loader

Hlavná

Liečba

Prečo onkológovia nenávidia liečbu rakoviny sodovky!?

Mali by ste konečne zistiť pravdu!

Sóda na pečenie sa používa v celej histórii na rôzne účely, napríklad na odstránenie zápachu z chladničky, osvieženie kobercov a bielenie zubov. Málokto však vie, že je to tiež úspešný alternatívny liek na rakovinu..

Táto liečba je primárne použiteľná na rakovinu hrdla, hrubého čreva, čriev a konečníka a jedlá sóda stojí smiešne peniaze v porovnaní s prehnanými nákladmi na chemoterapiu a ožarovanie..

S jedlou sódou je najhoršie, čo sa môže stať, nič, žiadna zmena. Je to ďaleko od otrasov spôsobených rakovinovými drogami a operáciami, ktoré poškodzujú imunitný systém a nechávajú telo v vážnom šokovom stave..

„Bol som zdravý a šťastný, že som nemusel podstúpiť mučenie, ktorému boli vystavení ostatní ľudia počas chemoterapie alebo ožarovania. Nikdy som nestratil vlasy ani nič iné, “hovorí Sondra Brownová, 60-ročná pacientka s rakovinou,.

Rakovinové bunky prosperujú v prostrediach s nízkym obsahom kyslíka. Ak je pH krvi veľmi kyslé, telo nedokáže udržať kyslíkové bunky, čo je štandardná podmienka u pacientov s nádormi, ktoré sa živia rafinovaným cukrom, múkou, kofeínom a inými kyslými výrobkami..

Jedlá sóda alebo hydrogenuhličitan sodný je látka, ktorá neutralizuje kyseliny. Jedna čajová lyžička týždenne ruší kyslé pH krvi a tiež sa odporúča prejsť na diétu s vysokým obsahom alkalických potravín.

Pretože rakovinové bunky majú taký hlad po cukroch, keď sa jedlá sóda zmieša s javorovým sirupom, zmes ide priamo na miesto nádoru, napríklad trójsky kôň, kde bikarbonát rýchlo pracuje ako zbraň proti chorobe. Dobrým receptom je zmiešať 3 diely organického javorového sirupu s 1 dielom jedlej sódy, miešať pri veľmi nízkej teplote počas 5 až 10 minút a trvať 3 lyžičky. za deň počas 1-2 mesiacov.

"Našiel som článok o Dr. Simoncini v Taliansku, ktorý vstrekol jedlú sódu priamo do nádorov, aby ich zabil," pokračuje Brown. „Z nejakého dôvodu sa mi tento nápad páčil. Tri týždne po užití sódy a zmesi javorového sirupu sa môj nádor zmenšil a stal sa mäkším.

Zaznamenal to môj onkológ a chirurg, ako aj merania pomocou ultrazvuku. Nádor klesol na 1,7 centimetrov a potom iba 1,4 centimetrov 2 mesiace po ultrazvuku. Prestala sa zmenšovať, pretože zomrela. "

Taliansky lekár a vedecký pracovník Dr. Tullio Simoncini zistil, že u ľudí s rakovinovými nádormi sú prítomné vysoké hladiny Candidy. Jeho nálezy urobili z rakoviny druh huby..

Telo si rýchlo nevyvíja imunitu pri pečení sódy ako antimykotikum, takže ho bolo možné aplikovať priamo na nádory a neutralizovať ich kyslosť. Tiež zistil, že je dôležité doplniť telo dobrými baktériami alebo probiotikami a čo najviac sa vyhnúť expozícii chemikáliám a toxínom z prostredia..

Onkologické ošetrenie sódou

Americkí vedci z University of Arizona vyvinuli nástroj, ktorý je veľmi účinný v boji proti rakovine prsníka. Základom vývoja bola jedlá sóda, ktorú lekári nazývajú hydrogenuhličitan sodný. Na tento vývoj dostali experti od National Institute of Health grant vo výške 2 milióny dolárov.

Preukázané: Pečenie sódy zabíja rakovinu prsníka

Experimenty, ktoré sa uskutočnili na hlodavcoch, 100% preukázalo, že jedlá sóda je veľmi účinným prostriedkom proti rakovinovým nádorom, to znamená, že po užití vhodných liekov sa objem nádorov zmenšuje, pričom je proti kyseline mliečnej. Pripomíname vám, že depozity tejto kyseliny mliečnej sa tvoria s rastúcim rakovinovým nádorom..

Mark Pagel, mimoriadny profesor biomedicínskeho inžinierstva a vedúci príslušnej vedeckej práce, uviedol, že ak pijete roztok jedlej sódy, hladina pH v tele sa zmení, čo zase zvyšuje účinnosť protirakovinových liekov..

Aj keď existujú určité obmedzenia: ak sa tieto lieky užívajú vo veľkých množstvách, vedie to k toxickému účinku v močovom mechúre a obličkách. Pripomíname vám, že lekári používajú sódový roztok v tradičnej lekárskej praxi veľmi dlho. Spravidla sa používa ako antiseptikum na opláchnutie a neutralizáciu nadmernej kyslosti po popálení.

Tiež, ak vezmete sódu na pečenie vo vnútri, rýchlo neutralizuje kyselinu chlorovodíkovú v žalúdočnej šťave, pričom má antacidový účinok. Aj keď použitie sódy nie je obmedzené, vo všeobecnosti je v skrinke pre domáce lekárstvo veľmi hodnotným miestom

Kanadskí vedci našli jednoduchý liek na rakovinu, ale veľké farmaceutické spoločnosti sa o to nezaujímajú..

Vedci z University of Alberta v kanadskom Edmontone vyliečili rakovinu, ale v správach a televízii to bolo málo. Toto je jednoduchá technika používajúca jednoduchý liek. Táto metóda využíva dichlóracetát (dichlóracetát), ktorý sa v súčasnosti používa na liečbu metabolických porúch. Takže sa nemusíte báť svojich vedľajších účinkov alebo dlhodobých účinkov..

Tento liek nevyžaduje patent, takže ho môže používať kdekoľvek a lacno a nesmie používať drahé lieky proti rakovine, ktoré vytvárajú veľké farmaceutické spoločnosti..

Kanadskí vedci testovali dichlóracetát na ľudských bunkách; liek zabil rakovinové bunky v pľúcach, prsníkoch a mozgu, ale neovplyvnil zdravé bunky. Liek bol testovaný na potkanoch so závažnými formami nádorov; ich rakovinové bunky sa stiahli, keď začali piť vodu s pridaním dichlóracetátu. Droga je široko dostupná, technika jej použitia je jednoduchá, tak prečo nie je zaujímavá pre veľké farmaceutické spoločnosti? A prečo sa o tento objav nezaujímali médiá??

V ľudskom tele sú prirodzené protirakovinové bunky, mitochondrie, ale aby mohli konať, musia byť „nahé“. Vedci sú zvyknutí si myslieť, že mitochondriálne bunky sú poškodené, a preto neúčinné proti rakovine. Preto sa namiesto toho sústredili na glykolýzu, ktorá je pre telo menej účinná a ničivejšia. V boji proti rakovine sa výrobcovia spoliehali na metódu glykolýzy. Metóda použitia dichlóracetátu sa však spolieha na mitochondrie; liek „prebudí“ bunky, ktoré začínajú bojovať s rakovinovými bunkami.

Farmaceutické spoločnosti neinvestujú do týchto štúdií, pretože metódu dichlóracetátu nie je možné patentovať a bez patentu nemôžu zarobiť peniaze, ako to robia teraz so svojím patentom na liečbu AIDS..

Tento článok je určený na to, aby informoval publikum o tejto štúdii v nádeji, že niektoré nezávislé spoločnosti alebo malé začínajúce podniky si túto myšlienku vyzdvihnú a začnú vyrábať liek, pretože veľké spoločnosti naň dlho nebudú venovať pozornosť..

