loader

Hlavná

Hlava

Hovorte pupočníkovú prietrž

Spiknutie z pupočnej kýly je jedným zo spôsobov, ako môžete túto chorobu prekonať. Môžete sa toho zbaviť sami, pomôcť svojej rodine a priateľom. Rituály sa musia vykonávať v určitých dňoch av určitom čase s čistými myšlienkami. Túto chorobu môžete liečiť ľudovými metódami a sprisahaniami, ako sú tie, ktoré sú opísané v tomto dobre prečítanom článku..

"Na mori, pri oceáne je dub, pod ním dub zlatý hrbol." Zohrabávam, zahrabávam kužeľ pod dubom a jazdím prietrž pod dubom. A vy ležíte pod dubom, nehovoríte žiadne slová, len pomáhate anjelovi (meno pacienta), vezmite si prietrž. amen ".

Ak kýla vyliezla po ťažkom zdvíhaní

Tento pozemok sa číta na čerstvej kyslej smotane (mal by byť prirodzený nie z hypermarketu a nie z trhu). Po prečítaní pozemku na kyslej smotane je potrebné túto kyslú smotanu rozmazať bolesťami a zvyšnú kyslou smotanu by sa mala kŕmiť mačkou. Sprisahanie sa číta na tri noci v rade.

"Bože pomôž mi. Boh žehnaj ma. Idem von z domu cez všetky dvere. Cez všetky pereje, cez všetky brány. Zatváram za sebou brány, zamknem zámky na dverách. Neberiem si so sebou kľúče na cestu. Idem „Som drahý, z cesty odbočím na cestu, z cesty, ktorú odbočím na otvorené pole. Pod nimi je sedem kríkov, sedem mačiek, všetky mačky sú sivé a pod siedmym kríkom je čierna mačka. Mačka, mačka, nahlodávala otroka (meno) všetko. Všetkých dvanásť prietrží: prietrž, priľahlá prietrž, prierezová prietrž, ulnárska prietrž, oko prietrž, vaječník, kefa, srdce, srdce, popliteálna. Zadná časť, čierna prietrž, biela prietrž, žltá prietrž, červená prietrž. A všetky kýly, ktoré povedala, čo nepovedala. Vieš, uhryznúť, aby sa nežuť, nebolo od tejto hodiny choré, od môjho rozkazu, od môjho ohovárania. Od tejto chvíle navždy a navždy. amen "

Pri čítaní sprisahania z pupočnej kýly musíte určite veriť v efektívnosť magických účinkov. Ak nie je viera v úspešnosť liečby, potom magické slová nielenže nemôžu túto chorobu vyliečiť, ale môžu sa tiež vyvolať jej progresie. Vykonávajú sa rituály, ktorých cieľom je zbaviť sa pupočnej kýly počas klesajúceho mesiaca. Je tiež veľmi dôležité pozorovať sviatostný obrad, nikto by o tom nemal byť informovaný.

Hernia sprisahania na Mesiac

Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

Existuje spôsob, ako eliminovať chorobu nielen doma, ale aj u vašich príbuzných. Na tento účel je potrebné prečítať si text sprisahania a uviesť, od koho je potrebné chorobu odstrániť..

Kýla prietrže u detí

Postup prietrže kýly u novorodencov sa vykonáva v úplne pokojnom prostredí, keď sa matka a dieťa cítia dobre a sú naladení na „rovnakú vlnu“..

Pri čítaní špeciálnych slov sa niektoré špeciálne zariadenia nevyžadujú. Čas rituálu zvyčajne nehrá významnú úlohu, od niektorých liečiteľov však môžete počuť, že sprisahania vykonané ráno sú považované za najúčinnejšie.

Dieťa sa vyzlieka a položí pred seba na prebaľovací pult alebo posteľ. Malíček ľavej ruky je krúžený okolo pupka novorodenca a opakuje tieto slová:

„Môže byť moje dieťa zdravé. Nechajte pupočnú kýlu zmiznúť. Choroba, choď preč. Choďte na volante, z volantu do jamy a zostaňte tam. “

Tento text sa vyslovuje trikrát, potom „pritiahnu chorobu“ z prsta do okna.

Aby sa upevnil účinok magických slov, predpokladá sa, že za úsvitu musíte ísť k spiacemu dieťaťu a vysloviť ďalšie sprisahanie a jemne ho hladiť po bruchu:

„Choď preč, choroba je na opustenom poli prekliata na dno mora do húštiny lesa. Nájdite tam veľký kameň a uhryznite ho a nechajte moje dieťa, moju krv (nazývanú meno pacienta). ““

Graf začína po niekoľkých sekundách a viditeľné výsledky sa objavia po 2 alebo 3 týždňoch.

Ako rozprávať pupočníkovú prietrhu u dieťaťa sami doma?

Liečitelia používajú špeciálne konšpiračné slová na liečbu pupočníkovej prietrže u novorodencov, ale rituály vykonané matkou doma môžu priniesť uzdravenie dieťaťa. Ak to chcete urobiť, musíte poznať pravidlá magického postupu. Slová modlitby, ktoré vyslovuje matka s láskou a nádejou, sú silnejšie ako sprisahania psychiky a liečiteľov babičiek. Musíte si byť len istí úspechom kúzla a narušenie oblasti pupku postupne zmizne.

Keďže u kojenca môžete hovoriť o hernii samostatne, nemusíte dieťa trápiť výletmi k liečiteľom..

Pravidlá čítania sprisahania

Aby bolo možné sprisahať prietrž novorodencom, je potrebné poznať čas a pravidlá čítania modlitieb:

 • Veľkú úlohu pri liečbe konšpirácií hrá lunárna energia. Aby rituál dosiahol svoj cieľ, vyslovujú sa magické slová, keď lunárny mesiac stráca.
 • Modlitby čítajú blízki príbuzní dieťaťa. Liečiteľka dieťaťa si vyberá mamu alebo babičku. U novonarodeného dieťaťa môže obidva pupočná kýla hovoriť spolu. Koniec koncov, blízki sú veľmi a so všetkým srdcom sa obávajú zdravia novorodenca.
 • Dôvera matky v uzdravenie sa prenáša počas sprisahania na dieťa, čím posilňuje jeho ducha a telo. A liečivá sila slova je už dlho známa. A počas obradu nie sú akcie také dôležité ako modlitba, ktorá nesie zdravie.
 • Vykonáva sa postup čítania modlitby zameraný na vylúčenie choroby od dieťaťa, ktorý je nabitý pozitívnymi emóciami. V detskej izbe vládne tajomný rituál pokoja a dobroty. Ženy sa obliekajú do bielej košeľa na nahom tele, nezaväzujte ju pásom. Vlasy sú roztiahnuté, jemne tvarované.
 • Hovoriť o sprisahaní to ani nestojí. Toto je sviatosť, ktorá dieťa vylieči. Nie je potrebné predvádzať postup. Koniec koncov, keď hovoríme o sprisahaní, výsledky obradu poškodia dieťa, jeho zdravie.

S pupočnou kýlou u dieťaťa sa zaobchádza nezávisle, pričom sa dodržiavajú pravidlá a podmienky obradu.

Zbierka hernie o sprisahaní

Modlitby za liečbu prietrže dieťaťa sú textom, ktorého slová ovplyvňujú auru dieťaťa. Existuje niekoľko textov, ktoré sa čítajú bez zmeny poradia slov. Modlitby sa čítajú tichým hlasom, sprevádzané šepotom magických akcií. V takom prípade by matka mala vložiť časť svojej pozitívnej energie do slov, aby ju preniesla na choré dieťa.

Účinnosť rituálov je vytvoriť pokojné prostredie, dodržiavanie pravidiel rituálu.

Modlitba za uzdravenie

Čoskoro ráno, keď sa dieťa práve prebudilo a je v dobrej nálade, položili ho na posteľ. Po odkrytí bruška dieťaťa vedú malý prst ľavej ruky a načrtávajú obrysy herniálnej formácie. V tomto prípade sa vyslovuje modlitba za kýlu novorodenca:

Bože pomôž mi!

Pane Bože, posilni a vyslobod si choroba!

Choďte za volantom az volantu do jamy!

Tam budeš!

Tak buď! amen!

Trikrát hovoria modlitbou, po ktorej nevyhnutne pľuvajú po ľavom ramene. Tri až štyri týždne po rituáli sa začne zmenšovať pupočná hmota..

Ak modlitba nepomôže, obrátia sa na detského lekára, aby zachránili život svojho dieťaťa. Operácia sa úspešne vykonáva v počiatočných fázach objavenia sa patológie.

Materské sprisahanie

Matka bude viesť hernie hernia sprisahanie úspešnejšie, pretože energia pupočnej matky má silnú moc. Zameraná na liečenie dieťaťa robí zázraky. Počas obradu dáva matka svojimi slovami svoju lásku k dieťaťu, túžbu pomôcť mu.

