka by malo uplynúť najmenej 20 minút..

Podľa Ivana Pavloviča je liečba univerzálna, po obnovení činnosti všetkých orgánov tela má kombinácia látok priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém, u pacientov s bronchitídou, pľúcnym emfyzémom, rakovinou atď. Sa pozoruje pozitívna dynamika..

Podstata onkologickej liečby sódou

Imunitný systém je priamo závislý od funkcie čriev. Ak je jedlo zle stráviteľné, začína hniť, v dôsledku čoho sa vyvíja patogénna flóra a telové trosky..

V črevách žijú dva typy baktérií:

 • Závisí od cukru - prospešný, rozklad amoniaku.
 • Baktérie závislé od bielkovín uvoľňujú amoniak počas spracovania potravín obsahujúcich dusík.

Ak je narušená rovnováha baktérií, vyskytne sa porucha a amoniak ovplyvňuje pečeň, obličky a nervový systém, môže sa situácia vymknúť spod kontroly. Neumyvakinova technika je zameraná na čistenie čriev.

Ako piť peroxid a sódu podľa Neumyvakin

 • peroxid

Kurz sa začína jednou kvapkou troch percent peroxidu rozpusteného v 50 ml vody. Pijú roztok trikrát denne a každý deň pridávajú jednu kvapku. Keď počet kvapiek dosiahne 10, dávka začne znižovať jednu kvapku. Ak v tomto procese dochádza k pocitu pálenia v čreve, dávka sa musí znížiť a telo si musí zvyknúť na látku.

Pitie sódy na lačný žalúdok, začnite s minimálnou dávkou, aby nedošlo k hnačke. Čajová lyžička prášku sa rozpustí v 200 ml vriacej vody a do každej dávky pitnej vody sa pridá 10 kvapiek. Preventívny priebeh môže trvať niekoľko týždňov a pri onkológii sa odporúča piť sódu s pozitívnym účinkom.

Kolegovia profesora Neumyvakina sú skeptickí, pokiaľ ide o terapeutický účinok peroxidu a sódy pri onkologických problémoch, ale zhodujú sa na tom, že nespôsobujú ujmu.

Video: Neumyvakin o sódy a vode

Soda Therapy od Tulio Simoncini

Taliansky onkológ Tulio Simonchini sa narodil v roku 1951 a doktorát získal na Rímskej univerzite v Sapienze. Simoncini je známy tým, že tvrdí, že príčinou rakoviny sú Candida albicans, ktoré sú masám známe ako drozd. Príbeh sa začal v roku 1983..

Je známe, že plesňové infekcie vedú k smrti pacientov s AIDS, ako aj pacientov s rakovinou po chemoterapii a transplantácii orgánov. V normálnych podmienkach sú Candida albicans prítomné v ústach a pažeráku drvivej väčšiny ľudí a nespôsobujú choroby. Pri nadmernom raste kolónie sa vyskytuje kandidóza.

Škandál v lekárskom prostredí spôsobil vyhlásenie Dr. Simonciniho, že huba Candida albicans spôsobuje rakovinu, keď rastie kolónia, a poškodené bunky sa dajú odstrániť jedlou sódou. Pacienti liečení Simoncini injekciami hydrogenuhličitanu sodného, ​​ignorujúc chemoterapiu. V roku 2006 bol lekár neoverenou technikou zbavený práva na lekársku činnosť, ale v Albánsku otvoril kliniku a pokračoval vo svojej praxi. Po smrti pacienta bol Simoncini usvedčený zo zabitia, ale neprestal brať pacientov doma a propagoval jeho techniku. V januári 2018 bol odsúdený na 5,5 roka väzenia..

Alternatívna Simonciniho technika

Tulio Simonchini bol prvý, kto aktívne propagoval teóriu liečby rakoviny pomocou sódy. Pri skúmaní povahy zhubných nádorov lekár dospel k záveru, že koncentrácia kyslých húb sa zvyšuje v kyslom prostredí. Po testovaní účinkov mnohých látok Simoncini zistil, že Candida sa dokáže adaptovať na rôzne prostredia, zatiaľ čo rast nádorov pokračuje. Jedinou látkou, ktorá vytvorila zásadité prostredie, v ktorom sa huby prestanú množiť, bol hydrogenuhličitan sodný.

Onkológ testoval svoju metódu na rakovinových pacientoch s rakovinou pľúc a kože. Každý deň sa pacientom injekčne podávala sóda do nádoru, navyše pili roztok a brali si sódy. Zlepšenia sa pozorovali pomerne skoro, veľa zdrojov uvádza príklad beznádejného pacienta v štádiu IV, ktorý sa zotavil. Úspešná prax stimulovala spoločnosť Simoncini k vypracovaniu metodiky.

Lekár trvá na tom, že radiačná terapia oslabuje imunitný systém a zvyšuje kyslosť tela, čo vedie k aktívnemu rastu húb. Výsledkom tejto reakcie sú metastázy a progresia nádoru..

Video: Tulio Simoncini o jeho technike

Mylné predstavy talianskeho onkológa

V roku 2007 bola na jednej z kliník v Holandsku testovaná Simonciniho technika na pacientovi s rakovinou prsníka. Po smrti pacienta dostala Holandská zdravotnícka inšpekcia odborné stanovisko k metóde liečby. Správa obsahovala jednoznačné hodnotenie metódy ako neúčinnej a nebezpečnej. Najmä liečba sódou na rakovinu, ako aj tých, ktorí trpia na hypertenziu, ochorenie obličiek a pľúc, bola jasne kontraindikovaná..

Úradná medicína neuznáva liečbu onkológie sódou a existujú pre to dobré dôvody:

 • Žiadna histologická analýza nádoru nepreukázala prítomnosť huby Candida. Simonchini vysvetľuje svoje zistenia a tvrdí, že biela farba rakovinových nádorov ho prinútila premýšľať o fungálnej povahe rakoviny, ale to nie je pravda - farba zhubných nádorov sa môže líšiť, všetci onkológovia a patológovia to potvrdzujú.
 • Huba Candida albicans je prítomná v tele 80% ľudí, ale táto infekcia je nebezpečná iba pre oslabený organizmus. Našťastie veľká väčšina infikovaných ľudí žije do vysokého veku bez onkológie.
 • V lekárskej praxi sa sóda používa na zníženie kyslosti a zníženie bolesti v onkológii, ale neovplyvňuje priebeh choroby..
 • Denná dávka 12 g hydrogenuhličitanu sodného môže neutralizovať kyslosť v 1 kubickom metre. mm nádorového tkaniva, 30 g látky spôsobuje významné zhoršenie zdravia.
 • Hrozná pravda je, že sóda nie je schopná zničiť huby Candida. Roztok iba zabraňuje šíreniu ďalších infekcií v prostredí, ktoré spôsobujú huby, alkalizuje povrch kože a sliznice a inhibuje rast kolónií Candida, ale neodstráni príčinu..

Tulio Simonchini a priaznivci jeho teórie sa domnievajú, že jednoduchý a lacný spôsob, ako sa zbaviť smrtiacej choroby, sa často nepoužíva kvôli intrikám konkurentov a milionárov, ktorí profitujú z predaja jedovatých protirakovinových liekov. Je to ich zlá vôľa, aby milióny pacientov s rakovinou utrácali imunitu, aby sa zotavili z chemoterapie. Podľa talianskeho onkológa je príčina rakoviny zrejmá a liečba by mala byť rovnako geniálna..

Simonciniho technika je tak univerzálna, že lekár a jeho asistenti ochotne a lacno rozvíjajú svoj kurz pre každú osobu, ktorá kontaktuje a posiela e-mailom odporúčania. V takom prípade nie sú potrebné ďalšie vyšetrenia ani vyšetrenia pacienta.

