loader

Umbilické kýly

Umbilická hernia je predĺženie pupočného prstenca, ku ktorému najčastejšie dochádza v dôsledku zvýšeného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Preto hlavnou príčinou choroby je: vzpieranie a chronická zápcha. Existujú tiež časté prípady, keď sa pupočníkové ochorenie vyskytuje u žien vo veku 30 rokov v dôsledku tehotenstva, pretože počas tohto obdobia dochádza k maximálnemu rozťahovaniu pupočného prstenca. Ďalšou príčinou ochorenia môže byť obezita..

Pupočná prietrž je dobre známe a časté ochorenie, ktoré moderná medicína dobre zvláda. Pri tejto chorobe je však veľmi nepríjemný okamih, a to tendencia k recidíve, teda k opakovanému výskytu. Stáva sa, že nejaký čas po zotavení sa choroba opäť vráti a musí sa znovu liečiť.

Toto ochorenie najčastejšie postihuje starších ľudí, deti a ženy, ktoré už porodili.

Z hlavných príznakov lekári rozlišujú:

 • vyčnievanie pupočnej oblasti;
 • bolestivé kŕče v bruchu;
 • zvracanie.

Ako už bolo spomenuté, choroba sa lieči štandardnými lekárskymi prostriedkami, otázka prevencie a ochrany proti relapsu je však dosť akútna a v tom môže pomôcť osobitné sprisahanie proti pupočnej kýle. Je to silný a pomerne jednoduchý kúzelný obrad, pomocou ktorého môžete chrániť seba alebo svojich blízkych a liečiť ich.

Predtým ako začneš.

Spiknutie alebo rituál plnosti je jednoduchý a.

príčiny

Umbilická hernia je predĺženie pupočného prstenca, ku ktorému najčastejšie dochádza v dôsledku zvýšeného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Preto hlavnou príčinou choroby je: vzpieranie a chronická zápcha. Existujú tiež časté prípady, keď sa pupočníkové ochorenie vyskytuje u žien vo veku 30 rokov v dôsledku tehotenstva, pretože počas tohto obdobia dochádza k maximálnemu rozťahovaniu pupočného prstenca. Ďalšou príčinou ochorenia môže byť obezita..

Spiknutie s mesiacom

Tento magický pozemok sa musí prečítať štyrikrát: tri z nich počas vyrastajúceho mesiaca a štvrtý počas úplňku. Slová sprisahania sú uvádzané v noci na Mesiac:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Ako mladý mesiac stúpa, tak so služobníkom Božím (menom) prietrže navždy zostane prietrž. “.

Tieto slová sa čítajú počas rastúceho mesiaca a na splne musíte povedať:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Úplnek sa zdvihol na oblohe, ale moja kýla už prešla. Amen. Amen. amen ".

Silné sprisahanie proti hernii

Tento pozemok je čítaný po západe slnka pri pohľade na oblohu:

"Jedna matka mala, jedna priniesla." Jedna matka premárnila, ale jedna bola chorá. A zmocním sa a zahryznem a zahryznem, služobníka Božieho (meno), od služobníka Božieho (meno), stiahnem prietrž. Odstránim červenú prietrž, odstránim bielu prietrž, odstránim čiernu prietrž, osobnú, hyoidnú, popliteálnu, počuteľnú, ťahajúcu, burácajúcu, chrapľavú prietrž z kýly do jedinej prietrže so 70 žilami a odstránim 70 kĺbov. Z služobníka Božieho odstránim všetky vredy (meno), začnem hovoriť. Všetky pôžičky. Opäť mu vrátim svoje zdravie, aby sa už v novom mesiaci ani v starom mesiaci, ani v tomto roku ani v nasledujúcom, v žiadnej hodine, v akejkoľvek minúte neobjavila žiadna kýla. Kýla na služobníka Božieho (meno) sa už nebude rodiť ani na úsvite ráno alebo večer. Ani deň, ani noc. Boží služobník (meno) bude pokojný, pokojný a pokojný. Ľahko spí a rýchlo rastie. amen ".

Čítajte slová trikrát, potom pľuvajte na miesto dieťaťa, kde je prietrž, a vyslovujte:

„Zbavte moje slová od choroby Božieho služobníka. Moje sprisahania sú ostré, ostrejšie ako damaškový nôž, dlhšie ako dlhá kopija. Zadajte ústa, jazyk na zámku. amen ".

Univerzálny dej

Tento rituál je univerzálny a jeho pomocou môže umelec odstrániť bolesť od seba a svojich blízkych. Konšpiračné slová:

"Kýla, vy kýla, zastavte sa pri služobníku Božom (meno), ktorý sa baví, je čas odísť." Choď, kýla, na širokých poliach, tak ďaleko, choď do močiarov, machu a na zhnitú palubu. Pád s tebou, kýla, padne raz a navždy a navždy, a sluhovi Božiemu (meno) sa už nemôžeš dostať. Počas dňa sa nevrátiš ani v noci, ani ráno, ani večer, ani na poludnie ani o polnoci. Nie v noci, ani za úsvitu. amen ".

Obrad choroby

Tento pozemok by sa mal čítať každý deň ráno a večer. Slová:

„Ráno vstanem, služobník Boží (meno), vstanem, požehnaný. Idem od dverí k nádvoriu, ale z nádvoria, prejdem cez seba. Pôjdem od dverí k dverám, od brány k bráne v čistom poli na východnú stranu. Tam, z východnej strany, stojím starý dub, vezmem, služobníka Božieho (meno), ostrú sekerku, dovoľte mi ísť k tomuto dubu. Orezám strom spolu, ale orezám ho herniou. Nech to tak je. V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen. Amen. amen ".

Silný kýlový rituál

Ak príčinou prietrže bolo časté zdvíhanie závaží, potom vám táto metóda určite pomôže.

Mačky prijímajú negatívnu energiu

Je potrebné vysloviť špeciálne slová kyslej smotany, rozmazať ju bolesťami a zvyšok dať mačke. Conspiracy:

"Pane, pomôžte otrokovi (meno), Ježišu Kristovi, žehnajte otrokovi (meno)." Vyjdem z domu cez dvere, cez všetky pereje a cez všetky brány. Zatváram brány, ale zavri dvere za mnou, zavriem všetky zámky na dverách a kľúče si neberiem so sebou. Idem po ceste a potom odbočím na úzku cestu az cesty idem do jasného poľa, do širokého poľa. Na poli je sedem sviežich kríkov a pod nimi sedem tukových mačiek. Prvých šesť mačiek je šedých a pod posledným kríkom je čierna mačka. Kočka, ty, mačka, hrýzla si kýlu od služobníka Božieho (meno), nahlodávala všetkých dvanásť kýly. Inguinálna prietrž, prietrž. Kýla oka, kýla čela, miesto, ale dozadu. Hernia ulnar, cefalický, vaječník. Kýla srdca, popliteálna a subkardiálna. Červená prietrž, čierna prietrž, žltá prietrž, biela prietrž. Celá kýla hernie. Čo povedala a čo neurobila. Kňučíte, mačka, všetky kýly, vytí, uhryznete, takže to neublíži, nebolí, nekousne. Od tejto hodiny áno z môjho rozkazu, áno z môjho silného ohovárania. Ako už bolo povedané, splní sa to. amen ".

Jednoduchý obrad

Čítajte denne, kým choroba nezmizne. Conspiracy:

„V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Boh mi pomôž a všetkým svätým. Egorius zostupuje z neba, zostupuje z neba na zlatom schodisku. Egorius nesie po schodoch tristo šesťdesiatpäť zlatých šípov, tristo šesťdesiat päť lukov zlatého peria, tristo šesťdesiatpäť zlatých tiet. Egorius ich vystrelí, vystrelí prietrže od služobníka Božieho (meno). Strelí prietrže, áno rovnátka. Áno, Egorius dáva všetko čiernej šelme, vlka položí na hrebeň. Noste vás, beštie čierne, kýly v temných lesoch, husté lesy, bažinaté močiare, aby ste sa k nim nevrátili navždy, ale aby ste ma neobťažovali, ale aby ma nezasmiali bolesťou. Nech to tak je. amen ".

Modlitba a sprisahanie z kýly

Kýla je bežné ochorenie spôsobené trhaním mäkkých tkanív a vydutím orgánu alebo jeho časti smerom von. Najčastejšie sú postihnuté kýly chrbtice, slabín a pupka. Vo väčšine prípadov je indikovaná chirurgická liečba. Je však potrebné si uvedomiť, že v niektorých prípadoch sú hernie opravené tradičnými liečiteľmi. Modlitby a sprisahania sú tiež schopné zastaviť proces rastu prietrže, zmierniť bolesť a vyskytujú sa prípady zmenšenia prietrže.

Modlitba za veľkého mučeníka Artemyho z kýly

"Svätý mučeník Artemy!" Pozrite sa z nebeskej komory na tých, ktorí požadujú vašu pomoc a neodmietajú naše petície, ale ako láskavý dobrodinec a náš príhovorník sa modlite ku Kristovi Bohu, áno, pretože je humánny a milosrdný, zachráni nás pred každou situáciou: od zbabelca, povodne, ohňa, meča, invázie cudzincov a medzikultúrne vojny. Nech nás neodsúdi za hriešnikov za hriešnosť, a nech neobrátime dobro, ktoré nám dal všemohúci Boh, k zlu, ale k sláve Jeho svätého mena a k oslavám tvojej mohutnej príhovorky. Áno, Pán nám dá svojimi modlitbami svet myšlienok, abstinencie od ničivých vášní a všetkého druhu špiny, a môže posilniť svoju Svätú, katolícku a apoštolskú cirkev po celom svete, už získal svoju úprimnú krv. Svätý mučeník, ktorý sa usilovne modlí, nech požehná Bohu, nech vo svojej svätej pravoslávnej cirkvi potvrdí živého ducha pravej viery a zbožnosti a všetkých jeho členov, očistených od povery a povery, uctieva ho duchom a pravdou a usilovne sa pečie, aby dodržiaval jeho prikázania, nech všetci všetci žijeme v pokoji a zbožnosti v skutočnej váhe a dosiahneme blažený večný život v nebi, milosť nášho Pána Ježiša Krista, všetku slávu, česť a moc s Otcom a Duchom Svätým, ktoré sa mu teraz a teraz, navždy a navždy budú páčiť. Amen. "

Hernia sprisahania

Pred vykonaním obradov sa musíte oboznámiť s pravidlami sprisahania. Prečítajte si odkaz. Počas rituálu je dôležité pozorovať všetky drobnosti.

