loader

Umbilická kýla

Spiknutie z pupočnej kýly je jedným zo spôsobov, ako môžete túto chorobu prekonať. Môžete sa toho zbaviť sami, pomôcť svojej rodine a priateľom. Rituály sa musia vykonávať v určitých dňoch av určitom čase s čistými myšlienkami. Túto chorobu môžete liečiť ľudovými metódami a sprisahaniami, ako sú tie, ktoré sú opísané v tomto dobre prečítanom článku..

"Na mori, pri oceáne je dub, pod ním dub zlatý hrbol." Zohrabávam, zahrabávam kužeľ pod dubom a jazdím prietrž pod dubom. A vy ležíte pod dubom, nehovoríte žiadne slová, len pomáhate anjelovi (meno pacienta), vezmite si prietrž. amen ".

Ak kýla vyliezla po ťažkom zdvíhaní

Tento pozemok sa číta na čerstvej kyslej smotane (mal by byť prirodzený nie z hypermarketu a nie z trhu). Po prečítaní pozemku na kyslej smotane je potrebné túto kyslú smotanu rozmazať bolesťami a zvyšnú kyslou smotanu by sa mala kŕmiť mačkou. Sprisahanie sa číta na tri noci v rade.

"Bože pomôž mi. Boh žehnaj ma. Idem von z domu cez všetky dvere. Cez všetky pereje, cez všetky brány. Zatváram za sebou brány, zamknem zámky na dverách. Neberiem si so sebou kľúče na cestu. Idem „Som drahý, z cesty odbočím na cestu, z cesty, ktorú odbočím na otvorené pole. Pod nimi je sedem kríkov, sedem mačiek, všetky mačky sú sivé a pod siedmym kríkom je čierna mačka. Mačka, mačka, nahlodávala otroka (meno) všetko. Všetkých dvanásť prietrží: prietrž, priľahlá prietrž, prierezová prietrž, ulnárska prietrž, oko prietrž, vaječník, kefa, srdce, srdce, popliteálna. Zadná časť, čierna prietrž, biela prietrž, žltá prietrž, červená prietrž. A všetky kýly, ktoré povedala, čo nepovedala. Vieš, uhryznúť, aby sa nežuť, nebolo od tejto hodiny choré, od môjho rozkazu, od môjho ohovárania. Od tejto chvíle navždy a navždy. amen "

Pri čítaní sprisahania z pupočnej kýly musíte určite veriť v efektívnosť magických účinkov. Ak nie je viera v úspešnosť liečby, potom magické slová nielenže nemôžu túto chorobu vyliečiť, ale môžu sa tiež vyvolať jej progresie. Vykonávajú sa rituály, ktorých cieľom je zbaviť sa pupočnej kýly počas klesajúceho mesiaca. Je tiež veľmi dôležité pozorovať sviatostný obrad, nikto by o tom nemal byť informovaný.

Hernia sprisahania na Mesiac

Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

Existuje spôsob, ako eliminovať chorobu nielen doma, ale aj u vašich príbuzných. Na tento účel je potrebné prečítať si text sprisahania a uviesť, od koho je potrebné chorobu odstrániť..

Kýla prietrže u detí

Postup prietrže kýly u novorodencov sa vykonáva v úplne pokojnom prostredí, keď sa matka a dieťa cítia dobre a sú naladení na „rovnakú vlnu“..

Pri čítaní špeciálnych slov sa niektoré špeciálne zariadenia nevyžadujú. Čas rituálu zvyčajne nehrá významnú úlohu, od niektorých liečiteľov však môžete počuť, že sprisahania vykonané ráno sú považované za najúčinnejšie.

Dieťa sa vyzlieka a položí pred seba na prebaľovací pult alebo posteľ. Malíček ľavej ruky je krúžený okolo pupka novorodenca a opakuje tieto slová:

„Môže byť moje dieťa zdravé. Nechajte pupočnú kýlu zmiznúť. Choroba, choď preč. Choďte na volante, z volantu do jamy a zostaňte tam. “

Tento text sa vyslovuje trikrát, potom „pritiahnu chorobu“ z prsta do okna.

Aby sa upevnil účinok magických slov, predpokladá sa, že za úsvitu musíte ísť k spiacemu dieťaťu a vysloviť ďalšie sprisahanie a jemne ho hladiť po bruchu:

„Choď preč, choroba je na opustenom poli prekliata na dno mora do húštiny lesa. Nájdite tam veľký kameň a uhryznite ho a nechajte moje dieťa, moju krv (nazývanú meno pacienta). ““

Graf začína po niekoľkých sekundách a viditeľné výsledky sa objavia po 2 alebo 3 týždňoch.

Pomáha prietrž prietrže

Medicína v mnohých prípadoch nie je schopná pomôcť človeku bez ohľadu na to, ako je vyvinutá. Napríklad choroba, ako je prietrž pažeráka, pupočnej, stavcovej (bedrovej) oblasti, nie je vždy liečená pomocou tradičnej medicíny. V takom prípade prichádzajú na záchranu alternatívne metódy, napríklad mágia.

Hernia plot

Účinnosť tejto metódy sa oplatí vážne zvážiť. Faktom je, že predtým, ako neexistoval chirurgický zákrok, neexistoval prístup k vnútorným orgánom a liečiteľom riadeným iba tradičnou medicínou. V domácnosti sa najčastejšie používa prietrž hernie u dospelých a detí na liečenie choroby. Viac informácií o tejto metóde..

Názor tradičnej medicíny na liečbu kýlovej mágie

Lekári sú nejasní o všetkom, čo logicky nemožno vysvetliť, a preto sa názory líšia - čiastočne proti, čiastočne za. Liečba kýly konšpiráciou nie je vždy podporovaná úradným lekárstvom. V krajinách bývalého Sovietskeho zväzu sa najčastejšie používajú metódy hojenia ľudovej kýly. Existuje logické vysvetlenie:

 • Muž sa chce všetkými prostriedkami vyhnúť chirurgickému zákroku
 • Ak človek žije v dedine alebo dedine, jednoducho nemá prístup k vysokokvalifikovanému lekárovi
 • Nedostatok dôvery v medicínu všeobecne
 • Hernia sprisahania možno považovať za skutočné spasenie, ak osoba nemá peniaze na operáciu

Obzvlášť často používam sprisahanie na pupočníkovú prietrž u dojčiat, pretože nevyžaduje urgentný chirurgický zákrok. Určité sprisahania, čítané ako sa zbaviť choroby, významne urýchlia liečebný proces. V žiadnom prípade nemôžu dieťaťu ublížiť. Podrobne sa učíme, ako doma vykonávať sprisahanie spikleneckej rituály pupočnej hernie.

Ako hovoriť kýlu u novorodenca

Ak malé dieťa trpí bolesťou, dospelí budú hľadať spôsoby, ako zmierniť syndróm bolesti. Malé deti často trpia prietržou, ktorá sa prejavuje dlhotrvajúcim plačom. Matky samozrejme chcú dieťaťu pomôcť čo najskôr, pričom sa vyhnú operácii. Málokto vie o existencii špeciálneho sprisahania z pupočnej kýly u detí. A on sa zase môže zbaviť choroby rýchlejšie a lepšie masáže a obväzy.

Tento rituál má niekoľko funkcií. Napríklad právo na konanie majú iba najbližší príbuzní dieťaťa, a to matka alebo babička. Je to ženská energia, ktorá tu hrá vedúcu úlohu, pretože má materské pocity, ktoré sú najsilnejšie. Je tiež dôležité, aké slová a aký pocit sa vyslovia.

