loader

Hlavná

Hlava

Rakovina sóda

Predpokladá sa, že liečba rakoviny sódou môže pacienta vyliečiť vo všetkých štádiách patologického procesu. Teóriu eliminácie rakoviny s takouto látkou vyvinul taliansky Tulio Simonchini. Hoci veda napreduje a vedci skúmali zloženie nádorov na molekulárnej úrovni, v jedlej sódy sa nenašlo žiadne riešenie. Spoľahlivé hodnotenia pozitívneho výsledku liečby sódou nie sú známe.

Vlastnosti a mechanizmus práce

Známy fakt, že rakovina sa vyvíja v kyslom prostredí, slúžil ako východiskový bod pre takzvanú liečbu sódou. Regulácia kyslosti ako spôsobu boja proti rakovine nebola úplne študovaná, je však známe, že cytotoxické T bunky, ktoré vyvolávajú rakovinu, sa aktivujú presne v alkalickom prostredí. Nádor produkuje kyseliny. Liečiť rakovinu sódou znamená obnoviť obraz krvi.

Štatistika liečby nádorov nie je ani zďaleka upokojujúca. Nikto nezaručuje elimináciu rakoviny, ale univerzita v Arizone sa začala zaujímať o metódy Tulio Simonchini. Na ďalší výskum v tejto oblasti boli vyčlenené 2 milióny dolárov. Ľudstvo nie je unavené z nádeje a hľadania nových metód na boj proti tejto metly - rakoviny.

Existuje teória, že onkologické ochorenia sú plesňovej povahy a sú spôsobené baktériami rodu Candida alebo Trichomonas vaginalis, ktoré žijú v zdravom tele. Aktívne sa znásobujú so zníženou imunitou a výskytom oxidačného stresu. Táto skutočnosť nie je úplne objasnená, ale pri onkológii činidlo, ktoré znižuje kyslosť média, pomáha pri práci zdravých buniek a má výrazný fungicídny účinok. Pomocou sódy, jej liečivých vlastností môže byť rakovina liečená vo všetkých fázach. Môže sa pacient rozhodnúť liečiť týmto liekom rakovinu?.

Indikácie pre použitie

Sóda na pečenie sa používa pomerne často. Antiseptické a bieliace, fungicídne. Upokojuje skarifikovanú pokožku, účinnú pri popáleninách, pomáha ako liečivý obklad. Lotiony hydrogenuhličitanu sodného sa používajú na prevenciu a liečbu dermatitídy. Soda sa dá liečiť nachladnutie, odstraňuje bronchitídu, pomáha pri čistení hlienu od priedušiek.

Liečba rakoviny hrdla pomocou sódy zahŕňa umývanie úst. Látka sa neoficiálne používa v prítomnosti onkológie, dokonca v 4 stupňoch, súčasne alebo namiesto neúspešnej chemoterapie. Pokúšajú sa vyliečiť rakovinu sódou v prípade nerovnováhy elektrolytov s intoxikáciou tela. Ale pred uskutočňovaním sódy musíte vedieť, že kyslosť tela je normálna, to znamená približne pri pH 7,4.

Ako to urobiť: pravidlá používania sódy

Liečba rakoviny sódy na pečenie má prísne pravidlá. Chemoterapia vedie k intoxikácii tela, látka ako metóda intravenózneho podávania je známa už dlhú dobu a pomáha vďaka liečivým vlastnostiam obnoviť krvný obraz. Kvapkadlo je predpísané iba lekárom, hydrogenuhličitan sodný sa používa v tekutom roztoku, musíte odkvapkávať po predpísanom dávkovacom režime. Počas onkologických intoxikácií sa intravenózne kvapká roztok 4%. Vyrábajte fľaše a nádoby na kvapkadlá. Existuje špeciálny návod na použitie, podľa ktorého sa roztoky riedia 5% glukózovými prípravkami. Hydrogenuhličitan sodný je prítomný v soľných prípravkoch na intravenóznu injekciu.

Rakovina sóda sa používa podľa rôznych metód:

Použitie výrobku z onkológie má niekoľko receptov, ktoré sa líšia v spôsobe ich prípravy..

 • Podľa teórie Simonciniho by sa mala limonáda piť najmenej mesiac. Najprv pol polievkovej lyžice pol hodiny pred raňajkami. Pri absencii vedľajších účinkov sa liek má užívať správne až 5-krát denne pred jedlom v dávke ½ čajovej lyžičky..
 • Podľa predpisu Portman sa liek nariedi melasou v pomere 1 čajová lyžička k 2. Rozpustite v pohári vody, každý deň varte, ochladzujte a pite, striedavo s dýchacími cvičeniami, aby sa zvýšil prietok kyslíka do tkanív. Liečebný režim vám umožňuje piť liek s citrónom alebo medom.
 • Profesor Neumyvakin odporúča svoj recept na pitie sódy. Liečba rakoviny zahrnuje sódu a peroxid vodíka.
Späť na obsah

Účinky sódy

Soda proti rakovine predstavuje veľké riziko prekazenia slizníc čriev. Takéto ošetrenie ničí mikroflóru, koroduje tkanivá a poškodzuje zubnú sklovinu. Môžu sa vyvinúť hormonálne poruchy. Kŕče, znížená svalová aktivita a poruchy kardiovaskulárneho systému sú možné vďaka zmeneným pomerom množstva draslíka, vápnika a sodíka v tele. Liečba rakoviny sódou môže byť sprevádzaná nevoľnosťou, zvracaním.

Takáto terapia rakoviny namiesto oficiálnych metód často vedie k smrti.

kontraindikácie

Liečba sodou je oficiálne kontraindikovaná pri metabolickej a respiračnej alkalóze, nedostatku draslíka a nadbytku sodíka. Onkologické ošetrenie sódou sa uskutočňuje pod kontrolou acidobázickej rovnováhy. Neužívajte prípravky kyslej povahy, napríklad s kyselinou askorbovou alebo nikotínovou. Kontraindikované v peptických vredoch so zvýšenou kyslosťou v gastrointestinálnom trakte.

Toto ochorenie sa lieči veľmi opatrne, a preto kontraindikácie pre Neumyvakin: látku nemôžete miešať so studenou tekutinou na perorálne použitie alebo prekročiť dávku 1 polievkovú lyžicu. Je zakázaný na vredy, kyslosť, cukrovku. Na klinikách sa na odporúčanie Simonciniho odporúča nekupovať prípravky bikarbonátu sodného známych značiek, pretože kompozícia môže obsahovať vysoké percento hliníka.

Prečo onkológovia nenávidia liečbu rakoviny sodovky!?

Mali by ste konečne zistiť pravdu!

Sóda na pečenie sa používa v celej histórii na rôzne účely, napríklad na odstránenie zápachu z chladničky, osvieženie kobercov a bielenie zubov. Málokto však vie, že je to tiež úspešný alternatívny liek na rakovinu..

Táto liečba je primárne použiteľná na rakovinu hrdla, hrubého čreva, čriev a konečníka a jedlá sóda stojí smiešne peniaze v porovnaní s prehnanými nákladmi na chemoterapiu a ožarovanie..

S jedlou sódou je najhoršie, čo sa môže stať, nič, žiadna zmena. Je to ďaleko od otrasov spôsobených rakovinovými drogami a operáciami, ktoré poškodzujú imunitný systém a nechávajú telo v vážnom šokovom stave..

„Bol som zdravý a šťastný, že som nemusel podstúpiť mučenie, ktorému boli vystavení ostatní ľudia počas chemoterapie alebo ožarovania. Nikdy som nestratil vlasy ani nič iné, “hovorí Sondra Brownová, 60-ročná pacientka s rakovinou,.

Rakovinové bunky prosperujú v prostrediach s nízkym obsahom kyslíka. Ak je pH krvi veľmi kyslé, telo nedokáže udržať kyslíkové bunky, čo je štandardná podmienka u pacientov s nádormi, ktoré sa živia rafinovaným cukrom, múkou, kofeínom a inými kyslými výrobkami..

Jedlá sóda alebo hydrogenuhličitan sodný je látka, ktorá neutralizuje kyseliny. Jedna čajová lyžička týždenne ruší kyslé pH krvi a tiež sa odporúča prejsť na diétu s vysokým obsahom alkalických potravín.

Pretože rakovinové bunky majú taký hlad po cukroch, keď sa jedlá sóda zmieša s javorovým sirupom, zmes ide priamo na miesto nádoru, napríklad trójsky kôň, kde bikarbonát rýchlo pracuje ako zbraň proti chorobe. Dobrým receptom je zmiešať 3 diely organického javorového sirupu s 1 dielom jedlej sódy, miešať pri veľmi nízkej teplote počas 5 až 10 minút a trvať 3 lyžičky. za deň počas 1-2 mesiacov.

