loader

Hlavná

Žalúdok

Magický boj s pupočnou kýlou u dieťaťa: ako čítať dej?

Mnohí sa zaujímajú o spôsoby dusenia kýly pri kojencoch, ako aj o možnosť uskutočniť takýto obrad sami - bez toho, aby sa uchýlili k čarodejníkom a liečiteľom. Naši predkovia verili, že sprisahanie prietrže novorodencov je najúčinnejším prostriedkom v boji proti tejto chorobe..

Stanovenie kýly

Už v prvých dňoch života malej osoby si môžete všimnúť malý proces v oblasti pupka alebo menej často opuch v oblasti slabín. Toto je prietrž, ktorá sa dá vynútiť, ak sa budete usilovať.

Pri svalovom napätí sa vydúva dopredu. Najčastejšie sa pupočná kýla vyskytuje u predčasne narodených detí. Získava sa aj pri častých výkrikoch: batoľa mu trhá žalúdok.

Vypukávanie nie je vždy pozorované - všetko záleží na veľkosti herniovej formácie.

Všeobecné odporúčania

Aby ste v sprisahaní dosiahli svoj cieľ, musíte jasne dodržiavať konkrétne pravidlá. Po prvé, je potrebné čo najviac veriť v silu takého rituálu. Jej činnosť je založená nielen na magických premenách, ale aj na psychologickej nálade toho, kto bude vykonávať obrad..

Po druhé, vyslovte sprisahanie iba počas klesajúcej fázy mesiaca: jeho energia je teraz zameraná na to, aby sa zbavilo všetkého zbytočného. Vystúpenie obradu sa niekoľkokrát zvyšuje.

Po tretie, iba krvný príbuzný dieťaťa, najlepšie zo všetkých matiek alebo babičiek, môže vyhlásiť sprisahanie z pupočnej kýly. Pred začatím čarovnej akcie musíte od seba odstrániť prebytočný odev a zostať v ľahkej košeli až do päty. Vlasy je potrebné rozpustiť a česať.

Je dôležité mať správny emocionálny postoj, nie udržiavať negatívne srdce. Pokojné myšlienky a optimizmus sú kľúčom k úspechu..

Jednoduché sprisahanie

Dieťa by nemalo plakať, nič by ho nemalo obťažovať. Pre zákrok musíte nájsť miesto na tele dieťaťa, v ktorom je herniálna formácia. Zakrúžkujte kýlu dieťaťa čistými a jemnými pohybmi malíčkom ľavej ruky.

Musíte trikrát povedať tieto slová: „Pane, pomôž! Posilnite a zmiernite choroby! Ochorenie, choďte! Choďte na volante a mimo volantu - do jamy! Tam musíš byť! Tak buď! “.

O trikrát neskôr, cez vaše ľavé rameno. Je ľahké skontrolovať účinok sprisahania: do jedného mesiaca by sa prietrž mala zmenšiť a nakoniec úplne zmiznúť..

Ak matka hovorí

Materská energia a láska samy osebe pôsobia ako silný amulet a dodávajú telu dieťaťa liečivú silu. Pomocou rituálu sa účinok niekoľkokrát zvyšuje.

Na začatie sviatosti musí matka dieťaťa jemne uhryznúť výslednú prietrž. Žena hovorí slová: „Chorá, uhryznem ťa! Moje zuby sú silnejšie ako vaše. Dostaňte sa odtiaľ, odkiaľ ste prišli! “.

Vyslovte tieto slová trikrát a potom bite cez vaše ľavé rameno. Takýto obrad sa môže uskutočniť iba raz: je považovaný za neuveriteľne silný. Ak rituál nefunguje, mali by ste sa obrátiť na iné typy sprisahania. Tento rituál začína svoju prácu do 24 hodín od okamihu čítania: kýla postupne zmizne z tela dieťaťa.

Staroveký obrad

Táto možnosť pozemku je vhodná pre rôzne kategórie: novorodenci, malé deti, dospievajúci a dokonca aj dospelí.

Mal by sa však používať iba ako doplnok k hlavným metódam liečby predpísaným lekárom. Samotné sprisahanie nemá moc, ale môže niekoľkokrát zvýšiť účinok drog.

Pred úsvitom nad posteľou pacienta vyslovujeme nasledujúci text: „Choďte ďaleko, strašné utrpenie: jasné pole, temný les, hlboké more a okolo nás.“.

Ak rituál vykonáva matka dieťaťa, pri čítaní je potrebné držať dieťa s rukami na mieste, kde sa nachádza útvar s kýlou. Zľahka sa dotknite: dieťaťu by ste nemali robiť nepríjemné pocity.

S mincou

Mince dôkladne utrite a vložte na tri dni do pohára svätej vody. Potom pomocou náplasti prilepte „náplasť“ na pupok dieťaťa.

Zároveň vyslovte sprisahanie: „Na gombík na bruchu nalepím mincu, aby som rozdrtil prietrž. Nech sa k nám choroba nevráti a odíde z našej rodiny. “ Cievka mincí sa musí uchovávať najmenej týždeň. Zároveň monitorujte každé ráno: spôsobuje náplasť alergické reakcie na pokožke dieťaťa.

Po uplynutí času sa minca vyhodí a vyhlási: „Choďte do lesa a na polia, ale nikdy sa ku mne nevrátite so svojím dieťaťom“.

S mydlom

Pri kúpaní dieťaťa začnú hovoriť s mydlom, ktorým dieťa umýva. Používajú také sprisahanie: „Znečistím túto špinu mydlom a nechám ju ísť ďalej do lesa.“ Ďaleko do temných lesov a močaristých močiarov “.

Keď umývate svoje dieťa takýmto mydlom, zopakujte tento text znova. Potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene. Na konci obradu sa musí kus mydla zlikvidovať: je najlepšie ho pochovať v zemi alebo utopiť v rieke. Miesto zneškodnenia mydla by malo byť čo najviac opustené.

Pravoslávna modlitba

Modlitba z hernie je čítaná veľkému mučeníkovi Artemimovi. Pohania sa snažili zabezpečiť, aby Artemius odmietol vieru v Boha. Rozdrvili ho veľkým kameňom: všetky vnútornosti svätca boli obrátené. Pán za toto utrpenie poslal Artemymu dar: vypočuť modlitby iných ľudí a uzdraviť ich pred chorobami..

Inguinálna kýla

Pred použitím musí byť mach dôkladne opláchnutý a po jeho nasadení pripevniť na postihnutú časť tela. Text deja je: „Okrem oceánov a morí je v machu kameň. Pod týmto kameňom žije had. Prehltne všetky choroby a neublíži sa. Skus, had, naše choroby, ale milosť prišla k nám. “.

Na vykonanie nasledujúceho rituálu budete potrebovať: vlnený textilný poťah; biela sviečka a malá vatová taška. Ak zakúpite položky uvedené v obchode, po vykonaní nákupu nič nezmeníte. Vstaňte s prvými lúčmi slnka a zapálte sviečku. Choďte okolo dieťaťa trikrát v kruhu proti smeru hodinových ručičiek. Pozemok musí byť tiež vyslovený trikrát a potom vyplienený vlnenou klopou..

Prečítajte si sprisahanie: „Choďte preč, choroba, do hustých lesov a hlbokých morí! Miznite do vzdialených polí! Ste bezzubí, a som zubatý! “ Odstráňte šrot látky a sviečku z pripraveného vrecka a všetko spálte v pustatine. Potom sa odporúča čítať doma modlitby celý týždeň a večer večer zapaľovať sviečky.

Kýla pri detských a ľudových liekoch

Pokiaľ ide o zdravie dieťaťa, nemali by ste sa spoliehať iba na jednu mágiu. Ľudové lieky sú tiež schopné pomôcť..

Prírodnú hlinu rozrieďte vodou s izbovou teplotou na hustú kyslou smotanu. Potom pripravte tortu a zohrejte: hlina by mala byť dosť teplá, ale nesmie horieť. Položte ho na brucho dieťaťa a počkajte, kým nebude hlinená maska ​​úplne suchá.

Môžete si pripraviť slabý roztok octu: jednu polievkovú lyžicu v dvoch litroch vody. Miesto vzniku kýly sa musí utrieť ráno, popoludní a večer.

Úzke listy papraďov a niekoľko minút na ne nalejte vriacu vodu (týmto spôsobom dezinfikujete časti rastliny z možných baktérií). Potom sa papraď nanesie na brucho dieťaťa trikrát denne. Na plachtu uviažte teplý šál alebo pléd..

Podobné videá

Ako čítať dej z pupočnej kýly u dojčiat:

V prípade prejavov choroby okamžite kontaktujte lekárske zariadenie a jasne postupujte podľa odporúčaní, ktoré vám dá lekár. Ľudové lieky a magické sprisahania sa môžu používať iba ako pomôcka pri hlavnom liečení..

Pupočná prietrž

Pupočná prietrž je veľmi závažné ochorenie, ktoré tradičná medicína ponúka na liečenie iba pomocou chirurgických metód. Nemali by sme však zabúdať, že sa môžete zbaviť tejto choroby pomocou mágie. Na tento účel použite veľmi účinné sprisahanie z pupočnej kýly.

Takéto metódy liečby tejto choroby prišli do moderného sveta od staroveku, takže môžeme bezpečne povedať, že sú časovo testované. Existuje veľa faktov, že ľudia boli pomocou modlitieb a konšpirácií vyliečení z pupočnej kýly.

Slávne rituály pupočnej kýly

Pri čítaní sprisahania z pupočnej kýly musíte určite veriť v efektívnosť magických účinkov. Ak nie je viera v úspešnosť liečby, potom magické slová nielenže nemôžu túto chorobu vyliečiť, ale môžu sa tiež vyvolať jej progresie. Vykonávajú sa rituály, ktorých cieľom je zbaviť sa pupočnej kýly počas klesajúceho mesiaca. Je tiež veľmi dôležité pozorovať sviatostný obrad, nikto by o tom nemal byť informovaný.

Obrad pre novorodenca

Ak je magický efekt zameraný na dieťa, jeho účinnosť sa môže zvýšiť, ak matka alebo babička prečítajú dej. Najmä pri liečbe novorodenca sa musí tento stav dodržiavať.

