loader

Hlavná

Pažerák

Prečo onkológovia nenávidia liečbu rakoviny sodovky!?

Mali by ste konečne zistiť pravdu!

Sóda na pečenie sa používa v celej histórii na rôzne účely, napríklad na odstránenie zápachu z chladničky, osvieženie kobercov a bielenie zubov. Málokto však vie, že je to tiež úspešný alternatívny liek na rakovinu..

Táto liečba je primárne použiteľná na rakovinu hrdla, hrubého čreva, čriev a konečníka a jedlá sóda stojí smiešne peniaze v porovnaní s prehnanými nákladmi na chemoterapiu a ožarovanie..

S jedlou sódou je najhoršie, čo sa môže stať, nič, žiadna zmena. Je to ďaleko od otrasov spôsobených rakovinovými drogami a operáciami, ktoré poškodzujú imunitný systém a nechávajú telo v vážnom šokovom stave..

„Bol som zdravý a šťastný, že som nemusel podstúpiť mučenie, ktorému boli vystavení ostatní ľudia počas chemoterapie alebo ožarovania. Nikdy som nestratil vlasy ani nič iné, “hovorí Sondra Brownová, 60-ročná pacientka s rakovinou,.

Rakovinové bunky prosperujú v prostrediach s nízkym obsahom kyslíka. Ak je pH krvi veľmi kyslé, telo nedokáže udržať kyslíkové bunky, čo je štandardná podmienka u pacientov s nádormi, ktoré sa živia rafinovaným cukrom, múkou, kofeínom a inými kyslými výrobkami..

Jedlá sóda alebo hydrogenuhličitan sodný je látka, ktorá neutralizuje kyseliny. Jedna čajová lyžička týždenne ruší kyslé pH krvi a tiež sa odporúča prejsť na diétu s vysokým obsahom alkalických potravín.

Pretože rakovinové bunky majú taký hlad po cukroch, keď sa jedlá sóda zmieša s javorovým sirupom, zmes ide priamo na miesto nádoru, napríklad trójsky kôň, kde bikarbonát rýchlo pracuje ako zbraň proti chorobe. Dobrým receptom je zmiešať 3 diely organického javorového sirupu s 1 dielom jedlej sódy, miešať pri veľmi nízkej teplote počas 5 až 10 minút a trvať 3 lyžičky. za deň počas 1-2 mesiacov.

"Našiel som článok o Dr. Simoncini v Taliansku, ktorý vstrekol jedlú sódu priamo do nádorov, aby ich zabil," pokračuje Brown. „Z nejakého dôvodu sa mi tento nápad páčil. Tri týždne po užití sódy a zmesi javorového sirupu sa môj nádor zmenšil a stal sa mäkším.

Zaznamenal to môj onkológ a chirurg, ako aj merania pomocou ultrazvuku. Nádor klesol na 1,7 centimetrov a potom iba 1,4 centimetrov 2 mesiace po ultrazvuku. Prestala sa zmenšovať, pretože zomrela. "

Taliansky lekár a vedecký pracovník Dr. Tullio Simoncini zistil, že u ľudí s rakovinovými nádormi sú prítomné vysoké hladiny Candidy. Jeho nálezy urobili z rakoviny druh huby..

Telo si rýchlo nevyvíja imunitu pri pečení sódy ako antimykotikum, takže ho bolo možné aplikovať priamo na nádory a neutralizovať ich kyslosť. Tiež zistil, že je dôležité doplniť telo dobrými baktériami alebo probiotikami a čo najviac sa vyhnúť expozícii chemikáliám a toxínom z prostredia..

Rakovina sóda

Predpokladá sa, že liečba rakoviny sódou môže pacienta vyliečiť vo všetkých štádiách patologického procesu. Teóriu eliminácie rakoviny s takouto látkou vyvinul taliansky Tulio Simonchini. Hoci veda napreduje a vedci skúmali zloženie nádorov na molekulárnej úrovni, v jedlej sódy sa nenašlo žiadne riešenie. Spoľahlivé hodnotenia pozitívneho výsledku liečby sódou nie sú známe.

Vlastnosti a mechanizmus práce

Známy fakt, že rakovina sa vyvíja v kyslom prostredí, slúžil ako východiskový bod pre takzvanú liečbu sódou. Regulácia kyslosti ako spôsobu boja proti rakovine nebola úplne študovaná, je však známe, že cytotoxické T bunky, ktoré vyvolávajú rakovinu, sa aktivujú presne v alkalickom prostredí. Nádor produkuje kyseliny. Liečiť rakovinu sódou znamená obnoviť obraz krvi.

Štatistika liečby nádorov nie je ani zďaleka upokojujúca. Nikto nezaručuje elimináciu rakoviny, ale univerzita v Arizone sa začala zaujímať o metódy Tulio Simonchini. Na ďalší výskum v tejto oblasti boli vyčlenené 2 milióny dolárov. Ľudstvo nie je unavené z nádeje a hľadania nových metód na boj proti tejto metly - rakoviny.

Existuje teória, že onkologické ochorenia sú plesňovej povahy a sú spôsobené baktériami rodu Candida alebo Trichomonas vaginalis, ktoré žijú v zdravom tele. Aktívne sa znásobujú so zníženou imunitou a výskytom oxidačného stresu. Táto skutočnosť nie je úplne objasnená, ale pri onkológii činidlo, ktoré znižuje kyslosť média, pomáha pri práci zdravých buniek a má výrazný fungicídny účinok. Pomocou sódy, jej liečivých vlastností môže byť rakovina liečená vo všetkých fázach. Môže sa pacient rozhodnúť liečiť týmto liekom rakovinu?.

Indikácie pre použitie

Sóda na pečenie sa používa pomerne často. Antiseptické a bieliace, fungicídne. Upokojuje skarifikovanú pokožku, účinnú pri popáleninách, pomáha ako liečivý obklad. Lotiony hydrogenuhličitanu sodného sa používajú na prevenciu a liečbu dermatitídy. Soda sa dá liečiť nachladnutie, odstraňuje bronchitídu, pomáha pri čistení hlienu od priedušiek.

Liečba rakoviny hrdla pomocou sódy zahŕňa umývanie úst. Látka sa neoficiálne používa v prítomnosti onkológie, dokonca v 4 stupňoch, súčasne alebo namiesto neúspešnej chemoterapie. Pokúšajú sa vyliečiť rakovinu sódou v prípade nerovnováhy elektrolytov s intoxikáciou tela. Ale pred uskutočňovaním sódy musíte vedieť, že kyslosť tela je normálna, to znamená približne pri pH 7,4.

Ako to urobiť: pravidlá používania sódy

Liečba rakoviny sódy na pečenie má prísne pravidlá. Chemoterapia vedie k intoxikácii tela, látka ako metóda intravenózneho podávania je známa už dlhú dobu a pomáha vďaka liečivým vlastnostiam obnoviť krvný obraz. Kvapkadlo je predpísané iba lekárom, hydrogenuhličitan sodný sa používa v tekutom roztoku, musíte odkvapkávať po predpísanom dávkovacom režime. Počas onkologických intoxikácií sa intravenózne kvapká roztok 4%. Vyrábajte fľaše a nádoby na kvapkadlá. Existuje špeciálny návod na použitie, podľa ktorého sa roztoky riedia 5% glukózovými prípravkami. Hydrogenuhličitan sodný je prítomný v soľných prípravkoch na intravenóznu injekciu.

Rakovina sóda sa používa podľa rôznych metód:

Použitie výrobku z onkológie má niekoľko receptov, ktoré sa líšia v spôsobe ich prípravy..

 • Podľa teórie Simonciniho by sa mala limonáda piť najmenej mesiac. Najprv pol polievkovej lyžice pol hodiny pred raňajkami. Pri absencii vedľajších účinkov sa liek má užívať správne až 5-krát denne pred jedlom v dávke ½ čajovej lyžičky..
 • Podľa predpisu Portman sa liek nariedi melasou v pomere 1 čajová lyžička k 2. Rozpustite v pohári vody, každý deň varte, ochladzujte a pite, striedavo s dýchacími cvičeniami, aby sa zvýšil prietok kyslíka do tkanív. Liečebný režim vám umožňuje piť liek s citrónom alebo medom.
 • Profesor Neumyvakin odporúča svoj recept na pitie sódy. Liečba rakoviny zahrnuje sódu a peroxid vodíka.
Späť na obsah

Účinky sódy

Soda proti rakovine predstavuje veľké riziko prekazenia slizníc čriev. Takéto ošetrenie ničí mikroflóru, koroduje tkanivá a poškodzuje zubnú sklovinu. Môžu sa vyvinúť hormonálne poruchy. Kŕče, znížená svalová aktivita a poruchy kardiovaskulárneho systému sú možné vďaka zmeneným pomerom množstva draslíka, vápnika a sodíka v tele. Liečba rakoviny sódou môže byť sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním.