Umbilická hernia sprisahania u novorodencov

Ťažké deti, často kričiace, majú veľmi často pupočnú kýlu. Koľko utrpenia spôsobuje matke, dieťaťu a všetkým okolo. V tejto situácii sa môžete pokúsiť hovoriť prietrž úplne dostupným spôsobom.

Pri novorodeneckom dieťati môže herniu sprisahať iba matka alebo stará mama. Tu je dôležitá sila materskej lásky a energia ženy a úprimná túžba pomôcť. A viera! Verte, že môžete túto chorobu prekonať.

Všetky rituály sa konajú v uzavretej miestnosti od cudzincov po miznúci mesiac. Dôkladne si umyte ruky, vyčistite si zuby a umyte svoje dieťa. Dajte ho spať a potom obnažte brucho. V miestnosti vylúčiť cudzincov. Zapáľte sviečky, zoberte akýkoľvek olej a jemne namažte brucho dieťaťa. Vykonajte kruhové pohyby okolo pupka 12-krát a preneste liečivú energiu lásky do slov.

Pri masážnych pohyboch v smere hodinových ručičiek súčasne, bez silného hrýzania prietrže zubami, hovoríme:

Čítajte slová 3-krát. Potom pľuvať na zem. Potom znova uhryznite, hovorte, pľuvajte. Takže trikrát. Potom je potrebné dieťa pevne zavinúť a sviečky zhasnúť. Tento rituál sa opakuje päť po sebe nasledujúcich dní..

Hernia Water Conspiracy

Zapálte sviečky kostola a vedľa nich vložte nádobu naplnenú svätou vodou. Vyslovte tieto slová na vode:

"Pane, daj mi silu, aby som sa zbavil môjho ochorenia!" Keď tečie čistá voda, tak nech mi vyteká moje ochorenie a krv a telo sú zdravé! Nechajte svoje telo posilňovať pomocou liečivej tekutiny. Amen (vyslovuje sa trikrát) ".

Po prečítaní pozemku vypite vodu.

Hernia sprisahanie na Mesiac

Čítajte o stúpajúcom mesiaci tri dni pred úplňkom:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Ako mladý mesiac stúpa, tak so služobníkom Božím (menom) prietrže navždy zostane prietrž. “.

Štvrtý deň, v splne, čítali raz tieto slová:

"Pane, Bože, pomôž mi, príď na pomoc tvojmu otrokovi (meno), narodenému, modlitbe a pokrstenému otrokovi." Úplnek sa zdvihol na oblohe, ale moja kýla už prešla. Amen. Amen. amen ".

A potom čakajú na budúci mesiac. Všetko sa opakuje až do úplného zotavenia..

Konšpiračné ústne z kýly

Ďalšia verbálna modlitba za sprisahanie. Čítajte modlitbu dvakrát denne, ráno a večer, kým kýla nezhasne:

V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Boh mi pomôž a všetkým svätým. Egorius zostupuje z neba, zostupuje z neba na zlatom schodisku. Egorius nesie po schodoch tristo šesťdesiatpäť zlatých šípov, tristo šesťdesiat päť lukov zlatého peria, tristo šesťdesiatpäť zlatých tiet. Egorius ich vystrelí, vystrelí prietrže od služobníka Božieho (meno). Strelí prietrže, áno rovnátka. Áno, Egorius dáva všetko čiernej šelme, vlka položí na hrebeň. Noste vás, beštie čierne, kýly v temných lesoch, husté lesy, bažinaté močiare, aby ste sa k nim nevrátili navždy, ale aby ste ma neobťažovali, ale aby ma nezasmiali bolesťou. Nech to tak je. amen ".

Univerzálne sprisahanie od všetkých druhov kýly až po vodu

Ďalšie sprisahanie z akejkoľvek hernie pomôže dospelým aj deťom. Berieme vodu a odstavíme ju.

"Kýla, vy kýla, zastavte sa u Božieho služobníka (meno), aby ste sa zabavili, je čas odísť." Choď, kýla, na širokých poliach, tak ďaleko, choď do močiarov, machu a na zhnitú palubu. Pád s tebou, kýla, padne raz a navždy a navždy, a sluhovi Božiemu (meno) sa už nemôžeš dostať. Počas dňa sa nevrátiš ani v noci, ani ráno, ani večer, ani na poludnie ani o polnoci. Nie v noci, ani jeden úsvit. amen ".

Ďalší ohovárač

Kúzlo môžete vyhodiť do vody z prameňa alebo studne:

"Matka Voditsa, zmyť moje choroby." Stohy z tela môjho pacienta, umyte si mäso a krv, môžu byť slová silné, silné, uzdravujúce. Amen. " Zasiahnuté miesto umyte vodou, vypite tri dúšky.

Kyslé smotany

Ak hernia vznikla z váh, urobí sa ďalší obrad. Budete potrebovať prírodnú domácu kyslou smotanu. Vložte ju do misky a vrhnite na ňu kúzlo:

"Pane, pomôžte otrokovi (meno), Ježišu Kristovi, žehnajte otrokovi (meno)." Vyjdem z domu cez dvere, cez všetky pereje a cez všetky brány. Zatváram brány, ale zavri dvere za mnou, zavriem všetky zámky na dverách a kľúče si neberiem so sebou. Idem po ceste a potom odbočím na úzku cestu az cesty idem do jasného poľa, do širokého poľa. Na poli je sedem sviežich kríkov a pod nimi sedem tukových mačiek. Prvých šesť mačiek je šedých a pod posledným kríkom je čierna mačka. Kočka, ty, mačka, hrýzla si kýlu od služobníka Božieho (meno), nahlodávala všetkých dvanásť kýly. Inguinálna prietrž, prietrž. Kýla oka, kýla čela, miesto, ale dozadu. Hernia ulnar, cefalický, vaječník. Kýla srdca, popliteálna a subkardiálna. Červená prietrž, čierna prietrž, žltá prietrž, biela prietrž. Celá kýla hernie. Čo povedala a čo neurobila. Kňučíte, mačka, všetky kýly, vytí, uhryznete, takže to neublíži, nebolí, nekousne. Od tejto hodiny áno z môjho rozkazu, áno z môjho silného ohovárania. Ako už bolo povedané, splní sa to. amen ".

Lakovaná kyslá smotana namastite v mieste bolesti. Nakrmte zvyšnú kyslou smotanu mačke.

Hernia sprisahania od Natalya Stepanova

Ďalšie účinné sprisahanie sibírskeho liečiteľa. Zamerajte sa, nalaďte liečenie a vyslovte nasledujúce slová:

"Rovnako ako telá tlejú v cintoríne, tak moje ochorenie vyschne, zmizne z môjho tela a telo ma oslobodí od choroby." Nech to tak je! “

Hernia sprisahania s mydlom

Slávnostný obrad sa koná na klesajúcom mesiaci. Potrebujete toaletné mydlo je lepšie ako prírodné, môžu byť pozostatky. Pred objavením peny starostlivo napenili miesto, kde sa objavila prietrž. Čítať slová:

"Rovnako ako mydlo umýva bahno, rovnako ako to všetko robí voda, takže moja choroba navždy zmizne." Bude klesať do vody, opustiť moje telo. Nech to tak je! “

A tak sedem dní v rade. Na konci siedmeho posledného obradu musí byť mydlo vyhodené alebo pochované..

Medzistavcový prietrž (kúzelný obrad)

Pomocou magických rituálov a modlitieb môžete bojovať s rôznymi typmi kýly, vrátane medzistavcov. Všetky magické rituály sú vykonávané obrovským nárastom energie.

Sedemkrát za sebou recitujú modlitbu „Náš Otec“. Potom zoberte cukor v kockách a pripevnite ho na bolesť v chrbte. Navlhčite ich vodou, aby sa topili na chrbte. Potom sedemkrát za sebou prečítali nasledujúci text, ktorý hovoril pokojne a rovnomerne.

"Cukor, vezmi tekutinu, vezmi si moje choroby pre seba." Dám vám časť môjho tela, vezmite ho spolu s ochorením. Amen (trikrát) “.

Na konci rituálu sa osprchujte a utrite chrbát handričkou navlhčenou teplým žihľavovým vývarom. Takéto manipulácie sa vykonávajú na rastúcom mesiaci tri dni v rade.

Od kýly po jedľa kužeľ

Z miechy, triesloviny alebo pupočnej prietrže môžete použiť jedľa kužel. Za týmto účelom zapálte sviečku večer, nalejte zasvätenú vodu do malej sklenenej misky alebo misy a do nej vložte predtým umyte jedľa. Jazdite ukazovákom po pravej ruke proti smeru hodinových ručičiek vo vode, šepot:

"Ako rastú šišky na smreku, na borovici." Keď trhám túto ranu, tak nechaj uzol na tele, zbytočné, nechcené, tiež padne. Nechaj to ísť ďalej, nevracaj sa ku mne, neubližuj, nerastú, neobťažuj sa. amen ".

Potom pomocou komprimovanej smrekovej vody urobte obklad. Tento rituál sa ľahko učí, ale jeho pomocou sa môžete rýchlo zbaviť choroby, ktorá sa vyskytuje na ktorejkoľvek časti tela..

