loader

Kategórie Žalúdok

Droga Karipain je účinné a vysoko kvalitné liečivo, ktoré je zaradené do kategórie šetrných farmakologických prípravkov. Enzýmy prítomné vo svojom zložení zlepšujú pohybové vlastnosti a urýchľujú hojenie tkanív pohybového aparátu..

Pupočná kýla je jednou z najbežnejších patológií tela.Medzi známymi bernálnymi herniami sa toto porušenie uskutoční na treťom mieste. Odchýlka je spojená s narušenou funkciou pupočného krúžku.

Klinika Vertebra nainštalovala nové zariadenie na ošetrenie chrbtice - univerzálny prístroj na dávkovanie trakcie, vibračné masáže a lokálne mechanické pôsobenie na muskulo-ligamentózny aparát a prvky kostných kĺbov chrbtice..

Artritída je všeobecný koncept všetkých ochorení kĺbov. Môže to byť závažné ochorenie aj vedľajšia komplikácia mnohých ochorení. Vďaka komplexnej diagnostike a dlhodobej liečbe je artritída kĺbov jedným z najzávažnejších ochorení.

Vo všetkých prípadoch, keď bolesť v dolnej časti chrbta spôsobuje slabiny alebo brucho, je potrebné vylúčiť poškodenie nervov vychádzajúcich z foraminálneho otvoru v stavcoch.

Injekcie z medzistavcovej prietrže sú jednou z najúčinnejších metód liečby patológie. Indikácie na použitie injekcií sú syndróm silnej bolesti a zápalový proces. Aby sa predišlo vzniku nežiaducich následkov, výber režimu liečby prietrže by mal byť po nevyhnutných diagnostických opatreniach zverený špecialistovi..

Umbilická hernia je bežnou patológiou u dojčiat. Zvládnete to tým, že posilníte svaly dieťaťa a použijete špeciálne zariadenie - obväz. Prístroj bude účinným doplnkom k hlavnému liečebnému postupu, výrazne zrýchli tempo odstránenia špecifického výčnelku a nedovolí mu zvýšiť.

V súčasnosti sa stále viac vyskytujú všetky druhy kĺbových chorôb, ktoré si vyžadujú rýchlu a kvalitnú liečbu. Zároveň mnohí Rusi uprednostňujú liečbu v sanatóriách v Bielorusku, kde sú lekárske služby vysokej kvality a prijateľnej ceny..

Spomienky na to, ako som sa zbavil medzistavcovej prietrže medzi 5. a 6. stavcom.Ahojte všetci! Od incidentu, ktorý sa mi stal, už prešli takmer dva roky, až do tej chvíle som nepočul o žiadnej kýle.

Je vhodné navštíviť kúpeľ alebo saunu s kýlou chrbtice? Ako ukazuje prax, má to zmysel. Para v prítomnosti medzistavcovej prietrže sa odporúča tým pacientom, ktorí majú príznaky choroby príliš prudko.

Operácia pupočnej kýly je chirurgická operácia, ktorej úlohou je odstrániť hernálny vak a obnoviť integritu brány hernie, aby sa zabránilo opätovnému vytvoreniu patologického procesu.

Chrbtica a kĺby: liečebný režim # 2Základom tejto liečby sú homeopatické lieky Traumeel C a Target T. Nikdy som neveril v homeopatiu a odložil som rozhodnutie vyskúšať si to z artrózy na neskôr.

Druhy zraneníMinimálne zranenie - pád z výšky vlastnej výšky na ten istý povrch alebo ešte menšie zranenie.Nízko-traumatické (nízkoenergetické) alebo osteoporotické zlomeniny - zlomeniny kostí, ktoré sa vyskytli s minimálnym traumatom, vo veľkej väčšine prípadov frolárne kvôli osteoporóze..

Takéto zriedkavé ochorenie chrbtice, ako je foraminálna prietrž, môže spôsobiť nepríjemné pocity na dlhú dobu a ponechať postihnutú osobu. Neskorá liečba lekárskou pomocou a diagnostika choroby zhoršujú negatívne následky.

štruktúraúčinné látky: 2,0 ml roztoku obsahuje: Acidum thiocticum D8 - 2 mg, Arnica montana D4 - 200 mg, Cartilago suis D6 - 2 mg, Koenzým A D8 - 2 mg, Embryo totalis suis D6 - 2 mg, Funiculus umbilicalis suis D6 - 2 mg, Nadidum D8 - 2 mg, Natrium diethyloxalaceticum D8 -

Inguinálna prietrž hernie je zariadenie, ktoré sa dá nazvať umelým analógom svalového korzetu: fixuje a podporuje orgány pobrušnice. Vyzerá to ako obväz ako elastický pás vybavený špeciálnymi vankúšikmi a pásmi.

Obsah článku:Pri osteochondróze je terapeutická masáž jednou z najúčinnejších metód liečby. Pomôže zmierniť alebo odstrániť bolesť a niektoré ďalšie príznaky špecifické pre toto ochorenie.

Z tohto článku sa dozviete: ako súvisí s cervikálnou osteochondrózou a krvným tlakom, môže sa zvýšiť, môže dôjsť k zvýšeniu tlaku. Mechanizmus rozvoja tejto patológie, najmä príznaky hypertenzie pri cervikálnej osteochondróze.