loader

Hlavná

Žalúdok

Spodná bielizeň

Spodná bielizeň s kompresným dresom má cielený podporný účinok na mäkké tkanivá. Kompresné prádlo sa v období rehabilitácie po plastických a lekárskych operáciách, v popôrodnom období, bežne používa na liečbu kŕčových žíl..

Nosenie kompresných odevov po operácii pomáha:

 • Dobré hojenie tkanív.
 • Zabráňte divergencii švov.
 • Zlepšite krvný obeh.
 • Zabraňuje vzniku opuchov a prietrže.
 • Po pôrode sa odporúčajú kompresné odevy pre ženy, ktoré mali cisársky rez, ako aj pre ženy, ktoré rodili samostatne..

Moderné spodné prádlo vyrobené z kompresného úpletu má atraktívny dizajn, niekoľko úrovní kompresie v rôznych oblastiach, hygroskopickosť, pohodlie pri návšteve toalety.

V obchode New-forma v Jekaterinburgu si môžete kúpiť kompresné prádlo rôznych modelov: obväzy, podprsenky, korzety, nohavice, čelenky a masky. V ponuke sú aj modely vyrobené špeciálne pre mužov.

Kompresný obväz

Bandážové nohavičky s kompresným sťahovaním - kúpte si s dodávkou

Každá žena, bez ohľadu na vek, chce zostať atraktívna a fit. V normálnom režime však nie je vždy možné udržať ideálne proporcie obrázku. Dôvodom môžu byť lekárske aj iné zákazy, ak existujú obmedzenia týkajúce sa fyzickej aktivity. Výsledok je smutný - existuje obrovská potreba byť túžobný a štíhly, ale zatiaľ neexistuje spôsob, ako to dosiahnuť. Nebuď nahnevaný! Globálni vedci a výrobcovia pomohli vyriešiť taký naliehavý problém vytvorením bandážových nohavičiek s účinkom vyťahovania. Vďaka štýlovému a krásnemu dizajnu sú také nohavičky jednoducho nenahraditeľnými a neuveriteľnými pomocníkmi.!

Kompresné nohavice sú potrebné:

V popôrodnom období, najmä po cisárskom reze. Pomôžu sa vrátiť k svojim predchádzajúcim formám v kratšom čase..

Po operácii: na urýchlenie regenerácie, hojenia a ochrany kĺbov pred trením, poškodením. A tiež na zníženie bolesti, iných nepríjemných pocitov a na podporu vnútorných orgánov v anatomicky správnej polohe.

Aby sa zabránilo tvorbe alebo rozvoju pooperačných hernií, zbavte sa možných hematómov, opuchov a zlepšite metabolické procesy..

Po liposukcii a ďalších podobných plastických procedúrach sa prejavuje jemná podpora tkanív a svalov, ktorá chráni pred ochabnutou pokožkou a inými nepríjemnými následkami..

Obnoviť svalový korzet, napríklad v prípade zisteného oslabeného tonusu brušných svalov.

Na prevenciu diastázy (divergencie) svalov rekta abdominis.

Aby sa obrázok opravil: ako hlavný alebo pomocný prostriedok na vytvorenie vyrezávanej siluety so zúženou brušnou, zadočkovou kosťou a bokmi (v závislosti od modelu). Praktické výsledky - môžete zmenšiť tvar o 1-2 veľkosti!

Výhody modernej kompresie nohavičiek:

Premyslený strih, ktorý poskytuje maximálne pohodlie pri nosení a úplnú slobodu pohybu. Na rozdiel od zastaraných modelov sa najnovšie kolekcie vyznačujú optimálnou elasticitou - sprísnenie na požadovanej úrovni, bez nepríjemných pocitov a trením pokožky..