Jedlá sóda na pečenie je skutočne dostupná pre všetkých a roztok by nemal mať žiadne škody. Toto tvrdenie však platí pre zdravých ľudí, ktorí chcú experimentovať, a deštruktívne, pokiaľ ide o vážne choroby. Čas je hlavným a nenahraditeľným zdrojom výdavkov na liečbu rakoviny sódou.

Oslabenie imunitného systému sa môže prejaviť tvorbou vredov. Soda zmierňuje svrbenie a rany rany, ale neobnovuje schopnosť zvládnuť infekciu sama.

Kontraindikácie a komplikácie

Kontraindikácie pri liečbe sódou sú:

 • Kyselina s nízkym obsahom žalúdka.
 • cukrovka.
 • Významné zníženie alebo zvýšenie krvného tlaku.

Berte sódu na akékoľvek porušenie kyslosti gastrointestinálneho traktu opatrne, pretože alkálie môžu spôsobiť masívne uvoľňovanie kyseliny chlorovodíkovej a narušiť mikroflóru..

Liečba sódou môže spôsobiť takéto komplikácie:

 • Zmena mikroflóry dýchacieho systému môže viesť k pneumónii alebo bronchitíde.
 • Svalová slabosť a kŕče.
 • Srdcová arytmia.
 • Hormonálna nerovnováha.
 • V prípade predávkovania - ukladanie soli v pečeni a obličkách.
 • Črevná porucha.

Je vedecky dokázané, že rakovinové bunky sa obklopujú koncentrovaným kyslým alebo zásaditým prostredím. Je to možné, pretože je narušená samoregulácia imunitného systému, ale je takmer nemožné umelo upraviť rovnováhu kyselina-báza. Prevalencia neuveriteľných vlastností jedlej sódy v posledných rokoch viedla k skutočnosti, že táto neškodná látka sa stáva nebezpečnou v dôsledku jej nesprávneho a nemoderného používania. Preto nezabudnite na preventívne opatrenia:

 • Nepoužívajte jedlú sódu na injekciu, pretože je to vyčistená sóda lekárne. Najlepšie sa používa na vnútorné použitie, najmä v horúcom roztoku..
 • Je ťažké kontrolovať hladinu pH doma, je tiež ťažké určiť optimálnu dávku sódy.
 • V priebehu liečby sódou monitorujte trávenie a snažte sa zabrániť poruchám normálnej mikroflóry.
 • Prudká alkalizácia krvi, lymfy a tkanív tela mení metabolické procesy a hormonálne hladiny.
 • Predĺžená alkalizácia vyvoláva opačný účinok a môže spôsobiť acidózu.

Môže terapia sódou nahradiť chemoterapiu

Nie je možné vyliečiť rakovinu sódou, ale priebeh choroby môže byť komplikovaný. Ošetrujúci lekár predpisuje pomocnú liečbu, aby sa predišlo komplikáciám počas chemoterapie, aby sa zmiernili vedľajšie účinky silných liekov. Je možné, že do kurzu budú zahrnuté sodové roztoky na vnútorné a vonkajšie použitie, ale samoliečba v onkológii je príliš nedbanlivá.

Existuje mnoho stránok v sieti, ktoré oslavujú životodarnú silu jedlej sódy. Uzdravený a ich príbuzní hovoria o zlyhaní medicíny a triumfu ľudových metód. Ako chápete, neexistujú žiadne sťažnosti od tých, ktorým terapia nepomohla, a príbehy príbuzných sa nezdajú presvedčivé.

Každý sa sám rozhodne o metóde liečby, ale musíme varovať: tradičná medicína nie je vhodná na liečbu onkológie. Soda neporazuje rakovinu, ale môže doplniť liečebný priebeh..

Mýtus o existencii zázračnej metódy na porážku rakoviny je húževnatý. Hrozné ochorenie samozrejme vedie k hľadaniu sto percent receptov, ale zatiaľ jedinými účinnými metódami sú chirurgické odstránenie, chemoterapia a ožarovanie, hormonálne a imunomodulačné lieky. Dobré výsledky sú preukázané cielenou terapiou a genetickým inžinierstvom. Celý tento vývoj by nemal zmysel, keby bolo možné zachrániť milióny pacientov bežnou sódou, ktorá je v každej kuchyni.

Jedlá sóda je univerzálny liek na zdravie a na mnohé choroby, dokonca aj na rakovinu!

Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3, jedlá sóda alebo inak: jedlá sóda, jedlá sóda, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný je soľ, ale nielen !, Ale kyslá sodná soľ kyseliny uhličitej (H2CO3 je slabá kyselina dvojsytná).
Táto soľ bola prvýkrát opísaná v roku 1801 nemeckým farmaceutom B. Rose.
Soda je univerzálny liek, pokiaľ ide o jeho dostupnosť pri používaní, v strave aj v medicíne. Jeho úžasné ochranné a liečivé vlastnosti však ešte nie sú dostatočne realizované a tak často využívané. Ale hydrogenuhličitan sodný (alebo sóda) je súčasťou našej krvi ako hlavná zložka. (Označil to aj E.I. Roerich). Soda je súčasťou krvnej plazmy, ako aj lymfoplazmy, v ktorej sa nachádzajú lymfocyty. Sóda pravdepodobne stimuluje lymfocyty - bunky zodpovedné za imunitnú odpoveď tela.

V tele je úlohou sódy neutralizovať kyseliny, zvyšovať alkalické rezervy tela pri udržiavaní normálnej rovnováhy kyselina-báza.

U ľudí by hodnota pH krvi mala byť normálna v rozsahu 7,35 - 7,47. Ak je pH nižšie ako 6,8 (veľmi kyslá krv, silná acidóza), potom vznikajú choroby a pri ešte väčšom poklese pH telo zomrie..

Použitie jedlej sódy podporuje alkalizáciu krvi a jej riedenie.

Čas a výskum nám ukazujú, že naša krv sa musí premiestniť a táto krv je zvyčajne tekutá. V priebehu života sa v tele hromadí cievy, ktoré sa upchávajú hustou krvou, v ktorej sa postupne pestujú huby a parazity. Krv sa zhustne (telá sa držia dokopy a plávajú v kúskoch) a kazí hlavne spotrebu mäsa, mliečnych výrobkov, umelo rafinovaných výrobkov, alkoholu a iných drog..

Pozrite si krátke video, ktoré jasne ukazuje, ako alkalická a kyslá krv vyzerá pod mikroskopom:

Môžete skontrolovať ph krvi lízaním lakmusového testu, a ak má krv ph v oblasti 5,5, potom je krv hrubá, lepkavá. Suroví odborníci na výživu majú normálnu zásaditú krv, ale napriek tomu je potrebné ju aspoň dočasne premiestniť, aby sa zabránilo všetkým chorobám ničením húb v tele a súvisiacej mikroflóry..

Absolútne každý, kto žerie mäso, mliečne výrobky, umelé rafinované výrobky, po 30 rokoch zvnútra žerie plesňové huby... Suroví odborníci na výživu nemajú také problémy, pretože rastlinné potraviny vytvárajú zásadné prostredie v krvi.

Soda ničí acidózu - posun acidobázickej rovnováhy tela smerom k kyslosti. Príčinami acidózy sú jedy v potrave, vode a vzduchu, drogy, pesticídy. Veľké sebaotrávenie ľudí psychickými jedmi pochádza zo strachu, úzkosti, podráždenia, nespokojnosti, závisti, hnevu, nenávisti, ktoré sa teraz vďaka intenzívnym vlnám Kozmického ohňa veľmi zintenzívňujú. So stratou mentálnej energie si obličky nemôžu udržať vysokú koncentráciu sódy v krvi, ktorá sa stráca spolu s močom. Toto je ďalšia príčina acidózy: strata mentálnej energie vedie k strate alkálií (sóda).

