loader

Hlavná

Žalúdok

Peroxid vodíka z rakoviny

Už niekoľko rokov sa diskutuje o výhodách peroxidu pre ľudské telo. Niektorí vedci tvrdia, že takýto nástroj je neúčinný a niektorí trvajú na tom, že pomáha peroxidom pri liečení onkológie, ekzému a dokonca aj AIDS. Účinnosť liečby rakoviny týmto liekom závisí od toho, ako budete liek užívať. Niektorí tomu neveria a tvrdia, že peroxid môže byť nielen neúčinný, ale aj škodlivý. Je potrebné poznamenať, že neexistuje žiadny fakt o škodlivých účinkoch lieku na organizmus..

Peroxid proti rakovine

Klinicky sa dokázalo, že všetky rakovinové bunky, a teda nádory s metastázami, rastú a vyvíjajú sa, pretože v tele nie je dostatok kyslíka, najmä na tých miestach, ktoré obklopujú nádor. Táto skutočnosť znamená, že ak je v tele dostatok kyslíka, potom sa rakovina a jej formácie v tele šíria pomerne pomaly a naopak. Peroxid vodíka je schopný človeku dodať dostatočné množstvo kyslíka, a tým zastaviť rast malígnych buniek a vyvíjať na ne deštruktívnu silu. Rakovinové bunky nedokážu rozobrať opísané liečivo a rakovina neneutralizuje účinok liečiva.

Použitie peroxidu je možné rôznymi spôsobmi. Môžete ho napríklad použiť vo vnútri, ale spôsob podania bude opísaný nižšie. Odporúča sa tiež používať liek zvonka a intravenózne.

Vonkajšia metóda liečby onkológie:

 • Znamená to použitie 3% produktu v spojení s vodou;
 • Na začatie liečby použite 1-2 lyžičky. roztok zriedený v 50 gramoch vody;
 • Podobný obklad by sa mal trieť kdekoľvek na tele, ktoré bolí. Tento recept možno použiť aj na výplach úst..

Opísaný spôsob prípravy obkladu sa dokáže vysporiadať nielen s rakovinou. Odporúča sa tiež používať liek na chrípku, Parkinsonovu chorobu, ako aj na niektoré ďalšie choroby..

Ak sa používa intravenózna liečba:

 • Budete musieť použiť 2 ml 3% roztoku a 200 gramov fyziologického činidla;
 • Potom sa lieky zmiešajú a pomaly vstreknú do žíl. 60 kvapiek by malo spadnúť za minútu.

Liečba touto metódou je 10 dní. Navyše v prvý deň liečby sa má podať iba 100 ml liečiva. Potom je potrebné 2-3 dni zvýšiť dávku o 50 gramov. Všetky nasledujúce dni by sa malo podávať 200 gramov roztoku.

Malo by sa tiež poznamenať, že pri takejto liečbe rakoviny môže dôjsť k zvýšeniu telesnej teploty. Je to spôsobené skutočnosťou, že v priebehu tohto obdobia v tele začne zomrieť patogénna flóra. Aj na koži, najmä na mieste, kde sa liek podáva, sa môže vyskytnúť mierne začervenanie. Ak ju chcete odstrániť, stačí urobiť chladiace obklady. V Rusku je podobný spôsob liečby rakoviny považovaný za nezákonný, hoci liečba v zahraničí je vykonávaná týmto spôsobom..

Liečba rakoviny peroxidom vodíka podľa Neumyvakinu

Profesor Neumyvakin, ktorý sa počas celého svojho života venuje medicíne, odhalil, že peroxid je schopný zvládnuť akékoľvek ochorenie vrátane výroby vlastnej techniky, ktorá sa nazýva „Liečba onkológie peroxidom vodíka podľa metódy Neumyvakin“..

Pred zvážením spôsobu použitia látky je potrebné poznamenať, že jej spotreba by mala byť iba vodou. Silné oxidačné látky, ktoré sú v lieku, napokon môžu viesť k popáleninám sliznice.

Teraz musíte zistiť, ako piť peroxid vodíka v onkológii:

 • Prvý deň užívania drogy je potrebné zriediť jednu kvapku roztoku v 50 gramoch vody a vypiť;
 • V druhý a ďalší deň budete musieť zvýšiť dávku o jednu kvapku;

Takáto spotreba môže byť až 30 kvapiek, ale nič viac. Spotreba 30 kvapiek za deň nemôže poškodiť ľudské telo, je dôležité dosiahnuť túto hladinu postupne. W. Douglas má tiež odporúčania pre toto použitie. Napriek tomu, že 30 kvapiek sa považuje za prípustnú normu, liečba rakoviny peroxidu neodyvakínu naznačuje iba 10 kvapiek, ktoré sa riedia na 1 polievkovú lyžicu. voda.

Takýto liek je potrebné užívať 30 minút pred jedlom. Môže sa tiež užiť po jedle, ale po 2 hodinách.

Pokiaľ ide o dávku lieku, malo by byť také, aby telo túto liečbu normálne akceptovalo. V opačnom prípade môže dôjsť k narušeniu rovnováhy v tele. V prípade akýchkoľvek vedľajších účinkov alebo nejasných príznakov sa musí tento spôsob liečby pozastaviť alebo jednoducho znížiť počet kvapiek určených na spotrebu. Spolu s peroxidom sa odporúča používať vitamín C..

Je možné, že pri užívaní drogy u ľudí môže teplota stúpať. Môže sa znížiť, ak znížite spotrebu kvapiek za deň alebo úplne prestanete užívať liek. Podobný proces sa nazýva Herxheimer.

Existuje iná metóda, ako vziať peroxid vodíka v onkológii. Ľudia, ktorí nemôžu vziať liek dovnútra, môžu do kúpeľa vtiahnuť teplú vodu a naliať tam jednu pohár 35% roztoku. Potom by ste sa mali vykúpať a zostať v ňom pol hodiny. Vďaka tomuto postupu bude peroxid schopný vstúpiť do tela cez pokožku a začne pôsobiť proti rakovine.

Riešenie pre onkológiu

V tradičnej medicíne sa rakovina a nádory obvykle liečia ožarovaním alebo chemoterapiou. Podobné procesy sú na zníženie a spomalenie rastu nádorov a zhubných buniek. Toto je zase uľahčené prenikaním rádioaktívnych lúčov a látok do tela. Ale často a bohužiaľ podobné metódy nevedú k zlepšeniu výsledkov, ale k deštruktívnym. Niekedy po použití tradičných metód sa nádory začnú vyvíjať rýchlejšie alebo sa objavia nové formácie.

Pokiaľ ide o účinky peroxidu, určite ho nemožno nazvať ideálnym nástrojom na liečenie rakoviny. Peroxid vodíka z rakoviny je iba pomocnou látkou, ktorá môže nasýtiť ľudské telo kyslíkom, a tým vytvoriť vnútorné prostredie, ktoré nedovolí rozvoju a rastu rakovinových buniek..

Použitie akejkoľvek metódy peroxidu spolu s konvenčnými metódami onkologickej liečby môže priaznivo ovplyvniť celý priebeh liečby a jej úspešné ukončenie. Hlavnou výhodou riešenia ako metódy liečenia je jeho absolútna bezpečnosť a účinnosť..

Počas liečby sa tiež odporúča správne jesť na diéte a podľa možnosti robiť fyzické cvičenia, ktoré môžu telo posilniť.