Takéto rituály sa musia uskutočňovať za podmienok úplnej dôvernosti, to znamená, že nikto nevie, čo presne zamýšľate urobiť, musí zostať pupočné kýlové sprisahanie utajené. Odporúča sa tiež zvoliť čas, keď je mesiac v rastovej fáze, tj na rastúcom mesiaci.

Najprv sa musíte pripraviť, na to sa musíte osprchovať a najlepšie je to urobiť s pramenitou vodou, ktorá je čo najčistejšia. Umyte si vlasy a vyčistite si zuby. Potom vyhľadajte všetky potrebné položky:

 • 3 sviečky
 • Cirkevný olej
 • Črepníková pôda (nie z cintorína)

Naolejujte oblasť pupočnej kýly. Toto by sa malo robiť opatrne, presne v smere hodinových ručičiek, aby vaše pohyby neprinášali dieťaťu nepohodlie. Potom zapaľujte sviečky a pomocou zubov jemne uhryznite svojho chlapca alebo dievča do pupočnej kýly. Po vyslovení nasledujúcich troch slov modlitby:

"Vytrhnem prietrž, oslobodím ťa." Chcem ťa uhryznúť a zabudnúť “.

Keď je požadovaný kýly sprisahania, je potrebné pľuvať do hrnca zeme, potom tam dať von sviečky. Rituál sa považuje za úplný. Mali by ste batoľa batoľa a pevne objímať. Slávnostný obrad opakujte ďalších 7 nocí, ôsmy deň by mala prietrž úplne zmiznúť.

Ako sa zbaviť slabinovej prietrže

Inguinálna kýla je pomerne nepríjemné ochorenie, ktoré často spôsobuje, že pacient si ľahne na stôl k chirurgovi. Málokto sa však bude páčiť myšlienke, že naň čaká operácia, ako aj celkovej anestézii a všetkým nasledujúcim dôsledkom. Z tohto dôvodu sa pacienti lekárov čoraz častejšie uchyľujú k samoliečbe, to znamená, že čítajú určité sprisahania.

Aby ste zachránili osobu pred problémom, musíte si prečítať magickú modlitbu päť dní v rade, ktorá sa musí striktne čítať pri západe slnka. Zašifrujte tieto slová:

"Ja, tvoj (tvoj) otrok (otrok), mám trápenie, že sa nedokážem vyrovnať, pomôcť mi, uzdraviť ma a dať mi silu, aby som prežil túto chorobu, nechajú hernie odísť.".

V čase, keď vyslovujete tieto slová, musíte nasmerovať všetku svoju silu a myšlienky na boľavé miesto. Modlitba sa musí čítať päťkrát za sebou. No, ak aspoň raz dopadne na spln, to znamená na spln.

Posielanie rituálu, aby ste sa zbavili prietrže

Existuje aj ďalší rituál určený na boj proti trieslovinové kýle, nazýva sa to aj posielanie. Používa sa aj pod iným menom - sprisahanie z trieslovej prietrže. Vo svojej praxi ho často používa liečiteľka Natalya Stepanova. Ak sa chcete správať ako doma, budete potrebovať obyčajný zelený mach (sibírsky), ktorý nájdete v ktorejkoľvek lesnej plantáži. Je dôležité, aby ste si mach priniesli domov, od toho závisí úspech rituálu. Keď sa nájde požadovaný kus, musíte mach pripevniť k boľavému miestu, t. J. Prietrži, pričom zašepkáte tieto slová:

„Našiel som (našiel) kameň burín, je plný machu, pod ním tečie moja krv, ale je chorý. Uzdrav ma, pomôž mi, vezmi moju chorobu do seba. “.

Po poslednom prečítaní textu musíte vziať mach a dostať ho na miesto, kde bolo prijaté. Zároveň musíte posypať škrupinou vajcia a oboma rukami položiť mach.

Modlitba za sprisahanie vertebrálnej kýly

S pomocou mágie sa môžete zbaviť pupočnej kýly a stavcov. To však nie je možné vo všetkých prípadoch, ale iba vtedy, keď má choroba nekomplikovaný typ. Toto ochorenie je najzávažnejšie u mužov. Je dôležité odlíšiť magické rituály od ľudových metód, ktoré v tejto situácii pravdepodobne nebudú užitočné. Aj keď sú to starodávne metódy liečby, oplatí sa ich spochybniť..

Magické sprisahania proti vertebrálnej hernii majú energetické posolstvo, ktoré vychádza zo vzájomného pôsobenia túžby a viery vo výsledok. Tento text pomôže očistiť celé telo, to znamená, aktualizovať čakry a zbaviť sa nahromadených negatívov. To všetko pomôže telu uzdraviť sa a pupočná kýla jednoducho zmizne.

Takéto sprisahania sa čítajú najmenej sedemkrát za sebou, bez toho, aby sa menila intonácia a nikam sa nehovorilo. Ak chcete zosilniť účinok rituálu, vezmite niekoľko kúskov kusového cukru a pripevnite ho na chrbticu na miesto, ktoré trápi. Potom navlhčite ruku vodou a položte ju na chrbát, aby sa cukor roztopil. Potom začnite čítať prietrž hernie:

"Biely piesok pohltil vodu, takže si berieš moje trápenie." Odtrhávam časť môjho tela, pretože chcem liečiť chrbát. Pomôž mi, amen, amen, amen. “.

Po vyslovení všetkých slov sa osprchujte a potom si utrite chrbát vreckovkou namočenou v bylinkovom vývare. Obrad opakujte ešte dvakrát, najlepšie na rastúcom mesiaci.

Modlitba je najlepším pomocníkom prietrže

Modlitba je mocný spôsob, ako bojovať s chorobami, pri ktorých je vaším pomocníkom samotný Boh. Existuje veľa skutočných príkladov, keď sa ľudia zbavili rôznych chorôb iba jednou modlitbou. Existujú ikony, ktorých modlitby majú najsilnejšiu moc, tí, ktorí trpia rôznymi chorobami, sa k nim obracajú. Sú to svätí ako Artemy a samozrejme Panteleimon. Rovnaký spôsob môže byť účinný pri ochorení, ako je kýla.

Pred oslovením svätého slova sa musíte zúčastniť a priznať sa, čím môžete byť očistení od všetkého, čo sa nahromadilo. Je dôležité vykonať ten istý rituál na konci, aby sme očistili toho, kto hovoril. Ak v mysli nie je žiadny hriech, choroby odchádzajú rýchlejšie a liečenie je nevyhnutné.

S pomocou svätej vody, ktorú si môžete kúpiť v kostole alebo si vziať ten, ktorý bol vysvätený pri krste, musíte umyť miesto prietrže. Pretože v tejto tekutine existuje niečo viac ako zloženie obyčajnej vody, to znamená H2O, božská energia bude nasmerovaná presne tam, kde je to teraz potrebné. Okrem toho sa pomocou vonkajšieho použitia môžete zbaviť telesných chorôb, vrátane prietrže, ak ho pijete každé ráno na lačný žalúdok, je možné natrvalo sa zbaviť škodlivých závislostí - drogovej závislosti a alkoholizmu.