Takáto terapia rakoviny namiesto oficiálnych metód často vedie k smrti.

kontraindikácie

Liečba sodou je oficiálne kontraindikovaná pri metabolickej a respiračnej alkalóze, nedostatku draslíka a nadbytku sodíka. Onkologické ošetrenie sódou sa uskutočňuje pod kontrolou acidobázickej rovnováhy. Neužívajte prípravky kyslej povahy, napríklad s kyselinou askorbovou alebo nikotínovou. Kontraindikované v peptických vredoch so zvýšenou kyslosťou v gastrointestinálnom trakte.

Toto ochorenie sa lieči veľmi opatrne, a preto kontraindikácie pre Neumyvakin: látku nemôžete miešať so studenou tekutinou na perorálne použitie alebo prekročiť dávku 1 polievkovú lyžicu. Je zakázaný na vredy, kyslosť, cukrovku. Na klinikách sa na odporúčanie Simonciniho odporúča nekupovať prípravky bikarbonátu sodného známych značiek, pretože kompozícia môže obsahovať vysoké percento hliníka.

Pomáha pri pečení sóda s rakovinou?

Onkologické choroby sa v 20. storočí prudko zvýšili. Napriek podrobnej štúdii choroby, štúdii jej príčin a vývoju rakovinových buniek je ťažké liečiť tieto choroby tradičnou medicínou. Existujú dôkazy o úžasnom víťazstve nad touto chorobou, počet úmrtí ich však napriek zvýšenému úsiliu lekárov výrazne prevyšuje. Keď je tradičná medicína bezmocná, pacienti sa často uchyľujú k metódam ľudovej praxe. Jednou z takýchto metód je ošetrenie sódou. Túto techniku ​​vyvinul Tulio Simonchini. Rozptýlilo sa po celom svete a dávalo veľa pacientov šancu..

Nemali by ste sa však úplne spoliehať na alternatívne metódy liečby, pretože onkologické ochorenia neakceptujú otáľanie a nedbanlivosť. Tradičná medicína potvrdzuje skutočnosť, že v etapách 1 až 3 je možné chorobu vyliečiť. Pacienti spravidla nevyhľadávajú pomoc v prvých štádiách, keď už nie sú k dispozícii chemoterapia a chirurgický zákrok. Čo je to rakovina? Aké sú príčiny rakoviny? Je možné vyliečiť tento druh choroby pomocou sódy? Ktorí pacienti sú vhodní na liečbu sódou??

Aké sú príčiny rakovinových buniek??

K rastu rakovinových buniek dochádza počas zlyhania imunitného systému v ľudskom tele. Ak je imunita slabá, nevšimne si patologický rast buniek a nebude proti nemu bojovať. Miera rozvoja rakoviny závisí od nasledujúcich faktorov:

 • výživa;
 • enviromentálne faktory;
 • psychický stav pacienta;
 • dedičnosť;
 • životný štýl;
 • všeobecné ľudské zdravie.

Najdôležitejším faktorom je výživa, pretože udržuje rovnováhu v tele a ovplyvňuje kyslík.

Vedci dokázali, že karcinogény sú katalyzátorom rastu rakovinových buniek, pretože prispievajú k oxidácii tkanivových buniek. Väčšina karcinogénov sa spravidla nachádza v vyprážaných potravinách. Naše telo udržuje požadovanú rovnováhu kyselina-báza, avšak pri neustálej nesprávnej výžive môže zlyhať. Na začiatok sú problémy s trávením, znížením pracovnej kapacity imunitného systému, hormonálnou nerovnováhou a v konečnom výsledku sa vyvinie v onkológiu..

Aj keď sú signály tela zreteľné, pacient im zvyčajne nevenuje pozornosť alebo jednoducho berie tabletky: na zápchu, hlavu, poruchy čriev atď. Nie všetci lekári dokážu vyliečiť rakovinu - hlavne liečba je lokálnej povahy bez ovplyvnenia hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú zdravie. Prečo sa onkológia objavuje medzi vegetariánmi, ľuďmi so zdravým životným štýlom, lekármi, ktorí, rovnako ako nikto iný, vedia o príčinách choroby?

Hlavnou príčinou rakoviny je podľa Tulio Simonchini zvýšená kyslosť, čo je priaznivé prostredie pre rozvoj rastu a reprodukcie vírusov, škodlivých mikroorganizmov, húb. Tvrdí tiež, že huba Candida, ktorá žije v ľudskom tele, má schopnosť indukovať rakovinové bunky a súčasne znižovať rovnováhu kyselina-báza. U zdravých jedincov je rast húb podobných kvasinkám riadený imunitnou obranou, pri najmenšej poruche v tele môže táto huba ovplyvniť pohlavné orgány, pokožku, sliznice a tiež vnútorné orgány. Najbežnejšou kandidózou je genitálna drozd..

Aká je metóda?

V súčasnosti je na internete k dispozícii veľa spôsobov liečby rakoviny, ale najbežnejšou metódou je metóda Tulio Simoncini sóda. Tajomstvo tejto techniky je použitie presného množstva sódy alebo intramuskulárne. Soda vstupujúca do tela ho alkalizuje. Výrazne znižuje zlé podmienky pre rast rakovinových buniek, bráni rozvoju nádoru.

Pomocou jedlej sódy sa vytvára alkalické prostredie, ktoré zabraňuje množeniu vírusov, húb a neanalyzuje oxidačné procesy, ktoré sa vyskytujú v bunkách. Na základe toho môžeme dospieť k záveru, že jedlá sóda je všeliekom. To však vôbec nie je pravda. Tradičná medicína nerozpoznáva túto metódu liečby. Samotný taliansky lekár hovorí, že sóda je schopná zničiť nádor v počiatočnom štádiu, uzol by nemal prekročiť 3 cm.

Normálna kyslá rovnováha u zdravého človeka je 7,4 au onkologického pacienta nepresahuje 5,4.

Simoncini tvrdí, že pri zvyšovaní kyslosti dochádza nielen k poklesu imunitného systému, ale aktivuje sa aj kandidóza, ktorá vyvoláva rakovinové bunky. Tulio verí, že vymenovanie chemoterapie nevylučuje huby, ale iba ďalej znižuje imunitu. Z tohto dôvodu sa počas postupu nádor zastaví a po chvíli sa vyvíja.

Taliansky bývalý lekár Tulio Simonchini tvrdí, že liečbou jeho metódou môžete dosiahnuť tieto výsledky:

 • ničí plesňové infekcie;
 • znižuje vývoj rakovinových buniek;
 • normálne udržuje acidobázickú rovnováhu;
 • normalizuje metabolizmus;
 • čistí telo od toxínov a toxínov;
 • objaví sa antioxidačný účinok;
 • zabraňuje strate vápnika;
 • obnovuje imunitnú obranu tela.

Teória alebo dlho očakávaná pravda?

Tulio Simonchini praktizuje svoju metódu úpravy sódy už niekoľko desaťročí. V priebehu celého liečebného obdobia vyskúšali túto techniku ​​tisíce pacientov. Stále však neexistuje dôkaz o liečení sódou, pretože oficiálna medicína to neuznáva a považuje za hlúpe. Takže sóda naozaj pomáha? Alebo je pre modernú medicínu výhodné nechať onkológiu nevyliečiteľnú??

V iných krajinách táto technika nie je nová a vedci ju dynamicky skúmajú. Japonsko, USA a Čína majú v podstate výsledky v štúdii rakoviny ako patologického bunkového rastu v dôsledku vystavenia mykotoxínom - jedu, ktorý vzniká parazitickými hubami..

Americký národný inštitút zdravia dal gran na Arizonskej univerzite v roku 2012 s cieľom študovať účinky jedlej sódy na rakovinové bunky.

Vedci zistili, že zásada úplne ničí vývoj rakoviny prsníka a mliečneho prostredia, čo je metastáza v spojení s nádorom tkanív a orgánov..

Tento grant bol udelený na zlepšenie liečby rakoviny, pretože zničenie malígnej formácie vedie k patologickým poruchám v zdravých orgánoch..

V Číne vedci dokázali, že zásada u 88% rakoviny pečene môže zastaviť vývoj nádoru a zlepšiť stav pacienta. Ako hlavná terapia sa používa intravenózna injekcia roztoku hydrogenuhličitanu sodného.

V Rusku je zásada sodíka v každej domácnosti, je to cenovo dostupný produkt, ktorý stojí cent. Dá sa kúpiť v neobmedzenom množstve v ktoromkoľvek obchode s potravinami v krajine. Z tohto dôvodu Rusi používajú sódu vo všetkých oblastiach činnosti: na pečenie, ako liek na drozd, pálenie záhy, plesne, ako účinný čistiaci prostriedok pre kachle alebo reťaze a ďalšie. Soda sa v súčasnosti používa ako nekonvenčná liečba rakoviny..