Soda, ničiaca acidózu, zvyšuje alkalické rezervy tela, posúva rovnováhu kyselina-báza na alkalickú stranu (pH okolo 7,45 a vyššie). V alkalickom organizme sa aktivuje voda, t.j. jeho disociácia na H + a OH- ióny v dôsledku amínových zásad, aminokyselín, proteínov, enzýmov, RNA a DNA nukleotidov. V aktivovanej vode nasýtenej ohnivou energiou tela sa zlepšujú všetky biochemické procesy: urýchľuje sa syntéza bielkovín, jedy sa neutralizujú rýchlejšie, enzýmy a amínové vitamíny pôsobia aktívnejšie, amínové liečivá s ohnivým charakterom a biologicky aktívne látky lepšie fungujú.

Zdravé telo na trávenie produkuje vysoko zásadité tráviace šťavy. Trávenie v dvanástniku sa vyskytuje v alkalickom prostredí pod vplyvom štiav: pankreatická šťava, žlč, šťava z hrubých žliaz a šťava zo sliznice dvanástnika. Všetky džúsy majú vysokú zásaditosť. Pankreatická šťava má pH 7,8 - 9,0. Enzýmy pankreatickej šťavy pôsobia iba v alkalickom prostredí. Žlč má obvykle zásaditú reakčnú hodnotu pH = 7,50 - 8,50. Tajomstvo hrubého čreva má silne zásadité pH prostredia = 8,9 - 9,0. Pri ťažkej acidóze sa žlč stáva kyslým pH = 6,6 - 6,9 namiesto normálneho pH = 7,5 až 8,5. Toto poškodzuje trávenie, ktoré vedie k otrave tela produktami zlého trávenia, tvorbou kameňov v pečeni, žlčníku, črevách a obličkách. V kyslom prostredí žijú červy opistarchózy, pinwormy, oblé červy, pásomnice a iné ticho, v alkalickom prostredí zomierajú. V kyslom tele sú sliny kyslé pH = 5,7 - 6,7, čo vedie k pomalému rozkladu zubnej skloviny. V alkalickom tele sú sliny zásadité: pH = 7,2 - 7,9 a zuby sa nepoškodia.

Soda, neutralizujúca nadbytočné kyseliny, zvyšuje zásadité zásoby v tele, robí moč zásaditý, čo uľahčuje činnosť obličiek (šetrí psychickú energiu), zachováva aminokyseliny glutamínu, zabraňuje ukladaniu obličkových kameňov.

Pozoruhodnou vlastnosťou sódy je, že jej nadbytok sa ľahko vylučuje obličkami, čo spôsobuje zásaditú reakciu moču.

V alkalickom prostredí s aktivovanou vodou sa biochemická aktivita amínových vitamínov mnohokrát zvyšuje: B1 (tiamín, kokarboxyláza), B4 (cholín), B5 alebo PP (nikotinomid), B6 ​​(pyridoxal), B12 (cobimamid). Vitamíny, ktoré majú ohnivú povahu, ich môžu úplne prejaviť iba v alkalickom prostredí.

Aby sa zlepšila absorpcia sódy z čreva, podáva sa s horúcim mliekom. V črevách sóda reaguje s aminokyselinami mlieka, pričom vytvára zásadité sodné soli aminokyselín, ktoré sa ľahšie vstrebávajú do krvi ako sóda, čím sa zvyšujú alkalické zásoby v tele..

Na boj s oblými červami a pinwormami sa používa amínový alkalický piperazín, ktorý ho dopĺňa klystýrom sódy..

Soda sa používa na otravu metanolom, etylalkoholom, formaldehydom, karbofosom, chlorofosom, bielym fosforom, fosfínom, fluórom, jódom, ortuťou a olovom, na odvykanie od fajčenia: vypláchnite ústa hustým roztokom sódy alebo si ústa opláchnite sódou pomocou slín: vložte sódu na jazyk, rozpúšťa sa v slinách a spôsobuje fajčenie pri tabaku averziu. Dávky sú malé, aby nenarušovali trávenie.

V prípade otravy metanolom dosahuje intravenózna denná dávka sódy 100 g (Therapist's Handbook, 1969, s. 468)..

Na korekciu acidózy sa predpisuje 3 až 5 g sódy denne (Mashkovsky M. D. Medicines, 1985, v. 2, s. 113)..

Alkalické prostredie je neprijateľné pre vývoj červov a iných parazitov. Len v nej zomrú.

Veľké dávky sódy s vodou sa neabsorbujú a spôsobujú hnačku, používajú sa ako preháňadlo..

V alkalickom prostredí nie je zubná sklovina ničená. Zostavte svoje vlastné závery o zubnom kaze, ktorý je spôsobený kyslými slinami pH = 5,7 - 6,7.

Vestibulárny aparát je posilnený, pozornosť je zvýšená.

Soda pomáha rozpúšťať kamene v pečeni a žlčníku, obličkách a črevách, liečiť žlčové kamene a urolitiázu. To nie je všetko. Sódou na pečenie sa zabráni rádioaktívnej infekcii, odstránia sa rádioaktívne izotopy a ťažké kovy vrátane: ortuti, kadmia, bária, olova.

Pomocou sódy sa vylúhujú a rozpúšťajú patologické usadeniny v chrbtici a kĺboch.

Liečba je tiež radikalulitída, polyartritída, reumatizmus, dna, osteochondróza.,
a veľa ďalších iné choroby.

Soda úspešne lieči každú rakovinu, jej rozpustený je vstreknutý do tela a intravenózne sú aplikované pleťové vody a rakovina v krátkom čase zmizne..

Aké je tajomstvo? Je to všetko o pH média alebo o indexe vodíka. Pri narodení je to 7,41 PH a človek zomiera s ukazovateľom 5,41 - 4,5. Na celý život mu boli pridelené 2 jednotky.

Normálny stav vnútorných tekutín ľudského tela je mierne zásaditý. Kyslé prostredie - priaznivé prostredie pre rýchly rast baktérií a rakovinových buniek.

K rakovine dochádza, keď pH klesne na 5,41. Najvyššia aktivita lymfatických buniek pri ničení rakoviny sa prejavuje pri pH 7,4. Avšak obvykle okolo buniek postihnutých rakovinou je kyslejšie prostredie, ktoré interferuje s aktivitou lymfatických buniek..

Podľa talianskeho lekára Simonciniho sú nádory huby, ktoré rastú v tele, v ktorom sa vyskytol oxidačný stres. Metastázy sú plodové huby, ktoré tvoria „mycélium“. Zrenie, metastázy odchádzajú a šíria sa po celom tele, hľadajú slabé miesto a znova rastú. Slabým miestom je kyslé prostredie v tele, rôzne zápaly v orgánoch a systémoch. Ukazuje sa teda, že na vyliečenie rakoviny a jej prevenciu musíte v tele udržiavať určité prostredie, prostredie ALKALINE. Sóda však krv zásadne alkalizuje, takže je tak účinná proti rakovine. Simanchini to pochopil a vďaka tomu vyliečil veľa ľudí na rakovinu, hoci v zásade nenašiel nič nové. Výhody jedlej sódy a jej použitia proti rakovine boli napísané pred 100 rokmi v knihe „Tváre Agni jogy“ (zv. 8, s. 99 - 100)..

Moderný výskum spotreby sódy

Medzi ľuďmi existuje mylná predstava, ktorú niekedy podporujú lekári, že dlhodobé a časté používanie sódy má negatívny vplyv na fungovanie žalúdočnej sliznice. A jeho príjem ľuďom so zníženou kyslou funkciou žalúdka alebo ankyseliny je kontraindikovaný, čo je nesprávne. Dokázali to laboratórne štúdie na Katedre fyziológie človeka a zvierat na Gomelskej štátnej univerzite v roku 1982; o vplyve sódy na tvorbu kyselín, na činnosť žalúdočnej sliznice (u psov s fistulami žalúdka). Experimentálne sa potvrdilo, že pitná sóda, ktorá má účinok neutralizujúci kyselinu, nemá vzrušujúci ani inhibičný účinok na žalúdočné uvoľňovanie kyseliny. Užívanie sódy sa preto môže odporučiť pre akýkoľvek stav kyslosti žalúdka vrátane s gastritídou s nízkou kyslosťou.