Odporúčania na používanie lieku vo vnútri:

 • Všetci, ktorí boli liečení touto metódou, a profesori odporúčajú používať iba 35% roztok, ktorý sa považuje za potravinový roztok. Používanie kozmetických, technických alebo iných druhov roztokov nie je povolené;
 • Vždy by ste mali začať s užívaním lieku s minimálnou dávkou, napríklad od 1 kvapky. Potom môžete denne zvýšiť spotrebu na kvapku;
 • Peroxid by sa mal vždy umyť vodou;
 • Mali by ste dodržiavať toto pravidlo: droga sa môže piť pár hodín pred jedlom, pričom nemusíte konzumovať veľa tekutín..

Je prirodzené, že pred použitím sa musíte poradiť s lekárom. A ak lekár odmietne použiť tento druh lieku, ale príjem bude stále prebiehať, mali by ste ísť k lekárovi na vyšetrenie. Toto odhalí zlepšenie tela..

Liečba rakoviny peroxidu vodíka - schémy

Peroxid vodíka a jeho liečivé vlastnosti

Diskusia o tom, či je peroxid vodíka dobrý pre ľudské telo, prebieha už viac ako rok. Niektorí argumentujú, že tento nástroj dokáže vyliečiť rakovinu, roztrúsenú sklerózu, emfyzém, lupus erythematodes a dokonca aj AIDS. Účinnosť liečby samozrejme závisí od správneho uplatňovania a dodržiavania pravidiel a odporúčaní. Druhé, a to spravidla lekári, hovoria, že peroxid vodíka nie je iba nejednoznačným a neúčinným prostriedkom, ale je škodlivý. Rýchlo sme si všimli, že stále neexistujú dôkazy o škodlivých účinkoch peroxidu na ľudské telo.

Jednou z metód úpravy peroxidu vodíka je nasledujúci algoritmus:

Vezmite liek s 1 kvapkou peroxidu rozpusteného v 2-3 lyžiciach. polievkové lyžice vody. Tento roztok by sa mal konzumovať trikrát denne pol hodiny pred jedlom alebo jednu a pol až dve hodiny po jedle. Každý deň pridajte po kvapkách do roztoku. Doplňte na 10 kvapiek. Potom si urobte dvoj- až trojdňové prestávky. Po prestávke užite 10 kvapiek a pravidelne prestávajte (asi po 2 až 3 dňoch).

Ako peroxid vodíka ovplyvňuje ľudské telo?

Keď je peroxid vodíka v krvi, kombinuje sa s enzýmom kataláza a potom sa rozkladá na vodu a kyslík. Skutočnosť, že peroxid vodíka sa musí pred použitím zriediť vo vode, je dôležitým faktorom pri liečbe. Napokon silné oxidačné činidlo, ktorým je peroxid vodíka v koncentrovanej forme, vedie k spáleniu sliznice..

Hlavnou výhodou peroxidu vodíka je jeho schopnosť nasýtiť tkanivá kyslíkom. K tomu dochádza v dôsledku kombinácie peroxidu s enzýmom kataláza a jeho rozkladu na kyslík a vodu. Kyslík je produktom oxidácie voľných radikálov nenasýtených mastných kyselín, ktorá je základom dýchacieho procesu. Kyslík stimuluje metabolizmus v tele. V dôsledku intravenózneho podania peroxidu vodíka sa 2-3 krát zosilnia všetky metabolické procesy v tele, nastane prirodzená regenerácia tkaniva, aktivujú sa procesy redukcie oxidácie, obnoví sa narušená rovnováha elektrolytov a telo sa omladí..

Ak užijete peroxid vodíka, počínajúc jednou kvapkou až po 30 kvapiek, nariedením v jednej polievkovej lyžici vody, tento liek nemôže človeku ublížiť. Takže doktor lekárskych vied profesor Nemyvakin uvažuje. Odporúčania na použitie peroxidu vodíka sa znižujú na počet kvapiek denne. Potvrdzuje to slávny vedec W. Douglas. Napriek tomu, že je povolená dávka 30 kvapiek, najoptimálnejšou možnosťou je 10 kvapiek peroxidu zriedených bežnou vodou. Príjem by sa mal uskutočniť pol hodiny pred jedlom alebo 1,5 až 2 hodiny po jedle. Je dôležité si uvedomiť, že peroxid je neprijateľný na lačný žalúdok. Každý pacient si určí normálne a vhodné dávkovanie, ktoré by nemalo prekročiť normy. Táto presnosť je spôsobená skutočnosťou, že katalázový enzým je prítomný v gastrointestinálnom trakte v malom množstve alebo vôbec chýba, a zvýšené dávky peroxidu vodíka môžu narušiť rovnováhu v tele. Napríklad, ak sa vyskytnú akékoľvek vedľajšie účinky, bolesť a nepríjemné príznaky, liečba peroxidom sa musí buď zastaviť alebo znížiť dávka. Odporúča sa súbežný príjem vitamínu C. Existuje vážne prerušenie používania peroxidu vodíka..

Ak je osoba chorá na aterosklerózu a chce sa vyliečiť peroxidom vodíka, musí si kúpiť v lekárni 3% roztok peroxidu vodíka, ktorý sa musí užiť 40 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po ňom. Pomery: 1 - 2 kvapky a 1 - 2 lyžice. polievkové lyžice čistej vody. Počet kvapiek sa zvyšuje jeden po druhom, čím sa zvyšuje na 10 kvapiek. Po dosiahnutí maximálneho množstva, ktorým môže byť 30 kvapiek peroxidu a viac, mali by ste si urobiť prestávku na 2-3 dni. Potom je možné v liekoch pokračovať donekonečna, pretože peroxid vodíka nemá vlastnosť návyku tela..

Existuje ďalšia schéma na použitie peroxidu vodíka, ktorá spočíva v vštípení lieku do nosa. Používa sa pri chorobách, ako sú: Parkinsonova choroba, roztrúsená skleróza, chrípka, prechladnutie, sínusitída, zápal čelných dutín, bolesti hlavy, hluk v hlave a ďalšie nepríjemné stavy. Je potrebné riediť 10-15 kvapiek v 1 lyžici. čajová lyžička prevarenej vody a kvapkaním pipetou do dvoch nosných dierok. Dávka - obsah jednej pipety. Potom sa musí dávka zvýšiť na 2 - 3 pipety, ktoré je možné podať pomocou jednej injekčnej striekačky. Po určitom čase, a to spravidla je približne 20 až 30 sekúnd, je potrebné odstrániť prebytočný hlien, ktorý sa uvoľnil v dôsledku instilácie. Nejedzte ani nepite po dobu 10-15 minút.

Peroxid vodíka sa používa pri liečení vírusových infekcií, plesňových ochorení, najmä pri takom rozšírenom ochorení, ako je kandidóza, ako aj pri hnisavých infekciách, intestinálnej dysbióze a mnohých ďalších. Ak osoba trpí niektorým takým kardiovaskulárnym ochorením, ako je ochorenie mozgových ciev a periférnych ciev, napríklad cerebrosténia, roztrúsená skleróza, Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, môže byť bezpečne predpísaná liečba peroxidom vodíka. Tento liek pomôže pri patologických ochoreniach srdca: angína pectoris, ischémia, srdcový infarkt; s kŕčovými žilami alebo tromboflebitídou, s mozgovou príhodou (ischemická alebo hemoragická) as obliterujúcou endarteritídou.

Na akékoľvek kožné ochorenia, bolesti kĺbov, plesňové ochorenia, bradavice alebo vyrážky sa peroxid vodíka môže aplikovať pomocou obkladu. Na tento účel potrebujete 3% roztok peroxidu vodíka (1 - 2 čajových lyžičiek) a vodu (50 mg). Musíte aplikovať komprimáciu po dobu asi 30 min-1 hodiny. Dotknutú oblasť môžete tiež namazať niekoľko dní až do úplného zotavenia..