Z príspevkov na fóre

„... keď môj nádor prsníka rástol z 3 cm na 6,5 ​​cm v pomerne krátkom čase a lokalizoval, ponúkol mi operáciu. Ale odmietol som - už som v neho necítil dôveru. Lekár jednoducho hodil môj lekársky záznam na stôl a uviedol, že mi nedal viac ako 5 rokov života! Dnes je rok 2010, mám tri vnučky a jedenásťročnú dcéru, ktorú som porodila bez 41 rokov cisárskeho rezu. “

„Najprv chcem povedať, že liečim ženské formy onkológie a vo vnútri potrebujem piť sódu na základe 1 čajovej lyžičky na pohár teplej vody. Pite trochu a často. Nerobil som injekcie, ale vyhodil som horúci roztok sódy z tohto pomeru na 0,5 litra prevarenej vody, 1 dezertnú lyžičku sódy. Robil som také doučovanie tak často, ako som mohol, najmenej 5-6 krát denne. Môžete klystírovať po konzultácii s lekárom, pretože každý má svoju vlastnú diagnózu a skutočnosť, že jeden život je iný, nemusí byť prospešný. Chcem tiež varovať pred použitím mliečnych výrobkov, ktoré prispievajú k tvorbe kallogénov v tele a upchávajú lymfatický systém. Je nevyhnutné * vykonávať očistné postupy, zbaviť sa *, aby sa konečník zbavil fekálnych kameňov. Oslabenému telu to už poskytne veľkú úľavu. Urobil som to podľa Bregy: týždeň - každý deň, týždeň - každý druhý deň, týždeň - o dva dni neskôr, potom tri až raz mesačne. Potom musí taký pacient úplne zmeniť svoj životný štýl a výživu. Ja hladujem 40 dní na jablkovej šťave. Potom som už sedem rokov nejedol mäso, mliečne výrobky ani sladkosti. Mliečne výrobky upchávajú tok lymfy a cukor je výživa rakovinových buniek. V skratke o tom nemôžete písať, ale v krátkosti môžem povedať, že podľa štúdií mozog dostáva impulzy z rakovinových buniek ako impulz z hematómu (modrina) alebo rany a začína ich liečiť, kŕmiť ich glukózou, čo vedie k hojeniu a vstrebávaniu rán a hematómov., av prípade onko - na rast rakovinových buniek... Preto by sa mal vylúčiť cukor, mlieko a mäso všetkého druhu. Zamerajte sa na zeleninu, najlepšie červenú, jablká, mrkvu a kapustu. Opäť platí, že všetko musí byť urobené individuálne, aby ste počúvali telo a vaše blaho. A nájsť zeleninu čo najčistejšiu a nijako nezmenenú “.

Neviem o dichlóracetáte. Dozvedel som sa o tom pomerne nedávno, ale odporučil by som piť sódu takmer všetkým ľuďom 3-krát denne alebo aspoň ráno a večer na lačný žalúdok 30-40 minút pred jedlom, rozpustením 1 3-1 2 čajovej lyžičky sódy (a rakoviny) pacient môže byť celý) v pohári horúcej vody, ale nie viac ako 100 stupňov, inak sa rozpadne. Je lepšie začať s 1 5 čajovou lyžičkou, ktorá postupne zvyšuje dávku. Moderný výskum v ľudských, živočíšnych a rastlinných organizmoch, úlohou sódy je neutralizácia kyselín, zvýšenie alkalických rezerv tela pri udržiavaní normálnej rovnováhy kyselina-báza. U ľudí by hodnota pH krvi mala byť normálna v rozsahu 7,35 - 7,47. Ak je pH nižšie ako 6,8 (veľmi kyslá krv, silná acidóza), nastane smrť tela (TSB, t.12, s. 200). V súčasnosti väčšina ľudí trpí vysokou kyslosťou (acidózou) s pH krvi pod 7,35. Pri pH nižšom ako 7,25 (silná acidóza) by sa mala predpísať alkalizačná terapia: užívanie sódy od 5 g do 40 g za deň (Therapist's Handbook, 1973, s. 450, 746)..

V prípade otravy metanolom dosahuje intravenózna denná dávka sódy 100 g (Therapist's Handbook, 1969, s. 468)..

Príčinami acidózy sú jedy v potrave, vode a vzduchu, drogy, pesticídy. Veľké otravy ľudí psychickými jedmi pochádzajú zo strachu, úzkosti, podráždenia, nespokojnosti, závisti, hnevu, nenávisti... So stratou mentálnej energie nemôžu obličky udržať v krvi vysokú koncentráciu sódy, ktorá sa stráca spolu s močom. Toto je ďalšia príčina acidózy: strata mentálnej energie vedie k strate alkálií (sóda).

Ak beriete sódu správne (vodou, začínajúc 1/5 čajovej lyžičky 2-krát denne), nemalo by to spôsobiť žiadne podráždenie slizníc..

Na korekciu acidózy sa predpisuje 3 až 5 g sódy denne (Mashkovsky M. D. Medicines, 1985, v. 2, s. 113)..

Soda, ničiaca acidózu, zvyšuje alkalické rezervy tela, posúva rovnováhu kyselina-báza na alkalickú stranu (pH asi 1,45 alebo vyššie). V alkalickom organizme sa aktivuje voda, t.j. jeho disociácia na H + a OH- ióny v dôsledku amínových zásad, aminokyselín, proteínov, enzýmov, RNA a DNA nukleotidov.

Zdravé telo na trávenie produkuje vysoko zásadité tráviace šťavy. Trávenie v dvanástniku sa vyskytuje v alkalickom prostredí pod vplyvom štiav: pankreatická šťava, žlč, šťava z hrubých žliaz a šťava zo sliznice dvanástnika. Všetky džúsy majú vysokú zásaditosť (BME, ed. 2, v. 24, s. 634).

Pankreatická šťava má pH 7,8 - 9,0. Enzýmy pankreatickej šťavy pôsobia iba v alkalickom prostredí. Žlč má obvykle zásaditú reakčnú hodnotu pH = 7,50 - 8,50.
Tajomstvo hrubého čreva má silne zásadité prostredie pH = 8,9 - 9,0 (BME, vydanie 2, v. 12, art. Acidobazická rovnováha, s. 857).

Pri ťažkej acidóze sa žlč stáva kyslým pH = 6,6 - 6,9 namiesto normálneho pH = 7,5 až 8,5. Toto poškodzuje trávenie, ktoré vedie k otrave tela produktami slabého trávenia, tvorbou kameňov v pečeni, žlčníku, črevách a obličkách..

Červy opistarchózy, pinwormy, oblé červy, pásomnice a iné žijú potichu v kyslom prostredí, v alkalickom prostredí odumierajú.

V kyslom tele sú sliny kyslé pH = 5,7 - 6,7, čo vedie k pomalému rozkladu zubnej skloviny. V alkalickom tele sú sliny zásadité: pH = 7,2 - 7,9 (Therapist's Manuál, 1969, s. 753) a zuby sa nezničia. Na ošetrenie zubného kazu by sa okrem fluoridu mala brať dvakrát denne soda (aby sa sliny stali zásaditými)..

Soda, ktorá neutralizuje nadbytočné kyseliny, zvyšuje alkalické zásoby v tele, spôsobuje močenie zásadité, čo uľahčuje prácu obličiek (šetrí psychickú energiu), zachováva aminokyseliny glutamínu a bráni ukladaniu obličkových kameňov. Pozoruhodnou vlastnosťou sódy je, že jej nadbytok sa ľahko vylučuje obličkami, čo vedie k alkalickej reakcii moču (BME, ed. 2, v. 12, s. 861). Telo by si naň malo byť zvyknuté na dlhú dobu (M.O., časť 1, s. 461), pretože alkalizácia tela sódou vedie k odstráneniu veľkého množstva jedov (trosiek) nahromadených telom počas mnohých rokov kyslého života.

V alkalickom prostredí s aktivovanou vodou sa biochemická aktivita amínových vitamínov mnohokrát zvyšuje: B1 (tiamín, kokarboxyláza), B4 (cholín), B5 alebo PP (nikotinomid), B6 ​​(pyridoxal), B12 (cobimamid). Vitamíny ohnivej povahy (M.O., časť 1, 205) ju môžu úplne prejaviť iba v alkalickom prostredí. V kyslom prostredí otráveného organizmu nemôžu ani tie najlepšie rastlinné vitamíny odhaliť svoje najlepšie vlastnosti (Br., 13)..

