loader

Hlavná

Späť

Pupočná prietrž

Pupočná prietrž je veľmi závažné ochorenie, ktoré tradičná medicína ponúka na liečenie iba pomocou chirurgických metód. Nemali by sme však zabúdať, že sa môžete zbaviť tejto choroby pomocou mágie. Na tento účel použite veľmi účinné sprisahanie z pupočnej kýly.

Takéto metódy liečby tejto choroby prišli do moderného sveta od staroveku, takže môžeme bezpečne povedať, že sú časovo testované. Existuje veľa faktov, že ľudia boli pomocou modlitieb a konšpirácií vyliečení z pupočnej kýly.

Slávne rituály pupočnej kýly

Pri čítaní sprisahania z pupočnej kýly musíte určite veriť v efektívnosť magických účinkov. Ak nie je viera v úspešnosť liečby, potom magické slová nielenže nemôžu túto chorobu vyliečiť, ale môžu sa tiež vyvolať jej progresie. Vykonávajú sa rituály, ktorých cieľom je zbaviť sa pupočnej kýly počas klesajúceho mesiaca. Je tiež veľmi dôležité pozorovať sviatostný obrad, nikto by o tom nemal byť informovaný.

Obrad pre novorodenca

Ak je magický efekt zameraný na dieťa, jeho účinnosť sa môže zvýšiť, ak matka alebo babička prečítajú dej. Najmä pri liečbe novorodenca sa musí tento stav dodržiavať.

Do malej nádoby musíte dávať droždie a hovoriť týmito slovami:

Po každom definičnom slove musíte vyplivnúť do nádoby s droždím. Potom pomocou dusených kvasníc je potrebné bradavku u dieťaťa rozmazať.

V tomto procese sa vyslovujú tieto slová:

Na konci obradu je potrebné prečítať si modlitbu „Náš Otec“. Tento obrad sa opakuje týždeň..

Ak bola prietrž vyvolaná vzpieraním

Ak ste si istí, že prietrž bola výsledkom zdvíhania závaží, musíte hovoriť kyslou smotanou pomocou špeciálnych magických slov. Kýla sa potom zašpiní malým množstvom produktu a mačke by sa mal podať zvyšok kyslej smotany. Zviera ho musí tiež jesť, nie je možné hodiť zakysanou kyslou smotanou.

Kúzlo, ktorého cieľom je zbaviť sa prietrže, znie takto:

Konšpirácia sa vyslovuje veľmi jasne trikrát a po každom hláskovaní magických slov musíte pľuvať.

Denný pozemok

Existuje veľmi účinné sprisahanie, že musíte začať čítať v počiatočnej fáze klesajúceho mesiaca a pokračovať v tom každý deň ráno a večer, až kým nezmizne bolesť..

Pošlite kýlu preč od vás

S pomocou kúzelných sprisahaní môžete poslať prietrž od seba. Tento obrad je univerzálny a dá sa použiť pre dospelých aj pre deti. Rituál sa koná za úsvitu počas klesajúceho mesiaca. Ruka by mala byť položená na boľavé miesto, označujúce miesto prietrže.

Ďalej povedzte také kúzelné kúzlo:

Zápletka sa musí opakovať trikrát a zakaždým po ukončení pravopisu magických slov je potrebné vyplivnúť cez rameno..

V kombinácii s použitím mágie sa môžu použiť aj iné účinné metódy liečby ľudom. Napríklad, obklady z infúzií prírodných bylín sú účinné.

Samozrejme, ak ste vykonali obrad a necítili ste úľavu, nemôžete odložiť liečbu tradičnými spôsobmi, ktoré ponúka moderná medicína. Je prísne zakázané ignorovať odporúčania lekárov. Je potrebné si uvedomiť, že chirurgická liečba tohto ochorenia je predpísaná iba v naliehavých prípadoch..

Efektívna pupočná kýla

Spiknutie z pupočnej kýly je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako sa toho zbaviť. Často sa praktizuje liečenie dojčiat, u ktorých sa v dôsledku slzného plaču vyvinula prietrž, ale je tiež vhodná na liečbu dospelých. Naučiť sa rituálu je jednoduché, ak dodržujete všetky pravidlá jeho vykonávania.

Kedy sa obrátiť k mágii

Toto ochorenie je celkom bežné a ľahko liečiteľné. Často sa však choroba po krátkom čase opäť prejaví. Najviac ohrození sú starší ľudia, malé deti a tiež ženy, ktoré porodili..

Hlavné príznaky choroby:

 • vyčnievanie pupočnej oblasti smerom von;
 • kŕče v bruchu sprevádzané silnou bolesťou;
 • nevoľnosť a zvracanie.

Táto patológia sa vyskytuje ako výsledok roztiahnutia pupočného kruhu. To vedie k zvýšenému tlaku vo vnútri brušnej dutiny na jeho vonkajšej stene..

Dôvod môže byť:

 • zdvíhanie ťažkých predmetov;
 • častá zápcha;
 • popôrodné zranenia;
 • neskoré narodenie;
 • s nadváhou atď..

Pravidlá čítania sprisahania

S nezávislým výkonom obradu je potrebná maximálna koncentrácia pozornosti. V žiadnom prípade sa nemusíte ponáhľať, všetko by malo byť pomalé. Mali by ste sa zbaviť negatívnych myšlienok a úplne sa ponoriť do tohto procesu..

Text sprisahania sa musí bez váhania zapamätať a vysloviť jedným dychom. Zmena slov je zakázaná. Ak je zápletka vyslovená pre inú osobu, jej prítomnosť pri čítaní textu je povinná.

Spiknutia proti hernii sa nevyjadrujú každý deň - praktikujú také liečenie na ubúdajúcom mesiaci, takže choroba ustupuje. Môžete to urobiť doma, ale musíte sa uistiť, že v miestnosti nie sú žiadni ľudia ani domáci miláčikovia. Počas obradu by sa mal vypnúť telefón a ďalšie pomôcky, ktoré môžu tento proces odvrátiť.

Odporúča sa súčasne vizualizovať proces hojenia. Čím jasnejší je obrázok, tým rýchlejšie a efektívnejšie bude ošetrenie..

Po zotavení nemôžete povedať, ako sa vám podarilo túto chorobu prekonať. Pred rituálom by o tom nemal nikto vedieť..

Efektívne sprisahania a rituály

Kýla je veľkým zdravotným rizikom, takže ak nájdete chorobu, neignorujte ju. Ak je tradičná medicína bezmocná, na záchranu prídu účinné sprisahania.

Jednoduché a univerzálne

Na uskutočnenie jednoduchého a účinného obradu budete potrebovať:

 • sviečky z kostola;
 • zápasy
 • nádoba na svätú vodu.

Slová sprisahania sú:

Potom musíte z nádrže úplne vypiť vodu bez toho, aby ste na dno nechali kvapku. V tejto chvíli nie je možné rozptyľovať. Účinok obradu bude závisieť od toho, do akej miery človek verí v to, čo urobil. Pri nedôvere v magické rituály sa ich neodporúča používať, pretože účinok môže byť nepredvídateľný.

Univerzálny pozemok bude účinný pri liečbe akéhokoľvek typu prietrže. Je vhodný pre dospelých aj deti. Rovnako ako všetky ostatné rituály, aj on je vykonávaný na miznúcom mesiaci.

Mali by ste byť v miestnosti sami a kúzlo. Pri čítaní musíte ľavou rukou zdvihnúť miesto prietrže a proti smeru hodinových ručičiek povedať:

Modlitba sa číta 3-krát a predtým si ju zapamätá. Pozemok sa prejaví o niekoľko dní.

S jedľovým kužeľom

Jedlový kužeľ pomôže v boji proti pupočnému, trieslovinovému alebo miechovému uzlu.

Okrem toho budete potrebovať:

 • sviečka;
 • malá sklenená miska (misa);
 • svätená voda.

Keď príde večer, musíte zapáliť sviečku a naliať svätenú vodu do priehľadnej nádoby. Jedľa sa musí vopred umyť a potom vložiť do misky s vodou. Potom začnú ukazovať prstom proti smeru hodinových ručičiek na hladine vody a hovoria:

Po prečítaní pozemku musíte pomocou tejto vody aplikovať obklad a aplikovať ho na miesto prietrže. Okrem toho sa takýto rituál môže použiť na liečenie iných chorôb..

Vodné sprisahanie

Kúzlo vrhnuté na studňu alebo pramenitú vodu má silný účinok.

Spiknutie z hernie na vodu:

Potom musíte postihnutú oblasť umyť touto vodou a potom vypiť 3 dúšky.

Kúpeľ rituál

V kúpeľnom dome je možné vysloviť kýlu pre dospelú kýlu. Za týmto účelom musíte kúpiť metlu vyrobenú z brezy. Počas procedúry sa musia mierne biť na boľavé miesto a hovoriť slová:

Alebo také slová:

Umbilická kýla.

Po takom obrade sa musíte metlu zbaviť - už ju nebudete môcť používať. Tento rituál sa môže opakovať niekoľkokrát. Je však potrebné vziať do úvahy, že nie je možné zostať v parnej miestnosti po dlhú dobu prietrže. Pozemok je odčítaný po dobu 2-3 minút, potom musí byť kúpeľňa ponechaná.

Použitie mydla

Toto kúzlo sa používa už mnoho storočí. Ak to chcete urobiť, musíte získať zvyšok malej veľkosti. Stránka postihnutá prietržami sa umyje až trikrát a hovorí:

Rituál sa musí opakovať 7-krát, po ktorom sa zvyšok vyhodí. Pri opakovanom vedení budete musieť vziať nový.

Mesačné sprisahania

Na vykonanie takéhoto rituálu budete potrebovať lunárny kalendár, vďaka ktorému budete môcť vypočítať vhodné termíny. Pozemok je potrebné prečítať 4 dni.

Zvláštnosťou obradu je, že prvé 3 dni sa strávia na miznúcom mesiaci a posledný, štvrtý, na nový mesiac. Je vhodný pre deti aj dospelých. Tento rituál sa týka bielej mágie a je neškodný..

Po vypočítaní dátumov a výbere požadovaného dňa by ste mali vysloviť slová sprisahania. Lunárny pozemok z pupočnej kýly:

Obrad s kyslou smotanou

Mnohí sa zaujímajú o to, ako hovoriť prietrž pupka u dospelých, ktorá vznikla v dôsledku nosenia ťažkých predmetov. Na tento účel je takýto rituál vhodný. Najprv musíte kúpiť kyslou smotanu (nevyhnutne domácu). Položili ho na tanier a vyslovili text. Zápis kyslej smotany z pupočnej kýly:

Táto kyslá smotana sa musí rozmazať postihnutou oblasťou a časť, ktorá zostane, sa bude kŕmiť mačkou.

Čítajte pozemok každý deň ráno a večer

Konšpirácia pre deti

Existuje veľmi účinné sprisahanie z pupočnej kýly, ktorá bude vyžadovať medenú mincu:

Pozemok pre deti z pupočnej kýly

Ďalšie účinné sprisahanie, ktoré k nám prišlo od našich babičiek. Aby to žena mohla viesť, musí ísť po západe slnka. V takom prípade sa musíte pozrieť na oblohu a povedať:

Liečivá mágia: efektívne kýlové sprisahania

Pravidlá čítania sprisahania

Výsledok závisí nielen od správneho priebehu rituálu, ale aj od dodržiavania ďalších rovnako dôležitých pravidiel:

 1. Úprimná a bezpodmienečná viera v uzdravovaciu silu modlitby - magické manipulácie v kombinácii s psychologicky silným účinkom placeba môžu dosiahnuť nemožné.
 2. Optimálny čas na čítanie je obdobie úbytku Mesiaca, kedy je všetka energia hviezdy zameraná na zbavenie sa zbytočných a škodlivých účinkov. Preto bude výsledok oveľa silnejší.
 3. Ak osoba trpiaca chorobou nie je schopná prečítať si modlitbu sama, mali by tak urobiť blízki príbuzní..
 4. Tí, ktorí budú čítať magické slová, sa musia naladiť na pozitívnu náladu a mier, sústrediť sa na dobrý výsledok a zostať pokojní.
 5. Nikto by nemal vedieť o úmysle a procese samotného rituálu, a to ani potom, čo rituál prinesie výsledky.

Každý obrad má svoje vlastné špecifiká, ktoré sa musia dodržiavať. Výsledok môže ovplyvniť akékoľvek porušenie..

Video „Rozvíjanie chorôb vajíčkom“

Toto video ukazuje, ako sa zbaviť kýly a iných chorôb slepačím vajcom..

