loader

Onkologické ošetrenie Soda

Liečba onkológie sódou nie je v tradičnej medicíne uznaná, to však neznamená, že nikto tento spôsob liečby nevyužíva. Aká je podstata tejto liečby rakoviny? Ako brať sódu, aby sa zbavil onkológie? Pomáha takéto ošetrenie? Toto bude podrobnejšie opísané nižšie..

Pravda alebo nie?

Onkologické ošetrenie pomocou konvenčnej jedlej sódy (hydrogenuhličitan sodný) je založené na teórii, že kvasinková infekcia prispieva k rozvoju rakovinového nádoru. Uskutočnilo sa však veľa vedeckých štúdií a úloha kvasiniek pri tvorbe a raste rakovinového nádoru nebola potvrdená. Zároveň, ak beriete hydrogenuhličitan sodný vo vnútri v malých dávkach, potom to neovplyvní pH tela, a to všetko preto, že táto látka nemôže prekonať kyslú bariéru žalúdka..

Ak sa roztok sódy vstrekne intravenózne, všetky rovnaké, vďaka systému krvných pufrov, pH tela zostane na rovnakej úrovni. V tejto súvislosti nie je možné tvrdiť, že sóda skutočne pomáha pri liečbe malígneho nádoru.

Pozor! Ak užijete hydrogenuhličitan sodný dlho v relatívne vysokých dávkach, môže to spôsobiť rozvoj závažných komplikácií - exogénnej alkalózy..

Plán prijímania

Existuje veľa režimov sódy na výrobu rakoviny sodíka, ktoré boli vyvinuté rôznymi odborníkmi. V tomto prípade dávka a trvanie podávania spravidla závisia od umiestnenia malígneho nádoru a štádia jeho vývoja. Najobľúbenejší systém prijímania je nasledujúci..

Recept na prípravu roztoku sódy je jednoduchý, konkrétne musíte naliať tretinu malej lyžice bikarbonátu sodného 100 mg veľmi horúcej vody (asi 60 stupňov), ale nemalo by sa variť. Roztok premiešajte a syčte. Potom nalejte do toľko studenej vody, že tekutina bude vlažná.

Tento roztok sa má užívať perorálne na lačný žalúdok ráno, obed a večer. Po opití roztoku musíte počkať pol hodiny a až potom užiť jedlo, inak to nebude mať žiadny pozitívny efekt.

Po každých troch dňoch podávania sa má sóda postupne zvyšovať. Mali by ste ju postupne priviesť na 2 malé lyžičky na 200 mg vody. Maximálna dávka by sa mala vypiť počas 14 dní, po čom musíte vziať 1 malú lyžičku bikarbonátu každý deň, až kým sa úplne nezotavíte..

Užitočné rady:

 1. V prípade potreby je možné vodu nahradiť plnotučným mliekom.
 2. Voda nemôže v žiadnom prípade vrieť vodu, preto je narušená jej štruktúra. Musí sa zahrievať iba na 60 stupňov.
 3. Ak je to potrebné, môže sa do roztoku sódy naliať 1 malá lyžička čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy.

Onkologické ošetrenie sódou podľa Neumyvakinu

Neumyvakin si je istý, že rakovina sa dá vyliečiť a môže pomôcť obyčajná sóda. Vyvinul schému na užívanie sódy, a ak sa budete držať, môžete nielen výrazne zlepšiť svoje zdravie, ale aj zbaviť sa zhubného nádoru navždy..

Pozor! Neumyvakin tvrdí, že v treťom štádiu rakoviny nie je možné bikarbonát sodný užívať perorálne, pretože to môže zhoršiť iba stav pacienta..

Pred priamym liečením sa musíte zoznámiť so zoznamom kontraindikácií. Je zakázané brať sódu z rakovinového nádoru:

 • tehotná
 • v prítomnosti individuálnej neznášanlivosti sódy;
 • s žalúdočným vredom;
 • s cukrovkou;
 • so zvýšenou alebo zníženou kyslosťou.

Je tiež potrebné poradiť sa so svojím lekárom. Ak neexistujú žiadne zjavné kontraindikácie, môžete začať liečbu.

Pri prvej dávke by sa dávka hydrogenuhličitanu sodného mala rovnať jednej štipke, ktorá by sa mala rozpustiť v 50 ml vlažnej vriacej vody a opiť. Potom musíte monitorovať svoju pohodu po celý deň. V prípade, že nedošlo k zhoršeniu kvality, je potrebné zvýšiť dávku hydrogenuhličitanu sodného na polovicu malej lyžičky, zatiaľ čo látka sa musí rozpustiť v 200 ml vlažnej vriacej vody.

Dôležité! Naraz nemôžete vziať viac ako 1 veľkú lyžičku sódy.

Pite roztok sódy 3-krát denne a vždy na lačný žalúdok. V žiadnom prípade ho nepite po jedle, pretože to neprinesie pozitívny výsledok a tiež nespôsobí tvorbu plynov. Trvanie kurzu je v každom prípade vybrané individuálne. Ak táto metóda skutočne pomohla osobe, potom môžete pokračovať v užívaní roztoku sódy po celý život.

Názor talianskych lekárov

Taliansky onkológ Tulio Simonchini sa stal osobou, ktorá sa rozhodla ísť proti systému. Veril, že lekári a vedci vôbec nehľadajú skutočný liek na onkológiu a všetko, čo robia, je zarobiť si veľa peňazí predajom drahých liekov nevyliečiteľne chorým pacientom, ktorí sa nehojí, ale pred smrťou iba predlžujú agóniu človeka..

Takéto lieky úplne ničia imunitný systém tela, takže u tohto pacienta je zaručený smrteľný výsledok. Za tieto názory bol lekár uväznený, kde strávil 3 roky. Simoncini sa však nevzdal svojich názorov a navyše vyvinul svoju vlastnú metódu liečby rakovinového nádoru..

Podľa lekára je príčinou vzniku zhubného nádoru huba rodu Candida, ktorá sa nachádza v tele akejkoľvek osoby.

Simoncini vysvetľuje podstatu výskytu rakovinových buniek nasledovne:

 1. Ak má človek slabý imunitný systém, môže huba vstúpiť do aktívneho štádia. Výsledkom je, že obrana tela je ešte slabšia. Pleseň zasa ovplyvňuje celé telo.
 2. V reakcii na aktivitu huby v tele dochádza k produkcii bariérových buniek. Takéto bunky chránia zdravé bunky pred bunkami ovplyvnenými hubou. V tradičnej medicíne sa nazývajú rakovinový nádor..
 3. Bariérové ​​bunky intenzívne bojujú proti bunkám húb. Ak sú bunky huby silnejšie, čo sa deje vo väčšine prípadov, choroba postupuje rýchlo a tvoria sa metastázy.

Lekár sa tiež domnieva, že chemoterapia, ožarovanie a chirurgický zákrok nie sú schopné vyliečiť osobu. Faktom je, že jeho imunitný systém prestane fungovať a huba, ktorá zostane v tele, sa začne množiť oveľa rýchlejšie, pretože nič mu nebráni robiť nič iné. Dlho sa pokúšal nájsť účinný fungicíd, ktorý by sa s touto hubou vyrovnal. V dôsledku toho našiel iba jeden z najúčinnejších fungicídov a ukázalo sa, že ide o obyčajnú jedlú sódu. Uskutočnil veľké množstvo experimentov, v dôsledku čoho dospel k záveru, že rakovinový nádor môže byť zničený iba v niekoľkých reláciách..

Podstata metódy Tulio Simoncini

Najdôležitejším princípom spôsobu liečby malígneho nádoru sódou, ktorý vyvinul T. Simoncini, je to, že je potrebné postupne zvyšovať dávku hydrogenuhličitanu sodného. Súčasne je minimálna dávka 1 mg vody na 1 liter vody a maximum je 200 mg látky na 1 liter vody. Počas liečby je tiež potrebné kontrolovať hladinu pH v tele a lakmusové prúžky môžu pomôcť. V tomto prípade je normálne telesné pH 7,41.