Po uhryznutí miesta vyčnievania z výchovy žena vyhlási zápletku:

"Chorý, zahryznem ťa, nemôžeš odo mňa odísť."!

Mám zuby, ale nemáte!

Choď odkiaľ si prišiel! “

Po vyslovení magických slov nevyhnutne pľuli cez ľavé rameno. Pre najlepší výsledok sa musia všetky činnosti vykonať trikrát. Opakovanie zápletky sa neodporúča. Jeden obrad stačí na to, aby ste videli pozitívnu dynamiku priebehu choroby.

Staroveké sprisahanie

Starodávna modlitba môže byť použitá na hovorenie hernie novorodenca aj dospelého. Avšak sprisahanie sa vykonáva ako ďalší nástroj pri liečbe novotvarov. Bez činností predpísaných pediatrom, nemôžete robiť pri liečbe kýly.

Mama alebo babička bude musieť vstať skoro, pred východom slnka, aby vykonala rituál. To dá kúzlu silu. Spolu s hladením brucha dieťaťa v pupku sa vyslovujú magické slová. Aby sa dieťaťu neublížili, jednoducho položili ruku na postihnuté miesto. Zo slov sprisahania je jasný jeho účel:

„Ošklivá choroba, choď preč! Choďte do hustého lesa na čistom poli k veľkej šelme a nahlodajte ho. A nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Uhryznite starý dub, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Kamene sú silné sústo, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Amen! "

Iba hernia, ktorá sa objavila nedávno, sa hovorí modlitbou. Z kúzla neprejde veľké vzdelanie. Pomôže tu iba operácia..

Obrad s mydlom

Jedno zo starých kúziel sa vykonáva počas úpravy vody. Čítanie deja z pupočnej kýly dieťaťa je potrebné pre mydlo, ktoré sa používa počas hygienických postupov.

Kúzla sú zmenené na mydlo. Kúzelné slová pomôžu sprostredkovať prísľub zdravia prostredníctvom tyčinky čistiaceho prostriedku do tela dieťaťa:

"Túto nečistotu umyjem mydlom." Nechajte ju ísť do vzdialených lesov, tmavých hlbokých močiarov, ďaleko, ďaleko, ale nikdy sa nevracajte. Amen! "

Po vyslovení slov pôvabnou tyčinkou napenia dieťa a vyperú penu teplou vodou. Opakujte slová a akcie ešte dvakrát. Nezabudnite trikrát pľutovať na diabla, ktorý sa skrýva za ramenom vľavo.

Po grafe sa mydlo zlikviduje. Je lepšie pochovať použitý predmet v zemi mimo domov. Niektorí liečitelia odporúčajú topiť mydlo v rybníku. Miesto, kde je odstránená očarená tyčinka mydla, by malo byť opustené.

Ľudové lieky na prietrž

Zdravie a život dieťaťa závisí od blízkych okolo seba. Natívne matka, babička, otec prajú dieťaťu dobre. Nie vždy sprisahanie zachráni bábätká pred pupočnou kýlou. Deti sú vyšetrené detským lekárom, ktorý zvolí správne ošetrenie. Popri tradičnej terapii ponúkajú aj tradičnú medicínu:

 1. Hlinený koláč je mierne zahriaty a teplý sa umiestni na vyčnievajúci pupok dieťaťa. Leží na bruchu, kým nezaschne.
 2. Gáza je navlhčená v čerstvej srvete, na pupok sa umiestni obklad. Relácia trvá, kým nie je gáza úplne suchá..
 3. Pomáhajú zmierniť bolesť trením prietrže u dieťaťa slabým roztokom octu. Dve polievkové lyžice vody berú jednu polievkovú lyžicu kyseliny.
 4. Po uvarení listov papradia vo vode ich naneste na brucho. Ak chcete zvýšiť terapeutický účinok, zabalte bruško dieťaťa vlnenou látkou. Podržte stlačené tlačidlo po dobu dvadsiatich minút. Liečebné procedúry zmierňujú bolesť, znižujú pocit plného pupku.

Samoliečba dieťaťa môže dieťa zničiť. Dôsledky patológie budú mať negatívny vplyv na zdravie dieťaťa. A potom ani ľudová mágia nepomôže.

Modlitba a sprisahanie z kýly

Kýla je bežné ochorenie spôsobené trhaním mäkkých tkanív a vydutím orgánu alebo jeho časti smerom von. Najčastejšie sú postihnuté kýly chrbtice, slabín a pupka. Vo väčšine prípadov je indikovaná chirurgická liečba. Je však potrebné si uvedomiť, že v niektorých prípadoch sú hernie opravené tradičnými liečiteľmi. Modlitby a sprisahania sú tiež schopné zastaviť proces rastu prietrže, zmierniť bolesť a vyskytujú sa prípady zmenšenia prietrže.

Modlitba za veľkého mučeníka Artemyho z kýly

"Svätý mučeník Artemy!" Pozrite sa z nebeskej komory na tých, ktorí požadujú vašu pomoc a neodmietajú naše petície, ale ako láskavý dobrodinec a náš príhovorník sa modlite ku Kristovi Bohu, áno, pretože je humánny a milosrdný, zachráni nás pred každou situáciou: od zbabelca, povodne, ohňa, meča, invázie cudzincov a medzikultúrne vojny. Nech nás neodsúdi za hriešnikov za hriešnosť, a nech neobrátime dobro, ktoré nám dal všemohúci Boh, k zlu, ale k sláve Jeho svätého mena a k oslavám tvojej mohutnej príhovorky. Áno, Pán nám dá svojimi modlitbami svet myšlienok, abstinencie od ničivých vášní a všetkého druhu špiny, a môže posilniť svoju Svätú, katolícku a apoštolskú cirkev po celom svete, už získal svoju úprimnú krv. Svätý mučeník, ktorý sa usilovne modlí, nech požehná Bohu, nech vo svojej svätej pravoslávnej cirkvi potvrdí živého ducha pravej viery a zbožnosti a všetkých jeho členov, očistených od povery a povery, uctieva ho duchom a pravdou a usilovne sa pečie, aby dodržiaval jeho prikázania, nech všetci všetci žijeme v pokoji a zbožnosti v skutočnej váhe a dosiahneme blažený večný život v nebi, milosť nášho Pána Ježiša Krista, všetku slávu, česť a moc s Otcom a Duchom Svätým, ktoré sa mu teraz a teraz, navždy a navždy budú páčiť. Amen. "

Hernia sprisahania

Pred vykonaním obradov sa musíte oboznámiť s pravidlami sprisahania. Prečítajte si odkaz. Počas rituálu je dôležité pozorovať všetky drobnosti.

Umbilická hernia sprisahania u novorodencov

Ťažké deti, často kričiace, majú veľmi často pupočnú kýlu. Koľko utrpenia spôsobuje matke, dieťaťu a všetkým okolo. V tejto situácii sa môžete pokúsiť hovoriť prietrž úplne dostupným spôsobom.

Pri novorodeneckom dieťati môže herniu sprisahať iba matka alebo stará mama. Tu je dôležitá sila materskej lásky a energia ženy a úprimná túžba pomôcť. A viera! Verte, že môžete túto chorobu prekonať.

Všetky rituály sa konajú v uzavretej miestnosti od cudzincov po miznúci mesiac. Dôkladne si umyte ruky, vyčistite si zuby a umyte svoje dieťa. Dajte ho spať a potom obnažte brucho. V miestnosti vylúčiť cudzincov. Zapáľte sviečky, zoberte akýkoľvek olej a jemne namažte brucho dieťaťa. Vykonajte kruhové pohyby okolo pupka 12-krát a preneste liečivú energiu lásky do slov.

Pri masážnych pohyboch v smere hodinových ručičiek súčasne, bez silného hrýzania prietrže zubami, hovoríme:

Čítajte slová 3-krát. Potom pľuvať na zem. Potom znova uhryznite, hovorte, pľuvajte. Takže trikrát. Potom je potrebné dieťa pevne zavinúť a sviečky zhasnúť. Tento rituál sa opakuje päť po sebe nasledujúcich dní..

Hernia Water Conspiracy

Zapálte sviečky kostola a vedľa nich vložte nádobu naplnenú svätou vodou. Vyslovte tieto slová na vode:

"Pane, daj mi silu, aby som sa zbavil môjho ochorenia!" Keď tečie čistá voda, tak nech mi vyteká moje ochorenie a krv a telo sú zdravé! Nechajte svoje telo posilňovať pomocou liečivej tekutiny. Amen (vyslovuje sa trikrát) ".

Po prečítaní pozemku vypite vodu.