Bežné kýlové sprisahanie

Kýla sa často vyskytuje v dôsledku skutočnosti, že človek pravidelne zdvíha závažia alebo raz váži príliš ťažkú ​​váhu. Takéto prípady zahŕňajú pooperačnú prietrž. V takýchto prípadoch príde na záchranu ďalší pozemok z pupočnej kýly. Na jej uskutočnenie potrebujete kyslú smotanu, ktorú si musíte kúpiť v bazári bez toho, aby ste pri nákupe museli vykonať akúkoľvek zmenu. Rozložte mliečnymi výrobkami bolesť v mieste, kde sa nachádza prietrž, zvyšok dajte svojim domácim miláčikom a v žiadnom prípade ich nevyhadzujte. Po aplikácii kyslej smotany povedzte tieto slová:

„Pane, môj Bože, nech mi bude požehnaný, nech je pokoj a ticho v mojom dome, sláva a chválu na veky vekov. Nech vaše ruky pomôžu uzdraviť moje smrteľné telo a žalúdok, môžem byť zdravý (zdravý) na prechádzku životom sám o sebe a životom v radosti. Amen, Amen, Amen. “.

Silné prietrž hernie sa musí pozorne prečítať, pričom každé slovo sa vyhlasuje za zmysel, pričom každé písmeno vkladá maximálnu energiu. Prečítajte si text päť nocí za sebou, na šiesty deň by ste sa mali cítiť uľavení. Ak sa tak nestane, mali by ste okamžite vyhľadať lekára a vyhľadať odbornú pomoc..

Umbilické kýly

Potom sa pýtali na herniu... Možno niekto príde vhod... Čítal som a robil masáž. Trvalo to maximálne 3 týždne.

1) Spiknutie kýly u detí: „Babička Solomonidushka v Najsvätejšej Teotokose hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami. Hovorím teda so služobníkom Božím (meno dieťaťa). amen ".

Hovorte trikrát a 3 dni v rade, okrem nedele. Pri sprisahaní by ste mali jemne hrýzť pupok vášho dieťaťa perami.

2) „Prvýkrát, dobrú hodinu, Pane Bože, pomôž, poďakuj Matke Bože, pomôž, ďakujem, nepomáham, Matka Božia, pomôž, vyslovuj, vymývam herniu, kýlu, lícnu kosť, lícnu kosť od služobníka Božieho (meno). Pokarhávam vás, vydieranie, žobranie, hádzanie, volanie. Ak hrýznete, zúrite, potom vám uhryznem zuby. Kýla, kýla, lícna kosť, lícna kosť, choďte na suchý dub, je tu vaša prechádzka, je tu vaša krása. Amen. " Čítajte trikrát. Hneď na začiatku sa prekrížiť a preťať toho, kto požiadal o pomoc.


3) Tu je text jednoduchého sprisahania, ktoré môžete skúsiť urobiť sami:
"Nosila sa, porodila sa, vzala si bolesť, sama bola pohryta prietržami." Amen, amen, amen. “ Potom predstieraš, že si zahryzol pupok.
Zápletka sa musí čítať najmenej tri dni, predtým je lepšie prečítať si akúkoľvek modlitbu, ktorú poznáte, napríklad „Náš otec“..

4) „Yegoriy kráčal na otvorenom poli pozdĺž rannej rosy, Egor zložil tristo zlatých lukov, tristo zlatých šípov a tristo zlatých lukostrelcov a strieľal a strieľal na služobníka Božieho. hrebeň: a ponesie čierneho medveďa do temných lesov, do rýchlych močiarov, takže v storočí nebude ani deň, ani noc, navždy a navždy. amen ".
Pravopis zakreslite trikrát a zakaždým trikrát pľutujte.

Magický boj s pupočnou kýlou u dieťaťa: ako čítať dej?

Mnohí sa zaujímajú o spôsoby dusenia kýly pri kojencoch, ako aj o možnosť uskutočniť takýto obrad sami - bez toho, aby sa uchýlili k čarodejníkom a liečiteľom. Naši predkovia verili, že sprisahanie prietrže novorodencov je najúčinnejším prostriedkom v boji proti tejto chorobe..

Stanovenie kýly

Už v prvých dňoch života malej osoby si môžete všimnúť malý proces v oblasti pupka alebo menej často opuch v oblasti slabín. Toto je prietrž, ktorá sa dá vynútiť, ak sa budete usilovať.

Pri svalovom napätí sa vydúva dopredu. Najčastejšie sa pupočná kýla vyskytuje u predčasne narodených detí. Získava sa aj pri častých výkrikoch: batoľa mu trhá žalúdok.

Vypukávanie nie je vždy pozorované - všetko záleží na veľkosti herniovej formácie.

Všeobecné odporúčania

Aby ste v sprisahaní dosiahli svoj cieľ, musíte jasne dodržiavať konkrétne pravidlá. Po prvé, je potrebné čo najviac veriť v silu takého rituálu. Jej činnosť je založená nielen na magických premenách, ale aj na psychologickej nálade toho, kto bude vykonávať obrad..

Po druhé, vyslovte sprisahanie iba počas klesajúcej fázy mesiaca: jeho energia je teraz zameraná na to, aby sa zbavilo všetkého zbytočného. Vystúpenie obradu sa niekoľkokrát zvyšuje.

Po tretie, iba krvný príbuzný dieťaťa, najlepšie zo všetkých matiek alebo babičiek, môže vyhlásiť sprisahanie z pupočnej kýly. Pred začatím čarovnej akcie musíte od seba odstrániť prebytočný odev a zostať v ľahkej košeli až do päty. Vlasy je potrebné rozpustiť a česať.

Je dôležité mať správny emocionálny postoj, nie udržiavať negatívne srdce. Pokojné myšlienky a optimizmus sú kľúčom k úspechu..

Jednoduché sprisahanie

Dieťa by nemalo plakať, nič by ho nemalo obťažovať. Pre zákrok musíte nájsť miesto na tele dieťaťa, v ktorom je herniálna formácia. Zakrúžkujte kýlu dieťaťa čistými a jemnými pohybmi malíčkom ľavej ruky.

Musíte trikrát povedať tieto slová: „Pane, pomôž! Posilnite a zmiernite choroby! Ochorenie, choďte! Choďte na volante a mimo volantu - do jamy! Tam musíš byť! Tak buď! “.

O trikrát neskôr, cez vaše ľavé rameno. Je ľahké skontrolovať účinok sprisahania: do jedného mesiaca by sa prietrž mala zmenšiť a nakoniec úplne zmiznúť..

Ak matka hovorí

Materská energia a láska samy osebe pôsobia ako silný amulet a dodávajú telu dieťaťa liečivú silu. Pomocou rituálu sa účinok niekoľkokrát zvyšuje.

Na začatie sviatosti musí matka dieťaťa jemne uhryznúť výslednú prietrž. Žena hovorí slová: „Chorá, uhryznem ťa! Moje zuby sú silnejšie ako vaše. Dostaňte sa odtiaľ, odkiaľ ste prišli! “.

Vyslovte tieto slová trikrát a potom bite cez vaše ľavé rameno. Takýto obrad sa môže uskutočniť iba raz: je považovaný za neuveriteľne silný. Ak rituál nefunguje, mali by ste sa obrátiť na iné typy sprisahania. Tento rituál začína svoju prácu do 24 hodín od okamihu čítania: kýla postupne zmizne z tela dieťaťa.

Staroveký obrad

Táto možnosť pozemku je vhodná pre rôzne kategórie: novorodenci, malé deti, dospievajúci a dokonca aj dospelí.

Mal by sa však používať iba ako doplnok k hlavným metódam liečby predpísaným lekárom. Samotné sprisahanie nemá moc, ale môže niekoľkokrát zvýšiť účinok drog.

Pred úsvitom nad posteľou pacienta vyslovujeme nasledujúci text: „Choďte ďaleko, strašné utrpenie: jasné pole, temný les, hlboké more a okolo nás.“.