Osoba by mala úplne opustiť výrobky pripravené pridaním múky alebo granulovaného cukru. Faktom je, že prispievajú k rýchlemu rastu a vývoju huby. Je tiež potrebné urobiť všetko pre to, aby ste posilnili svoju imunitu, preto by sa do každodennej stravy malo zahrnúť ovocie a zelenina (čerstvé)..

A musíte neustále piť komplexné vitamíny. Musíte tiež podstúpiť úplné lekárske vyšetrenie na iné choroby, a ak sa nejaké vyskytnú, potom sa ich pokúste vyliečiť. Inak môže akékoľvek ochorenie vyvolať rýchly vývoj zhubného nádoru..

Užívajte sódu vo vnútri každý deň ráno, obed a večer na lačný žalúdok pol hodiny pred jedlom. Na prípravu roztoku je potrebné spojiť 200 ml vlažnej vody alebo plnotučného mlieka s ¼ časťou malej lyžice hydrogenuhličitanu sodného. Všetko je dôkladne premiešané a opité. Táto metóda je univerzálna..

Vyvinuté T. Simonchini a ďalšie metódy:

 • pri rakovine kože sa používajú sodové vody;
 • pri rakovine zažívacieho systému a krku sa hydrogenuhličitan sodný užíva perorálne;
 • na rakovinu hrubého čreva a konečníka sa odporúčajú klystýry a podobne..

Podľa lekára je veľmi dôležité, aby sa pacient správne nakonfiguroval. Musí veriť, že liečba sódou mu pomôže a uzdraví sa. Na druhej strane by ho mali príbuzní a priatelia obklopovať láskou a pozornosťou..

Recepty liečby ľudskej rakoviny

Existuje pomerne veľké množstvo ľudových receptov na báze jedlej sódy, ktoré sa používajú na liečbu onkológie. Pred začatím liečby by ste však mali zvážiť klady a zápory, pretože sa nevykonali žiadne experimenty ani pozorovania a neexistujú žiadne spoľahlivé údaje o tom, či tento alebo ten predpis pomohol zbaviť sa onkológie..

 • Príjem sódy na prevenciu rakoviny

Na prípravu produktu budete potrebovať hydrogenuhličitan sodný, čerstvo vylisovanú citrónovú šťavu a vodu. V 200 ml vody je potrebné rozpustiť dve plné veľké lyžice citrónovej šťavy a pol lyžičky hydrogenuhličitanu sodného. Potrebujete vypiť 65 ml (tretina pohára) roztoku ráno, obed a večer. Kurz trvá od 5 do 7 dní, pričom sa musí opakovať niekoľkokrát do roka.

 • Liečba onkológie v 2, 3 a 4 etapách

Hydrogenuhličitan sodný sa musí kombinovať s medom v pomere 3: 1. Potom sa nádoba umiestni do vodného kúpeľa a zmes sa privedie na homogénnu kvapalnú konzistenciu. Po vychladnutí sa musí výrobok umiestniť do chladničky. Vezmite túto zmes dovnútra 5-krát denne na jednu dezertnú lyžičku. Prijatie kurzu trvá 30 dní.

 • Mlieko a sóda
 1. Do 200 ml vlažného mlieka nalejte jednu a pol malej lyžice bikarbonátu sodného. Výsledný produkt vypite na lačný žalúdok ráno a večer každý deň pol hodiny pred jedlom. Dávka sódy sa musí postupne zvyšovať..
 2. Princípom tohto spracovania je postupné zvyšovanie množstva hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorý sa rozpustí v 100 ml mlieka. Prvý deň musíte rozpustiť pätinu malej lyžičky sódy v mlieku. Výsledný produkt sa užíva ráno na lačný žalúdok za 30 minút. pred jedlom. V tento deň sa opije iba raz.

V nasledujúcich dňoch je potrebné postupne zvyšovať množstvo hydrogenuhličitanu sodného, ​​až kým dávka nie je rovnaká ako pol lyžičky. Zároveň je potrebné zvýšiť počet recepcií až na 3-krát denne. Tento liek musíte piť až do úplného zotavenia.

Metóda Donalda Portmana

Metóda vyvinutá spoločnosťou Portman na liečenie rakovinového nádoru hydrogenuhličitanom sodným je založená na striedaní prípravy a dýchacích cvičení na báze sódy..

Aby ste si pripravili liečivý nápoj, musíte zobrať 1-1,5 pohára vody a rozpustiť v ňom 4 kávové lyžičky melasy a pár kávových lyžičiek bikarbonátu sodného. Po prvé, kompozícia by sa mala mierne zahriať na nie príliš veľkom ohni a všetko dôkladne premiešať. Potom sa vráti do ohňa, ktorý by teraz mal byť veľký. Za stáleho miešania by sa zmes mala zohriať. Nechajte vrieť päť minút, pričom zníženie ohňa by nemalo byť. Potom by mal byť produkt odstránený z ohňa a počkajte, kým úplne nevychladne..

Získaný produkt je potrebné používať ráno a večer na lačný žalúdok. Liečba trvá 4 týždne, ale v prípade potreby sa môže predĺžiť. Je potrebné poznamenať, že v nepárne dni (1,3,5...) je potrebné brať pripravený liek a dokonca (2,4,6...) - musíte vykonať dýchacie cvičenia..

Môže byť táto liečba alternatívou chemoterapie a ožarovania??

Neexistuje žiadny spoľahlivý dôkaz, že liečenie rakovinových nádorov pomocou sódy niekomu skutočne pomohlo. V tomto ohľade môže pacient pri použití tejto metódy liečby vynechať čas, kedy mu môže pomôcť tradičná medicína. Podľa niektorých správ môže nekontrolovaný príjem hydrogenuhličitanu sodného viesť k zrýchlenému rastu a množeniu rakovinových buniek a môže tiež poškodiť žalúdok..

Pacient s rakovinou sa môže opýtať, môže liečba pomocou hydrogenuhličitanu sodného úplne nahradiť ožarovanie a chemoterapiu? Takmer všetci odborníci sú presvedčení, že sóda nie je ani zďaleka alternatívou k tradičnej liečbe. Varujú tiež, že pri samoliečbe môže človek vynechať tento drahocenný čas, keď mu môže stále pomôcť. A keď rakovina prechádza do štádia 4, potom sa akákoľvek konvenčná liečba považuje za neúčinnú.

recenzia

Môžete zanechať svoje recenzie týkajúce sa liečby onkológie pomocou sódy, budú užitočné pre ostatných používateľov webu!

Marina, 42 rokov

Ak máte rakovinu, nemali by ste sedieť a ešte viac sa snažte vyliečiť alternatívnymi receptami. Radšej choďte k skúsenému onkológovi, iba on vám môže pomôcť. V skutočnosti nie som oponent tradičnej medicíny, ale liečba bylinkami a sódou je dobrá, keď bolí zub alebo krk, ale v niektorých iných prípadoch, ale nie s takými nebezpečnými chorobami ako rakovina, žalúdočné vredy, mozgové príhody a iné. Nerobte hlúpe veci. Pamätajte, že liečba rakoviny v počiatočnej fáze je omnoho jednoduchšia ako v druhej, tretej a ešte viac štvrtej. Je nešťastné, že ľudia prestali veriť lekárom a nie je to pre nič za nič, čo študovali toľko rokov. Samozrejme, nie všetci lekári sú lekármi od Boha, ale neveril by som rôznym šarlatánom!

Michail, 47 rokov

Aký nezmysel? Ako môže obyčajná sóda liečiť rakovinu? Zdá sa mi, že k tomu nikdy nebude vedený inteligentný človek. Moji milí, ak vám bola diagnostikovaná rakovina, potom nohy v rukách a cval na kliniku rakoviny. Iba tam vám môžu skutočne pomôcť. Ak sa angažujete vo všetkých druhoch nezmyslov, môžete navždy stratiť šancu na úplné uzdravenie.