Veľké dávky sódy s vodou sa neabsorbujú a spôsobujú hnačku, používajú sa ako preháňadlo. Na boj s oblými červami a škrkmi sa používa piperazín s alkalickými amínmi, ktorý ho dopĺňa klystíry (Mashkovsky M. D., zv. 2, s. 366-367)..
Medzi ľuďmi existuje mylná predstava, ktorú niekedy podporujú lekári, že dlhodobé a časté používanie sódy má negatívny vplyv na fungovanie žalúdočnej sliznice. A jeho príjem ľuďom so zníženou kyslou funkciou žalúdka alebo ankyseliny je kontraindikovaný, čo je nesprávne. Dokázali to laboratórne štúdie na Katedre fyziológie človeka a zvierat na Gomelskej štátnej univerzite v roku 1982; o vplyve sódy na tvorbu kyselín, na činnosť žalúdočnej sliznice (u psov s fistulami žalúdka). Experimentálne sa potvrdilo, že pitná sóda, ktorá má účinok neutralizujúci kyselinu, nemá excitačný alebo inhibičný účinok na funkciu žalúdka vylučujúcu kyseliny (Health Journal of Belarus, N1, 1982), a preto je možné sódu použiť pre akýkoľvek stav kyslosti žalúdka. počítajúc do toho s gastritídou s nízkou kyslosťou. Sodou je z chemického hľadiska zlúčenina sodíka a hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorá sa po zavedení do tela aktívne zapája do korekcie acidobázickej rovnováhy. Pri mnohých závažných ochoreniach je v bunkách a tkanivách tela pozorovaná acidóza (alebo acidifikácia tela), nedostatok draslíkových katiónov a nadbytok sodíka, čo vedie k potlačeniu energetických biochemických metabolických procesov v bunkách (Krebsov cyklus je inhibovaný), k zníženiu absorpcie kyslíka ak zníženiu životaschopnosti každej bunky, a celý organizmus. Pozitívny liečivý účinok sódy je jedinečný. Zavedenie aniónov kyseliny uhličitej (NSO) zvyšuje alkalickú rezervu tela: uhličitanový anión odstraňuje prebytok chlóru a sodných aniónov obličkami, čo vedie k zníženiu opuchov, zníženiu vysokého tlaku, čo zvyšuje valenciu tkanivových tlmivých systémov, čo vytvára podmienky pre katión draslíka do buniek, a to vysvetľuje účinok sódy šetriaci draslík.
Výsledkom je, že v bunkách sa obnovujú a zvyšujú biochemické a energetické procesy, zvyšuje sa hemodynamika a absorpcia kyslíka tkanivami, čo vedie k zlepšeniu pohody a pracovnej kapacity..
K týmto záverom dospeli lekári na Katedre terapie Ústredného ústavu pre pokrok lekárov v Moskve (Ya.P. Tsalenchuk, G.P. Shultsev a ďalší. Terapeutický archív Journal N7, 1976, N7, 1978), ktorí študovali použitie hydrogenuhličitanu sodného v chronickej liečbe glomerulonefritída, pyelonefritída, chronické zlyhanie obličiek intravenóznymi a rektálnymi metódami, ktoré spôsobilo zmenu zdravotného stavu pacientov, zvýšenie kyslej vylučovacej funkcie obličiek, zvýšenie glomerulárnej filtrácie, zníženie krvného tlaku, zníženie zvyškového dusíka v krvi a zníženie edému.

Rakovina Soda: Alternatívne recepty na liečbu rakoviny

Soda na rakovinu je alternatívnou liečebnou možnosťou pre onkológiu, ktorá je založená na teórii vývoja zhubných nádorov na pozadí húb Candida. Alkalické prostredie nepriaznivo ovplyvňuje vývoj patologických činiteľov, zastavuje ich množenie a hromadenie v tele. Existuje niekoľko populárnych receptov, ktoré používajú hydrogenuhličitan sodný (jedlá sóda), a taliansky lekár Tulio Simonchini je známym zástancom liečby svojou vlastnou metódou..

Aké je použitie sodovky v onkológii??

Liečba sodoukovou rakovinou nie je úradným liekom schválená. Napriek tomu, že medzi distribútormi tejto metódy sú onkológovia, teória, že proces rakoviny je dôsledkom činnosti húb, zostáva pre popredných odborníkov veľmi pochybná. Ľudia sa zvyčajne uchyľujú k sódy, keď používajú nádor, ktorý už tradičná medicína nemôže pomôcť s chemoterapiou a chirurgickým zákrokom..

Účinnosť použitia sódy pri zhubných nádoroch je škodlivý účinok hydrogenuhličitanu sodného na huby. Patologické mikroorganizmy rodu Candida existujú v tele takmer každého človeka a ich prehltnutie sa vyskytuje už v prvých mesiacoch života. Pri oslabenej imunite dochádza k ich aktivácii, ktorá sa dá pozorovať vo forme kandidózy ústnej sliznice, onychomykózy (lézie nechtovej platničky) drozdu u ženy..

Použitie rôznych antimykotík je sprevádzané zvýšením rezistencie mikroorganizmov na účinné látky v ich zložení. Po vyskúšaní rôznych metód liečby huby lekár Tulio Simonchini zistil, že jedlá sóda je účinná proti tejto patológii..

Metóda úpravy sódy na pečenie od Tulio Simonchini

Lekár, Tulio Simoncini, lieči rakovinu premytím nádoru roztokom 200 ml sódy a 1 liter vody, t. J. 20% hydrogenuhličitanu sodného. Ak je malígny novotvar na prístupnom mieste, pacient môže vykonať zákrok sám alebo ide k špecialistovi, ktorý môže vypláchnuť.

Ako liečiť sódu na rakovinu metódou Simoncini:

 1. Pijú roztok bikarbonátu podľa určitej schémy.
 2. Nádor sa premyje endoskopom..
Simoncini Soda a vodný roztok

Čo hovorí sám lekár o svojej metóde:

 • sóda pomáha v každom veku a táto možnosť liečby nemá kontraindikácie;
 • použité lekárske metódy sa na prevenciu najlepšie nepoužívajú;
 • protiplesňová strava je účinnejšia pri prevencii onkológie;
 • pri dodržiavaní pravidiel pre sódu sodíka nedochádza k relapsu;
 • po chirurgickom odstránení rakoviny sa odporúča intravenózne podanie;
 • samotný uhľovodík pôsobí na zameranie patológie a nie na jej prostredie;
 • činidlo by sa malo podávať čo najbližšie k oblasti patologických tkanív;
 • účinnosť techniky pri nádoroch do 3 cm dosahuje 90%;
 • s malígnym novotvarom väčším ako 3 cm je pravdepodobnosť vyliečenia 50%.

Zložitosť včasnej liečby onkológie je spôsobená nedostatkom klinických príznakov s malým vzdelaním. Väčšina prípadov rakoviny je diagnostikovaná už v štádiách 3 a 4, keď je potrebné okamžite prijať opatrenia vo forme chirurgického zákroku a chemoterapie. V poslednom štádiu s nepriaznivou prognózou ponúka oficiálna medicína iba paliatívnu liečbu, potom sa pacienti začínajú obracať na netradičné metódy..

Soda v kombinácii s chemoterapiou

Injekcia sodíka nie je alternatívou chemoterapie. Nemôžete opustiť tradičné metódy, keď existuje možnosť zastaviť rast nádoru. Soda sa môže užívať perorálne súčasne s chemoterapiou.

Roztoky sódy na intravenózne podávanie môžu spôsobiť aktívny rast nádoru, potom sa zvyšuje a stáva sa nefunkčným. Riziká sú tiež v pravdepodobnosti hormonálneho zlyhania, svalovej atrofie a porúch gastrointestinálneho traktu. Takéto následky ovplyvňujú celkový stav pacienta a zhoršujú kvalitu života s nepriaznivou prognózou.

