loader

Hlavná

Žalúdok

Tradičné a exotické detské nosiče

Každá matka inštinktívne vie, že nosenie dieťaťa v náručí je dobré. Vedci sa neuspokojili s inštinktmi a uskutočnili rôzne štúdie, ktoré dokázali: áno, aké užitočné! Čím je dieťa mladšie, tým silnejšia je potreba cítiť jeho matku nablízku, cítiť teplo jej tela, počuť hlas a tlkot srdca. Okrem toho deti radi vidia svet z rovnakých podmienok - z výšky rodičovského rastu, a nie z kočíka..

Život v meste tiež nabáda matky, aby vzali svoje deti do náručí a nosili ich okolo: kočíky sú dosť objemné, existuje veľa schodov a chodníkov, musíte použiť verejnú dopravu, bohužiaľ nie je vhodná pre kočíky alebo sánky, a navštevovať miesta a inštitúcie, pri výstavbe ktorých neuvažovali o výhodách pre matky a deti.

Môžete postupovať podľa inštinktu, musíte sa riadiť zdravým rozumom, ale nie vždy to vyhovuje: čím je dieťa staršie, tým ťažšie je nosiť ho v náručí a vaše ruky môžu byť niečím zaneprázdnené. Preto väčšina matiek - niektoré od narodenia dieťaťa, iné neskôr - uvažujú o nákupe zariadení na prepravu detí. Materstvo vám povie o už klasických a exotických možnostiach..

Batoh Kangaroo

Tento dizajn je podobný batohu v tom, že má popruhy a veľa rôznych zapínaní a zapínanie, ako aj skutočnosť, že záťaž pri prenášaní dieťaťa - podobne ako turistické vybavenie - spočíva na pleciach matky..

Klokan môže mať niekoľko polôh: v ňom môže dieťa klamať, sedieť tvárou alebo chrbtom k hrudi svojej matky. Niektoré modely vám umožňujú umiestniť dieťa za chrbát mamičky.

Existujú možnosti pre klokan s veľkým počtom háčikov, spôn a iných upevňovacích prvkov - na jednom zips. Existujú rôzne nosiče klokanov so skríženými pásmi, s ďalším pásom v páse, aby sa znížilo zaťaženie ramien a chrbtice matky. Obozretní výrobcovia dokonca prišli s možnosťou klokanov pre dvojčatá.

Pri výbere klokanov by ste mali venovať pozornosť nielen nominálnym parametrom (hmotnosť a vek dieťaťa), ale aj jeho zloženiu: pre dobre kŕmené deti sú klokany „maxi“ a pre miniatúrne deti „klokany“. Líšia sa medzi sebou objemom vrecka na telo dieťaťa a šírkou dier na nohách. Je potrebné zvážiť aj sezónu používania klokanov: v zime, keď má dieťa veľa vrstiev oblečenia, bolo by lepšie vziať si model „maxi“.

Väčšina modelov na prenášanie klokanov je dodávaná s vreckom navyše, do ktorého môžete vložiť vreckovku, vrece mokrých obrúskov alebo malú fľašu.

Medzi výhody klokanov patrí ich nízka cena (od 800 rubľov), zrozumiteľnosť a ľahká obsluha (vytiahnutá tam, pripevnená tu - a ísť). Nevýhody (aj keď výrobcovia nesúhlasia s týmto argumentom) zahŕňajú „nefyziologické“ postavenie dieťaťa počas používania klokanov, zvýšené zaťaženie jeho krehkej chrbtice..

Existujú tiež obmedzenia týkajúce sa vekových obmedzení (od 3 mesiacov, aj keď existujú modely „od narodenia“ - ležiace a pevné hlavové opierky) alebo na hmotnosť dieťaťa (hlavne do 9 - 10 kg, aj keď existujú modely do 12 - 13 kg).

Sling (bandáž, držiak patchwork)

Jedná sa o veľký kus látky rôznych tvarov (v závislosti od typu viazacieho prostriedku), ktorý sa používa na „priviazanie“ dieťaťa k matke. Sling môže byť kolískou pre novorodencov a klokanom pre 6-mesačné dieťa a „taškou“ pre dvojročné dieťa. Jeho použitie je obmedzené iba fantáziou a fyzickou prípravou matky, ktorá sa rozhodla prak použiť.

Pokiaľ ide o používanie popruhov, africké a ázijské matky sú „pred ostatnými“ - už dlho nosia svoje deti týmto spôsobom: často nie z dobrého života, ale preto, že nie je nikto, kto by ich mal nechať, ale nie je kam dať. Avšak veda už dokázala, že neustála blízkosť dieťaťa k jeho matke je prospešná.

K dispozícii sú nasledujúce typy popruhov:
- popruhy na krúžkoch (taký popruh je pripevnený pomocou špeciálnych krúžkov) - od 1 000 rubľov;
- Môže popruhy (obdĺžniky so štyrmi remienkami) - od 1600 rubľov;
- popruhy - šatky (široké pásy látky dlhé 5-6 metrov, s ktorými môžete dieťa zabaliť rôznymi spôsobmi) - od 1300 rubľov;
- popruhy-rúry alebo slučky-vrecká (tieto konce šálu sú všité) - od 1600 rubľov.

Niektoré modely popruhov sú opláštené prúžkom z polstrovaného polyesteru alebo odpaľovaním, takže hlava dieťaťa je v prípade nepredvídaných zrážok s cudzími predmetmi relatívne bezpečná. Viazacie prostriedky môžu byť vybavené vreckom (na bradavku, mobilný telefón, mokré obrúsky alebo lístok), matrac (na pohodlné umiestnenie dieťaťa do viazacieho prostriedku).

Hlavnými ustanoveniami, v ktorých môžete nosiť dieťa v praku, je „kolíska“, tvár a chrbát k sebe, za chrbtom (ak na to máte dostatočnú obratnosť) a na boku. Viazacie prostriedky však poskytujú priestor na experimentovanie..

Medzi výhody viazacieho prostriedku patrí jeho fyziologický charakter; praktickosť - možnosť použitia od narodenia do 2 rokov; rovnomerné rozloženie zaťaženia na chrbte matky (ak sa používa správne); schopnosť dojčiť v praku.

Neexistujú prakticky žiadne nevýhody, je tu zvláštnosť: prax a skúsenosti sú potrebné, aby sa správne trénovalo (a čo je dôležité, rýchlo) uväzovať dieťa v praku.

vanička

Je to taška, v ktorej je dieťa umiestnené - najčastejšie novorodenca - pre každodenné pohodlie. Používa sa ako prenosná postieľka, dá sa vložiť do kočíka alebo namontovať na špeciálny stojan (ak je súčasťou súpravy).

Ceny za prenosné vozíky začínajú od 1 000 rubľov. Má jednu nevýhodu - krátke obdobie používania (najčastejšie do 3 mesiacov), je tu tiež zvláštnosť: dieťa je stále oddelené od svojej matky, necíti sa s ňou telesne v styku.

Ergorypack

Podľa výrobcov sa ergorypacky líšia od bežných klokaní batohy v ich vylepšenom dizajne: do úvahy sa berú nevýhody klasických klokanov, takže póza detí vo verziách ergo je blízko fyziologickej, úprava je dokonalejšia. Tieto dôvody sú opodstatnené pomerne vysokou cenou - od 6900 rubľov. Za tieto peniaze dostane mama efektívnu symbiózu klokanka s prakom. Je to však otázka osobného výberu, vkusu a finančných možností..

Ramenný batoh na prenášanie dieťaťa

Jedná sa o druh škatule na ráme, ktorý je určený na prepravu vo vzťahu k dospelým deťom - starším ako 6 mesiacov. Niektoré modely sú vybavené kolieskami, napríklad kufor a markízou nad hlavou. Skúsené matky, ktoré náhodou použili tento návrh, tvrdia, že ďalšie „pomôcky“ sa používajú veľmi zriedka, ale výrazne zvyšujú náklady na zariadenie. Najjednoduchšie modely stoja od 2000 rubľov. Poloha dieťaťa v batohu, najčastejšie sedenie.

Výrobcovia trvajú na tom, že batoh na prepravu detí je vhodný na dlhé cesty. Jeho výhody - schopnosť vydržať ťažké bremená (môžete prepravovať deti do 5 rokov) - tu sa však nezohľadňuje sila matky. Nevýhodou je, že mama ako medveď v známej rozprávke nevidí, čo sa deje za ňou, čo môže spôsobiť psychologické ťažkosti..

Hipsit (Hip Seat)

Doslovne môžete preložiť názov tohto zariadenia ako „nosenie na bedre“. Preklad odráža podstatu dizajnu. Toto je druh stoličky pre dieťa, ktorú mama alebo otec môžu umiestniť na stehno. Poloha dieťaťa pri zápale brušnej dutiny je iba vertikálna, takže ju možno použiť od okamihu, keď sa dieťa naučí držať chrbát nezávisle (tj od približne 4 mesiacov). Horná hranica použitia je 3 roky (do 20 kg).

Najjednoduchšia verzia hipsitu je z 2700 rubľov. Pokročilé modely sú doplnené zariadením na upevnenie chrbta dieťaťa.

Výhody hipsitídy - jednoduchosť použitia, zníženie zaťaženia chrbtice mamičky alebo otca. Nevýhody - obmedzené použitie.

Piggyback jazdec

Toto zariadenie je podobné batohu a umožňuje vám nosiť dieťa za jeho chrbtom, zatiaľ čo dieťa stojí. Konštrukcia má špeciálny kovový stojan a je pripevnená popruhmi. Výrobcovia tvrdia, že zariadenie bolo vyvinuté pre oteckov (pre matky by bolo ťažké ťahať dieťa od 3 do 7 rokov s hmotnosťou do 60 kg). Táto nezáväzná opcia stojí od 5700 rubľov. Na trhu sa objavila pomerne nedávno a prax ukáže, či má produkt budúcnosť. Každá matka však bude mať otázku: prečo na ňu priťahovať dieťa, ktoré nielenže chodí a dokonca beží samostatne, ale tento proces si tiež užívajú??

Sedlo na nosenie na plece

Mnohí otcovia radi nosia svoje bábätká na plecia, ale sú nervózni (navyše správne), že odtiaľto môže vypadnúť nepokojné a zvedavé dieťa. Okrem toho sú Papove ruky vždy zaneprázdnené držaním nôh dieťaťa. Podnikatelia Američania prišli so zariadením, ktoré pomáha zaistiť dieťa v polohe „oteckových ramien“ pomocou mäkkých suchých zipsov. Sedlo má navyše výklenok pre kňazov dieťaťa, čo znižuje riziko pošmyknutia do strany. Takéto sedlo stojí od 6 000 rubľov. Medzi výhody patrí eufória, ktorú deti (nie všetky, ale väčšina) zažívajú pri sedení na ramenách svojho otca. Nevýhodou je obmedzené použitie, nízke počty ruských dverí, nepohodlie sedenia dieťaťa na krku môjho otca (dokonca ani Američania ešte neprišli so špeciálnym schodiskom).

Teplejšie z koliky pre novorodenca

Od narodenia je novorodenec obklopený starostlivosťou a pozornosťou, ktorá mu pomáha rýchlo a bezbolestne sa prispôsobiť novému svetu. To však zďaleka nemôže zabrániť vzniku tak nepríjemného stavu, ako je kolika. Rôzne lieky sú najbežnejším spôsobom, ako proti nim bojovať, ale nie vždy je novorodencom dovolené podávať ich. Problém nadúvania sa dá vyriešiť pomocou vyhrievacej podložky.

Prečo potrebujeme vyhrievaciu podložku a ako to funguje

Pri použití suchého tepla sa zlepšuje krvný obeh, zmierňuje bolesť, odstraňujú sa svalové kŕče a zvyšuje sa tiež účinnosť niektorých liekov. Samostatná časť tela sa zahrieva, krvné cievy sa rozširujú, krvný obeh je intenzívnejší, dochádza k liečebnému účinku.