Z chemického hľadiska je sóda zlúčenina sodíkových katiónov a hydrogenuhličitanových aniónov, ktorá sa po zavedení do tela aktívne zapája do korekcie acidobázickej rovnováhy..

Ukázalo sa, že sóda je schopná vyrovnať rovnováhu kyselina-báza v tele, obnoviť metabolizmus v bunkách, zlepšiť absorpciu kyslíka v tkanivách a tiež zabrániť strate vitálneho draslíka. Soda pomáha pri pálení záhy, s morskými chorobami, s prechladnutím, so srdcovými chorobami a bolesťami hlavy, s kožnými chorobami. Pri mnohých závažných ochoreniach je v bunkách a tkanivách tela pozorovaná acidóza (alebo acidifikácia tela), nedostatok draslíkových katiónov a nadbytok sodíka, čo vedie k potlačeniu energetických biochemických metabolických procesov v bunkách (Krebsov cyklus je inhibovaný), k zníženiu absorpcie kyslíka ak zníženiu životaschopnosti každej bunky, a celý organizmus. Pozitívny liečivý účinok sódy je jedinečný. Zavedenie aniónov kyseliny uhličitej (NSO) zvyšuje alkalickú rezervu tela: uhličitanový anión odstraňuje prebytok chlóru a sodných aniónov obličkami, čo vedie k zníženiu opuchov, zníženiu vysokého tlaku, čo zvyšuje valenciu tkanivových tlmivých systémov, čo vytvára podmienky pre katión draslíka do buniek, a to vysvetľuje účinok sódy šetriaci draslík.

V dôsledku použitia sódy v bunkách sa obnovujú a zvyšujú biochemické a energetické procesy, zvyšuje sa hemodynamika a absorpcia kyslíka tkanivami, čo vedie k zlepšeniu pohody a pracovnej kapacity..

K týmto záverom dospeli lekári na Katedre terapie Ústredného ústavu pre pokrok lekárov v Moskve (Y.P. Tsalenchuk, T. G. Shultsev a kol., Therapeutic Archive Journal N7, 1976, N7 1978), ktorí študovali použitie hydrogenuhličitanu sodného v chronickej liečbe glomerulonefritída, pyelonefritída, chronické zlyhanie obličiek intravenóznymi a rektálnymi metódami, ktoré spôsobilo zmenu zdravotného stavu pacientov, zvýšenie kyslej vylučovacej funkcie obličiek, zvýšenie glomerulárnej filtrácie, zníženie krvného tlaku, zníženie zvyškového dusíka v krvi a zníženie edému.

Pri silnom šoku sa dobré výsledky liečby dosiahli intraarteriálnym podaním roztoku sódy. V praxi došlo k rýchlemu a účinnému zmierneniu pľúcneho edému so závažným priebehom infarktu myokardu po intravenóznom podaní 4% roztoku sódy 200,0..

Bol zaznamenaný pozitívny účinok sódy pri chorobe z pohybu alebo pri morskej chorobe. Hydrogenuhličitan sodný zvyšuje stabilitu vestibulárneho analyzátora voči pôsobeniu uhlových zrýchlení, inhibuje rotačný a post-rotačný nystagmus (A.M. Sutov, I.R. Veselov, „Vesmírna medicína a letecká medicína“ N3 1978)..

Pozitívny účinok použitia sódy je spôsobený zvýšením spotreby kyslíka v tkanivách, normalizáciou kardiovaskulárneho systému a zvýšením obsahu sodíka a chlóru. Zistilo sa, že hydrogenuhličitan sodný má jasnú schopnosť šetriť draslík.

Všeobecný a biochemický krvný test sa pozoroval po trojmesačnom príjme sódy s valeriánom. Je pozoruhodné, že celkový počet leukocytov (biele krvinky, ktoré majú priame spojenie s tenkým telom) sa zvýšil o 1,410 / l a lymfocyty priamo zodpovedné za stav bunkovej imunity sa zvýšili o 37%. Biochemická analýza ukázala zvýšenie hladiny elektrolytov (pred užitím sódy boli ukazovatele mierne znížené), zvýšenie hladín bielkovín na hornú hranicu normy (v neprítomnosti mäsa a rybích výrobkov v potrave 7 rokov).

OBLASTI UPLATŇOVANIA SODA

1. Chudnutie pomocou sódy.
2. Liečba alkoholizmu.
3. Odvykanie od fajčenia.
4. Liečba všetkých druhov drogových závislostí a zneužívania návykových látok.
5. Prevencia a liečba rakoviny.
6. Vylučovanie olova, kadmia, ortuti, tália, bária, bizmutu a iných ťažkých kovov z tela.
7. Odstránenie rádioaktívnych izotopov z tela, prevencia rádioaktívnych infekcií tela.
8. Vylúhovanie, rozpúšťanie všetkých škodlivých usadenín v kĺboch ​​v chrbtici; kamene v pečeni a obličkách, t. liečenie radikulitídy, osteochondrózy, polyartritídy, dny, reumatizmu, urolitiázy, cholelitiázy; rozpúšťanie kameňov v pečeni, žlčníku, črevách a obličkách.
9. Očistenie tela na zvýšenie pozornosti, koncentrácie, rovnováhy a výkonnosti nevyvážených detí.
10. Očistenie tela od toxických látok spôsobených podráždením, hnevom, nenávisťou, závisťou, pochybnosťami, nespokojnosťou a inými škodlivými pocitmi a myšlienkami osoby.

Telo by malo byť zvyknuté na sódu na dlhú dobu, pretože alkalizácia tela sódou vedie k odstráneniu veľkého množstva jedov (trosiek) nahromadených telom počas mnohých rokov kyslého života.

JEDNODUCHÁ RECEPCIA: Pre tých, ktorí sa cítia znechutení v žalúdku najskôr z normálneho príjmu alebo sódy, sa zdá byť veľmi nepríjemná vo vode. Vypláchnite si ústa roztokom sódy v horúcej vode na lačný žalúdok. Tak minimálna, ale sóda sa vstrebáva slinnými žľazami a dodáva „hladnú“ krv. Tu si môžete zvoliť riešenie sami, čím silnejšie, tým lepšie - aj tak ho vyplivnete, napríklad pol lyžičky na určité množstvo vody (koncentrát si vyzdvihnete sami, prirodzene by to malo byť bližšie k opaku)). Tu je dôležitý skôr čas oplachovania než koncentrát..

NORMÁLNA RECEPCIA: Denne na lačný žalúdok (20 - 30 minút pred jedlom) vypite horúcu vodu, v ktorej je rozpustená 1/5 čajovej lyžičky sódy. Sódu je potrebné začať užívať s malými dávkami, postupne zvyšovať dávku a zvyšovať až na 1/2 čajovej lyžičky. Po nejakú dobu nejedzte, nech sa vstrebáva. Voda nezáleží na tom, koľko. A tak 1 mesiac. Sódu je tiež možné vysušiť, vyprať (potrebné!) Horúcou vodou.

Ako používať sódu, pozri toto video:

OZNAČENIE RIZIKO: Uplatňuje sa dočasne, keď ste obklopení chorými ľuďmi s nákazlivými vírusovými chorobami. Napríklad, rodina dostane chrípku alebo v práci, ročná chrípková chrípka sa práve začala a všetci čuchajú, kýchajú alebo komunikujú s tuberkulózou... Potom musíte vziať na prázdny žalúdok a večer pol lyžičky sódy v pohári horúcej vody. Nebudete sa teda nakaziť, pretože vírusy v prostredí, ako je vaša krv, nebudú môcť žiť a množiť sa.