Hernia sprisahanie na Mesiac

Čítajte o stúpajúcom mesiaci tri dni pred úplňkom:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Ako mladý mesiac stúpa, tak so služobníkom Božím (menom) prietrže navždy zostane prietrž. “.

Štvrtý deň, v splne, čítali raz tieto slová:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Úplnek sa zdvihol na oblohe, ale moja kýla už prešla. Amen. Amen. amen ".

A potom čakajú na budúci mesiac. Všetko sa opakuje až do úplného zotavenia..

Konšpiračné ústne z kýly

Ďalšia verbálna modlitba za sprisahanie. Čítajte modlitbu dvakrát denne, ráno a večer, kým kýla nezhasne:

V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Boh mi pomôž a všetkým svätým. Egorius zostupuje z neba, zostupuje z neba na zlatom schodisku. Egorius nesie po schodoch tristo šesťdesiatpäť zlatých šípov, tristo šesťdesiat päť lukov zlatého peria, tristo šesťdesiatpäť zlatých tiet. Egorius ich vystrelí, vystrelí prietrže od služobníka Božieho (meno). Strelí prietrže, áno rovnátka. Áno, Egorius dáva všetko čiernej šelme, vlka položí na hrebeň. Noste vás, beštie čierne, kýly v temných lesoch, husté lesy, bažinaté močiare, aby ste sa k nim nevrátili navždy, ale aby ste ma neobťažovali, ale aby ma nezasmiali bolesťou. Nech to tak je. amen ".

Univerzálne sprisahanie od všetkých druhov kýly až po vodu

Ďalšie sprisahanie z akejkoľvek hernie pomôže dospelým aj deťom. Berieme vodu a odstavíme ju.

"Kýla, vy kýla, zastavte sa u Božieho služobníka (meno), aby ste sa zabavili, je čas odísť." Choď, kýla, na širokých poliach, tak ďaleko, choď do močiarov, machu a na zhnitú palubu. Pád s tebou, kýla, padne raz a navždy a navždy, a sluhovi Božiemu (meno) sa už nemôžeš dostať. Počas dňa sa nevrátiš ani v noci, ani ráno, ani večer, ani na poludnie ani o polnoci. Nie v noci, ani jeden úsvit. amen ".

Ďalší ohovárač

Kúzlo môžete vyhodiť do vody z prameňa alebo studne:

"Matka Voditsa, zmyť moje choroby." Stohy z tela môjho pacienta, umyte si mäso a krv, môžu byť slová silné, silné, uzdravujúce. Amen. " Zasiahnuté miesto umyte vodou, vypite tri dúšky.

Kyslé smotany

Ak hernia vznikla z váh, urobí sa ďalší obrad. Budete potrebovať prírodnú domácu kyslou smotanu. Vložte ju do misky a vrhnite na ňu kúzlo:

"Pane, pomôžte otrokovi (meno), Ježišu Kristovi, žehnajte otrokovi (meno)." Vyjdem z domu cez dvere, cez všetky pereje a cez všetky brány. Zatváram brány, ale zavri dvere za mnou, zavriem všetky zámky na dverách a kľúče si neberiem so sebou. Idem po ceste a potom odbočím na úzku cestu az cesty idem do jasného poľa, do širokého poľa. Na poli je sedem sviežich kríkov a pod nimi sedem tukových mačiek. Prvých šesť mačiek je šedých a pod posledným kríkom je čierna mačka. Kočka, ty, mačka, hrýzla si kýlu od služobníka Božieho (meno), nahlodávala všetkých dvanásť kýly. Inguinálna prietrž, prietrž. Kýla oka, kýla čela, miesto, ale dozadu. Hernia ulnar, cefalický, vaječník. Kýla srdca, popliteálna a subkardiálna. Červená prietrž, čierna prietrž, žltá prietrž, biela prietrž. Celá kýla hernie. Čo povedala a čo neurobila. Kňučíte, mačka, všetky kýly, vytí, uhryznete, takže to neublíži, nebolí, nekousne. Od tejto hodiny áno z môjho rozkazu, áno z môjho silného ohovárania. Ako už bolo povedané, splní sa to. amen ".

Lakovaná kyslá smotana namastite v mieste bolesti. Nakrmte zvyšnú kyslou smotanu mačke.

Hernia sprisahania od Natalya Stepanova

Ďalšie účinné sprisahanie sibírskeho liečiteľa. Zamerajte sa, nalaďte liečenie a vyslovte nasledujúce slová:

"Rovnako ako telá tlejú v cintoríne, tak moje ochorenie vyschne, zmizne z môjho tela a telo ma oslobodí od choroby." Nech to tak je! “

Hernia sprisahania s mydlom

Slávnostný obrad sa koná na klesajúcom mesiaci. Potrebujete toaletné mydlo je lepšie ako prírodné, môžu byť pozostatky. Pred objavením peny starostlivo napenili miesto, kde sa objavila prietrž. Čítať slová:

"Rovnako ako mydlo umýva bahno, rovnako ako to všetko robí voda, takže moja choroba navždy zmizne." Bude klesať do vody, opustiť moje telo. Nech to tak je! “

A tak sedem dní v rade. Na konci siedmeho posledného obradu musí byť mydlo vyhodené alebo pochované..

Medzistavcový prietrž (kúzelný obrad)

Pomocou magických rituálov a modlitieb môžete bojovať s rôznymi typmi kýly, vrátane medzistavcov. Všetky magické rituály sú vykonávané obrovským nárastom energie.

Sedemkrát za sebou recitujú modlitbu „Náš Otec“. Potom zoberte cukor v kockách a pripevnite ho na bolesť v chrbte. Navlhčite ich vodou, aby sa topili na chrbte. Potom sedemkrát za sebou prečítali nasledujúci text, ktorý hovoril pokojne a rovnomerne.

"Cukor, vezmi tekutinu, vezmi si moje choroby pre seba." Dám vám časť môjho tela, vezmite ho spolu s ochorením. Amen (trikrát) “.

Na konci rituálu sa osprchujte a utrite chrbát handričkou navlhčenou teplým žihľavovým vývarom. Takéto manipulácie sa vykonávajú na rastúcom mesiaci tri dni v rade.

Od kýly po jedľa kužeľ

Z miechy, triesloviny alebo pupočnej prietrže môžete použiť jedľa kužel. Za týmto účelom zapálte sviečku večer, nalejte zasvätenú vodu do malej sklenenej misky alebo misy a do nej vložte predtým umyte jedľa. Jazdite ukazovákom po pravej ruke proti smeru hodinových ručičiek vo vode, šepot:

"Ako rastú šišky na smreku, na borovici." Keď trhám túto ranu, tak nechaj uzol na tele, zbytočné, nechcené, tiež padne. Nechaj to ísť ďalej, nevracaj sa ku mne, neubližuj, nerastú, neobťažuj sa. amen ".

Potom pomocou komprimovanej smrekovej vody urobte obklad. Tento rituál sa ľahko učí, ale jeho pomocou sa môžete rýchlo zbaviť choroby, ktorá sa vyskytuje na ktorejkoľvek časti tela..

Hernia sprisahania s mydlom

„Keď z môjho tela prúdi špina, nechaj ma odísť. Spolu s liečivou vodou nechajte chorobu zmyť a nechať ju bez návratu! “

Sedemkrát zopakujte všetky manipulácie a zvyšok vyhoďte. Nový zvyšok sa získa na druhý rituál..

Ako vidíte, všetky sprisahania sú jednoduché. Každý to môže vyskúšať. Ak si však výsledky obnovy nevšimnete, nemali by ste to riskovať. Navštívte chirurga.

Ako hovoriť pupočníkovú herniu u dospelých

Kýla prietrže u detí a dospelých

Jednou z najbežnejších chorôb je dnes pupočná kýla. Moderná medicína sa však s ňou výborne vyrovnáva ako s ľudovými liekmi.

Je tu však jedna vec - prietržová tendencia sa vracia, bez ohľadu na to, aké prostriedky sa používajú na jej odstránenie.

Vyžaduje sa opakovaná liečba, ale nie vždy je to možné. Zápletka z pupočnej kýly uľahčuje zbavenie sa choroby dospelých i malých detí.

 • zvracanie
 • Výčnelok pupočnej oblasti;
 • Bolesť brucha.

Umbilikálna hernia sa nazýva predĺženie pupočného kruhu pod vplyvom silného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Vývoj choroby spôsobuje neustálu zápchu a nadmerné zdvíhanie závaží. Kýla sa často vyvíja u 30-ročných tehotných žien alebo u obéznych ľudí.

Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie vyvíja u novorodencov, nedávno narodených a zrelých žien.