So skusom

Je ťažké nájsť prúd energie, ktorý má viac energie ako matka. Preto sa verí, že láska a starostlivosť matky sú silným amuletom, ktorý dokáže chrániť a liečiť svoje dieťa. Zápletka, ktorú matka číta, je jednoduchý, ale vysoko efektívny rituál. V priebehu tohto procesu matka jemne uhryzne novotvar a jeho držanie v ústach vyslovuje tieto slová:

Po ohováraní trúbte trikrát cez ľavé rameno. Na rozdiel od iných rituálov sa urážka matiek považuje za neobvykle silnú, nemožno ju opakovať. Sila modlitby ovplyvní dieťa za deň a choroba postupne zmizne.

Jednoduché ohováranie

U novorodencov sú veľmi bežné pupočné kýly. Dieťa samozrejme nemôže prečítať modlitbu samo, takže ju musí prečítať matka alebo babička. Na vykonanie rituálu nie je potrebné špeciálne vybavenie alebo konkrétne miesto. Je však lepšie stráviť ho v detskej izbe, kde vládne ticho, pokoj a pohodlie a samotné dieťa sa cíti dobre známe.

Najlepší čas je ráno. Je vhodné, aby malo dieťa dobrú náladu. Pred odčítaním hexu je potrebné odkryť miesto tvorby prietrže. Potom musíte jemne krúžiť formáciu trikrát malým prstom ľavej ruky a povedať:

Potom trikrát pľuli cez rameno. Do 30 dní by sa prietrž mala zmenšiť a potom úplne zmiznúť. Tento pozemok je vhodný pre deti aj dospelých mužov, ktorí trpia benígnymi formáciami v ingvinálnej oblasti.

Proti slabej hernii za splnu

Tento typ herniových formácií málokedy postihuje deti, častejšie sa diagnostikuje u dospelých. Dej, s ktorou môžete prekonať chorobu, sa číta v splne na vodnom machu. Je lepšie zozbierať mach, poriadne opláchnuť a po vyslovení hexov sa pripojiť k boľavému miestu:

Nemali by ste sa však obmedzovať len na modlitbu. Ak si nevšimnete zlepšenia, mali by ste sa okamžite poradiť s lekárom.

Starožitný pozemok

Univerzálny rituál, ktorý vyhovuje ľuďom všetkých vekových skupín trpiacich pupočnou kýlou. Dej bude skvelým doplnkom tradičnej terapie a niekoľkokrát zvýši účinok liečby. Nie je možné sa na ne obmedzovať len ako na nápravu tejto choroby. Rituál trvá tri dni. Musíte vstať pred úsvitom a hneď ako sa ráno za súmraku začne zaoberať, mali by ste si prečítať túto modlitbu:

Počas čítania by matka mala držať ruku na výchove bez toho, aby dieťaťu spôsobovala nepohodlie.

rituály

Existuje mnoho ďalších účinných rituálov, ktoré pomáhajú zbaviť sa choroby..

S mydlom

Obrad s mydlom je jedným z najjednoduchších a najpríjemnejších. Pred kúpaním dieťaťa musíte mydlom hovoriť takto:

Potom musíte umyť dieťa týmto mydlom, opakujte modlitbu a po dokončení rozstreknite trikrát cez ľavé rameno. Zvyšok musí byť pochovaný alebo hodený do akéhokoľvek vodného toku na opustenom mieste.

So sviečkou a látkou

Ďalší účinný rituál na liečenie slabinovej prietrže. Kľúčom k dobrému výsledku je pozitívny a sebavedomý postoj matky (babičky), ako aj nálada samotného dieťaťa - nemal by plakať ani byť rozmarný. Na jej uskutočnenie je potrebné zakúpiť: bielu sviečku, záhyb vlnenej látky alebo hodvábu, malý textilný vak. Pri nákupe týchto položiek nemôžete vyjednávať a vykonávať zmeny.

Počas rituálu musíte vstať s prvými zábleskami slnka, trikrát obísť posteľ s dieťaťom proti smeru hodinových ručičiek, zatiaľ čo čítate „Náš otec“. Ďalej sa prečítajú slová sprisahania (7-krát), po ktorých budete vždy potrebovať vyplávať do klapky. Tkanina a škvára sviečky sú skryté vo vrecku a potom spálené na púštnom mieste. Po obrade musíte zapáliť sviečku ďalších 7 dní v rade a modliť sa k Panne. Počas rituálu čítali takúto pomluvu:

S mincou

Mincový rituál je známy už v staroveku. Ak ju chcete vykonať, musíte si vziať medenú mincu, dobre ju umyť a uchovávať ju v zasvätenej vode tri dni. Potom je k pupku dieťaťa prilepená náplasť a vyslovujú sa tieto slová:

Mince musí zostať na svojom mieste 7 dní. Musíte sa však uistiť, že ani ona, ani náplasť nespôsobujú dieťaťu nepohodlie. Po uplynutí týždenného obdobia sa minca vyhodí vyhlásením:

Očarovaná masť

Pomocou očarovanej masti sa môžete zbaviť veľkej pupočnej kýly. Vynikajúcim doplnkom liekov bude masť na medziobratlové kýly. Optimálny čas na prípravu liečivej zmesi sa zvažuje skôr ráno, počas klesajúceho mesiaca. Masť sa pripravuje nasledovne:

 1. Vajce porazte lyžičkou octu.
 2. K zmesi sa pridá 150 g roztaveného bravčového tuku. Je dôležité, aby nebol horúci, ale mierne teplý.
 3. Na zmesi si prečítajte slová sprisahania:

Potom zmes vložte do chladničky na 3 dni. Každý deň si ju vyberajú a čítajú „Náš Otec“ trikrát..

Pred použitím by sa masť mala zahriať do rúk a ráno a večer natrieť na boľavé miesto. Dokonca aj potom, čo vzdelanie zmizne, musíte aj naďalej rozmazávať boľavé miesto ďalší týždeň.

Nezáleží na tom, aký obrad a sprisahanie si vyberiete. Hlavnou vecou je implementácia podľa pravidiel a s vierou v pozitívny výsledok. V žiadnom prípade by ste však nemali odmietnuť odbornú lekársku pomoc.

Ako sa zbaviť prietrže: typy a pravidlá čítania sprisahania

Kýlová konšpirácia je slová, ktoré ovplyvňujú energetické pole pacienta, eliminujú príznaky a príčiny choroby. Vďaka rituálu možno zabrániť chirurgickému chirurgickému zákroku a eliminovať nepohodlie. Kúzelné vzorce sa dajú čítať na dospelých, deťoch, deťoch bez strachu z vedľajších účinkov.

Magické metódy liečby kýly u dospelých a detí

Eliminovať chorobu, obnoviť telo, odstrániť nepríjemné príznaky pomocou sprisahania je jednoduché. Hlavná vec je dodržiavať pravidlá, vyhnúť sa chybám vo výslovnosti magických slov. Liečebné rituály sa vykonávajú, keď mesiac klesá. Pri vykonávaní akcií v splne je nový mesiac zakázaný - prietrž sa zintenzívni, môže byť potrebný zásah chirurga.

Slová sa čítajú srdcom alebo listom. Ak sa pre dieťa koná obrad, sedí pred ním. Ak dieťa nemôže byť počas deja prítomné, použite najnovšiu fotografiu v plnej dĺžke. Táto metóda neohrozuje zdravie potomstva, nie sú potrebné ďalšie preventívne opatrenia pri odstraňovaní kýly. Liečivá mágia robí dobre, ak v ňu veríte, máte čisté myšlienky.

Kúzlo môžete aktualizovať ubúdajúcim mesiacom. Pre úplné vyliečenie musíte prejsť niekoľkými cyklami.

Hernia Relief Plots

Vzorce kúziel zamerané na zlepšenie zdravia sa klasifikujú ako neutrálne, elementárne. Nie je potrebné kupovať mince od démonických tvorov s jedlom. Táto liečebná metóda sa označuje ako biela mágia..

Texty sú univerzálne, vhodné pre mužov aj pre ženy. Rituál pomôže deťom v ich rozvoji. Spiknutie nebude mať žiadne negatívne dôsledky. Ezoterici často používajú modlitby: metóda je schválená pravoslávnym náboženstvom. Pri výbere kúzla proti hernii počúvajte intuíciu - slová by mali byť príjemné, priťahovať pozornosť. Počas jednej relácie je dovolené kombinovať, používať 2 až 3 magické texty. Tým sa zlepší účinok postupu..

Dej z ťažkej kýly využíva silu praktizujúceho. Môžete použiť magické vlastnosti prvku ohňa. Pred vrhnutím kúzla zapálte sviečku zápalkami. Priaznivé farby vosku - biela, zelená, modrá. Atribúty cirkvi budú stačiť.

Pupočník u novorodenca

Prečítajte si sprisahanie prietrže u novorodencov opatrne: energia dieťaťa je slabá, akékoľvek negatívne môžu byť škodlivé. Pri slovách premýšľajte o dobrom: úspešnom uzdravení, šťastí dieťaťa. Nerobte rituál, ak prevládajú obavy a pochybnosti. Obrad neprináša výsledky, môže poškodiť blaho potomstva.

Sadnite si vedľa dieťaťa, upokojte sa, nalaďte pozitívnu náladu. Vyslovte konšpiráciu na očistenie prietrže:

"Mama ťa vzala (meno), vyndala si to, mama ťa ochorela, teraz (meno matky) je choroba tmavá, strašná ti ťa vezme preč." Chorý, pečenie, akékoľvek prietrž hernie. Hovorte, chopte sa, chráňte pred každým (meno), dáva silné zdravie. Nový mesiac sa však nestane chorobou ani tento, ani nasledujúci rok. Bude vylúčený z každej časti tela, nevráti sa späť. Šťastný, zdravý (meno) bude pod denným svetlom a nocou. Spánok bude silný, vyrastiete rýchlo. Amen! "

Zopakujte ľudový dej z objavujúcej sa prietrže trikrát. Spit, povedz slová:

"Moje slovo je silné, zamknem kúzlo na kľúči, hodím ho do kaluže močiara." Nebudete ho môcť získať, nebudete ho môcť otvoriť. Ako už bolo povedané, bude to tak! Amen! "

Na rýchlu akciu použije dieťa u dieťaťa graf z pupočnej kýly. Ochorenie odstráni za 3 dni. Text si musíte prečítať každý deň:

„Stará žena, Solomonides, pri Božej matke očarila bolesť oceľovou čeľusťou, kovovými tvárami. Tiež budem hovoriť s menom (menom dieťaťa). Amen! "

Po zákroku zľahka uhryznite bolesť dieťaťa. Dieťa bude cítiť úľavu, ľahkosť, prietrž zmizne. Pravidelne sa obrad môže opakovať, ak sa príznaky vrátia. Na úplné vyliečenie stačí jeden cyklus sprisahania.

Inguinal u dospelých

Ak chcete vyliečiť starších ľudí, postupujte takto:

 1. V noci natiahnite jarnú vodu a studňu do fazety alebo pohára.
 2. Nakloňte sa nad tekutinu, zašepkajte zápletku:

"Matka Voditsa, odstráni všetky vredy, herniované (menom)." Vredy tečú od chrbta, ramien, brucha, slabín. Kvapky, voda, nahé cez telo, krvou. Moje slovo je silná, uzdravovacia sila. Byť jedným! “

Veriaci môžu použiť modlitbu. Zhromaždite v kostole svätú vodu. Nalejte do sklenenej nádoby, zapáľte sviečky zápalkami - 3 ks. Nakloňte sa nad tekutinu a vyslovte slová sprisahania:

"Bože, zachráň ma, verím v teba, choroba vyhrá!" Aki je čistá voda transfúzovaná a prietrž sa vyparuje, telo sa obnovuje. Vďaka magickému nápoju sa zdravie vracia. Amen! ".

Musíte piť vodu. Ďalšie rituály sa nevyžadujú. Aby sa posilnilo sprisahanie pri liečbe hernie, pomôže pri čítaní modlitby kostolná sviečka zapálená.

Ak chcete vyliečiť ochorenie, prejdite prstom ľavou rukou po boľavom mieste proti smeru hodinových ručičiek. Povedz ticho modlitbu:

„Bože Ježiš! Všetko je otvorené vášmu pohľadu, vystavené silám. Odpoveď na modlitbu (meno). Pomôžte a uzdravte sa. Kýla opúšťa telo, cesta späť na zabudnutie. Slovo je silné. Amen! "

Zopakujte dej trikrát s úprimnou vierou v Boha. Myšlienky by mali byť čisté. Je povolené organizovať obrad pre inú osobu: manžel, manželka, rodičia.