"Našiel som článok o Dr. Simoncini v Taliansku, ktorý vstrekol jedlú sódu priamo do nádorov, aby ich zabil," pokračuje Brown. „Z nejakého dôvodu sa mi tento nápad páčil. Tri týždne po užití sódy a zmesi javorového sirupu sa môj nádor zmenšil a stal sa mäkším.

Zaznamenal to môj onkológ a chirurg, ako aj merania pomocou ultrazvuku. Nádor klesol na 1,7 centimetrov a potom iba 1,4 centimetrov 2 mesiace po ultrazvuku. Prestala sa zmenšovať, pretože zomrela. "

Taliansky lekár a vedecký pracovník Dr. Tullio Simoncini zistil, že u ľudí s rakovinovými nádormi sú prítomné vysoké hladiny Candidy. Jeho nálezy urobili z rakoviny druh huby..

Telo si rýchlo nevyvíja imunitu pri pečení sódy ako antimykotikum, takže ho bolo možné aplikovať priamo na nádory a neutralizovať ich kyslosť. Tiež zistil, že je dôležité doplniť telo dobrými baktériami alebo probiotikami a čo najviac sa vyhnúť expozícii chemikáliám a toxínom z prostredia..

Pomáha pekárenská sóda skutočne pri liečbe rakoviny? Nové výsledky štúdie

Komentár od MedAlternativa.info

Naši pravidelní čitatelia, ako aj ľudia oboznámení s alternatívnou onkológiou, takúto otázku nemajú. Toto je známy fakt. Pozoruhodný je príklad Vladimíra Luzaya, ktorý sa liečil na rakovinu pankreasu (ktorá sa v oficiálnej onkológii považuje za takmer nevyliečiteľnú) hlavne pomocou sódy. Samotná sóda nestačí, je nevyhnutná sada opatrení, avšak alkalizácia tela je nevyhnutným opatrením pri liečbe rakoviny. A môžete to urobiť pomocou sódy. Preto sa stal známym na celom ruskom internete. Takéto vlastnosti sódy sú známe nielen medzi zástancami alternatívnych metód, ale aj vo vedeckej komunite. Pred tromi rokmi sme na našej webovej stránke uverejnili článok „Protokoly o účinnom protirakovinovom ošetrení 2. Hydrogenuhličitan sodný (Soda)“, z ktorého vyplýva, že v roku 2012 získala univerzita v Arizone dotáciu 2 milióny dolárov (!) Od národnej Americký zdravotný inštitút na podporu výskumu použitia jedlej sódy ako protirakovinovej terapie. To isté bolo povedané aj v inom článku.

Výňatky z toho istého článku z oficiálnej webovej stránky univerzity:

„Existujú dôkazy, že pitná sóda znižuje alebo úplne zastavuje šírenie rakoviny prsníka do pľúc, mozgu a kostí pacienta. Grant od Národného lekárskeho inštitútu vo výške dvoch miliónov dolárov umožní univerzite v Arizone zlepšiť metódy merania účinnosti orálneho pitia sódy v boji proti rakovine prsníka. “.

Tie. ani pre oficiálnu lekársku vedu nie je skutočnosť úspešného použitia sódy pri liečbe rakoviny novinkou. Avšak väčšina lekárov, ako aj podnikateľov (a podnikateľov) z medicíny považuje použitie sódy pri liečbe rakoviny za šarlatánstvo, a preto ľudia ako Vladimír Luzai ako šarlatáni.

Dnešný článok predstavuje výsledky novej štúdie, ktorá poskytuje dôkazy o výhodách jedlej sódy pri liečbe rakoviny. Tie. tento článok je ďalším potvrdením, že oficiálna veda berie vážne sódu ako prostriedok používaný pri liečbe rakoviny a nepovažuje ho za šarlatán, ako to často robia lekári a médiá. Niekto môže tvrdiť, že štúdia neznamená, že samotná sóda je liekom na rakovinu, ale používa sa iba ako doplnok na alkalizáciu buniek, čo môže zvýšiť účinnosť iných liekov. Takisto hovoríme, že samotná sóda nestačí a že alkalizácia je len jedným z potrebných krokov celého komplexu opatrení. tak,

Pomáha pekárenská sóda skutočne pri liečbe rakoviny? Nové výsledky štúdie

Experti Ludwig Institute for Cancer Research vysvetľujú, ako kyslosť tela redukuje aktivitu rakovinových buniek zbavených kyslíka, zvyšuje ich odolnosť voči drogám a hovorí aj o jednoduchom spôsobe dosiahnutia opačného účinku..

31. mája 2018 New York

V rámci štúdie uskutočnenej na Ludwigovom inštitúte pre výskum rakoviny [1] sa objavil doteraz neznámy proces, počas ktorého sa bunky so silným zvýšením kyslosti v tkanivách bez kyslíka stanú pasívnymi, akoby spadli do „režimu spánku“. Štúdia vedená Chi Van Dangom, vedeckým riaditeľom Ludwigovho inštitútu, môže mať pri liečbe rakoviny veľký význam, pretože veľké rakovinové nádory sú často zbavené kyslíka a predpokladá sa, že bunky v tomto druhu tkaniva sú hlavným zdrojom. rezistencia na lieky, ako aj príčina recidívy ochorenia.

Táto štúdia, publikovaná dnes v časopise Cell, podrobne popisuje, ako v reakcii na zvýšenie kyslosti bunka „vypne“ molekulárny „prepínač“ mTORC1, ktorý za normálnych podmienok meria dostupnosť živín predtým, ako sa bunkám poskytne „zelené svetlo“ na rast a delenie. [2]. A ako dôsledok tohto „vypnutia“, ako poznamenáva Dan a jeho kolegovia, proces výroby bielkovín v bunkách sa zastaví, čo narúša metabolickú aktivitu a cirkadiánne rytmy buniek a ponorí ich do „zmrazeného“ stavu. Vedci tiež tvrdia, že tento proces, ktorý je tak ovplyvnený kyslosťou, sa dá zvrátiť - objav, ktorý môže dať podnet na rozvoj rôznych metód kontroly rakoviny..

„Pri transplantácii rakovinových tkanív do experimentálnych myší pozorujeme sporadickú aktivitu signalizačného prvku mTOR v rôznych oblastiach, kde je dostatok kyslíka,“ hovorí Dan, ktorý je tiež profesorom molekulárnej a bunkovej karcinogenézy na Wistarovom inštitúte [3]..

„Ak však do pitnej vody, ktorá sa podáva hlodavcom, pridáte obyčajnú sódu, celý nádor sa stane cieľom imunosupresíva rapamycínu. Je preto logické urobiť nasledujúcu predpoveď: opätovným prebudením týchto buniek môžete urobiť nádor oveľa citlivejším na expozíciu liekom. “.

Jeden zo spoluautorov tejto novej štúdie, Robert Gillies z Centra pre rakovinu Moffitt [4], už písal o schopnosti jedlej sódy zvýšiť imunoterapiu rakoviny, hoci mechanizmus, ktorý spôsobil tento účinok, nebol potom úplne jasný..

Tím Dan, vrátane korešpondenta Zandry Waltonovej, postgraduálnej študentky na Perelmanovej lekárskej fakulte na Pensylvánskej univerzite [5], študoval a opísal tento mechanizmus uskutočňovaním komplexnej série experimentov na Pensylvánskej univerzite, ako aj v laboratóriu Ludwigovho inštitútu vo Wistarovom inštitúte. Predmetom pozornej pozornosti bolo správanie lyzozómu - bunkového organoidu tvaru vrecka, ktorý je zodpovedný za intracelulárne štiepenie makromolekúl, do ktorých je intracelulárny proteín mTOR nasmerovaný, keď je pripravený na reakciu..

Vedci zistili, že v príliš kyslom prostredí motorické proteíny náhle tlačia lyzozómy obsahujúce intracelulárny proteín mTOR z perinukleárnej oblasti bunky, kde sa obvykle nachádzajú. Týmto sa mTOR oddeľuje od proteínu RHEB, ktorý je potrebný na jeho aktiváciu, ktorá zostáva nezmenená. Keďže mTOR nemá jeden z kľúčových aktivačných signálov, je v režime spánku, takže v bunke je pozastavená syntéza bielkovín (vrátane výroby komponentov pre molekulárne hodiny bunky) a metabolizmus je takmer úplne zastavený..

„Bunky nechcú produkovať proteíny alebo iné biomolekuly v strese,“ vysvetľuje Dan. "Snažia sa spomaliť procesy a prebudiť sa, až keď sa všetko vráti do normálu.".

Vedci tvrdia, že sóda na pečenie môže vyvolať opačný účinok. Bola zmiešaná s pitnou vodou a bola podaná experimentálnym myšiam. Prekvapivo to stačilo na neutralizáciu kyslosti hypoxických zón vo vnútri rakovinového nádoru. Výsledkom bolo, že lyzozómy boli okamžite poslané na perifériu z bunkového jadra, kde na ne čakal proteín RHEB, a tak bola obnovená aktivita mTOR..