Ak rituál vykonáva matka dieťaťa, pri čítaní je potrebné držať dieťa s rukami na mieste, kde sa nachádza útvar s kýlou. Zľahka sa dotknite: dieťaťu by ste nemali robiť nepríjemné pocity.

S mincou

Mince dôkladne utrite a vložte na tri dni do pohára svätej vody. Potom pomocou náplasti prilepte „náplasť“ na pupok dieťaťa.

Zároveň vyslovte sprisahanie: „Na gombík na bruchu nalepím mincu, aby som rozdrtil prietrž. Nech sa k nám choroba nevráti a odíde z našej rodiny. “ Cievka mincí sa musí uchovávať najmenej týždeň. Zároveň monitorujte každé ráno: spôsobuje náplasť alergické reakcie na pokožke dieťaťa.

Po uplynutí času sa minca vyhodí a vyhlási: „Choďte do lesa a na polia, ale nikdy sa ku mne nevrátite so svojím dieťaťom“.

S mydlom

Pri kúpaní dieťaťa začnú hovoriť s mydlom, ktorým dieťa umýva. Používajú také sprisahanie: „Znečistím túto špinu mydlom a nechám ju ísť ďalej do lesa.“ Ďaleko do temných lesov a močaristých močiarov “.

Keď umývate svoje dieťa takýmto mydlom, zopakujte tento text znova. Potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene. Na konci obradu sa musí kus mydla zlikvidovať: je najlepšie ho pochovať v zemi alebo utopiť v rieke. Miesto zneškodnenia mydla by malo byť čo najviac opustené.

Pravoslávna modlitba

Modlitba z hernie je čítaná veľkému mučeníkovi Artemimovi. Pohania sa snažili zabezpečiť, aby Artemius odmietol vieru v Boha. Rozdrvili ho veľkým kameňom: všetky vnútornosti svätca boli obrátené. Pán za toto utrpenie poslal Artemymu dar: vypočuť modlitby iných ľudí a uzdraviť ich pred chorobami..

Inguinálna kýla

Pred použitím musí byť mach dôkladne opláchnutý a po jeho nasadení pripevniť na postihnutú časť tela. Text deja je: „Okrem oceánov a morí je v machu kameň. Pod týmto kameňom žije had. Prehltne všetky choroby a neublíži sa. Skus, had, naše choroby, ale milosť prišla k nám. “.

Na vykonanie nasledujúceho rituálu budete potrebovať: vlnený textilný poťah; biela sviečka a malá vatová taška. Ak zakúpite položky uvedené v obchode, po vykonaní nákupu nič nezmeníte. Vstaňte s prvými lúčmi slnka a zapálte sviečku. Choďte okolo dieťaťa trikrát v kruhu proti smeru hodinových ručičiek. Pozemok musí byť tiež vyslovený trikrát a potom vyplienený vlnenou klopou..

Prečítajte si sprisahanie: „Choďte preč, choroba, do hustých lesov a hlbokých morí! Miznite do vzdialených polí! Ste bezzubí, a som zubatý! “ Odstráňte šrot látky a sviečku z pripraveného vrecka a všetko spálte v pustatine. Potom sa odporúča čítať doma modlitby celý týždeň a večer večer zapaľovať sviečky.

Kýla pri detských a ľudových liekoch

Pokiaľ ide o zdravie dieťaťa, nemali by ste sa spoliehať iba na jednu mágiu. Ľudové lieky sú tiež schopné pomôcť..

Prírodnú hlinu rozrieďte vodou s izbovou teplotou na hustú kyslou smotanu. Potom pripravte tortu a zohrejte: hlina by mala byť dosť teplá, ale nesmie horieť. Položte ho na brucho dieťaťa a počkajte, kým nebude hlinená maska ​​úplne suchá.

Môžete si pripraviť slabý roztok octu: jednu polievkovú lyžicu v dvoch litroch vody. Miesto vzniku kýly sa musí utrieť ráno, popoludní a večer.

Úzke listy papraďov a niekoľko minút na ne nalejte vriacu vodu (týmto spôsobom dezinfikujete časti rastliny z možných baktérií). Potom sa papraď nanesie na brucho dieťaťa trikrát denne. Na plachtu uviažte teplý šál alebo pléd..

Podobné videá

Ako čítať dej z pupočnej kýly u dojčiat:

V prípade prejavov choroby okamžite kontaktujte lekárske zariadenie a jasne postupujte podľa odporúčaní, ktoré vám dá lekár. Ľudové lieky a magické sprisahania sa môžu používať iba ako pomôcka pri hlavnom liečení..

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

Kýla v pupku je bežnou chorobou novorodencov. Táto odchýlka je nebezpečná a môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Ak sa takéto prejavy nachádzajú na tele, musíte si prečítať graf z pupočnej kýly u dieťaťa a čo najskôr.

Kýla v pupku je bežnou chorobou novorodencov. Táto odchýlka je nebezpečná a môže spôsobiť vážne zdravotné problémy. Ak sa takéto prejavy nachádzajú na tele, musíte si prečítať graf z pupočnej kýly u dieťaťa a čo najskôr.


K pupočníkovej hernii sa často starajú deti

Dôležité vedomosti

Pred vyslovením prietrže by sa malo určiť, či rušivé príznaky skutočne súvisia s touto patológiou. V opačnom prípade hrozí nesprávne použitie magických síl a ešte väčšie prehĺbenie.
Medzi najcharakteristickejšie mapy pupočnej kýly patria:

 • viditeľný výstupok v pupku;
 • opakujúca sa bolesť brucha;
 • systémové zvracanie.

Podozrenie na kýlu u malých detí umožňuje ďalší dodatočný príznak. Počas plaču dieťaťa alebo plaču vyčnieva charakteristická prietrž viac a v pokojnom stave často úplne zmizne. Pri slabinách sa často vyskytuje prietrž, ktorá sa prejavuje charakteristickým výčnelkom a bolesťou v tejto oblasti.

Táto patológia sa vyvíja v dôsledku slabosti pupočného prstenca, divergencie svalov, cez ktorú dochádza k charakteristickému vydutiu. U novorodencov je príčinou zvyčajne vrodená stavba tela, slabosť brušnej steny, časté plače, plač alebo zápcha..

A u starších detí a dospelých príčiny spočívajú v nadmernom fyzickom namáhaní a nadmernom vzpieraní.

Až potom môžete aplikovať rôzne modlitby a sprisahania z prietrže, ktoré dobre pomáhajú v prípadoch, keď je medicína bezmocná..

Hernot hernia: čítal mama

 • Musíte z celého srdca a všetkými prostriedkami veriť v magickú silu komplotu. Ich pôsobenie nie je založené iba na magických manipuláciách, ale aj na dobre známom účinku placeba.
 • Súťaž sa musí čítať prísne na klesajúcom mesiaci. To bolo v tomto okamihu, keď sa lunárna energia sústredila na odstránenie, odstránenie všetkého nepotrebného a nepotrebného. Pretože účinnosť rituálu sa niekoľkokrát zvyšuje
 • Blízky príbuzný dieťaťa by mal prečítať komplet z pupočnej kýly. Je lepšie, aby rituál vykonala matka alebo babička. Ak sa dieťa narodilo celkom nedávno, obrad sa môže uskutočniť spoločne
 • Osoba, ktorá číta komplot, by nemala pociťovať negatívne emócie. Je dôležité byť v správnom postoji - dobrote. Pokojný a pozitívny emocionálny stav je kľúčom k úspechu
 • Musíte zachovávať svoj úmysel vykonávať rituálne tajomstvo. Nezdieľajte plány s nikým. Najmä by ste nemali rozširovať, že komplot konal a dieťa bolo uzdravené

Toto sú najdôležitejšie pravidlá. Postupujte podľa nich a dosiahnete vhodný výsledok..

