loader

Hlavná

Pažerák

Kúzla a ceremónie na liečenie stavovej kýly

Medzistavcová kýla je závažné a nebezpečné ochorenie, ktoré sa vyznačuje ostrou bolesťou chrbta, siahajúcu až po zadok a nohy. Prietrž môže diagnostikovať výlučne lekár, pretože v medicíne existuje veľa chorôb s podobnými príznakmi. Nebezpečenstvo tejto choroby je, že v priebehu času sa človek môže paralyzovať. Okrem toho sa zvyšuje miera bolesti chrbtice a časom sa táto bolesť stáva neznesiteľnou.

V ľudovom liečiteľstve neexistujú prostriedky, ako sa zbaviť stavovej kýly. Môže sa však táto choroba vyliečiť sprisahaním? Aké sú najsilnejšie sprisahania proti vertebrálnej hernii? Aké sú dôsledky čítania grafu z novotvaru na chrbtici? Povedzme o tom v článku..

Pravidlá obradov

Požadovaný výsledok môžete dosiahnuť, ak budete dodržiavať pravidlá magických liečivých rituálov:

 1. Ceremoniál by sa mal vykonávať iba na klesajúcom mesiaci, aby choroba rýchlejšie odišla.
 2. Je potrebné si predstaviť, ako kýla klesá, príznaky vymiznú a choroba zmizne. Základom grafu je vizualizácia a slová. Pozitívne myšlienky nasmerujú energiu späť na cestu.
 3. Cudzinci by o tomto obrade nemali vedieť. Iba tí ľudia, ktorých sa problém týka, môžu venovať svoju túžbu obrátiť sa na mágiu.
 4. Text je potrebné vysloviť nezávisle v podtóne, ktorý odráža jeho význam. Každé slovo sa vyslovuje jasne a správne. Ak choroba začne hovoriť doma, priblížia sa k oknu a otvoria ju. V miestnosti by malo vládnuť ticho. V túto chvíľu by nikto nemal byť.
 5. Odporúča sa prečítať sprisahanie z medzistavcovej prietrže v predvečer veľkých náboženských sviatkov: Veľká noc, Vianoce atď..

Rituálne tipy

Účinnosť grafu závisí od niekoľkých podmienok:

 1. Rituál vykonávaný na klesajúcom mesiaci má najväčšiu moc..
 2. Veľmi dôležitá je vaša viera v efektívnosť sprisahania. Každý obrad čerpá svoju silu z viery, ktorá je schopná veľa. Ak ste skeptický voči postupu, telo nemusí reagovať na liečivé slová.
 3. Keď vyslovujete slová rituálu alebo sprisahania, pokúste sa mentálne predstaviť jeho výsledok. Mentálna vizualizácia pomôže telu naladiť sa na liečenie..
 4. Pokúste sa povedať ostatným, že hovoríte prietrž.

Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako hovoriť kýlu chrbtice. Môžete si vybrať najvhodnejšiu metódu pre vás a obrad uskutočniť v ľubovoľnom vhodnom čase..

Vodné sprisahanie

Jeden z najpopulárnejších rituálov. Má liečivé a liečivé vlastnosti vody: má schopnosť absorbovať zlú energiu a čistiť auru. Ak chcete vykonať obrad, je lepšie vziať vodu z prameňa alebo zasvätenú v kostole. Inak sa používa obyčajná voda, ale potom sa nechá stáť v tme dlhšie ako týždeň.

Prvý deň, keď mesiac začína klesať, sa sprisahanie z vertebrálnej hernie u dospelých vykonáva. To by malo znieť takto:

Text sa opakuje trikrát. Konzumovaná tekutina sa spotrebúva trochu po celú dobu, keď mesiac klesá. Keď vstúpi do fázy rastu, prestanú piť vodu. Obrad sa opakuje trikrát, zakaždým, keď sa hovorí o novej dávke tekutiny. Počas prestávky je obrad umocnený rôznymi modlitbami. Náš Otec si môžete prečítať každý deň. Vďaka tomuto rituálu choroba zmizne do šiestich mesiacov, ak vám nevynechá jediný deň.

Kúzla Holy Fest

Verí sa, že v nedeľu v nedeľu sa hovorí zasvätená vetvička vŕby a dokáže vyliečiť všetky choroby jedným úderom. Požiadajte svojho blízkeho, aby vykonal rituál: zasiahnite vás zozadu zasvätenou zelenajúcou sa kozou a povedzte:

"Svätá vŕba, pomôžte, oslobodte Božieho služobníka (meno) od ťažkostí".

Všetky cvičenia v tomto poradí: Čo robiť, keď...

Toto video ukazuje jednoduchý, cenovo dostupný spôsob bez finančných nákladov, ktorý vás navždy ušetrí...

Modlitba za uzdravenie pri skolióze, vertebrálnej hernii atď..

Hneď na Veľkú noc navštevujú Pánov chrám, modlia sa za spásu duše a zdravie tela. Žiadajú Boha o pomoc pri zvládaní tejto choroby. Slová modlitby-konverzie:

„Pán je milosrdný, ste vzkriesení. Nech je tvoja dominancia na zemi av nebi. Milovaj sa nado mnou, tvoj otrok, pretože som hriešnik. Vylieči moje trápenie. V mene svätej Trojice milosrdenstvo “.

Obrad v kúpeli

Slávny rituál Štefanovej. Mnoho ľudí pomohol prekonať túto chorobu. Jeho implementácia si vyžaduje novú kúpeľnú metlu vyrobenú z dubových vetiev. V čase obradu by ste mali byť v kúpeľni sami. Keď je telo dobre dusené, začnite byť metlou a povedzte tieto slová:

Graf sa opakuje trikrát. Pred opustením kúpeľa sa kefa vrhne do rúry. Spolu s tým bude horieť aj choroba. Rituál má veľkú moc, ale prvý efekt sa prejaví až po mesiaci. A po 6 mesiacoch hernie na chrbtici zmizne.

Hernia plot

recenzia

Vždy je zaujímavé poznať recenzie tých, ktorí už sprisahanie využili, tu sú niektoré z nich:

Marina, 48 rokov „Keď ju lekári diagnostikovali, medzistavcová prietrž bola veľmi rozrušená, naozaj nechcela podstúpiť operáciu. Lekári však tvrdia, že chorobu možno po určitú dobu jednoducho pozorovať. Rozhodli sme sa zbytočne strácať čas a hovoriť o svojej chorobe. Vykonal rituál na vode. Vložte doň veľa energie. A súčasne proti tomuto ochoreniu robila špeciálnu gymnastiku. O rok neskôr vyšetrenie ukázalo, že choroba ma opustila. Bol som veľmi šťastný. Myslím si, že sprisahania fungujú dobre, ak existujú nejaké iné prostriedky. “.

Konstantin, 52-ročný „Počas celého môjho života zápasím s kýlami, z nejakého dôvodu ich neustále udržiavam. Celý život som s nimi zaobchádzal ľudovými metódami. Najviac zo všetkého rád obmedzujem kýlu na jedle. Výsledok dostanem po troch mesiacoch. Nebolo to však iba sprisahanie. Pila som rôzne bylinky, snažila som sa obmedziť na ťažké fyzické cvičenie, až potom všetko zmizlo. Ale ja naozaj milujem sprisahania, neviem, čo self-hypnóza pomáha, alebo tak niečo, ale všetko to funguje. “.

Galina, 28 rokov „Nikdy som neveril v sprisahania, ale keď sa objavila otázka týkajúca sa operácie na odstránenie prietrže, rozhodol som sa to skúsiť. V kúpeľnom dome som robil rituál proti chorobe. Vzal som ho niekoľkokrát. Necítil som žiadne zmeny, ale po troch mesiacoch som išiel na prehliadku k lekárovi. Bolo mi povedané, že prietrž bola značne zmenšená, čo ma veľmi potešilo. Rozmery, ktoré mala kýla v tom čase, sa dali ľahko prekonať pomocou alternatívnej liečby. Som veľmi rád, že mi zápletka pomohla vyhnúť sa tejto operácii. Ale musíte urobiť všetko zodpovedne, nezabudnite navštíviť lekára, aj keď existujú výsledky zo sprisahania alebo z iných prostriedkov. “.

Portál mágie a čarodejníkov

Bolesť chrbta, najmä ak je spojená s chrbticou, je veľmi nepríjemná a mení denný rytmus vášho života. Spiknutie z prietrže chrbtice je osvedčeným ľudovým liekom na zbavenie sa choroby. Vertebrálna kýla môže byť zakúpená v každom veku, nebude šetriť ani dieťa, ani dospelého. Okrem toho sa získava oveľa jednoduchšie, ako sa lieči.

Spinálna kýla

Kyslé smotany

Je tiež efektívne čítať modlitby za výrobky. Na tento účel vezmite misku kyslej smotany a vyslovte ju takto:

Potom sa kyslá smotana namastí na miesto, kde sa nachádza bedrová hernia, a nechá sa pôsobiť 15 - 20 minút. Potom mačke olizujú zozadu. Rituál sa opakuje tri dni v rade. Ochorenie zmizne o tri mesiace.

Mačka by si mala olizovať kyslou smotanu

Gate Spell

Rituál sa problému zbaví

Ak po dlhú dobu idete s vyčnievaním medzistavcovej časti dolnej časti chrbta, potom je vo vašej moci situáciu napraviť. Je potrebné začať okamžite konať, pretože výčnelky môžu viesť priamo k prietrži. Silný plot z kýly chrbtice, ktorú zostavila Natalya Stepanova, pomôže vyhnúť sa zhoršeniu choroby a rýchlo vás postaví na nohy. Na vykonanie rituálu budete potrebovať:

 • med;
 • Vlnená šál
 • plienky;
 • misa s kyslou smotanou.

Dôležité: obrad sa uskutočňuje iba na klesajúcom mesiaci. Večer pred odchodom do postele zdvihnú hrniec medu a hovoria týmito slovami:

"Obráťte moju tvár na východ slnka." Idem von v čistom poli. Tam stretávam divoké mačky, sedia pod kríkmi, ale pozerajú sa na mňa. Mačky mačky, nahlodávajú moje trápenie zozadu. Hlodať, jesť, jesť úplne - nenechávajte nič. Týmito slovami - bolesť zmizne, moja bolesť zmizne. Nech je to tak, ako som povedal. Môže vo mne prísť sila. amen ".

Rozložte med na spodnú časť chrbta, prikryte plienkou a zabalte vlnený šál. Dajte kyslou smotanou na noc do pravého rohu miestnosti - to je výkup liehovín, o ktoré ste požiadali, aby vám pomohli. Rituál sa vykonáva každý týždeň počas dvoch mesiacov.

Modlitby proti hernii

Kresťania sa vo svojich petíciách uchyľujú k svätým. Túto chorobu môžu uzdraviť veľkí mučeníci Panteleimon a Artemy of Antioch. Proti prietrži čítali aj 90. žalm. Modlitby prinesú výsledky, ak budú dodržané nasledujúce pravidlá:

 1. predtým, ako sa o to pýtame, mali by sme činiť pokánie a priznať sa;
 2. človek by sa mal zbaviť zlých myšlienok;
 3. hovoria slová, veriac v svoju silu;
 4. text sa hovorí v kostole alebo doma, pri pohľade na ikony.

Je vhodné, aby počas modlitby nebol nikto. Bolestivé miesto sa premyje svätou vodou. Pomôže zmierniť nepríjemné príznaky, pretože má liečivú energiu..
https://youtu.be/n35uesEnFPM

Miechová prietrž a jej typy

Kýla chrbtice sa objavuje na medzistavcových platničkách v dôsledku prasknutí vláknitých prstencov. Prostredníctvom výsledných trhlín začne tekutina vytiecť a nervové zakončenie miechy sa stlačí. Výsledkom celého tohto procesu je, že disk napučí rôznymi smermi a vytvára prietrž. Lekári rozlišujú tri typy:

 • lumbálna - sakrálna oblasť - sa vyskytuje v 80% prípadov prietrže;
 • krčná chrbtica - menej zriedkavý typ kýly, všetkých tých, ktorí sa skontaktovali, sa zistilo približne v 19% prípadov;
 • hrudná oblasť je najvzácnejšou formou tohto ochorenia a vyskytuje sa približne u 1% obetí.