Teplé detské ohrievače pre koliku

Užitočnosť vyhrievacej podložky pre koliku často spôsobuje neskúseným matkám pochybnosti, preto často vyvstáva otázka, či je možné vyhrievaciu podložku dať na brucho novorodenca. Anestézia kolika je jednou z indikácií použitia teplej vyhrievacej podložky. Zmierňuje črevné kŕče, uvoľňuje brušné svaly, bolesť sa zmierňuje a dieťa cíti úľavu. Nezabudnite, že ohrievač na koliku nie je všeliek, takže nemusí pomôcť, ak ho použijete iba. Optimálne, ak sa vyhrievacia podložka používa v kombinácii s inými prostriedkami a metódami: masáž, lieky, kôprová voda atď..

Vždy by ste však mali pamätať na to, že pred použitím vyhrievacej podložky sa musíte uistiť, že plač dieťaťa je spôsobený práve kolikou, takže v prípade vážneho dôvodu nestrácajte drahocenný čas. Existuje celý rad symptómov, ktoré vyžadujú okamžitú lekársku pomoc..

 1. Útok koliky trvá viac ako 4 hodiny.
 2. Dieťa má zvýšenú telesnú teplotu.
 3. Majte uvoľnenú stolicu, hnačku.
 4. zvracanie.
 5. Vo výkaloch dieťaťa sú pruhy krvi, stolica má nazelenalú farbu.

Ak sa vyskytne jeden alebo viac z vyššie uvedených príznakov, mali by ste okamžite zavolať lekára. V takýchto prípadoch je použitie vyhrievacej podložky prísne kontraindikované.

Kontraindikácie pri použití teplej vyhrievacej podložky

 • Zápal brucha.
 • zranenia.
 • Otvorené rany.
 • Iné zápalové procesy v tele dieťaťa.

Pediatri tiež zakazujú použitie vyhrievacej podložky na dermatitídu a alergické reakcie..

Typy ohrievačov

Existuje mnoho druhov ohrievačov. Hlavný rozdiel medzi nimi je vo forme plniva, ktoré sa používa na udržanie tepla. Môže ísť o vodu, soľný roztok, elektrický vyhrievací prvok, čerešňové jamy atď. Na základe typu plniva sa vyberie vrchný materiál, ktorý by mal byť bezpečný, nemal by spôsobovať alergické reakcie a nechať teplo dobre prechádzať. Ak teda stále existuje potreba použiť vyhrievaciu podložku pre dieťa, obchody a lekárne ponúkajú tento sortiment:

 • ohrievač vody;
 • elektrický ohrievač;
 • fľaša na soľ (soľ) s horúcou vodou;
 • suchá fľaša na horúcu vodu (hračka na fľaše s horúcou vodou, fľaša na horúcu vodu s višňami);
 • gélové teplejšie.

Všetky tieto vyhrievacie podložky sú opakovane použiteľné a môžu sa používať viackrát..

Ohrievač vody (guma, silikón)

Je to gumová alebo silikónová nádoba, kde sa nalieva horúca voda. Zariadenie má svoje klady a zápory.

výhody:

nevýhody:

 • je ťažké regulovať teplotu;
 • pri použití veľmi horúcej vody môžete spáliť pokožku dieťaťa;
 • pri nalievaní horúcej vody môžete popáliť;
 • gumená vyhrievacia podložka sa veľmi rýchlo ochladzuje;
 • Pri častom používaní ohrievač rýchlo praskne a stáva sa nepoužiteľným.

Návod na použitie gumovej vyhrievacej podložky.

 1. Ohriata voda na 60 ° C.
 2. Nalejte tekutinu do vyhrievacej doštičky na dve tretiny kapacity.
 3. Upravte prebytočný vzduch.
 4. Vykurovacia podložka je pevne zatvorená. Otočte, aby ste skontrolovali, či voda neuniká.
 5. Zariadenie je zabalené uterákom, plienkou alebo vložené do špeciálneho puzdra.

Video o tom, ako používať vyhrievaciu podložku

Ohrievač slanej vody

Často sa nazýva ohrievač slanej vody. Vyznačuje sa rovnomerným zahrievaním a postupným prenosom tepla. Presýtený roztok octanu sodného je v utesnenom obale z PVC. Keď v roztoku stlačíte tlačidlo alebo palicu, vytvorí sa kryštalizačné centrum a začne sa uvoľňovať teplo. Na konci kryštalizácie sa zahrievanie zastaví. Do tejto doby sa vyhrievacia podložka zahrieva asi na 54 stupňov. Ak nie sú kontraindikácie, je možné použiť ohrievač slanej vody pre deti od narodenia.

výhody:

 • dizajn je tesný. Soľný roztok nie je toxický. Pre dieťa je takáto vyhrievacia podložka úplne bezpečná;
 • výrobok nespôsobuje alergie;
 • získa požadovaný tvar pre oblasť tela;
 • môže byť použitý namiesto fyzioterapie parafínom pri dysplázii;
 • tento typ vyhrievacej podložky sa zahrieva rýchlo a udržuje teplo približne tri až štyri hodiny.

nevýhody:

 • v prípade zlyhania balenia môže obsah vyhrievacej podložky uniknúť.

Video, ako funguje ohrievač soli

Elektrický ohrievač

Vodiče sú zošité do prírodnej tkaniny. Regulácia teploty sa vykonáva pomocou termostatu. Zariadenie, ktoré nemá termostat, môže spáliť pokožku.

výhody:

 • termostat umožňuje rýchle nastavenie požadovanej teploty;
 • teplo prúdi hladko.

nevýhody:

 • Elektrická vyhrievacia podložka sa zahrieva asi 7 minút;
 • zariadenie nie je mobilné;
 • cena produktu - vysoká.

Dôležité! Môžete ohriať detskú postieľku a kočík s vyhrievanou podložkou. Nemôžete sa však týkať tela dieťaťa. Zbavenie sa koliky je možné iba vtedy, ak pripevníte plienku vyhrievanú z vyhrievacej podložky k bruchu dieťaťa.

Fľaša na suchú horúcu vodu (hračka s horúcou vodou, fľaša na horúcu vodu s višňovými jamami)

Hračka na fľašu s horúcou vodou a fľaša na horúcu vodu s višňovými jamami sú suché typy fliaš na horúcu vodu, pretože používajú suchú výplň, a vrchná časť je vyrobená z tkaniny (ľan alebo bavlna). Takáto vyhrievacia podložka je aktivovaná z akéhokoľvek zdroja tepla: mikrovlnná rúra, rúra, batéria. Po zahriatí čerešňové kosti vydávajú príjemnú vôňu, takže sú vynikajúce pre aromaterapiu. Namiesto čerešňových semien to môže byť akýkoľvek vhodný materiál, ktorý sa rýchlo zahrieva, ale dlhodobo vydáva teplo: ryža, hrášok, stolová soľ atď..

Dôležité! Pri výbere suchého vyhrievacieho vankúša dávajte pozor, aby bol výplň umiestnený v samostatnom vrecku. Tento dizajn je veľmi vhodný pri praní - môžete si vybrať vnútorný vak a umyť hornú časť.

Najčastejšie prichádza vo forme plyšovej hračky, pričom môže ísť o pomerne malú vyhrievaciu podložku alebo veľkú. Používanie vyhrievacej podložky s prírodným plnivom je bezpečné pre zdravie dieťaťa. Medzi mladými rodičmi sú obľúbené čerešňové hračky ZerO-99 s čerešňovými jamami a termohry Dr. Myakish.

výhody:

 • jednoduchosť použitia a úspora času;
 • schopnosť zvoliť si akúkoľvek veľkosť a vzhľad;
 • Fľaša na horúcu vodu má tvar tela;
 • 100% prírodný;
 • nie je možné spáliť, aj keď je tkanina roztrhaná;
 • hračka s horúcou vodou môže byť vyrobená samostatne;
 • Chladený spotrebič sa môže používať ako hračka. Šesťmesačné dieťa s jeho pomocou rozvíja jemné motorické ruky.

nevýhody:

 • prírodné plnivo po zahriatí vydáva zápach, ktorý sa nemusí vždy páčiť;
 • životnosť mäkkej vyhrievacej podložky s plnivom je malá;
 • ak nie je odnímateľná horná časť, označuje sa iba suché čistenie.

Zistite cenu a kúpte vyhrievaciu podložku v internetovom obchode pôrodníctva

Návod na použitie s vyhrievacou podložkou naplnenou čerešňami.

 1. Do mikrovlnnej rúry sa na 1 minútu umiestni vyhrievacia podložka. V takom prípade sa vyberie výkon 600 W. Môžete vložiť rúru na 10 - 15 minút, pričom teplota sa nastaví na 80 stupňov.
 2. Vyhrievaný vak sa vloží do plyšovej hračky a aplikuje sa na bruško dieťaťa po dobu piatich minút

Otepľujúci gél teplejšie (teplejší pás)

Často sa nazýva „šťastná bruško“ alebo gélová podložka. Vďaka tepelnej procedúre sa gaziki ľahko odchádza a bolesť brucha sa odstráni. Suchý zips nastaviteľný v páse.

Ako používať antikolikový gélový ohrievač:

 1. Gélová batéria sa umiestni do plastovej nádoby s vodou tak, aby voda úplne zakrývala obsah.
 2. Vložte nádobu s vodou do mikrovlnnej rúry na 30 - 90 sekúnd (v závislosti od výkonu). Teplota vyhrievacieho vankúša pre novorodenca by mala dosiahnuť 50 ° C, ale nie vyššiu ako 60 ° C. Ak sa zahrievanie trvá dlho, zastavte ho na 15 sekúnd..
 3. Batériu môžete zohriať vriacou vodou. Za týmto účelom sa gélový prvok naleje vriacou vodou a nechá sa pôsobiť 3 až 4 minúty. Potom vytiahnite, navlhčite uterákom. Batéria by sa mala zohriať na pohodlnú teplotu. Ak je horúco, nechajte ho vychladnúť.
 4. Batéria je vložená do opasku, vyhrievacia podložka je pripevnená k bruchu dieťaťa.

Koľko si udržujte vyhrievaciu podložku na bruchu s kolikou

Na druhu vyhrievacej podložky nezáleží - doba zahrievania brušnej oblasti je rovnaká pre každého. Ak vrchný materiál nie je látka, teplá (ale nie horúca!) Vyhrievacia podložka je zabalená v uteráku a nanesená na bruško dieťaťa po dobu 5 minút. Postup môžete opakovať niekoľkokrát. Nezvyšujte teplotu ani trvanie zahrievania. Takéto činnosti môžu spôsobiť popálenie pokožky dieťaťa alebo vyvolať vyrážku.

Ktorý ohrievač je lepší

Podľa recenzií používateľov je dizajn s višňami označený ako najlepší vyhrievací vankúšik. Deti od 5 do 6 mesiacov sa podávajú ako hračka. Dieťa sa s ňou môže hrať a rozvíjať jemné motorické ruky. Pred spaním môžete na zahriatie detskej postieľky použiť vyhrievanú podložku naplnenú prírodným materiálom..

Na druhom mieste v popularite je ohrievač slanej vody. Je absolútne bezpečný, ľahko použiteľný a odolný..

Otepľujúci gélový ohrievač tiež vykazuje úžasný efekt. Má niekoľko výhod (jednoduchosť použitia, efektívnosť, trvanlivosť). Nevýhody zahŕňajú vysoké náklady.

Takto môžu byť všetky druhy vyhrievacích vankúšov, s výnimkou elektrického, použité proti kolike aplikáciou novorodenca na bruško..

Ohrievač hračiek pre domácich majstrov

Ako vyrobiť vyhrievaciu podložku doma alebo ako ju vymeniť

Ak nie je k dispozícii vyhrievacia podložka, zmiernite kŕče v bruchu jedným z nasledujúcich spôsobov.

 1. Voda sa naleje do 0,5-litrovej plastovej fľaše pri teplote 60 ° C. Nádoba je pevne uzavretá. Fľaša je zabalená do niekoľkých vrstiev tkaniva a aplikovaná na brucho počas 5-6 minút.
 2. Šiť vrece z hustej prírodnej látky. Soľ sa zahrieva v panvici bez pridania oleja na teplotu 60 ° C. Do vrecka nalejte soľ, pevne zauzlia. Zabalte štruktúru do uteráka. Domáce vyhrievacie vankúšiky sa nanášajú na bruško dieťaťa počas 5-6 minút.
 3. Šiť poťah z viacfarebného plyšu vo forme plyšovej hračky. Oddelene je taška pripravená z hustej látky. Čerešňové kosti sú dobre umyté, sušené. Výplň sa naleje do textilného vrecka, všitá hore. Pred použitím sa vrece čerešňových jám umiestnia do mikrovlnnej rúry alebo rúry. Kosti sa zahriali na 55 ° C, umiestnili do hračky a aplikovali na brucho počas 5 minút.

