loader

Hlavná

Žalúdok

Rakovina sóda

Predpokladá sa, že liečba rakoviny sódou môže pacienta vyliečiť vo všetkých štádiách patologického procesu. Teóriu eliminácie rakoviny s takouto látkou vyvinul taliansky Tulio Simonchini. Hoci veda napreduje a vedci skúmali zloženie nádorov na molekulárnej úrovni, v jedlej sódy sa nenašlo žiadne riešenie. Spoľahlivé hodnotenia pozitívneho výsledku liečby sódou nie sú známe.

Vlastnosti a mechanizmus práce

Známy fakt, že rakovina sa vyvíja v kyslom prostredí, slúžil ako východiskový bod pre takzvanú liečbu sódou. Regulácia kyslosti ako spôsobu boja proti rakovine nebola úplne študovaná, je však známe, že cytotoxické T bunky, ktoré vyvolávajú rakovinu, sa aktivujú presne v alkalickom prostredí. Nádor produkuje kyseliny. Liečiť rakovinu sódou znamená obnoviť obraz krvi.

Štatistika liečby nádorov nie je ani zďaleka upokojujúca. Nikto nezaručuje elimináciu rakoviny, ale univerzita v Arizone sa začala zaujímať o metódy Tulio Simonchini. Na ďalší výskum v tejto oblasti boli vyčlenené 2 milióny dolárov. Ľudstvo nie je unavené z nádeje a hľadania nových metód na boj proti tejto metly - rakoviny.

Existuje teória, že onkologické ochorenia sú plesňovej povahy a sú spôsobené baktériami rodu Candida alebo Trichomonas vaginalis, ktoré žijú v zdravom tele. Aktívne sa znásobujú so zníženou imunitou a výskytom oxidačného stresu. Táto skutočnosť nie je úplne objasnená, ale pri onkológii činidlo, ktoré znižuje kyslosť média, pomáha pri práci zdravých buniek a má výrazný fungicídny účinok. Pomocou sódy, jej liečivých vlastností môže byť rakovina liečená vo všetkých fázach. Môže sa pacient rozhodnúť liečiť týmto liekom rakovinu?.

Indikácie pre použitie

Sóda na pečenie sa používa pomerne často. Antiseptické a bieliace, fungicídne. Upokojuje skarifikovanú pokožku, účinnú pri popáleninách, pomáha ako liečivý obklad. Lotiony hydrogenuhličitanu sodného sa používajú na prevenciu a liečbu dermatitídy. Soda sa dá liečiť nachladnutie, odstraňuje bronchitídu, pomáha pri čistení hlienu od priedušiek.

Liečba rakoviny hrdla pomocou sódy zahŕňa umývanie úst. Látka sa neoficiálne používa v prítomnosti onkológie, dokonca v 4 stupňoch, súčasne alebo namiesto neúspešnej chemoterapie. Pokúšajú sa vyliečiť rakovinu sódou v prípade nerovnováhy elektrolytov s intoxikáciou tela. Ale pred uskutočňovaním sódy musíte vedieť, že kyslosť tela je normálna, to znamená približne pri pH 7,4.

Ako to urobiť: pravidlá používania sódy

Liečba rakoviny sódy na pečenie má prísne pravidlá. Chemoterapia vedie k intoxikácii tela, látka ako metóda intravenózneho podávania je známa už dlhú dobu a pomáha vďaka liečivým vlastnostiam obnoviť krvný obraz. Kvapkadlo je predpísané iba lekárom, hydrogenuhličitan sodný sa používa v tekutom roztoku, musíte odkvapkávať po predpísanom dávkovacom režime. Počas onkologických intoxikácií sa intravenózne kvapká roztok 4%. Vyrábajte fľaše a nádoby na kvapkadlá. Existuje špeciálny návod na použitie, podľa ktorého sa roztoky riedia 5% glukózovými prípravkami. Hydrogenuhličitan sodný je prítomný v soľných prípravkoch na intravenóznu injekciu.

Rakovina sóda sa používa podľa rôznych metód:

Použitie výrobku z onkológie má niekoľko receptov, ktoré sa líšia v spôsobe ich prípravy..

 • Podľa teórie Simonciniho by sa mala limonáda piť najmenej mesiac. Najprv pol polievkovej lyžice pol hodiny pred raňajkami. Pri absencii vedľajších účinkov sa liek má užívať správne až 5-krát denne pred jedlom v dávke ½ čajovej lyžičky..
 • Podľa predpisu Portman sa liek nariedi melasou v pomere 1 čajová lyžička k 2. Rozpustite v pohári vody, každý deň varte, ochladzujte a pite, striedavo s dýchacími cvičeniami, aby sa zvýšil prietok kyslíka do tkanív. Liečebný režim vám umožňuje piť liek s citrónom alebo medom.
 • Profesor Neumyvakin odporúča svoj recept na pitie sódy. Liečba rakoviny zahrnuje sódu a peroxid vodíka.
Späť na obsah

Účinky sódy

Soda proti rakovine predstavuje veľké riziko prekazenia slizníc čriev. Takéto ošetrenie ničí mikroflóru, koroduje tkanivá a poškodzuje zubnú sklovinu. Môžu sa vyvinúť hormonálne poruchy. Kŕče, znížená svalová aktivita a poruchy kardiovaskulárneho systému sú možné vďaka zmeneným pomerom množstva draslíka, vápnika a sodíka v tele. Liečba rakoviny sódou môže byť sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním.

Takáto terapia rakoviny namiesto oficiálnych metód často vedie k smrti.

kontraindikácie

Liečba sodou je oficiálne kontraindikovaná pri metabolickej a respiračnej alkalóze, nedostatku draslíka a nadbytku sodíka. Onkologické ošetrenie sódou sa uskutočňuje pod kontrolou acidobázickej rovnováhy. Neužívajte prípravky kyslej povahy, napríklad s kyselinou askorbovou alebo nikotínovou. Kontraindikované v peptických vredoch so zvýšenou kyslosťou v gastrointestinálnom trakte.

Toto ochorenie sa lieči veľmi opatrne, a preto kontraindikácie pre Neumyvakin: látku nemôžete miešať so studenou tekutinou na perorálne použitie alebo prekročiť dávku 1 polievkovú lyžicu. Je zakázaný na vredy, kyslosť, cukrovku. Na klinikách sa na odporúčanie Simonciniho odporúča nekupovať prípravky bikarbonátu sodného známych značiek, pretože kompozícia môže obsahovať vysoké percento hliníka.

Onkologické ošetrenie Soda

Liečba onkológie sódou nie je v tradičnej medicíne uznaná, to však neznamená, že nikto tento spôsob liečby nevyužíva. Aká je podstata tejto liečby rakoviny? Ako brať sódu, aby sa zbavil onkológie? Pomáha takéto ošetrenie? Toto bude podrobnejšie opísané nižšie..

Pravda alebo nie?

Onkologické ošetrenie pomocou konvenčnej jedlej sódy (hydrogenuhličitan sodný) je založené na teórii, že kvasinková infekcia prispieva k rozvoju rakovinového nádoru. Uskutočnilo sa však veľa vedeckých štúdií a úloha kvasiniek pri tvorbe a raste rakovinového nádoru nebola potvrdená. Zároveň, ak beriete hydrogenuhličitan sodný vo vnútri v malých dávkach, potom to neovplyvní pH tela, a to všetko preto, že táto látka nemôže prekonať kyslú bariéru žalúdka..

Ak sa roztok sódy vstrekne intravenózne, všetky rovnaké, vďaka systému krvných pufrov, pH tela zostane na rovnakej úrovni. V tejto súvislosti nie je možné tvrdiť, že sóda skutočne pomáha pri liečbe malígneho nádoru.

Pozor! Ak užijete hydrogenuhličitan sodný dlho v relatívne vysokých dávkach, môže to spôsobiť rozvoj závažných komplikácií - exogénnej alkalózy..

Plán prijímania

Existuje veľa režimov sódy na výrobu rakoviny sodíka, ktoré boli vyvinuté rôznymi odborníkmi. V tomto prípade dávka a trvanie podávania spravidla závisia od umiestnenia malígneho nádoru a štádia jeho vývoja. Najobľúbenejší systém prijímania je nasledujúci..

Recept na prípravu roztoku sódy je jednoduchý, konkrétne musíte naliať tretinu malej lyžice bikarbonátu sodného 100 mg veľmi horúcej vody (asi 60 stupňov), ale nemalo by sa variť. Roztok premiešajte a syčte. Potom nalejte do toľko studenej vody, že tekutina bude vlažná.