Získanie kýly je celkom jednoduché - akonáhle je to zle, vstaňte ostro, otočte sa alebo sa ohnite, a potom vás tento problém predbehne. Ale ako rozpoznať jej príznaky?

 1. Pre bedrovú oblasť: výskyt bolesti v dolnej časti chrbta, ktorá spôsobí nohy alebo zadok. Môže byť sprevádzaná zníženou citlivosťou nôh..
 2. Pre krčnú oblasť: výskyt bolesti hlavy v ramenných kĺboch ​​alebo krku. Často sa vyskytnú závraty, tlak sa zvýši, v ušiach sa objaví nepochopiteľný hluk, prsty na rukách znecitlivia.
 3. Pre medzistavcové oblasti: výskyt bolesti na hrudníku, ktorá nie je liečená srdcovými liekmi.

Silný rituál

Premýšľate o mágii pomocou vašej vlastnej pupočnej alebo trieslovej kýly? Existuje nasledujúci silný a efektívny rituál. Je dôležité, aby v dome bola mačka, pretože tieto zvieratá sú už dlho považované za najlepších čarovných pomocníkov.

Nakupujte vopred na trhu, v obchode alebo supermarkete čerstvú kyslou smotanu. Počkajte na vhodnú fázu mesiaca. Položte ju pravou rukou na boľavé miesto a povedzte túto pomluvu:

"Boh žehnaj! Odídem z domu a pôjdem hľadať lepší život. Na okraji poľa na mňa čaká sedem sivých mačiek, sedem pomocníkov. Kitty, brat, pomôž! Uhryznite chorobu, vyhnajte vajíčkovú prietrž a uzdravte moje telo! To sa splní, ako sa hovorí! Amen! ".

Kto si myslíte, že vám pomôže dokončiť tento rituál? Správne, tvoje mačiatko! Ak zostane kyslá smotana, nakŕmte ich so svojím miláčikom..

Ako čítať jednoduchý graf pupočnej kýly

Tento rituál je opakovaním uzdravujúcich modlitieb niekoľkokrát za sebou. Nevyžadujú sa ďalšie zariadenia a zázračné vybavenie..

Aby pozemok fungoval, miestnosť by mala byť čistá, tichá, pokojná a pohodlná. Je vhodné, aby bolo dieťa v dobrej nálade - neplakalo a neliezalo. Najlepší čas je skoro ráno. Toto odlišuje liečivé sprisahanie od iných magických obradov vykonaných neskoro v noci..

Musíte nájsť a odhaliť miesto na tele dieťaťa, v ktorom je herniálna formácia. Jemným jemným pohybom zakrúžkujte kýlu malíčkom ľavej ruky a zopakujte slová z grafu:

Text musí byť vyslovený trikrát. Potom trikrát cez ľavé rameno. Je veľmi jednoduché skontrolovať, či sprisahanie fungovalo - v priebehu jedného mesiaca by sa prietrž mala zmenšiť.

Mimochodom! S pomocou takéhoto sprisahania je možné vyliečiť nielen prietrž u kojenca, ale aj benígne nádory u mužov, ktoré sa objavujú v oblasti trieslovín..

Pravidlá sprisahania

Aby tieto postupy priniesli požadovaný účinok a zmiernili trápenie, ktoré prinášajú vertebrálne kýly, je potrebné dodržiavať niektoré pravidlá:

 • Rituály zbavenia sa prietrže sa vykonávajú počas klesajúceho mesiaca. Toto obdobie lieči takéto ochorenia.
 • Ak sa vysloví kýlová sprisahanie alebo modlitba, výsledok sa musí zviditeľniť. Predstavte si herniu, ktorá sa rozpúšťa a mizne z chrbtice.
 • Slová sa vyslovujú tichým hlasom. Svoje prirodzené zafarbenie môžete mierne zmeniť.
 • Ak neveríte vo svoje silné stránky, môžete sa uchýliť k službám ľudí, pre ktorých nie sú takéto metódy liečby prekvapujúce a nepochopiteľné. V tomto prípade však musíte byť obozretní a kontaktovať iba dôveryhodných ľudí, o ktorých existujú kladné hodnotenia a odporúčania.
 • Aby modlitba priniesla požadované výsledky, musíte tomu veriť a vo svoju silu.

Môžete sa pripraviť na takéto rituály na dlhú dobu alebo sa rozhodnúť, že ich okamžite vykonáte. Hlavná vec je cítiť, že práve teraz môžete dosiahnuť požadovaný výsledok pomocou sprisahania.

Opis rituálov

Najlepšie výsledky sa dajú dosiahnuť, ak sa rituály vykonávajú vo vyhrievanom kúpeli. Tento efekt zlepší dubovú metlu. Bičujú sa s bolesťou chrbta a vyslovujú tieto slová:

 • Moje trápenie, trápenie!
 • Vypadni odo mňa bez nôh,
 • Choďte odo mňa bez zbraní,
 • Vypadni odo mňa bez hlavy
 • Áno na police do vane,
 • Do horúcej pece, do zúrivého ohňa,
 • A ja, služobník Božie (meno), nedotýkajte sa.
 • Buď moje slovo teplejšie ako oheň, jasnejšie ako slnko, tvrdšie ako kameň, ostrejšie ako damašková oceľ!
 • Od teraz a navždy, nech je to tak!
 • amen!

Po ukončení postupu sa metla hodí do rúry a opúšťa kúpeľ bez otáčania.

Takéto postupy by sa mali vykonávať trikrát. Prvé pozitívne výsledky sa však objavia do jedného týždňa od prvého zasadnutia. Vzhľadom na skutočnosť, že pri exacerbácii prietrže môžu tieto postupy viesť k silnej bolesti a núdzovému chirurgickému zákroku, mali by sa vykonávať iba 2 až 3 týždne po zhoršenom stave prietrže.

Ak nemôžete navštíviť kúpeľňu v správny čas, existujú aj ďalšie rituály, ktoré môžu zbaviť stavcovej kýly bez chirurgického zákroku a liekov..

Môžete použiť nasledujúci recept. Vezmite kyslú smotanu a povedzte nad ňou nasledujúci text:

 1. Postavím sa tvárou k východu slnka,
 2. Vyjdem z domu s dverami, z dvora - s bránami.
 3. Zatváram za sebou brány, uzamknem zámky na dverách, neberiem so sebou kľúče na cestu.
 4. Prichádzam drahý, z cesty odbočím na cestu, z cesty, ktorú odbočím na otvorené pole.
 5. Tam vidím 7 kríkov, pod tými kríkmi 7 mačiek, všetky mačky sú sivé a pod siedmym kríkom je čierna mačka.
 6. Mačka, čierny chvost, hrýzla nad služobníkom Božím (meno) všetky kýly!
 7. Vieš, uhryz, aby si sa nehryzol, neubližoval tejto hodine, môjmu pevnému poriadku, môjmu sprisahaniu.
 8. Buď moje slovo teplejšie ako oheň, jasnejšie ako slnko, tvrdšie ako kameň, ostrejšie ako damašková oceľ!
 9. Od tejto chvíle navždy a navždy.

Pravda rieka! amen!

Potom je potrebné očistiť postihnutú oblasť chrbta touto kyslou smotanou a po chvíli ju nechať olízať na mačku alebo mačku.

Tento postup sa vykonáva počas troch večerov v rade. Ak sú dodržané všetky pravidlá, potom po niekoľkých mesiacoch od stavcovej kýly nebude žiadna stopa.

A ďalší efektívny rituál, ktorý sa musí vykonať neskoro večer, než ideme spať. Vezmite tyčinku mydla a posuňte ju okolo kýly v smere hodinových ručičiek. V takom prípade musíte vysloviť nasledujúce slová:

 • Voda tiekla, umývala biele brehy, nabrúsené kamene, odnášala piesok.
 • Keď sa toto mydlo vymyje, je to aj moja prietrž..
 • Ako voda tečie v rieke, tak aj únik z môjho tela.
 • Keď zapadne červené slnko a vyjde jasný mesiac, prejdú všetky moje vetvičky.

Po skončení tohto obradu sa do rieky vrhne zvyšný kúsok mydla slovami:

Matka Voditsa! Týmto mydlom odstráňte všetky moje choroby a dajte mi zdravie teraz a navždy. Pravda rieka! amen!

Metodická účinnosť

Správnou implementáciou všetkých odporúčaní, a čo je najdôležitejšie - s neotrasiteľnou vierou v pozitívny výsledok liečby - dochádza k rýchlemu odstráneniu vertebrálnych hernií pomocou sprisahania. Úľava sa pozoruje v prvých dňoch po prvých rituáloch. A po šiestich mesiacoch môžete navždy zabudnúť na kýly chrbtice.

Prax ukazuje, že pomocou takýchto silných sprisahaní je možné eliminovať aj veľké herniálne útvary. Operácia nie je vždy schopná viesť k takým pretrvávajúcim pozitívnym výsledkom, ktoré ukazujú netradičné metódy liečby. Niet divu, že táto technika sa používa už mnoho rokov.

Hlavná vec na zapamätanie je, že energia vesmíru nevyhnutne pomáha tým, ktorí ju potrebujú, a nepochybuje o jej sile a múdrosti..

Liečba kýly u dojčiat ľudovými liekmi

Spoliehať sa iba na mágiu rozhodne nestojí za to, pokiaľ ide o zdravie dieťaťa. Skúste tiež uzdraviť prietrž pomocou ľudových prostriedkov:

 1. Clay. Musí sa zriediť teplou vodou do hustoty kyslej smotany. Pripravte ílový koláč a zohrejte ho tak, aby bol dostatočne teplý, ale nebol spálený. Výsledný koláč položte na pupok dieťaťa a nechajte ho, kým nebude úplne suchý
 2. Ocot. Pripravte slabý ocotový roztok: 1 lyžicu octu v 2 litroch vody. Umývajte bolesti trikrát denne
 3. V teplom období si môžete vybrať papraď a pripraviť odvar. Ochlaďte ho, odstráňte listy a trikrát denne ho naneste na brucho dieťaťa. Nezabudnite zahriať obklad pomocou šálu alebo kúsku vlny

Odborníci v oblasti alternatívnej medicíny odporúčajú použiť gázu namočenú do čerstvej srvátky.

Dôležité: pri prvých príznakoch prietrže sa vždy poraďte s lekárom a postupujte podľa jeho odporúčaní. Získajte povolenie na používanie ľudových prostriedkov. A konšpirácie používajte iba ako doplnok k tradičnej liečbe.

Príčiny choroby

Kýla je stav, pri ktorom orgán opúšťa svoju normálnu polohu. Uzly sú vonkajšie a vnútorné. Najznámejšie sú pupočné, ingvinálne a medzistavcové prietrže.

Faktory prispievajúce k vzhľadu uzla: dedičná predispozícia, vzpieranie, tehotenstvo, obezita alebo silná riedkosť, najmä u dospelých. Z toho je zrejmé, že takáto choroba trpí najmä pracovníkov s ťažkou fyzickou prácou a rodením žien. Pupočníkový šnúrka je bežná u novorodencov. K jej rozvoju prispieva prepätie brušných svalov počas plaču..

V staroveku na liečenie pupočnej alebo trieslovej prietrže stačila iba viera pacienta v silu kúzla. Kúzlo starých liečiteľov teraz slúži ako pomocník pri liečení.

U dospelých existuje veľké množstvo kýlových sprisahaní. Ako skúsený kúzelník radím, aby som sa uchýlil k pomoci mágie klientom, ktorí majú dedičnú predispozíciu k tejto chorobe alebo ju sami utrpeli. Ľudia, ktorí sa už uzdravili z uzla, sprisahanie pomôže zbaviť sa negatívnej energie choroby.

