loader

Hlavná

Liečba

Profesor Neumyvakin a peroxid vodíka: spása alebo lži?

Na liečbu rakoviny sa používa veľa metód. Vedci predložili mnoho hypotéz a návrhov, ako sa vysporiadať s touto chorobou. Jednou z liečebných metód je metóda Neumyvakin, ktorá podľa mnohých sledovateľov liečila pacientov s rakovinou.

Neumyvakin Ivan Pavlovich - profesor, sovietsky a ruský lekár, ktorý sa už 30 rokov venuje vesmírnej medicíne. Ivan Pavlovich vždy hovorí: „Ak sme deti prírody, musí sa v nej hľadať liečba v netradičnej medicíne.“ Samozrejme neodmieta tradičné lekárstvo, chirurgiu, lieky, resuscitáciu, chirurgický zákrok atď..

Lekár sa domnieva, že peroxid vodíka je bezpečný a účinný spôsob liečby onkológie. Vždy tvrdil, že každý v lekárničke by mal mať peroxid vodíka, pretože vylučuje veľa chorôb. Stúpenci profesora zatiaľ šíria jeho učenia a argumenty..

Peroxid objavil v 19. storočí chemik z Francúzska Louis Jacques Tenard v roku 1818. Pri interakcii peroxidu bárnatého a kyseliny sírovej sa získal perhydrol. V súčasnosti existuje pomerne veľa spôsobov, ako získať túto látku..

Názor profesora na kvasinky

Všetky potraviny, ktoré obsahujú kvasinky, by sa mali z vašej stravy odstrániť. Mnohí povedia: „Ako to môže byť bez chleba?“ Chlieb je možné pripraviť bez droždia pomocou kyslej kaše alebo sódy. Vedec David Hayk verí, že rakovina je plesňové ochorenie.

Profesor Neumyvakin o rakovine tvrdil, že základom rakovinového nádoru sú kvasinky, huby a plesne. Existujú ľudia, ktorí sú zvyknutí jesť kvasnice každý deň, potom musia každé ráno piť vodu so sódou (zmiešať 1 čajovú lyžičku s 250 ml vody).

Neumyvakin vydal knihu - „Soda. Mýty a realita “, ktorá hovorí o úžasných vlastnostiach sódy. Podľa neho dokáže liečiť veľa chorôb bez užívania drog. Vedec sám navyše tvrdil, že ak budete počas celého života dodržiavať správnu stravu, môžete sa úplne chrániť pred rakovinou.

liečba

Profesor tvrdí, že onkológiu je možné liečiť pomocou H2O2 (peroxid vodíka). Moderní onkológovia túto alternatívnu liečbu negatívne akceptujú. Na začiatku 20. storočia sa touto látkou liečilo pomerne veľké množstvo chorôb: cholera, tuberkulóza, tyfus a astma..

Podľa Ivana Ivanoviča Neumyvakina vykonal dostatok výskumov a experimentov, aby pevne povedal, že peroxid môže liečiť rakovinu..

Profesorský recept

 1. Berieme čistú prevarenú vodu.
 2. Kvapka 1 kvapka 3% peroxidu vodíka.
 3. Pite roztok 40-50 minút pred jedlom 3-krát denne.
 4. Denne zvyšujte dávku o 1 kvapku. Desiaty deň by malo byť 10. Potom si urobíme prestávku na 5 dní.

Ak sa počas liečby objavia akékoľvek vedľajšie účinky, je potrebné znížiť dávkovanie a začať znova s ​​1 kvapkou. Podľa vedcov je peroxid zakázaný, ak došlo k transplantácii. Napríklad pri rakovine pečene a obličiek sa niekedy transplantuje orgán. Neumyvakin - liečba rakoviny, je to pravda alebo nie? Pozrime sa trochu podrobnejšie.

Pozitívne konanie

Podľa samotného vedca je liečba rakoviny peroxidom vodíka celkom reálna. Keď peroxid vodíka vstupuje do tela, uvoľňuje sa tzv. Atómový kyslík, ktorý pomáha posilňovať okolité tkanivá a bunky. Zlepšuje sa aj oxidácia a metabolizmus..

Počas života takmer všetkých buniek sa uvoľňuje peroxid vodíka, ktorý sa po kontakte s katalázovými enzýmami začína rozpadať na vodichku (H2O) a kyslík (O2)..

Samotná metóda Neumyvakin je zameraná na urýchlenie týchto procesov. Kataláza je hemoproteín, obsahuje železité železo a patrí do protetickej skupiny. Samotná látka pozostáva z neproteínového prvku spojeného s proteínom.

Podľa samotného lekára, ak sa podáva intravenózna infúzia, potom by sa to malo robiť iba pod dohľadom kvalifikovaného lekára. Faktom je, že človek nemusí mať v krvi správne množstvo katalázy, kvôli čomu peroxid vodíka jednoducho nemá čas rozložiť sa na vodu a kyslík. Výsledkom bude obrovské množstvo problémov..

Existuje dokonca choroba Kataláza - keď človek nemá dostatok katalázy v krvi, kvôli ktorej môžu zuby začať vypadávať, objavujú sa vredy v nose a ústnej dutine. Samotná choroba je genetická, nezískaná. Pri testovaní na zvieratách môžu nastať ťažkosti a dokonca aj úmrtia, ak sa peroxid vstrekne do žily: psy, mačky, kone a kravy..

Samotné vedecké vyhlásenie bolo založené na skutočnosti, že keď sa uvoľní veľké množstvo kyslíka, nádor sa začne rozpadať. Podľa jeho názoru je nádor veľká kolónia húb. A samotná formácia sa pri veľkej akumulácii O2 necíti dobre. Samotná teória nebola vyvrátená a potvrdená, takže Ivan Pavlovich môže mať pravdu.

Typické použitie

Pozrime sa na bežný príklad a zamyslime sa, či je peroxid nebezpečný alebo nie. Malý chlapec spadol a odtrhol si koleno. Teraz je v kolene krv, zem, prach, veľa mikroorganizmov a je potrebné ju umyť. Babička vezme pero z peroxidu a začne s ním umývať ranu.

Výsledkom je, že začne pučať a rozčesávať. Vďaka uvoľňovaniu atómového kyslíka sa okamžite oxiduje organická hmota. Začnú odumrieť všetky mikróby, vírusy, ale aj zdravé krvinky a niektoré tkanivá kože, epitelu, tukového tkaniva..

Nebezpečenstvo peroxidu vodíka

Preskúmali sme minulý príklad a teraz si predstavujeme, že sa peroxid dostáva do krvi. Biele krvinky, krvné doštičky a červené krvinky sa jednoducho ničia atómovým kyslíkom. Ak bude toho veľa, môže to byť trombol vzduchu, ktorý povedie k smrti kvôli poškodeniu pľúc..

V roku 1920 sa indický lekár Singh pokúsil týmto spôsobom liečiť zápal pľúc. Niektorí pacienti sa zotavili, ale kvôli čomu? Faktom je, že agresívne množstvo sa dostalo do krvného obehu a vyvolalo zvýšenie imunity a pacienti sa zotavili, ale nie všetci - existuje aj časť pacientov, ktorí na túto liečbu zomreli..

Na Západe sa používa infúzia do žily, ale iba pre myši a potkany a potom pre experimenty súvisiace s následným porušením tejto látky..

POZNÁMKA! Zhubné nádory vylučujú okrem odpadových produktov toxokormón do krvného obehu, čo znižuje množstvo katalázy. Po zavedení peroxidu do tela pacienta nebude mať čas sa rozložiť a pacient s najväčšou pravdepodobnosťou zomrie.

Čo sa stane, ak sa budú užívať ústne?

A tak teraz analyzujme, čo sa stane, ak použiješ po kvapkách rozpustený peroxid. Samozrejme, ak nemáte vred alebo gastritídu, potom s niekoľkokrát nebude nič zlé. Ale pri nepretržitom používaní môžete riediť výstelku žalúdka.