Čo to má spoločné s rakovinou? Vedci už dávno zistili, že spiace bunky nie sú vo všeobecnosti ovplyvňované chemoterapiou. Je potrebné poznamenať, že Dan a jeho tím tiež zistili, že aktivácia T-buniek, ktorá je extrémne dôležitá pre väčšinu druhov imunoterapie, s kyslosťou sa stáva ťažkou z toho istého dôvodu..

„Začali sme skúmaním témy hladovania kyslíka a cirkadiánnych rytmov a skončili sme objavením nového mechanizmu bunkového života, ktorý ukazuje, ako nadmerná kyslosť v tkanivách znemožňuje veľa procesov vrátane bunkových molekulárnych hodín,“ vysvetľuje Dan..

Dan je veľmi povzbudený objavom, že niečo také jednoduché ako sóda na pečenie môže pomôcť zvrátiť tento proces, a tak urobiť spiace rakovinové bunky náchylnými na protirakovinové terapie založené na drogách..

„Táto myšlienka je neuveriteľne jednoduchá,“ pokračuje. "Toto nie je nejaký liek na sto tisíc dolárov ročne, je to obyčajná jedlá sóda." Dan a jeho tím teraz skúmajú tému, ako môže kyslosť ovplyvniť imunoterapiu, a bude pokračovať v štúdiu „režimu spánku“ rakovinových buniek umiestnených v kyslom prostredí..

Štúdiu podporila komunita pre výskum rakoviny Ludwig, Štátny inštitút zdravia USA, Ministerstvo veteránov, Cena Patel Scholar Award, Bloomberg-Kimmel Institute of Cancer Immunotherapy a Národný onkologický ústav, USA.

O komunite pre výskum rakoviny Ludwig

Komunita pre výskum rakoviny Ludwig (Ludwig Cancer Research) je medzinárodné spoločenstvo svetovo uznávaných vedcov, ktorí v spolupráci medzi sebou vykonávajú najnovší onkologický výskum a za posledných 40 rokov a viac uskutočnili niekoľko významných vedeckých objavov. V rámci tejto komunity bolo možné uplatňovať základné vedecké princípy, preložiť ich z vedeckého jazyka do jednoduchšieho a vykonávať klinický výskum s cieľom vyvinúť nové prístupy k diagnostike a liečbe rakoviny. Od roku 1971 komunita pre výskum rakoviny v Ludwigu investovala do vedy 2,7 ​​miliardy dolárov, čo zásadným spôsobom mení životy mnohých ľudí prostredníctvom neziskového inštitútu pre výskum rakoviny v Ludwigsu a šiestimi strediskami Ludwig v USA., Ak sa chcete dozvedieť viac o komunite, navštívte: www.ludwigcancerresearch.org.

Zaslal: Ludwig Cancer Research Institute
Zdroj: EurekAlert! Globálny zdroj vedeckých správ
Preklad: Marina Utkina špeciálne pre MedAlternativa.info

[1] Výskum rakoviny Ludwiga

[2] mTOR - z angličtiny. cicavčí cieľ rapamycínu - intracelulárny proteín, ktorý je signálnym prvkom, ktorý reguluje vývoj a hypertrofiu svalových vlákien.

[3] Wistarov inštitút je výskumný ústav vo Philadelphii. Inštitút bol založený v roku 1892, je prvým nezávislým neziskovým biomedicínskym výskumným centrom v Spojených štátoch. Pomenovaný po americkom lekárovi a anatomovi Casparovi Wistarovi. Je to jedno z vedúcich výskumných centier v oblasti onkológie a vývoja vakcín. Inštitút sa nachádza v kampuse univerzity v Pensylvánii, ku ktorému je pridružený..

[4] Centrum rakoviny H. Lee Moffitta

[5] Perelmanská lekárska fakulta University of Pennsylvania

Odporúčame tiež:

Pozor! Poskytnuté informácie nie sú oficiálne uznávanou metódou liečby a majú všeobecný charakter vzdelávania a zoznámenia. Názory tu vyjadrené sa nemusia zhodovať s názormi autorov alebo zamestnancov portálu MedAlternativa.info. Tieto informácie nemôžu nahradiť rady a menovanie lekárov. Autori stránky MedAlternativa.info nezodpovedajú za možné negatívne dôsledky užívania akýchkoľvek liekov ani za uplatňovanie postupov opísaných v článku / videu. Otázka možnosti použitia opísaných prostriedkov alebo metód na ich individuálne problémy, čitatelia / diváci by sa mali sami rozhodnúť po konzultácii s ošetrujúcim lekárom..

Odporúčame prečítať si našu knihu:

Aby ste sa čo najrýchlejšie dostali k téme alternatívnej medicíny a aby ste sa dozvedeli celú pravdu o rakovine a tradičnej onkológii, odporúčame vám, aby ste si na našej webovej stránke prečítali knihu „Diagnóza - rakovina: liečte alebo žite. Alternatívny pohľad na onkológiu“.

Ako sa lieči sódou

Bežná sóda na pečenie je skutočne univerzálna látka. Často sa používa v každodennom živote a slúži takmer každej domácnosti v domácnosti na svete. Spolu so súkromným použitím sa uhličitan sodný používa v priemyselných odvetviach ako farmaceutický priemysel, varenie, hutníctvo a chemický priemysel. Mimoriadne dôležité je lekárske použitie. Komplexné ošetrenie sódou poskytuje vynikajúce výsledky v boji proti rôznym chorobám. Látka sa používa na prevenciu určitých chorôb. V ľudskom tele je sóda na pečenie súčasťou kyslej bázy.

Liečivé vlastnosti jedlej sódy

Jedinečné liečivé vlastnosti sódy sú vhodné ako na odstránenie ťažkých kovov, tak na prevenciu onkológie. Tajomstvom tejto látky je odstránenie kyselín a normalizácia acidobázickej rovnováhy ľudského tela. Uhličitan sodný sa používa ako liek zvonka aj zvnútra. Univerzálny prášok reguluje rovnováhu vody, má antiseptické vlastnosti.

Čo sóda lieči a ako to pije

Rôzne odvetvia medicíny používajú univerzálny liek na liečenie všetkých druhov chorôb. Soda sa mieša s drogami alebo sa používa v čistej forme. Existuje mnoho ľudových receptov na liečbu angíny, pálenia záhy, bielenia zubných sklovín atď. Je však lepšie takéto experimenty nevykonávať bez dozoru ošetrujúceho lekára..

V boji proti tejto smrteľnej chorobe sa sóda používa ako stabilizátor pH prostredia, ktoré na začiatku ľudského života je 7,41 pH. Lymfóm a melanóm sa vyskytujú so znížením pH na 5,41 pH. Ako liečiť rakovinu sódy:

 1. Pripravte si pohár teplej prevarenej vody (200 gramov).
 2. Rozpustite jednu čajovú lyžičku uhličitanu sodného.
 3. Užívajte 5-6 krát denne.

svrab

Liečba psoriázou z jedlej sódy má dobré ukazovatele. Jedným z jednoduchých a účinných spôsobov je kúpanie s roztokom hydrogenuhličitanu sodného. Algoritmus liečby:

 1. Získajte plnú kúpeľ teplej vody.
 2. Pridá sa 900 gramov uhličitanu sodného.
 3. Liečbu vodou vykonávajte najviac 30 minút.

drozd

Uhličitan sodný pomáha zbaviť sa choroby, ako je kandidóza (drozd). Mnoho gynekológov odporúča pri prvých prejavoch príznakov ochorenia používať prášok z kuchynskej police. Vyskytuje sa u žien v dôsledku vývoja kvasinkovej huby - candidy. Ak chcete vyliečiť drozd, postupujte takto:

 1. Pripravte jeden liter prevarenej vody.
 2. Pridajte 1 polievkovú lyžicu. l čajová lyžička sódy, jód.
 3. Nalejte roztok do malej nádrže a ponorte genitálie na 20 minút.

Liečba keratómami

S pomocou roztokov sódy sa môžete zbaviť bradavíc. Toto ochorenie sa vyskytuje s dispozíciou k seborrhea, lupinám, oparu, nedostatku vitamínov. Na odstránenie keratómu musíte:

 1. Pripravte uhličitan sodný - 1 polievková lyžica, ricínový olej - 1 polievková lyžica. l, peroxid vodíka - 1 polievková lyžica. l.
 2. Miešajte na konzistenciu pasty.
 3. Naneste na postihnutú pokožku vatovým tampónom.

stomatitída

Hlavným zdrojom choroby je infekcia, ktorá môže byť nakazená nevypratými rukami. V prvej fáze sa v ústnej dutine objaví plak a boláky, zatiaľ čo zanedbávané ochorenie sa prejavuje svrbením a bolesťou. Algoritmus liečby stomatitídy:

 1. Čajovú lyžičku sódy rozpustite v pol pohári teplej prevarenej vody.
 2. Utrite si ústa bavlnenou podložkou a roztok trikrát denne..