Liečba sódy pre onkológiu

Americkí vedci z University of Arizona vyvinuli nástroj, ktorý je veľmi účinný v boji proti rakovine prsníka. Základom vývoja bola jedlá sóda, ktorú lekári nazývajú hydrogenuhličitan sodný. Na tento vývoj dostali experti od National Institute of Health grant vo výške 2 milióny dolárov.

Preukázané: Pečenie sódy zabíja rakovinu prsníka

Experimenty, ktoré sa uskutočnili na hlodavcoch, 100% preukázalo, že jedlá sóda je veľmi účinným prostriedkom proti rakovinovým nádorom, to znamená, že po užití vhodných liekov sa objem nádorov zmenšuje, pričom je proti kyseline mliečnej. Pripomíname vám, že depozity tejto kyseliny mliečnej sa tvoria s rastúcim rakovinovým nádorom..

Mark Pagel, mimoriadny profesor biomedicínskeho inžinierstva a vedúci príslušnej vedeckej práce, uviedol, že ak pijete roztok jedlej sódy, hladina pH v tele sa zmení, čo zase zvyšuje účinnosť protirakovinových liekov..

Aj keď existujú určité obmedzenia: ak sa tieto lieky užívajú vo veľkých množstvách, vedie to k toxickému účinku v močovom mechúre a obličkách. Pripomíname vám, že lekári používajú sódový roztok v tradičnej lekárskej praxi veľmi dlho. Spravidla sa používa ako antiseptikum na opláchnutie a neutralizáciu nadmernej kyslosti po popálení.

Tiež, ak vezmete sódu na pečenie vo vnútri, rýchlo neutralizuje kyselinu chlorovodíkovú v žalúdočnej šťave, pričom má antacidový účinok. Aj keď použitie sódy nie je obmedzené, vo všeobecnosti je v skrinke pre domáce lekárstvo veľmi hodnotným miestom

Kanadskí vedci našli jednoduchý liek na rakovinu, ale veľké farmaceutické spoločnosti sa o to nezaujímajú..

Vedci z University of Alberta v kanadskom Edmontone vyliečili rakovinu, ale v správach a televízii to bolo málo. Toto je jednoduchá technika používajúca jednoduchý liek. Táto metóda využíva dichlóracetát (dichlóracetát), ktorý sa v súčasnosti používa na liečbu metabolických porúch. Takže sa nemusíte báť svojich vedľajších účinkov alebo dlhodobých účinkov..

Tento liek nevyžaduje patent, takže ho môže používať kdekoľvek a lacno a nesmie používať drahé lieky proti rakovine, ktoré vytvárajú veľké farmaceutické spoločnosti..

Kanadskí vedci testovali dichlóracetát na ľudských bunkách; liek zabil rakovinové bunky v pľúcach, prsníkoch a mozgu, ale neovplyvnil zdravé bunky. Liek bol testovaný na potkanoch so závažnými formami nádorov; ich rakovinové bunky sa stiahli, keď začali piť vodu s pridaním dichlóracetátu. Droga je široko dostupná, technika jej použitia je jednoduchá, tak prečo nie je zaujímavá pre veľké farmaceutické spoločnosti? A prečo sa o tento objav nezaujímali médiá??

V ľudskom tele sú prirodzené protirakovinové bunky, mitochondrie, ale aby mohli konať, musia byť „nahé“. Vedci sú zvyknutí si myslieť, že mitochondriálne bunky sú poškodené, a preto neúčinné proti rakovine. Preto sa namiesto toho sústredili na glykolýzu, ktorá je pre telo menej účinná a ničivejšia. V boji proti rakovine sa výrobcovia spoliehali na metódu glykolýzy. Metóda použitia dichlóracetátu sa však spolieha na mitochondrie; liek „prebudí“ bunky, ktoré začínajú bojovať s rakovinovými bunkami.

Farmaceutické spoločnosti neinvestujú do týchto štúdií, pretože metódu dichlóracetátu nie je možné patentovať a bez patentu nemôžu zarobiť peniaze, ako to robia teraz so svojím patentom na liečbu AIDS..

Tento článok je určený na to, aby informoval publikum o tejto štúdii v nádeji, že niektoré nezávislé spoločnosti alebo malé začínajúce podniky si túto myšlienku vyzdvihnú a začnú vyrábať liek, pretože veľké spoločnosti naň dlho nebudú venovať pozornosť..

Z príspevkov na fóre

„... keď môj nádor prsníka rástol z 3 cm na 6,5 ​​cm v pomerne krátkom čase a lokalizoval, ponúkol mi operáciu. Ale odmietol som - už som v neho necítil dôveru. Lekár jednoducho hodil môj lekársky záznam na stôl a uviedol, že mi nedal viac ako 5 rokov života! Dnes je rok 2010, mám tri vnučky a jedenásťročnú dcéru, ktorú som porodila bez 41 rokov cisárskeho rezu. “

„Najprv chcem povedať, že liečim ženské formy onkológie a vo vnútri potrebujem piť sódu na základe 1 čajovej lyžičky na pohár teplej vody. Pite trochu a často. Nerobil som injekcie, ale vyhodil som horúci roztok sódy z tohto pomeru na 0,5 litra prevarenej vody, 1 dezertnú lyžičku sódy. Robil som také doučovanie tak často, ako som mohol, najmenej 5-6 krát denne. Môžete klystírovať po konzultácii s lekárom, pretože každý má svoju vlastnú diagnózu a skutočnosť, že jeden život je iný, nemusí byť prospešný. Chcem tiež varovať pred použitím mliečnych výrobkov, ktoré prispievajú k tvorbe kallogénov v tele a upchávajú lymfatický systém. Je nevyhnutné * vykonávať očistné postupy, zbaviť sa *, aby sa konečník zbavil fekálnych kameňov. Oslabenému telu to už poskytne veľkú úľavu. Urobil som to podľa Bregy: týždeň - každý deň, týždeň - každý druhý deň, týždeň - o dva dni neskôr, potom tri až raz mesačne. Potom musí taký pacient úplne zmeniť svoj životný štýl a výživu. Ja hladujem 40 dní na jablkovej šťave. Potom som už sedem rokov nejedol mäso, mliečne výrobky ani sladkosti. Mliečne výrobky upchávajú tok lymfy a cukor je výživa rakovinových buniek. V skratke o tom nemôžete písať, ale v krátkosti môžem povedať, že podľa štúdií mozog dostáva impulzy z rakovinových buniek ako impulz z hematómu (modrina) alebo rany a začína ich liečiť, kŕmiť ich glukózou, čo vedie k hojeniu a vstrebávaniu rán a hematómov., av prípade onko - na rast rakovinových buniek... Preto by sa mal vylúčiť cukor, mlieko a mäso všetkého druhu. Zamerajte sa na zeleninu, najlepšie červenú, jablká, mrkvu a kapustu. Opäť platí, že všetko musí byť urobené individuálne, aby ste počúvali telo a vaše blaho. A nájsť zeleninu čo najčistejšiu a nijako nezmenenú “.

Neviem o dichlóracetáte. Dozvedel som sa o tom pomerne nedávno, ale odporučil by som piť sódu takmer všetkým ľuďom 3-krát denne alebo aspoň ráno a večer na lačný žalúdok 30-40 minút pred jedlom, rozpustením 1 3-1 2 čajovej lyžičky sódy (a rakoviny) pacient môže byť celý) v pohári horúcej vody, ale nie viac ako 100 stupňov, inak sa rozpadne. Je lepšie začať s 1 5 čajovou lyžičkou, ktorá postupne zvyšuje dávku. Moderný výskum v ľudských, živočíšnych a rastlinných organizmoch, úlohou sódy je neutralizácia kyselín, zvýšenie alkalických rezerv tela pri udržiavaní normálnej rovnováhy kyselina-báza. U ľudí by hodnota pH krvi mala byť normálna v rozsahu 7,35 - 7,47. Ak je pH nižšie ako 6,8 (veľmi kyslá krv, silná acidóza), nastane smrť tela (TSB, t.12, s. 200). V súčasnosti väčšina ľudí trpí vysokou kyslosťou (acidózou) s pH krvi pod 7,35. Pri pH nižšom ako 7,25 (silná acidóza) by sa mala predpísať alkalizačná terapia: užívanie sódy od 5 g do 40 g za deň (Therapist's Handbook, 1973, s. 450, 746)..