Tento roztok sa má užívať perorálne na lačný žalúdok ráno, obed a večer. Po opití roztoku musíte počkať pol hodiny a až potom užiť jedlo, inak to nebude mať žiadny pozitívny efekt.

Po každých troch dňoch podávania sa má sóda postupne zvyšovať. Mali by ste ju postupne priviesť na 2 malé lyžičky na 200 mg vody. Maximálna dávka by sa mala vypiť počas 14 dní, po čom musíte vziať 1 malú lyžičku bikarbonátu každý deň, až kým sa úplne nezotavíte..

Užitočné rady:

 1. V prípade potreby je možné vodu nahradiť plnotučným mliekom.
 2. Voda nemôže v žiadnom prípade vrieť vodu, preto je narušená jej štruktúra. Musí sa zahrievať iba na 60 stupňov.
 3. Ak je to potrebné, môže sa do roztoku sódy naliať 1 malá lyžička čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy.

Onkologické ošetrenie sódou podľa Neumyvakinu

Neumyvakin si je istý, že rakovina sa dá vyliečiť a môže pomôcť obyčajná sóda. Vyvinul schému na užívanie sódy, a ak sa budete držať, môžete nielen výrazne zlepšiť svoje zdravie, ale aj zbaviť sa zhubného nádoru navždy..

Pozor! Neumyvakin tvrdí, že v treťom štádiu rakoviny nie je možné bikarbonát sodný užívať perorálne, pretože to môže zhoršiť iba stav pacienta..

Pred priamym liečením sa musíte zoznámiť so zoznamom kontraindikácií. Je zakázané brať sódu z rakovinového nádoru:

 • tehotná
 • v prítomnosti individuálnej neznášanlivosti sódy;
 • s žalúdočným vredom;
 • s cukrovkou;
 • so zvýšenou alebo zníženou kyslosťou.

Je tiež potrebné poradiť sa so svojím lekárom. Ak neexistujú žiadne zjavné kontraindikácie, môžete začať liečbu.

Pri prvej dávke by sa dávka hydrogenuhličitanu sodného mala rovnať jednej štipke, ktorá by sa mala rozpustiť v 50 ml vlažnej vriacej vody a opiť. Potom musíte monitorovať svoju pohodu po celý deň. V prípade, že nedošlo k zhoršeniu kvality, je potrebné zvýšiť dávku hydrogenuhličitanu sodného na polovicu malej lyžičky, zatiaľ čo látka sa musí rozpustiť v 200 ml vlažnej vriacej vody.

Dôležité! Naraz nemôžete vziať viac ako 1 veľkú lyžičku sódy.

Pite roztok sódy 3-krát denne a vždy na lačný žalúdok. V žiadnom prípade ho nepite po jedle, pretože to neprinesie pozitívny výsledok a tiež nespôsobí tvorbu plynov. Trvanie kurzu je v každom prípade vybrané individuálne. Ak táto metóda skutočne pomohla osobe, potom môžete pokračovať v užívaní roztoku sódy po celý život.

Názor talianskych lekárov

Taliansky onkológ Tulio Simonchini sa stal osobou, ktorá sa rozhodla ísť proti systému. Veril, že lekári a vedci vôbec nehľadajú skutočný liek na onkológiu a všetko, čo robia, je zarobiť si veľa peňazí predajom drahých liekov nevyliečiteľne chorým pacientom, ktorí sa nehojí, ale pred smrťou iba predlžujú agóniu človeka..

Takéto lieky úplne ničia imunitný systém tela, takže u tohto pacienta je zaručený smrteľný výsledok. Za tieto názory bol lekár uväznený, kde strávil 3 roky. Simoncini sa však nevzdal svojich názorov a navyše vyvinul svoju vlastnú metódu liečby rakovinového nádoru..

Podľa lekára je príčinou vzniku zhubného nádoru huba rodu Candida, ktorá sa nachádza v tele akejkoľvek osoby.

Simoncini vysvetľuje podstatu výskytu rakovinových buniek nasledovne:

 1. Ak má človek slabý imunitný systém, môže huba vstúpiť do aktívneho štádia. Výsledkom je, že obrana tela je ešte slabšia. Pleseň zasa ovplyvňuje celé telo.
 2. V reakcii na aktivitu huby v tele dochádza k produkcii bariérových buniek. Takéto bunky chránia zdravé bunky pred bunkami ovplyvnenými hubou. V tradičnej medicíne sa nazývajú rakovinový nádor..
 3. Bariérové ​​bunky intenzívne bojujú proti bunkám húb. Ak sú bunky huby silnejšie, čo sa deje vo väčšine prípadov, choroba postupuje rýchlo a tvoria sa metastázy.

Lekár sa tiež domnieva, že chemoterapia, ožarovanie a chirurgický zákrok nie sú schopné vyliečiť osobu. Faktom je, že jeho imunitný systém prestane fungovať a huba, ktorá zostane v tele, sa začne množiť oveľa rýchlejšie, pretože nič mu nebráni robiť nič iné. Dlho sa pokúšal nájsť účinný fungicíd, ktorý by sa s touto hubou vyrovnal. V dôsledku toho našiel iba jeden z najúčinnejších fungicídov a ukázalo sa, že ide o obyčajnú jedlú sódu. Uskutočnil veľké množstvo experimentov, v dôsledku čoho dospel k záveru, že rakovinový nádor môže byť zničený iba v niekoľkých reláciách..

Podstata metódy Tulio Simoncini

Najdôležitejším princípom spôsobu liečby malígneho nádoru sódou, ktorý vyvinul T. Simoncini, je to, že je potrebné postupne zvyšovať dávku hydrogenuhličitanu sodného. Súčasne je minimálna dávka 1 mg vody na 1 liter vody a maximum je 200 mg látky na 1 liter vody. Počas liečby je tiež potrebné kontrolovať hladinu pH v tele a lakmusové prúžky môžu pomôcť. V tomto prípade je normálne telesné pH 7,41.

Osoba by mala úplne opustiť výrobky pripravené pridaním múky alebo granulovaného cukru. Faktom je, že prispievajú k rýchlemu rastu a vývoju huby. Je tiež potrebné urobiť všetko pre to, aby ste posilnili svoju imunitu, preto by sa do každodennej stravy malo zahrnúť ovocie a zelenina (čerstvé)..

A musíte neustále piť komplexné vitamíny. Musíte tiež podstúpiť úplné lekárske vyšetrenie na iné choroby, a ak sa nejaké vyskytnú, potom sa ich pokúste vyliečiť. Inak môže akékoľvek ochorenie vyvolať rýchly vývoj zhubného nádoru..

Užívajte sódu vo vnútri každý deň ráno, obed a večer na lačný žalúdok pol hodiny pred jedlom. Na prípravu roztoku je potrebné spojiť 200 ml vlažnej vody alebo plnotučného mlieka s ¼ časťou malej lyžice hydrogenuhličitanu sodného. Všetko je dôkladne premiešané a opité. Táto metóda je univerzálna..

Vyvinuté T. Simonchini a ďalšie metódy:

 • pri rakovine kože sa používajú sodové vody;
 • pri rakovine zažívacieho systému a krku sa hydrogenuhličitan sodný užíva perorálne;
 • na rakovinu hrubého čreva a konečníka sa odporúčajú klystýry a podobne..

Podľa lekára je veľmi dôležité, aby sa pacient správne nakonfiguroval. Musí veriť, že liečba sódou mu pomôže a uzdraví sa. Na druhej strane by ho mali príbuzní a priatelia obklopovať láskou a pozornosťou..

Recepty liečby ľudskej rakoviny

Existuje pomerne veľké množstvo ľudových receptov na báze jedlej sódy, ktoré sa používajú na liečbu onkológie. Pred začatím liečby by ste však mali zvážiť klady a zápory, pretože sa nevykonali žiadne experimenty ani pozorovania a neexistujú žiadne spoľahlivé údaje o tom, či tento alebo ten predpis pomohol zbaviť sa onkológie..

 • Príjem sódy na prevenciu rakoviny

Na prípravu produktu budete potrebovať hydrogenuhličitan sodný, čerstvo vylisovanú citrónovú šťavu a vodu. V 200 ml vody je potrebné rozpustiť dve plné veľké lyžice citrónovej šťavy a pol lyžičky hydrogenuhličitanu sodného. Potrebujete vypiť 65 ml (tretina pohára) roztoku ráno, obed a večer. Kurz trvá od 5 do 7 dní, pričom sa musí opakovať niekoľkokrát do roka.

