loader

Hlavná

Späť

Hernia sprisahania pre dieťa

Umbilikálna prietrž nie je ničím iným ako vyčnievaním vnútorných orgánov dieťaťa prostredníctvom neprerušeného pupočného krúžku. Ale trieslovina je ten istý výčnelok vnútorných orgánov, ale v oblasti slabín. To je nebezpečné pre život a zdravie dieťaťa a pri prvých prejavoch musíte prečítať dej z kýly u dieťaťa. To pomôže vyhnúť sa chirurgickému zákroku v takom ranom veku. Môžete hovoriť umbilikálnu prietrž s malým dieťaťom na slabnúcom mesiaci. Počas tohto obdobia sa svetová energia zameriava na ničenie a odstraňovanie niečoho, čo sa musí použiť.

Ľudia majú veľa sprisahaní z pupočnej kýly u dieťaťa. Oni sú veľmi odlišné od seba navzájom, ako príslušenstvo potrebné pre obrad, a miesto konania. Jedna vec, ktorá im zostáva spoločná, je to, že rituál by mal vykonávať blízky príbuzný. Spiknutie proti hernii u novorodencov, čítané mamou, ale môže ju nahradiť babička, teta alebo kmotra..

Umbilická hernia je časté ochorenie u detí, vyskytuje sa v priebehu prvého mesiaca po narodení dieťaťa. Po vymiznutí zvyšku pupočnej šnúry sa môže objaviť ťažko viditeľný a potom sa môže objaviť silný výčnelok, ktorý sa dá ľahko vložiť do brušnej dutiny. V niektorých prípadoch lekári odmietajú liečiť túto chorobu z dôvodu príliš mladého veku dieťaťa, pretože mladé matky musia problém vyriešiť sami..

Kýlová kýla u detí a dojčiat je dobrým spôsobom samoliečby. S pomocou magických rituálov, ktoré sa osvedčili v priebehu storočí, môžete chorobu zastaviť a dieťa z choroby úplne vyliečiť..

Príčiny prietrže

Príčinou kýly u malého dieťaťa môže byť dedičnosť alebo zlé oko. Mladé matky sa domnievajú, že ich dieťa môže byť ovplyvnené „zlým okom“. Je to podvedomá viera, ktorá vychádza z inštinktu matky na ochranu svojho dieťaťa..

Nemusíte skutočne obviňovať niekoho za to, že ste dali svojmu dieťaťu škodu.

Energia malého dieťaťa je taká slabá a poddajná, že ju môže zlomiť a spôsobiť aj človek, ktorý nechcel ublížiť..

Ak sa objavia prvé príznaky choroby, nemusíte premýšľať, prečo sa to stalo, mali by ste radšej začať s ňou bojovať.

Pravidlá rituálu

Obrady pre deti by mali vykonávať profesionálni kúzelníci alebo bezprostrední príbuzní (matka alebo babička), ktorí úprimne chcú dieťaťu pomôcť. Takéto sprisahania samy o sebe nenesú žiadnu negatívnu energiu, a preto sú úplne bezpečné pre dieťa aj výkonného umelca.

Žiadne náboženstvo neodsúdi pokusy pomôcť novonarodenému dieťaťu, preto nepočúvajte tých, ktorí volajú akúkoľvek mágiu za hriech.

Vysoká efektívnosť rituálov u dojčiat sa vysvetľuje skutočnosťou, že mladé matky sa veľmi a úplne obávajú zdravia a života svojich detí. V procese obradu matka vkladá všetku svoju silu, všetku svoju energiu do magického deja, a preto slová rýchlo nájdu odpoveď a pomôžu dieťaťu.

Modlitba za kýlu u novorodencov

Ak vaše dieťa prejavilo prvé príznaky pupočnej kýly, musíte tento rituál vykonať čo najskôr. Zahŕňa iba jednu modlitbu, ktorej slová je potrebné prečítať skoro ráno a držať dieťa v náručí. Conspiracy:

"Matka z teba, služobnica Božia (meno), ťa niesla, tvoja matka ťa vydržala, tvoja matka ti ublížila." A teraz matka, služobnica Božia (meno), chytí čiernu prietrž, odstráni ju od dieťaťa, Božie služobníka (meno). Čierna prietrž, červená prietrž, žltá prietrž, biela prietrž, milovaná prietrž. Budem hrýzť prietrž akejkoľvek hernie hernie, popliteálna, jasná. Budem mať uhryznutie herniované, herniované tesné, herniované vybuchujúce. Som pôžičkou všetkých hernií, zo všetkého, čo budem hovoriť Božím služobníkom (meno), dám mu dobré zdravie. Tak, aby nemal kýlu v novom mesiaci a novom roku, ani na novom mieste, ani na starom mieste, teraz a nikdy. A ráno, večer, večer, popoludní buďte pokojní, služobníci Božie (meno), pokojní a pokojní. Spite pevne, rýchlo rastte. Amen. Amen. amen ".

Slová sprisahania sa musia prečítať trikrát, potom pľuvať dieťaťu na pupok a rozprávať:

"Moje slová sú pravdivé, moje slová sú silné, sú ostrejšie ako nôž, sú ostrejšie ako meč, sú silnejšie ako kopije." Uzatvorím sprisahanie svojím kľúčom, ale hodím ho do mora. Nikto, kto by nemal odradiť, nikto zmeniť slovo. Nech to tak je. amen ".

U detí liečime pupočníkovú prietrž

Najjednoduchšie sprisahanie z pupočnej kýly u dieťaťa šepká štyrikrát. Prvé tri odčítania sprisahania pri pupočnej hernii sa uskutočňujú počas rastu mesiaca. Posledné kúzlo sa vyslovuje na splne. Text je:

"Pane, pomôžte svojmu otrokovi (volal sa meno dieťaťa) zbaviť sa náhlej nepriazne." Mesiac stúpa v temnej oblohe, pupočná kýla u dieťaťa (meno) navždy zmizne. amen ".

Kyslá smotana proti prietrži

Kýlu môžete hovoriť u dieťaťa s kyslou smotanou. Okrem toho vám kyslou smotanou môžete povedať, že u tých, ktorí túto chorobu získali, nosíte pri nosovej kýle. Zašifrujte kúzlo, postihnuté miesto namažte a zvyšný produkt vložte do mačky. Modlitebný text:

"Všetky brány pevne uzamknem, delirujú pozdĺž úzkej cesty v rozdelenom poli, kde rastie sedem kríkov." Pod každým kríkom sedí mačka - všetko šedá, jedna čierna. Pomôžte mi, čierna mačka, nahlodať detskú chorobu z pupka (ak je dieťa choré). Uistite sa, že moje deti (alebo vy) nemajú hernie. Keď hovorila a zašepkala, všetko sa stane. amen ".

Šepot na spiace dieťa

Odporúčania týkajúce sa spôsobu, ako hovoriť kýlu u dojčiat, sú niekedy veľmi odlišné. Niektorí čarodejníci odporúčajú prečítať si o polnoci modlitby, iní ráno odporúčajú liečbu kýly u novorodencov..

V druhom prípade musíte dieťa držať v náručí a dodržiavať kľúčové podmienky:

 • zašepte sprisahanie na pupočnej kýlii s prvými úsmevmi;
 • nezabudnite pľuvať na detský pupok;
 • modlitebné slová sa hovoria trikrát.