Šťastný pás otepľovania brucha

Komentáre používateľov

lepšie plienky, vyhrievacie podložky;)

Tak ako to je? Pomáha to?))) Chcem to.

))) Nepoužívame ho už rok - dali sme ho priateľom, kde sa Lalik narodil, keď sme už viac nepotrebovali. Toto je určite lepšie ako žehliace plienky. Nikdy som ho neľutoval, vykonával som jeho funkciu.

Happy Belly Warming Belt je špeciálne navrhnutý pre batoľatá trpiace plynom a kolikou..

Predtým rodičia žehlili flanelovú plienku so žehličkou alebo pomocou vyhrievacích vankúšikov ohrievali brucho dieťaťa a zmierňovali bolesť. Teraz je k dispozícii pohodlný a bezpečný pás, ktorý sa ľahko a ľahko používa..

Pás je vyrobený z elastického materiálu. Jemne stlačí a zahreje bruško dieťaťa. Pomáha priechodu gaziki a zmierňuje bolesť..

Pás je vyrobený z mäkkého froté materiálu s izoláciou. Súprava obsahuje teplotný gélový gél, ktorý sa musí zohrievať v mikrovlnnej rúre v nádobe s vodou do 50 stupňov Celzia. Batéria sa vkladá do špeciálneho vrecka na prednej strane pásu.

Opasok má široký suchý zips, ktorý vám umožňuje nastaviť jeho veľkosť.

Rozmery pásu: 58 cm x 13 cm (celá dĺžka x šírka).

Materiál: 100% bavlna.

Výplň: 100% duté polyesterové vlákno.

Opasok z koliky pre novorodencov

Špeciálny opasok zachráni dieťa pred kolikou a vy budete mať starosti.

Čo je kolika?

Príčiny koliky

Keď dôjde ku kolike

Kolika sa spravidla objavuje okolo veku niekoľkých týždňov a trvá až 4 mesiace. Podľa pozorovaní sa čoskoro po jedle začnú cítiť.

Známky koliky

Čo je pás od koliky

Už dlhú dobu je známe, že sa na bruško dieťaťa aplikuje teplá plienka alebo vyhrievacia podložka a ľahká masáž. Teraz je možné tieto mechanické akcie nahradiť pomocou pásu z koliky.

Pás je prúžok z prírodnej mäkkej tkaniny (najčastejšie je to bavlna), na ktorej sú zapínané suchý zips a vrecko na batériu. Batéria je samostatný vak naplnený špeciálnou tekutinou.

Ak je vaše dieťa mučené kolikou, pripravte si opasok na použitie, nasaďte ho na dieťa a po krátkom čase plyn malého dieťaťa zmizne, kolika zmizne.

Prečo teplo pomáha s kolikou

Pri kŕčoch sa cievy čo najviac zužujú a krvný obeh je narušený. Teplo rozširuje krvné cievy a zmierňuje kŕče. Vďaka tejto kvalite sa eliminuje bolesť žalúdka a svalov..

Klady a zápory pásu z koliky

Ako ohriať pás

Pás možno zohriať dvoma spôsobmi: v mikrovlnnej rúre a vo vriacej vode.

Vezmite batériu a ponorte ju do nádoby s vodou. Upozorňujeme, že vak musí byť úplne pokrytý vodou. Nádobu vložte do mikrovlnnej rúry na 15 - 20 sekúnd. Čas zahrievania samozrejme závisí od nastaveného výkonu.
Druhá možnosť - ponorte vrecko s tekutinou na panvicu vriacou vodou asi jednu minútu.

V obidvoch prípadoch po zahriatí vyberte batériu z vody, utrite ju a skontrolujte teplotu. Nemala by prekročiť 45 - 50 stupňov. Pokúste sa na predloktie pripevniť vrecko zvnútra - nemalo by byť pre vás horúce.

Ako aplikovať pás

Preventívne opatrenia

 • Nepoužívajte batériu príliš horúco, nezabudnite skontrolovať jej teplotu. Ak je teplota nad 50 stupňov, počkajte, až vrecko mierne vychladne..
 • Pri zahrievaní sa uistite, že je batéria úplne pokrytá vodou.
 • Uistite sa, že dieťa je pohodlné, aby sa jeho pás nestlačil.
 • Nenechávajte pás na dieťati dlhšie ako pol hodiny.
 • Ak má dieťa podráždenie alebo vyrážku na koži, je lepšie nepoužívať opasok, kým sa týchto problémov nezbavíte..

Ako zvoliť správny pás

Ak sa pás nedá použiť

Lieky na koliku

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá! Ohodnoťte tento článok!

Teplejšie opasok Pecorella Baby Nurse

Pecorella Baby Nursey Colic Warmer Belt je moderný, rýchlo pôsobiaci produkt, ktorý môže okamžite priniesť plačúcemu dieťaťu okamžitú úľavu..
Úzkosť v prvých troch mesiacoch života je spravidla spojená s problémami v bruchu, ako sú: črevná kolika, zvýšený plyn, zápcha, kŕče a nadúvanie..

Nie je žiadnym tajomstvom, že teplo zmierňuje bolesť a v kombinácii s patentovanou liečivou kompozíciou Herbal S sa účinok prejaví o niekoľko sekúnd, čo vášmu dieťaťu poskytne zdravý spánok po dlhú dobu.

Zloženie pásu obsahuje liečivé byliny: fenikel 40%, kalamáre 20%, balzam citróna 20%, materskú mladinu 10%, harmanček 10%.

Ako použiť Baby Nursey:

 • Vyberte ľanový sáčok Herbal S a na 20 sekúnd ho vložte do mikrovlnnej rúry v režime stredného výkonu.
 • Potom ju opatrne vložte do vrecka pletenca a zavrite suchým zipsom.
 • Upevnite pás na bruško dieťaťa nastavením hustoty tlaku pomocou suchého zipsu.

  Nepoužívajte na otvorené telo.
  Pred použitím sa uistite, že tento produkt nespôsobuje alergie..

  Mliečny pás Pecorella Baby Nurse Milk Belt

  Všetky výrobky značky Pecorella

  O produkte

  Problémy s kolikou u novorodencov sú pomerne častým javom, ktoré trpia nielen deti, ale aj ich rodičia, vyčerpaní bezsennými nocami. V takýchto prípadoch pediatri odporúčajú ohriať plienku pomocou železa a aplikovať ju na bruško dieťaťa. Vyhrievaná plienka je dlhá známa pomoc od koliky, ale veľmi nepríjemná - spočiatku je príliš horúca, ale za minútu sa ochladí..

  Pecorella Baby Nursey je moderný, efektívny a veľmi pohodlný spôsob riešenia problému koliky u novorodencov. Pás je pohodlne pripevnený na brucho a vo vrecku je umiestnený mikrovlny vyhrievaný vak na bylinkách S. s prírodnými bylinkami a behom niekoľkých minút sa dieťa upokojí..

  • Materiál, z ktorého je pás vyrobený, je veľmi mäkký a príjemný na dotyk.
  • Dieťa zaspí v páse, nemusí sa ani odstraňovať.
  • Silný veľký papier umožňuje pohodlne upevniť pás.
  • Ľanová taška s bylinkami udržiava príjemné teplo po dobu asi 20-25 minút.
  • Zloženie ľanového vrecka obsahuje 5 druhov bylín: harmanček, materská sladina, medovka, calamus, fenikel.

  Je ťažké uveriť v taký zázračný liek na taký spoločný problém, ale ak dáte taký pás rodičom novonarodeného dieťaťa, budú vám veľmi vďační..

  Používanie pásu je veľmi jednoduché:

  • Vyberte ľanový sáčok Herbal S a vložte ho do mikrovlnnej rúry na 20 sekúnd v režime stredného výkonu.
  • Potom ju vložte do vrecka podväzku a zavrite suchým zipsom.
  • Upevnite pás na bruško dieťaťa nastavením hustoty tlaku pomocou suchého zipsu.
  • Zloženie trávnatého vaku: 40% fenikel, 20% calamus, 20% citrónový balzam, 10% mladej mladiny, 10% harmančeka

  Neznámy termín: čo je hipsit pre deti

  Túžba byť v rukách dospelých je prirodzenou túžbou dieťaťa. Cíti sa teda sebavedomý a chránený, pokojne sa učia svetu. Pre rodičov je manuálna perióda spojená so závažnou fyzickou námahou, ktorá nie vždy vydrží chrbát a paže, najmä ak už je dieťa vyrastané. Našťastie moderné nosenie môže výrazne uľahčiť život, stačí si vybrať ten správny vzhľad pre seba. Náš časopis Fidget vám povie, čo je hipsit pre deti, ktoré z neho budú mať úžitok a ako ho správne zvoliť.

  fotografia z webu http://ergo-mama.ru

  Hipsit: čo to je a prečo je to potrebné?

  Existuje mnoho zariadení na prepravu dieťaťa a každý z nich má svoje výhody a nevýhody. Viazacie prostriedky sú absolútne fyziologické, ale často sa vystrašia zložitým vinutím, najmä ak sa dieťa nemusí pohybovať iba z bodu A do bodu B. Okrem toho sa v praku pritlačí dieťa pevne k matke, čo je v horúcom počasí úplne nepríjemné. Ergoryukzachki obliecť ľahšie, ale keď príde čas na prvé kroky, a dieťa začne skočiť na ruky a ruky 20 krát za minútu, stanú sa úplne nefunkčné.

  výhody

  Termín hipsit k nám prišiel z anglického jazyka (sedadlo bedra) a znamená „sedieť na bedre“. Tento typ nosenia je pevné malé sedadlo, ktoré je pripevnené širokým pásom na páse dospelého. Výhody jeho použitia sú nasledujúce:

  • Nasadenie dieťaťa na bok a jeho vyzliekanie trvá doslova sekundu, na rozdiel od praku alebo batohu.
  • Zaťaženie je odstránené z ramien a chrbta a vďaka širokému pásu je rovnomerne rozložené na bokoch.
  • Pohyb dieťaťa nie je obmedzený, nehrozí žiadne riziko rozdrvenia, takže čas strávený pri zápale brušnej dutiny je obmedzený iba vašimi fyzickými schopnosťami..
  • Dieťa nie je pritlačené k matke, takže mu ani v horúcom nosiči nespôsobuje nepohodlie.
  • Nohy zostávajú ďaleko od seba, aby sa vytvorila bedrová kosť.
  • Sloboda pohybu - nemusíte sa obávať dostupnosti ramp na vašej trase, vy a vaše dieťa sa ľahko dostanete na akékoľvek miesto.

  fotografia zo stránky http://aguaga.ru

  Nemôžeme povedať, že hipsit je jedinou správnou voľbou medzi všetkými typmi prevodov. Má vlastnú oblasť použitia a úlohy, s ktorými sa vyrovná lepšie ako ostatní. Hipsit pre dieťa vám veľmi pomôže v nasledujúcich prípadoch:

  • Dieťa práve začalo chodiť. Keď si ju položíte na bok, rýchlo sa dostanete na ihrisko, na kliniku alebo na iné miesto určenia, kde môže byť dieťa.
  • Manuálne dieťa kategoricky odmieta sedieť v kočíku. Mamičky týchto detí používajú hipsit nielen pri východe, ale aj doma.
  • Choroby chrbtice. V tomto prípade by ste si nemali záťaž ani na krátku dobu zaťažiť, takže hipsit veľmi pomôže matkám a starým rodičom..
  • Cestovanie. Na letisku alebo na vlakovej stanici takáto preprava uvoľní vaše ruky a v batožine to zaberie oveľa menej miesta ako kočík..
  • Obdobie choroby, zúbky. V tomto okamihu musí byť dieťa životne bližšie k svojej matke, čo výrazne uľahčuje jeho stav.
  • Pomoc od príbuzných. Oci, starí otcovia a babičky najčastejšie odmietajú vládnuť popruhy, zatiaľ čo s Hipsits sa zaobchádza celkom priaznivo.

  kontraindikácie

  fotografia z webu medvoice.ru

  Zároveň existujú situácie, kedy by bolo vhodné uprednostniť iné typy transferov, pretože hipsit bude nepohodlný a dokonca môže poškodiť:

  • Vek do 6 mesiacov. Potom môže byť dieťa posadené na prepravu na krátke vzdialenosti a po 9 mesiacoch môže byť použité bez obmedzení.
  • Tehotenstvo. Napriek tomu, že pás rozdeľuje záťaž na obidve boky, stále existuje určitá asymetria, ktorá môže prispieť k nesprávnej polohe plodu v maternici..
  • Skolióza. Hipsitída spravidla udržuje chrbticu rovnú alebo takmer rovnú, ale ak ju systematicky nosí osoba so skoliózou, môže sa zakrivenie zhoršiť..
  • Pohybovala sa brušná chirurgia. Vzpieranie počas rehabilitácie je spojené s vytvorením pooperačnej prietrže.
  • Potreba prenosu na veľké vzdialenosti. V tomto prípade je lepšie zvoliť metódu, ktorá poskytuje oporu v prípade, že dieťa zdriemne, napríklad prak alebo ergo batoh..