 • Liečba onkológie v 2, 3 a 4 etapách

Hydrogenuhličitan sodný sa musí kombinovať s medom v pomere 3: 1. Potom sa nádoba umiestni do vodného kúpeľa a zmes sa privedie na homogénnu kvapalnú konzistenciu. Po vychladnutí sa musí výrobok umiestniť do chladničky. Vezmite túto zmes dovnútra 5-krát denne na jednu dezertnú lyžičku. Prijatie kurzu trvá 30 dní.

 • Mlieko a sóda
 1. Do 200 ml vlažného mlieka nalejte jednu a pol malej lyžice bikarbonátu sodného. Výsledný produkt vypite na lačný žalúdok ráno a večer každý deň pol hodiny pred jedlom. Dávka sódy sa musí postupne zvyšovať..
 2. Princípom tohto spracovania je postupné zvyšovanie množstva hydrogenuhličitanu sodného, ​​ktorý sa rozpustí v 100 ml mlieka. Prvý deň musíte rozpustiť pätinu malej lyžičky sódy v mlieku. Výsledný produkt sa užíva ráno na lačný žalúdok za 30 minút. pred jedlom. V tento deň sa opije iba raz.

V nasledujúcich dňoch je potrebné postupne zvyšovať množstvo hydrogenuhličitanu sodného, ​​až kým dávka nie je rovnaká ako pol lyžičky. Zároveň je potrebné zvýšiť počet recepcií až na 3-krát denne. Tento liek musíte piť až do úplného zotavenia.

Metóda Donalda Portmana

Metóda vyvinutá spoločnosťou Portman na liečenie rakovinového nádoru hydrogenuhličitanom sodným je založená na striedaní prípravy a dýchacích cvičení na báze sódy..

Aby ste si pripravili liečivý nápoj, musíte zobrať 1-1,5 pohára vody a rozpustiť v ňom 4 kávové lyžičky melasy a pár kávových lyžičiek bikarbonátu sodného. Po prvé, kompozícia by sa mala mierne zahriať na nie príliš veľkom ohni a všetko dôkladne premiešať. Potom sa vráti do ohňa, ktorý by teraz mal byť veľký. Za stáleho miešania by sa zmes mala zohriať. Nechajte vrieť päť minút, pričom zníženie ohňa by nemalo byť. Potom by mal byť produkt odstránený z ohňa a počkajte, kým úplne nevychladne..

Získaný produkt je potrebné používať ráno a večer na lačný žalúdok. Liečba trvá 4 týždne, ale v prípade potreby sa môže predĺžiť. Je potrebné poznamenať, že v nepárne dni (1,3,5...) je potrebné brať pripravený liek a dokonca (2,4,6...) - musíte vykonať dýchacie cvičenia..

Môže byť táto liečba alternatívou chemoterapie a ožarovania??

Neexistuje žiadny spoľahlivý dôkaz, že liečenie rakovinových nádorov pomocou sódy niekomu skutočne pomohlo. V tomto ohľade môže pacient pri použití tejto metódy liečby vynechať čas, kedy mu môže pomôcť tradičná medicína. Podľa niektorých správ môže nekontrolovaný príjem hydrogenuhličitanu sodného viesť k zrýchlenému rastu a množeniu rakovinových buniek a môže tiež poškodiť žalúdok..

Pacient s rakovinou sa môže opýtať, môže liečba pomocou hydrogenuhličitanu sodného úplne nahradiť ožarovanie a chemoterapiu? Takmer všetci odborníci sú presvedčení, že sóda nie je ani zďaleka alternatívou k tradičnej liečbe. Varujú tiež, že pri samoliečbe môže človek vynechať tento drahocenný čas, keď mu môže stále pomôcť. A keď rakovina prechádza do štádia 4, potom sa akákoľvek konvenčná liečba považuje za neúčinnú.

recenzia

Môžete zanechať svoje recenzie týkajúce sa liečby onkológie pomocou sódy, budú užitočné pre ostatných používateľov webu!

Marina, 42 rokov

Ak máte rakovinu, nemali by ste sedieť a ešte viac sa snažte vyliečiť alternatívnymi receptami. Radšej choďte k skúsenému onkológovi, iba on vám môže pomôcť. V skutočnosti nie som oponent tradičnej medicíny, ale liečba bylinkami a sódou je dobrá, keď bolí zub alebo krk, ale v niektorých iných prípadoch, ale nie s takými nebezpečnými chorobami ako rakovina, žalúdočné vredy, mozgové príhody a iné. Nerobte hlúpe veci. Pamätajte, že liečba rakoviny v počiatočnej fáze je omnoho jednoduchšia ako v druhej, tretej a ešte viac štvrtej. Je nešťastné, že ľudia prestali veriť lekárom a nie je to pre nič za nič, čo študovali toľko rokov. Samozrejme, nie všetci lekári sú lekármi od Boha, ale neveril by som rôznym šarlatánom!

Michail, 47 rokov

Aký nezmysel? Ako môže obyčajná sóda liečiť rakovinu? Zdá sa mi, že k tomu nikdy nebude vedený inteligentný človek. Moji milí, ak vám bola diagnostikovaná rakovina, potom nohy v rukách a cval na kliniku rakoviny. Iba tam vám môžu skutočne pomôcť. Ak sa angažujete vo všetkých druhoch nezmyslov, môžete navždy stratiť šancu na úplné uzdravenie.

Liečba rakoviny sódou - kto pomohol, recenzie

Najlepšie kliniky rakoviny v Izraeli

Tulio Simoncini: Liečba rakoviny sodovky - recept na dlhovekosť

 • chemoterapia a chirurgická liečba sú neúčinné, používajú sa iba na čerpanie peňazí (je ťažké sa dohadovať o čerpaní peňazí, preto mnohí veria v prvú časť vety);
 • rakovina sa objavuje v dôsledku zníženia imunity (nemôžete argumentovať) a škodlivej huby (a lekár práve skúmal vplyv kandidózy na riziko nádoru);
 • rakovinové nádory sú vyvolané prerastenými kolóniami húb;
 • najlepším spôsobom liečby cukrovky je jedlá sóda;
 • Najlepší špecialista na ošetrenie sódou - Tullio Simoncini.

Prečo je potrebný Simoncini a pacienti?

Poprední izraelskí onkológovia

Profesor Aron Sulkes

Profesor Moshe Inbar

Profesor Ofer Merimsky

Špecialista Sarcoma

Prečo sóda nepomáha proti rakovine?

 • ona by nemala. Každý, kto predkladá prácu, ju musí potvrdiť sám. Neexistujú žiadne štatistiky, štúdie alebo jednoducho skutočné fakty. Plesňová teória nebola dokázaná, a ak by tomu tak bolo, sóda by problém nevyriešila (napríklad vyskúšajte banálnu onychomykózu sódou);
 • autor teórie testoval jeho fantázie na deťoch iných ľudí (ktoré pri tom zomreli);
 • myšlienka, že huby sú spôsobené tisíckami druhov rakoviny a nádor je iba rozšírenou kolóniou Candida v spojení s bunkami, je produktívne delírium. Nechcem o človeku zle myslieť a nazývať ho cynickým šarlatánstvom. Tullio je s najväčšou pravdepodobnosťou jednoducho „mimo mysle“;
 • jedlá sóda nie je určená na požitie v takom množstve (vedľajšie účinky - nižšie).

Ako sóda ovplyvňuje plesne Candida?

Vedľajšie účinky požitia

 • poškodenie sliznice pažeráka, žalúdka, dvanástnika;
 • atrofická gastritída;
 • malabsorpcia, hnačka;
 • chronická dysbióza a prudký pokles imunity (normálna črevná mikroflóra zanikne);
 • hormonálna nerovnováha v dôsledku alkalizácie krvi;
 • otrava interakčnými produktmi pitnej vody a jedlej sódy (zlúčeniny solí);
 • po nejakej dobe sa vyskytne acidóza (telo sa snaží vyrovnať s nútenou alkalizáciou).

Liečba rakoviny sodíka v Rusku

Úradná medicína neodporúča využívať služby miestnych a talianskych šarlatánov. V Rusku je na liečbu rakoviny sódou aktívne inzerovaný Vladimír Luzaev.

Vladimír hovorí o tom, že mal rakovinu pankreasu s metastázami do pečene, ktorú úspešne vyliečil sódou. Po pozeraní videa so silným, zdravým mužom ho chcem len naliať do pohára sódy a odmietnuť ošetrenie. Simonciniho myšlienky sú uvedené v ich jazyku.