Algoritmus pre slávnostné odstránenie kýly, ktorý používali liečitelia dedín, liečitelia:

 • získajte kyslú smotanu;
 • Položte pravú dlaň do pohára, naberte látku;
 • naneste na brucho bielu zmes;
 • povedzte z kýly magický dej:

"Boh ti žehnaj. Idem za hranicu a nájdem dobrý osud. Dostanem sa na koniec lúky, stretnem 7 dymových mačiatok a 7 záchrancov. Mačiatko, brat, pomôž mi! Roztrhnite kúsky, vytiahnite herniu zo slabín, posilnite svoje zdravie! Byť jedným. Amen! "

Zoberte zvyšky kyslej smotany do domácich mačiek. Ak máte domáceho maznáčika, dajte mu liečiť. Po konšpirácii si umyte brucho, chrbticu novou mydlom.

Liečiteľka, čarodejnica Stepanova, radí, aby sa text zbavil kýly:

„Rovnako ako v hrobe sa bolesť rozpadá, vyparuje a mení na prach. Slovo je silné, nie je možné ho zmeniť. Amen! ".

Opakujte slová pravidelne jeden týždeň. Liečenie príde čoskoro.

Účinným spôsobom, ako sa zbaviť prietrže, je cukor. Vykonáva sa ráno s prvým slnečným žiarením. Vezmite kúsok dobrôt, vytlačte ho do bolestivej oblasti a kvapnite pramenitú vodu zhora. Cukor sa začne topiť. Vyslovujte kúzelné slová 7-krát:

„Piesok ide do podzemí, cukor ho bolí. Z kostí, nervových zakončení. V okamihu to bude trvať, prietrž zmizne. (Meno) sa zrieka od uzliny, odpojí sa od tela. Telo, svaly, chrupavka, pažerák, kosti a krv sa vyčistia! “

Na upevnenie účinku po konšpirácii opláchnite miesto tvorby prietrže odvarom listov žihľavy, machu pri izbovej teplote..

Keď rituál funguje a bezpečnostné opatrenia

Magické rituály pre uzdravenie dávajú výsledok postupne: bolesť, pálenie, stuhnutosť zmizne za hodinu. Úplné vyliečenie bude trvať 1 - 2 týždne. V pokročilom štádiu ochorenia bude na zobrazenie grafu prietrže trvať 2 až 3 lunárne cykly.

Aby sa zbavili prietrže, zlých myšlienok, aby sa zosilnil účinok, ezoterici odporúčajú, aby pred konšpiráciou vykonali meditáciu, dychový qigong, samomasáž. Horúci kúpeľ s aromatickými olejmi uvoľní a pomôže sústrediť sa: pačuli, kadidlo, céder, borovica.

Vyhnite sa chirurgickému odstráneniu prietrže u detí a dospelých pomocou sprisahania. Kúzelné receptúry pomôžu ľahko zbaviť nepríjemných symptómov bez rizika stavu pacienta. Používanie obradov je možné kombinovať s metódami tradičnej medicíny a navštíviť lekára.

Kýla prietrže u novorodencov a dospelých - tajomstvá čarodejníckej mágie

Mnohí dnes neveria v silu starovekej ľudovej mágie, keď namiesto chirurgického zákroku lieči normálne kýlové sprisahanie. Ale predkovia zriedkavo rezali mäso, aby sa zbavili prietrže na bruchu, slabinách alebo na chrbte. Úprimná viera v liečivú silu slova vloženého do špeciálneho rituálu vyliečeného dojčatá aj dospelých rýchlo a spoľahlivo.

Umbilická hernia sprisahania u novorodencov

Srdce matky je roztrhané na kusy, keď nedokáže zastaviť trápenie novonarodeného dieťaťa z pupočnej kýly, ktorá sa objavila z kmeňa. A chcem rýchlo a bezbolestne pomôcť tomuto bezmocnému stvoreniu. Ale efektívne v takejto situácii pomáha spiknutie kýly u detí.

Stáva sa takou matkou, babičkou alebo spolu. Sila materskej lásky a úprimná túžba pomôcť je v rituále dôležitá, táto silná energia začína proces hojenia. Slová, ktoré sa vyslovujú počas obradu, sú dôležité - energia uvoľnená pri čítaní modlitby môže pôsobiť ako zázraky.

Všetky rituály sa konajú v miestnosti uzavretej od cudzincov v dňoch rastúceho mesiaca. Pred začatím postupu očistite mäso: umyte ho jarnou vodou, umyte si ruky, vyčistite si zuby. Povinnou súčasťou rituálu je zem, sviečky, lampa alebo zasvätený olej: Zem pohlcuje negatív z kýly, sviečky vyčistia miestnosť, naolejujú priestor okolo pupku, ktorý naplní liečivú energiu lásky a slov.
Po teplej ruke brucho naolejujte 12-krát, prihryzte prietrž zubami a súčasne odsúdite:

Kýla - hrýz, hrýz, hrýz.

Tieto slová sa opakujú trikrát, potom pľuvajú na zem a znova sa uhryznú. Potom, čo je dieťa zabalené, zem je vyhodená na ulicu, sviečky zhasnú. Tento rituál sa opakuje tri až päť dní v rade, ideálne keď sa posledný deň zhoduje s úplňkom.

Intuitívna hernia

Nepríjemné a problematické sa považuje za prietrž v slabinách, takýto úradný liek sa odstraňuje pomocou chirurgického zákroku. Nechcem však zažiť účinky celkovej anestézie, problémy s dobou zotavenia, hrozbu komplikácií. Preto veľa liečiteľov bez poškodenia uplatňuje sprisahanie hernie v slabinách pre deti a dospelých.
Pri západe slnka, keď sa na oblohe objaví mladý mesiac, hovoria modlitbu počas troch dní v rade:

Pane, pomôž mi, príď na pomoc služobníkovi Božiemu (meno), narodenému, pokrstenému, modlitbe. Mladý mesiac vstane a prebehne hernia sluha Božie

Pri čítaní zamerajte všetku svoju pozornosť, energiu, vieru na boľavé miesto. Modlitba sa hovorí sedemkrát, trikrát o novom mesiaci a štvrtá o úplňku.

Existuje špeciálny vysielací rituál pre slabinové prietrže, ale kvôli jeho účinnosti priveďte z lesa kúsok vodného machu, ktorý sa pripája k boľavému miestu a vyslovte sprisahanie sedemkrát:

Na mori, na oceáne, na ostrove Buyan, je mechový kameň, pod ktorým kameň škorpión had uhryzne všetky kýly, uhryznutie, takže je plný. Ty si zahryzol, hada, kila na služobníka Božieho (meno), pre seba, pre našu radosť a pre služobníka Božieho (meno), aby si sa uklonil.

Za úsvitu zoberte mach späť.

Spinálna kýla

Hernia sprisahania u dospelých vzhľadom na zdravý skepticizmus moderného človeka nie je ľahká úloha. Problém spočíva v tom, že magické obrady využívajú energiu a lásku a úprimnú vieru v uzdravenie. A starodávne texty dnes spôsobujú skôr úsmev než vážny postoj.

Ale väčšina sprisahaní má skupinu slov, zvukov, intonácií ideálne naplnených potrebnou silou. Je to druh mantry, ktorá spôsobuje, že telo odmietne negatívnu energiu a naplní ju zdravým. Ak si chcete prečítať takéto sprisahanie, tiež vertebálne, odporúčame sedemkrát za sebou, automaticky čítajú a znejú pri opakovanom podvedomí..
Dajte na chrbát kúsok cukru, kvapkajte vodou, aby sa cukor roztopil a čítajte deväťkrát:

Keď piesok odvádza zem, cukor odkrýva pevnú prietrž, ťahá sa k sebe. Z kostí a nervov, z kože a tuku. Okamžite vyskočí a nezanechá nič. Otrok (meno) odmietne uzol, rozdá telo a trhá ho zozadu. Čistý spodný chrbát, boky a rebrá. Celá koža, kosti a krv

Po obrade si trieť chrbát kopytami namočenými do vriacej vody. Obrad sa opakuje tri dni počas klesajúceho mesiaca.

Liečivá sila modlitby prietrže

Výkonná moc pravoslávnych modlitieb a obrazov nevyžaduje potvrdenie. Existuje nespočetné množstvo prípadov magického uzdravenia tých ľudí, ktorí skutočne veria v moc a láskavosť Najvyššieho. Modlitby Antiochie Veľkého mučeníka Artemiusa, sv. Panteleimona, 90. žalmu, pôsobia mocne, tieto texty sa používajú ako kostolný plot z kýly.

Predtým sa musia postiť, očistiť telo, vyznať sa, očistiť dušu, prijať spoločenstvo, prijať Ducha Svätého. Oslobodenie od hriešnych myšlienok spúšťa čistiaci mechanizmus tela a pozitívne myslenie formuje budúcnosť..

Svätá voda, ktorou sa umývajú bolesti, má tiež liečivú silu, ktorá je nabitá božskou energiou. Na tejto vode sa čítajú rôzne modlitby a sprisahanie sa na alkohole. Keď sa umyte takou vodou alebo pitím na lačný žalúdok, telo je naplnené čistou, liečivou energiou, začínajú regeneračné procesy..

Dnes už v živote kráčajú neuveriteľné vedecké a technické zmeny a starodávne ľudové rituály. Obe majú výhody aj nevýhody. Ale to, čo každému človeku bráni pri výbere riešenia, ktorému dôveruje. Úprimná viera v sprisahanie herniou, odstránenie kazu vajíčkom, ochranné amulety alebo sila mysle, vedy, medicíny vám umožní liečiť telo pred akýmkoľvek ochorením.

Kýlové sprisahania a modlitby sú účinné pri liečení chorôb

Kýla je choroba, ktorá môže postihnúť každého. Osobitne ohrozené sú ženy, ktoré rodili, staršie osoby a ženy, ktoré čelia dennej fyzickej práci.

Moderná medicína pozná metódy na boj proti tejto chorobe, ktoré sú dosť účinné. Zdá sa však, že sa choroba, zdá sa, odchyľuje od osoby, ale po určitej dobe sa opäť vracia.
V takýchto prípadoch na záchranu prichádzajú ľudové lieky a liečivá medicína. Ďalej uvádzame, čo predstavuje sprisahanie, ktoré dokáže vyliečiť osobu prietrže a ako ju správne vyhlásiť.

Pozadie choroby

Nodulárna (hernia) je choroba, pri ktorej sa normálny stav orgánu mení pod vplyvom rôznych vonkajších faktorov.

Kýly, ako sú pupočníkové, medzistavcové a trieslovinové, sú rozšírené..

Ako už bolo uvedené vyššie, ohrozené sú ženy, ktoré rodia, staršie osoby a ženy, ktoré denne zdvíhajú závažie. Do tohto zoznamu môžete pridať aj bábätká, príliš tenkých, príliš plných ľudí, ako aj tých, ktorí majú dedičnú predispozíciu.

U novorodencov sa najčastejšie vyskytuje pupočná kýla. Dôvodom je skutočnosť, že deti s vlastným plačom preťažujú svaly brucha.

V staroveku sa ľudia trpiaci takým ochorením mohli spoliehať iba na pomoc kúzelníkov. Dnes medicína urobila významný krok vpred a otvorila niekoľko účinných spôsobov, ako vyliečiť takúto chorobu..

Skúsení kúzelníci a liečitelia radia, aby sa uchýlili k magickým metódam, ako sa zbaviť uzlov iba tým, ktorí majú genetickú predispozíciu, ktorým lekári nemohli pomôcť a tým, ktorým sa už podarilo túto chorobu poraziť, aby vyčistili telo od negatívnej energie.

Ako vykonávať rituál doma

Zistenie sprisahania prietrže neznamená vyliečenie tejto choroby. Aby magická metóda pomohla bojovať s chorobou, musí sa koliesko naučiť správne čítať silné slová, vyberať súvisiace vybavenie a riadiť sa nasledujúcimi pravidlami:

 1. Čítanie čarovných slov a vykonávanie obradu by sa malo vždy pristupovať s čistou mysľou a srdcom. Zbavte sa cudzích myšlienok a starostí, pokúste sa pochopiť, že momentálne nie je nič dôležitejšie ako vyriešenie tohto problému..
 2. Koncentrát. Získajte vieru vo svoje silné stránky a činy. Kľúčom k úspechu je iba úprimná viera vo všetko, čo sa deje.
 3. Za žiadnych okolností nikomu nehovorte o perfektnom konaní. Žiadna mágia nemá rád publicitu.