Snažte sa neobmedzovať na čítanie sprisahaní prietrže u dieťaťa, používajte rôzne typy liečby. Používajte bylinky, ľudové liečivá - budú slúžiť ako dobrý doplnok k mágii. Pravopisný text:

"Matka ťa niesla, trpela s tebou spolu, a teraz číta túto modlitbu, choroba je." Zložím čiernu metlu Božieho otroka (meno dieťaťa). Odteraz vás červené a čierne, popliteálne a pupočné, revúce a eruptívne choroby nezasiahnu. Pán bude chrániť vaše telo, na novom mieste zabráni problémom. Buďte pokojní, odteraz sa uzdravíte. amen ".

Spinálna kýla

Vertebrálny výčnelok (v medicíne - medzistavcová prietrž) je nebezpečný pri prejavoch bolesti a možných následkoch. Toto narušenie štruktúry medzistavcových platničiek bez liečby môže viesť k ochrnutiu alebo ochrnutiu končatín, k narušeniu panvových orgánov..

Liečitelia pri liečbe tohto typu kýly používali pre zdravie zložitejšie rituály, v ktorých zohrávali sprievodné podmienky dôležitú úlohu.

Počas slabnutia mesiaca sa kúpeľ zahrieval, pripravovala sa dubová metla a pacient išiel do pary. Tam mal trpiaci nemilosrdne bičovať svoje telo a súčasne začal bolesti.

„Vyháňam ochorenie od služobníka Božieho (nazývané meno), uzdravím ruky, nohy a hlavu. Choďte na police kúpeľov, do horúceho ohniska, do horúceho plameňa. Nedotýkaj sa ma, choď z môjho tela. Moje slovo je nezničiteľné. Amen! "

Chudák povedal text trikrát, metla sa vyčistila v otvore pece a dokončila procedúru kúpania. Liečitelia odporúčali opakovať taký rituál trikrát a začiatok hojenia sa predpokladal 3-6 mesiacov po poslednej ceste do parnej miestnosti.

Samozrejme, môžete vyskúšať starú ľudovú metódu. Hlavné je konzultovať s lekárom - máte nejaké kontraindikácie pre návštevu kúpeľa.

Možnosť ošetrenia kýly konšpiráciou zanecháva dvojitý pocit:

nie je možné túto metódu poškodiť, pretože nezabezpečuje fyzické násilie na tele;

účinok prijatých opatrení podľa Aesculapius pravdepodobne nebude čakať.

Vy sami sa rozhodnete - aplikujte túto metódu kontroly hernie alebo dôveryhodných lekárov! Pamätajte si iba to, že veda dokáže vysvetliť ďaleko od všetkého, a vždy by ste mali nechať priestor pre zázrak a božský prejav!

Materské sprisahanie

Ak matka chce vyliečiť svoje dieťa, je táto metóda vhodná. Láska a pozitívna energia matky sú veľmi silným amuletom, majú skutočne liečivý účinok. A ak matka číta aj modlitbu, pozitívny výsledok sa niekoľkokrát zosilní. Ak chcete vykonať rituál, musíte vykonať nasledujúce kroky: matka by mala jemne hrýzť prietrž, potom, držiac svoje pery, zašepká nasledujúce slová:

"Budem ťa uhryznúť, choroba; nikde odo mňa neutekáš!" Mám zuby, ale nemáte! Nechajte prietrž, odkiaľ prišla, a nevracajte sa! Nech to tak je! “.

Vyslovte slová trikrát a potom vyplivnite cez jeho ľavé rameno. Takýto rituál sa považuje za najmocnejší. Ale nemôžete to opakovať. Účinnosť nadobúda o deň neskôr, postupne sa formácia stratí.

Starožitné pupočnej kýly

Perfektne sa hodí pre batoľatá aj staršie deti, dokonca aj pre dospelých. Môže sa však používať iba v kombinácii s možnosťami konzervatívnej liečby, pretože takéto sprisahanie nebude účinné samo osebe, ale iba zlepší účinok liekov predpísaných lekárom..

Na tri dni sa musíte zobudiť skoro ráno spolu s prvým slnečným žiarením. Zašepkanie nasledujúceho textu pre chorú oblasť dieťaťa:

"No tak, zanechaj špinavú chorobu." Choďte preč od dieťaťa, do čistých polí a hustých lesov k šelme, umyte ho a uhryznite! A nechaj moje dieťa samé! Takže buď to navždy. Amen. "

Obrad s mydlom

Počas plávania nezabudnite na mydlo ohovárať text

U kojencov existujú aj starodávne kúzla na pupočníkovú prietrž. Pri kúpaní novorodenca by ste mali na mydli uviesť nasledujúci text:

"Mydlo, mydlo, umyte špinu a umyte špinu, odstráňte špinu do hustého lesa a do hustého lesa, nechajte ho na tomto mieste navždy a navždy." amen ".

Potom dieťa umyte týmto mydlom, znova vyslovte modlitbu a trikrát vyprsknite na ľavom ramene. Potom musíte mydlo pochovať pod stromom a hodiť ho do akejkoľvek vody na opustenom mieste.

Intuitívna hernia plot u novorodencov

Zriedka sa používa kýla v slabinách dieťaťa, pretože tento typ formácie sa u dospelých častejšie diagnostikuje. Musíte si kúpiť vodný mach, pozemok od slabinovej prietrže, aby ste si ju mohli prečítať za splnu:

„V mechu je za morom okijan kameň, jeho slávny Buyan ho skrýva. Pod kameňom žije zmija. Zožerie všetky choroby, nikdy nebude sama chorá. Gnaw, had, Boží služobník (meno), všetky choroby. Nasýtte ich a dajte nám radosť. amen ".

Ako môže mať dieťa prietrž

Článok poskytuje podrobný popis toho, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Matky často čelia podobným problémom a nechcú vystavovať svoje malé deti hrozným chirurgickým zákrokom.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

Čo je to choroba??

Táto vada sa môže prejaviť už v prvom mesiaci života: malý proces v pupku alebo opuch v slabinách, vylučovaný svalovým napätím a pri zatlačení schopný byť stlačený. Častejšie sú predčasne narodené deti postihnuté pupočnou šnúrou: môžu sa získať v dôsledku častého plaču novorodencov („trhanie brucha“), menej často z porúch tráviaceho systému. Nie vždy je možné rozlíšiť výčnelok, záleží to na jeho veľkosti. Pri inguinálnom type spadá obsah brušnej oblasti do trieslového kanála. Viac náchylné na chlapcov.

Je nevyhnutný zásah a včasné ošetrenie? Niektorí detskí lekári sa domnievajú, že keď bude mať dieťa 1 rok, rast sa zmierni. Inak sa operácia vykonáva až do dvoch rokov. Ak však porucha spôsobí úzkosť a nepohodlie dieťaťa, oplatí sa konať. Nástroj, ako je lekárska náplasť alebo obväz, nemá vždy požadovaný účinok. Väčšina lekárov nesúhlasí s odstránením procesu malého dieťaťa. Kde je spasenie? Ako pomôcť dieťaťu? Liečba tradičnými metódami často neprináša želané výsledky a lekári nie vždy sú svedomitými zástupcami svojej profesie. Potom na záchranu prídu starodávne liečebné metódy.