Tento rituál je opakovaním uzdravovacích modlitieb niekoľkokrát za sebou. Nebudú potrebné ďalšie zariadenia a magické pomôcky.

Aby komplot pracoval, musí byť miestnosť čistá, tichá, tichá a pohodlná. Je lepšie, že dieťa malo dobrú náladu - neprestúpilo vzlykanie a neskĺzlo. Najvhodnejším časom je predčasné ráno. Tým sa líši uzdravenie od zvyšku magických rituálov, ktoré sa konali neskoro v noci..

Text musí byť trikrát prehovorený. Potom trikrát cez ľavé rameno. Kontrola, či komplot konal, je veľmi jednoduchá - do jedného mesiaca sa musí prietrž zmenšiť.

Mimochodom! S pomocou tohto komplotu je možné vyliečiť nielen prietrž u kojenca, ale aj benígne novotvary u mužov, ktorí sa vyskytujú v ingvinálnej oblasti..

Táto verzia komplotu prichádza, ak jeho matka chce dieťa vyliečiť. Materská energia a láska samy osebe sú veľmi masívnym amuletom a majú liečivú silu. A pomocou rituálu je možné efekt opakovane posilňovať.

Po trikrát vyslovení komplotu pľulte po ľavom ramene.

Táto verzia komplotu je považovaná za najsilnejšiu. Rituál však možno vykonať iba raz - zvyšok sa môže opakovať, ak nepracovali prvýkrát.

Kompakt sa prejaví do 24 hodín a prietrž prietrže z tela dieťaťa rovnomerne.

Tento variant je ideálny pre novorodencov, malé deti a dokonca aj dospelých. Používajte ho však iba ako doplnok k obvyklým liečebným metódam predpísaným lekárom. Spoločnosť Komplot nejde nezávisle, ale opakovane zvyšuje účinnosť liečiv.

Ak matka dieťaťa vykonáva rituál, musí pri vyhlasovaní kompotu dieťa držať rukami na mieste, kde je herniálna formácia. Môžete sa ho trochu dotknúť - dieťaťu by ste nemali dať bolestivé pocity.

 • Clay. Musí sa zriediť teplou vodou na zmes silnej kyslej smotany. Pripravte hlinený koláč a zohrejte ho tak, aby bol celkom teplý, ale nespálil sa. Výsledný koláč položte na brucho dieťaťa a nechajte ho úplne uschnúť
 • Ocot. Pripravte slabý ocotový roztok: 1 lyžicu octu v 2 litroch vody. Umývajte bolesti trikrát denne
 • V teplom období si môžete vybrať papraď a pripraviť odvar. Ochlaďte, odstráňte listy a trikrát denne naneste na bruško dieťaťa. Nezabudnite zahriať obklad pomocou šálu alebo kúsku vlny

  Odborníci v tradičnej medicíne tiež odporúčajú použiť obklad gázy namočenej v čerstvej srvete.

  Zásadne: pri prvých príznakoch prietrže sa vždy poraďte s lekárom a postupujte podľa jeho pokynov. Získajte povolenie na používanie tradičných prostriedkov nápravy. A kompóty používajte iba ako doplnok klasického liečenia.

  Zápletka z pupočnej kýly u dieťaťa sa dá prečítať iba na klesajúcom mesiaci. Počas tohto obdobia sa sprisahanec zbaví akýchkoľvek ťažkostí, od choroby a negativity..

  Obrad pre pupočníkovú prietrž bude najúčinnejší v týchto prípadoch:

 • vykonáva sa blízkym príbuzným pacienta;
 • starodávna mágia sa používa pre dojčené deti;
 • rituál s mydlom sa používa, keď akútne príznaky bránia pacientovi spať, znižujú jeho chuť do jedla a robia ho letargickým.
 • Hex z pupočnej kýly sa číta pri určitých atribútoch. Ukladajú potrebnú energiu a posilňujú tajnú akciu..

  Úlohou dospelého pri výbere spôsobu zneškodnenia je zamerať sa na príznaky, ktoré dieťa trápia. Dieťa nemôže nahlásiť nepríjemné pocity, preto ho musíte pred uskutočnením tajnej akcie pozerať a uistite sa, že je potrebná domáca pomoc v núdzi. Jedna alebo viac techník sa používa proti komplexným chorobám.

  Ľudové lieky nenahrádzajú tradičné zaobchádzanie, ale ich dopĺňajú.

  Dúfať, že iba na magické sprisahanie, to rozhodne nestojí za to, najmä pokiaľ ide o zdravie vášho vlastného dieťaťa. Pokúste sa tiež vyliečiť prietrž pomocou ľudových receptov:

  • Jedným z najúčinnejších prostriedkov je hlina. Musí sa zriediť teplou vodou na hustú kyslú smotanu. Z hliny formujte koláč a zohrejte ho tak, aby bol dostatočne teplý. Výsledný koláč položte na kýlu dieťaťa a nechajte ho uschnúť.
  • Ďalším liekom je ocot. Pripravte slabé riešenie: 1 polievková lyžica. ocot na 2 litre voda. Utrite miesto prietrže trikrát denne.
  • Môžete tiež zbierať papraď v teplom období a urobiť odvar. Ochlaďte, odstráňte listy a pripevnite k hernii dieťaťa trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musíte izolovať kúskom vlny alebo šatkou..

  Ako hovoriť umbilikálnu prietrhu u dojčaťa a dospelého samostatne

  Odporúčame vám oboznámiť sa s pupočnou kýlou u detí, modlitebným spiknutím s niekoľkými možnosťami v ruštine, s úplným popisom a fotografiami.

  Článok poskytuje podrobný popis toho, ako hovoriť kýlu u dieťaťa. Matky často čelia podobným problémom a nechcú vystavovať svoje malé deti hrozným chirurgickým zákrokom.

  Ako hovoriť kýlu u dieťaťa

  Táto vada sa môže prejaviť už v prvom mesiaci života: malý proces v pupku alebo opuch v slabinách, vylučovaný svalovým napätím a pri stlačení schopný stlačiť..

  Častejšie sú predčasne narodené deti postihnuté pupočnou šnúrou: môžu sa získať v dôsledku častého plaču novorodencov („trhanie brucha“), menej často z porúch tráviaceho systému. Nie vždy je možné rozlíšiť výčnelok, záleží to na jeho veľkosti.

  Pri inguinálnom type spadá obsah brušnej oblasti do trieslového kanála. Viac náchylné na chlapcov.

  Je nevyhnutný zásah a včasné ošetrenie? Niektorí detskí lekári sa domnievajú, že keď bude mať dieťa 1 rok, rast sa zmierni. Inak sa operácia vykonáva až do dvoch rokov. Ak však porucha spôsobí detskú úzkosť a nepohodlie, stojí za to konať.

  Nástroj, ako je lekárska náplasť alebo obväz, nemá vždy požadovaný účinok. Väčšina lekárov nesúhlasí s odstránením procesu malého dieťaťa..

  Kde je spasenie? Ako pomôcť dieťaťu? Liečba tradičnými metódami často neprináša želané výsledky a lekári nie vždy sú svedomitými zástupcami svojej profesie. Potom na záchranu prídu starodávne liečebné metódy.