V prípade otravy metanolom dosahuje intravenózna denná dávka sódy 100 g (Therapist's Handbook, 1969, s. 468)..

Príčinami acidózy sú jedy v potrave, vode a vzduchu, drogy, pesticídy. Veľké otravy ľudí psychickými jedmi pochádzajú zo strachu, úzkosti, podráždenia, nespokojnosti, závisti, hnevu, nenávisti... So stratou mentálnej energie nemôžu obličky udržať v krvi vysokú koncentráciu sódy, ktorá sa stráca spolu s močom. Toto je ďalšia príčina acidózy: strata mentálnej energie vedie k strate alkálií (sóda).

Ak beriete sódu správne (vodou, začínajúc 1/5 čajovej lyžičky 2-krát denne), nemalo by to spôsobiť žiadne podráždenie slizníc..

Na korekciu acidózy sa predpisuje 3 až 5 g sódy denne (Mashkovsky M. D. Medicines, 1985, v. 2, s. 113)..

Soda, ničiaca acidózu, zvyšuje alkalické rezervy tela, posúva rovnováhu kyselina-báza na alkalickú stranu (pH asi 1,45 alebo vyššie). V alkalickom organizme sa aktivuje voda, t.j. jeho disociácia na H + a OH- ióny v dôsledku amínových zásad, aminokyselín, proteínov, enzýmov, RNA a DNA nukleotidov.

Zdravé telo na trávenie produkuje vysoko zásadité tráviace šťavy. Trávenie v dvanástniku sa vyskytuje v alkalickom prostredí pod vplyvom štiav: pankreatická šťava, žlč, šťava z hrubých žliaz a šťava zo sliznice dvanástnika. Všetky džúsy majú vysokú zásaditosť (BME, ed. 2, v. 24, s. 634).

Pankreatická šťava má pH 7,8 - 9,0. Enzýmy pankreatickej šťavy pôsobia iba v alkalickom prostredí. Žlč má obvykle zásaditú reakčnú hodnotu pH = 7,50 - 8,50.
Tajomstvo hrubého čreva má silne zásadité prostredie pH = 8,9 - 9,0 (BME, vydanie 2, v. 12, art. Acidobazická rovnováha, s. 857).

Pri ťažkej acidóze sa žlč stáva kyslým pH = 6,6 - 6,9 namiesto normálneho pH = 7,5 až 8,5. Toto zhoršuje trávenie, ktoré vedie k otrave tela produktami zlého trávenia, tvorbou kameňov v pečeni, žlčníku, črevách a obličkách..

Červy opistarchózy, pinwormy, oblé červy, pásomnice a iné žijú potichu v kyslom prostredí, v alkalickom prostredí odumierajú.

V kyslom tele sú sliny kyslé pH = 5,7 - 6,7, čo vedie k pomalému rozkladu zubnej skloviny. V alkalickom tele sú sliny zásadité: pH = 7,2 - 7,9 (Therapist's Manuál, 1969, s. 753) a zuby sa nezničia. Na ošetrenie zubného kazu by sa okrem fluoridu mala brať dvakrát denne soda (aby sa sliny stali zásaditými)..

Soda, ktorá neutralizuje nadbytočné kyseliny, zvyšuje alkalické zásoby v tele, spôsobuje močenie zásadité, čo uľahčuje prácu obličiek (šetrí psychickú energiu), zachováva aminokyseliny glutamínu a bráni ukladaniu obličkových kameňov. Pozoruhodnou vlastnosťou sódy je, že jej nadbytok sa ľahko vylučuje obličkami, čo vedie k alkalickej reakcii moču (BME, ed. 2, v. 12, s. 861). Telo by si naň malo byť zvyknuté na dlhú dobu (M.O., časť 1, s. 461), pretože alkalizácia tela sódou vedie k odstráneniu veľkého množstva jedov (trosiek) nahromadených telom počas mnohých rokov kyslého života.

V alkalickom prostredí s aktivovanou vodou sa biochemická aktivita amínových vitamínov mnohokrát zvyšuje: B1 (tiamín, kokarboxyláza), B4 (cholín), B5 alebo PP (nikotinomid), B6 ​​(pyridoxal), B12 (cobimamid). Vitamíny ohnivej povahy (M.O., časť 1, 205) ju môžu úplne prejaviť iba v alkalickom prostredí. V kyslom prostredí otráveného organizmu nemôžu ani tie najlepšie rastlinné vitamíny odhaliť svoje najlepšie vlastnosti (Br., 13)..

Veľké dávky sódy s vodou sa neabsorbujú a spôsobujú hnačku, používajú sa ako preháňadlo. Na boj s oblými červami a škrkmi sa používa piperazín s alkalickými amínmi, ktorý ho dopĺňa klystíry (Mashkovsky M. D., zv. 2, s. 366-367)..
Medzi ľuďmi existuje mylná predstava, ktorú niekedy podporujú lekári, že dlhodobé a časté používanie sódy má negatívny vplyv na fungovanie žalúdočnej sliznice. A jeho príjem ľuďom so zníženou kyslou funkciou žalúdka alebo ankyseliny je kontraindikovaný, čo je nesprávne. Dokázali to laboratórne štúdie na Katedre fyziológie človeka a zvierat na Gomelskej štátnej univerzite v roku 1982; o vplyve sódy na tvorbu kyselín, na činnosť žalúdočnej sliznice (u psov s fistulami žalúdka). Experimentálne sa potvrdilo, že pitná sóda, ktorá má účinok neutralizujúci kyselinu, nemá excitačný alebo inhibičný účinok na funkciu žalúdka vylučujúcu kyseliny (Health Journal of Belarus, N1, 1982), a preto je možné sódu použiť pre akýkoľvek stav kyslosti žalúdka. počítajúc do toho s gastritídou s nízkou kyslosťou. Sodou je z chemického hľadiska zlúčenina sodíka a hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorá sa po zavedení do tela aktívne zapája do korekcie acidobázickej rovnováhy. Pri mnohých závažných ochoreniach je v bunkách a tkanivách tela pozorovaná acidóza (alebo acidifikácia tela), nedostatok draslíkových katiónov a nadbytok sodíka, čo vedie k potlačeniu energetických biochemických metabolických procesov v bunkách (Krebsov cyklus je inhibovaný), k zníženiu absorpcie kyslíka ak zníženiu životaschopnosti každej bunky, a celý organizmus. Pozitívny liečivý účinok sódy je jedinečný. Zavedenie aniónov kyseliny uhličitej (NSO) zvyšuje alkalickú rezervu tela: uhličitanový anión odstraňuje prebytok chlóru a sodných aniónov obličkami, čo vedie k zníženiu opuchov, zníženiu vysokého tlaku, čo zvyšuje valenciu tkanivových tlmivých systémov, čo vytvára podmienky pre katión draslíka do buniek, a to vysvetľuje účinok sódy šetriaci draslík.
Výsledkom je, že v bunkách sa obnovujú a zvyšujú biochemické a energetické procesy, zvyšuje sa hemodynamika a absorpcia kyslíka tkanivami, čo vedie k zlepšeniu pohody a pracovnej kapacity..
K týmto záverom dospeli lekári na Katedre terapie Ústredného ústavu pre pokrok lekárov v Moskve (Ya.P. Tsalenchuk, G.P. Shultsev a ďalší. Terapeutický archív Journal N7, 1976, N7, 1978), ktorí študovali použitie hydrogenuhličitanu sodného v chronickej liečbe glomerulonefritída, pyelonefritída, chronické zlyhanie obličiek intravenóznymi a rektálnymi metódami, ktoré spôsobilo zmenu zdravotného stavu pacientov, zvýšenie kyslej vylučovacej funkcie obličiek, zvýšenie glomerulárnej filtrácie, zníženie krvného tlaku, zníženie zvyškového dusíka v krvi a zníženie edému.