Fanúšikovia liečby rôznych chorôb pomocou peroxidu vodíka tvrdia, že pomocou nej je možné vyliečiť a dvanástnikové vredy, adenómy a hypertenziu a množstvo ďalších pomerne častých chorôb..

Pri intravenóznom podaní peroxidu vodíka nie je vylúčená pravdepodobnosť zvýšenia telesnej teploty, ktorú možno normalizovať buď zrušením dávky alebo znížením. Táto reakcia sa nazýva Herxheimerova reakcia. Čo vedie k tomuto stavu? Tkanivá sú v stave hypoxie bunky a ak je možné odstrániť nedostatok kyslíka, ich reakcia sa stáva obzvlášť akútnou. Patogénna mikroflóra zomiera pod vplyvom atómového kyslíka a uvoľňujú sa aj toxické látky.

Peroxid vodíka ako liek na rakovinu

Tradičná liečba rakoviny je založená na použití metód, ako je chemoterapia a rádioterapia. Podstatou týchto postupov je spomalenie rastu rakovinových buniek v ľudskom tele pod vplyvom rádioaktívnych lúčov. Je potrebné poznamenať, že lekári s poľutovaním ľutujú, že tento druh liečby často vedie k opačnému výsledku - tvorbe nových nádorov..

Faktom je, že zdravá bunka sa rodí v mieste smrti starej bunky, čo je úplne normálny proces. Rakovinové bunky majú podobný princíp činnosti. Hlavným rozdielom od vzniku zdravých buniek je vytvorenie novej bunky nie po smrti starej, ale v okamihu, keď stará stále funguje. Množstvo voľných radikálov, ktoré sa v tele po ožarovaní zvyšujú, poskytuje úrodnú pôdu pre rast a vývoj rakovinových buniek.

Peroxid vodíka v žiadnom prípade netvrdí, že je všeliekom na rakovinu, je iba pomocným terapeutickým činidlom. Tento liek je schopný zabrániť výskytu prostredia bez kyslíka v tele, ktoré je najpriaznivejšie na tvorbu rakovinových buniek. Použitie peroxidu vodíka alebo intravenóznej infúzie spolu s tradičnými lekárskymi metódami priaznivo ovplyvňuje priebeh liečby a jej úspešné dokončenie. Hlavnou výhodou použitia peroxidu vodíka pri liečbe rakoviny je úplná bezpečnosť metódy a, čo je najdôležitejšie, výsledok, ktorý sa pozoruje aj v najťažších prípadoch. Mali by ste pamätať na správnu stravu, na denné alebo pravidelné fyzické cvičenia a ďalšie všeobecné posilňovacie opatrenia..

Môžete použiť metódu štiepenia nádoru peroxidom vodíka alebo miesto jeho lokalizácie. Štúdie preukázali, že znížené dávky chemoterapie a rádioaktívneho žiarenia spolu s intravenóznym podávaním peroxidu vodíka a ultrafialového ultrafialového žiarenia vedú k efektívnejšiemu výsledku ako nebezpečné tradičné dávky..

Peroxid vodíka sa ako liek používa nielen v Rusku a krajinách SNŠ, kde sú tak populárne netradičné metódy liečby, ale aj v mnohých západných krajinách..

Profesor Neumyvakin a peroxid vodíka: spása alebo lži?

Na liečbu rakoviny sa používa veľa metód. Vedci predložili mnoho hypotéz a návrhov, ako sa vysporiadať s touto chorobou. Jednou z liečebných metód je metóda Neumyvakin, ktorá podľa mnohých sledovateľov liečila pacientov s rakovinou.

Neumyvakin Ivan Pavlovich - profesor, sovietsky a ruský lekár, ktorý sa už 30 rokov venuje vesmírnej medicíne. Ivan Pavlovich vždy hovorí: „Ak sme deti prírody, musí sa v nej hľadať liečba v netradičnej medicíne.“ Samozrejme neodmieta tradičné lekárstvo, chirurgiu, lieky, resuscitáciu, chirurgický zákrok atď..

Lekár sa domnieva, že peroxid vodíka je bezpečný a účinný spôsob liečby onkológie. Vždy tvrdil, že každý v lekárničke by mal mať peroxid vodíka, pretože vylučuje veľa chorôb. Stúpenci profesora zatiaľ šíria jeho učenia a argumenty..

Peroxid objavil v 19. storočí chemik z Francúzska Louis Jacques Tenard v roku 1818. Pri interakcii peroxidu bárnatého a kyseliny sírovej sa získal perhydrol. V súčasnosti existuje pomerne veľa spôsobov, ako získať túto látku..

Názor profesora na kvasinky

Všetky potraviny, ktoré obsahujú kvasinky, by sa mali z vašej stravy odstrániť. Mnohí povedia: „Ako to môže byť bez chleba?“ Chlieb je možné pripraviť bez droždia pomocou kyslej kaše alebo sódy. Vedec David Hayk verí, že rakovina je plesňové ochorenie.

Profesor Neumyvakin o rakovine tvrdil, že základom rakovinového nádoru sú kvasinky, huby a plesne. Existujú ľudia, ktorí sú zvyknutí jesť kvasnice každý deň, potom musia každé ráno piť vodu so sódou (zmiešať 1 čajovú lyžičku s 250 ml vody).

Neumyvakin vydal knihu - „Soda. Mýty a realita “, ktorá hovorí o úžasných vlastnostiach sódy. Podľa neho dokáže liečiť veľa chorôb bez užívania drog. Vedec sám navyše tvrdil, že ak budete počas celého života dodržiavať správnu stravu, môžete sa úplne chrániť pred rakovinou.

liečba

Profesor tvrdí, že onkológiu je možné liečiť pomocou H2O2 (peroxid vodíka). Moderní onkológovia túto alternatívnu liečbu negatívne akceptujú. Na začiatku 20. storočia sa touto látkou liečilo pomerne veľké množstvo chorôb: cholera, tuberkulóza, tyfus a astma..

Podľa Ivana Ivanoviča Neumyvakina vykonal dostatok výskumov a experimentov, aby pevne povedal, že peroxid môže liečiť rakovinu..

Profesorský recept

 1. Berieme čistú prevarenú vodu.
 2. Kvapka 1 kvapka 3% peroxidu vodíka.
 3. Pite roztok 40-50 minút pred jedlom 3-krát denne.
 4. Denne zvyšujte dávku o 1 kvapku. Desiaty deň by malo byť 10. Potom si urobíme prestávku na 5 dní.

Ak sa počas liečby objavia akékoľvek vedľajšie účinky, je potrebné znížiť dávkovanie a začať znova s ​​1 kvapkou. Podľa vedcov je peroxid zakázaný, ak došlo k transplantácii. Napríklad pri rakovine pečene a obličiek sa niekedy transplantuje orgán. Neumyvakin - liečba rakoviny, je to pravda alebo nie? Pozrime sa trochu podrobnejšie.

Pozitívne konanie

Podľa samotného vedca je liečba rakoviny peroxidom vodíka celkom reálna. Keď peroxid vodíka vstupuje do tela, uvoľňuje sa tzv. Atómový kyslík, ktorý pomáha posilňovať okolité tkanivá a bunky. Zlepšuje sa aj oxidácia a metabolizmus..