Fráza novinára bola obzvlášť potešená - hrozná diagnóza, potom biopsia. Je zvedavé, ktorý z lekárov hovorí: „Máte mesiac, máte rakovinu 4. stupňa“ bez biopsie.

V tomto prípade zjavne hovoríme o nedorozumení medzi lekárom a pacientom, pretože nikto neuvádza rakovinu 4. stupňa (ako všetci ostatní) bez histológie. Preto príbeh zázračného uzdravenia, ako aj recitácia mantry o vlastnostiach sódy.

Liečba rakoviny pomocou soda videa (trucker - Vladimír Lužajev):

Ak dôkladne preskúmate video z anamnézy (s predpokladom, že ide o skutočný dokument), je zrejmé toto:

Rakovina fázy 4 bola objavená náhodne.

To je celkom zaujímavé, pretože nádory pankreasu (čítajte príznaky) v tomto štádiu zvyčajne spôsobujú neznesiteľnú bolesť.

"Mal som rakovinu 4. stupňa." Na fotografii - 3. a nie sú k dispozícii žiadne údaje o biopsii.

Ako to vyzerá: Vladimír mal najpravdepodobnejšie viacpočetné abscesy (abscesy s fibróznou membránou) pečene, čo je v súlade s diagnózou pri prijatí. Samozrejme abscesy s regeneráciou, príjem antibiotík poklesli a zmizli..

Prečo Lužajev dostal rakovinu 4. stupňa pred biopsiou??

S najväčšou pravdepodobnosťou lekár nesprávne interpretoval výsledky ultrazvuku. Viacnásobné formácie v pečeni a prítomnosť určitého procesu v pankrease boli neúspešne kombinované. Takéto veci sa musia skontrolovať, nie vyhodiť na pacienta.

Zdá sa, že Vladimir nečakal na výsledky biopsie a sám sa začal liečiť sódou..

Vladimir Luzaev liečenie rakoviny sódou video (jedlá sóda proti rakovine, ako brať):

Informácie získané z webu Politsib.ru. Tam si môžete prečítať komentáre hlavného onkológa Altajského teritória (v čase písania). Názor autora sa zhoduje s pozíciou vyššie uvedeného odborníka. Celé video je na YouTube, prvýkrát sa objavilo vo vzduchu kanálu „Naše správy“..

Jedna odpoveď

Objavilo sa nové video, kde Luzaev v opilosti priznal, že toto všetko je nezmysel, a on bol zastrelený za peniaze. Ľudia, ktorým treba veriť, sú podvodníci. Dávajú ľuďom nádej, ale ukázalo sa, že je to úplný nezmysel. Boh je tvoj sudca.

Prečo onkológovia nenávidia liečbu rakoviny sodovky!?

Mali by ste konečne zistiť pravdu!

Sóda na pečenie sa používa v celej histórii na rôzne účely, napríklad na odstránenie zápachu z chladničky, osvieženie kobercov a bielenie zubov. Málokto však vie, že je to tiež úspešný alternatívny liek na rakovinu..

Táto liečba je primárne použiteľná na rakovinu hrdla, hrubého čreva, čriev a konečníka a jedlá sóda stojí smiešne peniaze v porovnaní s prehnanými nákladmi na chemoterapiu a ožarovanie..

S jedlou sódou je najhoršie, čo sa môže stať, nič, žiadna zmena. Je to ďaleko od otrasov spôsobených rakovinovými drogami a operáciami, ktoré poškodzujú imunitný systém a nechávajú telo v vážnom šokovom stave..

„Bol som zdravý a šťastný, že som nemusel podstúpiť mučenie, ktorému boli vystavení ostatní ľudia počas chemoterapie alebo ožarovania. Nikdy som nestratil vlasy ani nič iné, “hovorí Sondra Brownová, 60-ročná pacientka s rakovinou,.

Rakovinové bunky prosperujú v prostrediach s nízkym obsahom kyslíka. Ak je pH krvi veľmi kyslé, telo nedokáže udržať kyslíkové bunky, čo je štandardná podmienka u pacientov s nádormi, ktoré sa živia rafinovaným cukrom, múkou, kofeínom a inými kyslými výrobkami..

Jedlá sóda alebo hydrogenuhličitan sodný je látka, ktorá neutralizuje kyseliny. Jedna čajová lyžička týždenne ruší kyslé pH krvi a tiež sa odporúča prejsť na diétu s vysokým obsahom alkalických potravín.

Pretože rakovinové bunky majú taký hlad po cukroch, keď sa jedlá sóda zmieša s javorovým sirupom, zmes ide priamo na miesto nádoru, napríklad trójsky kôň, kde bikarbonát rýchlo pracuje ako zbraň proti chorobe. Dobrým receptom je zmiešať 3 diely organického javorového sirupu s 1 dielom jedlej sódy, miešať pri veľmi nízkej teplote počas 5 až 10 minút a trvať 3 lyžičky. za deň počas 1-2 mesiacov.

"Našiel som článok o Dr. Simoncini v Taliansku, ktorý vstrekol jedlú sódu priamo do nádorov, aby ich zabil," pokračuje Brown. „Z nejakého dôvodu sa mi tento nápad páčil. Tri týždne po užití sódy a zmesi javorového sirupu sa môj nádor zmenšil a stal sa mäkším.

Zaznamenal to môj onkológ a chirurg, ako aj merania pomocou ultrazvuku. Nádor klesol na 1,7 centimetrov a potom iba 1,4 centimetrov 2 mesiace po ultrazvuku. Prestala sa zmenšovať, pretože zomrela. "

Taliansky lekár a vedecký pracovník Dr. Tullio Simoncini zistil, že u ľudí s rakovinovými nádormi sú prítomné vysoké hladiny Candidy. Jeho nálezy urobili z rakoviny druh huby..

Telo si rýchlo nevyvíja imunitu pri pečení sódy ako antimykotikum, takže ho bolo možné aplikovať priamo na nádory a neutralizovať ich kyslosť. Tiež zistil, že je dôležité doplniť telo dobrými baktériami alebo probiotikami a čo najviac sa vyhnúť expozícii chemikáliám a toxínom z prostredia..

Kto má úžitok z liečby rakoviny sódou? Metóda liečby Tulio Simonchini

Onkológia je dnes globálnym lekárskym problémom. Každý rok zomrie na rakovinu asi 8 miliónov ľudí. Rakovina sa dá liečiť iba vtedy, ak sa zistí v skorých štádiách. V konečnej fáze je už nemožné ho vyliečiť. V tradičnej medicíne sa onkológia lieči pomocou chirurgie, liekov a ožarovania. Existujú však aj alternatívne spôsoby liečby. Jednou takouto liečbou je liečba rakoviny sódou..

V poslednej dobe sa na internete šírila informácia, že táto metóda môže poraziť rakovinu vo všetkých fázach vývoja. Pozrime sa podrobnejšie, či je to skutočne tak.

Metóda liečby Tulio Simonchini

Liečba rakoviny sódou sa stala známou vďaka Tulio Simoncini.

Tulio Simonchini, taliansky onkológ, ktorý mnoho rokov študoval podstatu onkológie, dospel k záveru, že všetky typy rakoviny majú rovnakú štruktúru. Z dôvodov simoncini vyvoláva pleseň Candida prítomná v tele každého človeka vývoj rakoviny.

Huba Candida sa aktívne šíri s oslabenou imunitou. Jeho koncentrácia sa zvyšuje v kyslom prostredí. Po testovaní rôznych látok proti plesniam lekár dospel k záveru, že huba sa na ne dokáže prispôsobiť a rakovina začína opäť rásť. Potom sa lekár rozhodol vyskúšať sodovku proti candidi, pretože zásadité prostredie má škodlivý vplyv na huby a spomaľuje ich množenie..

Táto metóda bola prvýkrát testovaná na pacientoch s rakovinou kože a pľúc. Lekár liečil pacientov nasledovne: denne sa do sódy injektoval priamo roztok sódy. Bolo tiež potrebné piť roztok sódy a kúpať sa zo sódy. Po krátkom čase pacienti vykázali zrejmé zlepšenie, počet rakovinových buniek sa znížil.

SODA PROTI RAKOVINU - POŠKODENIE RECEPTU KILLERA. (7 500 EUR na injekcie sódy)

Zviditeľnite ho v informačných kanáloch používateľov alebo získajte pozíciu PROMO, aby si váš článok prečítali tisíce ľudí.

 • Štandardná propagácia
 • 3 000 propagačných zobrazení 49 KP
 • 5 000 zobrazení propagácie 65 KP
 • 30 000 promo dojmov 299 KP
 • Zvýraznite 49 KP

Štatistika reklamných riadkov sa odráža v platbách..