Sila mágie

Čo je to ohováranie? Toto je spôsob ovplyvnenia ľudskej aury vyslovovaním magických slov, ktoré majú liečivé schopnosti. V staroveku ich mohla čítať iba špeciálna osoba s osobitným poľom viery a energie. Liečitelia boli prenasledovaní, pretože ich pohanské remeslo šlo proti cirkvi a vede. Kúzla nie sú vždy zamerané na dobré skutky (uzdravenie, prosperita, šťastie), niekedy sa používajú na tmavé účely (kliatby, vraždy). Sila slov sa nedá podceňovať. Pamätajte, že zlá urážka na cti sa určite vráti k odosielateľovi.

Nie je to iba veštca, ktorý je schopný viesť obrad, ale efektívnejšie čítať modlitby príbuzným osoby, ktorej je určená..

 • pre mužov, aby čítali v pondelok, utorok, štvrtok, pre ženy - v stredu, piatok, sobotu - rituál nevykonávajte v nedeľu;
 • na dosiahnutie väčšieho účinku môžete použiť lunárny kalendár;
 • presne reprodukovať text bez toho, aby nič zmenilo podľa vlastného uváženia;
 • vyslovovať slová šepotom, tlmeným;
 • hlavná vec je veriť v silu kúzla, nasmerovať všetku svoju energiu a lásku na jej realizáciu.

Ďalej sa naučíme, ako hovoriť kýlu u kojenca samostatne a čo sa dá a nemôže urobiť počas procesu kúzla..

Rituálny popis

Kto bude hovoriť umbilikálnu chorobu? Kto môže vrhnúť kúzlo na sprisahanie proti prietrži?

Najzaujímavejšou a najsilnejšou je láska matky k svojmu dieťaťu. Najmúdrejší z liečiteľov nebude schopný investovať do obradu toľko zázračnej uzdravovacej sily, aká je. Jej myšlienky sú úplne čisté a je pre ňu lepšie zveriť túto citlivú záležitosť. Ak z nejakého dôvodu účasť mamičky nie je možná, necíti sa v nej potrebné množstvo energie ani sily, môžete do sprisahania z kýly pupočnej šnúry zapojiť iného blízkeho príbuzného - otca alebo babičku..

Ak chcete viesť obrad, aby ste hovorili s pupočnou kýlou u dieťaťa, nepotrebujete vodu:

 • vstávať za úsvitu;
 • vystavte brucho dieťaťa a vezmite ho do náručia;
 • trikrát povedzte: „Matka vo svojom srdci porodila Božieho služobníka (meno), čakala na vás, modlila sa k Bohu za vaše pozemské šťastie. Boží otrok (meno), a teraz prosí nášho Pána, aby vám, môj syn (dcéra) (môj), žehnal ako môj syn Ježiš, aby pomohol uzdraviť čierny útok, ktorý prišiel do nášho domu odnikiaľ. Vyhláskovať všetky sily zeme a neba, mora a zeme, lesy a údolia, aby nám pomohli s dieťaťom a pomohli uzdraviť hroznú prietrž, kýlu, ktorá je žieravá a húževnatá. Nech služobník Boží (meno) zdravo spí na radosť srdca svojej matky. Nech ho nebeskí anjeli držia. Nehai sa rozhodne zaútočiť na pokožku a nezanechá žiadne stopy. V mene Otca a syna a svätého ducha! Amen ";
 • pľuvať dieťa na boľavé miesto;
 • upevnite nasledovne:

„Modlitba mojej matky je za ušami Pána Boha a nemôže byť zničená ani vetrom, sekerou, ani zlou ľudskou zvestou. Moje slová sú držané za siedmimi pečaťami, na siedmich zámkoch a písaný text bude horieť a rozptyľovať popol vo vetre. Nepriateľ sa nedostane navždy. amen ".

konečne

Teraz viete, ako hovoriť dieťaťu pupočníkovú prietrž, ako sa doma zbaviť slabochov.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

Kýla v pupku je bežnou chorobou novorodencov. Táto odchýlka je nebezpečná a môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Ak sa takéto prejavy nachádzajú na tele, musíte si prečítať graf z pupočnej kýly u dieťaťa a čo najskôr.

Kýla v pupku je bežnou chorobou novorodencov. Táto odchýlka je nebezpečná a môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Ak sa takéto prejavy nachádzajú na tele, musíte si prečítať graf z pupočnej kýly u dieťaťa a čo najskôr.


K pupočníkovej hernii sa často starajú deti

Dôležité vedomosti

Pred vyslovením prietrže by sa malo určiť, či rušivé príznaky skutočne súvisia s touto patológiou. V opačnom prípade hrozí nesprávne použitie magických síl a ešte väčšie prehĺbenie.
Medzi najcharakteristickejšie mapy pupočnej kýly patria:

 • viditeľný výstupok v pupku;
 • opakujúca sa bolesť brucha;
 • systémové zvracanie.

Podozrenie na kýlu u malých detí umožňuje ďalší dodatočný príznak. Počas plaču dieťaťa alebo plaču vyčnieva charakteristická prietrž viac a v pokojnom stave často úplne zmizne. Pri slabinách sa často vyskytuje prietrž, ktorá sa prejavuje charakteristickým výčnelkom a bolesťou v tejto oblasti.

Táto patológia sa vyvíja v dôsledku slabosti pupočného prstenca, divergencie svalov, cez ktorú dochádza k charakteristickému vydutiu. U novorodencov je príčinou zvyčajne vrodená stavba tela, slabosť brušnej steny, časté plače, plač alebo zápcha..

A u starších detí a dospelých príčiny spočívajú v nadmernom fyzickom namáhaní a nadmernom vzpieraní.

Až potom môžete aplikovať rôzne modlitby a sprisahania z prietrže, ktoré dobre pomáhajú v prípadoch, keď je medicína bezmocná..

Hernot hernia: čítal mama

 • Musíte z celého srdca a všetkými prostriedkami veriť v magickú silu komplotu. Ich pôsobenie nie je založené iba na magických manipuláciách, ale aj na dobre známom účinku placeba.
 • Súťaž sa musí čítať prísne na klesajúcom mesiaci. To bolo v tomto okamihu, keď sa lunárna energia sústredila na odstránenie, odstránenie všetkého nepotrebného a nepotrebného. Pretože účinnosť rituálu sa niekoľkokrát zvyšuje
 • Blízky príbuzný dieťaťa by mal prečítať komplet z pupočnej kýly. Je lepšie, aby rituál vykonala matka alebo babička. Ak sa dieťa narodilo celkom nedávno, obrad sa môže uskutočniť spoločne
 • Osoba, ktorá číta komplot, by nemala pociťovať negatívne emócie. Je dôležité byť v správnom postoji - dobrote. Pokojný a pozitívny emocionálny stav je kľúčom k úspechu
 • Musíte zachovávať svoj úmysel vykonávať rituálne tajomstvo. Nezdieľajte plány s nikým. Najmä by ste nemali rozširovať, že komplot konal a dieťa bolo uzdravené

Toto sú najdôležitejšie pravidlá. Postupujte podľa nich a dosiahnete vhodný výsledok..

Tento rituál je opakovaním uzdravovacích modlitieb niekoľkokrát za sebou. Nebudú potrebné ďalšie zariadenia a magické pomôcky.