  Sila mágie

  Čo je to ohováranie? Toto je spôsob ovplyvnenia ľudskej aury vyslovovaním magických slov, ktoré majú liečivé schopnosti. V staroveku ich mohla čítať iba špeciálna osoba s osobitným poľom viery a energie..

  Liečitelia boli prenasledovaní, pretože ich pohanské remeslo šlo proti cirkvi a vede. Kúzla nie sú vždy zamerané na dobré skutky (uzdravenie, prosperita, šťastie), niekedy sa používajú na tmavé účely (kliatby, vraždy). Sila slov sa nedá podceňovať..

  Pamätajte, že zlá urážka na cti sa určite vráti k odosielateľovi.

  Nie je to iba veštca, ktorý je schopný viesť obrad, ale efektívnejšie čítať modlitby príbuzným osoby, ktorej je určená..

  • pre mužov, aby čítali v pondelok, utorok, štvrtok, pre ženy - v stredu, piatok, sobotu - rituál nevykonávajte v nedeľu;
  • na dosiahnutie väčšieho účinku môžete použiť lunárny kalendár;
  • presne reprodukovať text bez toho, aby nič zmenilo podľa vlastného uváženia;
  • vyslovovať slová šepotom, tlmeným;
  • hlavná vec je veriť v silu kúzla, nasmerovať všetku svoju energiu a lásku na jej realizáciu.

  Ďalej sa naučíme, ako hovoriť kýlu u kojenca samostatne a čo sa dá a nemôže urobiť počas procesu kúzla..

  Rituálny popis

  Kto bude hovoriť umbilikálnu chorobu? Kto môže vrhnúť kúzlo na sprisahanie proti prietrži?

  Najzaujímavejšou a najsilnejšou je láska matky k svojmu dieťaťu. Najmúdrejší z liečiteľov nebude schopný investovať do obradu toľko zázračnej uzdravovacej sily, aká je. Jej myšlienky sú úplne čisté a je pre ňu lepšie zveriť si túto citlivú záležitosť..

  Ak chcete viesť obrad, aby ste hovorili s pupočnou kýlou u dieťaťa, nepotrebujete vodu:

  • vstávať za úsvitu;
  • vystavte brucho dieťaťa a vezmite ho do náručia;
  • trikrát povedzte: „Matka vo svojom srdci porodila Božieho služobníka (meno), čakala na vás, modlila sa k Bohu za vaše pozemské šťastie. Boží otrok (meno), a teraz prosí nášho Pána, aby vám, môj syn (dcéra) (môj), žehnal ako môj syn Ježiš, aby pomohol uzdraviť čierny útok, ktorý prišiel do nášho domu odnikiaľ. Vyhláskovať všetky sily zeme a neba, mora a zeme, lesy a údolia, aby nám pomohli s dieťaťom a pomohli uzdraviť hroznú prietrž, kýlu, ktorá je žieravá a húževnatá. Nech služobník Boží (meno) zdravo spí na radosť srdca svojej matky. Nech ho nebeskí anjeli držia. Nehai sa rozhodne zaútočiť na pokožku a nezanechá žiadne stopy. V mene Otca a syna a svätého ducha! Amen ";
  • pľuvať dieťa na boľavé miesto;
  • upevnite nasledovne:

  „Modlitba mojej matky je za ušami Pána Boha a nemôže byť zničená ani vetrom, sekerou, ani zlou ľudskou zvestou. Moje slová sú držané za siedmimi pečaťami, na siedmich zámkoch a písaný text bude horieť a rozptyľovať popol vo vetre. Nepriateľ sa nedostane navždy. amen ".

  konečne

  • Teraz viete, ako hovoriť dieťaťu pupočníkovú prietrž, ako sa doma zbaviť slabochov.
  • Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako
  • Príznaky pupočnej kýly u dojčiat, čo robiť a ako
  • Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!
  • Poviem vám o všetkých ťažkostiach a vývoji dieťaťa!

  Pamätajte, že tento rituál je zameraný výlučne na dobro, je to modlitba rodiča za uzdravenie jeho dieťaťa. Počas kýlovej sprisahania u novorodencov nie je spáchaný žiadny zločin proti náboženstvu. Môže vám moc lásky pomôcť vo vašom materskom povolaní liečiť a liečiť!

  Jednou z najbežnejších chorôb je dnes pupočná kýla. Moderná medicína sa však s ňou výborne vyrovnáva ako s ľudovými liekmi.

  Je tu však jedna vec - prietržová tendencia sa vracia, bez ohľadu na to, aké prostriedky sa používajú na jej odstránenie. Vyžaduje sa opakovaná liečba, ale nie vždy je to možné. Zápletka z pupočnej kýly uľahčuje zbavenie sa choroby dospelých i malých detí.

  Moderná medicína rozlišuje niekoľko príznakov tohto ochorenia:

  • zvracanie
  • Výčnelok pupočnej oblasti;
  • Bolesť brucha.

  Umbilikálna hernia sa nazýva predĺženie pupočného kruhu pod vplyvom silného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Vývoj choroby spôsobuje neustálu zápchu a nadmerné zdvíhanie závaží. Kýla sa často vyvíja u 30-ročných tehotných žien alebo u obéznych ľudí.

  Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie vyvíja u novorodencov, nedávno narodených a zrelých žien.

  Po mnoho storočí, keď liek nebol prístupný pre všetkých a jeho úroveň bola oveľa nižšia ako moderná úroveň, ľudia verili v silu žiadostí a modlitieb. Pokiaľ ide o vyššie sily, ľudia mohli uzdraviť každú chorobu slovami. Potom najúčinnejším spôsobom liečby kýly boli práve sprisahania a ľudové lieky.

  Spasenie leží na mesiaci

  Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

  Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

  Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

  Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

  Kyslá smotana môže pomôcť proti pupočníkovej prietrži, táto metóda je však účinná, ak príčinou choroby bolo ťažké zdvihnutie. Kyslou smotanou sa hovorí špeciálnymi slovami, potom je na ňu namazané zapálené miesto. Zvyšky kyslej smotany sa podávajú mačke.

  Môžete tiež použiť dennú modlitbu, ktorá by sa mala čítať, až kým choroba ustúpi..

  Spiknutie pomôže zachrániť dieťa pred prietržou

  Lekári často odmietajú liečiť bábätká s pupočníkovou prietržou s odkazom na ich mladý vek..

  Ľudovým liekom sa dieťa vždy nedarí vyliečiť a často je kontraindikované z dôvodu možnej alergickej reakcie. To sa ešte musí vyriešiť prostredníctvom sprisahania.

  Ak však dieťa prijme ľudovú nápravu, potom sa rituál smie vykonávať ešte viac - to nijako neovplyvní liečbu. Tento prístup nespôsobí žiadne negatívne dôsledky..

  Magický rituál zameraný na odstránenie pupočnej kýly je len prečítať modlitbu nad dieťaťom.

  Text je potrebné prečítať skoro ráno, zatiaľ čo dieťa by malo byť v rukách čitateľa, potom bude liečba úspešná.

  Existujú pravidlá na vykonávanie kúzelného rituálu na liečbu bábätiek, ktoré boli prenášané ľudovými tradíciami po stáročia..

  Obrad by mali vykonávať buď príbuzní dieťaťa (matka, babička), alebo mocní kúzelníci. Je dôležité, aby osoba, ktorá slávnostne koná obrad, chcela dieťaťu pomôcť, následky nebudú mať na nikoho vplyv.