Jedným z dôvodov tohto tajomstva je to, že existuje veľké množstvo skeptikov, ktorí môžu zasiať pochybnosti v srdci začínajúceho kúzelníka. „Vďaka“ týmto pochybnostiam viera začína miznúť a bez viery, ako viete, nemôže existovať mágia.

Pozemky z uzlovej rozmanitosti choroby patria medzi najjednoduchšie. Človek ich môže prečítať sám alebo vyhľadať pomoc skúseného liečiteľa.

Takéto rituály nevyžadujú použitie žiadnych zložitých atribútov a slová modlitby sú pomerne jednoduché a zrozumiteľné..

Ak sa osoba nakoniec rozhodne tento obrad vykonať samostatne, v ideálnom prípade sa bude musieť naučiť slová sprisahania spoznať srdcom alebo ich napísať na kúsok papiera a starostlivo prečítať..

Silné kýlové sprisahania

Najpopulárnejšie druhy húb sú: pupočníkové, medzistavcové a trieslové. Takéto odrody choroby, ktoré často nie sú sprevádzané rôznymi komplikáciami, toľko ľudí uprednostňuje v týchto prípadoch nie operáciu, ale použitie ľudových metód alebo liečiteľskú mágiu..

Pozor! Zanedbávanie tradičných lekárskych metód liečby je prípustné iba vo veľmi miernych prípadoch. Vždy je potrebné lekárske vyšetrenie. Ak choroba so sebou nesie aj tie najmenšie komplikácie, je najlepšie vyhľadať radu lekára.

Mesačné sprisahanie na vyliečenie kýly

Takýto obrad je vhodný pre tých, ktorí poznajú lunárny kalendár. Jeho zložitosť spočíva v tom, že kúzelný text sa musí čítať v rôznych fázach nebeského tela.

Nasledujúce slová sa čítajú tri po sebe nasledujúce dni v poslednom období rastúceho mesiaca:

Prvý deň splnu by ste mali povedať:

Ako hovoriť kýlu dospelým alebo dieťaťom - univerzálnym spôsobom

Taký obrad je univerzálny. Dokáže pomôcť dospelému mužovi alebo žene a dieťaťu. Takéto magické sprisahanie môže zmierniť príznaky akéhokoľvek druhu uzliny.
Toto sprisahanie sa musí povedať raz nahlas:

Ak chce niekto pomôcť niekomu blízkemu, môže čítať, iba ak je jeho túžba pomôcť skutočne úprimná.

Ďalší podobný obrad je trochu komplikovanejší. Takéto sprisahanie by sa malo čítať každý deň (ráno a večer), kým to nebude fungovať:

Pupočná kýla zakresľuje kyslou smotanou

Veľmi efektívny spôsob, ako sa zbaviť pupočnej kýly, ktorej vzhľad je spôsobený vzpieraním, je založený na použití kyslej smotany..

Zásoba na prírodnej domácej kyslej smotane. Tento produkt sa najlepšie vyrába nezávisle, ale dá sa kúpiť aj na trhu. Vložte výrobok do nádoby a ohnite sa nad ním, povedzte:

Rozložte problémovú oblasť s kyslou smotanou a nakŕmte mačku zvyšným produktom..

Ako vyliečiť medzistavcovú prietrž

Tento typ uzliny má nepríjemné následky a je sprevádzaný nepohodlím a bolesťou. Tento druh choroby si vyžaduje lekárske ošetrenie..

Pomocou tohto rituálu však môžete výrazne zmierniť príznaky, predchádzať komplikáciám a priblížiť uzdravenie.

Pre taký rituál musíte kúpiť cukor v kockách a žihľavovej tinktúre. Na kocku je potrebné kvapnúť trochu vody a pripevniť ju na problémovú oblasť na zadnej strane. Teraz by ste mali povedať, ako mantra, slová nasledujúceho sprisahania (7 až 9 krát):

Tinktúru žihľavy mierne zohrejte a ihneď po jej prečítaní ju vytrite bolesťami.

Takáto činnosť by sa mala vykonať počas klesajúceho mesiaca počas troch dní.

Ako hovoriť dospelou kýlu prietrže

Tento typ uzliny často „navštevuje“ mužov, ktorí denne zdvíhajú závažia. Je takmer nemožné zbaviť sa tohto ochorenia bez chirurgického zákroku. Existuje však jeden účinný obrad, ktorý sa musí vykonať v určitých fázach mesiaca, ktorý môže nielen zmierniť príznaky, ale tiež môže priniesť uzdravenie..

Počkajte, kým neprídu posledné tri dni fázy New Moon a prvý deň splnu, a každý z týchto dní po západe slnka s východom slnka povedzte:

Existuje ďalší podobný obrad. Bude to pre neho mach. Tento atribút sa musí odtrhnúť v blízkosti nejakej nádrže v lese alebo parku..

Vezmite mach do domácnosti, umyte ho, naneste na rušivé miesto a povedzte:

Pri vyslovovaní sprisahania by ste sa mali čo najviac sústrediť na boľavé miesto a nasmerovať všetku svoju silu a energiu na uzdravenie..

Modlitby verzus Nodal

V pravoslávnom náboženstve existuje niekoľko svätých, ktorí môžu uzdraviť akékoľvek ochorenie. Ak niekto úprimne verí v Pána a silu vyšších síl, môže sa obrátiť o pomoc Veľkému mučeníkovi Artemiusovi z Antiochie alebo svätému Panteleimonovi. Aby ste sa zbavili tohto ochorenia, môžete si prečítať Žalm 90.

Pred vyžiadaním najvyšších patrónov však musí byť človek duchovne očistený. Bude užitočné zúčastniť sa služby, priznať sa, činiť pokánie.

Samotný človek pochopí, keď bude jeho duša očistená. Cíti úľavu. Až potom sa dá začať hovoriť silné modlitby.

Taktiež chrámy odporúčajú namazať problémovú oblasť svätou vodou, aj keď si človek vyberie iba lieky.

Pamätajte, že sprisahanie z uzla je samozrejme celkom účinným prostriedkom, ale mali by ste sa k nemu uchýliť iba vtedy, ak dôjde k relapsom a lekárske ošetrenie nepomôže.

Magický boj s pupočnou kýlou u dieťaťa: ako čítať dej?

Mnoho ľudí pozná ochorenie, ako je kýla. Inguinal, umbilical alebo vertebral - taký problém v každom prípade spôsobuje problémy osobe, je sprevádzaný nepríjemnými symptómami, narúša celý život. V prevažnom počte situácií predstavitelia úradného lekárstva navrhujú radikálne odstránenie zhutnenia. Ale tradiční liečitelia odporúčajú, skôr ako sa rozhodnú pre chirurgickú liečbu, pokúsiť sa sprisahať proti prietrži. Táto metóda sa osvedčila v boji proti tejto chorobe..


Kýla je sprevádzaná nepríjemnými príznakmi

Stanovenie kýly


Už v prvých dňoch života malej osoby si môžete všimnúť malý proces v oblasti pupka alebo menej často opuch v oblasti slabín. Toto je prietrž, ktorá sa dá vynútiť, ak sa budete usilovať.

Pri svalovom napätí sa vydúva dopredu. Najčastejšie sa pupočná kýla vyskytuje u predčasne narodených detí. Získava sa aj pri častých výkrikoch: batoľa mu trhá žalúdok.

Vypukávanie nie je vždy pozorované - všetko záleží na veľkosti herniovej formácie.

Modlitba za veľkého mučeníka Artemyho z kýly

"Svätý mučeník Artemy!" Pozrite sa z nebeskej komory na tých, ktorí požadujú vašu pomoc a neodmietajú naše petície, ale ako láskavý dobrodinec a náš príhovorník sa modlite ku Kristovi Bohu, áno, pretože je humánny a milosrdný, zachráni nás pred každou situáciou: od zbabelca, povodne, ohňa, meča, invázie cudzincov a medzikultúrne vojny. Nech nás neodsúdi za hriešnikov za hriešnosť, a nech neobrátime dobro, ktoré nám dal všemohúci Boh, k zlu, ale k sláve Jeho svätého mena a k oslavám tvojej mohutnej príhovorky. Áno, Pán nám dá svojimi modlitbami svet myšlienok, abstinencie od ničivých vášní a všetkého druhu špiny, a môže posilniť svoju Svätú, katolícku a apoštolskú cirkev po celom svete, už získal svoju úprimnú krv. Svätý mučeník, ktorý sa usilovne modlí, nech požehná Bohu, nech vo svojej svätej pravoslávnej cirkvi potvrdí živého ducha pravej viery a zbožnosti a všetkých jeho členov, očistených od povery a povery, uctieva ho duchom a pravdou a usilovne sa pečie, aby dodržiaval jeho prikázania, nech všetci všetci žijeme v pokoji a zbožnosti v skutočnej váhe a dosiahneme blažený večný život v nebi, milosť nášho Pána Ježiša Krista, všetku slávu, česť a moc s Otcom a Duchom Svätým, ktoré sa mu teraz a teraz, navždy a navždy budú páčiť. Amen. "

Všeobecné odporúčania

Aby ste v sprisahaní dosiahli svoj cieľ, musíte jasne dodržiavať konkrétne pravidlá. Po prvé, je potrebné čo najviac veriť v silu takého rituálu. Jej činnosť je založená nielen na magických premenách, ale aj na psychologickej nálade toho, kto bude vykonávať obrad..

Po druhé, vyslovte sprisahanie iba počas klesajúcej fázy mesiaca: jeho energia je teraz zameraná na to, aby sa zbavilo všetkého zbytočného. Vystúpenie obradu sa niekoľkokrát zvyšuje.

Po tretie, iba krvný príbuzný dieťaťa, najlepšie zo všetkých matiek alebo babičiek, môže vyhlásiť sprisahanie z pupočnej kýly. Pred začatím čarovnej akcie musíte od seba odstrániť prebytočný odev a zostať v ľahkej košeli až do päty. Vlasy je potrebné rozpustiť a česať.

Je dôležité mať správny emocionálny postoj, nie udržiavať negatívne srdce. Pokojné myšlienky a optimizmus sú kľúčom k úspechu..

Udržujte rozhodnutie viesť rituálne tajomstvo: aj milovaní nemusia o tom hovoriť podrobne. Najmä ak rituál konal.

Ako viesť rituál


Pri liečení je potrebné dodržiavať pravidlá

Existujú určité odporúčania odborníkov, ktorí sú pre liečenie dôležití:

 1. Pozitívne emócie. Rituál je potrebné vykonávať iba s pozitívnym postojom, aby počas liečby nebol negatívny.
 2. Počas čítania text nemeňte.
 3. Na správne prečítanie grafu prietrže je lepšie ju napísať na papier, aby nedošlo k zámene slov. Odborníci však napriek tomu odporúčajú zapamätať si modlitbu, čo zlepší jej účinok.
 4. Všetky manipulácie sa musia vykonávať presne av jasnom poradí, ako je uvedené v pokynoch pre rituál.
 5. Počas čítania je potrebné zamerať všetku pozornosť na slová, energiu, mentálne si predstaviť, ako presne táto mocná energia preniká do vzdelávania, pomáha jej rozpustiť sa..
 6. Rituál sa uskutočňuje v prítomnosti chorého.
 7. Rituál môžete vykonať v intervale, keď je mesiac vo fáze slabnutia, čo je jediný spôsob, ako dosiahnuť výsledok.
 8. Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť pozitívneho výsledku, použite túto metódu, ako sa zbaviť kýly iba v súkromí, bez prítomnosti cudzincov. S pomocou tajomstva rituálu budú účinné slová hovorené s cieľom zbaviť sa kýly na bruchu alebo na inej časti tela..
 9. Je veľmi dôležité veriť v silu slova, v pozitívny výsledok po obrade.
 10. Zriedkavo sú potrebné kúzelné nástroje a rôzne atribúty..
 11. Liečba chorôb sa najčastejšie vykonáva pomocou kostolových sviečok, svätej vody a jednoduchých liekov, ktoré sa nachádzajú takmer v každej domácnosti..

Ak dodržiavate jednoduché pravidlá a tipy pomocou ľudovej mágie, môžete sa zbaviť mnohých chorôb vrátane kýly.