Aby komplot pracoval, musí byť miestnosť čistá, tichá, tichá a pohodlná. Je lepšie, že dieťa malo dobrú náladu - neprestúpilo vzlykanie a neskĺzlo. Najvhodnejším časom je predčasné ráno. Tým sa líši uzdravenie od zvyšku magických rituálov, ktoré sa konali neskoro v noci..

Text musí byť trikrát prehovorený. Potom trikrát cez ľavé rameno. Kontrola, či komplot konal, je veľmi jednoduchá - do jedného mesiaca sa musí prietrž zmenšiť.

Mimochodom! S pomocou tohto komplotu je možné vyliečiť nielen prietrž u kojenca, ale aj benígne novotvary u mužov, ktorí sa vyskytujú v ingvinálnej oblasti..

Táto verzia komplotu prichádza, ak jeho matka chce dieťa vyliečiť. Materská energia a láska samy osebe sú veľmi masívnym amuletom a majú liečivú silu. A pomocou rituálu je možné efekt opakovane posilňovať.

Po trikrát vyslovení komplotu pľulte po ľavom ramene.

Táto verzia komplotu je považovaná za najsilnejšiu. Rituál však možno vykonať iba raz - zvyšok sa môže opakovať, ak nepracovali prvýkrát.

Kompakt sa prejaví do 24 hodín a prietrž prietrže z tela dieťaťa rovnomerne.

Tento variant je ideálny pre novorodencov, malé deti a dokonca aj dospelých. Používajte ho však iba ako doplnok k obvyklým liečebným metódam predpísaným lekárom. Spoločnosť Komplot nejde nezávisle, ale opakovane zvyšuje účinnosť liečiv.

Ak matka dieťaťa vykonáva rituál, musí pri vyhlasovaní kompotu dieťa držať rukami na mieste, kde je herniálna formácia. Môžete sa ho trochu dotknúť - dieťaťu by ste nemali dať bolestivé pocity.

 • Clay. Musí sa zriediť teplou vodou na zmes silnej kyslej smotany. Pripravte hlinený koláč a zohrejte ho tak, aby bol celkom teplý, ale nespálil sa. Výsledný koláč položte na brucho dieťaťa a nechajte ho úplne uschnúť
 • Ocot. Pripravte slabý ocotový roztok: 1 lyžicu octu v 2 litroch vody. Umývajte bolesti trikrát denne
 • V teplom období si môžete vybrať papraď a pripraviť odvar. Ochlaďte, odstráňte listy a trikrát denne naneste na bruško dieťaťa. Nezabudnite zahriať obklad pomocou šálu alebo kúsku vlny

  Odborníci v tradičnej medicíne tiež odporúčajú použiť obklad gázy namočenej v čerstvej srvete.

  Zásadne: pri prvých príznakoch prietrže sa vždy poraďte s lekárom a postupujte podľa jeho pokynov. Získajte povolenie na používanie tradičných prostriedkov nápravy. A kompóty používajte iba ako doplnok klasického liečenia.

  Zápletka z pupočnej kýly u dieťaťa sa dá prečítať iba na klesajúcom mesiaci. Počas tohto obdobia sa sprisahanec zbaví akýchkoľvek ťažkostí, od choroby a negativity..

  Obrad pre pupočníkovú prietrž bude najúčinnejší v týchto prípadoch:

 • vykonáva sa blízkym príbuzným pacienta;
 • starodávna mágia sa používa pre dojčené deti;
 • rituál s mydlom sa používa, keď akútne príznaky bránia pacientovi spať, znižujú jeho chuť do jedla a robia ho letargickým.
 • Hex z pupočnej kýly sa číta pri určitých atribútoch. Ukladajú potrebnú energiu a posilňujú tajnú akciu..

  Úlohou dospelého pri výbere spôsobu zneškodnenia je zamerať sa na príznaky, ktoré dieťa trápia. Dieťa nemôže nahlásiť nepríjemné pocity, preto ho musíte pred uskutočnením tajnej akcie pozerať a uistite sa, že je potrebná domáca pomoc v núdzi. Jedna alebo viac techník sa používa proti komplexným chorobám.

  Ľudové lieky nenahrádzajú tradičné zaobchádzanie, ale ich dopĺňajú.

  Dúfať, že iba na magické sprisahanie, to rozhodne nestojí za to, najmä pokiaľ ide o zdravie vášho vlastného dieťaťa. Pokúste sa tiež vyliečiť prietrž pomocou ľudových receptov:

  • Jedným z najúčinnejších prostriedkov je hlina. Musí sa zriediť teplou vodou na hustú kyslú smotanu. Z hliny formujte koláč a zohrejte ho tak, aby bol dostatočne teplý. Výsledný koláč položte na kýlu dieťaťa a nechajte ho uschnúť.
  • Ďalším liekom je ocot. Pripravte slabé riešenie: 1 polievková lyžica. ocot na 2 litre voda. Utrite miesto prietrže trikrát denne.
  • Môžete tiež zbierať papraď v teplom období a urobiť odvar. Ochlaďte, odstráňte listy a pripevnite k hernii dieťaťa trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musíte izolovať kúskom vlny alebo šatkou..

  Ako hovoriť umbilikálnu prietrhu u dojčaťa a dospelého samostatne

  Odporúčame vám oboznámiť sa s pupočnou kýlou u detí, modlitebným spiknutím s niekoľkými možnosťami v ruštine, s úplným popisom a fotografiami.

  Článok poskytuje podrobný popis toho, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Matky často čelia podobným problémom a nechcú vystavovať svoje malé deti hrozným chirurgickým zákrokom.

  Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

  Táto vada sa môže prejaviť už v prvom mesiaci života: malý proces v pupku alebo opuch v slabinách, vylučovaný svalovým napätím a pri stlačení schopný stlačiť..

  Častejšie sú predčasne narodené deti postihnuté pupočnou šnúrou: môžu sa získať v dôsledku častého plaču novorodencov („trhanie brucha“), menej často z porúch tráviaceho systému. Nie vždy je možné rozlíšiť výčnelok, záleží to na jeho veľkosti.

  Pri inguinálnom type spadá obsah brušnej oblasti do trieslového kanála. Viac náchylné na chlapcov.

  Je nevyhnutný zásah a včasné ošetrenie? Niektorí detskí lekári sa domnievajú, že keď bude mať dieťa 1 rok, rast sa zmierni. Inak sa operácia vykonáva až do dvoch rokov. Ak však porucha spôsobí detskú úzkosť a nepohodlie, stojí za to konať.

  Nástroj, ako je lekárska náplasť alebo obväz, nemá vždy požadovaný účinok. Väčšina lekárov nesúhlasí s odstránením procesu malého dieťaťa..

  Kde je spasenie? Ako pomôcť dieťaťu? Liečba tradičnými metódami často neprináša želané výsledky a lekári nie vždy sú svedomitými zástupcami svojej profesie. Potom na záchranu prídu starodávne liečebné metódy.

  Sila mágie

  Čo je to ohováranie? Toto je spôsob ovplyvnenia ľudskej aury vyslovovaním magických slov, ktoré majú liečivé schopnosti. V staroveku ich mohla čítať iba špeciálna osoba s osobitným poľom viery a energie..