Po mnoho storočí, keď liek nebol prístupný pre všetkých a jeho úroveň bola oveľa nižšia ako moderná úroveň, ľudia verili v silu žiadostí a modlitieb. Pokiaľ ide o vyššie sily, ľudia mohli uzdraviť každú chorobu slovami. Potom najúčinnejším spôsobom liečby kýly boli práve sprisahania a ľudové lieky.

Spasenie leží na mesiaci

Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

Existuje spôsob, ako eliminovať chorobu nielen doma, ale aj u vašich príbuzných. Na tento účel je potrebné prečítať si text sprisahania a uviesť, od koho je potrebné chorobu odstrániť..

Kyslá smotana môže pomôcť proti pupočníkovej prietrži, táto metóda je však účinná, ak príčinou choroby bolo ťažké zdvihnutie. Kyslou smotanou sa hovorí špeciálnymi slovami, potom je na ňu namazané zapálené miesto. Zvyšky kyslej smotany sa podávajú mačke.

Môžete tiež použiť dennú modlitbu, ktorá by sa mala čítať, až kým choroba ustúpi..

Spiknutie pomôže zachrániť dieťa pred prietržou

Lekári často odmietajú liečiť bábätká s pupočníkovou prietržou s odkazom na ich mladý vek. Ľudovým liekom sa dieťa vždy nedarí vyliečiť a často je kontraindikované z dôvodu možnej alergickej reakcie. To sa ešte musí vyriešiť prostredníctvom sprisahania. Ak však dieťa prijme ľudovú nápravu, potom sa rituál smie vykonávať ešte viac - to nijako neovplyvní liečbu. Tento prístup nespôsobí žiadne negatívne dôsledky..

Magický rituál zameraný na odstránenie pupočnej kýly je len prečítať modlitbu nad dieťaťom. Text je potrebné prečítať skoro ráno, zatiaľ čo dieťa by malo byť v rukách čitateľa, potom bude liečba úspešná. Slová sa vyslovujú trikrát, potom je potrebné pľuvať na pupok a prečítať si druhú časť zápletky. Ľudovými liekmi na túto chorobu budú najlepšie preventívne opatrenia.

Existujú pravidlá na vykonávanie kúzelného rituálu na liečbu bábätiek, ktoré boli prenášané ľudovými tradíciami po stáročia..

Obrad by mali vykonávať buď príbuzní dieťaťa (matka, babička), alebo mocní kúzelníci. Je dôležité, aby osoba, ktorá slávnostne koná obrad, chcela dieťaťu pomôcť, následky nebudú mať na nikoho vplyv. Účinnosť obradu často spočíva v tom, že matka so všetkou silou a celým srdcom chce dieťa vyliečiť, bez ohľadu na to, čo na to používa. Týmto prístupom sprisahanie absorbuje všetku materskú milosť a vieru v uzdravenie.

Kýla je pomerne nepríjemný stav charakterizovaný uvoľňovaním orgánov z dutiny, v ktorej by mali byť. S touto patológiou sa možno stretnúť doslova v prvom mesiaci života dieťaťa.

Ak sa v pupku objaví výčnelok, môžete takmer s plnou dôverou hovoriť o prietrži novorodenca. Príčiny tohto problému nie sú úplne pochopené. Nie je jasné, prečo sa u niektorých detí pupočníkový krúžok uzatvára načas av niektorých s oneskorením.

Je tiež ťažké vysvetliť slabosť brušnej fascie. Predčasnosť je považovaná za častú a všeobecne uznávanú príčinu vývoja pupočnej kýly. Keďže hlavná časť dôvodov sa týka anatomickej predispozície, je pomerne ťažké hovoriť o prevencii tohto ochorenia..

Akcia proti hernii u dojčiat

Liečba pupočníkovej hernie sa obmedzuje na konzervatívne metódy a chirurgický zákrok. Ale súčasne s položením brucha pred kŕmením, masážou, gymnastikou a použitím špeciálnych omietok pre batoľatá je vhodné obrátiť sa na ľudovú múdrosť a prečítať si príslušné sprisahania..

Na správne sprisahanie proti pupočníkovej prietrži je najlepšie vyhľadať pomoc odborníkov. Koniec koncov, energia dieťaťa je extrémne slabá a najmenšia nepresnosť mu môže ublížiť. Aj sprisahanie si môže prečítať matka alebo babička, ktorá dieťaťu praje iba dobré.

Počas čítania modlitby sa človek musí snažiť vložiť svoju dušu do slov, do smädu po celej svojej bytosti, aby pomohla mágia, v takom prípade je zaručený úspech. Obrad spojený s likvidáciou akejkoľvek hernie by sa mal vykonávať počas klesajúceho mesiaca. Všetky akcie sú utajené, aby sa vylúčil negatívny výsledok..

Zápletka znižuje úzkosť dieťaťa

"Matka z teba, služobnica Božia (meno), ťa niesla, tvoja matka ťa vydržala, tvoja matka ti ublížila." A teraz matka, služobnica Božia (meno), chytí čiernu prietrž, odstráni ju od dieťaťa, služobníka Božiu (meno). Čierna prietrž, červená prietrž, žltá prietrž, biela prietrž, milovaná prietrž. Budem hrýzť prietrž akejkoľvek hernie hernie, popliteálna, jasná. Budem mať herniovaný, herniovaný, herniovaný.

Som pôžičkou všetkých hernií, zo všetkého, čo budem hovoriť Božím služobníkom (meno), dám mu dobré zdravie. Tak, aby nemal kýlu v novom mesiaci a novom roku, ani na novom mieste, ani na starom mieste, teraz a nikdy. A ráno, večer, večer, popoludní buďte pokojní, služobníci Božie (meno), pokojní a pokojní. Spite pevne, rýchlo rastte. Amen. Amen. amen ".

"Moje slová sú pravdivé, moje slová sú silné, sú ostrejšie ako nôž, sú ostrejšie ako meč, sú silnejšie ako kopije." Uzatvorím sprisahanie svojím kľúčom, ale hodím ho do mora. Nikto, kto by nemal odradiť, nikto zmeniť slovo. Nech to tak je. amen ".

„Babička Solomonidushka v kýrii blahoslavenej Panny Márie sa hovorila železnými zubami, medenými tvárami. A tak hovorím s Božím služobníkom (menom) (meno). amen ".

Pri čítaní týchto slov by miesto, ktoré je vyčnievajúce, malo byť trochu uhryznuté zubami. Tieto akcie sa opakujú tri po sebe nasledujúce dni..

"Boh žehnaj! Bože, posilň! A ty rozptyľ! Choďte za volantom a odtiaľ do jamy! Tam budete navždy a navždy! Bude to tak, ale nie inak! Amen! "

Tento rituál môže uzdraviť dospelých aj deti. Akcia sa začína takmer okamžite, ale výsledky sa dajú vidieť oveľa neskôr, po 3 - 4 mesiacoch, ale dokonca môžu zmierniť chorobu dospelých..

Existuje ďalší rituál, ktorý môže pomôcť ľuďom všetkých vekových skupín bojovať proti tejto nepríjemnej chorobe. Koniec koncov, rôzne typy kýly obťažujú ľudí do vysokého veku, niekedy príčinou ich zdravotného postihnutia, zasahujúcich do všetkého, nedovolujúcich im viesť plnohodnotný životný štýl.

"Pane Bože, pomôž služobníkovi Božiemu (meno), aby prišiel na pomoc Born, pokrstený." Mesačná choroba s ním odnesie, bude navždy odstránená a Boží služobník (meno) sa uzdraví. Amen! "

Výsledok je veľmi ovplyvnený vierou osoby, ktorá rituál vykonáva. Musíme neustále myslieť na boľavé miesto a predstaviť si jeho liečenie..

Rozosielame

Často používajte odporúčanie - je to obrad, ktorý pomáha odstrániť chorobu od konkrétnej osoby. Pomocou tohto ceremoniálu sa môžete zbaviť choroby a dospelého a dieťaťa vrátane novorodenca.

"No, je preč, arytmická choroba na poli je čistá, v temnom lese, na veľké vzdialenosti!" Uhryznite horkú osiku, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno)! Hlodal tam silný kameň, hlodal ho! A nie okusovať a nedotýkať sa Božieho služobníka (meno)! Amen! "

Zápletka z pupočnej kýly - ochorenie odstraňujeme u dospelých a dojčiat

Claudius Galen - to bolo meno lekára, ktorý prvýkrát v medicíne opísal toto ochorenie. Kýla je nebezpečná choroba, pretože v procese jej vývoja sa poloha vnútorných orgánov v tele mení a vypadávajú cez vytvorené otvory. Aké sú faktory, ktoré ovplyvňujú vývoj choroby? V prvom rade je to:

 • zdedená predispozícia;
 • ťažká fyzická práca a neúspešné vzpieranie;
 • tehotenstva;
 • nesprávna výživa vedúca k obezite alebo naopak k vyčerpaniu;
 • atrofia a nadmerné zaťaženie brušných svalov.