Podeľte sa o svoj článok s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí.

Ľutujeme, ale nemáte dostatok kontinentálnych rubľov na propagáciu nahrávky..

Získajte kontinentálne rubľov,
pozývanie priateľov na Comte.

Rakovina, huby a sóda: zhubný tmavosť. Analýza mylnej predstavy o výhodách sódy pri liečbe rakoviny. Vedecký skeptik, autor kanála bioreaktorov Victoria Fedorenko.

Dôkazy - v popise videa na YouTube. Video je potrebné pozerať.

Všetko dômyselné je jednoduché. Jedného dňa sa nájde univerzálny spôsob liečby rakoviny. Jednoduché, rovnako ako všetky dômyselné. Lacná. Efektívne a bezpečné. Medzitým pacienti s rakovinou trpia rovnako vážnymi chorobami a účinkami jej liečby vysoko toxickými chemikáliami a ožarovaním. Pacienti s rakovinou sa často obracajú na alternatívne spôsoby boja proti rakovine. Napríklad na ošetrenie... sóda. Áno, áno, sóda proti rakovine, rovnaká ako v arzenáli každej domácnosti. Rovnaká sóda, ktorej riešenie sme kloktali bolesťami v krku s angínou. Je obyčajná jedlá sóda veľmi všeliekom na smrteľnú chorobu - lacná a bezpečná?

Pečenie Soda Panacea pre rakovinu?

Autor tejto techniky, neslávny taliansky lekár Tullio Simonchini, je presvedčený a presvedčený, že bol vylúčený z lekárskej praxe výhradne závislými ľuďmi a konkurentmi, magnátmi medicíny, ktorí profitujú z drahých jedov. Títo hrozní ľudia majú zásadný záujem o skutočnosť, že pacienti s rakovinou umierajú pomaly, neustále potrebujú nové chémie, od relapsu k relapsu a strácajú imunitu. Sú to tí, ktorí zo všetkej svojej sily podporujú a propagujú moderné teórie výskytu a progresie zhubných nádorov, podľa ktorých sú na vine gény. V skutočnosti je podľa Dr. Simonchiniho príčina výskytu rakovinového nádoru na povrchu - v doslovnom a obraznom zmysle slova. Práve z tohto dôvodu sú plesne Candida, ktoré žijú v malom množstve na pokožke a slizniciach každého z nás a nespôsobujú vážne poškodenie ľudí, ak je všetko v poriadku s imunitným systémom. Keď však imunita zlyhá, kolónie Candida začnú exponenciálne rásť. Vyvolávajú výskyt a aktívny rast rakovinových nádorov. Preto nie je možné vyliečiť rakovinu, zatiaľ čo candida pokračuje vo svojom „špinavom skutku“. Ďalej. Talian navrhol, že samotné rakovinové nádory sú v skutočnosti zarastené a transformované kolónie Candida! Tullio, ešte stále praktický detský onkológ, začína svoje „protiplesňové“ experimenty s pacientmi.

Potom dospieva k záveru: jediným liekom, ktorý dokáže úspešne bojovať s Candidou, a preto je pri rakovine hydrogenuhličitan sodný, je to aj jedlá sóda. To znamená, že pacienti s rakovinou už nepotrebujú hrozné jedy a smrtiace žiarenie. Všetko, čo potrebujú na úplné uzdravenie bez poškodenia zdravia, je sóda, sóda a iba sóda, ktoré sa musí brať perorálne, pol hodiny pred jedlom, podľa osobitného systému..

Poznámka. Simoncini bol v roku 2006 odsúdený a odsúdený za podvod a vraždu potom, čo jeho pacient zomrel v dôsledku „liečby“ pomocou jeho metodológie. Aj po odmietnutí lekárskeho ošetrenia Simoncini naďalej lieči rakovinu sódou. V roku 2012 zomrel 27-ročný pacient v dôsledku „liečby sodou“ podľa metódy Simonchiniho.

Taliansky Aesculapius je „láskavo degradovaný do správcovských domov“ a jeho kolegovia ho „vystrašili“ a je pripravený láskavo vyzdvihnúť každého pacienta a informovať ho telefonicky alebo e-mailom. Navyše bez osobnej kontroly a akýchkoľvek ďalších analýz! A samozrejme za „malý“ poplatok. (Poznámka: ako sa zistilo, tento „malý“ poplatok je v priemere 7 500 EUR). Kto však ušetrí peniaze na vzdialené konzultácie s „hviezdou“, ak je liečba proti rakovine tak lacná? A prečo sa vlastne nesnažte piť sódu s vodou alebo mliekom a dúfať v to najlepšie? Okrem toho nejde o hrozný jed, ale o absolútne bezpečnú látku? Koniec koncov, ak by to bolo inak, bolo by možné kúpiť sódu v akomkoľvek deli? Ukazuje sa, že nie všetko je také bez mračna. A najbežnejšia sóda na pečenie nie je v žiadnom prípade taká neškodná, ak sa používa neprimerane a nekontrolovateľne. Pozor! „Talianska metóda“ liečenia rakoviny sódou nielen vedie k strate drahocenného času, poskytuje nádoru všetky podmienky na neobmedzený rast a vývoj, ale tiež môže urýchliť vývoj choroby a zhoršiť jej priebeh! Pozrime sa, prečo tomu tak je a prečo zbavenie Simonciniho licencie nie je v žiadnom prípade machináciou konkurentov, ale primeraným opatrením. Toto opatrenie navyše nie je najťažšie a, žiaľ, nie najúčinnejšie: usmievajúci sa pán naďalej ťaží z ľudského nešťastia dodnes bez premýšľania o následkoch. Začnime teda s hlavnou vecou. Konkrétne s argumentmi proti absurdnej hypotéze Simonciniho. Malo by sa poznamenať, že metóda „sódy“ na liečenie rakoviny talianskym onkológom, ktorý nevydržal kritiku, sa neobjavil od nuly. Z čoho vychádzajú jeho tvrdenia, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť úplne absurdné??

ČO PRÁVA A ČO ZJEDNODUŠENÉ SIMONCHINI?

Talian v skutočnosti správne vidí koreň zla v rozpore s imunitnou obranou tela. Je to však tu, že podľa jeho názoru nie je ani zďaleka priekopníkom.

Početné laboratórne a klinické štúdie potvrdzujú: správne fungovanie vrodenej imunity je spoľahlivou ochranou tela pred vonkajšími aj vnútornými agresívnymi faktormi vo veľkej väčšine prípadov (s výnimkou vrodených patológií, najmä nebezpečných infekcií atď.). Ale ak je narušená rovnováha imunitných procesov, ako sa všetko mení.

Obrázok nižšie ukazuje, čo ohrozuje človeka nadmernou alebo naopak nedostatočnou aktivitou imunitného systému.

Rakovina aj kandidomykóza (plesňová infekcia spôsobená hubami rodu "candida") je teda výsledkom oslabenej imunity. Rakovina nás však ovplyvňuje zvnútra a plesňové útoky zvonka. A neexistuje žiadny priamy vzťah medzi nástupom a vývojom zhubného nádoru a fungálnymi léziami. Toto však nie je najdôležitejšia vec.

Profesionálny lekár môže len naznačiť, že rakovinový nádor je kolóniou transformovanej Candidy iba v dvoch prípadoch: ak trpí duševnou poruchou alebo ak je šarlatán. V oboch prípadoch nemôže liečiť pacientov, inak - budú mať problémy.

Potvrdenie vyššie uvedeného možno ľahko nájsť na internete: úmrtia pacientov, ktorí verili Simonchinimu a pokúsili sa bojovať proti hroznej chorobe výlučne pomocou sódy, sú hroznou realitou. Aj keď sa sóda proti rakovine nepoužíva ako všeliek, ale ako „doplnková liečba“, jej výhody budú oveľa menšie ako poškodenie. Nižšie nájdete dôkaz o nejednotnosti názorov Simonciniho, vysvetlenie príčin „ničivého účinku sódy“ na rakovinový nádor (také prípady sú opísané aj na internete) a bezprostredný výskyt nebezpečných komplikácií..

Poznámka. Aby ste sa uistili, že Simoncini a jeho priaznivci sa mýlia, mali by ste sa pozrieť na fotografie vzoriek rakovinových nádorov zachytených počas operácií. Štruktúra rakoviny nie je vôbec v súlade so schémou navrhnutou obhajcami teórie plesňovej povahy choroby. Je zrejmé, prečo sa vo videách Simonciniho zobrazuje iba vonkajšia vrstva nádoru - vo vnútri nie je navrhnutý ako Simoncini.