Počas života takmer všetkých buniek sa uvoľňuje peroxid vodíka, ktorý sa po kontakte s katalázovými enzýmami začína rozpadať na vodichku (H2O) a kyslík (O2)..

Samotná metóda Neumyvakin je zameraná na urýchlenie týchto procesov. Kataláza je hemoproteín, obsahuje železité železo a patrí do protetickej skupiny. Samotná látka pozostáva z neproteínového prvku spojeného s proteínom.

Podľa samotného lekára, ak sa podáva intravenózna infúzia, potom by sa to malo robiť iba pod dohľadom kvalifikovaného lekára. Faktom je, že človek nemusí mať v krvi správne množstvo katalázy, kvôli čomu peroxid vodíka jednoducho nemá čas rozložiť sa na vodu a kyslík. Výsledkom bude obrovské množstvo problémov..

Existuje dokonca choroba Kataláza - keď človek nemá dostatok katalázy v krvi, kvôli ktorej môžu zuby začať vypadávať, objavujú sa vredy v nose a ústnej dutine. Samotná choroba je genetická, nezískaná. Pri testovaní na zvieratách môžu nastať ťažkosti a dokonca aj úmrtia, ak sa peroxid vstrekne do žily: psy, mačky, kone a kravy..

Samotné vedecké vyhlásenie bolo založené na skutočnosti, že keď sa uvoľní veľké množstvo kyslíka, nádor sa začne rozpadať. Podľa jeho názoru je nádor veľká kolónia húb. A samotná formácia sa pri veľkej akumulácii O2 necíti dobre. Samotná teória nebola vyvrátená a potvrdená, takže Ivan Pavlovich môže mať pravdu.

Typické použitie

Pozrime sa na bežný príklad a zamyslime sa, či je peroxid nebezpečný alebo nie. Malý chlapec spadol a odtrhol si koleno. Teraz je v kolene krv, zem, prach, veľa mikroorganizmov a je potrebné ju umyť. Babička vezme pero z peroxidu a začne s ním umývať ranu.

Výsledkom je, že začne pučať a rozčesávať. Vďaka uvoľňovaniu atómového kyslíka sa okamžite oxiduje organická hmota. Začnú odumrieť všetky mikróby, vírusy, ale aj zdravé krvinky a niektoré tkanivá kože, epitelu, tukového tkaniva..

Nebezpečenstvo peroxidu vodíka

Preskúmali sme minulý príklad a teraz si predstavujeme, že sa peroxid dostáva do krvi. Biele krvinky, krvné doštičky a červené krvinky sa jednoducho ničia atómovým kyslíkom. Ak bude toho veľa, môže to byť trombol vzduchu, ktorý povedie k smrti kvôli poškodeniu pľúc..

V roku 1920 sa indický lekár Singh pokúsil týmto spôsobom liečiť zápal pľúc. Niektorí pacienti sa zotavili, ale kvôli čomu? Faktom je, že agresívne množstvo sa dostalo do krvného obehu a vyvolalo zvýšenie imunity a pacienti sa zotavili, ale nie všetci - existuje aj časť pacientov, ktorí na túto liečbu zomreli..

Na Západe sa používa infúzia do žily, ale iba pre myši a potkany a potom pre experimenty súvisiace s následným porušením tejto látky..

POZNÁMKA! Zhubné nádory vylučujú okrem odpadových produktov toxokormón do krvného obehu, čo znižuje množstvo katalázy. Po zavedení peroxidu do tela pacienta nebude mať čas sa rozložiť a pacient s najväčšou pravdepodobnosťou zomrie.

Čo sa stane, ak sa budú užívať ústne?

A tak teraz analyzujme, čo sa stane, ak použiješ po kvapkách rozpustený peroxid. Samozrejme, ak nemáte vred alebo gastritídu, potom s niekoľkokrát nebude nič zlé. Ale pri nepretržitom používaní môžete riediť výstelku žalúdka.

Súčasne sa výrazne zvýši imunitná aktivita: zvýši sa srdcová frekvencia (HR), krvný tlak sa môže znížiť a môžu sa objaviť ďalšie nepríjemné príznaky. Toto je obzvlášť nebezpečné pre jadrá a staršie osoby.

Neskôr plyn a kyslík vstúpia do črevného traktu a, ako vieme, nepriaznivo to ovplyvňuje črevnú mikroflóru. Kvôli tomu, čo prospešné baktérie začnú odumierať. Objaví sa hnačka zmiešaná so zápchou.

Prečo nemôžete vziať peroxid

Pokusy boli uskutočňované na myšiach, keď bol peroxid vodíka injikovaný priamo do nádoru. Je pravda, že myš zomrela rýchlejšie, než bol viditeľný akýkoľvek výsledok. Existuje samozrejme jedna plus, že v dôsledku zavedenia sa u niektorých pacientov zlepšila imunita, hoci samotný nárast bol krátkodobý a úplne vyčerpal silu tela. V dôsledku toho imunitný systém padol ešte viac a nemohol viac bojovať ani pri nachladnutí. Pacient zomrel.

Čo povedať o nebezpečenstvách kyslíka pre nádory, je celkom možné. Pretože veľa nádorov má málo ciev. Preto je vo vnútri buniek nedostatok kyslíka. Ale s prudkým nárastom tohto plynu sa nádor naopak začne deliť a rásť rýchlejšie a metastázovať. Výhodou pre lekárov je to, že sa tým stáva citlivejším na chemoterapiu a ožarovanie.

mínusy

 1. Atómový kyslík rovnako poškodzuje zdravé bunky a nádory.
 2. Peroxid môže vyvolať rýchly rast nádoru a prechod do štádia metastáz.
 3. Ak sa zavedie do krvi, môže to viesť k zablokovaniu krvných ciev alebo k hemolýze červených krviniek..
 4. V dôsledku reakcie Н2О2 s krvou bude mať telo silné imunitné napätie, v dôsledku čoho imunita následne významne poklesne a nádor sa vyvíja ešte rýchlejšie..

Hlavným nebezpečenstvom je, že profesor má veľmi vysoký akademický titul, veľké množstvo vedeckej práce a titul ruský akademik lekárskych a technických vied. Ľudia, ktorí nevedomia, začínajú tomuto výskumníkovi dôverovať a snažia sa s ním zaobchádzať. Výsledkom je, že nedochádza k žiadnym výsledkom a je tiež pravdepodobné, že spôsobí značné poškodenie zdravia a urýchli progresiu choroby..

Na internete je tiež dosť hlúpe kopírovaných článkov z materiálov negramotných stúpencov, ktoré ukazujú iba liečebné metódy a žiadne - ani vedecké dôkazy, ani príklady výskumu ani experimenty. Zúfalí chorí ľudia v štádiu 4 rakoviny, ich príbuzní sa snažia nájsť aspoň nejaký spôsob, ako poraziť chorobu, zmierniť bolesť trpiacej osoby a obrátiť sa na dostupné metódy.

POZNÁMKA! Odporúčame vám, aby ste na liečbu rakoviny nepoužívali peroxid vodíka. Môžete skúsiť uchýliť sa k iným metódam: ošetrenie sódou (hydrogenuhličitan sodný), hemlock, palina, chaga alebo lastovičník. Ale iba so súhlasom onkológa. Nezabudnite sa tiež modliť k Bohu a podporovať pacienta. Zdravie pre vás a vašich blízkych!