Liečba rakoviny sódou podľa metódy Tulio Simoncini

Táto ex-lekárska metóda spočíva v orálnom podaní jedlej sódy, alkália by sa mala vstreknúť do ústnej dutiny pomocou injekčnej striekačky (štiepanie). Spôsob liečby sódou závisí priamo od štádia rakoviny a od jej typu (rakovina vnútorných orgánov, kože, prsníka atď.). Liečba by mala prebiehať pravidelne av určitých pomeroch. Príliš malá dávka lieku nebude schopná dosiahnuť požadovaný účinok a príliš veľká dávka poškodenia.

Tulio Simoncini vyvinul recept na liečbu rôznych druhov rakoviny. Ráno na lačný žalúdok (dôležitý stav metódy) by sa pol hodiny pred jedlom mala rozpustiť vo vode 1/5 čajovej lyžičky sódy. Môžete si tiež vziať suchú formu a prať ju teplou vodou alebo mliekom. Je potrebné piť čo najviac tekutín pri danej dávke najmenej jednej pohára.

Tento postup sa vykonáva ráno, obed a večer pred jedlom. Po jedle nebude soda účinná.

Predpis je účinný v kombinácii s tradičnou medicínou (ožarovanie, chemoterapia, lieky predpísané lekármi)..

Pre zaručenejšie zotavenie sa z rakoviny je potrebné zaistiť čo najbližší kontakt nádoru so sódou. Najlepší pomer vody k sódy je 20%. Toto množstvo alkálie môže zničiť huba Candida, ktorá, ako už bolo uvedené, sa podľa Tulio Simonchini považuje za prvé príznaky rakoviny..

V závislosti od miesta nádoru sa používajú nasledujúce metódy:

 1. • rakovina konečníka, klyzma hrubého čreva, kolonoterapia;
 2. rakovina pľúc - orálne podávanie, inhalácia;
 3. rakovina pečene - orálne podávanie;
 4. rakovina kože - obklady, injekcie, výplachy, pleťové vody;
 5. rakovina pohlavných orgánov - tampóny, pleťové vody, douching;
 6. rakovina hrdla, žalúdka, čriev - orálne podávanie.

Schvaľovanie podmienok liečby

Súčasne s liečbou nádoru sódou, na zlepšenie výsledku, je potrebné vyčistiť žalúdok rôznych toxínov a toxínov. Musíte jesť správne a racionálne jedlá. Pre žalúdok počas liečby je užitočné brať čo najviac vody, nesýtený minerál s vysokým obsahom hydrogenuhličitanu sodného sa najlepšie hodí: Borjomi, Yesentuki, Narzan, Karachinskaya a podobne.

Odporúča sa používať zásadité potraviny. Viac zásady sa vyskytuje v takýchto plodoch: grapefruit, mango, vápno, citrón, melón, papája. K zelenine s vysokou alkalizáciou patria: cibuľa, špargľa, brokolica, cesnak, petržlen, surový špenát. Jemným alkalizovaním ovocia: ananás, broskyňa, avokádo, sladká čerešňa, pomaranč. Z vypustenej zeleniny: kukurica, mrkva, huby, hrach, olivy, tofu, paradajky.

Na udržanie acidobázickej rovnováhy nezabudnite ani na okyslenie výrobkov. Od silne okysľujúcich sa rozlišujú tieto výrobky: sušené slivky, brusnice, čučoriedky, vlašské orechy, arašidy, cestoviny, sušienky, pšenica. Medzi jednoduché okysľovače patria: biely a hnedý cukor, čerešne, zemiaky, rôzne druhy fazule, kešu, pekanové orechy, pohánka, biela ryža, ovos. Takéto výrobky sa považujú za slabo kyslé: slivky, spracovaný med, konzervované šťavy, slnečnicové semienka, hnedá ryža, špalda.

Počas obdobia liečby je dôležité mať dobrú náladu a veriť v uzdravenie. Pacientom s rakovinou sa často odporúča navštíviť strediská nachádzajúce sa v ihličnatých lesoch. Sú vybavené veľkým množstvom ozónu a prispievajú k zlepšeniu výživy mozgových buniek kyslíkom. Pamätajte si: nevzdávajte sa, ale bojujte o svoj život.

Ľudová liečba rakoviny

Liečba rakoviny sodíka nie je objavom Tulio Simoncini. Aj Avicenna používala hydrogenuhličitan sodný ako liek na rôzne typy ochorení vnútorných orgánov a kože. Preto si obyčajní ľudia našli aj vlastnú metódu ochorenia sodou.

Nezabudnite, že neexistujú žiadne štatistiky, ktoré hovoria, že liečba sódou sa lieči. Preto zvolením tejto metódy prevezmete zodpovednosť za svoje plecia.

Pri liečbe sódy sa izoluje niekoľko receptov v závislosti od štádia nádoru.

1. Pre prevenciu. Aby ste sa varovali pred takým závažným ochorením, musíte zmiešať sódu s citrónovou šťavou. Je potrebné vytlačiť 2 lyžice. citrónovej šťavy a zamiešajte v jednej pohári vody, potom pridajte 0,5 lyžičky. sóda. Rovnako ako štandardná metóda liečby sa táto zmes musí užívať na lačný žalúdok trikrát denne. Prevencia odporúčaná pre kurzy 5-7 dní.

2. Liečba rakoviny v 2 až 4 štádiách. Ako už bolo uvedené, v tejto fáze môže byť choroba vyliečená. Sódu je potrebné miešať s prírodnou šťavou v pomere 3: 1, zahrievať vo vodnom kúpeli až do úplného rozpustenia. Potom musí byť zmes ochladená a uložená na chladnom mieste. Každý deň po dobu 15 v malých množstvách.

3. Liečba rakoviny sódou a mliekom. V tejto metóde sa na rozdiel od metódy Tulio odporúča užívať 1,5 lyžičky. na pohár mlieka. Mlieko sa musí zahriať, zriediť v ňom zásadou a zobrať dvakrát denne 30 - 40 minút pred jedlom. Ako pri všetkých ostatných metódach, roztok sa užíva nalačno..

záver

O technike Simonciniho sa diskutovalo už niekoľko desaťročí. Štatistiky ukazujú, že zo 100 pacientov prežije iba 30%. O metódach alternatívneho zaobchádzania sa však nehovorí nič, takže by ste sa naň nemali spoliehať. Sledujte svoje telo a venujte pozornosť signálom, ktoré vám dáva.

Pomáha pekárenská sóda skutočne pri liečbe rakoviny? Nové výsledky štúdie

Komentár od MedAlternativa.info

Naši pravidelní čitatelia, ako aj ľudia oboznámení s alternatívnou onkológiou, takúto otázku nemajú. Toto je známy fakt. Pozoruhodný je príklad Vladimíra Luzaya, ktorý sa liečil na rakovinu pankreasu (ktorá sa v oficiálnej onkológii považuje za takmer nevyliečiteľnú) hlavne pomocou sódy. Samotná sóda nestačí, je nevyhnutná sada opatrení, avšak alkalizácia tela je nevyhnutným opatrením pri liečbe rakoviny. A môžete to urobiť pomocou sódy. Preto sa stal známym na celom ruskom internete. Takéto vlastnosti sódy sú známe nielen medzi zástancami alternatívnych metód, ale aj vo vedeckej komunite. Pred tromi rokmi sme na našej webovej stránke uverejnili článok „Protokoly o účinnom protirakovinovom ošetrení 2. Hydrogenuhličitan sodný (Soda)“, z ktorého vyplýva, že v roku 2012 získala univerzita v Arizone dotáciu 2 milióny dolárov (!) Od národnej Americký zdravotný inštitút na podporu výskumu použitia jedlej sódy ako protirakovinovej terapie. To isté bolo povedané aj v inom článku.

Výňatky z toho istého článku z oficiálnej webovej stránky univerzity:

„Existujú dôkazy, že pitná sóda znižuje alebo úplne zastavuje šírenie rakoviny prsníka do pľúc, mozgu a kostí pacienta. Grant od Národného lekárskeho inštitútu vo výške dvoch miliónov dolárov umožní univerzite v Arizone zlepšiť metódy merania účinnosti orálneho pitia sódy v boji proti rakovine prsníka. “.

Tie. ani pre oficiálnu lekársku vedu nie je skutočnosť úspešného použitia sódy pri liečbe rakoviny novinkou. Avšak väčšina lekárov, ako aj podnikateľov (a podnikateľov) z medicíny považuje použitie sódy pri liečbe rakoviny za šarlatánstvo, a preto ľudia ako Vladimír Luzai ako šarlatáni.