Do malej nádoby musíte dávať droždie a hovoriť týmito slovami:

Po každom definičnom slove musíte vyplivnúť do nádoby s droždím. Potom pomocou dusených kvasníc je potrebné bradavku u dieťaťa rozmazať.

V tomto procese sa vyslovujú tieto slová:

Na konci obradu je potrebné prečítať si modlitbu „Náš Otec“. Tento obrad sa opakuje týždeň..

Ak bola prietrž vyvolaná vzpieraním

Ak ste si istí, že prietrž bola výsledkom zdvíhania závaží, musíte hovoriť kyslou smotanou pomocou špeciálnych magických slov. Kýla sa potom zašpiní malým množstvom produktu a mačke by sa mal podať zvyšok kyslej smotany. Zviera ho musí tiež jesť, nie je možné hodiť zakysanou kyslou smotanou.

Kúzlo, ktorého cieľom je zbaviť sa prietrže, znie takto:

Konšpirácia sa vyslovuje veľmi jasne trikrát a po každom hláskovaní magických slov musíte pľuvať.

Denný pozemok

Existuje veľmi účinné sprisahanie, že musíte začať čítať v počiatočnej fáze klesajúceho mesiaca a pokračovať v tom každý deň ráno a večer, až kým nezmizne bolesť..

Pošlite kýlu preč od vás

S pomocou kúzelných sprisahaní môžete poslať prietrž od seba. Tento obrad je univerzálny a dá sa použiť pre dospelých aj pre deti. Rituál sa koná za úsvitu počas klesajúceho mesiaca. Ruka by mala byť položená na boľavé miesto, označujúce miesto prietrže.

Ďalej povedzte také kúzelné kúzlo:

Zápletka sa musí opakovať trikrát a zakaždým po ukončení pravopisu magických slov je potrebné vyplivnúť cez rameno..

V kombinácii s použitím mágie sa môžu použiť aj iné účinné metódy liečby ľudom. Napríklad, obklady z infúzií prírodných bylín sú účinné.

Samozrejme, ak ste vykonali obrad a necítili ste úľavu, nemôžete odložiť liečbu tradičnými spôsobmi, ktoré ponúka moderná medicína. Je prísne zakázané ignorovať odporúčania lekárov. Je potrebné si uvedomiť, že chirurgická liečba tohto ochorenia je predpísaná iba v naliehavých prípadoch..

Liečivá mágia: efektívne kýlové sprisahania

Pravidlá čítania sprisahania

Výsledok závisí nielen od správneho priebehu rituálu, ale aj od dodržiavania ďalších rovnako dôležitých pravidiel:

 1. Úprimná a bezpodmienečná viera v uzdravovaciu silu modlitby - magické manipulácie v kombinácii s psychologicky silným účinkom placeba môžu dosiahnuť nemožné.
 2. Optimálny čas na čítanie je obdobie úbytku Mesiaca, kedy je všetka energia hviezdy zameraná na zbavenie sa zbytočných a škodlivých účinkov. Preto bude výsledok oveľa silnejší.
 3. Ak osoba trpiaca chorobou nie je schopná prečítať si modlitbu sama, mali by tak urobiť blízki príbuzní..
 4. Tí, ktorí budú čítať magické slová, sa musia naladiť na pozitívnu náladu a mier, sústrediť sa na dobrý výsledok a zostať pokojní.
 5. Nikto by nemal vedieť o úmysle a procese samotného rituálu, a to ani potom, čo rituál prinesie výsledky.

Každý obrad má svoje vlastné špecifiká, ktoré sa musia dodržiavať. Výsledok môže ovplyvniť akékoľvek porušenie..

Video „Rozvíjanie chorôb vajíčkom“

Toto video ukazuje, ako sa zbaviť kýly a iných chorôb slepačím vajcom..

So skusom

Je ťažké nájsť prúd energie, ktorý má viac energie ako matka. Preto sa verí, že láska a starostlivosť matky sú silným amuletom, ktorý dokáže chrániť a liečiť svoje dieťa. Zápletka, ktorú matka číta, je jednoduchý, ale vysoko efektívny rituál. V priebehu tohto procesu matka jemne uhryzne novotvar a jeho držanie v ústach vyslovuje tieto slová:

Po ohováraní trúbte trikrát cez ľavé rameno. Na rozdiel od iných rituálov sa urážka matiek považuje za neobvykle silnú, nemožno ju opakovať. Sila modlitby ovplyvní dieťa za deň a choroba postupne zmizne.

Jednoduché ohováranie

U novorodencov sú veľmi bežné pupočné kýly. Dieťa samozrejme nemôže prečítať modlitbu samo, takže ju musí prečítať matka alebo babička. Na vykonanie rituálu nie je potrebné špeciálne vybavenie alebo konkrétne miesto. Je však lepšie stráviť ho v detskej izbe, kde vládne ticho, pokoj a pohodlie a samotné dieťa sa cíti dobre známe.

Najlepší čas je ráno. Je vhodné, aby malo dieťa dobrú náladu. Pred odčítaním hexu je potrebné odkryť miesto tvorby prietrže. Potom musíte jemne krúžiť formáciu trikrát malým prstom ľavej ruky a povedať:

Potom trikrát pľuli cez rameno. Do 30 dní by sa prietrž mala zmenšiť a potom úplne zmiznúť. Tento pozemok je vhodný pre deti aj dospelých mužov, ktorí trpia benígnymi formáciami v ingvinálnej oblasti.

Proti slabej hernii za splnu

Tento typ herniových formácií málokedy postihuje deti, častejšie sa diagnostikuje u dospelých. Dej, s ktorou môžete prekonať chorobu, sa číta v splne na vodnom machu. Je lepšie zozbierať mach, poriadne opláchnuť a po vyslovení hexov sa pripojiť k boľavému miestu:

Nemali by ste sa však obmedzovať len na modlitbu. Ak si nevšimnete zlepšenia, mali by ste sa okamžite poradiť s lekárom.

Starožitný pozemok

Univerzálny rituál, ktorý vyhovuje ľuďom všetkých vekových skupín trpiacich pupočnou kýlou. Dej bude skvelým doplnkom tradičnej terapie a niekoľkokrát zvýši účinok liečby. Nie je možné sa na ne obmedzovať len ako na nápravu tejto choroby. Rituál trvá tri dni. Musíte vstať pred úsvitom a hneď ako sa ráno za súmraku začne zaoberať, mali by ste si prečítať túto modlitbu:

Počas čítania by matka mala držať ruku na výchove bez toho, aby dieťaťu spôsobovala nepohodlie.

rituály

Existuje mnoho ďalších účinných rituálov, ktoré pomáhajú zbaviť sa choroby..

S mydlom

Obrad s mydlom je jedným z najjednoduchších a najpríjemnejších. Pred kúpaním dieťaťa musíte mydlom hovoriť takto:

Potom musíte umyť dieťa týmto mydlom, opakujte modlitbu a po dokončení rozstreknite trikrát cez ľavé rameno. Zvyšok musí byť pochovaný alebo hodený do akéhokoľvek vodného toku na opustenom mieste.

So sviečkou a látkou

Ďalší účinný rituál na liečenie slabinovej prietrže. Kľúčom k dobrému výsledku je pozitívny a sebavedomý postoj matky (babičky), ako aj nálada samotného dieťaťa - nemal by plakať ani byť rozmarný. Na jej uskutočnenie je potrebné zakúpiť: bielu sviečku, záhyb vlnenej látky alebo hodvábu, malý textilný vak. Pri nákupe týchto položiek nemôžete vyjednávať a vykonávať zmeny.

Počas rituálu musíte vstať s prvými zábleskami slnka, trikrát obísť posteľ s dieťaťom proti smeru hodinových ručičiek, zatiaľ čo čítate „Náš otec“. Ďalej sa prečítajú slová sprisahania (7-krát), po ktorých budete vždy potrebovať vyplávať do klapky. Tkanina a škvára sviečky sú skryté vo vrecku a potom spálené na púštnom mieste. Po obrade musíte zapáliť sviečku ďalších 7 dní v rade a modliť sa k Panne. Počas rituálu čítali takúto pomluvu:

S mincou

Mincový rituál je známy už v staroveku. Ak ju chcete vykonať, musíte si vziať medenú mincu, dobre ju umyť a uchovávať ju v zasvätenej vode tri dni. Potom je k pupku dieťaťa prilepená náplasť a vyslovujú sa tieto slová:

Mince musí zostať na svojom mieste 7 dní. Musíte sa však uistiť, že ani ona, ani náplasť nespôsobujú dieťaťu nepohodlie. Po uplynutí týždenného obdobia sa minca vyhodí vyhlásením:

Očarovaná masť

Pomocou očarovanej masti sa môžete zbaviť veľkej pupočnej kýly. Vynikajúcim doplnkom liekov bude masť na medziobratlové kýly. Optimálny čas na prípravu liečivej zmesi sa zvažuje skôr ráno, počas klesajúceho mesiaca. Masť sa pripravuje nasledovne:

 1. Vajce porazte lyžičkou octu.
 2. K zmesi sa pridá 150 g roztaveného bravčového tuku. Je dôležité, aby nebol horúci, ale mierne teplý.
 3. Na zmesi si prečítajte slová sprisahania:

Potom zmes vložte do chladničky na 3 dni. Každý deň si ju vyberajú a čítajú „Náš Otec“ trikrát..

Pred použitím by sa masť mala zahriať do rúk a ráno a večer natrieť na boľavé miesto. Dokonca aj potom, čo vzdelanie zmizne, musíte aj naďalej rozmazávať boľavé miesto ďalší týždeň.

Nezáleží na tom, aký obrad a sprisahanie si vyberiete. Hlavnou vecou je implementácia podľa pravidiel a s vierou v pozitívny výsledok. V žiadnom prípade by ste však nemali odmietnuť odbornú lekársku pomoc.