  Liečitelia boli prenasledovaní, pretože ich pohanské remeslo šlo proti cirkvi a vede. Kúzla nie sú vždy zamerané na dobré skutky (uzdravenie, prosperita, šťastie), niekedy sa používajú na tmavé účely (kliatby, vraždy). Sila slov sa nedá podceňovať..

  Pamätajte, že zlá urážka na cti sa určite vráti k odosielateľovi.

  Nie je to iba veštca, ktorý je schopný viesť obrad, ale efektívnejšie čítať modlitby príbuzným osoby, ktorej je určená..

  • pre mužov, aby čítali v pondelok, utorok, štvrtok, pre ženy - v stredu, piatok, sobotu - rituál nevykonávajte v nedeľu;
  • na dosiahnutie väčšieho účinku môžete použiť lunárny kalendár;
  • presne reprodukovať text bez toho, aby nič zmenilo podľa vlastného uváženia;
  • vyslovovať slová šepotom, tlmeným;
  • hlavná vec je veriť v silu kúzla, nasmerovať všetku svoju energiu a lásku na jej realizáciu.

  Ďalej sa naučíme, ako hovoriť kýlu u kojenca samostatne a čo sa dá a nemôže urobiť počas procesu kúzla..

  Rituálny popis

  Kto bude hovoriť umbilikálnu chorobu? Kto môže vrhnúť kúzlo na sprisahanie proti prietrži?

  Najzaujímavejšou a najsilnejšou je láska matky k svojmu dieťaťu. Najmúdrejší z liečiteľov nebude schopný investovať do obradu toľko zázračnej uzdravovacej sily, aká je. Jej myšlienky sú úplne čisté a je pre ňu lepšie zveriť si túto citlivú záležitosť..

  Ak chcete viesť obrad, aby ste hovorili s pupočnou kýlou u dieťaťa, nepotrebujete vodu:

  • vstávať za úsvitu;
  • vystavte brucho dieťaťa a vezmite ho do náručia;
  • trikrát povedzte: „Matka vo svojom srdci porodila Božieho služobníka (meno), čakala na vás, modlila sa k Bohu za vaše pozemské šťastie. Boží otrok (meno), a teraz prosí nášho Pána, aby vám, môj syn (dcéra) (môj), žehnal ako môj syn Ježiš, aby pomohol uzdraviť čierny útok, ktorý prišiel do nášho domu odnikiaľ. Vyhláskovať všetky sily zeme a neba, mora a zeme, lesy a údolia, aby nám pomohli s dieťaťom a pomohli uzdraviť hroznú prietrž, kýlu, ktorá je žieravá a húževnatá. Nech služobník Boží (meno) zdravo spí na radosť srdca svojej matky. Nech ho nebeskí anjeli držia. Nehai sa rozhodne zaútočiť na pokožku a nezanechá žiadne stopy. V mene Otca a syna a svätého ducha! Amen ";
  • pľuvať dieťa na boľavé miesto;
  • upevnite nasledovne:

  „Modlitba mojej matky je za ušami Pána Boha a nemôže byť zničená ani vetrom, sekerou, ani zlou ľudskou zvestou. Moje slová sú držané za siedmimi pečaťami, na siedmich zámkoch a písaný text bude horieť a rozptyľovať popol vo vetre. Nepriateľ sa nedostane navždy. amen ".

  konečne

  • Teraz viete, ako hovoriť dieťaťu pupočníkovú prietrž, ako sa doma zbaviť slabochov.
  • Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako
  • Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako
  • Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!
  • Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!

  Pamätajte, že tento rituál je zameraný výlučne na dobro, je to modlitba rodiča za uzdravenie jeho dieťaťa. Počas kýlovej sprisahania u novorodencov nie je spáchaný žiadny zločin proti náboženstvu. Môže vám moc lásky pomôcť vo vašom materskom povolaní liečiť a liečiť!

  Jednou z najbežnejších chorôb je dnes pupočná kýla. Moderná medicína sa však s ňou výborne vyrovnáva ako s ľudovými liekmi.

  Je tu však jedna vec - prietržová tendencia sa vracia, bez ohľadu na to, aké prostriedky sa používajú na jej odstránenie. Vyžaduje sa opakovaná liečba, ale nie vždy je to možné. Zápletka z pupočnej kýly uľahčuje zbavenie sa choroby dospelých i malých detí.

  Moderná medicína rozlišuje niekoľko príznakov tohto ochorenia:

  • zvracanie
  • Výčnelok pupočnej oblasti;
  • Bolesť brucha.

  Umbilikálna hernia sa nazýva predĺženie pupočného kruhu pod vplyvom silného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Vývoj choroby spôsobuje neustálu zápchu a nadmerné zdvíhanie závaží. Kýla sa často vyvíja u 30-ročných tehotných žien alebo u obéznych ľudí.

  Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie vyvíja u novorodencov, nedávno narodených a zrelých žien.

  Po mnoho storočí, keď liek nebol prístupný pre všetkých a jeho úroveň bola oveľa nižšia ako moderná úroveň, ľudia verili v silu žiadostí a modlitieb. Pokiaľ ide o vyššie sily, ľudia mohli uzdraviť každú chorobu slovami. Potom najúčinnejším spôsobom liečby kýly boli práve sprisahania a ľudové lieky.

  Spasenie leží na mesiaci

  Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

  Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

  Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

  Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

  Kyslá smotana môže pomôcť proti pupočníkovej prietrži, táto metóda je však účinná, ak príčinou choroby bolo ťažké zdvihnutie. Kyslou smotanou sa hovorí špeciálnymi slovami, potom je na ňu namazané zapálené miesto. Zvyšky kyslej smotany sa podávajú mačke.

  Môžete tiež použiť dennú modlitbu, ktorá by sa mala čítať, až kým choroba ustúpi..

  Spiknutie pomôže zachrániť dieťa pred prietržou

  Lekári často odmietajú liečiť bábätká s pupočníkovou prietržou s odkazom na ich mladý vek..

  Ľudovým liekom sa dieťa vždy nedarí vyliečiť a často je kontraindikované z dôvodu možnej alergickej reakcie. To sa ešte musí vyriešiť prostredníctvom sprisahania.

  Ak však dieťa prijme ľudovú nápravu, potom sa rituál smie vykonávať ešte viac - to nijako neovplyvní liečbu. Tento prístup nespôsobí žiadne negatívne dôsledky..

  Magický rituál zameraný na odstránenie pupočnej kýly je len prečítať modlitbu nad dieťaťom.

  Text je potrebné prečítať skoro ráno, zatiaľ čo dieťa by malo byť v rukách čitateľa, potom bude liečba úspešná.

  Existujú pravidlá na vykonávanie kúzelného rituálu na liečbu bábätiek, ktoré boli prenášané ľudovými tradíciami po stáročia..

  Obrad by mali vykonávať buď príbuzní dieťaťa (matka, babička), alebo mocní kúzelníci. Je dôležité, aby osoba, ktorá slávnostne koná obrad, chcela dieťaťu pomôcť, následky nebudú mať na nikoho vplyv.

  Účinnosť obradu často spočíva v tom, že matka so všetkou silou a celým srdcom chce dieťa vyliečiť, bez ohľadu na to, čo na tento účel používa..

  Týmto prístupom sprisahanie absorbuje všetku materskú milosť a vieru v uzdravenie.