Adenóm prostaty

Táto choroba sa obáva mnohých mužov po celom svete. Prostatitída sa ťažko lieči, ale soda na pečenie je pre to dobrá pomoc. Je potrebné vykonať jednoduchý postup:

 1. Miešajte 1 polievková lyžica. l uhličitan sodný na liter horúcej vody.
 2. Umiestnite oblasť prostaty do kúpeľa na 15 minút.

pálenie záhy

Pálenie epigastrickej oblasti je spôsobené prenikaním produktov sekrécie žalúdka do pažeráka. Takmer každý človek mal vo svojom živote tieto nepríjemné pocity aspoň raz. Algoritmus liečby:

 1. Vezmite pol lyžičky. uhličitan sodný.
 2. Miešajte v pohári vody 45 stupňov.
 3. Nápoj v malých dúškoch.

Plesne na nechty

Pomocou sódy môžete odstrániť huby, ktoré sa vyskytujú na nechtových doskách a chodidlách v dôsledku príliš úzkej obuvi, poranení alebo dlhodobého vystavenia vysokej vlhkosti. Algoritmus liečby:

 1. Pripravte teplú vodu (približne 50 stupňov).
 2. Zriediť jednu lyžicu. l práškový sodík v 2 litroch vody.
 3. Ponorte ruky / nohy do nádoby.

dna

Uloženie solí v kĺboch ​​má na telo nepríjemné následky. Zvýšené hladiny kyseliny močovej sú hlavnou príčinou dny. Sóda na domáce pečenie pomáha zbaviť sa choroby. Algoritmus liečby:

 1. Pripravte tri litre teplej vody.
 2. Pridajte 10 kvapiek jódu a 3 lyžičky. uhličitan sodný.
 3. Aplikovať 10 dní.

hrdlo

Ochorenia spojené s bolesťou v krku sa vyskytujú často. Soda sa používa ako vykašliavačka vo forme výplachu. Ak chcete zastaviť bolesť v krku, postupujte takto:

 1. Tretinu čajovej lyžičky uhličitanu sodného rozpustite v pohári teplej vody.
 2. Kloktadlo, opakujte postup každé 2-3 hodiny.

kontraindikácie

Zneužívanie používania sódy na lekárske účely, rovnako ako iné lieky, nie je vítané. Pretože uhličitan sodný nahrádza kyselinu zásadami, lekári neodporúčajú časté a dlhodobé užívanie - hrozí to žalúdočné vredy, rakovina pažeráka a dvanástnika. Prášok z kuchynskej police sa neodporúča ľuďom so zlyhaním obličiek.

Funkcie použitia jedlej sódy na liečebné účely

Pri používaní sódy ako terapeutického činidla by ste sa mali riadiť niektorými metódami, ktoré sú široko pokryté profesormi v odbore medicíny. Funkcie aplikácie závisia od stupňa komplexnosti ochorenia a jeho zanedbávania. Niektorí odborníci tvrdia, že napríklad rakovina je liečená sódou, pre tento proces však neexistuje vedecké zdôvodnenie..

Ako brať sódu

Už dlho sa verí, že uhličitan sodný je všeliekom na mnoho neduhov. Táto skutočnosť je široko odhalená prácou niektorých lekárskych odborníkov. Profesor Neumyvakin tvrdí, že v tele sa v dôsledku narušenia rovnováhy kyselina-báza vyskytuje veľa chorôb. Lekári alternatívnej medicíny Alexander Ogulov a taliansky špecialista Tulio Simonchini trvajú na tom, že sóda dokáže liečiť alkoholizmus, zneužívanie návykových látok a dokonca aj rakovinu.

Podľa Neumyvakina

Medzi populárne spôsoby riešenia mnohých ochorení pomocou hydrogenuhličitanu sodného si ľudia vyberajú liečbu sódou podľa Neumyvakinu doma. Podľa receptu tohto profesora je potrebné pripraviť riešenie, ktoré pomôže telu alkalizovať. Liek sa pripravuje týmto spôsobom:

 1. Rozpustite pol lyžičky uhličitanu sodného v pohári vriacej vody (bez studených tekutín a mlieka).
 2. Zrieďte malým množstvom vody a vypite denne, postupne zvyšujte dávku.

Podľa Ogulova

Profesor Ogulov vo svojich prácach odporúča používať roztoky sódou každý deň ráno dvadsať minút pred jedlom. Samotný vedec aplikuje liečbu ľudových prostriedkov. Vďaka regulácii v kyslom prostredí sa môžete zbaviť:

 • alkoholizmus;
 • závislosť;
 • bolesť kĺbov a iné ochorenia.

Prečítajte si ďalšie účinné metódy liečby alkoholizmu..

Autor: Tulio Simoncini

Taliansky Tulio Simonchini zaisťuje, že rakovinové bunky spôsobujú pleseň Candida, ktorú je možné liečiť jednoduchou sódou. Myšlienky onkológa podporujú mnohí ľudia, ale liečba je alternatívou a nie je vedecky dokázaná. Profesionálni lekári sa snažia vyvrátiť „taliansku metódu“, pretože čítajú, že dlhodobé vonkajšie a intramuskulárne používanie sódy hrozí vážnymi komplikáciami..

Video na predpis o liečbe rakoviny sodíka

Univerzálna látka, ako je uhličitan sodný, sa nachádza takmer na každej kuchynskej linke a často sa používa v kulinárskom priemysle. Nie každý vie, že je možné použiť liečbu sódou na pečenie, ktorá pomôže zbaviť sa rôznych chorôb vrátane rakoviny. Z nižšie uvedeného videa sa dozviete, aká je liečba rakoviny pľúc pomocou sódy a aký predpis je lepšie používať..

Recenzie výsledkov liečby

Marina, 27 rokov, na liečbu seborrhey často používam roztok sódy. Toto nepríjemné ochorenie prežívam už od detstva kvôli mastnej pokožke hlavy. Riešenie mi veľmi pomáha!

Nikita, 35 rokov, nevedel som, či sa dá soda opiť kvôli žalúdočným chorobám. Po odporúčaní lekára som sa za týždeň zbavil pálenia záhy. Nevedel som, že tento jednoduchý liek tak dobre pomáha..

Eugene, 43 rokov, sódu som použil na liečbu prostaty, v komplexe s inými liekmi predpísanými lekárom. Po mesiaci prijatia som si nevšimol žiadne zmeny. Roztok uhličitanu sodného považujem za stratu času.

SODA PROTI RAKOVINU - POŠKODENIE RECEPTU KILLERA. (7 500 EUR na injekcie sódy)

Zviditeľnite ho v informačných kanáloch používateľov alebo získajte pozíciu PROMO, aby si váš článok prečítali tisíce ľudí.

 • Štandardná propagácia
 • 3 000 propagačných zobrazení 49 KP
 • 5 000 zobrazení propagácie 65 KP
 • 30 000 promo dojmov 299 KP
 • Zvýraznite 49 KP

Štatistika reklamných riadkov sa odráža v platbách..

Podeľte sa o svoj článok s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí.

Ľutujeme, ale nemáte dostatok kontinentálnych rubľov na propagáciu nahrávky..

Získajte kontinentálne rubľov,
pozývanie priateľov na Comte.

Rakovina, huby a sóda: zhubný tmavosť. Analýza mylnej predstavy o výhodách sódy pri liečbe rakoviny. Vedecký skeptik, autor kanála bioreaktorov Victoria Fedorenko.

Dôkazy - v popise videa na YouTube. Video je potrebné pozerať.

Všetko dômyselné je jednoduché. Jedného dňa sa nájde univerzálny spôsob liečby rakoviny. Jednoduché, rovnako ako všetky dômyselné. Lacná. Efektívne a bezpečné. Medzitým pacienti s rakovinou trpia rovnako vážnymi chorobami a účinkami jej liečby vysoko toxickými chemikáliami a ožarovaním. Pacienti s rakovinou sa často obracajú na alternatívne spôsoby boja proti rakovine. Napríklad na ošetrenie... sóda. Áno, áno, sóda proti rakovine, rovnaká ako v arzenáli každej domácnosti. Rovnaká sóda, ktorej riešenie sme kloktali bolesťami v krku s angínou. Je obyčajná jedlá sóda veľmi všeliekom na smrteľnú chorobu - lacná a bezpečná?

Pečenie Soda Panacea pre rakovinu?