Ako nezávisle hovoriť o hernii u dieťaťa

Mnohí rodičia sa zaujímajú o to, ako rozprávať pupočníkovú kýlu u dieťaťa doma, bez toho, aby požiadali o pomoc šepot a babičku. V skutočnosti je dnes tento problém veľmi bežný. Naši predkovia verili, že kýlové sprisahanie u novorodencov je najúčinnejším spôsobom, ako toto ochorenie navždy odstrániť. Starí Slovania pripisovali veľkú dôležitosť slovám. Dúfali, že sa im pri liečbe mnohých chorôb pomôže voda, zem a obloha. Kýla u dojčiat a malých detí sa však liečila iba sprisahaním.

Čo je kýla

Tento nedostatok je zrejmý už v prvých mesiacoch života dieťaťa. Kýla je opuch v slabinách alebo malý proces v pupku. Môže byť zatlačený, ak je stlačený alebo uvoľnený, keď je napätie svalového tkaniva.

Umbilická hernia častejšie postihuje predčasne narodené deti. Môže sa získať roztrhnutím brucha kvôli častému plaču. Menej často sa vyskytuje v dôsledku poruchy tráviaceho traktu. Vydutie nie je vždy možné rozlíšiť. Všetko záleží na veľkosti vzdelania. Obsah brušnej oblasti s inguinálnou prietržou vstupuje do trieslového kanála. Mužské deti sú na túto chorobu najviac náchylné..

Je potrebné zasiahnuť a liečiť túto chorobu včas? Existujú takí pediatrickí lekári, ktorí sa ubezpečujú, že rast sa vylúči, keď dieťa dosiahne vek 1 roka. Ak sa tak nestane, mala by sa vykonať operácia pred dosiahnutím veku dvoch rokov. Ak však vzdelávanie dieťaťa spôsobuje nepríjemné pocity a úzkosť, potom stojí za to konať. Takéto prostriedky, ako nosenie obväzu alebo lekárskej náplasti, neprinášajú vždy očakávaný účinok.

Ako teda pomôcť drobivkám v tomto prípade? Tradičné metódy liečby často neprinášajú želaný výsledok a lekári sa v žiadnom prípade ne vždy ukážu ako svedomití predstavitelia tejto profesie. V takých situáciách sa musíte uchýliť k alternatívnej medicíne a alternatívnym metódam liečby.

Aká je účinnosť sprisahania novorodencov

Keď sa u dieťaťa vyvinie choroba, je pre príbuzných veľmi ťažké vyrovnať sa s tým, že sa musia podrobiť chirurgickému zákroku a na ich malom tele bude jazva, ktorá tam zostane celý život. Bohužiaľ, ak je herniálny prsteň zväčšený, je veľmi zriedkavo možné vyriešiť tento problém bez chirurgického zákroku. Keďže rodičia úplne nepredstavujú celé nebezpečenstvo situácie, začínajú hľadať akékoľvek metódy, ktoré by dieťa mohli vyliečiť. Zaujímajú sa o to, ako je to možné pomocou čarodejníc alebo nezávisle hovoriť o hernii čítaním modlitby novorodencovi..

Liečitelia sú si istí, že pri prekonaní chorobou môže herniu odstrániť aj dospelý.

Domnievajú sa, že je potrebné dodržiavať tieto pravidlá:

 1. Hlavná vec je viera v silu slov a splnenie zázraku uzdravenia. Ak je osoba pri obrade skeptická, potom by sa v žiadnom prípade nemala hovoriť o chorobe. Takéto konanie môže viesť k zhoršeniu stavu a nie k zotaveniu..
 2. Odporúča sa hovoriť o chorobe na klesajúcom mesiaci. Liečitelia tvrdia, že rituály vykonané v tomto období majú najväčšiu moc.
 3. Predtým, ako novorodenec začne hovoriť o pestovanej hernii, by mala babička alebo matka vyzliecť všetky šaty a zostať v bielej dlhej košeli bez opasku. Potrebujete stratiť vlasy.
 4. Nikto by nemal vedieť, že taký rituál budete viesť pre svoje dieťa. V opačnom prípade sa pozitívny výsledok nemusí dosiahnuť vôbec..

Umbilická kýla

Obrátiť sa na odborníka je samozrejme najspoľahlivejším spôsobom, ako sa zbaviť choroby. V niektorých prípadoch sa však ľudia, ktorí nedôverujú odborníkom, obracajú na šepot babičiek. Pri pokojnom prostredí musíte hovoriť kýlu, keď sú dieťa a matka v pozitívnej nálade a na rovnakej vlnovej dĺžke. Počas čítania nie sú potrebné žiadne špeciálne slová ani úpravy. Čas obradu nehrá významnú úlohu, ale niektorí liečitelia tvrdia, že najvýhodnejší je ranný čas..

Rituál sa vykonáva nasledovne:

 1. Dieťa je vystavené a leží na posteli alebo prebaľovacom stole pred sebou.
 2. Ľavý malíček je krúžený okolo pupka novorodenca a tento text trikrát opakuje: „Môže byť moje dieťa zdravé. Nechajte pupočnú kýlu zmiznúť. Choďte preč, choroba. Vystupte z kolesa, z kolesa do diery a zostaňte tam “.
 3. Potom sa choroba odtiahne prstom z okna.

Predpokladá sa, že na upevnenie magického účinku je potrebné za úsvitu pristúpiť k spiacemu dieťaťu a vysloviť slová iného sprisahania. V takom prípade by sa malo dieťa jemne hladiť po bruchu. Slová sprisahania sú tieto: „Choroba je prekliata, choď preč, do húštiny lesa, na dno mora, v opustenom poli. Nájdite tam veľký kameň a nahlodajte ho a nechajte moju krv (meno dieťaťa) “.

Predpokladá sa, že sprisahanie sa prejaví o niekoľko sekúnd a výsledok je viditeľný za 2 až 3 týždne.

Predpokladá sa, že existuje osobitné materské sprisahanie, ktoré bude konať iba vtedy, ak jeho slová prečítala matka dieťaťa. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vzniknutá prietrž vyžaduje trochu sústo.
 2. Bez toho, aby ste ju opustili z úst, povedzte tieto slová: „Ochorenie, uhryznem ťa. Nemôžeš odo mňa odísť. Mám zuby, ale nemáte ich. Choďte odkiaľ ste prišli. Tak nech je to. “.
 3. Musíte vysloviť slová trikrát a potom, čo pustíte prietrž, pľuvajte po ľavom ramene.

Staroveké sprisahanie

Toto sprisahanie z pupočnej kýly je rovnako vhodné pre novorodencov, malé deti a dospelých. Používa sa ako doplnok k opatreniam predpísaným odborníkom. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vstaňte tri v rade pred úsvitom.
 2. Prečítajte si text o chorej osobe: „Otrasiteľná choroba, choďte preč. Choďte do hustého lesa, v čistom poli, k veľkému zvieraťu a nahlodajte ho. Nedotýkajte sa však Božieho služobníka (meno pacienta). Staroveké dubové sústo, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka. Uhryznite silné kamene, ale nedotýkajte sa Božieho otroka. amen ".
 3. Ak matka číta slová sprisahania, mala by pri čítaní držať dieťa rukou, kde sa nachádza hernia. Nie je potrebné, aby dieťa vydávalo bolesť.

Intuitívna hernia

Ak je dieťa choré, rodičia sú pripravení obetovať všetko kvôli uzdraveniu dieťaťa. Ak sa objaví slabá prietrž, potom každý chce rýchle zotavenie drobky. Pri výbere medzi ľudovou mágiou a tradičnou medicínou si niekto vyberie kúzlo. V tomto prípade sa o dôsledkoch absolútne nemyslia.

Predpokladá sa, že sprisahanie z trieslovej kýly by mala čítať blízka žena dieťaťa (babička alebo matka). Slávnostný obrad sa koná takto:

 1. Žena jemne uhryzne herniálny výstupok.
 2. Musíme zašepkať tieto slová: „Choďte preč, kýla. Inak ťa zahryznem. Mám ústa plné zubov a máš len jedného “.
 3. Postihnuté miesto by sa malo pokúsiť trikrát..
 4. Po každom rituále musíte vyplivnúť cez vaše ľavé rameno.

Liečitelia tvrdia, že tento rituál je veľmi silný. Z tohto dôvodu sa vykonáva iba raz.

Medená minca môže dieťaťu pomôcť pri hernii

Od staroveku každý vie o rituále s medeným niklom, ktorý pomáha pri hernii. Pri liečení touto metódou musíte urobiť nasledovné:

 1. Mince si dôkladne umyte a držte ju tri dni vo svätej vode..
 2. Po uplynutí času nalepte na pupok dieťaťa lepiacu omietku.
 3. Pri nalepovaní náplasti povedzte dej. Toto sprisahanie má nasledovný význam: „Na pupok nalepím pre dieťa mincu, aby rozdrvila prietržnú prietrž. A nenechaj ju, aby nám ju vrátila a odviedla ho preč od našej rodiny. amen ".
 4. Cievka mincí by sa mala uchovávať najmenej týždeň. Každý deň je potrebné skontrolovať, či pokožka dieťaťa nemá náplasť.
 5. O týždeň neskôr musí byť vyhodená minca s nasledovnými slovami: „Choďte do lesov a polí, ale nikdy sa nevracajte k môjmu dieťaťu a mne“.

Ako je možné vyliečiť kýlu u dieťaťa pomocou ľudových prostriedkov?

Určite by ste sa nemali spoliehať iba na mágiu v prípade zdravia dieťaťa. Môžete sa pokúsiť odstrániť prietrž a použiť alternatívne metódy liečby:

 1. Najúčinnejším ľudovým liekom je hlinka. Mal by sa riediť vodou, až kým sa nevytvorí masa podobná kyslej smotane. Potom sa oplatí pripraviť koláč zo zriedenej hliny a zahriať ho tak, aby bol teplý, ale nespálil. Výsledný koláč by sa mal položiť na pupok pre dieťa a mal by sa tam uchovávať, kým nie je hmota úplne suchá.
 2. Ďalšou účinnou metódou je ocot. Je potrebné pripraviť slabý ocotový roztok. Na to nalejte dve polievkové lyžice octu do dvoch litrov vody. Toto riešenie je miesto, kde sa nachádza prietrž, utrite trikrát denne.
 3. Ďalším rovnako účinným spôsobom liečby prietrže je odvar z papraďov. Narodte ju v teplom období a pripravte požadovaný vývar. Potom ju musíte ochladiť a potom z nej vytiahnite listy. Tieto listy sa aplikujú na herniu trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musí byť izolovaný. Dá sa to urobiť kusom vlnenej látky alebo teplým šatkou..