Takto vyzerajú ako pestované v Petriho miske. Presne rovnaké plesňové kolónie pripomínajúce zrnitý tvaroh zaberajú sliznice vagíny, úst a vo vážnych prípadoch priedušieky a pľúca, ak nie sú narušené imunitou a prospešnými baktériami, ktoré za normálnych okolností nedovoľujú hubám spôsobovať poškodenie ľudí. Tieto kolónie sú kandidátmi Tullio Simonchini a považujú sa za predkov rakovinových nádorov. Zároveň je lekár presvedčený, že príčinou aktivácie húb je narušenie acidobázickej rovnováhy v ľudskom tele v smere zvyšovania kyslosti nazývanej acidóza. Bojuje s roztokom sódy, ktorý, ako viete, je slabou zásadou. Podľa teórie pána Tullia sa kolónia zlovestnej kandidy (sú tiež rakovinové nádory) v kyslom prostredí skvele cítia a umierajú v zásaditom prostredí..

V skutočnosti nie je možné zbaviť sa kandidózy sódou, pretože ničí plesne. Alkalizujúce prostredie na povrchu pokožky a slizníc a ich sušenie, roztok sódy zabraňuje iba rozvoju sprievodných infekcií v životne dôležitých produktoch húb, a tiež spomaľuje rozmnožovanie a tvorbu kolónií Candida, ktoré naozaj nemajú radi alkalické prostredie, ale nezomierajú v ňom..

Rovnaké vlastnosti sódy môžu u pacientov s vonkajšími rakovinovými vredmi spôsobiť miernu úľavu, zmierniť plač a svrbenie a odstrániť nepríjemný zápach. Takáto „úľava“ je však dočasná a zrejmá. Pozor! Aj pri ošetrovaní skutočnej huby sóda neodstraňuje príčinu choroby a nevracia telu schopnosť bojovať proti infekcii sama osebe! Pokiaľ ide o zhubné nádory, tu je všetko oveľa vážnejšie. Zatiaľ čo „liečite rakovinu sódou“, nádorové bunky pokračujú vo svojom „špinavom skutku“! Nielen to sa rakovina začína cítiť ešte pohodlnejšie.!

PREČO „ZAOBCHÁDZANIE S SODA“ NEMÔŽE BYŤ LEN ALTERNATÍVNA CHEMOTERAPIA A IRRADIÁCIA, ALE JE MOŽNÉ SPÔSOBIŤ VÁŽNE POŠKODENIE?

Odpoveď na túto otázku je pre každého lekára jednoduchá a zrozumiteľná. Nie je však vždy zrejmé, že sa pacient snaží vyhnúť sa ničivým účinkom jedov a ožarovania a súčasne sa zbaviť nádoru raz a navždy. Šarlatáni z medicíny túto túžbu aktívne využívajú. Niektoré z nich sú veľmi podnikateľské. Môžu sa najmä dohodnúť, že pán Tullio Simonchini sa mýlil, pretože rakovinové nádory považoval za kolónie húb. Hneď vám však prinesú celú sériu prípadov liečby rakoviny pomocou sódy a dokonca vás dostanú pod toto „vedecké“ odôvodnenie. Obzvlášť vám môžu povedať, že nádory sa počas alkoholózy aktívne vyvíjajú a prestávajú sa vyvíjať (posun acidobázickej rovnováhy na alkalickú stranu). Preto je užívanie sódy nevyhnutné pre pacientov s rakovinou. Neverte im. Nie je to vždy pravda. Bolo dokázané, že mnoho nádorov okolo nich zámerne vytvára kyslé, ale zásadité prostredie. Okrem toho je patologická zmena rovnováhy kyselina-báza v tele dôsledkom problémov s jej prirodzenou reguláciou imunitného systému. A násilné „prispôsobenie“ tejto rovnováhy zvonku vedie vo väčšine prípadov k priamo opačným výsledkom. Tu sú mylné predstavy o vytváraní škodlivých účinkov na nádor a infekcie a „zdravého“ zásaditého prostredia tým, že sa sóda dostane dovnútra:

1. Sóda na pečenie sa výrazne líši zložením od sódy na lekárske účely a nie je určená na orálne podávanie v žiadnej forme. Obzvlášť nebezpečný je príjem sódy zriedenej horúcou (nad 80 °) vodou!

2. Je ťažké správne dávkovať sódu aj pri intravenóznom podaní (niekedy existujú náznaky, pozri nižšie) a je to možné iba za podmienok resuscitácie. Keď beriete sódu dovnútra, nemusíte hovoriť o presnom dávkovaní, a preto nie je možné kontrolovať zmeny acidobázickej rovnováhy vrátane tých, ktoré ohrozujú život..

3. Rozpustením sódy bežnou pitnou vodou z vodovodu alebo „vyčistenou vodou“ z plastových fliaš riskujete, že získate zmes reagencií, ktoré nie sú nebezpečné pre rakovinové bunky, ale pre zdravé orgány a tkanivá. v niektorých prípadoch môžu tieto látky vyvolať rozvoj rakoviny.

4. Príjem sódy nepriaznivo ovplyvňuje tráviaci systém, narúša všetky normálne procesy a ničí zdravú mikroflóru v žalúdku a črevách..

5. Požitie sódy narúša nielen tráviace procesy, ale nepriamo spôsobuje aj patologickú zmenu mikrobiálnej rovnováhy v pľúcach a horných dýchacích cestách, v genitourinárnom systéme a pečeni, ako aj na koži..

6. Nútená „alkalizácia“ vnútorného prostredia tela a predovšetkým krvi a lymfy prispieva k závažným metabolickým poruchám. Zahrnutie nekontrolovaného príjmu „bezpečnej“ sódy spôsobuje hormonálne poruchy.

7. Dlhodobé používanie sódy vedie k opačnému účinku, to znamená k ešte väčšej acidóze.

Poznámka. S telesnou hmotnosťou 65 kg. 30 gramov sódy denne - dávka, ktorá je maximálna prípustná pre osobu, keď je prekročená, dochádza k otrave tela

Poznámka 2. Holandská zdravotná inšpekcia (NCD) dospela k záveru, že „liečba Simonciniho je nebezpečná a nemala by sa vykonávať“. V tlačovej správe NCD sa uvádza, že „neexistujú vedecké dôkazy, ktoré by naznačovali, že táto terapia lieči alebo môže spomaliť jej progres“ (čo znamená rakovinu). NCD dospela k záveru, že „podávanie hydrogenuhličitanu sodného je dokonca ohrozené u pacientov s vysokým krvným tlakom, pacientov s ochoreniami pľúc, srdca alebo obličiek“ https://www.cancertreatmentwatch.org/reports/simoncini.shtml

SODA RECEPCIA: MOŽNÉ KOMPLIKÁCIE

Medzi hlavné a najzávažnejšie porušenia, ktoré sa vyskytnú pri užívaní sódy, je možné:

1. Zhoršenie ventilácie a porušenie normálneho mikrobiálneho prostredia v pľúcach, ktoré vedie k rozvoju neliečiteľnej bronchitídy a pneumónie, astmatického syndrómu..

2. Výskyt záchvatov alebo naopak inhibícia pohybovej aktivity svalov. V závažných prípadoch je vývoj kómy.

3. Okyslenie tela, usadeniny kyslých solí v pečeni a obličkách, kĺby.

4. Alkalizácia tela, zníženie počtu iónov draslíka (riziko kardiovaskulárnych ochorení: mozgová príhoda, infarkt myokardu), hormonálna nerovnováha, nadobličky, pankreas.

5. Porušenie tráviaceho procesu, vysoké riziko gastritídy a žalúdočných vredov, žalúdočné krvácanie. Nevoľnosť, zvracanie, nedostatok chuti do jedla, nadúvanie, zvýšená plynatosť (plyn v črevách).

6. Rýchla progresia rakoviny, zrýchlený rast zhubných nádorov, výskyt metastáz.

Kedy je značka naozaj užitočná

Soda nie je pre zdravie hrozným nepriateľom, ale pri správnom používaní je osvedčeným terapeutickým činiteľom. Najmä:

1. Roztok sodnej soli dokonale odstraňuje opuchy a odstraňuje hnisavé usadeniny s anginou mandlí a mandlí.

2. V malom množstve je vhodné pridať sódu na pečenie na zahriatie (nie viac ako 50 °!) Mlieko na bronchitídu a zápal pľúc.

