loader

Kúzla a ceremónie na liečenie stavovej kýly

Medzistavcová kýla je závažné a nebezpečné ochorenie, ktoré sa vyznačuje ostrou bolesťou chrbta, siahajúcu až po zadok a nohy. Prietrž môže diagnostikovať výlučne lekár, pretože v medicíne existuje veľa chorôb s podobnými príznakmi. Nebezpečenstvo tejto choroby je, že v priebehu času sa človek môže paralyzovať. Okrem toho sa zvyšuje miera bolesti chrbtice a časom sa táto bolesť stáva neznesiteľnou.

V ľudovom liečiteľstve neexistujú prostriedky, ako sa zbaviť stavovej kýly. Môže sa však táto choroba vyliečiť sprisahaním? Aké sú najsilnejšie sprisahania proti vertebrálnej hernii? Aké sú dôsledky čítania grafu z novotvaru na chrbtici? Povedzme o tom v článku..

Pravidlá obradov

Požadovaný výsledok môžete dosiahnuť, ak budete dodržiavať pravidlá magických liečivých rituálov:

 1. Ceremoniál by sa mal vykonávať iba na klesajúcom mesiaci, aby choroba rýchlejšie odišla.
 2. Je potrebné si predstaviť, ako kýla klesá, príznaky vymiznú a choroba zmizne. Základom grafu je vizualizácia a slová. Pozitívne myšlienky nasmerujú energiu späť na cestu.
 3. Cudzinci by o tomto obrade nemali vedieť. Iba tí ľudia, ktorých sa problém týka, môžu venovať svoju túžbu obrátiť sa na mágiu.
 4. Text je potrebné vysloviť nezávisle v podtóne, ktorý odráža jeho význam. Každé slovo sa vyslovuje jasne a správne. Ak choroba začne hovoriť doma, priblížia sa k oknu a otvoria ju. V miestnosti by malo vládnuť ticho. V túto chvíľu by nikto nemal byť.
 5. Odporúča sa prečítať sprisahanie z medzistavcovej prietrže v predvečer veľkých náboženských sviatkov: Veľká noc, Vianoce atď..

Rituálne tipy

Účinnosť grafu závisí od niekoľkých podmienok:

 1. Rituál vykonávaný na klesajúcom mesiaci má najväčšiu moc..
 2. Veľmi dôležitá je vaša viera v efektívnosť sprisahania. Každý obrad čerpá svoju silu z viery, ktorá je schopná veľa. Ak ste skeptický voči postupu, telo nemusí reagovať na liečivé slová.
 3. Keď vyslovujete slová rituálu alebo sprisahania, pokúste sa mentálne predstaviť jeho výsledok. Mentálna vizualizácia pomôže telu naladiť sa na liečenie..
 4. Pokúste sa povedať ostatným, že hovoríte prietrž.

Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako hovoriť kýlu chrbtice. Môžete si vybrať najvhodnejšiu metódu pre vás a obrad uskutočniť v ľubovoľnom vhodnom čase..

Vodné sprisahanie

Jeden z najpopulárnejších rituálov. Má liečivé a liečivé vlastnosti vody: má schopnosť absorbovať zlú energiu a čistiť auru. Ak chcete vykonať obrad, je lepšie vziať vodu z prameňa alebo zasvätenú v kostole. Inak sa používa obyčajná voda, ale potom sa nechá stáť v tme dlhšie ako týždeň.

Prvý deň, keď mesiac začína klesať, sa sprisahanie z vertebrálnej hernie u dospelých vykonáva. To by malo znieť takto:

Text sa opakuje trikrát. Konzumovaná tekutina sa spotrebúva trochu po celú dobu, keď mesiac klesá. Keď vstúpi do fázy rastu, prestanú piť vodu. Obrad sa opakuje trikrát, zakaždým, keď sa hovorí o novej dávke tekutiny. Počas prestávky je obrad umocnený rôznymi modlitbami. Náš Otec si môžete prečítať každý deň. Vďaka tomuto rituálu choroba zmizne do šiestich mesiacov, ak vám nevynechá jediný deň.

Kúzla Holy Fest

Verí sa, že v nedeľu v nedeľu sa hovorí zasvätená vetvička vŕby a dokáže vyliečiť všetky choroby jedným úderom. Požiadajte svojho blízkeho, aby vykonal rituál: zasiahnite vás zozadu zasvätenou zelenajúcou sa kozou a povedzte:

"Svätá vŕba, pomôžte, oslobodte Božieho služobníka (meno) od ťažkostí".

Všetky cvičenia v tomto poradí: Čo robiť, keď...

Toto video ukazuje jednoduchý, cenovo dostupný spôsob bez finančných nákladov, ktorý vás navždy ušetrí...

Modlitba za uzdravenie pri skolióze, vertebrálnej hernii atď..

Hneď na Veľkú noc navštevujú Pánov chrám, modlia sa za spásu duše a zdravie tela. Žiadajú Boha o pomoc pri zvládaní tejto choroby. Slová modlitby-konverzie:

„Pán je milosrdný, ste vzkriesení. Nech je tvoja dominancia na zemi av nebi. Milovaj sa nado mnou, tvoj otrok, pretože som hriešnik. Vylieči moje trápenie. V mene svätej Trojice milosrdenstvo “.

Obrad v kúpeli

Slávny rituál Štefanovej. Mnoho ľudí pomohol prekonať túto chorobu. Jeho implementácia si vyžaduje novú kúpeľnú metlu vyrobenú z dubových vetiev. V čase obradu by ste mali byť v kúpeľni sami. Keď je telo dobre dusené, začnite byť metlou a povedzte tieto slová:

Graf sa opakuje trikrát. Pred opustením kúpeľa sa kefa vrhne do rúry. Spolu s tým bude horieť aj choroba. Rituál má veľkú moc, ale prvý efekt sa prejaví až po mesiaci. A po 6 mesiacoch hernie na chrbtici zmizne.

Hernia plot

recenzia

Vždy je zaujímavé poznať recenzie tých, ktorí už sprisahanie využili, tu sú niektoré z nich:

Marina, 48 rokov „Keď ju lekári diagnostikovali, medzistavcová prietrž bola veľmi rozrušená, naozaj nechcela podstúpiť operáciu. Lekári však tvrdia, že chorobu možno po určitú dobu jednoducho pozorovať. Rozhodli sme sa zbytočne strácať čas a hovoriť o svojej chorobe. Vykonal rituál na vode. Vložte doň veľa energie. A súčasne proti tomuto ochoreniu robila špeciálnu gymnastiku. O rok neskôr vyšetrenie ukázalo, že choroba ma opustila. Bol som veľmi šťastný. Myslím si, že sprisahania fungujú dobre, ak existujú nejaké iné prostriedky. “.

Konstantin, 52-ročný „Počas celého môjho života zápasím s kýlami, z nejakého dôvodu ich neustále udržiavam. Celý život som s nimi zaobchádzal ľudovými metódami. Najviac zo všetkého rád obmedzujem kýlu na jedle. Výsledok dostanem po troch mesiacoch. Nebolo to však iba sprisahanie. Pila som rôzne bylinky, snažila som sa obmedziť na ťažké fyzické cvičenie, až potom všetko zmizlo. Ale ja naozaj milujem sprisahania, neviem, čo self-hypnóza pomáha, alebo tak niečo, ale všetko to funguje. “.

Galina, 28 rokov „Nikdy som neveril v sprisahania, ale keď sa objavila otázka týkajúca sa operácie na odstránenie prietrže, rozhodol som sa to skúsiť. V kúpeľnom dome som robil rituál proti chorobe. Vzal som ho niekoľkokrát. Necítil som žiadne zmeny, ale po troch mesiacoch som išiel na prehliadku k lekárovi. Bolo mi povedané, že prietrž bola značne zmenšená, čo ma veľmi potešilo. Rozmery, ktoré mala kýla v tom čase, sa dali ľahko prekonať pomocou alternatívnej liečby. Som veľmi rád, že mi zápletka pomohla vyhnúť sa tejto operácii. Ale musíte urobiť všetko zodpovedne, nezabudnite navštíviť lekára, aj keď existujú výsledky zo sprisahania alebo z iných prostriedkov. “.

Portál mágie a čarodejníkov

Bolesť chrbta, najmä ak je spojená s chrbticou, je veľmi nepríjemná a mení denný rytmus vášho života. Spiknutie z prietrže chrbtice je osvedčeným ľudovým liekom na zbavenie sa choroby. Vertebrálna kýla môže byť zakúpená v každom veku, nebude šetriť ani dieťa, ani dospelého. Okrem toho sa získava oveľa jednoduchšie, ako sa lieči.

Spinálna kýla

Kyslé smotany

Je tiež efektívne čítať modlitby za výrobky. Na tento účel vezmite misku kyslej smotany a vyslovte ju takto:

Potom sa kyslá smotana namastí na miesto, kde sa nachádza bedrová hernia, a nechá sa pôsobiť 15 - 20 minút. Potom mačke olizujú zozadu. Rituál sa opakuje tri dni v rade. Ochorenie zmizne o tri mesiace.