Mydlový rituál

Mydlový rituál je starodávny spôsob, ako sa zbaviť herniovej bolestivej formácie. Pri kúpaní vášho dieťaťa musíte hovoriť mydlom pomocou týchto slov: „Túto nečistotu umyji mydlom tak, aby zanechalo temný les a hlboké močiare od nás. Tak nech je to. “.

Potom dieťa dobre umyte zakrytou tyčou na mydlo (najmä v mieste choroby), znova si prečítajte slová sprisahania a potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

Po ukončení rituálu by ste mali mydlo z mydla zlikvidovať. Aby ste to dosiahli, utopte ho v rieke (môžete si vybrať ľubovoľné množstvo vody) alebo si drtiť niekde ďalej od domu k zemi. Tento postup (zbavenie mydlovej tyčinky) sa výhodne uskutočňuje na mieste, kde nie sú žiadni ľudia.

Pamätajte, že akonáhle si všimnete prvé príznaky prietrže, je vhodné radšej sa poradiť s odborníkom, ako s vlastnou medikáciou. Koniec koncov, hovoríme o vašom dieťati a jeho budúcom živote.

Umbilické kýly

Potom sa pýtali na herniu... Možno niekto príde vhod... Čítal som a robil masáž. Trvalo to maximálne 3 týždne.

1) Spiknutie kýly u detí: „Babička Solomonidushka v Najsvätejšej Teotokose hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami. Hovorím teda so služobníkom Božím (meno dieťaťa). amen ".

Hovorte trikrát a 3 dni v rade, okrem nedele. Pri sprisahaní by ste mali jemne hrýzť pupok vášho dieťaťa perami.

2) „Prvýkrát, dobrú hodinu, Pane Bože, pomôž, poďakuj Matke Bože, pomôž, ďakujem, nepomáham, Matka Božia, pomôž, vyslovuj, vymývam herniu, kýlu, lícnu kosť, lícnu kosť od služobníka Božieho (meno). Pokarhávam vás, vydieranie, žobranie, hádzanie, volanie. Ak hrýznete, zúrite, potom vám uhryznem zuby. Kýla, kýla, lícna kosť, lícna kosť, choďte na suchý dub, je tu vaša prechádzka, je tu vaša krása. Amen. " Čítajte trikrát. Hneď na začiatku sa prekrížiť a preťať toho, kto požiadal o pomoc.


3) Tu je text jednoduchého sprisahania, ktoré môžete skúsiť urobiť sami:
"Nosila sa, porodila sa, vzala si bolesť, sama bola pohryta prietržami." Amen, amen, amen. “ Potom predstieraš, že si zahryzol pupok.
Zápletka sa musí čítať najmenej tri dni, predtým je lepšie prečítať si akúkoľvek modlitbu, ktorú poznáte, napríklad „Náš otec“..

4) „Yegoriy kráčal na otvorenom poli pozdĺž rannej rosy, Egor zložil tristo zlatých lukov, tristo zlatých šípov a tristo zlatých lukostrelcov a strieľal a strieľal na služobníka Božieho. hrebeň: a ponesie čierneho medveďa do temných lesov, do rýchlych močiarov, takže v storočí nebude ani deň, ani noc, navždy a navždy. amen ".
Pravopis zakreslite trikrát a zakaždým trikrát pľutujte.

Ako rozprávať pupočníkovú prietrhu u dieťaťa sami doma?

Liečitelia používajú špeciálne konšpiračné slová na liečbu pupočníkovej prietrže u novorodencov, ale rituály vykonané matkou doma môžu priniesť uzdravenie dieťaťa. Ak to chcete urobiť, musíte poznať pravidlá magického postupu. Slová modlitby, ktoré vyslovuje matka s láskou a nádejou, sú silnejšie ako sprisahania psychiky a liečiteľov babičiek. Musíte si byť len istí úspechom kúzla a narušenie oblasti pupku postupne zmizne.

Keďže u kojenca môžete hovoriť o hernii samostatne, nemusíte dieťa trápiť výletmi k liečiteľom..

Pravidlá čítania sprisahania

Aby bolo možné sprisahať prietrž novorodencom, je potrebné poznať čas a pravidlá čítania modlitieb:

 • Veľkú úlohu pri liečbe konšpirácií hrá lunárna energia. Aby rituál dosiahol svoj cieľ, vyslovujú sa magické slová, keď lunárny mesiac stráca.
 • Modlitby čítajú blízki príbuzní dieťaťa. Liečiteľka dieťaťa si vyberá mamu alebo babičku. U novonarodeného dieťaťa môže obidva pupočná kýla hovoriť spolu. Koniec koncov, blízki sú veľmi a so všetkým srdcom sa obávajú zdravia novorodenca.
 • Dôvera matky v uzdravenie sa prenáša počas sprisahania na dieťa, čím posilňuje jeho ducha a telo. A liečivá sila slova je už dlho známa. A počas obradu nie sú akcie také dôležité ako modlitba, ktorá nesie zdravie.
 • Vykonáva sa postup čítania modlitby zameraný na vylúčenie choroby od dieťaťa, ktorý je nabitý pozitívnymi emóciami. V detskej izbe vládne tajomný rituál pokoja a dobroty. Ženy sa obliekajú do bielej košeľa na nahom tele, nezaväzujte ju pásom. Vlasy sú roztiahnuté, jemne tvarované.
 • Hovoriť o sprisahaní to ani nestojí. Toto je sviatosť, ktorá dieťa vylieči. Nie je potrebné predvádzať postup. Koniec koncov, keď hovoríme o sprisahaní, výsledky obradu poškodia dieťa, jeho zdravie.

S pupočnou kýlou u dieťaťa sa zaobchádza nezávisle, pričom sa dodržiavajú pravidlá a podmienky obradu.

Zbierka hernie o sprisahaní

Modlitby za liečbu prietrže dieťaťa sú textom, ktorého slová ovplyvňujú auru dieťaťa. Existuje niekoľko textov, ktoré sa čítajú bez zmeny poradia slov. Modlitby sa čítajú tichým hlasom, sprevádzané šepotom magických akcií. V takom prípade by matka mala vložiť časť svojej pozitívnej energie do slov, aby ju preniesla na choré dieťa.

Účinnosť rituálov je vytvoriť pokojné prostredie, dodržiavanie pravidiel rituálu.

Modlitba za uzdravenie

Čoskoro ráno, keď sa dieťa práve prebudilo a je v dobrej nálade, položili ho na posteľ. Po odkrytí bruška dieťaťa vedú malý prst ľavej ruky a načrtávajú obrysy herniálnej formácie. V tomto prípade sa vyslovuje modlitba za kýlu novorodenca:

Bože pomôž mi!

Pane Bože, posilni a vyslobod si choroba!

Choďte za volantom az volantu do jamy!

Tam budeš!

Tak buď! amen!

Trikrát hovoria modlitbou, po ktorej nevyhnutne pľuvajú po ľavom ramene. Tri až štyri týždne po rituáli sa začne zmenšovať pupočná hmota..

Ak modlitba nepomôže, obrátia sa na detského lekára, aby zachránili život svojho dieťaťa. Operácia sa úspešne vykonáva v počiatočných fázach objavenia sa patológie.

Materské sprisahanie

Matka bude viesť hernie hernia sprisahanie úspešnejšie, pretože energia pupočnej matky má silnú moc. Zameraná na liečenie dieťaťa robí zázraky. Počas obradu dáva matka svojimi slovami svoju lásku k dieťaťu, túžbu pomôcť mu.

Po uhryznutí miesta vyčnievania z výchovy žena vyhlási zápletku:

"Chorý, zahryznem ťa, nemôžeš odo mňa odísť."!

Mám zuby, ale nemáte!

Choď odkiaľ si prišiel! “

Po vyslovení magických slov nevyhnutne pľuli cez ľavé rameno. Pre najlepší výsledok sa musia všetky činnosti vykonať trikrát. Opakovanie zápletky sa neodporúča. Jeden obrad stačí na to, aby ste videli pozitívnu dynamiku priebehu choroby.

Staroveké sprisahanie

Starodávna modlitba môže byť použitá na hovorenie hernie novorodenca aj dospelého. Avšak sprisahanie sa vykonáva ako ďalší nástroj pri liečbe novotvarov. Bez činností predpísaných pediatrom, nemôžete robiť pri liečbe kýly.

Mama alebo babička bude musieť vstať skoro, pred východom slnka, aby vykonala rituál. To dá kúzlu silu. Spolu s hladením brucha dieťaťa v pupku sa vyslovujú magické slová. Aby sa dieťaťu neublížili, jednoducho položili ruku na postihnuté miesto. Zo slov sprisahania je jasný jeho účel:

„Ošklivá choroba, choď preč! Choďte do hustého lesa na čistom poli k veľkej šelme a nahlodajte ho. A nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Uhryznite starý dub, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Kamene sú silné sústo, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Amen! "

Iba hernia, ktorá sa objavila nedávno, sa hovorí modlitbou. Z kúzla neprejde veľké vzdelanie. Pomôže tu iba operácia..

Obrad s mydlom

Jedno zo starých kúziel sa vykonáva počas úpravy vody. Čítanie deja z pupočnej kýly dieťaťa je potrebné pre mydlo, ktoré sa používa počas hygienických postupov.

Kúzla sú zmenené na mydlo. Kúzelné slová pomôžu sprostredkovať prísľub zdravia prostredníctvom tyčinky čistiaceho prostriedku do tela dieťaťa:

"Túto nečistotu umyjem mydlom." Nechajte ju ísť do vzdialených lesov, tmavých hlbokých močiarov, ďaleko, ďaleko, ale nikdy sa nevracajte. Amen! "

Po vyslovení slov pôvabnou tyčinkou napenia dieťa a vyperú penu teplou vodou. Opakujte slová a akcie ešte dvakrát. Nezabudnite trikrát pľutovať na diabla, ktorý sa skrýva za ramenom vľavo.