Spôsoby riešenia problému

Po prvé, postarajte sa o seba proti tomuto problému, pretože kýla chrbtice môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Obzvlášť opatrný, ak váš vek presahuje 30 rokov a výška je vyššia ako 170 cm, máte nadváhu, dym, máte veľkú fyzickú námahu alebo naopak - nevykonávajte vôbec cvičenie, nesprávne držte vozidlo, stále riadite auto, trpíte vážnymi nárazmi, pády, zatáčky, veľa práce s počítačom atď. Takí ľudia sú náchylnejší k hernii ako ostatní. Vykonajte profylaxiu, ľahké cvičenia, potom bude vaša chrbtica v dobrej kondícii.

Ak sa však s takýmto problémom stále stretnete, máte na jeho vyriešenie dve možnosti.

 1. Vyhľadajte pomoc od tradičnej medicíny a podstúpte dlhú a bolestivú liečbu.
 2. Môžete využiť staré, ale preverené metódy a povedať medzistavcovú prietrž na zotavenie.

Všeobecné odporúčania

V závislosti od toho, aký typ kýly vás trápi a v akom stave je, si môžete zvoliť vhodné sprisahanie, ktoré sa má vyliečiť. Všetky majú pri vykonávaní svojich vlastných charakteristík, ale všeobecné pravidlá týchto obradov zostávajú nezmenené. Ak prísne dodržiavate každú z nich, výsledok je vám zaručený..

Hlavné sú:

 • Je veľmi zodpovedné čítať slová o sprisahaní. Musíte pevne veriť, že obrad vám pomôže uzdraviť sa. Ak nemáte takú dôveru, nemusíte robiť rituál kvôli zvedavosti: náklady na takú nedbanlivosť môžu byť veľmi vysoké.
 • Vyberte si čas na rituál do odchádzajúceho mesiaca, potom bude pre vás najužitočnejší pozemok z pupočnej kýly.
 • Ak ide o sprisahanie pre dieťa, musí sa ho dopustiť matka alebo jeho stará mama. Vonkajší ľudia by nemali mať povolenú sviatosť.
 • Nerozširujte rituál do cudzincov, aj keď je rituál už dokončený s pozitívnym výsledkom.

Hernia plot: čítal matka

Táto verzia pozemku je vhodná, ak jeho matka chce dieťa vyliečiť. Materská energia a láska samy o sebe sú veľmi mocným amuletom a majú liečivé schopnosti. A s pomocou rituálu sa efekt môže mnohokrát zosilniť.

Slávnostný obrad sa uskutočňuje nasledovne: matka najskôr musí mierne zahryznúť výslednú prietrž. Potom, bez toho, aby ste ju vystrčili z úst, vyslovte slová sprisahania:

Po vyslovení slov o sprisahaní trikrát prekonajte svoje ľavé rameno.

Táto verzia sprisahania sa považuje za najmocnejšiu. Obrad však môže byť vykonaný iba raz - ostatní sa môžu opakovať, ak nekonali prvýkrát.

Konšpirácia sa prejaví do jedného dňa a kýla postupne zmizne z tela dieťaťa.

Aké sprisahanie pomôže zbaviť sa prietrže chrbtice

Bolesť chrbta, najmä ak je spojená s chrbticou, je veľmi nepríjemná a mení denný rytmus vášho života. Spiknutie z prietrže chrbtice je osvedčeným ľudovým liekom na zbavenie sa choroby. Vertebrálna kýla môže byť zakúpená v každom veku, nebude šetriť ani dieťa, ani dospelého. Okrem toho sa získava oveľa jednoduchšie, ako sa lieči.

Spinálna kýla

Ako rozpoznať kúzlo na chorobu?

Ak dlhá návšteva lekára neprináša hmatateľné zmeny, potom vyvstáva otázka, či sa uchýliť k nekonvenčným metódam boja proti chorobe. Liečba ľudovými metódami a konšpiráciami z prietrže na chrbtici je zaručená, že prinesie výsledky. Pozitívny psychologický postoj počas rituálu prinesie dlho očakávaný efekt a posunie dlhodobé liečenie mimo zem. Častejšie ako ne, vysielajú kúzlo pracujúcim ľuďom, pre ktorých je všetko harmonické. Známky kúzla na vás:

 • bolesť v dolnej časti chrbta a po celom chrbte;
 • únava a apatia;
 • celková nevoľnosť: horúčka, ospalosť, závraty;
 • znecitlivenie končatín rúk a nôh, ich úplná alebo čiastočná dysfunkcia.

Aby bolo možné sprisahanie vertebrálnej hernie uspieť, je potrebné dodržiavať všetky pravidlá čítania a vedenia rituálov. Každý obrad má spravidla odlišnosti a svoje vlastné nuansy, ktoré by sa mali zohľadniť. Existuje mnoho pravidiel podobných každému kúzlu..

 1. Jasná viera pacienta v jeho liečenie - tento faktor je najdôležitejšou súčasťou. Psychologický prístup k pozitívnemu stavu môže byť zázrakom.
 2. Čítanie sprisahania s ubúdajúcim mesiacom. Predpokladá sa, že v týchto dňoch všetky problémy a choroby ustupujú
 3. Pacient sa musí vizuálne prezentovať ako silný a zdravý.
 4. Slová sprisahania by sa mali čítať iba v úzkom okruhu ľudí alebo samostatne, mimo zvedavých očí
 5. Jasne vyslovte kúzlo, vďaka čomu energia sľubuje vylúčenie choroby.
 6. Musíte poznať slová modlitby srdcom, aby ste sa nezamieňali a nezastavovali rituál

Existuje liečivá modlitba, ktorá sa číta proti bolesti a chorobe: tu sú jej slová:

„Anjel strážny, služobník Pána Boha, chráni pred bolesťou. Prikryte svoje biele krídlo, chráňte pred zlým okom a pred zlým hadom. Posilniť môjho ducha. Svätý, verím v tvoje milosrdenstvo. amen ".

Prečítajte si modlitbu za silnú bolesť päť minút bez zastavenia.

Príprava a vedenie rituálu

Na správne prečítanie a prípravu sprisahania z prietrže na chrbtici sa bude vyžadovať súlad so všeobecnými pravidlami. Najprv sa musíte rozhodnúť, kto bude rituál vykonávať: vy sami alebo vyhľadajte pomoc od brány. Pre nezávislý rituál by ste mali dodržiavať pravidlá:

 • pred prečítaním sprisahania večer nejedzte;
 • dej by sa mal čítať v dobrej nálade;
 • nezneužívajte alkohol a tabak niekoľko dní;
 • držať sa stĺpika;
 • Pripravte si nákup mincí, aby ste zabránili negatívnym účinkom mágie.

Miesto rituálu a jeho súčasti musia byť pripravené vopred, aby v zhonu nepremeškali žiadne drobnosti..

Gate Spell

Rituál sa problému zbaví

Ak po dlhú dobu idete s vyčnievaním medzistavcovej časti dolnej časti chrbta, potom je vo vašej moci situáciu napraviť. Je potrebné začať okamžite konať, pretože výčnelky môžu viesť priamo k prietrži. Silný plot z kýly chrbtice, ktorú zostavila Natalya Stepanova, pomôže vyhnúť sa zhoršeniu choroby a rýchlo vás postaví na nohy. Na vykonanie rituálu budete potrebovať:

 • med;
 • Vlnená šál
 • plienky;
 • misa s kyslou smotanou.

Dôležité: obrad sa uskutočňuje iba na klesajúcom mesiaci. Večer pred odchodom do postele zdvihnú hrniec medu a hovoria týmito slovami:

"Obráťte moju tvár na východ slnka." Idem von v čistom poli. Tam stretávam divoké mačky, sedia pod kríkmi, ale pozerajú sa na mňa. Mačky mačky, nahlodávajú moje trápenie zozadu. Hlodať, jesť, jesť úplne - nenechávajte nič. Týmito slovami - bolesť zmizne, moja bolesť zmizne. Nech je to tak, ako som povedal. Môže vo mne prísť sila. amen ".

Rozložte med na spodnú časť chrbta, prikryte plienkou a zabalte vlnený šál. Dajte kyslou smotanou na noc do pravého rohu miestnosti - to je výkup liehovín, o ktoré ste požiadali, aby vám pomohli. Rituál sa vykonáva každý týždeň počas dvoch mesiacov.

Vrhajte ďalšie kúzla

Spiknutie vyrobené z medzistavcovej prietrže s vodou: na rituál budete musieť ísť k zdroju vody, môžete ísť k rieke alebo k jazeru. Ako už dávno vieme, voda je vynikajúcim vodcom magických akcií a rituálov, vďaka ktorým môžete do tela poskytovať akékoľvek informácie..

Čoskoro ráno ideme k prameňu, vyrovnávame ramená, hovoríme:

"Matka voda, vezmi ma do rúk".

Ideme do vody, tak hlboko, ako je to možné, ak to nefunguje, potom aspoň do výšky pasu alebo si môžete sadnúť. Relax, bavte sa. Cítite, ako postupne oslabujú všetky časti tela: ruky, nohy, napätie v chrbte vás opustí, akoby ste plávali. Zostaňte v polohe pri vode, roztiahnite ruky a nohy, urobte akúsi hviezdičku a povedzte si:

"Odneste vodu, moje choroby." Vyliečiť to. Znečistite zo mňa všetku špinu. Naplň ma svojou milosťou a silou. “.

V lete má taký rituál hodnotu celý mesiac a podľa potreby všetky tri.

Ďalšie kúzlo na vertebrálnej hernii sa robí na zvláštnom mieste - je to vaňa. Budeme potrebovať novú kúpeľnú metlu. Aby sme sa zbavili všetkej choroby od seba, porazili sme sa slovami:

"Ah, dubová metla, odvádzajte dobrú prácu." Odstráňte všetky choroby a odveďte ich do temného lesa. Keď som bil metlou, bolesť zmizla. Bolesť nenájde miesto pre seba, choďte preč zatraceně pre vzdialené krajiny. Napadnite tam šedú kobylu a nechajte ma na pokoji. “.

Kúzlo zopakujte päťkrát a pri výstupe z kúpeľov vypálte metlu povesením:

Kúzla Holy Fest

Verí sa, že v nedeľu v nedeľu sa hovorí zasvätená vetvička vŕby a dokáže vyliečiť všetky choroby jedným úderom. Požiadajte svojho blízkeho, aby vykonal rituál: zasiahnite vás zozadu zasvätenou zelenajúcou sa kozou a povedzte:

"Svätá vŕba, pomôžte, oslobodte Božieho služobníka (meno) od ťažkostí".

Ako hovoriť kýlu u dospelých: pravidlá a metódy

Mnoho ľudí pozná ochorenie, ako je kýla. Inguinal, umbilical alebo vertebral - taký problém v každom prípade spôsobuje problémy osobe, je sprevádzaný nepríjemnými symptómami, narúša celý život. V prevažnom počte situácií predstavitelia úradného lekárstva navrhujú radikálne odstránenie zhutnenia. Ale tradiční liečitelia odporúčajú, skôr ako sa rozhodnú pre chirurgickú liečbu, pokúsiť sa sprisahať proti prietrži. Táto metóda sa osvedčila v boji proti tejto chorobe..

príčiny

Kýla bola prvýkrát opísaná profesorom Claudiusom Galenom. Je to nebezpečná choroba, pri ktorej vývoji dochádza k zmene polohy vnútorných orgánov v tele, niektoré z nich vypadávajú cez vytvorené otvory. Existujú určité predispozičné faktory, ktoré priamo prispievajú k rozvoju choroby:

 1. Genetická predispozícia.
 2. Nepretržité zaťaženie, práca súvisiaca s ťažkou fyzickou prácou.
 3. Obdobie narodenia dieťaťa.
 4. Nedostatok správnej výživy, proti ktorej dochádza k nadmernej hmotnosti alebo úbytku.
 5. Atrofia alebo nadmerné zaťaženie brušných svalov.