Výhody a nevýhody úpravy sódou

Pros - Pomáha Soda proti rakovine:

 • ak považujeme rakovinu za výsledok fungovania húb, môže ju sóda liečiť;
 • užívanie drog zlepšuje imunitu;
 • strata draslíka v tele;
 • metabolické procesy sa stabilizujú.

Podľa prívrženca metódy Simonchini, užívanie sodových roztokov z rakoviny žalúdka pomáha zastaviť rast a redukovať nádor, a jeho malým objemom a úplne sa zbaviť onkológie. Pri ďalšej lokalizácii patológie sa účinok dosiahne intravenóznym podaním liečiva.

Hlavné nevýhody tejto techniky:

 • sú ošetrené sódou na vlastné nebezpečenstvo a riziko, pretože účinnosť metódy nie je potvrdená;
 • pri zavedení priamo do ohniska existuje pravdepodobnosť zvýšenia nádoru;
 • opustenie tradičných terapií v prospech sódy je životným rizikom.

Dôležité! Navrhovateľ metódy, Tulio Simonchini, bol odsúdený na 5,5 roka vo väzení za neúmyselné zabitie pacienta, u ktorého bola diagnostikovaná rakovina mozgu. Bol odsúdený aj lekársky lekár, rádiológ a dostali 2 roky skúšobnej doby.

Aké sú dôsledky dlhodobého používania sódy na liečbu:

 • zmena mikroflóry pľúc a gastrointestinálneho traktu;
 • svalová slabosť, kŕče;
 • dyspepsia, zmeny v činnosti žalúdka a čriev;
 • aktívny rast nádoru;
 • ukladanie solí do kostí pri dlhodobom užívaní liečiva;
 • poruchy kardiovaskulárneho systému.
Záchvaty môžu byť dôsledkom dlhodobého používania sódy na liečbu

Je dobre známe, že hydrogenuhličitan sodný spomaľuje šírenie húb Candida, ale nie je to liek na rakovinu.

Recepty - Ako piť rakovinu sodíka

Zoznam receptov na liečenie rakoviny sodovky:

 1. V priebehu niekoľkých dní od začiatku liečby sa 1 hodinu lyžice jedlého hydrogenuhličitanu sodného nalačno užije hodinu pred raňajkami. V prípade, že táto technika nespôsobuje nežiaduce účinky, podávanie pokračuje, ale so zvýšením dávky - 5x denne po 1/5 čajovej lyžičky.
 2. Prvý deň sa vypije roztok 2 polievkových lyžíc melasy a lyžica sódy, ktoré sa rozpustia vo vode a uvedú do varu. Droga sa užíva v noci. Na druhý deň sa vykonáva špeciálna gymnastika na saturáciu tela kyslíkom. Kurz pokračuje až do zotavenia.
 3. Na prevenciu a ošetrenie sa odoberie zmes lyžice sódy a dvoch polievkových lyžíc citrónovej šťavy, ktoré sa rozpustia v 250 ml vody. Musíte piť najmenej mesiac.
 4. Zmes medu a sódy v množstve dvoch, respektíve jednej šálky, sa po ochladení privedie do varu, nádoba sa vyberie na tmavom mieste. Užívané v čajovej lyžičke 5-krát denne..

Profesor Neumyvakin navrhol možnosť liečby pre onkológiu pomocou sódy a peroxidu vodíka. Podľa jeho názoru táto kombinácia látok pomáha čistiť krv, zbavuje sa nadbytočného cholesterolu a posilňuje imunitu. Soda s peroxidom tiež prispieva k prevencii problémov s obličkami, keď existuje predispozícia k tvorbe kameňa..

Ako užívať sódu s peroxidom podľa Neumyvakinu:

 • prvý deň - vypije sa teplý roztok sódy, potom sa vypije 50 ml vody, do ktorej sa pridá kvapka peroxidu;
 • nasledujúce dni - dávka sa každý deň zvyšuje o 1 kvapku peroxidu, upravenú na 10;
 • liek sa užíva trikrát denne v prísnom poradí - najskôr roztok sódy, potom kvapka peroxidu rozpustená v 50 ml vody.

Roztok sodíka nemá prísne dávkovanie. V pohári vody alebo mlieka môžete zriediť pol lyžičky sódy alebo trochu menej, ak roztok spôsobuje nevoľnosť..

Kontraindikácie metódy Neumyvakin a bezpečnostné opatrenia:

 • Na prípravu roztoku sa môžu použiť iba teplé kvapaliny;
 • Nerozpúšťajte v pohári mlieka alebo vody viac ako 1 polievkovú lyžicu sódy;
 • v prípade zníženej kyslosti žalúdka je potrebné liečbu sódou odmietnuť;
 • neodporúča sa ľuďom s cukrovkou;
 • pred použitím roztokov sódy by sa mali vylúčiť hormonálne patológie;
 • užívanie lieku proti žalúdočným a žalúdočným vredom môže viesť ku krvácaniu;
 • by sa mali vzdať metódy individuálnej intolerancie a alergií.
Podľa metódy Neumyvakin nemôžete rozpustiť v pohári mlieka alebo vody viac ako 1 polievkovú lyžicu sódy

Podľa spôsobu podľa Neumyvakinu sa takýto liek užíva niekoľko hodín pred jedlom. Profesor veril, že táto možnosť liečby je vhodná v ktorejkoľvek fáze procesu rakoviny. Je možné súčasné podávanie peroxidu so sódou, ale to môže spôsobiť patologické nálezy z gastrointestinálneho traktu v dôsledku narušenia zásaditej rovnováhy..

Ďalším slávnym receptom je hydrogenuhličitan sodný s mliekom:

 1. Prvý spôsob - 1/5 čajovej lyžičky sódy sa riedi v horúcom mlieku, liek sa vypije na lačný žalúdok 30 minút pred raňajkami.
 2. Ďalších trikov - lyžička hydrogenuhličitanu sodného sa pridá do mlieka.
 3. Po niekoľkých ďalších trikoch sa frekvencia užívania lieku zvyšuje na 2 až 3-krát denne bez zvýšenia dávky.
 4. Postupne môžete dosiahnuť maximálnu dávku - polievkovú lyžicu sódy na pohár mlieka 3-krát denne.

Nevyhnutným predpokladom liečby mliekom a sódou je užívanie lieku na lačný žalúdok, v opačnom prípade bude výsledok neprítomný. Je tiež dôležité vziať do úvahy, že môže dôjsť k neznášanlivosti mlieka, potom budete musieť produkt odmietnuť.

Pri rozhodovaní o použití alternatívnej medicíny sa odporúča konzultovať s odborníkom, ktorý má v tejto oblasti dobré znalosti. Povie vám, ako vykonávať liečbu bez poškodenia zdravia a ako dosiahnuť najpriaznivejší výsledok. Špecialista sa tiež bude môcť obrátiť na profilového lekára, ktorý predpíše efektívnejšiu liečbu.

kontraindikácie

Liečba sódou nie je vhodná pre nasledujúce stavy a poruchy:

 • počiatočné štádium onkológie, keď sa liečba môže vykonávať pomocou osvedčených tradičných metód;
 • individuálna intolerancia hydrogenuhličitanu sodného a iných látok, ktoré tvoria alternatívny liek;
 • hypokyselinová gastritída, keď je znížená kyslosť žalúdočnej šťavy, pretože sóda túto chorobu ešte zhorší;
 • diabetes mellitus - užívanie hydrogenuhličitanu sodného na pozadí tejto patológie endokrinného systému môže spôsobiť exacerbáciu s komplikáciami.

Pri rakovine je potrebné komplexné lekárske vyšetrenie, aby sa určilo štádium patológie a zvolila sa optimálna možnosť liečby. V počiatočných štádiách proliferácie patologických buniek môže byť ochorenie ľahko zastavené chirurgickým zákrokom. Pokusy liečiť sódou a inými látkami sa stanú faktorom v progresii choroby, keď sa dostane do nefunkčného štádia s nepriaznivou prognózou..