Mačka by si mala olizovať kyslou smotanu

Gate Spell

Rituál sa problému zbaví

Ak po dlhú dobu idete s vyčnievaním medzistavcovej časti dolnej časti chrbta, potom je vo vašej moci situáciu napraviť. Je potrebné začať okamžite konať, pretože výčnelky môžu viesť priamo k prietrži. Silný plot z kýly chrbtice, ktorú zostavila Natalya Stepanova, pomôže vyhnúť sa zhoršeniu choroby a rýchlo vás postaví na nohy. Na vykonanie rituálu budete potrebovať:

 • med;
 • Vlnená šál
 • plienky;
 • misa s kyslou smotanou.

Dôležité: obrad sa uskutočňuje iba na klesajúcom mesiaci. Večer pred odchodom do postele zdvihnú hrniec medu a hovoria týmito slovami:

"Obráťte moju tvár na východ slnka." Idem von v čistom poli. Tam stretávam divoké mačky, sedia pod kríkmi, ale pozerajú sa na mňa. Mačky mačky, nahlodávajú moje trápenie zozadu. Hlodať, jesť, jesť úplne - nenechávajte nič. Týmito slovami - bolesť zmizne, moja bolesť zmizne. Nech je to tak, ako som povedal. Môže vo mne prísť sila. amen ".

Rozložte med na spodnú časť chrbta, prikryte plienkou a zabalte vlnený šál. Dajte kyslou smotanou na noc do pravého rohu miestnosti - to je výkup liehovín, o ktoré ste požiadali, aby vám pomohli. Rituál sa vykonáva každý týždeň počas dvoch mesiacov.

Modlitby proti hernii

Kresťania sa vo svojich petíciách uchyľujú k svätým. Túto chorobu môžu uzdraviť veľkí mučeníci Panteleimon a Artemy of Antioch. Proti prietrži čítali aj 90. žalm. Modlitby prinesú výsledky, ak budú dodržané nasledujúce pravidlá:

 1. predtým, ako sa o to pýtame, mali by sme činiť pokánie a priznať sa;
 2. človek by sa mal zbaviť zlých myšlienok;
 3. hovoria slová, veriac v svoju silu;
 4. text sa hovorí v kostole alebo doma, pri pohľade na ikony.

Je vhodné, aby počas modlitby nebol nikto. Bolestivé miesto sa premyje svätou vodou. Pomôže zmierniť nepríjemné príznaky, pretože má liečivú energiu..
https://youtu.be/n35uesEnFPM

Miechová prietrž a jej typy

Kýla chrbtice sa objavuje na medzistavcových platničkách v dôsledku prasknutí vláknitých prstencov. Prostredníctvom výsledných trhlín začne tekutina vytiecť a nervové zakončenie miechy sa stlačí. Výsledkom celého tohto procesu je, že disk napučí rôznymi smermi a vytvára prietrž. Lekári rozlišujú tri typy:

 • lumbálna - sakrálna oblasť - sa vyskytuje v 80% prípadov prietrže;
 • krčná chrbtica - menej zriedkavý typ kýly, všetkých tých, ktorí sa skontaktovali, sa zistilo približne v 19% prípadov;
 • hrudná oblasť je najvzácnejšou formou tohto ochorenia a vyskytuje sa približne u 1% obetí.

Získanie kýly je celkom jednoduché - akonáhle je to zle, vstaňte ostro, otočte sa alebo sa ohnite, a potom vás tento problém predbehne. Ale ako rozpoznať jej príznaky?

 1. Pre bedrovú oblasť: výskyt bolesti v dolnej časti chrbta, ktorá spôsobí nohy alebo zadok. Môže byť sprevádzaná zníženou citlivosťou nôh..
 2. Pre krčnú oblasť: výskyt bolesti hlavy v ramenných kĺboch ​​alebo krku. Často sa vyskytnú závraty, tlak sa zvýši, v ušiach sa objaví nepochopiteľný hluk, prsty na rukách znecitlivia.
 3. Pre medzistavcové oblasti: výskyt bolesti na hrudníku, ktorá nie je liečená srdcovými liekmi.

Silný rituál

Premýšľate o mágii pomocou vašej vlastnej pupočnej alebo trieslovej kýly? Existuje nasledujúci silný a efektívny rituál. Je dôležité, aby v dome bola mačka, pretože tieto zvieratá sú už dlho považované za najlepších čarovných pomocníkov.

Nakupujte vopred na trhu, v obchode alebo supermarkete čerstvú kyslou smotanu. Počkajte na vhodnú fázu mesiaca. Položte ju pravou rukou na boľavé miesto a povedzte túto pomluvu:

"Boh žehnaj! Odídem z domu a pôjdem hľadať lepší život. Na okraji poľa na mňa čaká sedem sivých mačiek, sedem pomocníkov. Kitty, brat, pomôž! Uhryznite chorobu, vyhnajte vajíčkovú prietrž a uzdravte moje telo! To sa splní, ako sa hovorí! Amen! ".

Kto si myslíte, že vám pomôže dokončiť tento rituál? Správne, tvoje mačiatko! Ak zostane kyslá smotana, nakŕmte ich so svojím miláčikom..

Ako čítať jednoduchý graf pupočnej kýly

Tento rituál je opakovaním uzdravujúcich modlitieb niekoľkokrát za sebou. Nevyžadujú sa ďalšie zariadenia a zázračné vybavenie..

Aby pozemok fungoval, miestnosť by mala byť čistá, tichá, pokojná a pohodlná. Je vhodné, aby bolo dieťa v dobrej nálade - neplakalo a neliezalo. Najlepší čas je skoro ráno. Toto odlišuje liečivé sprisahanie od iných magických obradov vykonaných neskoro v noci..

Musíte nájsť a odhaliť miesto na tele dieťaťa, v ktorom je herniálna formácia. Jemným jemným pohybom zakrúžkujte kýlu malíčkom ľavej ruky a zopakujte slová z grafu:

Text musí byť vyslovený trikrát. Potom trikrát cez ľavé rameno. Je veľmi jednoduché skontrolovať, či sprisahanie fungovalo - v priebehu jedného mesiaca by sa prietrž mala zmenšiť.

Mimochodom! S pomocou takéhoto sprisahania je možné vyliečiť nielen prietrž u kojenca, ale aj benígne nádory u mužov, ktoré sa objavujú v oblasti trieslovín..

Pravidlá sprisahania

Aby tieto postupy priniesli požadovaný účinok a zmiernili trápenie, ktoré prinášajú vertebrálne kýly, je potrebné dodržiavať niektoré pravidlá:

 • Rituály zbavenia sa prietrže sa vykonávajú počas klesajúceho mesiaca. Toto obdobie lieči takéto ochorenia.
 • Ak sa vysloví kýlová sprisahanie alebo modlitba, výsledok sa musí zviditeľniť. Predstavte si herniu, ktorá sa rozpúšťa a mizne z chrbtice.
 • Slová sa vyslovujú tichým hlasom. Svoje prirodzené zafarbenie môžete mierne zmeniť.
 • Ak neveríte vo svoje silné stránky, môžete sa uchýliť k službám ľudí, pre ktorých nie sú takéto metódy liečby prekvapujúce a nepochopiteľné. V tomto prípade však musíte byť obozretní a kontaktovať iba dôveryhodných ľudí, o ktorých existujú kladné hodnotenia a odporúčania.
 • Aby modlitba priniesla požadované výsledky, musíte tomu veriť a vo svoju silu.

Môžete sa pripraviť na takéto rituály na dlhú dobu alebo sa rozhodnúť, že ich okamžite vykonáte. Hlavná vec je cítiť, že práve teraz môžete dosiahnuť požadovaný výsledok pomocou sprisahania.

Opis rituálov

Najlepšie výsledky sa dajú dosiahnuť, ak sa rituály vykonávajú vo vyhrievanom kúpeli. Tento efekt zlepší dubovú metlu. Bičujú sa s bolesťou chrbta a vyslovujú tieto slová:

 • Moje trápenie, trápenie!
 • Vypadni odo mňa bez nôh,
 • Choďte odo mňa bez zbraní,
 • Vypadni odo mňa bez hlavy
 • Áno na police do vane,
 • Do horúcej pece, do zúrivého ohňa,
 • A ja, služobník Božie (meno), nedotýkajte sa.
 • Buď moje slovo teplejšie ako oheň, jasnejšie ako slnko, tvrdšie ako kameň, ostrejšie ako damašková oceľ!
 • Od teraz a navždy, nech je to tak!
 • amen!

Po ukončení postupu sa metla hodí do rúry a opúšťa kúpeľ bez otáčania.