Jednoduché sprisahanie

Proti prietrži možno vykonať jednoduchý obrad. Zapálte sviečky kostola a položte ich na stôl. Ďalej vložte nádobu naplnenú požehnanou vodou. Vyslovte tieto slová na vode:

"Pane, daj mi silu, aby som sa zbavil môjho ochorenia!" Nechajte to prúdiť ako čistá voda, tak nech vyteká moje ochorenie a nech je moja krv a telo zdravé! Nechajte svoje telo posilňovať pomocou liečivej tekutiny. Amen (vyslovuje sa trikrát) ".


Po obrade budete musieť piť očarenú vodu

Na konci pozemku musíte piť vodu. Táto metóda je veľmi jednoduchá. Ak chcete dosiahnuť účinok, musíte úprimne veriť v silu obradu. Existuje ďalšia jednoduchá možnosť. O tejto chorobe môžete hovoriť takto: počas týždňa po rannom prebudení hovorte rukou k boľavému miestu:

"Pane, žehnaj mi, aj keď ráno začína úspešne, takže moje ochorenie zmizne, pečať sa rozpustí!" Moje slová sú silné! Nech to tak je! “

Univerzálny dej

U dospelých je tiež k dispozícii univerzálna kýla. S jej pomocou sa odstráni ingvinálna, vertebrálna a pupočná kýla. Tento obrad z kýly na chrbtici alebo na inej časti tela si nevyžaduje predbežnú prípravu a žiadne špeciálne zariadenia. Počas rituálu je dôležité byť sám so sebou, cudzinci by nemali byť prítomní. Ak chcete zamerať energiu na boľavé miesto, musíte sa proti hernii postaviť proti smeru hodinových ručičiek a potom vysloviť modlitbu:

"Bože, vyzývam vás!" Uvidíte všetko dole, zistíte to a môžete! Áno, počúvajte moje žiadosti a modlitby! Pomôžte mi zbaviť sa ťažkostí, nechajte moju chorobu opustiť moje telo a už sa nikdy nevrátite! Nech sa moje slová splnia, modlitba pomôže, bude mojou spásou! Amen! "

Modlitbu opakujte trikrát. Liečitelia sľubujú, že ochorenie ustúpi v priebehu niekoľkých dní, bolesť sa zastaví a zhutnenie sa zníži.

Herniatický disk

Pomocou magických rituálov a modlitieb môžete bojovať s rôznymi typmi kýly, vrátane medzistavcov. Zároveň však treba pamätať na to, že takéto metódy nebudú účinné, ak je choroba komplikovaná. Je tiež dôležité pochopiť, že magické rituály sa líšia od tradičných metód liečby, ktoré pri liečbe tohto ochorenia nebudú účinné..

Spiknutie z prietrže chrbtice má silné posolstvo energie, ktoré je tvorené kombináciou túžby a viery v silu slov a pozitívneho výsledku. S týmto rituálom bude energia uvoľnená v čakrách po očistení tela pomôcť odstrániť všetky negatívne, telo sa samo uzdraví, zhutnenie prejde.


Magické rituály sa líšia od ľudových liekov

Sedemkrát za sebou hovoria modlitba: Pane, pomôž nám alebo nášmu Otcovi. Potom zoberte cukor v kockách a pripevnite ho na bolesť v chrbte. Potom navlhčite vodou tak, aby sa topila na chrbte. Potom sedemkrát za sebou prečítali nasledujúci text, ktorý hovoril pokojne a rovnomerne.

"Cukor, vezmi tekutinu, vezmi si moje choroby pre seba." Dám vám časť môjho tela, vezmite ho spolu s ochorením. Amen (trikrát) “.

Na konci rituálu sa osprchujte a utrite chrbát handričkou navlhčenou teplým žihľavovým vývarom. Takéto manipulácie sa vykonávajú na rastúcom mesiaci tri dni v rade.

Na kužele jedľa

Jediným kužeľom sa môžete zbaviť chrbtice, triesloviny alebo pupočníka. Za týmto účelom zapálte sviečku večer, nalejte zasvätenú vodu do malej sklenenej misky alebo misy a do nej vložte predtým umyte jedľa. Jazdite ukazovákom po pravej ruke proti smeru hodinových ručičiek vo vode, šepot:

"Ako rastú šišky na smreku, na borovici." Keď trhám túto ranu, tak nechaj uzol na tele, zbytočné, nechcené, tiež padne. Nechaj to ísť ďalej, nevracaj sa ku mne, neubližuj, nerastú, neobťažuj sa. amen ".

Potom pomocou komprimovanej smrekovej vody urobte obklad. Tento rituál sa ľahko učí, ale jeho pomocou sa môžete rýchlo zbaviť choroby, ktorá sa vyskytuje na ktorejkoľvek časti tela..


Copress bude musieť byť vyrobený z rozliatej kvapaliny

Do vody

Kúzlo môžete vyhodiť do vody z prameňa alebo studne:

"Matka Voditsa, zmyť moje choroby." Stohy z tela môjho pacienta, umyte si mäso a krv, môžu byť slová silné, silné, uzdravujúce. Amen. " Zasiahnuté miesto umyte vodou, vypite tri dúšky.

Obrad v kúpeli

Hernia sprisahania môžu byť vykonané v kúpeľnom dome. Iba na to potrebujete breza. Vďaka jeho pomoci je ľahké facku na boľavé miesto povedať:

"Bola tam breza, ale plávala, stala sa metlou." Rovnako ako moja choroba. Bola v mojom tele tak prázdna “.

Potom metlu nemôžete použiť. Tento obrad sa môže opakovať, ale zároveň nezabudnite, že v horúcom kúpeli s kýlami nemôžete stúpať.


Po rituále je potrebné vyhodiť metlu do kúpeľa

Intuitívna hernia

Tento typ vzdelávania sa najčastejšie vyskytuje u mužov. Mnoho pacientov sa obáva chirurgickej liečby, radšej sa zbaviť choroby sami. Spiknutie slabinovej prietrže môže pomôcť odstrániť chorobu. Aby ste sa zbavili choroby, mali by ste si pri západe slnka päť dní v rade prečítať špeciálny kúzelný text:

"Pane, som tvoj / tvoj otrok; mám trápenie, ktoré sám nedokážem prekonať." Pomôž mi zbaviť sa ho, dať uzdravenie a silu na prekonanie choroby. Nechaj ma prietrž. “

Pri vyslovovaní tohto textu by ste mali sústrediť všetku svoju energiu na boľavé miesto, predstaviť si účinok magických slov, predstaviť si, ako sa uzol vyrieši. Opakujte päťkrát, najlepšie mesiac v splne. Číta sa aj sprisahanie spomenutej kýly na machu, ktoré sa predtým získalo v lese:

"Vyrastal si v lese, stal som sa nevyhnutným." Teraz buďte mojím asistentom. Vezmite si svoje bolesti k sebe, choďte ďaleko. “ Hoď mach pod strom.

S mydlom


Po rituále je zvyšok vyhodený

Hernia plot s mydlom sa používa od staroveku. Pre úspešný rituál by ste si mali predobjednať malý zvyšok. Zasiahnuté miesto niekoľkokrát umyte a povedzte:

„Keď z môjho tela prúdi špina, nechaj ma odísť. Spolu s liečivou vodou nechajte chorobu zmyť a nechať ju bez návratu! “

Sedemkrát zopakujte všetky manipulácie a zvyšok vyhoďte. Nový zvyšok sa získa na druhý rituál..

Na mesiac

Z kýly vyžaduje sprisahanie schopnosť používať lunárny kalendár. Nahrajte text štyrikrát na vychádzajúci mesiac:

„Keď mladý mesiac vystúpi do neba, nechaj kýla opustiť moje telo naveky a nevráti sa. Po mladom mesiaci sa na oblohe objaví jeden plný, ale dovtedy nechajú úplne prejsť kýla. amen ".


Kýlová konšpirácia vyžaduje schopnosť používať lunárny kalendár

Umbilická kýla

K dispozícii je tiež pozemok na pupočníkovú prietrž. Toto silné sprisahanie z pupočnej kýly sa tiež nazýva posielanie. Ak chcete obrad vykonávať doma, budete si musieť kúpiť jednoduchý mach, ktorý rastie v akomkoľvek lese alebo výsadbe. Dajte kúsok machu na boľavé miesto a zašepte takú pomluvu:

"Prešiel lesom, mach našiel." Pod ňou je moja krv bolestivá. Prijmi moje ochorenie, pomôž zbaviť sa choroby “.

Na konci rituálu odneste do lesa kúsok machu, položte ho na zem, posypte ho rozdrvenými vaječnými škrupinami.


Už v lese je potrebné posypať lastúrnik

Lunárny pozemok

Štyri dni sa robí pozemok na pupočnú kýlu alebo na vzdelávanie na inej časti tela. Prvé tri dni by mesiac mal klesať a posledný deň by mal byť nový mesiac. Pomocou tohto grafu môžete vyliečiť pupočníkovú, stavcovú a inú prietrž. V noci otvorte okno a čítajte slová za mesiac:

"Ty si nebeská hviezda, si všemocný!" Pomôž mi! Starý mesiac zmizol s touto chorobou. Nechajte herniu rozpustiť sa a znovuzrodenie nového mesiaca. Nech to tak je! “

Kyslá smotana


Používajte iba domácu kyslou smotanu

Aby ste sa zbavili pupočnej kýly u dospelých, čo je vyvolané neustálym nosením závaží, môžete použiť tento rituál. Nákup domácej kyslej smotany na trhu. Nalejte ju do misky a vyslovte nasledujúci text:

"Pane, pomôž mi, žehnaj mi." Po opustení môjho domu zatvorím všetky dvere za mnou. Zatvorím všetky brány silnými zámkami, zahodím kľúče. Idem po ceste, prejdem na úzku cestu, vyjdem na otvorené pole. Rastú tu svieže kríky, na nich sedia tukové mačky. Všetky sú sivé. Mačky, mačka, hrýzová prietrž na mojej bielej línii brucha. Akákoľvek kýla - trieslovina, chrbtová, oftalmická, frontálna, dozadu, ulnárna, vajíčko, hlava. Červené uzly, čierna, žltá, biela. Zahryznite všetky uzly, vedené mnou a neznáme. Zabavte sa, uhryznite, aby nič neuškodilo, nebolesť. Tak nech to je. amen ".

Potom postihnutú oblasť tela pomazajte očarenou kyslou smotanou. Kyslá smotana, ktorá zostala v miske, by sa mala kŕmiť pre mačku.

Jednoduché sprisahanie

Rituál spočíva v opakovaní liečivých modlitieb metódou opakovaného opakovania. Nezahŕňa použitie ďalších atribútov. Pre činnosť pozemku v miestnosti musí byť čistý, pohodlný a tichý. Najlepšie čítajte sprisahanie skoro ráno.
Dieťa by nemalo plakať, nič by ho nemalo obťažovať. Pre zákrok musíte nájsť miesto na tele dieťaťa, v ktorom je herniálna formácia. Zakrúžkujte kýlu dieťaťa čistými a jemnými pohybmi malíčkom ľavej ruky.

Musíte trikrát povedať tieto slová: „Pane, pomôž! Posilnite a zmiernite choroby! Ochorenie, choďte! Choďte na volante a mimo volantu - do jamy! Tam musíš byť! Tak buď! “.

O trikrát neskôr, cez vaše ľavé rameno. Je ľahké skontrolovať účinok sprisahania: do jedného mesiaca by sa prietrž mala zmenšiť a nakoniec úplne zmiznúť..

Pravidlá sprisahania

Aby tieto postupy priniesli požadovaný účinok a zmiernili trápenie, ktoré prinášajú vertebrálne kýly, je potrebné dodržiavať niektoré pravidlá:

 • Rituály zbavenia sa prietrže sa vykonávajú počas klesajúceho mesiaca. Toto obdobie lieči takéto ochorenia.
 • Ak sa vysloví kýlová sprisahanie alebo modlitba, výsledok sa musí zviditeľniť. Predstavte si herniu, ktorá sa rozpúšťa a mizne z chrbtice.
 • Slová sa vyslovujú tichým hlasom. Svoje prirodzené zafarbenie môžete mierne zmeniť.
 • Ak neveríte vo svoje silné stránky, môžete sa uchýliť k službám ľudí, pre ktorých nie sú takéto metódy liečby prekvapujúce a nepochopiteľné. V tomto prípade však musíte byť obozretní a kontaktovať iba dôveryhodných ľudí, o ktorých existujú kladné hodnotenia a odporúčania.
 • Aby modlitba priniesla požadované výsledky, musíte tomu veriť a vo svoju silu.

Môžete sa pripraviť na takéto rituály na dlhú dobu alebo sa rozhodnúť, že ich okamžite vykonáte. Hlavná vec je cítiť, že práve teraz môžete dosiahnuť požadovaný výsledok pomocou sprisahania.