Autor tejto techniky, neslávny taliansky lekár Tullio Simonchini, je presvedčený a presvedčený, že bol vylúčený z lekárskej praxe výhradne závislými ľuďmi a konkurentmi, magnátmi medicíny, ktorí profitujú z drahých jedov. Títo hrozní ľudia majú zásadný záujem o skutočnosť, že pacienti s rakovinou umierajú pomaly, neustále potrebujú nové chémie, od relapsu k relapsu a strácajú imunitu. Sú to tí, ktorí zo všetkej svojej sily podporujú a propagujú moderné teórie výskytu a progresie zhubných nádorov, podľa ktorých sú na vine gény. V skutočnosti je podľa Dr. Simonchiniho príčina výskytu rakovinového nádoru na povrchu - v doslovnom a obraznom zmysle slova. Práve z tohto dôvodu sú plesne Candida, ktoré žijú v malom množstve na pokožke a slizniciach každého z nás a nespôsobujú vážne poškodenie ľudí, ak je všetko v poriadku s imunitným systémom. Keď však imunita zlyhá, kolónie Candida začnú exponenciálne rásť. Vyvolávajú výskyt a aktívny rast rakovinových nádorov. Preto nie je možné vyliečiť rakovinu, zatiaľ čo candida pokračuje vo svojom „špinavom skutku“. Ďalej. Talian navrhol, že samotné rakovinové nádory sú v skutočnosti zarastené a transformované kolónie Candida! Tullio, ešte stále praktický detský onkológ, začína svoje „protiplesňové“ experimenty s pacientmi.

Potom dospieva k záveru: jediným liekom, ktorý dokáže úspešne bojovať s Candidou, a preto je pri rakovine hydrogenuhličitan sodný, je to aj jedlá sóda. To znamená, že pacienti s rakovinou už nepotrebujú hrozné jedy a smrtiace žiarenie. Všetko, čo potrebujú na úplné uzdravenie bez poškodenia zdravia, je sóda, sóda a iba sóda, ktoré sa musí brať perorálne, pol hodiny pred jedlom, podľa osobitného systému..

Poznámka. Simoncini bol v roku 2006 odsúdený a odsúdený za podvod a vraždu potom, čo jeho pacient zomrel v dôsledku „liečby“ pomocou jeho metodológie. Aj po odmietnutí lekárskeho ošetrenia Simoncini naďalej lieči rakovinu sódou. V roku 2012 zomrel 27-ročný pacient v dôsledku „liečby sodou“ podľa metódy Simonchiniho.

Taliansky Aesculapius je „láskavo degradovaný do správcovských domov“ a jeho kolegovia ho „vystrašili“ a je pripravený láskavo vyzdvihnúť každého pacienta a informovať ho telefonicky alebo e-mailom. Navyše bez osobnej kontroly a akýchkoľvek ďalších analýz! A samozrejme za „malý“ poplatok. (Poznámka: ako sa zistilo, tento „malý“ poplatok je v priemere 7 500 EUR). Kto však ušetrí peniaze na vzdialené konzultácie s „hviezdou“, ak je liečba proti rakovine tak lacná? A prečo sa vlastne nesnažte piť sódu s vodou alebo mliekom a dúfať v to najlepšie? Okrem toho nejde o hrozný jed, ale o absolútne bezpečnú látku? Koniec koncov, ak by to bolo inak, bolo by možné kúpiť sódu v akomkoľvek deli? Ukazuje sa, že nie všetko je také bez mračna. A najbežnejšia sóda na pečenie nie je v žiadnom prípade taká neškodná, ak sa používa neprimerane a nekontrolovateľne. Pozor! „Talianska metóda“ liečenia rakoviny sódou nielen vedie k strate drahocenného času, poskytuje nádoru všetky podmienky na neobmedzený rast a vývoj, ale tiež môže urýchliť vývoj choroby a zhoršiť jej priebeh! Pozrime sa, prečo tomu tak je a prečo zbavenie Simonciniho licencie nie je v žiadnom prípade machináciou konkurentov, ale primeraným opatrením. Toto opatrenie navyše nie je najťažšie a, žiaľ, nie najúčinnejšie: usmievajúci sa pán naďalej ťaží z ľudského nešťastia dodnes bez premýšľania o následkoch. Začnime teda s hlavnou vecou. Konkrétne s argumentmi proti absurdnej hypotéze Simonciniho. Malo by sa poznamenať, že metóda „sódy“ na liečenie rakoviny talianskym onkológom, ktorý nevydržal kritiku, sa neobjavil od nuly. Z čoho vychádzajú jeho tvrdenia, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť úplne absurdné??

ČO PRÁVA A ČO ZJEDNODUŠENÉ SIMONCHINI?

Talian v skutočnosti správne vidí koreň zla v rozpore s imunitnou obranou tela. Je to však tu, že podľa jeho názoru nie je ani zďaleka priekopníkom.

Početné laboratórne a klinické štúdie potvrdzujú: správne fungovanie vrodenej imunity je spoľahlivou ochranou tela pred vonkajšími aj vnútornými agresívnymi faktormi vo veľkej väčšine prípadov (s výnimkou vrodených patológií, najmä nebezpečných infekcií atď.). Ale ak je narušená rovnováha imunitných procesov, ako sa všetko mení.

Obrázok nižšie ukazuje, čo ohrozuje človeka nadmernou alebo naopak nedostatočnou aktivitou imunitného systému.

Rakovina aj kandidomykóza (plesňová infekcia spôsobená hubami rodu "candida") je teda výsledkom oslabenej imunity. Rakovina nás však ovplyvňuje zvnútra a plesňové útoky zvonka. A neexistuje žiadny priamy vzťah medzi nástupom a vývojom zhubného nádoru a fungálnymi léziami. Toto však nie je najdôležitejšia vec.

Profesionálny lekár môže len naznačiť, že rakovinový nádor je kolóniou transformovanej Candidy iba v dvoch prípadoch: ak trpí duševnou poruchou alebo ak je šarlatán. V oboch prípadoch nemôže liečiť pacientov, inak - budú mať problémy.

Potvrdenie vyššie uvedeného možno ľahko nájsť na internete: úmrtia pacientov, ktorí verili Simonchinimu a pokúsili sa bojovať proti hroznej chorobe výlučne pomocou sódy, sú hroznou realitou. Aj keď sa sóda proti rakovine nepoužíva ako všeliek, ale ako „doplnková liečba“, jej výhody budú oveľa menšie ako poškodenie. Nižšie nájdete dôkaz o nejednotnosti názorov Simonciniho, vysvetlenie príčin „ničivého účinku sódy“ na rakovinový nádor (také prípady sú opísané aj na internete) a bezprostredný výskyt nebezpečných komplikácií..

Poznámka. Aby ste sa uistili, že Simoncini a jeho priaznivci sa mýlia, mali by ste sa pozrieť na fotografie vzoriek rakovinových nádorov zachytených počas operácií. Štruktúra rakoviny nie je vôbec v súlade so schémou navrhnutou obhajcami teórie plesňovej povahy choroby. Je zrejmé, prečo sa vo videách Simonciniho zobrazuje iba vonkajšia vrstva nádoru - vo vnútri nie je navrhnutý ako Simoncini.

Takto vyzerajú ako pestované v Petriho miske. Presne rovnaké plesňové kolónie pripomínajúce zrnitý tvaroh zaberajú sliznice vagíny, úst a vo vážnych prípadoch priedušieky a pľúca, ak nie sú narušené imunitou a prospešnými baktériami, ktoré za normálnych okolností nedovoľujú hubám spôsobovať poškodenie ľudí. Tieto kolónie sú kandidátmi Tullio Simonchini a považujú sa za predkov rakovinových nádorov. Zároveň je lekár presvedčený, že príčinou aktivácie húb je narušenie acidobázickej rovnováhy v ľudskom tele v smere zvyšovania kyslosti nazývanej acidóza. Bojuje s roztokom sódy, ktorý, ako viete, je slabou zásadou. Podľa teórie pána Tullia sa kolónia zlovestnej kandidy (sú tiež rakovinové nádory) v kyslom prostredí skvele cítia a umierajú v zásaditom prostredí..

V skutočnosti nie je možné zbaviť sa kandidózy sódou, pretože ničí plesne. Alkalizujúce prostredie na povrchu pokožky a slizníc a ich sušenie, roztok sódy zabraňuje iba rozvoju sprievodných infekcií v životne dôležitých produktoch húb, a tiež spomaľuje rozmnožovanie a tvorbu kolónií Candida, ktoré naozaj nemajú radi alkalické prostredie, ale nezomierajú v ňom..

Rovnaké vlastnosti sódy môžu u pacientov s vonkajšími rakovinovými vredmi spôsobiť miernu úľavu, zmierniť plač a svrbenie a odstrániť nepríjemný zápach. Takáto „úľava“ je však dočasná a zrejmá. Pozor! Aj pri ošetrovaní skutočnej huby sóda neodstraňuje príčinu choroby a nevracia telu schopnosť bojovať proti infekcii sama osebe! Pokiaľ ide o zhubné nádory, tu je všetko oveľa vážnejšie. Zatiaľ čo „liečite rakovinu sódou“, nádorové bunky pokračujú vo svojom „špinavom skutku“! Nielen to sa rakovina začína cítiť ešte pohodlnejšie.!