Hernia sprisahania s mydlom

„Keď z môjho tela prúdi špina, nechaj ma odísť. Spolu s liečivou vodou nechajte chorobu zmyť a nechať ju bez návratu! “

Sedemkrát zopakujte všetky manipulácie a zvyšok vyhoďte. Nový zvyšok sa získa na druhý rituál..

Ako vidíte, všetky sprisahania sú jednoduché. Každý to môže vyskúšať. Ak si však výsledky obnovy nevšimnete, nemali by ste to riskovať. Navštívte chirurga.

Pomáha prietrž prietrže

Medicína v mnohých prípadoch nie je schopná pomôcť človeku bez ohľadu na to, ako je vyvinutá. Napríklad choroba, ako je prietrž pažeráka, pupočnej, stavcovej (bedrovej) oblasti, nie je vždy liečená pomocou tradičnej medicíny. V takom prípade prichádzajú na záchranu alternatívne metódy, napríklad mágia.

Hernia plot

Účinnosť tejto metódy sa oplatí vážne zvážiť. Faktom je, že predtým, ako neexistoval chirurgický zákrok, neexistoval prístup k vnútorným orgánom a liečiteľom riadeným iba tradičnou medicínou. V domácnosti sa najčastejšie používa prietrž hernie u dospelých a detí na liečenie choroby. Viac informácií o tejto metóde..

Názor tradičnej medicíny na liečbu kýlovej mágie

Lekári sú nejasní o všetkom, čo logicky nemožno vysvetliť, a preto sa názory líšia - čiastočne proti, čiastočne za. Liečba kýly konšpiráciou nie je vždy podporovaná úradným lekárstvom. V krajinách bývalého Sovietskeho zväzu sa najčastejšie používajú metódy hojenia ľudovej kýly. Existuje logické vysvetlenie:

 • Muž sa chce všetkými prostriedkami vyhnúť chirurgickému zákroku
 • Ak človek žije v dedine alebo dedine, jednoducho nemá prístup k vysokokvalifikovanému lekárovi
 • Nedostatok dôvery v medicínu všeobecne
 • Hernia sprisahania možno považovať za skutočné spasenie, ak osoba nemá peniaze na operáciu

Obzvlášť často používam sprisahanie na pupočníkovú prietrž u dojčiat, pretože nevyžaduje urgentný chirurgický zákrok. Určité sprisahania, čítané ako sa zbaviť choroby, významne urýchlia liečebný proces. V žiadnom prípade nemôžu dieťaťu ublížiť. Podrobne sa učíme, ako doma vykonávať sprisahanie spikleneckej rituály pupočnej hernie.

Ako hovoriť kýlu u novorodenca

Ak malé dieťa trpí bolesťou, dospelí budú hľadať spôsoby, ako zmierniť syndróm bolesti. Malé deti často trpia prietržou, ktorá sa prejavuje dlhotrvajúcim plačom. Matky samozrejme chcú dieťaťu pomôcť čo najskôr, pričom sa vyhnú operácii. Málokto vie o existencii špeciálneho sprisahania z pupočnej kýly u detí. A on sa zase môže zbaviť choroby rýchlejšie a lepšie masáže a obväzy.

Tento rituál má niekoľko funkcií. Napríklad právo na konanie majú iba najbližší príbuzní dieťaťa, a to matka alebo babička. Je to ženská energia, ktorá tu hrá vedúcu úlohu, pretože má materské pocity, ktoré sú najsilnejšie. Je tiež dôležité, aké slová a aký pocit sa vyslovia.

Takéto rituály sa musia uskutočňovať za podmienok úplnej dôvernosti, to znamená, že nikto nevie, čo presne zamýšľate urobiť, musí zostať pupočné kýlové sprisahanie utajené. Odporúča sa tiež zvoliť čas, keď je mesiac v rastovej fáze, tj na rastúcom mesiaci.

Najprv sa musíte pripraviť, na to sa musíte osprchovať a najlepšie je to urobiť s pramenitou vodou, ktorá je čo najčistejšia. Umyte si vlasy a vyčistite si zuby. Potom vyhľadajte všetky potrebné položky:

 • 3 sviečky
 • Cirkevný olej
 • Črepníková pôda (nie z cintorína)

Naolejujte oblasť pupočnej kýly. Toto by sa malo robiť opatrne, presne v smere hodinových ručičiek, aby vaše pohyby neprinášali dieťaťu nepohodlie. Potom zapaľujte sviečky a pomocou zubov jemne uhryznite svojho chlapca alebo dievča do pupočnej kýly. Po vyslovení nasledujúcich troch slov modlitby:

"Vytrhnem prietrž, oslobodím ťa." Chcem ťa uhryznúť a zabudnúť “.

Keď je požadovaný kýly sprisahania, je potrebné pľuvať do hrnca zeme, potom tam dať von sviečky. Rituál sa považuje za úplný. Mali by ste batoľa batoľa a pevne objímať. Slávnostný obrad opakujte ďalších 7 nocí, ôsmy deň by mala prietrž úplne zmiznúť.

Ako sa zbaviť slabinovej prietrže

Inguinálna kýla je pomerne nepríjemné ochorenie, ktoré často spôsobuje, že pacient si ľahne na stôl k chirurgovi. Málokto sa však bude páčiť myšlienke, že naň čaká operácia, ako aj celkovej anestézii a všetkým nasledujúcim dôsledkom. Z tohto dôvodu sa pacienti lekárov čoraz častejšie uchyľujú k samoliečbe, to znamená, že čítajú určité sprisahania.

Aby ste zachránili osobu pred problémom, musíte si prečítať magickú modlitbu päť dní v rade, ktorá sa musí striktne čítať pri západe slnka. Zašifrujte tieto slová:

"Ja, tvoj (tvoj) otrok (otrok), mám trápenie, že sa nedokážem vyrovnať, pomôcť mi, uzdraviť ma a dať mi silu, aby som prežil túto chorobu, nechajú hernie odísť.".

V čase, keď vyslovujete tieto slová, musíte nasmerovať všetku svoju silu a myšlienky na boľavé miesto. Modlitba sa musí čítať päťkrát za sebou. No, ak aspoň raz dopadne na spln, to znamená na spln.

Posielanie rituálu, aby ste sa zbavili prietrže

Existuje aj ďalší rituál určený na boj proti trieslovinové kýle, nazýva sa to aj posielanie. Používa sa aj pod iným menom - sprisahanie z trieslovej prietrže. Vo svojej praxi ho často používa liečiteľka Natalya Stepanova. Ak sa chcete správať ako doma, budete potrebovať obyčajný zelený mach (sibírsky), ktorý nájdete v ktorejkoľvek lesnej plantáži. Je dôležité, aby ste si mach priniesli domov, od toho závisí úspech rituálu. Keď sa nájde požadovaný kus, musíte mach pripevniť k boľavému miestu, t. J. Prietrži, pričom zašepkáte tieto slová:

„Našiel som (našiel) kameň burín, je plný machu, pod ním tečie moja krv, ale je chorý. Uzdrav ma, pomôž mi, vezmi moju chorobu do seba. “.

Po poslednom prečítaní textu musíte vziať mach a dostať ho na miesto, kde bolo prijaté. Zároveň musíte posypať škrupinou vajcia a oboma rukami položiť mach.

Modlitba za sprisahanie vertebrálnej kýly

S pomocou mágie sa môžete zbaviť pupočnej kýly a stavcov. To však nie je možné vo všetkých prípadoch, ale iba vtedy, keď má choroba nekomplikovaný typ. Toto ochorenie je najzávažnejšie u mužov. Je dôležité odlíšiť magické rituály od ľudových metód, ktoré v tejto situácii pravdepodobne nebudú užitočné. Aj keď sú to starodávne metódy liečby, oplatí sa ich spochybniť..

Magické sprisahania proti vertebrálnej hernii majú energetické posolstvo, ktoré vychádza zo vzájomného pôsobenia túžby a viery vo výsledok. Tento text pomôže očistiť celé telo, to znamená, aktualizovať čakry a zbaviť sa nahromadených negatívov. To všetko pomôže telu uzdraviť sa a pupočná kýla jednoducho zmizne.

Takéto sprisahania sa čítajú najmenej sedemkrát za sebou, bez toho, aby sa menila intonácia a nikam sa nehovorilo. Ak chcete zosilniť účinok rituálu, vezmite niekoľko kúskov kusového cukru a pripevnite ho na chrbticu na miesto, ktoré trápi. Potom navlhčite ruku vodou a položte ju na chrbát, aby sa cukor roztopil. Potom začnite čítať prietrž hernie:

"Biely piesok pohltil vodu, takže si berieš moje trápenie." Odtrhávam časť môjho tela, pretože chcem liečiť chrbát. Pomôž mi, amen, amen, amen. “.

Po vyslovení všetkých slov sa osprchujte a potom si utrite chrbát vreckovkou namočenou v bylinkovom vývare. Obrad opakujte ešte dvakrát, najlepšie na rastúcom mesiaci.

Modlitba je najlepším pomocníkom prietrže

Modlitba je mocný spôsob, ako bojovať s chorobami, pri ktorých je vaším pomocníkom samotný Boh. Existuje veľa skutočných príkladov, keď sa ľudia zbavili rôznych chorôb iba jednou modlitbou. Existujú ikony, ktorých modlitby majú najsilnejšiu moc, tí, ktorí trpia rôznymi chorobami, sa k nim obracajú. Sú to svätí ako Artemy a samozrejme Panteleimon. Rovnaký spôsob môže byť účinný pri ochorení, ako je kýla.

Pred oslovením svätého slova sa musíte zúčastniť a priznať sa, čím môžete byť očistení od všetkého, čo sa nahromadilo. Je dôležité vykonať ten istý rituál na konci, aby sme očistili toho, kto hovoril. Ak v mysli nie je žiadny hriech, choroby odchádzajú rýchlejšie a liečenie je nevyhnutné.