Takéto postupy by sa mali vykonávať trikrát. Prvé pozitívne výsledky sa však objavia do jedného týždňa od prvého zasadnutia. Vzhľadom na skutočnosť, že pri exacerbácii prietrže môžu tieto postupy viesť k silnej bolesti a núdzovému chirurgickému zákroku, mali by sa vykonávať iba 2 až 3 týždne po zhoršenom stave prietrže.

Ak nemôžete navštíviť kúpeľňu v správny čas, existujú aj ďalšie rituály, ktoré môžu zbaviť stavcovej kýly bez chirurgického zákroku a liekov..

Môžete použiť nasledujúci recept. Vezmite kyslú smotanu a povedzte nad ňou nasledujúci text:

 1. Postavím sa tvárou k východu slnka,
 2. Vyjdem z domu s dverami, z dvora - s bránami.
 3. Zatváram za sebou brány, uzamknem zámky na dverách, neberiem so sebou kľúče na cestu.
 4. Prichádzam drahý, z cesty odbočím na cestu, z cesty, ktorú odbočím na otvorené pole.
 5. Tam vidím 7 kríkov, pod tými kríkmi 7 mačiek, všetky mačky sú sivé a pod siedmym kríkom je čierna mačka.
 6. Mačka, čierny chvost, hrýzla nad služobníkom Božím (meno) všetky kýly!
 7. Vieš, uhryz, aby si sa nehryzol, neubližoval tejto hodine, môjmu pevnému poriadku, môjmu sprisahaniu.
 8. Buď moje slovo teplejšie ako oheň, jasnejšie ako slnko, tvrdšie ako kameň, ostrejšie ako damašková oceľ!
 9. Od tejto chvíle navždy a navždy.

Pravda rieka! amen!

Potom je potrebné očistiť postihnutú oblasť chrbta touto kyslou smotanou a po chvíli ju nechať olízať na mačku alebo mačku.

Tento postup sa vykonáva počas troch večerov v rade. Ak sú dodržané všetky pravidlá, potom po niekoľkých mesiacoch od stavcovej kýly nebude žiadna stopa.

A ďalší efektívny rituál, ktorý sa musí vykonať neskoro večer, než ideme spať. Vezmite tyčinku mydla a posuňte ju okolo kýly v smere hodinových ručičiek. V takom prípade musíte vysloviť nasledujúce slová:

 • Voda tiekla, umývala biele brehy, nabrúsené kamene, odnášala piesok.
 • Keď sa toto mydlo vymyje, je to aj moja prietrž..
 • Ako voda tečie v rieke, tak aj únik z môjho tela.
 • Keď zapadne červené slnko a vyjde jasný mesiac, prejdú všetky moje vetvičky.

Po skončení tohto obradu sa do rieky vrhne zvyšný kúsok mydla slovami:

Matka Voditsa! Týmto mydlom odstráňte všetky moje choroby a dajte mi zdravie teraz a navždy. Pravda rieka! amen!

Metodická účinnosť

Správnou implementáciou všetkých odporúčaní, a čo je najdôležitejšie - s neotrasiteľnou vierou v pozitívny výsledok liečby - dochádza k rýchlemu odstráneniu vertebrálnych hernií pomocou sprisahania. Úľava sa pozoruje v prvých dňoch po prvých rituáloch. A po šiestich mesiacoch môžete navždy zabudnúť na kýly chrbtice.

Prax ukazuje, že pomocou takýchto silných sprisahaní je možné eliminovať aj veľké herniálne útvary. Operácia nie je vždy schopná viesť k takým pretrvávajúcim pozitívnym výsledkom, ktoré ukazujú netradičné metódy liečby. Niet divu, že táto technika sa používa už mnoho rokov.

Hlavná vec na zapamätanie je, že energia vesmíru nevyhnutne pomáha tým, ktorí ju potrebujú, a nepochybuje o jej sile a múdrosti..

Liečba kýly u dojčiat ľudovými liekmi

Spoliehať sa iba na mágiu rozhodne nestojí za to, pokiaľ ide o zdravie dieťaťa. Skúste tiež uzdraviť prietrž pomocou ľudových prostriedkov:

 1. Clay. Musí sa zriediť teplou vodou do hustoty kyslej smotany. Pripravte ílový koláč a zohrejte ho tak, aby bol dostatočne teplý, ale nebol spálený. Výsledný koláč položte na pupok dieťaťa a nechajte ho, kým nebude úplne suchý
 2. Ocot. Pripravte slabý ocotový roztok: 1 lyžicu octu v 2 litroch vody. Umývajte bolesti trikrát denne
 3. V teplom období si môžete vybrať papraď a pripraviť odvar. Ochlaďte ho, odstráňte listy a trikrát denne ho naneste na brucho dieťaťa. Nezabudnite zahriať obklad pomocou šálu alebo kúsku vlny

Odborníci v oblasti alternatívnej medicíny odporúčajú použiť gázu namočenú do čerstvej srvátky.

Dôležité: pri prvých príznakoch prietrže sa vždy poraďte s lekárom a postupujte podľa jeho odporúčaní. Získajte povolenie na používanie ľudových prostriedkov. A konšpirácie používajte iba ako doplnok k tradičnej liečbe.

Príčiny choroby

Kýla je stav, pri ktorom orgán opúšťa svoju normálnu polohu. Uzly sú vonkajšie a vnútorné. Najznámejšie sú pupočné, ingvinálne a medzistavcové prietrže.

Faktory prispievajúce k vzhľadu uzla: dedičná predispozícia, vzpieranie, tehotenstvo, obezita alebo silná riedkosť, najmä u dospelých. Z toho je zrejmé, že takáto choroba trpí najmä pracovníkov s ťažkou fyzickou prácou a rodením žien. Pupočníkový šnúrka je bežná u novorodencov. K jej rozvoju prispieva prepätie brušných svalov počas plaču..

V staroveku na liečenie pupočnej alebo trieslovej prietrže stačila iba viera pacienta v silu kúzla. Kúzlo starých liečiteľov teraz slúži ako pomocník pri liečení.

U dospelých existuje veľké množstvo kýlových sprisahaní. Ako skúsený kúzelník radím, aby som sa uchýlil k pomoci mágie klientom, ktorí majú dedičnú predispozíciu k tejto chorobe alebo ju sami utrpeli. Ľudia, ktorí sa už uzdravili z uzla, sprisahanie pomôže zbaviť sa negatívnej energie choroby.

Spôsoby riešenia problému

Po prvé, postarajte sa o seba proti tomuto problému, pretože kýla chrbtice môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Obzvlášť opatrný, ak váš vek presahuje 30 rokov a výška je vyššia ako 170 cm, máte nadváhu, dym, máte veľkú fyzickú námahu alebo naopak - nevykonávajte vôbec cvičenie, nesprávne držte vozidlo, stále riadite auto, trpíte vážnymi nárazmi, pády, zatáčky, veľa práce s počítačom atď. Takí ľudia sú náchylnejší k hernii ako ostatní. Vykonajte profylaxiu, ľahké cvičenia, potom bude vaša chrbtica v dobrej kondícii.

Ak sa však s takýmto problémom stále stretnete, máte na jeho vyriešenie dve možnosti.

 1. Vyhľadajte pomoc od tradičnej medicíny a podstúpte dlhú a bolestivú liečbu.
 2. Môžete využiť staré, ale preverené metódy a povedať medzistavcovú prietrž na zotavenie.

Všeobecné odporúčania

V závislosti od toho, aký typ kýly vás trápi a v akom stave je, si môžete zvoliť vhodné sprisahanie, ktoré sa má vyliečiť. Všetky majú pri vykonávaní svojich vlastných charakteristík, ale všeobecné pravidlá týchto obradov zostávajú nezmenené. Ak prísne dodržiavate každú z nich, výsledok je vám zaručený..

Hlavné sú:

 • Je veľmi zodpovedné čítať slová o sprisahaní. Musíte pevne veriť, že obrad vám pomôže uzdraviť sa. Ak nemáte takú dôveru, nemusíte robiť rituál kvôli zvedavosti: náklady na takú nedbanlivosť môžu byť veľmi vysoké.
 • Vyberte si čas na rituál do odchádzajúceho mesiaca, potom bude pre vás najužitočnejší pozemok z pupočnej kýly.
 • Ak ide o sprisahanie pre dieťa, musí sa ho dopustiť matka alebo jeho stará mama. Vonkajší ľudia by nemali mať povolenú sviatosť.
 • Nerozširujte rituál do cudzincov, aj keď je rituál už dokončený s pozitívnym výsledkom.

Hernia plot: čítal matka

Táto verzia pozemku je vhodná, ak jeho matka chce dieťa vyliečiť. Materská energia a láska samy o sebe sú veľmi mocným amuletom a majú liečivé schopnosti. A s pomocou rituálu sa efekt môže mnohokrát zosilniť.