Vysoko kvalitné materiály, ekologické a hypoalergénne. Kompozícia často obsahuje vysoký obsah príjemnej na dotyk a dobre dýchajúcej bavlny, ako aj polyamidu a elastánu - na predĺženie obdobia maximálnej účinnosti a udržanie vynikajúceho vzhľadu aj po mnohých praniach. A oblasť rozkroku má tiež vatový tampón.

Trvanlivosť, praktickosť a ľahká údržba - veľa modelov je možné prať v konvenčnej práčke pri použití jemných a neagresívnych čistiacich prostriedkov.

Prítomnosť všetkých potrebných osvedčení o zhode a kvalite, nohavičky sú ideálne pre lekárske a ortopedické použitie (po obdržaní povinnej konzultácie od ošetrujúceho špecialistu!).

Luxusný dizajn vrátane použitia vynikajúcich čipiek, vzorov a zaujímavých štylistických konceptov. V takomto spodnom prádle sa budete vždy cítiť krásne a žiaduce!

Švy sa perfektne hodia na nohavičky, švy sú hladké a kvalitne spracované: obväz je pod oblečením úplne neviditeľný. Väčšina výrobkov má navyše špeciálnu silikónovú náplasť, ktorá neumožňuje zbabelcom vrhnúť sa, spadnúť alebo sa zhromaždiť v škaredej „akordeóne“..

Široký rozsah veľkostí. Miniatúrne ženy, ako aj dámy s výraznými formami si nájdu vhodnú voľbu pre seba..

Niektoré kolekcie zahŕňajú výber odtieňov: krištáľovo biela, svetlo béžová, praktická čierna alebo módne kombinácie.

Prakticky žiadne kontraindikácie, s výnimkou individuálnej neznášanlivosti tkanív konkrétneho výrobku, ako aj prítomnosť podráždenia, otvorených rán alebo vyrážok v stehnách, bruchu alebo zadku..

Odborné poradenstvo: Odporúča sa zakúpiť niekoľko obväzových nohavičiek naraz (2 až 3 kusy), pretože pri pravidelnom nosení budete musieť toto spodné prádlo vymeniť z hygienických dôvodov..

Dnes je táto kategória kozmetických výrobkov rozdelená do niekoľkých hlavných typov:

Pooperačné bandážové nohavičky so špeciálnym zložením materiálov a premyslené formy.

Poporodné bandážové nohavičky, ktoré sa odporúčajú nosiť po tradičnom pôrode aj po cisárskom reze (so zameraním na stav pacienta a na svedectvo lekára).

Elastické lekárske nohavičky dodávajú potrebný obväzový účinok a zároveň majú potrebné vlastnosti hygroskopickosť, ventiláciu.

Kompresné nohavice na prevenciu a korekciu vizuálnej siluety. Niektoré modely majú tiež otepľovací, masážny a lymfatický drenážny účinok..

Univerzálny nohavičkový bandáž, ktorá úspešne kombinuje všetky vyššie uvedené funkcie, niekedy spolu s ďalšími užitočnými vlastnosťami. Veľmi populárne aj pri prevencii výskytu strií a celulitídy alebo pri nosení pri športe - podpora svalového korzetu a zníženie zaťaženia dolnej časti chrbta..

Výber správnej veľkosti nezaberie veľa času. Stačí poznať pás a boky v centimetroch. Ďalej by ste mali porovnať svoje údaje s tabuľkovými hodnotami na obale, v pokynoch alebo na stránke konkrétneho modelu v našom online katalógu. A ak narazíte na nejaké ťažkosti alebo akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa objednávky, vždy môžete vyhľadať radu od kvalifikovaných manažérov MegaMedShop..

Bandážové nohavice si môžete kúpiť v našom špecializovanom internetovom obchode na lekárske a ortopedické výrobky. Vynikajúca kvalita, v žiadnom prípade nižšia ako zahraničné náprotivky. Ale za oveľa krajšiu cenu!