Ako brať peroxid vodíka v onkológii

Peroxid proti rakovine

Klinicky sa dokázalo, že všetky rakovinové bunky, a teda nádory s metastázami, rastú a vyvíjajú sa, pretože v tele nie je dostatok kyslíka, najmä na tých miestach, ktoré obklopujú nádor. Táto skutočnosť znamená, že ak je v tele dostatok kyslíka, potom sa rakovina a jej formácie šíria v tele pomerne pomaly a naopak..

Použitie peroxidu je možné rôznymi spôsobmi. Môžete ho napríklad použiť vo vnútri, ale spôsob podania bude opísaný nižšie. Odporúča sa tiež používať liek zvonka a intravenózne.

Vonkajšia metóda liečby onkológie:

 • Znamená to použitie 3% produktu v spojení s vodou;
 • Na začatie liečby použite 1-2 lyžičky. roztok zriedený v 50 gramoch vody;
 • Podobný obklad by sa mal trieť kdekoľvek na tele, ktoré bolí. Tento recept možno použiť aj na výplach úst..

Opísaný spôsob prípravy obkladu sa dokáže vysporiadať nielen s rakovinou. Odporúča sa tiež používať liek na chrípku, Parkinsonovu chorobu, ako aj na niektoré ďalšie choroby..

Ak sa používa intravenózna liečba:

 • Budete musieť použiť 2 ml 3% roztoku a 200 gramov fyziologického činidla;
 • Potom sa lieky zmiešajú a pomaly vstreknú do žíl. 60 kvapiek by malo spadnúť za minútu.

Liečba touto metódou je 10 dní. Navyše v prvý deň liečby sa má podať iba 100 ml liečiva. Potom je potrebné 2-3 dni zvýšiť dávku o 50 gramov. Všetky nasledujúce dni by sa malo podávať 200 gramov roztoku.

Malo by sa tiež poznamenať, že pri takejto liečbe rakoviny môže dôjsť k zvýšeniu telesnej teploty. Je to spôsobené skutočnosťou, že v priebehu tohto obdobia v tele začne zomrieť patogénna flóra. Aj na koži, najmä na mieste, kde sa liek podáva, sa môže vyskytnúť mierne začervenanie. Ak ju chcete odstrániť, stačí urobiť chladiace obklady. V Rusku je podobný spôsob liečby rakoviny považovaný za nezákonný, hoci liečba v zahraničí je vykonávaná týmto spôsobom..

Peroxid vodíka v boji proti rakovine je organickou látkou v tele, pretože je produkovaný samotným telom a pri jeho ďalšom podaní sa nedá očakávať nič zlé, pri dávkach je potrebná opatrnosť. Existujú správy, že v Spojených štátoch, aby sa šťavám poskytla dobrá chuť, brusnica, brusnica, pridajte 0,1% roztok peroxidu vodíka.

Nezabudnite, že ako adjuvans je peroxid vodíka účinný pri liečbe rakoviny a ako dobrý dezinfekčný prostriedok: 1 čajová lyžička 3% peroxidu na 1 liter vody robí vodu absolútne sterilnou.

Malo by sa pamätať na to, že ak má použitie peroxidu vodíka v akútnych stavoch účinok po niekoľkých postupoch, potom chronické choroby, ako je bronchiálna astma, vyžadujú dlhý čas na to, aby sa peroxid vodíka užil, napríklad 1 až 2-krát týždenne, na pozadí periodického orálneho podávania a miestneho použitia..

To isté sa dá dosiahnuť štiepením nádoru pri liečbe onkológie peroxidom vodíka alebo zavedením peroxidu do miesta malígnej neoplazmy. Vyskytli sa prípady, keď sa na pozadí výrazne znížených dávok chemoterapie alebo rádioterapie v kombinácii s intravenóznym podaním peroxidu vodíka a súčasným ultrafialovým ultrafialovým žiarením dosiahol výraznejší účinok s menej výraznými následkami chemoterapie a rádioterapie, ktoré si, samozrejme, zaslúžia osobitnú pozornosť..

Pri liečení rakoviny pomocou peroxidu vodíka a vonkajšej expozície nádoru (umiestneného na povrchu) je možné aplikovať neriedený komprimát, počnúc od 3% a zvyšovaním koncentrácie na 15 - 30%, H2O2, a nádor vyhorí, potom nezostane na svojom mieste. žiadne známky, aj keď nádor mal krvácajúci kráter. To bude mať dobrý účinok najmä pri takých závažných ochoreniach, ako je melanóm..

Úspešné použitie peroxidu vodíka v onkológii sa vysvetľuje skutočnosťou, že rakovinová bunka môže žiť iba v prostredí bez kyslíka a atómový kyslík je pre ňu fatálny. Ako prax ukázala, protirakovinová terapia v kombinácii s použitím peroxidu vodíka je účinnejšia ako bez nej. Bez peroxidu vodíka sa v prírode prakticky nič nestane, je základom všetkých fyziologických, biochemických a energetických procesov, ktoré sa vyskytujú v tele.

Peroxid vodíka z rakoviny je silným regulátorom dodávania mikro a makro prvkov do buniek, toho istého vápnika - do mozgových buniek a ich lepšej stráviteľnosti, ako aj čistením od toxínov, oxiduje toxické látky, ktoré vstupujú do tela zvonka a tvoria sa v tele, ktoré sa tvoria v tele. naopak zvyšuje činnosť tzv. prostaglandínov, ktoré sú najdôležitejšími štruktúrnymi prvkami celého imunitného systému.

Teraz bolo dokázané, že laktobacily žijúce v hrubom čreve sú tiež schopné produkovať peroxid vodíka. Faktom je, že všetky patogény, ako aj rakovinové bunky, môžu existovať iba v neprítomnosti kyslíka. Týka sa to nielen gastrointestinálneho traktu, ale aj panvových orgánov, ženských a mužských pohlavných orgánov, atď..

Peroxid vodíka má pomerne dobrý účinok pri liečení onkológie aj pri liečení cukrovky bez závislosti od inzulínu a vykazuje tiež pozitívny trend pri cukrovke závislej od inzulínu..

Liečba rakoviny neumyvakín peroxidu

Profesor Neumyvakin, ktorý sa počas celého svojho života venuje medicíne, odhalil, že peroxid je schopný zvládnuť akékoľvek ochorenie vrátane výroby vlastnej techniky, ktorá sa nazýva „Liečba onkológie peroxidom vodíka podľa metódy Neumyvakin“..

Pred zvážením spôsobu použitia látky je potrebné poznamenať, že jej spotreba by mala byť iba vodou. Silné oxidačné látky, ktoré sú v lieku, napokon môžu viesť k popáleninám sliznice.

Teraz musíte zistiť, ako piť peroxid vodíka v onkológii:

 • Prvý deň užívania drogy je potrebné zriediť jednu kvapku roztoku v 50 gramoch vody a vypiť;
 • V druhý a ďalší deň budete musieť zvýšiť dávku o jednu kvapku;

Takáto spotreba môže byť až 30 kvapiek, ale nič viac. Spotreba 30 kvapiek za deň nemôže poškodiť ľudské telo, je dôležité dosiahnuť túto hladinu postupne. W. Douglas má tiež odporúčania pre toto použitie. Napriek tomu, že 30 kvapiek sa považuje za prípustnú normu, liečba rakoviny peroxidu neodyvakínu naznačuje iba 10 kvapiek, ktoré sa riedia na 1 polievkovú lyžicu. voda.

Takýto liek je potrebné užívať 30 minút pred jedlom. Môže sa tiež užiť po jedle, ale po 2 hodinách.