Slávnostný obrad sa uskutočňuje nasledovne: matka najskôr musí mierne zahryznúť výslednú prietrž. Potom, bez toho, aby ste ju vystrčili z úst, vyslovte slová sprisahania:

Po vyslovení slov o sprisahaní trikrát prekonajte svoje ľavé rameno.

Táto verzia sprisahania sa považuje za najmocnejšiu. Obrad však môže byť vykonaný iba raz - ostatní sa môžu opakovať, ak nekonali prvýkrát.

Konšpirácia sa prejaví do jedného dňa a kýla postupne zmizne z tela dieťaťa.

Pozemky na zbavenie medzistavcových prietrží

Pozemky na zbavenie medzistavcových prietrží

Problémy s chrbticou trápia človeka od nepamäti. Hernia plot na chrbtici je staroveký liek, ktorý sa používa na liečenie po tisícročia. Správne povedané prietrž, môžete sa tejto choroby zbaviť rýchlo a efektívne doma. Potrebujete iba poznať potrebné slová a riadiť sa jednoduchými pravidlami.

Rituálne tipy

Účinnosť grafu závisí od niekoľkých podmienok:

 1. Rituál vykonávaný na klesajúcom mesiaci má najväčšiu moc..
 2. Veľmi dôležitá je vaša viera v efektívnosť sprisahania. Každý obrad čerpá svoju silu z viery, ktorá je schopná veľa. Ak ste skeptický voči postupu, telo nemusí reagovať na liečivé slová.
 3. Keď vyslovujete slová rituálu alebo sprisahania, pokúste sa mentálne predstaviť jeho výsledok. Mentálna vizualizácia pomôže telu naladiť sa na liečenie..
 4. Pokúste sa povedať ostatným, že hovoríte prietrž.

Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako hovoriť kýlu chrbtice. Môžete si vybrať najvhodnejšiu metódu pre vás a obrad uskutočniť v ľubovoľnom vhodnom čase..

Dej Stepanova

Dej Stepanova pomohla mnohým ľuďom zbaviť sa kýly. Je potrebné vykonať obrad v kúpeli, ako už bolo spomenuté skôr, najlepšie na klesajúcom mesiaci. Rituál bude vyžadovať jednu kúpeľnú metlu vyrobenú z dubových konárov.

Pripravte sa na pozemok vopred. Veľkou pomocou bude modlitba vo večerných hodinách a vizualizácia okamihu, keď sa úplne zbavíte choroby..

V určený deň musíte ísť do kúpeľného domu a uistiť sa, že tu nie sú žiadni cudzinci.

Po malej pare by ste mali začať rituál. Porazte sa dubovou metlou a povedzte tieto riadky:

„Kýla, kýla, vypadni,
Choďte von bez nôh, bez ramien.
Choďte bezhlavo na police do vane,
Do horúcej pece, do horiaceho ohňa,
Ale Boží služobník (meno), už sa nedotýkajte.
Kľúč, zámok, jazyk.
Amen. Amen. amen ".

Ak chcete takto hovoriť prietrž, musíte trikrát za sebou. Po ceremónii vložte do sporáka metlu a choďte domov. Rituál začína konať okamžite po treťom čítaní slov.

Účinok sa vyvíja v priebehu jedného mesiaca, po tomto období budete cítiť výraznú úľavu a po 6 mesiacoch vás hernia úplne prestane obťažovať.

Vodné sprisahanie

Tento mocný rituál pomôže zbaviť sa vertebrálnej prietrže s čistou vodou. Táto tekutina sa veľmi často používa v tradičnej medicíne..

Dôvodom je skutočnosť, že voda si dokonale „pamätá“ informácie. „Absorbuje“ to do seba, ako špongia, všetko prenáša do tela, do ktorého padá.

Najsilnejšie sprisahanie sa ukáže na zasvätenej alebo pramenitej vode. Rituál je možné vykonať čistou vodou, ale musí sa nechať stáť 7 dní..

Rituál sa najlepšie robí deň po splne. Slová sprisahania by mali byť tieto:

„Vy ste jediný, kto sa vyznačuje takou priehľadnosťou a čistotou. Žiadam vás o pomoc, aby ste sa raz a navždy zbavili mojej choroby z mojej choroby, z kýly. Nech ju odíde a nikdy sa nevráti. Prineste svoje uzdravenie. Môžem byť odteraz vždy zdravý. “.

Rovnako ako predchádzajúci graf, aj tento sa musí prečítať 3-krát. Každý deň pite vodu po malých častiach, zatiaľ čo mesiac na oblohe klesá. S nástupom prvého dňa nasledujúceho mesiaca postup zastavte. Po splne zaznie ďalšia pohára vody. Aby sa dosiahol výrazný efekt, rituál sa vykonáva trikrát..

 1. Počas prestávky, keď vyjde mesiac, sa viac modlite.
 2. Počas modlitby si predstavte, ako z vás choroba vychádza a telo sa stáva zdravým.
 3. Pozitívnymi myšlienkami nasmerujete vnútornú energiu správnym smerom.

Conspiračné schopnosti jedľa

Bežný smrekový kužeľ tiež pomôže zbaviť sa prietrže. Sibírske sprisahanie pomôže preniesť jej bolestivú energiu.

Ceremónia sa musí konať na veľkom jedľovom kužele. Pri pozornom pohľade na ňu vyslovte nasledujúce slová:

"Žijete v tele prietrže, pijete jej šťavy, preto je to zlé." Chodíte, priateľka, na jedľový kužeľ, vyzerá to ako ty. Choď a choď navždy. Na hrbole nezáleží, obnovím svoje zdravie. “.

Vyslovte tieto riadky trikrát. Zatvorte oči a pokúste sa vo farbách predstaviť, ako vás choroba opustí, až sa zmení na hrbole. Odporúča sa vykonávať rituál v lese, kde ho musíte opustiť.

Aké sprisahanie pomôže zbaviť sa prietrže chrbtice

Bolesť chrbta, najmä ak je spojená s chrbticou, je veľmi nepríjemná a mení denný rytmus vášho života. Spiknutie z prietrže chrbtice je osvedčeným ľudovým liekom na zbavenie sa choroby. Vertebrálna kýla môže byť zakúpená v každom veku, nebude šetriť ani dieťa, ani dospelého. Okrem toho sa získava oveľa jednoduchšie, ako sa lieči.

Spinálna kýla

Ako rozpoznať kúzlo na chorobu?

Ak dlhá návšteva lekára neprináša hmatateľné zmeny, potom vyvstáva otázka, či sa uchýliť k nekonvenčným metódam boja proti chorobe. Liečba ľudovými metódami a konšpiráciami z prietrže na chrbtici je zaručená, že prinesie výsledky. Pozitívny psychologický postoj počas rituálu prinesie dlho očakávaný efekt a posunie dlhodobé liečenie mimo zem. Častejšie ako ne, vysielajú kúzlo pracujúcim ľuďom, pre ktorých je všetko harmonické. Známky kúzla na vás:

 • bolesť v dolnej časti chrbta a po celom chrbte;
 • únava a apatia;
 • celková nevoľnosť: horúčka, ospalosť, závraty;
 • znecitlivenie končatín rúk a nôh, ich úplná alebo čiastočná dysfunkcia.

Aby bolo možné sprisahanie vertebrálnej hernie uspieť, je potrebné dodržiavať všetky pravidlá čítania a vedenia rituálov. Každý obrad má spravidla odlišnosti a svoje vlastné nuansy, ktoré by sa mali zohľadniť. Existuje mnoho pravidiel podobných každému kúzlu..

 1. Jasná viera pacienta v jeho liečenie - tento faktor je najdôležitejšou súčasťou. Psychologický prístup k pozitívnemu stavu môže byť zázrakom.
 2. Čítanie sprisahania s ubúdajúcim mesiacom. Predpokladá sa, že v týchto dňoch všetky problémy a choroby ustupujú
 3. Pacient sa musí vizuálne prezentovať ako silný a zdravý.
 4. Slová sprisahania by sa mali čítať iba v úzkom okruhu ľudí alebo samostatne, mimo zvedavých očí
 5. Jasne vyslovte kúzlo, vďaka čomu energia sľubuje vylúčenie choroby.
 6. Musíte poznať slová modlitby srdcom, aby ste sa nezamieňali a nezastavovali rituál

Existuje liečivá modlitba, ktorá sa číta proti bolesti a chorobe: tu sú jej slová:

„Anjel strážny, služobník Pána Boha, chráni pred bolesťou. Prikryte svoje biele krídlo, chráňte pred zlým okom a pred zlým hadom. Posilniť môjho ducha. Svätý, verím v tvoje milosrdenstvo. amen ".

Prečítajte si modlitbu za silnú bolesť päť minút bez zastavenia.