PREČO „ZAOBCHÁDZANIE S SODA“ NEMÔŽE BYŤ LEN ALTERNATÍVNA CHEMOTERAPIA A IRRADIÁCIA, ALE JE MOŽNÉ SPÔSOBIŤ VÁŽNE POŠKODENIE?

Odpoveď na túto otázku je pre každého lekára jednoduchá a zrozumiteľná. Nie je však vždy zrejmé, že sa pacient snaží vyhnúť sa ničivým účinkom jedov a ožarovania a súčasne sa zbaviť nádoru raz a navždy. Šarlatáni z medicíny túto túžbu aktívne využívajú. Niektoré z nich sú veľmi podnikateľské. Môžu sa najmä dohodnúť, že pán Tullio Simonchini sa mýlil, pretože rakovinové nádory považoval za kolónie húb. Hneď vám však prinesú celú sériu prípadov liečby rakoviny pomocou sódy a dokonca vás dostanú pod toto „vedecké“ odôvodnenie. Obzvlášť vám môžu povedať, že nádory sa počas alkoholózy aktívne vyvíjajú a prestávajú sa vyvíjať (posun acidobázickej rovnováhy na alkalickú stranu). Preto je užívanie sódy nevyhnutné pre pacientov s rakovinou. Neverte im. Nie je to vždy pravda. Bolo dokázané, že mnoho nádorov okolo nich zámerne vytvára kyslé, ale zásadité prostredie. Okrem toho je patologická zmena rovnováhy kyselina-báza v tele dôsledkom problémov s jej prirodzenou reguláciou imunitného systému. A násilné „prispôsobenie“ tejto rovnováhy zvonku vedie vo väčšine prípadov k priamo opačným výsledkom. Tu sú mylné predstavy o vytváraní škodlivých účinkov na nádor a infekcie a „zdravého“ zásaditého prostredia tým, že sa sóda dostane dovnútra:

1. Sóda na pečenie sa výrazne líši zložením od sódy na lekárske účely a nie je určená na orálne podávanie v žiadnej forme. Obzvlášť nebezpečný je príjem sódy zriedenej horúcou (nad 80 °) vodou!

2. Je ťažké správne dávkovať sódu aj pri intravenóznom podaní (niekedy existujú náznaky, pozri nižšie) a je to možné iba za podmienok resuscitácie. Keď beriete sódu dovnútra, nemusíte hovoriť o presnom dávkovaní, a preto nie je možné kontrolovať zmeny acidobázickej rovnováhy vrátane tých, ktoré ohrozujú život..

3. Rozpustením sódy bežnou pitnou vodou z vodovodu alebo „vyčistenou vodou“ z plastových fliaš riskujete, že získate zmes reagencií, ktoré nie sú nebezpečné pre rakovinové bunky, ale pre zdravé orgány a tkanivá. v niektorých prípadoch môžu tieto látky vyvolať rozvoj rakoviny.

4. Príjem sódy nepriaznivo ovplyvňuje tráviaci systém, narúša všetky normálne procesy a ničí zdravú mikroflóru v žalúdku a črevách..

5. Požitie sódy narúša nielen tráviace procesy, ale nepriamo spôsobuje aj patologickú zmenu mikrobiálnej rovnováhy v pľúcach a horných dýchacích cestách, v genitourinárnom systéme a pečeni, ako aj na koži..

6. Nútená „alkalizácia“ vnútorného prostredia tela a predovšetkým krvi a lymfy prispieva k závažným metabolickým poruchám. Zahrnutie nekontrolovaného príjmu „bezpečnej“ sódy spôsobuje hormonálne poruchy.

7. Dlhodobé používanie sódy vedie k opačnému účinku, to znamená k ešte väčšej acidóze.

Poznámka. S telesnou hmotnosťou 65 kg. 30 gramov sódy denne - dávka, ktorá je maximálna prípustná pre osobu, keď je prekročená, dochádza k otrave tela

Poznámka 2. Holandská zdravotná inšpekcia (NCD) dospela k záveru, že „liečba Simonciniho je nebezpečná a nemala by sa vykonávať“. V tlačovej správe NCD sa uvádza, že „neexistujú vedecké dôkazy, ktoré by naznačovali, že táto terapia lieči alebo môže spomaliť jej progres“ (čo znamená rakovinu). NCD dospela k záveru, že „podávanie hydrogenuhličitanu sodného je dokonca ohrozené u pacientov s vysokým krvným tlakom, pacientov s ochoreniami pľúc, srdca alebo obličiek“ https://www.cancertreatmentwatch.org/reports/simoncini.shtml

SODA RECEPCIA: MOŽNÉ KOMPLIKÁCIE

Medzi hlavné a najzávažnejšie porušenia, ktoré sa vyskytnú pri užívaní sódy, je možné:

1. Zhoršenie ventilácie a porušenie normálneho mikrobiálneho prostredia v pľúcach, ktoré vedie k rozvoju neliečiteľnej bronchitídy a pneumónie, astmatického syndrómu..

2. Výskyt záchvatov alebo naopak inhibícia pohybovej aktivity svalov. V závažných prípadoch je vývoj kómy.

3. Okyslenie tela, usadeniny kyslých solí v pečeni a obličkách, kĺby.

4. Alkalizácia tela, zníženie počtu iónov draslíka (riziko kardiovaskulárnych ochorení: mozgová príhoda, infarkt myokardu), hormonálna nerovnováha, nadobličky, pankreas.

5. Porušenie tráviaceho procesu, vysoké riziko gastritídy a žalúdočných vredov, žalúdočné krvácanie. Nevoľnosť, zvracanie, nedostatok chuti do jedla, nadúvanie, zvýšená plynatosť (plyn v črevách).

6. Rýchla progresia rakoviny, zrýchlený rast zhubných nádorov, výskyt metastáz.

Kedy je značka naozaj užitočná

Soda nie je pre zdravie hrozným nepriateľom, ale pri správnom používaní je osvedčeným terapeutickým činiteľom. Najmä:

1. Roztok sodnej soli dokonale odstraňuje opuchy a odstraňuje hnisavé usadeniny s anginou mandlí a mandlí.

2. V malom množstve je vhodné pridať sódu na pečenie na zahriatie (nie viac ako 50 °!) Mlieko na bronchitídu a zápal pľúc.

3. Po konzultácii s lekárom sa roztok sódy môže použiť pri komplexnej liečbe drozdu, kandidózy v ústnej dutine a iných hubových infekcií..

4. Intravenózne podávanie roztoku sódy sa aktívne uskutočňuje počas resuscitácie, vrátane resuscitácie novorodencov..

Nanešťastie nie je možné „vyliečiť“ rakovinu sódou a zhoršiť priebeh choroby je jednoduchý a jednoduchý. To však neznamená, že hľadanie adjuvantnej (pomocnej) terapie, ktorá zabraňuje vzniku komplikácií počas hlavnej liečby, zvyšuje jej účinok a odstraňuje vedľajšie účinky, je márne cvičenie. Takéto metódy existujú a aktívne sa používajú. Vrátane praktických onkológov, ktorí sa na rozdiel od Dr. Tullia Simonchiniho nesnažia získať peniaze na bolesť a utrpenie, ale poraziť chorobu a vrátiť človeka do plného života..

Nasledujúci článok sa týka ruského šarlatána a vraha Dr. Neumyvakina a jeho spôsobu liečby peroxidom vodíka.
______________________________________________________________________

Testy som prešiel dermatológom, predpísala jednu tabletu (jednu do škatule) a masť. O dva dni neskôr od kandidy a nezistila sa žiadna stopa.

Pozor na škrečky!

1. Prečo som nebol ošetrený sódou? (autority skryť. 1111)

2. Predpokladajme, že ste chorí a liečení sódou, naozaj si myslíte, že rakovina je kandida. Uchopte skutočnú candidu a požiadajte o pomoc dermatológa. Budú s ňou zaobchádzať jednou tabletkou. Ak rakovina tiež zmizne, je to kandidát. Dovoľte mi pripomenúť, že moja kandida bola v ústach, žalúdku (alebo čreve) a na penise. Argument „dobre, tento liek sa nedostal k rakovine“ nebude fungovať.

3. Ak by vyššie opísaná metóda vyliečila rakovinu, desiatky tisícov ľudí na svete by už pochopili tento model. Dermatológ lieči rakovinu cukrovkou.

4. Alebo skúste opak. Rakovina je voliteľná. Nakazte sa kandidou a liečte ju sódou. Kurva, čo vieš. Takže sa uistite. Pozitívny výsledok však nebude dôkazom pravdy o metóde. Pre rakovinu nie je kandida.