Vírusy a huby sa vyvíjajú v kyslom prostredí, takže pomocou sódy vytvárate podmienky, za ktorých vo vás nemôžu žiť. Pitie sódy na lačný žalúdok - dávate náboj červených krviniek a všetky zlé veci umierajú... Soda je aktívnejšia v teplej vode, preto čím je voda teplejšia, sóda je užitočnejšia - to je dôležitá podmienka.

Soda by sa mala piť prísne na lačný žalúdok a mala by sa jej poskytnúť dostatočná lehota na opustenie žalúdka - potom v žalúdku nebudú žiadne problémy a reakcie. Nemôžete vziať vodu sódou, ak existuje podozrenie, že žalúdok má po jedle zvyškový proces. Preto je pre každého realistické, aby brali sodovku správne - až ráno a večer nie každý uspeje, dobre, možno len tí, ktorí žijú na princípe „... dať večeru nepriateľovi“, nejedia po 17:00 alebo podobne.

POUŽITIE SODA NA RÔZNE CHOROBY. RECEPTY.

 • * Ak sa vyskytne kašeľ s malým prechladnutím. Na jeho zmäkčenie rozrieďte 1 čajovú lyžičku sódy v pohári vriaceho mlieka a vypite cez noc. Opakujte podľa potreby..
 • * V prípade zápalových ochorení horných dýchacích ciest, ako aj pri akútnej a chronickej laryngitíde je inhalácia sódovým roztokom dobrá. Do kanvice nalejte 1 liter vody a pridajte 1 lyžicu sódy. Keď sa voda začne vrieť, dajte na kanvicu výlevku papierovú trubicu, ale nie z novín, a dýchajte paru po dobu 10-15 minút.
 • * V prípade tonzilitídy, hrtanu, hrtanu, ako aj bolesti zubov, stomatitídy, a najmä tekutín (zápal periostu), je potrebné vypláchnuť ústa a krk roztokom pekárskej sódy 5-6 krát denne rýchlosťou 1 - 2 čajovej lyžičky prášku na 1 šálku teplej alebo horúca voda.
 • * Za studena je možné roztok sódy použiť ako kvapky: trochu - na špičku noža - sódu by ste mali rozpustiť v dvoch čajových lyžičkách teplej vody a vpichnúť do nosa 2-3 krát denne..
 • * Ak sa chcete zbaviť migrény, môžete piť prevarenú vodu so sódou v pomere 1/2 čajovej lyžičky prášku na 1 pohár vody denne 30 minút pred jedlom. Prvý deň pred obedom musíte vypiť 1 pohár, druhý deň - 2 poháre, jednu pred obedom a večerou atď., Pričom si môžete dať až 7 pohárov denne. Potom denne znížte množstvo zmesi na 1 šálku. Na tomto ošetrení dokončiť.
 • * Príčina bolesti hlavy je často porušením funkcií žalúdka. V takýchto prípadoch by ste mali vypiť pohár mlieka pri izbovej teplote s malým množstvom sódy.
 • * V prípade náhleho infarktu sa odporúča vyrovnať pulz 1/2 čajovej lyžičky pitnej sódy..
 • * Najlepšia prevencia mozgovej príhody sódou: masáž ďasien ráno a večer, po vyčistení zubov sódou (kefou alebo prstami), zapustením peroxidu vodíka do nej.
 • * Na čistenie čriev môžete použiť klystírové klystíry v pomere 1 čajová lyžička pitnej sódy na 1 liter vody na jeden zákrok.
 • * U žien s infekciou v močovom trakte sa objavuje časté močenie, bolesť a pálenie. Pri prvých takýchto príznakoch sa odporúča vypiť sódový kokteil v pomere 1 čajová lyžička prášku v pohári vody.
 • * Pri akútnych hemoroidoch chladné vody s 2% roztokom sódy na pitie, ktoré sa musia meniť každých 30 minút..
 • * Kúpele a obklady s bylinkami a sódou pomáhajú pri reumatizme. Na liečivé kúpele musíte variť bylinky - harmanček, šalvia, oregano (1 polievková lyžica) s vriacou vodou (1 l) a nechajte hodinu. Potom sa prefiltruje, pridá sa do infúzie 400 g sódy a roztok sa naleje do kúpeľa s vodou - teplota vody by nemala byť vyššia ako 40 ° C, - pridajte niekoľko kvapiek éterických olejov levandule a rozmarínu. V noci sa vykúpajte po dobu 20 - 25 minút; potom, čo okamžite šla spať, zabalená do vlnenej šatky.
 • * V prípade hnisavého zápalu prsta pripravte silný roztok sódy, rozpustite 2 polievkové lyžice prášku v 0,5 litra horúcej vody, namočte do neho boľavý prst a držte ho 15 - 20 minút. Tento postup sa musí vykonávať trikrát denne..
 • * Jedlá sóda na akné. Pri akné vám pomôže očistná maska ​​s herkulom. Rozdrvte Herkules do mlynčeka na kávu do stavu múky. Pridajte 1 čajovú lyžičku sódy do 1 šálky mletého herkula. Dobre premiešajte.
 • Pred použitím užite 1 polievkovú lyžicu. lyžicu tejto zmesi a pridajte trochu vody, aby sa vytvoril kal. Naneste ju na tvár po dobu 15 až 20 minút. Potom opláchnite veľkým množstvom vody pomocou špongie alebo bavlnenej podložky.
 • Aby ste sa úplne zbavili akné, musíte túto masku používať každý deň alebo každý druhý deň, až kým neskončí celé sklo z pripravenej zmesi. V prípade potreby kurz zopakujte.
 • * Svrbenie z komára uhryzne zníži chladný roztok sódy rýchlosťou 1 čajová lyžička na pohár vody. V roztoku navlhčite vatové vankúšiky a naneste na miesto uhryznutia. Rovnaký roztok možno použiť aj na odpudzovanie hmyzu trením pokožky niekoľkokrát denne. Okrem toho je pre nich užitočné utrieť si podpazušia, pretože sóda neutralizuje kyslé prostredie, v ktorom sa množia baktérie, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach potu.
 • * Pri bodnutí včelami alebo osami sa môže v mieste skusu vytvoriť nádor. Na vyliečenie nádoru z včelieho alebo osieho žihadla - pripravte kal zo sódy a vody, rozotrite s ňou miesto sústo a potom, bez toho, aby ste si umyli sódu, na vrch pripevnite čerstvú plachtovinu banánovníka (alebo petržlenu), obvazujte ju a držte najmenej 12 hodín..
 • * Pri urtikárii s hojnou vyrážkou v celom tele sa odporúča užívať teplé sódy s vodou dvakrát denne, pričom pre každý z nich sa rozpustí 400 g prášku. Po zákroku telo utrite vodkou alebo vodou s octom alebo čerstvou paradajkovou šťavou.
 • * Slávka (preťaženie malých ružových pupienkov), ktoré sa objavujú u malých detí s nástupom horúceho počasia. Aby ste sa ho zbavili, je potrebné ošetriť postihnutú oblasť niekoľkokrát denne tampónom navlhčeným roztokom sódy v pomere 1 čajová lyžička prášku v 1 pohári vody.
 • * V prípade mastných lupín sa odporúča pred umytím vlasov rozriediť 1 čajovú lyžičku sódy v pohári vody a roztok votrieť do pokožky. Zabudnite na šampóny na chvíľu. Skúste si vlasy umyť jedlou sódou. To sa deje - najprv si namočte vlasy, potom jemne masírujte hrsťou do jedlej sódy. Potom umyte sódu z vlasov veľkým množstvom vody a osušte. Niekto skôr, niekto neskôr - ale lupiny pominú. Hlavná vec - nevzdávajte sa. Neobávajte sa, že vlasy budú najskôr vysušené ako zvyčajne. Potom sa obnoví regenerácia mazu. Ošetrenie lupínkami na sódy - osvedčený ľudový recept.
 • * Na odstránenie kukurice na rukách, kukurici alebo s prasklinami v pätách ich uchovávajte 2-3 krát týždenne 10 až 15 minút v kúpeli teplej sódy vo výške 1 čajovej lyžičky prášku na 1 liter, potom utrite dosucha a trite pemza.
 • * Liečba varu. Var sa dokonale ošetrí pomocou sódy a aloe. Najskôr posypte varu sódou, potom na hornú časť sódy položte list z aloe rezu pozdĺž strany, pevne ho obvazujte. Udržujte 2 dni, nie je mokrý! Ošetrenie varu s jedlou sódou je účinné napriek zjavnej ľahkosti vykonania.
 • * Jedlá sóda z potu. Naše prababičky nevedeli dezodoranty, používali jedlú sódu z vône potu. Po osprchovaní naneste trochu jedlej sódy na čistenie suchých podpazuší a jemne ich vtrite do pokožky. Zápach potu sa neobjaví najmenej 24 hodín.
 • * Aby ste sa zbavili nadmerného potenia nôh, musíte ich ráno a večer umyť roztokom sódy v pomere 1 čajová lyžička na pohár vody. A v noci by ste si medzi prsty mali vložiť rúno navlhčené rovnakým roztokom. Ak svrbí alebo dokonca modriny, buďte trpezlivý.
 • * Na ošetrenie plesňových infekcií nôh pridajte 1 lyžicu sódy do malej vody pri izbovej teplote a touto zmesou votrite postihnutú oblasť. Potom opláchnite vodou, nechajte uschnúť a posypte škrobom.
 • * Na zmiernenie opuchu a únavy nôh stačí 15-20 minút na to, aby ste ich držali v kúpeli so sódou v množstve 5 polievkových lyžíc prášku na 10 litrov teplej vody. Do kúpeľa môžete pridať mätový vývar so šalviou (1 pohár).
 • * Pri tepelných popáleniach sa odporúča opláchnuť poškodenú oblasť roztokom sódy (čajová lyžička v pohári vody) a k nemu pripevniť gázovú utierku namočenú v tomto roztoku..
 • * Pitná sóda pomáha zmierniť syndróm kocoviny. S miernym stupňom musíte užiť 3-4 g pitnej sódy počas prvých 2 až 3 hodín, s miernym - do 6 - 8 g as ťažkým - do 10 g do 12 hodín.
 • * Použitie sódy na odvykanie od fajčenia: vypláchnutie úst hustým roztokom sódy alebo rozmazanie ústnej dutiny sódou pomocou slín: sóda sa umiestni na jazyk, rozpustí sa v slinách a pri fajčení spôsobí averziu voči tabaku. Dávky sú malé, aby nenarušovali trávenie.
 • * Bielenie zubov. Nalejte štetku sódy na zubnú kefku a potom si zuby opatrne vyčistite. Tento postup sa môže vykonať najviac raz za 7 až 10 dní. V opačnom prípade môže dôjsť k poškodeniu skloviny..
 • * Soda na prevenciu zubného kazu: ústa musíte vypláchnuť niekoľkokrát denne alebo si zuby čistiť sódou, ako predtým, ako boli očistené práškovým zubom. Soda nepoškodzuje sklovinu, ale neutralizuje kyseliny tvorené v ústach a čistí zuby, čím bráni ich deštrukcii..
 • * Halitózu sa môžete zbaviť vypláchnutím úst pomocou roztoku sódy na pečenie s peroxidom vodíka. Do pohára s roztokom peroxidu (2-3%) pridajte sódu (1 polievková lyžica) a vypláchnite ústa. Príčinu zápachu by ste samozrejme mali zistiť z úst a nemalo by sa neustále maskovať oplachovaním sódou: je možné, že zápach je spôsobený vážnou chorobou, takže je lepšie podstúpiť úplné vyšetrenie..