Podľa oficiálnych štatistík trpí takým ochorením asi tretina svetovej populácie. Kýla môže byť vrodená alebo získaná. V závislosti od lokalizácie vzdelávania existuje určitá klasifikácia, ale najčastejšie lekári diagnostikujú kýlu pažeráka, medzistavcové, trieslovinové a pupok. Ľudia, ktorí sa doteraz nestretli s magickými rituálmi a inými nekonvenčnými metódami liečby, sa vždy pýtajú, či kýlová konšpirácia skutočne pomôže zbaviť sa tejto choroby.?

Podľa tradičných liečiteľov by sa s chorobou, ako je prietrž, malo bojovať so zvláštnymi sprisahaniami a magickými rituálmi. S ich pomocou sa môžete zbaviť choroby a vyhnúť sa chirurgickému zákroku v tele..

Ako viesť rituál

Existujú určité odporúčania odborníkov, ktorí sú pre liečenie dôležití:

 1. Pozitívne emócie. Rituál je potrebné vykonávať iba s pozitívnym postojom, aby počas liečby nebol negatívny.
 2. Počas čítania text nemeňte.
 3. Na správne prečítanie grafu prietrže je lepšie ju napísať na papier, aby nedošlo k zámene slov. Odborníci však napriek tomu odporúčajú zapamätať si modlitbu, čo zlepší jej účinok.
 4. Všetky manipulácie sa musia vykonávať presne av jasnom poradí, ako je uvedené v pokynoch pre rituál.
 5. Počas čítania je potrebné zamerať všetku pozornosť na slová, energiu, mentálne si predstaviť, ako presne táto mocná energia preniká do vzdelávania, pomáha jej rozpustiť sa..
 6. Rituál sa uskutočňuje v prítomnosti chorého.
 7. Rituál môžete vykonať v intervale, keď je mesiac vo fáze slabnutia, čo je jediný spôsob, ako dosiahnuť výsledok.
 8. Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť pozitívneho výsledku, použite túto metódu, ako sa zbaviť kýly iba v súkromí, bez prítomnosti cudzincov. S pomocou tajomstva rituálu budú účinné slová hovorené s cieľom zbaviť sa kýly na bruchu alebo na inej časti tela..
 9. Je veľmi dôležité veriť v silu slova, v pozitívny výsledok po obrade.
 10. Zriedkavo sú potrebné kúzelné nástroje a rôzne atribúty..
 11. Liečba chorôb sa najčastejšie vykonáva pomocou kostolových sviečok, svätej vody a jednoduchých liekov, ktoré sa nachádzajú takmer v každej domácnosti..

Ak dodržiavate jednoduché pravidlá a tipy pomocou ľudovej mágie, môžete sa zbaviť mnohých chorôb vrátane kýly.

Jednoduché sprisahanie

Proti prietrži možno vykonať jednoduchý obrad. Zapálte sviečky kostola a položte ich na stôl. Ďalej vložte nádobu naplnenú požehnanou vodou. Vyslovte tieto slová na vode:

"Pane, daj mi silu, aby som sa zbavil môjho ochorenia!" Nechajte to prúdiť ako čistá voda, tak nech vyteká moje ochorenie a nech je moja krv a telo zdravé! Nechajte svoje telo posilňovať pomocou liečivej tekutiny. Amen (vyslovuje sa trikrát) ".

Na konci pozemku musíte piť vodu. Táto metóda je veľmi jednoduchá. Ak chcete dosiahnuť účinok, musíte úprimne veriť v silu obradu. Existuje ďalšia jednoduchá možnosť. O tejto chorobe môžete hovoriť takto: počas týždňa po rannom prebudení hovorte rukou k boľavému miestu:

"Pane, žehnaj mi, aj keď ráno začína úspešne, takže moje ochorenie zmizne, pečať sa rozpustí!" Moje slová sú silné! Nech to tak je! “

Univerzálny dej

U dospelých je tiež k dispozícii univerzálna kýla. S jej pomocou sa odstráni ingvinálna, vertebrálna a pupočná kýla. Tento obrad z kýly na chrbtici alebo na inej časti tela si nevyžaduje predbežnú prípravu a žiadne špeciálne zariadenia. Počas rituálu je dôležité byť sám so sebou, cudzinci by nemali byť prítomní. Ak chcete zamerať energiu na boľavé miesto, musíte sa proti hernii postaviť proti smeru hodinových ručičiek a potom vysloviť modlitbu:

"Bože, vyzývam vás!" Uvidíte všetko dole, zistíte to a môžete! Áno, počúvajte moje žiadosti a modlitby! Pomôžte mi zbaviť sa ťažkostí, nechajte moju chorobu opustiť moje telo a už sa nikdy nevrátite! Nech sa moje slová splnia, modlitba pomôže, bude mojou spásou! Amen! "

Modlitbu opakujte trikrát. Liečitelia sľubujú, že ochorenie ustúpi v priebehu niekoľkých dní, bolesť sa zastaví a zhutnenie sa zníži.

Herniatický disk

Pomocou magických rituálov a modlitieb môžete bojovať s rôznymi typmi kýly, vrátane medzistavcov. Zároveň však treba pamätať na to, že takéto metódy nebudú účinné, ak je choroba komplikovaná. Je tiež dôležité pochopiť, že magické rituály sa líšia od tradičných metód liečby, ktoré pri liečbe tohto ochorenia nebudú účinné..

Spiknutie z prietrže chrbtice má silné posolstvo energie, ktoré je tvorené kombináciou túžby a viery v silu slov a pozitívneho výsledku. S týmto rituálom bude energia uvoľnená v čakrách po očistení tela pomôcť odstrániť všetky negatívne, telo sa samo uzdraví, zhutnenie prejde.

Sedemkrát za sebou hovoria modlitba: Pane, pomôž nám alebo nášmu Otcovi. Potom zoberte cukor v kockách a pripevnite ho na bolesť v chrbte. Potom navlhčite vodou tak, aby sa topila na chrbte. Potom sedemkrát za sebou prečítali nasledujúci text, ktorý hovoril pokojne a rovnomerne.

"Cukor, vezmi tekutinu, vezmi si moje choroby pre seba." Dám vám časť môjho tela, vezmite ho spolu s ochorením. Amen (trikrát) “.

Na konci rituálu sa osprchujte a utrite chrbát handričkou navlhčenou teplým žihľavovým vývarom. Takéto manipulácie sa vykonávajú na rastúcom mesiaci tri dni v rade.

Na kužele jedľa

Jediným kužeľom sa môžete zbaviť chrbtice, triesloviny alebo pupočníka. Za týmto účelom zapálte sviečku večer, nalejte zasvätenú vodu do malej sklenenej misky alebo misy a do nej vložte predtým umyte jedľa. Jazdite ukazovákom po pravej ruke proti smeru hodinových ručičiek vo vode, šepot:

"Ako rastú šišky na smreku, na borovici." Keď trhám túto ranu, tak nechaj uzol na tele, zbytočné, nechcené, tiež padne. Nechaj to ísť ďalej, nevracaj sa ku mne, neubližuj, nerastú, neobťažuj sa. amen ".

Potom pomocou komprimovanej smrekovej vody urobte obklad. Tento rituál sa ľahko učí, ale jeho pomocou sa môžete rýchlo zbaviť choroby, ktorá sa vyskytuje na ktorejkoľvek časti tela..

Do vody

Kúzlo môžete vyhodiť do vody z prameňa alebo studne:

"Matka Voditsa, zmyť moje choroby." Stohy z tela môjho pacienta, umyte si mäso a krv, môžu byť slová silné, silné, uzdravujúce. Amen. " Zasiahnuté miesto umyte vodou, vypite tri dúšky.

Obrad v kúpeli

Hernia sprisahania môžu byť vykonané v kúpeľnom dome. Iba na to potrebujete breza. Vďaka jeho pomoci je ľahké facku na boľavé miesto povedať:

"Bola tam breza, ale plávala, stala sa metlou." Rovnako ako moja choroba. Bola v mojom tele tak prázdna “.

Potom metlu nemôžete použiť. Tento obrad sa môže opakovať, ale zároveň nezabudnite, že v horúcom kúpeli s kýlami nemôžete stúpať.

Intuitívna hernia

Tento typ vzdelávania sa najčastejšie vyskytuje u mužov. Mnoho pacientov sa obáva chirurgickej liečby, radšej sa zbaviť choroby sami. Spiknutie slabinovej prietrže môže pomôcť odstrániť chorobu. Aby ste sa zbavili choroby, mali by ste si pri západe slnka päť dní v rade prečítať špeciálny kúzelný text:

"Pane, som tvoj / tvoj otrok; mám trápenie, ktoré sám nedokážem prekonať." Pomôž mi zbaviť sa ho, dať uzdravenie a silu na prekonanie choroby. Nechaj ma prietrž. “

Pri vyslovovaní tohto textu by ste mali sústrediť všetku svoju energiu na boľavé miesto, predstaviť si účinok magických slov, predstaviť si, ako sa uzol vyrieši. Opakujte päťkrát, najlepšie mesiac v splne. Číta sa aj sprisahanie spomenutej kýly na machu, ktoré sa predtým získalo v lese:

"Vyrastal si v lese, stal som sa nevyhnutným." Teraz buďte mojím asistentom. Vezmite si svoje bolesti k sebe, choďte ďaleko. “ Hoď mach pod strom.

S mydlom

Hernia plot s mydlom sa používa od staroveku. Pre úspešný rituál by ste si mali predobjednať malý zvyšok. Zasiahnuté miesto niekoľkokrát umyte a povedzte:

„Keď z môjho tela prúdi špina, nechaj ma odísť. Spolu s liečivou vodou nechajte chorobu zmyť a nechať ju bez návratu! “

Sedemkrát zopakujte všetky manipulácie a zvyšok vyhoďte. Nový zvyšok sa získa na druhý rituál..

Na mesiac

Z kýly vyžaduje sprisahanie schopnosť používať lunárny kalendár. Nahrajte text štyrikrát na vychádzajúci mesiac:

„Keď mladý mesiac vystúpi do neba, nechaj kýla opustiť moje telo naveky a nevráti sa. Po mladom mesiaci sa na oblohe objaví jeden plný, ale dovtedy nechajú úplne prejsť kýla. amen ".

Umbilická kýla

K dispozícii je tiež pozemok na pupočníkovú prietrž. Toto silné sprisahanie z pupočnej kýly sa tiež nazýva posielanie. Ak chcete obrad vykonávať doma, budete si musieť kúpiť jednoduchý mach, ktorý rastie v akomkoľvek lese alebo výsadbe. Dajte kúsok machu na boľavé miesto a zašepte takú pomluvu:

"Prešiel lesom, mach našiel." Pod ňou je moja krv bolestivá. Prijmi moje ochorenie, pomôž zbaviť sa choroby “.

Na konci rituálu odneste do lesa kúsok machu, položte ho na zem, posypte ho rozdrvenými vaječnými škrupinami.