Opis rituálov

Najlepšie výsledky sa dajú dosiahnuť, ak sa rituály vykonávajú vo vyhrievanom kúpeli. Tento efekt zlepší dubovú metlu. Bičujú sa s bolesťou chrbta a vyslovujú tieto slová:

 • Moje trápenie, trápenie!
 • Vypadni odo mňa bez nôh,
 • Choďte odo mňa bez zbraní,
 • Vypadni odo mňa bez hlavy
 • Áno na police do vane,
 • Do horúcej pece, do zúrivého ohňa,
 • A ja, služobník Božie (meno), nedotýkajte sa.
 • Buď moje slovo teplejšie ako oheň, jasnejšie ako slnko, tvrdšie ako kameň, ostrejšie ako damašková oceľ!
 • Od teraz a navždy, nech je to tak!
 • amen!

Po ukončení postupu sa metla hodí do rúry a opúšťa kúpeľ bez otáčania.

Takéto postupy by sa mali vykonávať trikrát. Prvé pozitívne výsledky sa však objavia do jedného týždňa od prvého zasadnutia. Vzhľadom na skutočnosť, že pri exacerbácii prietrže môžu tieto postupy viesť k silnej bolesti a núdzovému chirurgickému zákroku, mali by sa vykonávať iba 2 až 3 týždne po zhoršenom stave prietrže.

Ak nemôžete navštíviť kúpeľňu v správny čas, existujú aj ďalšie rituály, ktoré môžu zbaviť stavcovej kýly bez chirurgického zákroku a liekov..

Môžete použiť nasledujúci recept. Vezmite kyslú smotanu a povedzte nad ňou nasledujúci text:

 1. Postavím sa tvárou k východu slnka,
 2. Vyjdem z domu s dverami, z dvora - s bránami.
 3. Zatváram za sebou brány, uzamknem zámky na dverách, neberiem so sebou kľúče na cestu.
 4. Prichádzam drahý, z cesty odbočím na cestu, z cesty, ktorú odbočím na otvorené pole.
 5. Tam vidím 7 kríkov, pod tými kríkmi 7 mačiek, všetky mačky sú sivé a pod siedmym kríkom je čierna mačka.
 6. Mačka, čierny chvost, hrýzla nad služobníkom Božím (meno) všetky kýly!
 7. Vieš, uhryz, aby si sa nehryzol, neubližoval tejto hodine, môjmu pevnému poriadku, môjmu sprisahaniu.
 8. Buď moje slovo teplejšie ako oheň, jasnejšie ako slnko, tvrdšie ako kameň, ostrejšie ako damašková oceľ!
 9. Od tejto chvíle navždy a navždy.

Pravda rieka! amen!

Potom je potrebné očistiť postihnutú oblasť chrbta touto kyslou smotanou a po chvíli ju nechať olízať na mačku alebo mačku.

Tento postup sa vykonáva počas troch večerov v rade. Ak sú dodržané všetky pravidlá, potom po niekoľkých mesiacoch od stavcovej kýly nebude žiadna stopa.

A ďalší efektívny rituál, ktorý sa musí vykonať neskoro večer, než ideme spať. Vezmite tyčinku mydla a posuňte ju okolo kýly v smere hodinových ručičiek. V takom prípade musíte vysloviť nasledujúce slová:

 • Voda tiekla, umývala biele brehy, nabrúsené kamene, odnášala piesok.
 • Keď sa toto mydlo vymyje, je to aj moja prietrž..
 • Ako voda tečie v rieke, tak aj únik z môjho tela.
 • Keď zapadne červené slnko a vyjde jasný mesiac, prejdú všetky moje vetvičky.

Po skončení tohto obradu sa do rieky vrhne zvyšný kúsok mydla slovami:

Matka Voditsa! Týmto mydlom odstráňte všetky moje choroby a dajte mi zdravie teraz a navždy. Pravda rieka! amen!

Metodická účinnosť

Správnou implementáciou všetkých odporúčaní, a čo je najdôležitejšie - s neotrasiteľnou vierou v pozitívny výsledok liečby - dochádza k rýchlemu odstráneniu vertebrálnych hernií pomocou sprisahania. Úľava sa pozoruje v prvých dňoch po prvých rituáloch. A po šiestich mesiacoch môžete navždy zabudnúť na kýly chrbtice.

Prax ukazuje, že pomocou takýchto silných sprisahaní je možné eliminovať aj veľké herniálne útvary. Operácia nie je vždy schopná viesť k takým pretrvávajúcim pozitívnym výsledkom, ktoré ukazujú netradičné metódy liečby. Niet divu, že táto technika sa používa už mnoho rokov.

Hlavná vec na zapamätanie je, že energia vesmíru nevyhnutne pomáha tým, ktorí ju potrebujú, a nepochybuje o jej sile a múdrosti..

Ak matka hovorí


Materská energia a láska samy osebe pôsobia ako silný amulet a dodávajú telu dieťaťa liečivú silu. Pomocou rituálu sa účinok niekoľkokrát zvyšuje.

Na začatie sviatosti musí matka dieťaťa jemne uhryznúť výslednú prietrž. Žena hovorí slová: „Chorá, uhryznem ťa! Moje zuby sú silnejšie ako vaše. Dostaňte sa odtiaľ, odkiaľ ste prišli! “.

Vyslovte tieto slová trikrát a potom bite cez vaše ľavé rameno. Takýto obrad sa môže uskutočniť iba raz: je považovaný za neuveriteľne silný. Ak rituál nefunguje, mali by ste sa obrátiť na iné typy sprisahania. Tento rituál začína svoju prácu do 24 hodín od okamihu čítania: kýla postupne zmizne z tela dieťaťa.

Spinálne prietrže - tipy na držanie

Problémy s chrbticou trápia človeka od nepamäti. Hernia plot na chrbtici je staroveký liek, ktorý sa používa na liečenie po tisícročia. Správne povedané prietrž, môžete sa tejto choroby zbaviť rýchlo a efektívne doma. Potrebujete iba poznať potrebné slová a riadiť sa jednoduchými pravidlami.

Rituálne tipy

Účinnosť grafu závisí od niekoľkých podmienok:

 1. Rituál vykonávaný na klesajúcom mesiaci má najväčšiu moc..
 2. Veľmi dôležitá je vaša viera v efektívnosť sprisahania. Každý obrad čerpá svoju silu z viery, ktorá je schopná veľa. Ak ste skeptický voči postupu, telo nemusí reagovať na liečivé slová.
 3. Keď vyslovujete slová rituálu alebo sprisahania, pokúste sa mentálne predstaviť jeho výsledok. Mentálna vizualizácia pomôže telu naladiť sa na liečenie..
 4. Pokúste sa povedať ostatným, že hovoríte prietrž.

Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako hovoriť kýlu chrbtice. Môžete si vybrať najvhodnejšiu metódu pre vás a obrad uskutočniť v ľubovoľnom vhodnom čase..

Dej Stepanova

Pripravte sa na pozemok vopred. Veľkou pomocou bude modlitba vo večerných hodinách a vizualizácia okamihu, keď sa úplne zbavíte choroby..

V určený deň musíte ísť do kúpeľného domu a uistiť sa, že tu nie sú žiadni cudzinci.

Po malej pare by ste mali začať rituál. Porazte sa dubovou metlou a povedzte tieto riadky:

"Kýla, kýla, vystúpte, vystúpte bez nôh, bez paží." Choďte bez hlavy na poličky do kúpeľa, do horúcej pece, do prudkého ohňa, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno). Kľúč, zámok, jazyk.

Amen. Amen. amen ".

Účinok sa vyvíja v priebehu jedného mesiaca, po tomto období budete cítiť výraznú úľavu a po 6 mesiacoch vás hernia úplne prestane obťažovať.

Vodné sprisahanie

Tento mocný rituál pomôže zbaviť sa vertebrálnej prietrže s čistou vodou. Táto tekutina sa veľmi často používa v tradičnej medicíne..

Dôvodom je skutočnosť, že voda si dokonale „pamätá“ informácie. „Absorbuje“ to do seba, ako špongia, všetko prenáša do tela, do ktorého padá.

Rituál sa najlepšie robí deň po splne. Slová sprisahania by mali byť tieto:

„Vy ste jediný, kto sa vyznačuje takou priehľadnosťou a čistotou. Žiadam vás o pomoc, aby ste sa raz a navždy zbavili mojej choroby z mojej choroby, z kýly. Nech ju odíde a nikdy sa nevráti. Prineste svoje uzdravenie. Môžem byť odteraz vždy zdravý. “.

 1. Počas prestávky, keď vyjde mesiac, sa viac modlite.
 2. Počas modlitby si predstavte, ako z vás choroba vychádza a telo sa stáva zdravým.
 3. Pozitívnymi myšlienkami nasmerujete vnútornú energiu správnym smerom.

Conspiračné schopnosti jedľa

Ceremónia sa musí konať na veľkom jedľovom kužele. Pri pozornom pohľade na ňu vyslovte nasledujúce slová:

"Žijete v tele prietrže, pijete jej šťavy, preto je to zlé." Chodíte, priateľka, na jedľový kužeľ, vyzerá to ako ty. Choď a choď navždy. Na hrbole nezáleží, obnovím svoje zdravie. “.

Vyslovte tieto riadky trikrát. Zatvorte oči a pokúste sa vo farbách predstaviť, ako vás choroba opustí, až sa zmení na hrbole. Odporúča sa vykonávať rituál v lese, kde ho musíte opustiť.

Staroveký obrad


Táto možnosť pozemku je vhodná pre rôzne kategórie: novorodenci, malé deti, dospievajúci a dokonca aj dospelí.

Mal by sa však používať iba ako doplnok k hlavným metódam liečby predpísaným lekárom. Samotné sprisahanie nemá moc, ale môže niekoľkokrát zvýšiť účinok drog.

Pred úsvitom nad posteľou pacienta vyslovujeme nasledujúci text: „Choďte ďaleko, strašné utrpenie: jasné pole, temný les, hlboké more a okolo nás.“.

Ak rituál vykonáva matka dieťaťa, pri čítaní je potrebné držať dieťa s rukami na mieste, kde sa nachádza útvar s kýlou. Zľahka sa dotknite: dieťaťu by ste nemali robiť nepríjemné pocity.

príčiny


Spiknutia pomôžu vyrovnať sa bez chirurgického zákroku

Kýla bola prvýkrát opísaná profesorom Claudiusom Galenom. Je to nebezpečná choroba, pri ktorej vývoji dochádza k zmene polohy vnútorných orgánov v tele, niektoré z nich vypadávajú cez vytvorené otvory. Existujú určité predispozičné faktory, ktoré priamo prispievajú k rozvoju choroby:

 1. Genetická predispozícia.
 2. Nepretržité zaťaženie, práca súvisiaca s ťažkou fyzickou prácou.
 3. Obdobie narodenia dieťaťa.
 4. Nedostatok správnej výživy, proti ktorej dochádza k nadmernej hmotnosti alebo úbytku.
 5. Atrofia alebo nadmerné zaťaženie brušných svalov.

Podľa oficiálnych štatistík trpí takým ochorením asi tretina svetovej populácie. Kýla môže byť vrodená alebo získaná. V závislosti od lokalizácie vzdelávania existuje určitá klasifikácia, ale najčastejšie lekári diagnostikujú kýlu pažeráka, medzistavcové, trieslovinové a pupok. Ľudia, ktorí sa doteraz nestretli s magickými rituálmi a inými nekonvenčnými metódami liečby, sa vždy pýtajú, či kýlová konšpirácia skutočne pomôže zbaviť sa tejto choroby.?

Podľa tradičných liečiteľov by sa s chorobou, ako je prietrž, malo bojovať so zvláštnymi sprisahaniami a magickými rituálmi. S ich pomocou sa môžete zbaviť choroby a vyhnúť sa chirurgickému zákroku v tele..

S mincou


Mince dôkladne utrite a vložte na tri dni do pohára svätej vody. Potom pomocou náplasti prilepte „náplasť“ na pupok dieťaťa.

Zároveň vyslovte sprisahanie: „Na gombík na bruchu nalepím mincu, aby som rozdrtil prietrž. Nech sa k nám choroba nevráti a odíde z našej rodiny. “ Cievka mincí sa musí uchovávať najmenej týždeň. Zároveň monitorujte každé ráno: spôsobuje náplasť alergické reakcie na pokožke dieťaťa.