Dámske slipy

Fixačné nohavičky sú typom elastických lekárskych šortiek, nohavičiek a nohavičiek, ktoré sa používajú na bezpečné upevnenie plienky, urologickej (gynekologickej) podšívky alebo nohavičiek. Používajú sa často po pôrode, pooperačnom období a pri močovej alebo fekálnej inkontinencii. Tieto spodky sú veľmi vhodné pre ľudí s urologickými chorobami, ktorí sú zvyknutí na aktívny životný štýl. Sú vyrobené z mäkkej, ale pružnej bavlny.

Výhody: priliehajúce k pokožke poskytuje spoľahlivú fixáciu; vďaka priedušnému materiálu zaručuje neprítomnosť vyrážky a trenia; neviditeľné aj pod pevným oblečením; vhodné na opakované použitie; ľahko umývateľný (ručne alebo v aute) pri teplote 30 až 60 ° C; sú vyrobené so stredným a vysokým pristátím. Prvé sú vhodné na plienky a vložky, druhé na plienky.

Niektoré odrody, ktoré si môžete kúpiť v našom obchode v Moskve, majú špeciálne manžety vyrobené z mikrovlákna. Sú určené na zníženie tlaku na pokožku. Pre citlivú epidermu existujú nohavičky s bočnými švami. Zabraňujú vzniku možných podráždení. V našom obchode si môžete lacno kúpiť upevňovacie nohavičky na rôzne lekárske účely. Upozorňujeme, že niektoré modely majú odporúčaný obvod bedra a pásu. Ostatné modely sa vyberajú podľa veľkosti uvedenej na obale..

Pooperačné bandážové kraťasy

Brušný obväz po cisárskom reze Crate B-356

Bandážová pooperačná prepravka B-333 (28 cm)

Bandážové nohavice FEST 1346

Bandážový pás FEST 1444

Bandážové nohavice ortopedické pooperačné Ecoten ON.

Bandážový brušný Ekoten PO-446

Bandážové kraťasy ortopedické pooperačné Ekoten PO.

Bandage Our Mom pooperačný efekt, 1-2

Ortéza AB-412 z brušnej steny

Bandage b-356 pooperačné nohavičky biela

Pooperačná bandáž (po cisárskom reze).

Bandážové nohavice pooperačné ecoten art. PO-446

Bandážový pás FEST 0845

B-356 (5) bezh Pooperačná bandáž, rieka 5, bezh

Ženský obväz s prolapsom panvových orgánov Creit B.

Bandážové kraťasy pooperačné Ecoten PO-446

Bandage Krayt pooperačné Comfort B-3333

Bandážová pooperačná operácia pri stóme Creut B-339/70 č.

Bandage abdominal Ekoten OVO-445

Pooperačná bandáž Creight B-333

Bandáž brušnej klietky B-3333

Bandage Creight B-3333 pooperačná

Debna B-339/90 - pooperačná bandáž, č. 1, čierna

Bandáž je kompresná (nohavice), prepravka B-356, veľkosť: 2

Nohavice Medela 200.0831-42

Bandážová pooperačná prepravka B-322 (20 cm)

Nohavičky nohavičiek ťahajúce Kreit D-58-2

Pánska pooperačná bandáž (výška 30 cm) prepravka B.

Bandážová kompresia po operácii bkp-UNGA s zast.

Bandáž brušnej klietky B-334

Bandage pooperačná B-356

Pooperačné umenie Kreit Bandage B-356 (s.

Dámska pooperačná bandáž (výška 30 cm) prepravka B.

Bandážová kompresia Crate D-59

Bandáž hrudného kreight B-333

Bandage Creight B-334 pooperačná

Bandáž je pooperačná, pletená a elastická.

Bandage pooperačná BKP-UNGA Super S-321

Bandáž na prolaps panvových orgánov a prietrže Creight B.

Materské spodky nohavičiek Medela

Pooperačná bandáž na brušnej dutine (čl. BOD)

Bandáž je postnatálna (nohavice) FEST 1143 veľkosť 100, biela

Bandage Our Mom pooperačný efekt, 3-4

Pooperačná bandáž Creight B-356 č. 4 (106 - 110 cm).