  Niektorí výrobcovia tvrdia, že tento spôsob prepravy môžete používať už od 3 až 4 mesiacov, ale detskí lekári s týmto postojom veľmi nesúhlasia. Lekárske odporúčania tvrdia, že od akého veku je hipsit pre vaše dieťa užitočný, závisí od načasovania jeho vývoja. Ide o plné zaťaženie chrbtice, ktoré je prípustné iba vtedy, keď dieťa sedí s istotou a nespadne na stranu..

  Ako si vybrať hipsit: dôležité body

  Najmä pri rýchlom pohľade na hipsit sa môže zdať, že ide o úplne jednoduchý dizajn, pri nákupe by ste si preto mali zvoliť iba farbu. Je to kategoricky nesprávne a osvedčené značky nie sú bezdôvodne hodnotné viac ako čínske falzifikáty. Pozrime sa podrobne na dôležité parametre, ktoré by mal predajca objasniť.

  Hipsitový typ

  Musíte si vybrať z nasledujúcich odrôd:

  • Klasická hipsit. Štandardný model, ktorý je iba sedadlom, je pripevnený na opasku. Po celú dobu používania bude dieťa musieť poistiť svoju ruku za chrbtom, ale za to získate jednoduché a kompaktné prenášanie.
  • Hipsit so chrbtom. Produkt má operadlo na podporu dieťaťa, čo je veľmi užitočné, keď majú mamičky ruky - priniesť nákupy z obchodu alebo veci do auta.
  • Hipsitový batoh. Model je kombináciou hipsitu a batohu, ktorý vám umožní nosiť dieťa v klasickej verzii na boku, ako aj vpredu alebo smerom od vás..
  • Transformátor. Hipsitový model, ktorý možno použiť tradičným spôsobom, ako aj vo verzii so chrbtom alebo vo forme batohu. Transformácia je vďaka vstavaným zipsom, vďaka ktorým nie sú jednotlivé prvky nosiča uvoľnené.

  Podľa recenzií používateľov môžeme povedať, že najpraktickejšia je klasická úprava a najčastejšie sa používa. Oplatí sa vyplatiť ďalšie možnosti - záleží len na vás.

  Hipsit pre dieťa: príklady fotografií

  Zrozumiteľnosť akýchkoľvek textových vysvetlení slabne na pozadí vizuálnej demonštrácie a najlepšie zo všetkého bude, čo to je - hipsit, fotografie rôznych prípadov použitia:

  fotografia z webu http://demetrashop.ru

  fotografia z webu http://demetrashop.ru

  materiál

  Ak je zariadenie podľa vášho vkusu, bude fungovať pomerne intenzívne, čo znamená, že materiál musí byť praktický a odolný. V predaji nájdete šípy vyrobené z týchto druhov textílií:

  • Polyester. Štandardná možnosť pre modely s rozpočtom, ktorá sa ľahko čistí a rýchlo schne. Pri nákupe dávajte pozor na predĺženie látky, pretože ak je napnutá pod hmotnosťou dieťaťa, záťaž sa rozdelí nerovnomerne. Ak je povrch materiálu klzký, je žiaduce mať na mieste pristátia malej protišmykovej plochy..
  • Moderné syntetické materiály. Známe značky sa používajú pod názvami Oxford, Bylistic Nylon, Cordura a ďalšie.. Odolné a nepružné látky majú ešte jednoznačné plus - špinu odstránite obyčajnou špongiou a bude potrebné ju zašpiniť detskou obuvou..
  • Bavlna. Prírodný a priedušný materiál nie je najlepšou voľbou pre čalúnenie, pretože sa ľahko znečistí a bude potrebné ho umyť, aby sa odstránili nečistoty. Tkanina sa rýchlo opotrebuje a jej nákup je opodstatnený iba potrebou použitia v teple.

  plnivo

  fotografia z webu http://babybreeze.com.ua

  Aby vydržali rastúcu hmotnosť batoľa, je materiál, z ktorého je bedrové sedadlo vyrobené. Výrobcovia ponúkajú tieto možnosti plniva:

  • Polystyrén. Pri kúpe modelu neznámeho výrobcu alebo falšovaní dobrej značky buďte pripravení na skutočnosť, že vo vnútri bude obyčajný polystyrén. Ľahkosť produktu by mala byť upozornená - takéto hipsity vážia menej ako 400 g. Postupom času sa pena určite rozpadne, zdeformuje a klesá, takže použitie tejto možnosti pre deti s hmotnosťou nad 8 kg sa neodporúča..
  • Pevná polyuretánová pena. Kvalitný materiál používaný vo výrobkoch známych spoločností Pognae a iBellyBaby. Takéto modely vydržia aj ťažké deti, len dávajte pozor na prítomnosť zmäkčovacej vrstvy v mieste kontaktu s matkiným telom, aby sa hippsit počas operácie nestláčal..
  • Spenený polypropylén. Ľahký materiál, s ktorým značky ako iMama a JerryBaby spolupracujú. Z hľadiska kvalitatívnych charakteristík nie je horší ako polyuretánová pena, ale má menšiu hmotnosť, čím sa znižuje zaťaženie dospelých.
  • Jarná výplň. Výrobcovia tvrdia, že tlmiace vlastnosti materiálu znižujú tlak pri chôdzi a využívajú ho pohodlnejšie. Ideálne pre deti do jedného roka, ale s hmotnosťou nad 10 kg je sedadlo zdeformované a klesá.

  Tvar sedadla

  fotografia z webu http://www.mumslove.ru

  Na základe tohto parametra sa pre výber rodičov ponúkajú dve možnosti:

  • Horizontálne sedadlo. Ťažisko dieťaťa je mierne vzdialené od dospelého, preto sa pri veľkej hmotnosti dieťaťa chrbtica rodiča ohýba, aby sa dosiahla rovnováha. Okrem toho na vodorovnom sedadle budete musieť dieťa opraviť, aby sa z neho nevyhýbal. Taký hipsit je vhodný pre dieťa s hmotnosťou do 12 kg.
  • Sedadlo bolo sklopené. Sedačka má roh obrátený k telu dospelého, takže hmotnosť dieťaťa je rozdelená čo najbližšie k ťažisku a vnímaná ako vaša. Na takomto sedadle sa dieťa nebude pohybovať von a je oveľa ľahšie ho držať.

  Veľkosť opasku

  Optimálna veľkosť je určená parametrami dospelých aj dieťaťa. Čím je pás širší a dlhší, tým spoľahlivejšia bude fixácia:

  • Modely do šírky 11 cm a do 110 cm sú vhodné pre tenké matky s ľahkým dieťaťom.
  • Modely so šírkou väčšou ako 12 cm a dĺžkou väčšou ako 110 cm sa musia kupovať, keď matka nosí odev viac ako 48 rokov, otec plánuje používať šípku alebo ak dieťa rýchlo priberie na váhe.

  Ďalšie možnosti

  fotografia z webu https://bazar.babyblog.ru

  Tieto parametre nemajú vplyv na funkčnosť zariadenia, ale uľahčujú jeho používanie. Venujte pozornosť nasledujúcim charakteristikám:

  • Fúkaný materiál späť. Zabezpečuje pohodlie dieťaťa, ak ho plánujete nosiť chrbtom v horúcom počasí.
  • Vrecká. Umožňuje prenášať telefón, kľúče a ďalšie drobné veci a uvoľňuje ruky z tašky.
  • Extra kabelka. Toto príslušenstvo je pripevnené k opasku a je možné do neho vložiť náhradnú plienku, fľašu a ďalšie veci potrebné na dlhú prechádzku..

  Ako nosiť hipsit

  fotografia z webu http://kenguru.kiev.ua

  Jednoduché použitie urobilo tento typ prenosu obľúbeným. Neexistujú žiadne komplikované vinutia a úpravy, takže aj otec a babička sa môžu ľahko obliecť:

  • Rozbaľte pás a pripevnite ho k upevňovacej čiare. Za štandardnú polohu sa považuje úroveň v páse, ale niektoré matky ju radšej nosia nižšie, až po úroveň bedier.
  • Keď vdychujete, omotajte okraj hippsitu okolo tela a sledujte, ako mu dobre padne. Skontrolujte, či je pás vodorovný bez posunu..
  • Pás upevnite suchým zipsom, potom upevnite fastex a skontrolujte tesnosť. Nastavte remienok fastex tak, že ho bezpečne utiahnete.
  • Hippit so sedačkou otočte v smere, v ktorom chcete dieťa nosiť, a narovnať záhyby oblečenia pod ním..
  • Sadnite si na svoje dieťa tvárou v tvár alebo od vás.

  Striedavé strany nosenia, nasadenie hipsitov striedavo na pravú a ľavú stranu. Tým sa zabezpečí rovnomerné zaťaženie svalov matky. Dieťa sa tiež snaží otočiť hlavu a telo dopredu, aby sa dosiahol lepší výhľad, čo znamená, že pre neho budú užitočné striedajúce sa strany..

  Pred zakúpením hipsitu sa matky často pýtajú, ako dlho je toto zariadenie potrebné. Dĺžka používania je úplne na vás a dieťaťu. Bude to nenahraditeľné v období tréningu chôdze, keď dieťa často žiada o zbrane a okamžite sa snaží ísť znova. Niektorí rodičia ho naďalej používajú až do 3 rokov, ak dieťa trávi veľa času za rukoväťami.

  Kolika pásika Pecorella Baby Nursey: modrá

  Kód výrobcu: 2990000003492

  Typ položky: Textilné plienky

  ID: 3243064

  popis

  Video Recenzie (3)

  Recenzia Pecorella Colic Belt

  Pecorelli. Baby Nursey Colic Belt

  Tiny-Tot teplejší pás

  Vlastnosti (6)

  V kontakte s:
  parameterhodnota
  ZnačkaPecorelli
  Farba výrobcuModrá
  VeľkosťJEDNA VEĽKOSŤ
  sezónaceloročne
  Pohlavie dieťaťapre chlapcov
  Vek0-6 mesiacov

  Yandex.obchodné ceny

  Ceny (1)

  Ako nakupovať alebo kde sme +

  „DiscountGUID“ je služba na porovnávanie cien v obchodoch, služba vrátenia peňazí a pomoc pri výbere produktov pomocou výberu videa, recenzií a porovnávaní produktov. Väčšina obchodov prezentovaných na webe vykonáva doručenie v Rusku, takže je výhodné použiť online objednávku na webe tohto obchodu (či objednávky sú doručené do vášho regiónu nájdete na webe vybraného obchodu). Ak si chcete kúpiť vybraný produkt, musíte kliknúť na tlačidlo „kúpiť“ oproti vybranému obchodu a pokračovať v nákupe na webových stránkach tohto obchodu. Ak chcete získať cashback, postupujte rovnako ako pri registrácii.