Súčasne sa výrazne zvýši imunitná aktivita: zvýši sa srdcová frekvencia (HR), krvný tlak sa môže znížiť a môžu sa objaviť ďalšie nepríjemné príznaky. Toto je obzvlášť nebezpečné pre jadrá a staršie osoby.

Neskôr plyn a kyslík vstúpia do črevného traktu a, ako vieme, nepriaznivo to ovplyvňuje črevnú mikroflóru. Kvôli tomu, čo prospešné baktérie začnú odumierať. Objaví sa hnačka zmiešaná so zápchou.

Prečo nemôžete vziať peroxid

Pokusy boli uskutočňované na myšiach, keď bol peroxid vodíka injikovaný priamo do nádoru. Je pravda, že myš zomrela rýchlejšie, než bol viditeľný akýkoľvek výsledok. Existuje samozrejme jedna plus, že v dôsledku zavedenia sa u niektorých pacientov zlepšila imunita, hoci samotný nárast bol krátkodobý a úplne vyčerpal silu tela. V dôsledku toho imunitný systém padol ešte viac a nemohol viac bojovať ani pri nachladnutí. Pacient zomrel.

Čo povedať o nebezpečenstvách kyslíka pre nádory, je celkom možné. Pretože veľa nádorov má málo ciev. Preto je vo vnútri buniek nedostatok kyslíka. Ale s prudkým nárastom tohto plynu sa nádor naopak začne deliť a rásť rýchlejšie a metastázovať. Výhodou pre lekárov je to, že sa tým stáva citlivejším na chemoterapiu a ožarovanie.

mínusy

 1. Atómový kyslík rovnako poškodzuje zdravé bunky a nádory.
 2. Peroxid môže vyvolať rýchly rast nádoru a prechod do štádia metastáz.
 3. Ak sa zavedie do krvi, môže to viesť k zablokovaniu krvných ciev alebo k hemolýze červených krviniek..
 4. V dôsledku reakcie Н2О2 s krvou bude mať telo silné imunitné napätie, v dôsledku čoho imunita následne významne poklesne a nádor sa vyvíja ešte rýchlejšie..

Hlavným nebezpečenstvom je, že profesor má veľmi vysoký akademický titul, veľké množstvo vedeckej práce a titul ruský akademik lekárskych a technických vied. Ľudia, ktorí nevedomia, začínajú tomuto výskumníkovi dôverovať a snažia sa s ním zaobchádzať. Výsledkom je, že nedochádza k žiadnym výsledkom a je tiež pravdepodobné, že spôsobí značné poškodenie zdravia a urýchli progresiu choroby..

Na internete je tiež dosť hlúpe kopírovaných článkov z materiálov negramotných stúpencov, ktoré ukazujú iba liečebné metódy a žiadne - ani vedecké dôkazy, ani príklady výskumu ani experimenty. Zúfalí chorí ľudia v štádiu 4 rakoviny, ich príbuzní sa snažia nájsť aspoň nejaký spôsob, ako poraziť chorobu, zmierniť bolesť trpiacej osoby a obrátiť sa na dostupné metódy.

POZNÁMKA! Odporúčame vám, aby ste na liečbu rakoviny nepoužívali peroxid vodíka. Môžete skúsiť uchýliť sa k iným metódam: ošetrenie sódou (hydrogenuhličitan sodný), hemlock, palina, chaga alebo lastovičník. Ale iba so súhlasom onkológa. Nezabudnite sa tiež modliť k Bohu a podporovať pacienta. Zdravie pre vás a vašich blízkych!

Ako sa lieči, lieči a má trvanlivosť s peroxidom vodíka - I.P. Neumyvakinova rada

Ruský lekár I.P. Neumyvakin dôkladne študoval liečbu peroxidom vodíka a svoju techniku ​​zdokonalil. Viac ako 40 rokov venoval svoju prácu dodnes, čo stále vyvoláva diskusie medzi vedcami z celého sveta. Ale tisíce vďačných pacientov, ktorým sa podarilo získať späť svoje zdravie vďaka prostriedkom na penny a liečebným režimom podľa Neumyvakina, sú priamym dôkazom toho, že je možné sa zotaviť z akejkoľvek choroby, žiť aktívne a dlho..

Prvý vedec, ktorý v roku 1818 dostal peroxid vodíka, bol francúzsky chemik Louis Jacques Tenard. Dosiahol to spálením bárnatej soli. Výsledkom experimentov bol vznik peroxidu vodíka. Vedec zlepšil svoje metódy v priebehu rokov a pripravil pôdu pre hromadnú výrobu peroxidu. V súčasnosti má peroxid vodíka veľa oblastí použitia. Najzaujímavejšie je však jeho použitie ako lieku.

Peroxid vodíka - zdroj zdravia a dlhovekosti

Roztoky peroxidu vodíka na perorálne použitie sa podľa oficiálnej medicíny považujú za kontroverznú metódu liečenia. Existujú však veľmi zaujímavé vedecké práce mnohých nezávislých lekárov v Európe a USA. Použitím peroxidu vodíka úspešne liečili tisíce svojich pacientov. Len od roku 1966 bolo v Amerike a Európe uverejnených vyše 600 lekárskych článkov o vlastnostiach H2O2. Medzi nimi si zaslúžia osobitnú pozornosť štúdie nášho krajana Ivana Pavloviča Neumyvakina.

V kombinácii s destilovanou vodou má peroxid vodíka mnoho užitočných vlastností. Je široko používaný ako dezinfekčný prostriedok na čistenie chirurgických rán, lekárskeho vybavenia, povrchov, nástrojov na nemocničných oddeleniach. S posádkami sanitky je vždy v prevádzke ako hlboko prenikajúci dezinfekčný prostriedok na ničenie baktérií, vírusov, húb.

Málokto vie, ale je to peroxid vodíka, ktorý produkujú imunitné bunky ľudského tela na boj proti patogénom a oxidačným reakciám..

Za posledných 100 rokov sa zhromaždilo veľa informácií od lekárov a pacientov, ktorí peroxid vodíka používali na vnútorné použitie. Kyslíková terapia (dodávanie ďalšieho kyslíka do tela) používalo veľa odborníkov na liečenie rôznych symptómov rakoviny, vrátane gangrény (nekrózy). Pri rozklade peroxid vodíka vytvára vodu a atómový kyslík.

Atómový kyslík je iba jedným z najúčinnejších antioxidantov, ktorý odstraňuje kyslíkové hladovanie tkanív, ale čo je rovnako dôležité, ničí všetky patogénne mikroflóry (vírusy, huby, baktérie), ako aj nadmerné voľné radikály. I. Neumyvakin. Peroxid vodíka: mýty a realita.

Názory lekárov: nezhody vo vedeckom svete

Z listu lekára jednej z poľských kliník Neumyvakin I.P. Autor chcel z viacerých dôvodov zostať v anonymite:

"Drahý Ivan Pavlovich! Píšem z regionálnej nemocnice v N. Jeden z našich pacientov trpel rakovinou žalúdka - adenómami s nízkym stupňom diferenciácie v 4. štádiu vývoja. Bol v centre onkológie, kde sa použilo vhodné ošetrenie a kde bol prepustený s prognózou prežitia na ďalší mesiac, čo bolo oznámené jeho príbuzným. Na našej klinike bol pacient podrobený dvom cyklom endolymfatického podávania Fluorouracilu a Rondoleikinu. Ďalej sme použili peroxid vodíka pomocou zariadenia Isolde, pretože nemáme zabudované zariadenie Helios-1. Od nášho liečenia uplynulo 11 mesiacov, pacient žije a pracuje. Zapôsobil na nás svojím bohatstvom a záujmom o život. Bohužiaľ, stretli sme sa s publikáciami o použití peroxidu vodíka v onkológii iba v populárnej literatúre a vo vašich článkoch. ““ Autor listu požiadal o neposkytnutie svojich údajov.