Po grafe sa mydlo zlikviduje. Je lepšie pochovať použitý predmet v zemi mimo domov. Niektorí liečitelia odporúčajú topiť mydlo v rybníku. Miesto, kde je odstránená očarená tyčinka mydla, by malo byť opustené.

Ľudové lieky na prietrž

Zdravie a život dieťaťa závisí od blízkych okolo seba. Natívne matka, babička, otec prajú dieťaťu dobre. Nie vždy sprisahanie zachráni bábätká pred pupočnou kýlou. Deti sú vyšetrené detským lekárom, ktorý zvolí správne ošetrenie. Popri tradičnej terapii ponúkajú aj tradičnú medicínu:

 1. Hlinený koláč je mierne zahriaty a teplý sa umiestni na vyčnievajúci pupok dieťaťa. Leží na bruchu, kým nezaschne.
 2. Gáza je navlhčená v čerstvej srvete, na pupok sa umiestni obklad. Relácia trvá, kým nie je gáza úplne suchá..
 3. Pomáhajú zmierniť bolesť trením prietrže u dieťaťa slabým roztokom octu. Dve polievkové lyžice vody berú jednu polievkovú lyžicu kyseliny.
 4. Po uvarení listov papradia vo vode ich naneste na brucho. Ak chcete zvýšiť terapeutický účinok, zabalte bruško dieťaťa vlnenou látkou. Podržte stlačené tlačidlo po dobu dvadsiatich minút. Liečebné procedúry zmierňujú bolesť, znižujú pocit plného pupku.

Samoliečba dieťaťa môže dieťa zničiť. Dôsledky patológie budú mať negatívny vplyv na zdravie dieťaťa. A potom ani ľudová mágia nepomôže.

Hernia plot: pravidlá pre čítanie a vykonávanie rituálov

»Spiknutia» Pomáha sprisahanie od kýly

Medicína v mnohých prípadoch nie je schopná pomôcť človeku bez ohľadu na to, ako je vyvinutá. Napríklad choroba, ako je prietrž pažeráka, pupočnej, stavcovej (bedrovej) oblasti, nie je vždy liečená pomocou tradičnej medicíny. V takom prípade prichádzajú na záchranu alternatívne metódy, napríklad mágia.

Hernia plot

Účinnosť tejto metódy sa oplatí vážne zvážiť. Faktom je, že predtým, ako neexistoval chirurgický zákrok, neexistoval prístup k vnútorným orgánom a liečiteľom riadeným iba tradičnou medicínou. V domácnosti sa najčastejšie používa prietrž hernie u dospelých a detí na liečenie choroby. Viac informácií o tejto metóde..

Modlitba za pupočníkovú prietrž

Podrobný popis z niekoľkých zdrojov: „modlitba z pupočnej kýly“ - v našom neziskovom týždenníku náboženstva.
Jednou z najbežnejších chorôb je dnes pupočná kýla. Moderná medicína sa však s ňou výborne vyrovnáva ako s ľudovými liekmi.

Je tu však jedna vec - prietržová tendencia sa vracia, bez ohľadu na to, aké prostriedky sa používajú na jej odstránenie. Vyžaduje sa opakovaná liečba, ale nie vždy je to možné. Zápletka z pupočnej kýly uľahčuje zbavenie sa choroby dospelých i malých detí.

Moderná medicína rozlišuje niekoľko príznakov tohto ochorenia:

 • zvracanie
 • Výčnelok pupočnej oblasti;
 • Bolesť brucha.

Umbilikálna hernia sa nazýva predĺženie pupočného kruhu pod vplyvom silného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Vývoj choroby spôsobuje neustálu zápchu a nadmerné zdvíhanie závaží. Kýla sa často vyvíja u 30-ročných tehotných žien alebo u obéznych ľudí.

Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie vyvíja u novorodencov, nedávno narodených a zrelých žien.

Po mnoho storočí, keď liek nebol prístupný pre všetkých a jeho úroveň bola oveľa nižšia ako moderná úroveň, ľudia verili v silu žiadostí a modlitieb. Pokiaľ ide o vyššie sily, ľudia mohli uzdraviť každú chorobu slovami. Potom najúčinnejším spôsobom liečby kýly boli práve sprisahania a ľudové lieky.

Spasenie leží na mesiaci

Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

Kyslá smotana môže pomôcť proti pupočníkovej prietrži, táto metóda je však účinná, ak príčinou choroby bolo ťažké zdvihnutie. Kyslou smotanou sa hovorí špeciálnymi slovami, potom je na ňu namazané zapálené miesto. Zvyšky kyslej smotany sa podávajú mačke.

Môžete tiež použiť dennú modlitbu, ktorá by sa mala čítať, až kým choroba ustúpi..

Spiknutie pomôže zachrániť dieťa pred prietržou

Lekári často odmietajú liečiť bábätká s pupočníkovou prietržou s odkazom na ich mladý vek..

Ľudovým liekom sa dieťa vždy nedarí vyliečiť a často je kontraindikované z dôvodu možnej alergickej reakcie. To sa ešte musí vyriešiť prostredníctvom sprisahania.

Ak však dieťa prijme ľudovú nápravu, potom sa rituál smie vykonávať ešte viac - to nijako neovplyvní liečbu. Tento prístup nespôsobí žiadne negatívne dôsledky..

Magický rituál zameraný na odstránenie pupočnej kýly je len prečítať modlitbu nad dieťaťom.

Slová sa vyslovujú trikrát, potom je potrebné pľuvať na pupok a prečítať si druhú časť zápletky. Ľudovými liekmi na túto chorobu budú najlepšie preventívne opatrenia.

Existujú pravidlá na vykonávanie kúzelného rituálu na liečbu bábätiek, ktoré boli prenášané ľudovými tradíciami po stáročia..

Obrad by mali vykonávať buď príbuzní dieťaťa (matka, babička), alebo mocní kúzelníci

Je dôležité, aby osoba, ktorá slávnostne koná obrad, chcela dieťaťu pomôcť, následky nebudú mať na nikoho vplyv

Účinnosť obradu často spočíva v tom, že matka so všetkou silou a celým srdcom chce dieťa vyliečiť, bez ohľadu na to, čo na tento účel používa..

Týmto prístupom sprisahanie absorbuje všetku materskú milosť a vieru v uzdravenie.

Použitie obväzu

Lekárom sa odporúča, aby na doplnenie masáže použili obväz. Pomáha udržiavať peritoneálne svaly v správnej polohe. V dôsledku zanedbateľného, ​​ale stáleho tlaku na vydutú plochu hernálneho vaku sa dosiahne stav, v ktorom nebude možné opustiť hernálnu bránu..

Detský obväz je obvykle vyrobený z mäkkého elastického materiálu. Môže sa začať nosiť hneď po uzdravení pupočníkovej rany. Je však lepšie odmietnuť obväz s výraznou léziou kože v pupku. Hovoríme o vyrážkach s ovčími kiahňami, atopickej dermatitíde, ekzéme rôznych etiológií.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa sami

Hovoríme s herniou s dieťaťom na slabnúcom mesiaci

 • Podľa recenzií je najúčinnejšou konšpiráciou z hernie ten, ktorý sa vyslovuje na klesajúcom mesiaci. Faktom je, že keď Mesiac zmizne, všetko, čo je zlé, s ním klesá.
 • Takže, ak chcete hovoriť prietrž s ubúdajúcim mesiacom, mali by ste získať podporu babičky dieťaťa. Spoločne rýchlo uľavíte dieťaťu z trápenia.
 • Dieťa by malo byť umiestnené pozdĺž pohovky alebo postele a malo by sa začať pohybovať okolo pupka v smere hodinových ručičiek. Mama jazdí, zatiaľ čo babička hladí dieťa po hlave.
 • Vy a vaša babička by ste mali povedať tieto slová: „Hernia, bažina. Vypadnite z dieťaťa. Nechajte toho prekliateho v močiari, ale choďte tam k zlému Fedotovi. Amen! "
 • Tieto slová hovoríte trikrát a po každej výslovnosti pľuvajte po ľavom ramene.
 • Potom dajte do úst svätú vodu a posypte bruško dieťaťa.
 • Potom by ste mali dieťa po dobu troch dní umyť svätou vodou a do vane pridať tri polievkové lyžice tejto vody.

Medená minca zachraňuje deti pred herniou

 • Rituál s medeným niklom, ktorý dokáže odstrániť prietrž, je už dlho známy.
 • Musí sa dôkladne umyť, potom držať tri dni vo svätej vode a potom pripevniť pásom k pupku dieťaťa..
 • Keď pripevníte náplasť, povedzte nasledujúce sprisahanie: „Prilepím mincu na pupok dieťaťa, nech ju rozdrví prekliatu prietrž. Nenechajte ju, aby nám prietrže vrátila, nech ju odvezie od našej rodiny! Amen! "
 • Mince by sa mali ponechať na pupku najmenej 7 dní. Každý deň musíte skontrolovať, či pokožka dieťaťa nemá náplasť.
 • O týždeň neskôr by sa mala hodiť minca so slovami: „Choď do lesa! Choďte na polia a nevracajte sa k dieťaťu a ku mne! “

Ako inak môžete hovoriť prietrž?

 • Ak nemáte čas čakať na klesajúci mesiac a nenašli ste medenú mincu, môžete prietrž hovoriť trochu inak as akoukoľvek lunárnou fázou.
 • Vyzliecť dieťa a ležať na posteli. Potom trikrát pobozkaj brucho a uhryzni prietrž.
 • S prietržou v ústach povedzte tieto slová: „Hlodal som ťa, prietrž, ale nešťastný hlt. Mám ústa plné zubov a máte len jedného. Vypadni, sakra, pokiaľ som ti spôsobil zlo! Rozptyl, rozptyl, rozptyl! “
 • Tieto slová musíte tiež vysloviť trikrát a zakaždým vyplivnúť cez vaše ľavé rameno..