Mal som ďalší prípad, moja teta celý život pracovala ako operátor žeriavu na vežovom žeriave. Zdravá a silná žena. A v poslednej dobe volá a sťažuje sa, hovorí, že nemôže ísť dolu schodmi, opustiť dom - zadusil sa. Ukázalo sa, že lekári ju našli podozrenie alebo náchylnosť na rakovinu a začala piť sódu. Samozrejme, že som jej položil mozog a hodila tento zatemnenie. Teraz opäť plný sily a energie.

Ďalšia teta zomrela na rakovinu, ktorá sa tiež považovala za sódu.

Vo všeobecnosti som presvedčený, že za takých geekov, ako sú Simonchini, Neumyvakin a ďalší, sa vrátili v 90. rokoch s trestom. Biela šípka sa volá. Pre tých, ktorí to nevedia, je to špeciálna jednotka, ktorá zabila zločineckých šéfov, ktorých podľa zákona nebolo možné vziať na zodpovednosť. Mestská legenda.

Je liečba rakoviny sódy účinná

Podľa WHO je onkológia na druhom mieste medzi chorobami vedúcimi k smrti. Špecialisti identifikovali niekoľko najčastejších príčin, ktoré spôsobujú rakovinu, a to: obezita, nezdravá strava, sedavý spôsob života, nedostatok vitamínov, zneužívanie alkoholu a fajčenie.

Podľa mnohých pacientov s rakovinou je liečba rakoviny sódou (hydrogenuhličitanom sodným) pomerne účinná. Ale ako používať sódu pri rakovine a aké pravidlá existujú?

Liečba rakoviny sodíka vo všetkých fázach

Jedlá sóda je zásada. Vďaka tomu dokáže bojovať s plesňami Candida, malígnymi nádormi a inými patogénnymi mikroorganizmami, pre ktoré je ideálne vhodné kyslé prostredie. Hydrogenuhličitan sodný pomáha telu alkalizovať.

Pri liečbe onkológie v rôznych štádiách pomocou hydrogenuhličitanu sodného sa vyžaduje integrovaný prístup. Nestačí len pravidelne brať sódu, potrebujete tiež:

 • opustiť produkty, ktoré obsahujú cukor, droždie, múku a rôzne kyseliny;
 • piť najmenej jeden a pol litra čistej vody bez plynu denne;
 • častejšie na čerstvom vzduchu;
 • úplne sa vzdať alkoholu a fajčenia;
 • Nezabudnite na fyzickú aktivitu;
 • snažte sa zbaviť negatívnych myšlienok a myslieť iba na dobro.

Soda môže normalizovať acidobázickú rovnováhu tela. U novorodencov je pH krvi 7,5, zatiaľ čo dieťa je absolútne zdravé a plné energie. U ľudí, ktorí majú zhubný nádor, je táto hodnota 6. V prípade okyslenia tela sa začnú vyvíjať rôzne choroby vrátane rakoviny..

Recepty

Existuje niekoľko spôsobov použitia sódy pri liečbe rakoviny, ktoré boli vyvinuté takými známymi lekármi, ako sú Neumyvakin, Simonchini a ďalšie..

Ďalej bude opísaný najbežnejší recept, v ktorom sa hydrogenuhličitan sodný podáva perorálne..

Pitie roztoku sódy je potrebné iba na lačný žalúdok, zatiaľ čo by sa malo piť 3-krát denne. Na prípravu zmesi nalejte tretinu malej lyžičky hydrogenuhličitanu sodného do pohára s objemom 200 miligramov. Potom sa nádrž naplní do polovice mierne horúcou vodou (nie je prevarená). Roztok je dôkladne premiešaný, zatiaľ čo by ste mali počuť syčanie a vidieť vznikajúce bubliny. Potom nalejte do pohára 100 ml studenej vody a všetko dobre premiešajte. V dôsledku toho by mal byť váš nápoj vlažný.

Po opití zmesi môžete jesť alebo piť akékoľvek nápoje (dokonca aj vodu) až po 30 minútach, inak sa účinnosť liečby výrazne zníži. Po každých troch dňoch sa má dávka hydrogenuhličitanu sodného postupne zvyšovať, až kým sa nestane rovnakou ako dve malé lyžičky. Trvanie maximálnej dávky by sa malo rovnať polmesiacu (14 dní). Potom by sa malo množstvo sódy znížiť na 1 malú lyžičku na 200 miligramov vody. Takýto roztok sódy musíte piť každý deň, až kým sa človek úplne nezotaví..

Donald Portman ponúka svoj režim liečby rakoviny s hydrogenuhličitanom sodným v kombinácii s melasou. Je zaujímavé, že to Portman skontroloval sám. Technika je nasledovná:

 1. Prvý deň je potrebné zmiešať 200 mg vody, 1 malú lyžičku hydrogenuhličitanu sodného a 10 g melasy. Komponenty sú zmiešané a sú vystavené silnému ohňu. Zmes by mala vrieť 5 minút. Potom sa nádoba vyberie z kachlí a počká sa, až sa zmes úplne ochladí. Výslednú hmotu je potrebné konzumovať ráno a večer, pričom pre každú recepciu by sa mal pripraviť nový liek.
 2. Druhý deň - dychové cvičenia by sa mali vykonávať počas celého dňa (najmenej 10 krát). Výsledkom je, že telo môže byť nasýtené kyslíkom.
 3. Tretí deň - liečba je rovnaká ako v prvý deň.

Prijatie kurzu trvá 30 dní, pričom vyššie uvedené dni by sa mali striedať. Vezmite prosím na vedomie, že na začiatku liečby môže mať človek pocit, že sa jeho stav trochu zhoršil, ale po niekoľkých dňoch by všetko malo samo zmiznúť..

V prípade potreby je možné vodu nahradiť obidvomi receptami vlažným (nevareným) plnotučným mliekom..

Ľudové lieky

Ľudia tiež prišli s niekoľkými výrobkami zo sódy, ktoré dokážu vyliečiť onkológiu..

 • Výrobok zo sodovej soli (používa sa na zhubné nádory 2., 3. a 4. stupňa)
  Hydrogenuhličitan sodný sa musí kombinovať s včelím medom (3: 1). Zmes sa musí mierne zahriať, aby sa konzistencia stala homogénnou (to sa dá urobiť vo vodnom kúpeli). Po úplnom ochladení sa výsledná hmota vyčistí na mieste, kde je vždy zima. Po dobu 14-30 dní by ste mali vziať taký liek 5x denne na jednu dezertnú lyžičku.
 • Zmes sódno-medu (odporúčaná pre rakovinu pľúc 3. a 4. stupňa)
  Je potrebné vziať 2-krát zaklopanie do zmesi pozostávajúcej z 1 malej lyžice hydrogenuhličitanu sodného a rovnakého množstva medu. Túto hmotu je potrebné brať do úplného zotavenia.
 • Vdýchnutie sódy (používa sa na rakovinu pľúc)
  Na pol litra čistej vody sa odoberie jedna veľká lyžica hydrogenuhličitanu sodného. Všetko sa dobre mieša. Potrebujete inhalátor. Takúto zmes musíte dýchať asi pol hodiny denne.
 • Sodno-medový roztok
  Potrebujete plnú pohár vlažnej predvarenej vody. V nej je potrebné rozpustiť 1 veľkú lyžičku medu a hydrogenuhličitanu sodného. Pite takúto zmes každý deň ráno a večer. Kurz trvá 1,5 týždňa.

Spracovanie sódou a peroxidom vodíka

Podľa Neumyvakinu sa peroxid vodíka a hydrogenuhličitan sodný musia brať systematicky veľmi dlho. Hlavnou podmienkou je postupné zvyknutie tela na sódu a peroxid vodíka..

Musíte začať brať sódu s minimálnym množstvom, alebo skôr, musíte ho vziať na špičku noža. Táto látka musí byť rozpustená vo vlažnej vode. Každý deň je potrebné dávku postupne zvyšovať, až kým sa dávka nebude rovnať jednej malej lyžičke látky na 1 lyžicu. vlažná voda. V takom prípade môžete namiesto vody zobrať plnotučné mlieko.

Pri úprave peroxidom vodíka je minimálna dávka iba 1 kvapka, ktorá sa rozpustí vo štvrtej časti pohára vody. Pitie lieku by malo byť 3-krát denne. Každý deň sa má dávka zvyšovať o jednu kvapku, až kým sa nedosiahne maximálne 10 kvapiek.

Neumyvakin odporúča piť takéto zmesi s hydrogenuhličitanom sodným a peroxidom nalačno (30 minút pred jedlom alebo pár hodín po ňom). V prípade akýchkoľvek nežiaducich vedľajších účinkov je potrebné liečbu prerušiť alebo úplne prerušiť. Ak sa však všetko urobí správne, nemalo by to mať žiadne vedľajšie účinky..

Dôležité! V žiadnom prípade neužívajte súčasne hydrogenuhličitan sodný a peroxid!