Tomuto výskumu môžeme veriť alebo nie, ale na základe vedeckého výskumu American Cancer Society úplne odmieta účinnosť takýchto ošetrení.

A tu je ďalší názor lekára:

Domáce lekárstvo neodporúča použitie peroxidu ako alternatívy k zavedeným liečebným protokolom o liečbe rakoviny. Malo by sa však pamätať na to, že zo zrejmých dôvodov je možné opatrne skryť alebo poprieť pravdu o liečbe peroxidom pomocou metódy Neumyvakin. A všetky spoľahlivé informácie o tejto metóde sú blokované farmaceutickým propagandistickým strojom.

Ivan Pavlovich Neumyvakin (1928 - 2018) - jeden zo zakladateľov vesmírnej medicíny, sa s liečbou a liečením človeka zaoberá už viac ako 40 rokov. Doktor lekárskych vied, profesor, laureát štátnej ceny, riadny člen Európskej a Ruskej akadémie prírodných vied, niekoľko ďalších akadémií, autor viac ako 200 vedeckých prác, ocenený vynálezca s 85 autorskými osvedčeniami na vynálezy.

Napriek odmietnutiu liečby peroxidmi pokračoval výskum v ruských vedcoch, profesorovi I. Neumyvakinovi, o tejto otázke vo vedeckom svete. Vyvinul svoju vlastnú metódu liečenia z mnohých ochorení, ktoré skracujú život človeka. Táto technika má právo na život, ako opakovane potvrdili tisíce uzdravených vďačných pacientov. Pacienti mu veria! Pozrime sa podrobnejšie na spôsoby, ako sa zbaviť rôznych chorôb pomocou vnútorného použitia peroxidu vodíka podľa Neumyvakinu.

Liečba peroxidom vodíka podľa Neumyvakinu - ako ho správne užívať

Alexander Zakurdaev, študent a spoluautor profesora I.P. Neumyvakina:


Existujú 3 spôsoby použitia peroxidu vodíka na liečebné účely: zvonka, orálne, intravenózne. Zostaňme pri príjme peroxidu, t. J. Orálne.

„Odporúčam, aby všetci, chorí aj zdraví, prevzali pravidlo: peroxid vodíka používajte každý deň - od zajtra do konca života.“ I. Neumyvakin

Profesor Neumyvakin odporúčal postupný príjem 3% peroxidu smerom dovnútra:

 1. Prvý deň - s 2-3 kvapkami rozpustenými v lyžičke vody, na lačný žalúdok, 1 hodinu pred jedlom, 3-krát denne.
 2. Nasledujúci deň pri každej dávke zvýšte dávku o 1 kvapku, a tak do 7. dňa dosiahnite 10 kvapiek.
 3. Celý wellness kurz by mal trvať 10 dní. Potom prestávka na 2-3 dni.

Tieto kurzy môžete absolvovať celý svoj život ako zdravý výživový doplnok kyslíka. Neexistujú žiadne kontraindikácie na príjem peroxidu vodíka H2O2, sú tu však niektoré dôležité body:

 • Voda sa musí brať prevarená alebo filtrovaná, ale nie destilovaná..
 • Peroxid vodíka - iba 3%.
 • Neprekračujte dávkovanie, trvanie kurzov.
 • Tehotné a dojčiace ženy by sa mali radšej vyhnúť liečbe peroxidom..

Peroxidová liečba detí

Ak takáto potreba vznikla, potom sa peroxid vodíka podáva deťom vo vnútri na lačný žalúdok alebo 30 minút pred jedlom. Je tiež možné 2 hodiny po jedle.

 • Deti mladšie ako 5 rokov dostávajú 1 - 2 kvapky pa 2 polievkové lyžice vody.
 • Od 5 do 10 rokov - od 2 do 5 kvapiek.
 • Od 10 do 14 rokov - 5-8 kvapiek.

Priebeh liečby je 10 dní, 2-3 dňová prestávka, až do úplného zotavenia.

Čo potrebujete vedieť o intravenóznom podaní peroxidu vodíka

Kyslíková terapia - takzvané intravenózne podávanie peroxidu vodíka na terapeutické účely. Na niekoľkých miestach si len málo z nich túto metódu liečby vyvinula profesor Neumyvakin. Mnoho významných vedcov navyše nazýva „šarlatánstvo“ podobným spôsobom, ako vyliečiť.

Video nižšie ukazuje a ukazuje, ako pripraviť roztok 3% peroxidu vodíka na intravenózne podanie. Informácie sa poskytujú iba na informačné účely. Nie je to konečná pravda, nie je to vodca akcie, nepredstiera sa, že je to len pravá cesta.

Neumyvakin Ivan Pavlovich odporučil, aby sa liečba peroxidom vodíka metódou intravenózneho podávania kombinovala s použitím ultrafialového ožarovacieho zariadenia. V dôsledku úpravy UV žiarením sa peroxid premieňal na vodu a atómový kyslík predtým, ako sa zaviedol do žily. Týmto spôsobom uzdravil mnoho pacientov vrátane svojej manželky..

Vzhľadom na to, že veľké dávky peroxidu vodíka môžu spôsobiť nežiaduce reakcie, zdá sa vhodné podávať intravenózne UV zariadenie - peroxid vodíka, ktorý sa vo svetle rýchlo rozkladá, sa pri ožiarení UV žiarením rozkladá ešte rýchlejšie. Voda a atómový kyslík už vstupujú do žily, čo tiež umožňuje v závažných prípadoch podávať veľké dávky atómového kyslíka, čím sa zabráni škodlivým účinkom vysokej koncentrácie H2O2, čo robí tento postup úplne bezpečným. I. Neumyvakin.

Aké choroby možno liečiť peroxidom vodíka?

Existuje asi sto indikácií na použitie peroxidu vodíka. Neoceniteľný atómový kyslík sa do tela dodáva z potravy, ktorá sa vyrába interne, ale ak to nestačí, môžete si ho napraviť požitím roztoku peroxidu..

Toto sú len niektoré z najbežnejších diagnóz, ktoré lekári robia svojim pacientom, ale ktoré možno vyliečiť jednoduchým a cenovo dostupným liekom H2O2:

 • alergie,
 • cukrovka,
 • roztrúsená skleróza,
 • Alzheimerova choroba,
 • tráviace problémy,
 • parazitárne infekcie,
 • anémia,
 • Infekcia Epstein-Bar,
 • Parkinsonova choroba,
 • astma,
 • okostice,
 • potravinová alergia,
 • bakteriálna infekcia,
 • prostatitis,
 • plesňové infekcie,
 • reumatoidná artritída,
 • bronchitída,
 • ochorenie ďasien,
 • rak,
 • bolesti hlavy,
 • zápal dutín,
 • kandidóza,
 • herpes simplex,
 • bolesť hrdla,
 • srdcovo-cievne ochorenia,
 • HIV infekcia,
 • vredy,
 • Uhryznutie hmyzom,
 • bradavice,
 • cukrovka,
 • gangréna,
 • cirhóza,
 • Atletická noha,
 • kamene v obličkách,
 • neplodnosti, rovnako ako mnoho ďalších.

Keď dostaneme ďalší predpis do svojich rúk, uvedomíme si, že sme chorí. Liečba všetkých týchto chorôb často absorbuje všetku našu silu, finančné zdroje. Napriek všetkému úsiliu sa choroby často vracajú. Neumyvakin tvrdí, že neexistujú žiadne choroby. Všetky naše zdravotné problémy sú výsledkom upchatého tela. Žiadny lekár vám však poradí s liečbou peroxidom, jednoduchým centom.