Modlitba za prietrž

 • Ak ste skutočne pravoslávny kresťan a veríte, že uchýliť sa k sprisahaniam a mágii je hriech, môžete sa obrátiť na modlitbu. Dá sa to vysloviť vlastnými slovami aj v pôvodnej pravoslávnej verzii..
 • A môžete sa s dieťaťom modliť s herniou za Veľkého mučeníka Artemyho. Môžete si prečítať modlitbu pred svojou ikonou ráno a večer trikrát za sebou.
 • Slová modlitby môžu byť niečo také: „Ó, veľký Artemy! Vypočujte si moje modlitby a uzdravte moje dieťa z neznesiteľnej kýly. Moje dieťa je unavené z toho, že trpí, škaredé. Áno, už ma unavujú slzy a vidím, ako moje dieťa trpí. Pomôžte nám, prosím. Verím, že budete počuť moje slová a určite ma podporíte, nech uzdraví moje dieťa. V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen! "

Teraz viete, ako hovoriť kýlu u dieťaťa sami pomocou sprisahania alebo modlitby.

Možnosti liečby

Lekár vyberie spôsob odstránenia prietrže v závislosti od jeho veľkosti. Napríklad s miernym vyčnievaním a nedostatkom nepohodlia postačuje zvyčajne niekoľko masážnych sedení. V prípade zovretia alebo dlhodobej poruchy sa vyžaduje chirurgický zákrok.

Niektorí rodičia však uprednostňujú alternatívne lekárske metódy. Obracajú sa na liečiteľov alebo sa snažia nezávisle hovoriť o kýze u dieťaťa. Ako budú rôzne možnosti liečby fungovať, sa podrobnejšie opíšeme neskôr v článku..

Spiknutia uzlovej kýly

Ako praktikujúci kúzelník môžem povedať, že najobľúbenejšie sú sprisahania pupočníkových, trieslovinových a medzistavcových uzlov. Tieto ochorenia sa často vyskytujú bez komplikácií. Klienti nechcú podstúpiť operáciu, ale radšej používajú čarodejnícku mágiu. Aby ste sa zbavili komplikovanej prietrže, stále potrebujete pomoc tradičnej medicíny. V ťažkých prípadoch ochorenia mágia uľahčuje liečbu a zmierňuje bolesť..

Lunárny pozemok

Na vykonanie rituálu potrebujete schopnosť používať lunárny kalendár. Čítajte kúzlo štyrikrát. Trikrát na vyrastajúcom mesiaci a raz, keď sa mesiac naplní. V noci pri pohľade na Mesiac si prečítajte graf:

Toto kúzlo je obsadené trikrát po sebe v priebehu rastu mesiaca. S úplňkom sa čítajú ďalšie slová:

Univerzálny dej

Univerzálne kýlové sprisahanie pomôže uzdraviť a uľahčiť liečbu choroby pre vás a vašich blízkych, bez ohľadu na typ choroby a vek pacienta. Slová kúzla sa čítajú nahlas:

Pri čítaní sprisahania pre ostatných by mala existovať úprimná túžba pomôcť vo vašich myšlienkach, inak kúzlo oslabí.

Ďalšie silné sprisahanie z tejto choroby sa číta každý deň skoro ráno a neskoro večer. Kúzlo znie takto:

Univerzálne kýlové sprisahanie pomôže liečiť a uľahčiť liečbu choroby

Kyslé smotany

Ak je vaša hernia výsledkom zdvíhania nadmernej hmotnosti, urobí sa nasledujúci špeciálny rituál. Kúpte si domácu kyslou smotanu na trhu. Dajte ju do misy doma a vrhnite na ňu kúzlo:

Lakovaná kyslá smotana namastite v mieste bolesti. Nakrmte zvyšnú kyslou smotanu mačke.

Herniatický disk

Medzistavcová hernia je sprevádzaná mnohými nepríjemnými bolestivými príznakmi. Jej chirurgické ošetrenie je posledná možnosť. Kýla je v remisii niekoľko mesiacov. V tomto prípade hernia plot zmierni bolesť, obmedzí komplikácie a urýchli nástup remisie.

Starodávne silné kýlové sprisahanie si bude vyžadovať určité úsilie. Naneste kúsok cukru na boľavé miesto na chrbte. Pokvapkajte cukor vodou, aby sa roztopil. Čítajte kúzlo nahlas sedem až deväťkrát. Slová by mali znieť ako mantra a prenikať do hlbín vedomia.

Po prečítaní pozemku utrite chrbát teplou tinktúrou žihľavy. Rituál strávi tri dni v rade na klesajúcom mesiaci.

Medzistavcová hernia je sprevádzaná mnohými nepríjemnými bolestivými príznakmi.

Všeobecné odporúčania

Aby ste v sprisahaní dosiahli svoj cieľ, musíte jasne dodržiavať konkrétne pravidlá. Po prvé, je potrebné čo najviac veriť v silu takého rituálu. Jej činnosť je založená nielen na magických premenách, ale aj na psychologickej nálade toho, kto bude vykonávať obrad..

Po druhé, vyslovte sprisahanie iba počas klesajúcej fázy mesiaca: jeho energia je teraz zameraná na to, aby sa zbavilo všetkého zbytočného. Vystúpenie obradu sa niekoľkokrát zvyšuje.

Po tretie, iba krvný príbuzný dieťaťa, najlepšie zo všetkých matiek alebo babičiek, môže vyhlásiť sprisahanie z pupočnej kýly. Pred začatím čarovnej akcie musíte od seba odstrániť prebytočný odev a zostať v ľahkej košeli až do päty. Vlasy je potrebné rozpustiť a česať.

Je dôležité mať správny emocionálny postoj, nie udržiavať negatívne srdce. Pokojné myšlienky a optimizmus sú kľúčom k úspechu..

Udržujte rozhodnutie viesť rituálne tajomstvo: aj milovaní nemusia o tom hovoriť podrobne. Najmä ak rituál konal.

Ako rozpoznať kúzlo na chorobu

Ak dlhá návšteva lekára neprináša hmatateľné zmeny, potom vyvstáva otázka, či sa uchýliť k nekonvenčným metódam boja proti chorobe. Liečba ľudovými metódami a konšpiráciami z prietrže na chrbtici je zaručená, že prinesie výsledky. Pozitívny psychologický postoj počas rituálu prinesie dlho očakávaný efekt a posunie dlhodobé liečenie mimo zem. Častejšie ako ne, vysielajú kúzlo pracujúcim ľuďom, pre ktorých je všetko harmonické. Známky kúzla na vás:

 • bolesť v dolnej časti chrbta a po celom chrbte;
 • únava a apatia;
 • celková nevoľnosť: horúčka, ospalosť, závraty;
 • znecitlivenie končatín rúk a nôh, ich úplná alebo čiastočná dysfunkcia.

Aby bolo možné sprisahanie vertebrálnej hernie uspieť, je potrebné dodržiavať všetky pravidlá čítania a vedenia rituálov. Každý obrad má spravidla odlišnosti a svoje vlastné nuansy, ktoré by sa mali zohľadniť. Existuje mnoho pravidiel podobných každému kúzlu..

Jasná viera pacienta v jeho liečenie - tento faktor je najdôležitejšou súčasťou. Psychologický prístup k pozitívnemu stavu môže byť zázrakom. Čítanie sprisahania drží na klesajúcom mesiaci

To je veril, že v týchto dňoch všetky problémy a choroby ustupujú Pacient si musí vizuálne predstaviť sám seba silná a zdravá.Správy sprisahania by sa mali čítať iba v úzkom okruhu ľudí alebo osamote, mimo zvedavých očí. Musíte poznať slová modlitby srdcom, aby ste sa nezamieňali a nezastavovali rituál

Existuje liečivá modlitba, ktorá sa číta proti bolesti a chorobe: tu sú jej slová:

Prečítajte si modlitbu za silnú bolesť päť minút bez zastavenia.

Masážne sedenia

Masáž je účinný a zároveň efektívny spôsob boja proti vyčnievaniu u detí. Na jeho implementáciu by ste sa mali obrátiť na špecialistu. Môžete tiež viesť stretnutia doma. Postačuje na masáž žalúdka dieťaťa denne v smere hodinových ručičiek. Pohyby by mali byť sebavedomé, ale hladké a bez ostrých otrasov. Na jar môžete jemne stlačiť, ako pružina funguje. Celý postup netrvá dlhšie ako 5 minút.

Pozitívny účinok sa prejaví asi po mesiaci. Lekári okrem toho odporúčajú niekoľkokrát denne ukladať dieťa na žalúdok. Pomáha to znižovať tlak v brušnej dutine, lepší výboj plynu, zvyšuje motorickú pohyblivosť horných a dolných končatín. Pre staršie deti je tiež užitočná masáž. Pohyby by však už mali byť intenzívnejšie..

Ako nezávisle hovoriť o hernii u dieťaťa

Mnohí rodičia sa zaujímajú o to, ako rozprávať pupočníkovú kýlu u dieťaťa doma, bez toho, aby požiadali o pomoc šepot a babičku. Koniec koncov, dnes je tento problém veľmi častý.

Naši predkovia verili, že kýlové sprisahanie u novorodencov je najúčinnejším spôsobom, ako toto ochorenie navždy odstrániť. Starí Slovania pripisovali veľkú dôležitosť slovám. Dúfali, že pomocou vody, zeme a neba vylieči veľa chorôb..

Kýla u dojčiat a malých detí sa však liečila iba sprisahaním.

Aká je účinnosť sprisahania novorodencov

Keď sa u dieťaťa vyvinie choroba, je pre príbuzných veľmi ťažké vyrovnať sa s tým, že budete musieť podstúpiť operáciu a na malom tele zostane jazva, ktorá tam zostane celý život.

Bohužiaľ, ak je herniálny prsteň zväčšený, je veľmi zriedkavo možné vyriešiť tento problém bez chirurgického zákroku. Keďže rodičia úplne nepredstavujú celé nebezpečenstvo situácie, začínajú hľadať akékoľvek metódy, ktoré by dieťa mohli vyliečiť.

Zaujímajú sa o to, ako je to možné pomocou čarodejníc alebo nezávisle hovoriť o hernii čítaním modlitby novorodencovi..