Spôsoby, ako účinne liečiť rakovinu sódy

Terapia rakovinového nádoru sa uskutočňuje rôznymi metódami, tradičnou aj tradičnou medicínou. Široko používané recepty na liečbu rakoviny sódou. Táto látka pomáha posilňovať činnosť hlavnej metódy boja proti onkológii a zlepšuje kvalitu života pacienta. Ako vziať jedlú sódu proti rakovine?

Účinnosť úpravy sódou

Liečba rakoviny sódou je bežná metóda, ktorá má niekoľko výhod. V procese alternatívnej terapie sa prejavujú tieto účinky:

 • Posilňuje sa imunitný systém tela.
 • Stabilizované metabolické procesy v bunkách.
 • Dodávka tkanivového kyslíka je normalizovaná..
 • Nedostatok draslíka je zabránený.
 • Kyselina-bázická rovnováha je v tele obnovená.
 • Potláča rast nádoru, znižuje jeho veľkosť.

Napriek mnohým pozitívnym aspektom terapie sódou na pečenie by človek nemal uprednostňovať iba to, že upúšťa od tradičných metód liečby. Pomáha zlepšovať stav tela, ale nezaručuje zbavenie sa zhubného nádoru.

Spôsoby použitia sódy v závislosti od umiestnenia nádoru

Tradičná medicína ponúka niekoľko spôsobov liečby rakoviny sódou. Látka sa zvyčajne používa pre každý typ patológie rôznymi spôsobmi. V závislosti od miesta nádoru sú k dispozícii nasledujúce liečby:

 1. Rakovina pľúc. V boji proti tomu sa vykonávajú inhalácie. Za týmto účelom rozpustite veľkú lyžicu jedlej sódy v 500 ml vriacej vody a vdychujte výpary inhalátorom.
 2. Rakovina prsníka. Terapia sa vykonáva pomocou pleťových roztokov sódy na postihnuté prsia alebo perorálnym podávaním lieku v dávke predpísanej lekárom..
 3. Rakovina rekta. V tomto prípade sa používajú rektálne čapíky vyrobené na báze sódy. Pri ťažkej onkológii sa intravenózne podáva 5% roztok. Možné je aj orálne ošetrenie..
 4. Rakovina kože. Na ošetrenie kožného integumentu sa používa sódový roztok na utretie postihnutých oblastí, vykonanie obkladov a pleťových vôd. Používa sa tiež na perorálne podávanie.
 5. Rakovina hrdla. Ak je postihnuté hrdlo, na oplachovanie a vnútorné podávanie sa používa hydrogenuhličitan sodný..

Protirakovinová sóda sa teda používa v rôznych formách. Môžu to byť pleťové vody, obklady, roztoky na oplachovanie, orálne podávanie a intravenózne podávanie.

Onkologické recepty s sódou

Soda sa používa samostatne aj v kombinácii s inými terapeutickými zložkami. Ako sa zbaviť zhubného nádoru, existuje široká škála receptov. S lekárom je potrebné zvoliť si domáci liek.

Recept číslo 1

V prvých dňoch liečby rakoviny užíva soda vo všetkých fázach pätinu čajovej lyžičky látky pol hodiny pred jedlom raz denne. Potom zvýšte dávku na pol lyžičky a konzumujte 5 krát denne.

Recept číslo 2

Pohár bikarbonátu sodného sa zmieša s 3 šálkami tekutého medu, dôkladne sa premieša, vloží sa do panvice a privedie sa k varu pri nízkej teplote. Potom nalejte zmes do sklenenej nádoby, vyčistite na chladnom mieste. Vezmite domáci liek na lyžičku 5x denne. Priebeh liečby je mesiac.

Recept číslo 3

2 malé polievkové lyžice čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy sa zmiešajú s pol lyžičky sódy, zmes sa naleje pohárom vody a premieša sa. Prijímané finančné prostriedky každý deň po dobu jedného mesiaca.

Recept číslo 4

1,5 čajovej lyžičky sódy sa rozpustí v pohári mlieka a predhrieva sa. Užívajte liek dvakrát denne pol hodiny pred jedlom. Každý deň sa pripravuje nový liek.

Portmanova metóda

V ľudovom liečiteľstve existuje metóda liečby rakoviny, ktorú vyvinul Donald Portman. Jeho podstatou je striedanie príjmu sódy a respiračnej gymnastiky. Sodík sa pripravuje nasledovne: kávová lyžička bikarbonátu sa zmieša so pohárom vody a dvoma malými lyžicami melasy.

Výsledná zmes sa zahrieva na miernom ohni počas 5 minút za dôkladného miešania. Produkt sa potom nechá vychladnúť a užíva sa dvakrát denne pred jedlom. Liek používajú nepárne dni a dokonca aj v tých, ktoré vykonávajú dychové cvičenia.

Možné komplikácie

Nie všetci lekári podporujú myšlienku, že sóda lieči rakovinu. Domnievajú sa, že táto látka nie je určená na perorálne podanie. Môže to viesť k mnohým nepriaznivým účinkom na zdravie pacienta..

kontraindikácie

Použitie jedlej sódy s nádormi nie je dovolené pre všetkých ľudí. Použitie tohto nástroja má niekoľko kontraindikácií. Tie obsahujú:

 • Gastritída a žalúdočné vredy. Hydrogenuhličitan sodný má negatívny vplyv na steny tráviaceho ústrojenstva, dráždi ich, čo môže viesť k rozvoju vnútorného krvácania a zhoršovaniu chorôb..
 • Diabetes. Ľudia s touto diagnózou už majú v tele zvýšenú hladinu alkálií.
 • Individuálna neznášanlivosť.

V súvislosti s prítomnosťou kontraindikácií by ste sa mali pred použitím výrobkov zo sódy poradiť so svojím lekárom.

Ďalšie odporúčania

Liečba rakoviny sodovky nemusí byť jedinou terapiou. Je kombinovaný s tradičnou medicínou. V tomto prípade je dôležité, aby sa pacienti v boji proti onkológii riadili ďalšími odporúčaniami. Lekári dôrazne odporúčajú svojim pacientom, aby:

 1. Užívajte vitamínové a minerálne komplexy predpísané lekárom.
 2. Prestať fajčiť, piť alkohol, užívať drogy.
 3. Jedzte správne a vylučujte zo stravy škodlivé potraviny obsahujúce karcinogény.
 4. Viac chôdze na čerstvom vzduchu.

Používajte sódu na liečenie zhubných nádorov alebo nie, oplatí sa prediskutovať s lekárom. Použitie tejto látky je vodiacim bodom, nie všetci odborníci ju podporujú. Preto sa sami neliečte, ale koordinujte všetky svoje kroky so svojím lekárom.

Prečo onkológovia nenávidia liečbu rakoviny sodovky!?

Mali by ste konečne zistiť pravdu!

Sóda na pečenie sa používa v celej histórii na rôzne účely, napríklad na odstránenie zápachu z chladničky, osvieženie kobercov a bielenie zubov. Málokto však vie, že je to tiež úspešný alternatívny liek na rakovinu..

Táto liečba je primárne použiteľná na rakovinu hrdla, hrubého čreva, čriev a konečníka a jedlá sóda stojí smiešne peniaze v porovnaní s prehnanými nákladmi na chemoterapiu a ožarovanie..

S jedlou sódou je najhoršie, čo sa môže stať, nič, žiadna zmena. Je to ďaleko od otrasov spôsobených rakovinovými drogami a operáciami, ktoré poškodzujú imunitný systém a nechávajú telo v vážnom šokovom stave..

„Bol som zdravý a šťastný, že som nemusel podstúpiť mučenie, ktorému boli vystavení ostatní ľudia počas chemoterapie alebo ožarovania. Nikdy som nestratil vlasy ani nič iné, “hovorí Sondra Brownová, 60-ročná pacientka s rakovinou,.