Používanie peroxidu vodíka oslabí obrovské odvetvie výroby a výroby syntetických liekov, ktoré prinesie obrovské príjmy, hoci, bohužiaľ, v dôsledku zhoršenia zdravia tých, ktorí ich užívajú. I. Neumyvakin

Liečba chrípky, bežného prechladnutia, respiračných vírusových infekcií, nádchy, sínusitídy, bolesti hlavy, Parkinsonovej choroby, sklerózy multiplex

Pri týchto chorobách bude účinné použitie peroxidu vodíka v nose. Na ošetrenie je potrebný čerstvý roztok: 10 - 15 kvapiek na 1 polievkovú lyžicu vriacej vody. vstreknite jednu pipetu do každej nosovej dierky jednu po druhej.

Postupne zvyšte podávanie slúžiace na správu. Na druhý deň vstreknite 1,5 pipety, doplňte na 1 kocku striekačky.

Zvyčajne po 20-30 sekundách začne hlien vypadávať z nosa. Ak ju chcete odstrániť, nakloňte hlavu k ramenu, prstom zatvorte hornú nosovú dierku a vyfúknite spodný nos. To isté zopakujte so sklonom k ​​druhému ramenu..

10-15 minút po očistení dutín nepite ani nejedzte nič.

Aký druh peroxidu sa môže použiť na perorálne podávanie?

Mnoho ľudí kupuje peroxid vodíka na orálne použitie. Dôrazne sa však odporúča získať čo najviac informácií o zložení lieku..

Peroxid vodíka, ktorý budeme používať na spotrebu, musí mať špeciálne osvedčenie, nesmie obsahovať žiadne nečistoty, ako sú napríklad prísady, ktoré výrobcovia často zavádzajú z rôznych dôvodov..

Ivan Neumyvakin už niekoľko rokov publikoval články o liečbe peroxidom vodíka v časopise Healthy Lifestyle. Na základe mnohých rokov pozorovania, zavedenia jeho techník v kozmickom a športovom lekárstve, recenzií pacientov, načrtol všetky svoje vedomosti o peroxidu vodíka v knihe „Peroxid vodíka. Mýty a realita “.

Peroxid v ľudskom tele a ako to funguje

V našom tele máme všetko, aby sme porazili akýkoľvek škodlivý faktor. Interné rezervy sú niekoľkokrát väčšie, ako sa vyžaduje. Imunitný systém je navrhnutý tak, aby zabíjal všetko, čo je pre ľudské telo cudzie. 3/4 bunky imunitného systému sú v gastrointestinálnom trakte a produkujú tam najsilnejší antioxidant - peroxid vodíka.

Je to peroxid vodíka, ktorý normalizuje redoxné reakcie na biochemickej úrovni a všetky ukazovatele sú normálne. Pitie okysličenej vody je pre telo dobré. Je bezpečné, ak presne dodržiavate dávku..

Počas celého života, nesprávnym jedlom, vedením neaktívneho životného štýlu, človek upcháva svoje telo. Akékoľvek rušivé príznaky naznačujú, že orgány a systémy je potrebné vyčistiť. Najjednoduchším bezpečným a najlacnejším nástrojom je peroxid vodíka 3%. Rozkladá sa na vodu a atómový kyslík, bez ktorých nedochádza k žiadnym biologickým ani energetickým reakciám, rýchlo vyčistí a obnoví telo.

Autor techniky uvažuje o tom, že by mohol použiť roztok peroxidu vodíka ako spôsob, ako mu pomôcť. Neexistuje také ochorenie, ako je choroba jedného orgánu, človek je chorý, je potrebné liečiť celý organizmus.

Ako prírodný oxidant a antiseptikum chemická zlúčenina plní nasledujúce funkcie:

 • neutralizuje voľné radikály;
 • normalizuje acidobázickú rovnováhu;
 • obnovuje funkčnosť zažívacieho traktu;
 • čistí humorálne tekutiny a nasýti ich kyslíkom;
 • podporuje hormonálnu reguláciu;
 • zlepšuje endokrinné žľazy;
 • vykonáva funkciu výmeny inzulínu;
 • transportuje vápnik do mozgu;
 • čistí krvné cievy, zvyšuje elasticitu cievnych stien;
 • aktivuje dýchacie a kardiovaskulárne systémy.

V kozmetológii a terapeutickej terapii, ako aj v procesoch starnutia, je omladzujúci a regeneračný účinok peroxidu na kožné bunky dlho známy..

Možné poškodenie a varovania

1. Je bezpečné brať H2O2 vo forme vodného roztoku až do prekročenia dennej dávky. A podľa metódy Neumyvakinu sa rovnala 10 kvapkám trikrát denne.

2. Nepoužívajte peroxid, ak je v žalúdku jedlo. Ak vezmete H2O2 dovnútra, urobte to na prázdny žalúdok, to znamená na prázdny žalúdok.

3. Negatívny účinok peroxidu vodíka pri podaní je spôsobený skutočnosťou, že v gastrointestinálnom trakte je malý alebo žiadny enzým katalázy. Preto je počiatočný príjem (prvých 10 dní) definovaný ako „návykový režim“. Počas tejto doby si sami pacienti môžu určiť pohodlnú dávku. To môže byť buď 3 alebo 5 kvapiek na recepciu, čo bude stačiť.

Skutočné recenzie ľudí, ktorí používajú peroxid vodíka, boli liečení a liečení

 • Ďalší tip. Mám 73 rokov, bol som postihnutý infarktom myokardu, mozgovou príhodou, pravá strana prakticky nefunguje. Kvôli bolesti chrbtice, kĺbov a oblasti srdca som sa sotva mohol pohybovať po miestnosti, ale to nebolo všetko. Začal som užívať peroxid vodíka (H2O2) podľa vašich odporúčaní. Po niekoľkých týždňoch som mal trochu úľavu a koncom mesiaca takmer zmizla bolesť v srdci a kĺboch. Uplynulo sedem mesiacov a zdá sa mi, že som sa stal akoby som bol 10 rokov pred chorobou. Gordiev T., Kirov.
 • Ďakujem z dolnej časti môjho srdca za odporúčanie použitia peroxidu vodíka. Som zdravotne postihnutá osoba skupiny II, mám 77 rokov. 44 rokov som pracoval pre vedu. V roku 1990 došlo k masívnemu infarktu. Od tej doby som trpel anginou pectoris, nemohol som ísť 5 minút z domu do ústavu bez zastavenia a užívania nitroglycerínu. A to napriek skutočnosti, že sa k mne správali najmodernejšími prostriedkami. Pred rokom sa situácia rýchlo zhoršila a ja som bol nútený rezignovať. Po prečítaní pozitívneho účinku peroxidu vodíka v príručke HLS som ho začal brať každý deň. Po niekoľkých týždňoch angína pectoris, o ktorej je známe, že je spojená s hypoxiou myokardu, úplne zmizla. Kyslík z peroxidu vodíka plne uspokojuje potreby srdca. Postupne som vylúčil užívanie všetkých liekov na vazodilatáciu. Beriem iba peroxid vodíka, cítim sa skvele. Som šťastný, že môžem bezpečne riadiť auto, v lete som pracoval na pozemku. V súčasnosti chodím bez námahy 5 km. Profesor G.P. Kutuzov
 • Budem hovoriť o tom, ako som šesť rokov trpel bronchiálnou astmou. Najmä v noci to bolo zlé. Nemohol som spať, dusil som sa. Raz som si prečítal rozhovor s profesorom I.P. Neumyvakinom. A okamžite verila v peroxid vodíka a začala ju brať v súlade s pokynmi lekára. A stal sa zázrak. Bronchiálna astma, ktorá ma trápila toľko rokov, sa so mnou rozpadla. Aké skvelé je, ak sa človek nedusí a môže viesť normálny život! Valentina K., Dimitrovgrad.
zdroj

Knihy Neumyvakin - bibliografia posledných rokov

Šarlatán alebo nerozpoznaný génius? Príbeh odpovie. Pochopenie a pochopenie odkazu Ivana Pavloviča Neumyvakinovi pomôže jeho knihy, ktoré nájdete voľne k dispozícii na stiahnutie na internete alebo zakúpené v maloobchodnej sieti:

 • Apoštol zdravia. Inštruktívne príbehy a recepty na liečenie darov prírody.
 • Bioenergetická podstata človeka
 • Vesmír. Pôda. Osoba. Mýty a realita
 • Horčica. Na ochranu zdravia
 • cukrovka
 • dlhovekosť
 • Zdravie žien bez chémie
 • Zdravie je vo vašich rukách
 • Zlatý fúzy. Mýty a realita
 • Cedarový olej. Mýty a realita
 • Vesmírna medicína - pozemská
 • Kremík. Mýty a realita
 • Lemon. Mýty a realita
 • Olej z ľanových semienok. Mýty a realita
 • Med. Mýty a realita
 • Mumio. Mýty a realita
 • Peroxid vodíka. Mýty a realita
 • "Pilulky" zo sveta zvierat
 • Chrbtice. Mýty a realita
 • propolis
 • Spôsoby, ako sa zbaviť chorôb. Hypertenzia, cukrovka
 • Rezervné schopnosti tela
 • Soda. Mýty a realita
 • Soľ. Mýty a realita
 • Kombucha je prírodný liečiteľ. Mýty a realita
 • Sage. Na ochranu zdravia
 • Šípka na stráži zdravia
 • Endoekológia zdravia

Liečba rakoviny podľa Neumyvakinu: čo je peroxid vodíka schopný

Navrhovatelia alternatívnej liečby rakoviny ponúkajú rôzne možnosti, ako ju eliminovať. Jedna z týchto metód patrí profesorovi I. Neumyvakinovi. Jeho prístup spočíva v použití peroxidu vodíka pri liečbe rakoviny. Táto technika je kritizovaná úradným lekárstvom, ale niektorí pacienti sa na ňu naďalej spoliehajú..

Aké je použitie peroxidu vodíka?

Neúspešné pokusy oficiálnej vedy v liečbe rakoviny vedú tradičných liečiteľov a zástancov alternatívnej terapie k nájdeniu nových riskantných spôsobov na udržanie zdravia pacientov s rakovinou. Niektoré z týchto metód nie sú hrozbou a dokonca pomáhajú psychicky aj fyzicky pri udržiavaní zdravia.

Existujú však nebezpečné. Platí to pre prípady, keď je pacient úplne sklamaný z oficiálnej liečby a vyberie si rizikové nekonvenčné prístupy..

Terapia rakoviny peroxidom vodíka je založená na princípe zlepšenia energetického metabolizmu a zlepšenia oxidácie organických zlúčenín. Neumyvakin tvrdí, že ak tieto procesy posilníte, môžete sa zbaviť akejkoľvek choroby.

Priaznivci, ktorí vysvetľujú, že keď peroxid vstupuje do krvného obehu, sa rozpadá na vodu a kyslík, nezohľadňujú, že ak sa tam dostanú výlučne cez ranu alebo intravenóznou infúziou, stane sa nebezpečným.

Výhodou peroxidu je to, že pomáha na lekárske účely. 3% roztok sa používa na umývanie rán a odrenín. Enzymatická reakcia pod vplyvom tejto látky vedie k očisteniu rany, ktorá zabraňuje infekcii.

Podľa Neumyvakinu je peroxid vodíka univerzálnym liekom na choroby rôzneho pôvodu. Lekári a vedci, ktorí zasvätili svoj život liečivám a liečbe rakoviny, sú zmätení, ako to môže profesor a lekár lekárskych vied vážne propagovať. Medzi lekármi sú však priaznivci tejto metódy, pretože sa o nej stále diskutuje a stále sa uplatňuje..

Použitie peroxidu vodíka proti rakovine

Predpokladá sa, že peroxid vodíka zabraňuje tvorbe prostredia bez kyslíka, čo je priaznivé pre tvorbu zhubných buniek. Tento problém sa vyrieši tým, že sa doň vložíte podľa osobitnej schémy. Pri už prebiehajúcom rakovinovom procese je látka navrhnutá na vnútorné podávanie a ako prostriedok na intravenózne podávanie.

Uskutočnené experimenty na potkanoch ukázali úplnú absenciu výsledku použitia peroxidu. Predmety zomreli predtým, ako boli zabité onkológiou. Príčina smrti nebola ďaleko od intoxikácie rakovinou..

Pôsobenie látky je schopné zvýšiť jednotlivé chemické reakcie v tele. Rýchlo však vyčerpávajú imunitu. Počas tejto liečby sa telo prestane vysporiadať s ochrannou funkciou, vystavuje sa alergénom, toxickým látkam a infekciám..

V chorých tkanivách je zaznamenaná nízka hladina kyslíka, ktorá slúži ako základ liečby peroxidom neumyvakínu. Úradná medicína však na nápravu tejto situácie používa rôzne metódy..

Prúd kyslíka do rakovinových buniek bez sprievodnej chemoterapie iba zvyšuje delenie, čo spôsobuje rast tvorby nádoru.

Dôsledky použitia H2O2:

 • kyslík môže spôsobiť progresiu onkológie;
 • intravenózna infúzia môže byť faktorom okamžitej smrti;
 • vniknutie H2O2 do krvného riečišťa je silný stres, ktorý znižuje imunitu;
 • účinok kyslíka sa nelíši od chemoterapeutických liekov, zatiaľ čo prvé ničia všetko, zatiaľ čo špeciálne látky priamo ovplyvňujú rakovinový nádor..

Hlavným nebezpečenstvom neoficiálnej metódy je dôvera pacientov. Niektorí dokonca aj v počiatočnej fáze, keď je vhodné nádor odstrániť, uprednostňujú netradičné metódy, ktoré vedú k hrozným následkom.

Ako peroxid vodíka lieči rakovinové nádory

Vzhľadom na súvislosť medzi peroxidom vodíka a liečbou rakoviny by sa mal brať do úvahy názor Neumyvakinu ako hlavného zástupcu..

Všeobecné zásady liečby onkológie H2O2 podľa Neumyvakina:

 • látka saturuje bunky kyslíkom a zastavuje rast atypických formácií;
 • peroxid je účinný tak na vonkajšie použitie, ako aj pri gastrointestinálnom trakte;
 • peroxid je absolútne bezpečný pre zdravé bunky a fatálny pre rakovinu;
 • určité dávky látky môžu úplne zastaviť rakovinový proces.

Profesor ponúka niekoľko metód a schém peroxidovej terapie, ktoré sú podľa neho vhodné pre nádory v jednotlivých orgánoch. Podľa jeho rady bude liečba účinná pri dennej spotrebe H2O2.

Liečba rakoviny peroxidom vodíka podľa Neumyvakinu

Na liečbu rakoviny pomocou peroxidu vodíka, podľa profesora, môže každý, bez výnimky, aj deti.

Liečebný režim navrhuje nasledujúce:

 • Použije sa 3% roztok H202;
 • liečba začína 1 kvapkou;
 • maximálna dávka lieku je 50 kvapiek;
 • H202 sa rozpustí v 10 g vody;
 • každý deň dávka stúpa o 1 kvapku, kurz trvá 50 dní.

Ako použiť

Navrhovatelia tejto možnosti liečby ponúkajú nasledujúce možnosti použitia peroxidu:

 1. Externé. Pridajú sa kúpele s pridaním roztoku peroxidu. Pokračujte v procedúre pol hodiny, strávte denne. To sa vysvetľuje skutočnosťou, že rôzne látky sú absorbované pokožkou..
 2. Vnútorné. Zriedenie peroxidu vo vode, z 1 kvapky na 50 μg.

kontraindikácie

Vysoké koncentrácie H2O2 spôsobujú popáleniny. Pri požití spôsobuje nevoľnosť, bolesť brucha. Použitie peroxidu na vnútorné použitie je zakázané počas tehotenstva, po transplantácii orgánov a pri individuálnej intolerancii. Nebezpečenstvo žalúdočných chorôb.