  Mnoho ľudí sa zaujíma o to, ako hovoriť s kýlou samostatne u dieťaťa, a či je možné uskutočniť podobný obrad doma, bez toho, aby sa uchýlili k veštcom a šepotom. Ponáhľame sa ubezpečiť - existuje taký spôsob, ktorý s vami zdieľame.

  Prietrž hernie môže byť veľmi efektívny, ak sa dodrží určité pravidlá. Sú to tieto:

  1. Musíte úprimne a bezpodmienečne veriť v magickú moc sprisahania. Ich pôsobenie nie je založené iba na magických manipuláciách, ale aj na dobre známom účinku placeba.
  2. Pozemok sa musí čítať prísne na klesajúcom mesiaci. To bolo v tomto okamihu, keď sa lunárna energia sústredila na odstránenie, zničenie všetkého zbytočného a zbytočného. Preto sa účinnosť obradu niekoľkokrát zvyšuje
  3. Blízky príbuzný dieťaťa by mal prečítať graf z pupočnej kýly. Je vhodné, aby ceremoniál uskutočnila matka alebo stará mama. Ak sa dieťa narodilo nedávno, môžete rituál vykonať spolu
  4. Osoba, ktorá číta sprisahanie, by nemala pociťovať negatívne emócie. Je dôležité byť v správnom postoji - dobrote. Pokojný a pozitívny emocionálny stav je kľúčom k úspechu
  5. Musíte udržiavať v tajnosti svoj úmysel vykonať obrad. Nezdieľajte plány s nikým. Zvlášť nestojí za to, aby sa sprisahanie konalo a dieťa sa uzdravilo

  Spiknutie na Mesiac

  V dávnych dobách úroveň medicíny neumožňovala vyliečiť všetky choroby a nie každý človek si mohol dovoliť kvalitnú liečbu u lekára. V takýchto prípadoch prišli na záchranu rôzne sprisahania a modlitby, ktoré sú celkom účinnými terapeutickými látkami..

  Pomáhali tiež s výskytom pupočnej alebo ingvinálnej prietrže.

  Za najobľúbenejšie hovorené terapie sa vždy považovali rituály od ľudí. S ich pomocou môžete eliminovať príznaky choroby a zbaviť sa nepríjemného výčnelku. Nižšie je uvedený príklad veľmi účinného sprisahania prietrže uskutočneného na úplňku presne o polnoci.

  Slová by sa mali opakovať trikrát, potom jemne pohladia boľavé miesto a úprimne si želajú zotavenie. Ak je to potrebné, kýla sa môže niekoľkokrát opakovať, až kým Mesiac na oblohe nezmizne. Po určitom čase choroba určite ustúpi.

  Záverečné odporúčania

  Pri hrudných chorobách fungujú dobre cirkevné modlitby. O pomoc sa môžete obrátiť na Artemius of Antioch alebo si pamätať na Žalm 90. Venujte pozornosť nasledujúcim bodom:

  • pôst pred cirkevnými obradmi;
  • Spoločenstvo tiež neubližuje;
  • prejsť sviatosťou vyznania;
  • používať svätenú vodu;
  • mysli pozitívne.

  Kúzlo domácnosti pomáha v náročných situáciách, preto by ste nemali zanedbávať múdrosť predkov. Úprimne verte v konečný výsledok, modlite sa úprimne, presne dodržiavajte naše algoritmy. Liečenie určite príde - ak urobíte všetko správne. Zdravie pre vašich blízkych!

  Značky: dospelý, kýla, konšpirácia, dojčatá, trieslovina, pupočník

  O autorovi: admin4ik

  Obrad pre matku

  Liečba doma zahŕňa nielen sprisahanie do pupočnej kýly, ale aj na predpisovanie liekov. Súbežne vykonávajú rituály, ktoré posilňujú imunitu novorodencov. Pred akýmkoľvek kúzelným konaním je potrebné kompletne vyčistiť dom modlitbami. Až potom môže byť dieťa zachránené pred problémami.

  Táto technika pracuje na energii matky. Jej láska a viera v rýchle uzdravenie šetrí aj bez pomoci drog. Mama slová by mali znieť úprimne, s presvedčením, že pacient sa problému úplne zbaví.

  Na rituál budete potrebovať:

  • kus látky;
  • Svätená voda;
  • kostolnú sviečku.

  Ak má dieťa niekoľko chorôb, najskôr sa zbaví pupočnej kýly.

  Pre mamu sa pripravuje samostatná obrana. Ráno pred očistením tela dieťaťa chodí žena do kostola a vypláchne všetky hriechy: prizná sa a požiada o vyššie požehnanie.

  Ceremónia sa koná doma - v príjemnom prostredí pre mamu a dieťa. Prvým krokom je odrezať kúsok nového tkaniva. Kropí sa svätou vodou a potom sa suší na ulici. Nemôžete vysušiť kúsok domu. Počas spánku dieťaťa sa vykonáva tajná akcia, aby ste sa nebáli.

  Potom zostáva v posteli novorodenca horiaca sviečka. Kým zhasne, časť nabitého tkaniva sa neodstráni z tela pacienta. Potom matka samostatne skryje hlavný atribút a pochováva sviečku pod suchým stromom..


  Jednoduchá kýla
  Ďalší účinný obrad sa vykonáva pri plávaní. U ľudí sa táto metóda používa pri akomkoľvek ochorení, ktoré preniklo do tela dieťaťa. Použité nové mydlo. Musíte si ho kúpiť vopred: rodičia chodia na trh a kupujú najdrahšie mydlo, ktoré nájdu. Nemôžete vziať zmenu za nákup. Na ceste domov by sa rodičia nemali obracať alebo hovoriť s neznámymi ľuďmi.

  Dobrý čas na vykonanie rituálu je večer po západe slnka. Ubúdajúci mesiac pomôže rýchlo zničiť chorobu. Dej začína fungovať od prvého týždňa, ale nemôžete čakať na bleskové zmeny v blahobyte dieťaťa..

  Môžete to zopakovať pri plávaní. Koža dieťaťa by mala byť mydlá a pena by sa mala dobre umyť, akoby choroba bola znečistená. Potom sa použitá voda vyleje pod akýkoľvek vyschnutý strom. Mydlo zakúpené a nabité potrebnou energiou môže umývať iba pacient, ale iní členovia rodiny ho nesmú používať..

  Ak je to potrebné, ak táto technika nefungovala prvýkrát, celá akcia sa opakuje, ale nie skôr ako o týždeň neskôr. Rituál ide dobre s tradičnou medicínou: užívanie liekov urýchli magické liečenie.

  Jeden zo slávnych liečiteľov účinne hovoril s trieslovou kýlou. Tento obrad je veľmi efektívny a pomáha v prípadoch s pupočníkovou prietržou. Ale iba vtedy, ak sa to splní s dobrými želaniami a čistými myšlienkami.

  Budete si musieť kúpiť kusový cukor v obchode a priniesť ho domov. Je tiež potrebné priviesť z cirkvi požehnanú vodu..

  Berie všetko úplne a nezanecháva kvapku! Amen! " Opakujte slová 7 krát, vyhoďte cukor z okna.

  Rituál sa opakuje tri dni a denne prináša novú vodu z kostola. A počas vykonávania sa musíte snažiť nevyvíjať príliš veľký tlak na boľavé miesto, aby ste nevyvolali štípanie.