Pri rakovine musíte v prvom rade podstúpiť liečbu predpísanú onkológom po vyšetrení a diagnostike. Keď sa začala onkológia a oficiálna medicína sa stala bezmocnou, alternatívna medicína môže byť spásou.

Účinok placeba, sila auto-návrhu alebo skutočná účinnosť nekonvenčných metód nie je presne známa, existuje však veľa prípadov zotavenia pacientov, keď sa oficiálny liek už trasúcimi rukami..

Liečba rakoviny sódou - kto pomohol, recenzie

Najlepšie kliniky rakoviny v Izraeli

Tulio Simoncini: Liečba rakoviny sodovky - recept na dlhovekosť

 • chemoterapia a chirurgická liečba sú neúčinné, používajú sa iba na čerpanie peňazí (je ťažké sa dohadovať o čerpaní peňazí, preto mnohí veria v prvú časť vety);
 • rakovina sa objavuje v dôsledku zníženia imunity (nemôžete argumentovať) a škodlivej huby (a lekár práve skúmal vplyv kandidózy na riziko nádoru);
 • rakovinové nádory sú vyvolané prerastenými kolóniami húb;
 • najlepším spôsobom liečby cukrovky je jedlá sóda;
 • Najlepší špecialista na ošetrenie sódou - Tullio Simoncini.

Prečo je potrebný Simoncini a pacienti?

Poprední izraelskí onkológovia

Profesor Aron Sulkes

Profesor Moshe Inbar

Profesor Ofer Merimsky

Špecialista Sarcoma

Prečo sóda nepomáha proti rakovine?

 • ona by nemala. Každý, kto predkladá prácu, ju musí potvrdiť sám. Neexistujú žiadne štatistiky, štúdie alebo jednoducho skutočné fakty. Plesňová teória nebola dokázaná, a ak by tomu tak bolo, sóda by problém nevyriešila (napríklad vyskúšajte banálnu onychomykózu sódou);
 • autor teórie testoval jeho fantázie na deťoch iných ľudí (ktoré pri tom zomreli);
 • myšlienka, že huby sú spôsobené tisíckami druhov rakoviny a nádor je iba rozšírenou kolóniou Candida v spojení s bunkami, je produktívne delírium. Nechcem o človeku zle myslieť a nazývať ho cynickým šarlatánstvom. Tullio je s najväčšou pravdepodobnosťou jednoducho „mimo mysle“;
 • jedlá sóda nie je určená na požitie v takom množstve (vedľajšie účinky - nižšie).

Ako sóda ovplyvňuje plesne Candida?

Vedľajšie účinky požitia

 • poškodenie sliznice pažeráka, žalúdka, dvanástnika;
 • atrofická gastritída;
 • malabsorpcia, hnačka;
 • chronická dysbióza a prudký pokles imunity (normálna črevná mikroflóra zanikne);
 • hormonálna nerovnováha v dôsledku alkalizácie krvi;
 • otrava interakčnými produktmi pitnej vody a jedlej sódy (zlúčeniny solí);
 • po nejakej dobe sa vyskytne acidóza (telo sa snaží vyrovnať s nútenou alkalizáciou).

Liečba rakoviny sodíka v Rusku

Úradná medicína neodporúča využívať služby miestnych a talianskych šarlatánov. V Rusku je na liečbu rakoviny sódou aktívne inzerovaný Vladimír Luzaev.

Vladimír hovorí o tom, že mal rakovinu pankreasu s metastázami do pečene, ktorú úspešne vyliečil sódou. Po pozeraní videa so silným, zdravým mužom ho chcem len naliať do pohára sódy a odmietnuť ošetrenie. Simonciniho myšlienky sú uvedené v ich jazyku.

Fráza novinára bola obzvlášť potešená - hrozná diagnóza, potom biopsia. Je zvedavé, ktorý z lekárov hovorí: „Máte mesiac, máte rakovinu 4. stupňa“ bez biopsie.

V tomto prípade zjavne hovoríme o nedorozumení medzi lekárom a pacientom, pretože nikto neuvádza rakovinu 4. stupňa (ako všetci ostatní) bez histológie. Preto príbeh zázračného uzdravenia, ako aj recitácia mantry o vlastnostiach sódy.

Liečba rakoviny pomocou soda videa (trucker - Vladimír Lužajev):

Ak dôkladne preskúmate video z anamnézy (s predpokladom, že ide o skutočný dokument), je zrejmé toto:

Rakovina fázy 4 bola objavená náhodne.

To je celkom zaujímavé, pretože nádory pankreasu (čítajte príznaky) v tomto štádiu zvyčajne spôsobujú neznesiteľnú bolesť.

"Mal som rakovinu 4. stupňa." Na fotografii - 3. a nie sú k dispozícii žiadne údaje o biopsii.

Ako to vyzerá: Vladimír mal najpravdepodobnejšie viacpočetné abscesy (abscesy s fibróznou membránou) pečene, čo je v súlade s diagnózou pri prijatí. Samozrejme abscesy s regeneráciou, príjem antibiotík poklesli a zmizli..

Prečo Lužajev dostal rakovinu 4. stupňa pred biopsiou??

S najväčšou pravdepodobnosťou lekár nesprávne interpretoval výsledky ultrazvuku. Viacnásobné formácie v pečeni a prítomnosť určitého procesu v pankrease boli neúspešne kombinované. Takéto veci sa musia skontrolovať, nie vyhodiť na pacienta.

Zdá sa, že Vladimir nečakal na výsledky biopsie a sám sa začal liečiť sódou..

Vladimir Luzaev liečenie rakoviny sódou video (jedlá sóda proti rakovine, ako brať):

Informácie získané z webu Politsib.ru. Tam si môžete prečítať komentáre hlavného onkológa Altajského teritória (v čase písania). Názor autora sa zhoduje s pozíciou vyššie uvedeného odborníka. Celé video je na YouTube, prvýkrát sa objavilo vo vzduchu kanálu „Naše správy“..

Jedna odpoveď

Objavilo sa nové video, kde Luzaev v opilosti priznal, že toto všetko je nezmysel, a on bol zastrelený za peniaze. Ľudia, ktorým treba veriť, sú podvodníci. Dávajú ľuďom nádej, ale ukázalo sa, že je to úplný nezmysel. Boh je tvoj sudca.

Liečba rakoviny sodíka

Rakovina je jedným z najbežnejších závažných ochorení, ktoré po mnoho desaťročí trvá najdrahší - ľudský život. Dnes je výskum rakovinových nádorov, ich príčin a vývojových mechanizmov venovaný veľa času popredným svetovým onkológom. Bohužiaľ, metódy tradičnej medicíny zostávajú takmer vždy bezmocné pred touto zákernou chorobou.

Spolu s tým sa ľudia nevzdávajú nádeje na uzdravenie a obracajú sa na alternatívnu medicínu, konkrétne na lekárov, ktorí používajú alternatívne metódy liečby rakoviny. Taliansky lekár Tulio Simoncini považuje liečbu sódou za jeden z hlavných smerov v boji proti rakovine.

Prečo sa objavujú nádory?

Podľa talianskeho lekára spôsobuje rakovina plesňové infekcie. Túto hypotézu kedysi predložili svetoví onkológovia v Japonsku, Číne, Amerike a niekoľkých ďalších krajinách. Mykotoxín, druh jedu, ktorý sa vylučuje, je považovaný za hlavný karcinogén, ktorý spôsobuje rakovinu. Vyskytuje sa a šíri sa na potravinách, cereáliách, húbach, zelenine a ovocí. Simoncini verí, že kandidóza je vždy sprievodným ochorením pacientov s rakovinou - človek je postihnutý kmeňmi húb Candida. U pacientov trpiacich týmto ochorením je úmrtnosť na rakovinu významne zvýšená.