Liečba rakoviny sódou, muž 47 rokov

Onkológiu možno vyliečiť sódou, hovorí V. V. Lužajev, 47-ročný muž, u ktorého bola diagnostikovaná rakovina pankreasu 4. stupňa s veľkým počtom metastáz v pečeni. Po zistení choroby bol prepustený takmer okamžite, zatiaľ čo lekár povedal, že mu zostalo len pár týždňov života.

Muž bol naštvaný, ale nevzdal sa. Začal hľadať alternatívne metódy liečby na internete a študovať rôzne metódy. V dôsledku toho vyvinul svoju vlastnú metódu liečby onkológie hydrogenuhličitanom sodným..

Na prípravu roztoku potrebujete hrnček, ktorého objem by mal byť 250 miligramov. Do nej nalejte 1 malú lyžičku hydrogenuhličitanu sodného. Do nej by sa malo naliať aj 50 ml čerstvo prevarenej vody. Miešajte zmes a počkajte, kým sa syčanie nezastaví. Potom musíte naliať toľko balenej vody do pohára, aby sa naplnilo. Produkt užite pol hodiny pred jedlom.

Zobral tiež vitamíny a pil čo najviac vody počas dňa. Nádor sa významne znížil. Príbuzní trvali na tom, aby Luzaev podstúpil chemoterapiu. Po nej sa naďalej liečil sám, pričom úplne prešiel na zdravú výživu. V dôsledku takejto liečby nádorový nádor zmizol a metastázy sa významne znížili..

Čo ponúka oficiálna medicína v Rusku

V súčasnosti je tradičná medicína v liečbe onkológie schopná ponúknuť 5 metód:

 1. Prevádzka. Táto metóda nezaručuje zotavenie a veľmi časté sú aj nepoužiteľné prípady. V poslednom čase sa stále viac používa laparoskopická operácia. Ešte častejšie sa uchýli k laserovej chirurgii. Jednou z najnovších metód je embolizácia rakovinových ciev.
 2. Chemoterapia. Boli vyvinuté rôzne lieky pre rôzne typy rakoviny, ktoré sa vyberajú jednotlivo pre každý prípad.
 3. Liečenie ožiarením. Na ošetrenie sa používa lúč žiarenia, ktorý ničí rakovinové aj zdravé bunky. Nedávno sa začala používať aj neutrónová terapia. Neutróny ničia výlučne rakovinové bunky.
 4. Hormonálna terapia. Hormóny sa používajú na liečbu. Táto metóda je vhodná na liečenie rakoviny prostaty, semenníkov, prsníka, maternice a vaječníkov..
 5. Kombinácia metód. V niektorých prípadoch sa pri liečení onkológie používa niekoľko metód, čo zvyšuje účinnosť liečby.

Taliansky lekár Tulio Simoncini

Tulio Simonchini je taliansky onkológ, ktorý sa ako prvý rozhodol ísť proti všetkým a povedal, že rakovina je liečiteľná. Faktom je, že Simoncini už mnoho rokov študoval zhubné nádory a dospel k záveru, že príčinou ich výskytu sú huby rodu Candida, ktoré sú prítomné v tele každého človeka. A keďže tieto huby radšej žijú v kyslom prostredí, našiel jediný účinný spôsob, ako ich zničiť - to je obyčajná sóda na pečenie..

Vyvinul mnoho liečebných metód, ktoré začal používať v praxi. Neexistujú však žiadne štatistické údaje o úspechu tejto liečby, pretože úradná medicína túto metódu neuznáva. Tento lekár naviac slúžil pre svoju vieru 3 roky vo väzení, ale neodmietol ich. Veril, že nikto sa nezaoberal hľadaním skutočného lieku na onkológiu. Všetko, čo oficiálna medicína ponúka, podľa jeho názoru, predlžuje život iba na krátku dobu, a tiež vyprázdňuje vrecká odsúdených ľudí..

Aké sú mylné predstavy Simonciniho?

Simoncini sa podľa úradného lekárstva mýli v skutočnosti, že rakovinovým nádorom sa vytvára huby rodu Candida. Príčinou tohto typu nádoru je atypické delenie mutovaných buniek. Výskyt a vývoj takejto choroby môže byť ovplyvnený niekoľkými dôvodmi:

Vonkajšie mutagény a karcinogény. Patria sem ultrafialové lúče, ionizujúce a röntgenové žiarenie atď..
Oslabená imunita, chronické choroby a genetická predispozícia sú tzv. Vnútorné faktory.
V tejto súvislosti je podľa väčšiny lekárov celá metodika liečby onkológie sódou vyvinutá spoločnosťou Simoncini spočiatku nesprávna..

Recenzie pacientov pomohli

Môžete zanechať svoje pripomienky k liečbe rakoviny pomocou sódy, ktoré budú užitočné pre ostatných používateľov stránok!

Svetlana, 33 rokov

Nedávno mi bola diagnostikovaná rakovina prsníka. V tejto situácii ma veľmi potešilo, že sa objavilo celkom náhodne v počiatočnej fáze. O tom, ako sa lieči sódou, som preskúmal veľa informácií. Túto metódu som sa rozhodol vyskúšať sám, pretože jeden človek žijúci v Novosibirsku bol úplne vyliečený z rakoviny 4. stupňa pomocou najbežnejšej sódy. Tiež som našiel veľa príkladov toho, že sóda naozaj pomáha, a to nie je lož alebo fikcia. Vo všeobecnosti som sa však rozhodol pokračovať v liečbe sódou. Beriem to už 20 dní a tiež sedím na špeciálne vyvinutej strave. Už prvé výsledky som sa začal cítiť oveľa lepšie. Pokiaľ ide o nádor, ešte neviem, či liek pomáha alebo nie. Určite napíšem neskôr.

Stepan, 27 rokov

Už niekoľko týždňov pijem sódu na prevenciu rakoviny. Všimol som si, že sa zdá, že sa zvyšuje sila, večná ospalosť zmizla, cítim sa povzbudená! Odporúčam všetkým!

Možné komplikácie

Pri liečbe rakovinového nádoru hydrogenuhličitanom sodným môže vzniknúť celý rad komplikácií, o ktorých musíte len vedieť:

 1. Môžu sa vyskytnúť rôzne problémy so zažívacím traktom..
 2. Môže dôjsť k deštrukcii zdravej mikroflóry v orgánoch gastrointestinálneho traktu..
 3. V niektorých prípadoch vedie k porušeniu hormonálneho pozadia.
 4. Môžu existovať problémy s ventiláciou pľúc as normalizáciou mikrobiálneho prostredia. V dôsledku toho sa môže vyvinúť bronchitída alebo zápal pľúc..
 5. V niektorých prípadoch sa objavia kŕče.
 6. Môže sa začať ukladať soľ v kĺboch, pečeni a obličkách..
 7. Trávenie je niekedy pozorované.

Lekári, ktorí nesúhlasia s touto technikou onkológie, sú presvedčení, že môžu spôsobiť aktívny rast malígneho nádoru, ako aj rýchly výskyt veľkého množstva metastáz..

Prevencia rakoviny

Aby sa zabránilo rozvoju malígneho nádoru, odporúča sa pravidelne užívať roztok sódy vo vnútri. Súčasne by sa mala začať onkologická profylaxia a liečba minimálnou dávkou hydrogenuhličitanu sodného. Takže pre začiatočníkov by ste mali vziať iba 1 štipku sódy a rozpustiť ho v 200 ml vlažnej vody. Odporúča sa postupne privádzať množstvo sódy na 1 malú lyžičku (bez podložného sklíčka)..

Takýto roztok sódy môžete piť raz denne každý deň alebo raz za 3 dni. Musíte piť liek na lačný žalúdok. Ak ju pijete po jedle, účinok prevencie rakoviny nebude.

Každá osoba sa musí rozhodnúť, komu má veriť: úradná alebo alternatívna medicína. O liečbe rakoviny nemôže existovať nijaké malé veci, preto by ste mali zvážiť výhody a nevýhody skôr, ako sa rozhodnete. Ale nech si vyberiete čokoľvek, hlavnou vecou nie je odrádzať a veriť, že liečba vám skutočne pomôže a všetko bude v poriadku s vami.!

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Cukrovka, rovnako ako mnoho iných chorôb, sa môže vyskytovať rôznymi spôsobmi. Fáza exacerbácie spôsobuje prudké zhoršenie stavu pacienta, remisia umožňuje pacientovi viesť životný štýl takmer zdravého človeka.
V skratke a komentáriMôže jedlá sóda liečiť hroznú rakovinu? Taliansky lekár Tulio Simonchini predpokladal, že rakovina je plesňové ochorenie, ktoré hádže milióny ľudí slamkou nádeje.
Intuinálna hernia u detí je výčnelok cez trieslovinový kanál vaginálneho procesu pobrušnice, ktorý vytvára herniálny vak, ktorý obsahuje niektoré vnútorné orgány (herniálny obsah).