Po uplynutí času sa minca vyhodí a vyhlási: „Choďte do lesa a na polia, ale nikdy sa ku mne nevrátite so svojím dieťaťom“.

Populárne sprisahanie pri liečbe kýly

Kýla je veľmi nepríjemné ochorenie, ktoré je veľmi ťažké liečiť. Od pradávna sa používali sprisahania z prietrže, to znamená, že s istotou možno tvrdiť, že účinnosť týchto magických agentov sa časom dokázala..

Malo by však byť zrejmé, že hlavná liečba by sa mala uskutočňovať pomocou tradičných lekárskych metód pod dohľadom lekára..

Magické rituály môžu byť použité iba ako ďalší nástroj na urýchlenie obnovy.

Terapeutické rituály proti prietrži

Každá špecifická konšpirácia prietrže by sa mala čítať v súlade s rituálnymi odporúčaniami. Všetky rituály tejto orientácie by sa však mali vždy vykonávať v jeden z dní fázy klesajúcich mesiacov. Pri čítaní sprisahania je veľmi dôležité veriť v silu mágie a predstaviť si, ako k vám prichádza uzdravenie. Bez viery budú všetky obrady zbytočné.

S mydlom


Pri kúpaní dieťaťa začnú hovoriť s mydlom, ktorým dieťa umýva. Používajú také sprisahanie: „Znečistím túto špinu mydlom a nechám ju ísť ďalej do lesa.“ Ďaleko do temných lesov a močaristých močiarov “.

Keď umývate svoje dieťa takýmto mydlom, zopakujte tento text znova. Potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene. Na konci obradu sa musí kus mydla zlikvidovať: je najlepšie ho pochovať v zemi alebo utopiť v rieke. Miesto zneškodnenia mydla by malo byť čo najviac opustené.

Pravidlá obradu sprisahania

Klienti sa často pýtajú, ako sa proti tejto chorobe sprisahať, či existujú nejaké rozdiely oproti obvyklej konšpirácii, aby uspeli v práci. Pravidlá vykonávania akýchkoľvek magických obradov sú rovnaké:

Kladný postoj. Kúzelný rituál je potrebné vykonávať iba v dobrej nálade, aby sa nikomu neprenášalo negatívne.

 • Čistota mysle. Pri čítaní sprisahania nemožno rozptýliť cudzie myšlienky.
 • Koncentrácia a viera v úspech. Bezpodmienečné presvedčenie, že magické diela spôsobia, že dej bude silný a efektívny..
 • Tajomstvo obradu. Je vhodné kúzlo obsadiť bez prítomnosti cudzincov a po prečítaní nikomu nehovorte, že ste sa uchýlili k mágii. Iní ľudia môžu mať vo vašej hlave pochybnosti, ktoré oslabujú silu sprisahania..

Hernia sprisahania sa dá prečítať samostatne alebo pomocou skúseného kúzelníka. Kúzelné nástroje a pomôcky budú potrebné iba pre malý počet rituálov. Pred prečítaním slov deja je najlepšie si ho napísať na prázdny list papiera alebo si ho zapamätať naspamäť.

Kýla prietrže - alternatíva k chirurgickému zákroku

Inguinálna kýla

Tento rituál sa používa zriedka: tento typ tvorby prietrže je častejší u dospelých ako u detí. Pre túto sviatosť musíte kúpiť vodný mach, ale bude to najúčinnejšie, ak si ju sami vyzdvihnete.
Pred použitím musí byť mach dôkladne opláchnutý a po jeho nasadení pripevniť na postihnutú časť tela. Text deja je: „Okrem oceánov a morí je v machu kameň. Pod týmto kameňom žije had. Prehltne všetky choroby a neublíži sa. Skus, had, naše choroby, ale milosť prišla k nám. “.

Na vykonanie nasledujúceho rituálu budete potrebovať: vlnený textilný poťah; biela sviečka a malá vatová taška. Ak zakúpite položky uvedené v obchode, po vykonaní nákupu nič nezmeníte. Vstaňte s prvými lúčmi slnka a zapálte sviečku. Choďte okolo dieťaťa trikrát v kruhu proti smeru hodinových ručičiek. Pozemok musí byť tiež vyslovený trikrát a potom vyplienený vlnenou klopou..

Prečítajte si sprisahanie: „Choďte preč, choroba, do hustých lesov a hlbokých morí! Miznite do vzdialených polí! Ste bezzubí, a som zubatý! “ Odstráňte šrot látky a sviečku z pripraveného vrecka a všetko spálte v pustatine. Potom sa odporúča čítať doma modlitby celý týždeň a večer večer zapaľovať sviečky.

Spinálne prietrže - tipy na držanie

Problémy s chrbticou trápia človeka od nepamäti. Hernia plot na chrbtici je staroveký liek, ktorý sa používa na liečenie po tisícročia. Správne povedané prietrž, môžete sa tejto choroby zbaviť rýchlo a efektívne doma. Potrebujete iba poznať potrebné slová a riadiť sa jednoduchými pravidlami.

Rituálne tipy

Účinnosť grafu závisí od niekoľkých podmienok:

 1. Rituál vykonávaný na klesajúcom mesiaci má najväčšiu moc..
 2. Veľmi dôležitá je vaša viera v efektívnosť sprisahania. Každý obrad čerpá svoju silu z viery, ktorá je schopná veľa. Ak ste skeptický voči postupu, telo nemusí reagovať na liečivé slová.
 3. Keď vyslovujete slová rituálu alebo sprisahania, pokúste sa mentálne predstaviť jeho výsledok. Mentálna vizualizácia pomôže telu naladiť sa na liečenie..
 4. Pokúste sa povedať ostatným, že hovoríte prietrž.

Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako hovoriť kýlu chrbtice. Môžete si vybrať najvhodnejšiu metódu pre vás a obrad uskutočniť v ľubovoľnom vhodnom čase..

Dej Stepanova

Dej Stepanova pomohla mnohým ľuďom zbaviť sa kýly. Je potrebné vykonať obrad v kúpeli, ako už bolo spomenuté skôr, najlepšie na klesajúcom mesiaci. Rituál bude vyžadovať jednu kúpeľnú metlu vyrobenú z dubových konárov.

Pripravte sa na pozemok vopred. Veľkou pomocou bude modlitba vo večerných hodinách a vizualizácia okamihu, keď sa úplne zbavíte choroby..

 • V určený deň musíte ísť do kúpeľného domu a uistiť sa, že tu nie sú žiadni cudzinci.
 • Po malej pare by ste mali začať rituál. Porazte sa dubovou metlou a povedzte tieto riadky:
 • Kýla, kýla, vypadnite,
 • Choďte von bez nôh, bez ramien.
 • Choďte bezhlavo na police do vane,
 • Do horúcej pece, do horiaceho ohňa,
 • Ale Boží služobník (meno), už sa nedotýkajte.

Ak chcete takto hovoriť prietrž, musíte trikrát za sebou. Po ceremónii vložte do sporáka metlu a choďte domov. Rituál začína konať okamžite po treťom čítaní slov.

Účinok sa vyvíja v priebehu jedného mesiaca, po tomto období budete cítiť výraznú úľavu a po 6 mesiacoch vás hernia úplne prestane obťažovať.

Vodné sprisahanie

Tento mocný rituál pomôže zbaviť sa vertebrálnej prietrže s čistou vodou. Táto tekutina sa veľmi často používa v tradičnej medicíne..

Dôvod je v tom, že voda si dokonale pamätá informácie. Absorbuje ho do seba ako špongia a prenáša všetko do tela, do ktorého padá.

Najsilnejšie sprisahanie sa ukáže na zasvätenej alebo pramenitej vode. Rituál je možné vykonať čistou vodou, ale musí sa nechať stáť 7 dní..

Rituál sa najlepšie robí deň po splne. Slová sprisahania by mali byť tieto:

Vyznačujete sa iba takou priehľadnosťou a čistotou. Žiadam vás o pomoc, aby ste sa raz a navždy zbavili mojej choroby z mojej choroby, z kýly. Nech ju odíde a nikdy sa nevráti. Prineste svoje uzdravenie. Môže byť odteraz vždy zdravý.

Rovnako ako predchádzajúci graf, aj tento sa musí prečítať 3-krát. Každý deň pite vodu po malých častiach, zatiaľ čo mesiac na oblohe klesá. S nástupom prvého dňa nasledujúceho mesiaca postup zastavte. Po splne zaznie ďalšia pohára vody. Aby sa dosiahol výrazný efekt, rituál sa vykonáva trikrát..

 1. Počas prestávky, keď vyjde mesiac, sa viac modlite.
 2. Počas modlitby si predstavte, ako z vás choroba vychádza a telo sa stáva zdravým.
 3. Pozitívnymi myšlienkami nasmerujete vnútornú energiu správnym smerom.

Kýla pri detských a ľudových liekoch


Pokiaľ ide o zdravie dieťaťa, nemali by ste sa spoliehať iba na jednu mágiu. Ľudové lieky sú tiež schopné pomôcť..

Prírodnú hlinu rozrieďte vodou s izbovou teplotou na hustú kyslou smotanu. Potom pripravte tortu a zohrejte: hlina by mala byť dosť teplá, ale nesmie horieť. Položte ho na brucho dieťaťa a počkajte, kým nebude hlinená maska ​​úplne suchá.

Môžete si pripraviť slabý roztok octu: jednu polievkovú lyžicu v dvoch litroch vody. Miesto vzniku kýly sa musí utrieť ráno, popoludní a večer.

Úzke listy papraďov a niekoľko minút na ne nalejte vriacu vodu (týmto spôsobom dezinfikujete časti rastliny z možných baktérií). Potom sa papraď nanesie na brucho dieťaťa trikrát denne. Na plachtu uviažte teplý šál alebo pléd..

Dobrým nástrojom v boji proti pupočnej kýle je gázový obklad navlhčený tvarohovou srvátkou.

Magické metódy liečby kýly u dospelých a detí

Eliminovať chorobu, obnoviť telo, odstrániť nepríjemné príznaky pomocou sprisahania je jednoduché. Hlavná vec je dodržiavať pravidlá, vyhnúť sa chybám vo výslovnosti magických slov. Liečebné rituály sa vykonávajú, keď mesiac klesá. Pri vykonávaní akcií v splne je nový mesiac zakázaný - prietrž sa zintenzívni, môže byť potrebný zásah chirurga.

Slová sa čítajú srdcom alebo listom. Ak sa pre dieťa koná obrad, sedí pred ním. Ak dieťa nemôže byť počas deja prítomné, použite najnovšiu fotografiu v plnej dĺžke. Táto metóda neohrozuje zdravie potomstva, nie sú potrebné ďalšie preventívne opatrenia pri odstraňovaní kýly. Liečivá mágia robí dobre, ak v ňu veríte, máte čisté myšlienky.

Nehovorte ostatným o rituále: magické činy získajú silu, ak zostanú utajené.

Kúzlo môžete aktualizovať ubúdajúcim mesiacom. Pre úplné vyliečenie musíte prejsť niekoľkými cyklami.

Aká je účinnosť sprisahania novorodencov

Keď sa u dieťaťa vyvinie choroba, je pre príbuzných veľmi ťažké vyrovnať sa s tým, že sa musia podrobiť chirurgickému zákroku a na ich malom tele bude jazva, ktorá tam zostane celý život. Bohužiaľ, ak je herniálny prsteň zväčšený, je veľmi zriedkavo možné vyriešiť tento problém bez chirurgického zákroku. Keďže rodičia úplne nepredstavujú celé nebezpečenstvo situácie, začínajú hľadať akékoľvek metódy, ktoré by dieťa mohli vyliečiť. Zaujímajú sa o to, ako je to možné pomocou čarodejníc alebo nezávisle hovoriť o hernii čítaním modlitby novorodencovi..

Liečitelia sú si istí, že pri prekonaní chorobou môže herniu odstrániť aj dospelý.

Domnievajú sa, že je potrebné dodržiavať tieto pravidlá:

 1. Hlavná vec je viera v silu slov a splnenie zázraku uzdravenia. Ak je osoba pri obrade skeptická, potom by sa v žiadnom prípade nemala hovoriť o chorobe. Takéto konanie môže viesť k zhoršeniu stavu a nie k zotaveniu..
 2. Odporúča sa hovoriť o chorobe na klesajúcom mesiaci. Liečitelia tvrdia, že rituály vykonané v tomto období majú najväčšiu moc.
 3. Predtým, ako novorodenec začne hovoriť o pestovanej hernii, by mala babička alebo matka vyzliecť všetky šaty a zostať v bielej dlhej košeli bez opasku. Potrebujete stratiť vlasy.
 4. Nikto by nemal vedieť, že taký rituál budete viesť pre svoje dieťa. V opačnom prípade sa pozitívny výsledok nemusí dosiahnuť vôbec..