Simoncini považuje ošetrenie sódou za hlavný smer v liečbe samotnej huby, hoci to tiež významne zlepšuje rovnováhu kyseliny a bázy v tele. Liečbou kandidózy má pacient oveľa väčšiu šancu na uzdravenie. Napriek vysokej účinnosti liečby hydrogenuhličitanom sodným vás lekár vyzýva, aby ste neignorovali moderné metódy liečby a nespoliehali sa iba na jeden z jej smerov..

Príčiny onkológie sú ďalšie faktory:

 • zlé podmienky prostredia;
 • podvýživa;
 • dedičný faktor;
 • hormonálne nerovnováhy;
 • porušenie imunity.

Ľudia často neprikladajú príliš veľký význam signálom, ktoré im telo dáva, a utopia bolesť, ktorá demonštruje počiatočný vývoj rakoviny pomocou liekov proti bolesti. Čas stratený v dôsledku toho vedie k urýchlenému šíreniu rakovinových buniek v ľudskom tele. Podľa teórie Simonciniho je príčinou rakoviny zvýšená kyslosť tela, čo je priaznivá mikroflóra pre vývoj a množenie škodlivých húb a vírusov. Ak je narušená acidobázická rovnováha, môže huba Candida, ktorá žije v ľudskom tele, vyvolať rast rakovinových buniek..

Silná imunita to nedovoľuje, ale keď je znížená, huba je schopná ovplyvniť veľké časti tela. Táto skutočnosť je dobre preukázaná drozdom pohlavných orgánov, pri ktorom pleseň infikuje vaginálnu sliznicu. Je charakteristické, že práve toto ochorenie odporúčajú lekári s jedlou sódou. Simoncini odporúča liečbu sódy rôznymi spôsobmi:

 • orálne podávanie vo forme roztoku;
 • brať určité množstvo hydrogenuhličitanu sodného v suchej forme;
 • vo forme intramuskulárnych injekcií so špeciálnymi roztokmi sódy.

Je potrebné pamätať na to, že na injekciu sa kupuje špeciálny roztok lekární pre lekárne.

Aký je vplyv sódy na rakovinové bunky

Tulio Simonchini stavia liečbu sódou vyššie ako lieky, pretože jej vlastnosti pomáhajú vytvárať nepriaznivé podmienky pre rozvoj rakovinových procesov a bránia rastu nádorov. Tvorba alkalického prostredia v dôsledku prítomnosti jedlej sódy neposkytuje základ pre vývoj huby. Okrem toho soda neutralizuje oxidačné procesy, ktoré sa vyskytujú na bunkovej úrovni. Liečba rakoviny sodíka Tulio Simonchini je tradičnou medicínou odmietnutá, niektorí lekári organizujú demonštračné štúdie lekára na internete, pričom nezohľadňujú pozitívne výsledky, na ktoré vyliečení pacienti reagujú.

Samotný Tulio Simonchini samozrejme považuje liečbu rakoviny sódou za účinnú iba v počiatočnom stave choroby, ak veľkosť nodulárnej formácie nie je väčšia ako 3 cm. Pri normálnom ukazovateli má indikátor kyslosti optimálnu hodnotu 7,4, u pacienta s rakovinou u človeka má pokles na 5.4. Podľa talianskeho špecialistu dva hlavné faktory - zvýšená kyslosť a znížená úroveň imunity aktivujú škodlivé účinky Candidy a zvyšujú rast rakovinových buniek..

Pretože chemoterapia znižuje schopnosť tela chrániť sa, nedeutralizuje pleseň a jej účinok. Počas postupu dochádza k určitému zmierneniu stavu pacienta, ale potom sa rast nádoru obnoví. Pokiaľ ide o ošetrenie sódy podľa metódy Dr. Simonciniho, dáva nasledujúce výsledky:

 1. Výrazne podporuje ochranné vlastnosti tela.
 2. Má antioxidačný účinok..
 3. Čistí telo odstránením toxínov a toxínov.
 4. Kontroluje hladinu vápnika v tele.
 5. Obnovuje acidobázickú rovnováhu.
 6. Odoláva rozvoju a rastu rakovinových buniek.

Ako liečiť sódu podľa metódy Simoncini

Tulio Simonchini ponúka niekoľko druhov vstrekovania sódy do ľudského tela - ošetrenie sódou, ktorého receptúra ​​spočíva v zavedení roztoku hydroxidu sodného do ústnej dutiny alebo štiepením nádoru. Pri vymenovaní takejto terapie má veľký význam druh a štádium choroby. Predpokladom je každodenné vykonávanie postupov podľa schémy, ktorá je predpísaná v súlade s charakteristikami choroby a jej lokalizáciou. Zavedením veľkej dávky môžete ublížiť, ak nie dosť, účinok bude nepravdepodobný.

Už mnoho rokov Tulio Simoncini lieči rakovinu sódou, ktorej receptúra ​​pozostáva z nasledujúcej schémy:

 1. Prázdny žalúdok by sa mal užívať každé ráno pri 0,20 čajovej lyžičke. hydrogenuhličitan sodný, zriedenie vriacou vodou.
 2. Plánuje sa aj sušenie suchej hmoty, ktorá by sa mala umyť teplou prevarenou vodou, ako aj mliekom.
 3. Potrebujete vypiť aspoň 1 šálku roztoku denne.
 4. Nápoje sódovej vody pred jedlom pol hodiny. Po jedle by ste nemali používať jedlú sódu - to je zásadná poznámka lekára.

Okrem užívania sódy lekár neodporúča opustiť tradičné metódy liečby rakoviny - chemoterapiu, užívanie liekov - Laetril, Todicamp, Flaraxín a iné. Je potrebné zabezpečiť najsilnejší možný kontakt medzi sódou a rakovinovým uzlom - nádorom. Neprekračujte dávku sódy počas liečby v roztoku vyššom ako 20%. Toto množstvo je dostatočné na neutralizáciu Candidy..

Okrem tradičných metód sódy vo forme orálneho podávania alebo injekcií, Dr. Simoncini odporúča vykonávať lokálnu liečbu pomocou roztokov sódy:

 1. V prípade rakoviny kože opláchnite pokožku, urobte pleťové vody, aplikujte obklady, štiepané lézie.
 2. Rakovina hrubého čreva liečená klystýrom a terapiou hrubého čreva.
 3. Rakovina pľúc sa dá liečiť inhaláciou, perorálnou sódou.
 4. Pre rakovinu pohlavných orgánov použite výplach, tampóny a pleťové vody..
 5. Rakovina žalúdka, pečene, čriev by sa mala liečiť iba vnútorným príjmom jedlej sódy.

Všetky postupy by sa mali vykonávať iba pod dohľadom lekára. Ak sa cítite horšie, mali by ste dočasne prestať užívať sódu.

Vytvorením priaznivých podmienok je človek schopný výrazne urýchliť a uľahčiť proces hojenia. Na tento účel stačí na pozadí terapie sódou očistiť telo škodlivých toxínov, normalizovať výživu, použiť minerálnu neperlivú vodu so zvýšenými hladinami NaHCO3. Mali by ste samozrejme jesť viac rastlinných potravín, medzi ktoré patrí salvestrol - prírodná zložka, ktorá negatívne ovplyvňuje huby.

Podľa Simonchiniho je potrebné sa počas liečby starať o psychický stav pacienta - obklopiť ho pozitívnymi emóciami, ako aj zariadiť jeho pobyt v ekologicky čistej oblasti, prípadne v letovisku.

Je potrebné pamätať na to, že za svoj život musíte bojovať v celej svojej sile a spôsob liečby sódou, ktorý ponúka Dr. Simoncini, je vynikajúci liek, ktorý už pomohol a dá oveľa viac nových šancí tým, ktorí chcú bojovať proti rakovine..

Ako bojovať proti rakovine pomocou sódy

Spolu s priaznivými účinkami hydrogenuhličitanu sodného na veľa orgánov a systémov ľudského tela sa často diskutuje o téme, ako účinná je soda proti rakovine, ako ju vziať, aby zabudla na hroznú chorobu raz a navždy..

Rakovinové metostázy sa považujú za kyslé ako svoje obľúbené médium pre rast a vývoj. Telo vedie k takémuto stavu veľa faktorov, od určitých druhov výrobkov až po zápalové procesy, ktoré oslabujú zdravie.