Dnešný článok predstavuje výsledky novej štúdie, ktorá poskytuje dôkazy o výhodách jedlej sódy pri liečbe rakoviny. Tie. tento článok je ďalším potvrdením, že oficiálna veda berie vážne sódu ako prostriedok používaný pri liečbe rakoviny a nepovažuje ho za šarlatán, ako to často robia lekári a médiá. Niekto môže tvrdiť, že štúdia neznamená, že samotná sóda je liekom na rakovinu, ale používa sa iba ako doplnok na alkalizáciu buniek, čo môže zvýšiť účinnosť iných liekov. Takisto hovoríme, že samotná sóda nestačí a že alkalizácia je len jedným z potrebných krokov celého komplexu opatrení. tak,

Pomáha pekárenská sóda skutočne pri liečbe rakoviny? Nové výsledky štúdie

Experti Ludwig Institute for Cancer Research vysvetľujú, ako kyslosť tela redukuje aktivitu rakovinových buniek zbavených kyslíka, zvyšuje ich odolnosť voči drogám a hovorí aj o jednoduchom spôsobe dosiahnutia opačného účinku..

31. mája 2018 New York

V rámci štúdie uskutočnenej na Ludwigovom inštitúte pre výskum rakoviny [1] sa objavil doteraz neznámy proces, počas ktorého sa bunky so silným zvýšením kyslosti v tkanivách bez kyslíka stanú pasívnymi, akoby spadli do „režimu spánku“. Štúdia vedená Chi Van Dangom, vedeckým riaditeľom Ludwigovho inštitútu, môže mať pri liečbe rakoviny veľký význam, pretože veľké rakovinové nádory sú často zbavené kyslíka a predpokladá sa, že bunky v tomto druhu tkaniva sú hlavným zdrojom. rezistencia na lieky, ako aj príčina recidívy ochorenia.

Táto štúdia, publikovaná dnes v časopise Cell, podrobne popisuje, ako v reakcii na zvýšenie kyslosti bunka „vypne“ molekulárny „prepínač“ mTORC1, ktorý za normálnych podmienok meria dostupnosť živín predtým, ako sa bunkám poskytne „zelené svetlo“ na rast a delenie. [2]. A ako dôsledok tohto „vypnutia“, ako poznamenáva Dan a jeho kolegovia, proces výroby bielkovín v bunkách sa zastaví, čo narúša metabolickú aktivitu a cirkadiánne rytmy buniek a ponorí ich do „zmrazeného“ stavu. Vedci tiež tvrdia, že tento proces, ktorý je tak ovplyvnený kyslosťou, sa dá zvrátiť - objav, ktorý môže dať podnet na rozvoj rôznych metód kontroly rakoviny..

„Pri transplantácii rakovinových tkanív do experimentálnych myší pozorujeme sporadickú aktivitu signalizačného prvku mTOR v rôznych oblastiach, kde je dostatok kyslíka,“ hovorí Dan, ktorý je tiež profesorom molekulárnej a bunkovej karcinogenézy na Wistarovom inštitúte [3]..

„Ak však do pitnej vody, ktorá sa podáva hlodavcom, pridáte obyčajnú sódu, celý nádor sa stane cieľom imunosupresíva rapamycínu. Je preto logické urobiť nasledujúcu predpoveď: opätovným prebudením týchto buniek môžete urobiť nádor oveľa citlivejším na expozíciu liekom. “.

Jeden zo spoluautorov tejto novej štúdie, Robert Gillies z Centra pre rakovinu Moffitt [4], už písal o schopnosti jedlej sódy zvýšiť imunoterapiu rakoviny, hoci mechanizmus, ktorý spôsobil tento účinok, nebol potom úplne jasný..

Tím Dan, vrátane korešpondenta Zandry Waltonovej, postgraduálnej študentky na Perelmanovej lekárskej fakulte na Pensylvánskej univerzite [5], študoval a opísal tento mechanizmus uskutočňovaním komplexnej série experimentov na Pensylvánskej univerzite, ako aj v laboratóriu Ludwigovho inštitútu vo Wistarovom inštitúte. Predmetom pozornej pozornosti bolo správanie lyzozómu - bunkového organoidu tvaru vrecka, ktorý je zodpovedný za intracelulárne štiepenie makromolekúl, do ktorých je intracelulárny proteín mTOR nasmerovaný, keď je pripravený na reakciu..

Vedci zistili, že v príliš kyslom prostredí motorické proteíny náhle tlačia lyzozómy obsahujúce intracelulárny proteín mTOR z perinukleárnej oblasti bunky, kde sa obvykle nachádzajú. Týmto sa mTOR oddeľuje od proteínu RHEB, ktorý je potrebný na jeho aktiváciu, ktorá zostáva nezmenená. Keďže mTOR nemá jeden z kľúčových aktivačných signálov, je v režime spánku, takže v bunke je pozastavená syntéza bielkovín (vrátane výroby komponentov pre molekulárne hodiny bunky) a metabolizmus je takmer úplne zastavený..

„Bunky nechcú produkovať proteíny alebo iné biomolekuly v strese,“ vysvetľuje Dan. "Snažia sa spomaliť procesy a prebudiť sa, až keď sa všetko vráti do normálu.".

Vedci tvrdia, že sóda na pečenie môže vyvolať opačný účinok. Bola zmiešaná s pitnou vodou a bola podaná experimentálnym myšiam. Prekvapivo to stačilo na neutralizáciu kyslosti hypoxických zón vo vnútri rakovinového nádoru. Výsledkom bolo, že lyzozómy boli okamžite poslané na perifériu z bunkového jadra, kde na ne čakal proteín RHEB, a tak bola obnovená aktivita mTOR..

Čo to má spoločné s rakovinou? Vedci už dávno zistili, že spiace bunky nie sú vo všeobecnosti ovplyvňované chemoterapiou. Je potrebné poznamenať, že Dan a jeho tím tiež zistili, že aktivácia T-buniek, ktorá je extrémne dôležitá pre väčšinu druhov imunoterapie, s kyslosťou sa stáva ťažkou z toho istého dôvodu..

„Začali sme skúmaním témy hladovania kyslíka a cirkadiánnych rytmov a skončili sme objavením nového mechanizmu bunkového života, ktorý ukazuje, ako nadmerná kyslosť v tkanivách znemožňuje veľa procesov vrátane bunkových molekulárnych hodín,“ vysvetľuje Dan..

Dan je veľmi povzbudený objavom, že niečo také jednoduché ako sóda na pečenie môže pomôcť zvrátiť tento proces, a tak urobiť spiace rakovinové bunky náchylnými na protirakovinové terapie založené na drogách..

„Táto myšlienka je neuveriteľne jednoduchá,“ pokračuje. "Toto nie je nejaký liek na sto tisíc dolárov ročne, je to obyčajná jedlá sóda." Dan a jeho tím teraz skúmajú tému, ako môže kyslosť ovplyvniť imunoterapiu, a bude pokračovať v štúdiu „režimu spánku“ rakovinových buniek umiestnených v kyslom prostredí..

Štúdiu podporila komunita pre výskum rakoviny Ludwig, Štátny inštitút zdravia USA, Ministerstvo veteránov, Cena Patel Scholar Award, Bloomberg-Kimmel Institute of Cancer Immunotherapy a Národný onkologický ústav, USA.

O komunite pre výskum rakoviny Ludwig

Komunita pre výskum rakoviny Ludwig (Ludwig Cancer Research) je medzinárodné spoločenstvo svetovo uznávaných vedcov, ktorí v spolupráci medzi sebou vykonávajú najnovší onkologický výskum a za posledných 40 rokov a viac uskutočnili niekoľko významných vedeckých objavov. V rámci tejto komunity bolo možné uplatňovať základné vedecké princípy, preložiť ich z vedeckého jazyka do jednoduchšieho a vykonávať klinický výskum s cieľom vyvinúť nové prístupy k diagnostike a liečbe rakoviny. Od roku 1971 komunita pre výskum rakoviny v Ludwigu investovala do vedy 2,7 ​​miliardy dolárov, čo zásadným spôsobom mení životy mnohých ľudí prostredníctvom neziskového inštitútu pre výskum rakoviny v Ludwigsu a šiestimi strediskami Ludwig v USA., Ak sa chcete dozvedieť viac o komunite, navštívte: www.ludwigcancerresearch.org.

Zaslal: Ludwig Cancer Research Institute
Zdroj: EurekAlert! Globálny zdroj vedeckých správ
Preklad: Marina Utkina špeciálne pre MedAlternativa.info

[1] Výskum rakoviny Ludwiga

[2] mTOR - z angličtiny. cicavčí cieľ rapamycínu - intracelulárny proteín, ktorý je signálnym prvkom, ktorý reguluje vývoj a hypertrofiu svalových vlákien.

[3] Wistarov inštitút je výskumný ústav vo Philadelphii. Inštitút bol založený v roku 1892, je prvým nezávislým neziskovým biomedicínskym výskumným centrom v Spojených štátoch. Pomenovaný po americkom lekárovi a anatomovi Casparovi Wistarovi. Je to jedno z vedúcich výskumných centier v oblasti onkológie a vývoja vakcín. Inštitút sa nachádza v kampuse univerzity v Pensylvánii, ku ktorému je pridružený..