Bandage Mama Comfort pooperačný efekt, 5-6

Bandage pooperačný domorodec B30

Bandážová kompresia po operácii bkp-UNGA s zast.

Bandáž brušnej klietky B-322

Bandage pooperačná BP 122 fena Orto

Bandáž je pooperačná, pletená a elastická.

Bandage Bkpa-UNGA kompresia pooperačná Super.

Bandáže brucha

Bandáže brucha

Významná časť brušných operácií je brušná, názov pochádza z latinského slova brucho, čo znamená žalúdok, brucho.
Preto výraz „brušný obväz“, to znamená brušný obväz, ktorý sa vzťahuje na brucho a podporuje brušnú stenu. Pooperačné obväzy do brušnej dutiny sa používajú na účely rýchleho zotavenia po operáciách na orgánoch brušnej dutiny a panvy, na zabránenie vzniku pooperačných prietrží brušnej steny a v prítomnosti korigovateľných prietrží, prietrží na bielej línii brucha a pupočníka; na utiahnutie brucha a podporu tvorby siluety pri obezite 3 až 4 stupne, ako aj počas rehabilitácie po liposukcii prednej steny brucha a po plastickej chirurgii v rovnakej oblasti.

Pooperačné obväzy v bruchu sa často používajú ako obväzy po cisárskom reze, poskytujú ľahkú fixáciu a podporu prednej steny brucha. Podpera je poskytovaná neroztiahnuteľným hustým pelotom, ktorý je v priamom kontakte s problémovou oblasťou, a napínaním elastického pásu obklopujúceho telo. Okrem obvyklého pooperačného obväzu brucha sa na brušnej stene vyskytuje aj žalúdočný obväz..

Stomická bandáž fixuje kolostomický prijímač a / alebo drenážne zariadenie, zabraňuje jeho premiestneniu a zabraňuje vzniku hernií okolo stómie. Veľkosť ktorejkoľvek z vyššie uvedených obväzov sa vyberá ľahko, stačí zmerať obvod pásu. Výška obväzu na brušnej stene sa však môže líšiť, takže pred nákupom sa poraďte so svojím lekárom, kde a po pupku bude pooperačná šva, ktorá hrá významnú úlohu pri výbere modelu obväzu. A nezabudnite, že naši konzultanti a operátori technickej podpory sú vždy pripravení vám pomôcť..

PÁSY, OPASKY, KNEADBANDY opasky / bandáže

triedenie

Bi. No Swiss AG

Bi. No Swiss AG

Bi. No Swiss AG

Bi. No Swiss AG

filtre

 • Cena pásov, opaskov, nohavíc opasky / bandáže pooperačná od 222 rubľov. v Moskve
 • Bandáže, opasky, chrániče kolien a bandáží pooperačné v Moskve si môžete kúpiť v internetovom obchode Apteka.RU.
 • Dodávka BANDAGE, BELT, KNEADBANDS opasky / bandáže pooperačná v 702 drogériách

JSC Výskumná a výrobná spoločnosť Katren

Licencia č. FS-99-02-007598 z 26. decembra 2019

Pooperačné pánske slipy

Pooperačné pánske nohavičky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám stomických pacientov. Špeciálne oblečenie vám umožňuje urýchliť rehabilitačný proces po operácii a prispôsobiť sa zmenám v tele.

Indikácie pre použitie

K dispozícii pre ľavú aj pravú stómiu.

Výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných tkanín: bavlna, elastan, lycra. Materiál nezasahuje do prirodzeného vetrania a zabraňuje debatám.

Švy sú ploché, dobre napnuté.

Pohodlné usporiadanie elastického pásu eliminuje tlak na brušnú stenu.