Prevencia rakoviny Soda

Vnútorný príjem sódy je prevencia rakoviny, liečba vyžaduje kontakt s nádorom, preto je najúčinnejšie liečiť ho doma, môžete prsia, kožu, rakovinu žalúdka, rakovinu žien - kde sa soda môže priamo dostať.

Sódu je potrebné užívať na lačný žalúdok počas 20 - 30 minút. pred jedlom (nie bezprostredne po jedle - môže dôjsť k spätnému účinku). Začnite s malými dávkami - 1/5 lyžičky, postupne zvyšujte dávku až na 1/2 lyžičky. Sódu môžete riediť v jednej pohári teplej horúcej prevarenej vody (horúce mlieko) alebo ju vziať v suchej forme, vyprať (nevyhnutne!) Horúcou vodou alebo mliekom (jedna pohár). Take 2-3 r. o deň.

AKO SPOLOČNOSŤ SODA môže pomôcť pri liečbe psoriázy

Sóda na pečenie na psoriázu môže pacientovi poskytnúť neoceniteľnú pomoc, môže konkurovať drahým protizápalovým mastiam, ktoré často obsahujú syntetické hormóny..

Soda sa používa na prípravu mastí a balzamov, obkladov a kúpeľov. Pretože jednou z možných príčin psoriázy je zvýšená kyslosť krvi, je opodstatnená alkalizácia tela sódou. Pri správnom použití môže sóda výrazne zlepšiť celkový obraz choroby..

 • • Soda zjemňuje suchú pokožku postihnutú psoriázou.
 • • Má upokojujúce a protizápalové vlastnosti.
 • • Zmierňuje podráždenie a znižuje svrbenie.
 • • Optimalizuje lymfatickú drenáž a prietok krvi.
 • • Odstraňuje toxíny.

Potvrdenie tohto - recenzie na liečbu psoriázy sódou, ktoré je veľa v lekárskej praxi aj na internete. Soda nie je všeliek, preto na dosiahnutie viditeľných výsledkov sa odporúča používať sódu v kombinácii s inými prostriedkami.

Použitie sódových kúpeľov je 100% účinné na obnovenie turgoru (elasticitu) pokožky počas chudnutia. Ak jete koláče a rožky, ak máte fyzickú nečinnosť, neočakávajte od týchto kúpeľov veľké zázraky. Vane vám budú prospešné iba ako súčasť kompletného programu na chudnutie. Sodové kúpele sú skvelou alternatívou k drahým salónom. Nepotrebujete zábaly a AC masáž.

Ak na zníženie telesnej hmotnosti používate sodové kúpele, ale nezmeníte svoju stravu, môžete samozrejme schudnúť o 3 až 10 kg. iba v týchto vaniach. Ak však sami nezmeníte stravu a životný štýl, potom tieto stratené kilogramy zjedzte, hneď ako ich stratíte. Len zmena životného štýlu povedie k dlhodobým výsledkom..

Keď sa kúpite podľa určitej schémy s jedlou sódou rozpustenou v nej, môžete stratiť pár kilogramov, rozlúčiť sa s pár centimetrov navyše v páse a bokoch a zbaviť sa celulitídy.!

Ako to funguje?

Soda má skutočne tú vlastnosť, že bráni vstrebávaniu tukov. Keď vyparíme telo v horúcom sódovom kúpeli, póry sa otvoria, začne sa zvyšovať potenie, ktoré aktivuje procesy čistenia tela od toxínov, rádionuklidov a toxínov. Výsledkom je, že telo zmenšuje objem a zvyšujú libry.

Výhody sódových kúpeľov:

Okrem účinku čistenia a chudnutia, sodové kúpele poskytujú množstvo výhod.