Liečitelia sú si istí, že pri prekonaní chorobou môže herniu odstrániť aj dospelý.

Domnievajú sa, že je potrebné dodržiavať tieto pravidlá:

 1. Hlavná vec je viera v silu slov a splnenie zázraku uzdravenia. Ak je osoba pri obrade skeptická, potom by sa v žiadnom prípade nemala hovoriť o chorobe. Takéto konanie môže viesť k zhoršeniu stavu a nie k zotaveniu..
 2. Odporúča sa hovoriť o chorobe na klesajúcom mesiaci. Liečitelia tvrdia, že rituály vykonané v tomto období majú najväčšiu moc.
 3. Predtým, ako novorodenec začne hovoriť o pestovanej hernii, by mala babička alebo matka vyzliecť všetky šaty a zostať v bielej dlhej košeli bez opasku. Potrebujete stratiť vlasy.
 4. Nikto by nemal vedieť, že taký rituál budete viesť pre svoje dieťa. V opačnom prípade sa pozitívny výsledok nemusí dosiahnuť vôbec..

Umbilická kýla

Obrátiť sa na odborníka je samozrejme najspoľahlivejším spôsobom, ako sa zbaviť choroby. V niektorých prípadoch sa však ľudia, ktorí nedôverujú odborníkom, obracajú na šepot.

Pri pokojnom prostredí musíte hovoriť kýlu, keď sú dieťa a matka v pozitívnej nálade a na rovnakej vlnovej dĺžke. Počas čítania nie sú potrebné žiadne špeciálne slová ani úpravy..

Čas obradu nehrá významnú úlohu, ale niektorí liečitelia tvrdia, že najvýhodnejší je ranný čas..

Rituál sa vykonáva nasledovne:

 1. Dieťa je vystavené a leží na posteli alebo prebaľovacom stole pred sebou.
 2. Ľavý malíček je krúžený okolo pupka novorodenca a tento text trikrát opakuje: „Môže byť moje dieťa zdravé. Nechajte pupočnú kýlu zmiznúť. Choďte preč, choroba. Vystupte z kolesa, z kolesa do diery a zostaňte tam “.
 3. Potom sa choroba odtiahne prstom z okna.

Predpokladá sa, že na upevnenie magického účinku je potrebné za úsvitu pristúpiť k spiacemu dieťaťu a vysloviť slová iného sprisahania. V takom prípade by sa malo dieťa jemne hladiť po bruchu. Slová sprisahania sú tieto: „Choroba je prekliata, choď preč, do húštiny lesa, na dno mora, v opustenom poli. Nájdite tam veľký kameň a nahlodajte ho a nechajte moju krv (meno dieťaťa) “.

Predpokladá sa, že sprisahanie sa prejaví o niekoľko sekúnd a výsledok je viditeľný za 2 až 3 týždne.

Predpokladá sa, že existuje osobitné materské sprisahanie, ktoré bude konať iba vtedy, ak jeho slová prečítala matka dieťaťa. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vzniknutá prietrž vyžaduje trochu sústo.
 2. Bez toho, aby ste ju opustili z úst, povedzte tieto slová: „Ochorenie, uhryznem ťa. Nemôžeš odo mňa odísť. Mám zuby, ale nemáte ich. Choďte odkiaľ ste prišli. Tak nech je to. “.
 3. Musíte vysloviť slová trikrát a potom, čo pustíte prietrž, pľuvajte po ľavom ramene.

Obrad s mydlom

Toto je starodávny spôsob, ako sa zbaviť bolestivej prietrže. Pri kúpaní dieťaťa musíte hovoriť mydlom nasledujúcimi slovami:

Potom dieťa umyte mydlovým mydlom, znova zopakujte text sprisahania a trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

Po ceremoniáli by sa mydlo malo zlikvidovať. Musí byť pochovaný v zemi ďaleko od domova. Alebo sa utopí v rieke, jazere. Je vhodné nájsť najviac neobývané miesto.

Ako je možné vyliečiť kýlu u dieťaťa pomocou ľudových prostriedkov?

Určite by ste sa nemali spoliehať iba na mágiu v prípade zdravia dieťaťa. Môžete sa pokúsiť odstrániť prietrž a použiť alternatívne metódy liečby:

 1. Najúčinnejším ľudovým liekom je hlinka. Mal by sa riediť vodou, až kým sa nevytvorí masa podobná kyslej smotane. Potom sa oplatí pripraviť koláč zo zriedenej hliny a zahriať ho tak, aby bol teplý, ale nespálil. Výsledný koláč by sa mal položiť na pupok pre dieťa a mal by sa tam uchovávať, kým nie je hmota úplne suchá.
 2. Ďalšou účinnou metódou je ocot. Je potrebné pripraviť slabý ocotový roztok. Na to nalejte dve polievkové lyžice octu do dvoch litrov vody. Toto riešenie je miesto, kde sa nachádza prietrž, utrite trikrát denne.
 3. Ďalším rovnako účinným spôsobom liečby prietrže je odvar z papraďov. Narodte ju v teplom období a pripravte požadovaný vývar. Potom ju musíte ochladiť a potom z nej vytiahnite listy. Tieto listy sa aplikujú na herniu trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musí byť izolovaný. Dá sa to urobiť kusom vlnenej látky alebo teplým šatkou..

Potreba chirurgického zákroku

Chirurgický zákrok nie je alternatívou kýly dieťaťa v pupku. Operácia je predpísaná vo výnimočných prípadoch, keď:

 • vek dieťaťa je 3 - 5 rokov a viac;
 • tam je zovretie;
 • veľký výčnelok.

Zásah sa vykonáva pomocou celkovej anestézie. Lekár urobí malý rez pod pupkom, uzavrie prietrž a prišíva. Bežne sa používajú samo-absorbovateľné materiály. Pravdepodobnosť recidívy a komplikácií je zanedbateľná. Ak však v mieste rany pociťujete zvracanie a nevoľnosť, bolesti hlavy alebo bolesť, vyhľadajte lekársku pomoc.

Ako nezávisle hovoriť o hernii u dieťaťa

Mnohí rodičia sa zaujímajú o to, ako rozprávať pupočníkovú kýlu u dieťaťa doma, bez toho, aby požiadali o pomoc šepot a babičku. V skutočnosti je dnes tento problém veľmi bežný. Naši predkovia verili, že kýlové sprisahanie u novorodencov je najúčinnejším spôsobom, ako toto ochorenie navždy odstrániť. Starí Slovania pripisovali veľkú dôležitosť slovám. Dúfali, že sa im pri liečbe mnohých chorôb pomôže voda, zem a obloha. Kýla u dojčiat a malých detí sa však liečila iba sprisahaním.

Tento nedostatok je zrejmý už v prvých mesiacoch života dieťaťa. Kýla je opuch v slabinách alebo malý proces v pupku. Môže byť zatlačený, ak je stlačený alebo uvoľnený, keď je napätie svalového tkaniva.

Umbilická hernia častejšie postihuje predčasne narodené deti. Môže sa získať roztrhnutím brucha kvôli častému plaču. Menej často sa vyskytuje v dôsledku poruchy tráviaceho traktu. Vydutie nie je vždy možné rozlíšiť. Všetko záleží na veľkosti vzdelania. Obsah brušnej oblasti s inguinálnou prietržou vstupuje do trieslového kanála. Mužské deti sú na túto chorobu najviac náchylné..

Je potrebné zasiahnuť a liečiť túto chorobu včas? Existujú takí pediatrickí lekári, ktorí sa ubezpečujú, že rast sa vylúči, keď dieťa dosiahne vek 1 roka. Ak sa tak nestane, mala by sa vykonať operácia pred dosiahnutím veku dvoch rokov. Ak však vzdelávanie dieťaťa spôsobuje nepríjemné pocity a úzkosť, potom stojí za to konať. Takéto prostriedky, ako nosenie obväzu alebo lekárskej náplasti, neprinášajú vždy očakávaný účinok.

Ako teda pomôcť drobivkám v tomto prípade? Tradičné metódy liečby často neprinášajú želaný výsledok a lekári sa v žiadnom prípade ne vždy ukážu ako svedomití predstavitelia tejto profesie. V takých situáciách sa musíte uchýliť k alternatívnej medicíne a alternatívnym metódam liečby.

Klinický obraz

Pupočná prietrž u dieťaťa sa dá celkom ľahko určiť samostatne. Je to výčnelok nad pupkom, navonok pripomínajúci loptu. Jeho rozmery sa môžu líšiť od 1 do 10 cm. Ak naň ľahko zatlačíte, lopta zapadne do pobrušnice, ale po chvíli sa objaví znova.

Pri miernom výčnelku je prietrž viditeľná iba pri napätí v brušných svaloch. Napríklad pri kýchaní, kašľaní alebo plaču. Farba kože v tejto oblasti sa tiež zmení. Zčervenáva sa.

Deti s herniou sú zvyčajne nepokojné. Je to kvôli tomu, že ich nadúvanie a kolika sú bolestivejšie. Okrem toho sú tieto deti závislé od počasia. Reagujú na meniace sa poveternostné podmienky rozmarmi alebo letargiou, ospalosťou. Preto rodičia hľadajú rôzne možnosti, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Liečitelia majú niekoľko spôsobov, ako uskutočniť obrad.

Kýla sprisahania pre deti a dospelých

Pupočná prietrž novorodenca je celkom bežná a stáva sa skutočnou nočnou morou pre všetkých členov rodiny. Bohužiaľ, pediatrickí chirurgovia nedokážu dieťaťu vždy pomôcť, a potom sa musíte obrátiť na alternatívnu medicínu. Hernia sprisahanie šetrí dojčatá od bolesti a zmierňuje hernie formovanie v priebehu niekoľkých dní.

Pravidlá rituálu

Spravidla sa objaví otázka, ako zachrániť dieťa s patológiou pred neznesiteľnými bolesťami a nepríjemným vzdelaním v brušnej dutine. Pri výbere takýchto liečiteľov musíte byť veľmi opatrní, pretože šarlatáni sa často schovávajú pod maskou liečiteľov. Aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie, musíte si preštudovať recenzie a odporúčania týkajúce sa osoby, ktorá bude dieťa liečiť.