  Cena od 749 rubľov do 749 rubľov v 1 obchodoch

  skórecenaDostupnosť
  Dcéry a synovia
  M Video

  5% zľava na online platbu

  aliexpress

  Vyhľadajte AliJoom

  Milióny výrobkov z Číny

  Poštovné zdarma od 2 499 ₽

  Vyhľadajte OBIeBay

  Vyhľadávanie na eBay

  GUID pre vrátenie peňazí

  Kúpiť v okolitých mestách

  Kúpiť na úver

  žiadosť o kartu
  spoločnosťveta
  Kreditná karta Alfa Bank

  Bezúročné obdobie - do 100 dní. Vydanie kreditnej karty - zadarmo

  Kreditná karta Tinkoff - platinažiadosť o kartu

  Výška úveru je až 300 000 rubľov. Bezúročné obdobie - až 55 dní!

  Inštalačná karta na bývanie „Sloboda“žiadosť o kartu

  Do 12 mesiacov - splátkový kalendár pre nákupy od partnerov; 0% - úrok z splátok; Vydávanie a údržba bezplatných kariet; 40 000 partnerských obchodov.

  Tinkoff (debetná karta)žiadosť o kartu

  Až do výšky 10% zostatku na účte; Výber hotovosti zdarma na ktoromkoľvek bankomate na svete; Spätná väzba až 30% za nákupy na špeciálne ponuky; Pre občanov ktorejkoľvek krajiny.

  Sovcombankžiadosť o kartu

  Peňažná pôžička pre Sovcombank: výška úveru - od 5 000 do 100 000 rubľov; Úverová doba - 12 mesiacov; Úroková sadzba - od 12% ročne; Vek - od 35 do 85 rokov.

  Rosbankžiadosť o kartu

  Cashback: - od 2 do 10% - pre 2 vybrané kategórie - 1% - pre ostatné nákupy v závislosti od celkovej sumy od začiatku mesiaca

  Otvorenie banky “žiadosť o kartu

  Opencard: cashback až 11% pre vaše obľúbené kategórie alebo 3% pre všetky nákupy; do 500 000 rub. výber bez provízie na ktoromkoľvek bankomate; bezplatná služba; bezplatné prevody a platby z karty na kartu; až 6,5% z príjmu na účte „Moja prasiatko

  Lokobankžiadosť o kartu

  Spotrebiteľské pôžičky LokoBank: Úver až 5 000 000 rubľov; Ohodnoť od 9,4%; Obdobie do 7 rokov;

  Kde kúpiť v Jekaterinburgu pás pre novorodencov "happy bruško"

  Poznámka! Ako použiť odpoveď poskytovanú operátorom technickej podpory.

  Odpoveď bude vždy k dispozícii. Prezerajte si históriu chatu, všetky odpovede sa ukladajú pre vaše pohodlie.

  Použite vyhľadávanie. Pohodlné nájsť odpoveď okamžite.

  Adresy a telefóny, ktoré sa zúčastňujú na odpovedi, vyberá operátor z nášho adresára. Usilujeme sa neustále aktualizovať všetky telefóny a adresy. Ak sa dozviete o zmenách, informujte ich a operátor ich skontroluje a opraví. Pomôže ľuďom, a to je hlavná vec.

  Ohodnoťte odpoveď. Pomôžete nám zlepšiť sa.

  Opasok z koliky

  Článok na tému: pás z koliky od odborníkov pre ľudí. Ponúkame vám, aby ste sa zoznámili s užitočnými informáciami na túto tému s pripomienkami odborníkov.

  Špeciálny opasok od koliky pre novorodencov

  Novonarodené dieťa plače, rany s rukami a nohami, hlasné krik, nemôže zaspať - to sú príznaky koliky, ktoré sú matkám známe. Dieťa vytvára skutočnú hystériu a spôsobuje paniku medzi rodičmi, ktorí nevedia, čo s tým robiť. Predtým, s kolikou, sa na bruško dieťaťa aplikovala teplá flanelová plienka alebo vyhrievacia podložka zahrievaná železom a na brucho sa vykonala ľahká masáž (čítame tiež: ako pomôcť dieťaťu s kolikou). Teraz existujú modernejšie prostriedky - špeciálne pásy z koliky pre novorodencov.

  Populárne značky pásov: "Happy Tummy" od LLC "Adam and Eve" a Baby Nurse od Pecorella. Priemerná cena pásu je 900 rubľov.

  Čo je pás od koliky

  Pás bol vytvorený s cieľom zmierniť bolesť brucha dieťaťa a pomôcť prirodzenému stiahnutiu gaziki. Je vyrobená z prírodnej bavlny, mäkká a príjemná na dotyk, ktorá nedráždi jemnú pokožku dieťaťa, nespôsobuje začervenanie a nepohodlie. Veľkosť opasku

  12,5 x 57 cm. Batéria sa predáva s pásom - vrecom gélu, ktoré sa zahrieva vo vode.

  Ohrievací pás jemne stláča brucho omrvinky a rýchlo uľahčuje priechod gaziki. Teplá froté tkanina jemne zahrieva oblasť okolo pupka a zmierňuje bolesť. Vďaka pohodlnému suchému zipsu je produkt ľahko nastaviteľný.

  Metódy zahrievania pásu

  Ako použiť Baby Nursey:

  • Vyberte ľanový sáčok Herbal S a na 20 sekúnd ho vložte do mikrovlnnej rúry v režime stredného výkonu.
  • Potom ju opatrne vložte do vrecka pletenca a zavrite suchým zipsom.
  • Upevnite pás na bruško dieťaťa nastavením hustoty tlaku pomocou suchého zipsu.

  Sash Baby Nursey

  Pásik Baby Nurse si môžete kúpiť v internetovom obchode pôrodníctvo - pásik Kolika Baby Nurse

  Ako aplikovať pás "Happy Tummy":

  • Mikrovlnné vykurovanie: Vložte vrecko na hélium (batériu) do plastovej nádoby tak, aby bolo vrecko úplne pokryté vodou. Zahrejte ju v mikrovlnnej rúre na teplotu 50 stupňov Celzia (30 - 90 sekúnd, v závislosti od nastaveného výkonu). Pre predĺžené zahrievanie použite interval 15 sekúnd.
  • Ohrievanie vriacou vodou: Naplňte batériu vriacou vodou a nechajte ju 3-4 minúty, potom ju vyberte a utrite dosucha. Ak sa vak príliš zahrieva, nechajte ho chvíľu pri izbovej teplote. Produkt zníži teplotu a o niekoľko minút bude pripravený na použitie..

  Belly Happy Tummy

  Ako používať Happy Tummy Belt

  1. Optimálna teplota pásu je 45-50 stupňov Celzia. Skontrolujte, či je gélová batéria zohriata na túto teplotu a nie viac. Batériu môžete pripevniť na vnútorný povrch ruky - nesmie spôsobiť popálenie alebo iné nepohodlie.
  2. Vložte batériu do predného vrecka na opasku.
  3. Pás položte na stôl, postieľku alebo iný rovný povrch.
  4. Oblečené dieťa položte na opasok s bruškom. Batéria by mala byť v oblasti pupka..
  5. Skontrolujte správnu polohu batérie. V prípade potreby ho opravte. Až potom pás zapnite. Mal by sedieť dostatočne pevne bez toho, aby sa bruško príliš stlačilo.

  Princíp pásu je otepľovací účinok, ktorý rýchlo zmierňuje bolesť a nepohodlie dieťaťa. Gaziki odíde voľne, bez toho, aby spôsobila kŕče. Pás rovnomerne distribuuje príjemné teplo do brucha dieťaťa. Vďaka tomu dieťa rýchlo a pokojne zaspí.

  Preventívne opatrenia

  • Nezohrievajte pás príliš veľa. Teplota - najviac 50 stupňov Celzia. Priemerný čas na zahrievanie pásu je 15 - 20 sekúnd v mikrovlnnej rúre a 40 - 50 sekúnd vo vriacej vode.
  • Po zahriatí musí byť batéria úplne ponorená do vody.
  • Nepoužívajte pás dlhšie ako 30 minút.
  • Neťahajte pás tak, aby stlačil brucho.
  • Nepoužívajte pás na podráždenie pokožky.

  Recenzie na mamičkách z fór

  „Pás nemusí úplne eliminovať problém koliky, ale určite znižuje bolesti brucha. Naše dieťa je omnoho pokojnejšie. V páse sa nám veľmi páči skutočnosť, že je pohodlná a dobre sa zahrieva a plyny začali intenzívnejšie unikať. ““ Elvira.

  "Kolika nášho dieťaťa pred zakúpením opasku bola veľmi mučená." Skúšali sme veľa spôsobov, ako som narazil na toto zariadenie na internete. Ale hneď som si ho nekúpil - najprv som sa poradil s detským lekárom. A schválil moje rozhodnutie používať pás. ““ elena.

  "Dieťa sa stalo oveľa ľahšie tolerovať koliku." Toľko vďaka tvorcom pásu. Teraz to odporučím priateľom. “ Alevtina.

  „Aby som bol stručný, tento jednoduchý vynález naozaj pomáha.“ Anna.

  „Pás používame občas iba vtedy, keď je bruško veľmi bolestivé. Dieťa sa rýchlo upokojí, najmä ak ho stále zdvíhate. Dobrý nástroj za rozumné peniaze. ““ Anastasia.

  PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

  Ahojte dievčatá! Dnes vám poviem, ako sa mi podarilo formovať sa, schudnúť o 20 kilogramov a nakoniec sa zbaviť strašidelných komplexov ľudí s nadváhou. Dúfam, že vám tieto informácie budú užitočné.!

  Chcete byť prvý, kto si prečíta naše materiály? Prihláste sa na odber nášho telegramového kanála

  Opasky z koliky všetok tovar 3

  Detský opasok Pecorella Baby Nursey je moderný, rýchlo pôsobiaci produkt, ktorý môže okamžite priniesť úľavu plačajúcemu dieťaťu.

  Úzkosť v prvých troch mesiacoch života je spravidla spojená s problémami v bruchu, ako sú: črevná kolika, zvýšený plyn, zápcha, kŕče a nadúvanie..

  Nie je žiadnym tajomstvom, že teplo zmierňuje bolesť a v kombinácii s patentovanou liečivou kompozíciou Herbal S sa účinok prejaví o niekoľko sekúnd, čo vášmu dieťaťu poskytne zdravý spánok po dlhú dobu.

  Ako použiť Baby Nursey:

  1. Vyberte ľanový sáčok Herbal S a na 20 sekúnd ho vložte do mikrovlnnej rúry v režime stredného výkonu.
  2. Potom ju opatrne vložte do vrecka pletenca a zavrite suchým zipsom.
  3. Upevnite pás na bruško dieťaťa nastavením hustoty tlaku pomocou suchého zipsu.

  Pás z koliky pre novorodencov: úžitok alebo plytvanie peniazmi?

  To, čo výrobcovia detského tovaru jednoducho nerobia s cieľom zvýšiť ich predaj.

  Dnes vám poviem o novinke z koliky u novorodencov, ktorá sa v reklame čoraz viac začína propagovať.

  V poslednej dobe od vás čoraz častejšie dostávam listy s otázkami o najrôznejších úspechoch „progresívnej vedy“.

  Buď sa pýtate, ako zvoliť ohrievač fliaš, potom pre nich sterilizátor, alebo sa pýtate, či je teplomer bradavky nebezpečný...

  Chcem len zvolať po ďalšej takej otázke, ako je postava starej domácej karikatúry: „Som šokovaný. Pôjdem ležať v kríkoch. ".

  Dnes chcem hovoriť o ďalšom „superprodukte“: opasku z koliky pre novorodencov.

  Čo je pás od koliky?

  Podľa výrobcov je tento pás navrhnutý tak, aby pomohol dieťaťu vyrovnať sa s kolikou a ľahšie sa zbavil plynov.

  Pás je pás z bavlnenej tkaniny, mäkký a mäkký na dotyk. Nevyvoláva podráždenie a alergie. Princíp pásu je obvyklý účinok zahrievania.

  V súčasnosti sú najznámejšie dva typy pásových ohrievačov pre novorodencov z koliky: Baby Nursey a Happy Tummy. Ich konštrukcia umožňuje prítomnosť odnímateľného ohrievacieho prvku hélia (batérie)..