  Účinnosť obradu často spočíva v tom, že matka so všetkou silou a celým srdcom chce dieťa vyliečiť, bez ohľadu na to, čo na tento účel používa..

  Týmto prístupom sprisahanie absorbuje všetku materskú milosť a vieru v uzdravenie.

  Mnoho ľudí sa zaujíma o to, ako hovoriť s kýlou samostatne u dieťaťa, a či je možné uskutočniť podobný obrad doma, bez toho, aby sa uchýlili k veštcom a šepotom. Ponáhľame sa ubezpečiť - existuje taký spôsob, ktorý s vami zdieľame.

  Prietrž hernie môže byť veľmi efektívny, ak sa dodrží určité pravidlá. Sú to tieto:

  1. Musíte úprimne a bezpodmienečne veriť v magickú moc sprisahania. Ich pôsobenie nie je založené iba na magických manipuláciách, ale aj na dobre známom účinku placeba.
  2. Pozemok sa musí čítať prísne na klesajúcom mesiaci. To bolo v tomto okamihu, keď sa lunárna energia sústredila na odstránenie, zničenie všetkého zbytočného a zbytočného. Preto sa účinnosť obradu niekoľkokrát zvyšuje
  3. Blízky príbuzný dieťaťa by mal prečítať graf z pupočnej kýly. Je vhodné, aby ceremoniál uskutočnila matka alebo stará mama. Ak sa dieťa narodilo nedávno, môžete rituál vykonať spolu
  4. Osoba, ktorá číta sprisahanie, by nemala pociťovať negatívne emócie. Je dôležité byť v správnom postoji - dobrote. Pokojný a pozitívny emocionálny stav je kľúčom k úspechu
  5. Musíte udržiavať v tajnosti svoj úmysel vykonať obrad. Nezdieľajte plány s nikým. Zvlášť nestojí za to, aby sa sprisahanie konalo a dieťa sa uzdravilo

  Spiknutie na Mesiac

  V dávnych dobách úroveň medicíny neumožňovala vyliečiť všetky choroby a nie každý človek si mohol dovoliť kvalitnú liečbu u lekára. V takýchto prípadoch prišli na záchranu rôzne sprisahania a modlitby, ktoré sú celkom účinnými terapeutickými látkami..

  Pomáhali tiež s výskytom pupočnej alebo ingvinálnej prietrže.

  Za najobľúbenejšie hovorené terapie sa vždy považovali rituály od ľudí. S ich pomocou môžete eliminovať príznaky choroby a zbaviť sa nepríjemného výčnelku. Nižšie je uvedený príklad veľmi účinného sprisahania prietrže uskutočneného na úplňku presne o polnoci.

  Slová by sa mali opakovať trikrát, potom jemne pohladia boľavé miesto a úprimne si želajú zotavenie. Ak je to potrebné, kýla sa môže niekoľkokrát opakovať, až kým Mesiac na oblohe nezmizne. Po určitom čase choroba určite ustúpi.

  Záverečné odporúčania

  Pri hrudných chorobách fungujú dobre cirkevné modlitby. O pomoc sa môžete obrátiť na Artemius of Antioch alebo si pamätať na Žalm 90. Venujte pozornosť nasledujúcim bodom:

  • pôst pred cirkevnými obradmi;
  • Spoločenstvo tiež neubližuje;
  • prejsť sviatosťou vyznania;
  • používať svätenú vodu;
  • mysli pozitívne.

  Kúzlo domácnosti pomáha v náročných situáciách, preto by ste nemali zanedbávať múdrosť predkov. Úprimne verte v konečný výsledok, modlite sa úprimne, presne dodržiavajte naše algoritmy. Liečenie určite príde - ak urobíte všetko správne. Zdravie pre vašich blízkych!

  Značky: dospelý, kýla, konšpirácia, dojčatá, trieslovina, pupočník

  O autorovi: admin4ik

  Obrad pre matku

  Liečba doma zahŕňa nielen sprisahanie do pupočnej kýly, ale aj na predpisovanie liekov. Súbežne vykonávajú rituály, ktoré posilňujú imunitu novorodencov. Pred akýmkoľvek kúzelným konaním je potrebné kompletne vyčistiť dom modlitbami. Až potom môže byť dieťa zachránené pred problémami.

  Táto technika pracuje na energii matky. Jej láska a viera v rýchle uzdravenie šetrí aj bez pomoci drog. Mama slová by mali znieť úprimne, s presvedčením, že pacient sa problému úplne zbaví.

  Na rituál budete potrebovať:

  • kus látky;
  • Svätená voda;
  • kostolnú sviečku.

  Ak má dieťa niekoľko chorôb, najskôr sa zbaví pupočnej kýly.

  Pre mamu sa pripravuje samostatná obrana. Ráno pred očistením tela dieťaťa chodí žena do kostola a vypláchne všetky hriechy: prizná sa a požiada o vyššie požehnanie.

  Ceremónia sa koná doma - v príjemnom prostredí pre mamu a dieťa. Prvým krokom je odrezať kúsok nového tkaniva. Kropí sa svätou vodou a potom sa suší na ulici. Nemôžete vysušiť kúsok domu. Počas spánku dieťaťa sa vykonáva tajná akcia, aby ste sa nebáli.

  Potom zostáva v posteli novorodenca horiaca sviečka. Kým zhasne, časť nabitého tkaniva sa neodstráni z tela pacienta. Potom matka samostatne skryje hlavný atribút a pochováva sviečku pod suchým stromom..


  Jednoduchá kýla
  Ďalší účinný obrad sa vykonáva pri plávaní. U ľudí sa táto metóda používa pri akomkoľvek ochorení, ktoré preniklo do tela dieťaťa. Použité nové mydlo. Musíte si ho kúpiť vopred: rodičia chodia na trh a kupujú najdrahšie mydlo, ktoré nájdu. Nemôžete vziať zmenu za nákup. Na ceste domov by sa rodičia nemali obracať alebo hovoriť s neznámymi ľuďmi.

  Dobrý čas na vykonanie rituálu je večer po západe slnka. Ubúdajúci mesiac pomôže rýchlo zničiť chorobu. Dej začína fungovať od prvého týždňa, ale nemôžete čakať na bleskové zmeny v blahobyte dieťaťa..

  Môžete to zopakovať pri plávaní. Koža dieťaťa by mala byť mydlá a pena by sa mala dobre umyť, akoby choroba bola znečistená. Potom sa použitá voda vyleje pod akýkoľvek vyschnutý strom. Mydlo zakúpené a nabité potrebnou energiou môže umývať iba pacient, ale iní členovia rodiny ho nesmú používať..

  Ak je to potrebné, ak táto technika nefungovala prvýkrát, celá akcia sa opakuje, ale nie skôr ako o týždeň neskôr. Rituál ide dobre s tradičnou medicínou: užívanie liekov urýchli magické liečenie.

  Jeden zo slávnych liečiteľov účinne hovoril s trieslovou kýlou. Tento obrad je veľmi efektívny a pomáha v prípadoch s pupočníkovou prietržou. Ale iba vtedy, ak sa to splní s dobrými želaniami a čistými myšlienkami.

  Budete si musieť kúpiť kusový cukor v obchode a priniesť ho domov. Je tiež potrebné priviesť z cirkvi požehnanú vodu..

  Berie všetko úplne a nezanecháva kvapku! Amen! " Opakujte slová 7 krát, vyhoďte cukor z okna.

  Rituál sa opakuje tri dni a denne prináša novú vodu z kostola. A počas vykonávania sa musíte snažiť nevyvíjať príliš veľký tlak na boľavé miesto, aby ste nevyvolali štípanie.