Pokiaľ ide o dávku lieku, malo by byť také, aby telo túto liečbu normálne akceptovalo. V opačnom prípade môže dôjsť k narušeniu rovnováhy v tele. V prípade akýchkoľvek vedľajších účinkov alebo nejasných príznakov sa musí tento spôsob liečby pozastaviť alebo jednoducho znížiť počet kvapiek určených na spotrebu. Spolu s peroxidom sa odporúča používať vitamín C..

Je možné, že pri užívaní drogy u ľudí môže teplota stúpať. Môže sa znížiť, ak znížite spotrebu kvapiek za deň alebo úplne prestanete užívať liek. Podobný proces sa nazýva Herxheimer.

Existuje iná metóda, ako vziať peroxid vodíka v onkológii. Ľudia, ktorí nemôžu vziať liek dovnútra, môžu do kúpeľa vtiahnuť teplú vodu a naliať tam jednu pohár 35% roztoku. Potom by ste sa mali vykúpať a zostať v ňom pol hodiny. Vďaka tomuto postupu bude peroxid schopný vstúpiť do tela cez pokožku a začne pôsobiť proti rakovine.

V tradičnej medicíne sa rakovina a nádory obvykle liečia ožarovaním alebo chemoterapiou. Podobné procesy sú na zníženie a spomalenie rastu nádorov a zhubných buniek. Toto je zase uľahčené prenikaním rádioaktívnych lúčov a látok do tela. Ale často a bohužiaľ podobné metódy nevedú k zlepšeniu výsledkov, ale k deštruktívnym. Niekedy po použití tradičných metód sa nádory začnú vyvíjať rýchlejšie alebo sa objavia nové formácie.

Pokiaľ ide o účinky peroxidu, určite ho nemožno nazvať ideálnym nástrojom na liečenie rakoviny. Peroxid vodíka z rakoviny je iba pomocnou látkou, ktorá môže nasýtiť ľudské telo kyslíkom, a tým vytvoriť vnútorné prostredie, ktoré nedovolí rozvoju a rastu rakovinových buniek..

Použitie akejkoľvek metódy peroxidu spolu s konvenčnými metódami onkologickej liečby môže priaznivo ovplyvniť celý priebeh liečby a jej úspešné ukončenie. Hlavnou výhodou riešenia ako metódy liečenia je jeho absolútna bezpečnosť a účinnosť..

Počas liečby sa tiež odporúča správne jesť na diéte a podľa možnosti robiť fyzické cvičenia, ktoré môžu telo posilniť.

 • Všetci, ktorí boli liečení touto metódou, a profesori odporúčajú používať iba 35% roztok, ktorý sa považuje za potravinový roztok. Používanie kozmetických, technických alebo iných druhov roztokov nie je povolené;
 • Vždy by ste mali začať s užívaním lieku s minimálnou dávkou, napríklad od 1 kvapky. Potom môžete denne zvýšiť spotrebu na kvapku;
 • Peroxid by sa mal vždy umyť vodou;
 • Mali by ste dodržiavať toto pravidlo: droga sa môže piť pár hodín pred jedlom, pričom nemusíte konzumovať veľa tekutín..

Je prirodzené, že pred použitím sa musíte poradiť s lekárom. A ak lekár odmietne použiť tento druh lieku, ale príjem bude stále prebiehať, mali by ste ísť k lekárovi na vyšetrenie. Toto odhalí zlepšenie tela..

Akákoľvek bunka je sebestačný organizmus, ktorý má všetko potrebné pre svoje životne dôležité funkcie: dýchací systém, výživa, vylučovanie, zásobovanie energiou atď. Tieto procesy by sa mali uskutočňovať pri normálnom prísunu kyslíka, a to aj tvorbou a rozkladom peroxidu vodíka (H2O2) ako medziproduktu v bioenergetických procesoch, ktoré sa aktívne podieľajú na ničení metabolických produktov.

Peroxid vodíka je tvorený bunkami imunitného systému (leukocyty a granulocyty), ale je tvorený málo.

Ako povedal profesor I.P. Neumyvakin - nie všetci lekári to vedia.

3% H202h. lyžice na 50 ml. voda vo forme obkladov, vtieraná do všetkých bolestivých miest a opláchnutie. V akomkoľvek stave (chrípka, bolesť hlavy, najmä pri Parkinsonovej chorobe a roztrúsenej skleróze atď.) By sa do nosa mala pipetou kvapkať kvapkadlo s kvapkou 1 polievková lyžica. lyžicu vody, najprv do jednej, potom do inej nosovej dierky.

Od 1 kvapky do 1 - 2 lyžice. polievkové lyžice vody 3 krát denne 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Denne pridajte 1 kvapku do 10 po dobu 10 dní. Prestávka 2-3 dni a 10 kvapiek toľko, koľko chcete.

Peroxid vodíka je účinný nielen pri čistení tela, ale aj pri liečbe mnohých ochorení. Najmä tradiční liečitelia tvrdia, že peroxid lieči rakovinu. Je pravda, že uskutočniteľnosť liečby nádorov peroxidom vodíka úradným liekom nebola dokázaná, ale ako pomôcka v boji proti onkológii H2O2 je veľmi užitočná. V každom prípade škoda pri používaní tohto produktu v primeraných pomeroch neprinesie.

Prvým človekom, ktorý sa pokúsil dokázať liečivé vlastnosti peroxidu v boji proti rakovine, bol profesor Neumyvakin. Trval na tom, že tento liek môže pozitívnym spôsobom zmeniť priebeh choroby. A to všetko vďaka zloženiu peroxidu. Vysvetlil to celkom jednoducho. Rakovinové bunky môžu existovať iba v prostredí s malým množstvom kyslíka a vysokou kyslosťou. Liečivo obohacuje bunky kyslíkom, a preto neumožňuje rast a rozvoj onkologickej formácie.

Pri onkologickej terapii by ste mali liek užívať každý deň. Musí sa zriediť v 200 ml vody. Začnite užívať 1 kvapku a postupne zvyšujte dávku na 50 kvapiek. Potom choďte v opačnom poradí. Na ošetrenie zvoľte 3% roztok peroxidu, ktorý je prísne zakázaný na pitie v čistej forme.

Neumyvakin považuje liečbu rakoviny sodou a peroxidom za účinnejšiu, ak sa tieto dve lieky užívajú v kombinácii. Jediným pravidlom v terapii je, že peroxid a jedlá soda sa nemôžu konzumovať súčasne. Môže to spôsobiť nežiaduce reakcie, predovšetkým sa výrazne zvyšuje telesná teplota. Aby bola liečba úspešná, mali by ste piť roztok peroxidu najskôr 30 minút po pití roztoku sódy alebo naopak..

Prácu tohto vedca bohužiaľ neuznáva tradičná lekárska veda. Mnoho pacientov však tvrdí, že liečba rakoviny sódou a peroxidom vodíka pomáha zbaviť sa nádorov v tele, ako aj zažívacích problémov, nespavosti a bolesti hlavy. Tieto lieky užívajte iba pri absencii kontraindikácií.

Priaznivci metódy liečby peroxidom tvrdia, že môže bojovať s rakovinou v akomkoľvek štádiu vývoja. Zároveň hovoria, že peroxid nie je terapeutickým liekom, pôsobí ako transport kyslíka do nádoru. Zhubné útvary sa nemôžu vyvíjať s dostatočným množstvom O2.