Lunárny pozemok

Štyri dni sa robí pozemok na pupočnú kýlu alebo na vzdelávanie na inej časti tela. Prvé tri dni by mesiac mal klesať a posledný deň by mal byť nový mesiac. Pomocou tohto grafu môžete vyliečiť pupočníkovú, stavcovú a inú prietrž. V noci otvorte okno a čítajte slová za mesiac:

"Ty si nebeská hviezda, si všemocný!" Pomôž mi! Starý mesiac zmizol s touto chorobou. Nechajte herniu rozpustiť sa a znovuzrodenie nového mesiaca. Nech to tak je! “

Kyslá smotana

Aby ste sa zbavili pupočnej kýly u dospelých, čo je vyvolané neustálym nosením závaží, môžete použiť tento rituál. Nákup domácej kyslej smotany na trhu. Nalejte ju do misky a vyslovte nasledujúci text:

"Pane, pomôž mi, žehnaj mi." Po opustení môjho domu zatvorím všetky dvere za mnou. Zatvorím všetky brány silnými zámkami, zahodím kľúče. Idem po ceste, prejdem na úzku cestu, vyjdem na otvorené pole. Rastú tu svieže kríky, na nich sedia tukové mačky. Všetky sú sivé. Mačky, mačka, hrýzová prietrž na mojej bielej línii brucha. Akákoľvek kýla - trieslovina, chrbtová, oftalmická, frontálna, dozadu, ulnárna, vajíčko, hlava. Červené uzly, čierna, žltá, biela. Zahryznite všetky uzly, vedené mnou a neznáme. Zabavte sa, uhryznite, aby nič neuškodilo, nebolesť. Tak nech to je. amen ".

Potom postihnutú oblasť tela pomazajte očarenou kyslou smotanou. Kyslá smotana, ktorá zostala v miske, by sa mala kŕmiť pre mačku.

Modlitby proti hernii

Modlitba je účinná liečba mnohých chorôb. Aby sa zbavila prietrže, osoba čítajúca modlitbu by sa mala obrátiť na Svätého Artemida alebo Panteleimon. Pred začatím liečby modlitbou sa odporúča, aby ste slúžili v chráme alebo kostole, vyznávali a prijímali spoločenstvo..

Pri posvätenej vode je lepšie pokrstiť, umyť chorú oblasť, mentálne požiadať Pána a svätých o uzdravenie a pomoc.

Modlitby za spinálnu prietrž

Úplný popis: Modlitby za kýlu chrbtice najmä pre našich vážených čitateľov.

Aká modlitba pomôže pri vertebrálnej prietrži?

Takže, ak sa rozhodnete vytlačiť svoju chorobu z tela prostredníctvom modlitby, radšej nepotrebujete Boha, ale sebavedomie. Ale niekedy sú ľudia uzdravení, veria v Boha, hoci viera v neho je nahradená vierou v seba samého. No dobre, to všetko sú lyrické odbočky.

Čítali sme nahlas a jasne:

Táto modlitba je vhodná nielen pre prietrž, ale aj pre akékoľvek bolesti.

Môžete tiež hovoriť o svojej chorobe. Spikneme sa na slabnúcom mesiaci. Zoberieme dubovú metlu a pôjdeme do kúpeľného domu. V kúpeľoch, ktoré vás bijú metlou na tele, vyslovujeme kúzelné slová:

Opakujte trikrát.

K dispozícii je tiež obrad s vodou. Berieme čistú, jarnú a prvý deň miznúceho mesiaca zopakujeme trikrát nasledujúce slová:

Potom túto vodu vypite každý deň až do nového mesiaca.

Nie modlitby by sa tu nemali čítať, ale mali by sa pamätať príslovia! Typ takéhoto:

A nie sú lichotivé, všetky sily a prostriedky na liečbu od odborníkov k odchodu. Jedna modlitba a viera v zázrak nedokážu bohužiaľ vyliečiť.

Modlitba je jednoduchá a ľahko zapamätateľná..

"Pane! Pomôž mi, chlapče nevedomia. Aby som ti prestal veriť, ale pozbieral som svoju silu a šiel som k chirurgovi, ktorý vie, Pane, osvietený, so znalosťou vyrezania kýly obohatenej stavcovým stĺpom. Áno, bude pôsobiť na mňa, vaše dieťa bude trpieť a postaví sa na nohy. Amen navždy a navždy! “

Ten, ktorý premieňa soľ na cukor. Ospravedlňujeme sa, ale v modlitbe sa budete inšpirovať iba sami, čo je pre vás jednoduchšie. Toto je hypnóza, ktorá bude mať malý vplyv na vaše ochorenie. Navštívte dobrých lekárov.

"Zamiešajte, lenivé zviera, neklamte, nesadajte, nechodte." Posilniť tlač “.

Choďte do Bubnovského, tam budú učiť.

Boh pomáha, keď človek nie je lenivý, a zvlášť nevníma slová lenivý. Modlitba je prospešná pre zdravie a zvyšok je dielom samotného človeka. Ambulantná liečba po viere v zázraky, po posilnení svalov brucha a chrbta. Ak chcete mať pocit, že je niečo, čo drží stavce, môžete to urobiť.

Ľahnite si na brucho, zdvihnite ruky a nohy a držte 3 minúty. môžete, potom sú zadné svaly dobré. Výsledok ďalej rozvíjame.

Ľahnite si na brucho, tu je to úhľadnejšie, neponáhľajte sa, neohýbajte kolená, ponožky na seba a nestláčajte nohy v uhle 45 stupňov. Ponechajte 3 minúty, potom je všetko v poriadku.

Usilujte sa o to a budete chodiť. Ľutujeme, iba skákanie je problematické.

Ako liečiť medzistavcovú prietrž s ľudovými liekmi

Dobré popoludnie od stého výročia! Predtým, ako odpovieme na otázku, ako liečiť medzistavcovú prietrž pomocou ľudových prostriedkov, budeme hovoriť o príčinách jej výskytu a príznakoch..

Ochorenie chrbtice môže vyvolať nielen vek, ale aj ďalšie faktory, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú medzistavcové platničky..

Príčiny medzistavcovej prietrže

Osteochondróza, lordóza, skolióza, tuberkulóza, nádor, syfilis, metabolické poruchy v tele môžu spôsobiť stavcovú kýlu bedrovej chrbtice, ako aj:

 • poranená chrbtica (v prípade nehody, hrbole, pád dozadu; zdvíhanie ťažkých bremien, priemyselné zranenia);
 • degeneratívne zmeny medzistavcových platničiek dolnej časti chrbta;
 • obezita (ťažká váha);
 • sedavá práca (nedostatok pohybu);
 • ťažké bremená počas fyzickej práce;
 • ohnutý chrbát (nekontrolovaný stav chrbtice);
 • predĺžená monotónnosť pohybu;
 • fajčenie.

Muži (vo veku od 30 do 50 rokov) trpia väčšinou herniou. Považujú tento vek za najlepší život. Plus skúsenosti s vzpieraním, ktoré môže pomstiť aroganciu.

Mladí ľudia majú ochorenie miechy v ranom veku. Pri nedostatku pohybu nemajú hrebeňové štruktúry výživu a najmä medzistavcové platničky. Takmer rovnaký obrázok a pri stálom zaťažení, keď dochádza k hladovaniu kyslíkom, ktorý nenasýti krv. Disky tiež pociťujú nedostatok kyslíka.

Ochorenie sa v mnohých prípadoch neobjaví okamžite. Tento proces sa však začal a o päť rokov sa to určite prejaví.

Príznaky medzistavcovej prietrže sakrálnej chrbtice

Znaky medzistavcovej prietrže sa objavujú vo forme bolesti, ktorá sa prejavuje určitými príznakmi.

 1. Vzhľad „bolesti chrbta“ v chrbte alebo bolestivé pocity. Toto je počiatočná fáza..
 2. Ďalej osoba pociťuje bolesť pri dlhej chôdzi, sedení alebo státí na jednom mieste.
  Keď sa otočí alebo nakloní.
 3. Je to pocit, keď zdvíhate ťažké predmety, kašeľ, náhle pohyby, jazdíte na drsných cestách.
  Bolesť zmizne, ak idete spať.
 4. Pri hernii medzistavcových platničiek dochádza k obmedzeniu pohybov: ťažkosti pri zdvíhaní nôh, úplne sa neohýbajú v kolenách, sú ťažké naklonenie do strán.
 5. Ak sa liečba nezačne, bolesť začne klesať zozadu pozdĺž vnútornej strany jedného zo stehien, dosiahne koleno, ovplyvňuje dolnú časť nohy a potom členok.
 6. Lokalizácia bolesti môže byť v dolnej časti chrbta, dať ju do zadku a postupne klesať, dosahovať palec.
 7. Z dôvodu svalovej slabosti (pri stláčaní miechového nervu) je ťažšie vyliezť na schody, drepovať, odraziť. Bez včasného prístupu k lekárovi dochádza k ochrnutiu.

Stručne povedané, chrbtica je základom nášho zdravého životného štýlu. Potreba sa o neho postarať!

Veľmi poučné video o liečbe medzistavcovej prietrže

Medzistavcové prietrže - liečba ľudovými liekmi

Ak sa stane, že počas života získanej choroby sa pokúste liečiť kýlu medziobratlových platničiek ľudovými prostriedkami. Nezabudnite však, že lekár musí urobiť presnú diagnózu. Po dohode s ním pokračujte v príprave lieku podľa ľudových receptov.

Cinquefoil z medzistavcovej prietrže

Príprava drogy doma nie je náročná, hlavná vec je, že sú k dispozícii všetky zložky receptu. V lekárni kúpte bylinky a odmerajte:

Liečivé suroviny nalejte vodkou (0,5 l) alebo zriedeným alkoholom vodou (1: 1). Trvajte na presných dvoch týždňoch a potriasajte denne. Tinktúra bude variť rýchlejšie na teplom mieste. Mala zhnednúť.

Ošetrenie je nasledujúce. Bavlnená podložka je navlhčená a aplikovaná na boľavé miesto (takže môžete liečiť deformujúcu artrózu). Prikryte fóliou a izolujte vreckovkou po dobu 4-5 hodín. Môže sa to urobiť v noci. Jemne votrite domáci produkt do pokožky. Používa sa ako drvina. Cinquefoil tinktúra zmierňuje bolesť pri osteochondróze a artritíde.

Liečba medzistavcovej prietrže bez chirurgického zákroku. recenzia

Valentina Viktorovna, predavačka so skúsenosťami z Bieloruska, sa podieľala na predpise, ktorý použila pri liečbe medzistavcovej prietrže a vyhýbala sa chirurgickému zákroku.

„Z povahy mojej práce som získal nebezpečnú chorobu - medzistavcovú prietrž bedrovej oblasti. Lekári ponúkali operáciu, ale po testoch sa zdržali kladenia mi na stôl. Starší chirurg pri obchádzke odporučil recept, ktorý si zapísali všetky ženy v miestnosti. Zloženie produktu bolo také jednoduché, že som trochu pochyboval o jeho účinnosti, ale márne. Vďaka jedľovému oleju a medu dnes dýcham, žijem a žijem. Tu je to, čo musíte urobiť.

 1. Nakúpte jedlý olej v lekárni a vtierajte ho do oblasti chorých stavcov, potom naneste na pokožku med s múmiou..
 2. Masť som vopred pripravil na 1 g múmie - 100 g medu. Mumiye sa rozpustil v lyžici prevarenej teplej vody a zmiešal sa s medom.
 3. Keď produkt nanášala, jemne ju poplácala po dlani po chrbte. Je dôležité, aby sa koža lepila na dlaň ruky. Je to taká terapeutická masáž s medziobratlovou kýlou po dobu 5 minút. Keď ona sama, niekedy jej dcéra pomohla. Najprv to bolelo, ale vydržalo to.
 4. Potom si trela „Finalgon“ a okamžite ju zabalila späť. Liečené, kým bolesť nezmizne.

Začala sa pohybovať, ľahko sa zohla a prešla. Radoval som sa zo svojej spásy a spasiteľa. Raz som sa stretol so spolubývajúcim na nemocničnom oddelení. Tento recept pomohol jej a jej bratovi, je vodičom. Pravidelne si trením chrbtom chrbticu s jedľovým olejom, ale je to pre prevenciu. Kto pomôže, budem rád.

Agave ponúka čitateľom zdieľanie ich receptov. Koniec koncov, všetci musíme byť zdraví a mobilní. Pomôžeme si navzájom a liečime medzistavcové prietrže pomocou ľudových prostriedkov. Nech Pán pomôže pri uzdravení! Verte a nebuďte leniví, aby ste sa zachránili.