  Môj názor! Pás z koliky pre novorodencov - zariadenie, ktoré veľa času trávi.

  Na nasadenie potrebujete:

  • Najskôr zohrejte batériu na určitej teplote v mikrovlnnej rúre alebo horúcej vode;
  • Vložte ju do špeciálneho vrecka;
  • Novorodenca položte na opasok, bruško dole, aby vrecko s batériou dosadalo presne na pupok;
  • Potom zafixujte pás suchým zipsom, upravte hustotu obvodu...

  Ako regulovať? Čo hľadať, ak mama nemá skúsenosti? Utiahnite, kým sa dieťa, prepáč, prd?

  Inštrukcie k bezpečnostnému pásu zároveň naznačujú v bezpečnostných opatreniach: nestláčajte príliš veľa... A konkrétne, ako je to možné? Do akej miery?

  Pamätajte, ako ste prvýkrát spustili práčku. Určite sa obávate: koľko prášku zaspalo, či bolo naložené veľa bielizne, či bol zvolený režim?

  Je to napriek tomu, že v pokynoch sú všetky tieto parametre vysvetlené celkom jasne. A tu je malý žijúci muž, za ktorého ste zodpovedný.

  A mali by ste sa v takýchto abstraktných odporúčaniach riadiť „záchranným“ pásom bez akýchkoľvek špecifik? Určite chcete?

  Viem! Okrem toho môžete otepliť brucho novorodenca inými spôsobmi (ak to berieme ako axióma, je liečba koliky jednoduchým mechanickým otepľovaním)..

  Na stránke sa nachádza článok o tejto dôležitej téme: Colic u novorodenca, čo mám robiť? >>>

  Mám priateľov, ktorí dávno pred zázračným vynálezom pásu aplikovali na bruško dieťaťa pravidelnú fľašu na horúcu vodu z gumy (cez plienku), plastovú fľašu s teplou vodou alebo iba vyhrievanú flanelovú plienku..

  Význam je rovnaký. A fondy sú tri kopecky!

  Dôležité! Je pravda, že v rovnakom čase bolo dieťa v náručí jeho matky, jemne sa húpal, bol v blízkosti svojho vzrušenia..

  Ako viete, toto všetko nie je súčasťou sady zázrakov. A bez vašej lásky a starostlivosti to nebude mať žiadny účinok.

  Ako zachrániť dieťa pred kolikou bez nákupu drahých zariadení a neprimeraných liekov, ale iba pomocou prírodných metód, pozri seminár Soft Tummy >>>

  Teplo na teplo

  V detailoch o kolike novorodencov som hovoril v samostatnom článku.

  Pripomínam len, že príčiny koliky sa nazývajú buď reštrukturalizácia malého gastrointestinálneho traktu pre nový typ výživy, alebo psychologické prispôsobenie novorodenca novým podmienkam (a možno oboje spolu)..

  Preto, aby sa dieťaťu pomohlo pri ďalšom útoku nekontrolovaného utrpenia plačúceho v dôsledku koliky, bude pre novorodenca oveľa užitočnejšie ako všetky opasky vytvoriť vhodné ochranné podmienky:

  1. Správne dojčenie, znižujúce riziko prehltnutia vzduchu;

  Problémy s dojčením alebo nedostatkom mlieka nájdete v online kurze Tajomstvo dojčenia >>>

  1. Nerobte veci reklamami a zbytočnými liekmi, odvarmi (podrobne si prečítajte v článku Liečba koliky pre novorodencov >>>);
  2. Správne jesť matku, znižovať pravdepodobnosť, že tenké črevo bude reagovať na ťažké potraviny pre neho;

  Bezpečnú antialergickú výživovú schému nájdete na seminári Výživa dojčiacej matky bez poškodenia dieťaťa >>>

  1. Debugujte dennú rutinu na rýchlejšiu stabilizáciu nervového systému;
  2. Chráňte novonarodené dieťa pred nervovým napätím, stresom a zbytočným psychickým stresom;

  Ak je dieťa prepracované a nespí dobre, prečítajte si seminár o zavedení spánku pre deti Spiace dieťa od 0 do 6 mesiacov >>>

  1. Ako často je to možné, vziať dieťa do náručí, objať ho, krútiť sa.

  Potom bude novorodenec nielen neustále v teple, ale bude sa cítiť aj chránený a pokojný..

  Mnohí z vás sa obávajú, že si dieťa zvykne na svoje ruky. Hovoríme o tom podrobne v článku Ako odstaviť dieťa ručne? >>>.

  Moje hlboké presvedčenie: lieči teplo tela mojej matky a nie drahý kúsok bavlny, hrdo nazývaný kolický opasok.

  Colic je veľmi krátkodobý jav. Trvajú v priemere asi 2 mesiace a potom odchádzajú. Má zmysel kupovať drahé veci na tak krátku dobu?

  • Počas tohto obdobia je pre novorodenca oveľa užitočnejšie mať pocit, že nie je „na inej planéte“, jeho matka je s ním, miluje ho;
  • Masáže, hladenie, kývanie, ukolébavky, kontakt pokožka s pokožkou je omnoho efektívnejšia na zmiernenie nepohodlia ako teplo v héliovom vrecku, pre ktoré mama stanovila množstvo s tromi nulami.

  Ale láska matky je zadarmo! A na nezaplatenie.

  Nezabudnite tiež:

  1. Teplejší pás z koliky nemožno použiť, ak má novorodenec podráždenie kože alebo vyrážku (pozri článok Potenie novorodenca >>>);

  A môžete to pritlačiť k hrudi mojej matky. A nikdy to nespôsobí podráždenie alebo alergie! Zároveň je však dieťa v kontakte s najdrahšou osobou. A zabalené v páse a položený trpieť osamelosť v postieľke - nie.

  1. Pás môžete používať najviac pol hodiny. A matky perá - ľubovoľne, bez kontraindikácií;
  2. Ak má dieťa horúčku, pás od koliky nemôžete použiť. A objatia matky sú prostriedkom, ktorý môžete používať bez obmedzení.!
  3. Prečítajte si súvisiaci článok: Ako merať teplotu novorodenca? >>>

  A žiadna mágia!

  Ak čítate pozorne, už ste pochopili: na to, aby novorodenec zmiernil koliku, potrebujete teplo, ľudské, živé a úprimné, a nielen mechanické.

  Pamätať! Na zmiernenie stavu omrvín v každom prípade, či už ide o rezanie zubov, nadmerné nadúvanie alebo koliku, pomáha pocit blízkosti tela, kontakt s jej telom. Toto je skutočná mágia prírody..

  A čo je magické v tomto nádhernom páse, s výnimkou ceny? Opakujem ešte raz: novorodenca môžete otepľovať dostupnejšími prostriedkami. Čo je exkluzívny opasok, s výnimkou kreativity jeho vynálezcu?

  Možno ste si prečítali obdivuhodné recenzie o opasku od koliky pre novorodencov a rozhodli ste sa ho kúpiť svojmu dieťaťu?

  Dúfam, že som vás mohol presvedčiť, že nečinní podvodníci iba využívajú vašu dôveryhodnosť, neskúsenosť a svedomitosť.!

  Tieto peniaze by ste mali lepšie investovať do svojich vedomostí, ktoré budete používať s týmto a ďalším dieťaťom.

  Vždy sa usilujeme o to najlepšie, aby sme potešili našich zákazníkov s najlepšími cenami..

  S pozdravom, internetový obchod Wildberries.

  Produkt bol pridaný do zoznamu čakateľov.

  Rezervujte si tovar a do 1 hodiny sa dostanete do obchodu

  Rezervné obdobie: 3 dni

  Platba: v obchode, v hotovosti alebo kartou

  Zloženie 100% bavlna

  Úzkosť v prvých troch mesiacoch života je spravidla spojená s problémami v bruchu, ako sú: črevná kolika, zvýšený plyn, zápcha, kŕče a nadúvanie. Nie je žiadnym tajomstvom, že teplo zmierňuje bolesť. V kombinácii s patentovanou liečivou kompozíciou Herbal S, ktorá obsahuje fenikel, kalamitu, balzam na citrón, materskú mladinu a harmanček, sa účinok prejaví o niekoľko sekúnd a poskytne vášmu dieťaťu zdravý spánok po dlhú dobu. Ako používať pás Baby Nursey: Vyberte ľanový sáčok Herbal S a vložte ho do mikrovlnnej rúry v režime stredného výkonu na 20 sekúnd. Potom ju opatrne vložte do vrecka pletenca a zavrite suchým zipsom. Opasok upevnite na bruško dieťaťa úpravou napnutia pomocou suchého zipsu. Nepoužívajte na otvorené telo.

  Informácie o technických špecifikáciách, rozsahu dodávky, krajine výroby a vzhľade tovaru sú iba informačné a sú založené na najnovších dostupných informáciách od výrobcu

  Vždy sa usilujeme o to najlepšie, aby sme potešili našich zákazníkov s najlepšími cenami..

  Zoznam liekov na koliku

  Dojčenská kolika je niečo, z čoho sa budúce matky tak obávajú, a že už skúsení rodičia sa s ňou otriasajú. Toto obdobie je potlačené spomienkou na plačúce dieťa, ktoré trápi srdce a pocit úplnej bezmocnosti..

  Kolika u novorodencov je úplne normálny jav. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že dojčiaca matka nedodržiava diétu, kolika prakticky nezávisí od zloženia materského mlieka. Dôvodom ich výskytu je nezrelosť čreva dojčiat a nedostatok enzýmov na trávenie potravy. Dieťa má veľa dôvodov kričať, pretože kričanie je jeho jediný spôsob, ako sprostredkovať svoje potreby. Ak si všimnete, že každý deň v rovnakých hodinách dieťa napína brucho, stisne mu nohy a plače, nie upokojuje, aj keď ho beriete do náručí - vedzte, že je to IT, a je čas zamieňať sa s výberom liekov na koliku u novorodencov..

  Tu je článok o kolike a symptómoch - prečítajte si

  Tento článok sa týka výlučne liekov..

  Všetky existujúce kolické lieky, ktoré môžete ponúknuť v lekárni, možno rozdeliť na:

  1. Lieky na prevenciu koliky.
  2. Lieky na zastavenie koliky.

  Aplikácia prvého nezaručuje, že vás tento problém obchádza. Samotné záchvaty budú skôr menšie. Účinok profylaktických liekov je spôsobený skutočnosťou, že znižujú tvorbu plynov. Účinnou látkou sú rastlinné výťažky z kôpru, feniklu, anízu, ktoré majú túto užitočnú vlastnosť.

  Druhý by mal byť použitý v čase útoku na jeho zastavenie. Vyrábajú sa na základe látky Simethicone, ktorá zmierňuje povrchové napätie stien čriev. Simethicone rozdeľuje „gaziki“ na menšie bubliny, čím znižuje nepohodlie. S príchodom dieťaťa do skrinky na domácu medicínu je lepšie mať oboje na koliku u novorodencov..

  Prostriedky na prevenciu koliky

  Droga je založená na feniklovom ovocí. V balení 10 vreciek s granulami na prípravu roztoku. Granuly sa ľahko rozpúšťajú v teplej prevarenej vode. Na jedno vrecko Plantex potrebujete 100 ml. kvapaliny. Novonarodené deti môžu piť 1 - 2 vrecúška a rozdeliť ich na 2 - 3 dávky medzi jedlami - úplné pokyny.

  2. Naplňte vodu

  Pripravená kôporková voda sa podáva v 15 ml sklenených fľašiach. Dieťa staršie ako 2 týždne môže dostať 1 polievkovú lyžicu. lyžica 3-6 krát denne. Môžete si kúpiť detský kôpor. V takom prípade je potrebné čajové sáčky uvariť a nechať uvariť. Existuje veľa druhov detského kôprového čaju, ktorý sa určite nachádza v každej lekárni. Kôpr môžete pripraviť aj sami - viď.