Príprava a vedenie rituálu

Na správne prečítanie a prípravu sprisahania z prietrže na chrbtici sa bude vyžadovať súlad so všeobecnými pravidlami. Najprv sa musíte rozhodnúť, kto bude rituál vykonávať: vy sami alebo vyhľadajte pomoc od brány. Pre nezávislý rituál by ste mali dodržiavať pravidlá:

 • pred prečítaním sprisahania večer nejedzte;
 • dej by sa mal čítať v dobrej nálade;
 • nezneužívajte alkohol a tabak niekoľko dní;
 • držať sa stĺpika;
 • Pripravte si nákup mincí, aby ste zabránili negatívnym účinkom mágie.

Miesto rituálu a jeho súčasti musia byť pripravené vopred, aby v zhonu nepremeškali žiadne drobnosti..

Gate Spell

Rituál sa problému zbaví

Ak po dlhú dobu idete s vyčnievaním medzistavcovej časti dolnej časti chrbta, potom je vo vašej moci situáciu napraviť. Je potrebné začať okamžite konať, pretože výčnelky môžu viesť priamo k prietrži. Silný plot z kýly chrbtice, ktorú zostavila Natalya Stepanova, pomôže vyhnúť sa zhoršeniu choroby a rýchlo vás postaví na nohy. Na vykonanie rituálu budete potrebovať:

 • med;
 • Vlnená šál
 • plienky;
 • misa s kyslou smotanou.

Dôležité: obrad sa uskutočňuje iba na klesajúcom mesiaci. Večer pred odchodom do postele zdvihnú hrniec medu a hovoria týmito slovami:

"Obráťte moju tvár na východ slnka." Idem von v čistom poli. Tam stretávam divoké mačky, sedia pod kríkmi, ale pozerajú sa na mňa. Mačky mačky, nahlodávajú moje trápenie zozadu. Hlodať, jesť, jesť úplne - nenechávajte nič. Týmito slovami - bolesť zmizne, moja bolesť zmizne. Nech je to tak, ako som povedal. Môže vo mne prísť sila. amen ".

Rozložte med na spodnú časť chrbta, prikryte plienkou a zabalte vlnený šál. Dajte kyslou smotanou na noc do pravého rohu miestnosti - to je výkup liehovín, o ktoré ste požiadali, aby vám pomohli. Rituál sa vykonáva každý týždeň počas dvoch mesiacov.

Vrhajte ďalšie kúzla

Spiknutie vyrobené z medzistavcovej prietrže s vodou: na rituál budete musieť ísť k zdroju vody, môžete ísť k rieke alebo k jazeru. Ako už dávno vieme, voda je vynikajúcim vodcom magických akcií a rituálov, vďaka ktorým môžete do tela poskytovať akékoľvek informácie..

Čoskoro ráno ideme k prameňu, vyrovnávame ramená, hovoríme:

"Matka voda, vezmi ma do rúk".

Ideme do vody, tak hlboko, ako je to možné, ak to nefunguje, potom aspoň do výšky pasu alebo si môžete sadnúť. Relax, bavte sa. Cítite, ako postupne oslabujú všetky časti tela: ruky, nohy, napätie v chrbte vás opustí, akoby ste plávali. Zostaňte v polohe pri vode, roztiahnite ruky a nohy, urobte akúsi hviezdičku a povedzte si:

"Odneste vodu, moje choroby." Vyliečiť to. Znečistite zo mňa všetku špinu. Naplň ma svojou milosťou a silou. “.

V lete má taký rituál hodnotu celý mesiac a podľa potreby všetky tri.

Ďalšie kúzlo na vertebrálnej hernii sa robí na zvláštnom mieste - je to vaňa. Budeme potrebovať novú kúpeľnú metlu. Aby sme sa zbavili všetkej choroby od seba, porazili sme sa slovami:

"Ah, dubová metla, odvádzajte dobrú prácu." Odstráňte všetky choroby a odveďte ich do temného lesa. Keď som bil metlou, bolesť zmizla. Bolesť nenájde miesto pre seba, choďte preč zatraceně pre vzdialené krajiny. Napadnite tam šedú kobylu a nechajte ma na pokoji. “.

Kúzlo zopakujte päťkrát a pri výstupe z kúpeľov vypálte metlu povesením:

Kúzla Holy Fest

Verí sa, že v nedeľu v nedeľu sa hovorí zasvätená vetvička vŕby a dokáže vyliečiť všetky choroby jedným úderom. Požiadajte svojho blízkeho, aby vykonal rituál: zasiahnite vás zozadu zasvätenou zelenajúcou sa kozou a povedzte:

"Svätá vŕba, pomôžte, oslobodte Božieho služobníka (meno) od ťažkostí".

Kúzla a ceremónie na liečenie stavovej kýly

Ak máte zdravotné problémy, tradičné spôsoby liečby vám vždy nepomáhajú. Mnohí tiež nesúhlasia s operáciou, takže sa obracajú k mágii. Kúzla z prietrže na chrbtici, ktoré by sa mali čítať podľa stanovených pravidiel, pomôžu zbaviť sa choroby. Človek musí iba pevne veriť v silu a efektívnosť sprisahania.

Miechová kýla pomôže prekonať magické sprisahania

Pravidlá obradov

Požadovaný výsledok môžete dosiahnuť, ak budete dodržiavať pravidlá magických liečivých rituálov:

 1. Ceremoniál by sa mal vykonávať iba na klesajúcom mesiaci, aby choroba rýchlejšie odišla.
 2. Je potrebné si predstaviť, ako kýla klesá, príznaky vymiznú a choroba zmizne. Základom grafu je vizualizácia a slová. Pozitívne myšlienky nasmerujú energiu späť na cestu.
 3. Cudzinci by o tomto obrade nemali vedieť. Iba tí ľudia, ktorých sa problém týka, môžu venovať svoju túžbu obrátiť sa na mágiu.
 4. Text je potrebné vysloviť nezávisle v podtóne, ktorý odráža jeho význam. Každé slovo sa vyslovuje jasne a správne. Ak choroba začne hovoriť doma, priblížia sa k oknu a otvoria ju. V miestnosti by malo vládnuť ticho. V túto chvíľu by nikto nemal byť.
 5. Odporúča sa prečítať sprisahanie z medzistavcovej prietrže v predvečer veľkých náboženských sviatkov: Veľká noc, Vianoce atď..

Vodné sprisahanie

Jeden z najpopulárnejších rituálov. Má liečivé a liečivé vlastnosti vody: má schopnosť absorbovať zlú energiu a čistiť auru. Ak chcete vykonať obrad, je lepšie vziať vodu z prameňa alebo zasvätenú v kostole. Inak sa používa obyčajná voda, ale potom sa nechá stáť v tme dlhšie ako týždeň.

Prvý deň, keď mesiac začína klesať, sa sprisahanie z vertebrálnej hernie u dospelých vykonáva. To by malo znieť takto:

„Voditsa-voditsa, si čistý a priehľadný, pomôž služobníkovi Božiemu (meno) zbaviť sa choroby. Vyhoďte z neho špinavú kýlu, aby choroba odišla a nevracala sa, nepomohla mu a uzdravila ho. Nech je to teraz zdravé. Amen! "

Text sa opakuje trikrát. Konzumovaná tekutina sa spotrebúva trochu po celú dobu, keď mesiac klesá. Keď vstúpi do fázy rastu, prestanú piť vodu. Obrad sa opakuje trikrát, zakaždým, keď sa hovorí o novej dávke tekutiny. Počas prestávky je obrad umocnený rôznymi modlitbami. Náš Otec si môžete prečítať každý deň. Vďaka tomuto rituálu choroba zmizne do šiestich mesiacov, ak vám nevynechá jediný deň.

Obrad v kúpeli

Slávny rituál Štefanovej. Mnoho ľudí pomohol prekonať túto chorobu. Jeho implementácia si vyžaduje novú kúpeľnú metlu vyrobenú z dubových vetiev. V čase obradu by ste mali byť v kúpeľni sami. Keď je telo dobre dusené, začnite byť metlou a povedzte tieto slová:

„Celé utrpenie vychádza z Božieho služobníka (jeho meno), vychádza zo mňa bez nôh a ramien. Vychádza z hlavy priamo na police v kúpeľnom dome a ide priamo do ohňa, do horúcej pece a do červeného ohňa. Ale on sa ma už nedotýka, služobníka Božieho (jeho meno), nevidí ma. Amen. Amen. amen ".

Graf sa opakuje trikrát. Pred opustením kúpeľa sa kefa vrhne do rúry. Spolu s tým bude horieť aj choroba. Rituál má veľkú moc, ale prvý efekt sa prejaví až po mesiaci. A po 6 mesiacoch hernie na chrbtici zmizne.

Hernia plot

Cukrový rituál

Staroveké sprisahanie veľkej moci. Na bolesť sa aplikuje kocka cukru. Odkvapkávanie trochu vody tak, aby sa topilo. Hovoria nasledujúci text:

„Keď piesok odoberá zem, cukor odkrýva pevnú prietrž, ťahá sa k sebe. Z kostí a nervov, z kože a tuku. Okamžite vyskočí a nezanechá nič. Otrok (meno) odmietne uzol, rozdá telo a trhá ho zozadu. Čistý spodný chrbát, boky a rebrá. Celá koža, kosti a krv.