S pomocou svätej vody, ktorú si môžete kúpiť v kostole alebo si vziať ten, ktorý bol vysvätený pri krste, musíte umyť miesto prietrže. Pretože v tejto tekutine existuje niečo viac ako zloženie obyčajnej vody, to znamená H2O, božská energia bude nasmerovaná presne tam, kde je to teraz potrebné. Okrem toho sa pomocou vonkajšieho použitia môžete zbaviť telesných chorôb, vrátane prietrže, ak ho pijete každé ráno na lačný žalúdok, je možné natrvalo sa zbaviť škodlivých závislostí - drogovej závislosti a alkoholizmu.

Bežné kýlové sprisahanie

Kýla sa často vyskytuje v dôsledku skutočnosti, že človek pravidelne zdvíha závažia alebo raz váži príliš ťažkú ​​váhu. Takéto prípady zahŕňajú pooperačnú prietrž. V takýchto prípadoch príde na záchranu ďalší pozemok z pupočnej kýly. Na jej uskutočnenie potrebujete kyslú smotanu, ktorú si musíte kúpiť v bazári bez toho, aby ste pri nákupe museli vykonať akúkoľvek zmenu. Rozložte mliečnymi výrobkami bolesť v mieste, kde sa nachádza prietrž, zvyšok dajte svojim domácim miláčikom a v žiadnom prípade ich nevyhadzujte. Po aplikácii kyslej smotany povedzte tieto slová:

„Pane, môj Bože, nech mi bude požehnaný, nech je pokoj a ticho v mojom dome, sláva a chválu na veky vekov. Nech vaše ruky pomôžu uzdraviť moje smrteľné telo a žalúdok, môžem byť zdravý (zdravý) na prechádzku životom sám o sebe a životom v radosti. Amen, Amen, Amen. “.

Silné prietrž hernie sa musí pozorne prečítať, pričom každé slovo sa vyhlasuje za zmysel, pričom každé písmeno vkladá maximálnu energiu. Prečítajte si text päť nocí za sebou, na šiesty deň by ste sa mali cítiť uľavení. Ak sa tak nestane, mali by ste okamžite vyhľadať lekára a vyhľadať odbornú pomoc..

Ako hovoriť umbilikálnu prietrhu u dojčaťa a dospelého samostatne

Posilniť účinok konzervatívnych metód liečby pomocou tradičnej medicíny a magických sprisahaní. Počas prvých fyzických vyšetrení u dojčiat sa niekedy zistí oslabenie pupočného prstenca a rodičia sa možno pýtajú, ako hovoriť pupočníkovú kýlu u dieťaťa samostatne..

Pravidlá čítania sprisahania

Pre skutočnú činnosť sprisahania je vhodné dodržiavať niekoľko pravidiel na čítanie magických slov:

 1. Slávnostný obrad necháva osoba blízka, veriaca a úprimne milujúca dieťa. Je dobré, ak rituál vykonáva samotná matka alebo ženy od príbuzných (babička, teta)..
 2. Je lepšie počkať na klesajúci mesiac, aby nočné svietidlo zosilnilo účinok magických slov. V tomto okamihu cyklu príroda sama pomáha odstrániť všetko, čo je zbytočné.
 3. Na dennej dobe záleží, najsilnejšie sprisahanie z pupočnej kýly u novorodencov sa prejaví skoro ráno za úsvitu.
 4. Začnú sa konšpirovať v pokojnom stave s pozitívnym prístupom a vierou v silu slova. Dieťa by malo byť tiež plné a spokojné so všetkým.
 5. Predtým, ako dieťaťu povedia pupočníkovú herniu, očistia si domácu energiu: prečítajte si „Nášho Otca“, horia kostolné sviečky a kadidlo a všetky rohy postriekajú svätenou vodou. To všetko sa robí v dobrej nálade..
 6. Aby ste nezmenšili všetko úsilie na nič, musíte sa pokúsiť sprisahať od pupočnej kýly u dieťaťa v tajnosti, dokonca od ostatných členov rodiny. Akákoľvek diskusia môže viesť k strate moci rituálu.

Ľudové lieky na prietrž

Niektoré ľudové lieky môžu byť dobrým doplnkom lekárskeho ošetrenia:

 1. Úspešne zmierňuje pupočníkovú prietrhu v novonarodenej teplej hlinenej komprimácii. Malý hrejivý okrúhly koláč sa položí na prietrž a nechá sa uschnúť..
 2. Je užitočné zvlhčiť problémovú oblasť niekoľkokrát denne okyslenou octovou vodou (lyžica na liter vody).
 3. Môžete si urobiť obvaz so sovietskou päťčlennou mincou. Za týmto účelom sa zabalí do mäkkého tkaniva, nanesie sa na pupočnú prietrž a pevne sa zafixuje lepiacou omietkou..
 4. Kompresia z roztavenej borovicovej živice sa stane veľmi účinnou. Teplý koláč rozotrite s gáfrovým olejom a pevne ho pripevnite k prietrži.

Pri liečbe pupočnej kýly u detí sa nemôžete spoliehať iba na ľudové lieky. Nechajte ich slúžiť na urýchlenie a konsolidáciu výsledkov tradičnej medicíny.

Materské sprisahanie

Matka a dieťa, spojené pupočnou šnúrou v lone, majú po narodení naďalej silné energetické spojenie. Úprimná láska k dieťaťu a viera v moc slova môžu pomôcť zbaviť sa pupočnej kýly u dieťaťa. Je potrebné zvoliť čas, keď sa dieťa nič neobťažuje a je odhodlaný pokojne ľahnúť.

Matka bude musieť opatrne uchopiť prietrž svojimi zubami a trikrát hovoriť:

Chorý, uhryznem ťa.

Moje zuby sú ostré,

Choďte odtiaľ, odkiaľ ste prišli.

Po každom čítaní trikrát pľuvajte po ľavom ramene. Materské sprisahanie z pupočnej kýly sa vykonáva raz a čaká sa na výsledok mesiac. Neodporúča sa opakovať obrad skôr.

Matky môžu vyskúšať trochu komplikovanejší rituál:

 1. Pripravte si čistú klapku, tašku z bielej látky, kostolnú sviečku.
 2. Položte dieťa tak, aby ste mohli chodiť.
 3. Nalaďte sa, upokojte sa a prečítajte si trikrát modlitbu „Náš Otec“, keď chodíte okolo dieťaťa proti smeru hodinových ručičiek.
 4. Zapáľte sviečku a trikrát povedzte, pľuvajte do chlopne:

"Choď preč, choroba, do vzdialených lesov, do hustých lesov, do hlbokých morí, do vzdialených polí!" Si bezzubý, a ja som bezzubý, preto ťa odvrhnem, odveziem ťa. Choďte nahlodať silný kameň, vyčerpať stovky rokov staré duby, buržoázne morské vody a nechajte služobníka Božieho (meno) samého! Moje prejavy sú tvrdé. Tak buď! amen ".

 1. Vyhoďte sviečku, vložte ju do vrecka a horte na opustenom mieste.

Umbilická hernia u dieťaťa vo veku 1 a viac rokov môže vyžadovať druhý rituál v mesiaci. Hlavnou zárukou úspechu je viera matky v magickú silu slova.

Staroveké sprisahanie

Toto kýlové sprisahanie bolo zdedené od našich predkov a je vhodné na liečenie dojčiat a dospelých. Je lepšie opakovať to tri dni za úsvitu. Mama musí jemne pohladiť prsty okolo pupka v smere hodinových ručičiek a povedať:

"No, choď preč, špinavá choroba." Choďte na čisté pole, do hustého lesa, na veľké zviera, nahlodajte na neho, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno). Uhryznite večný dub a nedotýkajte sa Božieho služobníka (meno). Hlodajte kamene silné, ale nedotýkajte sa Božieho služobníka. amen ".

Opatrné kruhové pohyby by nemali dieťaťu spôsobovať bolesť. Pohľad čitateľa by mal smerovať k boľavému miestu. Mama dáva všetku energiu svojej lásky k dieťaťu a je pripravená sa zotaviť.

Ďalšie dobré staré sprisahanie proti hernii je vhodné na liečbu ľudí akéhokoľvek veku. V pokojnom stave sú všetky myšlienky naladené na vieru v uzdravenie pacienta. S malým prstom opatrne krúžia okolo pupka a hovoria trikrát:

"Boh žehnaj! Bože, posilň! A ty rozptyľ! Choďte za volantom a odtiaľ do jamy! Tam budete navždy a navždy! Bude to tak, ale nie inak! amen ".

Jednoduchosť tohto rituálu umožňuje liečbu doma, v kombinácii s činnosťami predpísanými lekárom.

Plot na sučku

V jednom zo starých slovanských rituálov sa používa malý uzol. Vystrihli ho v suchom protokole a prevezú ho na holý žalúdok, pričom hovoria tieto slová:

„Rovnako ako táto sučka nemá ani meno ani klíčok, tak (Meno) by nemal kýlu, ani vnútro, ani žilu, ani kosť, ani v pečeni, ani v krvi, ani v horúcom srdci. Tesne. amen ".

Zopakujte magické slová trikrát a vyfúknite pupok. Uzol po spálení rituálu. Rituál pomôže hovoriť pupočníkovú herniu u dieťaťa a dospelého.

Konšpirácia na metle

Sibírska liečiteľka Stepanova popisuje takéto sprisahanie na liečbu kýly u dospelých a detí:

 1. Vyrobte si malú metlu z plačúcej vŕby, brezy alebo duba. Viazať vetvičky s červenou látkou alebo stuhou.
 2. Po kúpaní je potrebné potichu poraziť metlou na boľavom mieste a povedať:

"Ochorte, oslobodte telo." Ako kýla prechádza, tak to ide do plameňa. Ako som povedal, bude to tak. amen ".