  Prezentovaný graf kýly u novorodencov pomáha najmä pri včasnom odhalení patológie, keď výčnelok nie je príliš veľký..

  Intuitívna hernia

  Všeobecne známa ingvinická prietrž je pomerne častá a môže spôsobiť vážne nepohodlie nielen dieťaťu, ale aj dospelému. Jeden z najpopulárnejších starých sprisahaní pomôže zbaviť sa nepríjemného problému a vyhnúť sa chirurgickému zákroku..

  Bude to trvať trochu lesného machu a čakať na obdobie rastúceho mesiaca.

  Je potrebné opakovať slová trikrát, plne sa sústrediť na myšlienku, ako sa zbaviť choroby. Potom by ste mali mach starostlivo zabaliť do čistej vreckovky a ísť do postele a dať zväzok pod vankúš.

  Čoskoro ráno, s prvými slnečnými lúčmi, je potrebné vrátiť mach na miesto, kde bol odobratý. A nabudúce nakrájame na plátky nový kúsok čerstvého machu. Prezentovaný pozemok je potrebné opakovať z ingínovej prietrže niekoľko nocí až do úplňku.

  Ak je problém v slabinách

  Inguinálna hernia sprisahania bude fungovať s istotou, ak si sami vytrhnete mach. Dôkladne umytý mach v rituálnej praxi sa aplikuje na problémové miesto. Intonácia musí byť sebaistá a pokojná.


  Medzi ľuďmi je tiež rozšírené sprisahanie z trieslovej prietrže, ktoré sa vyskytuje hlavne u dospelých.

  Staroveký rituál s modlitbou

  Vo výnimočných prípadoch sa u detí súčasne zistí pupočná kýla aj slabina. V takýchto situáciách je ťažké okamžite nájsť optimálne riešenie a liečiť problém tradičnými metódami. Potom dôjde k záchrane univerzálnej kýlovej sprisahania, ktorá odstráni obe ochorenia naraz.

  Je vhodný pre dospelých trpiacich jedným alebo viacerými hernálnymi výčnelkami.

  Musíte opakovať slová 7 krát, hladil bolesť. Tento rituál je dosť silný a po ňom už zvyčajne nevzniká otázka, ako hovoriť kýlu u dojčaťa alebo u dospelého..

  Na predbežné čistenie obytného priestoru vo vode sa chová veľké množstvo soli. Celý dom je umývaný týmto riešením: podlaha, steny a dokonca aj nábytok. Potom prečítali modlitbu „Náš Otec“. Liečba po takomto vyčistení pôjde rýchlejšie a bez vážnych následkov na novorodenca.

  Táto technika sa používa 3 dni v rade. Za úsvitu je potrebné vykonať tajné kroky, aby to nikto nevidel. Táto metóda je vhodná na liečenie dievčaťa aj chlapca, ako aj dospelých.

  Mágia začína konať od prvého dňa. Pacient má bolesti a akútne príznaky sú oslabené. Dej pomáha rýchlejšie sa zotaviť, ak sa z pupočnej kýly použili radikálne tradičné metódy liečby.

  Ďalej pripravte atribúty. Za týmto účelom ide príbuzný alebo rodič pacienta do kostola a prináša sviečky a trochu svätej vody. Ak je dieťa veľmi choré, môžete vziať jednu z jeho vecí do kostola. S horiacou sviečkou musíte obísť celý dom, aby ste odstránili negatív - počas toho čítali modlitebnú prosbu svätého, ktorého meno je choré..

  Musíte prečítať hex z pamäte, bez toho aby ste menili poradie slov v ňom. Potom je pacient posypaný svätou vodou a je vyslovená modlitba „Náš Otec“. Nasledujúce ráno sa postup opakuje. Túto techniku ​​môže násilím použiť iba blízky príbuzný dieťaťa - cudzinec mu spôsobí škodu.

  Potom opláchnite dieťa mydlom mydla, opakujte znovu text kompostu a trikrát pľuvajte po ľavom ramene.

  Po rituále by sa mydlo malo zlikvidovať. Musí byť pochovaný v zemi ďaleko od domova. Alebo sa utopí v rieke, jazere. Je lepšie nájsť veľmi opustený priestor.

  Lekár alebo čarodejnica

  Mnoho ľudí má otázku - vidieť chirurga alebo liečiteľa. Odpoveď by mala byť jedna - najprv kontaktujte odborníka, lekára. Vo väčšine prípadov sa pri malej prietrži odporúča rodičom obvyklé jednoduché manipulácie - masáže, masti atď..

  V tejto podobe môžu byť použité kýly, sprisahanie. Nezabudnite však vysloviť uzdravovacie slová, ktoré by mala mať buď stará mama, alebo osvedčená liečiteľka. Ak je prietrž značnej veľkosti a sprisahania, modlitby nepomohli, bežte k lekárovi. Bežať veľmi rýchlo. Otáľanie ovplyvní celkový stav dieťaťa, jeho zdravie.

  Ďalšou vlastnosťou, ak odborník odporučil lekársku liečbu pupočníkovej prietrže u dojčiat, by ju človek nemal odmietnuť. A súbežne s uskutočňovaním relácií na herniovom pozemku. Dá sa povedať, že prietrž hernie sa vykonáva „z dvoch frontov“.

  Sila sprisahania proti pupočnej kýle bola skúšaná po stáročia. Preto je možné a potrebné vyskúšať tento konkrétny magický rituál proti chorobe dieťaťa a za priaznivých podmienok potreba operácie na odstránenie prietrže zmizne.

  Pozemok s kyslou smotanou

  Potom je potrebné bolesť starostlivo namazať kyslou smotanou, prikryť kúskom prírodnej látky a nechať cez noc. Čoskoro ráno by sa kyslá smotana mala umyť a zvyšok by sa mal podať akejkoľvek mačke alebo mačke. Ak sa všetko urobí správne, deti sa musia zbaviť nepríjemného problému.

  Rôzne sprisahania z prietrže účinne pomáhajú vyrovnať sa s nepríjemnými prejavmi choroby u detí a dospelých. Sú veľmi užitočné v prípadoch, keď je liek bezmocný. Ale iba vtedy, ak sa vykonáva v súlade so všetkými pravidlami.

  V opačnom prípade hrozí, že sa situácia zhorší a spôsobí ešte väčšie poškodenie. Preto je dôležité pristupovať k vykonávaniu sprisahania opatrne a dôkladne si preštudovať všetky pravidlá a pokyny. Až potom si môžete byť istí účinnou pomocou mágie, ktorá vám pomôže zbaviť sa nepríjemného problému navždy.

  Prečítajte Si O Druhy Kýl

  Ezofágová hernia sa objavuje ako výsledok premiestnenia určitého orgánu do hrudnej dutiny otvorením bránice. Podobný jav sa často vyskytuje aj pri žalúdku.
  Pupočná prietrž - jedna z odrôd brušnej hernie, ktorá je výstupom z vnútorných orgánov brušnej dutiny cez hernálnu bránu do podkožného tuku.Orgánmi, ktoré môžu byť v herniálnom vaku, sú: slučky tenkého a / alebo hrubého čreva, veľké omentum, žalúdok.
  Facebook cvrlikání Odnoklassniki VKontakte ty trúbka pošta
  Online diagnostika
  © Intelektuálne lekárske systémy LLC, 2012—2020.
  Všetky práva vyhradené. Informácie o stránkach sú chránené zákonom, kopírovanie je trestné podľa zákona.