Rituál o sprisahaní prietrže sa však môže vykonávať nezávisle. Často sa odporúča, aby sa takéto rituály vykonávali osobitne pre matku novonarodeného dieťaťa. Je pravda, že na to musíte poznať niektoré pravidlá:

Kýla prietrže sa musí odčítať v období, keď je mesiac na ústupe

Táto fáza je najvhodnejšia na liečenie rituálov. Je dôležité veriť v pozitívny výsledok manipulácií. Prax liečby pupočnej kýly u novorodencov sa teda používa už dlhú dobu, čo znamená, že vo väčšine prípadov je účinná a bezpečná. Počas výslovnosti drahocenných slov si musíte vizualizovať, jasne si predstaviť, ako herniálna formácia ustupuje z brucha. Pri zmene prirodzeného zabarvení by sa sprisahania nemali čítať nahlas, ale nie tichým hlasom.

Podstata obradu

Jeden z najúčinnejších rituálov sprisahania pupočnej kýly u dieťaťa vyzerá takto: ráno, hneď po prebudení dieťaťa, matka jemne kousne zubami do oblasti, kde sa nachádza kýla, a prečíta modlitbu. Text deja znie takto:

Kýla, kýla, hlodám na teba. Máte jeden zub, mám sedem. zjem ťa.

Takáto hernia modlitba sa hovorí trikrát. Po každom čase mu pľuvadlo cez jej ľavé rameno. V tomto prípade nezáleží na tom, ako presne sa text vyslovuje. Hlavnou vecou je sprostredkovať jej význam a do prejavu vložiť maximum energie.

Pri veľkých kýlach postup s medenou mincou ukázal dobré výsledky, nad ktorými musíte prečítať také sprisahanie:

Keď požehnaná Panna Mária hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami, hovorím s Božím služobníkom (meno dieťaťa). amen!

Potom sa prietržne upraví kýla a navrch sa pomocou náplasti prilepí očarená minca. Počas kúpania dieťaťa sa minca vyberie a potom sa znova prilepí.

S pomocou tohto obradu môžete zbaviť novorodenca tohto ochorenia do 15 dní.

Výhody a nevýhody techniky

Pred niekoľkými desiatkami rokov mnoho detských chirurgov nevykonávalo ošetrenie herniálnych výčnelkov u novorodencov. V tých dňoch bolo jedinou možnosťou, ako pomôcť dieťaťu, nájsť babičku, ktorá dokáže prečítať sprisahania z tohto ochorenia alebo sa uchýliť k tejto technike sama..

Dnes si môžete prečítať také sprisahania a modlitby týkajúce sa brucha chorého dieťaťa, ale je lepšie použiť túto liečbu ako ďalšiu. Faktom je, že v súčasnosti je veľké percento herniálnych výčnelkov liečených omietkami, masážami a gymnastikou bez chirurgických zákrokov a bolestivých procedúr. Nezanedbávajte úspechy modernej medicíny, najmä pokiaľ ide o zdravie dieťaťa.

Efekt však môžu sprisahania a modlitby zosilniť, pretože myšlienka zameraná na liečenie dieťaťa sa zhmotní a urýchli proces hojenia..

K tomuto článku ešte nie sú zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto napíše komentár.

Medzistavcová prietrž sa vyskytuje hlavne u ľudí so slabými svalmi, pretože posilnenie svalového korzetu je dôležitým cieľom obdobia obnovy..

Lekársky certifikát

Dieťa, ktoré je v lone, je spojené s matkou cez pupočnú šnúru. Prostredníctvom nej dostáva živiny potrebné pre tvorbu a rast. Po pôrode obväz-gynekológ obväzuje pupočnú šnúru a odreže ju. Pupočníková šnúra po niekoľkých dňoch samostatne zmizne. V priebehu času sa vďaka svalu pobrušnice utiahne pupočníkový prsteň. U novorodencov je však slabý a nemusí sa úplne uzavrieť. To vedie k vydutiu črevnej slučky.
Umbilická hernia u dieťaťa je stav, pri ktorom peritoneálne orgány opúšťajú pod kožou pupočníkový krúžok. Vyskytuje sa hlavne u novorodencov, ale môže byť pozorovaný aj u jednoročných a starších detí (6-8 rokov)..

Kýla sprisahania pre deti a dospelých

Pupočná prietrž novorodenca je celkom bežná a stáva sa skutočnou nočnou morou pre všetkých členov rodiny. Bohužiaľ, pediatrickí chirurgovia nedokážu dieťaťu vždy pomôcť, a potom sa musíte obrátiť na alternatívnu medicínu. Hernia sprisahanie šetrí dojčatá od bolesti a zmierňuje hernie formovanie v priebehu niekoľkých dní.

Pravidlá rituálu

Spravidla sa objaví otázka, ako zachrániť dieťa s patológiou pred neznesiteľnými bolesťami a nepríjemným vzdelaním v brušnej dutine. Pri výbere takýchto liečiteľov musíte byť veľmi opatrní, pretože šarlatáni sa často schovávajú pod maskou liečiteľov. Aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie, musíte si preštudovať recenzie a odporúčania týkajúce sa osoby, ktorá bude dieťa liečiť.

Rituál o sprisahaní prietrže sa však môže vykonávať nezávisle. Často sa odporúča, aby sa takéto rituály vykonávali osobitne pre matku novonarodeného dieťaťa. Je pravda, že na to musíte poznať niektoré pravidlá:

Kýla prietrže sa musí odčítať v období, keď je mesiac na ústupe

Táto fáza je najvhodnejšia na liečenie rituálov. Je dôležité veriť v pozitívny výsledok manipulácií. Prax liečby pupočnej kýly u novorodencov sa teda používa už dlhú dobu, čo znamená, že vo väčšine prípadov je účinná a bezpečná. Počas výslovnosti drahocenných slov si musíte vizualizovať, jasne si predstaviť, ako herniálna formácia ustupuje z brucha. Pri zmene prirodzeného zabarvení by sa sprisahania nemali čítať nahlas, ale nie tichým hlasom.

Podstata obradu

Jeden z najúčinnejších rituálov sprisahania pupočnej kýly u dieťaťa vyzerá takto: ráno, hneď po prebudení dieťaťa, matka jemne kousne zubami do oblasti, kde sa nachádza kýla, a prečíta modlitbu. Text deja znie takto:

Kýla, kýla, hlodám na teba. Máte jeden zub, mám sedem. zjem ťa.

Takáto hernia modlitba sa hovorí trikrát. Po každom čase mu pľuvadlo cez jej ľavé rameno. V tomto prípade nezáleží na tom, ako presne sa text vyslovuje. Hlavnou vecou je sprostredkovať jej význam a do prejavu vložiť maximum energie.

Pri veľkých kýlach postup s medenou mincou ukázal dobré výsledky, nad ktorými musíte prečítať také sprisahanie:

Keď požehnaná Panna Mária hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami, hovorím s Božím služobníkom (meno dieťaťa). amen!

Potom sa prietržne upraví kýla a navrch sa pomocou náplasti prilepí očarená minca. Počas kúpania dieťaťa sa minca vyberie a potom sa znova prilepí.

S pomocou tohto obradu môžete zbaviť novorodenca tohto ochorenia do 15 dní.

Výhody a nevýhody techniky

Pred niekoľkými desiatkami rokov mnoho detských chirurgov nevykonávalo ošetrenie herniálnych výčnelkov u novorodencov. V tých dňoch bolo jedinou možnosťou, ako pomôcť dieťaťu, nájsť babičku, ktorá dokáže prečítať sprisahania z tohto ochorenia alebo sa uchýliť k tejto technike sama..

Dnes si môžete prečítať také sprisahania a modlitby týkajúce sa brucha chorého dieťaťa, ale je lepšie použiť túto liečbu ako ďalšiu. Faktom je, že v súčasnosti je veľké percento herniálnych výčnelkov liečených omietkami, masážami a gymnastikou bez chirurgických zákrokov a bolestivých procedúr. Nezanedbávajte úspechy modernej medicíny, najmä pokiaľ ide o zdravie dieťaťa.

Efekt však môžu sprisahania a modlitby zosilniť, pretože myšlienka zameraná na liečenie dieťaťa sa zhmotní a urýchli proces hojenia..

K tomuto článku ešte nie sú zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto napíše komentár.

Pri kýle chrbtice je vylúčené skákanie, ale svižná chôdza a ľahký beh v ortopedických topánkach naopak priaznivo ovplyvňujú svalový tonus a nepoškodzujú chrbticu..

Hlavné dôvody

Porucha môže byť vrodená alebo získaná v prírode. V prvom prípade sú to príčiny:

 • nezrelosť;
 • genitálna slabosť brušných svalov;
 • dedičná predispozícia;
 • infekčné ochorenie matky počas tehotenstva.

Medzi získanými príčinami hernie u novorodencov možno rozlíšiť:

 • črevná kolika;
 • nedostatok pôrodnej hmotnosti;
 • zápcha, kašeľ, plynatosť;
 • nedostatok laktázy.

Kýla sa môže vyskytnúť do konca prvého roku života. Spravidla sa spája s častou zápchou alebo skorým nástupom chôdze, keď svaly ešte nemali dostatočnú silu..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Medzistavcová kýla je vyčnievanie vnútorného buničitého jadra za anatomickým umiestnením. Jadro stavca pozostáva z chrupavkového tkaniva bohatého na kyselinu hyalurónovú, čo mu dodáva želé, ale hustú textúru.
Adenomyóza zaujíma okrem iných patológií ženských pohlavných orgánov osobitné miesto. Faktom je, že toto ochorenie je veľmi ťažké liečiť a kontrolovať, zatiaľ čo ženy v plodnom veku sú mu vystavené..

Teraflex Advance

Žalúdok
štruktúra1 kapsula lieku pozostáva z: glukózamín sulfátu 250 mg, chondroitín sulfátu 200 mg, ibuprofénu 100 mg; ďalšie látky: kukuričný škrob, celulóza, sodná soľ karboxymetylškrobu, kyselina stearová, krospovidón, oxid kremičitý, stearát horečnatý, povidón.