3. Po konzultácii s lekárom sa roztok sódy môže použiť pri komplexnej liečbe drozdu, kandidózy v ústnej dutine a iných hubových infekcií..

4. Intravenózne podávanie roztoku sódy sa aktívne uskutočňuje počas resuscitácie, vrátane resuscitácie novorodencov..

Nanešťastie nie je možné „vyliečiť“ rakovinu sódou a zhoršiť priebeh choroby je jednoduchý a jednoduchý. To však neznamená, že hľadanie adjuvantnej (pomocnej) terapie, ktorá zabraňuje vzniku komplikácií počas hlavnej liečby, zvyšuje jej účinok a odstraňuje vedľajšie účinky, je márne cvičenie. Takéto metódy existujú a aktívne sa používajú. Vrátane praktických onkológov, ktorí sa na rozdiel od Dr. Tullia Simonchiniho nesnažia získať peniaze na bolesť a utrpenie, ale poraziť chorobu a vrátiť človeka do plného života..

Nasledujúci článok sa týka ruského šarlatána a vraha Dr. Neumyvakina a jeho spôsobu liečby peroxidom vodíka.
______________________________________________________________________

Testy som prešiel dermatológom, predpísala jednu tabletu (jednu do škatule) a masť. O dva dni neskôr od kandidy a nezistila sa žiadna stopa.

Pozor na škrečky!

1. Prečo som nebol ošetrený sódou? (autority skryť. 1111)

2. Predpokladajme, že ste chorí a liečení sódou, naozaj si myslíte, že rakovina je kandida. Uchopte skutočnú candidu a požiadajte o pomoc dermatológa. Budú s ňou zaobchádzať jednou tabletkou. Ak rakovina tiež zmizne, je to kandidát. Dovoľte mi pripomenúť, že moja kandida bola v ústach, žalúdku (alebo čreve) a na penise. Argument „dobre, tento liek sa nedostal k rakovine“ nebude fungovať.

3. Ak by vyššie opísaná metóda vyliečila rakovinu, desiatky tisícov ľudí na svete by už pochopili tento model. Dermatológ lieči rakovinu cukrovkou.

4. Alebo skúste opak. Rakovina je voliteľná. Nakazte sa kandidou a liečte ju sódou. Kurva, čo vieš. Takže sa uistite. Pozitívny výsledok však nebude dôkazom pravdy o metóde. Pre rakovinu nie je kandida.

Mal som ďalší prípad, moja teta celý život pracovala ako operátor žeriavu na vežovom žeriave. Zdravá a silná žena. A v poslednej dobe volá a sťažuje sa, hovorí, že nemôže ísť dolu schodmi, opustiť dom - zadusil sa. Ukázalo sa, že lekári ju našli podozrenie alebo náchylnosť na rakovinu a začala piť sódu. Samozrejme, že som jej položil mozog a hodila tento zatemnenie. Teraz opäť plný sily a energie.

Ďalšia teta zomrela na rakovinu, ktorá sa tiež považovala za sódu.

Vo všeobecnosti som presvedčený, že za takých geekov, ako sú Simonchini, Neumyvakin a ďalší, sa vrátili v 90. rokoch s trestom. Biela šípka sa volá. Pre tých, ktorí to nevedia, je to špeciálna jednotka, ktorá zabila zločineckých šéfov, ktorých podľa zákona nebolo možné vziať na zodpovednosť. Mestská legenda.

Rakovina Soda: Alternatívne recepty na liečbu rakoviny

Soda na rakovinu je alternatívnou liečebnou možnosťou pre onkológiu, ktorá je založená na teórii vývoja zhubných nádorov na pozadí húb Candida. Alkalické prostredie nepriaznivo ovplyvňuje vývoj patologických činiteľov, zastavuje ich množenie a hromadenie v tele. Existuje niekoľko populárnych receptov, ktoré používajú hydrogenuhličitan sodný (jedlá sóda), a taliansky lekár Tulio Simonchini je známym zástancom liečby svojou vlastnou metódou..

Aké je použitie sodovky v onkológii??

Liečba sodoukovou rakovinou nie je úradným liekom schválená. Napriek tomu, že medzi distribútormi tejto metódy sú onkológovia, teória, že proces rakoviny je dôsledkom činnosti húb, zostáva pre popredných odborníkov veľmi pochybná. Ľudia sa zvyčajne uchyľujú k sódy, keď používajú nádor, ktorý už tradičná medicína nemôže pomôcť s chemoterapiou a chirurgickým zákrokom..

Účinnosť použitia sódy pri zhubných nádoroch je škodlivý účinok hydrogenuhličitanu sodného na huby. Patologické mikroorganizmy rodu Candida existujú v tele takmer každého človeka a ich prehltnutie sa vyskytuje už v prvých mesiacoch života. Pri oslabenej imunite dochádza k ich aktivácii, ktorá sa dá pozorovať vo forme kandidózy ústnej sliznice, onychomykózy (lézie nechtovej platničky) drozdu u ženy..

Použitie rôznych antimykotík je sprevádzané zvýšením rezistencie mikroorganizmov na účinné látky v ich zložení. Po vyskúšaní rôznych metód liečby huby lekár Tulio Simonchini zistil, že jedlá sóda je účinná proti tejto patológii..

Metóda úpravy sódy na pečenie od Tulio Simonchini

Lekár, Tulio Simoncini, lieči rakovinu premytím nádoru roztokom 200 ml sódy a 1 liter vody, t. J. 20% hydrogenuhličitanu sodného. Ak je malígny novotvar na prístupnom mieste, pacient môže vykonať zákrok sám alebo ide k špecialistovi, ktorý môže vypláchnuť.

Ako liečiť sódu na rakovinu metódou Simoncini:

 1. Pijú roztok bikarbonátu podľa určitej schémy.
 2. Nádor sa premyje endoskopom..
Simoncini Soda a vodný roztok

Čo hovorí sám lekár o svojej metóde:

 • sóda pomáha v každom veku a táto možnosť liečby nemá kontraindikácie;
 • použité lekárske metódy sa na prevenciu najlepšie nepoužívajú;
 • protiplesňová strava je účinnejšia pri prevencii onkológie;
 • pri dodržiavaní pravidiel pre sódu sodíka nedochádza k relapsu;
 • po chirurgickom odstránení rakoviny sa odporúča intravenózne podanie;
 • samotný uhľovodík pôsobí na zameranie patológie a nie na jej prostredie;
 • činidlo by sa malo podávať čo najbližšie k oblasti patologických tkanív;
 • účinnosť techniky pri nádoroch do 3 cm dosahuje 90%;
 • s malígnym novotvarom väčším ako 3 cm je pravdepodobnosť vyliečenia 50%.

Zložitosť včasnej liečby onkológie je spôsobená nedostatkom klinických príznakov s malým vzdelaním. Väčšina prípadov rakoviny je diagnostikovaná už v štádiách 3 a 4, keď je potrebné okamžite prijať opatrenia vo forme chirurgického zákroku a chemoterapie. V poslednom štádiu s nepriaznivou prognózou ponúka oficiálna medicína iba paliatívnu liečbu, potom sa pacienti začínajú obracať na netradičné metódy..

Soda v kombinácii s chemoterapiou

Injekcia sodíka nie je alternatívou chemoterapie. Nemôžete opustiť tradičné metódy, keď existuje možnosť zastaviť rast nádoru. Soda sa môže užívať perorálne súčasne s chemoterapiou.

Roztoky sódy na intravenózne podávanie môžu spôsobiť aktívny rast nádoru, potom sa zvyšuje a stáva sa nefunkčným. Riziká sú tiež v pravdepodobnosti hormonálneho zlyhania, svalovej atrofie a porúch gastrointestinálneho traktu. Takéto následky ovplyvňujú celkový stav pacienta a zhoršujú kvalitu života s nepriaznivou prognózou.

Výhody a nevýhody úpravy sódou

Pros - Pomáha Soda proti rakovine:

 • ak považujeme rakovinu za výsledok fungovania húb, môže ju sóda liečiť;
 • užívanie drog zlepšuje imunitu;
 • strata draslíka v tele;
 • metabolické procesy sa stabilizujú.

Podľa prívrženca metódy Simonchini, užívanie sodových roztokov z rakoviny žalúdka pomáha zastaviť rast a redukovať nádor, a jeho malým objemom a úplne sa zbaviť onkológie. Pri ďalšej lokalizácii patológie sa účinok dosiahne intravenóznym podaním liečiva.