Akákoľvek koncentrácia tejto látky po požití je škodlivá. Môže sa použiť iba na vonkajšie použitie na ošetrenie rán, aby sa zabránilo infekcii..

Kritika metódy profesora Neumyvakina

Keď H2O2 vstupuje do tela, kyslík ničí sacharidy a plazmatické bielkoviny. Keď sa malé vzduchové bubliny spoja do jednej veľkej, dochádza k zablokovaniu pľúcnej tepny, čo spôsobuje smrť. Ak neustále používate také riešenie, stane sa to faktorom ničenia gastrointestinálnej sliznice a výrazného zhoršenia pohody.

Liečba Neumyvakinom má ďalšie nebezpečné následky:

 • rozdiely v imunitnej obrane, poruchy kardiovaskulárneho systému, až do prerušenia srdcového rytmu;
 • prudký pokles krvného tlaku, kolaps;
 • zhoršenie systémových chorôb;
 • choroby žalúdka a čriev;
 • necítiť sa dobre;
 • deštrukcia prospešnej mikroflóry gastrointestinálneho traktu.

Navrhovatelia metódy Neumyvakin nazývajú peroxidom všeliek na všetky choroby. Výskumy vedcov ukazujú, že jeho neprimerané použitie na lekárske účely vedie k nenapraviteľným následkom vrátane smrti.

Úradná medicína kategoricky nerozpoznáva peroxid vodíka ako liek na rakovinu a iné choroby, ktoré uvádza Dr. Neumyvakin. Na západných klinikách sa praktizuje intravenózna infúzia tejto látky, ale na myšiach, ktoré vo väčšine prípadov umierajú, čo opäť dokazuje zlyhanie tejto možnosti liečby..

Názor onkológov

Onkológovia považujú liečbu podľa Neumyvakina za nebezpečnú a dúfajú, že ani jeden pacient sa nestane rukojemníkom propagandistov, pretože stratil vieru v úradnú medicínu. Existuje veľa dôkazov o tom, že peroxid je považovaný za nebezpečný pri vnútornom podávaní, nehovoriac o intravenóznom podaní. Existujú prípady, keď onkológovia odporučili netradičnú metódu liečby pacientov. Výsledkom bola smrť pacienta a lekár bol trestne zodpovedný.

Nie je známa jediná metóda, ktorá by mohla zaručiť, že sa onkológa v posledných fázach zbaví. Vyvíja sa paliatívna medicína, ktorá umožňuje zvyšovať kvalitu života pacientov zvyšovaním jeho kvality. Metódy, ktoré sú v rozpore s úradníkom, neposkytujú žiadnu záruku a spolu s výhodami nesú neopodstatnené riziká.

Ako brať peroxid vodíka v onkológii

Peroxid proti rakovine

Klinicky sa dokázalo, že všetky rakovinové bunky, a teda nádory s metastázami, rastú a vyvíjajú sa, pretože v tele nie je dostatok kyslíka, najmä na tých miestach, ktoré obklopujú nádor. Táto skutočnosť znamená, že ak je v tele dostatok kyslíka, potom sa rakovina a jej formácie šíria v tele pomerne pomaly a naopak..

Použitie peroxidu je možné rôznymi spôsobmi. Môžete ho napríklad použiť vo vnútri, ale spôsob podania bude opísaný nižšie. Odporúča sa tiež používať liek zvonka a intravenózne.

Vonkajšia metóda liečby onkológie:

 • Znamená to použitie 3% produktu v spojení s vodou;
 • Na začatie liečby použite 1-2 lyžičky. roztok zriedený v 50 gramoch vody;
 • Podobný obklad by sa mal trieť kdekoľvek na tele, ktoré bolí. Tento recept možno použiť aj na výplach úst..

Opísaný spôsob prípravy obkladu sa dokáže vysporiadať nielen s rakovinou. Odporúča sa tiež používať liek na chrípku, Parkinsonovu chorobu, ako aj na niektoré ďalšie choroby..

Ak sa používa intravenózna liečba:

 • Budete musieť použiť 2 ml 3% roztoku a 200 gramov fyziologického činidla;
 • Potom sa lieky zmiešajú a pomaly vstreknú do žíl. 60 kvapiek by malo spadnúť za minútu.

Liečba touto metódou je 10 dní. Navyše v prvý deň liečby sa má podať iba 100 ml liečiva. Potom je potrebné 2-3 dni zvýšiť dávku o 50 gramov. Všetky nasledujúce dni by sa malo podávať 200 gramov roztoku.

Malo by sa tiež poznamenať, že pri takejto liečbe rakoviny môže dôjsť k zvýšeniu telesnej teploty. Je to spôsobené skutočnosťou, že v priebehu tohto obdobia v tele začne zomrieť patogénna flóra. Aj na koži, najmä na mieste, kde sa liek podáva, sa môže vyskytnúť mierne začervenanie. Ak ju chcete odstrániť, stačí urobiť chladiace obklady. V Rusku je podobný spôsob liečby rakoviny považovaný za nezákonný, hoci liečba v zahraničí je vykonávaná týmto spôsobom..

Peroxid vodíka v boji proti rakovine je organickou látkou v tele, pretože je produkovaný samotným telom a pri jeho ďalšom podaní sa nedá očakávať nič zlé, pri dávkach je potrebná opatrnosť. Existujú správy, že v Spojených štátoch, aby sa šťavám poskytla dobrá chuť, brusnica, brusnica, pridajte 0,1% roztok peroxidu vodíka.

Nezabudnite, že ako adjuvans je peroxid vodíka účinný pri liečbe rakoviny a ako dobrý dezinfekčný prostriedok: 1 čajová lyžička 3% peroxidu na 1 liter vody robí vodu absolútne sterilnou.

Malo by sa pamätať na to, že ak má použitie peroxidu vodíka v akútnych stavoch účinok po niekoľkých postupoch, potom chronické choroby, ako je bronchiálna astma, vyžadujú dlhý čas na to, aby sa peroxid vodíka užil, napríklad 1 až 2-krát týždenne, na pozadí periodického orálneho podávania a miestneho použitia..

To isté sa dá dosiahnuť štiepením nádoru pri liečbe onkológie peroxidom vodíka alebo zavedením peroxidu do miesta malígnej neoplazmy. Vyskytli sa prípady, keď sa na pozadí výrazne znížených dávok chemoterapie alebo rádioterapie v kombinácii s intravenóznym podaním peroxidu vodíka a súčasným ultrafialovým ultrafialovým žiarením dosiahol výraznejší účinok s menej výraznými následkami chemoterapie a rádioterapie, ktoré si, samozrejme, zaslúžia osobitnú pozornosť..

Pri liečení rakoviny pomocou peroxidu vodíka a vonkajšej expozície nádoru (umiestneného na povrchu) je možné aplikovať neriedený komprimát, počnúc od 3% a zvyšovaním koncentrácie na 15 - 30%, H2O2, a nádor vyhorí, potom nezostane na svojom mieste. žiadne známky, aj keď nádor mal krvácajúci kráter. To bude mať dobrý účinok najmä pri takých závažných ochoreniach, ako je melanóm..

Úspešné použitie peroxidu vodíka v onkológii sa vysvetľuje skutočnosťou, že rakovinová bunka môže žiť iba v prostredí bez kyslíka a atómový kyslík je pre ňu fatálny. Ako prax ukázala, protirakovinová terapia v kombinácii s použitím peroxidu vodíka je účinnejšia ako bez nej. Bez peroxidu vodíka sa v prírode prakticky nič nestane, je základom všetkých fyziologických, biochemických a energetických procesov, ktoré sa vyskytujú v tele.

Peroxid vodíka z rakoviny je silným regulátorom dodávania mikro a makro prvkov do buniek, toho istého vápnika - do mozgových buniek a ich lepšej stráviteľnosti, ako aj čistením od toxínov, oxiduje toxické látky, ktoré vstupujú do tela zvonka a tvoria sa v tele, ktoré sa tvoria v tele. naopak zvyšuje činnosť tzv. prostaglandínov, ktoré sú najdôležitejšími štruktúrnymi prvkami celého imunitného systému.