Existujú 2 hlavné spôsoby použitia peroxidu pri rakovine pľúc:

 1. Vonkajšie použitie zahŕňa kúpanie vo vode, do ktorej sa pridáva peroxid. Vysvetľuje to skutočnosť, že ľudská pokožka je schopná absorbovať rôzne látky. Ak sa teda kúpite s roztokom peroxidu každý deň po dobu pol hodiny, môžete telo obohatiť kyslíkom. Voda na takýto postup by mala byť teplá, horúca tekutina rýchlo ničí zloženie liečiva.
 2. Pri liečení rakoviny 35% -nou peroxidom vodíka sa roztok môže užívať perorálne. Je dôležité vedieť, že liek má skutočne medicínsky pôvod. Inak môžete ohroziť nielen zdravie, ale aj život. Na liečbu je potrebné rozpustiť niekoľko kvapiek peroxidu v 200 ml vody.

Peroxid sa tiež používa na liečbu rakoviny prostaty. Aby bola terapia úspešná, nemal by sa tento liek užívať s liekmi. Preto by ste pri výbere takejto techniky zotavenia mali najprv všetko koordinovať so svojím lekárom. Princíp terapie spočíva v tom, že si telo postupne zvykne na liek.

Postupne sa dávka peroxidu upraví na 10 kvapiek, čím sa ich počet zvyšuje každý deň o 1. Po niekoľkých dňoch prestávky sa môže liečba opakovať a začať už pri maximálnej dávke. Okrem orálneho podávania sa peroxid vodíka používa na rakovinu prostaty pri obkladoch. Postup je nasledujúci:

 • zriedený 30 ml peroxidu vodíka v ¼ pohári vody;
 • v získanej tekutine je obväz navlhčený a aplikovaný na postihnutú oblasť;
 • trvanie manipulácie je jedna tretina hodiny;
 • po odstránení obkladu musí byť plocha ošetrená nezriedeným roztokom peroxidu.

Pri použití lieku sa môžu v mieste stlačenia vyskytnúť alergické reakcie vo forme začervenania.

Peroxid vodíka sa používa na rakovinu žalúdka, pomáha pri procese trávenia a znižuje veľkosť zhubných nádorov. Pri liečbe liekom je potrebné dodržiavať nasledujúce odporúčania:

 1. Používajte iba čistý roztok bez prísad.
 2. Musíte začať užívať 1 kvapku zriedenú v dvoch polievkových lyžiciach vody. Dávka sa postupne zvyšuje na 10 kvapiek. Maximálna denná dávka peroxidu je 30 kvapiek.
 3. Dajte liek pred jedlom na lačný žalúdok.
 4. Liečba sa uskutočňuje v 10-denných cykloch, medzi ktorými si robia prestávku 5 dní. Nasledujúci kurz začína 10 kvapkami, ale nemusíte zvyšovať dávku, aby nedošlo k popáleniu.

Ako peroxid vodíka lieči rakovinové nádory

a e-mail v ponuke spätnej väzby

Poradenstvo online kníh!

Pacienti sa veľmi často pýtajú: dokážu peroxid vodíka skutočne liečiť rakovinu?

Liečba pacientov s rakovinou je pomerne komplikovaným procesom v závislosti od stupňa vývoja nádoru a jeho lokalizácie. Použitie chemoterapie a rádioterapie v úradnom lekárstve bolo založené na skutočnosti, že rakovinová bunka je na tieto vplyvy citlivejšie a spomaľuje jej rast. Bolo tiež dokázané, že rakovinové bunky sa množia oveľa rýchlejšie ako zdravé bunky..

Nedávne štúdie však ukázali, že rakovinová bunka sa delí pomalšie ako zdravá bunka. Koniec koncov, zdravé bunky sa delia rýchlosťou ich deštrukcie: koľko uhynulo, toľko sa vynorilo a rakovinové bunky v tomto ohľade jednoducho nemôžu byť kontrolované a nová bunka (podľa svojho programu) je produkovaná o niečo rýchlejšie, ako je zničená tá stará..

Kríza v medicíne v prístupe k liečbe rakoviny spočíva, rovnako ako v iných oblastiach medicíny, nie vo vyhľadávaní príčin ich výskytu, ale v odstránení príznakov chirurgicky alebo chemoterapeuticky, čo, ako sa ukazuje z praxe, vo väčšine prípadov je nevyužité..

Peroxid vodíka samozrejme nelieči rakovinové nádory ani požitím, ani intravenóznou infúziou. Keďže sa však rakovina vytvára iba v prostredí bez kyslíka a peroxid vodíka tento jav len eliminuje, potom s onkológiou môže byť peroxid vodíka najúčinnejšou pomôckou pri liečbe..

Chirurgický zákrok však pôsobí iba na začiatku nástupu nádoru a lekári si nedávno všimli, že chirurgický zákrok otvára prístup k aktivácii kyslíka a tvorbe ďalších voľných radikálov, čo zasa podporuje tvorbu metastáz..

Prax ukazuje, že kyslík je impozantnou zbraňou, ktorá ničí rakovinové bunky, pretože rakovinové bunky vznikajú v prostredí bez kyslíka a v struskom špinavom tele. Ak je telo začínajúce z gastrointestinálneho traktu čisté vo vnútri, a preto sú bunky dostatočne zásobené kyslíkom, rakovinové bunky sa v zásade nemôžu prejavovať.

Liečba rakoviny podľa Neumyvakinu: čo je peroxid vodíka schopný

Navrhovatelia alternatívnej liečby rakoviny ponúkajú rôzne možnosti, ako ju eliminovať. Jedna z týchto metód patrí profesorovi I. Neumyvakinovi. Jeho prístup spočíva v použití peroxidu vodíka pri liečbe rakoviny. Táto technika je kritizovaná úradným lekárstvom, ale niektorí pacienti sa na ňu naďalej spoliehajú..

Aké je použitie peroxidu vodíka?

Neúspešné pokusy oficiálnej vedy v liečbe rakoviny vedú tradičných liečiteľov a zástancov alternatívnej terapie k nájdeniu nových riskantných spôsobov na udržanie zdravia pacientov s rakovinou. Niektoré z týchto metód nie sú hrozbou a dokonca pomáhajú psychicky aj fyzicky pri udržiavaní zdravia.

Existujú však nebezpečné. Platí to pre prípady, keď je pacient úplne sklamaný z oficiálnej liečby a vyberie si rizikové nekonvenčné prístupy..

Terapia rakoviny peroxidom vodíka je založená na princípe zlepšenia energetického metabolizmu a zlepšenia oxidácie organických zlúčenín. Neumyvakin tvrdí, že ak tieto procesy posilníte, môžete sa zbaviť akejkoľvek choroby.

Priaznivci, ktorí vysvetľujú, že keď peroxid vstupuje do krvného obehu, sa rozpadá na vodu a kyslík, nezohľadňujú, že ak sa tam dostanú výlučne cez ranu alebo intravenóznou infúziou, stane sa nebezpečným.

Výhodou peroxidu je to, že pomáha na lekárske účely. 3% roztok sa používa na umývanie rán a odrenín. Enzymatická reakcia pod vplyvom tejto látky vedie k očisteniu rany, ktorá zabraňuje infekcii.

Podľa Neumyvakinu je peroxid vodíka univerzálnym liekom na choroby rôzneho pôvodu. Lekári a vedci, ktorí zasvätili svoj život liečivám a liečbe rakoviny, sú zmätení, ako to môže profesor a lekár lekárskych vied vážne propagovať. Medzi lekármi sú však priaznivci tejto metódy, pretože sa o nej stále diskutuje a stále sa uplatňuje..