Hlavným rozdielom oproti bežnej bielizni je prítomnosť plochého vrecka na vnútornej strane prednej lišty. Táto funkcia umožňuje umiestniť stomickú tašku po bruchu, odstrániť záťaž z platne a predĺžiť dobu jej nosenia..

Výhody spodnej bielizne Ostomy

 • Znížené riziko prasknutia stomického vaku;
 • Zníženie percentuálneho podielu poranení lepidlom spôsobených ťahaním platne pod hmotnosť výboja;
 • Zníženie pravdepodobnosti vypúšťania doštičiek;
 • Schopnosť nosiť priliehavé oblečenie;
 • Schopnosť viesť aktívny životný štýl: návšteva telocvične, dlhé prechádzky, cestovanie;
 • Dodatočná psychologická pohoda spôsobená nedostatkom priameho kontaktu pokožky so stomickým vakom.

Pozor! Nezamieňajte si pooperačné nohavičky pre mužov s korekčnými kompresnými obväzmi. Výrobky nepritahujú žalúdok a netlačia na peristomálnu oblasť. Stlačenie je dostatočné na udržanie zbernej nádrže v polohe pohodlnej pre pacienta.

Dostupné modely

 • boxeri
 • šortky.

Dostupné farby

 • Čierny;
 • šedá.

Možný nákup v súprave.

Ako objednať

Prípravky na starostlivosť o stómiu, ako aj ďalšie lekárske doplnky si môžete kúpiť v katalógu online obchodu Kalopriemniki.net alebo telefonicky kontaktovať operátora +7 (926) 909-00-10.

Dodanie tovaru sa vykonáva v Moskve a regiónoch Ruska. Cena služby sa počíta v čase potvrdenia objednávky a závisí od vašej polohy.

Jednorázové spodky na rôzne lekárske účely.

Jednorázové spodky patria do kategórie zdravotníckych potrieb. Tento lekársky subjekt je určený na jednorazové použitie, čo odôvodňuje jeho sterilitu a hygienu. Vec je vyrobená z rôznych „dýchacích“ materiálov.

Spoločnosť Lightmed poskytuje spunbondové nohavičky - jedná sa o netkaný materiál, ktorý má dobrú priedušnosť, ľahko sa pokrčí a má tvar tela. To je dôvod, prečo jednorazové spodné prádlo spunbond poskytuje maximálny komfort pri používaní.

Jednorázové spodky sa v medicíne a paramedicíne často používajú. Používajú sa v kozmetických salónoch na rôzne kozmetické procedúry na tele: balenie, peeling, masáž. V takých prípadoch, keď by na tele nemali byť žiadne odevy, sa musí dodržiavať hygiena. Je ťažké obísť sa bez jednorazového spodného prádla počas určitých lekárskych zákrokov, ako je napríklad kolonoskopia, hydrokolonoterapia.

Potrebné nohavičky Spunbond:

 • ženy v práci pred a po pôrode;
 • ľudia s fekálnou a močovou inkontinenciou;
 • po operáciách v oblasti rozkroku.

Existuje veľa požiadaviek na kvalitné jednorazové spodky. Musia byť rôzne:

 • zvýšené pohodlie tak, že po operácii nestláčajte oblasť perinea a panvy;
 • sila;
 • pevne prilieha na upevnenie hrubej podložky, ktorú ženy potrebujú pri pôrode po pôrode alebo u ľudí s inkontinenciou;
 • priedušnosť, takže pokožka dýcha a neobjaví sa vyrážka;
 • zabezpečenia.

Spoločnosť Lightmed ponúka klasické dámske nohavice v balení po 10 kusoch, veľkosť 44 až 54, ako aj pánske plavky na jednorazové použitie a spodnú bielizeň na hydrokolonoterapiu. U nás nájdete kvalitu za dostupné peniaze..