 1. Po tretíkrát sa metla vyberie von a vyhorí z očí ostatných.

Obrad s mydlom

Vodné procedúry majú pozitívny vplyv na telo dieťaťa a jeho energiu. Rituál s mydlom pri kúpaní pomôže urýchliť hojenie pupočnej kýly.

Musíte hovoriť o novom kúsku detského mydla. Tieto slová sa o ňom hovoria trikrát:

Prenáša vodu do hustého lesa, do močiarov, do hôr, do riek.

Zostane to navždy. amen ".

Je potrebné držať dieťa rukami a napeniť očareným mydlom, opakovať slová. Potom trikrát pľuvajte po ľavom ramene. Zabaľte mydlo v bielej handričke a v ten istý deň ho musíte pochovať na opustenom mieste alebo ho hodiť do rybníka..

Kyslá smotana proti prietrži

Tento rituál je vhodný na liečenie pupočnej kýly u dospelých aj u detí. Pri čerstvej kyslej smotane je potrebné trikrát povedať nasledujúci text:

"Ráno rosa pôjdem naboso, dostanem sa na okraj hustého lesa, pole je nekonečné, nájdem čiernu mačku." Jedzte mačku, kyslou smotanu, hrýznite pri chorobe Božieho služobníka (meno), hrýznite si zuby. Nech je Boží služobník (meno) navždy zdravý. amen ".

Namažte pupočnú kýlu s takouto kyslou smotanou a naneste cez noc gázu. Zvyšky umožňujú, aby mačka olizovala z rovnakých jedál. Ráno odstráňte gázu a pochujte ju pod starým stromom. Rituál zmierni chorobu v priebehu nasledujúcich troch až štyroch týždňov.

Hernia sprisahanie na Mesiac

Mesiac ovplyvňuje väčšinu energetických prúdov v našom svete. Môžete ju získať pri čítaní prietrže kýly. Pri liečbe tohto ochorenia u dospelých a detí si môžete tento obrad bezpečne zvoliť. Bude pôsobiť tak, že bude mať pupočníkovú a ingvinálnu prietrž.

 1. Podľa lunárneho kalendára sa vyberajú posledné tri dni klesajúceho mesiaca. V tom čase by sprisahanie na pupočnej kýle fungovalo v plnej sile.
 2. Na rozdiel od predchádzajúcich sa tento rituál koná v noci v mesačnom svite..
 3. Musíte sa dostať do pokojného stavu, duševne natiahnuť na mesiac a premýšľať o probléme.
 4. Je potrebné, aby dieťa spalo alebo malo dobrú náladu, neplače.
 5. Polož svoju ruku na prietrž a povedz tieto slová:

"Sestra Luna, váš čas sa kráti." Zober so sebou špinavú chorobu od služobníka Božieho (meno). Obnovte sa a dajte zdravie sluhovi Božiemu (meno). amen ".

Tri noci za sebou hovoria o chorobe a čakajú na výsledok, do jedného mesiaca by mala hernia poklesnúť.

Modlitba za uzdravenie

Modlitby sú známe veľmi silnou energiou svojho slova, najmä v ústach skutočne veriacich ľudí. Ortodoxným ľuďom, ktorí trpia pupočníkovou prietržou, možno pomôcť kontaktovaním Artemyho so žiadosťou o pomoc:

"Svätý mučeník Artemy!" Pozrite sa z nebeskej komory na tých, ktorí požadujú vašu pomoc a neodmietajú naše petície, ale ako láskavý dobrodinec a náš príhovorník sa modlite ku Kristovi Bohu, áno, pretože je humánny a milosrdný, zachráni nás pred každou situáciou: od zbabelca, povodne, ohňa, meča, invázie cudzincov a medzikultúrne vojny. Nech nás neodsúdi za hriešnikov za hriešnosť, a nech neobrátime dobro, ktoré nám dal všemohúci Boh, k zlu, ale k sláve Jeho svätého mena a k oslavám tvojej mohutnej príhovorky. Áno, Pán nám prostredníctvom vašich modlitieb dá svet myšlienok, abstinencie od ničivých vášní a všetkého druhu špiny, a môže posilňovať Svoju Svätú, katolícku a apoštolskú cirkev po celom svete, už získal svoju úprimnú krv. Svätý mučeník, ktorý sa usilovne modlí, nech požehná Bohu, aby vo svojej svätej pravoslávnej cirkvi potvrdil živého ducha pravej viery a zbožnosti a všetkých jeho členov, očistil ich od povery a povery, uctieval ho duchom a pravdou a dôsledne dozeral na dodržiavanie jeho prikázaní, Áno, všetci, v pokoji a zbožnosti, budeme žiť v tejto váhe a dosiahnuť blažený večný život v nebi, milosť nášho Pána Ježiša Krista, ale všetka sláva, česť a nadvláda s Otcom a Duchom Svätým sa pre neho hodia teraz, vždy a navždy. amen ".

Táto kýlová modlitba má obrovskú liečivú silu a umožňuje vám vyrovnať sa s chorobou v brušnej dutine a slabine..

Túžba pomôcť milovaným, najmä deťom, by mala byť primeraná a nepoškodzovať ich..

Je lepšie spoliehať sa iba na magickú silu slova bez podpory tradičnej medicíny. Nech múdrosť predkov môže byť príjemnou pomocou a matkám srdca dať pokoj.

Umbilické kýly

Potom sa pýtali na herniu... Možno niekto príde vhod... Čítal som a robil masáž. Trvalo to maximálne 3 týždne.

1) Spiknutie kýly u detí: „Babička Solomonidushka v Najsvätejšej Teotokose hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami. Hovorím teda so služobníkom Božím (meno dieťaťa). amen ".

Hovorte trikrát a 3 dni v rade, okrem nedele. Pri sprisahaní by ste mali jemne hrýzť pupok vášho dieťaťa perami.

2) „Prvýkrát, dobrú hodinu, Pane Bože, pomôž, poďakuj Matke Bože, pomôž, ďakujem, nepomáham, Matka Božia, pomôž, vyslovuj, vymývam herniu, kýlu, lícnu kosť, lícnu kosť od služobníka Božieho (meno). Pokarhávam vás, vydieranie, žobranie, hádzanie, volanie. Ak hrýznete, zúrite, potom vám uhryznem zuby. Kýla, kýla, lícna kosť, lícna kosť, choďte na suchý dub, je tu vaša prechádzka, je tu vaša krása. Amen. " Čítajte trikrát. Hneď na začiatku sa prekrížiť a preťať toho, kto požiadal o pomoc.


3) Tu je text jednoduchého sprisahania, ktoré môžete skúsiť urobiť sami:
"Nosila sa, porodila sa, vzala si bolesť, sama bola pohryta prietržami." Amen, amen, amen. “ Potom predstieraš, že si zahryzol pupok.
Zápletka sa musí čítať najmenej tri dni, predtým je lepšie prečítať si akúkoľvek modlitbu, ktorú poznáte, napríklad „Náš otec“..

4) „Yegoriy kráčal na otvorenom poli pozdĺž rannej rosy, Egor zložil tristo zlatých lukov, tristo zlatých šípov a tristo zlatých lukostrelcov a strieľal a strieľal na služobníka Božieho. hrebeň: a ponesie čierneho medveďa do temných lesov, do rýchlych močiarov, takže v storočí nebude ani deň, ani noc, navždy a navždy. amen ".
Pravopis zakreslite trikrát a zakaždým trikrát pľutujte.

Hernia plot: pravidlá pre čítanie a vykonávanie rituálov

Modlitba za pupočníkovú prietrž

Podrobný popis z niekoľkých zdrojov: „modlitba z pupočnej kýly“ - v našom neziskovom týždenníku náboženstva.

Jednou z najbežnejších chorôb je dnes pupočná kýla. Moderná medicína sa však s ňou výborne vyrovnáva ako s ľudovými liekmi.

Je tu však jedna vec - prietržová tendencia sa vracia, bez ohľadu na to, aké prostriedky sa používajú na jej odstránenie. Vyžaduje sa opakovaná liečba, ale nie vždy je to možné. Zápletka z pupočnej kýly uľahčuje zbavenie sa choroby dospelých i malých detí.

Moderná medicína rozlišuje niekoľko príznakov tohto ochorenia:

 • zvracanie
 • Výčnelok pupočnej oblasti;
 • Bolesť brucha.

Umbilikálna hernia sa nazýva predĺženie pupočného kruhu pod vplyvom silného vnútrobrušného tlaku na vonkajšiu stenu brušnej dutiny. Vývoj choroby spôsobuje neustálu zápchu a nadmerné zdvíhanie závaží. Kýla sa často vyvíja u 30-ročných tehotných žien alebo u obéznych ľudí.

Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie vyvíja u novorodencov, nedávno narodených a zrelých žien.

Po mnoho storočí, keď liek nebol prístupný pre všetkých a jeho úroveň bola oveľa nižšia ako moderná úroveň, ľudia verili v silu žiadostí a modlitieb. Pokiaľ ide o vyššie sily, ľudia mohli uzdraviť každú chorobu slovami. Potom najúčinnejším spôsobom liečby kýly boli práve sprisahania a ľudové lieky.

Spasenie leží na mesiaci

Bez ohľadu na to, ktoré ošetrenie kýly predpísal lekár - ľudové liečivá, moderné lieky alebo chirurgický zákrok - je možné použiť silné sprisahanie z pupočnej kýly. Mesiac bude hovoriť proti chorobe, pretože práve na nej by sa mala modlitba prečítať.

Malo by sa to čítať 4-krát, z toho tri na Mesiac a štvrtý na spln. Takže trikrát v noci sú adresované slová sprisahania adresované rastúcemu mesiacu. Úplnek by si mal raz prečítať druhú časť pozemku.

