loader

Kategórie Späť

Pred vykonaním fyzioterapeutických cvičení a po ich ukončení lekári cvičebnej terapie odporúčajú natiahnutie chrbtice. Stimuluje tok krvi do jej poškodených štruktúr, a tým aj ich regeneráciu.

Bubnovská gymnastika dáva nádej tým, ktorých trápia bolesti chrbtice a kĺbov. Nová technika vám umožní obnoviť dobré zdravie, zbaviť sa bolesti. Základom tejto techniky je pohyb.

Herurg na klinike ponúka dve možnosti:
1. Operácia brucha
2. LaparoskopiaPoslané do okresnej nemocnice, uviedlo, že tablety sa neliečia a neexistujú žiadne iné možnosti, neexistuje však ani naliehavosť.

Osteochondróza krčnej chrbtice je časté ochorenie, ktoré sa vyskytuje z mnohých dôvodov. Patológia má niekoľko fáz vývoja, z ktorých každá je sprevádzaná určitými znakmi.

Diagnóza a liečba chorôb, ako je vyčnievanie disku L5 S1, už dlhú dobu priťahujú pozornosť moderných lekárskych organizácií a súkromných lekárov. Je to kvôli rozšíreným ochoreniam pohybového aparátu, ktoré sú spojené s anomáliami jeho rozvoja degeneratívnej povahy..

Membrána je doska pozostávajúca zo svalov, ktoré oddeľujú hrudník od brušnej dutiny. Keď lekári diagnostikujú pacienta herniou otvoru pažeráka, je možné pozorovať, že pažer vyčnieva smerom hore z roviny bránice.

Vertebra L1 (1. bedrový stav) je najmenšia a najvyššia z bedrových stavcov. Ako prvý stavec v bedrovej oblasti nesie L1 hmotnosť hornej časti tela a slúži ako prechod medzi hrudnými a bedrovými stavcami..

Osteoporóza je ochorenie kostry človeka, vyznačujúce sa znížením hustoty kostného tkaniva, porušením štruktúry mikroarchitektoník a zvýšenou krehkosťou kostí v dôsledku metabolických porúch.

Medzistavcová hernia je častou patológiou chrbtice. Je to výčnelok jadra disku umiestneného v medzistavcovom priestore, čo vedie k poškodeniu integrity vláknitého prstenca. Je diagnostikovaná hlavne v bedrovej a sakrálnej chrbtici, pretože nesú hlavnú záťaž pri chôdzi a vykonávaní väčšiny pohybov.

Ultrazvukové vyšetrenie a MRI môžu diagnostikovať adenomyózu, ochorenie najcharakteristickejšie pre ženy v reprodukčnom veku. Vo väčšine prípadov nesprevádzajú konkrétne sťažnosti, čo komplikuje diagnostický proces.

Umbilikálna prietrž je stav tela, v ktorom vnútorné orgány presahujú hranice brušnej dutiny cez malú dieru umiestnenú v pupku. Táto vada podlieha povinnej prevádzke v dospelosti.

Operácia chrbtice sa vykonáva na odstránenie rôznych funkčných porúch prvkov chrbtice. Akýkoľvek chirurgický zákrok je však iba prvým krokom v liečbe.

Lumbosakrálny korzet je široký pás so špeciálnymi vložkami pre požadovanú úroveň fixácie. Výrobok je vyrobený z elastických materiálov, ktoré umožňujú priechod vzduchu. Aby ste zaistili účinnosť lumbosakrálneho korzetu, musíte vedieť, ako ho správne vybrať a nosiť.

Podľa lekárskej klasifikácie je bránica prietrže pažeráka výčnelkom cez prirodzené otvorenie orgánov pod bránicou do hrude, hoci s anatomickou normou by mali byť v brušnej dutine.

Počet diagnostikovaných prípadov fibroidov maternice je 12–25% z celkového počtu gynekologických ochorení. Nesprávna štatistika stavia túto patológiu na popredné miesto medzi chorobami ženských reprodukčných orgánov.

Majiteľ registračného osvedčenia:Výrobca a primárne balenie:Sekundárne balenie a vydávanie kontroly kvality:Kontakty na hovory:Dávkovacia forma

reg. Č.: P N012210 / 01 zo 7. 9. 2007 - neurčitý dátum opätovnej registrácie: 28/28/17
Alflutop
Uvoľňovacia forma, balenie a zloženie lieku AlflutopInjekcia, číra, bezfarebná alebo mierne hnedasto žltá alebo mierne žltá.

Pri stanovovaní diagnózy osteoporózy, čo znamená proces znižovania minerálnej hustoty kostného tkaniva, musia odborníci vykonať správnu diagnózu, aby predpísaná liečba priniesla ovocie. Na tento účel používa moderná medicína denzitometriu a na overenie postupu liečby a jej uskutočniteľnosti vo všeobecnosti.

Inguinálna hernia je častejšia u mužov ako u žien. Patológia sa dá vyliečiť bez chirurgického zákroku v raných štádiách.