[4] Centrum rakoviny H. Lee Moffitta

[5] Perelmanská lekárska fakulta University of Pennsylvania

Odporúčame tiež:

Pozor! Poskytnuté informácie nie sú oficiálne uznávanou metódou liečby a majú všeobecný charakter vzdelávania a zoznámenia. Názory tu vyjadrené sa nemusia zhodovať s názormi autorov alebo zamestnancov portálu MedAlternativa.info. Tieto informácie nemôžu nahradiť rady a menovanie lekárov. Autori stránky MedAlternativa.info nezodpovedajú za možné negatívne dôsledky užívania akýchkoľvek liekov ani za uplatňovanie postupov opísaných v článku / videu. Otázka možnosti použitia opísaných prostriedkov alebo metód na ich individuálne problémy, čitatelia / diváci by sa mali sami rozhodnúť po konzultácii s ošetrujúcim lekárom..

Odporúčame prečítať si našu knihu:

Aby ste sa čo najrýchlejšie dostali k téme alternatívnej medicíny a aby ste sa dozvedeli celú pravdu o rakovine a tradičnej onkológii, odporúčame vám, aby ste si na našej webovej stránke prečítali knihu „Diagnóza - rakovina: liečte alebo žite. Alternatívny pohľad na onkológiu“.

Liečba rakoviny sodíka - Pravda o autoroch

Liečba rakoviny sódou je tradičná medicínska metóda s nepreukázanou účinnosťou. Pseudovedecké techniky sú nebezpečné, pokiaľ ide o život ohrozujúce. Sodové roztoky sú prijateľné ako ďalší nástroj a iba na odporúčanie lekára.

Môže sóda liečiť rakovinu?

Jedného dňa vedci nájdu skutočný liek na rakovinu a porazia sa strašné choroby, napríklad kiahne alebo detská obrna. Dúfame, že sa to stane v dohľadnej budúcnosti, ale zatiaľ každý piaty obyvateľ rozvinutých krajín zomiera na rakovinu. So závideniahodnou pravidelnosťou sa objavujú povzbudivé správy o vynáleze spôsobu šetrenia. Záujem o homeopatiu, biorezonančnú terapiu a liečbu petrolejom ustal, na scéne je teraz nový všeliek - jedlá sóda. Liečba rakoviny sódou je taká cenovo dostupná, že iba liečenie vodou z vodovodu môže byť jednoduchšie, ale táto metóda má prívržencov.

Pravda o technikách autorských práv

V ľudskom tele sú prítomné protilátky, ktoré môžu a mali by zničiť choré bunky, ktoré nesú smrť. Ale dôjde k zlyhaniu a tieto bunky sa maskujú ako zdravé bunky, rastú bez bolestivých prejavov na veľký alebo nefunkčný nádor. Pacienti, ktorí nepoznajú rakovinu, takmer vždy hľadajú pomoc, keď je chirurgický zákrok jediným spôsobom, ako ušetriť, ale je tiež neúčinný, ak nádor metastázoval. V tomto prípade nie je možné vyhnúť sa niekoľkým vyčerpávajúcim chemoterapeutickým kurzom s nepredvídateľným výsledkom..

Rast rakovinových buniek je možný iba v kyslom prostredí a sóda je zásada. Toto je hlavný argument zástancov protinádorovej teórie sódy, ktorá sa domnieva, že alkalizácia telesných tkanív narúša šírenie a výskyt rakovinových buniek..

Všetko by bolo v poriadku, ak by úroveň pH bola stabilne regulovaná produktmi, vrátane sódy. Bohužiaľ, naše telo je zložitejšie, podporuje niekoľko konštánt - počet tepov srdca za minútu, telesnú teplotu, rovnováhu kyselina-báza atď., Bez ohľadu na našu výživu.

Tvorba nádoru je vždy spojená s množstvom mutácií v bunkách, výsledkom je, že výsledkom onkogenézy je vznik nádoru. Keďže mutácie vyžadujú čas, rakovina sa vyskytuje väčšinou u starších ľudí. Toto vysvetľuje relatívne nízku mieru úmrtnosti na rakovinu v krajinách tretieho sveta - ľudia tam jednoducho nežijú do veku onkológie..

Soda nie je schopná zabrániť rastu rakovinových buniek, ale alkálie sa môžu výhodne používať ako ďalší nástroj v predpísanom liečebnom cykle..

Vzťah medzi acidobázickou rovnováhou a rakovinou

Naše telo udržuje konštantnú kyslosť krvi na mierne zásaditej úrovni okolo pH 7,4. Súčasne je kyslosť žalúdka omnoho vyššia - medzi 1,35 a 3,5 pH, pretože trávenie je zabezpečené kyselinou chlorovodíkovou. Kyslá reakcia v moči je tiež normálna, preto meranie jej pH neposkytuje všeobecný obraz kyslosti telesných tkanív..

Kyslé prostredie je priaznivé pre vývoj rakovinových buniek a sú schopné prevádzať cukry a glukózu na kyselinu mliečnu, čím poskytujú podmienky pre ich existenciu. Okolo nádoru hladina klesne na pH 5,5.

Zvýšená kyslosť alebo acidóza je charakteristickým znakom onkológie. Žiadny vedecký výskum však nenašiel vzťah medzi rastom rakovinových buniek a alkalizáciou alebo okyslením potravou alebo sódou. Ak takýto vzťah existuje, je to naopak..

Rakovinové bunky sa rýchlo vyvíjajú tak v kyslom prostredí, ako aj v zdravých tkanivách s normálnym pH. V stabilne vysokej kyslosti žalúdka av alkalicky vyvážených tkanivách iných orgánov sa poškodené bunky tvoria s rovnakou frekvenciou.

Podstata liečby rakoviny sódou

Vedci hľadajú spôsob, ako alkalizovať kyslé prostredie, v ktorom sa obklopujú mutantné bunky. Ak je možné stabilizovať kyslosť, rast malígneho nádoru sa výrazne zastaví alebo spomalí. Pri pokusoch s myšami v roku 2009 sa zistilo, že priama injekcia hydrogenuhličitanu sodného do nádoru pri rakovine prsníka spomaľuje šírenie metastáz.

Existuje tiež dôvod domnievať sa, že chemoterapia je neúčinná kvôli kyslému mikroprostrediu zhubných nádorov - reakcia v bunkách je zásaditá a lieky nemôžu prekonať vrstvy s rôznou kyslosťou. Na zníženie kyslosti štúdie používali lieky na spätný tok a spolu s nimi bola oveľa účinnejšia chemoterapia..

Pokusy s sódou sa uskutočnili na myšiach, vedci vypočítali dennú dávku pre osobu s hmotnosťou 70 kg, je to 12,5 g alebo lyžicu jedlej sódy. Toto množstvo prášku sa musí rozpustiť v pohári teplej vody a vypiť v dvoch dávkach.

Dôležité! Je nemožné zabrániť tvorbe rakovinových buniek pomocou sódy alebo alkalických produktov, ale spolu s chemoterapiou môže táto metóda spomaliť rast metastáz. Liečba sódou nemôže byť alternatívou k chemoterapii alebo liekom predpísaným lekárom. Pred začatím liečby sódou si nezabudnite poradiť.

Samoliečba v prípade onkológie je bežným a zrozumiteľným fenoménom, ľudia sa snažia zachrániť všetky možné metódy. Soda, ak sa používa správne, nemôže poškodiť, ale nemôže nahradiť hlavné ošetrenie. V niektorých prípadoch sa užitočnosť hydrogenuhličitanu sodného uznáva úradným liekom:

 • Pri angíne a tonzilitíde, zvlášť hnisavom, roztok sódy so soľou zmierňuje opuchy a urýchľuje regeneráciu..
 • Na vylúčenie spúta s bronchitídou alebo zápalom pľúc je užitočné vypiť pohár teplého mlieka spolu s čajovou lyžičkou sódy.
 • Doučovanie a výplach sú indikované na kandidózu, drozd a iné plesňové ochorenia v kombinácii s priebehom drog.
 • Roztok sódy sa podáva intravenózne na resuscitáciu, vrátane novorodencov.

Liečba rakoviny krčka maternice sódou

Zhubný nádor krčka maternice je jednou z najbežnejších a najnebezpečnejších foriem rakoviny. Vzhľadom na asymptomatickú povahu choroby sa zistí v neskorších štádiách, preto sú preventívne vyšetrenia také dôležité.

Bez bolestivých prejavov dochádza tiež k erózii krčka maternice, ktorá sa zistí pri menovaní gynekológom. Štruktúra epitelu vaginálnej časti krčka maternice a buniek, ktoré lemujú jeho kanál, sa líšia. Z rôznych dôvodov sa ich kontaktná oblasť môže posunúť, bunky vstupujú do neobvykle kyslého prostredia s mikroorganizmami a dochádza k chronickému zápalovému procesu nazývanému erózia. Postupom času dochádza k nezvratným zmenám v bunkách a významne sa zvyšuje riziko onkológie..