Použitie peroxidu vodíka proti rakovine

Predpokladá sa, že peroxid vodíka zabraňuje tvorbe prostredia bez kyslíka, čo je priaznivé pre tvorbu zhubných buniek. Tento problém sa vyrieši tým, že sa doň vložíte podľa osobitnej schémy. Pri už prebiehajúcom rakovinovom procese je látka navrhnutá na vnútorné podávanie a ako prostriedok na intravenózne podávanie.

Uskutočnené experimenty na potkanoch ukázali úplnú absenciu výsledku použitia peroxidu. Predmety zomreli predtým, ako boli zabité onkológiou. Príčina smrti nebola ďaleko od intoxikácie rakovinou..

Pôsobenie látky je schopné zvýšiť jednotlivé chemické reakcie v tele. Rýchlo však vyčerpávajú imunitu. Počas tejto liečby sa telo prestane vysporiadať s ochrannou funkciou, vystavuje sa alergénom, toxickým látkam a infekciám..

V chorých tkanivách je zaznamenaná nízka hladina kyslíka, ktorá slúži ako základ liečby peroxidom neumyvakínu. Úradná medicína však na nápravu tejto situácie používa rôzne metódy..

Prúd kyslíka do rakovinových buniek bez sprievodnej chemoterapie iba zvyšuje delenie, čo spôsobuje rast tvorby nádoru.

Dôsledky použitia H2O2:

 • kyslík môže spôsobiť progresiu onkológie;
 • intravenózna infúzia môže byť faktorom okamžitej smrti;
 • vniknutie H2O2 do krvného riečišťa je silný stres, ktorý znižuje imunitu;
 • účinok kyslíka sa nelíši od chemoterapeutických liekov, zatiaľ čo prvé ničia všetko, zatiaľ čo špeciálne látky priamo ovplyvňujú rakovinový nádor..

Hlavným nebezpečenstvom neoficiálnej metódy je dôvera pacientov. Niektorí dokonca aj v počiatočnej fáze, keď je vhodné nádor odstrániť, uprednostňujú netradičné metódy, ktoré vedú k hrozným následkom.

Ako peroxid vodíka lieči rakovinové nádory

Vzhľadom na súvislosť medzi peroxidom vodíka a liečbou rakoviny by sa mal brať do úvahy názor Neumyvakinu ako hlavného zástupcu..

Všeobecné zásady liečby onkológie H2O2 podľa Neumyvakina:

 • látka saturuje bunky kyslíkom a zastavuje rast atypických formácií;
 • peroxid je účinný tak na vonkajšie použitie, ako aj pri gastrointestinálnom trakte;
 • peroxid je absolútne bezpečný pre zdravé bunky a fatálny pre rakovinu;
 • určité dávky látky môžu úplne zastaviť rakovinový proces.

Profesor ponúka niekoľko metód a schém peroxidovej terapie, ktoré sú podľa neho vhodné pre nádory v jednotlivých orgánoch. Podľa jeho rady bude liečba účinná pri dennej spotrebe H2O2.

Liečba rakoviny peroxidom vodíka podľa Neumyvakinu

Na liečbu rakoviny pomocou peroxidu vodíka, podľa profesora, môže každý, bez výnimky, aj deti.

Liečebný režim navrhuje nasledujúce:

 • Použije sa 3% roztok H202;
 • liečba začína 1 kvapkou;
 • maximálna dávka lieku je 50 kvapiek;
 • H202 sa rozpustí v 10 g vody;
 • každý deň dávka stúpa o 1 kvapku, kurz trvá 50 dní.

Ako použiť

Navrhovatelia tejto možnosti liečby ponúkajú nasledujúce možnosti použitia peroxidu:

 1. Externé. Pridajú sa kúpele s pridaním roztoku peroxidu. Pokračujte v procedúre pol hodiny, strávte denne. To sa vysvetľuje skutočnosťou, že rôzne látky sú absorbované pokožkou..
 2. Vnútorné. Zriedenie peroxidu vo vode, z 1 kvapky na 50 μg.

kontraindikácie

Vysoké koncentrácie H2O2 spôsobujú popáleniny. Pri požití spôsobuje nevoľnosť, bolesť brucha. Použitie peroxidu na vnútorné použitie je zakázané počas tehotenstva, po transplantácii orgánov a pri individuálnej intolerancii. Nebezpečenstvo žalúdočných chorôb.

Akákoľvek koncentrácia tejto látky po požití je škodlivá. Môže sa použiť iba na vonkajšie použitie na ošetrenie rán, aby sa zabránilo infekcii..

Kritika metódy profesora Neumyvakina

Keď H2O2 vstupuje do tela, kyslík ničí sacharidy a plazmatické bielkoviny. Keď sa malé vzduchové bubliny spoja do jednej veľkej, dochádza k zablokovaniu pľúcnej tepny, čo spôsobuje smrť. Ak neustále používate také riešenie, stane sa to faktorom ničenia gastrointestinálnej sliznice a výrazného zhoršenia pohody.

Liečba Neumyvakinom má ďalšie nebezpečné následky:

 • rozdiely v imunitnej obrane, poruchy kardiovaskulárneho systému, až do prerušenia srdcového rytmu;
 • prudký pokles krvného tlaku, kolaps;
 • zhoršenie systémových chorôb;
 • choroby žalúdka a čriev;
 • necítiť sa dobre;
 • deštrukcia prospešnej mikroflóry gastrointestinálneho traktu.

Navrhovatelia metódy Neumyvakin nazývajú peroxidom všeliek na všetky choroby. Výskumy vedcov ukazujú, že jeho neprimerané použitie na lekárske účely vedie k nenapraviteľným následkom vrátane smrti.

Úradná medicína kategoricky nerozpoznáva peroxid vodíka ako liek na rakovinu a iné choroby, ktoré uvádza Dr. Neumyvakin. Na západných klinikách sa praktizuje intravenózna infúzia tejto látky, ale na myšiach, ktoré vo väčšine prípadov umierajú, čo opäť dokazuje zlyhanie tejto možnosti liečby..

Názor onkológov

Onkológovia považujú liečbu podľa Neumyvakina za nebezpečnú a dúfajú, že ani jeden pacient sa nestane rukojemníkom propagandistov, pretože stratil vieru v úradnú medicínu. Existuje veľa dôkazov o tom, že peroxid je považovaný za nebezpečný pri vnútornom podávaní, nehovoriac o intravenóznom podaní. Existujú prípady, keď onkológovia odporučili netradičnú metódu liečby pacientov. Výsledkom bola smrť pacienta a lekár bol trestne zodpovedný.

Nie je známa jediná metóda, ktorá by mohla zaručiť, že sa onkológa v posledných fázach zbaví. Vyvíja sa paliatívna medicína, ktorá umožňuje zvyšovať kvalitu života pacientov zvyšovaním jeho kvality. Metódy, ktoré sú v rozpore s úradníkom, neposkytujú žiadnu záruku a spolu s výhodami nesú neopodstatnené riziká.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Schmorlove uzly: čo to je? Inými slovami, toto ochorenie sa označuje ako Schmorlova kýla. Z tohto dôvodu neexistujú žiadne zjavné príznaky s takouto chorobou. O vývoji prietrže sa môžete dozvedieť iba pomocou diagnózy.
Bandáž pupenej kýly: pravidlá používania pre novorodencovVrodená pupočná kýla u detí je bežným javom. Táto patológia sa zvyčajne prejavuje v prvých dňoch života.
Inguinálna hernia je defekt v prednej brušnej stene, pri ktorom niektoré vnútorné orgány (zvyčajne veľké omentum, črevo, vaječník) čiastočne vystupujú z brušnej dutiny do ingvinálneho kanála..