Keď sa hovorí medziobratlová kýla, text sa opakuje 7 až 9 krát. Vyjadrujeme to ako mantru, význam musí preniknúť do vedomia. Po vykonaní rituálu sa chrbát trie s žihľavovou infúziou. Rituál cukru sa opakoval 3 dni v rade.

Obrad pre jedľa kužeľ

Silné sprisahanie od liečiteľa zo Sibír, ktorého splnenie idú do lesa a vyberú si krásny jedľový kužeľ. Bez toho, aby z nej odtrhli oči, vyslovujú nasledujúci text:

"Hernia-hernia žije na mne, pijete moje šťavy, ale cítim sa od vás zle." Chodíš na priateľku na jedľa, vyzerá ako ty. Kríž, a nechaj ma. Paušálne je to jedno, ale som zdravý.

Slová sa hovoria trikrát. Potom zavrú oči a predstavia si, ako sa choroba v dôsledku toho dostáva do hrbole. Nestojí to za to vziať domov, je ponechaný v lese.

Kyslé smotany

Je tiež efektívne čítať modlitby za výrobky. Na tento účel vezmite misku kyslej smotany a vyslovte ju takto:

"Otočím svoju tvár smerom k východu slnka; opustím dom nie s dverami, ale s bránami." Uzamknem bránu, ale vezmem so sebou všetky kľúče. Idem po ceste, potom odbočím na malú cestu, uvidím čisté pole a pôjdem do nej. Na poli vyrastie iba sedem kríkov a pod nimi sedí sedem mačiek. Šesť z týchto mačiek je sivých a jedna z nich je čierna. Tomu, kto je čierny, poviem: Kočičko, ty si hrýzol hernie môjho služobníka Božieho (meno), zachráň ma od nej až do konca. Hlodaj ju - toto je môj mandát a sprisahanie. Moje slovo je zákon, moja žiadosť je vyššie. Odteraz to bude až do konca. “.

Potom sa kyslá smotana namastí na miesto, kde sa nachádza bedrová hernia, a nechá sa pôsobiť 15 - 20 minút. Potom mačke olizujú zozadu. Rituál sa opakuje tri dni v rade. Ochorenie zmizne o tri mesiace.

Mačka by si mala olizovať kyslou smotanu

Modlitby proti hernii

Kresťania sa vo svojich petíciách uchyľujú k svätým. Túto chorobu môžu uzdraviť veľkí mučeníci Panteleimon a Artemy of Antioch. Proti prietrži čítali aj 90. žalm. Modlitby prinesú výsledky, ak budú dodržané nasledujúce pravidlá:

 1. predtým, ako sa o to pýtame, mali by sme činiť pokánie a priznať sa;
 2. človek by sa mal zbaviť zlých myšlienok;
 3. hovoria slová, veriac v svoju silu;
 4. text sa hovorí v kostole alebo doma, pri pohľade na ikony.

Je vhodné, aby počas modlitby nebol nikto. Bolestivé miesto sa premyje svätou vodou. Pomôže zmierniť nepríjemné príznaky, pretože má liečivú energiu..

záver

Liečebné rituály sa vyrábajú už od staroveku. Naši predkovia nemali možnosť byť liečení v nemocniciach, neboli potrebné žiadne lieky. Chápali, že liečenie by malo začať usmerňovaním myšlienok správnym smerom. Potom sa človek energicky a fyzicky očistil.

Moderní ľudia by sa mali učiť od svojich predkov. Pretože medziobratlová hernia je sprevádzaná nepríjemnými symptómami, sprisahanie pomôže zmierniť bolesť, obmedziť komplikácie a urýchliť nástup remisie. Prax ukazuje, že táto metóda sa zbavuje zanedbávanej choroby..

Kúzla z hernie na chrbtici

Príčiny choroby a úloha mágie

Claudius Galen - to bolo meno lekára, ktorý prvýkrát v medicíne opísal toto ochorenie. Kýla je nebezpečná choroba, pretože v procese jej vývoja sa poloha vnútorných orgánov v tele mení a vypadávajú cez vytvorené otvory. Aké sú faktory, ktoré ovplyvňujú vývoj choroby? V prvom rade je to:

 • zdedená predispozícia;
 • ťažká fyzická práca a neúspešné vzpieranie;
 • tehotenstva;
 • nesprávna výživa vedúca k obezite alebo naopak k vyčerpaniu;
 • atrofia a nadmerné zaťaženie brušných svalov.

Viac ako 30% ľudí na svete trpí touto chorobou. Môže byť vrodená alebo získaná. Kýly sú v závislosti od miesta rôzne. Najčastejšie sú hernie pažeráka, medzistavcové, trieslové a pupočníkové.

Ľudia, ktorí sa prvýkrát obrátili na kúzlo o pomoc, majú často pochybnosti, je možné účinne hovoriť prietrž? Úspešná likvidácia tejto choroby takýmito metódami je v praxi už dlho dokázaná. Kýlová konšpirácia sa považuje za silný a účinný spôsob liečby tejto choroby. A nemusíte sa uchýliť k inštrumentálnej liečbe a dlhej pooperačnej terapii.

Lekári sú nejasní o všetkom, čo logicky nemožno vysvetliť, a preto sa názory líšia - čiastočne proti, čiastočne za. Liečba kýly konšpiráciou nie je vždy podporovaná úradným lekárstvom. V krajinách bývalého Sovietskeho zväzu sa najčastejšie používajú metódy hojenia ľudovej kýly. Existuje logické vysvetlenie:

 • Muž sa chce všetkými prostriedkami vyhnúť chirurgickému zákroku
 • Ak človek žije v dedine alebo dedine, jednoducho nemá prístup k vysokokvalifikovanému lekárovi
 • Nedostatok dôvery v medicínu všeobecne
 • Hernia sprisahania možno považovať za skutočné spasenie, ak osoba nemá peniaze na operáciu

Obzvlášť často používam sprisahanie na pupočníkovú prietrž u dojčiat, pretože nevyžaduje urgentný chirurgický zákrok. Určité sprisahania, čítané ako sa zbaviť choroby, významne urýchlia liečebný proces. V žiadnom prípade nemôžu dieťaťu ublížiť. Podrobne sa učíme, ako doma vykonávať sprisahanie spikleneckej rituály pupočnej hernie.

Ak malé dieťa trpí bolesťou, dospelí budú hľadať spôsoby, ako zmierniť syndróm bolesti. Malé deti často trpia prietržou, ktorá sa prejavuje dlhotrvajúcim plačom. Matky samozrejme chcú dieťaťu pomôcť čo najskôr, pričom sa vyhnú operácii.

Tento rituál má niekoľko funkcií. Napríklad právo na konanie majú iba najbližší príbuzní dieťaťa, a to matka alebo babička. Je to ženská energia, ktorá tu hrá vedúcu úlohu, pretože má materské pocity, ktoré sú najsilnejšie. Je tiež dôležité, aké slová a aký pocit sa vyslovia.

Takéto rituály sa musia uskutočňovať za podmienok úplnej dôvernosti, to znamená, že nikto nevie, čo presne zamýšľate urobiť, musí zostať pupočné kýlové sprisahanie utajené. Odporúča sa tiež zvoliť čas, keď je mesiac v rastovej fáze, tj na rastúcom mesiaci.

Najprv sa musíte pripraviť, na to sa musíte osprchovať a najlepšie je to urobiť s pramenitou vodou, ktorá je čo najčistejšia. Umyte si vlasy a vyčistite si zuby. Potom vyhľadajte všetky potrebné položky:

 • 3 sviečky
 • Cirkevný olej
 • Črepníková pôda (nie z cintorína)

Keď je požadovaný kýly sprisahania, je potrebné pľuvať do hrnca zeme, potom tam dať von sviečky. Rituál sa považuje za úplný. Mali by ste batoľa batoľa a pevne objímať. Slávnostný obrad opakujte ďalších 7 nocí, ôsmy deň by mala prietrž úplne zmiznúť.

Stáva sa, že moderná medicína so všetkými inováciami a technológiami nemôže vyriešiť problémy s chorobami chrbtice. A niekedy sú tieto rozhodnutia pre pacienta jednoducho neprijateľné. Potom prišli na záchranu nekonvenčné techniky. Spiknutie vertebrálnej hernie môže zmierniť bolesť a zmierniť patologické formácie. Hlavná vec je poznať pravidlá pre takéto rituály.