Počas erózie sa fajčia sódou

Moderná medicína má širokú škálu nástrojov a metód liečby. Erózia je vyvolaná dusíkom, problémové oblasti sú ovplyvnené laserovými a rádiovými vlnami alebo sa používa konzervatívna liečba. Bez lekárskeho vyšetrenia nie je možné diagnostikovať eróziu krčka maternice, ale ak je problém identifikovaný a liečba je predpísaná, môžete zvýšiť účinok douchingu sódy. Douching možno použiť iba na odporúčanie lekára, pretože tento postup nie je neškodný.

Štúdie amerických vedcov ukázali, že u žien, ktoré praktizujú hygienické výkopy, je dvakrát vyššia pravdepodobnosť vzniku rakoviny vaječníkov. Toto je hlavný dôvod, ktorý gynekológovia považujú za najlepší, za zbytočný. V horšom prípade tieto postupy zvyšujú riziko zápalového ochorenia panvy, mimomaternicového tehotenstva a rakoviny krčka maternice. Prúd vody sódou alebo iným roztokom „vtláča“ patogénne baktérie do dutiny maternice, do skúmaviek a vaječníkov.

Liečba onkológie krčka maternice podľa Bolotov

Zatiaľ čo väčšina tradičných liečiteľov obhajuje alkalizáciu tela, Boris Bolotov tvrdí, že okyslenie a príjem soli sú prospešné. Bolotov považuje liečbu rakoviny krčka maternice za ťažkú ​​otázku. Jeho prístup k liečeniu predstavuje komplexné uzdravenie - musíte liečiť celé telo. Odporúča začať s oxidáciou tela rebríčkom alebo inými prostriedkami, a to až potom, keď dôjde k výkopu, stlačeniu atď..

B. Bolotov radí profylakticky sa zásobovať infúziou liečivých bylín: oregano, nechtík, hemoptýza, rebríček. Na prípravu infúzie sa polhodinová lyžica ktorejkoľvek z týchto bylín alebo ich zmes naleje pol hodiny vriacou vodou. Potom do infúzie pridajte čajovú lyžičku soli a zahoďte.

Tradičný liečiteľ tiež odporúča 2-5-týždňové cykly tampónov s olejom zlatého fúzy - izbovej rastliny, ktorá sa tiež nazýva voňavá kalisia..

 1. Jedna časť rozdrvenej rastliny sa naleje dvoma časťami rastlinného oleja.
 2. Uchováva sa v peci 8 hodín pri teplote +40 ° C.
 3. Filtrované a použité na impregnáciu tampónov.

Navyše, akademik ľudu hovoril o zázračnej sile tinktúry muchotrávky..

Bez ohľadu na to, ktorú metódu zvolíte, nezabudnite, že všetky sú prijateľné na samom začiatku choroby av kombinácii s lekárskym priebehom. Platí to aj pri liečbe sódou, ktorej príjem pozitívne ovplyvňuje celkový stav, stabilizuje kyslosť a pomáha prekonať chorobu. Použitie roztoku sódy nie je zakázané ani počas radiačnej terapie.

Video: Boris Bolotov o rakovine

Liečba sodíka na rakovinu hrubého čreva a konečníka

Nádor tejto lokalizácie rastie pomaly a prejavuje sa bolesťou, poruchou stolice a krvácaním v skorých štádiách. Rakovina hrubého čreva a konečníka zistená v prvom štádiu môže byť porazená v takmer 90% prípadov. V pokročilých prípadoch sa metastázy šíria do pečene, obličiek, pľúc a ďalších orgánov.

Onkológovia považujú za hlavné rizikové faktory dedičnosť vo veku nad 40 rokov, stravu s prevahou živočíšnych tukov a nedostatok rastlinných vlákien. Spolu s liečbou predpísanou onkológom sa tradičná medicína môže použiť na zastavenie rozvoja choroby v počiatočných štádiách a na zmiernenie bolesti v neskorších štádiách. Sódu je možné opiť a použiť na lokálnu expozíciu klystýrom, hoci táto metóda nie je oficiálnym lekárom vítaná.

Neumyvakin, ktorý popularizuje prospešné vlastnosti jedlej sódy, je presvedčený, že alkalizácia tela pomocou roztoku sódy má priaznivý vplyv na celkový stav, posilňuje imunitný systém a telo získava silu, aby odolával chorobám..

Rozpustite pol lyžičky sódy v pohári horúcej vody a pite v malých dúškoch po celý deň. Dávka sódy by sa mala postupne zvyšovať na celú lyžicu.

Rakovina močového mechúra a sóda

V ľudskom tele je viac druhov rakoviny ako orgánov. Onkológia močového mechúra sa objavuje s krvou v moči, zmena farby na tmavohnedú až čiernu, bolesť počas močenia. Symptomatológia je podobná ako u obličiek, presná diagnóza sa dá vykonať až po laboratórnych testoch.

Soda prenáša kyslík do orgánov, čo je základom účinnosti metódy v prípadoch, keď je možná priama expozícia nádoru. Rakovinové bunky odumierajú v kyslíkovom prostredí, zatiaľ čo kyselina močová sa vylučuje z obličiek a zabráni sa infekcii.

Je ťažké detegovať rakovinu močového mechúra v skorých štádiách kvôli neprítomnosti symptómov, ale ak je nádor detegovaný v prvom alebo druhom štádiu, prognóza konzervatívnej liečby je pozitívna. V neskorších štádiách metastázy prenikajú do susedných orgánov a chirurgickému zákroku sa nedá vyhnúť. Priebeh liečiva sa uskutočňuje imunostimuláciou baktérií, interferónu a iných liečiv, ktoré inhibujú rast rakovinových buniek..

Liečba sódou je oprávnená, ak výhody jej použitia výrazne prevyšujú možné poškodenie. Použitie tradičnej medicíny je preto možné, ak už boli použité metódy s preukázanou účinnosťou. Hlavnou úlohou sódy je urýchliť regeneráciu po liečebnom cykle.

Sodové riešenie

Spolu s obvyklým priebehom prijímania sódy dovnútra sa ukázali ako dobré infúzie priamo do močového mechúra.

 1. Polievková lyžica sódy sa rozpustí v litri prevarenej vody pri teplote +36 - 37 ° C.
 2. Cez močovú trubicu sa do močového mechúra zavedie katéter a najskôr sa prepláchne, aby sa odstránil obsah, a potom sa naleje roztok sódy..
 3. Je potrebné odložiť riešenie o pol hodiny, aby to malo účinok.

Umývanie môže pokračovať najviac dva týždne za predpokladu, že sa zruší ošetrenie jedmi rastlinného pôvodu.

Onkológia močového mechúra sa vo väčšine prípadov zisťuje v štádiách III-IV, keď sú prognózy lekárov sklamaním. Liečba sódou zmierňuje bolesť av niektorých prípadoch táto metóda pomohla prekonať ochorenie pacientov, ktorí sa nedajú liečiť..

Ohlas lekára Boris Skachko o liečbe sódou

Liečba rakoviny prsníka

Rakovina prsníka je najbežnejšou formou onkológie u žien. Táto diagnóza však nie je veta - pri včasnom zistení choroby a adekvátnej liečbe každá druhá žena prežije a čím skôr sa nádor zistí, tým sú prognózy optimistickejšie. Ak je nádor detegovaný do priemeru 20 milimetrov, zotavenie nastane v troch zo štyroch prípadov. Po nájdení hrudky v hrudníku by sa žena mala okamžite poradiť s lekárom, urobiť testy a absolvovať potrebný kurz, zvyčajne pozostávajúci z chirurgického odstránenia, hormonálneho priebehu, chemoterapie atď..

Tradičné medicínske metódy vrátane liečby sódou sa môžu používať iba v spojení s kurzom predpísaným lekárom a v počiatočných štádiách choroby. Keď sa ochorenie začne, liečba sodou nemá žiadny účinok.

Onkológ Donald Portman vyvinul svoju vlastnú metódu aplikácie sódy a sám ju otestoval. Jeho technika kombinuje použitie hydrogenuhličitanu sodného a dýchacie cvičenia, liečebný cyklus je rozdelený na párne a nepárne dni.

30 g sódy a 35 g melasy by sa malo rozpustiť v 200 l vody. Zmes sa povarí päť minút, potom sa ochladí a pred jedlom vypije. Mali by existovať dve takéto dávky a vždy, keď je potrebné pripraviť čerstvý roztok.

Nemusíte piť roztok sódy, v týchto dňoch vykonávajú dychové cvičenia, aby nasýtili telo kyslíkom. Po celý deň sa odporúča trikrát až desaťkrát vdýchnuť pomaly a hlboko po dobu niekoľkých minút.