Pravidlá rituálu

Neuspokojená láska, utrpenie, osamelosť... Existuje 100% biely spôsob, ako vniesť do vášho života pravú lásku! akt

veľa žien a mužov sa už testovalo. S tým konečne získate skutočný, harmonický vzťah...

Kýla prietrže je jednou z najbežnejších metód boja proti tomuto ochoreniu. Účinnosť a účinnosť obradu však môže priamo závisieť od správnosti rituálu:

 1. najdôležitejšou vecou pri recitovaní modlitby je viera v silu magického vplyvu. Ak táto viera chýba, potom choroba nemôže prejsť nielen, ale aj napredovať. Preto veľmi opatrne a dôkladne pristupujte k rituálu a nerobte to zo zvedavosti.
 2. je vhodné vykonať obrad počas klesajúceho mesiaca. Liečebné sprisahania vykonané počas tohto obdobia sú vysoko účinné a konajú oveľa rýchlejšie..


ak má dieťa prietrž, odporúča sa, aby obrad vykonával jeho matka alebo stará mama. Obe ženy majú povolenie na rituál pre novorodenca. V žiadnom prípade neverte výkonu obradu osobe, ktorá je plná hnevu alebo závisti vašej rodiny. Môže to nepriaznivo ovplyvniť zdravie a liečbu dieťaťa..

 • zachovať dôvernosť. Bez ohľadu na to, či sa sprisahanie robí z trieslovej kýly alebo z pupočnej šnúry na sebe, na príbuzného alebo na malé dieťa, nikto by o tomto rituáli nemal vedieť. Inak je spochybnená efektívnosť celej akcie. To isté možno povedať, a keď už bol obrad hotový a prietrž skončila.
 • Pravidlá vykonávania rituálov sú pomerne jednoduché a ich prísne dodržiavanie zaručuje najlepší výsledok. Okrem toho môže byť rituál vykonaný na pupočníkovej alebo ingvinálnej hernii kedykoľvek, bez ohľadu na liečbu..

  Rite za ubúdajúci mesiac

  Toto sprisahanie v pupočnej kýle sa musí uskutočniť striktne počas klesajúceho mesiaca. Je vhodný pre novorodencov aj dospelých. Venujte pozornosť rituálnemu systému: trikrát sa načíta sprisahanie v klesajúcom mesiaci a štvrtýkrát v novom mesiaci. Konšpiračné slová:

  "Pane Bože, pomôž služobníkovi Božiemu (meno), aby prišiel na pomoc Born, pokrstený." Mesačná choroba ho vezme s sebou, bude navždy unášaná a Boží služobník (meno) sa uzdraví. Amen! "

  Tento rituál je rovnako účinný pri ovplyvňovaní pupočníkovej a ingvinálnej prietrže. V závislosti od polohy ochorenia pri čítaní modlitby premýšľajte o problémovej oblasti.

  Obrad pre dieťa

  Keď je dieťa choré, celá rodina si nenájde miesto pre seba. A ak hovoríme o problémoch, ako je pupočná alebo trieslová prietrž, mnohí upadnú do beznádeje. Nemalo by sa to však robiť. Kedykoľvek počas liečby môžete liečebný proces pomocou mágie urýchliť..

  Tento rituál je ideálny na liečbu novonarodených detí a detí do troch rokov. Na vykonanie obradu musí matka uštipnúť kýlu u dieťaťa a ústami vysloviť tieto slová:

  "Hernia, tvrdo som ti nahlodal!" Mám sedem zubov, jeden máte. Zjem ťa!"

  Musíte uhryznúť problémovú oblasť dieťaťa trikrát a prečítať slová sprisahania trikrát, zakaždým pľuvať cez ľavú pleť. Tento obrad sa považuje za veľmi efektívny a dá sa použiť iba raz. Prvé výsledky sa prejavia o niekoľko mesiacov.

  Ak je problém v slabinách

  Inguinálna hernia sprisahania bude fungovať s istotou, ak si sami vytrhnete mach. Dôkladne umytý mach v rituálnej praxi sa aplikuje na problémové miesto. Intonácia musí byť sebaistá a pokojná.


  Medzi ľuďmi je tiež rozšírené sprisahanie z trieslovej prietrže, ktoré sa vyskytuje hlavne u dospelých.

  Spiknutie z očných ochorení

  Očná prietrž alebo kýla viečok, t.j. hromadenie tuku na viečkach. Na odstránenie tohto ochorenia môžete na očnú prietrž použiť špeciálne sprisahania. Silná modlitba a účinné sprisahanie sibírskeho liečiteľa spolu vytvárajú silný obrad. Najprv by ste si mali prečítať modlitbu k svätému Panteleimonovi:

  Potom by sa mal pozemok prečítať. Dôležitým bodom tohto obradu je, že text sprisahania by sa mal zapamätať. Dôvodom je skutočnosť, že pri pohľade do zrkadla je potrebné pri pohľade do zrkadla prejaviť chorobu. Posaďte sa pred svoj odraz a masírujte svoju whisky prstencami. Povedať:

  Kyslá smotana proti prietrži


  Rituál s kyslou smotanou proti hernii je vhodný pre dospelých aj deti

  Tento rituál je vhodný na liečenie pupočnej kýly u dospelých aj u detí. Pri čerstvej kyslej smotane je potrebné trikrát povedať nasledujúci text:

  Namažte pupočnú kýlu s takouto kyslou smotanou a naneste cez noc gázu. Zvyšky umožňujú, aby mačka olizovala z rovnakých jedál. Ráno odstráňte gázu a pochujte ju pod starým stromom. Rituál zmierni chorobu v priebehu nasledujúcich troch až štyroch týždňov.

  Je možné hovoriť medzistavcovú prietrž?

  O otázku sa zaujíma veľa pacientov, ktorí nemôžu byť vyliečení tradičnými metódami: je možné hovoriť vertebrálnu prietrž? Skúsení ezoterici majú sklon k pozitívnej odpovedi na túto otázku. Medzistavcovú prietrž sa môžete zbaviť pomocou magického zákroku nasledovne:

  • Po prenose choroby na inú osobu alebo zviera;
  • Zničenie novotvaru na úrovni energie;
  • Po prenose negatívnej energie choroby do jemného sveta.

  Prenos choroby na iné stvorenie je osudom čiernych mágov. Zároveň negatívna energia choroby medzistavcovej prietrže nezmizne a môže spôsobiť nenapraviteľnú škodu nielen vybranej obeti, ale aj samotnému kolieskovi. Preto sa dôrazne odporúča zdržať sa čiernych sprisahaní.

  S prenosom energie choroby do subtílneho sveta by sme si mali dávať pozor. Môže to urobiť iba skúsený kúzelnícky liečiteľ, ktorý praktizuje voľný prístup k astrálu. Začínajúcim čarodejníkom sa odporúča, aby zničili utrpenie na jemnej úrovni pomocou sprisahania bielej uzdravovacej mágie. Tieto kúzla sú zamerané na úplné zničenie medzistavcovej prietrže bez toho, aby sa preniesli na kohokoľvek alebo čokoľvek. Účinok takýchto sprisahaní je pomerne pomalý, ale najúčinnejší, takže medzistavcové prietrže sa môžu a mali by sa liečiť bielou mágiou.

  Záverečné odporúčania

  Pri hrudných chorobách fungujú dobre cirkevné modlitby. O pomoc sa môžete obrátiť na Artemius of Antioch alebo si pamätať na Žalm 90. Venujte pozornosť nasledujúcim bodom:

  • pôst pred cirkevnými obradmi;
  • Spoločenstvo tiež neubližuje;
  • prejsť sviatosťou vyznania;
  • používať svätenú vodu;
  • mysli pozitívne.

  Kúzlo domácnosti pomáha v náročných situáciách, preto by ste nemali zanedbávať múdrosť predkov. Úprimne verte v konečný výsledok, modlite sa úprimne, presne dodržiavajte naše algoritmy. Liečenie určite príde - ak urobíte všetko správne. Zdravie pre vašich blízkych!

  Značky: dospelý, kýla, konšpirácia, dojčatá, trieslovina, pupočník

  O autorovi: admin4ik

  Čo robiť s medzistavcovou prietržou

  Medzi kýlami sprisahaniami u dospelých je aj jeden starodávny rituál určený na liečbu chrbtice. Pre čarodejníctvo nebudete potrebovať špeciálne školenie. postup:

  1. Vytvorte tinktúru žihľavy.
  2. Vyberte kúsok rafinovaného cukru.
  3. Kvapka cukru kocky vo vode.
  4. Počkajte, kým sa rafinér mierne neroztaví.
  5. Pripojte plátok k postihnutej oblasti..
  6. Vykúzliť.

  "Quicksand vezme zem, utopí močiare neopatrného cestujúceho." Cukor odvíja nenávistné ochorenie, ťahá ho zozadu a navždy ho berie preč. Boží služobník (vaše meno) odmieta tesný uzol, oddeľuje zlo od tela, slzy od chrbta. Rebrá so stranami sú očistené, spodná časť chrbta sa uvoľní. Krv sa zadržiava, kosti sa posilňujú. amen ".

  Pravidlá čítania sprisahania

  Aby bolo možné sprisahať prietrž novorodencom, je potrebné poznať čas a pravidlá čítania modlitieb:

  • Veľkú úlohu pri liečbe konšpirácií hrá lunárna energia. Aby rituál dosiahol svoj cieľ, vyslovujú sa magické slová, keď lunárny mesiac stráca.
  • Modlitby čítajú blízki príbuzní dieťaťa. Liečiteľka dieťaťa si vyberá mamu alebo babičku. U novonarodeného dieťaťa môže obidva pupočná kýla hovoriť spolu. Koniec koncov, blízki sú veľmi a so všetkým srdcom sa obávajú zdravia novorodenca.
  • Dôvera matky v uzdravenie sa prenáša počas sprisahania na dieťa, čím posilňuje jeho ducha a telo. A liečivá sila slova je už dlho známa. A počas obradu nie sú akcie také dôležité ako modlitba, ktorá nesie zdravie.
  • Vykonáva sa postup čítania modlitby zameraný na vylúčenie choroby od dieťaťa, ktorý je nabitý pozitívnymi emóciami. V detskej izbe vládne tajomný rituál pokoja a dobroty. Ženy sa obliekajú do bielej košeľa na nahom tele, nezaväzujte ju pásom. Vlasy sú roztiahnuté, jemne tvarované.
  • Hovoriť o sprisahaní to ani nestojí. Toto je sviatosť, ktorá dieťa vylieči. Nie je potrebné predvádzať postup. Koniec koncov, keď hovoríme o sprisahaní, výsledky obradu poškodia dieťa, jeho zdravie.

  S pupočnou kýlou u dieťaťa sa zaobchádza nezávisle, pričom sa dodržiavajú pravidlá a podmienky obradu.

  Obrad priechodu

  Ak chcete účinne bojovať proti hernii, môžete použiť posielanie rituálov. Text modlitby zahŕňa použitie fráz, ktoré posielajú choroba chorému dieťaťu alebo dospelému. Za úsvitu, pri držaní sa prietrže a obracajúc sa k nej, sa čítajú tieto slová:

  "No, je preč, arytmická choroba na poli je čistá, v temnom lese, na veľké vzdialenosti!" Uhryznite horkú osiku, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Hlodal tam silný kameň, hlodal ho! A nie okusovať a nedotýkať sa Božieho služobníka (meno)! Amen! "

  Kúzelné slová sa opakujú trikrát a trikrát musíte vyplivnúť cez ľavé rameno. Ak matka chce hovoriť prietržovou prietržou, musí si udržať bolestivé miesto dieťaťa.

  Prečítajte Si O Druhy Kýl

  Bubnovsky nie je iba cvičením fyzioterapeutických cvičení. Je založená na kinezoterapii - špeciálnej „liečbe pohybu“, ktorá využíva vnútorné rezervy tela.
  Cvičebný stroj na chrbát - skvelá alternatíva k navštevovaniu telocvične. Takéto zariadenie nezaberá veľa miesta a jeho použitie je celkom jednoduché.
  Inguinálna hernia je patologický stav, ktorý je vyčnievaním tkanív a vnútorných orgánov brušnej oblasti za jej hranicami do ingvinálnej zóny. Hlavnou príčinou choroby sú vrodené anatomicky slabé miesta v oblasti trieslovín.