Viac ako 30% ľudí na svete trpí touto chorobou. Môže byť vrodená alebo získaná. Kýly sú v závislosti od miesta rôzne. Najčastejšie sú hernie pažeráka, medzistavcové, trieslové a pupočníkové.

Ľudia, ktorí sa prvýkrát obrátili na kúzlo o pomoc, majú často pochybnosti, je možné účinne hovoriť prietrž? Úspešná likvidácia tejto choroby takýmito metódami je v praxi už dlho dokázaná. Kýlová konšpirácia sa považuje za silný a účinný spôsob liečby tejto choroby. A nemusíte sa uchýliť k inštrumentálnej liečbe a dlhej pooperačnej terapii.

Spiknutia pomôžu vyrovnať sa bez chirurgického zákroku

Kýla bola prvýkrát opísaná profesorom Claudiusom Galenom. Je to nebezpečná choroba, pri ktorej vývoji dochádza k zmene polohy vnútorných orgánov v tele, niektoré z nich vypadávajú cez vytvorené otvory. Existujú určité predispozičné faktory, ktoré priamo prispievajú k rozvoju choroby:

 1. Genetická predispozícia.
 2. Nepretržité zaťaženie, práca súvisiaca s ťažkou fyzickou prácou.
 3. Obdobie narodenia dieťaťa.
 4. Nedostatok správnej výživy, proti ktorej dochádza k nadmernej hmotnosti alebo úbytku.
 5. Atrofia alebo nadmerné zaťaženie brušných svalov.

Podľa oficiálnych štatistík trpí takým ochorením asi tretina svetovej populácie. Kýla môže byť vrodená alebo získaná. V závislosti od umiestnenia útvaru existuje určitá klasifikácia, ale najčastejšie lekári diagnostikujú herniu pažeráka, medzistavcové, triesloviny a pupok.

Podľa tradičných liečiteľov by sa s chorobou, ako je prietrž, malo bojovať so zvláštnymi sprisahaniami a magickými rituálmi. S ich pomocou sa môžete zbaviť choroby a vyhnúť sa chirurgickému zákroku v tele..

Motivátory, ktoré ovplyvňujú výskyt dysfunkcie, zahŕňajú:

 1. Všeobecná predispozícia, zdedená.
 2. Fyzická práca alebo skôr nesprávna fyzická aktivita so zdvíhaním hmotnosti a nedodržiavaním základných bezpečnostných pravidiel a nadmerným sebavedomím vo vlastné sily.
 3. U žien je tehotenstvo provokujúcim faktorom v páre.
 4. Nadmerná obezita alebo naopak chudnutie. Nevyvážená strava alebo zneužívanie škodlivých produktov spôsobuje u ľudí herniu. Strava znamená prejedanie alebo neprimerané stravovanie, ktoré vedie k vyčerpaniu.

Existuje teda viac ako dostatok rizikových skupín pre začiatok choroby. Najbežnejšie typy prietrže:

Ochorenie je pomerne časté a postihuje viac ako 30% populácie.

Niektorí ľudia sa budú snažiť vyhnúť lekárskym zásahom do posledného obdobia, nemali by sa však báť, že sa stanú bielymi mágiami. Rituály nezahŕňajú piercingové a rezacie predmety.

Faktory prispievajúce k vzhľadu uzla: dedičná predispozícia, vzpieranie, tehotenstvo, obezita alebo silná riedkosť, najmä u dospelých. Z toho je zrejmé, že takáto choroba trpí najmä pracovníkov s ťažkou fyzickou prácou a rodením žien. Cievne choroby obyčajné u novorodencov.

V staroveku na liečenie pupočnej alebo trieslovej prietrže stačila iba viera pacienta v silu kúzla. Kúzlo starých liečiteľov teraz slúži ako pomocník pri liečení.

U dospelých existuje veľké množstvo kýlových sprisahaní. Ako skúsený kúzelník radím, aby som sa uchýlil k pomoci mágie klientom, ktorí majú dedičnú predispozíciu k tejto chorobe alebo ju sami utrpeli. Ľudia, ktorí sa už uzdravili z uzla, sprisahanie pomôže zbaviť sa negatívnej energie choroby.

Umbilická hernia plot - osvedčená metóda „babičky“

Liečebné rituály fungujú nielen z energie lásky, ale aj z úprimnej a neotrasiteľnej viery v uzdravenie. Vzhľadom na zdravý podiel skepticizmu nemusí byť rozhovor s herniou dospelý taký jednoduchý..

Zvláštne sprisahanie prietrže u dospelých však nie je len text. Toto je sada špecifických intonácií, slov a zvukových vibrácií, ktoré uvedú do pohybu špeciálne liečivé toky energie. Je to druh mantry, ktorá mení negatívnu energiu na energiu sily a zdravia..

Prečítajte si takéto mantry sa odporúča najmenej 7 krát. Počas tejto doby sa opakovanie automatizuje..

Pre stavce variantov tohto ochorenia sa používa špeciálna technika konzumácie. Cukor sa používa na obrad, mal by sa mierne topiť pod vplyvom vody, ktorá na neho kvapká pred vykonaním magického pôsobenia.

Liečitelia odporúčajú, aby ste si utierali chrbty žihľavy, ktoré boli predtým namočené do vriacej vody. Potom je obrad úplne dokončený. Táto sekvencia magických akcií sa musí opakovať tri dni bez prestávky na klesajúcom mesiaci.

Pri liečení je potrebné dodržiavať pravidlá

Existujú určité odporúčania odborníkov, ktorí sú pre liečenie dôležití:

 1. Pozitívne emócie. Rituál je potrebné vykonávať iba s pozitívnym postojom, aby počas liečby nebol negatívny.
 2. Počas čítania text nemeňte.
 3. Na správne prečítanie grafu prietrže je lepšie ju napísať na papier, aby nedošlo k zámene slov. Odborníci však napriek tomu odporúčajú zapamätať si modlitbu, čo zlepší jej účinok.
 4. Všetky manipulácie sa musia vykonávať presne av jasnom poradí, ako je uvedené v pokynoch pre rituál.
 5. Počas čítania je potrebné zamerať všetku pozornosť na slová, energiu, mentálne si predstaviť, ako presne táto mocná energia preniká do vzdelávania, pomáha jej rozpustiť sa..
 6. Rituál sa uskutočňuje v prítomnosti chorého.
 7. Rituál môžete vykonať v intervale, keď je mesiac vo fáze slabnutia, čo je jediný spôsob, ako dosiahnuť výsledok.
 8. Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť pozitívneho výsledku, použite túto metódu, ako sa zbaviť kýly iba v súkromí, bez prítomnosti cudzincov. S pomocou tajomstva rituálu budú účinné slová hovorené s cieľom zbaviť sa kýly na bruchu alebo na inej časti tela..
 9. Je veľmi dôležité veriť v silu slova, v pozitívny výsledok po obrade.
 10. Zriedkavo sú potrebné kúzelné nástroje a rôzne atribúty..
 11. Liečba chorôb sa najčastejšie vykonáva pomocou kostolových sviečok, svätej vody a jednoduchých liekov, ktoré sa nachádzajú takmer v každej domácnosti..

Ak dodržiavate jednoduché pravidlá a tipy pomocou ľudovej mágie, môžete sa zbaviť mnohých chorôb vrátane kýly.

Jednoduché sprisahanie

Po obrade budete musieť piť očarenú vodu

Modlitbu opakujte trikrát. Liečitelia sľubujú, že ochorenie ustúpi v priebehu niekoľkých dní, bolesť sa zastaví a zhutnenie sa zníži.

Pomocou magických rituálov a modlitieb môžete bojovať s rôznymi typmi kýly, vrátane medzistavcov. Zároveň však treba pamätať na to, že takéto metódy nebudú účinné, ak je choroba komplikovaná. Je tiež dôležité pochopiť, že magické rituály sa líšia od tradičných metód liečby, ktoré pri liečbe tohto ochorenia nebudú účinné..

Spiknutie z prietrže chrbtice má silné posolstvo energie, ktoré je tvorené kombináciou túžby a viery v silu slov a pozitívneho výsledku. S týmto rituálom bude energia uvoľnená v čakrách po očistení tela pomôcť odstrániť všetky negatívne, telo sa samo uzdraví, zhutnenie prejde.

Magické rituály sa líšia od ľudových liekov

Na konci rituálu sa osprchujte a utrite chrbát handričkou navlhčenou teplým žihľavovým vývarom. Takéto manipulácie sa vykonávajú na rastúcom mesiaci tri dni v rade.