Kurz trvá 3 - 5 týždňov, na prvý pohľad nie sú vylúčené nepríjemné pocity, ale po týždni prechádzajú.

Liečba rakoviny pľúc

Najbežnejšia forma rakoviny na svete. Každý rok ochorie na planéte milión pacientov, z ktorých každý šiesty z nich nemôže pomôcť liek. Hlavnými príčinami rakoviny pľúc sú fajčenie a zlá ekológia..

Prvými alarmujúcimi prejavmi sú suchý chronický kašeľ, chrapľavý hlas, sípanie, pravidelná bolesť za hrudnou kosťou. Okrem toho by sa malo upozorniť na mierne zvýšenie teploty na 37 ° C, rýchlu únavu, stratu hmotnosti bez zjavného dôvodu. Aj jeden z týchto príznakov stačí na vykonanie fluorografie a na zabránenie vzniku možnej hrozby. Príznaky začínajúceho zhubného nádoru sú podobné prejavom nádchy, preto pacienti vyhľadávajú pomoc, keď sa ochorenie vyskytuje, a jeho prejavy už nie je možné ignorovať..

Na prevenciu a liečbu choroby v štádiu 0 - I stačí vypiť pohár teplého mlieka s čajovou lyžičkou sódy dvakrát denne. Trojdňové kurzy sa striedajú s 10 dňami odpočinku, musíte vykonať najmenej dva také cykly.

V stupni II sa melasa pridáva do sódy a mlieka, čo uľahčuje prienik zásady do bunky. Namiesto melasy môžete použiť med alebo trstinový sirup. Tácka a sóda v rovnakých množstvách sa rozpustia v pohári mlieka a pijú 10 dní dvakrát denne. Zmes aktivuje lymfu a zastavuje množenie patologických buniek. Koktejl z melasy sódovej melasy je vhodné piť horúci a na prázdny žalúdok.

Ošetrenie v štádiu III sa uskutočňuje pomocou pasty zo sódy a medu, ktoré sa berú v rovnakých dieloch. 10 dní kurz pokračuje, počas ktorého musíte pred jedlom vziať lyžicu zmesi. Po týždennej prestávke sa liečba opakuje.

Vo fáze IV sa medovo-sodová pasta užíva najmenej štyrikrát denne. V tomto štádiu je však intravenózne podanie roztoku sódy účinnejšie..

 • Intravenózne podávanie

Intravenózne sa podáva 6 dní, jedenkrát denne, 500 ml 5% roztoku sódy. Po šesťdennej prestávke sa kurz opakuje. Celkovo sú potrebné 4 cykly, po ktorých nasleduje počítačová tomografia, aby sa určila veľkosť nádoru. Po štyroch cykloch urobte dvojtýždňovú prestávku a zopakujte liečbu.

Podobný režim sa používa po chirurgickom odstránení, aby sa minimalizovalo riziko opätovného vzniku nádoru..

Pri intravenóznom podaní a pri pití nápoj aktivuje syntézu lymfocytov, znižuje kyslosť a pomáha telu ničiť rakovinové bunky. Infúziu môže vykonať iba lekár, pretože v tomto procese dochádza k porušeniu práce obličiek, pečene a srdca..

Polievková lyžica hydrogenuhličitanu sodného sa rozpustí v pol litri vody a inhaluje sa inhalátorom pol hodiny. Tento postup sa vykonáva v šesťdňových prestávkach po intravenóznom podaní..

V prípade potreby je možné liečbu prerušiť na niekoľko dní. Pokúste sa vypiť viac tekutín, zvýšiť podiel cukru a solí v potrave, vrátane vitamínov, minerálnych doplnkov draslíka a horčíka.

Na vstreknutie 20% roztoku sódy priamo do nádoru sa používa špeciálne zariadenie. Autor tejto metódy, Dr. Simoncini, tvrdí, že tento postup môže zničiť rakovinové bunky v ktoromkoľvek štádiu choroby. Soda sa dodáva po kvapkách na miesto lokalizácie. 10-denná kúra sa preruší na 6 dní a opakuje sa štyrikrát s pohárom 20% roztoku vo forme nápoja.

Autorova technika profesora Neumyvakina

Ivan Pavlovich Neumyvakin bol mimoriadny človek. Vytvoril množstvo techník na zlepšenie zdravia, vrátane techník na prekonanie onkológie. Soda je jednou z hlavných zložiek jej receptov, ktorá vám umožňuje vyčistiť telo..

Podľa profesora roztok soda čistí krv, odstraňuje kamene z obličiek a pečene, zabraňuje tvorbe rakovinových buniek a pomáha vyrovnať sa s malígnymi nádormi. Druhou dôležitou zložkou je peroxid vodíka, ktorý kompenzuje smrteľný nedostatok kyslíka..

Podľa Neumyvakinu by sa peroxid a soda mali konzumovať v kombinácii, ale bez priamej interakcie týchto látok, pretože ich reakcia môže viesť k nepredvídateľným výsledkom. Medzi použitím hydrogenuhličitanu sodného a peroxidom vodíka by malo uplynúť najmenej 20 minút..

Podľa Ivana Pavloviča je liečba univerzálna, po obnovení činnosti všetkých orgánov tela má kombinácia látok priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém, u pacientov s bronchitídou, pľúcnym emfyzémom, rakovinou atď. Sa pozoruje pozitívna dynamika..

Podstata onkologickej liečby sódou

Imunitný systém je priamo závislý od funkcie čriev. Ak je jedlo zle stráviteľné, začína hniť, v dôsledku čoho sa vyvíja patogénna flóra a telové trosky..

V črevách žijú dva typy baktérií:

 • Závisí od cukru - prospešný, rozklad amoniaku.
 • Baktérie závislé od bielkovín uvoľňujú amoniak počas spracovania potravín obsahujúcich dusík.

Ak je narušená rovnováha baktérií, vyskytne sa porucha a amoniak ovplyvňuje pečeň, obličky a nervový systém, môže sa situácia vymknúť spod kontroly. Neumyvakinova technika je zameraná na čistenie čriev.

Ako piť peroxid a sódu podľa Neumyvakin

 • peroxid

Kurz sa začína jednou kvapkou troch percent peroxidu rozpusteného v 50 ml vody. Pijú roztok trikrát denne a každý deň pridávajú jednu kvapku. Keď počet kvapiek dosiahne 10, dávka začne znižovať jednu kvapku. Ak v tomto procese dochádza k pocitu pálenia v čreve, dávka sa musí znížiť a telo si musí zvyknúť na látku.

Pitie sódy na lačný žalúdok, začnite s minimálnou dávkou, aby nedošlo k hnačke. Čajová lyžička prášku sa rozpustí v 200 ml vriacej vody a do každej dávky pitnej vody sa pridá 10 kvapiek. Preventívny priebeh môže trvať niekoľko týždňov a pri onkológii sa odporúča piť sódu s pozitívnym účinkom.

Kolegovia profesora Neumyvakina sú skeptickí, pokiaľ ide o terapeutický účinok peroxidu a sódy pri onkologických problémoch, ale zhodujú sa na tom, že nespôsobujú ujmu.

Video: Neumyvakin o sódy a vode

Soda Therapy od Tulio Simoncini

Taliansky onkológ Tulio Simonchini sa narodil v roku 1951 a doktorát získal na Rímskej univerzite v Sapienze. Simoncini je známy tým, že tvrdí, že príčinou rakoviny sú Candida albicans, ktoré sú masám známe ako drozd. Príbeh sa začal v roku 1983..

Je známe, že plesňové infekcie vedú k smrti pacientov s AIDS, ako aj pacientov s rakovinou po chemoterapii a transplantácii orgánov. V normálnych podmienkach sú Candida albicans prítomné v ústach a pažeráku drvivej väčšiny ľudí a nespôsobujú choroby. Pri nadmernom raste kolónie sa vyskytuje kandidóza.

Škandál v lekárskom prostredí spôsobil vyhlásenie Dr. Simonciniho, že huba Candida albicans spôsobuje rakovinu, keď rastie kolónia, a poškodené bunky sa dajú odstrániť jedlou sódou. Pacienti liečení Simoncini injekciami hydrogenuhličitanu sodného, ​​ignorujúc chemoterapiu. V roku 2006 bol lekár neoverenou technikou zbavený práva na lekársku činnosť, ale v Albánsku otvoril kliniku a pokračoval vo svojej praxi. Po smrti pacienta bol Simoncini usvedčený zo zabitia, ale neprestal brať pacientov doma a propagoval jeho techniku. V januári 2018 bol odsúdený na 5,5 roka väzenia..