Ako piť sódu z rakoviny, nielen skúsení pacienti, ale aj odborníci s vedeckou hodnosťou a pracovnými skúsenosťami v onkologických centrách zdieľajú svoje skúsenosti a pozorovania. Možno práve preto má takáto technika dnes nielen svojich oponentov, ale aj obdivovateľov a podobne zmýšľajúcich ľudí..

Ako a prečo sa objavuje rakovina

Už v niektorých krajinách je liečba onkológie sódou často používanou účinnou technikou, ktorá sa testovala na pacientoch s počiatočným štádiom rakoviny. Aká je osobitná úloha hydrogenuhličitanu sodného a prečo nie je ako ľudový liek zakázaný a niekedy lekári radia?

Norma pH média alebo indexu vodíka je 7,41, jeho kritické číslo pre človeka je 4,5 pH. Rakovina začína mať škodlivý účinok, keď tento ukazovateľ klesne na 5,41.

Ako liečiť rakovinu sódy, je známe aj z dejín staroveku. Napriek orgánu, v ktorom sa vytvorili rakovinové nádory, majú rovnaké prejavy. Avšak lymfocyty, ktoré negatívne ovplyvňujú rakovinové bunky, majú najväčšiu aktivitu pri pH 7,4. Rakovinová bunka vytvára okolo seba kyslé prostredie, ktoré inhibuje aktivitu lymfocytov. Kyslé prostredie podporuje rast a vývoj vírusov, baktérií, húb a rakovinových buniek.

Už známe spôsoby, ako brať sódu proti rakovine, určujú skutočnosť, že bežná sóda na pečenie pomáha normalizovať alkalickú rovnováhu v tele. Je známe, že denné použitie hydrogenuhličitanu sodného v dávke 1 g na dávku pri troch jedlách denne je vynikajúcou profylaktikou proti nádorom v pľúcach..

Metódy úpravy sódy

Liečba sódou v onkológii je účinná pri rakovinových nádoroch počiatočného štádia rôznych orgánov. Táto myšlienka sa aktívne rozvíjala na základe dostupných dôkazov, vychádzajúcich zo spätnej väzby mnohých pacientov, talianskeho onkológa a imunológa Tulia Simonchiniho..

Štúdiom onkologických procesov odhalil podobnosť rakovinových buniek s plesňou Candida, ktorá spôsobuje plesňové ochorenie, ktoré sa často vyskytuje u žien - drozd. Pretože produkty ich životne dôležitej činnosti nepriaznivo ovplyvňujú imunitný systém, dochádza k porušovaniu fyzického aj duševného stavu človeka.

Preto je liečba Candida sodou tak aktívne podporovaná, čo negatívne ovplyvňuje kyslé prostredie, ktoré podporuje fungálnu aktivitu. Iba so silnou imunitou sa tento druh huby nemôže množiť, iba v slabom tele tvorí nádor.

Keď sú orgány postihnuté drozdom, imunitný systém sa snaží chrániť telo a vytvára z buniek ochrannú bariéru. Telo tak začína byť nakazené rakovinou, pri ktorej sa metastázy - zhubné bunky šíria po tele. Sóda sa často používa v prvých štádiách rakoviny a huba Candida nemá schopnosť ďalej rásť..

Pleseň Candida má schopnosť mutovať, preto je potrebné v počiatočných štádiách infekcie používať liečbu rakoviny pomocou pitnej sódy. Chemoterapia zabíja rakovinové bunky, ale škodlivé zlúčeniny žiarenia oslabujú imunitný systém. V dôsledku toho sa huba prerozdeľuje do iných orgánov, čím infikuje celý organizmus rakovinou..

Ako sóda lieči rakovinu

Existuje iba jeden spôsob, ako zobrať rakovinu sódu. Predstavuje zavedenie injekcie roztoku sódy do miesta nádoru pomocou špeciálneho zariadenia - skúmavky podobnej endoskopu. Okrem toho je povinný denný perorálny príjem 20% roztoku sódy. Účinnosť metódy spočíva v tom, že jedlá sóda proti rakovine neumožňuje hubám sa na ňu prispôsobiť.

Spolu s tým, že jedlá sóda lieči rakovinu, by sme nemali zabúdať ani na správnu výživu a životný štýl. Môžete neutralizovať rakovinové bunky v ľudskom tele a zvýšiť účinok hydrogenuhličitanu sodného počas liečby salvestrolom, látkou nachádzajúcou sa v prírodnej zelenine a ovocí: jablká, artičoky, paprika, broskyňa, kapusta rôznych odrôd, avokádo, brusnice, jahody.

Napriek skutočnosti, že sóda má pri liečbe rakoviny hlavné postavenie, odporúča sa (samotný Simoncini) vykonávať protiplesňovú stravu a udržiavať fyzicky aktívny životný štýl namiesto prevencie onkológie sódovými roztokmi. V pooperačnom období - resekcii nádoru sa odporúča masívne zaviesť kvapkadlá sódy proti rakovine ako prevencia recidívy nádoru. Je potrebné vykonať opakované kurzy kvapkadiel, ktoré sa vykonávajú podľa nasledujúcej schémy:

 • stráviť 10 úvodov, potom si vziať šesťdňovú prestávku;
 • opakujte tento cyklus 3-4 kurzy.

Kvapkadlo sódy z rakoviny má pozitívny účinok v dôsledku skutočnosti, že hydrogenuhličitan sodný pôsobí na nádor sám osebe, a nie na alkalické prostredie, ktoré vytvára. To je dôvod, prečo sóda v onkológii, ktorá vykazuje nádorový nádor, spočíva v tom, že sa vstrekne do blízkosti miesta tumoru. Veľké percento účinnosti sa dosiahne, keď veľkosť nádoru neprekročí priemer 3 cm. Čím je tento ukazovateľ vyšší, tým je menej pravdepodobné, že ho vylieči..

Jedlá sóda tiež lieči rakovinu, ktorá demonštruje prítomnosť metastáz. Sodová metóda neprináša pozitívne výsledky v prítomnosti semenníkového nádoru, kostného nádoru, lymfatických uzlín. Metóda Simoncini sa môže použiť v kombinácii s ožarovaním a chemoterapiou.

Liečba rakoviny Vladimír Lužajev

Existuje osvedčený spôsob, ako správne vypiť sódu z rakoviny pankreasu. Tento recept predstavil Vladimír Lužajev, ktorý podľa vlastnej skúsenosti testoval liečbu rakoviny sodou. Vladimírovi bola diagnostikovaná sľub o možnosti žiť nie viac ako päť rokov, ale uplynulo oveľa viac času, a je nažive a dobre..

Predtým, ako začnete túto techniku ​​používať, musíte, samozrejme, prejsť vyšetrením a zvážiť klady a zápory. Protirakovinová metóda podľa Luzajeva, ktorá ukazuje, ako liečiť rakovinu sódou, poskytuje nasledujúcu postupnosť:

 1. Je potrebné vziať hrnček, naplňte ho 1 čajovou lyžičkou. sóda a nalejte 50 ml vriacej vody. Zmiešať. Keď sóda už zhasla, nalejte zvyšných 200 ml vriacej vody do hrnčeka, ochladte a vypite 30 minút pred jedlom.
 2. Nejedzte po 18:00. Kurz poskytuje dvojnásobný postup sódového nápoja..
 3. Nezabudnite zmerať svoje pH. Malo by byť 7. Ak hladina má známku 5, v liečbe by sa malo pokračovať.

Pretože účinok sódy začína okamžite po 10 minútach, môže dôjsť k neočakávanej reakcii pri prvom príjme sódy - oslabeniu čriev, uvoľneniu stolice. Rakovina žalúdka sa lieči rovnakým spôsobom, takže vyvolaná hnačka pomôže vyčistiť črevá a odstráni z nich toxíny, čím sa zlepší črevný imunitný systém. Počas liečebného obdobia je potrebné jesť ovsené vločky, ktoré sú prírodným absorbentom.