Teraz bolo dokázané, že laktobacily žijúce v hrubom čreve sú tiež schopné produkovať peroxid vodíka. Faktom je, že všetky patogény, ako aj rakovinové bunky, môžu existovať iba v neprítomnosti kyslíka. Týka sa to nielen gastrointestinálneho traktu, ale aj panvových orgánov, ženských a mužských pohlavných orgánov, atď..

Peroxid vodíka má pomerne dobrý účinok pri liečení onkológie aj pri liečení cukrovky bez závislosti od inzulínu a vykazuje tiež pozitívny trend pri cukrovke závislej od inzulínu..

Liečba rakoviny neumyvakín peroxidu

Profesor Neumyvakin, ktorý sa počas celého svojho života venuje medicíne, odhalil, že peroxid je schopný zvládnuť akékoľvek ochorenie vrátane výroby vlastnej techniky, ktorá sa nazýva „Liečba onkológie peroxidom vodíka podľa metódy Neumyvakin“..

Pred zvážením spôsobu použitia látky je potrebné poznamenať, že jej spotreba by mala byť iba vodou. Silné oxidačné látky, ktoré sú v lieku, napokon môžu viesť k popáleninám sliznice.

Teraz musíte zistiť, ako piť peroxid vodíka v onkológii:

 • Prvý deň užívania drogy je potrebné zriediť jednu kvapku roztoku v 50 gramoch vody a vypiť;
 • V druhý a ďalší deň budete musieť zvýšiť dávku o jednu kvapku;

Takáto spotreba môže byť až 30 kvapiek, ale nič viac. Spotreba 30 kvapiek za deň nemôže poškodiť ľudské telo, je dôležité dosiahnuť túto hladinu postupne. W. Douglas má tiež odporúčania pre toto použitie. Napriek tomu, že 30 kvapiek sa považuje za prípustnú normu, liečba rakoviny peroxidu neodyvakínu naznačuje iba 10 kvapiek, ktoré sa riedia na 1 polievkovú lyžicu. voda.

Takýto liek je potrebné užívať 30 minút pred jedlom. Môže sa tiež užiť po jedle, ale po 2 hodinách.

Pokiaľ ide o dávku lieku, malo by byť také, aby telo túto liečbu normálne akceptovalo. V opačnom prípade môže dôjsť k narušeniu rovnováhy v tele. V prípade akýchkoľvek vedľajších účinkov alebo nejasných príznakov sa musí tento spôsob liečby pozastaviť alebo jednoducho znížiť počet kvapiek určených na spotrebu. Spolu s peroxidom sa odporúča používať vitamín C..

Je možné, že pri užívaní drogy u ľudí môže teplota stúpať. Môže sa znížiť, ak znížite spotrebu kvapiek za deň alebo úplne prestanete užívať liek. Podobný proces sa nazýva Herxheimer.

Existuje iná metóda, ako vziať peroxid vodíka v onkológii. Ľudia, ktorí nemôžu vziať liek dovnútra, môžu do kúpeľa vtiahnuť teplú vodu a naliať tam jednu pohár 35% roztoku. Potom by ste sa mali vykúpať a zostať v ňom pol hodiny. Vďaka tomuto postupu bude peroxid schopný vstúpiť do tela cez pokožku a začne pôsobiť proti rakovine.

V tradičnej medicíne sa rakovina a nádory obvykle liečia ožarovaním alebo chemoterapiou. Podobné procesy sú na zníženie a spomalenie rastu nádorov a zhubných buniek. Toto je zase uľahčené prenikaním rádioaktívnych lúčov a látok do tela. Ale často a bohužiaľ podobné metódy nevedú k zlepšeniu výsledkov, ale k deštruktívnym. Niekedy po použití tradičných metód sa nádory začnú vyvíjať rýchlejšie alebo sa objavia nové formácie.

Pokiaľ ide o účinky peroxidu, určite ho nemožno nazvať ideálnym nástrojom na liečenie rakoviny. Peroxid vodíka z rakoviny je iba pomocnou látkou, ktorá môže nasýtiť ľudské telo kyslíkom, a tým vytvoriť vnútorné prostredie, ktoré nedovolí rozvoju a rastu rakovinových buniek..

Použitie akejkoľvek metódy peroxidu spolu s konvenčnými metódami onkologickej liečby môže priaznivo ovplyvniť celý priebeh liečby a jej úspešné ukončenie. Hlavnou výhodou riešenia ako metódy liečenia je jeho absolútna bezpečnosť a účinnosť..

Počas liečby sa tiež odporúča správne jesť na diéte a podľa možnosti robiť fyzické cvičenia, ktoré môžu telo posilniť.

 • Všetci, ktorí boli liečení touto metódou, a profesori odporúčajú používať iba 35% roztok, ktorý sa považuje za potravinový roztok. Používanie kozmetických, technických alebo iných druhov roztokov nie je povolené;
 • Vždy by ste mali začať s užívaním lieku s minimálnou dávkou, napríklad od 1 kvapky. Potom môžete denne zvýšiť spotrebu na kvapku;
 • Peroxid by sa mal vždy umyť vodou;
 • Mali by ste dodržiavať toto pravidlo: droga sa môže piť pár hodín pred jedlom, pričom nemusíte konzumovať veľa tekutín..

Je prirodzené, že pred použitím sa musíte poradiť s lekárom. A ak lekár odmietne použiť tento druh lieku, ale príjem bude stále prebiehať, mali by ste ísť k lekárovi na vyšetrenie. Toto odhalí zlepšenie tela..

Akákoľvek bunka je sebestačný organizmus, ktorý má všetko potrebné pre svoje životne dôležité funkcie: dýchací systém, výživa, vylučovanie, zásobovanie energiou atď. Tieto procesy by sa mali uskutočňovať pri normálnom prísunu kyslíka, a to aj tvorbou a rozkladom peroxidu vodíka (H2O2) ako medziproduktu v bioenergetických procesoch, ktoré sa aktívne podieľajú na ničení metabolických produktov.

Peroxid vodíka je tvorený bunkami imunitného systému (leukocyty a granulocyty), ale je tvorený málo.

Ako povedal profesor I.P. Neumyvakin - nie všetci lekári to vedia.

3% H202h. lyžice na 50 ml. voda vo forme obkladov, vtieraná do všetkých bolestivých miest a opláchnutie. V akomkoľvek stave (chrípka, bolesť hlavy, najmä pri Parkinsonovej chorobe a roztrúsenej skleróze atď.) By sa do nosa mala pipetou kvapkať kvapkadlo s kvapkou 1 polievková lyžica. lyžicu vody, najprv do jednej, potom do inej nosovej dierky.

Od 1 kvapky do 1 - 2 lyžice. polievkové lyžice vody 3 krát denne 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Denne pridajte 1 kvapku do 10 po dobu 10 dní. Prestávka 2-3 dni a 10 kvapiek toľko, koľko chcete.

Peroxid vodíka je účinný nielen pri čistení tela, ale aj pri liečbe mnohých ochorení. Najmä tradiční liečitelia tvrdia, že peroxid lieči rakovinu. Je pravda, že uskutočniteľnosť liečby nádorov peroxidom vodíka úradným liekom nebola dokázaná, ale ako pomôcka v boji proti onkológii H2O2 je veľmi užitočná. V každom prípade škoda pri používaní tohto produktu v primeraných pomeroch neprinesie.

Prvým človekom, ktorý sa pokúsil dokázať liečivé vlastnosti peroxidu v boji proti rakovine, bol profesor Neumyvakin. Trval na tom, že tento liek môže pozitívnym spôsobom zmeniť priebeh choroby. A to všetko vďaka zloženiu peroxidu. Vysvetlil to celkom jednoducho. Rakovinové bunky môžu existovať iba v prostredí s malým množstvom kyslíka a vysokou kyslosťou. Liečivo obohacuje bunky kyslíkom, a preto neumožňuje rast a rozvoj onkologickej formácie.