Rakovinové bunky prosperujú v prostrediach s nízkym obsahom kyslíka. Ak je pH krvi veľmi kyslé, telo nedokáže udržať kyslíkové bunky, čo je štandardná podmienka u pacientov s nádormi, ktoré sa živia rafinovaným cukrom, múkou, kofeínom a inými kyslými výrobkami..

Jedlá sóda alebo hydrogenuhličitan sodný je látka, ktorá neutralizuje kyseliny. Jedna čajová lyžička týždenne ruší kyslé pH krvi a tiež sa odporúča prejsť na diétu s vysokým obsahom alkalických potravín.

Pretože rakovinové bunky majú taký hlad po cukroch, keď sa jedlá sóda zmieša s javorovým sirupom, zmes ide priamo na miesto nádoru, napríklad trójsky kôň, kde bikarbonát rýchlo pracuje ako zbraň proti chorobe. Dobrým receptom je zmiešať 3 diely organického javorového sirupu s 1 dielom jedlej sódy, miešať pri veľmi nízkej teplote počas 5 až 10 minút a trvať 3 lyžičky. za deň počas 1-2 mesiacov.

"Našiel som článok o Dr. Simoncini v Taliansku, ktorý vstrekol jedlú sódu priamo do nádorov, aby ich zabil," pokračuje Brown. „Z nejakého dôvodu sa mi tento nápad páčil. Tri týždne po užití sódy a zmesi javorového sirupu sa môj nádor zmenšil a stal sa mäkším.

Zaznamenal to môj onkológ a chirurg, ako aj merania pomocou ultrazvuku. Nádor klesol na 1,7 centimetrov a potom iba 1,4 centimetrov 2 mesiace po ultrazvuku. Prestala sa zmenšovať, pretože zomrela. "

Taliansky lekár a vedecký pracovník Dr. Tullio Simoncini zistil, že u ľudí s rakovinovými nádormi sú prítomné vysoké hladiny Candidy. Jeho nálezy urobili z rakoviny druh huby..

Telo si rýchlo nevyvíja imunitu pri pečení sódy ako antimykotikum, takže ho bolo možné aplikovať priamo na nádory a neutralizovať ich kyslosť. Tiež zistil, že je dôležité doplniť telo dobrými baktériami alebo probiotikami a čo najviac sa vyhnúť expozícii chemikáliám a toxínom z prostredia..

SODA PROTI RAKOVINU - POŠKODENIE RECEPTU KILLERA. (7 500 EUR na injekcie sódy)

Zviditeľnite ho v informačných kanáloch používateľov alebo získajte pozíciu PROMO, aby si váš článok prečítali tisíce ľudí.

 • Štandardná propagácia
 • 3 000 propagačných zobrazení 49 KP
 • 5 000 zobrazení propagácie 65 KP
 • 30 000 promo dojmov 299 KP
 • Zvýraznite 49 KP

Štatistika reklamných riadkov sa odráža v platbách..

Podeľte sa o svoj článok s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí.

Ľutujeme, ale nemáte dostatok kontinentálnych rubľov na propagáciu nahrávky..

Získajte kontinentálne rubľov,
pozývanie priateľov na Comte.

Rakovina, huby a sóda: zhubný tmavosť. Analýza mylnej predstavy o výhodách sódy pri liečbe rakoviny. Vedecký skeptik, autor kanála bioreaktorov Victoria Fedorenko.

Dôkazy - v popise videa na YouTube. Video je potrebné pozerať.

Všetko dômyselné je jednoduché. Jedného dňa sa nájde univerzálny spôsob liečby rakoviny. Jednoduché, rovnako ako všetky dômyselné. Lacná. Efektívne a bezpečné. Medzitým pacienti s rakovinou trpia rovnako vážnymi chorobami a účinkami jej liečby vysoko toxickými chemikáliami a ožarovaním. Pacienti s rakovinou sa často obracajú na alternatívne spôsoby boja proti rakovine. Napríklad na ošetrenie... sóda. Áno, áno, sóda proti rakovine, rovnaká ako v arzenáli každej domácnosti. Rovnaká sóda, ktorej riešenie sme kloktali bolesťami v krku s angínou. Je obyčajná jedlá sóda veľmi všeliekom na smrteľnú chorobu - lacná a bezpečná?

Pečenie Soda Panacea pre rakovinu?

Autor tejto techniky, neslávny taliansky lekár Tullio Simonchini, je presvedčený a presvedčený, že bol vylúčený z lekárskej praxe výhradne závislými ľuďmi a konkurentmi, magnátmi medicíny, ktorí profitujú z drahých jedov. Títo hrozní ľudia majú zásadný záujem o skutočnosť, že pacienti s rakovinou umierajú pomaly, neustále potrebujú nové chémie, od relapsu k relapsu a strácajú imunitu. Sú to tí, ktorí zo všetkej svojej sily podporujú a propagujú moderné teórie výskytu a progresie zhubných nádorov, podľa ktorých sú na vine gény. V skutočnosti je podľa Dr. Simonchiniho príčina výskytu rakovinového nádoru na povrchu - v doslovnom a obraznom zmysle slova. Práve z tohto dôvodu sú plesne Candida, ktoré žijú v malom množstve na pokožke a slizniciach každého z nás a nespôsobujú vážne poškodenie ľudí, ak je všetko v poriadku s imunitným systémom. Keď však imunita zlyhá, kolónie Candida začnú exponenciálne rásť. Vyvolávajú výskyt a aktívny rast rakovinových nádorov. Preto nie je možné vyliečiť rakovinu, zatiaľ čo candida pokračuje vo svojom „špinavom skutku“. Ďalej. Talian navrhol, že samotné rakovinové nádory sú v skutočnosti zarastené a transformované kolónie Candida! Tullio, ešte stále praktický detský onkológ, začína svoje „protiplesňové“ experimenty s pacientmi.

Potom dospieva k záveru: jediným liekom, ktorý dokáže úspešne bojovať s Candidou, a preto je pri rakovine hydrogenuhličitan sodný, je to aj jedlá sóda. To znamená, že pacienti s rakovinou už nepotrebujú hrozné jedy a smrtiace žiarenie. Všetko, čo potrebujú na úplné uzdravenie bez poškodenia zdravia, je sóda, sóda a iba sóda, ktoré sa musí brať perorálne, pol hodiny pred jedlom, podľa osobitného systému..

Poznámka. Simoncini bol v roku 2006 odsúdený a odsúdený za podvod a vraždu potom, čo jeho pacient zomrel v dôsledku „liečby“ pomocou jeho metodológie. Aj po odmietnutí lekárskeho ošetrenia Simoncini naďalej lieči rakovinu sódou. V roku 2012 zomrel 27-ročný pacient v dôsledku „liečby sodou“ podľa metódy Simonchiniho.

Taliansky Aesculapius je „láskavo degradovaný do správcovských domov“ a jeho kolegovia ho „vystrašili“ a je pripravený láskavo vyzdvihnúť každého pacienta a informovať ho telefonicky alebo e-mailom. Navyše bez osobnej kontroly a akýchkoľvek ďalších analýz! A samozrejme za „malý“ poplatok. (Poznámka: ako sa zistilo, tento „malý“ poplatok je v priemere 7 500 EUR). Kto však ušetrí peniaze na vzdialené konzultácie s „hviezdou“, ak je liečba proti rakovine tak lacná? A prečo sa vlastne nesnažte piť sódu s vodou alebo mliekom a dúfať v to najlepšie? Okrem toho nejde o hrozný jed, ale o absolútne bezpečnú látku? Koniec koncov, ak by to bolo inak, bolo by možné kúpiť sódu v akomkoľvek deli? Ukazuje sa, že nie všetko je také bez mračna. A najbežnejšia sóda na pečenie nie je v žiadnom prípade taká neškodná, ak sa používa neprimerane a nekontrolovateľne. Pozor! „Talianska metóda“ liečenia rakoviny sódou nielen vedie k strate drahocenného času, poskytuje nádoru všetky podmienky na neobmedzený rast a vývoj, ale tiež môže urýchliť vývoj choroby a zhoršiť jej priebeh! Pozrime sa, prečo tomu tak je a prečo zbavenie Simonciniho licencie nie je v žiadnom prípade machináciou konkurentov, ale primeraným opatrením. Toto opatrenie navyše nie je najťažšie a, žiaľ, nie najúčinnejšie: usmievajúci sa pán naďalej ťaží z ľudského nešťastia dodnes bez premýšľania o následkoch. Začnime teda s hlavnou vecou. Konkrétne s argumentmi proti absurdnej hypotéze Simonciniho. Malo by sa poznamenať, že metóda „sódy“ na liečenie rakoviny talianskym onkológom, ktorý nevydržal kritiku, sa neobjavil od nuly. Z čoho vychádzajú jeho tvrdenia, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť úplne absurdné??