Pooperačné bandáže v Jekaterinburgu

Bandážové nohavice pooperačné ecoten art. PO-446

Bandáž brušnej klietky B-334

Bandage b-356 pooperačné nohavičky biela

Bandáž brušnej klietky B-3333

Bandage pooperačná BP 122 fena Orto

Crater Bandage pooperačné umenie B-356 (s rozopnutým klinom)

Bandážové kraťasy pooperačné Ecoten PO-446

Pooperačné obväzy (po cisárskom reze) prepravka B-356 s roztiahnutým klinom

Bandážový brušný Ekoten PO-446

Bandážové nohavice FEST 1346

Bandage Creight B-3333 pooperačná

Bandážový pás FEST 1444

Bandage pooperačná BKP-UNGA Super S-321

Brušný obväz po cisárskom reze Crate B-356

Pásová kompresia pooperačná pletená a elastická rieka BKP-Unga 2 (S-321) Extraplus

Pooperačná kompresná bandáž bkp-UNGA so suchým zipsom str. 1 (S-320) EXTRAPLUS, antimikrobiálna

Pánske odevy

Postavenie mužov podlieha zmenám súvisiacim s vekom. Hlavnými dôvodmi takýchto zmien sú spomalenie metabolizmu, nadváha, hromadenie tukových usadenín v brušnej dutine, po stranách a v páse. Aby sa obnovila ich pôvodná podoba, mužskí predstavitelia začínajú športovať, dodržiavajú diétu. Niekedy však stačí len vrátiť sa do predchádzajúcej podoby a vizuálne odstrániť nedostatky. K tomu môže prispieť správne spodné prádlo. Veci tohto typu môžu významne zmierniť stav mužov trpiacich osteochondrózou.

Vlastnosti

Shapewear je typ odevu, ktorý sa používa na vizuálne tvarovanie a podporu postavy a pomáha napraviť nedokonalosti. Nie je to viditeľné pod oblečením a je vhodné pre tých, ktorí chcú, aby ich obraz bol štíhlejší. Bielizeň je zvyčajne vyrobená z priedušného materiálu, ktorý umožňuje pokožke dýchať. Okrem toho materiál nespôsobuje negatívne reakcie na pokožke..

V tvarovkách môžete športovať bez potenia. Pevne zapadá do tela, zameriava sa na uvoľnenie svalov a nenarúša normálny krvný obeh.

štruktúra

Výrobcovia venujú pozornosť nielen funkčnosti výrobkov, ale nezabúdajú ani na pohodlie pri nosení. Veci tohto typu sú vyrobené z materiálu, ktorý obsahuje určité vlákna.

 • elastan Pozitívne vlastnosti tejto látky sú jej dlhá životnosť a spoľahlivosť. Spodná bielizeň z takejto textílie nemení svoj tvar, nie je pokrčená a nevyžaduje osobitnú starostlivosť.
 • Nylon. Tento materiál je ľahký a spoľahlivý. Nemení svoje vlastnosti pod vplyvom chemikálií, nespôsobuje alergické reakcie na koži. Vďaka elastickému materiálu neabsorbuje nečistoty a prach.

Pretože výrobky sú tenké a bez hmotnosti, sú pod oblečením úplne neviditeľné..

dimenzovanie

Na určenie vašej veľkosti musíte odmerať veľkosť hrudníka, pásu a bokov. Prvému ukazovateľovi by sa mala venovať veľká pozornosť, pretože sa bude upravovať..

Nápravné veci pre mužov nevyžadujú osobitnú starostlivosť kvôli jedinečnému materiálu, z ktorého sú šité. Posteľná bielizeň je vyrobená v čiernej a bielej farbe..

Môžete ich prať ručne alebo v práčke s ručným alebo jemným režimom. Suché - pri prirodzenej teplote. Výrobok nevyžaduje žehlenie, pretože sedí presne na obrázku.