Na kužele jedľa

Potom pomocou komprimovanej smrekovej vody urobte obklad. Tento rituál sa ľahko učí, ale jeho pomocou sa môžete rýchlo zbaviť choroby, ktorá sa vyskytuje na ktorejkoľvek časti tela..

Copress bude musieť byť vyrobený z rozliatej kvapaliny

Obrad v kúpeli

Potom metlu nemôžete použiť. Tento obrad sa môže opakovať, ale zároveň nezabudnite, že v horúcom kúpeli s kýlami nemôžete stúpať.

Po rituále je potrebné vyhodiť metlu do kúpeľa

S mydlom

Po rituále je zvyšok vyhodený

Sedemkrát zopakujte všetky manipulácie a zvyšok vyhoďte. Nový zvyšok sa získa na druhý rituál..

Na mesiac

Kýlová konšpirácia vyžaduje schopnosť používať lunárny kalendár

Na konci rituálu odneste do lesa kúsok machu, položte ho na zem, posypte ho rozdrvenými vaječnými škrupinami.

Hernia sprisahanie. Dobrý pozemok, ako sa zbaviť pupočnej kýly

SPOTREBA DOSPELÉHO HERNIA A DIEŤAŤA POMÁHA RÝCHLYM UDELENÍM Z BULKOVEJ HERNE

Môžete si prečítať hernia sprisahania na sebe aj na liečbu prietrže u dieťaťa, sprisahanie je biele a vyhovuje všetkým. V Rusku bol jedným z efektívnych spôsobov boja proti pupočnej kýle sprisahanie z kýly. Ľudia na celom svete vždy veria v silu uzdravujúceho slova a na účinnosť rôznych obradov. Ľudia sa doma rýchlo zbavili prietrže a používali modlitby alebo sprisahania.

Hlodej, hlodaj, chcem ťa hlodať

Po zvyšok môjho života.

Potom sa na herniu vloží medená minca a zlisuje sa, pripevní sa pomocou pásovej pomôcky a neodstráni sa počas dňa. Pred západom slnka sa náplasť vyberie, minca sa premyje tečúcou vodou a vykoná sa druhé sprisahanie na ošetrenie kýly. K úplnému odstráneniu prietrže dôjde po 12 dňoch, toľko dní musíte prečítať sprisahanie pri prietrži, aby sa úplne rozpustila. Ak chcete v tejto zápletke zbaviť prietrže hernii u detí a novorodenca po zápletke, musíte si prečítať modlitbu k Anjelovi strážnemu..

Inguinálna kýla je veľkým problémom pre dospelých aj pre deti. Moderní lekári sa toho môžu zbaviť iba chirurgickým zákrokom. Liečitelia však navrhli herniovú konšpiráciu ako magické dedičstvo vytvorené múdrymi hlavami.

Pri západe slnka osoba trpiaca slabinovou prietržou vyhlasuje magický text o vznikajúcom mladom mesiaci. Táto akcia sa uskutoční tri dni v rade..

Pri vyslovovaní textu je dôležité zamerať všetky myšlienky a pocity na miesto choroby.

S každým slovom musíte nasmerovať toky energie konkrétne na miesto, kde choroba postupuje..

Modlitba za veľkého mučeníka Artemyho

S cieľom volať o Božiu pomoc a požiadať o zdravie, zbaviť sa kýly a „chorôb celiakie“ sa tradične používa pravoslávna modlitba od kýly k veľkému mučeníkovi Artemymu Verkolskému..

Podobné žiadosti sú adresované aj svätým Theodore Studite a Seraphimovi zo Sarova. Hlavnou vecou na konci modlitby je stručné a pokorné vyslovenie hlasnej žiadosti o uzdravenie.

Môžete požiadať o liečenie pomocou St. Fyodor Studit

Pre ochranu pred akýmkoľvek zlom si prečítajte 90. žalm.

V každom obchode s cirkvou sú zvyčajne pásy s textom tohto žalmu. Bude užitočné kúpiť si takúto pásku a nosiť ju neustále so sebou, pravidelne nahlas opakovať (alebo dokonca sebe, ak ste na verejnom mieste) vyššie uvedený text..

Toto ochorenie je najzávažnejšie u mužov. Je dôležité odlíšiť magické rituály od ľudových metód, ktoré v tejto situácii pravdepodobne nebudú užitočné..

Aj keď sú to starodávne metódy liečby, oplatí sa ich spochybniť..

Hernia sprisahania u dospelých vzhľadom na zdravý skepticizmus moderného človeka nie je ľahká úloha. Obtiažnosť spočíva v tom, že magické obrady využívajú energiu nielen lásky, ale aj úprimnej viery v uzdravenie.

Druh starých textov môže spôsobiť skôr úsmev než vážny prístup.

Po obradoch je vhodné utrieť žihľavu namočenú do vriacej vody. Rituál sa opakuje počas troch po sebe nasledujúcich dní počas klesajúceho mesiaca.

Veriacim v každej ťažkej životnej situácii pomáha modlitba. V kresťanskej viere existuje niekoľko silných svätých liečiteľov. Modlitba zameraná na nich uzdravuje všetky choroby a choroby. Na liečbu všetkých druhov kýly ľudia používajú najmä 90. žalm, modlitby sv. Panteleimona a Veľkého mučeníka Artemiusa v Antiochii. Nesú zázračnú pozitívnu energiu. Modlitby sa čítajú v chráme alebo doma pred ikonami, najlepšie samostatne.

Predtým, ako sa uchýlime k moci kresťanskej modlitby, musíme si úplne vyčistiť myseľ hriešnych myšlienok, priznať sa, činiť pokánie. Keď je duša očistená, budete cítiť úľavu. Modlitba má moc iba vtedy, ak je v ňu úprimne verená. Ak takáto viera neexistuje, nemali by ste sa týmto spôsobom pokúsiť zotaviť sa z choroby..

Aby sa zmiernili nepríjemné príznaky prietrže počas terapeutickej liečby, postihnuté miesto umyte požehnanou vodou. Zasvätená voda je univerzálny kúzelný nástroj, ktorý nesie špeciálnu liečivú energiu.

Kýla je nepríjemná choroba, ale môžete proti nej bojovať. Liečivá mágia pomôže vyrovnať sa s touto chorobou a zbaví telo negatívnej bolestivej energie. Hernia sprisahanie je jednoduchý spôsob, ako sa vysporiadať s ochorením na vlastnú päsť. Hlavná viera v uzdravenie.

Pri čítaní týchto slov by miesto, ktoré je vyčnievajúce, malo byť trochu uhryznuté zubami. Tieto akcie sa opakujú tri po sebe nasledujúce dni..

Najväčšia moc pravoslávnych modlitieb a obrazov nevyžaduje potvrdenie. Existuje nespočetné množstvo prípadov magického uzdravenia ľudí, ktorí skutočne veria v silu a láskavosť Najvyššieho. Modlitby Antiochijského veľkého mučeníka, sv. Panteleimona, 90. žalmu, pôsobia obzvlášť mocne, práve tieto texty sa často používajú ako kostolný plot z kýly.

Pred cirkevnými sprisahaniami sa musia postiť, očistiť telo, priznať sa, očistiť dušu, prijať spoločenstvo a prijať Ducha Svätého. Oslobodenie od hriešnych myšlienok spúšťa čistiaci mechanizmus tela a pozitívne myslenie formuje budúcnosť. Svätá voda, ktorá je umývaná bolesťami, má tiež liečivú silu, pretože je nabitá božskou energiou.

K tejto vode sa čítajú rôzne modlitby. Ak sa umyte takou vodou alebo ju pijete na lačný žalúdok, telo je naplnené čistou liečivou energiou a začína regeneračné procesy. V našom živote sa neuveriteľné vedecké a technické zmeny a starodávne ľudové rituály stretávajú bok po boku. Obe majú výhody aj nevýhody..

Ó, najmilosrdnejší Bože, Otec Syna a Ducha Svätého v Neoddeliteľnej Trojici, uctievaný a oslavovaný, pozrime sa na svojho služobníka (meno) láskavo na chorobu posadnutých; Odpusť mu všetky jeho prestúpenia; dať mu uzdravenie z choroby; vrátiť mu zdravie a telesnú silu; daj mu prosperujúci a prosperujúci život, Tvoj pokoj a prémiové blaho, aby nám priniesol vďačné prosby.

Vy, blahoslavenému Bohu a môjmu Stvoriteľovi, blahoslavená Panna Mária, prostredníctvom svojho všemocného príhovoru, pomôžte mi prosiť svojho Syna, môjho Boha, aby uzdravil Božieho služobníka (meno). Všetci svätí a anjeli Pána sa modlite k Bohu za svojho chorého služobníka (meno). Kýla a kýly, kĺby a žily, choďte za prasa. V mojom tele nie sú kýly.