Modlitba za kýlu stavovcov s výzvou k svätému veľkému mučeníkovi Artemymu

Po modlitbe sa obráťte na sv. Artemida svojimi vlastnými slovami a požiadajte Ho o milosrdenstvo a vyslobodenie z choroby. Nech ti pošle tvoje žiadosti Pánovi.

Svätý mučeník Artemie! Pozrite sa z nebeskej komory na tých, ktorí požadujú vašu pomoc a neodmietajú naše petície, ale ako láskavý dobrodinec a náš príhovorník sa modlite ku Kristovi Bohu, áno, pretože je humánny a milosrdný, zachráni nás pred každou situáciou: od zbabelca, povodne, ohňa, meča, invázie cudzincov a medzikultúrne vojny. Nech nás neodsúdi za hriešnikov za hriešnosť, a nech neobrátime dobro, ktoré nám dal všemohúci Boh, k zlu, ale k sláve Jeho svätého mena a k oslavám tvojej mohutnej príhovorky. Áno, Pán nám dá svojimi modlitbami svet myšlienok, abstinencie od ničivých vášní a všetkého druhu špiny, a môže posilniť svoju Svätú, katolícku a apoštolskú cirkev po celom svete, už získal svoju úprimnú krv. Svätý mučeník, ktorý sa usilovne modlí, nech požehná Bohu, nech vo svojej svätej pravoslávnej cirkvi potvrdí živého ducha pravej viery a zbožnosti a všetkých jeho členov, očistených od povery a povery, uctieva ho duchom a pravdou a usilovne sa pečie, aby dodržiaval jeho prikázania, nech všetci všetci žijeme v pokoji a zbožnosti v skutočnej váhe a dosiahneme blažený večný život v nebi, milosť nášho Pána Ježiša Krista, všetku slávu, česť a moc s Otcom a Duchom Svätým, ktoré sa mu teraz a teraz, navždy a navždy budú páčiť. amen.

Pozemky z medzistavcovej prietrže

Dva parcely na šišky a kyslou smotanou z bazaru. Aby ste si mohli prečítať prvý pozemok, musíte ísť do lesa a nájsť jedľa, najlepšie veľký. Urobte rituál trikrát, keď mesiac klesá. Pozrite sa pozorne na hrbole a prečítajte si ju trikrát:

"Kýla - kýla na mne žije, pijete moje šťavy, ale cítim sa od vás zle." Chodíš na priateľku na jedľa, vyzerá ako ty. Kríž, a nechaj ma. Paušálne je to jedno, ale som zdravý.

Po každom čítaní zavrite oči a predstavte si, ako choroba zmizla na hrbole. V lese a nechaj ju.

Pre druhý pozemok priveďte kyslou smotanou z bazaru. Presuňte polievkovú lyžicu produktu spolu s výrobkom do misky a trikrát začnite vyhláskovať slová, ktoré sa ozývajú na klesajúcom mesiaci:

"Otočím svoju tvár smerom k východu slnka; opustím dom nie s dverami, ale s bránami." Uzamknem bránu, ale vezmem so sebou všetky kľúče. Idem po ceste, potom odbočím na malú cestu, uvidím čisté pole a pôjdem do nej. Na poli vyrastie iba sedem kríkov a pod nimi sedí sedem mačiek. Šesť z týchto mačiek je sivých a jedna z nich je čierna. Tomu, kto je čierny, poviem: Kočičko, ty si hrýzol hernie môjho služobníka Božieho (Tvoje meno), vyslobodíš ma od nej až do konca. Hlodaj ju - toto je môj mandát a sprisahanie. Moje slovo je zákon, moja žiadosť je vyššie. Odteraz to bude až do konca. “.

Produkt rozotrite s hotovým produktom na bolesť chrbta po dobu pätnástich minút. Nezabudnite mačku olízať neskôr. Tak urobte 3 noci za sebou. Postarajte sa o seba, o tri mesiace sa stanete zdravými.

Ako hovoriť prietrž pri dospelých medzistavcoch

Ako liečiť stavovú prietrž. Spiknutia sibírskeho liečiteľa. Vydanie 10

Pre každú jednotlivú modlitbu, ktorá sa musí povedať, aby sa vykonal liečebný rituál, existujú špeciálne magické odporúčania, bez ktorých je postup často zbytočný..

Likvidácia vertebrálnej hernie rituálom sa môže uskutočniť v kúpeľoch, na rieke a pomocou iných prostriedkov (kyslá smotana, voda). Zvážte populárne sprisahania, ktoré sa konajú pre úspešný výsledok..

Pozor! Prečítajte si rituálne príbehy, aby ste sa zbavili choroby sami, starostlivo sledujte priebeh slov z textu. Každé slovo musíte vysloviť správne

Pokiaľ ide o kúzelníkov, môžete študovať ich kvalifikáciu, neveriť svojmu zdraviu šarlatánmi.

Vodný rituál

Alternatívne metódy liečby vertebrálnej hernie sa odporúčajú iba v miernom štádiu lézie, v neprítomnosti individuálnej neznášanlivosti na zložky liečiv, ako aj vtedy, keď nie je možné použiť konzervatívnu liečbu..

Niekedy, ak je to potrebné, chirurgický zákrok nie je možný, a v tomto prípade sa pacientovi môže pomôcť buď pomocou liekov alebo alternatívnych receptov..

Mnoho lekárov nerešpektuje metódy alternatívnej medicíny, pretože účinok použitých infúzií a mastí na organizmus nie je úplne objasnený, čo môže spôsobiť nežiaduce následky.

Napriek týmto tvrdeniam je väčšina pacientov s ochorením, ako je medziobratlová hernia, prednostne liečená alternatívnym liekom.

Pri vykonávaní magických rituálov sa ľudia spoliehajú na pomoc cudzích síl a energiu vesmíru. Skeptici majú veľkú nedôveru v sprisahania a veria, že človek zbytočne stráca čas, namiesto toho, aby podnikol skutočné kroky..

Je prekvapujúce, že človek, ktorý úprimne dúfa, že sa stane zázrak, ho často dostane. Platí to aj pri liečbe zložitých foriem stavcových kýly..

Psychosomatika Louise Hay - tabuľka chorôb chrbtice

Napriek zjavnej jednoduchosti rituál vyžaduje dodržiavanie určitých podmienok a nemôže viesť k požadovanému výsledku, ak pacient pochybuje o jeho úspechu.

Predtým, ako si prečítate dej z medzistavcovej prietrže, musíte sa uistiť, že v okolí nie sú žiadni cudzinci, a že domáce prostredie vedie k meditatívnemu ponoreniu do vašich myšlienok..

Spiknutie s liečbou

Ľahko rozprávateľná voda

Silný rituál na ošetrenie medzistavcovej prietrže, pri ktorom je účinok na vodu.

Vo vode je veľmi efektívne vykonávať niektoré rituály a sprisahania. Faktom je, že táto látka dokonale absorbuje všetky informácie, takže je možné s ňou liečiť rôzne choroby..

Pravidlá obradov

Stáva sa, že ani tie najsilnejšie lieky a nové technológie v oblasti medicíny nepomáhajú človeku zbaviť sa patológií v oblasti stavcov..

V tomto prípade sa ľudia spoliehajú na pomoc nekonvenčnými metódami

Jedným z efektívnych spôsobov, ako sa zbaviť prolapsu miechy a deštrukcie jej tkanív, sú sprisahania, ktoré si musíte pozorne prečítať podľa všetkých pravidiel, ktoré vezmeme do úvahy v našej dnešnej publikácii.

Buďte opatrní pri kúzle.

Aby boli sprisahania vertebrálnej kýly vysoko účinné, vykonávajú sa podľa osobitných pravidiel:

Aby ste sa zbavili choroby, musíte rituál vykonať na ubúdajúcom mesiaci.
Je nesmierne dôležité veriť v sprisahanie, ktoré vyslovujete, až potom bude výsledkom. To sa netýka iba rituálov, ktoré súvisia so zdravím, ale aj všetkých rituálov všeobecne.
Keď čítate obrad alebo sprisahanie, je veľmi dôležité prepojiť vizualizáciu pozitívneho výsledku

To je živý obraz, kde ste úplne zdraví. Vizualizácia zlepší obrad.
Nehovorte cudzincom, že hovoríte o chorobe, ak s ňou priamo nesúvisí..

Spinálna prietrž, 5 silných sprisahaní

Spolu s tradičnými metódami liečby vertebrálnej hernie sa ju snažte zbaviť pomocou magických sprisahaní. K dispozícii je 5 textov na čítanie.

V okultnej praxi je hovoriaca prietrž povolená v ktorejkoľvek fáze mesiaca.

Na to budete potrebovať svätenú vodu alebo masť predpísanú odborným lekárom.

Čítaním magických sprisahaní súhlasíte, že nebudete prerušovať predpísaný priebeh liečby.

Umbilická hernia sprisahania u novorodencov

Srdce matky je roztrhané na kusy, keď nedokáže uhasiť trápenie svojho novonarodeného dieťaťa z pupočnej kýly, ktorá sa objavila z kmeňa. Ako chcem rýchlo a bezbolestne pomôcť tomuto bezmocnému stvoreniu. Málokto však vie, že v takej situácii je najjednoduchšie sprisahanie prietrže u kojencov omnoho efektívnejšie ako nepríjemná masáž, tesná bandáž alebo chirurgický zákrok..

U novorodencov môže herniu sprisahať iba matka, babička alebo spolu. Sila materskej lásky a úprimná túžba pomôcť je v rituále veľmi dôležitá, je to mocná energia, ktorá môže začať proces hojenia. Slová hovorené počas obradu sú dôležité - energia uvoľnená pri čítaní modlitieb môže viesť k zázrakom.

Všetky obrady sa konajú v uzavretej miestnosti od zvonka, najlepšie v dňoch rastúceho mesiaca. Pred začatím procedúry by ste mali vyčistiť mäso: umyte ho jarnou vodou, umyte si ruky, vyčistite si zuby. Povinné súčasti rituálu sú zem, horiace sviečky, olejové lampy alebo zasvätený olej: Zem pohlcuje negatív z hernie, sviečky očistia miestnosť od tohto negatívu, naolejujú oblasť okolo pupka a prenášajú liečivú energiu lásky a slov. Najskôr musíte teplou rukou namazať bruško olejom 12-krát v kruhu, jemne hrýzť prietrž svojimi zubami a súčasne vyslovovať:

Tieto slová sa musia opakovať trikrát a potom pľuvnuť na zem, potom znovu uhryznúť, hovoriť, pľuvať a tiež tretí raz. Potom je potrebné dieťa pevne zavinúť, vyhodiť zem von, vyložiť sviečky. Tento rituál sa opakuje tri až päť dní v rade, najlepšie v prípade, že posledný deň je spln.

Liečivá sila modlitby prietrže

Najväčšia moc pravoslávnych modlitieb a obrazov nevyžaduje potvrdenie. Existuje nespočetné množstvo prípadov magického uzdravenia ľudí, ktorí skutočne veria v silu a láskavosť Najvyššieho. Modlitby Antiochijského veľkého mučeníka, sv. Panteleimona, 90. žalmu, pôsobia obzvlášť mocne, práve tieto texty sa často používajú ako kostolný plot z kýly.

Video (kliknutím prehrajte).

Pred cirkevnými sprisahaniami sa musia postiť, očistiť telo, priznať sa, očistiť dušu, prijať spoločenstvo a prijať Ducha Svätého. Oslobodenie od hriešnych myšlienok spúšťa čistiaci mechanizmus tela a pozitívne myslenie formuje budúcnosť..

Svätá voda, ktorá je umývaná bolesťami, má tiež liečivú silu, pretože je nabitá božskou energiou. Na tejto vode sa čítajú rôzne modlitby vrátane sprisahania na alkohole. Ak sa umyjete takou vodou alebo ju pijete na lačný žalúdok, telo je naplnené čistou, liečivou energiou a začína regeneračné procesy..