 • • Lymfatický systém. S pomocou sódy rozpustenej vo vode sa náš lymfatický systém čistí..
 • • Detoxikácia. Soda normalizuje metabolické procesy v tele, ktoré môžu byť dôležité pre otravu jedlom a alkoholom, ako aj pre ožarovanie..
 • • Celulitída. Vďaka schopnosti čistiť hlboké vrstvy pokožky je sóda vynikajúcou anticelulitídou, najmä v kombinácii s éterickými olejmi..
 • • Starostlivosť o kožu. Sodný kúpeľ má veľmi priaznivý vplyv na stav pokožky: upokojuje podráždenie, zmierňuje zápalové reakcie a alergické prejavy, zjemňuje pokožku a zjemňuje. Niet divu, že sodné kúpele sú indikované na dermatitídu, seborrhea, suchý ekzém, plesňové kožné lézie. Sodový kúpeľ tiež pomôže odstrániť ochabnutú pokožku, ktorá sa môže objaviť napríklad po významnom chudnutí. A sódové kúpele robia vynikajúcu prácu pri vyrovnávaní pokožky na lakťoch a pätách..

Tip. Ak je voda v prívode vody príliš tvrdá, potom ju zmäkčite (napríklad pri praní), pridajte do nej štipku sódy. To je užitočné najmä v prípade, že máte mastnú pleť - sóda ju skvele čistí.!

 • • Nervový systém. Sodové kúpele sú určené na nervové vzrušenie, pretože môžu zmierniť stres a relaxovať po stresu, náročnom pracovnom dni atď..
 • • Krvný obeh. Sódové kúpele sú indikované na narušený žilový obeh a opuch nôh..

Pravidlá pre kúpanie sódy.

Sodové kúpele by sa mali čo najlepšie užívať v 10 procedúrach, prestávky medzi nimi by mali byť 1 deň (procedúra - 1 denná prestávka - procedúra - 1 denná prestávka...). Trvanie každého postupu by nemalo byť dlhšie ako 20 - 25 minút. Účinnosť sódových kúpeľov sa zvýši, ak sa vydáte na krátku prechádzku čerstvým vzduchom a potom ich vezmete..

Pre správny príjem sódového kúpeľa potrebujete teplomer na meranie teploty tekutín. Zadajte kúpeľ s teplotou vody 36 - 37 °. Potom rozpustite 200 gramov jedlej sódy (trochu menej ako polovica balenia) v malom množstve horúcej vody. Výsledný koncentrovaný roztok sa pridá do kúpeľa. Odporúčané dávkovanie je určené pre objem kúpeľa 150 - 200 litrov.

Ponorte sa do kúpeľa do pásu. Tie. pri sedení by ste si mali vziať sodovú kúpeľ, keďže hlavný nadbytok telesného tuku sa nachádza presne v dolnej časti tela (abs, zadok a stehná). Ak je vašou úlohou zbaviť sa zbytočných tukových usadenín na chrbte alebo na rukách, potom je vhodné jednoducho naliať problémové oblasti na tieto časti tela pomocou roztoku sódy..

Keď si pokožka zvykne na teplotu vody 36 - 37 °, ktorú ste nastavili, pridajte ďalšiu horúcu tekutinu, aby teplota v kúpeli stúpala na 38 - 39 °. Pamätajte, že čím je voda teplejšia, tým rýchlejší je proces čistenia. Počas kúpeľa bude voda prirodzene chladiť. Preto je potrebné sledovať jeho teplotu a udržiavať ju na požadovanej úrovni.

Na konci užívania sódy sa nemusíte oplachovať, mali by ste sa obliekať, zabaliť do teplej prikrývky a ísť odpočívať. Ideálne, ak sa v noci kúpite so sódou. Ak to nie je možné, mali by ste si po zákroku ľahnúť aspoň hodinu.

Na konci všetkých 10 procedúr sódových kúpeľov sa priebeh môže opakovať najskôr po 2 mesiacoch.

Okrem klasického (vyššie uvedeného) receptu na výrobu sódového kúpeľa je tu tiež sodno-soľný kúpeľ, ktorý sa považuje za účinnejší pri chudnutí. Na jej prípravu pridajte do horúcového kúpeľa 300 gramov jedlej sódy a 500 gramov morskej soli. Ak nie ste obmedzení v rezervách druhej, môžete pridať kilogram. Obávať sa, že bude príliš veľa soli, nestojí za to. Ani v takýchto objemoch nedosiahnete koncentráciu podobnú prírodnej morskej vode.

UPOZORNENIE: V sieti sa často odporúča pridávať do kúpeľa sodno-soľ AC EM (anticelulitídové éterické oleje). Tento kúpeľ nie je vhodný pre každého, u niektorých ľudí môžu tieto oleje spôsobiť svrbenie a podráždenie pokožky. Sodové kúpele fungujú skvele bez akýchkoľvek prísad.

SODA PROTI NITRÁTOM A PESTICIDOM U OVOCIE, ZELENINY, ZELENE.

Je známe, že zelenina, ovocie a zelenina sú veľmi užitočné pre naše zdravie, ale väčšina ich nechce konzumovať kvôli dusičnanom a pesticídom nachádzajúcim sa na povrchu výrobkov, ako aj vajíčkam červov a iných parazitov..

Táto metóda vám pomôže vyriešiť tieto problémy..
Zeleninu, ovocie, zeleninu namočte do panvice (5-7 litrov), pridajte do nej 4-5 polievkových lyžíc sódy a nechajte stáť 15 - 20 minút. Opláchnite dobre tečúcou vodou..
Soda spôsobuje silnú alkalickú reakciu, ktorá pomáha odstraňovať jedy z povrchu výrobkov a tiež štiepi škrupiny vajíčok parazitov..

13 úžasných vlastností jedlej sódy:

Tieto informácie sú dôležité najmä pre alergikov, tehotné ženy a mladé matky.!
Vo všeobecnosti je dôležité pre každého, kto chce viesť zdravý a ekologický životný štýl..

Každý si ju pamätá od detstva. Naše babičky a matky s tým tiež čistili škrupiny a pečené koláče. Ale dnes existuje obrovská škála všetkých druhov vysoko účinných prostriedkov. Tak prečo sa vracať späť k sódy? Pretože je to veľmi lacné, efektívne a šetrné k životnému prostrediu. Môže sa používať nielen na čistenie. Soda vám pomôže v tom, čo ste predtým netušili..

1. Sóda na pečenie ľahko ničí pachy. Napríklad v mrazničke a chladničke môžu kôš na odpadky, skrinka na obuv, podnos na auto a mačka. Ak chcete zabrániť nepríjemnému zápachu, stačí na tieto miesta striekať roztok sódy.

2. Sóda na pečenie sa používa ako antacidum, to znamená, že účinne znižuje kyslosť žalúdka. Ak máte pálenie záhy, musíte v pohári vody zamiešať lyžičku sódy. Len tu sa na tento účel často neodporúča používať sódu.

3. Jedlá sóda môže dokonale nahradiť drahú kúpeľovú soľ. Taký kúpeľ bude mať silný protizápalový účinok. Ak ste unavení a stav vášho nervového systému zanecháva veľa želania, jednoducho nalejte niekoľko polievkových lyží sódy do vody a pridajte trochu svojho obľúbeného éterického oleja. Priaznivý účinok neprichádza dlho. Po kúpeli pocítite jemnosť a hladkosť pokožky a príjemnú relaxáciu.

4. Pomocou sódy môžete vyčistiť takmer všetky povrchy: nehrdzavejúcu oceľ, umývadlá, vane, dlaždice a chróm. Je veľmi efektívny a absolútne šetrný k životnému prostrediu. Môže dokonca bieliť zuby, to znamená, že z nich odstráni hlboko zubný povlak z čaju, kávy a cigariet. Používanie sódy je veľmi jednoduché - vylejte ho na povrch a škvrnu okamžite utrite alebo trochu utrite a nechajte minútu minútu, aby sa škvrna začala rozpúšťať. Soda tiež skvele čistí usadeniny čaju a kávy, a to aj na mnoho rokov. Stačí ponoriť prst do neho a trieť ho - magický efekt!
Môže sa tiež použiť na čistenie skla..