ČO PRÁVA A ČO ZJEDNODUŠENÉ SIMONCHINI?

Talian v skutočnosti správne vidí koreň zla v rozpore s imunitnou obranou tela. Je to však tu, že podľa jeho názoru nie je ani zďaleka priekopníkom.

Početné laboratórne a klinické štúdie potvrdzujú: správne fungovanie vrodenej imunity je spoľahlivou ochranou tela pred vonkajšími aj vnútornými agresívnymi faktormi vo veľkej väčšine prípadov (s výnimkou vrodených patológií, najmä nebezpečných infekcií atď.). Ale ak je narušená rovnováha imunitných procesov, ako sa všetko mení.

Obrázok nižšie ukazuje, čo ohrozuje človeka nadmernou alebo naopak nedostatočnou aktivitou imunitného systému.

Rakovina aj kandidomykóza (plesňová infekcia spôsobená hubami rodu "candida") je teda výsledkom oslabenej imunity. Rakovina nás však ovplyvňuje zvnútra a plesňové útoky zvonka. A neexistuje žiadny priamy vzťah medzi nástupom a vývojom zhubného nádoru a fungálnymi léziami. Toto však nie je najdôležitejšia vec.

Profesionálny lekár môže len naznačiť, že rakovinový nádor je kolóniou transformovanej Candidy iba v dvoch prípadoch: ak trpí duševnou poruchou alebo ak je šarlatán. V oboch prípadoch nemôže liečiť pacientov, inak - budú mať problémy.

Potvrdenie vyššie uvedeného možno ľahko nájsť na internete: úmrtia pacientov, ktorí verili Simonchinimu a pokúsili sa bojovať proti hroznej chorobe výlučne pomocou sódy, sú hroznou realitou. Aj keď sa sóda proti rakovine nepoužíva ako všeliek, ale ako „doplnková liečba“, jej výhody budú oveľa menšie ako poškodenie. Nižšie nájdete dôkaz o nejednotnosti názorov Simonciniho, vysvetlenie príčin „ničivého účinku sódy“ na rakovinový nádor (také prípady sú opísané aj na internete) a bezprostredný výskyt nebezpečných komplikácií..

Poznámka. Aby ste sa uistili, že Simoncini a jeho priaznivci sa mýlia, mali by ste sa pozrieť na fotografie vzoriek rakovinových nádorov zachytených počas operácií. Štruktúra rakoviny nie je vôbec v súlade so schémou navrhnutou obhajcami teórie plesňovej povahy choroby. Je zrejmé, prečo sa vo videách Simonciniho zobrazuje iba vonkajšia vrstva nádoru - vo vnútri nie je navrhnutý ako Simoncini.

Takto vyzerajú ako pestované v Petriho miske. Presne rovnaké plesňové kolónie pripomínajúce zrnitý tvaroh zaberajú sliznice vagíny, úst a vo vážnych prípadoch priedušieky a pľúca, ak nie sú narušené imunitou a prospešnými baktériami, ktoré za normálnych okolností nedovoľujú hubám spôsobovať poškodenie ľudí. Tieto kolónie sú kandidátmi Tullio Simonchini a považujú sa za predkov rakovinových nádorov. Zároveň je lekár presvedčený, že príčinou aktivácie húb je narušenie acidobázickej rovnováhy v ľudskom tele v smere zvyšovania kyslosti nazývanej acidóza. Bojuje s roztokom sódy, ktorý, ako viete, je slabou zásadou. Podľa teórie pána Tullia sa kolónia zlovestnej kandidy (sú tiež rakovinové nádory) v kyslom prostredí skvele cítia a umierajú v zásaditom prostredí..

V skutočnosti nie je možné zbaviť sa kandidózy sódou, pretože ničí plesne. Alkalizujúce prostredie na povrchu pokožky a slizníc a ich sušenie, roztok sódy zabraňuje iba rozvoju sprievodných infekcií v životne dôležitých produktoch húb, a tiež spomaľuje rozmnožovanie a tvorbu kolónií Candida, ktoré naozaj nemajú radi alkalické prostredie, ale nezomierajú v ňom..

Rovnaké vlastnosti sódy môžu u pacientov s vonkajšími rakovinovými vredmi spôsobiť miernu úľavu, zmierniť plač a svrbenie a odstrániť nepríjemný zápach. Takáto „úľava“ je však dočasná a zrejmá. Pozor! Aj pri ošetrovaní skutočnej huby sóda neodstraňuje príčinu choroby a nevracia telu schopnosť bojovať proti infekcii sama osebe! Pokiaľ ide o zhubné nádory, tu je všetko oveľa vážnejšie. Zatiaľ čo „liečite rakovinu sódou“, nádorové bunky pokračujú vo svojom „špinavom skutku“! Nielen to sa rakovina začína cítiť ešte pohodlnejšie.!

PREČO „ZAOBCHÁDZANIE S SODA“ NEMÔŽE BYŤ LEN ALTERNATÍVNA CHEMOTERAPIA A IRRADIÁCIA, ALE JE MOŽNÉ SPÔSOBIŤ VÁŽNE POŠKODENIE?

Odpoveď na túto otázku je pre každého lekára jednoduchá a zrozumiteľná. Nie je však vždy zrejmé, že sa pacient snaží vyhnúť sa ničivým účinkom jedov a ožarovania a súčasne sa zbaviť nádoru raz a navždy. Šarlatáni z medicíny túto túžbu aktívne využívajú. Niektoré z nich sú veľmi podnikateľské. Môžu sa najmä dohodnúť, že pán Tullio Simonchini sa mýlil, pretože rakovinové nádory považoval za kolónie húb. Hneď vám však prinesú celú sériu prípadov liečby rakoviny pomocou sódy a dokonca vás dostanú pod toto „vedecké“ odôvodnenie. Obzvlášť vám môžu povedať, že nádory sa počas alkoholózy aktívne vyvíjajú a prestávajú sa vyvíjať (posun acidobázickej rovnováhy na alkalickú stranu). Preto je užívanie sódy nevyhnutné pre pacientov s rakovinou. Neverte im. Nie je to vždy pravda. Bolo dokázané, že mnoho nádorov okolo nich zámerne vytvára kyslé, ale zásadité prostredie. Okrem toho je patologická zmena rovnováhy kyselina-báza v tele dôsledkom problémov s jej prirodzenou reguláciou imunitného systému. A násilné „prispôsobenie“ tejto rovnováhy zvonku vedie vo väčšine prípadov k priamo opačným výsledkom. Tu sú mylné predstavy o vytváraní škodlivých účinkov na nádor a infekcie a „zdravého“ zásaditého prostredia tým, že sa sóda dostane dovnútra:

1. Sóda na pečenie sa výrazne líši zložením od sódy na lekárske účely a nie je určená na orálne podávanie v žiadnej forme. Obzvlášť nebezpečný je príjem sódy zriedenej horúcou (nad 80 °) vodou!

2. Je ťažké správne dávkovať sódu aj pri intravenóznom podaní (niekedy existujú náznaky, pozri nižšie) a je to možné iba za podmienok resuscitácie. Keď beriete sódu dovnútra, nemusíte hovoriť o presnom dávkovaní, a preto nie je možné kontrolovať zmeny acidobázickej rovnováhy vrátane tých, ktoré ohrozujú život..