Mali by ste si prečítať sprisahanie s myšlienkami na chorobu a musíte premýšľať o mieste, kde sa choroba vyvíja.

Univerzálny rituál proti hernii zahŕňa denné čítanie deja ráno a večer.

Kyslá smotana môže pomôcť proti pupočníkovej prietrži, táto metóda je však účinná, ak príčinou choroby bolo ťažké zdvihnutie. Kyslou smotanou sa hovorí špeciálnymi slovami, potom je na ňu namazané zapálené miesto. Zvyšky kyslej smotany sa podávajú mačke.

Môžete tiež použiť dennú modlitbu, ktorá by sa mala čítať, až kým choroba ustúpi..

Spiknutie pomôže zachrániť dieťa pred prietržou

Lekári často odmietajú liečiť bábätká s pupočníkovou prietržou s odkazom na ich mladý vek..

Ľudovým liekom sa dieťa vždy nedarí vyliečiť a často je kontraindikované z dôvodu možnej alergickej reakcie. To sa ešte musí vyriešiť prostredníctvom sprisahania.

Ak však dieťa prijme ľudovú nápravu, potom sa rituál smie vykonávať ešte viac - to nijako neovplyvní liečbu. Tento prístup nespôsobí žiadne negatívne dôsledky..

Magický rituál zameraný na odstránenie pupočnej kýly je len prečítať modlitbu nad dieťaťom.

Slová sa vyslovujú trikrát, potom je potrebné pľuvať na pupok a prečítať si druhú časť zápletky. Ľudovými liekmi na túto chorobu budú najlepšie preventívne opatrenia.

Existujú pravidlá na vykonávanie kúzelného rituálu na liečbu bábätiek, ktoré boli prenášané ľudovými tradíciami po stáročia..

Obrad by mali vykonávať buď príbuzní dieťaťa (matka, babička), alebo mocní kúzelníci

Je dôležité, aby osoba, ktorá slávnostne koná obrad, chcela dieťaťu pomôcť, následky nebudú mať na nikoho vplyv

Účinnosť obradu často spočíva v tom, že matka so všetkou silou a celým srdcom chce dieťa vyliečiť, bez ohľadu na to, čo na tento účel používa..

Týmto prístupom sprisahanie absorbuje všetku materskú milosť a vieru v uzdravenie.

Ako hovoriť kýlu u dieťaťa sami

Hovoríme s herniou s dieťaťom na slabnúcom mesiaci

 • Podľa recenzií je najúčinnejšou konšpiráciou z hernie ten, ktorý sa vyslovuje na klesajúcom mesiaci. Faktom je, že keď Mesiac zmizne, všetko, čo je zlé, s ním klesá.
 • Takže, ak chcete hovoriť prietrž s ubúdajúcim mesiacom, mali by ste získať podporu babičky dieťaťa. Spoločne rýchlo uľavíte dieťaťu z trápenia.
 • Dieťa by malo byť umiestnené pozdĺž pohovky alebo postele a malo by sa začať pohybovať okolo pupka v smere hodinových ručičiek. Mama jazdí, zatiaľ čo babička hladí dieťa po hlave.
 • Vy a vaša babička by ste mali povedať tieto slová: „Hernia, bažina. Vypadnite z dieťaťa. Nechajte toho prekliateho v močiari, ale choďte tam k zlému Fedotovi. Amen! "
 • Tieto slová hovoríte trikrát a po každej výslovnosti pľuvajte po ľavom ramene.
 • Potom dajte do úst svätú vodu a posypte bruško dieťaťa.
 • Potom by ste mali dieťa po dobu troch dní umyť svätou vodou a do vane pridať tri polievkové lyžice tejto vody.

Medená minca zachraňuje deti pred herniou

 • Rituál s medeným niklom, ktorý dokáže odstrániť prietrž, je už dlho známy.
 • Musí sa dôkladne umyť, potom držať tri dni vo svätej vode a potom pripevniť pásom k pupku dieťaťa..
 • Keď pripevníte náplasť, povedzte nasledujúce sprisahanie: „Prilepím mincu na pupok dieťaťa, nech ju rozdrví prekliatu prietrž. Nenechajte ju, aby nám prietrže vrátila, nech ju odvezie od našej rodiny! Amen! "
 • Mince by sa mali ponechať na pupku najmenej 7 dní. Každý deň musíte skontrolovať, či pokožka dieťaťa nemá náplasť.
 • O týždeň neskôr by sa mala hodiť minca so slovami: „Choď do lesa! Choďte na polia a nevracajte sa k dieťaťu a ku mne! “

Ako inak môžete hovoriť prietrž?

 • Ak nemáte čas čakať na klesajúci mesiac a nenašli ste medenú mincu, môžete prietrž hovoriť trochu inak as akoukoľvek lunárnou fázou.
 • Vyzliecť dieťa a ležať na posteli. Potom trikrát pobozkaj brucho a uhryzni prietrž.
 • S prietržou v ústach povedzte tieto slová: „Hlodal som ťa, prietrž, ale nešťastný hlt. Mám ústa plné zubov a máte len jedného. Vypadni, sakra, pokiaľ som ti spôsobil zlo! Rozptyl, rozptyl, rozptyl! “
 • Tieto slová musíte tiež vysloviť trikrát a zakaždým vyplivnúť cez vaše ľavé rameno..

Modlitba za prietrž

 • Ak ste skutočne pravoslávny kresťan a veríte, že uchýliť sa k sprisahaniam a mágii je hriech, môžete sa obrátiť na modlitbu. Dá sa to vysloviť vlastnými slovami aj v pôvodnej pravoslávnej verzii..
 • A môžete sa s dieťaťom modliť s herniou za Veľkého mučeníka Artemyho. Môžete si prečítať modlitbu pred svojou ikonou ráno a večer trikrát za sebou.
 • Slová modlitby môžu byť niečo také: „Ó, veľký Artemy! Vypočujte si moje modlitby a uzdravte moje dieťa z neznesiteľnej kýly. Moje dieťa je unavené z toho, že trpí, škaredé. Áno, už ma unavujú slzy a vidím, ako moje dieťa trpí. Pomôžte nám, prosím. Verím, že budete počuť moje slová a určite ma podporíte, nech uzdraví moje dieťa. V mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen! "

Teraz viete, ako hovoriť kýlu u dieťaťa sami pomocou sprisahania alebo modlitby.

Spiknutia uzlovej kýly

Ako praktikujúci kúzelník môžem povedať, že najobľúbenejšie sú sprisahania pupočníkových, trieslovinových a medzistavcových uzlov. Tieto ochorenia sa často vyskytujú bez komplikácií. Klienti nechcú podstúpiť operáciu, ale radšej používajú čarodejnícku mágiu. Aby ste sa zbavili komplikovanej prietrže, stále potrebujete pomoc tradičnej medicíny. V ťažkých prípadoch ochorenia mágia uľahčuje liečbu a zmierňuje bolesť..

Lunárny pozemok

Na vykonanie rituálu potrebujete schopnosť používať lunárny kalendár. Čítajte kúzlo štyrikrát. Trikrát na vyrastajúcom mesiaci a raz, keď sa mesiac naplní. V noci pri pohľade na Mesiac si prečítajte graf:

Toto kúzlo je obsadené trikrát po sebe v priebehu rastu mesiaca. S úplňkom sa čítajú ďalšie slová:

Univerzálny dej

Univerzálne kýlové sprisahanie pomôže uzdraviť a uľahčiť liečbu choroby pre vás a vašich blízkych, bez ohľadu na typ choroby a vek pacienta. Slová kúzla sa čítajú nahlas:

Pri čítaní sprisahania pre ostatných by mala existovať úprimná túžba pomôcť vo vašich myšlienkach, inak kúzlo oslabí.

Ďalšie silné sprisahanie z tejto choroby sa číta každý deň skoro ráno a neskoro večer. Kúzlo znie takto:

Univerzálne kýlové sprisahanie pomôže liečiť a uľahčiť liečbu choroby

Kyslé smotany

Ak je vaša hernia výsledkom zdvíhania nadmernej hmotnosti, urobí sa nasledujúci špeciálny rituál. Kúpte si domácu kyslou smotanu na trhu. Dajte ju do misy doma a vrhnite na ňu kúzlo:

Lakovaná kyslá smotana namastite v mieste bolesti. Nakrmte zvyšnú kyslou smotanu mačke.

Herniatický disk

Medzistavcová hernia je sprevádzaná mnohými nepríjemnými bolestivými príznakmi. Jej chirurgické ošetrenie je posledná možnosť. Kýla je v remisii niekoľko mesiacov. V tomto prípade hernia plot zmierni bolesť, obmedzí komplikácie a urýchli nástup remisie.

Starodávne silné kýlové sprisahanie si bude vyžadovať určité úsilie. Naneste kúsok cukru na boľavé miesto na chrbte. Pokvapkajte cukor vodou, aby sa roztopil. Čítajte kúzlo nahlas sedem až deväťkrát. Slová by mali znieť ako mantra a prenikať do hlbín vedomia.

Po prečítaní pozemku utrite chrbát teplou tinktúrou žihľavy. Rituál strávi tri dni v rade na klesajúcom mesiaci.

Medzistavcová hernia je sprevádzaná mnohými nepríjemnými bolestivými príznakmi.

Ako rozpoznať kúzlo na chorobu

Ak dlhá návšteva lekára neprináša hmatateľné zmeny, potom vyvstáva otázka, či sa uchýliť k nekonvenčným metódam boja proti chorobe. Liečba ľudovými metódami a konšpiráciami z prietrže na chrbtici je zaručená, že prinesie výsledky. Pozitívny psychologický postoj počas rituálu prinesie dlho očakávaný efekt a posunie dlhodobé liečenie mimo zem. Častejšie ako ne, vysielajú kúzlo pracujúcim ľuďom, pre ktorých je všetko harmonické. Známky kúzla na vás:

 • bolesť v dolnej časti chrbta a po celom chrbte;
 • únava a apatia;
 • celková nevoľnosť: horúčka, ospalosť, závraty;
 • znecitlivenie končatín rúk a nôh, ich úplná alebo čiastočná dysfunkcia.