Iné obrady

Kladný postoj. Kúzelný rituál je potrebné vykonávať iba v dobrej nálade, aby sa nikomu neprenášalo negatívne.

 • Čistota mysle. Pri čítaní sprisahania nemožno rozptýliť cudzie myšlienky.
 • Koncentrácia a viera v úspech. Bezpodmienečné presvedčenie, že magické diela spôsobia, že dej bude silný a efektívny..
 • Tajomstvo obradu. Je vhodné kúzlo obsadiť bez prítomnosti cudzincov a po prečítaní nikomu nehovorte, že ste sa uchýlili k mágii. Iní ľudia môžu mať vo vašej hlave pochybnosti, ktoré oslabujú silu sprisahania..

Hernia sprisahania sa dá prečítať samostatne alebo pomocou skúseného kúzelníka. Kúzelné nástroje a pomôcky budú potrebné iba pre malý počet rituálov. Pred prečítaním slov deja je najlepšie si ho napísať na prázdny list papiera alebo si ho zapamätať naspamäť.

Kýla prietrže - alternatíva k chirurgickému zákroku

Pri príprave na rituál majte na pamäti, že kýlové sprisahanie musí byť vyhlásené bez odchýlenia sa od navrhovaného textu. Iba v tomto prípade sa dosiahne pozitívny účinok. Predtým, ako použijete kúzelné slová samostatne, nezabudnite, že magická recitácia alebo modlitba sú slovné vzorce, ktoré majú správny vplyv na energetické pole osoby..

Text grafu nie je možné zmeniť.

Ako hovoriť kýlu? Veľmi jednoduché! Hlavnou vecou je dodržiavanie niekoľkých základných pravidiel.

 1. Aby sa nemýlili slová modlitby, je najlepšie ich napísať na papier a prečítať si ich. Najpriaznivejší výsledok však bude, ak si text zapamätáte a vyslovíte srdcom.
 2. Je potrebné presne a dôsledne vykonávať všetky činnosti, ktoré sú uvedené v opise rituálu.
 3. Ak na liečenie dieťaťa používate prietrž prietrže, kúzelné slová sa musia vyslovovať priamo v prítomnosti dieťaťa..
 4. Rituál je možné vykonať iba vtedy, keď je mesiac vo fáze slabnutia.
 5. Kde sa sprisahať a čítať modlitbu? Ak to chcete urobiť, akékoľvek odľahlé miesto, kde vás nikto nemôže zastaviť.
 6. Nemenej dôležité je vaše presvedčenie, že výsledok príde veľmi skoro. Proces obnovy je tiež potrebné vizualizovať..
 7. Bude lepšie, ak nikomu nehovoríte o tom, čo ste sa rozhodli prečítať pri liečbe kýly. Zachovajte to v tajnosti.

Tento obrad pomôže dospelému úspešne povedať prietrž. Je vhodný pre ingvinálnu, pupočníkovú a stavcovú prietrž v bedrovej oblasti. Túto metódu možno bezpečne použiť na liečenie seba alebo na pomoc dieťaťu. Rituál môžete vykonať každý deň, stačí zvážiť, v ktorej fáze je mesiac.

Výhodou tohto rituálu je, že nevyžaduje žiadne ďalšie školenie. Hlavná vec je, že vás nikto neobťažuje. Mimochodom, sprisahanie sa dá prečítať z pupočníkovej prietrže okrem tradičných metód liečby.

Obrad pomôže zbaviť sa choroby

"Pane Ježiš Kristus!" Vidíte všetko, viete všetko, môžete robiť všetko! Vypočujte si modlitbu, služobník Boží (meno)! Pomôžte a uzdravte! Moje telo opúšťa chorobu a nikdy sa nevracia! Nech to tak je! Amen! ".

Nezabudnite, že tento pozemok sa musí opakovať trikrát. Len za dva dni ochorenie ustúpi a už nikdy viac nebudete trpieť silnou bolesťou..

"Kýla-kýla, hlodám ťa, zachraňujem svoje dieťa!" Detský spánok je silný a zdravý! Žiadam vás o vyššie právomoci, vypočujte si ma a pomôžte! Protect! Heal! “.

Nezabudnite, že pozemok sa vyslovuje z pupočnej kýly trikrát. A keďže sa tento rituál považuje za veľmi silný, nemal by sa vykonávať viackrát za sebou. Výsledok by mal prísť za pár dní.

Existujú tiež špeciálne modlitby za pupočníkovú prietrž a sprisahania, ktoré pacientom ľahko pomáhajú zotaviť sa.

 1. Dej od Natálie Štěpánovej. Jedná sa o jednoduchý, ale veľmi efektívny rituál, ktorý ponúka slávny sibírsky liečiteľ. Rituál sa musí vykonať, keď na oblohe vládne miznúce mesiac. Keď sa chystáte čítať dej, sústredte sa na to, čo robíte. Predstavte si, ako ste šťastní, že ste sa uzdravili. Pomaly vyslovujte slová sprisahania: „Ako keby na cintoríne moje ochorenie vyschlo, zaniklo a zmizlo! Moja túžba je silná a pravdivá! Nech to tak je! Amen! ".
 2. Obrad zvyšku. Naše prababičky tiež použili tento spôsob odstránenia prietrže. Na úspešné uskutočnenie rituálu je potrebné vopred pripraviť kus voňavého mydla. Niekoľkokrát si umyte boľavé miesto a povedzte nasledujúce slová: „Špina zo mňa tečie - choroba odchádza preč! Spolu s voditsa je moja choroba zmytá a odchádza navždy! Teraz som zdravý! Nezasahujem! “ Tieto kroky sa musia opakovať sedemkrát v rade a potom sa musia odstrániť zvyšky mydla.
 3. Rituál na mesiac. Obrad trvá štyri dni. Vypočítajte tak, že prvé tri dni, kedy mesiac mizne, a posledný deň rituálu sa začína nový mesiac. Tento pozemok je univerzálny, je vhodný na ošetrenie akéhokoľvek typu prietrže. Počkajte na noc, otvorte okno a obráťte sa na mesiac: „Nebeské právomoci, ste všemocní! Pomôž mi! Choďte preč mesiac starý a vezmite túto chorobu so sebou! Moja kýla sa rozpustí a nový mesiac je znovuzrodený! Nezasahujem! Nech to tak je! “.

Rituály uvedené v tomto článku sa týkajú bielej mágie, takže nebudú môcť poškodiť vás ani vaše dieťa. Po ich použití sa budete určite cítiť lepšie, energickejšie a energickejšie a nakoniec sa úplne uzdravíte. Staraj sa o svoje zdravie!

Výsledok je veľmi ovplyvnený vierou osoby, ktorá rituál vykonáva. Musíme neustále myslieť na boľavé miesto a predstaviť si jeho liečenie..

Modlitba za medziobratlovú prietrž

Liečba trieslovej prietrže bez chirurgického zákroku. Metódy liečby slabinovej prietrže

,MODLITBA ZA ZDRAVOTNOSŤ SPOJOV A KOSTÍ

Ako sa zbaviť bolesti chrbta. navždy

Kýla prietrže - alternatíva k chirurgickému zákroku

Jednoduchý a účinný rituál účinne pôsobí aj proti trieslovinové prietrže a pažeráku. Aby ste to však mohli vykonať, musíte do lesa dostať malý kúsok vodného machu.

Na úsvite nasledujúceho dňa sa mach použitý v rituáli vezme na miesto, z ktorého bol získaný. Vodný mach absorbuje energiu choroby a vtiahne ju, čím zachráni človeka pred problémami spôsobenými slabinou prietrže.

Uzlové (kýlové) sprisahania

Ako praktikujúci kúzelník môžem povedať, že najobľúbenejšie sú sprisahania pupočníkových, trieslovinových a medzistavcových uzlov. Tieto ochorenia sa často vyskytujú bez komplikácií. Klienti nechcú podstúpiť operáciu, ale radšej používajú čarodejnícku mágiu. Aby ste sa zbavili komplikovanej prietrže, stále potrebujete pomoc tradičnej medicíny. V ťažkých prípadoch ochorenia mágia uľahčuje liečbu a zmierňuje bolesť..

Lunárny pozemok

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Ako mladý mesiac stúpa, tak so služobníkom Božím (menom) prietrže navždy zostane prietrž. “.

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Úplnek sa zdvihol na oblohe, ale moja kýla už prešla. Amen. Amen. amen ".

Lesné machové sprisahanie

Toto sprisahanie pomáha chorobe úplne vyschnúť. Na konci ceremoniálu pozbierajte očarený mach a nasledujúci deň ho za úsvitu zoberte do lesa a pokúste sa ho umiestniť presne na rovnaké miesto, kde ho vzali deň predtým. Jedná sa o kýlu pri dospelých, pre deti je lepšie použiť iný obrad.