  3. Baby Kalm

  Izraelský produkt, ktorý je zmesou rastlinných olejov z kôpru, anízu a mäty piepornej. Pred použitím je potrebné olejovú zmes zriediť prevarenou vodou a naliať na značku vyznačenú na fľaši. Pripravená emulzia sa môže kvapnúť 10 kvapkami priamo do úst dieťaťa pred každým kŕmením. Uchovávajte fľašu v chladničke. Podrobnosti o lieku - návod na použitie

  Lieky na zastavenie koliky

  1. Espumisan L

  Liek s účinnou látkou Simethicone. Lieková forma je emulzia. Liek Espumisan L sa môže používať od prvého dňa života, keď dieťaťu podáva 25 kvapiek emulzie pred alebo po kŕmení, ako aj počas napadnutia koliky. Neexistujú žiadne vedľajšie účinky lieku, takže trvanie jeho použitia nie je nijako obmedzené. Podrobnosti o Espumezan...

  2. Sub Simplex

  Je to tiež liek založený na simetikone, ale vo forme suspenzie. Novorodenci môžu dostať 15 kvapiek suspenzie počas a najlepšie po kŕmení. Ak je dieťa dojčené, suspenzia sa pridá priamo do upravenej zmesi. Podrobnosti o Sub Simplex

  Účinná látka je rovnaká - simetikón, ale tentoraz vo forme kvapiek. Môžete použiť „Bobotik“ od 28. dňa života, keď dáte dieťaťu 8 kvapiek po kŕmení. Keď príznaky koliky zmiznú, mali by ste prestať užívať kvapky. Podrobne o Bobotiku

  Všetky prípravky Simethicone obsahujú aromatické prísady. Je ťažké povedať, aká príjemná je chemická chuť a vôňa banánov pre novonarodené dieťa, ale zvyčajne sa deti celkom dohodli na správnej dávke lieku. Rodičia v tomto prípade musia dieťa sledovať. Ak telo dieťaťa vyvolalo alergickú reakciu - liek by sa mal zastaviť.

  Stáva sa, že v prípade koliky u novorodencov sú predpísané probiotiká, to znamená prípravky obsahujúce črevné baktérie. Názory lekárov na tieto lieky a samotný fenomén dysbiózy sú veľmi odlišné. V prípade koliky tieto lieky nie sú účinné jednoducho preto, že príčinou koliky je funkčná nezrelosť čreva a nie nedostatok baktérií. Okrem toho je oveľa lepšie, keď sa črevá dieťaťa prirodzeným spôsobom naočkujú prospešnou mikroflórou..

  Video (kliknutím prehrajte).

  Telo každého dieťaťa je individuálne, takže nikdy nemôžete vopred povedať, ktorý liek na koliku pomôže dieťaťu. Hľadanie účinného prostriedku nápravy sa zvyčajne uskutočňuje prostredníctvom dôkladného vyhľadávania. Jeden liek sa nezmestil - skúšajú iný, až kým sa neobjaví úľava milovaného brucha. Dokonca aj Simethicone prípravky, napriek rovnakej účinnej látke, pôsobia odlišne v dôsledku rôznych liekových foriem, takže musíte hľadať tú verziu lieku, ktorá bude vyhovovať vášmu dieťaťu. Najdôležitejšie je byť trpezlivý a vyžarovať pokoj. Obdobie, keď dieťa trpí kolikou, trvá asi 1 až 3 mesiace života. To sú len 2 mesiace, na ktoré sa rýchlo zabudne, a budete si potichu užívať rozhovor so svojím milovaným dieťaťom.

  Čítame viac o téme pracovníkov v oblasti koliky a plynu:

  Prostriedky na koliku a nadúvanie pre novorodencov

  Ahojte dievčatá! Dnes vám poviem, ako sa mi podarilo formovať sa, schudnúť o 20 kilogramov a nakoniec sa zbaviť strašidelných komplexov ľudí s nadváhou. Dúfam, že vám tieto informácie budú užitočné.!

  Chcete byť prvý, kto si prečíta naše materiály? Prihláste sa na odber nášho telegramového kanála

  Vždy sa usilujeme o to najlepšie, aby sme potešili našich zákazníkov s najlepšími cenami..

  S pozdravom, internetový obchod Wildberries.

  Produkt bol pridaný do zoznamu čakateľov.

  Rezervujte si tovar a do 1 hodiny sa dostanete do obchodu

  Rezervné obdobie: 3 dni

  Platba: v obchode, v hotovosti alebo kartou

  Zloženie 100% bavlna

  Úzkosť v prvých troch mesiacoch života je spravidla spojená s problémami v bruchu, ako sú: črevná kolika, zvýšený plyn, zápcha, kŕče a nadúvanie. Nie je žiadnym tajomstvom, že teplo zmierňuje bolesť. V kombinácii s patentovanou liečivou kompozíciou Herbal S, ktorá obsahuje fenikel, kalamitu, balzam na citrón, materskú mladinu a harmanček, sa účinok prejaví o niekoľko sekúnd a poskytne vášmu dieťaťu zdravý spánok po dlhú dobu. Ako používať pás Baby Nursey: Vyberte ľanový sáčok Herbal S a vložte ho do mikrovlnnej rúry v režime stredného výkonu na 20 sekúnd. Potom ju opatrne vložte do vrecka pletenca a zavrite suchým zipsom. Opasok upevnite na bruško dieťaťa úpravou napnutia pomocou suchého zipsu. Nepoužívajte na otvorené telo.

  Informácie o technických špecifikáciách, rozsahu dodávky, krajine výroby a vzhľade tovaru sú iba informačné a sú založené na najnovších dostupných informáciách od výrobcu

  Vždy sa usilujeme o to najlepšie, aby sme potešili našich zákazníkov s najlepšími cenami..

  Kolieskový otepľovací pás: ako ho používať a ktorý je lepšie kúpiť pre novorodenca?

  Kolika postihuje takmer všetkých novorodencov a dojčatá. Počas prvých troch až štyroch mesiacov sa objavia nepríjemné pocity brucha.

  Sú spôsobené nedostatkom tvorby tráviaceho systému, požitím vzduchu počas kŕmenia. Záchvaty koliky sprevádzané silnou bolesťou.

  Na zmiernenie stavu omrvín sa zabráni zvýšenej tvorbe plynov rôznymi spôsobmi: masáž, gymnastika, vyhrievanie. Je ľahšie a pohodlnejšie používať pás pre koliku pre novorodencov.

  Čo je to kolický pás?

  Predtým sa použil zahrievaný uterák, aby sa zabránilo kolickým útokom na žalúdok novorodenca alebo dieťaťa. Takýto produkt sa však rýchlo ochladil, takže sa musel neustále meniť.

  Dnes sú na predaj pásy z koliky. Ich použitie uľahčuje odstraňovanie plynov u dojčiat. Kolický pás je textilný výrobok. Vyzerá ako pásik s rozmermi 12,5 x 57 cm.

  Výrobok je suchý zips, jeho dĺžka sa dá nastaviť. Mäkký a jemný na dotyk. Pri výrobe sa používajú prírodné látky, takže dieťa nemá podráždenie kože, alergickú reakciu. Výrobok sa dodáva s gélovým vreckom, ktoré sa zahrieva vo vode. Produkt jemne vytlačí brucho dieťaťa.

  Keď dieťa nosí takýto opasok, nemá žiadne nepohodlie. Princíp činnosti zariadenia je účinok zahrievania. Zabraňuje kŕčom, ktoré bránia normálnemu vypúšťaniu plynov. Nadbytočný vzduch tiež vychádza stlačením žalúdka dieťaťa.

  odrody

  Trh ponúka rôzne modely pásov proti kolike. Ich rozdiely môžu spočívať v zložení batérie, ako aj vo výrobnom materiáli. K dispozícii sú bavlna a bielizeň. Výrobky sa líšia farbou: najčastejšie sú na predaj biele, modré, ružové alebo mliečne odtiene.

  Ako si vybrať?

  Pri rozhodovaní o kúpe opasku od kolikov pre novorodencov sa mnohí rodičia stretávajú s problémom výberu optimálneho modelu. Je dôležité uprednostniť známe značky. Je lepšie nekupovať výrobky čínskych firiem: majú nízku kvalitu a môžu vyvolať alergickú reakciu..

  Opasok od kolickej detskej sestry

  Pri výbere zariadenia proti kolike je potrebné opýtať sa:

  • jeho zloženie;
  • materiál na výrobu;
  • veľkosť
  • prítomnosť osvedčenia;
  • ako dlho vydrží teplota batérie.

  Ako použiť?

  Pás používajte podľa pokynov výrobcu. Rôzne značky môžu mať určité rozdiely v aplikácii..

  Vlastnosti použitia dizajnu s vyhrievaním v mikrovlnnej rúre:

  • získajte vrece gélu;
  • pošlite ho do mikrovlnnej rúry na 20 sekúnd. Na vykurovanie sa odporúča použiť režim stredného výkonu;
  • Z rúry opatrne vyberte pás batérie proti kolike a vložte ho do určeného vrecka. suchý zips;
  • pripevnite vyhrievací pás k bruchu dieťaťa. Pripevnite ju nastavením hustoty tlaku pomocou suchého zipsu.

  Pri zahrievaní vo vriacej vode postupujte nasledovne:

  • získať vrece alebo vrece gélu;
  • vriacej vody;
  • vložte batériu do zohriatej kvapaliny na minútu;
  • vyberte časť pásu a utrite ju dosucha. Ak je produkt príliš zahriaty, musíte ho odstrániť a chvíľu ho nechať. Po 3 až 4 minútach teplota batérie klesne a dá sa ďalej používať;
  • zahrievaný prvok vložte do vrecka pásu a upevnite pomocou suchého zipsu;
  • položte na dieťa vyhrievaciu podložku proti krúžku.

  Pri používaní produktu na zmiernenie koliky sa musia dodržiavať bezpečnostné opatrenia. V opačnom prípade môžete dieťaťu ublížiť.

  Pediatri a výrobcovia odporúčajú dodržiavať niekoľko takýchto pravidiel:

  • nepoužívajte dlhšie ako pol hodiny;
  • Výrobok príliš neohrievajte. Optimálna teplota je do +50 stupňov. V mikrovlnnej rúre je priemerný čas zahrievania 15 - 20 sekúnd av hrnci s vriacou vodou - 40 - 60 sekúnd.
  • pri zahrievaní úplne ponorte batériu do vody;
  • Nepoužívajte krúžok s ochranným krúžkom v prípade vnútorného krvácania, podráždenia kože, horúčky;
  • príliš nedoťahujte pás kvôli rýchlejšiemu úniku plynov. To povedie k bolesti, zhoršenému krvnému obehu. Dieťa by malo byť pohodlné.

  Cena a recenzie

  Priemerná cena pásu proti kolike je 1000 rubľov. Cena závisí od popularity výrobcu, politiky predávajúceho, miesta zakúpenia.

  Napríklad v internetových obchodoch sa takýto výrobok predáva za nižšiu cenu. Pás Happy Tummy je možné kúpiť za 600 až 800 rubľov. Anti-ring zariadenie "Baby Nursey" stojí asi 900 - 1300 rubľov.

  Lekári tvrdia, že tento nástroj má niekoľko výhod:

  • bezpečne pripevnené k telu omrvín;
  • bezpečné (eliminuje možnosť popálenia);
  • môže byť použitý počas spánku dieťaťa;
  • rovnomerne distribuuje teplo do žalúdka.

  Väčšina matiek kladne reaguje na používanie opasku proti kolike. Berú na vedomie, že dieťa s takýmto zariadením sa rýchlo upokojí a zaspí.

  Medzi výhody odlišujú rodičia použiteľnosť. Na fórach na internete existujú negatívne vyhlásenia. Väčšinou sa spájajú s používaním výrobkov nízkej kvality alebo nesprávnym použitím modelu.

  Podobné videá

  O tom, ako sa vysporiadať s kolikou u novorodenca, vo videu:

  Preto je antikolikový pás moderným zariadením na zmiernenie stavu omrvín so zvýšenou tvorbou plynu. Je to dobrá alternatíva k vyhrievacím doštičkám a plienkam. Produkt je prírodný, hypoalergénny, účinný. Je dôležité používať ho podľa pokynov a nezneužívať ho.

  Opasok z koliky

  Kolika u novorodencov je veľmi častým javom, ktorým trpí mnoho detí. A tiež ich rodičia, izmo..