Aby bolo možné sprisahanie vertebrálnej hernie uspieť, je potrebné dodržiavať všetky pravidlá čítania a vedenia rituálov. Každý obrad má spravidla odlišnosti a svoje vlastné nuansy, ktoré by sa mali zohľadniť. Existuje mnoho pravidiel podobných každému kúzlu..

Jasná viera pacienta v jeho liečenie - tento faktor je najdôležitejšou súčasťou. Psychologický prístup k pozitívnemu stavu môže byť zázrakom.
Čítanie sprisahania drží na klesajúcom mesiaci

Predpokladá sa, že v týchto dňoch všetky problémy a choroby ustupujú
Pacient sa musí vizuálne prezentovať ako silný a zdravý.
Slová sprisahania by sa mali čítať iba v úzkom okruhu ľudí alebo samostatne, mimo zvedavých očí
Jasne vyslovte kúzlo, vďaka čomu energia sľubuje vylúčenie choroby.
Musíte poznať slová modlitby srdcom, aby ste sa nezamieňali a nezastavovali rituál

Existuje liečivá modlitba, ktorá sa číta proti bolesti a chorobe: tu sú jej slová:

Prečítajte si modlitbu za silnú bolesť päť minút bez zastavenia.

Ako nezávisle hovoriť o hernii u dieťaťa

Mnohí rodičia sa zaujímajú o to, ako rozprávať pupočníkovú kýlu u dieťaťa doma, bez toho, aby požiadali o pomoc šepot a babičku. Koniec koncov, dnes je tento problém veľmi častý.

Naši predkovia verili, že kýlové sprisahanie u novorodencov je najúčinnejším spôsobom, ako toto ochorenie navždy odstrániť. Starí Slovania pripisovali veľkú dôležitosť slovám. Dúfali, že pomocou vody, zeme a neba vylieči veľa chorôb..

Kýla u dojčiat a malých detí sa však liečila iba sprisahaním.

Aká je účinnosť sprisahania novorodencov

Keď sa u dieťaťa vyvinie choroba, je pre príbuzných veľmi ťažké vyrovnať sa s tým, že budete musieť podstúpiť operáciu a na malom tele zostane jazva, ktorá tam zostane celý život.

Bohužiaľ, ak je herniálny prsteň zväčšený, je veľmi zriedkavo možné vyriešiť tento problém bez chirurgického zákroku. Keďže rodičia úplne nepredstavujú celé nebezpečenstvo situácie, začínajú hľadať akékoľvek metódy, ktoré by dieťa mohli vyliečiť.

Zaujímajú sa o to, ako je to možné pomocou čarodejníc alebo nezávisle hovoriť o hernii čítaním modlitby novorodencovi..

Liečitelia sú si istí, že pri prekonaní chorobou môže herniu odstrániť aj dospelý.

Domnievajú sa, že je potrebné dodržiavať tieto pravidlá:

 1. Hlavná vec je viera v silu slov a splnenie zázraku uzdravenia. Ak je osoba pri obrade skeptická, potom by sa v žiadnom prípade nemala hovoriť o chorobe. Takéto konanie môže viesť k zhoršeniu stavu a nie k zotaveniu..
 2. Odporúča sa hovoriť o chorobe na klesajúcom mesiaci. Liečitelia tvrdia, že rituály vykonané v tomto období majú najväčšiu moc.
 3. Predtým, ako novorodenec začne hovoriť o pestovanej hernii, by mala babička alebo matka vyzliecť všetky šaty a zostať v bielej dlhej košeli bez opasku. Potrebujete stratiť vlasy.
 4. Nikto by nemal vedieť, že taký rituál budete viesť pre svoje dieťa. V opačnom prípade sa pozitívny výsledok nemusí dosiahnuť vôbec..

Umbilická kýla

Obrátiť sa na odborníka je samozrejme najspoľahlivejším spôsobom, ako sa zbaviť choroby. V niektorých prípadoch sa však ľudia, ktorí nedôverujú odborníkom, obracajú na šepot.

Pri pokojnom prostredí musíte hovoriť kýlu, keď sú dieťa a matka v pozitívnej nálade a na rovnakej vlnovej dĺžke. Počas čítania nie sú potrebné žiadne špeciálne slová ani úpravy..

Čas obradu nehrá významnú úlohu, ale niektorí liečitelia tvrdia, že najvýhodnejší je ranný čas..

Rituál sa vykonáva nasledovne:

 1. Dieťa je vystavené a leží na posteli alebo prebaľovacom stole pred sebou.
 2. Ľavý malíček je krúžený okolo pupka novorodenca a tento text trikrát opakuje: „Môže byť moje dieťa zdravé. Nechajte pupočnú kýlu zmiznúť. Choďte preč, choroba. Vystupte z kolesa, z kolesa do diery a zostaňte tam “.
 3. Potom sa choroba odtiahne prstom z okna.

Predpokladá sa, že na upevnenie magického účinku je potrebné za úsvitu pristúpiť k spiacemu dieťaťu a vysloviť slová iného sprisahania. V takom prípade by sa malo dieťa jemne hladiť po bruchu. Slová sprisahania sú tieto: „Choroba je prekliata, choď preč, do húštiny lesa, na dno mora, v opustenom poli. Nájdite tam veľký kameň a nahlodajte ho a nechajte moju krv (meno dieťaťa) “.

Predpokladá sa, že sprisahanie sa prejaví o niekoľko sekúnd a výsledok je viditeľný za 2 až 3 týždne.

Predpokladá sa, že existuje osobitné materské sprisahanie, ktoré bude konať iba vtedy, ak jeho slová prečítala matka dieťaťa. Tento pozemok sa vykonáva takto:

 1. Vzniknutá prietrž vyžaduje trochu sústo.
 2. Bez toho, aby ste ju opustili z úst, povedzte tieto slová: „Ochorenie, uhryznem ťa. Nemôžeš odo mňa odísť. Mám zuby, ale nemáte ich. Choďte odkiaľ ste prišli. Tak nech je to. “.
 3. Musíte vysloviť slová trikrát a potom, čo pustíte prietrž, pľuvajte po ľavom ramene.

Ako je možné vyliečiť kýlu u dieťaťa pomocou ľudových prostriedkov?

Určite by ste sa nemali spoliehať iba na mágiu v prípade zdravia dieťaťa. Môžete sa pokúsiť odstrániť prietrž a použiť alternatívne metódy liečby:

 1. Najúčinnejším ľudovým liekom je hlinka. Mal by sa riediť vodou, až kým sa nevytvorí masa podobná kyslej smotane. Potom sa oplatí pripraviť koláč zo zriedenej hliny a zahriať ho tak, aby bol teplý, ale nespálil. Výsledný koláč by sa mal položiť na pupok pre dieťa a mal by sa tam uchovávať, kým nie je hmota úplne suchá.
 2. Ďalšou účinnou metódou je ocot. Je potrebné pripraviť slabý ocotový roztok. Na to nalejte dve polievkové lyžice octu do dvoch litrov vody. Toto riešenie je miesto, kde sa nachádza prietrž, utrite trikrát denne.
 3. Ďalším rovnako účinným spôsobom liečby prietrže je odvar z papraďov. Narodte ju v teplom období a pripravte požadovaný vývar. Potom ju musíte ochladiť a potom z nej vytiahnite listy. Tieto listy sa aplikujú na herniu trikrát denne. Nezabudnite, že obklad musí byť izolovaný. Dá sa to urobiť kusom vlnenej látky alebo teplým šatkou..

Ako nezávisle hovoriť o hernii u dieťaťa

Mnohí rodičia sa zaujímajú o to, ako rozprávať pupočníkovú kýlu u dieťaťa doma, bez toho, aby požiadali o pomoc šepot a babičku. V skutočnosti je dnes tento problém veľmi bežný. Naši predkovia verili, že kýlové sprisahanie u novorodencov je najúčinnejším spôsobom, ako toto ochorenie navždy odstrániť. Starí Slovania pripisovali veľkú dôležitosť slovám. Dúfali, že sa im pri liečbe mnohých chorôb pomôže voda, zem a obloha. Kýla u dojčiat a malých detí sa však liečila iba sprisahaním.

Tento nedostatok je zrejmý už v prvých mesiacoch života dieťaťa. Kýla je opuch v slabinách alebo malý proces v pupku. Môže byť zatlačený, ak je stlačený alebo uvoľnený, keď je napätie svalového tkaniva.

Umbilická hernia častejšie postihuje predčasne narodené deti. Môže sa získať roztrhnutím brucha kvôli častému plaču. Menej často sa vyskytuje v dôsledku poruchy tráviaceho traktu. Vydutie nie je vždy možné rozlíšiť. Všetko záleží na veľkosti vzdelania. Obsah brušnej oblasti s inguinálnou prietržou vstupuje do trieslového kanála. Mužské deti sú na túto chorobu najviac náchylné..

Je potrebné zasiahnuť a liečiť túto chorobu včas? Existujú takí pediatrickí lekári, ktorí sa ubezpečujú, že rast sa vylúči, keď dieťa dosiahne vek 1 roka. Ak sa tak nestane, mala by sa vykonať operácia pred dosiahnutím veku dvoch rokov. Ak však vzdelávanie dieťaťa spôsobuje nepríjemné pocity a úzkosť, potom stojí za to konať. Takéto prostriedky, ako nosenie obväzu alebo lekárskej náplasti, neprinášajú vždy očakávaný účinok.