3. Rozpustením sódy bežnou pitnou vodou z vodovodu alebo „vyčistenou vodou“ z plastových fliaš riskujete, že získate zmes reagencií, ktoré nie sú nebezpečné pre rakovinové bunky, ale pre zdravé orgány a tkanivá. v niektorých prípadoch môžu tieto látky vyvolať rozvoj rakoviny.

4. Príjem sódy nepriaznivo ovplyvňuje tráviaci systém, narúša všetky normálne procesy a ničí zdravú mikroflóru v žalúdku a črevách..

5. Požitie sódy narúša nielen tráviace procesy, ale nepriamo spôsobuje aj patologickú zmenu mikrobiálnej rovnováhy v pľúcach a horných dýchacích cestách, v genitourinárnom systéme a pečeni, ako aj na koži..

6. Nútená „alkalizácia“ vnútorného prostredia tela a predovšetkým krvi a lymfy prispieva k závažným metabolickým poruchám. Zahrnutie nekontrolovaného príjmu „bezpečnej“ sódy spôsobuje hormonálne poruchy.

7. Dlhodobé používanie sódy vedie k opačnému účinku, to znamená k ešte väčšej acidóze.

Poznámka. S telesnou hmotnosťou 65 kg. 30 gramov sódy denne - dávka, ktorá je maximálna prípustná pre osobu, keď je prekročená, dochádza k otrave tela

Poznámka 2. Holandská zdravotná inšpekcia (NCD) dospela k záveru, že „liečba Simonciniho je nebezpečná a nemala by sa vykonávať“. V tlačovej správe NCD sa uvádza, že „neexistujú vedecké dôkazy, ktoré by naznačovali, že táto terapia lieči alebo môže spomaliť jej progres“ (čo znamená rakovinu). NCD dospela k záveru, že „podávanie hydrogenuhličitanu sodného je dokonca ohrozené u pacientov s vysokým krvným tlakom, pacientov s ochoreniami pľúc, srdca alebo obličiek“ https://www.cancertreatmentwatch.org/reports/simoncini.shtml

SODA RECEPCIA: MOŽNÉ KOMPLIKÁCIE

Medzi hlavné a najzávažnejšie porušenia, ktoré sa vyskytnú pri užívaní sódy, je možné:

1. Zhoršenie ventilácie a porušenie normálneho mikrobiálneho prostredia v pľúcach, ktoré vedie k rozvoju neliečiteľnej bronchitídy a pneumónie, astmatického syndrómu..

2. Výskyt záchvatov alebo naopak inhibícia pohybovej aktivity svalov. V závažných prípadoch je vývoj kómy.

3. Okyslenie tela, usadeniny kyslých solí v pečeni a obličkách, kĺby.

4. Alkalizácia tela, zníženie počtu iónov draslíka (riziko kardiovaskulárnych ochorení: mozgová príhoda, infarkt myokardu), hormonálna nerovnováha, nadobličky, pankreas.

5. Porušenie tráviaceho procesu, vysoké riziko gastritídy a žalúdočných vredov, žalúdočné krvácanie. Nevoľnosť, zvracanie, nedostatok chuti do jedla, nadúvanie, zvýšená plynatosť (plyn v črevách).

6. Rýchla progresia rakoviny, zrýchlený rast zhubných nádorov, výskyt metastáz.

Kedy je značka naozaj užitočná

Soda nie je pre zdravie hrozným nepriateľom, ale pri správnom používaní je osvedčeným terapeutickým činiteľom. Najmä:

1. Roztok sodnej soli dokonale odstraňuje opuchy a odstraňuje hnisavé usadeniny s anginou mandlí a mandlí.

2. V malom množstve je vhodné pridať sódu na pečenie na zahriatie (nie viac ako 50 °!) Mlieko na bronchitídu a zápal pľúc.

3. Po konzultácii s lekárom sa roztok sódy môže použiť pri komplexnej liečbe drozdu, kandidózy v ústnej dutine a iných hubových infekcií..

4. Intravenózne podávanie roztoku sódy sa aktívne uskutočňuje počas resuscitácie, vrátane resuscitácie novorodencov..

Nanešťastie nie je možné „vyliečiť“ rakovinu sódou a zhoršiť priebeh choroby je jednoduchý a jednoduchý. To však neznamená, že hľadanie adjuvantnej (pomocnej) terapie, ktorá zabraňuje vzniku komplikácií počas hlavnej liečby, zvyšuje jej účinok a odstraňuje vedľajšie účinky, je márne cvičenie. Takéto metódy existujú a aktívne sa používajú. Vrátane praktických onkológov, ktorí sa na rozdiel od Dr. Tullia Simonchiniho nesnažia získať peniaze na bolesť a utrpenie, ale poraziť chorobu a vrátiť človeka do plného života..

Nasledujúci článok sa týka ruského šarlatána a vraha Dr. Neumyvakina a jeho spôsobu liečby peroxidom vodíka.
______________________________________________________________________

Testy som prešiel dermatológom, predpísala jednu tabletu (jednu do škatule) a masť. O dva dni neskôr od kandidy a nezistila sa žiadna stopa.

Pozor na škrečky!

1. Prečo som nebol ošetrený sódou? (autority skryť. 1111)

2. Predpokladajme, že ste chorí a liečení sódou, naozaj si myslíte, že rakovina je kandida. Uchopte skutočnú candidu a požiadajte o pomoc dermatológa. Budú s ňou zaobchádzať jednou tabletkou. Ak rakovina tiež zmizne, je to kandidát. Dovoľte mi pripomenúť, že moja kandida bola v ústach, žalúdku (alebo čreve) a na penise. Argument „dobre, tento liek sa nedostal k rakovine“ nebude fungovať.

3. Ak by vyššie opísaná metóda vyliečila rakovinu, desiatky tisícov ľudí na svete by už pochopili tento model. Dermatológ lieči rakovinu cukrovkou.

4. Alebo skúste opak. Rakovina je voliteľná. Nakazte sa kandidou a liečte ju sódou. Kurva, čo vieš. Takže sa uistite. Pozitívny výsledok však nebude dôkazom pravdy o metóde. Pre rakovinu nie je kandida.

Mal som ďalší prípad, moja teta celý život pracovala ako operátor žeriavu na vežovom žeriave. Zdravá a silná žena. A v poslednej dobe volá a sťažuje sa, hovorí, že nemôže ísť dolu schodmi, opustiť dom - zadusil sa. Ukázalo sa, že lekári ju našli podozrenie alebo náchylnosť na rakovinu a začala piť sódu. Samozrejme, že som jej položil mozog a hodila tento zatemnenie. Teraz opäť plný sily a energie.

Ďalšia teta zomrela na rakovinu, ktorá sa tiež považovala za sódu.

Vo všeobecnosti som presvedčený, že za takých geekov, ako sú Simonchini, Neumyvakin a ďalší, sa vrátili v 90. rokoch s trestom. Biela šípka sa volá. Pre tých, ktorí to nevedia, je to špeciálna jednotka, ktorá zabila zločineckých šéfov, ktorých podľa zákona nebolo možné vziať na zodpovednosť. Mestská legenda.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Kĺzavá hernia ezofágového otvoru bránice je patologický stav charakterizovaný vystupovaním spodnej časti trubice pažeráka, v dôsledku čoho sa časť žalúdka pohybuje do dutiny hrudníka.
Inguinálna hernia je pomerne časté ochorenie, pri ktorom je časť pobrušnice vyčnievaná do trieslového kanála..Podľa štatistík je u mužov inguinálna hernia tvorená 10-krát častejšie ako u žien, čo je spojené s osobitosťami anatomickej štruktúry inguinálnej oblasti u mužov.
V moderných podmienkach mladí ľudia často trpia osteochondrózou. Dôvodom je sedavý spôsob života, pretože aj my často trávime voľný čas pri počítači - samozrejme sedením.