Zásada nápravného spodného prádla

Špeciálne vlečné dosky a vytlačené inklúzie na výrobku sú usporiadané tak, aby prebytočné kilogramy boli správne rozložené, zakryli žalúdok a vyhladili záhyby. Výrobok sa používa na držanie tela, vďaka čomu je chrbát plochý. Nezhromažďuje sa, nekroutí sa, nekĺzne ani pri športových cvičeniach alebo pri práci na záhrade.

Nasledujúce možnosti sa používajú ako korekčné prádlo pre brucho a pás..

 • Bandážové telo, preťahovanie po stranách a pás. Po operácii sa odporúča nosiť mastné usadeniny alebo plastiku brušnej steny. Použitie kompresného obväzu po chirurgickom zákroku významne znižuje riziko opuchy a krvácania. Bolesť sa stáva oveľa slabšou. Pokožka sa rýchlejšie zmršťuje, zjemňuje a vyhladzuje. Výrobky sú vybavené upevňovacím prvkom v tvare 3 radov háčikov pred a v oblasti ramien.
 • Bandáž na nastavenie a utiahnutie brucha. Má nastaviteľné ramenné popruhy. Výrobok je šitý tak, aby sa v prípade potreby nedal odstrániť. Obsahuje polyamid a elastan.
 • Korekčný obväz na hrudník, brucho, pás, chrbát. Je to nevyhnutné pre mužov, ktorí chcú zdôrazniť krásu svojho tela. Okrem toho má dobrý upevňovací účinok na hrudník a chrbticu. Táto možnosť zahŕňa nastaviteľný korzet, ktorý je vyrobený zo špeciálnej dýchacej tkaniny, ktorá nespôsobuje negatívne reakcie na pokožke. Takýto produkt pozostáva z polyamidu a elastánu. Takáto bandáž v krátkom čase a efektívne odstraňuje bolesť chrbta. Používa sa počas pooperačného zákroku..

Jeho hlavnou pozitívnou vlastnosťou je, že zaručuje ochranu proti modrinám a opuchom. Spodná bielizeň má vynikajúcu tepelnú kontrolu, nezachováva vlhkosť, je vhodná na používanie, nie je zrejmá pod oblečením.

 • Pánske vysoké nohavice do stredu stehna. Vyvíjajte silný tlak na brucho, zlepšujte lymfatickú drenáž, pod odevom nie je viditeľná.
 • Tvarové odevy pre boky, brucho, pás a chrbát. Veľmi vhodný pre tých, ktorí chcú upraviť svoje telo. Spodná bielizeň pomáha ľahko vydržať akékoľvek komplikácie pooperačných zásahov. Táto možnosť je dodávaná s veľkým počtom háčikov a upevňovacích prvkov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť výrobok do akéhokoľvek tvaru. Takýto produkt sa vo väčšine prípadov používa po liposukcii uskutočnenej v oblasti brucha, zadku, bedier. Okrem toho je táto látka nevyhnutná na prevenciu prietrže chrbtice, slabiny alebo chrbta, na liečenie osteochondrózy, na korekciu tela..

Prípravok zvyšuje vplyv na trieslové, chrbtové a brušné oblasti, zabraňuje vzniku opuchov a modrín, poskytuje zvýšený metabolizmus a krvný obeh a má lymfatický drenážny účinok..

 • Pánske opravné nohavičky na brucho a pás. Tento typ odevu bol vytvorený v súlade s potrebami moderného človeka, ktorý má dobré držanie tela, športovú postavu a zníženie nadváhy. Spodná bielizeň je pohodlná a neznateľná pod oblečením. Môže byť použitý v rehabilitačnom období po operáciách, kozmetických procedúrach a pri vyťahovaní vydutého brucha. Vonkajšia a vnútorná vrstva je vyrobená z bavlny s elastanom.
 • Opravná vesta na brucho a hrudník. Vesta je vybavená korektorom držania tela v oblasti chrbta, so zosilnením pre väčší tlak v oblasti brucha a so zipsom. Bavlnená položka s podšívkou. Používa sa ako na bežné nosenie, tak na použitie počas obdobia zotavenia po operácii.