Aby tieto postupy priniesli požadovaný účinok a zmiernili trápenie, ktoré prinášajú vertebrálne kýly, je potrebné dodržiavať niektoré pravidlá:

 • Rituály zbavenia sa prietrže sa vykonávajú počas klesajúceho mesiaca. Toto obdobie lieči takéto ochorenia.
 • Ak sa vysloví kýlová sprisahanie alebo modlitba, výsledok sa musí zviditeľniť. Predstavte si herniu, ktorá sa rozpúšťa a mizne z chrbtice.
 • Slová sa vyslovujú tichým hlasom. Svoje prirodzené zafarbenie môžete mierne zmeniť.
 • Ak neveríte vo svoje silné stránky, môžete sa uchýliť k službám ľudí, pre ktorých nie sú takéto metódy liečby prekvapujúce a nepochopiteľné. V tomto prípade však musíte byť obozretní a kontaktovať iba dôveryhodných ľudí, o ktorých existujú kladné hodnotenia a odporúčania.
 • Aby modlitba priniesla požadované výsledky, musíte tomu veriť a vo svoju silu.

Môžete sa pripraviť na takéto rituály na dlhú dobu alebo sa rozhodnúť, že ich okamžite vykonáte. Hlavná vec je cítiť, že práve teraz môžete dosiahnuť požadovaný výsledok pomocou sprisahania.

Ako hovoriť kýlu u dospelých?

Medzistavcová kýla je závažné a nebezpečné ochorenie, ktoré sa vyznačuje ostrou bolesťou chrbta, siahajúcu až po zadok a nohy. Prietrž môže diagnostikovať výlučne lekár, pretože v medicíne existuje veľa chorôb s podobnými príznakmi. Nebezpečenstvo tejto choroby je, že v priebehu času sa človek môže paralyzovať. Okrem toho sa zvyšuje miera bolesti chrbtice a časom sa táto bolesť stáva neznesiteľnou.

V ľudovom liečiteľstve neexistujú prostriedky, ako sa zbaviť stavovej kýly. Môže sa však táto choroba vyliečiť sprisahaním? Aké sú najsilnejšie sprisahania proti vertebrálnej hernii? Aké sú dôsledky čítania sprisahania z nádoru na chrbtici??
Povedzme o tom v článku..

Je možné hovoriť medzistavcovú prietrž?

O otázku sa zaujíma veľa pacientov, ktorí nemôžu byť vyliečení tradičnými metódami: je možné hovoriť vertebrálnu prietrž? Skúsení ezoterici majú sklon k pozitívnej odpovedi na túto otázku. Medzistavcovú prietrž sa môžete zbaviť pomocou magického zákroku nasledovne:

 • Po prenose choroby na inú osobu alebo zviera;
 • Zničenie novotvaru na úrovni energie;
 • Po prenose negatívnej energie choroby do jemného sveta.

Prenos choroby na iné stvorenie je osudom čiernych mágov. Zároveň negatívna energia choroby medzistavcovej prietrže nezmizne a môže spôsobiť nenapraviteľnú škodu nielen vybranej obeti, ale aj samotnému kolieskovi. Preto sa dôrazne odporúča zdržať sa čiernych sprisahaní.

S prenosom energie choroby do subtílneho sveta by sme si mali dávať pozor. Môže to urobiť iba skúsený kúzelnícky liečiteľ, ktorý praktizuje voľný prístup k astrálu. Začínajúcim čarodejníkom sa odporúča, aby zničili utrpenie na jemnej úrovni pomocou sprisahania bielej uzdravovacej mágie. Tieto kúzla sú zamerané na úplné zničenie medzistavcovej prietrže bez toho, aby sa preniesli na kohokoľvek alebo čokoľvek. Účinok takýchto sprisahaní je pomerne pomalý, ale najúčinnejší, takže medzistavcové prietrže sa môžu a mali by sa liečiť bielou mágiou.

Silné sprisahanie z hernie stavcov

Najsilnejšie liečivé plochy z medzistavcovej prietrže sú rozdelené do nasledujúcich typov:

 • Pohanské kúzla a rituály. Magické tajomstvá založené na uctievaní pohanských božstiev. Čarodejník sa odvoláva na prírodné sily. Na povzbudenie prvkov, ktoré sú potrebné na vykonanie takýchto obradov, by sa mal človek častejšie meditovať v prírode;
 • Modlitba Plots. Kúzla založené na pravoslávnych modlitbách, ktoré hľadajú pomoc od Boha a kresťanských svätých. Prípravné činnosti pred čítaním modlitebných zápletiek zahŕňajú chodenie do kostola, denné modlitby, týždenný pôst s vegetariánskou stravou;
 • Kombinované rituály. Sviatosti, ktoré sú kombináciou pohanských obradov a modlitebných sprisahaní. Široko používané modernými bielymi liečiteľmi.

Najúčinnejšie grafy z medzistavcovej prietrže sú:

 • Na jedľový kužeľ;
 • Do svätej vody;
 • Na kyslej smotane;
 • Kúpeľný obrad.

Poďme hovoriť o každej z nich samostatne..

Conspiračné schopnosti jedľa

Spiknutie z medzistavcovej prietrže na jedľa kužeľ je staré pohanské kúzlo, ktoré má korene v sibírskom uzdravení. Na vykonanie sviatosti musí pacient nezávisle ísť do lesa. V lese by ste mali nájsť starý smrek, zvoliť väčší kužeľ z tých, ktoré ležia pri spodnej časti stromu.

Dôležité mať na pamäti! Pri čítaní sprisahania na ktoromkoľvek predmete je potrebné do neho pozorne nahliadnuť bez toho, aby ste museli zablikať alebo aby ste z predmetov hovorili..

Pri pohľade na hrbolček by mal kouzelník odříkávať nasledujúci text:

"Perun Batyushka!" Apelujem na vás,
Žiadam vašu pomoc, pýtam sa!
Vo mne je prietrž, nemôže ísť von,
Hlodá mi po chrbte.
Nechajte hernie odísť
Smrek kužeľ,
A od hrbole k Matke Zemi,
Môže vzniesť silnú jedľu,
Sto rokov stojí - ale nie skosené! “

Text grafu by sa mal opakovať trikrát. Potom pacient zavrie oči a predstaví si, ako sa jeho choroba najskôr dostane do kužele jedľa, a potom ho pohltí Zem a zmení sa na Dobré. Potom by mal byť kužeľ pochovaný v malej vzdialenosti od stromu, v blízkosti ktorého bol nájdený.

Sväté vodné sprisahanie

Modlitebné spiknutie z kýly stavca do svätej vody je jedným z najsilnejších kúziel v arzenáli liečiteľa. Cirkevná voda sa musí plniť do vedra. Osobe s vertebrálnou kýlou sa neodporúča, aby to robila sama, pretože choroba nedovolí zdvíhanie závaží. V prípade absencie svätej vody sa hodí čistá pramenitá voda, ak bola sedimentovaná už týždeň.

Samotné sprisahanie číta samotný pacient na splne. Text kúzla je uvedený nižšie:

„Božia matka kráčala po Zemi, nosila vodu v vedre.
Kto ju požiadal, aby pila,
Liečené choroby.
Preto sa ja, služobník Božie, pýtam:
Daj mi, Matka Božia, čistú vodu
Teraz sa opite,
Z kýly na uzdravenie!
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen! ".

Kvapalina by sa mala vypiť vždy 1 pohár s ubúdajúcim mesiacom. Rituál by sa mal vykonávať trikrát, 3 mesiace v rade. Úľava príde po prvom ošetrení, úplnom uzdravení - na konci cyklu.

Kúpeľný obrad

Bath rituál sa týka kombinovaných rituálov. Siaha až k pohanskej minulosti, avšak s príchodom kresťanstva sa text sprisahania stal skôr modlitbou..

Pacient je v kúpeli správne naparený. Potom si ľahol na brucho a koliesko ho ľahko zasiahlo dubovou metlou a čítalo:

„Čierne utrpenie vychádza zo služobníka Božieho [meno pacienta],
Ide priamo k ohňu,
Tam, kde horí, zmizne,
Boží služobník [meno] už nie je pestovateľom.
Lebo Pán je všemohúci,
Pán je v poriadku,
Pán je milosrdný.
Amen! Amen! Amen! “.

Pozemok by sa mal opakovať trikrát. Na konci tretieho odčítania sa kefa vypáli v peci. Potom by mal pacient a lekár opustiť kúpeľňu čo najskôr.

Kyslé smotany

Pohanské sprisahanie v kyslom smotane sa dá vysloviť, ak je v dome mačka. Pacient pred seba vloží misku kyslej smotany a hovorí:

„Postavím sa za úsvitu, otočím sa na východ.
Idem von do otvoreného poľa - uzamknem bránu.
A na otvorenom poli - štyri mačky.
Jedna je čierna, druhá biela,
Tretie - sivé, štvrté [farba vlastného zvieraťa].
Prídem na štvrtú, ale opýtam sa:
"Cat-cat,
Ostrý pazúr!
Lízate moju bolesť,
Áno, vystrihni moju prietrž! “
Povedal - zatvorené.
Nech to tak je! “.