Konopný olej bohatý na Omega-3 pomáha posilňovať protirakovinový účinok, môže sa pridať do ovsených vločiek. Okrem liečby sódy pomocou sodovky recept tiež zabezpečuje nepretržité používanie vitamínových prípravkov a množstvo čistej vody po celý deň..

Pred večerou, počas 30 minút, pomôže roztok zosilniť účinok 10 kvapiek peroxidu vodíka v pohári vody, ktoré je potrebné vypiť každý deň počas celého obdobia liečby..

Pred spaním by ste mali vypiť kontrolný roztok sódy a potom po 20 minútach bifidobaktérií, ktoré pomáhajú normalizovať mikroflóru už vyčistených čriev. Aby ste normalizovali cirkadiánny rytmus, môžete pred spaním piť Melaxen, tabletku na spanie s melatonínom..

Ako vyliečiť rakovinu prsníka sódou

Liečba rakoviny prsníka sódou a všetkými formami ženských onkologických ochorení sa dá liečiť aj bežnou jedlou sódou, ale iba ich neliečeným stavom a skorými štádiami. Liečba sa začína povinnou konzultáciou s cicavcom a gynekológom.

Každý deň by ste mali piť roztok sódy - 1 lyžička. do pohára teplej vody. Paralelne by sa douching mal uskutočňovať s roztokmi pripravenými z 0,5 l vriacej horúcej vody a 1 dess. l prášok na pečenie. Postupy by sa mali vykonávať najmenej raz denne. Rovnakým riešením je možné vykonať klystír, ktorý pomôže vyprázdniť črevo a výrazne zlepší stav.

Počas obdobia liečby musíte opustiť mliečne výrobky a sladkosti. V potrave by malo byť obsiahnuté dostatočné množstvo zeleniny a ovocia - zdroj vitamínov, ktoré posilňujú imunitu.

Po protinádorovej terapii sódou, ktorá by mala trvať najmenej 3 mesiace, by sa mali vykonať opakované testy a diagnostika stavu prsných žliaz. Ak je to potrebné, pokračujte v liečbe v intervale 1 týždňa.

Liečba sódy na rakovinu prostaty

Americký Donald Porter (75 rokov) vytvoril techniku, ktorá umožňuje liečbu rakoviny prostaty sodou, pomocou ktorej vyliečil svoju rakovinu v poslednom štádiu. Povinné v jeho liečebnom pláne boli dychové cvičenia, zásaditá strava a cvičenie. Do stravy boli zahrnuté vitamíny, minerály. Okrem toho hlavnou podmienkou bolo úplné ukončenie používania cukru tri mesiace pred začiatkom liečby.

Liečebný režim bol uvedený v osobitnom protokole vykonanom pacientom:

 1. Za 1 deň musíte zriediť 1 čajová lyžička. jedlá sóda s 2 lyžicami. melasa v pohári čistej vody pri izbovej teplote. Roztok sa zahrieva počas 5 minút na miernom ohni za miešania, aby sa melasa rozpustila. Jedna časť roztoku vypite ráno pred jedlom, druhá po jedle po 1 hodine večer. Vďaka sódy sa hladina pH dramaticky zmení. Spolu s melasou dostanú rakovinové bunky svoju obľúbenú glukózu a sódu, čo pomôže oveľa rýchlejšie urýchliť neutralizáciu rakovinových buniek..
 2. V deň 2 postup zopakujte so sódou. Vykonajte respiračnú gymnastiku (do 10 dychov). Kyslík posilňuje imunitný systém a negatívne ovplyvňuje rakovinové bunky.
 3. V deň 3 opakujte postupy uvedené v 2. deň.
 4. Na štvrtý deň liečby vypite roztok. Je potrebné upraviť pH na 8 a udržiavať ho po dobu 5 dní. Na tejto úrovni rakovinové bunky odumierajú. V tento deň by ste mali jesť figy, marhule, hrozienka a užívať prípravky obsahujúce draslík.
 5. Piaty deň by ste mali začať užívať roztok 2 lyžičiek. sóda a 2 lyžičky. melasa dvakrát denne.
 6. 6. deň pokračujte v postupe (2: 2).
 7. V deň 7 môžete zvýšiť príjem sódy na 3 lyžičky. 1 krát. Ak sa objaví bolesť hlavy, dávka sa má triasť rukou. Pokračujte v dýchacích cvičeniach až 30-krát.
 8. V deň 8, ak neexistujú žiadne vedľajšie účinky, vezmite sódu na 3 lyžičky. stráviť trikrát denne. Určite vypite veľa filtrovanej vody a nezabudnite na cvičenie.
 9. V deň 9, ak sa objaví hnačka a slabosť, je potrebné zvýšiť príjem draslíka, čo je veľmi dôležité.
 10. 10. deň môžu bolesti hlavy pokračovať. Ak sa necítite dobre, znížte dávku sódy na 2 lyžičky. 2-krát denne.
 11. Ak v jedenásty deň nedôjde k negatívnym javom v zdravotnom stave, neznižujte dávku sódy.

Liečba sódou zahŕňa dvojtýždenný kurz s týždennou prestávkou.

Sodné roztoky by sa mali užívať 2 hodiny pred a po jedle. Mali by ste prejsť na diétu zahŕňajúcu zeleninu a ovocie, zelený čaj, potraviny s vysokým obsahom draslíka, vitamíny, minerály, hnedú ryžu, fazuľa, chudé mäso a ryby. Je potrebné opustiť sladkosti, konzervačné látky, mastné a korenené jedlá, alkohol.

Ako liečiť rakovinu pľúc

Liečba rakoviny pľúc sodou umožňuje úplné ukončenie fajčenia pre tých, ktorí trpia touto závislosťou, ako aj od alkoholu. Na rozdiel od iných druhov rakoviny, rakoviny, liečba rakoviny pľúc vyžaduje použitie mliečnych výrobkov, takže lekári odporúčajú, aby pacienti prešli na mliečnu diétu s použitím iba týchto druhov výrobkov..

Terapia spočíva aj v pití lítnej vody, ktorú je možné pripraviť doma. Pripravuje sa takto:

 1. Do pohára teplej prevarenej vody je potrebné pridať 0,5 čajovej lyžičky. jedlá sóda, fruktóza 0,5 lyžičky, všetko premiešajte a pridajte šťavu z polovice citróna.
 2. Kúpte si vopred v lekárni liek Sedalit - uhličitan lítny, ktorý je vynikajúcim čističom krvi.
 3. Sedalit tablety v množstve 1 - 2 kusy sa vypijú pripravenou lítiovou vodou s frekvenciou 1krát denne po dobu 1 až 2 týždňov..
 4. Priebeh liečby by sa mal vykonávať až do úplného zotavenia. Ak je to potrebné, po týždňovej prestávke by sa liečba mala opakovať. Liek sa musí piť až do úplného zotavenia.

Použitie jedlej sódy na liečenie rakoviny alebo zverenie vášho zdravia lekárom, ktorí odporúčajú chemoterapiu alebo chirurgický zákrok, je osobnou záležitosťou každého pacienta. Ak sa však rozhodnete pre sódu - určite sa musíte poradiť s onkológom.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

U detí sa pupočná kýla nazýva okrúhly výčnelok črevných slučiek a väčšie omentum cez prednú stenu pobrušnice kvôli slabosti svalov pupočníka. Tento stav sa nazýva - pupočná kýla.
Miechový chirurgický zákrok sa považuje za veľmi náročný z hľadiska procesu a obdobia zotavenia. Počas rehabilitácie po odstránení bedrovej medzistavcovej prietrže bude musieť pacient splniť veľký zoznam požiadaviek a obmedzení, vďaka ktorým bude schopný sa zotaviť a vyhnúť sa komplikáciám..
Osteoporóza bedra je závažné ochorenie, pri ktorom sa mení štruktúra kostného tkaniva. Hlavným problémom, ktorému čelia pacienti s osteoporózou bedrového kĺbu, je výskyt poškodenia s miernou námahou.