  Prezentovaný graf kýly u novorodencov pomáha najmä pri včasnom odhalení patológie, keď výčnelok nie je príliš veľký..

  Intuitívna hernia

  Všeobecne známa ingvinická prietrž je pomerne častá a môže spôsobiť vážne nepohodlie nielen dieťaťu, ale aj dospelému. Jeden z najpopulárnejších starých sprisahaní pomôže zbaviť sa nepríjemného problému a vyhnúť sa chirurgickému zákroku..

  Bude to trvať trochu lesného machu a čakať na obdobie rastúceho mesiaca.

  Je potrebné opakovať slová trikrát, plne sa sústrediť na myšlienku, ako sa zbaviť choroby. Potom by ste mali mach starostlivo zabaliť do čistej vreckovky a ísť do postele a dať zväzok pod vankúš.

  Čoskoro ráno, s prvými slnečnými lúčmi, je potrebné vrátiť mach na miesto, kde bol odobratý. A nabudúce nakrájame na plátky nový kúsok čerstvého machu. Prezentovaný pozemok je potrebné opakovať z ingínovej prietrže niekoľko nocí až do úplňku.

  Ak je problém v slabinách

  Inguinálna hernia sprisahania bude fungovať s istotou, ak si sami vytrhnete mach. Dôkladne umytý mach v rituálnej praxi sa aplikuje na problémové miesto. Intonácia musí byť sebaistá a pokojná.


  Medzi ľuďmi je tiež rozšírené sprisahanie z trieslovej prietrže, ktoré sa vyskytuje hlavne u dospelých.

  Staroveký rituál s modlitbou

  Vo výnimočných prípadoch sa u detí súčasne zistí pupočná kýla aj slabina. V takýchto situáciách je ťažké okamžite nájsť optimálne riešenie a liečiť problém tradičnými metódami. Potom dôjde k záchrane univerzálnej kýlovej sprisahania, ktorá odstráni obe ochorenia naraz.

  Je vhodný pre dospelých trpiacich jedným alebo viacerými hernálnymi výčnelkami.

  Musíte opakovať slová 7 krát, hladil bolesť. Tento rituál je dosť silný a po ňom už zvyčajne nevzniká otázka, ako hovoriť kýlu u dojčaťa alebo u dospelého..

  Na predbežné čistenie obytného priestoru vo vode sa chová veľké množstvo soli. Celý dom je umývaný týmto riešením: podlaha, steny a dokonca aj nábytok. Potom prečítali modlitbu „Náš Otec“. Liečba po takomto vyčistení pôjde rýchlejšie a bez vážnych následkov na novorodenca.

  Táto technika sa používa 3 dni v rade. Za úsvitu je potrebné vykonať tajné kroky, aby to nikto nevidel. Táto metóda je vhodná na liečenie dievčaťa aj chlapca, ako aj dospelých.

  Mágia začína konať od prvého dňa. Pacient má bolesti a akútne príznaky sú oslabené. Dej pomáha rýchlejšie sa zotaviť, ak sa z pupočnej kýly použili radikálne tradičné metódy liečby.

  Ďalej pripravte atribúty. Za týmto účelom ide príbuzný alebo rodič pacienta do kostola a prináša sviečky a trochu svätej vody. Ak je dieťa veľmi choré, môžete vziať jednu z jeho vecí do kostola. S horiacou sviečkou musíte obísť celý dom, aby ste odstránili negatív - počas toho čítali modlitebnú prosbu svätého, ktorého meno je choré..

  Musíte prečítať hex z pamäte, bez toho aby ste menili poradie slov v ňom. Potom je pacient posypaný svätou vodou a je vyslovená modlitba „Náš Otec“. Nasledujúce ráno sa postup opakuje. Túto techniku ​​môže násilím použiť iba blízky príbuzný dieťaťa - cudzinec mu spôsobí škodu.

  Potom opláchnite dieťa mydlom mydla, opakujte znovu text kompostu a trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

  Po rituále by sa mydlo malo zlikvidovať. Musí byť pochovaný v zemi ďaleko od domova. Alebo sa utopí v rieke, jazere. Je lepšie nájsť veľmi opustený priestor.

  Lekár alebo čarodejnica

  Mnoho ľudí má otázku - vidieť chirurga alebo liečiteľa. Odpoveď by mala byť jedna - najprv kontaktujte odborníka, lekára. Vo väčšine prípadov sa pri malej prietrži odporúča rodičom obvyklé jednoduché manipulácie - masáže, masti atď..

  V tejto podobe môžu byť použité kýly, sprisahanie. Nezabudnite však vysloviť uzdravovacie slová, ktoré by mala mať buď stará mama, alebo osvedčená liečiteľka. Ak je prietrž značnej veľkosti a sprisahania, modlitby nepomohli, bežte k lekárovi. Bežať veľmi rýchlo. Otáľanie ovplyvní celkový stav dieťaťa, jeho zdravie.

  Ďalšou vlastnosťou, ak odborník odporučil lekársku liečbu pupočníkovej prietrže u dojčiat, by ju človek nemal odmietnuť. A súbežne s uskutočňovaním relácií na herniovom pozemku. Dá sa povedať, že prietrž hernie sa vykonáva „z dvoch frontov“.

  Sila sprisahania proti pupočnej kýle bola skúšaná po stáročia. Preto je možné a potrebné vyskúšať tento konkrétny magický rituál proti chorobe dieťaťa a za priaznivých podmienok potreba operácie na odstránenie prietrže zmizne.

  Pozemok s kyslou smotanou

  Potom je potrebné bolesť starostlivo namazať kyslou smotanou, prikryť kúskom prírodnej látky a nechať cez noc. Čoskoro ráno by sa kyslá smotana mala umyť a zvyšok by sa mal podať akejkoľvek mačke alebo mačke. Ak sa všetko urobí správne, deti sa musia zbaviť nepríjemného problému.

  Rôzne sprisahania z prietrže účinne pomáhajú vyrovnať sa s nepríjemnými prejavmi choroby u detí a dospelých. Sú veľmi užitočné v prípadoch, keď je liek bezmocný. Ale iba vtedy, ak sa vykonáva v súlade so všetkými pravidlami.

  V opačnom prípade hrozí, že sa situácia zhorší a spôsobí ešte väčšie poškodenie. Preto je dôležité pristupovať k vykonávaniu sprisahania opatrne a dôkladne si preštudovať všetky pravidlá a pokyny. Až potom si môžete byť istí účinnou pomocou mágie, ktorá vám pomôže zbaviť sa nepríjemného problému navždy.

  Ako hovoriť o rôznych druhoch kýly u dieťaťa

  Mladí rodičia často hľadajú spôsob, ako správne povedať prietrž novorodenca, aby nevyužili chirurgický zákrok. Liečivé kúzla prenášané príbuznými z krvi.

  Na dosiahnutie maximálneho účinku je najlepšie vykonať okúzlenie rôznych typov kýly pre matku alebo babičku, ktorá úprimne verí v účinnosť magického rituálu..