V našom živote sa neuveriteľné vedecké a technické zmeny a starodávne ľudové rituály stretávajú bok po boku. Obidve majú výhody. Čo však každému človeku bráni v tom, aby si vybral presne to riešenie, ktorému dôveruje. Iba úprimná viera v sprisahanie z kýly, odstránenie znehodnotenia vajíčkom, ochranné amulety alebo silu mysle, vedy, medicíny umožní telu uzdraviť sa z akejkoľvek choroby.

Spinálna kýla

Hernia sprisahania u dospelých vzhľadom na zdravý skepticizmus moderného človeka nie je ľahká úloha. Obtiažnosť spočíva v tom, že magické obrady využívajú energiu nielen lásky, ale aj úprimnej viery v uzdravenie. Druh starých textov môže spôsobiť skôr úsmev než vážny prístup.

Avšak? väčšina sprisahaní má množinu slov, zvukov, intonácií ideálne naplnených potrebnou silou. Je to druh mantry, ktorá núti telo odmietnuť negatívnu energiu a vyplniť zdravé dutiny. Čítanie grafu z hernie, vrátane chrbtice, sa odporúča sedemkrát za sebou alebo viackrát, čím sa automaticky odčítava, znie to v podvedomí a opakuje sa. Vertebrálna kýla hovoria zvlášť, kladúc mu kúsok cukru na chrbát a kvapka vody na ňu - cukor by sa mal topiť. Čítať deväťkrát:

Po obradoch je vhodné utrieť žihľavu namočenú do vriacej vody. Rituál sa opakuje počas troch po sebe nasledujúcich dní počas klesajúceho mesiaca.

Výhody alebo poškodenia pozemku spôsobené bolesťou chrbta

Postoj k sprisahaniam a modlitbám pri liečbe rôznych prejavov osteochondrózy je nejednoznačný.

Niekto, unavený neustávajúcou bolesťou chrbtice, ktorú tradičná medicína nedokáže vyliečiť, sa pozerá na čarodejníkov a liečiteľov, niekto pohŕdavo posmieva, je presvedčený, že keďže drogy nepomohli, slová by nič nerobili.

Existuje aj sprisahanie, ktoré môže zmierniť bolesť chrbta alebo je to ďalší podvod?

Keď liečba slovami pomáha

Samotné sprisahanie, aby nedošlo k zraneniu chrbta, nie je schopné liečiť poškodené medzistavcové platničky, obnoviť elasticitu chrupavky.

Ak je však správne vykonaný, dokáže zmierniť bolesť na dlhú dobu. Nie je to vždy možné, ale iba vtedy, ak:

 • Slávnostný obrad sa koná „čarodejník“, ktorý už pomohol priateľovi alebo príbuznému, alebo možno len celkom dobre známy ako „silný kúzelník“..
 • Modlitbu číta milovaná osoba, ktorej pacient dôveruje.
 • Samostatné čítanie textu liečby, sústredené as dôverou v úspech. Zároveň je vhodné pozorovať ďalšie podrobnosti obradu (čítanie na vetre alebo na vode) - takéto maličkosti pomáhajú koncentrovať sa a zvyšujú pravdepodobnosť úspechu.

Plná dôvera v lekára a dôvera v to, že liečivá modlitba bude mať liečivý účinok, môže prebudiť obranyschopnosť tela, dať telu potrebný „impulz“, motiváciu vyrovnať sa s bolesťou a zabezpečiť úspešné zotavenie pri fyzioterapii a fyzioterapii..

Ľudia, ktorí sa zaujímajú o to, či je možné hovoriť prietrži chrbtice a zbaviť sa tejto choroby natrvalo, by mali pochopiť, že je nereálne obnovovať poškodenú chrupavku..

Môžete iba zastaviť rozvoj deštruktívneho procesu, zmierniť bolesť a čiastočne obnoviť pohyblivosť poškodenej oblasti chrbtice.

Čo je možné prečítať

Existuje mnoho sprisahaní z prietrže na chrbtici a so zhoršením osteochondrózy. Tam sú všeobecné, ale existujú individuálne, pre určité časti chrbta, napríklad krčka maternice.

S ich pomocou si môžete pomôcť pri záchvate bolesti, keď neexistuje spôsob, ako okamžite vyhľadať lekára. Tieto texty si môžete prečítať pre svojpomoc alebo pomoc blízkemu.

S bedrovou bolesťou chrbta

Musí sa odčítať v mlieku alebo vode a potom vypiť pacienta touto tekutinou. Text je možné použiť aj v prípade, že bolí krk. Liečitelia tvrdia, že správny výkon obradu môže trvalo zmierniť bolesť v chrbte.

Ak je disk poškodený

Existuje niekoľko terapeutických textov, ktoré hovoria o tom, ako hovoriť dospelých o vertebrálnej hernii. Napríklad sprisahanie s mesiacom (nájsť tento odkaz)

Musíte si prečítať o klesajúcom mesiaci a postupne si predstavovať, ako je poškodená chrupavka vyliečená.

Ľudoví lekári sa domnievajú, že týmto spôsobom je možné hovoriť nielen z cervikálnej alebo inej kýly - táto metóda je schopná zvládnuť takmer všetky problémy so stavcami, musíte vykonať tieto rituály len niekoľko týždňov..

Odvolanie sa na liečiteľov alebo samoliečebné modlitby môžu priniesť výraznú úľavu, najmä pri záchvate bolesti.

Ale aj keď táto technika pomohla, nemali by ste sa na ňu spoľahnúť, zanedbávať lekársku gymnastiku a odporúčania lekárov - to môže len ublížiť sebe, čo zhoršuje priebeh choroby, najmä počas exacerbácie..

Kúzla a ceremónie na liečenie stavovej kýly

Ak máte zdravotné problémy, tradičné spôsoby liečby vám vždy nepomáhajú. Mnohí tiež nesúhlasia s operáciou, takže sa obracajú k mágii. Kúzla z prietrže na chrbtici, ktoré by sa mali čítať podľa stanovených pravidiel, pomôžu zbaviť sa choroby. Človek musí iba pevne veriť v silu a efektívnosť sprisahania.

Miechová kýla pomôže prekonať magické sprisahania

Pravidlá obradov

Požadovaný výsledok môžete dosiahnuť, ak budete dodržiavať pravidlá magických liečivých rituálov:

 1. Ceremoniál by sa mal vykonávať iba na klesajúcom mesiaci, aby choroba rýchlejšie odišla.
 2. Je potrebné si predstaviť, ako kýla klesá, príznaky vymiznú a choroba zmizne. Základom grafu je vizualizácia a slová. Pozitívne myšlienky nasmerujú energiu späť na cestu.
 3. Cudzinci by o tomto obrade nemali vedieť. Iba tí ľudia, ktorých sa problém týka, môžu venovať svoju túžbu obrátiť sa na mágiu.
 4. Text je potrebné vysloviť nezávisle v podtóne, ktorý odráža jeho význam. Každé slovo sa vyslovuje jasne a správne. Ak choroba začne hovoriť doma, priblížia sa k oknu a otvoria ju. V miestnosti by malo vládnuť ticho. V túto chvíľu by nikto nemal byť.
 5. Odporúča sa prečítať sprisahanie z medzistavcovej prietrže v predvečer veľkých náboženských sviatkov: Veľká noc, Vianoce atď..

Vodné sprisahanie

Jeden z najpopulárnejších rituálov. Má liečivé a liečivé vlastnosti vody: má schopnosť absorbovať zlú energiu a čistiť auru. Ak chcete vykonať obrad, je lepšie vziať vodu z prameňa alebo zasvätenú v kostole. Inak sa používa obyčajná voda, ale potom sa nechá stáť v tme dlhšie ako týždeň.

Prvý deň, keď mesiac začína klesať, sa sprisahanie z vertebrálnej hernie u dospelých vykonáva. To by malo znieť takto:

„Voditsa-voditsa, si čistý a priehľadný, pomôž služobníkovi Božiemu (meno) zbaviť sa choroby. Vyhoďte z neho špinavú kýlu, aby choroba odišla a nevracala sa, nepomohla mu a uzdravila ho. Nech je to teraz zdravé. Amen! "

Text sa opakuje trikrát. Konzumovaná tekutina sa spotrebúva trochu po celú dobu, keď mesiac klesá. Keď vstúpi do fázy rastu, prestanú piť vodu. Obrad sa opakuje trikrát, zakaždým, keď sa hovorí o novej dávke tekutiny. Počas prestávky je obrad umocnený rôznymi modlitbami. Náš Otec si môžete prečítať každý deň. Vďaka tomuto rituálu choroba zmizne do šiestich mesiacov, ak vám nevynechá jediný deň.

Obrad v kúpeli

Slávny rituál Štefanovej. Mnoho ľudí pomohol prekonať túto chorobu. Jeho implementácia si vyžaduje novú kúpeľnú metlu vyrobenú z dubových vetiev. V čase obradu by ste mali byť v kúpeľni sami. Keď je telo dobre dusené, začnite byť metlou a povedzte tieto slová:

„Celé utrpenie vychádza z Božieho služobníka (jeho meno), vychádza zo mňa bez nôh a ramien. Vychádza z hlavy priamo na police v kúpeľnom dome a ide priamo do ohňa, do horúcej pece a do červeného ohňa. Ale on sa ma už nedotýka, služobníka Božieho (jeho meno), nevidí ma. Amen. Amen. amen ".

Graf sa opakuje trikrát. Pred opustením kúpeľa sa kefa vrhne do rúry. Spolu s tým bude horieť aj choroba. Rituál má veľkú moc, ale prvý efekt sa prejaví až po mesiaci. A po 6 mesiacoch hernie na chrbtici zmizne.

Hernia plot

Cukrový rituál

Staroveké sprisahanie veľkej moci. Na bolesť sa aplikuje kocka cukru. Odkvapkávanie trochu vody tak, aby sa topilo. Hovoria nasledujúci text:

„Keď piesok odoberá zem, cukor odkrýva pevnú prietrž, ťahá sa k sebe. Z kostí a nervov, z kože a tuku. Okamžite vyskočí a nezanechá nič. Otrok (meno) odmietne uzol, rozdá telo a trhá ho zozadu. Čistý spodný chrbát, boky a rebrá. Celá koža, kosti a krv.

Keď sa hovorí medziobratlová kýla, text sa opakuje 7 až 9 krát. Vyjadrujeme to ako mantru, význam musí preniknúť do vedomia. Po vykonaní rituálu sa chrbát trie s žihľavovou infúziou. Rituál cukru sa opakoval 3 dni v rade.

Obrad pre jedľa kužeľ

Silné sprisahanie od liečiteľa zo Sibír, ktorého splnenie idú do lesa a vyberú si krásny jedľový kužeľ. Bez toho, aby z nej odtrhli oči, vyslovujú nasledujúci text:

"Hernia-hernia žije na mne, pijete moje šťavy, ale cítim sa od vás zle." Chodíš na priateľku na jedľa, vyzerá ako ty. Kríž, a nechaj ma. Paušálne je to jedno, ale som zdravý.

Slová sa hovoria trikrát. Potom zavrú oči a predstavia si, ako sa choroba v dôsledku toho dostáva do hrbole. Nestojí to za to vziať domov, je ponechaný v lese. 'alt = ">

Kyslé smotany

Je tiež efektívne čítať modlitby za výrobky. Na tento účel vezmite misku kyslej smotany a vyslovte ju takto:

"Otočím svoju tvár smerom k východu slnka; opustím dom nie s dverami, ale s bránami." Uzamknem bránu, ale vezmem so sebou všetky kľúče. Idem po ceste, potom odbočím na malú cestu, uvidím čisté pole a pôjdem do nej. Na poli vyrastie iba sedem kríkov a pod nimi sedí sedem mačiek. Šesť z týchto mačiek je sivých a jedna z nich je čierna. Tomu, kto je čierny, poviem: Kočičko, ty si hrýzol hernie môjho služobníka Božieho (meno), zachráň ma od nej až do konca. Hlodaj ju - toto je môj mandát a sprisahanie. Moje slovo je zákon, moja žiadosť je vyššie. Odteraz to bude až do konca. “.