Pri onkologickej terapii by ste mali liek užívať každý deň. Musí sa zriediť v 200 ml vody. Začnite užívať 1 kvapku a postupne zvyšujte dávku na 50 kvapiek. Potom choďte v opačnom poradí. Na ošetrenie zvoľte 3% roztok peroxidu, ktorý je prísne zakázaný na pitie v čistej forme.

Neumyvakin považuje liečbu rakoviny sodou a peroxidom za účinnejšiu, ak sa tieto dve lieky užívajú v kombinácii. Jediným pravidlom v terapii je, že peroxid a jedlá soda sa nemôžu konzumovať súčasne. Môže to spôsobiť nežiaduce reakcie, predovšetkým sa výrazne zvyšuje telesná teplota. Aby bola liečba úspešná, mali by ste piť roztok peroxidu najskôr 30 minút po pití roztoku sódy alebo naopak..

Prácu tohto vedca bohužiaľ neuznáva tradičná lekárska veda. Mnoho pacientov však tvrdí, že liečba rakoviny sódou a peroxidom vodíka pomáha zbaviť sa nádorov v tele, ako aj zažívacích problémov, nespavosti a bolesti hlavy. Tieto lieky užívajte iba pri absencii kontraindikácií.

Priaznivci metódy liečby peroxidom tvrdia, že môže bojovať s rakovinou v akomkoľvek štádiu vývoja. Zároveň hovoria, že peroxid nie je terapeutickým liekom, pôsobí ako transport kyslíka do nádoru. Zhubné útvary sa nemôžu vyvíjať s dostatočným množstvom O2.

Existujú 2 hlavné spôsoby použitia peroxidu pri rakovine pľúc:

 1. Vonkajšie použitie zahŕňa kúpanie vo vode, do ktorej sa pridáva peroxid. Vysvetľuje to skutočnosť, že ľudská pokožka je schopná absorbovať rôzne látky. Ak sa teda kúpite s roztokom peroxidu každý deň po dobu pol hodiny, môžete telo obohatiť kyslíkom. Voda na takýto postup by mala byť teplá, horúca tekutina rýchlo ničí zloženie liečiva.
 2. Pri liečení rakoviny 35% -nou peroxidom vodíka sa roztok môže užívať perorálne. Je dôležité vedieť, že liek má skutočne medicínsky pôvod. Inak môžete ohroziť nielen zdravie, ale aj život. Na liečbu je potrebné rozpustiť niekoľko kvapiek peroxidu v 200 ml vody.

Peroxid sa tiež používa na liečbu rakoviny prostaty. Aby bola terapia úspešná, nemal by sa tento liek užívať s liekmi. Preto by ste pri výbere takejto techniky zotavenia mali najprv všetko koordinovať so svojím lekárom. Princíp terapie spočíva v tom, že si telo postupne zvykne na liek.

Postupne sa dávka peroxidu upraví na 10 kvapiek, čím sa ich počet zvyšuje každý deň o 1. Po niekoľkých dňoch prestávky sa môže liečba opakovať a začať už pri maximálnej dávke. Okrem orálneho podávania sa peroxid vodíka používa na rakovinu prostaty pri obkladoch. Postup je nasledujúci:

 • zriedený 30 ml peroxidu vodíka v ¼ pohári vody;
 • v získanej tekutine je obväz navlhčený a aplikovaný na postihnutú oblasť;
 • trvanie manipulácie je jedna tretina hodiny;
 • po odstránení obkladu musí byť plocha ošetrená nezriedeným roztokom peroxidu.

Pri použití lieku sa môžu v mieste stlačenia vyskytnúť alergické reakcie vo forme začervenania.

Peroxid vodíka sa používa na rakovinu žalúdka, pomáha pri procese trávenia a znižuje veľkosť zhubných nádorov. Pri liečbe liekom je potrebné dodržiavať nasledujúce odporúčania:

 1. Používajte iba čistý roztok bez prísad.
 2. Musíte začať užívať 1 kvapku zriedenú v dvoch polievkových lyžiciach vody. Dávka sa postupne zvyšuje na 10 kvapiek. Maximálna denná dávka peroxidu je 30 kvapiek.
 3. Dajte liek pred jedlom na lačný žalúdok.
 4. Liečba sa uskutočňuje v 10-denných cykloch, medzi ktorými si robia prestávku 5 dní. Nasledujúci kurz začína 10 kvapkami, ale nemusíte zvyšovať dávku, aby nedošlo k popáleniu.

Ako peroxid vodíka lieči rakovinové nádory

a e-mail v ponuke spätnej väzby

Poradenstvo online kníh!

Pacienti sa veľmi často pýtajú: dokážu peroxid vodíka skutočne liečiť rakovinu?

Liečba pacientov s rakovinou je pomerne komplikovaným procesom v závislosti od stupňa vývoja nádoru a jeho lokalizácie. Použitie chemoterapie a rádioterapie v úradnom lekárstve bolo založené na skutočnosti, že rakovinová bunka je na tieto vplyvy citlivejšie a spomaľuje jej rast. Bolo tiež dokázané, že rakovinové bunky sa množia oveľa rýchlejšie ako zdravé bunky..

Nedávne štúdie však ukázali, že rakovinová bunka sa delí pomalšie ako zdravá bunka. Koniec koncov, zdravé bunky sa delia rýchlosťou ich deštrukcie: koľko uhynulo, toľko sa vynorilo a rakovinové bunky v tomto ohľade jednoducho nemôžu byť kontrolované a nová bunka (podľa svojho programu) je produkovaná o niečo rýchlejšie, ako je zničená tá stará..

Kríza v medicíne v prístupe k liečbe rakoviny spočíva, rovnako ako v iných oblastiach medicíny, nie vo vyhľadávaní príčin ich výskytu, ale v odstránení príznakov chirurgicky alebo chemoterapeuticky, čo, ako sa ukazuje z praxe, vo väčšine prípadov je nevyužité..

Peroxid vodíka samozrejme nelieči rakovinové nádory ani požitím, ani intravenóznou infúziou. Keďže sa však rakovina vytvára iba v prostredí bez kyslíka a peroxid vodíka tento jav len eliminuje, potom s onkológiou môže byť peroxid vodíka najúčinnejšou pomôckou pri liečbe..

Chirurgický zákrok však pôsobí iba na začiatku nástupu nádoru a lekári si nedávno všimli, že chirurgický zákrok otvára prístup k aktivácii kyslíka a tvorbe ďalších voľných radikálov, čo zasa podporuje tvorbu metastáz..

Prax ukazuje, že kyslík je impozantnou zbraňou, ktorá ničí rakovinové bunky, pretože rakovinové bunky vznikajú v prostredí bez kyslíka a v struskom špinavom tele. Ak je telo začínajúce z gastrointestinálneho traktu čisté vo vnútri, a preto sú bunky dostatočne zásobené kyslíkom, rakovinové bunky sa v zásade nemôžu prejavovať.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Chrbtica je základom pohybového aparátu, zaisťuje súčasnú mobilitu a stabilitu, chráni miechu pred poškodením.
Väzobný aparát hrá hlavnú úlohu pri plnení týchto úloh spolu s stavcami a medzistavcovými kĺbmi.
obsah:Krémy a gély "911" 40% pozostávajú z výťažkov liečivých rastlín, éterických a mastných olejov. Účinnosť skupiny liekov je potvrdená klinickými skúškami RAS centrálnej klinickej nemocnice.
Komplikovaná forma ochorenia je sekvestrovaná kýla bedrovej chrbtice. Vyskytuje sa odmietnutie odumretého tkaniva z medzistavcových platničiek a ich prienik do miechy.