Rituál so sviečkami pomôže proti akejkoľvek hernii

Zápletka z pupočnej kýly - ochorenie odstraňujeme u dospelých a dojčiat

Takéto metódy liečby tejto choroby prišli do moderného sveta od staroveku, takže môžeme bezpečne povedať, že sú časovo testované. Existuje veľa faktov, že ľudia boli pomocou modlitieb a konšpirácií vyliečení z pupočnej kýly.

Ak je magický efekt zameraný na dieťa, jeho účinnosť sa môže zvýšiť, ak matka alebo babička prečítajú dej. Najmä pri liečbe novorodenca sa musí tento stav dodržiavať.

Po každom definičnom slove musíte vyplivnúť do nádoby s droždím. Potom pomocou dusených kvasníc je potrebné bradavku u dieťaťa rozmazať.

Na konci obradu je potrebné prečítať si modlitbu „Náš Otec“. Tento obrad sa opakuje týždeň..

Ak ste si istí, že prietrž bola výsledkom zdvíhania závaží, musíte hovoriť kyslou smotanou pomocou špeciálnych magických slov. Kýla sa potom zašpiní malým množstvom produktu a mačke by sa mal podať zvyšok kyslej smotany. Zviera ho musí tiež jesť, nie je možné hodiť zakysanou kyslou smotanou.

Konšpirácia sa vyslovuje veľmi jasne trikrát a po každom hláskovaní magických slov musíte pľuvať.

Denný pozemok

Existuje veľmi účinné sprisahanie, že musíte začať čítať v počiatočnej fáze klesajúceho mesiaca a pokračovať v tom každý deň ráno a večer, až kým nezmizne bolesť..

S pomocou kúzelných sprisahaní môžete poslať prietrž od seba. Tento obrad je univerzálny a dá sa použiť pre dospelých aj pre deti. Rituál sa koná za úsvitu počas klesajúceho mesiaca. Ruka by mala byť položená na boľavé miesto, označujúce miesto prietrže.

Zápletka sa musí opakovať trikrát a zakaždým po ukončení pravopisu magických slov je potrebné vyplivnúť cez rameno..

V kombinácii s použitím mágie sa môžu použiť aj iné účinné metódy liečby ľudom. Napríklad, obklady z infúzií prírodných bylín sú účinné.

Samozrejme, ak ste vykonali obrad a necítili ste úľavu, nemôžete odložiť liečbu tradičnými spôsobmi, ktoré ponúka moderná medicína. Je prísne zakázané ignorovať odporúčania lekárov. Je potrebné si uvedomiť, že chirurgická liečba tohto ochorenia je predpísaná iba v naliehavých prípadoch..

Ak sa v pupku objaví výčnelok, môžete takmer s plnou dôverou hovoriť o prietrži novorodenca. Príčiny tohto problému nie sú úplne pochopené. Nie je jasné, prečo sa u niektorých detí pupočníkový krúžok uzatvára načas av niektorých s oneskorením.

U dospelých sa choroba vyvíja v dôsledku nadmerného využívania sily (vzpieranie), v dôsledku vytvárania silného tlaku vo vnútri brušnej dutiny. Pupočná prietrž sa najčastejšie vyvíja u dojčiat, tehotných žien a ľudí v pokročilom veku. Medzi príznaky patrí bolesť brucha (pupok), zreteľné vydutie v stojacej polohe, hmatanie tohto vydutia a možnosť nasadenia dovnútra, ako aj reflex roubíka..

Túto chorobu môžete liečiť rôznymi spôsobmi, pretože pupočná prietrž je prístupná konzervatívnej liečbe. Jedným z nich je sprisahanie z pupočnej kýly, ktorú stále používali naše prababičky. Táto metóda je dosť magická a krehká, musíte v ňu veriť, aby výsledok bol.

Môžete hovoriť nielen pupočníkovú prietrž, ale aj medzistavcové a trieslové. Je zázrakom, že spojivové tkanivo je silnejšie, defekt rýchlo zmizne bez použitia liekov a ešte viac bez chirurgických zákrokov. Takéto metódy sa používali v staroveku, keď neexistovali žiadne lieky a prístroje na výskum, ale iba viera v Boha, kúzla a rôzne byliny, pomocou ktorých boli uverejňované známe ľudové lieky..

Dnes existuje veľa sprisahaní z pupočnej kýly, rodičia môžu kontaktovať svoju babičku alebo vykonať procedúru sami. V niektorých prípadoch kúzlo jednoducho šepká nad boľavým miestom, v iných pridávajú umývanie rôznymi dekoráciami a aplikujú obväzy na prietrž.

„Ráno vstanem, služobník Boží (meno), vstanem, požehnaný. Idem od dverí k nádvoriu, ale z nádvoria, prejdem cez seba. Pôjdem od dverí k dverám, od brány k bráne v čistom poli na východnú stranu. Tam, z východnej strany, stojím starý dub, vezmem, služobníka Božieho (meno), ostrú sekerku, dovoľte mi ísť k tomuto dubu. Orezám strom spolu, ale orezám ho herniou. Nech to tak je. V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen. Amen. amen ".

Toto sprisahanie by ste mali vyslovovať každý deň ráno a večer, kým hernia nezmizne;

„V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Boh mi pomôž a všetkým svätým. Egorius zostupuje z neba, zostupuje z neba na zlatom schodisku. Egorius nesie po schodoch tristo šesťdesiatpäť zlatých šípov, tristo šesťdesiat päť lukov zlatého peria, tristo šesťdesiatpäť zlatých tiet. Egorius ich strieľa, prietrž od služobníka Božieho (meno).

Čítajte tiež každý deň na boľavom mieste, kým kýla neprejde.

Ďalším spôsobom je spiknúť sa s činmi. Musíte si prečítať slová a zároveň sa zdá, že pomaly krúžia okolo pupka v kruhu proti smeru hodinových ručičiek. Kúzlo zopakujte 12-krát, po zákroku dieťa určite umyte - „Hlodám, hlodám, nahlodávam, nahlodávam. Rozviazam uzol a odhodím ho zubami. Čistý pupok, čisté telo dieťaťa Je to meno dieťaťagt;. Preč, ohryznuté, ohryznuté “.

Je potrebné si dôkladne prečítať sprisahania, ak rodičia pochybujú o svojich schopnostiach, je lepšie zavolať babičku.

V staroveku, keď bola medicína ako veda ešte v plienkach, sa s ľuďmi muselo zaobchádzať, ako sa hovorí, s improvizovanými metódami a mágiou. A okrem bylín a koreňov do arzenálu liečiteľov vstúpili rôzne sprisahania. Niektoré starodávne metódy prežili dodnes. Napríklad existuje kýla.

Účinné kýly

Kýla je veľmi časté ochorenie. Nezáleží na tom, ktoré - bledé, medzistavcové alebo pupočné u dieťaťa - v každom prípade spôsobuje veľa problémov, obmedzuje jeho funkčné schopnosti a je sprevádzané silnou bolesťou. Vo väčšine prípadov lekári ponúkajú chirurgickú liečbu..

Toto opatrenie bohužiaľ neprináša stopercentný výsledok, pretože často po zdanlivo úspešnej operácii dôjde k relapsu a choroba sa znova objaví. Možno, pred rozhodnutím o takýchto radikálnych opatreniach, stojí za vyskúšanie ľudových metód liečby, ktoré sa úspešne osvedčili v boji proti tomuto ochoreniu. V tomto prípade je pre vás vhodná hernia sprisahanie, staré rituály a rituály súvisiace s bielou mágiou.

Pri liečbe detí je obzvlášť užitočná metóda, ako je prietrž hernie. Obrad je jednoduchý na vykonanie, má upokojujúce účinky na dieťa a má okamžitý účinok. Okrem toho to doma môže urobiť aj matka dieťaťa. Mimochodom, hernia hexes sú univerzálne, pomôžu malým dievčatám a chlapcom.

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Štruktúra chrbtice, ktorá zabezpečuje plnenie funkcií, ktoré sú jej priradené, môže mať za určitých okolností patologické formy, ktoré môžu viesť k symptómom bolesti, obmedzeniu pohybu a dokonca úplnému zdravotnému postihnutiu.
Môžu sa vyskytnúť včasné a neskoré pooperačné komplikácie. Komplikácie pooperačnej rany (hnisanie, hematóm, seróm a ligatúrna fistula) sú v rozsahu od 1 do 4% (M.
Pravdepodobne mnoho pacientov narazilo na niekoľko rôznych degeneratívnych-dystrofických chorôb chrbtice (DDDZ): osteochondrosis; vyčnievanie disku; medziobratlová kýla.