  V Moskve - 350 rub.

  Na MO - 350r. (+ 30 rubľov za km)

  Po celom svete - od roku 190 rub.

  S týmto produktom často kupujete.

  Kombinézy (vonkajšie švy) Šedý pásik od Pecorella

  • 653 r.
  • 1450 r.

  Škrabance (švy von), sivý pásik.

  Sladkosti pre detské klobúky od Pecorella Yellow

  Zapínanie na suchý zips SwaddleFun, Vanilla Sky - Vanilla Sky

  Sada plienok Pecorella Perfect Girl - 3ks. (pre dievča)

  Kakao so zipsom + zimná čiapka na klobúky (zimná nálada) 0+

  Kolika u novorodencov je veľmi častým javom, ktorým trpí mnoho detí. Rovnako ako ich rodičia, vyčerpaní bezsennými nocami. V takýchto prípadoch pediatri odporúčajú ohriať plienku pomocou železa a aplikovať ju na bruško dieťaťa. Vyhrievaná plienka je dlhodobo známym liekom na koliku, je však mimoriadne nepríjemná - spočiatku je príliš horúca, ale za minútu sa ochladí.

  Pecorella Baby Nursey je moderný, efektívny a veľmi pohodlný spôsob riešenia problému koliky u novorodencov. Pás je pohodlne pripevnený na brucho a vo vrecku je umiestnený mikrovlny vyhrievaný vak na bylinkách S. s prírodnými bylinkami a behom niekoľkých minút sa dieťa upokojí..

  • Materiál, z ktorého je pás vyrobený, je veľmi mäkký a príjemný na dotyk.
  • Dieťa zaspí v páse, nemusí sa ani odstraňovať.
  • Silný veľký papier umožňuje pohodlne upevniť pás.
  • Ľanová taška s bylinkami udržiava príjemné teplo po dobu asi 20-25 minút.

  Je ťažké uveriť v taký zázračný liek na taký spoločný problém, ale ak dáte taký pás rodičom novonarodeného dieťaťa, budú vám veľmi vďační..

  Používanie pásu je veľmi jednoduché:

  1. Vyberte ľanový sáčok Herbal S a vložte ho do mikrovlnnej rúry na 20 sekúnd v režime stredného výkonu
  2. Potom ju vložte do vrecka podväzku a zavrite suchým zipsom.
  3. Upevnite pás na bruško dieťaťa nastavením hustoty tlaku pomocou suchého zipsu.

  Zloženie ľanového vrecka Herbal S: medovka, materská voda, kalam, fenikel, harmanček.
  Dátum exspirácie: 12 mesiacov od prvého použitia.

  Opasok z koliky pre novorodencov

  Špeciálny opasok zachráni dieťa pred kolikou a vy budete mať starosti.

  Čo je pás od koliky

  Už dlho je známe, že bežné spôsoby, ako zbaviť dieťa koliky, sú nanášanie teplej plienky alebo vyhrievacej podložky na bruško dieťaťa a jemná masáž. Teraz je možné tieto mechanické akcie nahradiť pomocou pásu z koliky.

  Pás je prúžok z prírodnej mäkkej tkaniny (najčastejšie je to bavlna), na ktorej sú zapínané suchý zips a vrecko na batériu. Batéria je samostatný vak naplnený špeciálnou tekutinou.

  Ak je vaše dieťa mučené kolikou, pripravte si opasok na použitie, nasaďte ho na dieťa a po krátkom čase plyn malého dieťaťa zmizne, kolika zmizne.

  Ako ohriať pás

  Pás možno zohriať dvoma spôsobmi: v mikrovlnnej rúre a vo vriacej vode.

  Vezmite batériu a ponorte ju do nádoby s vodou. Upozorňujeme, že vak musí byť úplne pokrytý vodou. Nádobu vložte do mikrovlnnej rúry na 15 - 20 sekúnd. Čas zahrievania samozrejme závisí od nastaveného výkonu.

  Druhá možnosť - ponorte vrecko s tekutinou na panvicu vriacou vodou asi jednu minútu.

  V obidvoch prípadoch po zahriatí vyberte batériu z vody, utrite ju a skontrolujte teplotu. Nemala by prekročiť 45 - 50 stupňov. Pokúste sa na predloktie pripevniť vrecko zvnútra - nemalo by byť pre vás horúce.

  Ako aplikovať pás

  Po zohriatí vložte batériu do príslušného vrecka na opasok.

  Pás položte na rovný povrch, napríklad na prebaľovací pult. Dajte brucho dieťaťa dole na opasok, pričom dávajte pozor na strednú batériu, na pupok.

  Pás pripevnite suchým zipsom, uistite sa, že nie je napnutý a nestláča brucho dieťaťa.

  Ak je dieťa v pohode, čoskoro bude cítiť teplo, gaziki sa začne pohybovať preč, kolika prejde, dieťa bude môcť pokojne spať.

  Preventívne opatrenia

  Nepoužívajte batériu príliš horúco, nezabudnite skontrolovať jej teplotu. Ak je teplota nad 50 stupňov, počkajte, až vrecko mierne vychladne..

  Pri zahrievaní sa uistite, že je batéria úplne pokrytá vodou.

  Uistite sa, že dieťa je pohodlné, aby sa jeho pás nestlačil.

  Nenechávajte pás na dieťati dlhšie ako pol hodiny.

  Ak má dieťa podráždenie alebo vyrážku na koži, je lepšie nepoužívať opasok, kým sa týchto problémov nezbavíte..

  Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá! Ohodnoťte tento článok!

  Ako používať kolický pás pre batoľatá?

  Deti mladšie ako 3 mesiace trpia zvýšenou produkciou plynu. Existuje mnoho spôsobov, ako zmierniť utrpenie omrvín: drogy, gymnastiku, vyhrievacie podložky. Jedna z účinných múmií sa nazýva kolický pás. Toto zariadenie, v skutočnosti pripomínajúce vyhrievaciu podložku, je však pohodlnejšie a praktickejšie.

  Čo je pás od koliky?

  Toto je zariadenie určené na odstránenie prebytočného plynu v črevách dojčiat - páska vyrobená z tkaniny s gélovou batériou na udržanie tepla. Pás, ktorý sa používa na koliku pre novorodencov, je vyrobený z bavlny: materiál nespôsobuje podráždenie alebo alergiu na dojčatá. Dĺžka produktu - 57 cm, šírka - 12,5 cm.

  Prístroj pôsobí v dôsledku tepla, rozširuje plyny v zažívacom trakte a prispieva k ich prirodzenému vylučovaniu. Pás je nasadený na bábätko okolo gombíka a fixovaný suchým zipsom. Prístroj vytvára mierny tlak, ktorý pomáha zbaviť sa koliky ešte rýchlejšie..

  Remene vyrábajú rôzne spoločnosti. Kvalita - pecorella, dojčenská sestra, "happy bruško".

  Metódy zahrievania pásu

  Pred použitím ohrevu novorodeneckého brušníka pripravte batériu. Rôzne výrobky sa odporúčajú pre výrobky od rôznych spoločností..

  Ak chcete zahriať batériu zariadenia detskej sestry, postupujte podľa algoritmu:

  1. Vyberte bielizeň.
  2. Vložte ju do mikrovlnnej rúry a nastavte priemerný výkon na 20 minút.
  3. Zohrievané vrecko vložte do vrecka na opasok a zavrite suchým zipsom.
  4. Pripevnite výrobok na bruško dieťaťa.

  V opasku Belly of Happy Tummy slúži ako batéria vrecko hélia, takže spôsob ohrevu je iný:

  1. Vezmite hélium a vložte ho do plastovej nádoby s vodou.
  2. Mikrovlnná rúra a zahrievanie na 50 stupňov.
  3. Ak chcete dosiahnuť vyššiu teplotu, udržiavajte nádobu v peci až 90 sekúnd. Ak potrebujete určitý čas na zahriatie na viac ako minútu, použite intervaly 15 sekúnd.

  Ak nemáte mikrovlnnú rúru, použite inú metódu:

  1. Vložte batériu na panvicu a nalejte vriacu vodu.
  2. Namočte 4-5 minút.
  3. Vyberte batériu a utrite ju. Počas prehrievania mierne ochladzujte..

  Vyberte vhodnú metódu v závislosti od modelu produktu..

  Ako používať Happy Tummy Belt?

  Pri výbere pásu „Happy Tummy“ na liečbu koliky sa prísne riaďte pokynmi na použitie:

  1. Batériu zohrejte, ako je opísané vyššie, na teplotu 45 - 50 stupňov.
  2. Vložte ho do vnútorného vrecka produktu.
  3. Položte nástroj na rovný povrch.
  4. Dieťa položte na bruško tak, aby bolo v strede opasku.
  5. Skontrolujte umiestnenie batérie.
  6. Prístroj pripevnite.
  7. Uistite sa, že produkt nestlačí brucho.

  Dôležité! Zariadenie používajte na zahrievanie 5-15 minút. Neinštalujte ho dlhý čas: dlhodobé vystavenie teplu negatívne ovplyvňuje vnútorné orgány dieťaťa.

  Teplo produkované pásom rozširuje plyny v črevách, zvyšuje krvný obeh. Colic ide rýchlejšie, prichádza úľava. Prístroj zmierňuje kŕče, odstraňuje bolesti. Pretože teplo sa rovnomerne rozdeľuje do žalúdka, dieťa sa nepociťuje nepohodlne, jeho spánok je ustálený.

  Preventívne opatrenia

  Ak chcete zabrániť tomu, aby zariadenie poškodilo dieťa, postupujte podľa týchto pravidiel:

  1. Batériu neohrievajte nad 50 stupňov. Ak sa proces uskutočňuje v mikrovlnnej rúre, stačí 20 sekúnd. Pri ponorení do vriacej vody stačí 50 sekúnd na zahriatie..
  2. Po zahriatí udržujte batériu ponorenú v tekutine..
  3. Maximálna doba používania zariadenia je pol hodiny.
  4. Neuťahujte pás príliš silno, aby ste si nestlačili brucho.
  5. Na kožné lézie v bruchu použite iné kolické prostriedky..

  Ak budete postupovať podľa bezpečnostných opatrení, produkt bude „pracovať“ v prospech novorodenca.

  Názor lekárov

  Hoci lekári neschvaľujú použitie tepla na odstránenie koliky, väčšina pediatrov uprednostňuje otepľovací pás. Metóda má niekoľko výhod:

  • spoľahlivé upevnenie;
  • rovnomerné rozloženie tepla v tele;
  • možnosť použitia omrvín počas spánku;
  • bezpečnosť (bez rizika popálenia).

  Lekári však radia matkám, aby používali tento produkt menej často. Sú presvedčení, že dlhodobé vystavenie sa teplu v brušných orgánoch je nezdravé..

  Video bolo odstránené.
  Video (kliknutím prehrajte).

  Kolický ohrievač je vynikajúcim riešením na zbavenie sa plynu v črevách. Spotrebič však používajte podľa potreby a opatrne. Ak pravidelne aplikujete teplo na žalúdok, vyvíja sa choroba vnútorných orgánov.

 • Prečítajte Si O Druhy Kýl

  Bežne sa vyskytujú Schmorlove uzly (známe aj ako „Malá Schmorlova hernia“). Chceme najprv objasniť, čo v skutočnosti znamená pojem „Disková kýla“. Keď hovoríme o takom fenoméne, akým je Schmorlova kýla, o čo ide a ako sa s ňou zaobchádza, lekári hovoria, že toto je vydutie chrupavky medzi stavcami s ďalším dopadom a zápalom koreňov koncov miechových nervov..
  Medzi rôznymi brušnými herniami - trieslovinami (PG), najbežnejšie.Vyznačuje sa vyčnievaním rôznych orgánov umiestnených v brušnej dutine do štrbiny podobnej štiepky v dôsledku stratifikácie svalového tkaniva v slabinách..
  Každé piate dieťa čelí takému problému, ako je pupočná kýla. U predčasne narodených detí je počet pacientov ešte väčší: patológia sa vyskytuje u každých 3 detí. Táto podívaná je nepríjemná a neskúsených rodičov často vyváži rovnováhu.