Potom by ste mali zašpinenú časť chrbta očistiť zakysanou kyslou smotanou, takto chodiť 3 minúty a nechať si svoju mačku olizovať. Rituál by sa mal opakovať pre ďalšie 2 večery. Na druhý deň sa bude cítiť lepšie a prietrž sa počas 3 mesiacov úplne stiahne.

účinky

Biele liečivé rituály nespôsobujú nebezpečné následky. Majte však na pamäti, že akékoľvek sprisahanie, dokonca aj mimoriadne silné, nemusí fungovať. Dôvody môžu byť úplne odlišné, napríklad:

 • Nedôvera kolieska v moc vlastných slov;
 • Aplikácia modlitebného zápletku na nepokrsteného čarodejníka;
 • Neúspešná voľba miesta na čítanie pozemku z medzistavcovej prietrže atď..

Akékoľvek sprisahanie z vertebrálnej kýly začne konať do jedného týždňa po prečítaní. Ak sa 7 dní po ukončení rituálu necíti lepšie, odporúča sa neodkladne konzultovať s lekárom, aby sa situácia nezhoršila..

Spinálna kýla

Spinálna kýla

"Prosím, pomôž mi vyliečiť stavovú prietrž." Taká bolesť, ktorá dokonca kričí.

Chcem hneď povedať, že mnohí z tých, ktorí tento obrad vykonali, boli úplne vyliečení zo stavovcovej kýly. Takže na slabnúcom mesiaci choďte do dobre vyhrievaného kúpeľa a šľahajte sa dubovou metlou a prečítajte si nasledujúci graf:

Hernia, hernia, vypadni odo mňa,

Choďte von bez nôh, bez ramien,

Choďte bezhlavo na police do vane,

Do horúcej pece, do horiaceho ohňa,

A ja, Boží služobník (meno), sa už nedotýkam.

Kľúč, zámok, jazyk.

Potom metlu ihneď vložte do rúry a nechajte ju. Obrad by sa mal uskutočniť trikrát za sebou. Alebo rozpustite v šálke kadidlo zakúpené tretí deň po Veľkej noci. Keď začne bublať, vložte doň dvanásť sviečok a prečítajte si sprisahanie:

Existujú tri dcéry vyzváňača,

Traja synovia pohlavia.

Pri otrokovi Božom (meno)

Správy z kýly.

Nechajte ich pracovať

Nalejte kompozíciu na handru, pripevnite handru na spodnú časť chrbta (v boľavom mieste) a choďte spať. Urobte to v ubúdajúcom mesiaci.

Súvisiace kapitoly z iných kníh

Do kapitol XIV a XV. Kýla hernie (Spigelius), neuropatická a patologická kýla

Do kapitol XIV a XV. Kýla hernie (spigelius), neuropatická a patologická kýla Geschelin S. A. Pozorovanie línie hernie spigelia. New Surgical Archive, 1959, 2, 109.Demko M.E. K otázke kýly línie Spigel. Zbierka vedeckých prác Dnepropetrovska

PREDNÁŠKA č. 7. Membránová prietrž. Frenicko-perikardiálna kýla

PREDNÁŠKA č. 7. Membránová prietrž. Frenicko-perikardiálne kýly Vrodené bráničné hernie sú druhom malformácie bránice, pri ktorej sa brušné orgány presúvajú do hrudnej dutiny prirodzenými alebo patologickými otvormi

1. Prietržová membrána. Komplikovaná falošná prietrž samotnej bránice

1. Prietržová membrána. Komplikované falošné kýly vlastnej bránice Medzi vrodenými malformáciami bránice sú najčastejšie falošné kýly samotnej bránice a je ich menej, Klinický priebeh, prognóza a technika chirurgických zákrokov v

4. Kýly prednej bránice. Komplikovaná frenicko-perikardiálna kýla

4. Kýly prednej bránice. Komplikované frenicko-perikardiálne hernie Pohyb brušnej dutiny cez Lorreyov štrbinu alebo Morgagniho dieru do hrudnej dutiny sa bežne nazýva kýla prednej bránice. Existujú parasternal a

17. Preukázanie poškodenia hlavných, stavcových tepien a tepien mozgového kmeňa a stredného mozgu

17. Preukázanie poškodenia hlavných, stavcov a tepien mozgového kmeňa a stredného mozgu, rozvetvuje mozgový most (varoliánsky most), mozoček a pokračuje dvoma zadnými mozgovými tepnami. Viacnásobnému zablokovaniu (trombóze) tepny predchádza násobok

24. Prietržová membrána. Komplikované falošné kýly samotnej bránice. Poliklinika

24. Prietržová membrána. Komplikované falošné kýly samotnej bránice. Klinika Vrodené chyby bránice, cez ktoré sú orgány brušnej dutiny do hrudnej dutiny obvykle trojakého typu: štrbinovitý defekt v oblasti bedrovej kosti (medzera)

Dojenská kýla

Z kýly na kosti

Z kýly na kosti som išiel do kostnej komory kýly Veľkej vévodkyne, červeného dievčaťa. Matka Božia nedovolí prietrži bielemu telu, Slzy z kostí prietrží z kostí. Dráždi vás, kýla, seba a nie Božieho služobníka (meno). Teraz, po stáročia, pre všetky dobré časy. Zámok kľúčov,

Hernia plot

Konšpirácia z kýly Z listu: „Pred dvoma rokmi sa moja matka podrobila operácii - pupočnej kýly. O rok a pol neskôr sa opäť objavila prietrž, ale na inom mieste. Poradte, ako môžete pomôcť mojej matke. ““ Choďte zvyškom okolo prietrže a hovorte: Hlodavce,

Zasadená kýla

Vysadené kýly Ak v čase, keď ošípané vykopáva zem nosom, hodí proso do zeme a povie slová pre kazenie, bude mať osoba, ktorá spôsobuje toto pokazenie, kýly po celom tele: na chrbticu, na viečkach, na pupku, v slabinách atď., aby sa zabránilo tomuto nešťastiu,

Z kašeľovej kýly

Z incizálnej kýly U mužov je prietrž najčastejšie výsledkom ťažkej fyzickej práce. Poznám ľudí, ktorí by sa neobišli bez bandáže a pripravovali sa na operáciu, ale s Božou pomocou as pomocou tohto sprisahania boli vyliečení. V prípade potreby zmeňte slovo „slave“ na

Medzistavcová prietrž

Medzistavcová kýla Mám iba 22 rokov. Bolesť v chrbte bola vyčerpaná, diagnóza bola medzistavcová prietrž. Konzervatívna liečba nepriniesla žiadne výsledky. Okrem toho sa po užití liekov erózna gastroduodenitída a pankreatitída zhoršili. Povedzte mi, ako sa vysporiadať

Hernia plot

Konšpirácia z kýly Z listu: „Pred dvoma rokmi sa moja matka podrobila operácii - pupočnej kýly. O rok a pol neskôr sa opäť objavila prietrž, ale na inom mieste. Poradíte, ako môžete pomôcť mojej matke? “ Choďte zvyškom okolo prietrže a hovorte: Hlodavce,

Dojenská kýla

Dej z kojeneckej kýly, postavili dieťa na koleno a zašepkali ho, dotkli sa kríža na kolenách, lakťoch, pupku a slabinách. Čítali takto: Kýla, kýla, Neohryzte toto dieťa, choďte do suchej záhrady, tam nahlodajte suché konáre a pustite dieťa. Pysky, zuby, kľúč, zámok,

Pruh

prietrže

Kýla 674. Inguinálna hernia Najčastejším typom prietrže (pupočnej kýly) je diskusia v časti 216. Ďalším najbežnejším druhom je ingvinická prietrž. V svalovej stene ľudského brucha sa nachádza malý kanál nazývaný ingvinálny kanál, na ktorý je určený

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Tehotenstvo je obdobím, keď sa často zabudnuté choroby často prejavujú alebo objavujú nové. Je to pochopiteľné, pretože ženské telo sa prestavuje, zvyšuje sa zaťaženie všetkých systémov a orgánov.
Ak trpíte bolesťami chrbta, je veľmi dôležité, aby ste si vybrali správny matrac. Mnoho ľudí si je istých, že tvrdý matrac je najvhodnejší pre boľavé chrbát, ale v skutočnosti to vôbec nie je.
Čo je to osteoporóza? Príčiny, diagnostika a metódy liečby budú diskutované v článku Dr. 14. Veretyukovi, 14-ročnému terapeutovi..Definícia choroby. Príčiny chorobyOsteoporóza je chronické ochorenie kostrových kostí, ktoré je spojené s metabolickými poruchami, prejavuje sa progresívnym poklesom hustoty a narušením štruktúry kostného tkaniva a vedie k zlomeninám s minimálnym traumatom (napríklad pri páde z výšky vlastného rastu). [2] [3]