  Ako hovoriť pupočníkovú herniu u dojčaťa - jednoduché sprisahanie

  Odporúčania na vykonanie jednoduchého lekárskeho obradu:

  1. Skoro ráno položte svoje dieťa na pohovku alebo posteľ. Je vhodné, aby dieťa neplakalo, ale malo dobrú náladu.
  2. Otvorte oblasť tela, kde sa bolesť nachádza.
  3. Veďte malý prst ľavej ruky okolo novotvaru a prečítajte si také sprisahania, aby ste sa zbavili pupočnej kýly, ktorá sa objavila v dieťati: „Bože, pozri sa na nás a zachráň sa. Posilnite svoje zdravie (meno dieťaťa) a chráňte ho pred chorobou. Nechajte chorobu vyjsť z domu cez okná alebo dvere. Padne na koleso az neho spadne do hlbokej diery a nikdy sa odtiaľ nedostane. Vyššie uvedené je predurčené na splnenie Božím súhlasom. “.
  4. Kúzlo zopakujte trikrát a potom rovnaké množstvo pľuvajte cez ľavé rameno.

  Rituál môžete opakovať raz týždenne - hernia by sa mala do jedného mesiaca výrazne znížiť.

  Staroveký obrad

  Na tri dni v rade vstaňte s prvými lúčmi slnka a prečítajte si ďalší pozemok z pupočnej kýly v čele postieľky..

  Počas odovzdávania kúzla jemne klepnite na nositeľné vzdelanie, aby ste dieťaťu neublížili.

  S mincou

  Nalejte alkohol mincou ľubovoľnej nominálnej hodnoty, vložte ju do nádoby so zasvätenou vodou a nechajte ju pod úsvitom na okennom parapete do úsvitu. V dopoludňajších hodinách prilepte mincu na prietržku dieťaťa pomocou pásovej pomôcky a povedzte:

  Nechajte mincu jeden týždeň, uistite sa, že každý deň nevychádza, a nevyvoláva u dieťaťa alergickú reakciu. Keď uplynie stanovený čas, hodte mincu čo najďalej od domu na opustené miesto a potichu povedzte: „Vystúpte z lesov a polí a nevracajte sa k môjmu dieťaťu až do konca života“.

  S mydlom

  Kroky na vykonanie rituálu sú pomerne jednoduché:

  1. Pri kúpaní dieťaťa vezmite do ľavej ruky malý kúsok tuhého mydla.
  2. Povedzte také sprisahanie: „Z tela (meno dieťaťa) odstránim všetky nečistoty vrátane choroby, ktorá sa rozrástla. Odíde v hustých lesoch a bude pochovaná v zarastenej močiare. "Už nikdy nebude schopný nájsť boľavú cestu späť, pretože bude rásť s hustou trávou." Zadaný text zopakujte trikrát.
  3. Pri kúpaní používajte tyčinku očareného mydla.

  Zvyšte kúsok mydla z domu alebo ho vyhoďte do riečnej vody.

  Inguinálna kýla

  Pravidlá vykonávania liečebného rituálu:

  1. Zozbierajte vodný mach a po návrate domov ho opláchnite od nečistôt.
  2. Za splnu si prečítajte na pozemku nasledujúci pozemok: „Za modrým morom a hlbokými oceánmi sa v machu skrýval obrovský kameň, strážený mohutným Buyanom. Pod týmto kameňom viper žije a žije. Jie všetky vredy, ale ona sama nikdy nie je chorá na nič. Viper had, jesť a choroba môjho dieťaťa. Uspokojte svoj hlad a vráťte našu bývalú radosť našej rodine. “.
  3. Položte očarený mach na postihnuté miesto tela dieťaťa.

  Ďalší obrad pomôže zbaviť sa prietrže v slabinách:

  1. Kúpte si kúsok vlny alebo hodvábu, malý textilný vak a sviečku s bielym voskom. Pri nákupe neberte nič.
  2. Za svitania vyzdvihnite zapálenú sviečku a trikrát choďte s dieťaťom do postele a zašepkajte „Náš otec“.
  3. Povedzme sedemkrát za sebou: „Vypadni z bolesti v temných lesoch, na dno hlbokých morí a za zelené polia. Nemáte žiadne zuby, ale musím vás - uhryznúť a odtlačiť. Mučiace kamene, morská voda a kmene stromov a (meno dieťaťa) nemučia ďalšiu sekundu. Moje slová sa stali silnejšími a nikto ich nemôže zmeniť. “.
  4. Po každom obsadení kúzla pľuvať na zakúpený kus látky..

  Vložte kúsok do tašky a schovajte sa pred zvedavými očami. Sviečku zapaľujte na 7 dní, potom vložte zvyšné škvárové vlákno do tkaniny vo vrecku a spálte ho na križovatke alebo pustine.

  Materské sprisahanie

  U novorodenca silne nekousajte kýlu a nečítajte také sprisahanie.

  Uvoľnite novotvar, trikrát ražte na ľavú stranu.

  Rituál začína fungovať hneď nasledujúci deň, zatiaľ čo kúzlo, na rozdiel od väčšiny ostatných, sa nedá opakovať.

  Pravoslávna modlitba

  Ak sa chcete zbaviť prietrže, postupujte takto:

  1. Po prebudení dieťaťa ho držte v náručí.
  2. Povedzte trikrát: „Mama vás porodila pod srdcom, tešila sa na vaše narodenie, modlila sa dňom i nocou o dobré zdravie a šťastný osud pre jej krv. Teraz obraciam svoju modlitbu k Všemohúcemu - pomáhajú dieťaťu zotaviť sa z čierneho bolesti, ktorá vznikla z ničoho nič. Vyzývam všetky prírodné prvky, aby pomohli - dajte mi silu, aby som sa zbavil žieravej prietrže. Nechajte moju dušu potešiť (meno dieťaťa) pokojne spať, strážené anjelmi, a bolesť kože zmizne a nezanecháva na malom tele nijaké stopy. V mene Pána, jeho Všemohúceho Syna a všetkých svätých. “.
  3. Vypľujte časť tela postihnutú touto chorobou a povedzte: „Drahý Bože, prosím, počuj moje úprimné modlitby. Nech nie je vyššie uvedené rozptýlené vetrom, nie je nasekané sekerami a nerozšíri sa v povesti závistivých alebo zlých priaznivcov. Slová modlitby sa zachovajú pre sedem zapečatených hradov. Bolesť opúšťa (meno dieťaťa) a nikdy sa nevráti. “.

  Čítanie sprisahaní by malo byť v súkromí s dieťaťom - prítomnosť iných ľudí naruší energetické pole a oslabí účinok modlitby. Pri používaní bielej mágie na liečbu bábätiek nezabudnite na dôležitosť kontaktu s lekárom - iba kvalifikovaný odborník bude schopný správne vyhodnotiť rozsah zdravotného problému..

  Prečítajte Si O Druhy Kýl

  Výčnelok disku l4 l5 čo to je a ako sa s ním liečiť - na tieto a ďalšie otázky sa stretávajú ľudia, ktorým bola táto choroba diagnostikovaná. Výčnelok je primárnou fázou vývoja medzistavcovej prietrže.
  Xiphoidný procesToto je najmenšia a najnižšia oblasť hrudnej kosti. Pri narodení je to tenká, približne trojuholníková oblasť chrupavky, ktorá pomaly osifikuje a fúzuje s telom hrudnej kosti.
  Adenomyóza je ochorenie maternice, pri ktorom endometrium začína prenikať do svalového tkaniva tohto orgánu a rastie cez separačnú vrstvu. Tento stav je patologický a benígny, ale s vysokým rizikom rakoviny..