5. Soda dokonale čistí odtoky. Do odtoku nalejte pohár sódy, potom pridajte pohár s octom alkoholu, nechajte pôsobiť 5 minút a opláchnite vodou..

6. Na starostlivosť o domáceho maznáčika môžete použiť sódu na pečenie. Ak zviera jednoducho nemá čas sa vykúpať, nastriekajte roztok sódy na vlnu a potom ju rozčesajte. Po takomto postupe prestanú vlasy páchnuť u psa, budú hladké a budú vyzerať čisto. Mimochodom, v Pemoluxe a vo všetkých ostatných podobných chemikáliách je hlavnou účinnou látkou sóda. Tak prečo tam pridať toľko škaredých vecí a predávať za cenu, ak môžete použiť pôvodný produkt?

7. Pri umývaní môžete pridať pohár sódy. Zvyšuje pôsobenie pracieho prášku, zjemňuje vodu a pomáha zachovávať farbu vecí alebo belosť bielizne. Nezasahuje horšie ako známe značky. Tak prečo minúť peniaze navyše? Môžete ich umyť sódou av písacom stroji, vyhodiť sódu priamo do bubna - samozrejme neumýva ťažké škvrny, ale dokonale čistí pot a jednoducho sa nosí. Pravda, biele veci s neustálym praním dávajú žltkastý odtieň, takže je lepšie s tým prať bielu farbu.

8. Šampón na vlasy môže v prípade potreby nahradiť sóda. Sódu len premiešajte s vodou, kým nezískate pastu, naneste na vlasy a dôkladne opláchnite. Vaše vlasy budú lesklé, čisté a mäkké. Soda dokonale odstraňuje sprej na vlasy a iné fixačné prostriedky z vlasov.

9. Soda je vynikajúci čistič kobercov. Stačí nastriekať roztok sódy na koberec, počkajte asi 30 minút a potom ho vysajte. Tým sa nielen vyčistia vaše koberce, ale zbavia sa aj nepríjemných zápachov..

10. Máte vlastný bazén? V tomto prípade soda pomôže obnoviť jej normálnu rovnováhu medzi kyselinami a zásadami. A taký problém ako „kvitnutie“ vody zmizne samo o sebe. Soda je bezpečná pre pokožku a oči. Preto v bazéne, do ktorého sa pridáva sóda, môžete striekať okolo, ako budete chcieť.

11. Soda okamžite hasí oheň. Preto ho vždy udržiavajte v blízkosti kachlí. Ak ste pri vyprážaní niečo upálili, stačí posypať hrsť sódy do oblasti zapálenia.

12. Sóda na pečenie zmierňuje podráždenie pokožky a svrbenie hmyzím uhryznutím. Na tento účel je potrebné pripraviť kaša zo sódy a aplikovať ju na podráždené oblasti pokožky. Tento liek je účinný aj pri uhryznutí osy a včiel..

13. Namiesto dezodorantu sa po sprchovaní môže použiť sóda na pečenie. Jediná vec, ktorú po holení je lepšie nepoužiť, pretože je to zásaditá látka a koroduje mikro-rany. A tak - skvelá alternatíva k dezodorantom!

Pozor na tehotné ženy! Sódu môžete používať iba v domácnosti. Má nulovú toxicitu a nepoškodí dieťa..

Čistenie sódy proti parazitom

Oslobodenie človeka od parazitov, najmä hlíst, má veľký význam pre posilnenie a liečenie tela ako celku a liečenie chorôb spôsobených hlístami..

Základ mnohých gastrointestinálnych ochorení (zápcha, hnačka, nevoľnosť, zvracanie, bolesť žalúdka v dôsledku enteritídy alebo enterokolitídy), choroby dýchacích ciest (od akútnych infekcií dýchacích ciest po zápal pľúc), choroby neurologického charakteru (od podráždenia bez príčin, bolesti hlavy, závraty až nervózny) tiky a dokonca epileptické záchvaty), chronický únavový syndróm, alergické reakcie vo forme kožných vyrážok, ako aj duševné poruchy, často spočíva v nákaze hlístami. Toxíny hlístov inhibujú ľudský obehový systém a spôsobujú anémiu, najmä v závažných prípadoch, ktorá je taká akútna, že je diagnostikovaná rakovina krvi (Kornakova E. E. „Human Parazites“, Petrohrad, 2002; Muller R. Worms a ľudské choroby. Oxon - New Jork, 2001).

Účinok toxínov vylučovaných helmintmi na nervový systém vedie k poruchám spánku, bolesti hlavy av závažných prípadoch k zhoršeniu svalového tonusu. Príčinu choroby je ťažké rozpoznať, takže je možné dosiahnuť aj smrteľné následky..

Toxíny hlístov oslabujú imunitný systém a zhoršujú priebeh mnohých chorôb.

Pri menšom napadnutí hlístami môže byť choroba asymptomatická. Ale asymptomatický nosič, ktorý nevie o svojej infekcii, infikuje ostatných.

Mnoho lekárov pri diagnostikovaní a liečbe chorôb nezohľadňuje možnosť intestinálnych helmintických invázií, vedie dlhodobé a oslabujúce vysoko špecifické liečby, ktoré nezbavujú pacienta utrpenia a nevedú k vyliečeniu, okrem toho je ochorenie často komplikované vedľajšími účinkami liekov..

Obtiažnosť spočíva v tom, že pri mikroskopickom vyšetrení výkalov sa vajíčka hlíst často často neurčujú, čo súvisí s cyklickým charakterom životných etáp vývoja hlíst a nedokonalosťou laboratórneho vybavenia..

Stanovený cieľ sa dosahuje nasledovne:

Ako terapeutické činidlo sa používa vodný roztok hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorý sa podáva rektálne s klystýrom. Za týmto účelom sa pri zahrievaní rozpustí 20 až 30 g hydrogenuhličitanu sodného v 800 ml vody a teplota roztoku sa upraví na t = 38 - 42 ° C..

Pred zavedením liečiva do konečníka sa pacientovi podá dvojlitrový klystír t = 20-22 ° C, aby sa vyčistilo črevo a vytvorili sa podmienky na nerušené podávanie liečebného roztoku a lepšie preniknutie do základných častí gastrointestinálneho traktu..

Potom sa injikuje roztok hydrogenuhličitanu sodného do konečníka t = 38 ° - 42 ° C rýchlosťou 20 g - 30 g na 800 ml vody pomocou klystíru a udržiava sa v čreve 30 minút..

Po pohybe čriev sa dvojlitrový čistiaci klyzír znovu umiestni pri t = 20 ° -22 ° C.

Opísané liečebné postupy sa uskutočňujú každý druhý deň počas liečebného postupu 8-10 procedúr, v závislosti od stupňa invázie.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Príjemný čas! Moje meno je Halisat Suleymanova - som fytoterapeut. O 28 rokoch sa liečila rakovinou maternice bylinkami (viac o mojej skúsenosti s liečením a dôvod, prečo som sa stal bylinkárom, si prečítať tu: Môj príbeh).
Na terapeutické účely sa reflexológia používa veľmi často. Túto metódu nemožno považovať za všeliek na akékoľvek ochorenie, akupunktúra má však ako doplnková terapia pozitívny vplyv na organizmus.
Hlavným príznakom medzistavcovej prietrže je epizodická alebo pretrvávajúca bolesť. Vyskytuje sa v reakcii na porušenie koreňov miechy a jeho závažnosť je významne zvýšená svalovými kŕčmi.