Potom sa kyslá smotana namastí na miesto, kde sa nachádza bedrová hernia, a nechá sa pôsobiť 15 - 20 minút. Potom mačke olizujú zozadu. Rituál sa opakuje tri dni v rade. Ochorenie zmizne o tri mesiace.

Mačka by si mala olizovať kyslou smotanu

Modlitby proti hernii

Kresťania sa vo svojich petíciách uchyľujú k svätým. Túto chorobu môžu uzdraviť veľkí mučeníci Panteleimon a Artemy of Antioch. Proti prietrži čítali aj 90. žalm. Modlitby prinesú výsledky, ak budú dodržané nasledujúce pravidlá:

 1. predtým, ako sa o to pýtame, mali by sme činiť pokánie a priznať sa;
 2. človek by sa mal zbaviť zlých myšlienok;
 3. hovoria slová, veriac v svoju silu;
 4. text sa hovorí v kostole alebo doma, pri pohľade na ikony.

Je vhodné, aby počas modlitby nebol nikto. Bolestivé miesto sa premyje svätou vodou. Pomôže zmierniť nepríjemné príznaky, pretože má liečivú energiu. 'alt = ">

záver

Liečebné rituály sa vyrábajú už od staroveku. Naši predkovia nemali možnosť byť liečení v nemocniciach, neboli potrebné žiadne lieky. Chápali, že liečenie by malo začať usmerňovaním myšlienok správnym smerom. Potom sa človek energicky a fyzicky očistil.

Moderní ľudia by sa mali učiť od svojich predkov. Pretože medziobratlová hernia je sprevádzaná nepríjemnými symptómami, sprisahanie pomôže zmierniť bolesť, obmedziť komplikácie a urýchliť nástup remisie. Prax ukazuje, že táto metóda sa zbavuje zanedbávanej choroby..

Ako hovoriť kýlu u dospelých?

Medzistavcová kýla je závažné a nebezpečné ochorenie, ktoré sa vyznačuje ostrou bolesťou chrbta, siahajúcu až po zadok a nohy. Prietrž môže diagnostikovať výlučne lekár, pretože v medicíne existuje veľa chorôb s podobnými príznakmi. Nebezpečenstvo tejto choroby je, že v priebehu času sa človek môže paralyzovať. Okrem toho sa zvyšuje miera bolesti chrbtice a časom sa táto bolesť stáva neznesiteľnou.

V ľudovom liečiteľstve neexistujú prostriedky, ako sa zbaviť stavovej kýly. Môže sa však táto choroba vyliečiť sprisahaním? Aké sú najsilnejšie sprisahania proti vertebrálnej hernii? Aké sú dôsledky čítania sprisahania z nádoru na chrbtici??
Povedzme o tom v článku..

Je možné hovoriť medzistavcovú prietrž?

O otázku sa zaujíma veľa pacientov, ktorí nemôžu byť vyliečení tradičnými metódami: je možné hovoriť vertebrálnu prietrž? Skúsení ezoterici majú sklon k pozitívnej odpovedi na túto otázku. Medzistavcovú prietrž sa môžete zbaviť pomocou magického zákroku nasledovne:

 • Po prenose choroby na inú osobu alebo zviera;
 • Zničenie novotvaru na úrovni energie;
 • Po prenose negatívnej energie choroby do jemného sveta.

Prenos choroby na iné stvorenie je osudom čiernych mágov. Zároveň negatívna energia choroby medzistavcovej prietrže nezmizne a môže spôsobiť nenapraviteľnú škodu nielen vybranej obeti, ale aj samotnému kolieskovi. Preto sa dôrazne odporúča zdržať sa čiernych sprisahaní.

S prenosom energie choroby do subtílneho sveta by sme si mali dávať pozor. Môže to urobiť iba skúsený kúzelnícky liečiteľ, ktorý praktizuje voľný prístup k astrálu. Začínajúcim čarodejníkom sa odporúča, aby zničili utrpenie na jemnej úrovni pomocou sprisahania bielej uzdravovacej mágie. Tieto kúzla sú zamerané na úplné zničenie medzistavcovej prietrže bez toho, aby sa preniesli na kohokoľvek alebo čokoľvek. Účinok takýchto sprisahaní je pomerne pomalý, ale najúčinnejší, takže medzistavcové prietrže sa môžu a mali by sa liečiť bielou mágiou.

Silné sprisahanie z hernie stavcov

Najsilnejšie liečivé plochy z medzistavcovej prietrže sú rozdelené do nasledujúcich typov:

 • Pohanské kúzla a rituály. Magické tajomstvá založené na uctievaní pohanských božstiev. Čarodejník sa odvoláva na prírodné sily. Na povzbudenie prvkov, ktoré sú potrebné na vykonanie takýchto obradov, by sa mal človek častejšie meditovať v prírode;
 • Modlitba Plots. Kúzla založené na pravoslávnych modlitbách, ktoré hľadajú pomoc od Boha a kresťanských svätých. Prípravné činnosti pred čítaním modlitebných zápletiek zahŕňajú chodenie do kostola, denné modlitby, týždenný pôst s vegetariánskou stravou;
 • Kombinované rituály. Sviatosti, ktoré sú kombináciou pohanských obradov a modlitebných sprisahaní. Široko používané modernými bielymi liečiteľmi.

Najúčinnejšie grafy z medzistavcovej prietrže sú:

 • Na jedľový kužeľ;
 • Do svätej vody;
 • Na kyslej smotane;
 • Kúpeľný obrad.

Poďme hovoriť o každej z nich samostatne..

Conspiračné schopnosti jedľa

Spiknutie z medzistavcovej prietrže na jedľa kužeľ je staré pohanské kúzlo, ktoré má korene v sibírskom uzdravení. Na vykonanie sviatosti musí pacient nezávisle ísť do lesa. V lese by ste mali nájsť starý smrek, zvoliť väčší kužeľ z tých, ktoré ležia pri spodnej časti stromu.

Dôležité mať na pamäti! Pri čítaní sprisahania na ktoromkoľvek predmete je potrebné do neho pozorne nahliadnuť bez toho, aby ste museli zablikať alebo aby ste z predmetov hovorili..

Pri pohľade na hrbolček by mal kouzelník odříkávať nasledujúci text:

"Perun Batyushka!" Apelujem na vás,
Žiadam vašu pomoc, pýtam sa!
Vo mne je prietrž, nemôže ísť von,
Hlodá mi po chrbte.
Nechajte hernie odísť
Smrek kužeľ,
A od hrbole k Matke Zemi,
Môže vzniesť silnú jedľu,
Sto rokov stojí - ale nie skosené! “

Text grafu by sa mal opakovať trikrát. Potom pacient zavrie oči a predstaví si, ako sa jeho choroba najskôr dostane do kužele jedľa, a potom ho pohltí Zem a zmení sa na Dobré. Potom by mal byť kužeľ pochovaný v malej vzdialenosti od stromu, v blízkosti ktorého bol nájdený.

Sväté vodné sprisahanie

Modlitebné spiknutie z kýly stavca do svätej vody je jedným z najsilnejších kúziel v arzenáli liečiteľa. Cirkevná voda sa musí plniť do vedra. Osobe s vertebrálnou kýlou sa neodporúča, aby to robila sama, pretože choroba nedovolí zdvíhanie závaží. V prípade absencie svätej vody sa hodí čistá pramenitá voda, ak bola sedimentovaná už týždeň.

Samotné sprisahanie číta samotný pacient na splne. Text kúzla je uvedený nižšie:

„Božia matka kráčala po Zemi, nosila vodu v vedre.
Kto ju požiadal, aby pila,
Liečené choroby.
Preto sa ja, služobník Božie, pýtam:
Daj mi, Matka Božia, čistú vodu
Teraz sa opite,
Z kýly na uzdravenie!
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen! ".

Kvapalina by sa mala vypiť vždy 1 pohár s ubúdajúcim mesiacom. Rituál by sa mal vykonávať trikrát, 3 mesiace v rade. Úľava príde po prvom ošetrení, úplnom uzdravení - na konci cyklu.

Kúpeľný obrad

Bath rituál sa týka kombinovaných rituálov. Siaha až k pohanskej minulosti, avšak s príchodom kresťanstva sa text sprisahania stal skôr modlitbou..

Pacient je v kúpeli správne naparený. Potom si ľahol na brucho a koliesko ho ľahko zasiahlo dubovou metlou a čítalo:

„Čierne utrpenie vychádza zo služobníka Božieho [meno pacienta],
Ide priamo k ohňu,
Tam, kde horí, zmizne,
Boží služobník [meno] už nie je pestovateľom.
Lebo Pán je všemohúci,
Pán je v poriadku,
Pán je milosrdný.
Amen! Amen! Amen! “.

Pozemok by sa mal opakovať trikrát. Na konci tretieho odčítania sa kefa vypáli v peci. Potom by mal pacient a lekár opustiť kúpeľňu čo najskôr.

Kyslé smotany

Pohanské sprisahanie v kyslom smotane sa dá vysloviť, ak je v dome mačka. Pacient pred seba vloží misku kyslej smotany a hovorí:

„Postavím sa za úsvitu, otočím sa na východ.
Idem von do otvoreného poľa - uzamknem bránu.
A na otvorenom poli - štyri mačky.
Jedna je čierna, druhá biela,
Tretie - sivé, štvrté [farba vlastného zvieraťa].
Prídem na štvrtú, ale opýtam sa:
"Cat-cat,
Ostrý pazúr!
Lízate moju bolesť,
Áno, vystrihni moju prietrž! “
Povedal - zatvorené.
Nech to tak je! “.

Potom by ste mali zašpinenú časť chrbta očistiť zakysanou kyslou smotanou, takto chodiť 3 minúty a nechať si svoju mačku olizovať. Rituál by sa mal opakovať pre ďalšie 2 večery. Na druhý deň sa bude cítiť lepšie a prietrž sa počas 3 mesiacov úplne stiahne.

účinky

Biele liečivé rituály nespôsobujú nebezpečné následky. Majte však na pamäti, že akékoľvek sprisahanie, dokonca aj mimoriadne silné, nemusí fungovať. Dôvody môžu byť úplne odlišné, napríklad:

 • Nedôvera kolieska v moc vlastných slov;
 • Aplikácia modlitebného zápletku na nepokrsteného čarodejníka;
 • Neúspešná voľba miesta na čítanie pozemku z medzistavcovej prietrže atď..
Video (kliknutím prehrajte).

Akékoľvek sprisahanie z vertebrálnej kýly začne konať do jedného týždňa po prečítaní. Ak sa 7 dní po ukončení rituálu necíti lepšie, odporúča sa neodkladne konzultovať s lekárom, aby sa situácia nezhoršila..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Priebeh konzervatívnej liečby chorôb chrbta môže zahŕňať použitie liekov všeobecného a miestneho pôsobenia. Medzi posledné uvedené patria početné masti účinné v štádiu remisie.
Lekári často diagnostikujú „kýlovú prietrž“ ešte mladšie. Vývoj tohto ochorenia začína osteochondrózou, keď sú medzistavcové platničky vymazané z nevhodného zaťaženia a prudkého zdvíhania závaží a ich elastické tkanivo je nahradené hrubým vláknitým materiálom, ktorý tiež rastie v priebehu času.
Inguinálna hernia je pomerne časté ochorenie, pri ktorom je časť pobrušnice vyčnievaná do trieslového kanála..Podľa štatistík je u mužov inguinálna hernia tvorená 10-krát častejšie ako u žien, čo je spojené s osobitosťami anatomickej štruktúry inguinálnej oblasti u mužov.