loader

Kategórie Späť

"Čo si myslíte, ktorá proti stárnutiu tváre vedie podľa štatistík amerických plastických chirurgov?" Nie, nie je to boj proti vráskam alebo dokonca facelift.

Inguinálna hernia je pomerne časté ochorenie, pri ktorom je časť pobrušnice vyčnievaná do trieslového kanála..Podľa štatistík je u mužov inguinálna hernia tvorená 10-krát častejšie ako u žien, čo je spojené s osobitosťami anatomickej štruktúry inguinálnej oblasti u mužov.

Terapia prietrže medzistavcovej platničky iba pomocou ľudových receptov môže byť sotva účinná. Tieto metódy však dokonale doplnia všeobecný priebeh liečby predpísaný lekárom.

Medzistavcová bedrová hernia je jednou z vážnych komplikácií osteochondrózy. Najčastejšie sa diagnostikuje u mužov vo veku 30 - 50 rokov. Patológia sa prejavuje bolesťou v dolnej časti chrbta pri naklonení a otočení tela, obmedzením pohyblivosti.

ORTO PROFESSIONAL, TaiwanHernia obväzy na brušnej stenePríčiny hernie sú rôzne a je ich veľa, medzi ktoré patria vzpieranie, pôrod, zranenia prednej brušnej steny atď..
Herniovému výčnelku môžete zabrániť pomocou herniovej bandáže, ktorá spoľahlivo fixuje tento výčnelok.

Recept číslo 2 - Ako vložiť plechovky. (pokračovanie témy LOD efekt).Plechovky sa môžu používať na liečenie zápalových ochorení horných dýchacích ciest, varu, varu, abscesov atď. a slúžia tiež ako vynikajúci analgetikum.

Ochorenia kĺbov sú jednou z najbežnejších skupín chorôb. Podľa štatistík v Rusku je táto kategória na treťom mieste po srdcových chorobách a rakovine. Metódy liečby všetkých chorôb sú takmer rovnaké: predpisujú sa NSAID, kortikosteroidy, chondroprotektory, antibiotiká.

Mysli na toAkútna bolesť chrbta môže byť spôsobená rôznymi príčinami. Môže to byť vyvolané problémami so svalmi alebo väzmi: podvrtnutie, kŕč, nadmerné napätie po tom, čo ste zdvihol niečo ťažké, neúspešne sa otočil, zostal dlhý čas v nepohodlnej, nútenej polohe..

Schmorlova kýla alebo Schmorlova uzlina na chrbtici sú komplexom štrukturálnych a degeneratívnych zmien v chrbtovej kolóne, pri ktorých nie sú pozorované žiadne výrazné príznaky. U pacientov je táto diagnóza spojená s patológiou, ktorej liečba nie je možná.

Pri operáciách femorálnej prietrže sa používa niekoľko druhov anestézie - v závislosti od zložitosti, typu operácie, veľkosti prietrže a želaní pacienta. Kýlová chirurgia sa vykonáva v lokálnej anestézii, spinálnej anestézii, intravenóznej anestézii a endotracheálnej anestézii.

Pupočná kýla je jednou z najbežnejších patológií tela.Medzi známymi bernálnymi herniami sa toto porušenie uskutoční na treťom mieste. Odchýlka je spojená s narušenou funkciou pupočného krúžku.

Kýla bielej línie brucha je patologický proces, pri ktorom k výčnelku vnútorných orgánov brušnej dutiny dochádza pozdĺž stredovej čiary brucha. Šírka bielej čiary v normálnom stave je 1,5–2 cm a pod pupkom sa výrazne zužuje - do 0,2–0,3 cm.

Takže v prípade chorôb chrbta, tried v bazéne výhoda, musíte vedieť, ako plávať, aby ste posilnili chrbticu. Mali by ste sa naučiť užitočné cvičenia v bazéne. Voda spôsobuje, že ľudské telo je takmer beztiaže vzhľadom na to, že má vztlakovú silu.

Autor článku: Nadezhda NikolaevnaK dnešnému dňu existuje veľké množstvo metód rekonštrukčných zásahov pre plastickú chirurgiu kýly brucha. Sú podmienečne rozdelené do piatich hlavných skupín:

Epigastrická hernia (prietrž bielo-bielej línie brucha) - je vzájomne prepojený patologický stav svalov a šliach v brušnej dutine. Epigastrická patológia je sprevádzaná prejavom v hornej časti stredovej línie defektu - hrčou, v ktorej je umiestnená herniálna vak so segmentom tenkého čreva, tuku a omentum..

Tehotenstvo je pre ženské telo ťažkým obdobím. Budúca matka sa často stretáva s množstvom nepríjemných stavov - pálenie záhy, kŕčové žily, hemoroidy. Pupočná prietrž počas tehotenstva nie je výnimkou.

Vitajte na klinike A. N. Baklanova! Pri liečbe chrbtice ponúkame spoľahlivé a bezpečné technológie..správySkolióza 4. stupňa je dodatočným trápením k hroznej základnej diagnóze SMA

Okrem iných črevných chorôb je na zvláštnom mieste rektál - choroba spojená s prolapsom a prolapsom konečníka. Táto patológia sa môže prejaviť vystupovaním prednej steny konečníka do dutiny vaginálneho kanálika alebo smerom k anocoptickému väzu.