Alternatívna Simonciniho technika

Tulio Simonchini bol prvý, kto aktívne propagoval teóriu liečby rakoviny pomocou sódy. Pri skúmaní povahy zhubných nádorov lekár dospel k záveru, že koncentrácia kyslých húb sa zvyšuje v kyslom prostredí. Po testovaní účinkov mnohých látok Simoncini zistil, že Candida sa dokáže adaptovať na rôzne prostredia, zatiaľ čo rast nádorov pokračuje. Jedinou látkou, ktorá vytvorila zásadité prostredie, v ktorom sa huby prestanú množiť, bol hydrogenuhličitan sodný.

Onkológ testoval svoju metódu na rakovinových pacientoch s rakovinou pľúc a kože. Každý deň sa pacientom injekčne podávala sóda do nádoru, navyše pili roztok a brali si sódy. Zlepšenia sa pozorovali pomerne skoro, veľa zdrojov uvádza príklad beznádejného pacienta v štádiu IV, ktorý sa zotavil. Úspešná prax stimulovala spoločnosť Simoncini k vypracovaniu metodiky.

Lekár trvá na tom, že radiačná terapia oslabuje imunitný systém a zvyšuje kyslosť tela, čo vedie k aktívnemu rastu húb. Výsledkom tejto reakcie sú metastázy a progresia nádoru..

Video: Tulio Simoncini o jeho technike

Mylné predstavy talianskeho onkológa

V roku 2007 bola na jednej z kliník v Holandsku testovaná Simonciniho technika na pacientovi s rakovinou prsníka. Po smrti pacienta dostala Holandská zdravotnícka inšpekcia odborné stanovisko k metóde liečby. Správa obsahovala jednoznačné hodnotenie metódy ako neúčinnej a nebezpečnej. Najmä liečba sódou na rakovinu, ako aj tých, ktorí trpia na hypertenziu, ochorenie obličiek a pľúc, bola jasne kontraindikovaná..

Úradná medicína neuznáva liečbu onkológie sódou a existujú pre to dobré dôvody:

 • Žiadna histologická analýza nádoru nepreukázala prítomnosť huby Candida. Simonchini vysvetľuje svoje zistenia a tvrdí, že biela farba rakovinových nádorov ho prinútila premýšľať o fungálnej povahe rakoviny, ale to nie je pravda - farba zhubných nádorov sa môže líšiť, všetci onkológovia a patológovia to potvrdzujú.
 • Huba Candida albicans je prítomná v tele 80% ľudí, ale táto infekcia je nebezpečná iba pre oslabený organizmus. Našťastie veľká väčšina infikovaných ľudí žije do vysokého veku bez onkológie.
 • V lekárskej praxi sa sóda používa na zníženie kyslosti a zníženie bolesti v onkológii, ale neovplyvňuje priebeh choroby..
 • Denná dávka 12 g hydrogenuhličitanu sodného môže neutralizovať kyslosť v 1 kubickom metre. mm nádorového tkaniva, 30 g látky spôsobuje významné zhoršenie zdravia.
 • Hrozná pravda je, že sóda nie je schopná zničiť huby Candida. Roztok iba zabraňuje šíreniu ďalších infekcií v prostredí, ktoré spôsobujú huby, alkalizuje povrch kože a sliznice a inhibuje rast kolónií Candida, ale neodstráni príčinu..

Tulio Simonchini a priaznivci jeho teórie sa domnievajú, že jednoduchý a lacný spôsob, ako sa zbaviť smrtiacej choroby, sa často nepoužíva kvôli intrikám konkurentov a milionárov, ktorí profitujú z predaja jedovatých protirakovinových liekov. Je to ich zlá vôľa, aby milióny pacientov s rakovinou utrácali imunitu, aby sa zotavili z chemoterapie. Podľa talianskeho onkológa je príčina rakoviny zrejmá a liečba by mala byť rovnako geniálna..

Simonciniho technika je tak univerzálna, že lekár a jeho asistenti ochotne a lacno rozvíjajú svoj kurz pre každú osobu, ktorá kontaktuje a posiela e-mailom odporúčania. V takom prípade nie sú potrebné ďalšie vyšetrenia ani vyšetrenia pacienta.

Jedlá sóda na pečenie je skutočne dostupná pre všetkých a roztok by nemal mať žiadne škody. Toto tvrdenie však platí pre zdravých ľudí, ktorí chcú experimentovať, a deštruktívne, pokiaľ ide o vážne choroby. Čas je hlavným a nenahraditeľným zdrojom výdavkov na liečbu rakoviny sódou.

Oslabenie imunitného systému sa môže prejaviť tvorbou vredov. Soda zmierňuje svrbenie a rany rany, ale neobnovuje schopnosť zvládnuť infekciu sama.

Kontraindikácie a komplikácie

Kontraindikácie pri liečbe sódou sú:

 • Kyselina s nízkym obsahom žalúdka.
 • cukrovka.
 • Významné zníženie alebo zvýšenie krvného tlaku.

Berte sódu na akékoľvek porušenie kyslosti gastrointestinálneho traktu opatrne, pretože alkálie môžu spôsobiť masívne uvoľňovanie kyseliny chlorovodíkovej a narušiť mikroflóru..

Liečba sódou môže spôsobiť takéto komplikácie:

 • Zmena mikroflóry dýchacieho systému môže viesť k pneumónii alebo bronchitíde.
 • Svalová slabosť a kŕče.
 • Srdcová arytmia.
 • Hormonálna nerovnováha.
 • V prípade predávkovania - ukladanie soli v pečeni a obličkách.
 • Črevná porucha.

Je vedecky dokázané, že rakovinové bunky sa obklopujú koncentrovaným kyslým alebo zásaditým prostredím. Je to možné, pretože je narušená samoregulácia imunitného systému, ale je takmer nemožné umelo upraviť rovnováhu kyselina-báza. Prevalencia neuveriteľných vlastností jedlej sódy v posledných rokoch viedla k skutočnosti, že táto neškodná látka sa stáva nebezpečnou v dôsledku jej nesprávneho a nemoderného používania. Preto nezabudnite na preventívne opatrenia:

 • Nepoužívajte jedlú sódu na injekciu, pretože je to vyčistená sóda lekárne. Najlepšie sa používa na vnútorné použitie, najmä v horúcom roztoku..
 • Je ťažké kontrolovať hladinu pH doma, je tiež ťažké určiť optimálnu dávku sódy.
 • V priebehu liečby sódou monitorujte trávenie a snažte sa zabrániť poruchám normálnej mikroflóry.
 • Prudká alkalizácia krvi, lymfy a tkanív tela mení metabolické procesy a hormonálne hladiny.
 • Predĺžená alkalizácia vyvoláva opačný účinok a môže spôsobiť acidózu.

Môže terapia sódou nahradiť chemoterapiu

Nie je možné vyliečiť rakovinu sódou, ale priebeh choroby môže byť komplikovaný. Ošetrujúci lekár predpisuje pomocnú liečbu, aby sa predišlo komplikáciám počas chemoterapie, aby sa zmiernili vedľajšie účinky silných liekov. Je možné, že do kurzu budú zahrnuté sodové roztoky na vnútorné a vonkajšie použitie, ale samoliečba v onkológii je príliš nedbanlivá.

Existuje mnoho stránok v sieti, ktoré oslavujú životodarnú silu jedlej sódy. Uzdravený a ich príbuzní hovoria o zlyhaní medicíny a triumfu ľudových metód. Ako chápete, neexistujú žiadne sťažnosti od tých, ktorým terapia nepomohla, a príbehy príbuzných sa nezdajú presvedčivé.

Každý sa sám rozhodne o metóde liečby, ale musíme varovať: tradičná medicína nie je vhodná na liečbu onkológie. Soda neporazuje rakovinu, ale môže doplniť liečebný priebeh..

Mýtus o existencii zázračnej metódy na porážku rakoviny je húževnatý. Hrozné ochorenie samozrejme vedie k hľadaniu sto percent receptov, ale zatiaľ jedinými účinnými metódami sú chirurgické odstránenie, chemoterapia a ožarovanie, hormonálne a imunomodulačné lieky. Dobré výsledky sú preukázané cielenou terapiou a genetickým inžinierstvom. Celý tento vývoj by nemal zmysel, keby bolo možné zachrániť milióny pacientov bežnou sódou, ktorá je v každej kuchyni.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Medzistavcová kýla bedrovej chrbtice sa zriedka diagnostikuje u ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl, správne jedia a nemajú zlé návyky. Ochorenie tiež zriedkavo zasahuje do tela dieťaťa, pretože je to dôsledok starnutia svalov, kĺbov alebo fyzickej nečinnosti.
Skúsený lekár môže navrhnúť patológiu iba na základe sťažností pacienta, na správne stanovenie diagnózy je však potrebné vyšetrenie chrbtice.
Burzitída lakťového kĺbu („burzitída športovca“, „burzitída študenta“) je zápalový proces, ktorý sa vyskytuje v synoviálnom vaku lakťového kĺbu. Burzitída lakťov je najbežnejšou formou všetkých burzitíd.