Ako teda pomôcť drobivkám v tomto prípade? Tradičné metódy liečby často neprinášajú želaný výsledok a lekári sa v žiadnom prípade ne vždy ukážu ako svedomití predstavitelia tejto profesie. V takých situáciách sa musíte uchýliť k alternatívnej medicíne a alternatívnym metódam liečby.

Kýla sprisahania pre deti a dospelých

Pupočná prietrž novorodenca je celkom bežná a stáva sa skutočnou nočnou morou pre všetkých členov rodiny. Bohužiaľ, pediatrickí chirurgovia nedokážu dieťaťu vždy pomôcť, a potom sa musíte obrátiť na alternatívnu medicínu. Hernia sprisahanie šetrí dojčatá od bolesti a zmierňuje hernie formovanie v priebehu niekoľkých dní.

Pravidlá rituálu

Spravidla sa objaví otázka, ako zachrániť dieťa s patológiou pred neznesiteľnými bolesťami a nepríjemným vzdelaním v brušnej dutine. Pri výbere takýchto liečiteľov musíte byť veľmi opatrní, pretože šarlatáni sa často schovávajú pod maskou liečiteľov. Aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie, musíte si preštudovať recenzie a odporúčania týkajúce sa osoby, ktorá bude dieťa liečiť.

Rituál o sprisahaní prietrže sa však môže vykonávať nezávisle. Často sa odporúča, aby sa takéto rituály vykonávali osobitne pre matku novonarodeného dieťaťa. Je pravda, že na to musíte poznať niektoré pravidlá:

Kýla prietrže sa musí odčítať v období, keď je mesiac na ústupe

Táto fáza je najvhodnejšia na liečenie rituálov..
Je dôležité veriť v pozitívny výsledok manipulácií. Prax liečby pupočnej kýly u novorodencov sa teda používa už dlhú dobu, čo znamená, že vo väčšine prípadov je účinná a bezpečná..
Počas výslovnosti drahocenných slov si musíte predstaviť, jasne si predstaviť, ako herniálna formácia ustupuje, zmizne z brucha..
Pri zmene prirodzeného zabarvení by sa sprisahania nemali čítať nahlas, ale nie tichým hlasom.

Podstata obradu

Jeden z najúčinnejších rituálov sprisahania pupočnej kýly u dieťaťa vyzerá takto: ráno, hneď po prebudení dieťaťa, matka jemne kousne zubami do oblasti, kde sa nachádza kýla, a prečíta modlitbu. Text deja znie takto:

Kýla, kýla, hlodám na teba. Máte jeden zub, mám sedem. zjem ťa.

Takáto hernia modlitba sa hovorí trikrát. Po každom čase mu pľuvadlo cez jej ľavé rameno. V tomto prípade nezáleží na tom, ako presne sa text vyslovuje. Hlavnou vecou je sprostredkovať jej význam a do prejavu vložiť maximum energie.

Pri veľkých kýlach postup s medenou mincou ukázal dobré výsledky, nad ktorými musíte prečítať také sprisahanie:

Keď požehnaná Panna Mária hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami, hovorím s Božím služobníkom (meno dieťaťa). amen!

Potom sa prietržne upraví kýla a navrch sa pomocou náplasti prilepí očarená minca. Počas kúpania dieťaťa sa minca vyberie a potom sa znova prilepí.

S pomocou tohto obradu môžete zbaviť novorodenca tohto ochorenia do 15 dní.

Výhody a nevýhody techniky

Pred niekoľkými desiatkami rokov mnoho detských chirurgov nevykonávalo ošetrenie herniálnych výčnelkov u novorodencov. V tých dňoch bolo jedinou možnosťou, ako pomôcť dieťaťu, nájsť babičku, ktorá dokáže prečítať sprisahania z tohto ochorenia alebo sa uchýliť k tejto technike sama..

Dnes si môžete prečítať také sprisahania a modlitby týkajúce sa brucha chorého dieťaťa, ale je lepšie použiť túto liečbu ako ďalšiu. Faktom je, že v súčasnosti je veľké percento herniálnych výčnelkov liečených omietkami, masážami a gymnastikou bez chirurgických zákrokov a bolestivých procedúr. Nezanedbávajte úspechy modernej medicíny, najmä pokiaľ ide o zdravie dieťaťa.

Efekt však môžu sprisahania a modlitby zosilniť, pretože myšlienka zameraná na liečenie dieťaťa sa zhmotní a urýchli proces hojenia..

K tomuto článku ešte nie sú zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto napíše komentár.

Medzistavcová prietrž sa vyskytuje hlavne u ľudí so slabými svalmi, pretože posilnenie svalového korzetu je dôležitým cieľom obdobia obnovy..

Kýla sprisahania pre deti a dospelých

Pupočná prietrž novorodenca je celkom bežná a stáva sa skutočnou nočnou morou pre všetkých členov rodiny. Bohužiaľ, pediatrickí chirurgovia nedokážu dieťaťu vždy pomôcť, a potom sa musíte obrátiť na alternatívnu medicínu. Hernia sprisahanie šetrí dojčatá od bolesti a zmierňuje hernie formovanie v priebehu niekoľkých dní.

Pravidlá rituálu

Spravidla sa objaví otázka, ako zachrániť dieťa s patológiou pred neznesiteľnými bolesťami a nepríjemným vzdelaním v brušnej dutine. Pri výbere takýchto liečiteľov musíte byť veľmi opatrní, pretože šarlatáni sa často schovávajú pod maskou liečiteľov. Aby ste sa nedostali do nepríjemnej situácie, musíte si preštudovať recenzie a odporúčania týkajúce sa osoby, ktorá bude dieťa liečiť.

Rituál o sprisahaní prietrže sa však môže vykonávať nezávisle. Často sa odporúča, aby sa takéto rituály vykonávali osobitne pre matku novonarodeného dieťaťa. Je pravda, že na to musíte poznať niektoré pravidlá:

Kýla prietrže sa musí odčítať v období, keď je mesiac na ústupe

Táto fáza je najvhodnejšia na liečenie rituálov..
Je dôležité veriť v pozitívny výsledok manipulácií. Prax liečby pupočnej kýly u novorodencov sa teda používa už dlhú dobu, čo znamená, že vo väčšine prípadov je účinná a bezpečná..
Počas výslovnosti drahocenných slov si musíte predstaviť, jasne si predstaviť, ako herniálna formácia ustupuje, zmizne z brucha..
Pri zmene prirodzeného zabarvení by sa sprisahania nemali čítať nahlas, ale nie tichým hlasom.

Podstata obradu

Jeden z najúčinnejších rituálov sprisahania pupočnej kýly u dieťaťa vyzerá takto: ráno, hneď po prebudení dieťaťa, matka jemne kousne zubami do oblasti, kde sa nachádza kýla, a prečíta modlitbu. Text deja znie takto:

Kýla, kýla, hlodám na teba. Máte jeden zub, mám sedem. zjem ťa.

Takáto hernia modlitba sa hovorí trikrát. Po každom čase mu pľuvadlo cez jej ľavé rameno. V tomto prípade nezáleží na tom, ako presne sa text vyslovuje. Hlavnou vecou je sprostredkovať jej význam a do prejavu vložiť maximum energie.

Pri veľkých kýlach postup s medenou mincou ukázal dobré výsledky, nad ktorými musíte prečítať také sprisahanie:

Keď požehnaná Panna Mária hovorila o hernii s medenými tvárami a železnými zubami, hovorím s Božím služobníkom (meno dieťaťa). amen!

Potom sa prietržne upraví kýla a navrch sa pomocou náplasti prilepí očarená minca. Počas kúpania dieťaťa sa minca vyberie a potom sa znova prilepí.

S pomocou tohto obradu môžete zbaviť novorodenca tohto ochorenia do 15 dní.

Výhody a nevýhody techniky

Pred niekoľkými desiatkami rokov mnoho detských chirurgov nevykonávalo ošetrenie herniálnych výčnelkov u novorodencov. V tých dňoch bolo jedinou možnosťou, ako pomôcť dieťaťu, nájsť babičku, ktorá dokáže prečítať sprisahania z tohto ochorenia alebo sa uchýliť k tejto technike sama..

Dnes si môžete prečítať také sprisahania a modlitby týkajúce sa brucha chorého dieťaťa, ale je lepšie použiť túto liečbu ako ďalšiu. Faktom je, že v súčasnosti je veľké percento herniálnych výčnelkov liečených omietkami, masážami a gymnastikou bez chirurgických zákrokov a bolestivých procedúr. Nezanedbávajte úspechy modernej medicíny, najmä pokiaľ ide o zdravie dieťaťa.

Efekt však môžu sprisahania a modlitby zosilniť, pretože myšlienka zameraná na liečenie dieťaťa sa zhmotní a urýchli proces hojenia..

K tomuto článku ešte nie sú zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto napíše komentár.

Pri kýle chrbtice je vylúčené skákanie, ale svižná chôdza a ľahký beh v ortopedických topánkach naopak priaznivo ovplyvňujú svalový tonus a nepoškodzujú chrbticu..

Prečítajte Si O Druhy Kýl

Počas fyzického vyšetrenia osoby je možné zistiť zapečatenú formáciu umiestnenú na pravej strane pupka. Vývoj pečate prebieha úplne bez problémov, čo núti majiteľa premýšľať o zdravotných problémoch.
Inguinálna hernia je najbežnejším ochorením, ktoré je najčastejšie u mužov. Pri tejto chorobe časť čreva alebo iného orgánu cez oslabenú brušnú stenu „spadne“ do trieslovinového kanálika.
Včasná liečba kýly prednej brušnej steny, vrátane triesloviny, stehennej kosti, pupočníka, bielej línie brucha, zabraňuje rozvoju závažných komplikácií, ako je akútna črevná obštrukcia, zlepšuje kvalitu života pacientov..