Ochranné známky vyrábajúce takéto modely zabezpečujú, aby ich korekčné prádlo bolo dostupné a dostupné pre každého. Všetky výrobky navyše spĺňajú vysoké štandardy kvality a medzinárodné štandardy..

Štíhla výťah

Výhody a nevýhody nápravného spodného prádla je možné vidieť na príklade tričiek Slim N Lift, ktoré sú v súčasnosti veľmi populárne. Táto časť oblečenia má iné meno - „Apollo“. Výrobcovia zabezpečujú, že tričko neobmedzuje pohyb a je vyrobené z prírodných tkanín, ktoré umožňujú pokožke dýchať, vytiahnite vyčnievajúci žalúdok.

Vďaka uťahovaniu môžete získať krásne plecia, hrudník a ABS a kúpiť oblečenie o niekoľko veľkostí. Okrem vytvorenia vizuálneho efektu vám košeľa umožňuje udržiavať mužský trup a svaly v bedrovej oblasti a tiež pomáha zbaviť sa bolesti chrbta..

Pánske ortopedické tričko má svoje výhody:

 • opravuje svaly počas športu a chráni ich pred poškodením;
 • neumožňuje vytvorenie kýly chrbtice;
 • znižuje záťaž na srdcový sval;
 • vhodné na opravu postavy predstaviteľov silnejšieho pohlavia, ktorí chcú vylepšiť svoj vzhľad;
 • môže sa nosiť po prudkom chudnutí, keď v dôsledku veľkého chudnutia dôjde k prehnutiu pokožky;
 • výrobok nie je viditeľný pod oblečením, zatiaľ čo vytvára obraz ideálnej tlače a krásneho držania tela;
 • veci sú vyrobené z vysoko kvalitných tkanín, ktoré umožňujú pokožke dýchať;
 • má vlastnosti odstraňujúce vlhkosť;
 • nepoškodzuje ľudské zdravie a nespôsobuje negatívne kožné reakcie;
 • netvorí záhyby;
 • obvod pásu je možné nastaviť o 12 - 17 cm;
 • nedrží pokožku;
 • prijateľné náklady;
 • nevyžaduje sa žiadna osobitná starostlivosť.

Nenašli sa žiadne nedostatky.

Ako zvoliť nápravné veci?

Pri výbere korekčného spodného prádla je potrebné zohľadniť nasledujúce faktory..

 • Veľkosť bielizne sa môže líšiť od zvyčajného stavu, čo je normálne. Veci sú elastické a zmestia sa naraz do niekoľkých veľkostí.
 • Hlavným parametrom pri výbere vecí správnej veľkosti je objem pásu a hrudníka v centimetroch.
 • Nekupujte veci na opravu postavy o jednu veľkosť menšiu - neprináša to efektívnosť a vec bude vyzerať škaredo.

Recenzie ľudí používajúcich nápravné spodné prádlo sú väčšinou pozitívne. Spotrebitelia berú na vedomie vysokú účinnosť takejto bielizne. Neboli nájdené žiadne negatívne recenzie.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Sedavý spôsob života vedie k mnohým chorobám chrbtice a chrbta. Pre udržanie zdravého chrbta je potrebné robiť chrbticu terapeutickými komplexmi gymnastických cvičení.
Bolesť kĺbov a chrbta je bežným javom pre rôzne skupiny a vek populácie. Dôvody môžu byť úplne odlišné - neurologické, ortopedické, reumatologické, vertebrologické.
V dôsledku nepriaznivých faktorov v chrbtici dochádza k vyčnievaniu diskových štruktúr, čo vedie k dorzálnej hernii. Vzdelanie má niekoľko druhov. Ochorenie sa vyznačuje bolesťou, zníženou citlivosťou končatín, zhoršenou funkciou panvových orgánov.