Hlavné nevýhody tejto techniky:

 • sú ošetrené sódou na vlastné nebezpečenstvo a riziko, pretože účinnosť metódy nie je potvrdená;
 • pri zavedení priamo do ohniska existuje pravdepodobnosť zvýšenia nádoru;
 • opustenie tradičných terapií v prospech sódy je životným rizikom.

Dôležité! Navrhovateľ metódy, Tulio Simonchini, bol odsúdený na 5,5 roka vo väzení za neúmyselné zabitie pacienta, u ktorého bola diagnostikovaná rakovina mozgu. Bol odsúdený aj lekársky lekár, rádiológ a dostali 2 roky skúšobnej doby.

Aké sú dôsledky dlhodobého používania sódy na liečbu:

 • zmena mikroflóry pľúc a gastrointestinálneho traktu;
 • svalová slabosť, kŕče;
 • dyspepsia, zmeny v činnosti žalúdka a čriev;
 • aktívny rast nádoru;
 • ukladanie solí do kostí pri dlhodobom užívaní liečiva;
 • poruchy kardiovaskulárneho systému.
Záchvaty môžu byť dôsledkom dlhodobého používania sódy na liečbu

Je dobre známe, že hydrogenuhličitan sodný spomaľuje šírenie húb Candida, ale nie je to liek na rakovinu.

Recepty - Ako piť rakovinu sodíka

Zoznam receptov na liečenie rakoviny sodovky:

 1. V priebehu niekoľkých dní od začiatku liečby sa 1 hodinu lyžice jedlého hydrogenuhličitanu sodného nalačno užije hodinu pred raňajkami. V prípade, že táto technika nespôsobuje nežiaduce účinky, podávanie pokračuje, ale so zvýšením dávky - 5x denne po 1/5 čajovej lyžičky.
 2. Prvý deň sa vypije roztok 2 polievkových lyžíc melasy a lyžica sódy, ktoré sa rozpustia vo vode a uvedú do varu. Droga sa užíva v noci. Na druhý deň sa vykonáva špeciálna gymnastika na saturáciu tela kyslíkom. Kurz pokračuje až do zotavenia.
 3. Na prevenciu a ošetrenie sa odoberie zmes lyžice sódy a dvoch polievkových lyžíc citrónovej šťavy, ktoré sa rozpustia v 250 ml vody. Musíte piť najmenej mesiac.
 4. Zmes medu a sódy v množstve dvoch, respektíve jednej šálky, sa po ochladení privedie do varu, nádoba sa vyberie na tmavom mieste. Užívané v čajovej lyžičke 5-krát denne..

Profesor Neumyvakin navrhol možnosť liečby pre onkológiu pomocou sódy a peroxidu vodíka. Podľa jeho názoru táto kombinácia látok pomáha čistiť krv, zbavuje sa nadbytočného cholesterolu a posilňuje imunitu. Soda s peroxidom tiež prispieva k prevencii problémov s obličkami, keď existuje predispozícia k tvorbe kameňa..

Ako užívať sódu s peroxidom podľa Neumyvakinu:

 • prvý deň - vypije sa teplý roztok sódy, potom sa vypije 50 ml vody, do ktorej sa pridá kvapka peroxidu;
 • nasledujúce dni - dávka sa každý deň zvyšuje o 1 kvapku peroxidu, upravenú na 10;
 • liek sa užíva trikrát denne v prísnom poradí - najskôr roztok sódy, potom kvapka peroxidu rozpustená v 50 ml vody.

Roztok sodíka nemá prísne dávkovanie. V pohári vody alebo mlieka môžete zriediť pol lyžičky sódy alebo trochu menej, ak roztok spôsobuje nevoľnosť..

Kontraindikácie metódy Neumyvakin a bezpečnostné opatrenia:

 • Na prípravu roztoku sa môžu použiť iba teplé kvapaliny;
 • Nerozpúšťajte v pohári mlieka alebo vody viac ako 1 polievkovú lyžicu sódy;
 • v prípade zníženej kyslosti žalúdka je potrebné liečbu sódou odmietnuť;
 • neodporúča sa ľuďom s cukrovkou;
 • pred použitím roztokov sódy by sa mali vylúčiť hormonálne patológie;
 • užívanie lieku proti žalúdočným a žalúdočným vredom môže viesť ku krvácaniu;
 • by sa mali vzdať metódy individuálnej intolerancie a alergií.
Podľa metódy Neumyvakin nemôžete rozpustiť v pohári mlieka alebo vody viac ako 1 polievkovú lyžicu sódy

Podľa spôsobu podľa Neumyvakinu sa takýto liek užíva niekoľko hodín pred jedlom. Profesor veril, že táto možnosť liečby je vhodná v ktorejkoľvek fáze procesu rakoviny. Je možné súčasné podávanie peroxidu so sódou, ale to môže spôsobiť patologické nálezy z gastrointestinálneho traktu v dôsledku narušenia zásaditej rovnováhy..

Ďalším slávnym receptom je hydrogenuhličitan sodný s mliekom:

 1. Prvý spôsob - 1/5 čajovej lyžičky sódy sa riedi v horúcom mlieku, liek sa vypije na lačný žalúdok 30 minút pred raňajkami.
 2. Ďalších trikov - lyžička hydrogenuhličitanu sodného sa pridá do mlieka.
 3. Po niekoľkých ďalších trikoch sa frekvencia užívania lieku zvyšuje na 2 až 3-krát denne bez zvýšenia dávky.
 4. Postupne môžete dosiahnuť maximálnu dávku - polievkovú lyžicu sódy na pohár mlieka 3-krát denne.

Nevyhnutným predpokladom liečby mliekom a sódou je užívanie lieku na lačný žalúdok, v opačnom prípade bude výsledok neprítomný. Je tiež dôležité vziať do úvahy, že môže dôjsť k neznášanlivosti mlieka, potom budete musieť produkt odmietnuť.

Pri rozhodovaní o použití alternatívnej medicíny sa odporúča konzultovať s odborníkom, ktorý má v tejto oblasti dobré znalosti. Povie vám, ako vykonávať liečbu bez poškodenia zdravia a ako dosiahnuť najpriaznivejší výsledok. Špecialista sa tiež bude môcť obrátiť na profilového lekára, ktorý predpíše efektívnejšiu liečbu.

kontraindikácie

Liečba sódou nie je vhodná pre nasledujúce stavy a poruchy:

 • počiatočné štádium onkológie, keď sa liečba môže vykonávať pomocou osvedčených tradičných metód;
 • individuálna intolerancia hydrogenuhličitanu sodného a iných látok, ktoré tvoria alternatívny liek;
 • hypokyselinová gastritída, keď je znížená kyslosť žalúdočnej šťavy, pretože sóda túto chorobu ešte zhorší;
 • diabetes mellitus - užívanie hydrogenuhličitanu sodného na pozadí tejto patológie endokrinného systému môže spôsobiť exacerbáciu s komplikáciami.

Pri rakovine je potrebné komplexné lekárske vyšetrenie, aby sa určilo štádium patológie a zvolila sa optimálna možnosť liečby. V počiatočných štádiách proliferácie patologických buniek môže byť ochorenie ľahko zastavené chirurgickým zákrokom. Pokusy liečiť sódou a inými látkami sa stanú faktorom v progresii choroby, keď sa dostane do nefunkčného štádia s nepriaznivou prognózou..

Pri rakovine musíte v prvom rade podstúpiť liečbu predpísanú onkológom po vyšetrení a diagnostike. Keď sa začala onkológia a oficiálna medicína sa stala bezmocnou, alternatívna medicína môže byť spásou.

Účinok placeba, sila auto-návrhu alebo skutočná účinnosť nekonvenčných metód nie je presne známa, existuje však veľa prípadov zotavenia pacientov, keď sa oficiálny liek už trasúcimi rukami..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Ľudia, ktorí časom vedú sedavý a pasívny životný štýl, si uvedomujú, že osteochondróza sa k nim nenápadne plazila. Príčinou osteochondrózy je nedostatočná pohyblivosť svalov chrbta a krku, a preto ich oslabujú.
Masáž je zázrak, ktorý dokáže vyliečiť veľa chorôb..Musí sa to však vykonať správne, inak sa namiesto uzdravenia dostane komplikácia.Skúsení masážni terapeuti boli vždy ocenení.
Movalis je najlepší a najúčinnejší z prípravkov meloxikamu. To znamená, že všetky ďalšie lieky obsahujúce meloxikam ako chemickú zlúčeninu sa objavili neskôr a Movalis bol vodcom alebo prvým originálnym liekom spoločnosti Beringer Ingelheim.